Cikkszám: NYL12803
Br 2 921Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 300Ft/L | Br 2 921Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
2 921Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 2 921Ft Br. 2 839Ft / db Br. 56 769Ft / 1 karton20 db/karton (Megtakarítás. 1 651Ft)
+
-
56 769Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C3
API SM/SL / CF
GM Dexos 2
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
MB 229.51
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01

Kifejezetten a GM (Opel, Chevrolet, Buick stb.) új fejlesztésű, dízel- vagy benzinüzemű, személy- és kis-haszongépjárműi számára kialakított motorolaj. Kiemelkedően magas tisztítóerőt, kopásvédelmet és tovább tökéletesített üzemanyag takarékosságot biztosít. A közepes SAPS (csökkentett szulfáthamu, foszfor és kéntartalmú) kenőanyagok csoportjához tartozik. Magas teljesítményű alapolajok valamint csúcstechnológiájú adalékanyagok keveréke, amely tökéletesen megfelel a legmodernebb dízel részecskeszűrők (DPF) és a benzinüzemű katalizátorok (CAT) igényeinek.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 300Ft /L | Br 2 921Ft /L Gyártó: OPEL-GM Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12812
Br 12 189Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 400Ft/L | Br 3 048Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 50+ db
+
-
12 189Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 12 189Ft Br. 12 069Ft / db Br. 48 276Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 478Ft)
+
-
48 276Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C3
API SM/SL / CF
GM Dexos 2
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
MB 229.51
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01

Kifejezetten a GM (Opel, Chevrolet, Buick stb.) új fejlesztésű, dízel- vagy benzinüzemű, személy- és kis-haszongépjárműi számára kialakított motorolaj. Kiemelkedően magas tisztítóerőt, kopásvédelmet és tovább tökéletesített üzemanyag takarékosságot biztosít. A közepes SAPS (csökkentett szulfáthamu, foszfor és kéntartalmú) kenőanyagok csoportjához tartozik. Magas teljesítményű alapolajok valamint csúcstechnológiájú adalékanyagok keveréke, amely tökéletesen megfelel a legmodernebb dízel részecskeszűrők (DPF) és a benzinüzemű katalizátorok (CAT) igényeinek.


Termék információk: 4L Egységár: N°2 400Ft /L | Br 3 048Ft /L Gyártó: OPEL-GM Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12804
Br 15 139Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 384Ft/L | Br 3 028Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
15 139Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 15 139Ft Br. 14 829Ft / db Br. 59 315Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 1 240Ft)
+
-
59 315Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C3
API SM/SL / CF
GM Dexos 2
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
MB 229.51
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01

Kifejezetten a GM (Opel, Chevrolet, Buick stb.) új fejlesztésű, dízel- vagy benzinüzemű, személy- és kis-haszongépjárműi számára kialakított motorolaj. Kiemelkedően magas tisztítóerőt, kopásvédelmet és tovább tökéletesített üzemanyag takarékosságot biztosít. A közepes SAPS (csökkentett szulfáthamu, foszfor és kéntartalmú) kenőanyagok csoportjához tartozik. Magas teljesítményű alapolajok valamint csúcstechnológiájú adalékanyagok keveréke, amely tökéletesen megfelel a legmodernebb dízel részecskeszűrők (DPF) és a benzinüzemű katalizátorok (CAT) igényeinek.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 384Ft /L | Br 3 028Ft /L Gyártó: OPEL-GM Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12808
Br 129 175Ft
Egységár: N°1 696Ft/L | Br 2 153Ft/L
Kiszerelés: 60L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C3
API SM/SL / CF
GM Dexos 2
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
MB 229.51
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01

Kifejezetten a GM (Opel, Chevrolet, Buick stb.) új fejlesztésű, dízel- vagy benzinüzemű, személy- és kis-haszongépjárműi számára kialakított motorolaj. Kiemelkedően magas tisztítóerőt, kopásvédelmet és tovább tökéletesített üzemanyag takarékosságot biztosít. A közepes SAPS (csökkentett szulfáthamu, foszfor és kéntartalmú) kenőanyagok csoportjához tartozik. Magas teljesítményű alapolajok valamint csúcstechnológiájú adalékanyagok keveréke, amely tökéletesen megfelel a legmodernebb dízel részecskeszűrők (DPF) és a benzinüzemű katalizátorok (CAT) igényeinek.


