Cikkszám: NYL15528
Br 5 238Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°4 124Ft/L | Br 5 238Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 35 db
+
-
5 238Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 5 238Ft Br. 5 175Ft / db Br. 62 093Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 757Ft)
+
-
62 093Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

API GL-5 + LS
GM 1940058
GM 88862624
GM 88862625
GM 93165388
MIL-L-2105 D
ZF TE-ML 05C
ZF TE-ML 05D

Kategória: Hajtóműolaj kézi váltókhoz és hajtótengelyekhez

Cikkszám: 1222102
Viszkozitás: SAE 75W-90
Specifikáció: API GL-5 + LS, MIL-L-2105 D
Olajtípus: Szintetikus
Ajánlások: GM 1940058, GM 88862624, GM 88862625, GM 93165388, ZF TE-ML 05C, ZF TE-ML 05D
Alkalmazás: Személygépkocsi, tehergépjármű


Termékleírás

A RAVENOL Getriebeoel LS SAE 75W-90 egy szintetikus hajtóműolaj mechanikus sebességváltókhoz.

A termék magas minőségű oldószerrel finomított és szintetikus bázisolajokon alapul, speciális adalékcsomaggal és inhibitáló anyagokkal, amelyek lehetővé teszik a nagy igénybevételű alkalmazást és biztosítják a hajtómű zavartalan működését.


Alkalmazási javaslat

A RAVENOL Getriebeoel LS SAE 75W-90 kifejezetten korlátozott csúszású differenciálművekhez lett kifejlesztve. Emellett biztosítja a problémamentes kenést önzáró, hipoid fogazású hajtásokban is.


Jellemzők

  • Kiváló oxidációs stabilitás

  • Kiemelkedő rozsda- és korrózióvédelem

  • Habzásgátló tulajdonság

  • Kiváló nagy nyomású (EP) tulajdonságok

  • Kiváló LS (Limited Slip) tulajdonságok

  • Üzemanyag-megtakarítás


Műszaki adatok

Tulajdonság Mértékegység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 839,0 EN ISO 12185
Szín – sárga Vizuális
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 17,1 DIN 51562-1
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 102,1 DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) – 182 DIN ISO 2909
Brookfield-viszkozitás -40 °C-on mPa·s 84 300 ASTM D2983
Dermedéspont °C -42 DIN ISO 3016
Lobbanáspont °C 210 DIN EN ISO 2592
Rézlemez-korróziós teszt 121 °C-on – 1b ASTM D130

Megjegyzés: A megadott értékek tájékoztató jellegűek, és kereskedelmi tűréseken belül változhatnak.


Termék információk: 1L Egységár: N°4 124Ft /L | Br 5 238Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 75W90
Cikkszám: NYL15608
Br 3 982Ft
Egységár: N°3 135Ft/L | Br 3 982Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 20 db
+
-
3 982Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API GL-4
PSA B71 2315

RAVENOL Getriebeoel PSA SAE 75W-80

Kategória: Kézi váltó és hajtómű olaj
Cikkszám: 1222100
Viszkozitás: 75W-80
Specifikáció: API GL-4
Olajtípus: Félszintetikus
Alkalmazás: Személygépkocsi

PSA B71 2315,


Termékleírás

A RAVENOL Getriebeoel PSA SAE 75W-80 kiváló minőségű, oldószerrel finomított alapolajon alapuló, félszintetikus többfokozatú hajtóműolaj, speciális EP (extreme pressure) tulajdonságokkal.

Különleges formulájának köszönhetően kiemelkedő kopásvédelmet és kenési tulajdonságokat biztosít.


Alkalmazási javaslat

  • Kézi kapcsolású váltókhoz, ahol problémamentes kenés szükséges.

  • Alkalmazható olyan kézi váltókban, ahol a gyártó alacsony viszkozitású olajat ír elő.


Jellemzők

  • Kiváló oxidációs stabilitás

  • Alacsony viszkozitás alacsony hőmérsékleten

  • Kiemelkedő kopásvédelem

  • Megnövelt EP tulajdonságok

  • Jó habzásgátló tulajdonságok

  • Semleges a tömítőanyagokkal szemben

  • Kiváló védelem rozsdásodás és korrózió ellen


Műszaki adatok

Tulajdonság Egység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 843,0 EN ISO 12185
Szín – világossárga Vizuális
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 8,5 DIN 51562-1
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 43,1 DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) – 178 DIN ISO 2909
Brookfield viszkozitás -40 °C-on mPa*s 52.500 ASTM D2983
Dermedéspont °C -39 DIN ISO 3016
Lobbanáspont °C 234 DIN EN ISO 2592
Rézlemez-korróziós teszt 121 °C-on – 1b ASTM D130

Termék információk: 1L Egységár: N°3 135Ft /L | Br 3 982Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 75W80
Cikkszám: NYL15529
Br 4 894Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 853Ft/L | Br 4 894Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 34 db
+
-
4 894Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 4 894Ft Br. 4 688Ft / db Br. 56 256Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 2 464Ft)
+
-
56 256Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

CS 3000B
DTFR 12B100 (MB 235.0)
DTFR 12B140 (MB 235.8)
DTFR 13B100 (MB 235.1)
Ford M2C-9002A
GM
MAN 342 M2 (160.000 km)
MB 235.0
MB 235.1
MB 235.14
MB 235.8
MB 235.9
Mack GO-G
ZF TE-ML 05A
ZF TE-ML 07A
ZF TE-ML 16B
ZF TE-ML 16C
ZF TE-ML 16D
ZF TE-ML 17B
ZF TE-ML 19B
ZF TE-ML 21A

RAVENOL Transmission Oil TGO SAE 75W-90 API GL-5

Kategória: Kézi váltó- és hajtóműolaj
Cikkszám: 1222105
Viszkozitás: 75W-90
Specifikáció: API GL-5, MIL-L-2105 D
Olajtípus: Félszintetikus
Alkalmazás: Személygépkocsi, teherautó

CS 3000B,
DTFR 12B100 (MB 235.0),
DTFR 12B140 (MB 235.8),
DTFR 13B100 (MB 235.1),
Ford M2C-9002A,
GM,
Mack GO-G,
MAN 342 M2 (160.000 km),
MB 235.0,
MB 235.1,
MB 235.14,
MB 235.8,
MB 235.9,
ZF TE-ML 05A,
ZF TE-ML 07A,
ZF TE-ML 16B,
ZF TE-ML 16C,
ZF TE-ML 16D,
ZF TE-ML 17B,
ZF TE-ML 19B,
ZF TE-ML 21A,


Termékleírás

A RAVENOL Transmission Oil TGO SAE 75W-90 API GL-5 egy félszintetikus hajtóműolaj, amelyet kifejezetten nagy igénybevételű hypoid hajtóművekhez fejlesztettek.

Kiváló minőségű, oldószerrel finomított és szintetikus alapolajokra, valamint gondosan összehangolt adalékcsomagra épül, amely extrém nyomásálló (EP) komponenseket és egyéb teljesítménynövelő adalékokat tartalmaz. Ezáltal meghaladja a mai alkalmazási követelményeket.


Alkalmazási javaslat

  • Nagy igénybevételű hajtóműolaj hypoid hajtóművekhez (differenciálművek, kézi sebességváltók stb.).

  • Ott alkalmazható, ahol a gyártó maximális terhelhetőségű hajtóműolajat ír elő.


Jellemzők

  • Kiváló oxidációs stabilitás

  • Maximális védelem a rozsda, korrózió és habzás ellen

  • Alacsony dermedéspont

  • Kiemelkedő EP (extreme pressure) tulajdonságok

  • Magas viszkozitási index

  • Üzemanyag-megtakarítás


Műszaki adatok

Tulajdonság Egység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 842,0 EN ISO 12185
Szín – sárga Vizuális
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 15,7 DIN 51562-1
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 97,3 DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) – 173 DIN ISO 2909
Brookfield viszkozitás -40 °C-on mPa*s 70.000 ASTM D2983
Dermedéspont °C -45 DIN ISO 3016
Lobbanáspont °C 215 DIN EN ISO 2592
Rézlemez-korróziós teszt 121 °C-on – 1b ASTM D130

Termék információk: 1L Egységár: N°3 853Ft /L | Br 4 894Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 75W90
Cikkszám: NYL15964
Br 4 635Ft
Egységár: N°3 649Ft/L | Br 4 635Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 12 db
+
-
4 635Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SQ (RC)
Chrysler MS-13340
Chrysler MS-6395
Ford WSS-M2C945-B1
Ford WSS-M2C960-A1
GM dexos1™ Gen 3 (licencszám: D335BBDJ081)
ILSAC GF-7A

RAVENOL GFE SAE 5W-20

Kategória: Személyautó motorolaj
Viszkozitás: SAE 5W-20
Olajtípus: Szintetikus
Felhasználás: Személyautó
Technológia: CleanSynto®

Specifikációk:

API SQ (RC),
ILSAC GF-7A,

Gyártói jóváhagyások:

API SQ Resource Conserving,
GM dexos1™ Gen 3 (licencszám: D335BBDJ081),
ILSAC GF-7A,

Gyártói ajánlások:

Chrysler MS-13340,
Chrysler MS-6395,
Ford WSS-M2C945-B1,
Ford WSS-M2C960-A1,

A RAVENOL GFE SAE 5W-20 szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj CleanSynto® technológiával, személyautók turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel rendelkező, valamint ezek nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz.

A RAVENOL GFE SAE 5W-20 speciális alapolajokkal kialakított formulájának köszönhetően magas viszkozitási indexet ér el. Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban.

Jelentős üzemanyag-megtakarításának köszönhetően a RAVENOL GFE SAE 5W-20 a károsanyag-kibocsátás csökkentésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez.

A RAVENOL GFE SAE 5W-20 kiváló hidegindítási tulajdonságok mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

A RAVENOL GFE SAE 5W-20 megfelel a WSS-M2C945-B1 és API SN PLUS specifikációnak is, ezért csökkentheti az olajeredetű, alacsony fordulatszámon jelentkező korai gyújtás, azaz LSPI problémáját.

Alkalmas meghosszabbított olajcsere-intervallumokhoz, amennyiben azt a gyártó ajánlja.

Használati útmutató

A RAVENOL GFE SAE 5W-20 univerzális, üzemanyag-takarékos motorolaj, kiváló minőségű termék modern, benzin- és dízelmotoros személyautókhoz. Különböző gyártók hibrid járműveiben történő használatra is alkalmas.

