Cikkszám: NYL17217
Br 18 057Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 844Ft/L | Br 3 612Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 8 db
+
-
18 057Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 18 057Ft Br. 16 764Ft / db Br. 67 056Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 5 172Ft)
+
-
67 056Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C2
ACEA C3
API CF
API SN
FIAT 9.55535-S1
FIAT 9.55535-S3
GM Dexos2
MB 229.51
PSA B71 2290
VW 502.00
VW 505.01

Motul 8100 X-Clean FE 5W-30 – 100% szintetikus motorolaj

A MOTUL 8100 X-Clean FE 5W-30 egy csúcstechnológiás, teljesen szintetikus motorolaj, amelyet kifejezetten modern benzines és dízelmotorokhoz fejlesztettek, beleértve a turbófeltöltős és közvetlen befecskendezéses rendszereket is. Kompatibilis a Euro 4, 5 és 6 károsanyag-kibocsátási szabványokkal, és különösen ajánlott részecskeszűrővel (DPF) és háromutas katalizátorral (TWC) felszerelt járművekhez.

 Főbb előnyök:

  • Magas kopásvédelem és hőállóság

  • Üzemanyag-megtakarításra optimalizálva (Fuel Economy)

  • Kompatibilis bioüzemanyagokkal (pl. biodízel B10, E85)

  • Megnövelt olajcsere-periódus a gyártói ajánlások szerint

 Specifikációk és jóváhagyások:

  • ACEA C2 / C3

  • API SN / CF

  • GM Dexos2 (GM-LL-A/B-025 helyett)

  • MB 229.51

  • PSA B71 2290

  • VW 502.00 / 505.01

  • FIAT 9.55535-S1 / S3

  • Ajánlás: Honda, Toyota, Kia, Hyundai, Mitsubishi, Nissan, Subaru stb.

 Műszaki adatok (jellemző értékek):

  • Viszkozitás @100 °C: 12,1 mm²/s

  • HTHS viszkozitás @150 °C: 3,5 mPa.s

  • Viszkozitásindex (VI): 163

  • Dermedéspont: -33 °C

  • TBN: 7,1 mg KOH/g

  • Szulfáthamu: 0,77%


Termék információk: 5L Egységár: N°2 844Ft /L | Br 3 612Ft /L Gyártó: MOTUL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12625
Br 4 184Ft
Egységár: N°3 294Ft/L | Br 4 184Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
4 184Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
BMW Longlife-04
MB 229.51
PORSCHE C30
VW 504 00
VW 507 00

MOTUL 8100 X-CLEAN+ 5W-30

Teljesen szintetikus motorolaj benzin- és dízelmotorokhoz (Euro 4, 5, 6)

Prémium kategóriás, Mid SAPS (csökkentett hamutartalmú) motorolaj, amely kompatibilis a korszerű kipufogógáz-utókezelő rendszerekkel (DPF, katalizátor). Kiválóan alkalmas BMW, Mercedes-Benz, Porsche és VAG (VW, Audi, Seat, Skoda) járművekhez.

Jellemzők:

  • Kiemelkedő kopásvédelem és motortisztaság

  • Csökkenti a DPF eltömődést, növeli az élettartamát

  • Alacsony hamu-, foszfor- és kéntartalom

  • Keverhető más szintetikus és ásványi olajokkal

Specifikációk:

  • ACEA C3

  • BMW Longlife-04

  • MB-Approval 229.51

  • Porsche C30

  • VW 504 00 / 507 00

Műszaki adatok:

  • Viszkozitás (100 °C): 11,8 mm²/s

  • HTHS viszkozitás (150 °C): 3,5 mPa·s

  • Lobbanáspont: 226 °C

  • Sűrűség (20 °C): 0,850 g/cm³

  • Pour point: –36 °C

  • Szulfatált hamu: 0,68%

  • TBN: 6,7 mg KOH/g

Alkalmazás:

Kiváló választás minden olyan modern benzin- és dízelmotorhoz, amely ACEA C3 olajat igényel. Figyelem: BMW LL-04 olaj csak EU, Svájc, Norvégia, Liechtenstein területén használható benzinesekhez.


Termék információk: 1L Egységár: N°3 294Ft /L | Br 4 184Ft /L Gyártó: MOTUL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12619
Br 21 100Ft
Egységár: N°3 323Ft/L | Br 4 220Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
21 100Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
BMW Longlife-04
MB 229.51
PORSCHE C30
VW 504 00
VW 507 00

MOTUL 8100 X-CLEAN+ 5W-30

Teljesen szintetikus motorolaj benzin- és dízelmotorokhoz (Euro 4, 5, 6)

Prémium kategóriás, Mid SAPS (csökkentett hamutartalmú) motorolaj, amely kompatibilis a korszerű kipufogógáz-utókezelő rendszerekkel (DPF, katalizátor). Kiválóan alkalmas BMW, Mercedes-Benz, Porsche és VAG (VW, Audi, Seat, Skoda) járművekhez.

Jellemzők:

  • Kiemelkedő kopásvédelem és motortisztaság

  • Csökkenti a DPF eltömődést, növeli az élettartamát

  • Alacsony hamu-, foszfor- és kéntartalom

  • Keverhető más szintetikus és ásványi olajokkal

Specifikációk:

  • ACEA C3

  • BMW Longlife-04

  • MB-Approval 229.51

  • Porsche C30

  • VW 504 00 / 507 00

Műszaki adatok:

  • Viszkozitás (100 °C): 11,8 mm²/s

  • HTHS viszkozitás (150 °C): 3,5 mPa·s

  • Lobbanáspont: 226 °C

  • Sűrűség (20 °C): 0,850 g/cm³

  • Pour point: –36 °C

  • Szulfatált hamu: 0,68%

  • TBN: 6,7 mg KOH/g

Alkalmazás:

Kiváló választás minden olyan modern benzin- és dízelmotorhoz, amely ACEA C3 olajat igényel. Figyelem: BMW LL-04 olaj csak EU, Svájc, Norvégia, Liechtenstein területén használható benzinesekhez.


