Cikkszám: NYL11020
Br 3 070Ft
Egységár: N°2 417Ft/L | Br 3 070Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
3 070Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C3
API SN/CF
Fiat 9.55535-S2
Ford WSS-M2C917-A
GM DEXOS 2 (GM-LL-B-025; GM-LL-B-025) MB 229.31
MB 229.51
OPEL OV 040 1547 – D40 Porsche A40
RENAULT RN0700
RENAULT RN0710
VW 505 00
VW 505 01

Az Aral szintézis technológiájával gyártott csúcsteljesítményű motorolaj a hosszított olajcsere periódus lehetőségével. Kielégíti számos gyártó 4 ütemű benzin/diesel (turbó és direkt befecskendezéses) motorjainak kenési igényét. Könnyűfutási tulajdonsága következtében üzemanyagot takarít meg, ezáltal csökkenti a károsanyag kibocsátást, azaz védi a környezetet. A megnövelt olajcsere periódusú és az alacsony olaj utántöltési igényű motorok kenését nagy tartalékkal biztosítja.Alacsony hamutartalma (low-SAPS) miatt a modern részecskeszűrős és katalizátoros gépjárművekben ishasználható.Teljesíti az Aral XMF motorvédelmi formula határértékeit.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 417Ft /L | Br 3 070Ft /L Gyártó: ARAL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL11022
Br 11 128Ft
Egységár: N°2 191Ft/L | Br 2 782Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 50+ db
+
-
11 128Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C3
API SN/CF
Fiat 9.55535-S2
Ford WSS-M2C917-A
GM DEXOS 2 (GM-LL-B-025; GM-LL-B-025) MB 229.31
MB 229.51
OPEL OV 040 1547 – D40 Porsche A40
RENAULT RN0700
RENAULT RN0710
VW 505 00
VW 505 01

Az Aral szintézis technológiájával gyártott csúcsteljesítményű motorolaj a hosszított olajcsere periódus lehetőségével. Kielégíti számos gyártó 4 ütemű benzin/diesel (turbó és direkt befecskendezéses) motorjainak kenési igényét. Könnyűfutási tulajdonsága következtében üzemanyagot takarít meg, ezáltal csökkenti a károsanyag kibocsátást, azaz védi a környezetet. A megnövelt olajcsere periódusú és az alacsony olaj utántöltési igényű motorok kenését nagy tartalékkal biztosítja.Alacsony hamutartalma (low-SAPS) miatt a modern részecskeszűrős és katalizátoros gépjárművekben ishasználható.Teljesíti az Aral XMF motorvédelmi formula határértékeit.


Termék információk: 4L Egységár: N°2 191Ft /L | Br 2 782Ft /L Gyártó: ARAL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL11021
Br 44 678Ft
Egységár: N°1 759Ft/L | Br 2 234Ft/L
Kiszerelés: 20L
Készleten: 3 db
+
-
44 678Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN/CF
Fiat 9.55535-S2
Ford WSS-M2C917-A
GM DEXOS 2 (GM-LL-B-025; GM-LL-B-025)
MB 229.31, MB 229.51
OPEL OV 040 1547 – D40
Porsche A40
RENAULT RN0700 , RENAULT RN0710
VW 505 00, VW 505 01

Az Aral szintézis technológiájával gyártott csúcsteljesítményű motorolaj a hosszított olajcsere periódus lehetőségével. Kielégíti számos gyártó 4 ütemű benzin/diesel (turbó és direkt befecskendezéses) motorjainak kenési igényét. Könnyűfutási tulajdonsága következtében üzemanyagot takarít meg, ezáltal csökkenti a károsanyag kibocsátást, azaz védi a környezetet. A megnövelt olajcsere periódusú és az alacsony olaj utántöltési igényű motorok kenését nagy tartalékkal biztosítja.Alacsony hamutartalma (low-SAPS) miatt a modern részecskeszűrős és katalizátoros gépjárművekben ishasználható.Teljesíti az Aral XMF motorvédelmi formula határértékeit.


