Cikkszám: NYL15777
Br 3 705Ft
Egységár: N°2 917Ft/L | Br 3 705Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 18 db
+
-
3 705Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API CF
API SL
BMW Longlife-98
MB 229.3
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL HPS SAE 5W-30
Ravenol – Motorolaj
Személygépkocsi motorolaj

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111117
Viszkozitás: 5W-30
Specifikáció: ACEA A3/B4, API CF, API SL
Olajtípus: Fél-szintetikus
Ajánlás: BMW Longlife-98, MB 229.3, VW 502 00, VW 505 00
Alkalmazás: Személygépkocsi
Technológia: Clean Synto®

A RAVENOL HPS SAE 5W-30 modern, nagy teljesítményű, alacsony súrlódású, fél-szintetikus, hidrokrakk alapú Hypersynth többfokozatú motorolaj CleanSynto® technológiával, PAO (poli-alfa-olefin) alapú összetétellel, benzin- és dízelmotorokhoz turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel vagy anélkül.

A RAVENOL HPS SAE 5W-30 különleges alapolaj-formulájának köszönhetően magas viszkozitási indexet ér el. Kiváló hidegindítási tulajdonságai optimális kenésbiztonságot nyújtanak a hidegjárati fázisban.

Jelentős üzemanyag-megtakarítása révén hozzájárul a környezet védelméhez a károsanyag-kibocsátás csökkentésével.

A RAVENOL HPS SAE 5W-30 minimálisra csökkenti a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást, kiváló hidegindítási jellemzőkkel rendelkezik.

Alkalmas a gyártó által előírt hosszabb olajcsere-intervallumokra.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL HPS SAE 5W-30 alacsony súrlódású motorolaj, amely alkalmas nagy teljesítményű motorokhoz. Ajánlott minden modern személygépkocsi benzin- és dízelmotorhoz, beleértve a turbófeltöltős és közvetlen befecskendezésű változatokat is, minden üzemeltetési körülményhez.

Jellemzők

  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelésnél is

  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitási viselkedés

  • Kiemelkedő nyírási stabilitás

  • Kiváló hidegindítási tulajdonságok

  • Biztonságos kenőfilm magas üzemi hőmérsékleteken is

  • Kiváló detergens és diszpergens tulajdonságok

  • Magas kopás- és korrózióvédelem, magas oxidációs stabilitás

  • Iszapképződés megelőzése

  • Hosszú élettartam az oxidációs stabilitásnak köszönhetően

  • Katalizátoros járművekhez is alkalmas

Műszaki adatok

Tulajdonság Mértékegység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 850,0 EN ISO 12185
Szín   sárgásbarna VIZUÁLIS
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on mm²/s 12,15 DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on mm²/s 70,9 DIN 51562-1
Viszkozitási index VI   170 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa*s 3,71 ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on mPa*s 6140 ASTM D5293
Alacsony hőmérsékleti pumpálhatósági viszkozitás (MRV) -35 °C-on mPa*s 20 800 ASTM D4684
Dermedéspont °C -39 DIN ISO 3016
Noack párolgási veszteség % M/M 8,9 ASTM D5800
Lobbanáspont °C 232 DIN EN ISO 2592
TBN mg KOH/g 11,0 ASTM D2896
Szulfáthamu % m/m 1,18 DIN 51575

Termék információk: 1L Egységár: N°2 917Ft /L | Br 3 705Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15778
Br 10 544Ft
Egységár: N°2 076Ft/L | Br 2 636Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 13 db
+
-
10 544Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API CF
API SL
BMW Longlife-98
MB 229.3
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL HPS SAE 5W-30
Ravenol – Motorolaj
Személygépkocsi motorolaj

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111117
Viszkozitás: 5W-30
Specifikáció: ACEA A3/B4, API CF, API SL
Olajtípus: Fél-szintetikus
Ajánlás: BMW Longlife-98, MB 229.3, VW 502 00, VW 505 00
Alkalmazás: Személygépkocsi
Technológia: Clean Synto®

A RAVENOL HPS SAE 5W-30 modern, nagy teljesítményű, alacsony súrlódású, fél-szintetikus, hidrokrakk alapú Hypersynth többfokozatú motorolaj CleanSynto® technológiával, PAO (poli-alfa-olefin) alapú összetétellel, benzin- és dízelmotorokhoz turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel vagy anélkül.

A RAVENOL HPS SAE 5W-30 különleges alapolaj-formulájának köszönhetően magas viszkozitási indexet ér el. Kiváló hidegindítási tulajdonságai optimális kenésbiztonságot nyújtanak a hidegjárati fázisban.

Jelentős üzemanyag-megtakarítása révén hozzájárul a környezet védelméhez a károsanyag-kibocsátás csökkentésével.

A RAVENOL HPS SAE 5W-30 minimálisra csökkenti a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást, kiváló hidegindítási jellemzőkkel rendelkezik.

Alkalmas a gyártó által előírt hosszabb olajcsere-intervallumokra.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL HPS SAE 5W-30 alacsony súrlódású motorolaj, amely alkalmas nagy teljesítményű motorokhoz. Ajánlott minden modern személygépkocsi benzin- és dízelmotorhoz, beleértve a turbófeltöltős és közvetlen befecskendezésű változatokat is, minden üzemeltetési körülményhez.

Jellemzők

  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelésnél is

  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitási viselkedés

  • Kiemelkedő nyírási stabilitás

  • Kiváló hidegindítási tulajdonságok

  • Biztonságos kenőfilm magas üzemi hőmérsékleteken is

  • Kiváló detergens és diszpergens tulajdonságok

  • Magas kopás- és korrózióvédelem, magas oxidációs stabilitás

  • Iszapképződés megelőzése

  • Hosszú élettartam az oxidációs stabilitásnak köszönhetően

  • Katalizátoros járművekhez is alkalmas

Műszaki adatok

Tulajdonság Mértékegység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 850,0 EN ISO 12185
Szín   sárgásbarna VIZUÁLIS
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on mm²/s 12,15 DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on mm²/s 70,9 DIN 51562-1
Viszkozitási index VI   170 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa*s 3,71 ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on mPa*s 6140 ASTM D5293
Alacsony hőmérsékleti pumpálhatósági viszkozitás (MRV) -35 °C-on mPa*s 20 800 ASTM D4684
Dermedéspont °C -39 DIN ISO 3016
Noack párolgási veszteség % M/M 8,9 ASTM D5800
Lobbanáspont °C 232 DIN EN ISO 2592
TBN mg KOH/g 11,0 ASTM D2896
Szulfáthamu % m/m 1,18 DIN 51575

Termék információk: 4L Egységár: N°2 076Ft /L | Br 2 636Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15860
Br 6 592Ft
Egységár: N°5 190Ft/L | Br 6 592Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 30 db
+
-
6 592Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API CF
API SN
BMW Longlife-01
MB 229.5
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30

Termékadatok

Kategória: személyautó motorolaj
Cikkszám: 1141089
Viszkozitás: 5W-30
Specifikáció: ACEA A3/B4, API CF, API SN
Olajtípus: teljesen szintetikus
Jóváhagyások: BMW Longlife-01, MB-Freigabe 229.5, Renault RN0700/RN0710
Ajánlás: Rennstrecken-Partnerschaft: Nürburgring Tested, VW 502 00, VW 505 00
Alkalmazás: személyautó, verseny
Technológia: USVO®, Racing

Termékleírás

A RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 a motorsport számára, Ralf Schumacherrel közösen lett kifejlesztve, és ideálisan alkalmas autóversenyzéshez, még a legmagasabb igénybevétel mellett is. Ezt a címkén található aláírása is megerősíti. Bár kifejezetten versenyolajként tervezték, a RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 minden szükséges teszten megfelelt, így a mindennapi használathoz is megszerezte az autógyártók hivatalos jóváhagyásait. A RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 jelentősen jobb védelmet nyújt benzines és dízel motorok számára, mint a hagyományos motorolajok.

A RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 modern, PAO (poli-alfa-olefin) alapú, teljesen szintetikus, többfokozatú motorolaj USVO® technológiával benzines és dízel motorokhoz.

Az USVO® technológiának köszönhetően rendkívül magas viszkozitás-stabilitást érünk el. Elkerüljük a polimer viszkozitásjavítók hátrányait, miközben kihasználjuk előnyeiket. Ez javítja a motorvédelmet, a teljesítményt, a motortisztaságot és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia lehetővé teszi, hogy a termék a teljes csereperiódus alatt ne szenvedjen nyírási veszteséget, és rendkívül oxidáció-stabil legyen. Ez az egyedülálló technológia segíti, hogy az olaj gyorsabban eljusson a kenési pontokra, így minimálisra csökkenti a súrlódást, miközben a motort tisztán és hatékonyan tartja.

Magas viszkozitási indexének, jó nyírásstabilitásának és egy rendkívül hatékony, speciális, korszerű adalékolásának köszönhetően a RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 extrém sportos vezetési stílushoz is alkalmas.

A RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőfilmet biztosít. Kiterjedt védelmet nyújt korrózió (oxidáció) és habzás ellen.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 ideálisan alkalmas autóversenyzéshez, még a legmagasabb igénybevétel mellett is.

Jellemzők

  • Ultra-modern, teljesen szintetikus motorolaj autóversenyzéshez, speciális adalékolással
  • Biztonságos kenőfilm nagyon magas üzemi hőmérsékleten
  • Magas HTHS érték, nagyon jó nyírásstabilitás
  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitás-viselkedés
  • Nagyon alacsony párolgási hajlam
  • Nagyon jó hidegindítási tulajdonságok
  • Nagyon jó tisztító és diszpergáló tulajdonságok
  • Jó védelem korrózió és habképződés ellen

Műszaki termékadatok

Tulajdonság

Egység

Adat

Vizsgálat

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

849,0

EN ISO 12185

Szín

 

barna

VIZUÁLIS

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

12,2

DIN 51562-1

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

71,9

DIN 51562-1

Viszkozitási index VI

 

168

DIN ISO 2909

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa*s

3,57

ASTM D5481

CCS viszkozitás -30 °C-on

mPa*s

4250

ASTM D5293

Alacsony hőmérsékletű pumpálhatóság (MRV) -35 °C-on

mPa*s

12.200

ASTM D4684

Dermedéspont

°C

-60

DIN ISO 3016

Noack illékonyság

% M/M

5,5

ASTM D5800

Lobbanáspont

°C

250

DIN EN ISO 2592

tbn

mg KOH/g

10,3

ASTM D2896

Szulfáthamu

%wt.

1,24

DIN 51575

 


Termék információk: 1L Egységár: N°5 190Ft /L | Br 6 592Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15861
Br 24 919Ft
Egységár: N°4 906Ft/L | Br 6 230Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 20 db
+
-
24 919Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API CF
API SN
BMW Longlife-01
MB 229.5
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30

Termékadatok

Kategória: személyautó motorolaj
Cikkszám: 1141089
Viszkozitás: 5W-30
Specifikáció: ACEA A3/B4, API CF, API SN
Olajtípus: teljesen szintetikus
Jóváhagyások: BMW Longlife-01, MB-Freigabe 229.5, Renault RN0700/RN0710
Ajánlás: Rennstrecken-Partnerschaft: Nürburgring Tested, VW 502 00, VW 505 00
Alkalmazás: személyautó, verseny
Technológia: USVO®, Racing

Termékleírás

A RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 a motorsport számára, Ralf Schumacherrel közösen lett kifejlesztve, és ideálisan alkalmas autóversenyzéshez, még a legmagasabb igénybevétel mellett is. Ezt a címkén található aláírása is megerősíti. Bár kifejezetten versenyolajként tervezték, a RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 minden szükséges teszten megfelelt, így a mindennapi használathoz is megszerezte az autógyártók hivatalos jóváhagyásait. A RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 jelentősen jobb védelmet nyújt benzines és dízel motorok számára, mint a hagyományos motorolajok.

A RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 modern, PAO (poli-alfa-olefin) alapú, teljesen szintetikus, többfokozatú motorolaj USVO® technológiával benzines és dízel motorokhoz.

Az USVO® technológiának köszönhetően rendkívül magas viszkozitás-stabilitást érünk el. Elkerüljük a polimer viszkozitásjavítók hátrányait, miközben kihasználjuk előnyeiket. Ez javítja a motorvédelmet, a teljesítményt, a motortisztaságot és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia lehetővé teszi, hogy a termék a teljes csereperiódus alatt ne szenvedjen nyírási veszteséget, és rendkívül oxidáció-stabil legyen. Ez az egyedülálló technológia segíti, hogy az olaj gyorsabban eljusson a kenési pontokra, így minimálisra csökkenti a súrlódást, miközben a motort tisztán és hatékonyan tartja.

Magas viszkozitási indexének, jó nyírásstabilitásának és egy rendkívül hatékony, speciális, korszerű adalékolásának köszönhetően a RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 extrém sportos vezetési stílushoz is alkalmas.

A RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőfilmet biztosít. Kiterjedt védelmet nyújt korrózió (oxidáció) és habzás ellen.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 ideálisan alkalmas autóversenyzéshez, még a legmagasabb igénybevétel mellett is.

Jellemzők

  • Ultra-modern, teljesen szintetikus motorolaj autóversenyzéshez, speciális adalékolással
  • Biztonságos kenőfilm nagyon magas üzemi hőmérsékleten
  • Magas HTHS érték, nagyon jó nyírásstabilitás
  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitás-viselkedés
  • Nagyon alacsony párolgási hajlam
  • Nagyon jó hidegindítási tulajdonságok
  • Nagyon jó tisztító és diszpergáló tulajdonságok
  • Jó védelem korrózió és habképződés ellen

Műszaki termékadatok

Tulajdonság

Egység

Adat

Vizsgálat

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

849,0

EN ISO 12185

Szín

 

barna

VIZUÁLIS

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

12,2

DIN 51562-1

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

71,9

DIN 51562-1

Viszkozitási index VI

 

168

DIN ISO 2909

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa*s

3,57

ASTM D5481

CCS viszkozitás -30 °C-on

mPa*s

4250

ASTM D5293

Alacsony hőmérsékletű pumpálhatóság (MRV) -35 °C-on

mPa*s

12.200

ASTM D4684

Dermedéspont

°C

-60

DIN ISO 3016

Noack illékonyság

% M/M

5,5

ASTM D5800

Lobbanáspont

°C

250

DIN EN ISO 2592

tbn

mg KOH/g

10,3

ASTM D2896

Szulfáthamu

%wt.

1,24

DIN 51575

 


Termék információk: 4L Egységár: N°4 906Ft /L | Br 6 230Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15808
Br 6 343Ft
Egységár: N°4 994Ft/L | Br 6 343Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
6 343Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SP
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
Fiat 9.55535-GH2
Fiat 9.55535-S2
Ford WSS-M2C917-A
GM dexos2™ (licencszám: D20583HI081)
MB 229.51
MB 229.52
Opel OV 040 1547 - D40
Opel OV 040 1547 - G40
Porsche C40
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01
VW 511 00
Versenypálya-partner Empfehlung Ralf Schumacher
Versenypálya-partner Hockenheim Premium Partner
Versenypálya-partnerség Nürburgring Tested

RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40
Ravenol Motorolaj Személygépjármű motorolaj RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40

Kategória: Személygépjármű motorolaj
Cikkszám: 1141091
Viszkozitás: 5W-40
Specifikáció: ACEA C3, API SP
Olajtípus: Teljesen szintetikus
Jóváhagyások: API SP, BMW Longlife-04, GM dexos2™ (licencszám: D20583HI081), MB-Freigabe 229.51, Renault RN0710
Ajánlás: Chrysler MS-11106, Fiat 9.55535-GH2, Fiat 9.55535-S2, Ford WSS-M2C917-A, MB 229.52, Opel OV 040 1547 - D40, Opel OV 040 1547 - G40, Porsche C40, Rennstrecken-Partner: Empfehlung Ralf Schumacher, Rennstrecken-Partner: Hockenheim Premium Partner, Rennstrecken-Partnerschaft: Nürburgring Tested, VW 502 00, VW 505 00, VW 505 01, VW 511 00
Felhasználás: Személygépkocsi, versenysport
Technológia: USVO®, Racing

A RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 Ralf Schumacherrel közösen lett kifejlesztve motorsport célokra, és kiválóan alkalmas autóversenyzésre, még extrém terhelés esetén is – ezt a címkén szereplő aláírása is megerősíti. Bár kifejezetten versenyolajként tervezték, a RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 minden szükséges tesztet sikeresen teljesített, és így a gyártók hivatalos jóváhagyását is megkapta mindennapi használatra. A RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 lényegesen jobb védelmet nyújt benzin- és dízelmotorok számára, mint a hagyományos motorolajok.

A RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 modern, PAO (poli-alfa-olefin) alapú, teljesen szintetikus, többfokozatú motorolaj, különleges USVO® technológiával.

Az USVO® technológia rendkívül magas viszkozitás-stabilitást biztosít. Elkerüljük a polimer viszkozitás-javítók hátrányait, miközben kihasználjuk az előnyeiket. Ez javítja a motorvédelmet, a teljesítményt, a motor tisztaságát és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia révén a termék az egész csereperiódus alatt nyírási veszteség nélkül működik, és rendkívül ellenáll az oxidációnak. Ez az egyedülálló technológia elősegíti a gyorsabb kenést, ezáltal minimalizálja a súrlódást, miközben a motor tiszta és hatékony marad.

A szintetikus, erősen poláris V. csoportbeli bázisolajok különleges keverékének, valamint a magas és alacsony viszkozitású PAO nagy arányának köszönhetően a formulát viszkozitás-index-javítók nélkül lehetett kialakítani. Magas viszkozitási indexe, nagy HTHS-értéke, extrém nyírásállósága és egy rendkívül hatékony, új generációs adalékcsomagja miatt a RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 rendkívül sportos vezetési stílushoz is ideális.

Egyedi formulájának köszönhetően a RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 nagyon magas üzemi hőmérsékleten is stabil kenőfilmet biztosít, véd az oxidációs korrózióval és a habképződéssel szemben.


Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 ideálisan alkalmas autóversenyzésre, még a legmagasabb terhelés mellett is.


Jellemzők

  • Ultramodern, teljesen szintetikus motorolaj autóversenyekhez, speciális adalékokkal

  • Biztonságos kenőréteg nagyon magas üzemi hőmérsékleteken

  • Magas HTHS-érték, extrém nyírási stabilitás

  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitási viselkedés

  • Nagyon alacsony párolgási hajlam

  • Kiváló hidegindítási tulajdonságok

  • Kiváló tisztító és diszpergáló képességek

  • Jó védelem a korrózióval és a habképződéssel szemben


Műszaki adatok

Tulajdonság Egység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 846,0 EN ISO 12185
Szín – sárgásbarna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on mm²/s 13,2 DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on mm²/s 73,3 DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) – 185 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa·s 3,9 ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on mPa·s 4510 ASTM D5293
Alacsony hőmérsékletű szivattyúzhatóság (MRV) -35 °C-on mPa·s 12 200 ASTM D4684
Dermedéspont °C -51 DIN ISO 3016
Noack párolgási veszteség % m/m 6,0 DIN 51581
Lobbanáspont °C 230 DIN EN ISO 2592
TBN mg KOH/g 9,5 ASTM D2896
Szulfáthamu % m/m 0,73 DIN 51575

Termék információk: 1L Egységár: N°4 994Ft /L | Br 6 343Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL15809
Br 24 166Ft
Egységár: N°4 757Ft/L | Br 6 042Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 24 db
+
-
24 166Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SP
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
Fiat 9.55535-GH2
Fiat 9.55535-S2
Ford WSS-M2C917-A
GM dexos2™ (licencszám: D20583HI081)
MB 229.51
MB 229.52
Opel OV 040 1547 - D40
Opel OV 040 1547 - G40
Porsche C40
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01
VW 511 00
Versenypálya-partner Empfehlung Ralf Schumacher
Versenypálya-partner Hockenheim Premium Partner
Versenypálya-partnerség Nürburgring Tested

RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40
Ravenol Motorolaj Személygépjármű motorolaj RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40

Kategória: Személygépjármű motorolaj
Cikkszám: 1141091
Viszkozitás: 5W-40
Specifikáció: ACEA C3, API SP
Olajtípus: Teljesen szintetikus
Jóváhagyások: API SP, BMW Longlife-04, GM dexos2™ (licencszám: D20583HI081), MB-Freigabe 229.51, Renault RN0710
Ajánlás: Chrysler MS-11106, Fiat 9.55535-GH2, Fiat 9.55535-S2, Ford WSS-M2C917-A, MB 229.52, Opel OV 040 1547 - D40, Opel OV 040 1547 - G40, Porsche C40, Rennstrecken-Partner: Empfehlung Ralf Schumacher, Rennstrecken-Partner: Hockenheim Premium Partner, Rennstrecken-Partnerschaft: Nürburgring Tested, VW 502 00, VW 505 00, VW 505 01, VW 511 00
Felhasználás: Személygépkocsi, versenysport
Technológia: USVO®, Racing

A RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 Ralf Schumacherrel közösen lett kifejlesztve motorsport célokra, és kiválóan alkalmas autóversenyzésre, még extrém terhelés esetén is – ezt a címkén szereplő aláírása is megerősíti. Bár kifejezetten versenyolajként tervezték, a RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 minden szükséges tesztet sikeresen teljesített, és így a gyártók hivatalos jóváhagyását is megkapta mindennapi használatra. A RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 lényegesen jobb védelmet nyújt benzin- és dízelmotorok számára, mint a hagyományos motorolajok.

A RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 modern, PAO (poli-alfa-olefin) alapú, teljesen szintetikus, többfokozatú motorolaj, különleges USVO® technológiával.

Az USVO® technológia rendkívül magas viszkozitás-stabilitást biztosít. Elkerüljük a polimer viszkozitás-javítók hátrányait, miközben kihasználjuk az előnyeiket. Ez javítja a motorvédelmet, a teljesítményt, a motor tisztaságát és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia révén a termék az egész csereperiódus alatt nyírási veszteség nélkül működik, és rendkívül ellenáll az oxidációnak. Ez az egyedülálló technológia elősegíti a gyorsabb kenést, ezáltal minimalizálja a súrlódást, miközben a motor tiszta és hatékony marad.

A szintetikus, erősen poláris V. csoportbeli bázisolajok különleges keverékének, valamint a magas és alacsony viszkozitású PAO nagy arányának köszönhetően a formulát viszkozitás-index-javítók nélkül lehetett kialakítani. Magas viszkozitási indexe, nagy HTHS-értéke, extrém nyírásállósága és egy rendkívül hatékony, új generációs adalékcsomagja miatt a RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 rendkívül sportos vezetési stílushoz is ideális.

Egyedi formulájának köszönhetően a RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 nagyon magas üzemi hőmérsékleten is stabil kenőfilmet biztosít, véd az oxidációs korrózióval és a habképződéssel szemben.


Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 ideálisan alkalmas autóversenyzésre, még a legmagasabb terhelés mellett is.


Jellemzők

  • Ultramodern, teljesen szintetikus motorolaj autóversenyekhez, speciális adalékokkal

  • Biztonságos kenőréteg nagyon magas üzemi hőmérsékleteken

  • Magas HTHS-érték, extrém nyírási stabilitás

  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitási viselkedés

  • Nagyon alacsony párolgási hajlam

  • Kiváló hidegindítási tulajdonságok

  • Kiváló tisztító és diszpergáló képességek

  • Jó védelem a korrózióval és a habképződéssel szemben


Műszaki adatok

Tulajdonság Egység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 846,0 EN ISO 12185
Szín – sárgásbarna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on mm²/s 13,2 DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on mm²/s 73,3 DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) – 185 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa·s 3,9 ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on mPa·s 4510 ASTM D5293
Alacsony hőmérsékletű szivattyúzhatóság (MRV) -35 °C-on mPa·s 12 200 ASTM D4684
Dermedéspont °C -51 DIN ISO 3016
Noack párolgási veszteség % m/m 6,0 DIN 51581
Lobbanáspont °C 230 DIN EN ISO 2592
TBN mg KOH/g 9,5 ASTM D2896
Szulfáthamu % m/m 0,73 DIN 51575

Termék információk: 4L Egységár: N°4 757Ft /L | Br 6 042Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL15976
Br 29 760Ft
Egységár: N°4 687Ft/L | Br 5 952Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 12 db
+
-
29 760Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SP
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
Fiat 9.55535-GH2
Fiat 9.55535-S2
Ford WSS-M2C917-A
GM dexos2™ (licencszám: D20583HI081)
MB 229.51
MB 229.52
Opel OV 040 1547 - D40
Opel OV 040 1547 - G40
Porsche C40
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01
VW 511 00
Versenypálya-partner Empfehlung Ralf Schumacher
Versenypálya-partner Hockenheim Premium Partner
Versenypálya-partnerség Nürburgring Tested

RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40
Ravenol Motorolaj Személygépjármű motorolaj RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40

Kategória: Személygépjármű motorolaj
Cikkszám: 1141091
Viszkozitás: 5W-40
Specifikáció: ACEA C3, API SP
Olajtípus: Teljesen szintetikus
Jóváhagyások: API SP, BMW Longlife-04, GM dexos2™ (licencszám: D20583HI081), MB-Freigabe 229.51, Renault RN0710
Ajánlás: Chrysler MS-11106, Fiat 9.55535-GH2, Fiat 9.55535-S2, Ford WSS-M2C917-A, MB 229.52, Opel OV 040 1547 - D40, Opel OV 040 1547 - G40, Porsche C40, Rennstrecken-Partner: Empfehlung Ralf Schumacher, Rennstrecken-Partner: Hockenheim Premium Partner, Rennstrecken-Partnerschaft: Nürburgring Tested, VW 502 00, VW 505 00, VW 505 01, VW 511 00
Felhasználás: Személygépkocsi, versenysport
Technológia: USVO®, Racing

A RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 Ralf Schumacherrel közösen lett kifejlesztve motorsport célokra, és kiválóan alkalmas autóversenyzésre, még extrém terhelés esetén is – ezt a címkén szereplő aláírása is megerősíti. Bár kifejezetten versenyolajként tervezték, a RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 minden szükséges tesztet sikeresen teljesített, és így a gyártók hivatalos jóváhagyását is megkapta mindennapi használatra. A RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 lényegesen jobb védelmet nyújt benzin- és dízelmotorok számára, mint a hagyományos motorolajok.

A RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 modern, PAO (poli-alfa-olefin) alapú, teljesen szintetikus, többfokozatú motorolaj, különleges USVO® technológiával.

Az USVO® technológia rendkívül magas viszkozitás-stabilitást biztosít. Elkerüljük a polimer viszkozitás-javítók hátrányait, miközben kihasználjuk az előnyeiket. Ez javítja a motorvédelmet, a teljesítményt, a motor tisztaságát és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia révén a termék az egész csereperiódus alatt nyírási veszteség nélkül működik, és rendkívül ellenáll az oxidációnak. Ez az egyedülálló technológia elősegíti a gyorsabb kenést, ezáltal minimalizálja a súrlódást, miközben a motor tiszta és hatékony marad.

A szintetikus, erősen poláris V. csoportbeli bázisolajok különleges keverékének, valamint a magas és alacsony viszkozitású PAO nagy arányának köszönhetően a formulát viszkozitás-index-javítók nélkül lehetett kialakítani. Magas viszkozitási indexe, nagy HTHS-értéke, extrém nyírásállósága és egy rendkívül hatékony, új generációs adalékcsomagja miatt a RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 rendkívül sportos vezetési stílushoz is ideális.

Egyedi formulájának köszönhetően a RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 nagyon magas üzemi hőmérsékleten is stabil kenőfilmet biztosít, véd az oxidációs korrózióval és a habképződéssel szemben.


Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 ideálisan alkalmas autóversenyzésre, még a legmagasabb terhelés mellett is.


Jellemzők

  • Ultramodern, teljesen szintetikus motorolaj autóversenyekhez, speciális adalékokkal

  • Biztonságos kenőréteg nagyon magas üzemi hőmérsékleteken

  • Magas HTHS-érték, extrém nyírási stabilitás

  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitási viselkedés

  • Nagyon alacsony párolgási hajlam

  • Kiváló hidegindítási tulajdonságok

  • Kiváló tisztító és diszpergáló képességek

  • Jó védelem a korrózióval és a habképződéssel szemben


Műszaki adatok

Tulajdonság Egység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 846,0 EN ISO 12185
Szín – sárgásbarna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on mm²/s 13,2 DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on mm²/s 73,3 DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) – 185 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa·s 3,9 ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on mPa·s 4510 ASTM D5293
Alacsony hőmérsékletű szivattyúzhatóság (MRV) -35 °C-on mPa·s 12 200 ASTM D4684
Dermedéspont °C -51 DIN ISO 3016
Noack párolgási veszteség % m/m 6,0 DIN 51581
Lobbanáspont °C 230 DIN EN ISO 2592
TBN mg KOH/g 9,5 ASTM D2896
Szulfáthamu % m/m 0,73 DIN 51575

Termék információk: 5L Egységár: N°4 687Ft /L | Br 5 952Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL15966
Br 5 690Ft
Egységár: N°4 480Ft/L | Br 5 690Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 12 db
+
-
5 690Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN Plus
API SP
BMW Longlife-01
Chrysler MS-12633
Fiat 9.55535-M2
Fiat 9.55535-Z2
Ford WSS-M2C937-A
MB 226.5
MB 229.3
MB 229.5
PSA B71 2296
Porsche A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL SHL SAE 0W-40

Kategória: Személygépkocsi motorolaj

Cikkszám: 1111127

Viszkozitás: 0W-40

Specifikációk: ACEA A3/B4, API CF, API SN Plus, API SP

Olajtípus: Szintetikus

Jóváhagyások: API SN Plus, API SP, MB-Freigabe 229.5, Porsche A40, Renault RN0710, VW 502 00, VW 505 00

Ajánlások: BMW Longlife-01, Chrysler MS-12633, Fiat 9.55535-M2, Fiat 9.55535-Z2, Ford WSS-M2C937-A, MB 226.5, MB 229.3, PSA B71 2296, Renault RN0700

Alkalmazási terület: Személygépkocsi

Technológia: CleanSynto®

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 HC (Hydrocrack) és PAO (polialfaolefin) alapú, CleanSynto® technológiával készült szintetikus motorolaj személygépkocsik turbófeltöltős és turbófeltöltő nélküli, közvetlen befecskendezéses és hagyományos benzin- és dízelmotorjaihoz.

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 még nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőfilmet biztosít, valamint védelmet nyújt a korrózió és az oxidáció vagy kokszosodás következtében fellépő olajveszteség ellen. Kiváló hidegindítási tulajdonságai optimális kenési biztonságot biztosítanak a hidegjáratási fázis során.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL SHL SAE 0W-40 a károsanyag-kibocsátás mérséklésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez.

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 kiváló hidegindítási tulajdonságai mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó előírásainak megfelelően.

Alkalmazási útmutató

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 minden vezetési körülmény között üzembiztonságot garantál, például szélsőséges stop-and-go forgalomban és nagy sebességű autópályás közlekedés során.

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 univerzális, üzemanyag-takarékos szintetikus motorolaj, amely a megadott minőségi besorolásoknak megfelelő személygépkocsik és kistehergépjárművek turbófeltöltős és turbófeltöltő nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz egyaránt alkalmas.

Tulajdonságok

  • Kiváló hidegindítási tulajdonságok
  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelés mellett
  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitási tulajdonságok
  • Jó nyírási stabilitás
  • Biztonságos kenőfilm nagyon magas üzemi hőmérsékleten
  • Kiváló detergens és diszpergens tulajdonságok
  • Széles körű védelem a kopás, a korrózió és a habképződés ellen
  • Kiváló öregedésállóság
  • Alacsony párolgási veszteség
  • Kiváló motortisztaság

Műszaki termékadatok

Tulajdonság

Egység

Adat

Vizsgálati módszer

Szín

 

barna

VISUELL

Szulfáthamu

tömeg%

1,15

DIN 51575

TBN

mg KOH/g

12,3

ASTM D2896

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

13,46

DIN 51659-2

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

75,0

DIN 51659-2

Viszkozitási index VI

 

185

DIN ISO 2909

CCS viszkozitás -35 °C-on

mPa·s

5950

ASTM D5293

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

839,6

EN ISO 12185

Lobbanáspont

°C

228

DIN EN ISO 2592

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa·s

3,84

ASTM D5481

Alacsony hőmérsékleti szivattyúzhatósági viszkozitás (MRV) -40 °C-on

mPa·s

25.300

ASTM D4684

Noack párolgási veszteség

% M/M

9,9

ASTM D5800

Dermedéspont

°C

-54

DIN ISO 3016

 


Termék információk: 1L Egységár: N°4 480Ft /L | Br 5 690Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W40
Cikkszám: NYL15967
Br 24 741Ft
Egységár: N°3 897Ft/L | Br 4 949Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 8 db
+
-
24 741Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN Plus
API SP
BMW Longlife-01
Chrysler MS-12633
Fiat 9.55535-M2
Fiat 9.55535-Z2
Ford WSS-M2C937-A
MB 226.5
MB 229.3
MB 229.5
PSA B71 2296
Porsche A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL SHL SAE 0W-40

Kategória: Személygépkocsi motorolaj

Cikkszám: 1111127

Viszkozitás: 0W-40

Specifikációk: ACEA A3/B4, API CF, API SN Plus, API SP

Olajtípus: Szintetikus

Jóváhagyások: API SN Plus, API SP, MB-Freigabe 229.5, Porsche A40, Renault RN0710, VW 502 00, VW 505 00

Ajánlások: BMW Longlife-01, Chrysler MS-12633, Fiat 9.55535-M2, Fiat 9.55535-Z2, Ford WSS-M2C937-A, MB 226.5, MB 229.3, PSA B71 2296, Renault RN0700

Alkalmazási terület: Személygépkocsi

Technológia: CleanSynto®

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 HC (Hydrocrack) és PAO (polialfaolefin) alapú, CleanSynto® technológiával készült szintetikus motorolaj személygépkocsik turbófeltöltős és turbófeltöltő nélküli, közvetlen befecskendezéses és hagyományos benzin- és dízelmotorjaihoz.