Termék információk: 5L Egységár: N°3 323Ft /L | Br 4 220Ft /L Gyártó: MOTUL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL17199
Br 58 995Ft
Egységár: N°2 323Ft/L | Br 2 950Ft/L
Kiszerelés: 20L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
BMW Longlife-04
MB 229.51
PORSCHE C30
VW 504 00
VW 507 00

MOTUL 8100 X-CLEAN+ 5W-30

Teljesen szintetikus motorolaj benzin- és dízelmotorokhoz (Euro 4, 5, 6)

Prémium kategóriás, Mid SAPS (csökkentett hamutartalmú) motorolaj, amely kompatibilis a korszerű kipufogógáz-utókezelő rendszerekkel (DPF, katalizátor). Kiválóan alkalmas BMW, Mercedes-Benz, Porsche és VAG (VW, Audi, Seat, Skoda) járművekhez.

Jellemzők:

  • Kiemelkedő kopásvédelem és motortisztaság

  • Csökkenti a DPF eltömődést, növeli az élettartamát

  • Alacsony hamu-, foszfor- és kéntartalom

  • Keverhető más szintetikus és ásványi olajokkal

Specifikációk:

  • ACEA C3

  • BMW Longlife-04

  • MB-Approval 229.51

  • Porsche C30

  • VW 504 00 / 507 00

Műszaki adatok:

  • Viszkozitás (100 °C): 11,8 mm²/s

  • HTHS viszkozitás (150 °C): 3,5 mPa·s

  • Lobbanáspont: 226 °C

  • Sűrűség (20 °C): 0,850 g/cm³

  • Pour point: –36 °C

  • Szulfatált hamu: 0,68%

  • TBN: 6,7 mg KOH/g

Alkalmazás:

Kiváló választás minden olyan modern benzin- és dízelmotorhoz, amely ACEA C3 olajat igényel. Figyelem: BMW LL-04 olaj csak EU, Svájc, Norvégia, Liechtenstein területén használható benzinesekhez.


Termék információk: 20L Egységár: N°2 323Ft /L | Br 2 950Ft /L Gyártó: MOTUL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12657
Br 194 095Ft
Egységár: N°2 548Ft/L | Br 3 235Ft/L
Kiszerelés: 60L
Készleten: 2 db
+
-
194 095Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
BMW Longlife-04
MB 229.51
PORSCHE C30
VW 504 00
VW 507 00

MOTUL 8100 X-CLEAN+ 5W-30

Teljesen szintetikus motorolaj benzin- és dízelmotorokhoz (Euro 4, 5, 6)

Prémium kategóriás, Mid SAPS (csökkentett hamutartalmú) motorolaj, amely kompatibilis a korszerű kipufogógáz-utókezelő rendszerekkel (DPF, katalizátor). Kiválóan alkalmas BMW, Mercedes-Benz, Porsche és VAG (VW, Audi, Seat, Skoda) járművekhez.

Jellemzők:

  • Kiemelkedő kopásvédelem és motortisztaság

  • Csökkenti a DPF eltömődést, növeli az élettartamát

  • Alacsony hamu-, foszfor- és kéntartalom

  • Keverhető más szintetikus és ásványi olajokkal

Specifikációk:

  • ACEA C3

  • BMW Longlife-04

  • MB-Approval 229.51

  • Porsche C30

  • VW 504 00 / 507 00

Műszaki adatok:

  • Viszkozitás (100 °C): 11,8 mm²/s

  • HTHS viszkozitás (150 °C): 3,5 mPa·s

  • Lobbanáspont: 226 °C

  • Sűrűség (20 °C): 0,850 g/cm³

  • Pour point: –36 °C

  • Szulfatált hamu: 0,68%

  • TBN: 6,7 mg KOH/g

Alkalmazás:

Kiváló választás minden olyan modern benzin- és dízelmotorhoz, amely ACEA C3 olajat igényel. Figyelem: BMW LL-04 olaj csak EU, Svájc, Norvégia, Liechtenstein területén használható benzinesekhez.


Termék információk: 60L Egységár: N°2 548Ft /L | Br 3 235Ft /L Gyártó: MOTUL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12664
Br 508 825Ft
Egységár: N°1 927Ft/L | Br 2 447Ft/L
Kiszerelés: 208L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
BMW Longlife-04
MB 229.51
PORSCHE C30
VW 504 00
VW 507 00

MOTUL 8100 X-CLEAN+ 5W-30

Teljesen szintetikus motorolaj benzin- és dízelmotorokhoz (Euro 4, 5, 6)

Prémium kategóriás, Mid SAPS (csökkentett hamutartalmú) motorolaj, amely kompatibilis a korszerű kipufogógáz-utókezelő rendszerekkel (DPF, katalizátor). Kiválóan alkalmas BMW, Mercedes-Benz, Porsche és VAG (VW, Audi, Seat, Skoda) járművekhez.

Jellemzők:

  • Kiemelkedő kopásvédelem és motortisztaság

  • Csökkenti a DPF eltömődést, növeli az élettartamát

  • Alacsony hamu-, foszfor- és kéntartalom

  • Keverhető más szintetikus és ásványi olajokkal

Specifikációk:

  • ACEA C3

  • BMW Longlife-04

  • MB-Approval 229.51

  • Porsche C30

  • VW 504 00 / 507 00

Műszaki adatok:

  • Viszkozitás (100 °C): 11,8 mm²/s

  • HTHS viszkozitás (150 °C): 3,5 mPa·s

  • Lobbanáspont: 226 °C

  • Sűrűség (20 °C): 0,850 g/cm³

  • Pour point: –36 °C

  • Szulfatált hamu: 0,68%

  • TBN: 6,7 mg KOH/g

Alkalmazás:

Kiváló választás minden olyan modern benzin- és dízelmotorhoz, amely ACEA C3 olajat igényel. Figyelem: BMW LL-04 olaj csak EU, Svájc, Norvégia, Liechtenstein területén használható benzinesekhez.


