Cikkszám: NYL15910
Br 3 892Ft
Egységár: N°3 064Ft/L | Br 3 892Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 36 db
+
-
3 892Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN Plus
API SP

RAVENOL SCOOTER 4-Takt Fullsynth.

Kategória: Négyütemű motorolaj
Kiszerelés: 1 L
Cikkszám: 1151155-001
Olajtípus: Teljesen szintetikus
Felhasználás: Motorkerékpár

Specifikációk:

API SN Plus,
API SP,
SAE 5W-40,

Gyártói ajánlások:

Aprilia,
Arctic Cat,
Argo,
Bombardier,
Dinli,
Honda,
Kawasaki,
Peugeot,
Piaggio,
Polaris,
Suzuki,
Yamaha,

A RAVENOL SCOOTER 4-Takt Fullsynth. teljesen szintetikus, kiváló minőségű, zöld színű motorolaj négyütemű kis motorokhoz. Speciálisan kialakított adalékcsomagja és magas viszkozitási indexet biztosító különleges összetevőket tartalmazó formulája tiszta motort, valamint tiszta szívó- és kipufogórendszert biztosít, ezáltal megfelelő kenést és kopásvédelmet nyújt.

A RAVENOL SCOOTER 4-Takt Fullsynth. speciális adalékainak, a kiválasztott alapolajoknak és viszkozitásának köszönhetően energiatakarékos motorműködést tesz lehetővé.

Különleges hatóanyagainak köszönhetően a RAVENOL SCOOTER 4-Takt Fullsynth. tisztább motort, valamint tiszta szívó- és kipufogórendszert biztosít.

A RAVENOL SCOOTER 4-Takt Fullsynth. az optimális gépélettartamhoz készült termék.

A RAVENOL SCOOTER 4-Takt Fullsynth. kiváló hidegindítási teljesítményt biztosít az optimális kenésbiztonság érdekében a hidegüzemi fázisban.


Használati útmutató

A RAVENOL SCOOTER 4-Takt Fullsynth. négyütemű motorokban történő használatra készült.


Jellemzők

  • Magas kopásvédelem
  • Üzemanyag-megtakarítás a könnyűfutási tulajdonságoknak köszönhetően
  • Kiváló detergens és diszpergens tulajdonságok
  • Megakadályozza a feketeiszap-képződést
  • Hosszú élettartam a magas oxidációs stabilitásnak köszönhetően
  • Kiváló hidegindítási viselkedés
  • Nagyon jó viszkozitás-hőmérséklet viselkedés
  • Alacsony párolgási hajlam

Műszaki termékadatok

Jellemző Tulajdonság Adat Vizsgálati módszer
Szín   zöld vizuális
Szulfáthamu % tömeg 1,19 DIN 51575
TBN mg KOH/g 11,8 ASTM D2896
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 13,3 DIN 51659-2
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 78,2 DIN 51659-2
Viszkozitási index VI   173 DIN ISO 2909
CCS viszkozitás -30 °C-on mPa·s 5480 ASTM D5293
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 847,0 EN ISO 12185
Lobbanáspont °C 240 DIN EN ISO 2592
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa·s 3,91 ASTM D5481
Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -35 °C-on mPa·s 25.000 ASTM D4684
Noack párolgási veszteség % M/M 7,4 ASTM D5800
Dermedéspont °C -39 DIN ISO 3016

Termék információk: 1L Egységár: N°3 064Ft /L | Br 3 892Ft /L Gyártó: RAVENOL
Cikkszám: NYL15790
Br 4 763Ft
Egységár: N°3 750Ft/L | Br 4 763Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 3 db
+
-
4 763Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A5/B5
API SN Plus
API SP RC
Chrysler MS-6395
Fiat 9.55535-CR1
Ford WSS-M2C925-A
Ford WSS-M2C925-B
Ford WSS-M2C930-A
Ford WSS-M2C930-B
Ford WSS-M2C948-B
Honda/Acura HTO-06
ILSAC GF-6A
Jaguar Land Rover STJLR.03.5004