Jellemzők

  • Garantálja a motor lehető leggyorsabb kenését
  • Magas üzemanyag-takarékossági, azaz FE-hatás az alkalmazott alapolajoknak és adalékoknak köszönhetően
  • Alacsony párolgási hajlam, ezáltal alacsonyabb olajfogyasztás
  • Csökkentheti az olajeredetű, alacsony fordulatszámon jelentkező korai gyújtást, azaz LSPI-t
  • Védelmet nyújt az iszaposodás, kokszosodás, lakkszerű lerakódások és korrózió ellen még kedvezőtlen üzemi körülmények között is
  • Nem okoz olajeredetű lerakódásokat az égéstérben, a dugattyúgyűrű-zónában és a szelepeken
  • Biztosítja a hidrotőkék működését minden hőmérsékleten
  • Stabil motorolaj, nem okoz NOx-oxidációt
  • Jó koromfelvételi és diszpergáló képesség
  • Semleges viselkedés tömítőanyagokkal szemben
  • Ideális hibrid járművekhez

Műszaki termékadatok

Jellemző

Tulajdonság

Adat

Vizsgálati módszer

Szín

 

sárgásbarna

vizuális

Szulfáthamu

% tömeg

0,78

DIN 51575

TBN

mg KOH/g

7,7

ASTM D2896

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

8,6

DIN 51659-2

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

47,1

DIN 51659-2

Viszkozitási index VI

 

163

DIN ISO 2909

CCS viszkozitás -30 °C-on

mPa·s

5200

ASTM D5293

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

851,0

EN ISO 12185

Lobbanáspont

°C

232

DIN EN ISO 2592

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa·s

2,76

ASTM D5481

Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -35 °C-on

mPa·s

13.300

ASTM D4684

Noack párolgási veszteség

% M/M

11,6

ASTM D5800

Dermedéspont

°C

-42

DIN ISO 3016

 


Termék információk: 1L Egységár: N°3 649Ft /L | Br 4 635Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W20
Cikkszám: NYL15965
Br 19 602Ft
Egységár: N°3 087Ft/L | Br 3 921Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 12 db
+
-
19 602Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SQ (RC)
Chrysler MS-13340
Chrysler MS-6395
Ford WSS-M2C945-B1
Ford WSS-M2C960-A1
GM dexos1™ Gen 3 (licencszám: D335BBDJ081)
ILSAC GF-7A

RAVENOL GFE SAE 5W-20

Kategória: Személyautó motorolaj
Viszkozitás: SAE 5W-20
Olajtípus: Szintetikus
Felhasználás: Személyautó
Technológia: CleanSynto®

Specifikációk:

API SQ (RC),
ILSAC GF-7A,

Gyártói jóváhagyások:

API SQ Resource Conserving,
GM dexos1™ Gen 3 (licencszám: D335BBDJ081),
ILSAC GF-7A,

Gyártói ajánlások:

Chrysler MS-13340,
Chrysler MS-6395,
Ford WSS-M2C945-B1,
Ford WSS-M2C960-A1,

A RAVENOL GFE SAE 5W-20 szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj CleanSynto® technológiával, személyautók turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel rendelkező, valamint ezek nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz.

A RAVENOL GFE SAE 5W-20 speciális alapolajokkal kialakított formulájának köszönhetően magas viszkozitási indexet ér el. Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban.

Jelentős üzemanyag-megtakarításának köszönhetően a RAVENOL GFE SAE 5W-20 a károsanyag-kibocsátás csökkentésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez.

A RAVENOL GFE SAE 5W-20 kiváló hidegindítási tulajdonságok mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

A RAVENOL GFE SAE 5W-20 megfelel a WSS-M2C945-B1 és API SN PLUS specifikációnak is, ezért csökkentheti az olajeredetű, alacsony fordulatszámon jelentkező korai gyújtás, azaz LSPI problémáját.

Alkalmas meghosszabbított olajcsere-intervallumokhoz, amennyiben azt a gyártó ajánlja.

Használati útmutató

A RAVENOL GFE SAE 5W-20 univerzális, üzemanyag-takarékos motorolaj, kiváló minőségű termék modern, benzin- és dízelmotoros személyautókhoz. Különböző gyártók hibrid járműveiben történő használatra is alkalmas.

Jellemzők

  • Garantálja a motor lehető leggyorsabb kenését
  • Magas üzemanyag-takarékossági, azaz FE-hatás az alkalmazott alapolajoknak és adalékoknak köszönhetően
  • Alacsony párolgási hajlam, ezáltal alacsonyabb olajfogyasztás
  • Csökkentheti az olajeredetű, alacsony fordulatszámon jelentkező korai gyújtást, azaz LSPI-t
  • Védelmet nyújt az iszaposodás, kokszosodás, lakkszerű lerakódások és korrózió ellen még kedvezőtlen üzemi körülmények között is
  • Nem okoz olajeredetű lerakódásokat az égéstérben, a dugattyúgyűrű-zónában és a szelepeken
  • Biztosítja a hidrotőkék működését minden hőmérsékleten
  • Stabil motorolaj, nem okoz NOx-oxidációt
  • Jó koromfelvételi és diszpergáló képesség
  • Semleges viselkedés tömítőanyagokkal szemben
  • Ideális hibrid járművekhez

Műszaki termékadatok

Jellemző

Tulajdonság

Adat

Vizsgálati módszer

Szín

 

sárgásbarna

vizuális

Szulfáthamu

% tömeg

0,78

DIN 51575

TBN

mg KOH/g

7,7

ASTM D2896

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

8,6

DIN 51659-2

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

47,1

DIN 51659-2

Viszkozitási index VI

 

163

DIN ISO 2909

CCS viszkozitás -30 °C-on

mPa·s

5200

ASTM D5293

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

851,0

EN ISO 12185

Lobbanáspont

°C

232

DIN EN ISO 2592

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa·s

2,76

ASTM D5481

Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -35 °C-on

mPa·s

13.300

ASTM D4684

Noack párolgási veszteség

% M/M

11,6

ASTM D5800

Dermedéspont

°C

-42

DIN ISO 3016

 


Termék információk: 5L Egységár: N°3 087Ft /L | Br 3 921Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W20
Cikkszám: NYL15694
Br 9 240Ft
Egységár: N°7 275Ft/L | Br 9 240Ft/L
Készleten: 7 db
+
-
9 240Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

RAVENOL Hand Clean & Care

Professzionális kéztisztító és bőrápoló egyben

Erős a szennyeződés? Nem probléma! A RAVENOL Hand Clean & Care hatékonyan távolítja el az olajat, zsírt, festéket és egyéb makacs szennyeződéseket – miközben óvja kezeid!

  • ✔ Magas kókuszolaj-tartalom – természetes hidratálás minden kézmosás után
  • ✔ Növényi eredetű dörzshatású adalék (kukoricaőrlemény) – eltömődés nélkül, környezetbarát módon
  • ✔ pH-semleges és szilikonmentes – bőrbarát formula
  • ✔ Gazdaságos használat – egyetlen adag elegendő
  • ✔ Kompatibilis számos adagolórendszerrel
  • ✔ Dermatológiailag tesztelt – „nagyon jó” minősítés

 

Folyékony állagának köszönhetően könnyen adagolható, és nem tömíti el a lefolyót. A dörzshatású kukoricacsutka-őrlemény melléktermék, így nem áll versenyben élelmiszeripari alapanyagokkal. Kiváló minőségű alapanyagokból készül, jelentős részük növényi eredetű. Tisztítóhatása kiváló, bőrbarát tulajdonságai pedig dermatológiai vizsgálatok alapján 'nagyon jó' minősítést kaptak.

Alkalmazási javaslat

A RAVENOL Hand Clean & Care terméket a száraz kezekre kell felvinni, majd a szennyeződés fellazításáig alaposan bedörzsölni. Ezután kevés vízzel habosítsd fel, mosd meg a kezed, majd alaposan öblítsd le. A kéz szárazra törléséhez ajánlott a műhelyhasználatra fejlesztett RAVENOL Putzpapier blau (kék törlőpapír).

Figyelmeztetés

  • Felbontatlan állapotban legalább 30 hónapig, felbontva pedig 12 hónapig eltartható.
  • Kerüld a szemmel való érintkezést! Szembe jutás esetén azonnal bő vízzel öblítsd ki.

Jellemzők

  • Magas arányban növényi eredetű összetevők
  • Szilikon- és oldószermentes
  • Dermatológiailag „nagyon jó” minősítésű
  • pH-semleges, bőrbarát
  • Kókuszolaj-alapú hidratálás

Termék információk: Egységár: N°7 275Ft /L | Br 9 240Ft /L Gyártó: RAVENOL
Cikkszám: NYL15883
Br 1 513Ft
Egységár: N°1 191Ft/L | Br 1 513Ft/L
Készleten: 26 db
+
-
1 513Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

RAVENOL Hand Clean & Care

Professzionális kéztisztító és bőrápoló egyben

Erős a szennyeződés? Nem probléma! A RAVENOL Hand Clean & Care hatékonyan távolítja el az olajat, zsírt, festéket és egyéb makacs szennyeződéseket – miközben óvja kezeid!

  • ✔ Magas kókuszolaj-tartalom – természetes hidratálás minden kézmosás után
  • ✔ Növényi eredetű dörzshatású adalék (kukoricaőrlemény) – eltömődés nélkül, környezetbarát módon
  • ✔ pH-semleges és szilikonmentes – bőrbarát formula
  • ✔ Gazdaságos használat – egyetlen adag elegendő
  • ✔ Kompatibilis számos adagolórendszerrel
  • ✔ Dermatológiailag tesztelt – „nagyon jó” minősítés

 

Folyékony állagának köszönhetően könnyen adagolható, és nem tömíti el a lefolyót. A dörzshatású kukoricacsutka-őrlemény melléktermék, így nem áll versenyben élelmiszeripari alapanyagokkal. Kiváló minőségű alapanyagokból készül, jelentős részük növényi eredetű. Tisztítóhatása kiváló, bőrbarát tulajdonságai pedig dermatológiai vizsgálatok alapján 'nagyon jó' minősítést kaptak.

Alkalmazási javaslat

A RAVENOL Hand Clean & Care terméket a száraz kezekre kell felvinni, majd a szennyeződés fellazításáig alaposan bedörzsölni. Ezután kevés vízzel habosítsd fel, mosd meg a kezed, majd alaposan öblítsd le. A kéz szárazra törléséhez ajánlott a műhelyhasználatra fejlesztett RAVENOL Putzpapier blau (kék törlőpapír).

Figyelmeztetés

  • Felbontatlan állapotban legalább 30 hónapig, felbontva pedig 12 hónapig eltartható.
  • Kerüld a szemmel való érintkezést! Szembe jutás esetén azonnal bő vízzel öblítsd ki.

Jellemzők

  • Magas arányban növényi eredetű összetevők
  • Szilikon- és oldószermentes
  • Dermatológiailag „nagyon jó” minősítésű
  • pH-semleges, bőrbarát
  • Kókuszolaj-alapú hidratálás

Termék információk: Egységár: N°1 191Ft /L | Br 1 513Ft /L Gyártó: RAVENOL
Cikkszám: NYL15814
Br 3 539Ft
Egységár: N°2 786Ft/L | Br 3 539Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 14 db
+
-
3 539Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SQ (RC)
Chrysler MS-13340
Chrysler MS-6395
Fiat 9.55535-CR1
Ford WSS-M2C929-A
Ford WSS-M2C946-A
Ford WSS-M2C946-B1
Ford WSS-M2C961-A1
GM dexos1™ Gen 3 (Lizenz-Nr. D335ABDJ081)
Honda/Acura HTO-06
ILSAC GF-7A
Opel OV 040 1547 - G30
VWC 53034

RAVENOL HDX SAE 5W-30

Termékadatok

  • Kategória: Személyautó motorolaj
  • Cikkszám: 1111125
  • Viszkozitás: 5W-30
  • Specifikáció: API SQ (RC), ILSAC GF-7A
  • Olajtípus: Szintetikus
  • Jóváhagyások: API SQ Resource Conserving, GM dexos1™ Gen 3 (Lizenz-Nr. D335ABDJ081), ILSAC GF-7A
  • Ajánlás: Chrysler MS-13340, Chrysler MS-6395, Fiat 9.55535-CR1, Ford WSS-M2C929-A, Ford WSS-M2C946-A, Ford WSS-M2C946-B1, Ford WSS-M2C961-A1, Honda/Acura HTO-06, Opel OV 040 1547 - G30, VWC 53034
  • Felhasználás: Személyautó
  • Technológia: Clean Synto®

Leírás

A RAVENOL HDX SAE 5W-30 egy szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj CleanSynto® technológiával személyautók benzinmotorjaihoz, turbófeltöltéssel és anélkül, valamint közvetlen befecskendezéshez is, mint például Turbo-GDI és direkt befecskendezés.