Termék információk: 208L Egységár: N°1 927Ft /L | Br 2 447Ft /L Gyártó: MOTUL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL17226
Br 4 640Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 653Ft/L | Br 4 640Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 4 640Ft Br. 4 314Ft / db Br. 51 761Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 3 912Ft)
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
BMW LL-04
CHRYSLER MS-11106
FIAT 9.55535-S3
MB 229.52
PORSCHE C30
VW 504 00
VW 507 00

MOTUL 8100 X-CLEAN+ EFE 0W-30 – Teljes termékleírás

Rövid ismertető

A MOTUL 8100 X-CLEAN+ EFE 0W-30 egy nagy teljesítményű, 100% szintetikus motorolaj, amelyet a legmodernebb dízel- és benzinmotorokhoz fejlesztettek ki. Kifejezetten alkalmas Euro 4, Euro 5 vagy Euro 6 kibocsátási szabványoknak megfelelő motorokhoz, amelyek olyan olajat igényelnek, amely magas HTHS viszkozitással (> 3,5 mPa·s) és “Mid SAPS” adalékolással készül (csökkentett szulfát-hamu, foszfor és kén tartalom). 

Az “EFE” megjelölés az Extra Fuel Economy tulajdonságra utal, azaz célja az üzemanyag-fogyasztás csökkentése a motorteljesítmény megtartása mellett. 


Főbb jellemzők és előnyök

  • Kompatibilis katalizátorokkal (CAT), dízel részecskeszűrőkkel (DPF) és SCR rendszerekkel. 

  • Csökkentett adalék-terhelés (Mid SAPS): ≤ 0,8% szulfát-hamu, foszfor 0,07–0,09%, kén ≤ 0,3%.

  • Kiváló olajfilm-képesség, csökkentett súrlódás, kopásvédelem magas hőmérsékleten is. 

  • Jól vezeti a hidegindítást és csökkenti a motor bemelegedési időt.

  • Lehetővé teszi hosszabb olajcserét az autó fedélzeti számítógépének vezérlése alapján. 


Alkalmazási területek

A MOTUL 8100 X-CLEAN+ EFE 0W-30 ideális motorolaj a modern, nagy hatásfokú benzin- és dízelmotorokhoz, különösen olyan autókhoz, ahol a gyártó SAE 0W-30 viszkozitást és ACEA C3 minősítést ír elő. 

Kifejezetten ajánlott olyan márkákhoz és típusokhoz, mint: BMW, Mercedes-Benz, Porsche, VW/Audi/Seat/Skoda (VAG-csoport), továbbá FIAT, Chrysler modellek. 


Specifikációk és jóváhagyások

Ez az olaj teljesíti vagy meghaladja az alábbi szabványokat és gyártói elvárásokat:

Szabványok / teljesítmény osztályok:
ACEA C3 

Gyártói jóváhagyások / ajánlások:
BMW LL-04,
Mercedes-Benz MB-Approval 229.52,
Porsche C30,
VW 504 00 / 507 00,
FIAT 9.55535-S3,
Chrysler MS 11106 


Tulajdonságok / műszaki adatok (tipikus értékek)

Tulajdonság Érték
Osztály SAE 0W-30 
Sűrűség @ 15 °C 0,831 g/ml (ASTM D1298)
Lobbanáspont (Cleveland Open Cup) 238 °C 
Kinematikai viszkozitás @ 100 °C 7,3 mm²/s (ASTM D445)
Kinematikai viszkozitás @ 40 °C 38,2 mm²/s (ASTM D445) 
Dermedéspont –54 °C (ASTM D97)
Viszkozitási index (VI) 160

Termék információk: 1L Egységár: N°3 653Ft /L | Br 4 640Ft /L Gyártó: MOTUL Viszkozitás: 0W30
Cikkszám: NYL17227
Br 20 811Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 278Ft/L | Br 4 163Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 20 811Ft Br. 18 967Ft / db Br. 75 865Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 7 377Ft)
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
BMW LL-04
CHRYSLER MS-11106
FIAT 9.55535-S3
MB 229.52
PORSCHE C30
VW 504 00
VW 507 00

MOTUL 8100 X-CLEAN+ EFE 0W-30 – Teljes termékleírás

Rövid ismertető

A MOTUL 8100 X-CLEAN+ EFE 0W-30 egy nagy teljesítményű, 100% szintetikus motorolaj, amelyet a legmodernebb dízel- és benzinmotorokhoz fejlesztettek ki. Kifejezetten alkalmas Euro 4, Euro 5 vagy Euro 6 kibocsátási szabványoknak megfelelő motorokhoz, amelyek olyan olajat igényelnek, amely magas HTHS viszkozitással (> 3,5 mPa·s) és “Mid SAPS” adalékolással készül (csökkentett szulfát-hamu, foszfor és kén tartalom). 

Az “EFE” megjelölés az Extra Fuel Economy tulajdonságra utal, azaz célja az üzemanyag-fogyasztás csökkentése a motorteljesítmény megtartása mellett. 


Főbb jellemzők és előnyök

  • Kompatibilis katalizátorokkal (CAT), dízel részecskeszűrőkkel (DPF) és SCR rendszerekkel. 

  • Csökkentett adalék-terhelés (Mid SAPS): ≤ 0,8% szulfát-hamu, foszfor 0,07–0,09%, kén ≤ 0,3%.

  • Kiváló olajfilm-képesség, csökkentett súrlódás, kopásvédelem magas hőmérsékleten is. 

  • Jól vezeti a hidegindítást és csökkenti a motor bemelegedési időt.

