Cikkszám: NYL15957
Br 27 248Ft
Egységár: N°21 455Ft/L | Br 27 248Ft/L
Készleten: 12 db
+
-
27 248Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API GL-4
API GL-5
BMW 83222339223 MTF-LT-4
BMW 83222365987
BMW 83229407768
BMW OSP
BMW SAF-XO
BOT 130 M
BOT 328
BOT 720
DAF LKW (hosszabbított csereperiódusokhoz)
DTFR 12B140 (MB 235.8)
DTFR 13B110 (MB 235.11)
Ford 1045737
Ford 5021033
Ford WSD-M2C200-C
IVECO
Land Rover TYK500010
MAN 342 S1
MB 235.11
MB 235.21
MB 235.72
MB 235.8
MB 235.9
MIL-L-2105 D
Porsche 000.043.304.71
Porsche 000.043.305.04
Porsche 958.341.536.00 (Torsen 2010–2018)
Renault LKW
Scania STO 1:0
VOLVO 97312
VOLVO 97315
VOLVO 97319
VW G 052 145 A2
VW G 052 539 A2
VW G 052 911 A2
ZF TE-ML 12B
ZF TE-ML 16F
ZF TE-ML 17B

RAVENOL VSG SAE 75W-90

Kategória: Kézi váltó- és hajtóműolaj
Cikkszám: 1221101
Viszkozitás: 75W-90
Olajtípus: Teljesen szintetikus
Alkalmazás: Személygépkocsi, teherautó, mezőgazdasági gép

API GL-4,
API GL-5,
BMW 83222339223 MTF-LT-4,
BMW 83222365987,
BMW 83229407768,
BMW OSP,
BMW SAF-XO,
BOT 130 M,
BOT 328,
BOT 720,
DAF LKW (hosszabbított csereperiódusokhoz),
DTFR 12B140 (MB 235.8),
DTFR 13B110 (MB 235.11),
Ford 1045737,
Ford 5021033,
Ford WSD-M2C200-C,
IVECO,
Land Rover TYK500010,
MAN 342 S1,
MB 235.11,
MB 235.21,
MB 235.72,
MB 235.8,
MB 235.9,
MIL-L-2105 D,
Porsche 000.043.304.71,
Porsche 000.043.305.04,
Porsche 958.341.536.00 (Torsen 2010–2018),
Renault LKW,
Scania STO 1:0,
VOLVO 97312,
VOLVO 97315,
VOLVO 97319,
VW G 052 145 A2,
VW G 052 539 A2,
VW G 052 911 A2,
ZF TE-ML 12B,
ZF TE-ML 16F,
ZF TE-ML 17B,


Termékleírás

A RAVENOL VSG SAE 75W-90 nagy teljesítményű, univerzális hajtóműolaj, teljesen szintetikus komponenseken alapul.

Kiváló minőségű szintetikus alapolajokra épül, speciális adalékokkal és inhibitorokkal, amelyek biztosítják a váltók hibátlan működését, és megfelelnek a modern hajtóművek legszigorúbb követelményeinek.


Alkalmazási javaslat

  • Különösen ajánlott nagy igénybevételű tengelyhajtásokhoz

  • Alkalmas szinkronizált és nem szinkronizált kézi váltókhoz, osztóművekhez és segédhajtásokhoz, ahol API GL-4 vagy GL-5 olaj szükséges

  • Használható többek között:

    • Ford váltók: IB5, B5, MTX75, GM5, MT285/6, MMT6/6, MT75, R15M-D, R15MX-D, MT82

    • Porsche állandó összkerékhajtás (Torsen PL72T) Cayenne 92A/958 Diesel és S Hybrid modellekhez 2010–2018 között


Jellemzők

  • Magas adaléktartalék a gyártói előírás szerinti hosszabb olajcsere-periódusokhoz

  • Kiváló hidegfolyási tulajdonságok

  • Kimagasló kopásvédelem és hajtáslánc-hatékonyság

  • Üzemanyag-megtakarítás még rövid távoknál, alacsony hőmérsékleten is

  • Stabil kenőfilm nagy terhelés mellett is

  • Kiemelkedő korrózióvédelem, jó kompatibilitás színesfémekkel

  • Magas oxidációs stabilitás, meggátolja az olaj besűrűsödését és a lerakódások képződését

  • Kiváló szennytartó képesség, tisztán tartja az egységeket hosszú csereperiódus után is

  • Kiváló elasztomer-kompatibilitás a szivárgások megelőzésére

  • Rendkívüli nyírási stabilitás – hosszú használat után is SAE 75W-90 viszkozitási osztályban marad

  • Nagyon magas védelem rozsda, korrózió és habzás ellen

  • Rendkívül alacsony dermedéspont

  • Kiváló EP tulajdonságok

  • Üzemanyag-megtakarítás


Műszaki adatok

Tulajdonság Egység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 839,8 EN ISO 12185
Szín – sárga Vizuális
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 16,8 DIN 51562-1
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 108,8 DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) – 168 DIN ISO 2909
Brookfield viszkozitás -40 °C-on mPa*s 47.000 ASTM D2983
Dermedéspont °C -57 DIN ISO 3016
Lobbanáspont °C 224 DIN EN ISO 2592
Habzási hajlam (Seq. I 24 °C) ml/ml 0/0 ASTM D892
Habzási hajlam (Seq. II 93,5 °C) ml/ml 0/0 ASTM D892
Habzási hajlam (Seq. III 24 °C 93,5 °C után) ml/ml 0/0 ASTM D892
Rézlemez-korróziós teszt 121 °C-on – 1a ASTM D130

Termék információk: Egységár: N°21 455Ft /L | Br 27 248Ft /L Gyártó: RAVENOL
Cikkszám: NYL15958
Br 5 254Ft
Egységár: N°4 137Ft/L | Br 5 254Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 12 db
+
-
5 254Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C5
ACEA C6
API SN
Ford WSS-M2C956-A1
MB 229.71
MB 229.72
Porsche C20
VW 508 00
VW 509 00

RAVENOL VSH SAE 0W-20

Kategória: Személyautó motorolaj
Viszkozitás: SAE 0W-20
Olajtípus: Szintetikus, HC- és PAO-alapú
Felhasználás: Személyautó
Technológia: CleanSynto®

Specifikációk:

ACEA C5,
ACEA C6,
API SN,

Gyártói jóváhagyások:

Porsche C20,
VW 508 00,
VW 509 00,

Gyártói ajánlások:

Ford WSS-M2C956-A1,
MB 229.71,
MB 229.72,

A RAVENOL VSH SAE 0W-20 HC, azaz hidrokrakkolt, valamint PAO, azaz polialfaolefin alapú, szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj, bevált CleanSynto® technológiával, személyautók turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel rendelkező, valamint ezek nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz.

A RAVENOL VSH SAE 0W-20 kiváló hidegindítási tulajdonságok mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

A RAVENOL VSH SAE 0W-20 speciális alapolajokkal kialakított formulájának köszönhetően magas viszkozitási indexszel rendelkezik. A formula azonosításra szolgáló kémiai markert tartalmaz, és zöld színű. Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban.

A RAVENOL VSH SAE 0W-20 hosszú olajélettartam mellett is biztosítja a viszkozitási osztály megtartását a teljes csereintervallum alatt.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL VSH SAE 0W-20 a károsanyag-kibocsátás mérséklésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó előírásai szerint.

Használati útmutató

A RAVENOL VSH SAE 0W-20 univerzális, üzemanyag-takarékos motorolaj, amely minden modern benzin- és dízelmotoros személyautóhoz alkalmas, ahol ezt az olajminőséget írják elő.

A RAVENOL VSH SAE 0W-20 kifejezetten a legújabb Volkswagen VW 508 00 / 509 00 specifikációhoz lett fejlesztve, az úgynevezett VW Blue Oil követelményeinek megfelelően.

