Cikkszám: NYL16839
Br 4 729Ft
Egységár: N°3 723Ft/L | Br 4 729Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
4 729Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
  Gyártóművi ajánlás: Chrysler MS-10725
 Chrysler MS-10850
 Fiat 9.55535-H2
 Fiat 9.55535-M2
 Fiat 9.55535-N2
 Fiat 9.55535-Z2
 Opel GM-LL-B-025
 Peugeot Citroen (PSA) B71 2294
 Peugeot Citroen (PSA) B71 2296
 Renault RN 0710
 VW 502 00
 VW 505 00
ACEA A3
ACEA B4
API CF
API SN
BMW Longlife-01
MB-Freigabe 229.5
Porsche A40
Renault RN 0700

A Csúcskategóriás, modern üzemanyag-takarékos motorolaj benzinmotorokhoz és részecskeszűrő (DPF) nélküli dízelmotorokhoz. A nem hagyományos, szintetikus technológiájú alapolajok és a legújabb  adaléktechnológia kombinációja garantálja hogy a motorolaj csökkenti az olaj- és az üzemanyagfogyasztást és gondoskodik a motor gyors átolajozásáról. A gyártói előírásoktól függően akár 40 000 km-es  olajcsere-időköz is megvalósítható.

Alkalmazási terület:

Négyévszakos olaj modern többszelepes és turbófeltöltős, valamint töltőlevegő-hűtős vagy anélküli benzin- vagy dízelmotorokhoz. Különösen alkalmas hosszú olajcsere-időközök és a motor nagy igénybevétele  esetén. Turbófeltöltővel és katalizátorral tesztelve.


Termék információk: 1L Egységár: N°3 723Ft /L | Br 4 729Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL16848
Br 13 677Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 693Ft/L | Br 3 420Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 13 677Ft Br. 13 088Ft / db Br. 52 350Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 2 358Ft)
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3, ACEA B4
API SN, API CF
BMW Longlife-01
Chrysler MS-10725,Chrysler MS-10850
Fiat 9.55535-H2
Fiat 9.55535-M2
Fiat 9.55535-N2
Fiat 9.55535-Z2
MB-Freigabe 229.5
Opel GM-LL-B-025
Peugeot Citroen (PSA) B71 2294
Peugeot Citroen (PSA) B71 2296
Porsche A40
Renault RN 0700,Renault RN 0710
VW 502 00
VW 505 00

A Csúcskategóriás, modern üzemanyag-takarékos motorolaj benzinmotorokhoz és részecskeszűrő (DPF) nélküli dízelmotorokhoz. A nem hagyományos, szintetikus technológiájú alapolajok és a legújabb  adaléktechnológia kombinációja garantálja hogy a motorolaj csökkenti az olaj- és az üzemanyagfogyasztást és gondoskodik a motor gyors átolajozásáról. A gyártói előírásoktól függően akár 40 000 km-es  olajcsere-időköz is megvalósítható.

Alkalmazási terület:

Négyévszakos olaj modern többszelepes és turbófeltöltős, valamint töltőlevegő-hűtős vagy anélküli benzin- vagy dízelmotorokhoz. Különösen alkalmas hosszú olajcsere-időközök és a motor nagy igénybevétele  esetén. Turbófeltöltővel és katalizátorral tesztelve.


Termék információk: 4L Egységár: N°2 693Ft /L | Br 3 420Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL16840
Br 22 796Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 590Ft/L | Br 4 560Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 36 db
+
-
22 796Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 22 796Ft Br. 19 720Ft / db Br. 78 878Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 12 304Ft)
+
-
78 878Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
  Gyártóművi ajánlás: Chrysler MS-10725
 Chrysler MS-10850
 Fiat 9.55535-H2
 Fiat 9.55535-M2
 Fiat 9.55535-N2
 Fiat 9.55535-Z2
 Opel GM-LL-B-025
 Peugeot Citroen (PSA) B71 2294
 Peugeot Citroen (PSA) B71 2296
 Renault RN 0710
 VW 502 00
 VW 505 00
ACEA A3
ACEA B4
API CF
API SN
BMW Longlife-01
MB-Freigabe 229.5
Porsche A40
Renault RN 0700

A Csúcskategóriás, modern üzemanyag-takarékos motorolaj benzinmotorokhoz és részecskeszűrő (DPF) nélküli dízelmotorokhoz. A nem hagyományos, szintetikus technológiájú alapolajok és a legújabb  adaléktechnológia kombinációja garantálja hogy a motorolaj csökkenti az olaj- és az üzemanyagfogyasztást és gondoskodik a motor gyors átolajozásáról. A gyártói előírásoktól függően akár 40 000 km-es  olajcsere-időköz is megvalósítható.

Alkalmazási terület:

Négyévszakos olaj modern többszelepes és turbófeltöltős, valamint töltőlevegő-hűtős vagy anélküli benzin- vagy dízelmotorokhoz. Különösen alkalmas hosszú olajcsere-időközök és a motor nagy igénybevétele  esetén. Turbófeltöltővel és katalizátorral tesztelve.


Termék információk: 5L Egységár: N°3 590Ft /L | Br 4 560Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL11200
Br 3 991Ft
Egységár: N°3 142Ft/L | Br 3 991Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
3 991Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
ACEA C3
API SN/CF
BMW Longlife-04
Fiat 9.55535-H2
Fiat 9.55535-M2
Fiat 9.55535-S2
Ford WSS-M2C 917-A
MB 229.31
Porsche A40
Renault RN 0700
Renault RN 0710
VW 502.00
VW 505.00
VW 505.01

LIQUI MOLY TOP TEC 4100 5W40

Alacsony súrlódású motorolaj, szintetikus technológián alapulva. Kiemelkedő kopásvédelmet nyújt, csökkenti az olaj- és üzemanyag-fogyasztást, valamint gyors olajeljutást biztosít a motorban. A gyártói előírásoktól függően akár 30 000 km-es olajcsere-intervallum is lehetséges.

Euro 4, Euro 5 és Euro 6 emissziós normáknak megfelelő benzin- és dízelmotorokhoz készült (beleértve a common rail és pumpe-düse befecskendezésű motorokat). Gázüzemű (CNG/LPG) járművekhez, valamint dízel részecskeszűrővel (DPF) felszerelt – akár utólag átalakított – járművekhez is alkalmas. Turbófeltöltőkkel és katalizátorokkal tesztelve.

Alkalmazás
A motor- vagy járműgyártó előírásait és utasításait be kell tartani. Az optimális hatás kizárólag keveretlen (hígítatlan) használat esetén érhető el.