Termék információk: 60L Egységár: N°1 696Ft /L | Br 2 153Ft /L Gyártó: OPEL-GM Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL13328
Br 4 541Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 575Ft/L | Br 4 541Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
4 541Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 4 541Ft Br. 4 405Ft / db Br. 52 858Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 1 626Ft)
+
-
52 858Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
GM DEXOS 2
MB 229.31
MB 229.51

Teljesen szintetikus motorolaj – a Shell legmodernebb védelme a gépjárművek emissziós(károsanyag-kibocsátási) rendszerei számára. Azzal védi az emissziós rendszert, hogy tisztán tartja a dízel-részecskeszűrőket. Felülmúlhatatlan védelem az olajiszap ellen – a motort minden más motorolajnál jobban tartja a gyári tisztasághoz a lehető legközelebbi állapotban.  Akár 1,7%-kal nagyobb üzemanyag-takarékosság jellemzi.


Termék információk: 1L Egységár: N°3 575Ft /L | Br 4 541Ft /L Gyártó: SHELL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL13329
Br 14 136Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 783Ft/L | Br 3 534Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 50+ db
+
-
14 136Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 14 136Ft Br. 13 626Ft / db Br. 54 504Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 2 038Ft)
+
-
54 504Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
GM DEXOS 2
MB 229.31
MB 229.51

Teljesen szintetikus motorolaj – a Shell legmodernebb védelme a gépjárművek emissziós(károsanyag-kibocsátási) rendszerei számára. Azzal védi az emissziós rendszert, hogy tisztán tartja a dízel-részecskeszűrőket. Felülmúlhatatlan védelem az olajiszap ellen – a motort minden más motorolajnál jobban tartja a gyári tisztasághoz a lehető legközelebbi állapotban.  Akár 1,7%-kal nagyobb üzemanyag-takarékosság jellemzi.


Termék információk: 4L Egységár: N°2 783Ft /L | Br 3 534Ft /L Gyártó: SHELL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL16072
Br 17 030Ft
Egységár: N°2 682Ft/L | Br 3 406Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 5 db
+
-
17 030Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
GM DEXOS 2
MB 229.31
MB 229.51

Teljesen szintetikus motorolaj – a Shell legmodernebb védelme a gépjárművek emissziós(károsanyag-kibocsátási) rendszerei számára. Azzal védi az emissziós rendszert, hogy tisztán tartja a dízel-részecskeszűrőket. Felülmúlhatatlan védelem az olajiszap ellen – a motort minden más motorolajnál jobban tartja a gyári tisztasághoz a lehető legközelebbi állapotban.  Akár 1,7%-kal nagyobb üzemanyag-takarékosság jellemzi.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 682Ft /L | Br 3 406Ft /L Gyártó: SHELL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL13390
Br 3 889Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 062Ft/L | Br 3 889Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 36 db
+
-
3 889Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 3 889Ft Br. 3 742Ft / db Br. 44 903Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 1 763Ft)
+
-
44 903Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
GM Dexos 2
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025

Maximális teljesítmény egészen a következő olajcseréig A Shell Helix Ultra AG a teljesen szintetikus motorolajok legújabb generációja, amely speciálisan arra a célra lett tervezve, hogy megfeleljen csaknem az összes Opel, és Vauxhall benzin- és dízelmotor igényeinek. Ezek a gyártók jóváhagyták a normál és a kiterjesztett szerviz-periódusra egyaránt. A Shell legmodernebb aktív tisztítótechnológiáját tartalmazza, amely folyamatosan megakadályozza a kosz- és az olajiszap lerakódását, valamint a következő olajcseréig folyamatosan biztosítja a motor maximális teljesítményét.