Új formulájának köszönhetően a RAVENOL HDX SAE 5W-30 nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőréteget biztosít, és véd a korrózió ellen, valamint csökkenti az oxidáció vagy kokszosodás miatti olajveszteséget.

A RAVENOL HDX SAE 5W-30 speciális alapolajainak köszönhetően magas viszkozitási indexet ér el. Kiváló hidegindítási tulajdonságai optimális kenésbiztonságot nyújtanak a bemelegedési szakaszban.

A jelentős üzemanyag-megtakarítás miatt a RAVENOL HDX SAE 5W-30 hozzájárul a környezet védelméhez a kibocsátások csökkentésével.

A RAVENOL HDX SAE 5W-30 kiváló hidegindítási tulajdonságok mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

A RAVENOL HDX SAE 5W-30 segít megelőzni az alacsony fordulatszámú előgyújtást (LSPI – Low Speed Pre-ignition), ami segíthet elkerülni a motorkárosodást.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumokhoz is alkalmas, ahol ezt a gyártó javasolja.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL HDX SAE 5W-30 egy nagy teljesítményű, alacsony súrlódású motorolaj modern motorokhoz. Az OPEL/GENERAL MOTORS részéről a dexos1 specifikációnak megfelelően ajánlott modern személyautó-motorokhoz, minden üzemi körülmény között.

A RAVENOL HDX SAE 5W-30 a felsorolt Ford, Chrysler és Fiat specifikációkhoz is megfelelő.

Jellemzők

  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelésnél
  • Kiemelkedő kopásvédelem és magas viszkozitási index a motor hosszú élettartamáért, nagy sebességű használat mellett is
  • Kiváló hidegindítási tulajdonságok alacsony hőmérsékleten, akár -25°C alatt is
  • Biztonságos kenőfilm magas üzemi hőmérsékleten
  • Alacsony párolgási hajlam, így alacsony olajfogyasztás
  • Nincs olajeredetű lerakódás az égéstérben, a dugattyúgyűrű-zónában és a szelepeken
  • Semleges a tömítőanyagokkal szemben
  • Meghosszabbított olajcsere-intervallumokkal kíméli a természeti erőforrásokat

Műszaki adatok

Tulajdonság

Egység

Érték

Szabvány / vizsgálat

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

844,0

EN ISO 12185

Szín

–

sárgásbarna

Vizuális

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

10,8

DIN 51562-1

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

59,8

DIN 51562-1

Viszkozitási index (VI)

–

173

DIN ISO 2909

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa*s

3,4

ASTM D5481

CCS viszkozitás -30 °C-on

mPa*s

3630

ASTM D5293

Alacsony hőmérsékleti pumpálhatóság (MRV) -35 °C-on

mPa*s

13.500

ASTM D4684

Dermedéspont

°C

-45

DIN ISO 3016

Noack párolgási veszteség

% M/M

8,1

ASTM D5800

Lobbanáspont

°C

240

DIN EN ISO 2592

TBN

mg KOH/g

7,8

ASTM D2896

Szulfáthamu

%tömeg

0,86

DIN 51575

 


Termék információk: 1L Egységár: N°2 786Ft /L | Br 3 539Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15815
Br 13 875Ft
Egységár: N°2 732Ft/L | Br 3 469Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 9 db
+
-
13 875Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SQ (RC)
Chrysler MS-13340
Chrysler MS-6395
Fiat 9.55535-CR1
Ford WSS-M2C929-A
Ford WSS-M2C946-A
Ford WSS-M2C946-B1
Ford WSS-M2C961-A1
GM dexos1™ Gen 3 (Lizenz-Nr. D335ABDJ081)
Honda/Acura HTO-06
ILSAC GF-7A
Opel OV 040 1547 - G30
VWC 53034

RAVENOL HDX SAE 5W-30

Termékadatok

  • Kategória: Személyautó motorolaj
  • Cikkszám: 1111125
  • Viszkozitás: 5W-30
  • Specifikáció: API SQ (RC), ILSAC GF-7A
  • Olajtípus: Szintetikus
  • Jóváhagyások: API SQ Resource Conserving, GM dexos1™ Gen 3 (Lizenz-Nr. D335ABDJ081), ILSAC GF-7A
  • Ajánlás: Chrysler MS-13340, Chrysler MS-6395, Fiat 9.55535-CR1, Ford WSS-M2C929-A, Ford WSS-M2C946-A, Ford WSS-M2C946-B1, Ford WSS-M2C961-A1, Honda/Acura HTO-06, Opel OV 040 1547 - G30, VWC 53034
  • Felhasználás: Személyautó
  • Technológia: Clean Synto®

Leírás

A RAVENOL HDX SAE 5W-30 egy szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj CleanSynto® technológiával személyautók benzinmotorjaihoz, turbófeltöltéssel és anélkül, valamint közvetlen befecskendezéshez is, mint például Turbo-GDI és direkt befecskendezés.

Új formulájának köszönhetően a RAVENOL HDX SAE 5W-30 nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőréteget biztosít, és véd a korrózió ellen, valamint csökkenti az oxidáció vagy kokszosodás miatti olajveszteséget.

A RAVENOL HDX SAE 5W-30 speciális alapolajainak köszönhetően magas viszkozitási indexet ér el. Kiváló hidegindítási tulajdonságai optimális kenésbiztonságot nyújtanak a bemelegedési szakaszban.

A jelentős üzemanyag-megtakarítás miatt a RAVENOL HDX SAE 5W-30 hozzájárul a környezet védelméhez a kibocsátások csökkentésével.

A RAVENOL HDX SAE 5W-30 kiváló hidegindítási tulajdonságok mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

A RAVENOL HDX SAE 5W-30 segít megelőzni az alacsony fordulatszámú előgyújtást (LSPI – Low Speed Pre-ignition), ami segíthet elkerülni a motorkárosodást.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumokhoz is alkalmas, ahol ezt a gyártó javasolja.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL HDX SAE 5W-30 egy nagy teljesítményű, alacsony súrlódású motorolaj modern motorokhoz. Az OPEL/GENERAL MOTORS részéről a dexos1 specifikációnak megfelelően ajánlott modern személyautó-motorokhoz, minden üzemi körülmény között.

A RAVENOL HDX SAE 5W-30 a felsorolt Ford, Chrysler és Fiat specifikációkhoz is megfelelő.

Jellemzők

  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelésnél
  • Kiemelkedő kopásvédelem és magas viszkozitási index a motor hosszú élettartamáért, nagy sebességű használat mellett is
  • Kiváló hidegindítási tulajdonságok alacsony hőmérsékleten, akár -25°C alatt is
  • Biztonságos kenőfilm magas üzemi hőmérsékleten
  • Alacsony párolgási hajlam, így alacsony olajfogyasztás
  • Nincs olajeredetű lerakódás az égéstérben, a dugattyúgyűrű-zónában és a szelepeken
  • Semleges a tömítőanyagokkal szemben
  • Meghosszabbított olajcsere-intervallumokkal kíméli a természeti erőforrásokat

Műszaki adatok

Tulajdonság

Egység

Érték

Szabvány / vizsgálat

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

844,0

EN ISO 12185

Szín

–

sárgásbarna

Vizuális

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

10,8

DIN 51562-1

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

59,8

DIN 51562-1

Viszkozitási index (VI)

–

173

DIN ISO 2909

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa*s

3,4

ASTM D5481

CCS viszkozitás -30 °C-on

mPa*s

3630

ASTM D5293

Alacsony hőmérsékleti pumpálhatóság (MRV) -35 °C-on

mPa*s

13.500

ASTM D4684

Dermedéspont

°C

-45

DIN ISO 3016

Noack párolgási veszteség

% M/M

8,1

ASTM D5800

Lobbanáspont

°C

240

DIN EN ISO 2592

TBN

mg KOH/g

7,8

ASTM D2896

Szulfáthamu

%tömeg

0,86

DIN 51575

 


Termék információk: 4L Egységár: N°2 732Ft /L | Br 3 469Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15833
Br 9 183Ft
Egységár: N°7 230Ft/L | Br 9 183Ft/L
Készleten: 8 db
+
-
9 183Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

RAVENOL High Performance Motordichtung (prémium Black RTV tömítő) – 310 ml

Leírás

A RAVENOL High Performance Engine Seal egy magas hőmérsékletnek ellenálló tömítőanyag (-60°C-tól +280°C-ig, illetve +300°C-ig maximum 2 órán át). Az acetát alapú anyag oldószermentes, nyomásálló, nagy tapadású és rendkívül rugalmas (akár 500% szakadás előtti nyúlással), miközben az alapkonzisztenciája pasztaszerű.

A termék tömítéshez, ragasztáshoz és olyan alkalmazásokhoz alkalmas, ahol különösen magas olaj- és zsírállóság szükséges.

Ideális az alábbi alkatrészekhez:

  • házfedél-, váltó- és szelepfedelek
  • olajszivattyúk és olajteknők
  • vízpumpák
  • karimák / flanszok
  • tengelyek és tartályok
  • valamint egyéb, hasonló igénybevételű tömítési feladatok

Mi ez a termék?

A RAVENOL High Performance Engine Seal egy:

  • fekete, acetátbázisú, magas hőállóságú, rugalmas tömítőpaszta,
  • RTV (Room Temperature Vulcanizing) szilikon technológiával,
  • motorokhoz fejlesztve,
  • kimagasló olaj-, üzemanyag- és hőellenállással.

Ez a Ravenol prémium „Black RTV” tömítője, amivel olajteknőt, szelepfedelet, váltóházat, vízpumpát, flanszokat lehet tömíteni – akár tömítés nélkül is.

Fő tulajdonságok (összehasonlítva más RTV-kkel)

  • ✔ Hőállóság: -60°C – +280°C, rövid ideig +300°C (2 óráig)
    (Ez magasabb, mint a legtöbb autóipari RTV-é, ami jellemzően +250°C körül van.)
  • ✔ Acetátbázisú RTV: kiemelkedő mechanikai és hőállóság a neutrális rendszerű szilikonokhoz képest
  • ✔ Oldószermentes
  • ✔ Nagyon nagy tapadás és rugalmasság: akár 500% nyúlás (normál RTV: kb. 300%)
  • ✔ Nagyon jó olaj- és üzemanyag-állóság (motoripari felhasználásra különösen előnyös)
  • ✔ 5 mm hézagátfogás (a legtöbb anaerob tömítő jellemzően ~0,25 mm-ig használható)
  • ✔ Nem keményedik ridegre: tartósan rugalmas marad, jól tűri a vibrációt
  • ✔ Kiváló nyomásállóság (pl. váltóház, olajteknő, szivattyú környezetében)

Mire való? – Gyakorlati felhasználás

A termék ideális például:

  1. ✔ Olajteknő tömítéshez (tömítés nélkül vagy tömítés mellett)
  2. ✔ Szelepfedél tömítéshez (gumi/parafa tömítés nélkül vagy kiegészítésként)
  3. ✔ Váltóház tömítéshez (automata és manuális váltók)
  4. ✔ Vízpumpa tömítéshez
  5. ✔ Termosztátház tömítéshez
  6. ✔ Olajpumpa ház tömítéshez
  7. ✔ Differenciálmű fedél tömítéshez
  8. ✔ Bármilyen fém + fém, vagy fém + tömítés felületre
  9. ✔ Tartályok, flanszok, fedelek tömítésére (üzemanyag-, olaj-, hidraulika rendszerek)

Ez az egyik legsokoldalúbb tömítő, amit műhelyben és ipari környezetben is használhatsz.