Termék információk: 20L Egységár: N°1 759Ft /L | Br 2 234Ft /L Gyártó: ARAL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL11023
Br 124 982Ft
Egységár: N°1 641Ft/L | Br 2 084Ft/L
Kiszerelés: 60L
Készleten: 48 db
+
-
124 982Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN/CF
Fiat 9.55535-S2
Ford WSS-M2C917-A
GM DEXOS 2 (GM-LL-B-025; GM-LL-B-025)
MB 229.31, MB 229.51
OPEL OV 040 1547 – D40
Porsche A40
RENAULT RN0700 , RENAULT RN0710
VW 505 00, VW 505 01

Az Aral szintézis technológiájával gyártott csúcsteljesítményű motorolaj a hosszított olajcsere periódus lehetőségével. Kielégíti számos gyártó 4 ütemű benzin/diesel (turbó és direkt befecskendezéses) motorjainak kenési igényét. Könnyűfutási tulajdonsága következtében üzemanyagot takarít meg, ezáltal csökkenti a károsanyag kibocsátást, azaz védi a környezetet. A megnövelt olajcsere periódusú és az alacsony olaj utántöltési igényű motorok kenését nagy tartalékkal biztosítja.Alacsony hamutartalma (low-SAPS) miatt a modern részecskeszűrős és katalizátoros gépjárművekben ishasználható.Teljesíti az Aral XMF motorvédelmi formula határértékeit.


Termék információk: 60L Egységár: N°1 641Ft /L | Br 2 084Ft /L Gyártó: ARAL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL11080
Br 363 680Ft
Egységár: N°1 377Ft/L | Br 1 749Ft/L
Kiszerelés: 208L
Készleten: 1 db
+
-
363 680Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN/CF
Fiat 9.55535-S2
Ford WSS-M2C917-A
GM DEXOS 2 (GM-LL-B-025; GM-LL-B-025)
MB 229.31, MB 229.51
OPEL OV 040 1547 – D40
Porsche A40
RENAULT RN0700 , RENAULT RN0710
VW 505 00, VW 505 01

Az Aral szintézis technológiájával gyártott csúcsteljesítményű motorolaj a hosszított olajcsere periódus lehetőségével. Kielégíti számos gyártó 4 ütemű benzin/diesel (turbó és direkt befecskendezéses) motorjainak kenési igényét. Könnyűfutási tulajdonsága következtében üzemanyagot takarít meg, ezáltal csökkenti a károsanyag kibocsátást, azaz védi a környezetet. A megnövelt olajcsere periódusú és az alacsony olaj utántöltési igényű motorok kenését nagy tartalékkal biztosítja.Alacsony hamutartalma (low-SAPS) miatt a modern részecskeszűrős és katalizátoros gépjárművekben ishasználható.Teljesíti az Aral XMF motorvédelmi formula határértékeit.


Termék információk: 208L Egységár: N°1 377Ft /L | Br 1 749Ft /L Gyártó: ARAL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL11415
Br 3 986Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 138Ft/L | Br 3 986Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
3 986Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 3 986Ft Br. 3 962Ft / db Br. 47 539Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 285Ft)
+
-
47 539Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN/CF
Fiat 9.55535-S2
Ford WSS-M2C917-A
MB 226.5
MB 229.31
MB 229.51
OPEL OV 040 1547-D40
Porsche A40
Renault RN 0700
Renault RN 0710
VW 505 00
VW 505 01

Termékleírás

A világszerte szigorodó károsanyag-kibocsátási előírások új kihívást jelentenek:
nagyobb teljesítmény előállítása a motor hatékonyságának javítása mellett.
Soha korábban nem játszott még ilyen fontos szerepet a motorolaj a teljesítmény elérésében.

A motorok összetettek, sok mozgó alkatrészből állnak, amelyek a hatékonyság hiánya miatt
hasznos üzemanyagenergiát pazarolhatnak el. Ezek a veszteségek közvetlenül
befolyásolhatják a teljesítményt.

A kihívás:

  • a járművezetők által elvárt magas teljesítményszint fenntartása,

  • miközben a motortechnológia alkalmazkodik a szigorú jogszabályi korlátokhoz.

A Castrol EDGE nyomás alatt erősebb.
Felszabadítja a motor teljesítményét és hatékonyságát, hogy ugyanazzal az üzemanyaggal
nagyobb teljesítményt nyújtson
.*

Castrol EDGE – a teljesítmény csúcsának felszabadítása.

* Nagyobb teljesítmény leadása azonos mennyiségű üzemanyag felhasználása mellett az
5W-40 alaptermékhez képest, amit a Castrol EDGE portfólió több mint 80%-ának
motorvizsgálata bizonyít a 2021-es globális értékesítési volumenben.


Alkalmazási terület

A Castrol EDGE 5W-40:

  • benzin- és dízelüzemű személygépkocsikhoz alkalmas,

  • úgy tervezték, hogy megfeleljen a modern motorok által megkövetelt legújabb előírásoknak.