Termék információk: 1L Egységár: N°3 062Ft /L | Br 3 889Ft /L Gyártó: SHELL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL16071
Br 12 002Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 363Ft/L | Br 3 001Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 12 002Ft Br. 11 480Ft / db Br. 45 919Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 2 088Ft)
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN
GM Dexos 2
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025

Maximális teljesítmény egészen a következő olajcseréig A Shell Helix Ultra AG a teljesen szintetikus motorolajok legújabb generációja, amely speciálisan arra a célra lett tervezve, hogy megfeleljen csaknem az összes Opel, és Vauxhall benzin- és dízelmotor igényeinek. Ezek a gyártók jóváhagyták a normál és a kiterjesztett szerviz-periódusra egyaránt. A Shell legmodernebb aktív tisztítótechnológiáját tartalmazza, amely folyamatosan megakadályozza a kosz- és az olajiszap lerakódását, valamint a következő olajcseréig folyamatosan biztosítja a motor maximális teljesítményét


Termék információk: 4L Egységár: N°2 363Ft /L | Br 3 001Ft /L Gyártó: SHELL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL13558
Br 2 956Ft
Egységár: N°2 327Ft/L | Br 2 956Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
2 956Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API CF
API SN PLUS
ACEA C3
BMW LL-04
CHRYSLER MS-11106
FIAT 9.55535-S3
MB-APPROVAL 229.52
OPEL GM DEXOS 2
OV 040 1547 - D30
OV 040 1547 - G30
VW 505.01
HYUNDAI MOTORS
Csökkentett környezetterhelés: A TOTAL QUARTZ INEO MC3 5W-30 biztosítja a háromutas katalizátorok és részecskeszűrők optimális működését, amely így csökkenti az NOx, CO2, CO részecskék kibocsátást, továbbá garantálja a gyártók és az Euro V környezetvédelmi szabványok által meghatározott teljesítmény szinteknek való megfelelést.

Kipufogógáz-utókezelő rendszer hosszabb élettartammal: Ez az olaj úgy hosszabbítja meg a kipufogógáz-utókezelő rendszerek élettartamát, hogy megakadályozza a DPF és a háromutas katalizátor eltömődését és feltöltődését.

Motor védelem és tisztaság: A hőmérsékleti ingadozásokkal szembeni kiváló ellenállás garantálja a motor alkatrészeinek tartósságát és az optimális teljesítmény szintet minden körülmény esetén.

Hosszabb olajcsere periódusok: A TOTAL QUARTZ INEO MC3 5W-30 megfelel a legszigorúbb gyártói szerviz ütemezéseknek, mivel rendkívül hosszú periódusokat tesz lehetővé.

Termék információk: 1L Egységár: N°2 327Ft /L | Br 2 956Ft /L Gyártó: TOTAL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL13439
Br 15 285Ft
Egységár: N°2 407Ft/L | Br 3 057Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
15 285Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API CF
API SN PLUS
ACEA C3
BMW LL-04
CHRYSLER MS-11106
FIAT 9.55535-S3
MB-APPROVAL 229.52
OPEL GM DEXOS 2
OV 040 1547 - D30
OV 040 1547 - G30
VW 505.01
HYUNDAI MOTORS
Csökkentett környezetterhelés: A TOTAL QUARTZ INEO MC3 5W-30 biztosítja a háromutas katalizátorok és részecskeszűrők optimális működését, amely így csökkenti az NOx, CO2, CO részecskék kibocsátást, továbbá garantálja a gyártók és az Euro V környezetvédelmi szabványok által meghatározott teljesítmény szinteknek való megfelelést.

Kipufogógáz-utókezelő rendszer hosszabb élettartammal: Ez az olaj úgy hosszabbítja meg a kipufogógáz-utókezelő rendszerek élettartamát, hogy megakadályozza a DPF és a háromutas katalizátor eltömődését és feltöltődését.

Motor védelem és tisztaság: A hőmérsékleti ingadozásokkal szembeni kiváló ellenállás garantálja a motor alkatrészeinek tartósságát és az optimális teljesítmény szintet minden körülmény esetén.

Hosszabb olajcsere periódusok: A TOTAL QUARTZ INEO MC3 5W-30 megfelel a legszigorúbb gyártói szerviz ütemezéseknek, mivel rendkívül hosszú periódusokat tesz lehetővé.

