Cikkszám: NYL12912
Br 2 993Ft
Egységár: N°2 356Ft/L | Br 2 993Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 7 db
+
-
2 993Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
ACEA C2
API SP
BMW LONGLIFE-04
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
VW 504.00
VW 507.00
VW 501.01
VW 502.00
VW 503.00
VW 503.01
VW 505.00
VW 505 01
VW 506.00
VW 506 01

Teljesen szintetikus nagy teljesítményű motorolaj szívó vagy turbó, benzin vagy dízelüzemű személygépkocsi motorokba. Speciálisan a Volskwagen csoport motorjaiba kifejlesztett motorolaj, amely egyaránt alkalmazható benzines és dízel motorokba rugalmas olajcsere intervallumokra olaj minőség visszajelzővel ellátott konstrukciókhoz. Megfelel a dízel részecske szűrővel ellátott EURO 4-es motorokhoz.
Alkalmazható a legtöbb 506.01 specifikációjú motorhoz kivéve a soros öthengeres PDTDI valamint a V 10-es PDTDI motorok, továbbá nem alkalmazható az 505.01 specifikációjú PDTDI pumpás befecskendezésű motorokhoz. A soros öthengeres és a V 10-es PDTDI motorokhoz továbbra is a Q8 Formula Excel EDX 0W-30 ajánlott, valamint az 505.01 specifikációjú motorokhoz továbbra is a Q8 Formula Excel 5W-40 az ajánlott termék.

Megfelel a következő előírásoknak: VW 504.00, VW 507.00, VW 501.01, VW 502.00, VW 503.00, VW 503.01, VW 505.00, VW 506.00 és a legtöbb 506.01 specifikációjú motorhoz a soros öthengeres PDTDI valamint a V 10-es PDTDI motorok kivételével. ACEA A3, B4


Termék információk: 1L Egységár: N°2 356Ft /L | Br 2 993Ft /L Gyártó: Q8 Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12911
Br 11 710Ft
Egységár: N°2 305Ft/L | Br 2 928Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
ACEA C2
API SP
BMW LONGLIFE-04
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
VW 504.00
VW 507.00
VW 501.01
VW 502.00
VW 503.00
VW 503.01
VW 505.00
VW 505 01
VW 506.00
VW 506 01

Teljesen szintetikus nagy teljesítményű motorolaj szívó vagy turbó, benzin vagy dízelüzemű személygépkocsi motorokba. Speciálisan a Volskwagen csoport motorjaiba kifejlesztett motorolaj, amely egyaránt alkalmazható benzines és dízel motorokba rugalmas olajcsere intervallumokra olaj minőség visszajelzővel ellátott konstrukciókhoz. Megfelel a dízel részecske szűrővel ellátott EURO 4-es motorokhoz.
Alkalmazható a legtöbb 506.01 specifikációjú motorhoz kivéve a soros öthengeres PDTDI valamint a V 10-es PDTDI motorok, továbbá nem alkalmazható az 505.01 specifikációjú PDTDI pumpás befecskendezésű motorokhoz. A soros öthengeres és a V 10-es PDTDI motorokhoz továbbra is a Q8 Formula Excel EDX 0W-30 ajánlott, valamint az 505.01 specifikációjú motorokhoz továbbra is a Q8 Formula Excel 5W-40 az ajánlott termék.

Megfelel a következő előírásoknak: VW 504.00, VW 507.00, VW 501.01, VW 502.00, VW 503.00, VW 503.01, VW 505.00, VW 506.00 és a legtöbb 506.01 specifikációjú motorhoz a soros öthengeres PDTDI valamint a V 10-es PDTDI motorok kivételével. ACEA A3, B4


Termék információk: 4L Egységár: N°2 305Ft /L | Br 2 928Ft /L Gyártó: Q8 Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15662
Br 4 815Ft
Egységár: N°3 791Ft/L | Br 4 815Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 48 db
+
-
4 815Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API CF
API SQ
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
Fiat 9.55535-S3
Ford WSS-M2C917-A
GM dexos2™ (Lizenz-Nr. D235AGDL081)
MB 226.52
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
Opel OV 040 1547 - D30
Opel OV 040 1547 - G30
PSA B71 2290
PSA B71 2297
Renault RN17
Stellantis FPW9.55535/03
Stellantis FPW9.55535/05
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01

RAVENOL HLS SAE 5W-30

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111119
Viszkozitás: 5W-30
Olajtípus: Szintetikus
Technológia: CleanSynto®, Mid SAPS
Alkalmazás: Benzin- és dízelüzemű személyautókhoz, turbóval és közvetlen befecskendezéssel is


Specifikációk

ACEA C3

API SQ 

API CF

ILSAC GF-7A

Jóváhagyások

API SQ,
BMW Longlife-04,
GM dexos2™ (Lizenz-Nr. D235AGDL081),
MB -Freigabe 229.51,
MB -Freigabe 229.52,
Opel OV 040 1547 - D30,

Ajánlások

Chrysler MS-11106,
Fiat 9.55535-S3,
Ford WSS-M2C917-A,
MB 226.52,
MB 229.31,
Opel OV 040 1547 - G30,
PSA B71 2290,
PSA B71 2297,
Renault RN17,
Stellantis FPW9.55535/03,
Stellantis FPW9.55535/05,
VW 502 00,
VW 505 00,
VW 505 01,


Termékleírás

A RAVENOL HLS SAE 5W-30 egy szintetikus, alacsony SAPS-tartalmú (Mid SAPS) motorolaj, amelyet a CleanSynto® technológia szerint fejlesztettek ki modern benzin- és dízelmotorokhoz, turbófeltöltéssel vagy anélkül, közvetlen befecskendezéses rendszerekkel is.

Különleges alapolajainak köszönhetően magas viszkozitási indexet ér el, valamint kiváló hidegindítási tulajdonságokat kínál, amely biztos kenést garantál már a motor hidegjárata során is. Hatékonyan csökkenti a súrlódást és a kopást, ezzel hozzájárulva a motor hosszabb élettartamához és az alacsonyabb üzemanyag-fogyasztáshoz.

Különösen ajánlott a kipufogógáz-utókezelő rendszerrel szerelt dízeljárművekhez (DPF), és alkalmas a hosszabbított olajcsere-periódusokra a gyártói előírás szerint.


Tulajdonságok

  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelés esetén

  • Kiváló kopásvédelem még nagy sebességnél és magas terhelés alatt is

  • Kiemelkedő hidegindítási tulajdonság -30 °C alatt is

  • Megbízható kenőfilm magas üzemi hőmérsékleten

  • Alacsony párolgási veszteség – kisebb olajfogyasztás

  • Nem képez lerakódást az égéstérben, dugattyúgyűrű környékén, szelepeken

  • Semleges a tömítésekkel szemben

  • Hosszabb olajcsere-intervallum, kímélve a környezetet


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték Vizsgálati módszer
Sűrűség 20 °C-on 847,0 kg/m³ EN ISO 12185
Szín sárgásbarna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on 12,2 mm²/s DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on 72,7 mm²/s DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) 166 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on 3,51 mPa·s ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on 5216 mPa·s ASTM D5293
MRV viszkozitás -35 °C-on 23.000 mPa·s ASTM D4684
Dermedéspont -39 °C DIN ISO 3016
Párolgási veszteség (Noack) 6,9 % ASTM D5800
Lobbanáspont 234 °C DIN EN ISO 2592
TBN (teljes bázisszám) 7,8 mg KOH/g ASTM D2896
Szulfáthamu 0,8 % DIN 51575

Termék információk: 1L Egységár: N°3 791Ft /L | Br 4 815Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15661
Br 16 263Ft
Egységár: N°3 202Ft/L | Br 4 066Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 20 db
+
-
16 263Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API CF
API SQ
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
Fiat 9.55535-S3
Ford WSS-M2C917-A
GM dexos2™ (Lizenz-Nr. D235AGDL081)
MB 226.52
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
Opel OV 040 1547 - D30
Opel OV 040 1547 - G30
PSA B71 2290
PSA B71 2297
Renault RN17
Stellantis FPW9.55535/03
Stellantis FPW9.55535/05
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01

RAVENOL HLS SAE 5W-30

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111119
Viszkozitás: 5W-30
Olajtípus: Szintetikus
Technológia: CleanSynto®, Mid SAPS
Alkalmazás: Benzin- és dízelüzemű személyautókhoz, turbóval és közvetlen befecskendezéssel is


Specifikációk

ACEA C3

API SQ 

API CF

ILSAC GF-7A

Jóváhagyások

API SQ,
BMW Longlife-04,
GM dexos2™ (Lizenz-Nr. D235AGDL081),
MB -Freigabe 229.51,
MB -Freigabe 229.52,
Opel OV 040 1547 - D30,

Ajánlások

Chrysler MS-11106,
Fiat 9.55535-S3,
Ford WSS-M2C917-A,
MB 226.52,
MB 229.31,
Opel OV 040 1547 - G30,
PSA B71 2290,
PSA B71 2297,
Renault RN17,
Stellantis FPW9.55535/03,
Stellantis FPW9.55535/05,
VW 502 00,
VW 505 00,
VW 505 01,


Termékleírás

A RAVENOL HLS SAE 5W-30 egy szintetikus, alacsony SAPS-tartalmú (Mid SAPS) motorolaj, amelyet a CleanSynto® technológia szerint fejlesztettek ki modern benzin- és dízelmotorokhoz, turbófeltöltéssel vagy anélkül, közvetlen befecskendezéses rendszerekkel is.

Különleges alapolajainak köszönhetően magas viszkozitási indexet ér el, valamint kiváló hidegindítási tulajdonságokat kínál, amely biztos kenést garantál már a motor hidegjárata során is. Hatékonyan csökkenti a súrlódást és a kopást, ezzel hozzájárulva a motor hosszabb élettartamához és az alacsonyabb üzemanyag-fogyasztáshoz.

Különösen ajánlott a kipufogógáz-utókezelő rendszerrel szerelt dízeljárművekhez (DPF), és alkalmas a hosszabbított olajcsere-periódusokra a gyártói előírás szerint.


Tulajdonságok

  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelés esetén

  • Kiváló kopásvédelem még nagy sebességnél és magas terhelés alatt is

  • Kiemelkedő hidegindítási tulajdonság -30 °C alatt is

  • Megbízható kenőfilm magas üzemi hőmérsékleten

  • Alacsony párolgási veszteség – kisebb olajfogyasztás

  • Nem képez lerakódást az égéstérben, dugattyúgyűrű környékén, szelepeken

  • Semleges a tömítésekkel szemben

  • Hosszabb olajcsere-intervallum, kímélve a környezetet


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték Vizsgálati módszer
Sűrűség 20 °C-on 847,0 kg/m³ EN ISO 12185
Szín sárgásbarna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on 12,2 mm²/s DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on 72,7 mm²/s DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) 166 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on 3,51 mPa·s ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on 5216 mPa·s ASTM D5293
MRV viszkozitás -35 °C-on 23.000 mPa·s ASTM D4684
Dermedéspont -39 °C DIN ISO 3016
Párolgási veszteség (Noack) 6,9 % ASTM D5800
Lobbanáspont 234 °C DIN EN ISO 2592
TBN (teljes bázisszám) 7,8 mg KOH/g ASTM D2896
Szulfáthamu 0,8 % DIN 51575

Termék információk: 4L Egységár: N°3 202Ft /L | Br 4 066Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15774
Br 19 936Ft
Egységár: N°3 140Ft/L | Br 3 988Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 19 db
+
-
19 936Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API CF
API SQ
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
Fiat 9.55535-S3
Ford WSS-M2C917-A
GM dexos2™ (Lizenz-Nr. D235AGDL081)
MB 226.52
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
Opel OV 040 1547 - D30
Opel OV 040 1547 - G30
PSA B71 2290
PSA B71 2297
Renault RN17
Stellantis FPW9.55535/03
Stellantis FPW9.55535/05
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01

RAVENOL HLS SAE 5W-30

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111119
Viszkozitás: 5W-30
Olajtípus: Szintetikus
Technológia: CleanSynto®, Mid SAPS
Alkalmazás: Benzin- és dízelüzemű személyautókhoz, turbóval és közvetlen befecskendezéssel is


Specifikációk

ACEA C3

API SQ 

API CF

ILSAC GF-7A

Jóváhagyások

API SQ,
BMW Longlife-04,
GM dexos2™ (Lizenz-Nr. D235AGDL081),
MB -Freigabe 229.51,
MB -Freigabe 229.52,
Opel OV 040 1547 - D30,

Ajánlások

Chrysler MS-11106,
Fiat 9.55535-S3,
Ford WSS-M2C917-A,
MB 226.52,
MB 229.31,
Opel OV 040 1547 - G30,
PSA B71 2290,
PSA B71 2297,
Renault RN17,
Stellantis FPW9.55535/03,
Stellantis FPW9.55535/05,
VW 502 00,
VW 505 00,
VW 505 01,


Termékleírás

A RAVENOL HLS SAE 5W-30 egy szintetikus, alacsony SAPS-tartalmú (Mid SAPS) motorolaj, amelyet a CleanSynto® technológia szerint fejlesztettek ki modern benzin- és dízelmotorokhoz, turbófeltöltéssel vagy anélkül, közvetlen befecskendezéses rendszerekkel is.