RAVENOL Super Fuel Economy SFE SAE 5W-20
RavenolMotorolaj Személygépjármű motorolaj RAVENOL Super Fuel Economy SFE SAE 5W-20

Kategória: Személygépjármű motorolaj
Cikkszám: 1111110
Viszkozitás: 5W-20
Specifikáció: ACEA A5/B5, API SN Plus, API SP (RC), ILSAC GF-6A
Olajtípus: Teljesen szintetikus
Jóváhagyások: API SN Plus, API SP Resource Conserving, Ford WSS-M2C948-B, ILSAC GF-6A, Jaguar Land Rover STJLR.03.5004
Ajánlás: Chrysler MS-6395, Fiat 9.55535-CR1, Ford WSS-M2C925-A, Ford WSS-M2C925-B, Ford WSS-M2C930-A, Ford WSS-M2C930-B, Honda/Acura HTO-06, Mazda, Nissan, Suzuki, Toyota
Felhasználás: Személygépkocsi
Technológia: CleanSynto®, USVO®

A RAVENOL Super Fuel Economy SFE SAE 5W-20 egy PAO (poli-alfa-olefin) alapú, teljesen szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj, amely különösen az USVO® és a bevált CleanSynto® technológiákat alkalmazza benzin- és dízelmotoros személygépkocsikhoz, turbófeltöltéssel vagy anélkül, valamint közvetlen befecskendezésű motorokhoz.

Az USVO® technológia rendkívül magas viszkozitás-stabilitást biztosít. Elkerüljük a polimer viszkozitás-javítók hátrányait, miközben kihasználjuk az előnyeiket. Ez javítja a motorvédelmet, a teljesítményt, a motor tisztaságát és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia révén a termék az egész csereperiódus alatt nyírási veszteség nélkül működik, és rendkívül ellenáll az oxidációnak. Ez az egyedülálló technológia elősegíti a gyorsabb kenést, ezáltal minimalizálja a súrlódást, miközben a motor tiszta és hatékony marad.

A RAVENOL Super Fuel Economy SFE SAE 5W-20 különleges bázisolaj-formulációjának köszönhetően magas viszkozitási indexszel rendelkezik. A fejlesztés célja az LSPI (Low Speed Pre-Ignition), azaz az alacsony fordulatszámon történő korai égés megelőzése volt, ezáltal védve a motort az esetleges károsodástól. Ajánlott turbós, közvetlen befecskendezésű benzinmotorokhoz (Turbo-GDI).

A jelentős üzemanyag-megtakarításnak köszönhetően a RAVENOL Super Fuel Economy SFE SAE 5W-20 hozzájárul a környezet védelméhez a károsanyag-kibocsátás csökkentésével.

A RAVENOL Super Fuel Economy SFE SAE 5W-20 minimálisra csökkenti a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást, miközben kiváló hidegindítási tulajdonságokkal rendelkezik.

Az olajcsere-intervallumokat a gyártó előírásai szerint kell betartani.


Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL Super Fuel Economy SFE SAE 5W-20 univerzális, üzemanyag-takarékos, csúcsminőségű motorolaj modern személygépkocsik legújabb generációs benzin- és dízelmotorjaihoz.


Jellemzők

  • Garantáltan a lehető leggyorsabb kenés biztosítása a motor számára

  • Kiemelkedő üzemanyag-takarékosság (FE) a felhasznált bázisolajoknak és adalékoknak köszönhetően

  • Alacsony párolgási hajlam, így kisebb olajfogyasztás

  • Védelem az iszaposodás, kokszosodás, lerakódás és korrózió ellen még kedvezőtlen üzemi körülmények között is

  • Nincs olajeredetű lerakódás az égéstérben, a dugattyúgyűrű zónájában és a szelepeken