Termék információk: 5L Egységár: N°2 407Ft /L | Br 3 057Ft /L Gyártó: TOTAL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL13598
Br 142 761Ft
Egységár: N°1 874Ft/L | Br 2 380Ft/L
Kiszerelés: 60L
Készleten: 24 db
+
-
142 761Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API CF
API SN PLUS
ACEA C3
BMW LL-04
CHRYSLER MS-11106
FIAT 9.55535-S3
MB-APPROVAL 229.52
OPEL GM DEXOS 2
OV 040 1547 - D30
OV 040 1547 - G30
VW 505.01
HYUNDAI MOTORS
Csökkentett környezetterhelés: A TOTAL QUARTZ INEO MC3 5W-30 biztosítja a háromutas katalizátorok és részecskeszűrők optimális működését, amely így csökkenti az NOx, CO2, CO részecskék kibocsátást, továbbá garantálja a gyártók és az Euro V környezetvédelmi szabványok által meghatározott teljesítmény szinteknek való megfelelést.

Kipufogógáz-utókezelő rendszer hosszabb élettartammal: Ez az olaj úgy hosszabbítja meg a kipufogógáz-utókezelő rendszerek élettartamát, hogy megakadályozza a DPF és a háromutas katalizátor eltömődését és feltöltődését.

Motor védelem és tisztaság: A hőmérsékleti ingadozásokkal szembeni kiváló ellenállás garantálja a motor alkatrészeinek tartósságát és az optimális teljesítmény szintet minden körülmény esetén.

Hosszabb olajcsere periódusok: A TOTAL QUARTZ INEO MC3 5W-30 megfelel a legszigorúbb gyártói szerviz ütemezéseknek, mivel rendkívül hosszú periódusokat tesz lehetővé.

Termék információk: 60L Egységár: N°1 874Ft /L | Br 2 380Ft /L Gyártó: TOTAL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL13662
Br 3 313Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 608Ft/L | Br 3 313Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 24 db
+
-
3 313Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 3 313Ft Br. 3 302Ft / db Br. 39 614Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 133Ft)
+
-
39 614Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN/CF
BMW LL-04
GM DEXOS 2
MB 229.51
MB 229.52
VW 50200
VW 50500
VW 50501

A SynPowerTM MST C3 Motor Oil SAE 5W-30 prémium minőségű, teljesen szintetikus motorolaj. Kiemelkedő teljesítményre és motorvédelemre készült minden üzemi körülmény között, és úgy fejlesztették ki, hogy megfeleljen, sőt túl is teljesítse a meghatározó motorgyártók legújabb előírásait.

JELLEMZŐK ÉS ELŐNYÖK
Kiemelkedő motorvédelem és teljesítmény
A SynPower motorolaj a legjobb minőségű bázisolajokból és korszerű adalékokból készül, hogy minden üzemi körülmény között maximális védelmet és teljesítményt biztosítson. Úgy tervezték, hogy megfeleljen a vezető motorgyártók legújabb szabványainak.

Meghosszabbított olajcsere-periódus
Összetétele kiváló termékstabilitást biztosít, így hosszan tartó teljesítményt és hosszú olajcsere-intervallumot tesz lehetővé.

Motortisztaság
Minimalizálja a lerakódások kialakulását, így rendkívül tisztán tartja a motort.

Optimalizálva emissziószabályozó rendszerekhez
Kifejezetten olyan emissziószabályozó rendszerekkel való használatra tervezték, mint a DPF (dízel részecskeszűrő) és a TWC (háromutas katalizátor). Az alacsony kén- és foszfortartalmú, Low SAPS összetétel hozzájárul az emissziókezelő rendszer hosszabb élettartamához.

Kiváló hidegindítási tulajdonságok
Az olaj alacsony hőmérsékleten is azonnali folyékonyságot biztosít, ami megkönnyíti a hidegindítást, és már néhány másodperccel az indítás után optimális kenést nyújt.

Kopás elleni védelem
Minden üzemi körülmény között maximális védelmet nyújt a kopással szemben.