Különleges alapolajainak köszönhetően magas viszkozitási indexet ér el, valamint kiváló hidegindítási tulajdonságokat kínál, amely biztos kenést garantál már a motor hidegjárata során is. Hatékonyan csökkenti a súrlódást és a kopást, ezzel hozzájárulva a motor hosszabb élettartamához és az alacsonyabb üzemanyag-fogyasztáshoz.

Különösen ajánlott a kipufogógáz-utókezelő rendszerrel szerelt dízeljárművekhez (DPF), és alkalmas a hosszabbított olajcsere-periódusokra a gyártói előírás szerint.


Tulajdonságok

  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelés esetén

  • Kiváló kopásvédelem még nagy sebességnél és magas terhelés alatt is

  • Kiemelkedő hidegindítási tulajdonság -30 °C alatt is

  • Megbízható kenőfilm magas üzemi hőmérsékleten

  • Alacsony párolgási veszteség – kisebb olajfogyasztás

  • Nem képez lerakódást az égéstérben, dugattyúgyűrű környékén, szelepeken

  • Semleges a tömítésekkel szemben

  • Hosszabb olajcsere-intervallum, kímélve a környezetet


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték Vizsgálati módszer
Sűrűség 20 °C-on 847,0 kg/m³ EN ISO 12185
Szín sárgásbarna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on 12,2 mm²/s DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on 72,7 mm²/s DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) 166 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on 3,51 mPa·s ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on 5216 mPa·s ASTM D5293
MRV viszkozitás -35 °C-on 23.000 mPa·s ASTM D4684
Dermedéspont -39 °C DIN ISO 3016
Párolgási veszteség (Noack) 6,9 % ASTM D5800
Lobbanáspont 234 °C DIN EN ISO 2592
TBN (teljes bázisszám) 7,8 mg KOH/g ASTM D2896
Szulfáthamu 0,8 % DIN 51575

Termék információk: 5L Egységár: N°3 140Ft /L | Br 3 988Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15775
Br 159 413Ft
Egységár: N°2 093Ft/L | Br 2 657Ft/L
Kiszerelés: 60L
Készleten: 7 db
+
-
159 413Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API CF
API SQ
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
Fiat 9.55535-S3
Ford WSS-M2C917-A
GM dexos2™ (Lizenz-Nr. D235AGDL081)
MB 226.52
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
Opel OV 040 1547 - D30
Opel OV 040 1547 - G30
PSA B71 2290
PSA B71 2297
Renault RN17
Stellantis FPW9.55535/03
Stellantis FPW9.55535/05
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01

RAVENOL HLS SAE 5W-30

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111119
Viszkozitás: 5W-30
Olajtípus: Szintetikus
Technológia: CleanSynto®, Mid SAPS
Alkalmazás: Benzin- és dízelüzemű személyautókhoz, turbóval és közvetlen befecskendezéssel is


Specifikációk

ACEA C3

API SQ 

API CF

ILSAC GF-7A

Jóváhagyások

API SQ,
BMW Longlife-04,
GM dexos2™ (Lizenz-Nr. D235AGDL081),
MB -Freigabe 229.51,
MB -Freigabe 229.52,
Opel OV 040 1547 - D30,

Ajánlások

Chrysler MS-11106,
Fiat 9.55535-S3,
Ford WSS-M2C917-A,
MB 226.52,
MB 229.31,
Opel OV 040 1547 - G30,
PSA B71 2290,
PSA B71 2297,
Renault RN17,
Stellantis FPW9.55535/03,
Stellantis FPW9.55535/05,
VW 502 00,
VW 505 00,
VW 505 01,


Termékleírás

A RAVENOL HLS SAE 5W-30 egy szintetikus, alacsony SAPS-tartalmú (Mid SAPS) motorolaj, amelyet a CleanSynto® technológia szerint fejlesztettek ki modern benzin- és dízelmotorokhoz, turbófeltöltéssel vagy anélkül, közvetlen befecskendezéses rendszerekkel is.

Különleges alapolajainak köszönhetően magas viszkozitási indexet ér el, valamint kiváló hidegindítási tulajdonságokat kínál, amely biztos kenést garantál már a motor hidegjárata során is. Hatékonyan csökkenti a súrlódást és a kopást, ezzel hozzájárulva a motor hosszabb élettartamához és az alacsonyabb üzemanyag-fogyasztáshoz.

Különösen ajánlott a kipufogógáz-utókezelő rendszerrel szerelt dízeljárművekhez (DPF), és alkalmas a hosszabbított olajcsere-periódusokra a gyártói előírás szerint.


Tulajdonságok

  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelés esetén

  • Kiváló kopásvédelem még nagy sebességnél és magas terhelés alatt is

  • Kiemelkedő hidegindítási tulajdonság -30 °C alatt is

  • Megbízható kenőfilm magas üzemi hőmérsékleten

  • Alacsony párolgási veszteség – kisebb olajfogyasztás

  • Nem képez lerakódást az égéstérben, dugattyúgyűrű környékén, szelepeken

  • Semleges a tömítésekkel szemben

  • Hosszabb olajcsere-intervallum, kímélve a környezetet


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték Vizsgálati módszer
Sűrűség 20 °C-on 847,0 kg/m³ EN ISO 12185
Szín sárgásbarna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on 12,2 mm²/s DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on 72,7 mm²/s DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) 166 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on 3,51 mPa·s ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on 5216 mPa·s ASTM D5293
MRV viszkozitás -35 °C-on 23.000 mPa·s ASTM D4684
Dermedéspont -39 °C DIN ISO 3016
Párolgási veszteség (Noack) 6,9 % ASTM D5800
Lobbanáspont 234 °C DIN EN ISO 2592
TBN (teljes bázisszám) 7,8 mg KOH/g ASTM D2896
Szulfáthamu 0,8 % DIN 51575

Termék információk: 60L Egységár: N°2 093Ft /L | Br 2 657Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15776
Br 51 900Ft
Egységár: N°2 044Ft/L | Br 2 595Ft/L
Kiszerelés: 20L
Készleten: 3 db
+
-
51 900Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API CF
API SQ
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
Fiat 9.55535-S3
Ford WSS-M2C917-A
GM dexos2™ (Lizenz-Nr. D235AGDL081)
MB 226.52
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
Opel OV 040 1547 - D30
Opel OV 040 1547 - G30
PSA B71 2290
PSA B71 2297
Renault RN17
Stellantis FPW9.55535/03
Stellantis FPW9.55535/05
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01

RAVENOL HLS SAE 5W-30

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111119
Viszkozitás: 5W-30
Olajtípus: Szintetikus
Technológia: CleanSynto®, Mid SAPS
Alkalmazás: Benzin- és dízelüzemű személyautókhoz, turbóval és közvetlen befecskendezéssel is


Specifikációk

ACEA C3

API SQ 

API CF

ILSAC GF-7A

Jóváhagyások

API SQ,
BMW Longlife-04,
GM dexos2™ (Lizenz-Nr. D235AGDL081),
MB -Freigabe 229.51,
MB -Freigabe 229.52,
Opel OV 040 1547 - D30,

Ajánlások

Chrysler MS-11106,
Fiat 9.55535-S3,
Ford WSS-M2C917-A,
MB 226.52,
MB 229.31,
Opel OV 040 1547 - G30,
PSA B71 2290,
PSA B71 2297,
Renault RN17,
Stellantis FPW9.55535/03,
Stellantis FPW9.55535/05,
VW 502 00,
VW 505 00,
VW 505 01,


Termékleírás

A RAVENOL HLS SAE 5W-30 egy szintetikus, alacsony SAPS-tartalmú (Mid SAPS) motorolaj, amelyet a CleanSynto® technológia szerint fejlesztettek ki modern benzin- és dízelmotorokhoz, turbófeltöltéssel vagy anélkül, közvetlen befecskendezéses rendszerekkel is.

Különleges alapolajainak köszönhetően magas viszkozitási indexet ér el, valamint kiváló hidegindítási tulajdonságokat kínál, amely biztos kenést garantál már a motor hidegjárata során is. Hatékonyan csökkenti a súrlódást és a kopást, ezzel hozzájárulva a motor hosszabb élettartamához és az alacsonyabb üzemanyag-fogyasztáshoz.

Különösen ajánlott a kipufogógáz-utókezelő rendszerrel szerelt dízeljárművekhez (DPF), és alkalmas a hosszabbított olajcsere-periódusokra a gyártói előírás szerint.


Tulajdonságok

  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelés esetén

  • Kiváló kopásvédelem még nagy sebességnél és magas terhelés alatt is

  • Kiemelkedő hidegindítási tulajdonság -30 °C alatt is

  • Megbízható kenőfilm magas üzemi hőmérsékleten

  • Alacsony párolgási veszteség – kisebb olajfogyasztás

  • Nem képez lerakódást az égéstérben, dugattyúgyűrű környékén, szelepeken

  • Semleges a tömítésekkel szemben

  • Hosszabb olajcsere-intervallum, kímélve a környezetet


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték Vizsgálati módszer
Sűrűség 20 °C-on 847,0 kg/m³ EN ISO 12185
Szín sárgásbarna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on 12,2 mm²/s DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on 72,7 mm²/s DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) 166 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on 3,51 mPa·s ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on 5216 mPa·s ASTM D5293
MRV viszkozitás -35 °C-on 23.000 mPa·s ASTM D4684
Dermedéspont -39 °C DIN ISO 3016
Párolgási veszteség (Noack) 6,9 % ASTM D5800
Lobbanáspont 234 °C DIN EN ISO 2592
TBN (teljes bázisszám) 7,8 mg KOH/g ASTM D2896
Szulfáthamu 0,8 % DIN 51575

Termék információk: 20L Egységár: N°2 044Ft /L | Br 2 595Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15818
Br 6 470Ft
Egységár: N°5 094Ft/L | Br 6 470Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 42 db
+
-
6 470Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN
BMW Longlife-04
GM dexos2
MB 226.5
MB 229.51
MB 229.52
Opel OV 040 1547 - D30
Renault RN0710

RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30

Termékadatok

  • Kategória: Személyautó motorolaj
  • Cikkszám: 1141088
  • Viszkozitás: 5W-30
  • Specifikáció: ACEA C3, API SN
  • Olajtípus: Teljesen szintetikus
  • Jóváhagyások: API SN, BMW Longlife-04, GM dexos2™ (Lizenz-Nr. D20584HI081), MB-Freigabe 226.5, MB-Freigabe 229.51, MB-Freigabe 229.52, Opel OV 040 1547 - D30, Renault RN0710
  • Ajánlás: Renault RN0700, Versenypálya-partnerség: Nürburgring tesztelve,
  • Felhasználás: Személyautó, Verseny
  • Technológia: USVO®, Racing

Leírás

A RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 Ralf Schumacherrel együttműködésben készült motorsport célokra, és ideálisan alkalmas autóversenyzéshez, még a legmagasabb terhelés mellett is. Ezt a címkén látható aláírása is megerősíti. Bár kifejezetten versenyolajnak tervezték, a RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 minden szükséges teszten megfelelt, így megkapta az autógyártók hivatalos jóváhagyásait a mindennapi használathoz is. A RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 a hagyományos motorolajokhoz képest jelentősen jobb védelmet nyújt a benzinmotorok számára.

A RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 egy modern, PAO (polialfa-olefin) alapú, teljesen szintetikus többfokozatú motorolaj USVO® technológiával.

A RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 ideálisan alkalmas benzinmotorokhoz autóversenyzéshez, még a legmagasabb terhelés mellett is.

Az USVO® technológiának köszönhetően rendkívül magas viszkozitás-stabilitást érünk el. Elkerüljük a polimer viszkozitásjavítók hátrányait, miközben kihasználjuk előnyeiket. Ez javítja a motorvédelmet, a teljesítményt, a motor tisztaságát és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia lehetővé teszi, hogy a termék a teljes csereperiódus alatt ne szenvedjen nyírási veszteséget, és rendkívül oxidáció-stabil legyen. Ez az egyedülálló technológia segíti az olaj gyorsabb kenését, ezáltal minimalizálja a súrlódást, miközben a motort tisztán és hatékonyan tartja.

Magas viszkozitási indexének, extrém nyírásstabilitásának és a rendkívül hatékony, speciális, modern adalékolásnak köszönhetően a RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 extrém sportos vezetési stílushoz is alkalmas.

A RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 egyedi formulájának köszönhetően még nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőréteget biztosít, véd a korrózió (oxidáció) és a habzás ellen.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 speciális olajként használható autóversenyzéshez, még a legnehezebb körülmények között is.

Jellemzők

  • Ultra-modern, teljesen szintetikus motorolaj autóversenyzéshez
  • Biztonságos kenőréteg nagyon magas üzemi hőmérsékleten
  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitás-viselkedés
  • Nagyon alacsony párolgási hajlam
  • Nagyon jó hidegindítási tulajdonságok
  • Nagyon jó detergens és diszpergens tulajdonságok
  • Jó védelem korrózió és habképződés ellen

Műszaki adatok

Tulajdonság

Egység

Érték

Szabvány / vizsgálat

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

848,0

EN ISO 12185

Szín

–

barna

Vizuális

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

12,2

DIN 51562-1

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

73,4

DIN 51562-1

Viszkozitási index (VI)

–

165

DIN ISO 2909

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa*s

3,7

ASTM D5481

CCS viszkozitás -30 °C-on

mPa*s

4301

ASTM D5293

Alacsony hőmérsékleti pumpálhatóság (MRV) -35 °C-on

mPa*s

14.870

ASTM D4684

Dermedéspont

°C

-60

DIN ISO 3016

Noack párolgási veszteség

% M/M

6,2

ASTM D5800

Lobbanáspont

°C

244

DIN EN ISO 2592

TBN

mg KOH/g

8,1

ASTM D2896

Szulfáthamu

%wt.

0,8

DIN 51575

 

 


Termék információk: 1L Egységár: N°5 094Ft /L | Br 6 470Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15819
Br 24 726Ft
Egységár: N°4 868Ft/L | Br 6 182Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 14 db
+
-
24 726Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN
BMW Longlife-04
GM dexos2
MB 226.5
MB 229.51
MB 229.52
Opel OV 040 1547 - D30
Renault RN0710

RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30

Termékadatok

  • Kategória: Személyautó motorolaj
  • Cikkszám: 1141088
  • Viszkozitás: 5W-30
  • Specifikáció: ACEA C3, API SN
  • Olajtípus: Teljesen szintetikus
  • Jóváhagyások: API SN, BMW Longlife-04, GM dexos2™ (Lizenz-Nr. D20584HI081), MB-Freigabe 226.5, MB-Freigabe 229.51, MB-Freigabe 229.52, Opel OV 040 1547 - D30, Renault RN0710
  • Ajánlás: Renault RN0700, Versenypálya-partnerség: Nürburgring tesztelve,
  • Felhasználás: Személyautó, Verseny
  • Technológia: USVO®, Racing

Leírás

A RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 Ralf Schumacherrel együttműködésben készült motorsport célokra, és ideálisan alkalmas autóversenyzéshez, még a legmagasabb terhelés mellett is. Ezt a címkén látható aláírása is megerősíti. Bár kifejezetten versenyolajnak tervezték, a RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 minden szükséges teszten megfelelt, így megkapta az autógyártók hivatalos jóváhagyásait a mindennapi használathoz is. A RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 a hagyományos motorolajokhoz képest jelentősen jobb védelmet nyújt a benzinmotorok számára.

A RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 egy modern, PAO (polialfa-olefin) alapú, teljesen szintetikus többfokozatú motorolaj USVO® technológiával.

A RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 ideálisan alkalmas benzinmotorokhoz autóversenyzéshez, még a legmagasabb terhelés mellett is.

Az USVO® technológiának köszönhetően rendkívül magas viszkozitás-stabilitást érünk el. Elkerüljük a polimer viszkozitásjavítók hátrányait, miközben kihasználjuk előnyeiket. Ez javítja a motorvédelmet, a teljesítményt, a motor tisztaságát és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia lehetővé teszi, hogy a termék a teljes csereperiódus alatt ne szenvedjen nyírási veszteséget, és rendkívül oxidáció-stabil legyen. Ez az egyedülálló technológia segíti az olaj gyorsabb kenését, ezáltal minimalizálja a súrlódást, miközben a motort tisztán és hatékonyan tartja.

Magas viszkozitási indexének, extrém nyírásstabilitásának és a rendkívül hatékony, speciális, modern adalékolásnak köszönhetően a RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 extrém sportos vezetési stílushoz is alkalmas.

A RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 egyedi formulájának köszönhetően még nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőréteget biztosít, véd a korrózió (oxidáció) és a habzás ellen.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 speciális olajként használható autóversenyzéshez, még a legnehezebb körülmények között is.

Jellemzők

  • Ultra-modern, teljesen szintetikus motorolaj autóversenyzéshez
  • Biztonságos kenőréteg nagyon magas üzemi hőmérsékleten
  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitás-viselkedés
  • Nagyon alacsony párolgási hajlam
  • Nagyon jó hidegindítási tulajdonságok
  • Nagyon jó detergens és diszpergens tulajdonságok
  • Jó védelem korrózió és habképződés ellen

Műszaki adatok

Tulajdonság

Egység

Érték

Szabvány / vizsgálat

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

848,0

EN ISO 12185

Szín

–

barna

Vizuális

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

12,2

DIN 51562-1

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

73,4

DIN 51562-1

Viszkozitási index (VI)

–

165

DIN ISO 2909

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa*s

3,7

ASTM D5481

CCS viszkozitás -30 °C-on

mPa*s

4301

ASTM D5293

Alacsony hőmérsékleti pumpálhatóság (MRV) -35 °C-on

mPa*s

14.870

ASTM D4684

Dermedéspont

°C

-60

DIN ISO 3016

Noack párolgási veszteség

% M/M

6,2

ASTM D5800

Lobbanáspont

°C

244

DIN EN ISO 2592

TBN

mg KOH/g

8,1

ASTM D2896

Szulfáthamu

%wt.

0,8

DIN 51575

 

 


Termék információk: 4L Egységár: N°4 868Ft /L | Br 6 182Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15860
Br 6 592Ft
Egységár: N°5 190Ft/L | Br 6 592Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 30 db
+
-
6 592Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API CF
API SN
BMW Longlife-01
MB 229.5
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30

Termékadatok

Kategória: személyautó motorolaj
Cikkszám: 1141089
Viszkozitás: 5W-30
Specifikáció: ACEA A3/B4, API CF, API SN
Olajtípus: teljesen szintetikus
Jóváhagyások: BMW Longlife-01, MB-Freigabe 229.5, Renault RN0700/RN0710
Ajánlás: Rennstrecken-Partnerschaft: Nürburgring Tested, VW 502 00, VW 505 00
Alkalmazás: személyautó, verseny
Technológia: USVO®, Racing

Termékleírás

A RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 a motorsport számára, Ralf Schumacherrel közösen lett kifejlesztve, és ideálisan alkalmas autóversenyzéshez, még a legmagasabb igénybevétel mellett is. Ezt a címkén található aláírása is megerősíti. Bár kifejezetten versenyolajként tervezték, a RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 minden szükséges teszten megfelelt, így a mindennapi használathoz is megszerezte az autógyártók hivatalos jóváhagyásait. A RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 jelentősen jobb védelmet nyújt benzines és dízel motorok számára, mint a hagyományos motorolajok.

A RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 modern, PAO (poli-alfa-olefin) alapú, teljesen szintetikus, többfokozatú motorolaj USVO® technológiával benzines és dízel motorokhoz.

Az USVO® technológiának köszönhetően rendkívül magas viszkozitás-stabilitást érünk el. Elkerüljük a polimer viszkozitásjavítók hátrányait, miközben kihasználjuk előnyeiket. Ez javítja a motorvédelmet, a teljesítményt, a motortisztaságot és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia lehetővé teszi, hogy a termék a teljes csereperiódus alatt ne szenvedjen nyírási veszteséget, és rendkívül oxidáció-stabil legyen. Ez az egyedülálló technológia segíti, hogy az olaj gyorsabban eljusson a kenési pontokra, így minimálisra csökkenti a súrlódást, miközben a motort tisztán és hatékonyan tartja.

Magas viszkozitási indexének, jó nyírásstabilitásának és egy rendkívül hatékony, speciális, korszerű adalékolásának köszönhetően a RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 extrém sportos vezetési stílushoz is alkalmas.

A RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőfilmet biztosít. Kiterjedt védelmet nyújt korrózió (oxidáció) és habzás ellen.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 ideálisan alkalmas autóversenyzéshez, még a legmagasabb igénybevétel mellett is.

Jellemzők

  • Ultra-modern, teljesen szintetikus motorolaj autóversenyzéshez, speciális adalékolással
  • Biztonságos kenőfilm nagyon magas üzemi hőmérsékleten
  • Magas HTHS érték, nagyon jó nyírásstabilitás
  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitás-viselkedés
  • Nagyon alacsony párolgási hajlam
  • Nagyon jó hidegindítási tulajdonságok
  • Nagyon jó tisztító és diszpergáló tulajdonságok
  • Jó védelem korrózió és habképződés ellen

Műszaki termékadatok

Tulajdonság

Egység

Adat

Vizsgálat

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

849,0

EN ISO 12185

Szín

 

barna

VIZUÁLIS

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

12,2

DIN 51562-1

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

71,9

DIN 51562-1

Viszkozitási index VI

 

168

DIN ISO 2909

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa*s

3,57

ASTM D5481

CCS viszkozitás -30 °C-on

mPa*s

4250

ASTM D5293

Alacsony hőmérsékletű pumpálhatóság (MRV) -35 °C-on

mPa*s

12.200

ASTM D4684

Dermedéspont

°C

-60

DIN ISO 3016

Noack illékonyság

% M/M

5,5

ASTM D5800

Lobbanáspont

°C

250

DIN EN ISO 2592

tbn

mg KOH/g

10,3

ASTM D2896

Szulfáthamu

%wt.