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 még nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőfilmet biztosít, valamint védelmet nyújt a korrózió és az oxidáció vagy kokszosodás következtében fellépő olajveszteség ellen. Kiváló hidegindítási tulajdonságai optimális kenési biztonságot biztosítanak a hidegjáratási fázis során.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL SHL SAE 0W-40 a károsanyag-kibocsátás mérséklésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez.

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 kiváló hidegindítási tulajdonságai mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó előírásainak megfelelően.

Alkalmazási útmutató

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 minden vezetési körülmény között üzembiztonságot garantál, például szélsőséges stop-and-go forgalomban és nagy sebességű autópályás közlekedés során.

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 univerzális, üzemanyag-takarékos szintetikus motorolaj, amely a megadott minőségi besorolásoknak megfelelő személygépkocsik és kistehergépjárművek turbófeltöltős és turbófeltöltő nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz egyaránt alkalmas.

Tulajdonságok

  • Kiváló hidegindítási tulajdonságok
  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelés mellett
  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitási tulajdonságok
  • Jó nyírási stabilitás
  • Biztonságos kenőfilm nagyon magas üzemi hőmérsékleten
  • Kiváló detergens és diszpergens tulajdonságok
  • Széles körű védelem a kopás, a korrózió és a habképződés ellen
  • Kiváló öregedésállóság
  • Alacsony párolgási veszteség
  • Kiváló motortisztaság

Műszaki termékadatok

Tulajdonság

Egység

Adat

Vizsgálati módszer

Szín

 

barna

VISUELL

Szulfáthamu

tömeg%

1,15

DIN 51575

TBN

mg KOH/g

12,3

ASTM D2896

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

13,46

DIN 51659-2

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

75,0

DIN 51659-2

Viszkozitási index VI

 

185

DIN ISO 2909

CCS viszkozitás -35 °C-on

mPa·s

5950

ASTM D5293

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

839,6

EN ISO 12185

Lobbanáspont

°C

228

DIN EN ISO 2592

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa·s

3,84

ASTM D5481

Alacsony hőmérsékleti szivattyúzhatósági viszkozitás (MRV) -40 °C-on

mPa·s

25.300

ASTM D4684

Noack párolgási veszteség

% M/M

9,9

ASTM D5800

Dermedéspont

°C

-54

DIN ISO 3016

 


Termék információk: 5L Egységár: N°3 897Ft /L | Br 4 949Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W40
Cikkszám: NYL15916
Br 5 972Ft
Egységár: N°4 702Ft/L | Br 5 972Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 10 db
+
-
5 972Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
BMW Longlife-01
BMW Longlife-98
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
MB 229.5
Renault RN0700
Renault RN0710
VOLVO VCC 95200356
VW 502 00
VW 503 01
VW 505 00

RAVENOL SSO SAE 0W-30

Kategória: Személyautó motorolaj
Termékszám: 1111100
Viszkozitás: SAE 0W-30
Olajtípus: Teljesen szintetikus, PAO-alapú
Felhasználás: Személyautó
Technológia: CleanSynto®, USVO®

Specifikációk:

ACEA A3/B4,
API CF,
API SN,

Gyártói jóváhagyások:

BMW Longlife-98,
MB-Freigabe 229.5,
Renault RN0710,
VOLVO VCC 95200356 - Service Fill,
VW 502 00,
VW 505 00,

Gyártói ajánlások:

BMW Longlife-01,
GM-LL-A-025,
GM-LL-B-025,
Renault RN0700,
VW 503 01,

A RAVENOL SSO SAE 0W-30 PAO, azaz polialfaolefin alapú, teljesen szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj, különösen USVO® és bevált CleanSynto® technológiával, személyautók turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel rendelkező, valamint ezek nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz.

Az USVO® technológiának köszönhetően rendkívül magas viszkozitásstabilitás érhető el. A polimer viszkozitásjavítók hátrányait elkerüli, miközben azok előnyeit kihasználja. Ez javítja a motorvédelmet, a teljesítményt, a motortisztaságot és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia lehetővé teszi, hogy a termék a teljes csereintervallum alatt ne szenvedjen nyírási veszteséget, és rendkívül oxidációstabil maradjon. Ez az egyedülálló technológia segíti az olaj gyorsabb kenését, ezáltal minimálisra csökkenti a súrlódást, miközben tisztán és hatékonyan tartja a motort.

Új formulájának köszönhetően a RAVENOL SSO SAE 0W-30 nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőréteget biztosít, és véd a korrózióval, valamint az oxidáció vagy kokszosodás miatti olajveszteséggel szemben. Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL SSO SAE 0W-30 a károsanyag-kibocsátás mérséklésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez.

A RAVENOL SSO SAE 0W-30 kiváló hidegindítási tulajdonságok mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást. Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó előírásai szerint.


Használati útmutató

A RAVENOL SSO SAE 0W-30 univerzális, üzemanyag-takarékos motorolaj. Prémium termék benzin- és dízelmotoros személyautókhoz. Alkalmas minden turbófeltöltővel rendelkező vagy anélküli benzin- és dízelmotoros személyautóhoz, különösen teljesen szintetikus, egész évben használható motorolajként ajánlott.


Jellemzők

  • Univerzális alkalmazhatóság minden modern benzin- és dízelmotorban
  • Gyors motorkenés akár -30 °C alatti hőmérsékleten is
  • Alacsony párolgási hajlam, ezáltal alacsonyabb olajfogyasztás
  • Védelem az iszaplerakódás, kokszosodás és korrózió ellen még kedvezőtlen üzemi körülmények között is
  • A hidrotőkék működésének biztosítása minden hőmérsékleten
  • Nincs olajeredetű lerakódás az égéstérben, a dugattyúgyűrűknél és a szelepeknél
  • Változatlan viszkozitás a teljes olajcsere-intervallum alatt, magas viszkozitási index
  • Semleges viselkedés tömítőanyagokkal szemben
  • Keverhető minden kereskedelmi forgalomban kapható motorolajjal, öblítés nem szükséges

Műszaki termékadatok

Jellemző Tulajdonság Adat Vizsgálati módszer
Szín   sárgásbarna vizuális
Szulfáthamu % tömeg 1,3 DIN 51575
TBN mg KOH/g 12,5 ASTM D2896
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 12,0 DIN 51659-2
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 60,9 DIN 51659-2
Viszkozitási index VI   198 DIN ISO 2909
CCS viszkozitás -35 °C-on mPa·s 5580 ASTM D5293
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 843,0 EN ISO 12185
Lobbanáspont °C 236 DIN EN ISO 2592
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa·s 3,57 ASTM D5481
Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -40 °C-on mPa·s 16.300 ASTM D4684
Noack párolgási veszteség % M/M 9,2 ASTM D5800
Dermedéspont °C -60 DIN ISO 3016

Termék információk: 1L Egységár: N°4 702Ft /L | Br 5 972Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W30
Cikkszám: NYL15917
Br 22 147Ft
Egységár: N°4 360Ft/L | Br 5 537Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 8 db
+
-
22 147Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
BMW Longlife-01
BMW Longlife-98
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
MB 229.5
Renault RN0700
Renault RN0710
VOLVO VCC 95200356
VW 502 00
VW 503 01
VW 505 00

RAVENOL SSO SAE 0W-30

Kategória: Személyautó motorolaj
Termékszám: 1111100
Viszkozitás: SAE 0W-30
Olajtípus: Teljesen szintetikus, PAO-alapú
Felhasználás: Személyautó
Technológia: CleanSynto®, USVO®

Specifikációk:

ACEA A3/B4,
API CF,
API SN,

Gyártói jóváhagyások:

BMW Longlife-98,
MB-Freigabe 229.5,
Renault RN0710,
VOLVO VCC 95200356 - Service Fill,
VW 502 00,
VW 505 00,

Gyártói ajánlások:

BMW Longlife-01,
GM-LL-A-025,
GM-LL-B-025,
Renault RN0700,
VW 503 01,

A RAVENOL SSO SAE 0W-30 PAO, azaz polialfaolefin alapú, teljesen szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj, különösen USVO® és bevált CleanSynto® technológiával, személyautók turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel rendelkező, valamint ezek nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz.

Az USVO® technológiának köszönhetően rendkívül magas viszkozitásstabilitás érhető el. A polimer viszkozitásjavítók hátrányait elkerüli, miközben azok előnyeit kihasználja. Ez javítja a motorvédelmet, a teljesítményt, a motortisztaságot és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia lehetővé teszi, hogy a termék a teljes csereintervallum alatt ne szenvedjen nyírási veszteséget, és rendkívül oxidációstabil maradjon. Ez az egyedülálló technológia segíti az olaj gyorsabb kenését, ezáltal minimálisra csökkenti a súrlódást, miközben tisztán és hatékonyan tartja a motort.

Új formulájának köszönhetően a RAVENOL SSO SAE 0W-30 nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőréteget biztosít, és véd a korrózióval, valamint az oxidáció vagy kokszosodás miatti olajveszteséggel szemben. Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL SSO SAE 0W-30 a károsanyag-kibocsátás mérséklésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez.

A RAVENOL SSO SAE 0W-30 kiváló hidegindítási tulajdonságok mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást. Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó előírásai szerint.


Használati útmutató

A RAVENOL SSO SAE 0W-30 univerzális, üzemanyag-takarékos motorolaj. Prémium termék benzin- és dízelmotoros személyautókhoz. Alkalmas minden turbófeltöltővel rendelkező vagy anélküli benzin- és dízelmotoros személyautóhoz, különösen teljesen szintetikus, egész évben használható motorolajként ajánlott.


Jellemzők

  • Univerzális alkalmazhatóság minden modern benzin- és dízelmotorban
  • Gyors motorkenés akár -30 °C alatti hőmérsékleten is
  • Alacsony párolgási hajlam, ezáltal alacsonyabb olajfogyasztás
  • Védelem az iszaplerakódás, kokszosodás és korrózió ellen még kedvezőtlen üzemi körülmények között is
  • A hidrotőkék működésének biztosítása minden hőmérsékleten
  • Nincs olajeredetű lerakódás az égéstérben, a dugattyúgyűrűknél és a szelepeknél
  • Változatlan viszkozitás a teljes olajcsere-intervallum alatt, magas viszkozitási index
  • Semleges viselkedés tömítőanyagokkal szemben
  • Keverhető minden kereskedelmi forgalomban kapható motorolajjal, öblítés nem szükséges

Műszaki termékadatok

Jellemző Tulajdonság Adat Vizsgálati módszer
Szín   sárgásbarna vizuális
Szulfáthamu % tömeg 1,3 DIN 51575
TBN mg KOH/g 12,5 ASTM D2896
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 12,0 DIN 51659-2
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 60,9 DIN 51659-2
Viszkozitási index VI   198 DIN ISO 2909
CCS viszkozitás -35 °C-on mPa·s 5580 ASTM D5293
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 843,0 EN ISO 12185
Lobbanáspont °C 236 DIN EN ISO 2592
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa·s 3,57 ASTM D5481
Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -40 °C-on mPa·s 16.300 ASTM D4684
Noack párolgási veszteség % M/M 9,2 ASTM D5800
Dermedéspont °C -60 DIN ISO 3016

Termék információk: 4L Egységár: N°4 360Ft /L | Br 5 537Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W30
Cikkszám: NYL15962
Br 6 188Ft
Egységár: N°4 872Ft/L | Br 6 188Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 12 db
+
-
6 188Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API CF
API SN Plus
API SP
BMW Longlife-01
Chrysler MS-10725
Chrysler MS-12633
Chrysler MS-A0921
Fiat 9.55535-M2
Ford WSS-M2C937-A
GM DexosR™
MB 226.5
MB 229.3
MB 229.5
Porsche A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40

Kategória: Személygépkocsi motorolaj

Cikkszám: 1111108

Viszkozitás: 0W-40

Specifikációk: ACEA A3/B4, API CF, API SN Plus, API SP

Olajtípus: Teljesen szintetikus

Jóváhagyások: API SN Plus, API SP, MB-Freigabe 229.5, Renault RN0710, VW 502 00, VW 505 00

Ajánlások: BMW Longlife-01, Chrysler MS-10725, Chrysler MS-12633, Chrysler MS-A0921, Fiat 9.55535-M2, Ford WSS-M2C937-A, GM DexosR™, MB 226.5, MB 229.3, Porsche A40, Renault RN0700

Alkalmazási terület: Személygépkocsi

Technológia: CleanSynto®, USVO®

A RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 PAO (polialfaolefin) alapú, teljesen szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj, speciális USVO® és bevált CleanSynto® technológiával, személygépkocsik turbófeltöltős és turbófeltöltő nélküli, közvetlen befecskendezéses és hagyományos benzin- és dízelmotorjaihoz.