Használható, amennyiben a jármű gyártója az alábbiakat ajánlja:

  • ACEA C3

  • API SN/CF

  • vagy korábbi specifikációjú 5W-40 kenőanyagot


Előnyök

A Castrol EDGE termékcsalád:

  • több lóerőt és nagyobb gyorsulást biztosít, hogy több méterrel előrébb jusson*

  • a jobb üzemanyag-fogyasztás eredményeként javuló teljesítményt mutat

  • erősebb nyomás alatt a mai modern motorokban

  • a világ vezető autógyártói által ajánlott

* A Castrol motortesztek során bizonyított, 5W-40 alaptermékhez viszonyítva, a Castrol EDGE
portfólió több mint 80%-ának mennyiségét tekintve, 2021-ben.


Termék információk: 1L Egységár: N°3 138Ft /L | Br 3 986Ft /L Gyártó: CASTROL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL11416
Br 14 405Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 836Ft/L | Br 3 602Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 50+ db
+
-
14 405Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 14 405Ft Br. 14 029Ft / db Br. 56 114Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 1 504Ft)
+
-
56 114Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN/CF
Fiat 9.55535-S2
Ford WSS-M2C917-A
MB 226.5
MB 229.31
MB 229.51
OPEL OV 040 1547-D40
Porsche A40
Renault RN 0700
Renault RN 0710
VW 505 00
VW 505 01

Termékleírás

A világszerte szigorodó károsanyag-kibocsátási előírások új kihívást jelentenek:
nagyobb teljesítmény előállítása a motor hatékonyságának javítása mellett.
Soha korábban nem játszott még ilyen fontos szerepet a motorolaj a teljesítmény elérésében.

A motorok összetettek, sok mozgó alkatrészből állnak, amelyek a hatékonyság hiánya miatt
hasznos üzemanyagenergiát pazarolhatnak el. Ezek a veszteségek közvetlenül
befolyásolhatják a teljesítményt.

A kihívás:

  • a járművezetők által elvárt magas teljesítményszint fenntartása,

  • miközben a motortechnológia alkalmazkodik a szigorú jogszabályi korlátokhoz.

A Castrol EDGE nyomás alatt erősebb.
Felszabadítja a motor teljesítményét és hatékonyságát, hogy ugyanazzal az üzemanyaggal
nagyobb teljesítményt nyújtson
.*

Castrol EDGE – a teljesítmény csúcsának felszabadítása.

* Nagyobb teljesítmény leadása azonos mennyiségű üzemanyag felhasználása mellett az
5W-40 alaptermékhez képest, amit a Castrol EDGE portfólió több mint 80%-ának
motorvizsgálata bizonyít a 2021-es globális értékesítési volumenben.


Alkalmazási terület

A Castrol EDGE 5W-40:

  • benzin- és dízelüzemű személygépkocsikhoz alkalmas,

  • úgy tervezték, hogy megfeleljen a modern motorok által megkövetelt legújabb előírásoknak.

Használható, amennyiben a jármű gyártója az alábbiakat ajánlja:

  • ACEA C3

  • API SN/CF

  • vagy korábbi specifikációjú 5W-40 kenőanyagot


Előnyök

A Castrol EDGE termékcsalád:

  • több lóerőt és nagyobb gyorsulást biztosít, hogy több méterrel előrébb jusson*

  • a jobb üzemanyag-fogyasztás eredményeként javuló teljesítményt mutat

  • erősebb nyomás alatt a mai modern motorokban

  • a világ vezető autógyártói által ajánlott

* A Castrol motortesztek során bizonyított, 5W-40 alaptermékhez viszonyítva, a Castrol EDGE
portfólió több mint 80%-ának mennyiségét tekintve, 2021-ben.


Termék információk: 4L Egységár: N°2 836Ft /L | Br 3 602Ft /L Gyártó: CASTROL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL11428
Br 3 563Ft
Egységár: N°2 805Ft/L | Br 3 563Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
3 563Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN/CF
Fiat 9.55535-S2
Ford WSS-M2C917-A
MB 226.5
MB 229.31
MB 229.51
OPEL OV 040 1547-D40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 505 00
VW 505 01

Termékleírás

A világszerte szigorodó károsanyag-kibocsátási előírások új kihívásokat jelentenek:
nagyobb teljesítményt kell előállítani, miközben a motor hatékonysága is javul.
Soha korábban nem játszott még ilyen fontos szerepet a motorolaj a teljesítmény elérésében.