1,24

DIN 51575

 


Termék információk: 1L Egységár: N°5 190Ft /L | Br 6 592Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15861
Br 24 919Ft
Egységár: N°4 906Ft/L | Br 6 230Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 20 db
+
-
24 919Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API CF
API SN
BMW Longlife-01
MB 229.5
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30

Termékadatok

Kategória: személyautó motorolaj
Cikkszám: 1141089
Viszkozitás: 5W-30
Specifikáció: ACEA A3/B4, API CF, API SN
Olajtípus: teljesen szintetikus
Jóváhagyások: BMW Longlife-01, MB-Freigabe 229.5, Renault RN0700/RN0710
Ajánlás: Rennstrecken-Partnerschaft: Nürburgring Tested, VW 502 00, VW 505 00
Alkalmazás: személyautó, verseny
Technológia: USVO®, Racing

Termékleírás

A RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 a motorsport számára, Ralf Schumacherrel közösen lett kifejlesztve, és ideálisan alkalmas autóversenyzéshez, még a legmagasabb igénybevétel mellett is. Ezt a címkén található aláírása is megerősíti. Bár kifejezetten versenyolajként tervezték, a RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 minden szükséges teszten megfelelt, így a mindennapi használathoz is megszerezte az autógyártók hivatalos jóváhagyásait. A RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 jelentősen jobb védelmet nyújt benzines és dízel motorok számára, mint a hagyományos motorolajok.

A RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 modern, PAO (poli-alfa-olefin) alapú, teljesen szintetikus, többfokozatú motorolaj USVO® technológiával benzines és dízel motorokhoz.

Az USVO® technológiának köszönhetően rendkívül magas viszkozitás-stabilitást érünk el. Elkerüljük a polimer viszkozitásjavítók hátrányait, miközben kihasználjuk előnyeiket. Ez javítja a motorvédelmet, a teljesítményt, a motortisztaságot és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia lehetővé teszi, hogy a termék a teljes csereperiódus alatt ne szenvedjen nyírási veszteséget, és rendkívül oxidáció-stabil legyen. Ez az egyedülálló technológia segíti, hogy az olaj gyorsabban eljusson a kenési pontokra, így minimálisra csökkenti a súrlódást, miközben a motort tisztán és hatékonyan tartja.

Magas viszkozitási indexének, jó nyírásstabilitásának és egy rendkívül hatékony, speciális, korszerű adalékolásának köszönhetően a RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 extrém sportos vezetési stílushoz is alkalmas.

A RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőfilmet biztosít. Kiterjedt védelmet nyújt korrózió (oxidáció) és habzás ellen.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 ideálisan alkalmas autóversenyzéshez, még a legmagasabb igénybevétel mellett is.

Jellemzők

  • Ultra-modern, teljesen szintetikus motorolaj autóversenyzéshez, speciális adalékolással
  • Biztonságos kenőfilm nagyon magas üzemi hőmérsékleten
  • Magas HTHS érték, nagyon jó nyírásstabilitás
  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitás-viselkedés
  • Nagyon alacsony párolgási hajlam
  • Nagyon jó hidegindítási tulajdonságok
  • Nagyon jó tisztító és diszpergáló tulajdonságok
  • Jó védelem korrózió és habképződés ellen

Műszaki termékadatok

Tulajdonság

Egység

Adat

Vizsgálat

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

849,0

EN ISO 12185

Szín

 

barna

VIZUÁLIS

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

12,2

DIN 51562-1

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

71,9

DIN 51562-1

Viszkozitási index VI

 

168

DIN ISO 2909

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa*s

3,57

ASTM D5481

CCS viszkozitás -30 °C-on

mPa*s

4250

ASTM D5293

Alacsony hőmérsékletű pumpálhatóság (MRV) -35 °C-on

mPa*s

12.200

ASTM D4684

Dermedéspont

°C

-60

DIN ISO 3016

Noack illékonyság

% M/M

5,5

ASTM D5800

Lobbanáspont

°C

250

DIN EN ISO 2592

tbn

mg KOH/g

10,3

ASTM D2896

Szulfáthamu

%wt.

1,24

DIN 51575

 


Termék információk: 4L Egységár: N°4 906Ft /L | Br 6 230Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15808
Br 6 343Ft
Egységár: N°4 994Ft/L | Br 6 343Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
6 343Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SP
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
Fiat 9.55535-GH2
Fiat 9.55535-S2
Ford WSS-M2C917-A
GM dexos2™ (licencszám: D20583HI081)
MB 229.51
MB 229.52
Opel OV 040 1547 - D40
Opel OV 040 1547 - G40
Porsche C40
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01
VW 511 00
Versenypálya-partner Empfehlung Ralf Schumacher
Versenypálya-partner Hockenheim Premium Partner
Versenypálya-partnerség Nürburgring Tested

RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40
Ravenol Motorolaj Személygépjármű motorolaj RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40

Kategória: Személygépjármű motorolaj
Cikkszám: 1141091
Viszkozitás: 5W-40
Specifikáció: ACEA C3, API SP
Olajtípus: Teljesen szintetikus
Jóváhagyások: API SP, BMW Longlife-04, GM dexos2™ (licencszám: D20583HI081), MB-Freigabe 229.51, Renault RN0710
Ajánlás: Chrysler MS-11106, Fiat 9.55535-GH2, Fiat 9.55535-S2, Ford WSS-M2C917-A, MB 229.52, Opel OV 040 1547 - D40, Opel OV 040 1547 - G40, Porsche C40, Rennstrecken-Partner: Empfehlung Ralf Schumacher, Rennstrecken-Partner: Hockenheim Premium Partner, Rennstrecken-Partnerschaft: Nürburgring Tested, VW 502 00, VW 505 00, VW 505 01, VW 511 00
Felhasználás: Személygépkocsi, versenysport
Technológia: USVO®, Racing

A RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 Ralf Schumacherrel közösen lett kifejlesztve motorsport célokra, és kiválóan alkalmas autóversenyzésre, még extrém terhelés esetén is – ezt a címkén szereplő aláírása is megerősíti. Bár kifejezetten versenyolajként tervezték, a RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 minden szükséges tesztet sikeresen teljesített, és így a gyártók hivatalos jóváhagyását is megkapta mindennapi használatra. A RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 lényegesen jobb védelmet nyújt benzin- és dízelmotorok számára, mint a hagyományos motorolajok.

A RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 modern, PAO (poli-alfa-olefin) alapú, teljesen szintetikus, többfokozatú motorolaj, különleges USVO® technológiával.

Az USVO® technológia rendkívül magas viszkozitás-stabilitást biztosít. Elkerüljük a polimer viszkozitás-javítók hátrányait, miközben kihasználjuk az előnyeiket. Ez javítja a motorvédelmet, a teljesítményt, a motor tisztaságát és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia révén a termék az egész csereperiódus alatt nyírási veszteség nélkül működik, és rendkívül ellenáll az oxidációnak. Ez az egyedülálló technológia elősegíti a gyorsabb kenést, ezáltal minimalizálja a súrlódást, miközben a motor tiszta és hatékony marad.

A szintetikus, erősen poláris V. csoportbeli bázisolajok különleges keverékének, valamint a magas és alacsony viszkozitású PAO nagy arányának köszönhetően a formulát viszkozitás-index-javítók nélkül lehetett kialakítani. Magas viszkozitási indexe, nagy HTHS-értéke, extrém nyírásállósága és egy rendkívül hatékony, új generációs adalékcsomagja miatt a RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 rendkívül sportos vezetési stílushoz is ideális.

Egyedi formulájának köszönhetően a RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 nagyon magas üzemi hőmérsékleten is stabil kenőfilmet biztosít, véd az oxidációs korrózióval és a habképződéssel szemben.


Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 ideálisan alkalmas autóversenyzésre, még a legmagasabb terhelés mellett is.


Jellemzők

  • Ultramodern, teljesen szintetikus motorolaj autóversenyekhez, speciális adalékokkal

  • Biztonságos kenőréteg nagyon magas üzemi hőmérsékleteken

  • Magas HTHS-érték, extrém nyírási stabilitás

  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitási viselkedés

  • Nagyon alacsony párolgási hajlam

  • Kiváló hidegindítási tulajdonságok

  • Kiváló tisztító és diszpergáló képességek

  • Jó védelem a korrózióval és a habképződéssel szemben


Műszaki adatok

Tulajdonság Egység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 846,0 EN ISO 12185
Szín – sárgásbarna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on mm²/s 13,2 DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on mm²/s 73,3 DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) – 185 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa·s 3,9 ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on mPa·s 4510 ASTM D5293
Alacsony hőmérsékletű szivattyúzhatóság (MRV) -35 °C-on mPa·s 12 200 ASTM D4684
Dermedéspont °C -51 DIN ISO 3016
Noack párolgási veszteség % m/m 6,0 DIN 51581
Lobbanáspont °C 230 DIN EN ISO 2592
TBN mg KOH/g 9,5 ASTM D2896
Szulfáthamu % m/m 0,73 DIN 51575

Termék információk: 1L Egységár: N°4 994Ft /L | Br 6 343Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL15809
Br 24 166Ft
Egységár: N°4 757Ft/L | Br 6 042Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 24 db
+
-
24 166Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SP
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
Fiat 9.55535-GH2
Fiat 9.55535-S2
Ford WSS-M2C917-A
GM dexos2™ (licencszám: D20583HI081)
MB 229.51
MB 229.52
Opel OV 040 1547 - D40
Opel OV 040 1547 - G40
Porsche C40
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01
VW 511 00
Versenypálya-partner Empfehlung Ralf Schumacher
Versenypálya-partner Hockenheim Premium Partner
Versenypálya-partnerség Nürburgring Tested

RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40
Ravenol Motorolaj Személygépjármű motorolaj RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40

Kategória: Személygépjármű motorolaj
Cikkszám: 1141091
Viszkozitás: 5W-40
Specifikáció: ACEA C3, API SP
Olajtípus: Teljesen szintetikus
Jóváhagyások: API SP, BMW Longlife-04, GM dexos2™ (licencszám: D20583HI081), MB-Freigabe 229.51, Renault RN0710
Ajánlás: Chrysler MS-11106, Fiat 9.55535-GH2, Fiat 9.55535-S2, Ford WSS-M2C917-A, MB 229.52, Opel OV 040 1547 - D40, Opel OV 040 1547 - G40, Porsche C40, Rennstrecken-Partner: Empfehlung Ralf Schumacher, Rennstrecken-Partner: Hockenheim Premium Partner, Rennstrecken-Partnerschaft: Nürburgring Tested, VW 502 00, VW 505 00, VW 505 01, VW 511 00
Felhasználás: Személygépkocsi, versenysport
Technológia: USVO®, Racing

A RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 Ralf Schumacherrel közösen lett kifejlesztve motorsport célokra, és kiválóan alkalmas autóversenyzésre, még extrém terhelés esetén is – ezt a címkén szereplő aláírása is megerősíti. Bár kifejezetten versenyolajként tervezték, a RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 minden szükséges tesztet sikeresen teljesített, és így a gyártók hivatalos jóváhagyását is megkapta mindennapi használatra. A RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 lényegesen jobb védelmet nyújt benzin- és dízelmotorok számára, mint a hagyományos motorolajok.

A RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 modern, PAO (poli-alfa-olefin) alapú, teljesen szintetikus, többfokozatú motorolaj, különleges USVO® technológiával.

Az USVO® technológia rendkívül magas viszkozitás-stabilitást biztosít. Elkerüljük a polimer viszkozitás-javítók hátrányait, miközben kihasználjuk az előnyeiket. Ez javítja a motorvédelmet, a teljesítményt, a motor tisztaságát és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia révén a termék az egész csereperiódus alatt nyírási veszteség nélkül működik, és rendkívül ellenáll az oxidációnak. Ez az egyedülálló technológia elősegíti a gyorsabb kenést, ezáltal minimalizálja a súrlódást, miközben a motor tiszta és hatékony marad.