  • Lehetővé teszi hosszabb olajcserét az autó fedélzeti számítógépének vezérlése alapján. 


Alkalmazási területek

A MOTUL 8100 X-CLEAN+ EFE 0W-30 ideális motorolaj a modern, nagy hatásfokú benzin- és dízelmotorokhoz, különösen olyan autókhoz, ahol a gyártó SAE 0W-30 viszkozitást és ACEA C3 minősítést ír elő. 

Kifejezetten ajánlott olyan márkákhoz és típusokhoz, mint: BMW, Mercedes-Benz, Porsche, VW/Audi/Seat/Skoda (VAG-csoport), továbbá FIAT, Chrysler modellek. 


Specifikációk és jóváhagyások

Ez az olaj teljesíti vagy meghaladja az alábbi szabványokat és gyártói elvárásokat:

Szabványok / teljesítmény osztályok:
ACEA C3 

Gyártói jóváhagyások / ajánlások:
BMW LL-04,
Mercedes-Benz MB-Approval 229.52,
Porsche C30,
VW 504 00 / 507 00,
FIAT 9.55535-S3,
Chrysler MS 11106 


Tulajdonságok / műszaki adatok (tipikus értékek)

Tulajdonság Érték
Osztály SAE 0W-30 
Sűrűség @ 15 °C 0,831 g/ml (ASTM D1298)
Lobbanáspont (Cleveland Open Cup) 238 °C 
Kinematikai viszkozitás @ 100 °C 7,3 mm²/s (ASTM D445)
Kinematikai viszkozitás @ 40 °C 38,2 mm²/s (ASTM D445) 
Dermedéspont –54 °C (ASTM D97)
Viszkozitási index (VI) 160

Termék információk: 5L Egységár: N°3 278Ft /L | Br 4 163Ft /L Gyártó: MOTUL Viszkozitás: 0W30
Cikkszám: NYL12640
Br 4 349Ft
Egységár: N°3 424Ft/L | Br 4 349Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
350Z
370Z
API SN/CF
BMW LL-01
FORD WSS M2C 937A
ILSAC GF-4
JAGUAR
LAND ROVER
MB 229.5
NISSAN GT-R
Porsche A40

Újgenerációs, teljesen szintetikus korszerű motorolaj. Alacsony viszkozitása közepes SAPS technologiával párosul. Kimondottan azon legkorszerűbb nagyteljesítményű széria gépkocsikhoz lett kifejlesztve ahol a gyártó 0W40-es viszkozitású kenőolajat ír elő.


Termék információk: 1L Egységár: N°3 424Ft /L | Br 4 349Ft /L Gyártó: MOTUL Viszkozitás: 0W40
Cikkszám: NYL12639
Br 20 801Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 276Ft/L | Br 4 161Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 20 801Ft Br. 19 508Ft / db Br. 78 029Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 5 172Ft)
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
 
API CF
API SN
BMW LL-01
FORD WSS M2C 937A
ILSAC GF-4
MB 229.5
NISSAN 350Z
NISSAN 370Z
NISSAN GT-R
Porsche A40

Újgenerációs, teljesen szintetikus korszerű motorolaj. Alacsony viszkozitása közepes SAPS technologiával párosul. Kimondottan azon legkorszerűbb nagyteljesítményű széria gépkocsikhoz lett kifejlesztve ahol a gyártó 0W40-es viszkozitású kenőolajat ír elő.


Termék információk: 5L Egységár: N°3 276Ft /L | Br 4 161Ft /L Gyártó: MOTUL Viszkozitás: 0W40
Cikkszám: NYL12679
Br 19 457Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 064Ft/L | Br 3 892Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 19 457Ft Br. 18 398Ft / db Br. 73 589Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 4 237Ft)
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN/CF
MB 229.52 (teljesíti az MB 229.51 és az MB 229.31 szabvány előírásait)

A Motul Specific 229.52 5W-30 egy 100% szintetikus motorolaj a Mercedes-Benz BlueTEC motorjaihoz, a Mercedes SCR-rel (szelektív katalizátor) és/vagy DPF (részecskeszűrővel) szerelt diesel motorjaihoz

Kifejezetten a Daimler csoport BlueTEC dízel motorjaihoz készült, SCR (szelektív katalizátor) kipufogógáz utókezelő berendezéssel, és amelyek esetében a MB 229.52 gyártói előírás van előírva, és kielégíti az EURO IV, EURO V és az EURO VI norma előírásait.

A motorolaj a Mercedes-Benz összes dízel részecskeszűrővel szerelt dízelmotorjához ajánlott, illetve azokhoz a különleges benzinmotorokhoz is, amelyek esetében a gyártó az MB 229.31 illetve az MB 229.51 jóváhagyás teljesítését követeli meg.

Azoknál a motoroknál ahol az MB 229.5 norma az előírás, kizárólag olyan termékeket használjon, melyek kielégítik a norma előírásait, mint például a MOTUL 8100 X-Cess 5W40 vagy a MOTUL 8100 X-max 0W-40.

Használat előtt minden esetben tanulmányozza a jármű kezelési útmutatóját!

A MERCEDES azzal a céllal fejlesztette az MB 229.52 szabványt, hogy a normát kielégítő olajok ellenálljanak az extrém termikus igénybevételnek, miközben a legmodernebb kipufogógáz utókezelő rendszerekkel kompatibilisek. Az összes olyan MERCEDES jármű esetében az MB 229.52 szabvány az előírás, melyeket „BlueTec” diesel motorokkal szereltek, SCR-rel (Szelektív Katalizátor) láttak el, és a NOx utókezelést AdBlue adalék, vagy úgynevezett „diesel kipufogó folyadék” hozzáadásával végzik.

A MOTUL Specific 229.52 lefelé kompatibilis az MB 229.51 és 220.31 jóváhagyással, alkalmazható minden diesel részecskeszűrővel (DPF) szerelt diesel és jónéhány benzin üzemű motorhoz.