A motorok összetettek, sok mozgó alkatrésszel.
Ez a mozgás – a hatékonyság hiánya miatt – hasznos üzemanyagenergiát pazarolhat el, ami közvetlenül
befolyásolja a teljesítményt.

A kihívás:

  • a járművezetők által elvárt magas teljesítményszint fenntartása,

  • miközben a motortechnológia alkalmazkodik a szigorú jogszabályi korlátokhoz.

A Castrol EDGE erősebb a nyomás alatt.
Felszabadítja a motor teljesítményét és hatékonyságát, hogy ugyanazzal az üzemanyaggal nagyobb
teljesítményt nyújtson
.*

Castrol EDGE – szabadítsa fel a teljesítmény csúcsát.

* Nagyobb teljesítmény leadása azonos mennyiségű üzemanyag felhasználásával az 5W-40 alapanyaghoz
képest, amit a Castrol EDGE portfólió több mint 80%-ának motorvizsgálatai bizonyítanak a 2021-es globális
értékesítési volumen alapján.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 805Ft /L | Br 3 563Ft /L Gyártó: CASTROL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL11429
Br 14 284Ft
Egységár: N°2 812Ft/L | Br 3 571Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 50+ db
+
-
14 284Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN/CF
Fiat 9.55535-S2
Ford WSS-M2C917-A
MB 226.5
MB 229.31
MB 229.51
OPEL OV 040 1547-D40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 505 00
VW 505 01

Termékleírás

A világszerte szigorodó károsanyag-kibocsátási előírások új kihívásokat jelentenek:
nagyobb teljesítményt kell előállítani, miközben a motor hatékonysága is javul.
Soha korábban nem játszott még ilyen fontos szerepet a motorolaj a teljesítmény elérésében.

A motorok összetettek, sok mozgó alkatrésszel.
Ez a mozgás – a hatékonyság hiánya miatt – hasznos üzemanyagenergiát pazarolhat el, ami közvetlenül
befolyásolja a teljesítményt.

A kihívás:

  • a járművezetők által elvárt magas teljesítményszint fenntartása,

  • miközben a motortechnológia alkalmazkodik a szigorú jogszabályi korlátokhoz.

A Castrol EDGE erősebb a nyomás alatt.
Felszabadítja a motor teljesítményét és hatékonyságát, hogy ugyanazzal az üzemanyaggal nagyobb
teljesítményt nyújtson
.*

Castrol EDGE – szabadítsa fel a teljesítmény csúcsát.

* Nagyobb teljesítmény leadása azonos mennyiségű üzemanyag felhasználásával az 5W-40 alapanyaghoz
képest, amit a Castrol EDGE portfólió több mint 80%-ának motorvizsgálatai bizonyítanak a 2021-es globális
értékesítési volumen alapján.


Termék információk: 4L Egységár: N°2 812Ft /L | Br 3 571Ft /L Gyártó: CASTROL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL11430
Br 17 530Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 761Ft/L | Br 3 506Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
17 530Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 17 530Ft Br. 17 049Ft / db Br. 68 194Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 1 926Ft)
+
-
68 194Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN/CF
Fiat 9.55535-S2
Ford WSS-M2C917-A
MB 226.5
MB 229.31
MB 229.51
OPEL OV 040 1547-D40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 505 00
VW 505 01

Termékleírás

A világszerte szigorodó károsanyag-kibocsátási előírások új kihívásokat jelentenek:
nagyobb teljesítményt kell előállítani, miközben a motor hatékonysága is javul.
Soha korábban nem játszott még ilyen fontos szerepet a motorolaj a teljesítmény elérésében.

A motorok összetettek, sok mozgó alkatrésszel.
Ez a mozgás – a hatékonyság hiánya miatt – hasznos üzemanyagenergiát pazarolhat el, ami közvetlenül
befolyásolja a teljesítményt.

A kihívás:

  • a járművezetők által elvárt magas teljesítményszint fenntartása,

  • miközben a motortechnológia alkalmazkodik a szigorú jogszabályi korlátokhoz.

A Castrol EDGE erősebb a nyomás alatt.
Felszabadítja a motor teljesítményét és hatékonyságát, hogy ugyanazzal az üzemanyaggal nagyobb
teljesítményt nyújtson
.*

Castrol EDGE – szabadítsa fel a teljesítmény csúcsát.