ALKALMAZÁSI TERÜLET
Euro 4 és Euro 5 dízelmotorokhoz fejlesztve, amelyek DPF-fel (dízel részecskeszűrő) és/vagy TWC-vel (háromutas katalizátor) vannak felszerelve. Alkalmas EGR- és DPF-rendszerrel szerelt CDI motorokhoz, valamint hosszú olajcsere-periódusokhoz, akár 30 000 km-ig E85 dízel üzemanyag használata esetén.

Használható olyan járművekben is, amelyek környezetkímélő kipufogórendszerekkel rendelkeznek, például EGR-rel, TWC-vel és DPF-fel. Alkalmazható modern GM, Mercedes-Benz és BMW benzin- és dízelmotorokban is, kivéve a GM Duramax dízelmotorokat, amelyek API CJ-4 specifikációjú motorolajat igényelnek.

JÓVÁHAGYÁSOK
BMW LL-04,
MB 229.51,
MB 229.52,
VW 50200,
VW 50500,
VW 50501,
GM DEXOS 2,
GB2G0219103,

TELJESÍTMÉNYSZINTEK
ACEA C3,
API SN/CF,


Termék információk: 1L Egységár: N°2 608Ft /L | Br 3 313Ft /L Gyártó: VALVOLINE Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL13663
Br 13 889Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 188Ft/L | Br 2 778Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50 db
+
-
13 889Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 13 889Ft Br. 13 254Ft / db Br. 53 015Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 2 540Ft)
+
-
53 015Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN/CF
BMW LL-04
GM DEXOS 2
MB 229.51
MB 229.52
VW 50200
VW 50500
VW 50501

A SynPowerTM MST C3 Motor Oil SAE 5W-30 prémium minőségű, teljesen szintetikus motorolaj. Kiemelkedő teljesítményre és motorvédelemre készült minden üzemi körülmény között, és úgy fejlesztették ki, hogy megfeleljen, sőt túl is teljesítse a meghatározó motorgyártók legújabb előírásait.

JELLEMZŐK ÉS ELŐNYÖK
Kiemelkedő motorvédelem és teljesítmény
A SynPower motorolaj a legjobb minőségű bázisolajokból és korszerű adalékokból készül, hogy minden üzemi körülmény között maximális védelmet és teljesítményt biztosítson. Úgy tervezték, hogy megfeleljen a vezető motorgyártók legújabb szabványainak.

Meghosszabbított olajcsere-periódus
Összetétele kiváló termékstabilitást biztosít, így hosszan tartó teljesítményt és hosszú olajcsere-intervallumot tesz lehetővé.

Motortisztaság
Minimalizálja a lerakódások kialakulását, így rendkívül tisztán tartja a motort.

Optimalizálva emissziószabályozó rendszerekhez
Kifejezetten olyan emissziószabályozó rendszerekkel való használatra tervezték, mint a DPF (dízel részecskeszűrő) és a TWC (háromutas katalizátor). Az alacsony kén- és foszfortartalmú, Low SAPS összetétel hozzájárul az emissziókezelő rendszer hosszabb élettartamához.

Kiváló hidegindítási tulajdonságok
Az olaj alacsony hőmérsékleten is azonnali folyékonyságot biztosít, ami megkönnyíti a hidegindítást, és már néhány másodperccel az indítás után optimális kenést nyújt.

Kopás elleni védelem
Minden üzemi körülmény között maximális védelmet nyújt a kopással szemben.

ALKALMAZÁSI TERÜLET
Euro 4 és Euro 5 dízelmotorokhoz fejlesztve, amelyek DPF-fel (dízel részecskeszűrő) és/vagy TWC-vel (háromutas katalizátor) vannak felszerelve. Alkalmas EGR- és DPF-rendszerrel szerelt CDI motorokhoz, valamint hosszú olajcsere-periódusokhoz, akár 30 000 km-ig E85 dízel üzemanyag használata esetén.