Az alacsony hamutartalmú formula hosszú üzemelési időt tesz lehetővé, valamint kifejezetten javítja a kipufogógáz utókezelő rendszerek hatásosságát, mint például a katalizátor, a dízel részecskeszűrő, az AdBlue befecskendezés és az SCR katalizátor. A 100% szintetikus alapolaj kiemelkedően megbízható kenést és ellenálló képességet garantál extrém termikus igénybevétel esetén is. Megóvja a motorikus alkatrészeket a lerakódásoktól, az olajsár képződéstől, tisztán tartja a motor belső alkatrészeit. Minimalizálja a gyűrűragadás kockázatát.

Maximális teljesítőképesség és felületvédelem változatos üzemi körülmények közepette is. A lehető legalacsonyabb párolgási veszteség csökkenti az olajfogyasztást, a kiváló oxidációs ellenálló képesség a maximális öregedésállóságot garantálják, és megóvják a motort az autógyártók által szabott hosszú olajcsere periódusok folyamán.

Tökéletesen kielégíti a legmagasabb teljesítmény igényeket és hosszú ideig megőrzi tulajdonságait a kiterjedt tesztprogramok tanúsága szerint.

A már eleve szigorú egyéb szabványaihoz képest, mint az MB 229.51, a MERCEDES az MB 229.52 szabványán keresztül a legszigorúbb oxidációs ellenálló képességet, hőtűrő képességet és kompatibilitást követel saját kipufogógáz utókezelő rendszereivel.

Az MB 229.52 szabvány tökéletes hidegfolyási viselkedést követel a hidrodinamikus súrlódás csökkentése érdekében, mely figyelemreméltó üzemanyag megtakarítást eredményez különösen alacsony motorhőmérsékletek mellett. A hidegfolyási tulajdonságokra vonatkozó speciális követelmény tökéletes olajáramlást ír elő közvetlenül a motor beindítását követően, gyors az ideális olajnyomás kialakulása, gyorsul a fordulatszám emelkedés és az üzemi hőmérséklet kialakulása.  Az ilyen típusú kenőanyag lehetővé teszi az üzemanyag-fogyasztás csökkentését, így csökkentve az üvegházhatásért felelős gázok (CO2) kibocsátását


Termék információk: 5L Egységár: N°3 064Ft /L | Br 3 892Ft /L Gyártó: MOTUL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12803
Br 2 921Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 300Ft/L | Br 2 921Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
2 921Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 2 921Ft Br. 2 839Ft / db Br. 56 769Ft / 1 karton20 db/karton (Megtakarítás. 1 651Ft)
+
-
56 769Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C3
API SM/SL / CF
GM Dexos 2
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
MB 229.51
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01

Kifejezetten a GM (Opel, Chevrolet, Buick stb.) új fejlesztésű, dízel- vagy benzinüzemű, személy- és kis-haszongépjárműi számára kialakított motorolaj. Kiemelkedően magas tisztítóerőt, kopásvédelmet és tovább tökéletesített üzemanyag takarékosságot biztosít. A közepes SAPS (csökkentett szulfáthamu, foszfor és kéntartalmú) kenőanyagok csoportjához tartozik. Magas teljesítményű alapolajok valamint csúcstechnológiájú adalékanyagok keveréke, amely tökéletesen megfelel a legmodernebb dízel részecskeszűrők (DPF) és a benzinüzemű katalizátorok (CAT) igényeinek.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 300Ft /L | Br 2 921Ft /L Gyártó: OPEL-GM Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12812
Br 12 212Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 404Ft/L | Br 3 053Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 50+ db
+
-
12 212Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 12 212Ft Br. 12 087Ft / db Br. 48 347Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 498Ft)
+
-
48 347Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C3
API SM/SL / CF
GM Dexos 2
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
MB 229.51
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01

Kifejezetten a GM (Opel, Chevrolet, Buick stb.) új fejlesztésű, dízel- vagy benzinüzemű, személy- és kis-haszongépjárműi számára kialakított motorolaj. Kiemelkedően magas tisztítóerőt, kopásvédelmet és tovább tökéletesített üzemanyag takarékosságot biztosít. A közepes SAPS (csökkentett szulfáthamu, foszfor és kéntartalmú) kenőanyagok csoportjához tartozik. Magas teljesítményű alapolajok valamint csúcstechnológiájú adalékanyagok keveréke, amely tökéletesen megfelel a legmodernebb dízel részecskeszűrők (DPF) és a benzinüzemű katalizátorok (CAT) igényeinek.


Termék információk: 4L Egységár: N°2 404Ft /L | Br 3 053Ft /L Gyártó: OPEL-GM Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12804
Br 15 139Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 384Ft/L | Br 3 028Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
15 139Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 15 139Ft Br. 14 829Ft / db Br. 59 315Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 1 240Ft)
+
-
59 315Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C3
API SM/SL / CF
GM Dexos 2
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
MB 229.51
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01

Kifejezetten a GM (Opel, Chevrolet, Buick stb.) új fejlesztésű, dízel- vagy benzinüzemű, személy- és kis-haszongépjárműi számára kialakított motorolaj. Kiemelkedően magas tisztítóerőt, kopásvédelmet és tovább tökéletesített üzemanyag takarékosságot biztosít. A közepes SAPS (csökkentett szulfáthamu, foszfor és kéntartalmú) kenőanyagok csoportjához tartozik. Magas teljesítményű alapolajok valamint csúcstechnológiájú adalékanyagok keveréke, amely tökéletesen megfelel a legmodernebb dízel részecskeszűrők (DPF) és a benzinüzemű katalizátorok (CAT) igényeinek.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 384Ft /L | Br 3 028Ft /L Gyártó: OPEL-GM Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12808
Br 129 175Ft
Egységár: N°1 696Ft/L | Br 2 153Ft/L
Kiszerelés: 60L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C3
API SM/SL / CF
GM Dexos 2
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
MB 229.51
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01

Kifejezetten a GM (Opel, Chevrolet, Buick stb.) új fejlesztésű, dízel- vagy benzinüzemű, személy- és kis-haszongépjárműi számára kialakított motorolaj. Kiemelkedően magas tisztítóerőt, kopásvédelmet és tovább tökéletesített üzemanyag takarékosságot biztosít. A közepes SAPS (csökkentett szulfáthamu, foszfor és kéntartalmú) kenőanyagok csoportjához tartozik. Magas teljesítményű alapolajok valamint csúcstechnológiájú adalékanyagok keveréke, amely tökéletesen megfelel a legmodernebb dízel részecskeszűrők (DPF) és a benzinüzemű katalizátorok (CAT) igényeinek.