Termék információk: 1L Egységár: N°3 142Ft /L | Br 3 991Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL14017
Br 16 945Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 336Ft/L | Br 4 237Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 50+ db
+
-
16 945Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 16 945Ft Br. 15 874Ft / db Br. 63 495Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 4 283Ft)
+
-
63 495Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
ACEA C3
API SN/CF
BMW Longlife-04
Fiat 9.55535-H2
Fiat 9.55535-M2
Fiat 9.55535-S2
Ford WSS-M2C 917-A
MB 229.31
Porsche A40
Renault RN 0700
Renault RN 0710
VW 502.00
VW 505.00
VW 505.01

LIQUI MOLY TOP TEC 4100 5W40

Alacsony súrlódású motorolaj, szintetikus technológián alapulva. Kiemelkedő kopásvédelmet nyújt, csökkenti az olaj- és üzemanyag-fogyasztást, valamint gyors olajeljutást biztosít a motorban. A gyártói előírásoktól függően akár 30 000 km-es olajcsere-intervallum is lehetséges.

Euro 4, Euro 5 és Euro 6 emissziós normáknak megfelelő benzin- és dízelmotorokhoz készült (beleértve a common rail és pumpe-düse befecskendezésű motorokat). Gázüzemű (CNG/LPG) járművekhez, valamint dízel részecskeszűrővel (DPF) felszerelt – akár utólag átalakított – járművekhez is alkalmas. Turbófeltöltőkkel és katalizátorokkal tesztelve.

Alkalmazás
A motor- vagy járműgyártó előírásait és utasításait be kell tartani. Az optimális hatás kizárólag keveretlen (hígítatlan) használat esetén érhető el.


Termék információk: 4L Egységár: N°3 336Ft /L | Br 4 237Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL14012
Br 18 954Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 985Ft/L | Br 3 791Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
18 954Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 18 954Ft Br. 18 800Ft / db Br. 75 200Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 615Ft)
+
-
75 200Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
ACEA C3
API SN/CF
BMW Longlife-04
Fiat 9.55535-H2
Fiat 9.55535-M2
Fiat 9.55535-S2
Ford WSS-M2C 917-A
MB 229.31
Porsche A40
Renault RN 0700
Renault RN 0710
VW 502.00
VW 505.00
VW 505.01

LIQUI MOLY TOP TEC 4100 5W40

Alacsony súrlódású motorolaj, szintetikus technológián alapulva. Kiemelkedő kopásvédelmet nyújt, csökkenti az olaj- és üzemanyag-fogyasztást, valamint gyors olajeljutást biztosít a motorban. A gyártói előírásoktól függően akár 30 000 km-es olajcsere-intervallum is lehetséges.

Euro 4, Euro 5 és Euro 6 emissziós normáknak megfelelő benzin- és dízelmotorokhoz készült (beleértve a common rail és pumpe-düse befecskendezésű motorokat). Gázüzemű (CNG/LPG) járművekhez, valamint dízel részecskeszűrővel (DPF) felszerelt – akár utólag átalakított – járművekhez is alkalmas. Turbófeltöltőkkel és katalizátorokkal tesztelve.

Alkalmazás
A motor- vagy járműgyártó előírásait és utasításait be kell tartani. Az optimális hatás kizárólag keveretlen (hígítatlan) használat esetén érhető el.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 985Ft /L | Br 3 791Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL12301
Br 4 106Ft
Egységár: N°3 233Ft/L | Br 4 106Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B3
ACEA B4
API CF
API SN
API SN PLUS
API SP
LEXUS LFA Service Fill
MB 229.1
MB 229.3
Porsche A40
VW 505 00

MOBIL 1 FS X2

Korszerű teljesen szintetikus motorolaj

A Mobil 1 a világ vezető szintetikus motorolaj márkája, amely minden körülmények között kiemelkedő teljesítményt és védelmet biztosít a motor számára. A Mobil 1 FS 5W-50 egy kiemelkedő teljesítményű szintetikus motorolaj, melyet úgy alakítottak ki, hogy teljes körű védelmet nyújtson a nehéz körülmények között működő motorok számára. Felhasználható nagy
teljesítményű, magas viszkozitás szintű motorolajokat igénylő motorsport alkalmazásokhoz, és megfelel a régebbi járművek speciális igényeinek, akár még 100 000 km futásteljesítmény felett is. Akár a versenysportban, akár a hétköznapi autózásnál, a Mobil 1 FS 5W-50 kiemelkedő motorteljesítményt és védelmet nyújt az egyedülálló vezetési élmény érdekében. Mobil 1 használatával a motor úgy működik, mintha új lenne!

A termék jellemzői és előnyei:

A Mobil 1 FS 5W-50 nagy teljesítményű szintetikus alapolajok és tökéletesen kiegyensúlyozott adalékrendszer szabadalmaztatott keveréke, amely stabil olajfilm réteget biztosít még üzemi hőmérsékleten is,
miközben kiváló folyási tulajdonságokat biztosít alacsony hőmérsékleten. Magas szulfáthamu tartalmú adalékrendszere hozzájárul a kivételes tisztító hatáshoz, a motor kiváló kenéséhez és kopásvédelméhez,
akár 20 000 km-es, maximális olajcsere intervallumig.

- Kiváló motorvédelmet biztosít, segít megelőzni a káros lerakódások felhalmozódását
- Megerősített tisztító hatást biztosít a 100 000 km-nél többet futott autók számára
- Tovább fejlesztett védelmet nyújt a változó minőségű üzemanyagokkal szemben*
- Alacsony hidegoldali viszkozitás szint (SAE 5W), hogy segítse a motor védelmét hidegindításkor.
- Magas melegoldali viszkozitási szint (SAE 50), amely elősegíti a stabil kenőolaj film kialakulását, ezzel hatékonyan védi a motort a kopások ellen, valamint segít csökkenteni az olajfogyasztást és a szivárgást a nagy futásteljesítményű motorokban.
- Segít megelőzni az alacsony fordulaton bekövetkező előgyújtás (LSPI) kialakulását és a vezérműlánc kopását, benzines közvetlen befecskendezős, turbófeltöltős (GTDI) motorokban.
- A teljesítményt ipari standard tesztelés során hasonlították össze, a tesztek során olyan üzemanyagokat használtak, melyeket kifejezetten a fokozott iszapképződés elősegítésére alakítottak ki.

Felhasználási területek:

A Mobil 1 FS 5W-50 alkalmas a legújabb generációs, nagy teljesítményű benzin- és dízelmotoros (részecskeszűrő nélküli), turbófeltöltős vagy szívómotoros járművekhez, valamint a régebbi benzinmotorokhoz, amelyek olyan magas viszkozitás szintű motorolajat igényelnek, amelyek megfelelnek
a korábbi API előírásoknak.