* Nagyobb teljesítmény leadása azonos mennyiségű üzemanyag felhasználásával az 5W-40 alapanyaghoz
képest, amit a Castrol EDGE portfólió több mint 80%-ának motorvizsgálatai bizonyítanak a 2021-es globális
értékesítési volumen alapján.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 761Ft /L | Br 3 506Ft /L Gyártó: CASTROL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL11450
Br 2 986Ft
Egységár: N°2 351Ft/L | Br 2 986Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
2 986Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C3
API SN/CF
Fiat 9.55535-S2
Ford WSS-M2C917-A
GM dexos2
MB 229.31
VW 505 00
VW 505 01

A Castrol Magnatec Diesel 5W-40 DPF mindazon korszerű, akár részecskeszűrővel felszerelt dízelüzemű gépkocsihoz alkalmazható amelyekhez a gyártó API CF vagy ACEA C3 minősítésű 5W-40-es motorolaj használatát ajánlja, A Castrol Magnatec Diesel 5W-40 DPF a gyártóművi előírásokkal összhangban a korszerű személygépkocsik széles köréhez megfelelő. Kérjük nézze át a gépkocsi kezelési kézikönyvében a kenőanyagokra vonatkozó követelményeke


Termék információk: 1L Egységár: N°2 351Ft /L | Br 2 986Ft /L Gyártó: CASTROL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL11451
Br 11 372Ft
Egységár: N°2 239Ft/L | Br 2 843Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 50+ db
+
-
11 372Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C3
API SN/CF
Fiat 9.55535-S2
Ford WSS-M2C917-A
GM dexos2
MB 229.31
VW 505 00
VW 505 01

A Castrol Magnatec Diesel 5W-40 DPF mindazon korszerű, akár részecskeszűrővel felszerelt dízelüzemű gépkocsihoz alkalmazható amelyekhez a gyártó API CF vagy ACEA C3 minősítésű 5W-40-es motorolaj használatát ajánlja, A Castrol Magnatec Diesel 5W-40 DPF a gyártóművi előírásokkal összhangban a korszerű személygépkocsik széles köréhez megfelelő. Kérjük nézze át a gépkocsi kezelési kézikönyvében a kenőanyagokra vonatkozó követelményeke


Termék információk: 4L Egységár: N°2 239Ft /L | Br 2 843Ft /L Gyártó: CASTROL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL11765
Br 14 866Ft
Egységár: N°2 341Ft/L | Br 2 974Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 32 db
+
-
14 866Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API CF
API SN
BMW LONGLIFE-04
CHRYSLER MS-10725
FIAT 9.55535-GH2FIAT 9.55535-S2
FIAT 9.55535-T2
FORD WSS-M2C917-A
MB-APPROVAL 226.5
MB-APPROVAL 229.31
MB-APPROVAL 229.51
MB-APPROVAL 229.52
PORSCHE C40
RENAULT RN0700/RN0710
VW 505 00/505 01
VW 511 00

Korábbi megnevezés: FUCHS TITAN GT1 5W40

Prémium teljesítményű, üzemanyag-takarékos motorolaj új XTL®-technológiával az optimális hidegindítási képesség és a kiemelkedő teljesítménytartalékok érdekében. Modern személygépkocsikhoz és könnyű haszongépjárművekhez, meghosszabbított szervizintervallummal vagy anélkül. Kifejezetten kipufogó utókezeléssel és turbófeltöltővel ellátott járművekhez kifejlesztve.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 341Ft /L | Br 2 974Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL11361
Br 3 095Ft
Egységár: N°2 437Ft/L | Br 3 095Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
3 095Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API CF
API SN
BMW LONGLIFE-04
CHRYSLER MS-10725
FIAT 9.55535-GH2FIAT 9.55535-S2
FIAT 9.55535-T2
FORD WSS-M2C917-A
MB-APPROVAL 226.5
MB-APPROVAL 229.31
MB-APPROVAL 229.51
MB-APPROVAL 229.52
PORSCHE C40
RENAULT RN0700/RN0710
VW 505 00/505 01
VW 511 00