Alkalmazási megjegyzés

A felületeknek zsírmentesnek és tisztának kell lenniük. A régi tömítések, durva szennyeződések vagy maradványok eltávolításához nagyon alkalmas a RAVENOL Sealant Remover. A teljesen tiszta felület biztosításához a RAVENOL Bremsenreiniger (féktisztító) használata javasolt.

Megjegyzés:

  • Kötési sebesség: az első 24 órában 2–3 mm (+5°C és +40°C között, 30–90% relatív páratartalom mellett)
  • Megkötés után nem festhető át
  • 5 mm-ig terjedő hézagok és 25 mm szélességű illesztések biztonságosan áthidalhatók
  • Optimális feldolgozási hőmérséklet: +5°C – +35°C
  • 7 perc után bőrösödik
  • Eltarthatóság: megfelelő tárolás mellett 12 hónap (felbontás után a lehető leghamarabb felhasználandó)

Jellemzők

  • Kiváló tömítőhatás szélsőséges körülmények között
  • Magas folyamatos üzemi hőmérséklet -60°C-tól +280°C-ig
  • Magas UV-stabilitás és időjárásállóság
  • Jó kémiai ellenállás olajokkal, zsírokkal és üzemanyagokkal szemben
  • 5 mm-ig áthidalja a hézagokat
  • Nagyon rugalmas, szakadás előtti nyúlás akár 470%

Műszaki adatok

Tulajdonság

Egység

Érték

Szabvány / vizsgálat

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

1060

–

Szín

–

fekete

Vizuális

Hővezető-képesség 20 °C-on

mW/m·K

3000

–

Átütési szilárdság

kV/mm

21

–

 


Termék információk: Egységár: N°7 230Ft /L | Br 9 183Ft /L Gyártó: RAVENOL
Cikkszám: NYL15662
Br 4 816Ft
Egységár: N°3 792Ft/L | Br 4 816Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 48 db
+
-
4 816Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API CF
API SQ
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
Fiat 9.55535-S3
Ford WSS-M2C917-A
GM dexos2™ (Lizenz-Nr. D235AGDL081)
MB 226.52
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
Opel OV 040 1547 - D30
Opel OV 040 1547 - G30
PSA B71 2290
PSA B71 2297
Renault RN17
Stellantis FPW9.55535/03
Stellantis FPW9.55535/05
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01

RAVENOL HLS SAE 5W-30

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111119
Viszkozitás: 5W-30
Olajtípus: Szintetikus
Technológia: CleanSynto®, Mid SAPS
Alkalmazás: Benzin- és dízelüzemű személyautókhoz, turbóval és közvetlen befecskendezéssel is


Specifikációk

ACEA C3

API SQ 

API CF

ILSAC GF-7A

Jóváhagyások

API SQ,
BMW Longlife-04,
GM dexos2™ (Lizenz-Nr. D235AGDL081),
MB -Freigabe 229.51,
MB -Freigabe 229.52,
Opel OV 040 1547 - D30,

Ajánlások

Chrysler MS-11106,
Fiat 9.55535-S3,
Ford WSS-M2C917-A,
MB 226.52,
MB 229.31,
Opel OV 040 1547 - G30,
PSA B71 2290,
PSA B71 2297,
Renault RN17,
Stellantis FPW9.55535/03,
Stellantis FPW9.55535/05,
VW 502 00,
VW 505 00,
VW 505 01,


Termékleírás

A RAVENOL HLS SAE 5W-30 egy szintetikus, alacsony SAPS-tartalmú (Mid SAPS) motorolaj, amelyet a CleanSynto® technológia szerint fejlesztettek ki modern benzin- és dízelmotorokhoz, turbófeltöltéssel vagy anélkül, közvetlen befecskendezéses rendszerekkel is.

Különleges alapolajainak köszönhetően magas viszkozitási indexet ér el, valamint kiváló hidegindítási tulajdonságokat kínál, amely biztos kenést garantál már a motor hidegjárata során is. Hatékonyan csökkenti a súrlódást és a kopást, ezzel hozzájárulva a motor hosszabb élettartamához és az alacsonyabb üzemanyag-fogyasztáshoz.

Különösen ajánlott a kipufogógáz-utókezelő rendszerrel szerelt dízeljárművekhez (DPF), és alkalmas a hosszabbított olajcsere-periódusokra a gyártói előírás szerint.


Tulajdonságok

  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelés esetén

  • Kiváló kopásvédelem még nagy sebességnél és magas terhelés alatt is

  • Kiemelkedő hidegindítási tulajdonság -30 °C alatt is

  • Megbízható kenőfilm magas üzemi hőmérsékleten

  • Alacsony párolgási veszteség – kisebb olajfogyasztás

  • Nem képez lerakódást az égéstérben, dugattyúgyűrű környékén, szelepeken

  • Semleges a tömítésekkel szemben

  • Hosszabb olajcsere-intervallum, kímélve a környezetet


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték Vizsgálati módszer
Sűrűség 20 °C-on 847,0 kg/m³ EN ISO 12185
Szín sárgásbarna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on 12,2 mm²/s DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on 72,7 mm²/s DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) 166 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on 3,51 mPa·s ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on 5216 mPa·s ASTM D5293
MRV viszkozitás -35 °C-on 23.000 mPa·s ASTM D4684
Dermedéspont -39 °C DIN ISO 3016
Párolgási veszteség (Noack) 6,9 % ASTM D5800
Lobbanáspont 234 °C DIN EN ISO 2592
TBN (teljes bázisszám) 7,8 mg KOH/g ASTM D2896
Szulfáthamu 0,8 % DIN 51575

Termék információk: 1L Egységár: N°3 792Ft /L | Br 4 816Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15661
Br 16 272Ft
Egységár: N°3 203Ft/L | Br 4 068Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 20 db
+
-
16 272Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API CF
API SQ
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
Fiat 9.55535-S3
Ford WSS-M2C917-A
GM dexos2™ (Lizenz-Nr. D235AGDL081)
MB 226.52
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
Opel OV 040 1547 - D30
Opel OV 040 1547 - G30
PSA B71 2290
PSA B71 2297
Renault RN17
Stellantis FPW9.55535/03
Stellantis FPW9.55535/05
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01

RAVENOL HLS SAE 5W-30

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111119
Viszkozitás: 5W-30
Olajtípus: Szintetikus
Technológia: CleanSynto®, Mid SAPS
Alkalmazás: Benzin- és dízelüzemű személyautókhoz, turbóval és közvetlen befecskendezéssel is


Specifikációk

ACEA C3

API SQ 

API CF

ILSAC GF-7A

Jóváhagyások

API SQ,
BMW Longlife-04,
GM dexos2™ (Lizenz-Nr. D235AGDL081),
MB -Freigabe 229.51,
MB -Freigabe 229.52,
Opel OV 040 1547 - D30,

Ajánlások

Chrysler MS-11106,
Fiat 9.55535-S3,
Ford WSS-M2C917-A,
MB 226.52,
MB 229.31,
Opel OV 040 1547 - G30,
PSA B71 2290,
PSA B71 2297,
Renault RN17,
Stellantis FPW9.55535/03,
Stellantis FPW9.55535/05,
VW 502 00,
VW 505 00,
VW 505 01,


Termékleírás

A RAVENOL HLS SAE 5W-30 egy szintetikus, alacsony SAPS-tartalmú (Mid SAPS) motorolaj, amelyet a CleanSynto® technológia szerint fejlesztettek ki modern benzin- és dízelmotorokhoz, turbófeltöltéssel vagy anélkül, közvetlen befecskendezéses rendszerekkel is.

Különleges alapolajainak köszönhetően magas viszkozitási indexet ér el, valamint kiváló hidegindítási tulajdonságokat kínál, amely biztos kenést garantál már a motor hidegjárata során is. Hatékonyan csökkenti a súrlódást és a kopást, ezzel hozzájárulva a motor hosszabb élettartamához és az alacsonyabb üzemanyag-fogyasztáshoz.

Különösen ajánlott a kipufogógáz-utókezelő rendszerrel szerelt dízeljárművekhez (DPF), és alkalmas a hosszabbított olajcsere-periódusokra a gyártói előírás szerint.


Tulajdonságok

  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelés esetén

  • Kiváló kopásvédelem még nagy sebességnél és magas terhelés alatt is

  • Kiemelkedő hidegindítási tulajdonság -30 °C alatt is

  • Megbízható kenőfilm magas üzemi hőmérsékleten

  • Alacsony párolgási veszteség – kisebb olajfogyasztás

  • Nem képez lerakódást az égéstérben, dugattyúgyűrű környékén, szelepeken

  • Semleges a tömítésekkel szemben

  • Hosszabb olajcsere-intervallum, kímélve a környezetet


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték Vizsgálati módszer
Sűrűség 20 °C-on 847,0 kg/m³ EN ISO 12185
Szín sárgásbarna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on 12,2 mm²/s DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on 72,7 mm²/s DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) 166 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on 3,51 mPa·s ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on 5216 mPa·s ASTM D5293
MRV viszkozitás -35 °C-on 23.000 mPa·s ASTM D4684
Dermedéspont -39 °C DIN ISO 3016
Párolgási veszteség (Noack) 6,9 % ASTM D5800
Lobbanáspont 234 °C DIN EN ISO 2592
TBN (teljes bázisszám) 7,8 mg KOH/g ASTM D2896
Szulfáthamu 0,8 % DIN 51575

Termék információk: 4L Egységár: N°3 203Ft /L | Br 4 068Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15774
Br 19 938Ft
Egységár: N°3 140Ft/L | Br 3 988Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 18 db
+
-
19 938Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API CF
API SQ
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
Fiat 9.55535-S3
Ford WSS-M2C917-A
GM dexos2™ (Lizenz-Nr. D235AGDL081)
MB 226.52
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
Opel OV 040 1547 - D30
Opel OV 040 1547 - G30
PSA B71 2290
PSA B71 2297
Renault RN17
Stellantis FPW9.55535/03
Stellantis FPW9.55535/05
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01

RAVENOL HLS SAE 5W-30

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111119
Viszkozitás: 5W-30
Olajtípus: Szintetikus
Technológia: CleanSynto®, Mid SAPS
Alkalmazás: Benzin- és dízelüzemű személyautókhoz, turbóval és közvetlen befecskendezéssel is


Specifikációk

ACEA C3

API SQ 

API CF

ILSAC GF-7A

Jóváhagyások

API SQ,
BMW Longlife-04,
GM dexos2™ (Lizenz-Nr. D235AGDL081),
MB -Freigabe 229.51,
MB -Freigabe 229.52,
Opel OV 040 1547 - D30,

Ajánlások

Chrysler MS-11106,
Fiat 9.55535-S3,
Ford WSS-M2C917-A,
MB 226.52,
MB 229.31,
Opel OV 040 1547 - G30,
PSA B71 2290,
PSA B71 2297,
Renault RN17,
Stellantis FPW9.55535/03,
Stellantis FPW9.55535/05,
VW 502 00,
VW 505 00,
VW 505 01,


Termékleírás

A RAVENOL HLS SAE 5W-30 egy szintetikus, alacsony SAPS-tartalmú (Mid SAPS) motorolaj, amelyet a CleanSynto® technológia szerint fejlesztettek ki modern benzin- és dízelmotorokhoz, turbófeltöltéssel vagy anélkül, közvetlen befecskendezéses rendszerekkel is.

Különleges alapolajainak köszönhetően magas viszkozitási indexet ér el, valamint kiváló hidegindítási tulajdonságokat kínál, amely biztos kenést garantál már a motor hidegjárata során is. Hatékonyan csökkenti a súrlódást és a kopást, ezzel hozzájárulva a motor hosszabb élettartamához és az alacsonyabb üzemanyag-fogyasztáshoz.