A szintetikus, erősen poláris V. csoportbeli bázisolajok különleges keverékének, valamint a magas és alacsony viszkozitású PAO nagy arányának köszönhetően a formulát viszkozitás-index-javítók nélkül lehetett kialakítani. Magas viszkozitási indexe, nagy HTHS-értéke, extrém nyírásállósága és egy rendkívül hatékony, új generációs adalékcsomagja miatt a RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 rendkívül sportos vezetési stílushoz is ideális.

Egyedi formulájának köszönhetően a RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 nagyon magas üzemi hőmérsékleten is stabil kenőfilmet biztosít, véd az oxidációs korrózióval és a habképződéssel szemben.


Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 ideálisan alkalmas autóversenyzésre, még a legmagasabb terhelés mellett is.


Jellemzők

  • Ultramodern, teljesen szintetikus motorolaj autóversenyekhez, speciális adalékokkal

  • Biztonságos kenőréteg nagyon magas üzemi hőmérsékleteken

  • Magas HTHS-érték, extrém nyírási stabilitás

  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitási viselkedés

  • Nagyon alacsony párolgási hajlam

  • Kiváló hidegindítási tulajdonságok

  • Kiváló tisztító és diszpergáló képességek

  • Jó védelem a korrózióval és a habképződéssel szemben


Műszaki adatok

Tulajdonság Egység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 846,0 EN ISO 12185
Szín – sárgásbarna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on mm²/s 13,2 DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on mm²/s 73,3 DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) – 185 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa·s 3,9 ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on mPa·s 4510 ASTM D5293
Alacsony hőmérsékletű szivattyúzhatóság (MRV) -35 °C-on mPa·s 12 200 ASTM D4684
Dermedéspont °C -51 DIN ISO 3016
Noack párolgási veszteség % m/m 6,0 DIN 51581
Lobbanáspont °C 230 DIN EN ISO 2592
TBN mg KOH/g 9,5 ASTM D2896
Szulfáthamu % m/m 0,73 DIN 51575

Termék információk: 4L Egységár: N°4 757Ft /L | Br 6 042Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL15976
Br 29 760Ft
Egységár: N°4 687Ft/L | Br 5 952Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 12 db
+
-
29 760Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SP
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
Fiat 9.55535-GH2
Fiat 9.55535-S2
Ford WSS-M2C917-A
GM dexos2™ (licencszám: D20583HI081)
MB 229.51
MB 229.52
Opel OV 040 1547 - D40
Opel OV 040 1547 - G40
Porsche C40
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01
VW 511 00
Versenypálya-partner Empfehlung Ralf Schumacher
Versenypálya-partner Hockenheim Premium Partner
Versenypálya-partnerség Nürburgring Tested

RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40
Ravenol Motorolaj Személygépjármű motorolaj RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40

Kategória: Személygépjármű motorolaj
Cikkszám: 1141091
Viszkozitás: 5W-40
Specifikáció: ACEA C3, API SP
Olajtípus: Teljesen szintetikus
Jóváhagyások: API SP, BMW Longlife-04, GM dexos2™ (licencszám: D20583HI081), MB-Freigabe 229.51, Renault RN0710
Ajánlás: Chrysler MS-11106, Fiat 9.55535-GH2, Fiat 9.55535-S2, Ford WSS-M2C917-A, MB 229.52, Opel OV 040 1547 - D40, Opel OV 040 1547 - G40, Porsche C40, Rennstrecken-Partner: Empfehlung Ralf Schumacher, Rennstrecken-Partner: Hockenheim Premium Partner, Rennstrecken-Partnerschaft: Nürburgring Tested, VW 502 00, VW 505 00, VW 505 01, VW 511 00
Felhasználás: Személygépkocsi, versenysport
Technológia: USVO®, Racing

A RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 Ralf Schumacherrel közösen lett kifejlesztve motorsport célokra, és kiválóan alkalmas autóversenyzésre, még extrém terhelés esetén is – ezt a címkén szereplő aláírása is megerősíti. Bár kifejezetten versenyolajként tervezték, a RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 minden szükséges tesztet sikeresen teljesített, és így a gyártók hivatalos jóváhagyását is megkapta mindennapi használatra. A RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 lényegesen jobb védelmet nyújt benzin- és dízelmotorok számára, mint a hagyományos motorolajok.

A RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 modern, PAO (poli-alfa-olefin) alapú, teljesen szintetikus, többfokozatú motorolaj, különleges USVO® technológiával.

Az USVO® technológia rendkívül magas viszkozitás-stabilitást biztosít. Elkerüljük a polimer viszkozitás-javítók hátrányait, miközben kihasználjuk az előnyeiket. Ez javítja a motorvédelmet, a teljesítményt, a motor tisztaságát és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia révén a termék az egész csereperiódus alatt nyírási veszteség nélkül működik, és rendkívül ellenáll az oxidációnak. Ez az egyedülálló technológia elősegíti a gyorsabb kenést, ezáltal minimalizálja a súrlódást, miközben a motor tiszta és hatékony marad.

A szintetikus, erősen poláris V. csoportbeli bázisolajok különleges keverékének, valamint a magas és alacsony viszkozitású PAO nagy arányának köszönhetően a formulát viszkozitás-index-javítók nélkül lehetett kialakítani. Magas viszkozitási indexe, nagy HTHS-értéke, extrém nyírásállósága és egy rendkívül hatékony, új generációs adalékcsomagja miatt a RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 rendkívül sportos vezetési stílushoz is ideális.

Egyedi formulájának köszönhetően a RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 nagyon magas üzemi hőmérsékleten is stabil kenőfilmet biztosít, véd az oxidációs korrózióval és a habképződéssel szemben.


Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 ideálisan alkalmas autóversenyzésre, még a legmagasabb terhelés mellett is.


Jellemzők

  • Ultramodern, teljesen szintetikus motorolaj autóversenyekhez, speciális adalékokkal

  • Biztonságos kenőréteg nagyon magas üzemi hőmérsékleteken

  • Magas HTHS-érték, extrém nyírási stabilitás

  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitási viselkedés

  • Nagyon alacsony párolgási hajlam

  • Kiváló hidegindítási tulajdonságok

  • Kiváló tisztító és diszpergáló képességek

  • Jó védelem a korrózióval és a habképződéssel szemben


Műszaki adatok

Tulajdonság Egység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 846,0 EN ISO 12185
Szín – sárgásbarna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on mm²/s 13,2 DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on mm²/s 73,3 DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) – 185 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa·s 3,9 ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on mPa·s 4510 ASTM D5293
Alacsony hőmérsékletű szivattyúzhatóság (MRV) -35 °C-on mPa·s 12 200 ASTM D4684
Dermedéspont °C -51 DIN ISO 3016
Noack párolgási veszteség % m/m 6,0 DIN 51581
Lobbanáspont °C 230 DIN EN ISO 2592
TBN mg KOH/g 9,5 ASTM D2896
Szulfáthamu % m/m 0,73 DIN 51575

Termék információk: 5L Egységár: N°4 687Ft /L | Br 5 952Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL15966
Br 5 690Ft
Egységár: N°4 480Ft/L | Br 5 690Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 12 db
+
-
5 690Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN Plus
API SP
BMW Longlife-01
Chrysler MS-12633
Fiat 9.55535-M2
Fiat 9.55535-Z2
Ford WSS-M2C937-A
MB 226.5
MB 229.3
MB 229.5
PSA B71 2296
Porsche A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL SHL SAE 0W-40

Kategória: Személygépkocsi motorolaj

Cikkszám: 1111127

Viszkozitás: 0W-40

Specifikációk: ACEA A3/B4, API CF, API SN Plus, API SP

Olajtípus: Szintetikus

Jóváhagyások: API SN Plus, API SP, MB-Freigabe 229.5, Porsche A40, Renault RN0710, VW 502 00, VW 505 00

Ajánlások: BMW Longlife-01, Chrysler MS-12633, Fiat 9.55535-M2, Fiat 9.55535-Z2, Ford WSS-M2C937-A, MB 226.5, MB 229.3, PSA B71 2296, Renault RN0700

Alkalmazási terület: Személygépkocsi

Technológia: CleanSynto®

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 HC (Hydrocrack) és PAO (polialfaolefin) alapú, CleanSynto® technológiával készült szintetikus motorolaj személygépkocsik turbófeltöltős és turbófeltöltő nélküli, közvetlen befecskendezéses és hagyományos benzin- és dízelmotorjaihoz.

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 még nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőfilmet biztosít, valamint védelmet nyújt a korrózió és az oxidáció vagy kokszosodás következtében fellépő olajveszteség ellen. Kiváló hidegindítási tulajdonságai optimális kenési biztonságot biztosítanak a hidegjáratási fázis során.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL SHL SAE 0W-40 a károsanyag-kibocsátás mérséklésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez.

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 kiváló hidegindítási tulajdonságai mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó előírásainak megfelelően.

Alkalmazási útmutató

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 minden vezetési körülmény között üzembiztonságot garantál, például szélsőséges stop-and-go forgalomban és nagy sebességű autópályás közlekedés során.

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 univerzális, üzemanyag-takarékos szintetikus motorolaj, amely a megadott minőségi besorolásoknak megfelelő személygépkocsik és kistehergépjárművek turbófeltöltős és turbófeltöltő nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz egyaránt alkalmas.

Tulajdonságok

  • Kiváló hidegindítási tulajdonságok
  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelés mellett
  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitási tulajdonságok
  • Jó nyírási stabilitás
  • Biztonságos kenőfilm nagyon magas üzemi hőmérsékleten
  • Kiváló detergens és diszpergens tulajdonságok
  • Széles körű védelem a kopás, a korrózió és a habképződés ellen
  • Kiváló öregedésállóság
  • Alacsony párolgási veszteség
  • Kiváló motortisztaság

Műszaki termékadatok

Tulajdonság

Egység

Adat

Vizsgálati módszer

Szín

 

barna

VISUELL

Szulfáthamu

tömeg%

1,15

DIN 51575

TBN

mg KOH/g

12,3

ASTM D2896

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

13,46

DIN 51659-2

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

75,0

DIN 51659-2

Viszkozitási index VI

 

185

DIN ISO 2909

CCS viszkozitás -35 °C-on

mPa·s

5950

ASTM D5293

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

839,6

EN ISO 12185

Lobbanáspont

°C

228

DIN EN ISO 2592

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa·s

3,84

ASTM D5481

Alacsony hőmérsékleti szivattyúzhatósági viszkozitás (MRV) -40 °C-on

mPa·s

25.300

ASTM D4684

Noack párolgási veszteség

% M/M

9,9

ASTM D5800

Dermedéspont

°C

-54

DIN ISO 3016

 


Termék információk: 1L Egységár: N°4 480Ft /L | Br 5 690Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W40
Cikkszám: NYL15967
Br 24 741Ft
Egységár: N°3 897Ft/L | Br 4 949Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 8 db
+
-
24 741Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN Plus
API SP
BMW Longlife-01
Chrysler MS-12633
Fiat 9.55535-M2
Fiat 9.55535-Z2
Ford WSS-M2C937-A
MB 226.5
MB 229.3
MB 229.5
PSA B71 2296
Porsche A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL SHL SAE 0W-40

Kategória: Személygépkocsi motorolaj

Cikkszám: 1111127

Viszkozitás: 0W-40

Specifikációk: ACEA A3/B4, API CF, API SN Plus, API SP

Olajtípus: Szintetikus

Jóváhagyások: API SN Plus, API SP, MB-Freigabe 229.5, Porsche A40, Renault RN0710, VW 502 00, VW 505 00

Ajánlások: BMW Longlife-01, Chrysler MS-12633, Fiat 9.55535-M2, Fiat 9.55535-Z2, Ford WSS-M2C937-A, MB 226.5, MB 229.3, PSA B71 2296, Renault RN0700

Alkalmazási terület: Személygépkocsi

Technológia: CleanSynto®

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 HC (Hydrocrack) és PAO (polialfaolefin) alapú, CleanSynto® technológiával készült szintetikus motorolaj személygépkocsik turbófeltöltős és turbófeltöltő nélküli, közvetlen befecskendezéses és hagyományos benzin- és dízelmotorjaihoz.