Használható olyan járművekben is, amelyek környezetkímélő kipufogórendszerekkel rendelkeznek, például EGR-rel, TWC-vel és DPF-fel. Alkalmazható modern GM, Mercedes-Benz és BMW benzin- és dízelmotorokban is, kivéve a GM Duramax dízelmotorokat, amelyek API CJ-4 specifikációjú motorolajat igényelnek.

JÓVÁHAGYÁSOK
BMW LL-04,
MB 229.51,
MB 229.52,
VW 50200,
VW 50500,
VW 50501,
GM DEXOS 2,
GB2G0219103,

TELJESÍTMÉNYSZINTEK
ACEA C3,
API SN/CF,


Termék információk: 5L Egységár: N°2 188Ft /L | Br 2 778Ft /L Gyártó: VALVOLINE Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL13664
Br 160 360Ft
Egységár: N°2 105Ft/L | Br 2 673Ft/L
Kiszerelés: 60L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN/CF
BMW LL-04
GM DEXOS 2
MB 229.51
MB 229.52
VW 50200
VW 50500
VW 50501

A SynPowerTM MST C3 Motor Oil SAE 5W-30 prémium minőségű, teljesen szintetikus motorolaj. Kiemelkedő teljesítményre és motorvédelemre készült minden üzemi körülmény között, és úgy fejlesztették ki, hogy megfeleljen, sőt túl is teljesítse a meghatározó motorgyártók legújabb előírásait.

JELLEMZŐK ÉS ELŐNYÖK
Kiemelkedő motorvédelem és teljesítmény
A SynPower motorolaj a legjobb minőségű bázisolajokból és korszerű adalékokból készül, hogy minden üzemi körülmény között maximális védelmet és teljesítményt biztosítson. Úgy tervezték, hogy megfeleljen a vezető motorgyártók legújabb szabványainak.

Meghosszabbított olajcsere-periódus
Összetétele kiváló termékstabilitást biztosít, így hosszan tartó teljesítményt és hosszú olajcsere-intervallumot tesz lehetővé.

Motortisztaság
Minimalizálja a lerakódások kialakulását, így rendkívül tisztán tartja a motort.

Optimalizálva emissziószabályozó rendszerekhez
Kifejezetten olyan emissziószabályozó rendszerekkel való használatra tervezték, mint a DPF (dízel részecskeszűrő) és a TWC (háromutas katalizátor). Az alacsony kén- és foszfortartalmú, Low SAPS összetétel hozzájárul az emissziókezelő rendszer hosszabb élettartamához.

Kiváló hidegindítási tulajdonságok
Az olaj alacsony hőmérsékleten is azonnali folyékonyságot biztosít, ami megkönnyíti a hidegindítást, és már néhány másodperccel az indítás után optimális kenést nyújt.

Kopás elleni védelem
Minden üzemi körülmény között maximális védelmet nyújt a kopással szemben.

ALKALMAZÁSI TERÜLET
Euro 4 és Euro 5 dízelmotorokhoz fejlesztve, amelyek DPF-fel (dízel részecskeszűrő) és/vagy TWC-vel (háromutas katalizátor) vannak felszerelve. Alkalmas EGR- és DPF-rendszerrel szerelt CDI motorokhoz, valamint hosszú olajcsere-periódusokhoz, akár 30 000 km-ig E85 dízel üzemanyag használata esetén.

Használható olyan járművekben is, amelyek környezetkímélő kipufogórendszerekkel rendelkeznek, például EGR-rel, TWC-vel és DPF-fel. Alkalmazható modern GM, Mercedes-Benz és BMW benzin- és dízelmotorokban is, kivéve a GM Duramax dízelmotorokat, amelyek API CJ-4 specifikációjú motorolajat igényelnek.

JÓVÁHAGYÁSOK
BMW LL-04,
MB 229.51,
MB 229.52,
VW 50200,
VW 50500,
VW 50501,
GM DEXOS 2,
GB2G0219103,

TELJESÍTMÉNYSZINTEK
ACEA C3,
API SN/CF,


Termék információk: 60L Egységár: N°2 105Ft /L | Br 2 673Ft /L Gyártó: VALVOLINE Viszkozitás: 5W30
TOVÁBBI TERMÉKEK
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Olajkereső
Support