Jellemzők

  • Garantálja a motor lehető leggyorsabb kenését
  • Magas üzemanyag-takarékossági, azaz FE-hatás az alkalmazott alapolajoknak és adalékoknak köszönhetően
  • Alacsony párolgási hajlam, ezáltal alacsonyabb olajfogyasztás
  • Csökkentett HTHS-viszkozitás a maximális üzemanyag-takarékosság érdekében
  • Jó koromfelvételi és diszpergáló képesség
  • Semleges viselkedés tömítőanyagokkal szemben
  • Azonosításra szolgáló kémiai markereket tartalmaz, és zöld színű
  • Kiválóan alkalmas meghosszabbított olajcsere-intervallumokhoz

Műszaki termékadatok

Jellemző

Tulajdonság

Adat

Vizsgálati módszer

Szín

 

zöld

vizuális

Szulfáthamu

% tömeg

0,8

DIN 51575

TBN

mg KOH/g

8,2

ASTM D2896

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

8,6

DIN 51659-2

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

44,9

DIN 51659-2

Viszkozitási index VI

 

172

DIN ISO 2909

CCS viszkozitás -35 °C-on

mPa·s

5860

ASTM D5293

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

844,3

DIN 51757

Lobbanáspont

°C

228

DIN EN ISO 2592

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa·s

2,77

ASTM D5481

Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -40 °C-on

mPa·s

17.100

ASTM D4684

Noack párolgási veszteség

% M/M

9,5

ASTM D5800

Dermedéspont

°C

-42

DIN ISO 3016

 


Termék információk: 1L Egységár: N°4 137Ft /L | Br 5 254Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL15959
Br 21 814Ft
Egységár: N°4 294Ft/L | Br 5 454Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 12 db
+
-
21 814Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C5
ACEA C6
API SN
Ford WSS-M2C956-A1
MB 229.71
MB 229.72
Porsche C20
VW 508 00
VW 509 00

RAVENOL VSH SAE 0W-20

Kategória: Személyautó motorolaj
Viszkozitás: SAE 0W-20
Olajtípus: Szintetikus, HC- és PAO-alapú
Felhasználás: Személyautó
Technológia: CleanSynto®

Specifikációk:

ACEA C5,
ACEA C6,
API SN,

Gyártói jóváhagyások:

Porsche C20,
VW 508 00,
VW 509 00,

Gyártói ajánlások:

Ford WSS-M2C956-A1,
MB 229.71,
MB 229.72,

A RAVENOL VSH SAE 0W-20 HC, azaz hidrokrakkolt, valamint PAO, azaz polialfaolefin alapú, szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj, bevált CleanSynto® technológiával, személyautók turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel rendelkező, valamint ezek nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz.

A RAVENOL VSH SAE 0W-20 kiváló hidegindítási tulajdonságok mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

A RAVENOL VSH SAE 0W-20 speciális alapolajokkal kialakított formulájának köszönhetően magas viszkozitási indexszel rendelkezik. A formula azonosításra szolgáló kémiai markert tartalmaz, és zöld színű. Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban.

A RAVENOL VSH SAE 0W-20 hosszú olajélettartam mellett is biztosítja a viszkozitási osztály megtartását a teljes csereintervallum alatt.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL VSH SAE 0W-20 a károsanyag-kibocsátás mérséklésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó előírásai szerint.

Használati útmutató

A RAVENOL VSH SAE 0W-20 univerzális, üzemanyag-takarékos motorolaj, amely minden modern benzin- és dízelmotoros személyautóhoz alkalmas, ahol ezt az olajminőséget írják elő.

A RAVENOL VSH SAE 0W-20 kifejezetten a legújabb Volkswagen VW 508 00 / 509 00 specifikációhoz lett fejlesztve, az úgynevezett VW Blue Oil követelményeinek megfelelően.

Jellemzők

  • Garantálja a motor lehető leggyorsabb kenését
  • Magas üzemanyag-takarékossági, azaz FE-hatás az alkalmazott alapolajoknak és adalékoknak köszönhetően
  • Alacsony párolgási hajlam, ezáltal alacsonyabb olajfogyasztás
  • Csökkentett HTHS-viszkozitás a maximális üzemanyag-takarékosság érdekében
  • Jó koromfelvételi és diszpergáló képesség
  • Semleges viselkedés tömítőanyagokkal szemben
  • Azonosításra szolgáló kémiai markereket tartalmaz, és zöld színű
  • Kiválóan alkalmas meghosszabbított olajcsere-intervallumokhoz

Műszaki termékadatok

Jellemző

Tulajdonság

Adat

Vizsgálati módszer

Szín

 

zöld

vizuális

Szulfáthamu

% tömeg

0,8

DIN 51575

TBN

mg KOH/g

8,2

ASTM D2896

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

8,6

DIN 51659-2

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

44,9

DIN 51659-2

Viszkozitási index VI

 

172

DIN ISO 2909

CCS viszkozitás -35 °C-on

mPa·s

5860

ASTM D5293

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

844,3

DIN 51757

Lobbanáspont

°C

228

DIN EN ISO 2592

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa·s

2,77

ASTM D5481

Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -40 °C-on

mPa·s

17.100

ASTM D4684

Noack párolgási veszteség

% M/M

9,5

ASTM D5800

Dermedéspont

°C

-42

DIN ISO 3016

 


Termék információk: 4L Egységár: N°4 294Ft /L | Br 5 454Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL15960
Br 25 860Ft
Egységár: N°4 073Ft/L | Br 5 172Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 12 db
+
-
25 860Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C5
ACEA C6
API SN
Ford WSS-M2C956-A1
MB 229.71
MB 229.72
Porsche C20
VW 508 00
VW 509 00

RAVENOL VSH SAE 0W-20

Kategória: Személyautó motorolaj
Viszkozitás: SAE 0W-20
Olajtípus: Szintetikus, HC- és PAO-alapú
Felhasználás: Személyautó
Technológia: CleanSynto®

Specifikációk:

ACEA C5,
ACEA C6,
API SN,

Gyártói jóváhagyások:

Porsche C20,
VW 508 00,
VW 509 00,

Gyártói ajánlások:

Ford WSS-M2C956-A1,
MB 229.71,
MB 229.72,

A RAVENOL VSH SAE 0W-20 HC, azaz hidrokrakkolt, valamint PAO, azaz polialfaolefin alapú, szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj, bevált CleanSynto® technológiával, személyautók turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel rendelkező, valamint ezek nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz.

A RAVENOL VSH SAE 0W-20 kiváló hidegindítási tulajdonságok mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

A RAVENOL VSH SAE 0W-20 speciális alapolajokkal kialakított formulájának köszönhetően magas viszkozitási indexszel rendelkezik. A formula azonosításra szolgáló kémiai markert tartalmaz, és zöld színű. Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban.

A RAVENOL VSH SAE 0W-20 hosszú olajélettartam mellett is biztosítja a viszkozitási osztály megtartását a teljes csereintervallum alatt.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL VSH SAE 0W-20 a károsanyag-kibocsátás mérséklésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó előírásai szerint.

Használati útmutató

A RAVENOL VSH SAE 0W-20 univerzális, üzemanyag-takarékos motorolaj, amely minden modern benzin- és dízelmotoros személyautóhoz alkalmas, ahol ezt az olajminőséget írják elő.

A RAVENOL VSH SAE 0W-20 kifejezetten a legújabb Volkswagen VW 508 00 / 509 00 specifikációhoz lett fejlesztve, az úgynevezett VW Blue Oil követelményeinek megfelelően.

Jellemzők

  • Garantálja a motor lehető leggyorsabb kenését
  • Magas üzemanyag-takarékossági, azaz FE-hatás az alkalmazott alapolajoknak és adalékoknak köszönhetően
  • Alacsony párolgási hajlam, ezáltal alacsonyabb olajfogyasztás
  • Csökkentett HTHS-viszkozitás a maximális üzemanyag-takarékosság érdekében
  • Jó koromfelvételi és diszpergáló képesség
  • Semleges viselkedés tömítőanyagokkal szemben
  • Azonosításra szolgáló kémiai markereket tartalmaz, és zöld színű
  • Kiválóan alkalmas meghosszabbított olajcsere-intervallumokhoz

Műszaki termékadatok

Jellemző

Tulajdonság

Adat

Vizsgálati módszer

Szín

 

zöld

vizuális

Szulfáthamu

% tömeg

0,8

DIN 51575

TBN

mg KOH/g

8,2

ASTM D2896

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

8,6

DIN 51659-2

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

44,9

DIN 51659-2

Viszkozitási index VI

 

172

DIN ISO 2909

CCS viszkozitás -35 °C-on

mPa·s

5860

ASTM D5293

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

844,3

DIN 51757

Lobbanáspont

°C

228

DIN EN ISO 2592

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa·s

2,77

ASTM D5481

Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -40 °C-on

mPa·s

17.100

ASTM D4684

Noack párolgási veszteség

% M/M

9,5

ASTM D5800

Dermedéspont

°C

-42

DIN ISO 3016

 


Termék információk: 5L Egységár: N°4 073Ft /L | Br 5 172Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL15968
Br 4 793Ft
Egységár: N°3 774Ft/L | Br 4 793Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 12 db
+
-
4 793Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API SN Plus
API SP
BMW Longlife-01
Chrysler MS-10850
Chrysler MS-10896
Fiat 9.55535-H2
MB 226.5
MB 229.3
Opel/GM-LL-B-025
PSA B71 2296
Porsche A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL VSI SAE 5W-40

Kategória: Személyautó motorolaj
Termékszám: 1111130
Viszkozitás: SAE 5W-40
Olajtípus: Teljesen szintetikus, PAO-alapú
Felhasználás: Személyautó
Technológia: CleanSynto®

Specifikációk:

ACEA A3/B4,
API CF,
API SN Plus,
API SP,

Gyártói jóváhagyások:

API SN Plus,
API SP,
MB-Freigabe 229.3,
Porsche A40,
Renault RN0700,
Renault RN0710,
VW 502 00,
VW 505 00,

Gyártói ajánlások:

BMW Longlife-01,
Chrysler MS-10850,
Chrysler MS-10896,
Fiat 9.55535-H2,
MB 226.5,
Opel/GM-LL-B-025,
PSA B71 2296,

A RAVENOL VSI SAE 5W-40 PAO, azaz polialfaolefin alapú, teljesen szintetikus motorolaj, bevált CleanSynto® technológiával, személyautók turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel rendelkező, valamint ezek nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz.