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 még nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőfilmet biztosít, valamint védelmet nyújt a korrózió és az oxidáció vagy kokszosodás következtében fellépő olajveszteség ellen. Kiváló hidegindítási tulajdonságai optimális kenési biztonságot biztosítanak a hidegjáratási fázis során.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL SHL SAE 0W-40 a károsanyag-kibocsátás mérséklésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez.

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 kiváló hidegindítási tulajdonságai mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó előírásainak megfelelően.

Alkalmazási útmutató

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 minden vezetési körülmény között üzembiztonságot garantál, például szélsőséges stop-and-go forgalomban és nagy sebességű autópályás közlekedés során.

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 univerzális, üzemanyag-takarékos szintetikus motorolaj, amely a megadott minőségi besorolásoknak megfelelő személygépkocsik és kistehergépjárművek turbófeltöltős és turbófeltöltő nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz egyaránt alkalmas.

Tulajdonságok

  • Kiváló hidegindítási tulajdonságok
  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelés mellett
  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitási tulajdonságok
  • Jó nyírási stabilitás
  • Biztonságos kenőfilm nagyon magas üzemi hőmérsékleten
  • Kiváló detergens és diszpergens tulajdonságok
  • Széles körű védelem a kopás, a korrózió és a habképződés ellen
  • Kiváló öregedésállóság
  • Alacsony párolgási veszteség
  • Kiváló motortisztaság

Műszaki termékadatok

Tulajdonság

Egység

Adat

Vizsgálati módszer

Szín

 

barna

VISUELL

Szulfáthamu

tömeg%

1,15

DIN 51575

TBN

mg KOH/g

12,3

ASTM D2896

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

13,46

DIN 51659-2

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

75,0

DIN 51659-2

Viszkozitási index VI

 

185

DIN ISO 2909

CCS viszkozitás -35 °C-on

mPa·s

5950

ASTM D5293

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

839,6

EN ISO 12185

Lobbanáspont

°C

228

DIN EN ISO 2592

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa·s

3,84

ASTM D5481

Alacsony hőmérsékleti szivattyúzhatósági viszkozitás (MRV) -40 °C-on

mPa·s

25.300

ASTM D4684

Noack párolgási veszteség

% M/M

9,9

ASTM D5800

Dermedéspont

°C

-54

DIN ISO 3016

 


Termék információk: 5L Egységár: N°3 897Ft /L | Br 4 949Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W40
Cikkszám: NYL15665
Br 4 588Ft
Egységár: N°3 612Ft/L | Br 4 588Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 18 db
+
-
4 588Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C3
API SP
BMW/Mini 83 21 0 398 508
BMW 83210398507
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
Fiat 9.55535-S1
MB (A 000 989 89 01 10)
MB 226.52
MB 229.31
MB 229.51
Porsche C30
Renault RN17
Stellantis FPW9.55535/03
VW/Audi G 052 195 M2
VW/Audi G 052 195 M4
VW/Audi G 052 195 M6
VW 504 00/ VW 507 00

RAVENOL SMP SAE 5W-30

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111126
Viszkozitás: 5W-30
Olajtípus: Szintetikus
Technológia: CleanSynto®, Mid SAPS
Alkalmazás: Benzin- és dízelmotoros személyautókhoz, turbóval és közvetlen befecskendezéssel is


Specifikációk

  • ACEA C3

  • API SP

Jóváhagyások

  • BMW Longlife-04

  • MB-Freigabe 229.51

  • Porsche C30

  • VW 504 00, VW 507 00

Ajánlások / OEM hivatkozások

  • BMW 83210398507, BMW/Mini 83 21 0 398 508

  • Chrysler MS-11106

  • Fiat 9.55535-S1

  • MB (A 000 989 89 01 10), MB 229.31

  • Stellantis FPW9.55535/03

  • VW/Audi G 052 195 M2, M4, M6


Leírás

A RAVENOL SMP SAE 5W-30 egy fejlett szintetikus, alacsony SAPS-tartalmú (Mid SAPS) motorolaj, amely a CleanSynto® technológia segítségével maximális védelmet és hatékonyságot biztosít modern benzin- és dízelmotorok számára – turbóval és közvetlen befecskendezéssel egyaránt.

Kiválóan teljesít a legújabb EURO IV, V és VI kibocsátási szabványokat teljesítő járművekben, és különösen ajánlott azokhoz a motorokhoz, amelyek részecskeszűrővel (DPF) vagy háromutas katalizátorral (TWC) rendelkeznek. Hosszabbított olajcsere-intervallumra is alkalmas (akár 50.000 km vagy 2 év a gyártó előírása szerint).


Tulajdonságok

  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelés mellett

  • Mid SAPS összetétel: csökkentett szulfáthamu-, foszfor- és kéntartalom

  • Kiváló kopásvédelem és magas viszkozitási index extrém üzemi körülmények között is

  • Kimagasló hidegindítási tulajdonságok még -30 °C alatt is

  • Stabil kenőfilm magas hőmérsékleten is

  • Alacsony párolgási veszteség → csökkentett olajfogyasztás

  • Lerakódásmentes működés a dugattyúgyűrű környezetében, égéstérben és a szelepeken

  • Tömítésekkel szembeni semlegesség

  • Környezetbarát üzemeltetés a hosszabbított csereperiódus révén


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték Vizsgálati módszer
Sűrűség 20 °C-on 844,0 kg/m³ EN ISO 12185
Szín barna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on 11,95 mm²/s DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on 70,4 mm²/s DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) 167 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on 3,63 mPa·s ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on 5000 mPa·s ASTM D5293
MRV viszkozitás -35 °C-on 19.200 mPa·s ASTM D4684
Dermedéspont -42 °C DIN ISO 3016
Párolgási veszteség (Noack) 9,8 % ASTM D5800
Lobbanáspont 233 °C DIN EN ISO 2592
TBN (teljes bázisszám) 8,4 mg KOH/g ASTM D2896
Szulfáthamu 0,7 % DIN 51575

Termék információk: 1L Egységár: N°3 612Ft /L | Br 4 588Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15666
Br 18 940Ft
Egységár: N°3 729Ft/L | Br 4 735Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 19 db
+
-
18 940Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C3
API SP
BMW/Mini 83 21 0 398 508
BMW 83210398507
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
Fiat 9.55535-S1
MB (A 000 989 89 01 10)
MB 226.52
MB 229.31
MB 229.51
Porsche C30
Renault RN17
Stellantis FPW9.55535/03
VW/Audi G 052 195 M2
VW/Audi G 052 195 M4
VW/Audi G 052 195 M6
VW 504 00/ VW 507 00

RAVENOL SMP SAE 5W-30

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111126
Viszkozitás: 5W-30
Olajtípus: Szintetikus
Technológia: CleanSynto®, Mid SAPS
Alkalmazás: Benzin- és dízelmotoros személyautókhoz, turbóval és közvetlen befecskendezéssel is


Specifikációk

  • ACEA C3

  • API SP

Jóváhagyások

  • BMW Longlife-04

  • MB-Freigabe 229.51

  • Porsche C30

  • VW 504 00, VW 507 00

Ajánlások / OEM hivatkozások

  • BMW 83210398507, BMW/Mini 83 21 0 398 508

  • Chrysler MS-11106

  • Fiat 9.55535-S1

  • MB (A 000 989 89 01 10), MB 229.31

  • Stellantis FPW9.55535/03

  • VW/Audi G 052 195 M2, M4, M6


Leírás

A RAVENOL SMP SAE 5W-30 egy fejlett szintetikus, alacsony SAPS-tartalmú (Mid SAPS) motorolaj, amely a CleanSynto® technológia segítségével maximális védelmet és hatékonyságot biztosít modern benzin- és dízelmotorok számára – turbóval és közvetlen befecskendezéssel egyaránt.

Kiválóan teljesít a legújabb EURO IV, V és VI kibocsátási szabványokat teljesítő járművekben, és különösen ajánlott azokhoz a motorokhoz, amelyek részecskeszűrővel (DPF) vagy háromutas katalizátorral (TWC) rendelkeznek. Hosszabbított olajcsere-intervallumra is alkalmas (akár 50.000 km vagy 2 év a gyártó előírása szerint).


Tulajdonságok

  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelés mellett

  • Mid SAPS összetétel: csökkentett szulfáthamu-, foszfor- és kéntartalom

  • Kiváló kopásvédelem és magas viszkozitási index extrém üzemi körülmények között is

  • Kimagasló hidegindítási tulajdonságok még -30 °C alatt is

  • Stabil kenőfilm magas hőmérsékleten is

  • Alacsony párolgási veszteség → csökkentett olajfogyasztás

  • Lerakódásmentes működés a dugattyúgyűrű környezetében, égéstérben és a szelepeken

  • Tömítésekkel szembeni semlegesség

  • Környezetbarát üzemeltetés a hosszabbított csereperiódus révén


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték Vizsgálati módszer
Sűrűség 20 °C-on 844,0 kg/m³ EN ISO 12185
Szín barna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on 11,95 mm²/s DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on 70,4 mm²/s DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) 167 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on 3,63 mPa·s ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on 5000 mPa·s ASTM D5293
MRV viszkozitás -35 °C-on 19.200 mPa·s ASTM D4684
Dermedéspont -42 °C DIN ISO 3016
Párolgási veszteség (Noack) 9,8 % ASTM D5800
Lobbanáspont 233 °C DIN EN ISO 2592
TBN (teljes bázisszám) 8,4 mg KOH/g ASTM D2896
Szulfáthamu 0,7 % DIN 51575

Termék információk: 4L Egységár: N°3 729Ft /L | Br 4 735Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15781
Br 173 804Ft
Egységár: N°2 281Ft/L | Br 2 897Ft/L
Kiszerelés: 60L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C3
API SP
BMW/Mini 83 21 0 398 508
BMW 83210398507
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
Fiat 9.55535-S1
MB (A 000 989 89 01 10)
MB 226.52
MB 229.31
MB 229.51
Porsche C30
Renault RN17
Stellantis FPW9.55535/03
VW/Audi G 052 195 M2
VW/Audi G 052 195 M4
VW/Audi G 052 195 M6
VW 504 00/ VW 507 00

RAVENOL SMP SAE 5W-30

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111126
Viszkozitás: 5W-30
Olajtípus: Szintetikus
Technológia: CleanSynto®, Mid SAPS
Alkalmazás: Benzin- és dízelmotoros személyautókhoz, turbóval és közvetlen befecskendezéssel is


Specifikációk

  • ACEA C3

  • API SP

Jóváhagyások

  • BMW Longlife-04

  • MB-Freigabe 229.51

  • Porsche C30

  • VW 504 00, VW 507 00

Ajánlások / OEM hivatkozások

  • BMW 83210398507, BMW/Mini 83 21 0 398 508

  • Chrysler MS-11106

  • Fiat 9.55535-S1

  • MB (A 000 989 89 01 10), MB 229.31

  • Stellantis FPW9.55535/03

  • VW/Audi G 052 195 M2, M4, M6


Leírás

A RAVENOL SMP SAE 5W-30 egy fejlett szintetikus, alacsony SAPS-tartalmú (Mid SAPS) motorolaj, amely a CleanSynto® technológia segítségével maximális védelmet és hatékonyságot biztosít modern benzin- és dízelmotorok számára – turbóval és közvetlen befecskendezéssel egyaránt.