- Kiválóan alkalmas motorsportban történő felhasználásra és extrém vezetési körülményekhez (magas hőmérséklet és terhelés esetén, autóvontatáshoz)
- A Mobil 1 FS 5W-50 extra védelmet biztosít a régebbi és a nagyobb futásteljesítményű (> 100 000 km) gépjárművek számára is.

Mindig olvassa el a felhasználói kézikönyvet, hogy ellenőrizze az adott járműre ajánlott kenőanyag teljesítmény szintjét, viszkozitás fokozatát és olajcsere intervallumát.

Specifikációk:

API SP, SN PLUS, SN, SM, CF
ACEA A3/B3, A3/B4
MB-Approval 229.3
PORSCHE A40
LEXUS LFA Service Fill
FIAT 9.55535-M2a


Termék információk: 1L Egységár: N°3 233Ft /L | Br 4 106Ft /L Gyártó: MOBIL Viszkozitás: 5W50
Cikkszám: NYL12354
Br 20 314Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 999Ft/L | Br 5 079Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 20 314Ft Br. 18 075Ft / db Br. 72 299Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 8 957Ft)
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B3
ACEA B4
API CF
API SN
API SN PLUS
API SP
LEXUS LFA Service Fill
MB 229.1
MB 229.3
Porsche A40
VW 505 00

MOBIL 1 FS X2

Korszerű teljesen szintetikus motorolaj

A Mobil 1 a világ vezető szintetikus motorolaj márkája, amely minden körülmények között kiemelkedő teljesítményt és védelmet biztosít a motor számára. A Mobil 1 FS 5W-50 egy kiemelkedő teljesítményű szintetikus motorolaj, melyet úgy alakítottak ki, hogy teljes körű védelmet nyújtson a nehéz körülmények között működő motorok számára. Felhasználható nagy
teljesítményű, magas viszkozitás szintű motorolajokat igénylő motorsport alkalmazásokhoz, és megfelel a régebbi járművek speciális igényeinek, akár még 100 000 km futásteljesítmény felett is. Akár a versenysportban, akár a hétköznapi autózásnál, a Mobil 1 FS 5W-50 kiemelkedő motorteljesítményt és védelmet nyújt az egyedülálló vezetési élmény érdekében. Mobil 1 használatával a motor úgy működik, mintha új lenne!

A termék jellemzői és előnyei:

A Mobil 1 FS 5W-50 nagy teljesítményű szintetikus alapolajok és tökéletesen kiegyensúlyozott adalékrendszer szabadalmaztatott keveréke, amely stabil olajfilm réteget biztosít még üzemi hőmérsékleten is,
miközben kiváló folyási tulajdonságokat biztosít alacsony hőmérsékleten. Magas szulfáthamu tartalmú adalékrendszere hozzájárul a kivételes tisztító hatáshoz, a motor kiváló kenéséhez és kopásvédelméhez,
akár 20 000 km-es, maximális olajcsere intervallumig.

- Kiváló motorvédelmet biztosít, segít megelőzni a káros lerakódások felhalmozódását
- Megerősített tisztító hatást biztosít a 100 000 km-nél többet futott autók számára
- Tovább fejlesztett védelmet nyújt a változó minőségű üzemanyagokkal szemben*
- Alacsony hidegoldali viszkozitás szint (SAE 5W), hogy segítse a motor védelmét hidegindításkor.
- Magas melegoldali viszkozitási szint (SAE 50), amely elősegíti a stabil kenőolaj film kialakulását, ezzel hatékonyan védi a motort a kopások ellen, valamint segít csökkenteni az olajfogyasztást és a szivárgást a nagy futásteljesítményű motorokban.
- Segít megelőzni az alacsony fordulaton bekövetkező előgyújtás (LSPI) kialakulását és a vezérműlánc kopását, benzines közvetlen befecskendezős, turbófeltöltős (GTDI) motorokban.
- A teljesítményt ipari standard tesztelés során hasonlították össze, a tesztek során olyan üzemanyagokat használtak, melyeket kifejezetten a fokozott iszapképződés elősegítésére alakítottak ki.

Felhasználási területek:

A Mobil 1 FS 5W-50 alkalmas a legújabb generációs, nagy teljesítményű benzin- és dízelmotoros (részecskeszűrő nélküli), turbófeltöltős vagy szívómotoros járművekhez, valamint a régebbi benzinmotorokhoz, amelyek olyan magas viszkozitás szintű motorolajat igényelnek, amelyek megfelelnek
a korábbi API előírásoknak.

- Kiválóan alkalmas motorsportban történő felhasználásra és extrém vezetési körülményekhez (magas hőmérséklet és terhelés esetén, autóvontatáshoz)
- A Mobil 1 FS 5W-50 extra védelmet biztosít a régebbi és a nagyobb futásteljesítményű (> 100 000 km) gépjárművek számára is.

Mindig olvassa el a felhasználói kézikönyvet, hogy ellenőrizze az adott járműre ajánlott kenőanyag teljesítmény szintjét, viszkozitás fokozatát és olajcsere intervallumát.

Specifikációk:

API SP, SN PLUS, SN, SM, CF
ACEA A3/B3, A3/B4
MB-Approval 229.3
PORSCHE A40
LEXUS LFA Service Fill
FIAT 9.55535-M2a


Termék információk: 4L Egységár: N°3 999Ft /L | Br 5 079Ft /L Gyártó: MOBIL Viszkozitás: 5W50
Cikkszám: NYL12622
Br 3 631Ft
Egységár: N°2 859Ft/L | Br 3 631Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
3 631Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B3
ACEA B4
API CF
API SN
BMW LL-01
FIAT 9.55535-H2
FIAT 9.55535-M2
FIAT 9.55535-N2
MB 226.5
MB 229.5
OPEL GM LL-B-025
PORSCHE A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

Teljesen szintetikus, korszerű személygépkocsik akár közvetlen befecskendezésű Ottó- és Diesel motorjaihoz is ajánlott olaj. Kiváló minősége különösen alkalmassá teszi többszelepes és turbófeltöltős High-Tech motorokhoz való felhasználásra. Már az indítási szakaszban is optimális kopás elleni védelmet nyújt. A nagyértékű szintetikus bázisolaj és a szokványostól eltérő adalékok együttese hosszú felhasználási időt garantálnak és megfelelő védelmet nyújtanak hosszú olajcsere időszakok esetén is. Extrém terhelés mellett is magas kenési biztonság jellemzi.