Termék információk: 60L Egységár: N°1 696Ft /L | Br 2 153Ft /L Gyártó: OPEL-GM Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL16858
Br 3 214Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 530Ft/L | Br 3 214Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 20 db
+
-
3 214Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 3 214Ft Br. 3 035Ft / db Br. 60 681Ft / 1 karton20 db/karton (Megtakarítás. 3 582Ft)
+
-
60 681Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C2/C3
API SN/SP/CF
MB 226.52
MB 229.51
MB 229.52
PSA B71 2290
Renault RN 0700
Renault RN17

Teljesen szintetikus csökkentett hamutartalmú motorolaj (Fuel Economy) Üzemanyag Takarékos tulajdonságokkal egyedülálló CoolTech technológiával, kifejezetten PSA (Peugeot és Citroen) valamint Renault motorokhoz. Megfelel a gépjárművekben használt modern benzin- és dízel üzemű motorok elvárásainak, kifejezetten a PSA és Renault motoroknak kifejlesztve.

Tulajdonságok:

A PETRONAS Syntium 5000 CP 5W-30 motorolaj megfelel a PSA csoport gépjárművekbe szerelt nagy teljesítményű benzin és dízel motorok elvárásainak, valamint a legmodernebb részecskeszűrővel rendelkező motoroknak is. Jelentősen lecsökkenti a részecskeszűrőn kialakuló lerakódásokat, ami lehetővé teszi a regeneráció gyakoriságának csökkentését és az ezzel járó teljesítménycsökkenést. (Fuel Economy) Üzemanyag Takarékos Magasfokú kopás elleni védelem és hosszabb olaj-csereperiódusokat biztosít. Teljes mértékben kompatibilis mindenféle katalizátorral, melyet a PSA csoport dízelmotorjaiban alkalmaznak.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 530Ft /L | Br 3 214Ft /L Gyártó: PETRONAS SYNTIUM Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL16859
Br 15 133Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 383Ft/L | Br 3 027Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 23 db
+
-
15 133Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 15 133Ft Br. 14 621Ft / db Br. 58 481Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 2 048Ft)
+
-
58 481Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C2/C3
API SN/SP/CF
MB 226.52
MB 229.51
MB 229.52
PSA B71 2290
Renault RN 0700
Renault RN17

Teljesen szintetikus csökkentett hamutartalmú motorolaj (Fuel Economy) Üzemanyag Takarékos tulajdonságokkal egyedülálló CoolTech technológiával, kifejezetten PSA (Peugeot és Citroen) valamint Renault motorokhoz. Megfelel a gépjárművekben használt modern benzin- és dízel üzemű motorok elvárásainak, kifejezetten a PSA és Renault motoroknak kifejlesztve.

Tulajdonságok:

A PETRONAS Syntium 5000 CP 5W-30 motorolaj megfelel a PSA csoport gépjárművekbe szerelt nagy teljesítményű benzin és dízel motorok elvárásainak, valamint a legmodernebb részecskeszűrővel rendelkező motoroknak is. Jelentősen lecsökkenti a részecskeszűrőn kialakuló lerakódásokat, ami lehetővé teszi a regeneráció gyakoriságának csökkentését és az ezzel járó teljesítménycsökkenést. (Fuel Economy) Üzemanyag Takarékos Magasfokú kopás elleni védelem és hosszabb olaj-csereperiódusokat biztosít. Teljes mértékben kompatibilis mindenféle katalizátorral, melyet a PSA csoport dízelmotorjaiban alkalmaznak.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 383Ft /L | Br 3 027Ft /L Gyártó: PETRONAS SYNTIUM Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL16882
Br 3 085Ft
Egységár: N°2 429Ft/L | Br 3 085Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 40 db
+
-
3 085Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3 / C2
API SN
BMW LL-04
GM/OPEL Dexos2
MB 229.51
MB 229.52
PSA B71 2290
Renault RN0700
VW 502.00
VW 505.00
VW 505.01

Teljesen szintetikus motorolaj (Fuel Economy) üzemanyag takarékos, csökkentett hamutartalmú (Mid SAPS) és egyedülálló °CoolTech? technológiával. Megvédi a motort és megnöveli a DPF vagy TWC károsanyag-kibocsátást csökkentő rendszerrel szerelt járművek kipufogórendszerének élettartamát. A PETRONAS Syntium 5000 DM 5W-30 megfelel a gépjárművekben használt legújabb benzin- és dízel üzemű motorok elvárásainak, használata javasolt a legújjab BMW, Mercedes-Benz és OPEL gépjárművek motorjaihoz.