Összetételének köszönhetően a RAVENOL VSI SAE 5W-40 nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőréteget biztosít, és véd a korrózióval, valamint az oxidáció vagy kokszosodás miatti olajveszteséggel szemben. Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL VSI SAE 5W-40 a károsanyag-kibocsátás mérséklésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez. Minden vezetési körülmény között üzembiztonságot garantál, például szélsőséges stop-and-go városi forgalomban és nagy sebességű autópályás használat során is.

A RAVENOL VSI SAE 5W-40 kiváló hidegindítási tulajdonságok mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó előírásai szerint.


Használati útmutató

A RAVENOL VSI SAE 5W-40 alkalmas minden modern benzin- és dízelmotoros személyautó egész éves, energiatakarékos üzemeltetésére. Kifejezetten turbófeltöltőkhöz, valamint katalizátoros üzemhez fejlesztették ki.


Jellemzők

  • Magas kopásállóság
  • Üzemanyag-megtakarítás a könnyűfutási tulajdonságoknak köszönhetően
  • Kiváló detergens és diszpergens tulajdonságok
  • Megakadályozza a feketeiszap-képződést
  • Hosszú élettartam a magas oxidációs stabilitásnak köszönhetően
  • Kiváló hidegindítási teljesítmény
  • Nagyon jó viszkozitás-hőmérséklet viselkedés
  • Alacsony párolgási hajlam
  • Katalizátorokhoz alkalmas

Műszaki termékadatok

Jellemző Tulajdonság Adat Vizsgálati módszer
Szín   sárgásbarna vizuális
Szulfáthamu % tömeg 1,39 DIN 51575
TBN mg KOH/g 10,0 ASTM D2896
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 14,5 DIN 51659-2
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 87,6 DIN 51659-2
Viszkozitási index VI   172 DIN ISO 2909
CCS viszkozitás -30 °C-on mPa·s 4220 ASTM D5293
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 843,0 EN ISO 12185
Lobbanáspont °C 238 DIN EN ISO 2592
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa·s 3,84 ASTM D5481
Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -35 °C-on mPa·s 18.600 ASTM D4684
Noack párolgási veszteség % M/M 6,9 ASTM D5800
Dermedéspont °C -51 DIN ISO 3016

Termék információk: 1L Egységár: N°3 774Ft /L | Br 4 793Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL15923
Br 17 514Ft
Egységár: N°3 448Ft/L | Br 4 379Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 9 db
+
-
17 514Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API SN Plus
API SP
BMW Longlife-01
Chrysler MS-10850
Chrysler MS-10896
Fiat 9.55535-H2
MB 226.5
MB 229.3
Opel/GM-LL-B-025
PSA B71 2296
Porsche A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL VSI SAE 5W-40

Kategória: Személyautó motorolaj
Termékszám: 1111130
Viszkozitás: SAE 5W-40
Olajtípus: Teljesen szintetikus, PAO-alapú
Felhasználás: Személyautó
Technológia: CleanSynto®

Specifikációk:

ACEA A3/B4,
API CF,
API SN Plus,
API SP,

Gyártói jóváhagyások:

API SN Plus,
API SP,
MB-Freigabe 229.3,
Porsche A40,
Renault RN0700,
Renault RN0710,
VW 502 00,
VW 505 00,

Gyártói ajánlások:

BMW Longlife-01,
Chrysler MS-10850,
Chrysler MS-10896,
Fiat 9.55535-H2,
MB 226.5,
Opel/GM-LL-B-025,
PSA B71 2296,

A RAVENOL VSI SAE 5W-40 PAO, azaz polialfaolefin alapú, teljesen szintetikus motorolaj, bevált CleanSynto® technológiával, személyautók turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel rendelkező, valamint ezek nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz.

Összetételének köszönhetően a RAVENOL VSI SAE 5W-40 nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőréteget biztosít, és véd a korrózióval, valamint az oxidáció vagy kokszosodás miatti olajveszteséggel szemben. Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL VSI SAE 5W-40 a károsanyag-kibocsátás mérséklésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez. Minden vezetési körülmény között üzembiztonságot garantál, például szélsőséges stop-and-go városi forgalomban és nagy sebességű autópályás használat során is.

A RAVENOL VSI SAE 5W-40 kiváló hidegindítási tulajdonságok mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó előírásai szerint.


Használati útmutató

A RAVENOL VSI SAE 5W-40 alkalmas minden modern benzin- és dízelmotoros személyautó egész éves, energiatakarékos üzemeltetésére. Kifejezetten turbófeltöltőkhöz, valamint katalizátoros üzemhez fejlesztették ki.


Jellemzők

  • Magas kopásállóság
  • Üzemanyag-megtakarítás a könnyűfutási tulajdonságoknak köszönhetően
  • Kiváló detergens és diszpergens tulajdonságok
  • Megakadályozza a feketeiszap-képződést
  • Hosszú élettartam a magas oxidációs stabilitásnak köszönhetően
  • Kiváló hidegindítási teljesítmény
  • Nagyon jó viszkozitás-hőmérséklet viselkedés
  • Alacsony párolgási hajlam
  • Katalizátorokhoz alkalmas

Műszaki termékadatok

Jellemző Tulajdonság Adat Vizsgálati módszer
Szín   sárgásbarna vizuális
Szulfáthamu % tömeg 1,39 DIN 51575
TBN mg KOH/g 10,0 ASTM D2896
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 14,5 DIN 51659-2
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 87,6 DIN 51659-2
Viszkozitási index VI   172 DIN ISO 2909
CCS viszkozitás -30 °C-on mPa·s 4220 ASTM D5293
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 843,0 EN ISO 12185
Lobbanáspont °C 238 DIN EN ISO 2592
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa·s 3,84 ASTM D5481
Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -35 °C-on mPa·s 18.600 ASTM D4684
Noack párolgási veszteség % M/M 6,9 ASTM D5800
Dermedéspont °C -51 DIN ISO 3016

Termék információk: 4L Egységár: N°3 448Ft /L | Br 4 379Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL15969
Br 21 629Ft
Egységár: N°3 406Ft/L | Br 4 326Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 12 db
+
-
21 629Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API SN Plus
API SP
BMW Longlife-01
Chrysler MS-10850
Chrysler MS-10896
Fiat 9.55535-H2
MB 226.5
MB 229.3
Opel/GM-LL-B-025
PSA B71 2296
Porsche A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL VSI SAE 5W-40

Kategória: Személyautó motorolaj
Termékszám: 1111130
Viszkozitás: SAE 5W-40
Olajtípus: Teljesen szintetikus, PAO-alapú
Felhasználás: Személyautó
Technológia: CleanSynto®

Specifikációk:

ACEA A3/B4,
API CF,
API SN Plus,
API SP,

Gyártói jóváhagyások:

API SN Plus,
API SP,
MB-Freigabe 229.3,
Porsche A40,
Renault RN0700,
Renault RN0710,
VW 502 00,
VW 505 00,

Gyártói ajánlások:

BMW Longlife-01,
Chrysler MS-10850,
Chrysler MS-10896,
Fiat 9.55535-H2,
MB 226.5,
Opel/GM-LL-B-025,
PSA B71 2296,

A RAVENOL VSI SAE 5W-40 PAO, azaz polialfaolefin alapú, teljesen szintetikus motorolaj, bevált CleanSynto® technológiával, személyautók turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel rendelkező, valamint ezek nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz.

Összetételének köszönhetően a RAVENOL VSI SAE 5W-40 nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőréteget biztosít, és véd a korrózióval, valamint az oxidáció vagy kokszosodás miatti olajveszteséggel szemben. Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL VSI SAE 5W-40 a károsanyag-kibocsátás mérséklésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez. Minden vezetési körülmény között üzembiztonságot garantál, például szélsőséges stop-and-go városi forgalomban és nagy sebességű autópályás használat során is.

A RAVENOL VSI SAE 5W-40 kiváló hidegindítási tulajdonságok mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó előírásai szerint.


Használati útmutató

A RAVENOL VSI SAE 5W-40 alkalmas minden modern benzin- és dízelmotoros személyautó egész éves, energiatakarékos üzemeltetésére. Kifejezetten turbófeltöltőkhöz, valamint katalizátoros üzemhez fejlesztették ki.