 Hihetetlenül rövid idő alatt minden kenési helyre eljut az olaj , ezáltal csökken a súrlódás és ezzel együtt a kopás, mindemellett hamar kialakul a szükséges olajnyomás. A kiemelkedően könnyű üzemeltetési tulajdonságok következtében érzékelhető az üzemanyag megtakarítás. Tiszta, lerakódásmentes égés, nincs olajsár, kiemelkedő korrózióvédelem, együtt tökéletesen tiszta motor.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 859Ft /L | Br 3 631Ft /L Gyártó: MOTUL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL17229
Br 12 830Ft
Egységár: N°2 526Ft/L | Br 3 208Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 20 db
+
-
12 830Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B3
ACEA B4
API CF
API SN
BMW LL-01
FIAT 9.55535-H2
FIAT 9.55535-M2
FIAT 9.55535-N2
MB 226.5
MB 229.5
OPEL GM LL-B-025
PORSCHE A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

Teljesen szintetikus, korszerű személygépkocsik akár közvetlen befecskendezésű Ottó- és Diesel motorjaihoz is ajánlott olaj. Kiváló minősége különösen alkalmassá teszi többszelepes és turbófeltöltős High-Tech motorokhoz való felhasználásra. Már az indítási szakaszban is optimális kopás elleni védelmet nyújt. A nagyértékű szintetikus bázisolaj és a szokványostól eltérő adalékok együttese hosszú felhasználási időt garantálnak és megfelelő védelmet nyújtanak hosszú olajcsere időszakok esetén is. Extrém terhelés mellett is magas kenési biztonság jellemzi.

 Hihetetlenül rövid idő alatt minden kenési helyre eljut az olaj , ezáltal csökken a súrlódás és ezzel együtt a kopás, mindemellett hamar kialakul a szükséges olajnyomás. A kiemelkedően könnyű üzemeltetési tulajdonságok következtében érzékelhető az üzemanyag megtakarítás. Tiszta, lerakódásmentes égés, nincs olajsár, kiemelkedő korrózióvédelem, együtt tökéletesen tiszta motor.


Termék információk: 4L Egységár: N°2 526Ft /L | Br 3 208Ft /L Gyártó: MOTUL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL12618
Br 15 873Ft
Egységár: N°2 500Ft/L | Br 3 175Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
15 873Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B3
ACEA B4
API CF
API SN
BMW LL-01
FIAT 9.55535-H2
FIAT 9.55535-M2
FIAT 9.55535-N2
MB 226.5
MB 229.5
OPEL GM LL-B-025
PORSCHE A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

Teljesen szintetikus, korszerű személygépkocsik akár közvetlen befecskendezésű Ottó- és Diesel motorjaihoz is ajánlott olaj. Kiváló minősége különösen alkalmassá teszi többszelepes és turbófeltöltős High-Tech motorokhoz való felhasználásra. Már az indítási szakaszban is optimális kopás elleni védelmet nyújt. A nagyértékű szintetikus bázisolaj és a szokványostól eltérő adalékok együttese hosszú felhasználási időt garantálnak és megfelelő védelmet nyújtanak hosszú olajcsere időszakok esetén is. Extrém terhelés mellett is magas kenési biztonság jellemzi.

 Hihetetlenül rövid idő alatt minden kenési helyre eljut az olaj , ezáltal csökken a súrlódás és ezzel együtt a kopás, mindemellett hamar kialakul a szükséges olajnyomás. A kiemelkedően könnyű üzemeltetési tulajdonságok következtében érzékelhető az üzemanyag megtakarítás. Tiszta, lerakódásmentes égés, nincs olajsár, kiemelkedő korrózióvédelem, együtt tökéletesen tiszta motor.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 500Ft /L | Br 3 175Ft /L Gyártó: MOTUL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL15966
Br 5 690Ft
Egységár: N°4 480Ft/L | Br 5 690Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 12 db
+
-
5 690Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN Plus
API SP
BMW Longlife-01
Chrysler MS-12633
Fiat 9.55535-M2
Fiat 9.55535-Z2
Ford WSS-M2C937-A
MB 226.5
MB 229.3
MB 229.5
PSA B71 2296
Porsche A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL SHL SAE 0W-40

Kategória: Személygépkocsi motorolaj

Cikkszám: 1111127

Viszkozitás: 0W-40

Specifikációk: ACEA A3/B4, API CF, API SN Plus, API SP

Olajtípus: Szintetikus

Jóváhagyások: API SN Plus, API SP, MB-Freigabe 229.5, Porsche A40, Renault RN0710, VW 502 00, VW 505 00

Ajánlások: BMW Longlife-01, Chrysler MS-12633, Fiat 9.55535-M2, Fiat 9.55535-Z2, Ford WSS-M2C937-A, MB 226.5, MB 229.3, PSA B71 2296, Renault RN0700

Alkalmazási terület: Személygépkocsi

Technológia: CleanSynto®

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 HC (Hydrocrack) és PAO (polialfaolefin) alapú, CleanSynto® technológiával készült szintetikus motorolaj személygépkocsik turbófeltöltős és turbófeltöltő nélküli, közvetlen befecskendezéses és hagyományos benzin- és dízelmotorjaihoz.

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 még nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőfilmet biztosít, valamint védelmet nyújt a korrózió és az oxidáció vagy kokszosodás következtében fellépő olajveszteség ellen. Kiváló hidegindítási tulajdonságai optimális kenési biztonságot biztosítanak a hidegjáratási fázis során.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL SHL SAE 0W-40 a károsanyag-kibocsátás mérséklésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez.

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 kiváló hidegindítási tulajdonságai mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó előírásainak megfelelően.

Alkalmazási útmutató

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 minden vezetési körülmény között üzembiztonságot garantál, például szélsőséges stop-and-go forgalomban és nagy sebességű autópályás közlekedés során.

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 univerzális, üzemanyag-takarékos szintetikus motorolaj, amely a megadott minőségi besorolásoknak megfelelő személygépkocsik és kistehergépjárművek turbófeltöltős és turbófeltöltő nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz egyaránt alkalmas.

Tulajdonságok

  • Kiváló hidegindítási tulajdonságok
  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelés mellett
  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitási tulajdonságok
  • Jó nyírási stabilitás
  • Biztonságos kenőfilm nagyon magas üzemi hőmérsékleten
  • Kiváló detergens és diszpergens tulajdonságok
  • Széles körű védelem a kopás, a korrózió és a habképződés ellen
  • Kiváló öregedésállóság
  • Alacsony párolgási veszteség
  • Kiváló motortisztaság

Műszaki termékadatok

Tulajdonság

Egység

Adat

Vizsgálati módszer

Szín

 

barna

VISUELL

Szulfáthamu

tömeg%

1,15

DIN 51575

TBN

mg KOH/g

12,3

ASTM D2896

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

13,46

DIN 51659-2

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

75,0

DIN 51659-2

Viszkozitási index VI

 