A PETRONAS Syntium 5000 DM 5W-30: megfelel a korszerű gépjárművekben használt benzin- és dízel üzemű motorok elvárásainak (amelyek kipufogógáz-utókezelő rendszerrel vannak felszerelve pl. DPF, TCW). Jelentősen lecsökkenti a részecskeszűrőn kialakuló lerakódásokat, ami lehetővé teszi a regeneráció gyakoriságának csökkentését és az ezzel járó teljesítménycsökkenést. (Fuel Economy) Üzemanyag Takarékos Magasfokú kopás elleni védelem és hosszabb olaj-csereperiódusokat biztosít.Teljes mértékben kompatibilis mindenféle katalizátorral, melyet a VW, BMW, Mercedes-Benz (Bluetec), GM/Opel dízelmotorjaiban alkalmaznak.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 429Ft /L | Br 3 085Ft /L Gyártó: PETRONAS SYNTIUM Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11156
Br 14 028Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 209Ft/L | Br 2 806Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 39 db
+
-
14 028Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 14 028Ft Br. 13 540Ft / db Br. 54 158Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 1 951Ft)
+
-
54 158Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3 / C2
API SN
BMW LL-04
GM/OPEL Dexos2
MB 229.51
MB 229.52
PSA B71 2290
Renault RN0700
VW 502.00
VW 505.00
VW 505.01

Teljesen szintetikus motorolaj (Fuel Economy) üzemanyag takarékos, csökkentett hamutartalmú (Mid SAPS) és egyedülálló °CoolTech? technológiával. Megvédi a motort és megnöveli a DPF vagy TWC károsanyag-kibocsátást csökkentő rendszerrel szerelt járművek kipufogórendszerének élettartamát. A PETRONAS Syntium 5000 DM 5W-30 megfelel a gépjárművekben használt legújabb benzin- és dízel üzemű motorok elvárásainak, használata javasolt a legújjab BMW, Mercedes-Benz és OPEL gépjárművek motorjaihoz.

A PETRONAS Syntium 5000 DM 5W-30: megfelel a korszerű gépjárművekben használt benzin- és dízel üzemű motorok elvárásainak (amelyek kipufogógáz-utókezelő rendszerrel vannak felszerelve pl. DPF, TCW). Jelentősen lecsökkenti a részecskeszűrőn kialakuló lerakódásokat, ami lehetővé teszi a regeneráció gyakoriságának csökkentését és az ezzel járó teljesítménycsökkenést. (Fuel Economy) Üzemanyag Takarékos Magasfokú kopás elleni védelem és hosszabb olaj-csereperiódusokat biztosít.Teljes mértékben kompatibilis mindenféle katalizátorral, melyet a VW, BMW, Mercedes-Benz (Bluetec), GM/Opel dízelmotorjaiban alkalmaznak.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 209Ft /L | Br 2 806Ft /L Gyártó: PETRONAS SYNTIUM Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL16857
Br 159 354Ft
Egységár: N°2 092Ft/L | Br 2 656Ft/L
Kiszerelés: 60L
Készleten: 2 db
+
-
159 354Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3 / C2
API SN
BMW LL-04
GM/OPEL Dexos2
MB 229.51
MB 229.52
PSA B71 2290
Renault RN0700
VW 502.00
VW 505.00
VW 505.01

Teljesen szintetikus motorolaj (Fuel Economy) üzemanyag takarékos, csökkentett hamutartalmú (Mid SAPS) és egyedülálló °CoolTech? technológiával. Megvédi a motort és megnöveli a DPF vagy TWC károsanyag-kibocsátást csökkentő rendszerrel szerelt járművek kipufogórendszerének élettartamát. A PETRONAS Syntium 5000 DM 5W-30 megfelel a gépjárművekben használt legújabb benzin- és dízel üzemű motorok elvárásainak, használata javasolt a legújjab BMW, Mercedes-Benz és OPEL gépjárművek motorjaihoz.

A PETRONAS Syntium 5000 DM 5W-30: megfelel a korszerű gépjárművekben használt benzin- és dízel üzemű motorok elvárásainak (amelyek kipufogógáz-utókezelő rendszerrel vannak felszerelve pl. DPF, TCW). Jelentősen lecsökkenti a részecskeszűrőn kialakuló lerakódásokat, ami lehetővé teszi a regeneráció gyakoriságának csökkentését és az ezzel járó teljesítménycsökkenést. (Fuel Economy) Üzemanyag Takarékos Magasfokú kopás elleni védelem és hosszabb olaj-csereperiódusokat biztosít.Teljes mértékben kompatibilis mindenféle katalizátorral, melyet a VW, BMW, Mercedes-Benz (Bluetec), GM/Opel dízelmotorjaiban alkalmaznak.


Termék információk: 60L Egységár: N°2 092Ft /L | Br 2 656Ft /L Gyártó: PETRONAS SYNTIUM Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL16874
Br 2 924Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 302Ft/L | Br 2 924Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
2 924Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 2 924Ft Br. 2 841Ft / db Br. 56 820Ft / 1 karton20 db/karton (Megtakarítás. 1 651Ft)
+
-
56 820Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN/CF
BMW LL-04
MB 229.51
MB 229.31
GM/OPEL Dexos2
VW 505.01

Teljesen szintetikus motorolaj (Fuel Economy) üzemanyag takarékos, csökkentett hamutartalmú (Mid SAPS) és egyedülálló CoolTech technológiával. Megvédi a motort és megnöveli a DPF vagy TWC károsanyag-kibocsátást csökkentő rendszerrel szerelt járművek kipufogórendszerének élettartamát. A PETRONAS Syntium 5000 XS 5W-30 megfelel a gépjárművekben használt legújabb benzin- és dízel üzemű motorok elvárásainak, használata javasolt a BMW, Mercedes-Benz és OPEL gépjárművek motorjaihoz.