Jellemzők

  • Magas kopásállóság
  • Üzemanyag-megtakarítás a könnyűfutási tulajdonságoknak köszönhetően
  • Kiváló detergens és diszpergens tulajdonságok
  • Megakadályozza a feketeiszap-képződést
  • Hosszú élettartam a magas oxidációs stabilitásnak köszönhetően
  • Kiváló hidegindítási teljesítmény
  • Nagyon jó viszkozitás-hőmérséklet viselkedés
  • Alacsony párolgási hajlam
  • Katalizátorokhoz alkalmas

Műszaki termékadatok

Jellemző Tulajdonság Adat Vizsgálati módszer
Szín   sárgásbarna vizuális
Szulfáthamu % tömeg 1,39 DIN 51575
TBN mg KOH/g 10,0 ASTM D2896
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 14,5 DIN 51659-2
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 87,6 DIN 51659-2
Viszkozitási index VI   172 DIN ISO 2909
CCS viszkozitás -30 °C-on mPa·s 4220 ASTM D5293
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 843,0 EN ISO 12185
Lobbanáspont °C 238 DIN EN ISO 2592
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa·s 3,84 ASTM D5481
Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -35 °C-on mPa·s 18.600 ASTM D4684
Noack párolgási veszteség % M/M 6,9 ASTM D5800
Dermedéspont °C -51 DIN ISO 3016

Termék információk: 5L Egységár: N°3 406Ft /L | Br 4 326Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL15633
Br 5 496Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°4 327Ft/L | Br 5 496Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 31 db
+
-
5 496Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 5 496Ft Br. 5 315Ft / db Br. 63 770Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 2 175Ft)
+
-
63 770Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
MB-Freigabe 229.31
MB-Freigabe 229.51
MB-Freigabe 229.52
Porsche C30
VW 504 00
VW 507 00

RAVENOL VSW SAE 0W-30

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111106
Viszkozitás: 0W-30
Specifikáció: ACEA C3, API SN
Olajtípus: Teljesen szintetikus
Jóváhagyások: BMW Longlife-04, MB-Freigabe 229.31, MB-Freigabe 229.51, MB-Freigabe 229.52, Porsche C30, VW 504 00, VW 507 00
Ajánlás: Chrysler MS-11106
Alkalmazás: Személygépkocsi
Technológia: CleanSynto®, USVO®

Termékleírás

A RAVENOL VSW SAE 0W-30 egy PAO (polialfaolefin) alapú, teljesen szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj, amely különösen az USVO® és a bevált CleanSynto® technológiával készült, benzin- és dízelmotorokhoz, turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel szerelt változatokhoz is.

Az USVO® technológia révén rendkívül magas viszkozitási stabilitást ér el. Kiküszöböli a polimer viszkozitásjavítók hátrányait, miközben azok előnyeit biztosítja. Ez javítja a motor védelmét, teljesítményét, tisztaságát és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia biztosítja, hogy az olaj a teljes csereperiódus alatt ne veszítsen nyírási stabilitásából, rendkívül oxidációálló legyen, és gyorsan kifejtse kenőhatását. Ez csökkenti a súrlódást, miközben tisztán és hatékonyan tartja a motort.

A RAVENOL VSW SAE 0W-30 meghosszabbítja a dízel részecskeszűrő élettartamát azáltal, hogy csökkenti a hamuképző részecskék mennyiségét a kipufogógázban. Mérsékli a környezetre ártalmas gázok kibocsátását, és tartós motorvédelmet nyújt.

Új formulájának köszönhetően magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőfilmet képez, védi a motort a korróziótól és az olaj oxidációja vagy kokszosodása miatti veszteségektől. Kiváló hidegindítási tulajdonságai optimális kenésbiztonságot garantálnak a hideg üzemi fázisban is.

A RAVENOL VSW SAE 0W-30 csökkenti az üzemanyag-fogyasztást, ezáltal hozzájárul a környezetvédelemhez. Minimalizálja a súrlódást, a kopást és a fogyasztást, miközben kiváló hidegindítási jellemzőkkel rendelkezik.

Minden vezetési körülmény között üzembiztonságot garantál, legyen szó szélsőséges városi forgalomról vagy autópályás nagy sebességről. Az olajcsere-intervallum a gyártói előírásoknak megfelelően meghosszabbítható.

Alkalmazási javaslat

A RAVENOL VSW SAE 0W-30 minden VW járműben alkalmazható LongLife szervizprogrammal és anélkül is, ezért alkalmas hosszabb olajcsere-intervallumokra, valamint DPF-fel szerelt és anélküli járművekhez egyaránt. A jármű- és motorgyártó előírásait minden esetben be kell tartani.

Jellemzők

  • Különösen alacsony súrlódás és kiemelkedő teljesítmény a speciális adalékoknak köszönhetően

  • Kiváló motorvédelem hidegindítás után és nehezebb körülmények között is

  • Gyors kenés alacsony (-30 °C alatti) hőmérsékleten, valamint elegendő kenőfilm 150 °C feletti olajhőmérsékleten is

  • Maximális védelem a kopás, lerakódás és korrózió ellen, kedvezőtlen körülmények között is

  • Alacsonyabb üzemanyag-fogyasztás (Fuel Economy)

  • Hidraulikus szelepemelők minden hőmérsékleten megfelelően működnek

  • Nem befolyásolja a tömítések állapotát

  • Megakadályozza az iszaposodást, kokszosodást, lakkréteg- és korrózióképződést

Műszaki adatok

Tulajdonság Egység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 846,0 EN ISO 12185
Szín – barna Vizuális
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 12,0 DIN 51562-1
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 60,8 DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) – 197 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa*s 3,6 ASTM D5481
CCS viszkozitás -35 °C-on mPa*s 5565 ASTM D5293
Alacsony hőm. szivattyúzhatóság (MRV) -40 °C-on mPa*s 14.800 ASTM D4684
Dermedéspont °C -60 DIN ISO 3016
Párolgási veszteség (Noack) % m/m 9,0 ASTM D5800
Lobbanáspont °C 234 DIN EN ISO 2592
TBN mg KOH/g 7,6 ASTM D2896
Szulfáthamu % tömeg 0,63 DIN 51575

Termék információk: 1L Egységár: N°4 327Ft /L | Br 5 496Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W30
Cikkszám: NYL15634
Br 25 517Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°4 019Ft/L | Br 5 104Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 11 db
+
-
25 517Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 25 517Ft Br. 23 407Ft / db Br. 93 625Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 8 443Ft)
+
-
93 625Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
MB-Freigabe 229.31
MB-Freigabe 229.51
MB-Freigabe 229.52
Porsche C30
VW 504 00
VW 507 00

RAVENOL VSW SAE 0W-30

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111106
Viszkozitás: 0W-30
Specifikáció: ACEA C3, API SN
Olajtípus: Teljesen szintetikus
Jóváhagyások: BMW Longlife-04, MB-Freigabe 229.31, MB-Freigabe 229.51, MB-Freigabe 229.52, Porsche C30, VW 504 00, VW 507 00
Ajánlás: Chrysler MS-11106
Alkalmazás: Személygépkocsi
Technológia: CleanSynto®, USVO®

Termékleírás

A RAVENOL VSW SAE 0W-30 egy PAO (polialfaolefin) alapú, teljesen szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj, amely különösen az USVO® és a bevált CleanSynto® technológiával készült, benzin- és dízelmotorokhoz, turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel szerelt változatokhoz is.

Az USVO® technológia révén rendkívül magas viszkozitási stabilitást ér el. Kiküszöböli a polimer viszkozitásjavítók hátrányait, miközben azok előnyeit biztosítja. Ez javítja a motor védelmét, teljesítményét, tisztaságát és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia biztosítja, hogy az olaj a teljes csereperiódus alatt ne veszítsen nyírási stabilitásából, rendkívül oxidációálló legyen, és gyorsan kifejtse kenőhatását. Ez csökkenti a súrlódást, miközben tisztán és hatékonyan tartja a motort.

A RAVENOL VSW SAE 0W-30 meghosszabbítja a dízel részecskeszűrő élettartamát azáltal, hogy csökkenti a hamuképző részecskék mennyiségét a kipufogógázban. Mérsékli a környezetre ártalmas gázok kibocsátását, és tartós motorvédelmet nyújt.

Új formulájának köszönhetően magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőfilmet képez, védi a motort a korróziótól és az olaj oxidációja vagy kokszosodása miatti veszteségektől. Kiváló hidegindítási tulajdonságai optimális kenésbiztonságot garantálnak a hideg üzemi fázisban is.

A RAVENOL VSW SAE 0W-30 csökkenti az üzemanyag-fogyasztást, ezáltal hozzájárul a környezetvédelemhez. Minimalizálja a súrlódást, a kopást és a fogyasztást, miközben kiváló hidegindítási jellemzőkkel rendelkezik.