Különösen ajánlott a kipufogógáz-utókezelő rendszerrel szerelt dízeljárművekhez (DPF), és alkalmas a hosszabbított olajcsere-periódusokra a gyártói előírás szerint.


Tulajdonságok

  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelés esetén

  • Kiváló kopásvédelem még nagy sebességnél és magas terhelés alatt is

  • Kiemelkedő hidegindítási tulajdonság -30 °C alatt is

  • Megbízható kenőfilm magas üzemi hőmérsékleten

  • Alacsony párolgási veszteség – kisebb olajfogyasztás

  • Nem képez lerakódást az égéstérben, dugattyúgyűrű környékén, szelepeken

  • Semleges a tömítésekkel szemben

  • Hosszabb olajcsere-intervallum, kímélve a környezetet


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték Vizsgálati módszer
Sűrűség 20 °C-on 847,0 kg/m³ EN ISO 12185
Szín sárgásbarna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on 12,2 mm²/s DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on 72,7 mm²/s DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) 166 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on 3,51 mPa·s ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on 5216 mPa·s ASTM D5293
MRV viszkozitás -35 °C-on 23.000 mPa·s ASTM D4684
Dermedéspont -39 °C DIN ISO 3016
Párolgási veszteség (Noack) 6,9 % ASTM D5800
Lobbanáspont 234 °C DIN EN ISO 2592
TBN (teljes bázisszám) 7,8 mg KOH/g ASTM D2896
Szulfáthamu 0,8 % DIN 51575

Termék információk: 5L Egységár: N°3 140Ft /L | Br 3 988Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15775
Br 159 413Ft
Egységár: N°2 093Ft/L | Br 2 657Ft/L
Kiszerelés: 60L
Készleten: 6 db
+
-
159 413Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API CF
API SQ
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
Fiat 9.55535-S3
Ford WSS-M2C917-A
GM dexos2™ (Lizenz-Nr. D235AGDL081)
MB 226.52
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
Opel OV 040 1547 - D30
Opel OV 040 1547 - G30
PSA B71 2290
PSA B71 2297
Renault RN17
Stellantis FPW9.55535/03
Stellantis FPW9.55535/05
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01

RAVENOL HLS SAE 5W-30

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111119
Viszkozitás: 5W-30
Olajtípus: Szintetikus
Technológia: CleanSynto®, Mid SAPS
Alkalmazás: Benzin- és dízelüzemű személyautókhoz, turbóval és közvetlen befecskendezéssel is


Specifikációk

ACEA C3

API SQ 

API CF

ILSAC GF-7A

Jóváhagyások

API SQ,
BMW Longlife-04,
GM dexos2™ (Lizenz-Nr. D235AGDL081),
MB -Freigabe 229.51,
MB -Freigabe 229.52,
Opel OV 040 1547 - D30,

Ajánlások

Chrysler MS-11106,
Fiat 9.55535-S3,
Ford WSS-M2C917-A,
MB 226.52,
MB 229.31,
Opel OV 040 1547 - G30,
PSA B71 2290,
PSA B71 2297,
Renault RN17,
Stellantis FPW9.55535/03,
Stellantis FPW9.55535/05,
VW 502 00,
VW 505 00,
VW 505 01,


Termékleírás

A RAVENOL HLS SAE 5W-30 egy szintetikus, alacsony SAPS-tartalmú (Mid SAPS) motorolaj, amelyet a CleanSynto® technológia szerint fejlesztettek ki modern benzin- és dízelmotorokhoz, turbófeltöltéssel vagy anélkül, közvetlen befecskendezéses rendszerekkel is.

Különleges alapolajainak köszönhetően magas viszkozitási indexet ér el, valamint kiváló hidegindítási tulajdonságokat kínál, amely biztos kenést garantál már a motor hidegjárata során is. Hatékonyan csökkenti a súrlódást és a kopást, ezzel hozzájárulva a motor hosszabb élettartamához és az alacsonyabb üzemanyag-fogyasztáshoz.

Különösen ajánlott a kipufogógáz-utókezelő rendszerrel szerelt dízeljárművekhez (DPF), és alkalmas a hosszabbított olajcsere-periódusokra a gyártói előírás szerint.


Tulajdonságok

  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelés esetén

  • Kiváló kopásvédelem még nagy sebességnél és magas terhelés alatt is

  • Kiemelkedő hidegindítási tulajdonság -30 °C alatt is

  • Megbízható kenőfilm magas üzemi hőmérsékleten

  • Alacsony párolgási veszteség – kisebb olajfogyasztás

  • Nem képez lerakódást az égéstérben, dugattyúgyűrű környékén, szelepeken

  • Semleges a tömítésekkel szemben

  • Hosszabb olajcsere-intervallum, kímélve a környezetet


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték Vizsgálati módszer
Sűrűség 20 °C-on 847,0 kg/m³ EN ISO 12185
Szín sárgásbarna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on 12,2 mm²/s DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on 72,7 mm²/s DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) 166 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on 3,51 mPa·s ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on 5216 mPa·s ASTM D5293
MRV viszkozitás -35 °C-on 23.000 mPa·s ASTM D4684
Dermedéspont -39 °C DIN ISO 3016
Párolgási veszteség (Noack) 6,9 % ASTM D5800
Lobbanáspont 234 °C DIN EN ISO 2592
TBN (teljes bázisszám) 7,8 mg KOH/g ASTM D2896
Szulfáthamu 0,8 % DIN 51575

Termék információk: 60L Egységár: N°2 093Ft /L | Br 2 657Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15776
Br 51 900Ft
Egységár: N°2 044Ft/L | Br 2 595Ft/L
Kiszerelés: 20L
Készleten: 2 db
+
-
51 900Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API CF
API SQ
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
Fiat 9.55535-S3
Ford WSS-M2C917-A
GM dexos2™ (Lizenz-Nr. D235AGDL081)
MB 226.52
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
Opel OV 040 1547 - D30
Opel OV 040 1547 - G30
PSA B71 2290
PSA B71 2297
Renault RN17
Stellantis FPW9.55535/03
Stellantis FPW9.55535/05
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01

RAVENOL HLS SAE 5W-30

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111119
Viszkozitás: 5W-30
Olajtípus: Szintetikus
Technológia: CleanSynto®, Mid SAPS
Alkalmazás: Benzin- és dízelüzemű személyautókhoz, turbóval és közvetlen befecskendezéssel is


Specifikációk

ACEA C3

API SQ 

API CF

ILSAC GF-7A

Jóváhagyások

API SQ,
BMW Longlife-04,
GM dexos2™ (Lizenz-Nr. D235AGDL081),
MB -Freigabe 229.51,
MB -Freigabe 229.52,
Opel OV 040 1547 - D30,

Ajánlások

Chrysler MS-11106,
Fiat 9.55535-S3,
Ford WSS-M2C917-A,
MB 226.52,
MB 229.31,
Opel OV 040 1547 - G30,
PSA B71 2290,
PSA B71 2297,
Renault RN17,
Stellantis FPW9.55535/03,
Stellantis FPW9.55535/05,
VW 502 00,
VW 505 00,
VW 505 01,


Termékleírás

A RAVENOL HLS SAE 5W-30 egy szintetikus, alacsony SAPS-tartalmú (Mid SAPS) motorolaj, amelyet a CleanSynto® technológia szerint fejlesztettek ki modern benzin- és dízelmotorokhoz, turbófeltöltéssel vagy anélkül, közvetlen befecskendezéses rendszerekkel is.

Különleges alapolajainak köszönhetően magas viszkozitási indexet ér el, valamint kiváló hidegindítási tulajdonságokat kínál, amely biztos kenést garantál már a motor hidegjárata során is. Hatékonyan csökkenti a súrlódást és a kopást, ezzel hozzájárulva a motor hosszabb élettartamához és az alacsonyabb üzemanyag-fogyasztáshoz.

Különösen ajánlott a kipufogógáz-utókezelő rendszerrel szerelt dízeljárművekhez (DPF), és alkalmas a hosszabbított olajcsere-periódusokra a gyártói előírás szerint.


Tulajdonságok

  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelés esetén

  • Kiváló kopásvédelem még nagy sebességnél és magas terhelés alatt is

  • Kiemelkedő hidegindítási tulajdonság -30 °C alatt is

  • Megbízható kenőfilm magas üzemi hőmérsékleten

  • Alacsony párolgási veszteség – kisebb olajfogyasztás

  • Nem képez lerakódást az égéstérben, dugattyúgyűrű környékén, szelepeken

  • Semleges a tömítésekkel szemben

  • Hosszabb olajcsere-intervallum, kímélve a környezetet


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték Vizsgálati módszer
Sűrűség 20 °C-on 847,0 kg/m³ EN ISO 12185
Szín sárgásbarna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on 12,2 mm²/s DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on 72,7 mm²/s DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) 166 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on 3,51 mPa·s ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on 5216 mPa·s ASTM D5293
MRV viszkozitás -35 °C-on 23.000 mPa·s ASTM D4684
Dermedéspont -39 °C DIN ISO 3016
Párolgási veszteség (Noack) 6,9 % ASTM D5800
Lobbanáspont 234 °C DIN EN ISO 2592
TBN (teljes bázisszám) 7,8 mg KOH/g ASTM D2896
Szulfáthamu 0,8 % DIN 51575

Termék információk: 20L Egységár: N°2 044Ft /L | Br 2 595Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15777
Br 3 705Ft
Egységár: N°2 917Ft/L | Br 3 705Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 18 db
+
-
3 705Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API CF
API SL
BMW Longlife-98
MB 229.3
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL HPS SAE 5W-30
Ravenol – Motorolaj
Személygépkocsi motorolaj

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111117
Viszkozitás: 5W-30
Specifikáció: ACEA A3/B4, API CF, API SL
Olajtípus: Fél-szintetikus
Ajánlás: BMW Longlife-98, MB 229.3, VW 502 00, VW 505 00
Alkalmazás: Személygépkocsi
Technológia: Clean Synto®

A RAVENOL HPS SAE 5W-30 modern, nagy teljesítményű, alacsony súrlódású, fél-szintetikus, hidrokrakk alapú Hypersynth többfokozatú motorolaj CleanSynto® technológiával, PAO (poli-alfa-olefin) alapú összetétellel, benzin- és dízelmotorokhoz turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel vagy anélkül.

A RAVENOL HPS SAE 5W-30 különleges alapolaj-formulájának köszönhetően magas viszkozitási indexet ér el. Kiváló hidegindítási tulajdonságai optimális kenésbiztonságot nyújtanak a hidegjárati fázisban.

Jelentős üzemanyag-megtakarítása révén hozzájárul a környezet védelméhez a károsanyag-kibocsátás csökkentésével.

A RAVENOL HPS SAE 5W-30 minimálisra csökkenti a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást, kiváló hidegindítási jellemzőkkel rendelkezik.

Alkalmas a gyártó által előírt hosszabb olajcsere-intervallumokra.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL HPS SAE 5W-30 alacsony súrlódású motorolaj, amely alkalmas nagy teljesítményű motorokhoz. Ajánlott minden modern személygépkocsi benzin- és dízelmotorhoz, beleértve a turbófeltöltős és közvetlen befecskendezésű változatokat is, minden üzemeltetési körülményhez.