Korábbi megnevezés: FUCHS TITAN GT1 5W40

Prémium teljesítményű, üzemanyag-takarékos motorolaj új XTL®-technológiával az optimális hidegindítási képesség és a kiemelkedő teljesítménytartalékok érdekében. Modern személygépkocsikhoz és könnyű haszongépjárművekhez, meghosszabbított szervizintervallummal vagy anélkül. Kifejezetten kipufogó utókezeléssel és turbófeltöltővel ellátott járművekhez kifejlesztve.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 437Ft /L | Br 3 095Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL11769
Br 47 196Ft
Egységár: N°1 859Ft/L | Br 2 360Ft/L
Kiszerelés: 20L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C2/ C3
API SN
BMW Longlife-04
CHRYSLER MS-11106
FIAT 9.55535-S1
FIAT 9.55535-S3
FORD WSS-M2C917-A
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
IVECO 18-1811 CLASSE SC1
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
OPEL OV 040 1547
VW 505 00
VW 505 01

Korábbi név:FUCHS TITAN GT1 FLEX 23 5W30

XTL technológiával készült, prémium  minőségű, innovatív motorolaj, modern német és amerikai személy- és  kis-haszongépjárművek részére megnövelt olajcsere periódussal.

Optimális hidegindítási tulajdonságok, alacsonyabb olajfogyasztás és minimális füstgáz emisszió jellemzi.

Speciálisan olyan gépjárművekhez fejlesztve, melyek kipufogógáz utókezelővel és turbófeltöltővel vannak szerelve.

A Fuchs TITAN GT1 Flex C23 5W-30 nagyon jó hidegindítási  tulajdonságokkal, üzemanyag-takarékossággal, kiváló hő stabilitással, és  mindezeken túl kiváló kopás elleni védelemmel rendelkezik.

A termék használata a német típusokon kívül javasolt mindenhol, ahol az ACEA C3 teljesítményszint van előírva.


Termék információk: 20L Egységár: N°1 859Ft /L | Br 2 360Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11359
Br 3 164Ft
Egységár: N°2 491Ft/L | Br 3 164Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
3 164Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C2/ C3
API SN
BMW Longlife-04
CHRYSLER MS-11106
FIAT 9.55535-S1
FIAT 9.55535-S3
FORD WSS-M2C917-A
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
IVECO 18-1811 CLASSE SC1
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
OPEL OV 040 1547
VW 505 00
VW 505 01

Korábbi név:FUCHS TITAN GT1 FLEX 23 5W30

XTL technológiával készült, prémium  minőségű, innovatív motorolaj, modern német és amerikai személy- és  kis-haszongépjárművek részére megnövelt olajcsere periódussal.

Optimális hidegindítási tulajdonságok, alacsonyabb olajfogyasztás és minimális füstgáz emisszió jellemzi.

Speciálisan olyan gépjárművekhez fejlesztve, melyek kipufogógáz utókezelővel és turbófeltöltővel vannak szerelve.

A Fuchs TITAN GT1 Flex C23 5W-30 nagyon jó hidegindítási  tulajdonságokkal, üzemanyag-takarékossággal, kiváló hő stabilitással, és  mindezeken túl kiváló kopás elleni védelemmel rendelkezik.

A termék használata a német típusokon kívül javasolt mindenhol, ahol az ACEA C3 teljesítményszint van előírva.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 491Ft /L | Br 3 164Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11356
Br 14 861Ft
Egységár: N°2 341Ft/L | Br 2 973Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
14 861Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C2/ C3
API SN
BMW Longlife-04
CHRYSLER MS-11106
FIAT 9.55535-S1
FIAT 9.55535-S3
FORD WSS-M2C917-A
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
IVECO 18-1811 CLASSE SC1
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
OPEL OV 040 1547
VW 505 00
VW 505 01

Korábbi név:FUCHS TITAN GT1 FLEX 23 5W30

XTL technológiával készült, prémium  minőségű, innovatív motorolaj, modern német és amerikai személy- és  kis-haszongépjárművek részére megnövelt olajcsere periódussal.

Optimális hidegindítási tulajdonságok, alacsonyabb olajfogyasztás és minimális füstgáz emisszió jellemzi.

Speciálisan olyan gépjárművekhez fejlesztve, melyek kipufogógáz utókezelővel és turbófeltöltővel vannak szerelve.

A Fuchs TITAN GT1 Flex C23 5W-30 nagyon jó hidegindítási  tulajdonságokkal, üzemanyag-takarékossággal, kiváló hő stabilitással, és  mindezeken túl kiváló kopás elleni védelemmel rendelkezik.