Az USVO® technológiának köszönhetően rendkívül magas viszkozitási stabilitás érhető el. Elkerülhetők a polimer viszkozitásindex-javítók hátrányai, miközben azok előnyei kihasználhatók. Ez javítja a motor védelmét, teljesítményét, tisztaságát és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia lehetővé teszi, hogy a termék a teljes csereintervallum során ne szenvedjen nyírási veszteséget, és rendkívül oxidációálló maradjon. Ez az egyedülálló technológia elősegíti az olaj gyorsabb kenését, ezáltal minimalizálja a súrlódást, miközben a motort tisztán és hatékonyan tartja.

Új formulájának köszönhetően a RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 még nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőfilmet biztosít, valamint védelmet nyújt a korrózió és az oxidáció vagy kokszosodás következtében fellépő olajveszteség ellen. Kiváló hidegindítási tulajdonságai optimális kenési biztonságot biztosítanak a hidegjáratási fázis során.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 a károsanyag-kibocsátás mérséklésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez.

A RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 kiváló hidegindítási tulajdonságai mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó előírásainak megfelelően.

Alkalmazási útmutató

A RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 minden vezetési körülmény között üzembiztonságot garantál, például szélsőséges stop-and-go forgalomban és nagy sebességű autópályás közlekedés során.

A RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 univerzális, üzemanyag-takarékos szintetikus motorolaj, amely a megadott minőségi besorolásoknak megfelelő személygépkocsik és kistehergépjárművek turbófeltöltős és turbófeltöltő nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz egyaránt alkalmas.

Tulajdonságok

  • Kiváló hidegindítási tulajdonságok
  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelés mellett
  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitási tulajdonságok
  • Jó nyírási stabilitás
  • Biztonságos kenőfilm nagyon magas üzemi hőmérsékleten
  • Kiváló detergens és diszpergens tulajdonságok
  • Széles körű védelem a kopás, a korrózió és a habképződés ellen
  • Kiváló öregedésállóság
  • Alacsony párolgási veszteség
  • Kiváló motortisztaság

Műszaki termékadatok

Tulajdonság

Egység

Adat

Vizsgálati módszer

Szín

 

barna

VISUELL

Szulfáthamu

tömeg%

1,16

DIN 51575

TBN

mg KOH/g

12,3

ASTM D2896

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

13,8

DIN 51659-2

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

78,1

DIN 51659-2

Viszkozitási index VI

 

182

DIN ISO 2909

CCS viszkozitás -35 °C-on

mPa·s

4560

ASTM D5293

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

838,0

EN ISO 12185

Lobbanáspont

°C

236

DIN EN ISO 2592

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa·s

3,81

ASTM D5481

Alacsony hőmérsékleti szivattyúzhatósági viszkozitás (MRV) -40 °C-on

mPa·s

21.300

ASTM D4684

Noack párolgási veszteség

% M/M

9,9

ASTM D5800

Dermedéspont

°C

-60

DIN ISO 3016

 


Termék információk: 1L Egységár: N°4 872Ft /L | Br 6 188Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W40
Cikkszám: NYL15963
Br 28 941Ft
Egységár: N°4 558Ft/L | Br 5 789Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 8 db
+
-
28 941Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API CF
API SN Plus
API SP
BMW Longlife-01
Chrysler MS-10725
Chrysler MS-12633
Chrysler MS-A0921
Fiat 9.55535-M2
Ford WSS-M2C937-A
GM DexosR™
MB 226.5
MB 229.3
MB 229.5
Porsche A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40

Kategória: Személygépkocsi motorolaj

Cikkszám: 1111108

Viszkozitás: 0W-40

Specifikációk: ACEA A3/B4, API CF, API SN Plus, API SP

Olajtípus: Teljesen szintetikus

Jóváhagyások: API SN Plus, API SP, MB-Freigabe 229.5, Renault RN0710, VW 502 00, VW 505 00

Ajánlások: BMW Longlife-01, Chrysler MS-10725, Chrysler MS-12633, Chrysler MS-A0921, Fiat 9.55535-M2, Ford WSS-M2C937-A, GM DexosR™, MB 226.5, MB 229.3, Porsche A40, Renault RN0700

Alkalmazási terület: Személygépkocsi

Technológia: CleanSynto®, USVO®

A RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 PAO (polialfaolefin) alapú, teljesen szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj, speciális USVO® és bevált CleanSynto® technológiával, személygépkocsik turbófeltöltős és turbófeltöltő nélküli, közvetlen befecskendezéses és hagyományos benzin- és dízelmotorjaihoz.

Az USVO® technológiának köszönhetően rendkívül magas viszkozitási stabilitás érhető el. Elkerülhetők a polimer viszkozitásindex-javítók hátrányai, miközben azok előnyei kihasználhatók. Ez javítja a motor védelmét, teljesítményét, tisztaságát és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia lehetővé teszi, hogy a termék a teljes csereintervallum során ne szenvedjen nyírási veszteséget, és rendkívül oxidációálló maradjon. Ez az egyedülálló technológia elősegíti az olaj gyorsabb kenését, ezáltal minimalizálja a súrlódást, miközben a motort tisztán és hatékonyan tartja.

Új formulájának köszönhetően a RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 még nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőfilmet biztosít, valamint védelmet nyújt a korrózió és az oxidáció vagy kokszosodás következtében fellépő olajveszteség ellen. Kiváló hidegindítási tulajdonságai optimális kenési biztonságot biztosítanak a hidegjáratási fázis során.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 a károsanyag-kibocsátás mérséklésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez.

A RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 kiváló hidegindítási tulajdonságai mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó előírásainak megfelelően.

Alkalmazási útmutató

A RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 minden vezetési körülmény között üzembiztonságot garantál, például szélsőséges stop-and-go forgalomban és nagy sebességű autópályás közlekedés során.

A RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 univerzális, üzemanyag-takarékos szintetikus motorolaj, amely a megadott minőségi besorolásoknak megfelelő személygépkocsik és kistehergépjárművek turbófeltöltős és turbófeltöltő nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz egyaránt alkalmas.

Tulajdonságok

  • Kiváló hidegindítási tulajdonságok
  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelés mellett
  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitási tulajdonságok
  • Jó nyírási stabilitás
  • Biztonságos kenőfilm nagyon magas üzemi hőmérsékleten
  • Kiváló detergens és diszpergens tulajdonságok
  • Széles körű védelem a kopás, a korrózió és a habképződés ellen
  • Kiváló öregedésállóság
  • Alacsony párolgási veszteség
  • Kiváló motortisztaság

Műszaki termékadatok

Tulajdonság

Egység

Adat

Vizsgálati módszer

Szín

 

barna

VISUELL

Szulfáthamu

tömeg%

1,16

DIN 51575

TBN

mg KOH/g

12,3

ASTM D2896

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

13,8

DIN 51659-2

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

78,1

DIN 51659-2

Viszkozitási index VI

 

182

DIN ISO 2909

CCS viszkozitás -35 °C-on

mPa·s

4560

ASTM D5293

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

838,0

EN ISO 12185

Lobbanáspont

°C

236

DIN EN ISO 2592

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa·s

3,81

ASTM D5481

Alacsony hőmérsékleti szivattyúzhatósági viszkozitás (MRV) -40 °C-on

mPa·s

21.300

ASTM D4684

Noack párolgási veszteség

% M/M

9,9

ASTM D5800

Dermedéspont

°C

-60

DIN ISO 3016

 


Termék információk: 5L Egységár: N°4 558Ft /L | Br 5 789Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W40
Cikkszám: NYL15667
Br 5 514Ft
Egységár: N°4 341Ft/L | Br 5 514Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 48 db
+
-
5 514Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API CF
API SN
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
Fiat 9.55535-GH2
Fiat 9.55535-S2
Ford WSS-M2C917-A
GM dexos2
MB 229.31
MB 229.51
Porsche A40
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01

RAVENOL VMO SAE 5W-40

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111133
Viszkozitás: 5W-40
Olajtípus: Szintetikus
Technológia: CleanSynto®, Mid SAPS
Alkalmazás: Benzin- és dízelmotoros személyautókhoz, turbóval és közvetlen befecskendezéssel is


Specifikációk

  • ACEA C3

  • API SN, API CF

Jóváhagyások

  • API SN

  • BMW Longlife-04

  • GM dexos2™ (Licenc: D20583HI081)

  • MB-Freigabe 229.31, 229.51

  • VW 505 00, VW 505 01

Ajánlások / OEM hivatkozások

  • Chrysler MS-11106

  • Fiat 9.55535-GH2, 9.55535-S2

  • Ford WSS-M2C917-A

  • Porsche A40

  • VW 502 00


Leírás

A RAVENOL VMO SAE 5W-40 egy szintetikus, alacsony SAPS-tartalmú (Mid SAPS) csúcskategóriás motorolaj a CleanSynto® technológia alapján, amelyet korszerű benzin- és dízelmotorokhoz fejlesztettek ki – turbófeltöltéssel és közvetlen befecskendezéssel vagy anélkül.

Különösen alkalmas a Pumpe-Düse (PD) dízelmotoros rendszerekhez, valamint modern katalizátorral (TWC) vagy dízel részecskeszűrővel (DPF) felszerelt járművekhez. Teljesíti a EURO IV, V és VI károsanyag-kibocsátási normákat, hosszabbított olajcsere-intervallummal is alkalmazható (akár 50.000 km vagy 2 év – a gyártó előírása szerint).