Kiválóan teljesít a legújabb EURO IV, V és VI kibocsátási szabványokat teljesítő járművekben, és különösen ajánlott azokhoz a motorokhoz, amelyek részecskeszűrővel (DPF) vagy háromutas katalizátorral (TWC) rendelkeznek. Hosszabbított olajcsere-intervallumra is alkalmas (akár 50.000 km vagy 2 év a gyártó előírása szerint).


Tulajdonságok

  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelés mellett

  • Mid SAPS összetétel: csökkentett szulfáthamu-, foszfor- és kéntartalom

  • Kiváló kopásvédelem és magas viszkozitási index extrém üzemi körülmények között is

  • Kimagasló hidegindítási tulajdonságok még -30 °C alatt is

  • Stabil kenőfilm magas hőmérsékleten is

  • Alacsony párolgási veszteség → csökkentett olajfogyasztás

  • Lerakódásmentes működés a dugattyúgyűrű környezetében, égéstérben és a szelepeken

  • Tömítésekkel szembeni semlegesség

  • Környezetbarát üzemeltetés a hosszabbított csereperiódus révén


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték Vizsgálati módszer
Sűrűség 20 °C-on 844,0 kg/m³ EN ISO 12185
Szín barna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on 11,95 mm²/s DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on 70,4 mm²/s DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) 167 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on 3,63 mPa·s ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on 5000 mPa·s ASTM D5293
MRV viszkozitás -35 °C-on 19.200 mPa·s ASTM D4684
Dermedéspont -42 °C DIN ISO 3016
Párolgási veszteség (Noack) 9,8 % ASTM D5800
Lobbanáspont 233 °C DIN EN ISO 2592
TBN (teljes bázisszám) 8,4 mg KOH/g ASTM D2896
Szulfáthamu 0,7 % DIN 51575

Termék információk: 60L Egységár: N°2 281Ft /L | Br 2 897Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15782
Br 63 824Ft
Egységár: N°2 513Ft/L | Br 3 192Ft/L
Kiszerelés: 20L
Készleten: 3 db
+
-
63 824Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C3
API SP
BMW/Mini 83 21 0 398 508
BMW 83210398507
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
Fiat 9.55535-S1
MB (A 000 989 89 01 10)
MB 226.52
MB 229.31
MB 229.51
Porsche C30
Renault RN17
Stellantis FPW9.55535/03
VW/Audi G 052 195 M2
VW/Audi G 052 195 M4
VW/Audi G 052 195 M6
VW 504 00/ VW 507 00

RAVENOL SMP SAE 5W-30

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111126
Viszkozitás: 5W-30
Olajtípus: Szintetikus
Technológia: CleanSynto®, Mid SAPS
Alkalmazás: Benzin- és dízelmotoros személyautókhoz, turbóval és közvetlen befecskendezéssel is


Specifikációk

  • ACEA C3

  • API SP

Jóváhagyások

  • BMW Longlife-04

  • MB-Freigabe 229.51

  • Porsche C30

  • VW 504 00, VW 507 00

Ajánlások / OEM hivatkozások

  • BMW 83210398507, BMW/Mini 83 21 0 398 508

  • Chrysler MS-11106

  • Fiat 9.55535-S1

  • MB (A 000 989 89 01 10), MB 229.31

  • Stellantis FPW9.55535/03

  • VW/Audi G 052 195 M2, M4, M6


Leírás

A RAVENOL SMP SAE 5W-30 egy fejlett szintetikus, alacsony SAPS-tartalmú (Mid SAPS) motorolaj, amely a CleanSynto® technológia segítségével maximális védelmet és hatékonyságot biztosít modern benzin- és dízelmotorok számára – turbóval és közvetlen befecskendezéssel egyaránt.

Kiválóan teljesít a legújabb EURO IV, V és VI kibocsátási szabványokat teljesítő járművekben, és különösen ajánlott azokhoz a motorokhoz, amelyek részecskeszűrővel (DPF) vagy háromutas katalizátorral (TWC) rendelkeznek. Hosszabbított olajcsere-intervallumra is alkalmas (akár 50.000 km vagy 2 év a gyártó előírása szerint).


Tulajdonságok

  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelés mellett

  • Mid SAPS összetétel: csökkentett szulfáthamu-, foszfor- és kéntartalom

  • Kiváló kopásvédelem és magas viszkozitási index extrém üzemi körülmények között is

  • Kimagasló hidegindítási tulajdonságok még -30 °C alatt is

  • Stabil kenőfilm magas hőmérsékleten is

  • Alacsony párolgási veszteség → csökkentett olajfogyasztás

  • Lerakódásmentes működés a dugattyúgyűrű környezetében, égéstérben és a szelepeken

  • Tömítésekkel szembeni semlegesség

  • Környezetbarát üzemeltetés a hosszabbított csereperiódus révén


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték Vizsgálati módszer
Sűrűség 20 °C-on 844,0 kg/m³ EN ISO 12185
Szín barna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on 11,95 mm²/s DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on 70,4 mm²/s DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) 167 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on 3,63 mPa·s ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on 5000 mPa·s ASTM D5293
MRV viszkozitás -35 °C-on 19.200 mPa·s ASTM D4684
Dermedéspont -42 °C DIN ISO 3016
Párolgási veszteség (Noack) 9,8 % ASTM D5800
Lobbanáspont 233 °C DIN EN ISO 2592
TBN (teljes bázisszám) 8,4 mg KOH/g ASTM D2896
Szulfáthamu 0,7 % DIN 51575

Termék információk: 20L Egységár: N°2 513Ft /L | Br 3 192Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15916
Br 5 972Ft
Egységár: N°4 702Ft/L | Br 5 972Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 10 db
+
-
5 972Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
BMW Longlife-01
BMW Longlife-98
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
MB 229.5
Renault RN0700
Renault RN0710
VOLVO VCC 95200356
VW 502 00
VW 503 01
VW 505 00

RAVENOL SSO SAE 0W-30

Kategória: Személyautó motorolaj
Termékszám: 1111100
Viszkozitás: SAE 0W-30
Olajtípus: Teljesen szintetikus, PAO-alapú
Felhasználás: Személyautó
Technológia: CleanSynto®, USVO®

Specifikációk:

ACEA A3/B4,
API CF,
API SN,

Gyártói jóváhagyások:

BMW Longlife-98,
MB-Freigabe 229.5,
Renault RN0710,
VOLVO VCC 95200356 - Service Fill,
VW 502 00,
VW 505 00,

Gyártói ajánlások:

BMW Longlife-01,
GM-LL-A-025,
GM-LL-B-025,
Renault RN0700,
VW 503 01,

A RAVENOL SSO SAE 0W-30 PAO, azaz polialfaolefin alapú, teljesen szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj, különösen USVO® és bevált CleanSynto® technológiával, személyautók turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel rendelkező, valamint ezek nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz.

Az USVO® technológiának köszönhetően rendkívül magas viszkozitásstabilitás érhető el. A polimer viszkozitásjavítók hátrányait elkerüli, miközben azok előnyeit kihasználja. Ez javítja a motorvédelmet, a teljesítményt, a motortisztaságot és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia lehetővé teszi, hogy a termék a teljes csereintervallum alatt ne szenvedjen nyírási veszteséget, és rendkívül oxidációstabil maradjon. Ez az egyedülálló technológia segíti az olaj gyorsabb kenését, ezáltal minimálisra csökkenti a súrlódást, miközben tisztán és hatékonyan tartja a motort.

Új formulájának köszönhetően a RAVENOL SSO SAE 0W-30 nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőréteget biztosít, és véd a korrózióval, valamint az oxidáció vagy kokszosodás miatti olajveszteséggel szemben. Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL SSO SAE 0W-30 a károsanyag-kibocsátás mérséklésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez.

A RAVENOL SSO SAE 0W-30 kiváló hidegindítási tulajdonságok mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást. Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó előírásai szerint.


Használati útmutató

A RAVENOL SSO SAE 0W-30 univerzális, üzemanyag-takarékos motorolaj. Prémium termék benzin- és dízelmotoros személyautókhoz. Alkalmas minden turbófeltöltővel rendelkező vagy anélküli benzin- és dízelmotoros személyautóhoz, különösen teljesen szintetikus, egész évben használható motorolajként ajánlott.


Jellemzők

  • Univerzális alkalmazhatóság minden modern benzin- és dízelmotorban
  • Gyors motorkenés akár -30 °C alatti hőmérsékleten is
  • Alacsony párolgási hajlam, ezáltal alacsonyabb olajfogyasztás
  • Védelem az iszaplerakódás, kokszosodás és korrózió ellen még kedvezőtlen üzemi körülmények között is
  • A hidrotőkék működésének biztosítása minden hőmérsékleten
  • Nincs olajeredetű lerakódás az égéstérben, a dugattyúgyűrűknél és a szelepeknél
  • Változatlan viszkozitás a teljes olajcsere-intervallum alatt, magas viszkozitási index
  • Semleges viselkedés tömítőanyagokkal szemben
  • Keverhető minden kereskedelmi forgalomban kapható motorolajjal, öblítés nem szükséges

Műszaki termékadatok

Jellemző Tulajdonság Adat Vizsgálati módszer
Szín   sárgásbarna vizuális
Szulfáthamu % tömeg 1,3 DIN 51575
TBN mg KOH/g 12,5 ASTM D2896
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 12,0 DIN 51659-2
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 60,9 DIN 51659-2
Viszkozitási index VI   198 DIN ISO 2909
CCS viszkozitás -35 °C-on mPa·s 5580 ASTM D5293
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 843,0 EN ISO 12185
Lobbanáspont °C 236 DIN EN ISO 2592
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa·s 3,57 ASTM D5481
Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -40 °C-on mPa·s 16.300 ASTM D4684
Noack párolgási veszteség % M/M 9,2 ASTM D5800
Dermedéspont °C -60 DIN ISO 3016

Termék információk: 1L Egységár: N°4 702Ft /L | Br 5 972Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W30
Cikkszám: NYL15917
Br 22 147Ft
Egységár: N°4 360Ft/L | Br 5 537Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 8 db
+
-
22 147Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
BMW Longlife-01
BMW Longlife-98
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
MB 229.5
Renault RN0700
Renault RN0710
VOLVO VCC 95200356
VW 502 00
VW 503 01
VW 505 00

RAVENOL SSO SAE 0W-30

Kategória: Személyautó motorolaj
Termékszám: 1111100
Viszkozitás: SAE 0W-30
Olajtípus: Teljesen szintetikus, PAO-alapú
Felhasználás: Személyautó
Technológia: CleanSynto®, USVO®

Specifikációk:

ACEA A3/B4,
API CF,
API SN,

Gyártói jóváhagyások:

BMW Longlife-98,
MB-Freigabe 229.5,
Renault RN0710,
VOLVO VCC 95200356 - Service Fill,
VW 502 00,
VW 505 00,

Gyártói ajánlások:

BMW Longlife-01,
GM-LL-A-025,
GM-LL-B-025,
Renault RN0700,
VW 503 01,

A RAVENOL SSO SAE 0W-30 PAO, azaz polialfaolefin alapú, teljesen szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj, különösen USVO® és bevált CleanSynto® technológiával, személyautók turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel rendelkező, valamint ezek nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz.

Az USVO® technológiának köszönhetően rendkívül magas viszkozitásstabilitás érhető el. A polimer viszkozitásjavítók hátrányait elkerüli, miközben azok előnyeit kihasználja. Ez javítja a motorvédelmet, a teljesítményt, a motortisztaságot és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia lehetővé teszi, hogy a termék a teljes csereintervallum alatt ne szenvedjen nyírási veszteséget, és rendkívül oxidációstabil maradjon. Ez az egyedülálló technológia segíti az olaj gyorsabb kenését, ezáltal minimálisra csökkenti a súrlódást, miközben tisztán és hatékonyan tartja a motort.