A termék használata a német típusokon kívül javasolt mindenhol, ahol az ACEA C3 teljesítményszint van előírva.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 341Ft /L | Br 2 973Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11365
Br 160 217Ft
Egységár: N°2 103Ft/L | Br 2 671Ft/L
Kiszerelés: 60L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C2/ C3
API SN
BMW Longlife-04
CHRYSLER MS-11106
FIAT 9.55535-S1
FIAT 9.55535-S3
FORD WSS-M2C917-A
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
IVECO 18-1811 CLASSE SC1
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
OPEL OV 040 1547
VW 505 00
VW 505 01

Korábbi név:FUCHS TITAN GT1 FLEX 23 5W30

XTL technológiával készült, prémium  minőségű, innovatív motorolaj, modern német és amerikai személy- és  kis-haszongépjárművek részére megnövelt olajcsere periódussal.

Optimális hidegindítási tulajdonságok, alacsonyabb olajfogyasztás és minimális füstgáz emisszió jellemzi.

Speciálisan olyan gépjárművekhez fejlesztve, melyek kipufogógáz utókezelővel és turbófeltöltővel vannak szerelve.

A Fuchs TITAN GT1 Flex C23 5W-30 nagyon jó hidegindítási  tulajdonságokkal, üzemanyag-takarékossággal, kiváló hő stabilitással, és  mindezeken túl kiváló kopás elleni védelemmel rendelkezik.

A termék használata a német típusokon kívül javasolt mindenhol, ahol az ACEA C3 teljesítményszint van előírva.


Termék információk: 60L Egységár: N°2 103Ft /L | Br 2 671Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11764
Br 15 963Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 514Ft/L | Br 3 193Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
15 963Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 15 963Ft Br. 15 861Ft / db Br. 47 581Ft / 1 karton3 db/karton (Megtakarítás. 308Ft)
+
-
47 581Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
BMW Longlife-04
Ford WSS-M2C917-A
MB 229.51
PORSCHE C30
VW 504 00
VW 507 00

XTL technológiával készült, prémium minőségű, innovatív motorolaj,  modern német személy- és kis-haszongépjárművek részére megnövelt  olajcsere periódussal.

Optimális hidegindítási tulajdonságok, alacsonyabb olajfogyasztás és minimális füstgáz emisszió jellemzi.

Speciálisan olyan gépjárművekhez fejlesztve, melyek kipufogógáz utókezelővel és turbófeltöltővel vannak szerelve.

A  Fuchs TITAN GT1 Pro C-3 5W-30 nagyon jó hidegindítási tulajdonságokkal,  üzemanyag-takarékossággal, kiváló hő stabilitással, és mindezeken túl  kiváló kopás elleni védelemmel rendelkezik.

A termék használata a német típusokon kívül javasolt mindenhol, ahol az ACEA C3 teljesítményszint van előírva.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 514Ft /L | Br 3 193Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11759
Br 49 049Ft
Egységár: N°1 932Ft/L | Br 2 453Ft/L
Kiszerelés: 20L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
BMW Longlife-04
Ford WSS-M2C917-A
MB 229.51
PORSCHE C30
VW 504 00
VW 507 00

XTL technológiával készült, prémium minőségű, innovatív motorolaj,  modern német személy- és kis-haszongépjárművek részére megnövelt  olajcsere periódussal.

Optimális hidegindítási tulajdonságok, alacsonyabb olajfogyasztás és minimális füstgáz emisszió jellemzi.

Speciálisan olyan gépjárművekhez fejlesztve, melyek kipufogógáz utókezelővel és turbófeltöltővel vannak szerelve.

A  Fuchs TITAN GT1 Pro C-3 5W-30 nagyon jó hidegindítási tulajdonságokkal,  üzemanyag-takarékossággal, kiváló hő stabilitással, és mindezeken túl  kiváló kopás elleni védelemmel rendelkezik.

A termék használata a német típusokon kívül javasolt mindenhol, ahol az ACEA C3 teljesítményszint van előírva.


Termék információk: 20L Egységár: N°1 932Ft /L | Br 2 453Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11358
Br 3 569Ft
Egységár: N°2 810Ft/L | Br 3 569Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
3 569Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
BMW Longlife-04
Ford WSS-M2C917-A
MB 229.51
PORSCHE C30
VW 504 00
VW 507 00

XTL technológiával készült, prémium minőségű, innovatív motorolaj,  modern német személy- és kis-haszongépjárművek részére megnövelt  olajcsere periódussal.

Optimális hidegindítási tulajdonságok, alacsonyabb olajfogyasztás és minimális füstgáz emisszió jellemzi.