Főbb előnyök

  • Üzemanyag-megtakarítás teljesítménytartományban

  • Mid SAPS – csökkentett szulfáthamu-, foszfor- és kéntartalom

  • Magas viszkozitási index és kopásvédelem még nagy sebesség és terhelés mellett is

  • Kiváló hidegindítási tulajdonság -30 °C alatt is

  • Megbízható hidrotőke-működés minden hőmérsékleten

  • Stabil kenőfilm extrém hőterhelésnél is

  • Alacsony párolgási veszteség – kisebb olajfogyasztás

  • Lerakódásmentes működés a dugattyúgyűrűknél és szelepeknél

  • Tömítésekkel szembeni semlegesség

  • Hosszabbított olajcsere-intervallum – környezetbarátabb üzemeltetés


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték Vizsgálati módszer
Sűrűség 20 °C-on 848,0 kg/m³ EN ISO 12185
Szín sárgásbarna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on 13,3 mm²/s DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on 80,0 mm²/s DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) 170 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on 4,0 mPa·s ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on 6375 mPa·s ASTM D5293
MRV viszkozitás -35 °C-on 27.000 mPa·s ASTM D4684
Dermedéspont -45 °C DIN ISO 3016
Párolgási veszteség (Noack) 8,8 % ASTM D5800
Lobbanáspont 242 °C DIN EN ISO 2592
TBN (teljes bázisszám) 8,7 mg KOH/g ASTM D2896
Szulfáthamu 0,77 % DIN 51575

Termék információk: 1L Egységár: N°4 341Ft /L | Br 5 514Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL15668
Br 17 455Ft
Egységár: N°3 436Ft/L | Br 4 364Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 41 db
+
-
17 455Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API CF
API SN
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
Fiat 9.55535-GH2
Fiat 9.55535-S2
Ford WSS-M2C917-A
GM dexos2
MB 229.31
MB 229.51
Porsche A40
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01

RAVENOL VMO SAE 5W-40

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111133
Viszkozitás: 5W-40
Olajtípus: Szintetikus
Technológia: CleanSynto®, Mid SAPS
Alkalmazás: Benzin- és dízelmotoros személyautókhoz, turbóval és közvetlen befecskendezéssel is


Specifikációk

  • ACEA C3

  • API SN, API CF

Jóváhagyások

  • API SN

  • BMW Longlife-04

  • GM dexos2™ (Licenc: D20583HI081)

  • MB-Freigabe 229.31, 229.51

  • VW 505 00, VW 505 01

Ajánlások / OEM hivatkozások

  • Chrysler MS-11106

  • Fiat 9.55535-GH2, 9.55535-S2

  • Ford WSS-M2C917-A

  • Porsche A40

  • VW 502 00


Leírás

A RAVENOL VMO SAE 5W-40 egy szintetikus, alacsony SAPS-tartalmú (Mid SAPS) csúcskategóriás motorolaj a CleanSynto® technológia alapján, amelyet korszerű benzin- és dízelmotorokhoz fejlesztettek ki – turbófeltöltéssel és közvetlen befecskendezéssel vagy anélkül.

Különösen alkalmas a Pumpe-Düse (PD) dízelmotoros rendszerekhez, valamint modern katalizátorral (TWC) vagy dízel részecskeszűrővel (DPF) felszerelt járművekhez. Teljesíti a EURO IV, V és VI károsanyag-kibocsátási normákat, hosszabbított olajcsere-intervallummal is alkalmazható (akár 50.000 km vagy 2 év – a gyártó előírása szerint).


Főbb előnyök

  • Üzemanyag-megtakarítás teljesítménytartományban

  • Mid SAPS – csökkentett szulfáthamu-, foszfor- és kéntartalom

  • Magas viszkozitási index és kopásvédelem még nagy sebesség és terhelés mellett is

  • Kiváló hidegindítási tulajdonság -30 °C alatt is

  • Megbízható hidrotőke-működés minden hőmérsékleten

  • Stabil kenőfilm extrém hőterhelésnél is

  • Alacsony párolgási veszteség – kisebb olajfogyasztás

  • Lerakódásmentes működés a dugattyúgyűrűknél és szelepeknél

  • Tömítésekkel szembeni semlegesség

  • Hosszabbított olajcsere-intervallum – környezetbarátabb üzemeltetés


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték Vizsgálati módszer
Sűrűség 20 °C-on 848,0 kg/m³ EN ISO 12185
Szín sárgásbarna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on 13,3 mm²/s DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on 80,0 mm²/s DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) 170 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on 4,0 mPa·s ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on 6375 mPa·s ASTM D5293
MRV viszkozitás -35 °C-on 27.000 mPa·s ASTM D4684
Dermedéspont -45 °C DIN ISO 3016
Párolgási veszteség (Noack) 8,8 % ASTM D5800
Lobbanáspont 242 °C DIN EN ISO 2592
TBN (teljes bázisszám) 8,7 mg KOH/g ASTM D2896
Szulfáthamu 0,77 % DIN 51575

Termék információk: 4L Egységár: N°3 436Ft /L | Br 4 364Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL15970
Br 21 546Ft
Egységár: N°3 393Ft/L | Br 4 310Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 12 db
+
-
21 546Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API CF
API SN
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
Fiat 9.55535-GH2
Fiat 9.55535-S2
Ford WSS-M2C917-A
GM dexos2
MB 229.31
MB 229.51
Porsche A40
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01

RAVENOL VMO SAE 5W-40

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111133
Viszkozitás: 5W-40
Olajtípus: Szintetikus
Technológia: CleanSynto®, Mid SAPS
Alkalmazás: Benzin- és dízelmotoros személyautókhoz, turbóval és közvetlen befecskendezéssel is


Specifikációk

  • ACEA C3

  • API SN, API CF

Jóváhagyások

  • API SN

  • BMW Longlife-04

  • GM dexos2™ (Licenc: D20583HI081)

  • MB-Freigabe 229.31, 229.51

  • VW 505 00, VW 505 01

Ajánlások / OEM hivatkozások

  • Chrysler MS-11106

  • Fiat 9.55535-GH2, 9.55535-S2

  • Ford WSS-M2C917-A

  • Porsche A40

  • VW 502 00


Leírás

A RAVENOL VMO SAE 5W-40 egy szintetikus, alacsony SAPS-tartalmú (Mid SAPS) csúcskategóriás motorolaj a CleanSynto® technológia alapján, amelyet korszerű benzin- és dízelmotorokhoz fejlesztettek ki – turbófeltöltéssel és közvetlen befecskendezéssel vagy anélkül.

Különösen alkalmas a Pumpe-Düse (PD) dízelmotoros rendszerekhez, valamint modern katalizátorral (TWC) vagy dízel részecskeszűrővel (DPF) felszerelt járművekhez. Teljesíti a EURO IV, V és VI károsanyag-kibocsátási normákat, hosszabbított olajcsere-intervallummal is alkalmazható (akár 50.000 km vagy 2 év – a gyártó előírása szerint).


Főbb előnyök

  • Üzemanyag-megtakarítás teljesítménytartományban

  • Mid SAPS – csökkentett szulfáthamu-, foszfor- és kéntartalom

  • Magas viszkozitási index és kopásvédelem még nagy sebesség és terhelés mellett is

  • Kiváló hidegindítási tulajdonság -30 °C alatt is

  • Megbízható hidrotőke-működés minden hőmérsékleten

  • Stabil kenőfilm extrém hőterhelésnél is

  • Alacsony párolgási veszteség – kisebb olajfogyasztás

  • Lerakódásmentes működés a dugattyúgyűrűknél és szelepeknél

  • Tömítésekkel szembeni semlegesség

  • Hosszabbított olajcsere-intervallum – környezetbarátabb üzemeltetés


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték Vizsgálati módszer
Sűrűség 20 °C-on 848,0 kg/m³ EN ISO 12185
Szín sárgásbarna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on 13,3 mm²/s DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on 80,0 mm²/s DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) 170 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on 4,0 mPa·s ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on 6375 mPa·s ASTM D5293
MRV viszkozitás -35 °C-on 27.000 mPa·s ASTM D4684
Dermedéspont -45 °C DIN ISO 3016
Párolgási veszteség (Noack) 8,8 % ASTM D5800
Lobbanáspont 242 °C DIN EN ISO 2592
TBN (teljes bázisszám) 8,7 mg KOH/g ASTM D2896
Szulfáthamu 0,77 % DIN 51575

Termék információk: 5L Egységár: N°3 393Ft /L | Br 4 310Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL15595
Br 138 430Ft
Egységár: N°1 817Ft/L | Br 2 308Ft/L
Kiszerelés: 60L
Készleten: 18 db
+
-
138 430Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API CF
API SN
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
Fiat 9.55535-GH2
Fiat 9.55535-S2
Ford WSS-M2C917-A
GM dexos2
MB 229.31
MB 229.51
Porsche A40
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01

RAVENOL VMO SAE 5W-40

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111133
Viszkozitás: 5W-40
Olajtípus: Szintetikus
Technológia: CleanSynto®, Mid SAPS
Alkalmazás: Benzin- és dízelmotoros személyautókhoz, turbóval és közvetlen befecskendezéssel is


Specifikációk

  • ACEA C3

  • API SN, API CF

Jóváhagyások

  • API SN

  • BMW Longlife-04

  • GM dexos2™ (Licenc: D20583HI081)

  • MB-Freigabe 229.31, 229.51

  • VW 505 00, VW 505 01

Ajánlások / OEM hivatkozások

  • Chrysler MS-11106

  • Fiat 9.55535-GH2, 9.55535-S2

  • Ford WSS-M2C917-A

  • Porsche A40

  • VW 502 00


Leírás

A RAVENOL VMO SAE 5W-40 egy szintetikus, alacsony SAPS-tartalmú (Mid SAPS) csúcskategóriás motorolaj a CleanSynto® technológia alapján, amelyet korszerű benzin- és dízelmotorokhoz fejlesztettek ki – turbófeltöltéssel és közvetlen befecskendezéssel vagy anélkül.

Különösen alkalmas a Pumpe-Düse (PD) dízelmotoros rendszerekhez, valamint modern katalizátorral (TWC) vagy dízel részecskeszűrővel (DPF) felszerelt járművekhez. Teljesíti a EURO IV, V és VI károsanyag-kibocsátási normákat, hosszabbított olajcsere-intervallummal is alkalmazható (akár 50.000 km vagy 2 év – a gyártó előírása szerint).


Főbb előnyök

  • Üzemanyag-megtakarítás teljesítménytartományban

  • Mid SAPS – csökkentett szulfáthamu-, foszfor- és kéntartalom

  • Magas viszkozitási index és kopásvédelem még nagy sebesség és terhelés mellett is

  • Kiváló hidegindítási tulajdonság -30 °C alatt is

  • Megbízható hidrotőke-működés minden hőmérsékleten

  • Stabil kenőfilm extrém hőterhelésnél is

  • Alacsony párolgási veszteség – kisebb olajfogyasztás

  • Lerakódásmentes működés a dugattyúgyűrűknél és szelepeknél

  • Tömítésekkel szembeni semlegesség

  • Hosszabbított olajcsere-intervallum – környezetbarátabb üzemeltetés


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték Vizsgálati módszer
Sűrűség 20 °C-on 848,0 kg/m³ EN ISO 12185
Szín sárgásbarna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on 13,3 mm²/s DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on 80,0 mm²/s DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) 170 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on 4,0 mPa·s ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on 6375 mPa·s ASTM D5293
MRV viszkozitás -35 °C-on 27.000 mPa·s ASTM D4684
Dermedéspont -45 °C DIN ISO 3016
Párolgási veszteség (Noack) 8,8 % ASTM D5800
Lobbanáspont 242 °C DIN EN ISO 2592
TBN (teljes bázisszám) 8,7 mg KOH/g ASTM D2896
Szulfáthamu 0,77 % DIN 51575

Termék információk: 60L Egységár: N°1 817Ft /L | Br 2 308Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL15785
Br 75 078Ft
Egységár: N°2 956Ft/L | Br 3 754Ft/L
Kiszerelés: 20L
Készleten: 2 db
+
-
75 078Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API CF
API SN
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
Fiat 9.55535-GH2
Fiat 9.55535-S2
Ford WSS-M2C917-A
GM dexos2
MB 229.31
MB 229.51
Porsche A40
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01

RAVENOL VMO SAE 5W-40

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111133
Viszkozitás: 5W-40
Olajtípus: Szintetikus
Technológia: CleanSynto®, Mid SAPS
Alkalmazás: Benzin- és dízelmotoros személyautókhoz, turbóval és közvetlen befecskendezéssel is


Specifikációk

  • ACEA C3

  • API SN, API CF

Jóváhagyások

  • API SN

  • BMW Longlife-04

  • GM dexos2™ (Licenc: D20583HI081)

  • MB-Freigabe 229.31, 229.51

  • VW 505 00, VW 505 01

Ajánlások / OEM hivatkozások

  • Chrysler MS-11106

  • Fiat 9.55535-GH2, 9.55535-S2

  • Ford WSS-M2C917-A

  • Porsche A40

  • VW 502 00


Leírás

A RAVENOL VMO SAE 5W-40 egy szintetikus, alacsony SAPS-tartalmú (Mid SAPS) csúcskategóriás motorolaj a CleanSynto® technológia alapján, amelyet korszerű benzin- és dízelmotorokhoz fejlesztettek ki – turbófeltöltéssel és közvetlen befecskendezéssel vagy anélkül.