Minden vezetési körülmény között üzembiztonságot garantál, legyen szó szélsőséges városi forgalomról vagy autópályás nagy sebességről. Az olajcsere-intervallum a gyártói előírásoknak megfelelően meghosszabbítható.

Alkalmazási javaslat

A RAVENOL VSW SAE 0W-30 minden VW járműben alkalmazható LongLife szervizprogrammal és anélkül is, ezért alkalmas hosszabb olajcsere-intervallumokra, valamint DPF-fel szerelt és anélküli járművekhez egyaránt. A jármű- és motorgyártó előírásait minden esetben be kell tartani.

Jellemzők

  • Különösen alacsony súrlódás és kiemelkedő teljesítmény a speciális adalékoknak köszönhetően

  • Kiváló motorvédelem hidegindítás után és nehezebb körülmények között is

  • Gyors kenés alacsony (-30 °C alatti) hőmérsékleten, valamint elegendő kenőfilm 150 °C feletti olajhőmérsékleten is

  • Maximális védelem a kopás, lerakódás és korrózió ellen, kedvezőtlen körülmények között is

  • Alacsonyabb üzemanyag-fogyasztás (Fuel Economy)

  • Hidraulikus szelepemelők minden hőmérsékleten megfelelően működnek

  • Nem befolyásolja a tömítések állapotát

  • Megakadályozza az iszaposodást, kokszosodást, lakkréteg- és korrózióképződést

Műszaki adatok

Tulajdonság Egység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 846,0 EN ISO 12185
Szín – barna Vizuális
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 12,0 DIN 51562-1
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 60,8 DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) – 197 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa*s 3,6 ASTM D5481
CCS viszkozitás -35 °C-on mPa*s 5565 ASTM D5293
Alacsony hőm. szivattyúzhatóság (MRV) -40 °C-on mPa*s 14.800 ASTM D4684
Dermedéspont °C -60 DIN ISO 3016
Párolgási veszteség (Noack) % m/m 9,0 ASTM D5800
Lobbanáspont °C 234 DIN EN ISO 2592
TBN mg KOH/g 7,6 ASTM D2896
Szulfáthamu % tömeg 0,63 DIN 51575

Termék információk: 5L Egységár: N°4 019Ft /L | Br 5 104Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W30
Cikkszám: NYL15863
Br 3 267Ft
Egységár: N°2 572Ft/L | Br 3 267Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 32 db
+
-
3 267Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API SN

RAVENOL WATERCRAFT 4T SAE 10W-40

Termékadatok

Kategória: 4 ütemű motorolaj
Cikkszám: 1152211
Viszkozitás: 10W-40
Specifikáció: ACEA A3/B4, API SN
Olajtípus: szintetikus
Ajánlás: Yamaha

Termékleírás

A RAVENOL WATERCRAFT 4T SAE 10W-40 egy szintetikus, tengerkék színű motorolaj, amelyet a jet skik és más vízisport eszközök 4 ütemű motorjainak igényes és intenzív használatához fejlesztettek ki.

A RAVENOL WATERCRAFT 4T SAE 10W-40 alkalmas nagy teljesítményű motorokhoz turbófeltöltéssel / kompresszorral és ezek nélkül is. Átfogó motorvédelmet biztosít még a legmagasabb terhelések mellett is vízisport / tengeri alkalmazásokban. Az olajat kifejezetten válogatott adalékokkal formulázták az optimális kenőképesség, teljesítmény és korrózióvédelem érdekében.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL WATERCRAFT 4T SAE 10W-40 alkalmas az alábbi jet skikhez: WaveRunner FX Cruiser HO 2015+, WaveRunner FZR SVHO 2015+, WaveRunner VX 110 Sport 2005-2007, valamint más, hasonló motorfelépítésű vízisport eszközökhöz.

A RAVENOL WATERCRAFT 4T SAE 10W-40 kifejezetten négyütemű benzines motorok kenésére készült magas fordulatszám és dinamikus terhelés mellett a tengeri környezetben.

Jellemzők

  • Jet ski motorok speciális műszaki követelményeihez fejlesztve
  • PWC és hasonló motorfelépítésű vízisport eszközökhöz is alkalmas
  • Nagy terhelésre formulázva
  • Az összes motoralkatrész optimális kenése
  • Kiemelkedő kopás- és korrózióvédelem
  • Tengerkék színű

Műszaki termékadatok

Tulajdonság

Egység

Adat

Vizsgálat

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

861

EN ISO 12185

Szín

 

kék

VIZUÁLIS

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

15,1

DIN 51562-1

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

103,7

DIN 51562-1

Viszkozitási index VI

 

153

DIN ISO 2909

CCS viszkozitás -25 °C-on

mPa*s

6327

ASTM D5293

Dermedéspont

°C

-36

DIN ISO 3016

Noack illékonyság

%m

8

ASTM D5800

Lobbanáspont

°C

234

DIN EN ISO 2592

tbn

mgKOH/g

11,4

ASTM D2896

 


Termék információk: 1L Egységár: N°2 572Ft /L | Br 3 267Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL15864
Br 11 419Ft
Egységár: N°2 248Ft/L | Br 2 855Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 16 db
+
-
11 419Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API SN

RAVENOL WATERCRAFT 4T SAE 10W-40

Termékadatok

Kategória: 4 ütemű motorolaj
Cikkszám: 1152211
Viszkozitás: 10W-40
Specifikáció: ACEA A3/B4, API SN
Olajtípus: szintetikus
Ajánlás: Yamaha

Termékleírás

A RAVENOL WATERCRAFT 4T SAE 10W-40 egy szintetikus, tengerkék színű motorolaj, amelyet a jet skik és más vízisport eszközök 4 ütemű motorjainak igényes és intenzív használatához fejlesztettek ki.

A RAVENOL WATERCRAFT 4T SAE 10W-40 alkalmas nagy teljesítményű motorokhoz turbófeltöltéssel / kompresszorral és ezek nélkül is. Átfogó motorvédelmet biztosít még a legmagasabb terhelések mellett is vízisport / tengeri alkalmazásokban. Az olajat kifejezetten válogatott adalékokkal formulázták az optimális kenőképesség, teljesítmény és korrózióvédelem érdekében.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL WATERCRAFT 4T SAE 10W-40 alkalmas az alábbi jet skikhez: WaveRunner FX Cruiser HO 2015+, WaveRunner FZR SVHO 2015+, WaveRunner VX 110 Sport 2005-2007, valamint más, hasonló motorfelépítésű vízisport eszközökhöz.

A RAVENOL WATERCRAFT 4T SAE 10W-40 kifejezetten négyütemű benzines motorok kenésére készült magas fordulatszám és dinamikus terhelés mellett a tengeri környezetben.

Jellemzők

  • Jet ski motorok speciális műszaki követelményeihez fejlesztve
  • PWC és hasonló motorfelépítésű vízisport eszközökhöz is alkalmas
  • Nagy terhelésre formulázva
  • Az összes motoralkatrész optimális kenése
  • Kiemelkedő kopás- és korrózióvédelem
  • Tengerkék színű

Műszaki termékadatok

Tulajdonság

Egység

Adat

Vizsgálat

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

861

EN ISO 12185

Szín

 

kék

VIZUÁLIS

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

15,1

DIN 51562-1

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

103,7

DIN 51562-1

Viszkozitási index VI

 

153

DIN ISO 2909

CCS viszkozitás -25 °C-on

mPa*s

6327

ASTM D5293

Dermedéspont

°C

-36

DIN ISO 3016

Noack illékonyság

%m

8

ASTM D5800

Lobbanáspont

°C

234

DIN EN ISO 2592

tbn

mgKOH/g

11,4

ASTM D2896

 


Termék információk: 4L Egységár: N°2 248Ft /L | Br 2 855Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL15865
Br 3 953Ft
Egységár: N°3 112Ft/L | Br 3 953Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 24 db
+
-
3 953Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN
JASO MA2


RAVENOL WATERCRAFT 4T SAE 5W-40

Termékadatok

Kategória: 4 ütemű motorolaj
Cikkszám: 1152212
Viszkozitás: 5W-40
Specifikáció: API SN, JASO MA2
Olajtípus: szintetikus
Ajánlás: Honda, Kawasaki, Sea-Doo, Yamaha

Termékleírás

A RAVENOL WATERCRAFT 4T SAE 5W-40 egy szintetikus, tengerkék színű motorolaj, amelyet a jet skik és más vízisport eszközök 4 ütemű motorjainak igényes és intenzív használatához fejlesztettek ki.

A RAVENOL WATERCRAFT 4T SAE 5W-40 alkalmas nagy teljesítményű motorokhoz turbófeltöltéssel / kompresszorral és ezek nélkül is. A teljesítmény minden körülmények között biztosított, még magas fordulatszámon és dinamikus terhelés mellett is a tengeri környezetben. Az olajat kifejezetten válogatott adalékokkal formulázták az optimális kenőképesség, teljesítmény és korrózióvédelem érdekében.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL WATERCRAFT 4T SAE 10W-40 alkalmas jet skikhez és egyéb vízisport eszközökhöz. Az olaj összetételét kifejezetten a négyütemű benzines motorok kenésére tervezték magas fordulatszám és dinamikus terhelés mellett a tengeri környezetben.