Új formulájának köszönhetően a RAVENOL SSO SAE 0W-30 nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőréteget biztosít, és véd a korrózióval, valamint az oxidáció vagy kokszosodás miatti olajveszteséggel szemben. Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL SSO SAE 0W-30 a károsanyag-kibocsátás mérséklésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez.

A RAVENOL SSO SAE 0W-30 kiváló hidegindítási tulajdonságok mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást. Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó előírásai szerint.


Használati útmutató

A RAVENOL SSO SAE 0W-30 univerzális, üzemanyag-takarékos motorolaj. Prémium termék benzin- és dízelmotoros személyautókhoz. Alkalmas minden turbófeltöltővel rendelkező vagy anélküli benzin- és dízelmotoros személyautóhoz, különösen teljesen szintetikus, egész évben használható motorolajként ajánlott.


Jellemzők

  • Univerzális alkalmazhatóság minden modern benzin- és dízelmotorban
  • Gyors motorkenés akár -30 °C alatti hőmérsékleten is
  • Alacsony párolgási hajlam, ezáltal alacsonyabb olajfogyasztás
  • Védelem az iszaplerakódás, kokszosodás és korrózió ellen még kedvezőtlen üzemi körülmények között is
  • A hidrotőkék működésének biztosítása minden hőmérsékleten
  • Nincs olajeredetű lerakódás az égéstérben, a dugattyúgyűrűknél és a szelepeknél
  • Változatlan viszkozitás a teljes olajcsere-intervallum alatt, magas viszkozitási index
  • Semleges viselkedés tömítőanyagokkal szemben
  • Keverhető minden kereskedelmi forgalomban kapható motorolajjal, öblítés nem szükséges

Műszaki termékadatok

Jellemző Tulajdonság Adat Vizsgálati módszer
Szín   sárgásbarna vizuális
Szulfáthamu % tömeg 1,3 DIN 51575
TBN mg KOH/g 12,5 ASTM D2896
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 12,0 DIN 51659-2
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 60,9 DIN 51659-2
Viszkozitási index VI   198 DIN ISO 2909
CCS viszkozitás -35 °C-on mPa·s 5580 ASTM D5293
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 843,0 EN ISO 12185
Lobbanáspont °C 236 DIN EN ISO 2592
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa·s 3,57 ASTM D5481
Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -40 °C-on mPa·s 16.300 ASTM D4684
Noack párolgási veszteség % M/M 9,2 ASTM D5800
Dermedéspont °C -60 DIN ISO 3016

Termék információk: 4L Egységár: N°4 360Ft /L | Br 5 537Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W30
Cikkszám: NYL15962
Br 6 188Ft
Egységár: N°4 872Ft/L | Br 6 188Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 12 db
+
-
6 188Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API CF
API SN Plus
API SP
BMW Longlife-01
Chrysler MS-10725
Chrysler MS-12633
Chrysler MS-A0921
Fiat 9.55535-M2
Ford WSS-M2C937-A
GM DexosR™
MB 226.5
MB 229.3
MB 229.5
Porsche A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40

Kategória: Személygépkocsi motorolaj

Cikkszám: 1111108

Viszkozitás: 0W-40

Specifikációk: ACEA A3/B4, API CF, API SN Plus, API SP

Olajtípus: Teljesen szintetikus

Jóváhagyások: API SN Plus, API SP, MB-Freigabe 229.5, Renault RN0710, VW 502 00, VW 505 00

Ajánlások: BMW Longlife-01, Chrysler MS-10725, Chrysler MS-12633, Chrysler MS-A0921, Fiat 9.55535-M2, Ford WSS-M2C937-A, GM DexosR™, MB 226.5, MB 229.3, Porsche A40, Renault RN0700

Alkalmazási terület: Személygépkocsi

Technológia: CleanSynto®, USVO®

A RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 PAO (polialfaolefin) alapú, teljesen szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj, speciális USVO® és bevált CleanSynto® technológiával, személygépkocsik turbófeltöltős és turbófeltöltő nélküli, közvetlen befecskendezéses és hagyományos benzin- és dízelmotorjaihoz.

Az USVO® technológiának köszönhetően rendkívül magas viszkozitási stabilitás érhető el. Elkerülhetők a polimer viszkozitásindex-javítók hátrányai, miközben azok előnyei kihasználhatók. Ez javítja a motor védelmét, teljesítményét, tisztaságát és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia lehetővé teszi, hogy a termék a teljes csereintervallum során ne szenvedjen nyírási veszteséget, és rendkívül oxidációálló maradjon. Ez az egyedülálló technológia elősegíti az olaj gyorsabb kenését, ezáltal minimalizálja a súrlódást, miközben a motort tisztán és hatékonyan tartja.

Új formulájának köszönhetően a RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 még nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőfilmet biztosít, valamint védelmet nyújt a korrózió és az oxidáció vagy kokszosodás következtében fellépő olajveszteség ellen. Kiváló hidegindítási tulajdonságai optimális kenési biztonságot biztosítanak a hidegjáratási fázis során.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 a károsanyag-kibocsátás mérséklésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez.

A RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 kiváló hidegindítási tulajdonságai mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó előírásainak megfelelően.

Alkalmazási útmutató

A RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 minden vezetési körülmény között üzembiztonságot garantál, például szélsőséges stop-and-go forgalomban és nagy sebességű autópályás közlekedés során.

A RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 univerzális, üzemanyag-takarékos szintetikus motorolaj, amely a megadott minőségi besorolásoknak megfelelő személygépkocsik és kistehergépjárművek turbófeltöltős és turbófeltöltő nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz egyaránt alkalmas.

Tulajdonságok

  • Kiváló hidegindítási tulajdonságok
  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelés mellett
  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitási tulajdonságok
  • Jó nyírási stabilitás
  • Biztonságos kenőfilm nagyon magas üzemi hőmérsékleten
  • Kiváló detergens és diszpergens tulajdonságok
  • Széles körű védelem a kopás, a korrózió és a habképződés ellen
  • Kiváló öregedésállóság
  • Alacsony párolgási veszteség
  • Kiváló motortisztaság

Műszaki termékadatok

Tulajdonság

Egység

Adat

Vizsgálati módszer

Szín

 

barna

VISUELL

Szulfáthamu

tömeg%

1,16

DIN 51575

TBN

mg KOH/g

12,3

ASTM D2896

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

13,8

DIN 51659-2

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

78,1

DIN 51659-2

Viszkozitási index VI

 

182

DIN ISO 2909

CCS viszkozitás -35 °C-on

mPa·s

4560

ASTM D5293

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

838,0

EN ISO 12185

Lobbanáspont

°C

236

DIN EN ISO 2592

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa·s

3,81

ASTM D5481

Alacsony hőmérsékleti szivattyúzhatósági viszkozitás (MRV) -40 °C-on

mPa·s

21.300

ASTM D4684

Noack párolgási veszteség

% M/M

9,9

ASTM D5800

Dermedéspont

°C

-60

DIN ISO 3016

 


Termék információk: 1L Egységár: N°4 872Ft /L | Br 6 188Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W40
Cikkszám: NYL15963
Br 28 941Ft
Egységár: N°4 558Ft/L | Br 5 789Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 8 db
+
-
28 941Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API CF
API SN Plus
API SP
BMW Longlife-01
Chrysler MS-10725
Chrysler MS-12633
Chrysler MS-A0921
Fiat 9.55535-M2
Ford WSS-M2C937-A
GM DexosR™
MB 226.5
MB 229.3
MB 229.5
Porsche A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40

Kategória: Személygépkocsi motorolaj

Cikkszám: 1111108

Viszkozitás: 0W-40

Specifikációk: ACEA A3/B4, API CF, API SN Plus, API SP

Olajtípus: Teljesen szintetikus

Jóváhagyások: API SN Plus, API SP, MB-Freigabe 229.5, Renault RN0710, VW 502 00, VW 505 00

Ajánlások: BMW Longlife-01, Chrysler MS-10725, Chrysler MS-12633, Chrysler MS-A0921, Fiat 9.55535-M2, Ford WSS-M2C937-A, GM DexosR™, MB 226.5, MB 229.3, Porsche A40, Renault RN0700

Alkalmazási terület: Személygépkocsi

Technológia: CleanSynto®, USVO®

A RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 PAO (polialfaolefin) alapú, teljesen szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj, speciális USVO® és bevált CleanSynto® technológiával, személygépkocsik turbófeltöltős és turbófeltöltő nélküli, közvetlen befecskendezéses és hagyományos benzin- és dízelmotorjaihoz.

Az USVO® technológiának köszönhetően rendkívül magas viszkozitási stabilitás érhető el. Elkerülhetők a polimer viszkozitásindex-javítók hátrányai, miközben azok előnyei kihasználhatók. Ez javítja a motor védelmét, teljesítményét, tisztaságát és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia lehetővé teszi, hogy a termék a teljes csereintervallum során ne szenvedjen nyírási veszteséget, és rendkívül oxidációálló maradjon. Ez az egyedülálló technológia elősegíti az olaj gyorsabb kenését, ezáltal minimalizálja a súrlódást, miközben a motort tisztán és hatékonyan tartja.

Új formulájának köszönhetően a RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 még nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőfilmet biztosít, valamint védelmet nyújt a korrózió és az oxidáció vagy kokszosodás következtében fellépő olajveszteség ellen. Kiváló hidegindítási tulajdonságai optimális kenési biztonságot biztosítanak a hidegjáratási fázis során.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 a károsanyag-kibocsátás mérséklésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez.

A RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 kiváló hidegindítási tulajdonságai mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó előírásainak megfelelően.

Alkalmazási útmutató

A RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 minden vezetési körülmény között üzembiztonságot garantál, például szélsőséges stop-and-go forgalomban és nagy sebességű autópályás közlekedés során.

A RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 univerzális, üzemanyag-takarékos szintetikus motorolaj, amely a megadott minőségi besorolásoknak megfelelő személygépkocsik és kistehergépjárművek turbófeltöltős és turbófeltöltő nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz egyaránt alkalmas.

Tulajdonságok

  • Kiváló hidegindítási tulajdonságok
  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelés mellett
  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitási tulajdonságok
  • Jó nyírási stabilitás
  • Biztonságos kenőfilm nagyon magas üzemi hőmérsékleten
  • Kiváló detergens és diszpergens tulajdonságok
  • Széles körű védelem a kopás, a korrózió és a habképződés ellen
  • Kiváló öregedésállóság
  • Alacsony párolgási veszteség
  • Kiváló motortisztaság

Műszaki termékadatok

Tulajdonság

Egység

Adat

Vizsgálati módszer

Szín

 

barna

VISUELL

Szulfáthamu

tömeg%

1,16

DIN 51575

TBN

mg KOH/g

12,3

ASTM D2896

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

13,8

DIN 51659-2

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

78,1

DIN 51659-2

Viszkozitási index VI

 

182

DIN ISO 2909

CCS viszkozitás -35 °C-on

mPa·s

4560

ASTM D5293

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

838,0

EN ISO 12185

Lobbanáspont

°C

236

DIN EN ISO 2592

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa·s

3,81

ASTM D5481

Alacsony hőmérsékleti szivattyúzhatósági viszkozitás (MRV) -40 °C-on

mPa·s

21.300

ASTM D4684

Noack párolgási veszteség

% M/M

9,9

ASTM D5800

Dermedéspont

°C

-60

DIN ISO 3016

 


Termék információk: 5L Egységár: N°4 558Ft /L | Br 5 789Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W40
TOVÁBBI TERMÉKEK
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Olajkereső
Support