  • A hidrotőkék megfelelő működése minden hőmérsékleten biztosított

  • Stabil motorolaj, nem hajlamos NOx-oxidációra

  • Jó öregedési viselkedés, igazolt a Hot Tube Test alapján

  • Jó koromfelvevő és diszpergáló tulajdonság

  • Semleges a tömítőanyagokkal szemben

  • Védelmet nyújt a turbófeltöltő, EPS és akár E85-ös (etanol-tartalmú) üzemanyaggal működő motorok számára is

  • Kompatibilis a kipufogógáz-utókezelő rendszerekkel


Műszaki adatok

Tulajdonság Egység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 842,0 EN ISO 12185
Szín – sárgásbarna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on mm²/s 8,5 DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on mm²/s 47,2 DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) – 160 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa·s 2,9 ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on mPa·s 3640 ASTM D5293
Alacsony hőmérsékletű szivattyúzhatóság (MRV) -35 °C-on mPa·s 9 700 ASTM D4684
Dermedéspont °C -63 DIN ISO 3016
Noack párolgási veszteség % m/m 8,3 ASTM D5800
Lobbanáspont °C 238 DIN EN ISO 2592
TBN mg KOH/g 8,0 ASTM D2896
Szulfáthamu % m/m 0,8 DIN 51575

Termék információk: 1L Egységár: N°3 750Ft /L | Br 4 763Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W20
Cikkszám: NYL15791
Br 22 350Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 520Ft/L | Br 4 470Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 18 db
+
-
22 350Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 22 350Ft Br. 20 197Ft / db Br. 80 788Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 8 611Ft)
+
-
80 788Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A5/B5
API SN Plus
API SP RC
Chrysler MS-6395
Fiat 9.55535-CR1
Ford WSS-M2C925-A
Ford WSS-M2C925-B
Ford WSS-M2C930-A
Ford WSS-M2C930-B
Ford WSS-M2C948-B
Honda/Acura HTO-06
ILSAC GF-6A
Jaguar Land Rover STJLR.03.5004

RAVENOL Super Fuel Economy SFE SAE 5W-20
RavenolMotorolaj Személygépjármű motorolaj RAVENOL Super Fuel Economy SFE SAE 5W-20

Kategória: Személygépjármű motorolaj
Cikkszám: 1111110
Viszkozitás: 5W-20
Specifikáció: ACEA A5/B5, API SN Plus, API SP (RC), ILSAC GF-6A
Olajtípus: Teljesen szintetikus
Jóváhagyások: API SN Plus, API SP Resource Conserving, Ford WSS-M2C948-B, ILSAC GF-6A, Jaguar Land Rover STJLR.03.5004
Ajánlás: Chrysler MS-6395, Fiat 9.55535-CR1, Ford WSS-M2C925-A, Ford WSS-M2C925-B, Ford WSS-M2C930-A, Ford WSS-M2C930-B, Honda/Acura HTO-06, Mazda, Nissan, Suzuki, Toyota
Felhasználás: Személygépkocsi
Technológia: CleanSynto®, USVO®

A RAVENOL Super Fuel Economy SFE SAE 5W-20 egy PAO (poli-alfa-olefin) alapú, teljesen szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj, amely különösen az USVO® és a bevált CleanSynto® technológiákat alkalmazza benzin- és dízelmotoros személygépkocsikhoz, turbófeltöltéssel vagy anélkül, valamint közvetlen befecskendezésű motorokhoz.

Az USVO® technológia rendkívül magas viszkozitás-stabilitást biztosít. Elkerüljük a polimer viszkozitás-javítók hátrányait, miközben kihasználjuk az előnyeiket. Ez javítja a motorvédelmet, a teljesítményt, a motor tisztaságát és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia révén a termék az egész csereperiódus alatt nyírási veszteség nélkül működik, és rendkívül ellenáll az oxidációnak. Ez az egyedülálló technológia elősegíti a gyorsabb kenést, ezáltal minimalizálja a súrlódást, miközben a motor tiszta és hatékony marad.