A RAVENOL WATERCRAFT 4T SAE 10W-40 alkalmas többek között az alábbi vízijárművekhez, valamint sok más, hasonló motorfelépítésű típushoz:

Yamaha: GP modellek, Jetblaster modellek, FX Cruiser modellek, VX Cruiser modellek
Sea Doo BRP: GTI, GTR, GTX, FISH PRO, RXT, Explorer, Switch, Spark, Wake Pro
Kawasaki: JetSki STX széria, ULTRA széria, LX széria, SX-R széria
Honda: AquaTrax F széria, R széria

A gyártó előírásait mindig be kell tartani.

Jellemzők

  • Jet ski motorok speciális műszaki követelményeihez fejlesztve
  • PWC és hasonló motorfelépítésű vízisport eszközökhöz is alkalmas
  • Nagy terhelésre formulázva
  • Az összes motoralkatrész optimális kenése
  • Kiemelkedő kopás- és korrózióvédelem
  • Tengerkék színű

Műszaki termékadatok

Tulajdonság

Egység

Adat

Vizsgálat

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

848

EN ISO 12185

Szín

 

kék

VIZUÁLIS

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

16,68

DIN 51562-1

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

82,98

DIN 51562-1

Viszkozitási index VI

 

169

DIN ISO 2909

CCS viszkozitás -25 °C-on

mPa*s

5937

ASTM D5293

Dermedéspont

°C

-39

DIN ISO 3016

Noack illékonyság

%m

5,8

ASTM D5800

Lobbanáspont

°C

244

DIN EN ISO 2592

tbn

mgKOH/g

7,6

ASTM D2896

 


Termék információk: 1L Egységár: N°3 112Ft /L | Br 3 953Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL15866
Br 15 420Ft
Egységár: N°3 036Ft/L | Br 3 855Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 6 db
+
-
15 420Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN
JASO MA2


RAVENOL WATERCRAFT 4T SAE 5W-40

Termékadatok

Kategória: 4 ütemű motorolaj
Cikkszám: 1152212
Viszkozitás: 5W-40
Specifikáció: API SN, JASO MA2
Olajtípus: szintetikus
Ajánlás: Honda, Kawasaki, Sea-Doo, Yamaha

Termékleírás

A RAVENOL WATERCRAFT 4T SAE 5W-40 egy szintetikus, tengerkék színű motorolaj, amelyet a jet skik és más vízisport eszközök 4 ütemű motorjainak igényes és intenzív használatához fejlesztettek ki.

A RAVENOL WATERCRAFT 4T SAE 5W-40 alkalmas nagy teljesítményű motorokhoz turbófeltöltéssel / kompresszorral és ezek nélkül is. A teljesítmény minden körülmények között biztosított, még magas fordulatszámon és dinamikus terhelés mellett is a tengeri környezetben. Az olajat kifejezetten válogatott adalékokkal formulázták az optimális kenőképesség, teljesítmény és korrózióvédelem érdekében.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL WATERCRAFT 4T SAE 10W-40 alkalmas jet skikhez és egyéb vízisport eszközökhöz. Az olaj összetételét kifejezetten a négyütemű benzines motorok kenésére tervezték magas fordulatszám és dinamikus terhelés mellett a tengeri környezetben.

A RAVENOL WATERCRAFT 4T SAE 10W-40 alkalmas többek között az alábbi vízijárművekhez, valamint sok más, hasonló motorfelépítésű típushoz:

Yamaha: GP modellek, Jetblaster modellek, FX Cruiser modellek, VX Cruiser modellek
Sea Doo BRP: GTI, GTR, GTX, FISH PRO, RXT, Explorer, Switch, Spark, Wake Pro
Kawasaki: JetSki STX széria, ULTRA széria, LX széria, SX-R széria
Honda: AquaTrax F széria, R széria

A gyártó előírásait mindig be kell tartani.

Jellemzők

  • Jet ski motorok speciális műszaki követelményeihez fejlesztve
  • PWC és hasonló motorfelépítésű vízisport eszközökhöz is alkalmas
  • Nagy terhelésre formulázva
  • Az összes motoralkatrész optimális kenése
  • Kiemelkedő kopás- és korrózióvédelem
  • Tengerkék színű

Műszaki termékadatok

Tulajdonság

Egység

Adat

Vizsgálat

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

848

EN ISO 12185

Szín

 

kék

VIZUÁLIS

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

16,68

DIN 51562-1

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

82,98

DIN 51562-1

Viszkozitási index VI

 

169

DIN ISO 2909

CCS viszkozitás -25 °C-on

mPa*s

5937

ASTM D5293

Dermedéspont

°C

-39

DIN ISO 3016

Noack illékonyság

%m

5,8

ASTM D5800

Lobbanáspont

°C

244

DIN EN ISO 2592

tbn

mgKOH/g

7,6

ASTM D2896

 


Termék információk: 4L Egységár: N°3 036Ft /L | Br 3 855Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL13009
Br 10 737Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 114Ft/L | Br 2 685Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 34 db
+
-
10 737Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 10 737Ft Br. 10 727Ft / db Br. 53 633Ft / 1 karton5 db/karton (Megtakarítás. 51Ft)
+
-
53 633Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN
JASO T 903:2006 MA
JASO T 903:2006 MA2

Korábbi megnevezés: Repsol Moto Sintetico

Csúcsminőségű szintetikus motorolaj négyütemű motorkerékpárokhoz.Használata különösen ajánlott átlagos igénybevételnek kitett korszerű motorkerékpárokhoz. Magas szintű védelmet és ezáltal hosszú élettartamot biztosít a motornak.Télen és nyáron egyaránt használható. Alacsony hidegoldali viszkozitási fokozatának köszönhetően megkönnyíti a hidegindtást. Magas szintű termikus stabilitással és jelentős oxidációs tartalékkal rendelkezik. Magas szintű kopás elleni védelmet biztosít a motor és a sebességváltó alkatrészeinek. Precíz és komfortos sebességváltást biztosít. Használatával elkerülhető a tengelykapcsoló megcsúszása.


Termék információk: 4L Egységár: N°2 114Ft /L | Br 2 685Ft /L Gyártó: REPSOL Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL16788
Br 4 059Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 196Ft/L | Br 4 059Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
4 059Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 4 059Ft Br. 3 765Ft / db Br. 75 286Ft / 1 karton20 db/karton (Megtakarítás. 5 893Ft)
+
-
75 286Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C5
FCA 955535-DM1 (CTR szám: F049.C18)

Selenia ECO2 0W-20 1L – Termékleírás

A Selenia ECO2 0W-20 egy prémium minőségű, teljesen szintetikus motorolaj, amelyet kifejezetten a modern, alacsony fogyasztású és alacsony károsanyag-kibocsátású motorok igényeihez fejlesztettek. Optimalizált viszkozitása biztosítja a könnyű belső súrlódást, hatékony kenést és a motor gyors védelmét már a hidegindítás pillanatától.

A termék megfelel az ACEA C5 követelményeinek, amely garantálja az alacsony hamutartalmat, a részecskeszűrők védelmét és a megnövelt üzemanyag-hatékonyságot. Ennek köszönhetően támogatja a motor hosszú távú tisztaságát, csökkenti a kopást, és hozzájárul a motorteljesítmény fenntartásához.

A Selenia ECO2 0W-20 teljesíti az FCA 955535-DM1 gyártói előírást (CTR n° F049.C18), így ideális választás olyan járművekhez, amelyekhez a gyártó ezt a specifikációt írja elő. A formula kifejezetten a legújabb Fiat Chrysler motorcsalád technológiai elvárásaihoz lett hangolva.


Előnyök

  • Kiváló kenés és védelem 0W-20 viszkozitással

  • ACEA C5 szabvány szerinti alacsony hamutartalom

  • Kompatibilis FCA 955535-DM1 specifikációval

  • Hatékony hidegindítási teljesítmény

  • Üzemanyag-takarékosságot támogató összetétel


Specifikációk

  • Viszkozitás: 0W-20

  • Szabvány: ACEA C5

  • Gyártói előírás: FCA 955535-DM1

  • CTR szám: F049.C18

  • Kiszerelés: 1 liter


Ajánlott felhasználás

Olyan modern motorokhoz, ahol a gyártó 0W-20 viszkozitású, ACEA C5 teljesítményszintű, FCA 955535-DM1 jóváhagyású motorolajat ír elő.