Tulajdonságok:

A PETRONAS Syntium 5000 XS 5W-30: megfelel a korszerű gépjárművekben használt benzin- és dízel üzemű motorok elvárásainak (amelyek kipufogógáz-utókezelő rendszerrel vannak felszerelve pl. DPF, TCW). Jelentősen lecsökkenti a részecskeszűrőn kialakuló lerakódásokat, ami lehetővé teszi a regeneráció gyakoriságának csökkentését és az ezzel járó teljesítménycsökkenést. (Fuel Economy) Üzemanyag Takarékos
Magasfokú kopás elleni védelem és hosszabb olaj-csereperiódusokat biztosít. Teljes mértékben kompatibilis mindenféle katalizátorral, melyet a VW, BMW, Mercedes-Benz, GM/Opel dízelmotorjaiban alkalmaznak.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 302Ft /L | Br 2 924Ft /L Gyártó: PETRONAS SYNTIUM Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL16875
Br 13 946Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 197Ft/L | Br 2 790Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 31 db
+
-
13 946Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 13 946Ft Br. 13 657Ft / db Br. 54 626Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 1 159Ft)
+
-
54 626Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN/CF
BMW LL-04
MB 229.51
MB 229.31
GM/OPEL Dexos2
VW 505.01

Teljesen szintetikus motorolaj (Fuel Economy) üzemanyag takarékos, csökkentett hamutartalmú (Mid SAPS) és egyedülálló CoolTech technológiával. Megvédi a motort és megnöveli a DPF vagy TWC károsanyag-kibocsátást csökkentő rendszerrel szerelt járművek kipufogórendszerének élettartamát. A PETRONAS Syntium 5000 XS 5W-30 megfelel a gépjárművekben használt legújabb benzin- és dízel üzemű motorok elvárásainak, használata javasolt a BMW, Mercedes-Benz és OPEL gépjárművek motorjaihoz.

Tulajdonságok:

A PETRONAS Syntium 5000 XS 5W-30: megfelel a korszerű gépjárművekben használt benzin- és dízel üzemű motorok elvárásainak (amelyek kipufogógáz-utókezelő rendszerrel vannak felszerelve pl. DPF, TCW). Jelentősen lecsökkenti a részecskeszűrőn kialakuló lerakódásokat, ami lehetővé teszi a regeneráció gyakoriságának csökkentését és az ezzel járó teljesítménycsökkenést. (Fuel Economy) Üzemanyag Takarékos
Magasfokú kopás elleni védelem és hosszabb olaj-csereperiódusokat biztosít. Teljes mértékben kompatibilis mindenféle katalizátorral, melyet a VW, BMW, Mercedes-Benz, GM/Opel dízelmotorjaiban alkalmaznak.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 197Ft /L | Br 2 790Ft /L Gyártó: PETRONAS SYNTIUM Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL16876
Br 133 112Ft
Egységár: N°1 747Ft/L | Br 2 219Ft/L
Kiszerelés: 60L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN/CF
BMW LL-04
MB 229.51
MB 229.31
GM/OPEL Dexos2
VW 505.01

Teljesen szintetikus motorolaj (Fuel Economy) üzemanyag takarékos, csökkentett hamutartalmú (Mid SAPS) és egyedülálló CoolTech technológiával. Megvédi a motort és megnöveli a DPF vagy TWC károsanyag-kibocsátást csökkentő rendszerrel szerelt járművek kipufogórendszerének élettartamát. A PETRONAS Syntium 5000 XS 5W-30 megfelel a gépjárművekben használt legújabb benzin- és dízel üzemű motorok elvárásainak, használata javasolt a BMW, Mercedes-Benz és OPEL gépjárművek motorjaihoz.

Tulajdonságok:

A PETRONAS Syntium 5000 XS 5W-30: megfelel a korszerű gépjárművekben használt benzin- és dízel üzemű motorok elvárásainak (amelyek kipufogógáz-utókezelő rendszerrel vannak felszerelve pl. DPF, TCW). Jelentősen lecsökkenti a részecskeszűrőn kialakuló lerakódásokat, ami lehetővé teszi a regeneráció gyakoriságának csökkentését és az ezzel járó teljesítménycsökkenést. (Fuel Economy) Üzemanyag Takarékos
Magasfokú kopás elleni védelem és hosszabb olaj-csereperiódusokat biztosít. Teljes mértékben kompatibilis mindenféle katalizátorral, melyet a VW, BMW, Mercedes-Benz, GM/Opel dízelmotorjaiban alkalmaznak.


Termék információk: 60L Egységár: N°1 747Ft /L | Br 2 219Ft /L Gyártó: PETRONAS SYNTIUM Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11155
Br 3 051Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 402Ft/L | Br 3 051Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
3 051Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 3 051Ft Br. 2 905Ft / db Br. 58 090Ft / 1 karton20 db/karton (Megtakarítás. 2 921Ft)
+
-
58 090Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API CF
API SN
FCA 955535–S2
Ford WSS-M2C917-A
MB 229.51
Porsche A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 505 00
VW 505.01

Korábbi megnevezés: PETRONAS SYNTIUM 3000 AV 5W40

A PETRONAS Syntium Prime AV 5W-40 egy szintetikus, fejlett °CoolTech™ technológiával készült motorolaj, amely hatékonyan szabályozza a hőt, ellenáll az oxidációnak, megakadályozza az olaj lebomlását és a lerakódások képződését, védi az alkatrészeket és fenntartja a motor hatékonyságát a teljes olajcsere-intervallumon keresztül.

A PETRONAS Syntium Prime AV 5W-40 terméket kifejezetten közvetlen befecskendezésű turbós benzinmotorral és dízelmotorral szerelt (pl. VW, Skoda, Seat, Audi, Mercedes Benz,) személygépkocsikhoz tervezték. Használható többek között SUV-khez, furgonokhoz és egyéb, bioüzemanyagokkal működő és kipufogógáz-utókezelő rendszerrel, valamint károsanyag-kibocsátást szabályozó eszközökkel, például dízel részecskeszűrőkkel és katalizátorokkal felszerelt járművekhez, továbbá olyan, befecskendezős, hengerenként kettőnél több szelepes vagy turbós motorokhoz is, amelyek nehéz körülmények között működnek.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 402Ft /L | Br 3 051Ft /L Gyártó: PETRONAS SYNTIUM Viszkozitás: 5W40
TOVÁBBI TERMÉKEK
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Olajkereső
Support