Jellemzők

  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelésnél is

  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitási viselkedés

  • Kiemelkedő nyírási stabilitás

  • Kiváló hidegindítási tulajdonságok

  • Biztonságos kenőfilm magas üzemi hőmérsékleteken is

  • Kiváló detergens és diszpergens tulajdonságok

  • Magas kopás- és korrózióvédelem, magas oxidációs stabilitás

  • Iszapképződés megelőzése

  • Hosszú élettartam az oxidációs stabilitásnak köszönhetően

  • Katalizátoros járművekhez is alkalmas

Műszaki adatok

Tulajdonság Mértékegység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 850,0 EN ISO 12185
Szín   sárgásbarna VIZUÁLIS
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on mm²/s 12,15 DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on mm²/s 70,9 DIN 51562-1
Viszkozitási index VI   170 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa*s 3,71 ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on mPa*s 6140 ASTM D5293
Alacsony hőmérsékleti pumpálhatósági viszkozitás (MRV) -35 °C-on mPa*s 20 800 ASTM D4684
Dermedéspont °C -39 DIN ISO 3016
Noack párolgási veszteség % M/M 8,9 ASTM D5800
Lobbanáspont °C 232 DIN EN ISO 2592
TBN mg KOH/g 11,0 ASTM D2896
Szulfáthamu % m/m 1,18 DIN 51575

Termék információk: 1L Egységár: N°2 917Ft /L | Br 3 705Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15778
Br 13 159Ft
Egységár: N°2 591Ft/L | Br 3 290Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 8 db
+
-
13 159Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API CF
API SL
BMW Longlife-98
MB 229.3
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL HPS SAE 5W-30
Ravenol – Motorolaj
Személygépkocsi motorolaj

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111117
Viszkozitás: 5W-30
Specifikáció: ACEA A3/B4, API CF, API SL
Olajtípus: Fél-szintetikus
Ajánlás: BMW Longlife-98, MB 229.3, VW 502 00, VW 505 00
Alkalmazás: Személygépkocsi
Technológia: Clean Synto®

A RAVENOL HPS SAE 5W-30 modern, nagy teljesítményű, alacsony súrlódású, fél-szintetikus, hidrokrakk alapú Hypersynth többfokozatú motorolaj CleanSynto® technológiával, PAO (poli-alfa-olefin) alapú összetétellel, benzin- és dízelmotorokhoz turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel vagy anélkül.

A RAVENOL HPS SAE 5W-30 különleges alapolaj-formulájának köszönhetően magas viszkozitási indexet ér el. Kiváló hidegindítási tulajdonságai optimális kenésbiztonságot nyújtanak a hidegjárati fázisban.

Jelentős üzemanyag-megtakarítása révén hozzájárul a környezet védelméhez a károsanyag-kibocsátás csökkentésével.

A RAVENOL HPS SAE 5W-30 minimálisra csökkenti a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást, kiváló hidegindítási jellemzőkkel rendelkezik.

Alkalmas a gyártó által előírt hosszabb olajcsere-intervallumokra.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL HPS SAE 5W-30 alacsony súrlódású motorolaj, amely alkalmas nagy teljesítményű motorokhoz. Ajánlott minden modern személygépkocsi benzin- és dízelmotorhoz, beleértve a turbófeltöltős és közvetlen befecskendezésű változatokat is, minden üzemeltetési körülményhez.

Jellemzők

  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelésnél is

  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitási viselkedés

  • Kiemelkedő nyírási stabilitás

  • Kiváló hidegindítási tulajdonságok

  • Biztonságos kenőfilm magas üzemi hőmérsékleteken is

  • Kiváló detergens és diszpergens tulajdonságok

  • Magas kopás- és korrózióvédelem, magas oxidációs stabilitás

  • Iszapképződés megelőzése

  • Hosszú élettartam az oxidációs stabilitásnak köszönhetően

  • Katalizátoros járművekhez is alkalmas

Műszaki adatok

Tulajdonság Mértékegység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 850,0 EN ISO 12185
Szín   sárgásbarna VIZUÁLIS
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on mm²/s 12,15 DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on mm²/s 70,9 DIN 51562-1
Viszkozitási index VI   170 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa*s 3,71 ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on mPa*s 6140 ASTM D5293
Alacsony hőmérsékleti pumpálhatósági viszkozitás (MRV) -35 °C-on mPa*s 20 800 ASTM D4684
Dermedéspont °C -39 DIN ISO 3016
Noack párolgási veszteség % M/M 8,9 ASTM D5800
Lobbanáspont °C 232 DIN EN ISO 2592
TBN mg KOH/g 11,0 ASTM D2896
Szulfáthamu % m/m 1,18 DIN 51575

Termék információk: 4L Egységár: N°2 591Ft /L | Br 3 290Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15796
Br 8 315Ft
Egységár: N°1 310Ft/L | Br 1 663Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 14 db
+
-
8 315Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ASTM D3306
ASTM D4340
ASTM D4985
Audi
BMW 81229407454
BMW 83192211191
DAF
DTFR 29C100 (MB 325.0)
DTFR 29D100 (MB 326.0)
Ford AF Plus
Ford ESE-M978B4H-A
GM 1825M
GM 1899M
GM 93740140
GM 93740141
GM SATURN
Honda OL999-9011
Jaguar
John Deere
MAN 324 NF
MB (A 000 989 08 25 10)
MB 325.0 (koncentrátum)
MB 326.0 (előkevert)
NATO S-759
Opel/GM QL130100
Porsche
ROVER
Renault Glaceol RX Type D
SAAB
SAE J1034
VW TL 774-C (megfelel G11)

RAVENOL HTC Concentrate Protect MB 325.0
Ravenol Hűtőfolyadék Fagyálló koncentrátum RAVENOL HTC Concentrate Protect MB 325.0

Kategória: Hűtőfolyadék
Cikkszám: 1410120
Ajánlások: ASTM D3306, ASTM D4340, ASTM D4985, Audi, BMW 81229407454, BMW 83192211191, DAF, DTFR 29C100 (MB 325.0), DTFR 29D100 (MB 326.0), Ford AF Plus, Ford ESE-M978B4H-A, GM 1825M, GM 1899M, GM 93740140, GM 93740141, GM SATURN, Honda OL999-9011, Jaguar, John Deere, MAN 324 NF, MB (A 000 989 08 25 10), MB 325.0 (koncentrátum), MB 326.0 (előkevert), NATO S-759, Opel/GM QL130100, Porsche, Renault Glaceol RX Type D, ROVER, SAAB, SAE J1034, VW TL 774-C (megfelel G11)

Felhasználás: Személygépkocsi, mezőgazdasági gépek

A RAVENOL HTC Hybrid Technology Coolant Concentrate egész éves, környezetbarát, 1,2-etándiol (monoetilén-glikol) alapú, nitrit-, amin- és foszfátmentes hűtőfolyadék, amely fagy- és korrózióvédelmet biztosít Mercedes, BMW, Opel, Saab és General Motors motorok számára.
A termék egy bevált inhibitorrendszer fejlesztésén alapul, amely a szilikátokat ötvözi az OAT (szerves adalék technológia) komponensekkel, így hosszú élettartamú hűtőfolyadékot eredményez.

A hűtőfolyadék minőségét ma már nem csupán a fagyálló hatás határozza meg (ami minden etilén-glikol alapú termékben adott), hanem elsősorban a rozsda- és korrózióvédelem.
Ezért a gyártók az ilyen termékeket hosszú távú korróziós és kavitációs teszteknek vetik alá.

A RAVENOL HTC Hybrid Technology Coolant Concentrate védi a hűtőrendszert a rozsdásodás, fagyás és a nyári túlmelegedés ellen.


Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL HTC Hybrid Technology Coolant Concentrate fagy- és korrózióvédelmet biztosít egész éves használatra autómotorokban. A gyártó előírásai szerinti keverési arányban kell alkalmazni.

Használati útmutató:
Tisztítsa meg a hűtőrendszert, ellenőrizze, hogy nincs-e szivárgás, majd öblítse át.
Keverje a RAVENOL HTC Hybrid Technology Coolant Concentrate-t desztillált vízzel (a keverési táblázat szerint), majd töltse be a hűtőrendszerbe.
Indítsa be a motort, melegítse fel a fűtést, majd ellenőrizze és pótolja a folyadékszintet.

A RAVENOL HTC Hybrid Technology Coolant Concentrate használható geotermikus szondákban és hőcserélő rendszerekben is, a LaWa (Német Szövetségi/Vidéki Vízügyi Munkacsoport) ajánlásainak megfelelően.


Keverési arányok

Fagyvédelem kb. Fagyálló arány Víz arány
-20 °C 35% 65%
-37 °C 50% 50%
-50 °C 60% 40%

Jellemzők

  • Kiválóan alkalmas öntöttvas vagy alumínium motorokhoz, illetve ezek ötvözeteihez, valamint alumínium és réz radiátorokhoz

  • Kiemelkedő lúgtartalék a hosszú távú védelem érdekében

  • Véd a korrózió és kavitáció ellen

  • Megakadályozza a lerakódások és a habképződés kialakulását a hűtőrendszerben

  • Kompatibilis az autók hűtőrendszereiben alkalmazott elasztomerekkel


Műszaki adatok

Tulajdonság Egység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 1130,0 EN ISO 12185
Szín – kék Vizuális
Lobbanáspont °C >100 DIN 51758
Forráspont °C >160 ASTM D1121
pH-érték 20 °C-on (50% térf.) – 7,0–8,0 ASTM D1287
Tartalék lúgosság ml 0,1n HCl >15 ASTM D1120
Víztartalom % (tömeg) <5 ASTM D1123
Fagyáspont (50% oldat) °C -37 ASTM D1177
 
 

Termék információk: 5L Egységár: N°1 310Ft /L | Br 1 663Ft /L Gyártó: RAVENOL
Cikkszám: NYL15797
Br 3 088Ft
Egységár: N°1 621Ft/L | Br 2 059Ft/L
Kiszerelés: 1.5L
Készleten: 10 db
+
-
3 088Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ASTM D3306
ASTM D4340
ASTM D4985
Audi
BMW 81229407454
BMW 83192211191
DAF
DTFR 29C100 (MB 325.0)
DTFR 29D100 (MB 326.0)
Ford AF Plus
Ford ESE-M978B4H-A
GM 1825M
GM 1899M
GM 93740140
GM 93740141
GM SATURN
Honda OL999-9011
Jaguar
John Deere
MAN 324 NF
MB (A 000 989 08 25 10)
MB 325.0 (koncentrátum)
MB 326.0 (előkevert)
NATO S-759
Opel/GM QL130100
Porsche
ROVER
Renault Glaceol RX Type D
SAAB
SAE J1034
VW TL 774-C (megfelel G11)

RAVENOL HTC Concentrate Protect MB 325.0
Ravenol Hűtőfolyadék Fagyálló koncentrátum RAVENOL HTC Concentrate Protect MB 325.0

Kategória: Hűtőfolyadék
Cikkszám: 1410120
Ajánlások: ASTM D3306, ASTM D4340, ASTM D4985, Audi, BMW 81229407454, BMW 83192211191, DAF, DTFR 29C100 (MB 325.0), DTFR 29D100 (MB 326.0), Ford AF Plus, Ford ESE-M978B4H-A, GM 1825M, GM 1899M, GM 93740140, GM 93740141, GM SATURN, Honda OL999-9011, Jaguar, John Deere, MAN 324 NF, MB (A 000 989 08 25 10), MB 325.0 (koncentrátum), MB 326.0 (előkevert), NATO S-759, Opel/GM QL130100, Porsche, Renault Glaceol RX Type D, ROVER, SAAB, SAE J1034, VW TL 774-C (megfelel G11)

Felhasználás: Személygépkocsi, mezőgazdasági gépek

A RAVENOL HTC Hybrid Technology Coolant Concentrate egész éves, környezetbarát, 1,2-etándiol (monoetilén-glikol) alapú, nitrit-, amin- és foszfátmentes hűtőfolyadék, amely fagy- és korrózióvédelmet biztosít Mercedes, BMW, Opel, Saab és General Motors motorok számára.
A termék egy bevált inhibitorrendszer fejlesztésén alapul, amely a szilikátokat ötvözi az OAT (szerves adalék technológia) komponensekkel, így hosszú élettartamú hűtőfolyadékot eredményez.