185

DIN ISO 2909

CCS viszkozitás -35 °C-on

mPa·s

5950

ASTM D5293

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

839,6

EN ISO 12185

Lobbanáspont

°C

228

DIN EN ISO 2592

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa·s

3,84

ASTM D5481

Alacsony hőmérsékleti szivattyúzhatósági viszkozitás (MRV) -40 °C-on

mPa·s

25.300

ASTM D4684

Noack párolgási veszteség

% M/M

9,9

ASTM D5800

Dermedéspont

°C

-54

DIN ISO 3016

 


Termék információk: 1L Egységár: N°4 480Ft /L | Br 5 690Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W40
Cikkszám: NYL15967
Br 24 741Ft
Egységár: N°3 897Ft/L | Br 4 949Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 8 db
+
-
24 741Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN Plus
API SP
BMW Longlife-01
Chrysler MS-12633
Fiat 9.55535-M2
Fiat 9.55535-Z2
Ford WSS-M2C937-A
MB 226.5
MB 229.3
MB 229.5
PSA B71 2296
Porsche A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL SHL SAE 0W-40

Kategória: Személygépkocsi motorolaj

Cikkszám: 1111127

Viszkozitás: 0W-40

Specifikációk: ACEA A3/B4, API CF, API SN Plus, API SP

Olajtípus: Szintetikus

Jóváhagyások: API SN Plus, API SP, MB-Freigabe 229.5, Porsche A40, Renault RN0710, VW 502 00, VW 505 00

Ajánlások: BMW Longlife-01, Chrysler MS-12633, Fiat 9.55535-M2, Fiat 9.55535-Z2, Ford WSS-M2C937-A, MB 226.5, MB 229.3, PSA B71 2296, Renault RN0700

Alkalmazási terület: Személygépkocsi

Technológia: CleanSynto®

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 HC (Hydrocrack) és PAO (polialfaolefin) alapú, CleanSynto® technológiával készült szintetikus motorolaj személygépkocsik turbófeltöltős és turbófeltöltő nélküli, közvetlen befecskendezéses és hagyományos benzin- és dízelmotorjaihoz.

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 még nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőfilmet biztosít, valamint védelmet nyújt a korrózió és az oxidáció vagy kokszosodás következtében fellépő olajveszteség ellen. Kiváló hidegindítási tulajdonságai optimális kenési biztonságot biztosítanak a hidegjáratási fázis során.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL SHL SAE 0W-40 a károsanyag-kibocsátás mérséklésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez.

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 kiváló hidegindítási tulajdonságai mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó előírásainak megfelelően.

Alkalmazási útmutató

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 minden vezetési körülmény között üzembiztonságot garantál, például szélsőséges stop-and-go forgalomban és nagy sebességű autópályás közlekedés során.

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 univerzális, üzemanyag-takarékos szintetikus motorolaj, amely a megadott minőségi besorolásoknak megfelelő személygépkocsik és kistehergépjárművek turbófeltöltős és turbófeltöltő nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz egyaránt alkalmas.

Tulajdonságok

  • Kiváló hidegindítási tulajdonságok
  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelés mellett
  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitási tulajdonságok
  • Jó nyírási stabilitás
  • Biztonságos kenőfilm nagyon magas üzemi hőmérsékleten
  • Kiváló detergens és diszpergens tulajdonságok
  • Széles körű védelem a kopás, a korrózió és a habképződés ellen
  • Kiváló öregedésállóság
  • Alacsony párolgási veszteség
  • Kiváló motortisztaság

Műszaki termékadatok

Tulajdonság

Egység

Adat

Vizsgálati módszer

Szín

 

barna

VISUELL

Szulfáthamu

tömeg%

1,15

DIN 51575

TBN

mg KOH/g

12,3

ASTM D2896

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

13,46

DIN 51659-2

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

75,0

DIN 51659-2

Viszkozitási index VI

 

185

DIN ISO 2909

CCS viszkozitás -35 °C-on

mPa·s

5950

ASTM D5293

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

839,6

EN ISO 12185

Lobbanáspont

°C

228

DIN EN ISO 2592

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa·s

3,84

ASTM D5481

Alacsony hőmérsékleti szivattyúzhatósági viszkozitás (MRV) -40 °C-on

mPa·s

25.300

ASTM D4684

Noack párolgási veszteség

% M/M

9,9

ASTM D5800

Dermedéspont

°C

-54

DIN ISO 3016

 


Termék információk: 5L Egységár: N°3 897Ft /L | Br 4 949Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W40
Cikkszám: NYL15962
Br 6 188Ft
Egységár: N°4 872Ft/L | Br 6 188Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 12 db
+
-
6 188Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API CF
API SN Plus
API SP
BMW Longlife-01
Chrysler MS-10725
Chrysler MS-12633
Chrysler MS-A0921
Fiat 9.55535-M2
Ford WSS-M2C937-A
GM DexosR™
MB 226.5
MB 229.3
MB 229.5
Porsche A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40

Kategória: Személygépkocsi motorolaj

Cikkszám: 1111108

Viszkozitás: 0W-40

Specifikációk: ACEA A3/B4, API CF, API SN Plus, API SP

Olajtípus: Teljesen szintetikus

Jóváhagyások: API SN Plus, API SP, MB-Freigabe 229.5, Renault RN0710, VW 502 00, VW 505 00

Ajánlások: BMW Longlife-01, Chrysler MS-10725, Chrysler MS-12633, Chrysler MS-A0921, Fiat 9.55535-M2, Ford WSS-M2C937-A, GM DexosR™, MB 226.5, MB 229.3, Porsche A40, Renault RN0700

Alkalmazási terület: Személygépkocsi

Technológia: CleanSynto®, USVO®

A RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 PAO (polialfaolefin) alapú, teljesen szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj, speciális USVO® és bevált CleanSynto® technológiával, személygépkocsik turbófeltöltős és turbófeltöltő nélküli, közvetlen befecskendezéses és hagyományos benzin- és dízelmotorjaihoz.

Az USVO® technológiának köszönhetően rendkívül magas viszkozitási stabilitás érhető el. Elkerülhetők a polimer viszkozitásindex-javítók hátrányai, miközben azok előnyei kihasználhatók. Ez javítja a motor védelmét, teljesítményét, tisztaságát és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia lehetővé teszi, hogy a termék a teljes csereintervallum során ne szenvedjen nyírási veszteséget, és rendkívül oxidációálló maradjon. Ez az egyedülálló technológia elősegíti az olaj gyorsabb kenését, ezáltal minimalizálja a súrlódást, miközben a motort tisztán és hatékonyan tartja.

Új formulájának köszönhetően a RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 még nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőfilmet biztosít, valamint védelmet nyújt a korrózió és az oxidáció vagy kokszosodás következtében fellépő olajveszteség ellen. Kiváló hidegindítási tulajdonságai optimális kenési biztonságot biztosítanak a hidegjáratási fázis során.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 a károsanyag-kibocsátás mérséklésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez.

A RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 kiváló hidegindítási tulajdonságai mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó előírásainak megfelelően.

Alkalmazási útmutató

A RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 minden vezetési körülmény között üzembiztonságot garantál, például szélsőséges stop-and-go forgalomban és nagy sebességű autópályás közlekedés során.

A RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 univerzális, üzemanyag-takarékos szintetikus motorolaj, amely a megadott minőségi besorolásoknak megfelelő személygépkocsik és kistehergépjárművek turbófeltöltős és turbófeltöltő nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz egyaránt alkalmas.

Tulajdonságok

  • Kiváló hidegindítási tulajdonságok
  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelés mellett
  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitási tulajdonságok
  • Jó nyírási stabilitás
  • Biztonságos kenőfilm nagyon magas üzemi hőmérsékleten
  • Kiváló detergens és diszpergens tulajdonságok
  • Széles körű védelem a kopás, a korrózió és a habképződés ellen
  • Kiváló öregedésállóság
  • Alacsony párolgási veszteség
  • Kiváló motortisztaság

Műszaki termékadatok

Tulajdonság

Egység

Adat

Vizsgálati módszer

Szín

 

barna

VISUELL

Szulfáthamu

tömeg%

1,16

DIN 51575

TBN

mg KOH/g

12,3

ASTM D2896

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

13,8

DIN 51659-2

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

78,1

DIN 51659-2

Viszkozitási index VI

 

182

DIN ISO 2909

CCS viszkozitás -35 °C-on

mPa·s

4560

ASTM D5293

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

838,0

EN ISO 12185

Lobbanáspont

°C

236

DIN EN ISO 2592

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa·s

3,81

ASTM D5481

Alacsony hőmérsékleti szivattyúzhatósági viszkozitás (MRV) -40 °C-on

mPa·s

21.300

ASTM D4684

Noack párolgási veszteség

% M/M

9,9

ASTM D5800

Dermedéspont

°C

-60

DIN ISO 3016

 


Termék információk: 1L Egységár: N°4 872Ft /L | Br 6 188Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W40
Cikkszám: NYL15963
Br 28 941Ft
Egységár: N°4 558Ft/L | Br 5 789Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 8 db
+
-
28 941Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API CF
API SN Plus
API SP
BMW Longlife-01
Chrysler MS-10725
Chrysler MS-12633
Chrysler MS-A0921
Fiat 9.55535-M2
Ford WSS-M2C937-A
GM DexosR™
MB 226.5
MB 229.3
MB 229.5
Porsche A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40

Kategória: Személygépkocsi motorolaj

Cikkszám: 1111108

Viszkozitás: 0W-40

Specifikációk: ACEA A3/B4, API CF, API SN Plus, API SP

Olajtípus: Teljesen szintetikus

Jóváhagyások: API SN Plus, API SP, MB-Freigabe 229.5, Renault RN0710, VW 502 00, VW 505 00

Ajánlások: BMW Longlife-01, Chrysler MS-10725, Chrysler MS-12633, Chrysler MS-A0921, Fiat 9.55535-M2, Ford WSS-M2C937-A, GM DexosR™, MB 226.5, MB 229.3, Porsche A40, Renault RN0700

Alkalmazási terület: Személygépkocsi

Technológia: CleanSynto®, USVO®

A RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 PAO (polialfaolefin) alapú, teljesen szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj, speciális USVO® és bevált CleanSynto® technológiával, személygépkocsik turbófeltöltős és turbófeltöltő nélküli, közvetlen befecskendezéses és hagyományos benzin- és dízelmotorjaihoz.

Az USVO® technológiának köszönhetően rendkívül magas viszkozitási stabilitás érhető el. Elkerülhetők a polimer viszkozitásindex-javítók hátrányai, miközben azok előnyei kihasználhatók. Ez javítja a motor védelmét, teljesítményét, tisztaságát és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia lehetővé teszi, hogy a termék a teljes csereintervallum során ne szenvedjen nyírási veszteséget, és rendkívül oxidációálló maradjon. Ez az egyedülálló technológia elősegíti az olaj gyorsabb kenését, ezáltal minimalizálja a súrlódást, miközben a motort tisztán és hatékonyan tartja.

Új formulájának köszönhetően a RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 még nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőfilmet biztosít, valamint védelmet nyújt a korrózió és az oxidáció vagy kokszosodás következtében fellépő olajveszteség ellen. Kiváló hidegindítási tulajdonságai optimális kenési biztonságot biztosítanak a hidegjáratási fázis során.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 a károsanyag-kibocsátás mérséklésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez.

A RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 kiváló hidegindítási tulajdonságai mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó előírásainak megfelelően.

Alkalmazási útmutató

A RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 minden vezetési körülmény között üzembiztonságot garantál, például szélsőséges stop-and-go forgalomban és nagy sebességű autópályás közlekedés során.

A RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 univerzális, üzemanyag-takarékos szintetikus motorolaj, amely a megadott minőségi besorolásoknak megfelelő személygépkocsik és kistehergépjárművek turbófeltöltős és turbófeltöltő nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz egyaránt alkalmas.

Tulajdonságok

  • Kiváló hidegindítási tulajdonságok
  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelés mellett
  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitási tulajdonságok
  • Jó nyírási stabilitás
  • Biztonságos kenőfilm nagyon magas üzemi hőmérsékleten
  • Kiváló detergens és diszpergens tulajdonságok
  • Széles körű védelem a kopás, a korrózió és a habképződés ellen
  • Kiváló öregedésállóság
  • Alacsony párolgási veszteség
  • Kiváló motortisztaság

Műszaki termékadatok

Tulajdonság

Egység

Adat

Vizsgálati módszer

Szín

 

barna

VISUELL

Szulfáthamu

tömeg%

1,16

DIN 51575

TBN

mg KOH/g

12,3

ASTM D2896

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

13,8

DIN 51659-2

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

78,1

DIN 51659-2

Viszkozitási index VI

 

182

DIN ISO 2909

CCS viszkozitás -35 °C-on

mPa·s

4560

ASTM D5293

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

838,0

EN ISO 12185

Lobbanáspont

°C

236

DIN EN ISO 2592

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa·s

3,81

ASTM D5481

Alacsony hőmérsékleti szivattyúzhatósági viszkozitás (MRV) -40 °C-on

mPa·s

21.300

ASTM D4684

Noack párolgási veszteség

% M/M

9,9

ASTM D5800

Dermedéspont

°C

-60

DIN ISO 3016

 


Termék információk: 5L Egységár: N°4 558Ft /L | Br 5 789Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W40
Cikkszám: NYL16751
Br 3 884Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 058Ft/L | Br 3 884Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 24 db
+
-
3 884Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 3 884Ft Br. 3 784Ft / db Br. 75 667Ft / 1 karton20 db/karton (Megtakarítás. 2 007Ft)
+
-
75 667Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B3
API SM
FIAT 9.55535-M2
MB 229.3
VW 502 00
VW 505 00

Korszerű összetételű teljesen szintetikus motorolaj a legújabb fejlesztésű benzinmotorokhoz, amely kiváló oxidációs stabilitást nyújt és megakadályozza a motor kopását még a gyakori hidegindítás, rövid távú használat, illetve hideg időjárás esetén is.