Különösen alkalmas a Pumpe-Düse (PD) dízelmotoros rendszerekhez, valamint modern katalizátorral (TWC) vagy dízel részecskeszűrővel (DPF) felszerelt járművekhez. Teljesíti a EURO IV, V és VI károsanyag-kibocsátási normákat, hosszabbított olajcsere-intervallummal is alkalmazható (akár 50.000 km vagy 2 év – a gyártó előírása szerint).


Főbb előnyök

  • Üzemanyag-megtakarítás teljesítménytartományban

  • Mid SAPS – csökkentett szulfáthamu-, foszfor- és kéntartalom

  • Magas viszkozitási index és kopásvédelem még nagy sebesség és terhelés mellett is

  • Kiváló hidegindítási tulajdonság -30 °C alatt is

  • Megbízható hidrotőke-működés minden hőmérsékleten

  • Stabil kenőfilm extrém hőterhelésnél is

  • Alacsony párolgási veszteség – kisebb olajfogyasztás

  • Lerakódásmentes működés a dugattyúgyűrűknél és szelepeknél

  • Tömítésekkel szembeni semlegesség

  • Hosszabbított olajcsere-intervallum – környezetbarátabb üzemeltetés


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték Vizsgálati módszer
Sűrűség 20 °C-on 848,0 kg/m³ EN ISO 12185
Szín sárgásbarna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on 13,3 mm²/s DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on 80,0 mm²/s DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) 170 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on 4,0 mPa·s ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on 6375 mPa·s ASTM D5293
MRV viszkozitás -35 °C-on 27.000 mPa·s ASTM D4684
Dermedéspont -45 °C DIN ISO 3016
Párolgási veszteség (Noack) 8,8 % ASTM D5800
Lobbanáspont 242 °C DIN EN ISO 2592
TBN (teljes bázisszám) 8,7 mg KOH/g ASTM D2896
Szulfáthamu 0,77 % DIN 51575

Termék információk: 20L Egységár: N°2 956Ft /L | Br 3 754Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL15862
Br 5 376Ft
Egységár: N°4 233Ft/L | Br 5 376Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 43 db
+
-
5 376Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API SN Plus
API SP
BMW Longlife-01
Chrysler MS-10725
Chrysler MS-10850
Chrysler MS-12991 (MS-10896)
Fiat 9.55535-Z2
MB 226.5
MB 229.3
MB 229.5
Opel/GM-LL-B-025
PSA B71 2296
Porsche A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL VollSynth Turbo VST SAE 5W-40
Ravenol Motorolaj Személygépjármű motorolaj RAVENOL VollSynth Turbo VST SAE 5W-40

Kategória: Személygépjármű motorolaj
Cikkszám: 1111136
Viszkozitás: 5W-40
Specifikáció: ACEA A3/B4, API SN Plus, API SP
Olajtípus: Teljesen szintetikus
Jóváhagyások: API SN Plus, API SP, BMW Longlife-01, MB-Freigabe 229.5, Renault RN0700/RN0710, VW 502 00, VW 505 00
Ajánlás: Chrysler MS-10725, Chrysler MS-10850, Chrysler MS-12991 (MS-10896), Fiat 9.55535-Z2, MB 226.5, MB 229.3, Opel/GM-LL-B-025, Porsche A40, PSA B71 2296
Felhasználás: Személygépkocsi
Technológia: CleanSynto®, USVO®

A RAVENOL VollSynth Turbo VST SAE 5W-40 egy PAO (poli-alfa-olefin) alapú, teljesen szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj, amely különösen az USVO® és a bevált CleanSynto® technológiákat alkalmazza benzin- és dízelmotoros személygépkocsikhoz, turbófeltöltéssel vagy anélkül, valamint közvetlen befecskendezésű motorokhoz.

Az USVO® technológia rendkívül magas viszkozitás-stabilitást biztosít. Elkerüljük a polimer viszkozitás-javítók hátrányait, miközben kihasználjuk az előnyeiket. Ez javítja a motorvédelmet, a teljesítményt, a motor tisztaságát és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia révén a termék az egész csereperiódus alatt nyírási veszteség nélkül működik, és rendkívül ellenáll az oxidációnak. Ez az egyedülálló technológia elősegíti a gyorsabb kenést, ezáltal minimalizálja a súrlódást, miközben a motor tiszta és hatékony marad.

A RAVENOL VollSynth Turbo VST SAE 5W-40 minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást, miközben kiváló hidegindítási tulajdonságokat biztosít.

A RAVENOL VollSynth Turbo VST SAE 5W-40 garantálja az üzembiztonságot minden vezetési körülmény között, legyen szó extrém városi (stop-and-go) forgalomról vagy autópályás nagysebességű haladásról.

Az olajcsere-intervallumokat a gyártó előírásai szerint kell meghatározni.


Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL VollSynth Turbo VST SAE 5W-40 egész éves, energiatakarékos használatra alkalmas minden modern benzin- és dízelmotoros személygépkocsiban, kisteherautóban és kis szállítójárműben. Kifejezetten a turbófeltöltéses és katalizátoros üzemű motorokhoz fejlesztették.


Jellemzők

  • Magas kopásállóság

  • Üzemanyag-megtakarítás a könnyűfutású tulajdonságoknak köszönhetően

  • Kiváló mosó- és diszpergáló tulajdonságok

  • Megakadályozza a fekete iszap (black sludge) kialakulását

  • Hosszú élettartam a magas oxidációs stabilitás miatt

  • Kiváló hidegindítási teljesítmény

  • Nagyon jó viszkozitás-hőmérséklet viselkedés

  • Alacsony párolgási veszteség

  • Katalizátor-kompatibilis


Műszaki adatok

Tulajdonság Egység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 848,0 EN ISO 12185
Szín – sárgásbarna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on mm²/s 13,5 DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on mm²/s 79,4 DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) – 174 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa·s 3,9 ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on mPa·s 4700 ASTM D5293
Alacsony hőmérsékletű szivattyúzhatóság (MRV) -35 °C-on mPa·s 13 900 ASTM D4684
Dermedéspont °C -57 DIN ISO 3016
Noack párolgási veszteség % m/m 7,3 ASTM D5800
Lobbanáspont °C 236 DIN EN ISO 2592
TBN mg KOH/g 11,9 ASTM D2896
Szulfáthamu % m/m 1,1 DIN 51575

Termék információk: 1L Egységár: N°4 233Ft /L | Br 5 376Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL15810
Br 19 472Ft
Egységár: N°3 833Ft/L | Br 4 868Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 50+ db
+
-
19 472Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API SN Plus
API SP
BMW Longlife-01
Chrysler MS-10725
Chrysler MS-10850
Chrysler MS-12991 (MS-10896)
Fiat 9.55535-Z2
MB 226.5
MB 229.3
MB 229.5
Opel/GM-LL-B-025
PSA B71 2296
Porsche A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL VollSynth Turbo VST SAE 5W-40
Ravenol Motorolaj Személygépjármű motorolaj RAVENOL VollSynth Turbo VST SAE 5W-40

Kategória: Személygépjármű motorolaj
Cikkszám: 1111136
Viszkozitás: 5W-40
Specifikáció: ACEA A3/B4, API SN Plus, API SP
Olajtípus: Teljesen szintetikus
Jóváhagyások: API SN Plus, API SP, BMW Longlife-01, MB-Freigabe 229.5, Renault RN0700/RN0710, VW 502 00, VW 505 00
Ajánlás: Chrysler MS-10725, Chrysler MS-10850, Chrysler MS-12991 (MS-10896), Fiat 9.55535-Z2, MB 226.5, MB 229.3, Opel/GM-LL-B-025, Porsche A40, PSA B71 2296
Felhasználás: Személygépkocsi
Technológia: CleanSynto®, USVO®

A RAVENOL VollSynth Turbo VST SAE 5W-40 egy PAO (poli-alfa-olefin) alapú, teljesen szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj, amely különösen az USVO® és a bevált CleanSynto® technológiákat alkalmazza benzin- és dízelmotoros személygépkocsikhoz, turbófeltöltéssel vagy anélkül, valamint közvetlen befecskendezésű motorokhoz.

Az USVO® technológia rendkívül magas viszkozitás-stabilitást biztosít. Elkerüljük a polimer viszkozitás-javítók hátrányait, miközben kihasználjuk az előnyeiket. Ez javítja a motorvédelmet, a teljesítményt, a motor tisztaságát és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia révén a termék az egész csereperiódus alatt nyírási veszteség nélkül működik, és rendkívül ellenáll az oxidációnak. Ez az egyedülálló technológia elősegíti a gyorsabb kenést, ezáltal minimalizálja a súrlódást, miközben a motor tiszta és hatékony marad.

A RAVENOL VollSynth Turbo VST SAE 5W-40 minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást, miközben kiváló hidegindítási tulajdonságokat biztosít.

A RAVENOL VollSynth Turbo VST SAE 5W-40 garantálja az üzembiztonságot minden vezetési körülmény között, legyen szó extrém városi (stop-and-go) forgalomról vagy autópályás nagysebességű haladásról.

Az olajcsere-intervallumokat a gyártó előírásai szerint kell meghatározni.


Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL VollSynth Turbo VST SAE 5W-40 egész éves, energiatakarékos használatra alkalmas minden modern benzin- és dízelmotoros személygépkocsiban, kisteherautóban és kis szállítójárműben. Kifejezetten a turbófeltöltéses és katalizátoros üzemű motorokhoz fejlesztették.