A hűtőfolyadék minőségét ma már nem csupán a fagyálló hatás határozza meg (ami minden etilén-glikol alapú termékben adott), hanem elsősorban a rozsda- és korrózióvédelem.
Ezért a gyártók az ilyen termékeket hosszú távú korróziós és kavitációs teszteknek vetik alá.

A RAVENOL HTC Hybrid Technology Coolant Concentrate védi a hűtőrendszert a rozsdásodás, fagyás és a nyári túlmelegedés ellen.


Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL HTC Hybrid Technology Coolant Concentrate fagy- és korrózióvédelmet biztosít egész éves használatra autómotorokban. A gyártó előírásai szerinti keverési arányban kell alkalmazni.

Használati útmutató:
Tisztítsa meg a hűtőrendszert, ellenőrizze, hogy nincs-e szivárgás, majd öblítse át.
Keverje a RAVENOL HTC Hybrid Technology Coolant Concentrate-t desztillált vízzel (a keverési táblázat szerint), majd töltse be a hűtőrendszerbe.
Indítsa be a motort, melegítse fel a fűtést, majd ellenőrizze és pótolja a folyadékszintet.

A RAVENOL HTC Hybrid Technology Coolant Concentrate használható geotermikus szondákban és hőcserélő rendszerekben is, a LaWa (Német Szövetségi/Vidéki Vízügyi Munkacsoport) ajánlásainak megfelelően.


Keverési arányok

Fagyvédelem kb. Fagyálló arány Víz arány
-20 °C 35% 65%
-37 °C 50% 50%
-50 °C 60% 40%

Jellemzők

  • Kiválóan alkalmas öntöttvas vagy alumínium motorokhoz, illetve ezek ötvözeteihez, valamint alumínium és réz radiátorokhoz

  • Kiemelkedő lúgtartalék a hosszú távú védelem érdekében

  • Véd a korrózió és kavitáció ellen

  • Megakadályozza a lerakódások és a habképződés kialakulását a hűtőrendszerben

  • Kompatibilis az autók hűtőrendszereiben alkalmazott elasztomerekkel


Műszaki adatok

Tulajdonság Egység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 1130,0 EN ISO 12185
Szín – kék Vizuális
Lobbanáspont °C >100 DIN 51758
Forráspont °C >160 ASTM D1121
pH-érték 20 °C-on (50% térf.) – 7,0–8,0 ASTM D1287
Tartalék lúgosság ml 0,1n HCl >15 ASTM D1120
Víztartalom % (tömeg) <5 ASTM D1123
Fagyáspont (50% oldat) °C -37 ASTM D1177
 
 

Termék információk: 1.5L Egységár: N°1 621Ft /L | Br 2 059Ft /L Gyártó: RAVENOL
Cikkszám: NYL15835
Br 2 598Ft
Egységár: N°2 045Ft/L | Br 2 598Ft/L
Készleten: 16 db
+
-
2 598Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

RAVENOL Kaltreiniger Spray (Ipari hideg zsíroldó spray) 500ml

Termékadatok

  • Kategória: Autóápolási termékek
  • Cikkszám: 1360001
  • Felhasználás: Ipar, Hobbi és kert, Műhelyfelszerelés

Leírás

A RAVENOL Kaltreiniger egy hatékony, oldószeralapú, aromamentes műszaki hidegtisztító.

A RAVENOL Kaltreiniger erősen szennyezett motorok és gépalkatrészek tisztítására használható.

A RAVENOL Kaltreiniger eltávolítja az olajat, zsírtalanít, tisztít és véd.

A RAVENOL Kaltreiniger gyorsan és egyszerűen eltávolítja a földet, szennyeződést, olajat és zsíros maradványokat motoralkatrészekről, szerszámgépekről, padlókról és csempékről.

A RAVENOL Kaltreiniger gyorsleválasztó tisztító, AOX-mentes.

Alkalmazási megjegyzés

Felhasználás olajleválasztóval:

Permetezze vagy ecsetelje fel a RAVENOL Kaltreiniger-t a szennyezett alkatrészekre, vagy szükség esetén mártsa bele őket; végezzen mechanikus tisztítást ecsettel stb.

Hagyja rövid ideig hatni, majd az olajos és zsíros lerakódásokat vízzel történő öblítéssel távolítsa el.

Jellemzők

  • Gyors és egyszerű tisztítás és zsírtalanítás
  • Olaj- és zsírm aradványok eltávolítása
  • Gyorsleválasztó tisztító
  • AOX-mentes
  • Nem zavarja az olajleválasztók működését
  • Aromamentes

Műszaki adatok

Tulajdonság

Egység

Érték

Szabvány / vizsgálat

Szín

–

piros

Vizuális

Aromások

%

0,0200

UV / VIS

Benzol

mg/kg

<3

GC

Viszkozitás 20 °C-on

mm²/s

1,77

DIN 51562-1

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

787,0

EN ISO 12185

Lobbanáspont

°C

65

DIN EN ISO 2592

 


Termék információk: Egységár: N°2 045Ft /L | Br 2 598Ft /L Gyártó: RAVENOL
Cikkszám: NYL15798
Br 7 951Ft
Egységár: N°1 252Ft/L | Br 1 591Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 12 db
+
-
7 951Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
Chrysler MS-90032
DTFR 29C120 (MB 325.5)
MAN 324 Si-OAT
MB 325.5
MB 325.6
Mopar 68163848AA
Mopar 68163849AA
Scania TB 1451
VW G 012 A8G M1
VW G 012 A8G M8
VW G 012 A8G M9
VW G 013 A8J M1
VW G 013 A8J M8
VW G 013 A8J M9
VW TL 774-G (megfelel G12++)
VW TL 774-J (megfelel G13)

RAVENOL LTC Concentrate Protect C12++
RavenolHűtőfolyadékFagyálló koncentrátumRAVENOL LTC Concentrate Protect C12++

Kategória: Hűtőfolyadék
Cikkszám: 1410125
Ajánlások: Chrysler MS-90032, DTFR 29C120 (MB 325.5), MAN 324 Si-OAT, MB 325.5, MB 325.6, Mopar 68163848AA, Mopar 68163849AA, Scania TB 1451, VW G 012 A8G M1, VW G 012 A8G M8, VW G 012 A8G M9, VW G 013 A8J M1, VW G 013 A8J M8, VW G 013 A8J M9, VW TL 774-G (megfelel G12++), VW TL 774-J (megfelel G13)

Felhasználás: Személygépkocsi

A RAVENOL LTC Lobrid Technology Coolant Concentrate egy környezetbarát, 1,2-etándiol (monoetilén-glikol) alapú hűtőfolyadék, amely karbantartásmentes korrózió- és fagyvédelmet biztosít a belső égésű motorok hűtőrendszereiben.
A termék a bevált inhibitorfejlesztésen alapul, amely a szilikátokat ötvözi a szerves adalék (OAT) technológiával, így hosszú élettartamú hűtőfolyadékot biztosít.

A RAVENOL LTC Lobrid Technology Coolant Concentrate mentes a következőktől: 2-etil-hexánsav, bór, nitrit, amin és foszfát.

A hűtőfolyadék minőségét ma már nem csupán a fagyás elleni védelem határozza meg (ami minden etilén-glikol alapú termék esetében adott), hanem a rozsda és korrózió elleni védelem is.
Ezért a gyártók az ilyen termékeket hosszú távú korróziós és kavitációs teszteknek vetik alá.

A RAVENOL LTC Lobrid Technology Coolant Concentrate védi a hűtőrendszert a korróziótól, a fagytól, és a nyári túlmelegedéstől is.


Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL LTC Lobrid Technology Coolant Concentrate egész éves fagy- és rozsda elleni védelmet biztosít teljesen alumínium motorokhoz.
Használat előtt keverje a megadott arányban, és mindig kövesse a gyártó előírásait.

Használati útmutató:
Tisztítsa meg a hűtőrendszert, ellenőrizze a szivárgásmentességet, majd öblítse át.
Keverje a RAVENOL LTC Lobrid Technology Coolant Concentrate-t desztillált vízzel (a keverési táblázat szerint), majd töltse be a rendszerbe.
Melegítse fel a motort és a fűtést, majd ellenőrizze a hűtőfolyadék szintjét, és szükség esetén pótolja.


Keverési arányok

Fagyvédelem kb. Fagyálló arány Víz arány
-20 °C 35% 65%
-37 °C 50% 50%
-50 °C 60% 40%

Jellemzők

  • Kiválóan alkalmas teljesen alumínium motorokhoz

  • Jó lúgtartalék a hosszú távú védelem érdekében

  • Prémium korróziógátló adalékok az optimális védelem érdekében minden fémhez és ötvözethez, beleértve az alumíniumot is

  • Megakadályozza a lerakódások és a habképződés kialakulását a hűtőrendszerben

  • Kompatibilis az autók hűtőrendszereiben használt elasztomerekkel

  • Más típusú hűtőfolyadékokkal is keverhető


Műszaki adatok

Tulajdonság Egység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 1120,0 EN ISO 12185
Szín – ibolya Vizuális
Lobbanáspont °C 115 DIN 51758
Forráspont °C >175 ASTM D1121
pH-érték 20 °C-on (50% térf.) – 8,1 ASTM D1287
Tartalék lúgosság ml 0,1n HCl >5,5 ASTM D1120
Víztartalom % (tömeg) <5 ASTM D1123
Fagyáspont (50% oldat) °C -37 ASTM D1177

Termék információk: 5L Egységár: N°1 252Ft /L | Br 1 591Ft /L Gyártó: RAVENOL
Cikkszám: NYL15799
Br 2 797Ft
Egységár: N°1 468Ft/L | Br 1 865Ft/L
Kiszerelés: 1.5L
Készleten: 13 db
+
-
2 797Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
Chrysler MS-90032
DTFR 29C120 (MB 325.5)
MAN 324 Si-OAT
MB 325.5
MB 325.6
Mopar 68163848AA
Mopar 68163849AA
Scania TB 1451
VW G 012 A8G M1
VW G 012 A8G M8
VW G 012 A8G M9
VW G 013 A8J M1
VW G 013 A8J M8
VW G 013 A8J M9
VW TL 774-G (megfelel G12++)
VW TL 774-J (megfelel G13)

RAVENOL LTC Concentrate Protect C12++
RavenolHűtőfolyadékFagyálló koncentrátumRAVENOL LTC Concentrate Protect C12++

Kategória: Hűtőfolyadék
Cikkszám: 1410125
Ajánlások: Chrysler MS-90032, DTFR 29C120 (MB 325.5), MAN 324 Si-OAT, MB 325.5, MB 325.6, Mopar 68163848AA, Mopar 68163849AA, Scania TB 1451, VW G 012 A8G M1, VW G 012 A8G M8, VW G 012 A8G M9, VW G 013 A8J M1, VW G 013 A8J M8, VW G 013 A8J M9, VW TL 774-G (megfelel G12++), VW TL 774-J (megfelel G13)

Felhasználás: Személygépkocsi

A RAVENOL LTC Lobrid Technology Coolant Concentrate egy környezetbarát, 1,2-etándiol (monoetilén-glikol) alapú hűtőfolyadék, amely karbantartásmentes korrózió- és fagyvédelmet biztosít a belső égésű motorok hűtőrendszereiben.
A termék a bevált inhibitorfejlesztésen alapul, amely a szilikátokat ötvözi a szerves adalék (OAT) technológiával, így hosszú élettartamú hűtőfolyadékot biztosít.