Speciálisan olyan gépjárművekhez fejlesztve, melyek kipufogógáz utókezelővel és turbófeltöltővel vannak szerelve.

A  Fuchs TITAN GT1 Pro C-3 5W-30 nagyon jó hidegindítási tulajdonságokkal,  üzemanyag-takarékossággal, kiváló hő stabilitással, és mindezeken túl  kiváló kopás elleni védelemmel rendelkezik.

A termék használata a német típusokon kívül javasolt mindenhol, ahol az ACEA C3 teljesítményszint van előírva.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 810Ft /L | Br 3 569Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11353
Br 13 314Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 621Ft/L | Br 3 329Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 7 db
+
-
13 314Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 13 314Ft Br. 12 924Ft / db Br. 51 695Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 1 560Ft)
+
-
51 695Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
BMW Longlife-04
Ford WSS-M2C917-A
MB 229.51
PORSCHE C30
VW 504 00
VW 507 00

XTL technológiával készült, prémium minőségű, innovatív motorolaj,  modern német személy- és kis-haszongépjárművek részére megnövelt  olajcsere periódussal.

Optimális hidegindítási tulajdonságok, alacsonyabb olajfogyasztás és minimális füstgáz emisszió jellemzi.

Speciálisan olyan gépjárművekhez fejlesztve, melyek kipufogógáz utókezelővel és turbófeltöltővel vannak szerelve.

A  Fuchs TITAN GT1 Pro C-3 5W-30 nagyon jó hidegindítási tulajdonságokkal,  üzemanyag-takarékossággal, kiváló hő stabilitással, és mindezeken túl  kiváló kopás elleni védelemmel rendelkezik.

A termék használata a német típusokon kívül javasolt mindenhol, ahol az ACEA C3 teljesítményszint van előírva.


Termék információk: 4L Egységár: N°2 621Ft /L | Br 3 329Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11363
Br 164 552Ft
Egységár: N°2 160Ft/L | Br 2 743Ft/L
Kiszerelés: 60L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
BMW Longlife-04
Ford WSS-M2C917-A
MB 229.51
PORSCHE C30
VW 504 00
VW 507 00

XTL technológiával készült, prémium minőségű, innovatív motorolaj,  modern német személy- és kis-haszongépjárművek részére megnövelt  olajcsere periódussal.

Optimális hidegindítási tulajdonságok, alacsonyabb olajfogyasztás és minimális füstgáz emisszió jellemzi.

Speciálisan olyan gépjárművekhez fejlesztve, melyek kipufogógáz utókezelővel és turbófeltöltővel vannak szerelve.

A  Fuchs TITAN GT1 Pro C-3 5W-30 nagyon jó hidegindítási tulajdonságokkal,  üzemanyag-takarékossággal, kiváló hő stabilitással, és mindezeken túl  kiváló kopás elleni védelemmel rendelkezik.

A termék használata a német típusokon kívül javasolt mindenhol, ahol az ACEA C3 teljesítményszint van előírva.


Termék információk: 60L Egységár: N°2 160Ft /L | Br 2 743Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL13811
Br 3 033Ft
Egységár: N°2 388Ft/L | Br 3 033Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 18 db
+
-
3 033Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
ACEA C3
API CF
API SM
API SN
BMW Longlife-04
Ford WSS-M2C917-A
GM DEXOS 2
MB 226.5
MB 229.31
PORSCHE A40
RENAULT RN0700
RENAULT RN0710
VW 502 00
VW 505 01

Modern HC szintetikus motorolaj a legújabb benzin-és dízelmotorok, PD, EURO 4 és EURO  5 kibocsátási szabványnak megfelelve.
Kifejezetten a turbófeltöltésű, közvetlen befecskendezésű (PDTDI), modern kipufogógáz-utókezeléses motorokban való,
használatos olaj ACEA C3 specifikációval. Antioxidánsokat tartalmaz, és megakadályozza a lerakódások kialakulását,
a tiszta motor alkatrészeket garantált.
Kiváló hidegindítást még rendkívül alacsony hőmérsékleten is. A katalizátor és részecskeszűrő (DPF) kompatibilis.
Lehetséges, földgáz (CNG) és a cseppfolyós propán-bután gáz (LPG) hajtott járművekben való használata


Termék információk: 1L Egységár: N°2 388Ft /L | Br 3 033Ft /L Gyártó: MANNOL Viszkozitás: 5W40
TOVÁBBI TERMÉKEK
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Olajkereső
Support