Termék információk: 1L Egységár: N°3 196Ft /L | Br 4 059Ft /L Gyártó: PETRONAS SELENIA Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL13386
Br 3 033Ft
Egységár: N°2 388Ft/L | Br 3 033Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 34 db
+
-
3 033Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SM
JASO MA2

A Shell Advance 4T AX7 15W-50 egy részszintetikus (szintetikus technológiájú) motorolaj, amelyet kifejezetten 4 ütemű motorkerékpárokhoz fejlesztettek. Megbízható védelmet nyújt mindennapi használatban és nagyobb terhelésnél is, hozzájárulva a motor egyenletes működéséhez és a tartós teljesítményhez.

A Shell Active Cleansing Technology (aktív tisztító technológia) segít a motor tisztán tartásában azzal, hogy mérsékli a lerakódások kialakulását, így támogatja a hosszabb motorélettartamot és a stabil kenést.

Fő előnyök:

  • erős, stabil kenés magasabb hőterhelés mellett is (15W-50 viszkozitás)

  • kopásvédelem és tisztább motorbelső a lerakódások csökkentésével

  • alkalmas integrált váltós motorokhoz és olajfürdős (nedves) kuplunggal szerelt motorkerékpárokhoz

Specifikációk / besorolások:

  • SAE: 15W-50

  • API: SM

  • JASO: MA2


Termék információk: 1L Egységár: N°2 388Ft /L | Br 3 033Ft /L Gyártó: SHELL Viszkozitás: 15W50
Cikkszám: NYL13348
Br 34 151Ft
Egységár: N°1 345Ft/L | Br 1 708Ft/L
Kiszerelés: 20L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
DIN 51522
GB 23971-2009
ISO 6743-12 Q
L-QB 300

 

 

A Shell Heat Transfer Oil S2 egy prémium hőátadó olaj zárt, keringtetett ipari hőközlő rendszerekhez. Magas fokon finomított ásványolaj alapja miatt jó hőstabilitást és oxidációállóságot ad, így segít a hosszabb olajcsere-periódusban és a rendszer tisztán tartásában. Folyamatos üzemben max. 300 °C tömeghőmérsékletig (és 320 °C film-hőmérsékletig) alkalmazható, tipikusan ipari fűtő/hőcserélő körökben és olajtöltetű radiátorokban.

Korábbi név: Shell Thermia B
Shell Heat Transfer Oil S2
• Megbízható teljesítmény
Nagy teljesítményű hőátadó folyadék

A Shell Heat Transfer Oil S2 gondosan válogatott, magas fokon finomított ásványolajokra épül, amelyeket azért választottak, mert kiváló teljesítményt nyújtanak indirekt, zárt rendszerű folyadékos hőátadó rendszerekben.

Heat_Transfer_Oil_S2

Teljesítmény, jellemzők és előnyök

  • Meghosszabbított karbantartási intervallumok

A Shell Heat Transfer Oil S2 gondosan válogatott, magas fokon finomított ásványolajokra épül, és ellenáll az olaj krakkolódásának, oxidációjának és besűrűsödésének. Ez meghosszabbított olaj-élettartamot biztosít, feltéve, hogy hatékony folyadékfűtés és jó szivattyúkeringetés biztosított, és hogy a fűtőfelületre eső film-hőmérséklet nem lépi túl az alábbi határértékeket.

  • Rendszerhatásfok

Az alacsony viszkozitás kiváló folyékonyságot és hőátadást tesz lehetővé széles hőmérséklet-tartományban. A Shell Heat Transfer Oil S2 alacsony gőznyomású, ezért ellenáll a krakkolódásnak. Ez minimalizálja az illékony bomlástermékek képződését; ezeket egyébként a tágulási tartályon és a kondenzátumgyűjtőn keresztül kellene visszanyerni.

  • Kopásvédelem

A Shell Heat Transfer Oil S2 nem korrozív és nagy oldóképességű – ez csökkenti a lerakódásképződést azáltal, hogy az oxidációs termékeket oldatban tartja, és a hőcserélők belső felületeit tisztán tartja.

Fő alkalmazások

Zárt, keringtetett hőátadó rendszerek ipari alkalmazásokhoz, például a feldolgozóiparban, vegyi üzemekben, textilgyártóknál stb., valamint háztartási berendezésekben, például olajtöltetű radiátorokban.

A Shell Heat Transfer Oil S2 folyamatos üzemű, magas hőmérsékletű hőátadó berendezésekben az alábbi alkalmazási határértékekkel használható:

  • Max. film-hőmérséklet: 320 °C
  • Max. tömeghőmérséklet (bulk): 300 °C

Specifikációk, jóváhagyások és ajánlások

  • ISO 6743-12 Q család szerinti besorolás
  • Megfelel a DIN 51522 követelményeinek

A berendezés-jóváhagyások és ajánlások teljes listájáért kérjük, forduljon a helyi Shell műszaki helpdeskhez.

Jellemző fizikai tulajdonságok (tipikus értékek) – 1. oldal

Tulajdonság

Módszer

Shell Heat Transfer Oil S2

Sűrűség @ 20 °C (kg/m³)

ISO 12185

857

Lobbanáspont (PMCC) (°C)

ISO 2719

208

Lobbanáspont (COC) (°C)

ISO 2592

220

Dermedéspont (°C)

ISO 3016

-12

Kinematikai viszkozitás @ 40 °C (mm²/s)

ISO 3104

29

Kinematikai viszkozitás @ 100 °C (mm²/s)

ISO 3104

5,1

Kinematikai viszkozitás @ 200 °C (mm²/s)

ISO 3104

1,4

Kezdeti forráspont (°C)

ASTM D2887

330

Öngyulladási hőmérséklet (°C)

DIN 51794

332

Semlegesítési szám (mg KOH/g)

ASTM D974

<0,2

Hamu (oxid) (% m/m)

ISO 6245

<0,01

  1. oldal – kiegészítések

Ezek a jellemzők a jelenlegi gyártásra tipikusak. Bár a jövőbeni gyártás megfelel a Shell specifikációinak, ezekben a jellemzőkben eltérések előfordulhatnak.

További tulajdonságok (tipikus értékek)

Tulajdonság

Módszer

Shell Heat Transfer Oil S2

Szénmaradék (Conradson) (% m/m)

ISO 10370

<0,01

Rézkorrozió (3 óra / 100 °C)

ISO 2160

1. osztály

Hőtágulási együttható (1/°C)

–

0,0008

Egészség, biztonság és környezetvédelem

  • Egészség és biztonság

A Shell Heat Transfer Oil S2 rendeltetésszerű használat mellett, az ajánlott alkalmazásban, valamint megfelelő személyi higiéniai standardok betartása esetén valószínűleg nem jelent jelentős egészségügyi vagy biztonsági kockázatot.

Kerülje a bőrrel való érintkezést. Használt olaj kezelésekor viseljen olajálló (nem áteresztő) kesztyűt. Bőrrel való érintkezés után azonnal mosson kezet szappannal és vízzel.

Egészségügyi és biztonsági útmutató a megfelelő biztonsági adatlapban (MSDS/SDS) érhető el, amely beszerezhető innen: http://www.epc.shell.com/

  • Környezetvédelem

A használt olajat adja le engedélyezett gyűjtőhelyen. Ne engedje le csatornába, talajra vagy vízbe.

További információk

  • Tanács

A Shell Heat Transfer Oil S2 élettartama a rendszer kialakításától és használatától függ. Ha a rendszer jól megtervezett, és nincs kitéve rendellenes terheléseknek, az élettartam akár sok év is lehet.

Fontos az olaj állapotának rendszeres ellenőrzése, mivel a fizikai jellemzők változásának üteme sokszor jelentősebb, mint az abszolút értékek. A figyelendő tulajdonságok: viszkozitás, savszám (aciditás), lobbanáspont (nyílt és zárt téri), valamint az oldhatatlan szennyezők (insolubles) tartalma.

 


Termék információk: 20L Egységár: N°1 345Ft /L | Br 1 708Ft /L Gyártó: SHELL
Cikkszám: NYL16109
Br 147 432Ft
Egységár: N°2 111Ft/L | Br 2 681Ft/L
Kiszerelés: 55L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN
MB 229.31
MB 229.51
VW 504.00
VW 507.00

Teljesen szintetikus termék - fejlett utánkezelő-rendszer kompatibilis technológiát használ, hogy elősegítse a dízel részecskeszűrő tisztaságának megőrzését. Véd a hamulerakódástól, mely a kipufogórendszer eltömődéséhez, valamint a motor teljesítményének csökkenéséhez vezethet Csökkenti a motorban a súrlódást, ami nagyobb üzemanyag-takarékosságot biztosít Egyaránt megfelel a korszerű benzin- és részecskeszűrővel felszerelt dízelmotorokhoz, valamint gázüzemű motorokhoz.