A RAVENOL Super Fuel Economy SFE SAE 5W-20 különleges bázisolaj-formulációjának köszönhetően magas viszkozitási indexszel rendelkezik. A fejlesztés célja az LSPI (Low Speed Pre-Ignition), azaz az alacsony fordulatszámon történő korai égés megelőzése volt, ezáltal védve a motort az esetleges károsodástól. Ajánlott turbós, közvetlen befecskendezésű benzinmotorokhoz (Turbo-GDI).

A jelentős üzemanyag-megtakarításnak köszönhetően a RAVENOL Super Fuel Economy SFE SAE 5W-20 hozzájárul a környezet védelméhez a károsanyag-kibocsátás csökkentésével.

A RAVENOL Super Fuel Economy SFE SAE 5W-20 minimálisra csökkenti a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást, miközben kiváló hidegindítási tulajdonságokkal rendelkezik.

Az olajcsere-intervallumokat a gyártó előírásai szerint kell betartani.


Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL Super Fuel Economy SFE SAE 5W-20 univerzális, üzemanyag-takarékos, csúcsminőségű motorolaj modern személygépkocsik legújabb generációs benzin- és dízelmotorjaihoz.


Jellemzők

  • Garantáltan a lehető leggyorsabb kenés biztosítása a motor számára

  • Kiemelkedő üzemanyag-takarékosság (FE) a felhasznált bázisolajoknak és adalékoknak köszönhetően

  • Alacsony párolgási hajlam, így kisebb olajfogyasztás

  • Védelem az iszaposodás, kokszosodás, lerakódás és korrózió ellen még kedvezőtlen üzemi körülmények között is

  • Nincs olajeredetű lerakódás az égéstérben, a dugattyúgyűrű zónájában és a szelepeken

  • A hidrotőkék megfelelő működése minden hőmérsékleten biztosított

  • Stabil motorolaj, nem hajlamos NOx-oxidációra

  • Jó öregedési viselkedés, igazolt a Hot Tube Test alapján

  • Jó koromfelvevő és diszpergáló tulajdonság

  • Semleges a tömítőanyagokkal szemben

  • Védelmet nyújt a turbófeltöltő, EPS és akár E85-ös (etanol-tartalmú) üzemanyaggal működő motorok számára is

  • Kompatibilis a kipufogógáz-utókezelő rendszerekkel


Műszaki adatok

Tulajdonság Egység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 842,0 EN ISO 12185
Szín – sárgásbarna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on mm²/s 8,5 DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on mm²/s 47,2 DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) – 160 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa·s 2,9 ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on mPa·s 3640 ASTM D5293
Alacsony hőmérsékletű szivattyúzhatóság (MRV) -35 °C-on mPa·s 9 700 ASTM D4684
Dermedéspont °C -63 DIN ISO 3016
Noack párolgási veszteség % m/m 8,3 ASTM D5800
Lobbanáspont °C 238 DIN EN ISO 2592
TBN mg KOH/g 8,0 ASTM D2896
Szulfáthamu % m/m 0,8 DIN 51575

Termék információk: 5L Egységár: N°3 520Ft /L | Br 4 470Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W20
Cikkszám: NYL15842
Br 7 634Ft
Egységár: N°1 203Ft/L | Br 1 527Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 17 db
+
-
7 634Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
AFNOR R15-601
ASTM D1384
ASTM D2809
ASTM D3306
ASTM D4340
ASTM D4985
ASTM D6210 Type 1-FF
BS 6580 (GB)
CUNA NC 956-16 (Italien)
Chrysler MS-7170
Fiat 9.55523
Fiat PARAFLU 11
Ford WSS-M97B51-A1
IVECO 18-1830
JIS K 2234 (Japan)
MAN 324 NF
O Norm V 5123 (Österreich)
SAE J1034
UNE 25-361 (Spanien)
VW TL 774-C (entspricht G11)