 

Speciális adalékainak köszönhetően segít a motor tisztán tartásában, megakadályozza az oxidációt és védi a motort a hidegindítást követő kritikus időszakban is.


Termék információk: 1L Egységár: N°3 058Ft /L | Br 3 884Ft /L Gyártó: PETRONAS SELENIA Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL13574
Br 2 377Ft
Egységár: N°1 871Ft/L | Br 2 377Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 2 db
+
-
2 377Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API SN/CF
Chrysler MS-12991
Fiat 9.55535-M2
MB 229.5
PSA B71 2296
RN 0710/0700
VW 502.00/505.00

A TOTAL CLASSIC 5W40 motorolajat a korszerű személygépkocsik és kishaszongépjáművek benzin- és dízelüzemű turbófeltöltésű és turbófeltöltés nélküli, valamint többszelepes motorjaihoz fejlesztették ki, amely tökéletesen megfelel katalizátorral felszerelt és katalizátor nélküli gépkocsikhoz is. A TOTAL CLASSIC 5W40 a legnehezebb üzemi körülmények között is használható minden évszakban és adalékainak köszönhetően optimalizája a karbantartási ciklusokat. Ajánlott minden vezetési stílushoz, kiváltképpen a sportos, nagy sebességgel történő közlekedéshez.
Kiváló védelmet és hosszú élettartamot biztosít a motornak. Kimagasló folyékonyságának köszönhetően biztosítja a könnyű hidegindítást és az üzemanyag fogyasztásban megtakarítást eredményez. Biztosítja a motor egyes egységeinek a kenését a hidegindításkor és alacsony hőmérséklet tartományokban, ezzel meghosszabbítja a motor élettartamát. A legszigorúbb gyártói követelményeknek való megfelelésével megfelel a kibővített szervizperiódusokhoz is.


Termék információk: 1L Egységár: N°1 871Ft /L | Br 2 377Ft /L Gyártó: TOTAL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL13498
Br 14 023Ft
Egységár: N°2 209Ft/L | Br 2 805Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 9 db
+
-
14 023Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API SN/CF
Chrysler MS-12991
Fiat 9.55535-M2
MB 229.5
PSA B71 2296
RN 0710/0700
VW 502.00/505.00

A TOTAL CLASSIC 5W40 motorolajat a korszerű személygépkocsik és kishaszongépjáművek benzin- és dízelüzemű turbófeltöltésű és turbófeltöltés nélküli, valamint többszelepes motorjaihoz fejlesztették ki, amely tökéletesen megfelel katalizátorral felszerelt és katalizátor nélküli gépkocsikhoz is. A TOTAL CLASSIC 5W40 a legnehezebb üzemi körülmények között is használható minden évszakban és adalékainak köszönhetően optimalizája a karbantartási ciklusokat. Ajánlott minden vezetési stílushoz, kiváltképpen a sportos, nagy sebességgel történő közlekedéshez.

Kiváló védelmet és hosszú élettartamot biztosít a motornak. Kimagasló folyékonyságának köszönhetően biztosítja a könnyű hidegindítást és az üzemanyag fogyasztásban megtakarítást eredményez. Biztosítja a motor egyes egységeinek a kenését a hidegindításkor és alacsony hőmérséklet tartományokban, ezzel meghosszabbítja a motor élettartamát. A legszigorúbb gyártói követelményeknek való megfelelésével megfelel a kibővített szervizperiódusokhoz is..


Termék információk: 5L Egységár: N°2 209Ft /L | Br 2 805Ft /L Gyártó: TOTAL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL13613
Br 3 069Ft
Egységár: N°2 416Ft/L | Br 3 069Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 30 db
+
-
3 069Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA A3
ACEA B3
ACEA B4
API CF
API SL
API SM
API SN
BMW LL-01
FIAT 9.55535-H2
FIAT 9.55535-M2
FIAT 9.55535-N2
FIAT 9.55535-Z2
GENERAL MOTORS LL-B-025
MB 226.5
MB 229.3
MB 229.5
PORSCHE A-40
PSA B71 2296
RENAULT RN0700
RENAULT RN0710
VW 502 00
VW 505 00


A SynPowerTM Motor Oil SAE 5W-40 prémium minőségű, teljesen szintetikus motorolaj. Kiemelkedő teljesítményre és motorvédelemre készült minden üzemi körülmény között, és úgy fejlesztették ki, hogy megfeleljen, sőt túl is teljesítse a meghatározó motorgyártók legújabb előírásait.

JELLEMZŐK ÉS ELŐNYÖK
Kiemelkedő motorvédelem
A SynPower motorolaj a legjobb minőségű bázisolajokból és korszerű adalékokból készül, hogy minden üzemi körülmény között maximális védelmet és teljesítményt biztosítson. Úgy tervezték, hogy megfeleljen a vezető motorgyártók legújabb szabványainak.

Lerakódások elleni védelem
A speciális adalékok megakadályozzák az iszap és a káros lerakódások kialakulását a motor belsejében.

Motortisztaság
Minimalizálja a lerakódások képződését, így rendkívül tisztán tartja a motort. A Volkswagen TDI motortesztben a dugattyútisztaság tekintetében meghaladja az ACEA A3/B3 követelményeit.

ALKALMAZÁSI TERÜLET
Benzin- és dízelmotoros személyautókhoz, furgonokhoz, könnyű tehergépjárművekhez, személyszállító mikrobuszokhoz és lakóautókhoz fejlesztve. Alkalmas modern, turbófeltöltős és katalizátorral szerelt motorokhoz is. Megfelel a meghosszabbított olajcsere-periódusok követelményeinek, valamint közvetlen befecskendezésű dízelmotorokhoz is használható (Volkswagen DID teszt).