Termék információk: 55L Egységár: N°2 111Ft /L | Br 2 681Ft /L Gyártó: SHELL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL13309
Br 4 216Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 319Ft/L | Br 4 216Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
4 216Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 4 216Ft Br. 4 092Ft / db Br. 49 094Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 1 489Ft)
+
-
49 094Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B3
ACEA A3/B4
API SN
API SN Plus
BMW LL-01
Chrysler MS-10725
Fiat 9.55535-N2
Fiat 9.55535.Z2
MB 226.5
MB 229.5
MS-12991
PSA B71 2296
Porsche A40
RN0710
Renault N0700
VW 502.00
VW 505.00

Teljesen szintetikus motorolaj – a Shell legkorszerűbb összetételű terméke, nagy teljesítményű motorok számára Egyedülálló aktív tisztító technológiát alkalmaz azért, hogy támogassa a nagy teljesítményű motorok maximális hatékonysággal való üzemét, úgy hogy megvédi őket a teljesítményt korlátozó kopástól és lerakódásoktól. Kivételes védelem és tisztaság, még a járműgyártó által ajánlott leghosszabb olajcsere-periódusok esetén is Számos jármű gyártó jóváhagyta a nagy teljesítményű járműveikben való használatra, Ferrari ajánlással rendelkezik. Alkalmas a korszerű közvetlen befecskendezésű, turbófeltöltős benzinmotorok esetében, ahol védelmet nyújt a káros alacsony fordulati előgyújtás (LSPI) ellen.


Termék információk: 1L Egységár: N°3 319Ft /L | Br 4 216Ft /L Gyártó: SHELL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL16098
Br 3 727Ft
Egységár: N°2 934Ft/L | Br 3 727Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
VW 504 00
VW 507 00

Teljesen szintetikus motorolaj - A motorgyártók speciális követelményeinek megfelelően testre szabva.

Az Audi és a Volkswagen nagyteljesítményű motorok igényes követelményeinek megfelelően tervezve.
Gázból folyadékká alakítási technológiát használ, amely a Shell és a Volkswagen között végzett összes technológiai fejlesztés alapját képezi.
Teljesítménytesztek széles skáláját teljesíti, hogy megfeleljen a VW 504.00/507.00 motorolaj specifikációnak.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 934Ft /L | Br 3 727Ft /L Gyártó: SHELL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL16074
Br 4 609Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 629Ft/L | Br 4 609Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
4 609Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 4 609Ft Br. 4 292Ft / db Br. 51 502Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 3 805Ft)
+
-
51 502Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C5
Porsche C20
VW 508.00
VW 509.00

Shell Helix Ultra Professional AV-L 0W-20

Teljesen szintetikus motorolaj. A motorgyártók speciális követelményeihez szabva.

A mai járműveknek olyan motorolajra van szükségük, amely lépést tart a változó igényeikkel, és többet tesz a teljesítmény és a motor élettartamának javításáért. Ez az oka annak, hogy a Shell teljesen új módszert dolgozott ki a szintetikus alapolajok előállítására, amelyek földgázból készülnek a szabadalmaztatott Shell PurePlus technológiánkkal.

A Shell Helix Ultra csúcskategóriás motorolajok sorozata, amelyet az egyedülálló Shell PurePlus technológiával alakítottak ki, és olyan motorolajat eredményeznek, amely aktívan segíti a motorok tisztán tartását. Az aktív tisztító technológia mindig is a Shell Helix középpontjában állt. Az egyedülálló Shell PurePlus technológiától kezdve a termék még magasabb szintű tisztítást és védelmet biztosít.

A Shell Helix Ultra Professional AV-L 0W-20 a következőket kínálja:

- Felülmúlhatatlan kopás- és iszapvédelem
- A dugattyúkat 50%-kal tisztábbá teszi, mint az ipari szabvány
- Fokozott üzemanyag-fogyasztás, ennek megfelelően csökkentett károsanyag-kibocsátás mellett

Specifikációk:

ACEA C5
VW 508.00/509.00
Porsche C20


Termék információk: 1L Egységár: N°3 629Ft /L | Br 4 609Ft /L Gyártó: SHELL Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL16112
Br 20 140Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 172Ft/L | Br 4 028Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 23 db
+
-
20 140Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 20 140Ft Br. 18 464Ft / db Br. 55 392Ft / 1 karton3 db/karton (Megtakarítás. 5 028Ft)
+
-
55 392Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C5
Porsche C20
VW 508.00
VW 509.00

Shell Helix Ultra Professional AV-L 0W-20

Teljesen szintetikus motorolaj. A motorgyártók speciális követelményeihez szabva.

A mai járműveknek olyan motorolajra van szükségük, amely lépést tart a változó igényeikkel, és többet tesz a teljesítmény és a motor élettartamának javításáért. Ez az oka annak, hogy a Shell teljesen új módszert dolgozott ki a szintetikus alapolajok előállítására, amelyek földgázból készülnek a szabadalmaztatott Shell PurePlus technológiánkkal.

A Shell Helix Ultra csúcskategóriás motorolajok sorozata, amelyet az egyedülálló Shell PurePlus technológiával alakítottak ki, és olyan motorolajat eredményeznek, amely aktívan segíti a motorok tisztán tartását. Az aktív tisztító technológia mindig is a Shell Helix középpontjában állt. Az egyedülálló Shell PurePlus technológiától kezdve a termék még magasabb szintű tisztítást és védelmet biztosít.

A Shell Helix Ultra Professional AV-L 0W-20 a következőket kínálja:

- Felülmúlhatatlan kopás- és iszapvédelem
- A dugattyúkat 50%-kal tisztábbá teszi, mint az ipari szabvány
- Fokozott üzemanyag-fogyasztás, ennek megfelelően csökkentett károsanyag-kibocsátás mellett

Specifikációk:

ACEA C5
VW 508.00/509.00
Porsche C20


Termék információk: 5L Egységár: N°3 172Ft /L | Br 4 028Ft /L Gyártó: SHELL Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL16093
Br 13 667Ft
Egységár: N°2 153Ft/L | Br 2 734Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A5/B5
API SL
Ford WSS-M2C913-C
Ford WSS-M2C913-D
Jaguar Land Rover STJLR.03.5003
VWC 53036

Shell Helix Extra Professional AF 5W-30

Teljesen szintetikus motorolaj, amelyet nagy teljesítményű motorok – többek között Ford motorok –, valamint az ACEA A5/B5 követelményeit előíró motorok magas követelményeinek teljesítésére fejlesztettek ki.

Teljesítmény, tulajdonságok és előnyök:

  • Üzemanyag-hatékonyság
    Teljesíti az ACEA M111FE üzemanyag-takarékossági teszt (CEC-L-54-T-96) követelményeit, legalább 3%-os üzemanyag-hatékonyság-javulással.
  • Motorkopás és tartósság
    Teljesíti a Ford saját, szelepvezérlés kopására vonatkozó tesztjét.
    Teljesíti az ASTM golyós rozsdásodási tesztet (ASTM D6557) a motor korróziójával szembeni védelem tekintetében.
    Teljesíti a Sequence IVB kopástesztet (ASTM D8350) a szelepvezérlés kopásával szembeni védelem tekintetében.
  • Motortisztaság
    Teljesíti a Sequence VH iszaptesztet (ASTM D8256) a motoriszap és lakkszerű lerakódások tekintetében, valamint a Sequence IVB kopástesztet (ASTM D8350) a szelepvezérlés kopásával szembeni védelem tekintetében.
  • Koromkezelés
    Teljesíti a DV6C (CEC L-106-16) közepes hőmérsékleten végzett olajdiszperziós teszt követelményeit.

Specifikációk és jóváhagyások:

ACEA A5/B5,
API SL,
Ford WSS-M2C913-C,
Ford WSS-M2C913-D,
Jaguar Land Rover STJLR.03.5003,
VWC 53036,

 


Termék információk: 5L Egységár: N°2 153Ft /L | Br 2 734Ft /L Gyártó: SHELL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL16094
Br 19 802Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 119Ft/L | Br 3 961Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 28 db
+
-
19 802Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 19 802Ft Br. 19 456Ft / db Br. 58 367Ft / 1 karton3 db/karton (Megtakarítás. 1 039Ft)
+
-
58 367Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API CF
API SN
BMW-Longlife-04
MB 229.51

Azért fejlesztették ki, hogy megfeleljen főként a nagy teljesítményű motorok szigorú követelményeinek, a BMW és Mercedes-Benz gyártmányúakat és azokat is beleértve,amelyekhez az API SN/CF vagy ACEA C3 teljesítményszint van előírva

A Shell szoros munkakapcsolatot ápol a Mercedes-Benzzel és közösen végeznek kenőanyag-kutatást és -fejlesztést

Megfelel a kiterjedt teljesítmény-tesztsorozatnak és ennek alapján teljesíti a MB 229.51 motorolaj specifikációt.


Termék információk: 5L Egységár: N°3 119Ft /L | Br 3 961Ft /L Gyártó: SHELL Viszkozitás: 5W30
TOVÁBBI TERMÉKEK
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Olajkereső
Support