RAVENOL TTC Concentrate Protect C11

Termékadatok

  • Kategória: Hűtőfolyadék (fagyálló)
  • Cikkszám: 1410100
  • Ajánlás: AFNOR R15-601, ASTM D1384, ASTM D2809, ASTM D3306, ASTM D4340, ASTM D4985, ASTM D6210 Type 1-FF, BS 6580 (GB), Chrysler MS-7170, CUNA NC 956-16 (Italien), Fiat 9.55523, Fiat PARAFLU 11, Ford WSS-M97B51-A1, IVECO 18-1830, JIS K 2234 (Japan), MAN 324 NF, O Norm V 5123 (Österreich), SAE J1034, Suzuki, UNE 25-361 (Spanien), VW TL 774-C (entspricht G11)
  • Felhasználás: Személyautó, Teherautó, Motorkerékpár, Hajózás, Mezőgazdasági gépek, Ipar, Oldtimer

Leírás

A RAVENOL TTC Trad. Techn. Coolant Concentrate egy környezetbarát, 1,2-etándiol (monoetilén-glikol) alapú, nitrit-, amin- és foszfátmentes hűtőfolyadék belső égésű motorok hűtőrendszereihez, amely karbantartásmentes korrózió- és fagyvédelmet biztosít. A termék hosszú élettartamú hűtőfolyadékként készül, bevált inhibitorfejlesztés alapján.

Ma már nem csak a fagyálló hatás (ami etilén-glikol alapú termékeknél alapból adott) számít egy hűtőfolyadék minőségében, hanem a rozsdavédelem is.

Ezért a gyártók a hűtőfolyadékokat hosszú korróziós és kavitációs teszteknek vetik alá.

A RAVENOL TTC Trad. Techn. Coolant Concentrate védi a hűtőrendszert a korróziótól, a fagytól, nyáron pedig a túlmelegedéstől.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL TTC Trad. Techn. Coolant Concentrate fagy- és rozsdavédelemmel. Használja a keverési táblázat szerint. Kövesse a gyártói előírásokat.

Nyáron is elegendő fagyállót kell tartalmaznia a hűtőfolyadéknak, hogy megfelelő korrózió- és túlmelegedés elleni védelmet biztosítson.

Utasítások: Tisztítsa meg a hűtőrendszert, ellenőrizze a szivárgásokat, öblítse át.

Keverje a RAVENOL TTC Trad. Techn. Coolant Concentrate terméket desztillált vízzel (a keverési táblázat szerint), majd töltse be. Melegítse fel a motort és a fűtést, majd töltse után a hűtőfolyadékot a megfelelő szintig.

Keverési arányok táblázata

Fagyálló védelem eddig

Fagyálló arány

Víz arány

-20°C

35%

65%

-37°C

50%

50%

-50°C

60%

40%

Jellemzők

  • Kiváló könnyűfém motorokhoz
  • Jó lúgossági tartalék
  • Kiváló minőségű korróziógátló adalékok az optimális korrózióvédelemhez
  • Elasztomer-kompatibilis az autóhűtőkben használt elasztomerekkel

Műszaki adatok

Tulajdonság

Egység

Érték

Szabvány / vizsgálat

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

1130,0

EN ISO 12185

Szín

–

sárga-zöld fluoreszkáló

Vizuális

Lobbanáspont

°C

112

DIN 51758

pH-érték 20 °C-on (50 térf.%)

–

8,4

ASTM D1287

Lúgossági tartalék

ml 0,1n HCl

<20

ASTM D1121

Fagyáspont (50%-os oldat)

°C

-37

ASTM D1177

Forráspont

°C

155

ASTM D1120

Víztartalom

tömeg %

<5

ASTM D1123

 