 

JÓVÁHAGYÁSOK
BMW LL-01,
MB-229.5,
PORSCHE A-40,
RENAULT RN0700/0710,
VW 50200 / 50500,

TELJESÍTMÉNYSZINTEK
ACEA A3/B3,
ACEA A3/B4,
API SL,
API SM,
API SN/CF,
GM LL-B-025,
MB-229.3,
MB-226.5,
PSA B71 2296,

AJÁNLOTT OLYAN ALKALMAZÁSOKHOZ, AHOL AZ ALÁBBI ELŐÍRÁS SZÜKSÉGES
FIAT 9.55535-H2,
FIAT 9.55535-M2,
FIAT 9.55535-N2,
FIAT 9.55535-Z2,

 


Termék információk: 1L Egységár: N°2 416Ft /L | Br 3 069Ft /L Gyártó: VALVOLINE Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL13623
Br 10 627Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 092Ft/L | Br 2 657Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 22 db
+
-
10 627Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 10 627Ft Br. 10 430Ft / db Br. 41 717Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 788Ft)
+
-
41 717Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA A3
ACEA B3
ACEA B4
API CF
API SL
API SM
API SN
BMW LL-01
FIAT 9.55535-H2
FIAT 9.55535-M2
FIAT 9.55535-N2
FIAT 9.55535-Z2
GENERAL MOTORS LL-B-025
MB 226.5
MB 229.3
MB 229.5
PORSCHE A-40
PSA B71 2296
RENAULT RN0700
RENAULT RN0710
VW 502 00
VW 505 00


A SynPowerTM Motor Oil SAE 5W-40 prémium minőségű, teljesen szintetikus motorolaj. Kiemelkedő teljesítményre és motorvédelemre készült minden üzemi körülmény között, és úgy fejlesztették ki, hogy megfeleljen, sőt túl is teljesítse a meghatározó motorgyártók legújabb előírásait.

JELLEMZŐK ÉS ELŐNYÖK
Kiemelkedő motorvédelem
A SynPower motorolaj a legjobb minőségű bázisolajokból és korszerű adalékokból készül, hogy minden üzemi körülmény között maximális védelmet és teljesítményt biztosítson. Úgy tervezték, hogy megfeleljen a vezető motorgyártók legújabb szabványainak.

Lerakódások elleni védelem
A speciális adalékok megakadályozzák az iszap és a káros lerakódások kialakulását a motor belsejében.

Motortisztaság
Minimalizálja a lerakódások képződését, így rendkívül tisztán tartja a motort. A Volkswagen TDI motortesztben a dugattyútisztaság tekintetében meghaladja az ACEA A3/B3 követelményeit.

ALKALMAZÁSI TERÜLET
Benzin- és dízelmotoros személyautókhoz, furgonokhoz, könnyű tehergépjárművekhez, személyszállító mikrobuszokhoz és lakóautókhoz fejlesztve. Alkalmas modern, turbófeltöltős és katalizátorral szerelt motorokhoz is. Megfelel a meghosszabbított olajcsere-periódusok követelményeinek, valamint közvetlen befecskendezésű dízelmotorokhoz is használható (Volkswagen DID teszt).

 

JÓVÁHAGYÁSOK
BMW LL-01,
MB-229.5,
PORSCHE A-40,
RENAULT RN0700/0710,
VW 50200 / 50500,

TELJESÍTMÉNYSZINTEK
ACEA A3/B3,
ACEA A3/B4,
API SL,
API SM,
API SN/CF,
GM LL-B-025,
MB-229.3,
MB-226.5,
PSA B71 2296,

AJÁNLOTT OLYAN ALKALMAZÁSOKHOZ, AHOL AZ ALÁBBI ELŐÍRÁS SZÜKSÉGES
FIAT 9.55535-H2,
FIAT 9.55535-M2,
FIAT 9.55535-N2,
FIAT 9.55535-Z2,

 


Termék információk: 4L Egységár: N°2 092Ft /L | Br 2 657Ft /L Gyártó: VALVOLINE Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL13669
Br 12 679Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°1 997Ft/L | Br 2 536Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
12 679Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 12 679Ft Br. 12 460Ft / db Br. 49 840Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 874Ft)
+
-
49 840Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA A3
ACEA B3
ACEA B4
API CF
API SL
API SM
API SN
BMW LL-01
FIAT 9.55535-H2
FIAT 9.55535-M2
FIAT 9.55535-N2
FIAT 9.55535-Z2
GENERAL MOTORS LL-B-025
MB 226.5
MB 229.3
MB 229.5
PORSCHE A-40
PSA B71 2296
RENAULT RN0700
RENAULT RN0710
VW 502 00
VW 505 00


A SynPowerTM Motor Oil SAE 5W-40 prémium minőségű, teljesen szintetikus motorolaj. Kiemelkedő teljesítményre és motorvédelemre készült minden üzemi körülmény között, és úgy fejlesztették ki, hogy megfeleljen, sőt túl is teljesítse a meghatározó motorgyártók legújabb előírásait.

JELLEMZŐK ÉS ELŐNYÖK
Kiemelkedő motorvédelem
A SynPower motorolaj a legjobb minőségű bázisolajokból és korszerű adalékokból készül, hogy minden üzemi körülmény között maximális védelmet és teljesítményt biztosítson. Úgy tervezték, hogy megfeleljen a vezető motorgyártók legújabb szabványainak.

Lerakódások elleni védelem
A speciális adalékok megakadályozzák az iszap és a káros lerakódások kialakulását a motor belsejében.

Motortisztaság
Minimalizálja a lerakódások képződését, így rendkívül tisztán tartja a motort. A Volkswagen TDI motortesztben a dugattyútisztaság tekintetében meghaladja az ACEA A3/B3 követelményeit.

ALKALMAZÁSI TERÜLET
Benzin- és dízelmotoros személyautókhoz, furgonokhoz, könnyű tehergépjárművekhez, személyszállító mikrobuszokhoz és lakóautókhoz fejlesztve. Alkalmas modern, turbófeltöltős és katalizátorral szerelt motorokhoz is. Megfelel a meghosszabbított olajcsere-periódusok követelményeinek, valamint közvetlen befecskendezésű dízelmotorokhoz is használható (Volkswagen DID teszt).

 

JÓVÁHAGYÁSOK
BMW LL-01,
MB-229.5,
PORSCHE A-40,
RENAULT RN0700/0710,
VW 50200 / 50500,

TELJESÍTMÉNYSZINTEK
ACEA A3/B3,
ACEA A3/B4,
API SL,
API SM,
API SN/CF,
GM LL-B-025,
MB-229.3,
MB-226.5,
PSA B71 2296,

AJÁNLOTT OLYAN ALKALMAZÁSOKHOZ, AHOL AZ ALÁBBI ELŐÍRÁS SZÜKSÉGES
FIAT 9.55535-H2,
FIAT 9.55535-M2,
FIAT 9.55535-N2,
FIAT 9.55535-Z2,

 


Termék információk: 5L Egységár: N°1 997Ft /L | Br 2 536Ft /L Gyártó: VALVOLINE Viszkozitás: 5W40
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Olajkereső
Support