Jellemzők

  • Magas kopásállóság

  • Üzemanyag-megtakarítás a könnyűfutású tulajdonságoknak köszönhetően

  • Kiváló mosó- és diszpergáló tulajdonságok

  • Megakadályozza a fekete iszap (black sludge) kialakulását

  • Hosszú élettartam a magas oxidációs stabilitás miatt

  • Kiváló hidegindítási teljesítmény

  • Nagyon jó viszkozitás-hőmérséklet viselkedés

  • Alacsony párolgási veszteség

  • Katalizátor-kompatibilis


Műszaki adatok

Tulajdonság Egység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 848,0 EN ISO 12185
Szín – sárgásbarna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on mm²/s 13,5 DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on mm²/s 79,4 DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) – 174 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa·s 3,9 ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on mPa·s 4700 ASTM D5293
Alacsony hőmérsékletű szivattyúzhatóság (MRV) -35 °C-on mPa·s 13 900 ASTM D4684
Dermedéspont °C -57 DIN ISO 3016
Noack párolgási veszteség % m/m 7,3 ASTM D5800
Lobbanáspont °C 236 DIN EN ISO 2592
TBN mg KOH/g 11,9 ASTM D2896
Szulfáthamu % m/m 1,1 DIN 51575

Termék információk: 4L Egységár: N°3 833Ft /L | Br 4 868Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL15927
Br 24 387Ft
Egységár: N°3 841Ft/L | Br 4 878Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 40 db
+
-
24 387Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API SN Plus
API SP
BMW Longlife-01
Chrysler MS-10725
Chrysler MS-10850
Chrysler MS-12991 (MS-10896)
Fiat 9.55535-Z2
MB 226.5
MB 229.3
MB 229.5
Opel/GM-LL-B-025
PSA B71 2296
Porsche A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL VollSynth Turbo VST SAE 5W-40
Ravenol Motorolaj Személygépjármű motorolaj RAVENOL VollSynth Turbo VST SAE 5W-40

Kategória: Személygépjármű motorolaj
Cikkszám: 1111136
Viszkozitás: 5W-40
Specifikáció: ACEA A3/B4, API SN Plus, API SP
Olajtípus: Teljesen szintetikus
Jóváhagyások: API SN Plus, API SP, BMW Longlife-01, MB-Freigabe 229.5, Renault RN0700/RN0710, VW 502 00, VW 505 00
Ajánlás: Chrysler MS-10725, Chrysler MS-10850, Chrysler MS-12991 (MS-10896), Fiat 9.55535-Z2, MB 226.5, MB 229.3, Opel/GM-LL-B-025, Porsche A40, PSA B71 2296
Felhasználás: Személygépkocsi
Technológia: CleanSynto®, USVO®

A RAVENOL VollSynth Turbo VST SAE 5W-40 egy PAO (poli-alfa-olefin) alapú, teljesen szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj, amely különösen az USVO® és a bevált CleanSynto® technológiákat alkalmazza benzin- és dízelmotoros személygépkocsikhoz, turbófeltöltéssel vagy anélkül, valamint közvetlen befecskendezésű motorokhoz.

Az USVO® technológia rendkívül magas viszkozitás-stabilitást biztosít. Elkerüljük a polimer viszkozitás-javítók hátrányait, miközben kihasználjuk az előnyeiket. Ez javítja a motorvédelmet, a teljesítményt, a motor tisztaságát és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia révén a termék az egész csereperiódus alatt nyírási veszteség nélkül működik, és rendkívül ellenáll az oxidációnak. Ez az egyedülálló technológia elősegíti a gyorsabb kenést, ezáltal minimalizálja a súrlódást, miközben a motor tiszta és hatékony marad.

A RAVENOL VollSynth Turbo VST SAE 5W-40 minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást, miközben kiváló hidegindítási tulajdonságokat biztosít.

A RAVENOL VollSynth Turbo VST SAE 5W-40 garantálja az üzembiztonságot minden vezetési körülmény között, legyen szó extrém városi (stop-and-go) forgalomról vagy autópályás nagysebességű haladásról.

Az olajcsere-intervallumokat a gyártó előírásai szerint kell meghatározni.


Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL VollSynth Turbo VST SAE 5W-40 egész éves, energiatakarékos használatra alkalmas minden modern benzin- és dízelmotoros személygépkocsiban, kisteherautóban és kis szállítójárműben. Kifejezetten a turbófeltöltéses és katalizátoros üzemű motorokhoz fejlesztették.


Jellemzők

  • Magas kopásállóság

  • Üzemanyag-megtakarítás a könnyűfutású tulajdonságoknak köszönhetően

  • Kiváló mosó- és diszpergáló tulajdonságok

  • Megakadályozza a fekete iszap (black sludge) kialakulását

  • Hosszú élettartam a magas oxidációs stabilitás miatt

  • Kiváló hidegindítási teljesítmény

  • Nagyon jó viszkozitás-hőmérséklet viselkedés

  • Alacsony párolgási veszteség

  • Katalizátor-kompatibilis


Műszaki adatok

Tulajdonság Egység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 848,0 EN ISO 12185
Szín – sárgásbarna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on mm²/s 13,5 DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on mm²/s 79,4 DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) – 174 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa·s 3,9 ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on mPa·s 4700 ASTM D5293
Alacsony hőmérsékletű szivattyúzhatóság (MRV) -35 °C-on mPa·s 13 900 ASTM D4684
Dermedéspont °C -57 DIN ISO 3016
Noack párolgási veszteség % m/m 7,3 ASTM D5800
Lobbanáspont °C 236 DIN EN ISO 2592
TBN mg KOH/g 11,9 ASTM D2896
Szulfáthamu % m/m 1,1 DIN 51575

Termék információk: 5L Egységár: N°3 841Ft /L | Br 4 878Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL15923
Br 17 505Ft
Egységár: N°3 446Ft/L | Br 4 377Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 9 db
+
-
17 505Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API SN Plus
API SP
BMW Longlife-01
Chrysler MS-10850
Chrysler MS-10896
Fiat 9.55535-H2
MB 226.5
MB 229.3
Opel/GM-LL-B-025
PSA B71 2296
Porsche A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL VSI SAE 5W-40

Kategória: Személyautó motorolaj
Termékszám: 1111130
Viszkozitás: SAE 5W-40
Olajtípus: Teljesen szintetikus, PAO-alapú
Felhasználás: Személyautó
Technológia: CleanSynto®

Specifikációk:

ACEA A3/B4,
API CF,
API SN Plus,
API SP,

Gyártói jóváhagyások:

API SN Plus,
API SP,
MB-Freigabe 229.3,
Porsche A40,
Renault RN0700,
Renault RN0710,
VW 502 00,
VW 505 00,

Gyártói ajánlások:

BMW Longlife-01,
Chrysler MS-10850,
Chrysler MS-10896,
Fiat 9.55535-H2,
MB 226.5,
Opel/GM-LL-B-025,
PSA B71 2296,

A RAVENOL VSI SAE 5W-40 PAO, azaz polialfaolefin alapú, teljesen szintetikus motorolaj, bevált CleanSynto® technológiával, személyautók turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel rendelkező, valamint ezek nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz.

Összetételének köszönhetően a RAVENOL VSI SAE 5W-40 nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőréteget biztosít, és véd a korrózióval, valamint az oxidáció vagy kokszosodás miatti olajveszteséggel szemben. Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL VSI SAE 5W-40 a károsanyag-kibocsátás mérséklésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez. Minden vezetési körülmény között üzembiztonságot garantál, például szélsőséges stop-and-go városi forgalomban és nagy sebességű autópályás használat során is.

A RAVENOL VSI SAE 5W-40 kiváló hidegindítási tulajdonságok mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó előírásai szerint.


Használati útmutató

A RAVENOL VSI SAE 5W-40 alkalmas minden modern benzin- és dízelmotoros személyautó egész éves, energiatakarékos üzemeltetésére. Kifejezetten turbófeltöltőkhöz, valamint katalizátoros üzemhez fejlesztették ki.


Jellemzők

  • Magas kopásállóság
  • Üzemanyag-megtakarítás a könnyűfutási tulajdonságoknak köszönhetően
  • Kiváló detergens és diszpergens tulajdonságok
  • Megakadályozza a feketeiszap-képződést
  • Hosszú élettartam a magas oxidációs stabilitásnak köszönhetően
  • Kiváló hidegindítási teljesítmény
  • Nagyon jó viszkozitás-hőmérséklet viselkedés
  • Alacsony párolgási hajlam
  • Katalizátorokhoz alkalmas

Műszaki termékadatok

Jellemző Tulajdonság Adat Vizsgálati módszer
Szín   sárgásbarna vizuális
Szulfáthamu % tömeg 1,39 DIN 51575
TBN mg KOH/g 10,0 ASTM D2896
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 14,5 DIN 51659-2
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 87,6 DIN 51659-2
Viszkozitási index VI   172 DIN ISO 2909
CCS viszkozitás -30 °C-on mPa·s 4220 ASTM D5293
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 843,0 EN ISO 12185
Lobbanáspont °C 238 DIN EN ISO 2592
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa·s 3,84 ASTM D5481
Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -35 °C-on mPa·s 18.600 ASTM D4684
Noack párolgási veszteség % M/M 6,9 ASTM D5800
Dermedéspont °C -51 DIN ISO 3016

Termék információk: 4L Egységár: N°3 446Ft /L | Br 4 377Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL13035
Br 10 326Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 033Ft/L | Br 2 582Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 14 db
+
-
10 326Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 10 326Ft Br. 10 200Ft / db Br. 40 798Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 503Ft)
+
-
40 798Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B3
ACEA B4
ACEA C3
API CF
API SN
MB 226.5
MB 229.3
PORSCHE A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502.00
VW 505.00

A Repsol Elite Competición 5W-40 egy teljesen szintetikus motorolaj, amelyet a Repsol versenycsapataival szerzett tapasztalatok alapján fejlesztettek ki, hogy megfeleljen a legextrémebb üzemi követelményeknek. Kifejezetten ajánlott a legfejlettebb és legnagyobb teljesítményű személygépkocsi motorokhoz, például a Porsche, Mercedes-Benz, Audi és BMW gyártók modelljeihez. Benzines és könnyű dízelmotoros járművekhez egyaránt használható, amennyiben azok nem rendelkeznek kipufogógáz-utókezelő rendszerekkel (DPF).

Kiemelkedő tisztaságot, kopásállóságot és oxidációs stabilitást biztosít még magas hőmérsékleten is, ezáltal hozzájárulva a motor hosszabb élettartamához. Hosszabb olajcsere-periódusokat tesz lehetővé, miközben habképződés-gátló tulajdonságai révén megőrzi kenési hatékonyságát magas fordulatszámon is. A motor gyors levegőmentesítését biztosítja, így megelőzve habképződés által keletkezett kopást. Ideális választás azok számára, akik kompromisszummentes teljesítményt keresnek városi, országúti vagy sportos használat esetén.

Nemzetközi teljesítményszintek:

  • ACEA A3/B4
  • API SN/CF

Gyártói jóváhagyások:

  • Porsche A40
  • MB 229.3 / 226.5
  • Renault RN0700, RN0710
  • VW 502 00 / 505 00

Termék információk: 4L Egységár: N°2 033Ft /L | Br 2 582Ft /L Gyártó: REPSOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL16751
Br 3 884Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 058Ft/L | Br 3 884Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 24 db
+
-
3 884Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 3 884Ft Br. 3 784Ft / db Br. 75 667Ft / 1 karton20 db/karton (Megtakarítás. 2 007Ft)
+
-
75 667Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B3
API SM
FIAT 9.55535-M2
MB 229.3
VW 502 00
VW 505 00

Korszerű összetételű teljesen szintetikus motorolaj a legújabb fejlesztésű benzinmotorokhoz, amely kiváló oxidációs stabilitást nyújt és megakadályozza a motor kopását még a gyakori hidegindítás, rövid távú használat, illetve hideg időjárás esetén is.

 

Speciális adalékainak köszönhetően segít a motor tisztán tartásában, megakadályozza az oxidációt és védi a motort a hidegindítást követő kritikus időszakban is.


Termék információk: 1L Egységár: N°3 058Ft /L | Br 3 884Ft /L Gyártó: PETRONAS SELENIA Viszkozitás: 5W40
TOVÁBBI TERMÉKEK
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Olajkereső
Support