A RAVENOL LTC Lobrid Technology Coolant Concentrate mentes a következőktől: 2-etil-hexánsav, bór, nitrit, amin és foszfát.

A hűtőfolyadék minőségét ma már nem csupán a fagyás elleni védelem határozza meg (ami minden etilén-glikol alapú termék esetében adott), hanem a rozsda és korrózió elleni védelem is.
Ezért a gyártók az ilyen termékeket hosszú távú korróziós és kavitációs teszteknek vetik alá.

A RAVENOL LTC Lobrid Technology Coolant Concentrate védi a hűtőrendszert a korróziótól, a fagytól, és a nyári túlmelegedéstől is.


Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL LTC Lobrid Technology Coolant Concentrate egész éves fagy- és rozsda elleni védelmet biztosít teljesen alumínium motorokhoz.
Használat előtt keverje a megadott arányban, és mindig kövesse a gyártó előírásait.

Használati útmutató:
Tisztítsa meg a hűtőrendszert, ellenőrizze a szivárgásmentességet, majd öblítse át.
Keverje a RAVENOL LTC Lobrid Technology Coolant Concentrate-t desztillált vízzel (a keverési táblázat szerint), majd töltse be a rendszerbe.
Melegítse fel a motort és a fűtést, majd ellenőrizze a hűtőfolyadék szintjét, és szükség esetén pótolja.


Keverési arányok

Fagyvédelem kb. Fagyálló arány Víz arány
-20 °C 35% 65%
-37 °C 50% 50%
-50 °C 60% 40%

Jellemzők

  • Kiválóan alkalmas teljesen alumínium motorokhoz

  • Jó lúgtartalék a hosszú távú védelem érdekében

  • Prémium korróziógátló adalékok az optimális védelem érdekében minden fémhez és ötvözethez, beleértve az alumíniumot is

  • Megakadályozza a lerakódások és a habképződés kialakulását a hűtőrendszerben

  • Kompatibilis az autók hűtőrendszereiben használt elasztomerekkel

  • Más típusú hűtőfolyadékokkal is keverhető


Műszaki adatok

Tulajdonság Egység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 1120,0 EN ISO 12185
Szín – ibolya Vizuális
Lobbanáspont °C 115 DIN 51758
Forráspont °C >175 ASTM D1121
pH-érték 20 °C-on (50% térf.) – 8,1 ASTM D1287
Tartalék lúgosság ml 0,1n HCl >5,5 ASTM D1120
Víztartalom % (tömeg) <5 ASTM D1123
Fagyáspont (50% oldat) °C -37 ASTM D1177

Termék információk: 1.5L Egységár: N°1 468Ft /L | Br 1 865Ft /L Gyártó: RAVENOL
Cikkszám: NYL15800
Br 5 864Ft
Egységár: N°924Ft/L | Br 1 173Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 24 db
+
-
5 864Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
Chrysler MS-90032
DTFR 29C120 (MB 325.5)
DTFR 29D120 (MB 326.5)
MAN 324 Si-OAT
MB (A 000 989 08 25 10)
MB 325.5
MB 326.6 (előkevert)
Mopar 68163848AA
Mopar 68163849AA
Scania TB 1451
VW G 012 A8G M1
VW G 012 A8G M8
VW G 012 A8G M9
VW G 013 A8J M1
VW G 013 A8J M8
VW G 013 A8J M9
VW TL 774-G (megfelel G12++)
VW TL 774-J (megfelel G13)

RAVENOL LTC Premix -40°C Protect C12++
Ravenol Hűtőfolyadék Fagyálló előkeverék RAVENOL LTC Premix -40°C Protect C12++

Kategória: Hűtőfolyadék
Cikkszám: 1410126
Ajánlások: Chrysler MS-90032, DTFR 29C120 (MB 325.5), DTFR 29D120 (MB 326.5), MAN 324 Si-OAT, MB (A 000 989 08 25 10), MB 325.5, MB 326.6 (előkevert), Mopar 68163848AA, Mopar 68163849AA, Scania TB 1451, VW G 012 A8G M1, VW G 012 A8G M8, VW G 012 A8G M9, VW G 013 A8J M1, VW G 013 A8J M8, VW G 013 A8J M9, VW TL 774-G (megfelel G12++), VW TL 774-J (megfelel G13)

Felhasználás: Személygépkocsi

A RAVENOL LTC Lobrid Technology Coolant Premix -40°C egy előre hígított, használatra kész, környezetbarát, 1,2-etándiol (monoetilén-glikol) alapú hűtőfolyadék, amely karbantartásmentes korrózió- és fagyvédelmet biztosít a belső égésű motorok hűtőrendszereiben.
A termék egy bevált inhibitorrendszer fejlesztésén alapul, amely a szilikátokat kombinálja a szerves adalék (OAT) technológiával, így hosszú élettartamú, Lobrid (Si-OAT) technológiájú hűtőfolyadékot biztosít.

A RAVENOL LTC Lobrid Technology Coolant Premix -40°C mentes a következőktől: 2-etil-hexánsav, bór, nitrit, amin és foszfát.

A hűtőfolyadék minőségét ma már nem csupán a fagyálló képesség határozza meg (ami minden etilén-glikol alapú terméknél adott), hanem a rozsda- és korrózióvédelem is.
Ezért a gyártók az ilyen termékeket hosszú távú korróziós és kavitációs teszteknek vetik alá.

A RAVENOL LTC Lobrid Technology Coolant Premix -40°C védi a hűtőrendszert a rozsdásodástól, fagyástól és nyári túlmelegedéstől.


Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL LTC Lobrid Technology Coolant Premix -40°C előkevert, használatra kész hűtőfolyadék, amely egész éves fagy- és korrózióvédelmet biztosít az autómotorokban.
Még nyári körülmények között is fontos, hogy a hűtőfolyadék megfelelő mennyiségű fagyállót tartalmazzon a korrózió és a túlmelegedés elleni védelemhez.

Használati útmutató:
Töltse be a RAVENOL LTC Lobrid Technology Coolant Premix -40°C hűtőfolyadékot a hűtőbe a szintig. A termék használatra kész, nem szükséges hígítani.


Jellemzők

  • Kiválóan alkalmas teljesen alumínium motorokhoz

  • Jó lúgtartalék a hosszú távú védelem érdekében

  • Prémium korróziógátló adalékok az optimális védelem érdekében minden fémhez és ötvözethez, beleértve az alumíniumot is

  • Megakadályozza a lerakódások és a habképződés kialakulását a hűtőrendszerben

  • Kompatibilis az autók hűtőrendszereiben használt elasztomerekkel

  • Más típusú hűtőfolyadékokkal keverhető


Műszaki adatok

Tulajdonság Egység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 1079,0 EN ISO 12185
Szín – ibolya Vizuális
pH-érték 20 °C-on – 8,2 ASTM D1287
Fagyáspont °C -40 ASTM D1177

Termék információk: 5L Egységár: N°924Ft /L | Br 1 173Ft /L Gyártó: RAVENOL
Cikkszám: NYL15801
Br 2 238Ft
Egységár: N°1 175Ft/L | Br 1 492Ft/L
Kiszerelés: 1.5L
Készleten: 17 db
+
-
2 238Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
Chrysler MS-90032
DTFR 29C120 (MB 325.5)
DTFR 29D120 (MB 326.5)
MAN 324 Si-OAT
MB (A 000 989 08 25 10)
MB 325.5
MB 326.6 (előkevert)
Mopar 68163848AA
Mopar 68163849AA
Scania TB 1451
VW G 012 A8G M1
VW G 012 A8G M8
VW G 012 A8G M9
VW G 013 A8J M1
VW G 013 A8J M8
VW G 013 A8J M9
VW TL 774-G (megfelel G12++)
VW TL 774-J (megfelel G13)

RAVENOL LTC Premix -40°C Protect C12++
Ravenol Hűtőfolyadék Fagyálló előkeverék RAVENOL LTC Premix -40°C Protect C12++

Kategória: Hűtőfolyadék
Cikkszám: 1410126
Ajánlások: Chrysler MS-90032, DTFR 29C120 (MB 325.5), DTFR 29D120 (MB 326.5), MAN 324 Si-OAT, MB (A 000 989 08 25 10), MB 325.5, MB 326.6 (előkevert), Mopar 68163848AA, Mopar 68163849AA, Scania TB 1451, VW G 012 A8G M1, VW G 012 A8G M8, VW G 012 A8G M9, VW G 013 A8J M1, VW G 013 A8J M8, VW G 013 A8J M9, VW TL 774-G (megfelel G12++), VW TL 774-J (megfelel G13)

Felhasználás: Személygépkocsi

A RAVENOL LTC Lobrid Technology Coolant Premix -40°C egy előre hígított, használatra kész, környezetbarát, 1,2-etándiol (monoetilén-glikol) alapú hűtőfolyadék, amely karbantartásmentes korrózió- és fagyvédelmet biztosít a belső égésű motorok hűtőrendszereiben.
A termék egy bevált inhibitorrendszer fejlesztésén alapul, amely a szilikátokat kombinálja a szerves adalék (OAT) technológiával, így hosszú élettartamú, Lobrid (Si-OAT) technológiájú hűtőfolyadékot biztosít.

A RAVENOL LTC Lobrid Technology Coolant Premix -40°C mentes a következőktől: 2-etil-hexánsav, bór, nitrit, amin és foszfát.

A hűtőfolyadék minőségét ma már nem csupán a fagyálló képesség határozza meg (ami minden etilén-glikol alapú terméknél adott), hanem a rozsda- és korrózióvédelem is.
Ezért a gyártók az ilyen termékeket hosszú távú korróziós és kavitációs teszteknek vetik alá.

A RAVENOL LTC Lobrid Technology Coolant Premix -40°C védi a hűtőrendszert a rozsdásodástól, fagyástól és nyári túlmelegedéstől.


Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL LTC Lobrid Technology Coolant Premix -40°C előkevert, használatra kész hűtőfolyadék, amely egész éves fagy- és korrózióvédelmet biztosít az autómotorokban.
Még nyári körülmények között is fontos, hogy a hűtőfolyadék megfelelő mennyiségű fagyállót tartalmazzon a korrózió és a túlmelegedés elleni védelemhez.

Használati útmutató:
Töltse be a RAVENOL LTC Lobrid Technology Coolant Premix -40°C hűtőfolyadékot a hűtőbe a szintig. A termék használatra kész, nem szükséges hígítani.


Jellemzők

  • Kiválóan alkalmas teljesen alumínium motorokhoz

  • Jó lúgtartalék a hosszú távú védelem érdekében

  • Prémium korróziógátló adalékok az optimális védelem érdekében minden fémhez és ötvözethez, beleértve az alumíniumot is

  • Megakadályozza a lerakódások és a habképződés kialakulását a hűtőrendszerben

  • Kompatibilis az autók hűtőrendszereiben használt elasztomerekkel

  • Más típusú hűtőfolyadékokkal keverhető


Műszaki adatok

Tulajdonság Egység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 1079,0 EN ISO 12185
Szín – ibolya Vizuális
pH-érték 20 °C-on – 8,2 ASTM D1287
Fagyáspont °C -40 ASTM D1177

Termék információk: 1.5L Egységár: N°1 175Ft /L | Br 1 492Ft /L Gyártó: RAVENOL
TOVÁBBI TERMÉKEK
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Olajkereső
Support