Termék információk: 5L Egységár: N°1 203Ft /L | Br 1 527Ft /L Gyártó: RAVENOL
Cikkszám: NYL15843
Br 2 784Ft
Egységár: N°1 462Ft/L | Br 1 856Ft/L
Kiszerelés: 1.5L
Készleten: 17 db
+
-
2 784Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
AFNOR R15-601
ASTM D1384
ASTM D2809
ASTM D3306
ASTM D4340
ASTM D4985
ASTM D6210 Type 1-FF
BS 6580 (GB)
CUNA NC 956-16 (Italien)
Chrysler MS-7170
Fiat 9.55523
Fiat PARAFLU 11
Ford WSS-M97B51-A1
IVECO 18-1830
JIS K 2234 (Japan)
MAN 324 NF
O Norm V 5123 (Österreich)
SAE J1034
UNE 25-361 (Spanien)
VW TL 774-C (entspricht G11)

RAVENOL TTC Concentrate Protect C11

Termékadatok

  • Kategória: Hűtőfolyadék (fagyálló)
  • Cikkszám: 1410100
  • Ajánlás: AFNOR R15-601, ASTM D1384, ASTM D2809, ASTM D3306, ASTM D4340, ASTM D4985, ASTM D6210 Type 1-FF, BS 6580 (GB), Chrysler MS-7170, CUNA NC 956-16 (Italien), Fiat 9.55523, Fiat PARAFLU 11, Ford WSS-M97B51-A1, IVECO 18-1830, JIS K 2234 (Japan), MAN 324 NF, O Norm V 5123 (Österreich), SAE J1034, Suzuki, UNE 25-361 (Spanien), VW TL 774-C (entspricht G11)
  • Felhasználás: Személyautó, Teherautó, Motorkerékpár, Hajózás, Mezőgazdasági gépek, Ipar, Oldtimer

Leírás

A RAVENOL TTC Trad. Techn. Coolant Concentrate egy környezetbarát, 1,2-etándiol (monoetilén-glikol) alapú, nitrit-, amin- és foszfátmentes hűtőfolyadék belső égésű motorok hűtőrendszereihez, amely karbantartásmentes korrózió- és fagyvédelmet biztosít. A termék hosszú élettartamú hűtőfolyadékként készül, bevált inhibitorfejlesztés alapján.

Ma már nem csak a fagyálló hatás (ami etilén-glikol alapú termékeknél alapból adott) számít egy hűtőfolyadék minőségében, hanem a rozsdavédelem is.

Ezért a gyártók a hűtőfolyadékokat hosszú korróziós és kavitációs teszteknek vetik alá.

A RAVENOL TTC Trad. Techn. Coolant Concentrate védi a hűtőrendszert a korróziótól, a fagytól, nyáron pedig a túlmelegedéstől.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL TTC Trad. Techn. Coolant Concentrate fagy- és rozsdavédelemmel. Használja a keverési táblázat szerint. Kövesse a gyártói előírásokat.

Nyáron is elegendő fagyállót kell tartalmaznia a hűtőfolyadéknak, hogy megfelelő korrózió- és túlmelegedés elleni védelmet biztosítson.

Utasítások: Tisztítsa meg a hűtőrendszert, ellenőrizze a szivárgásokat, öblítse át.

Keverje a RAVENOL TTC Trad. Techn. Coolant Concentrate terméket desztillált vízzel (a keverési táblázat szerint), majd töltse be. Melegítse fel a motort és a fűtést, majd töltse után a hűtőfolyadékot a megfelelő szintig.

Keverési arányok táblázata

Fagyálló védelem eddig

Fagyálló arány

Víz arány

-20°C

35%

65%

-37°C

50%

50%

-50°C

60%

40%

Jellemzők

  • Kiváló könnyűfém motorokhoz
  • Jó lúgossági tartalék
  • Kiváló minőségű korróziógátló adalékok az optimális korrózióvédelemhez
  • Elasztomer-kompatibilis az autóhűtőkben használt elasztomerekkel

Műszaki adatok

Tulajdonság

Egység

Érték

Szabvány / vizsgálat

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

1130,0

EN ISO 12185

Szín

–

sárga-zöld fluoreszkáló

Vizuális

Lobbanáspont

°C

112

DIN 51758

pH-érték 20 °C-on (50 térf.%)

–

8,4

ASTM D1287

Lúgossági tartalék

ml 0,1n HCl

<20

ASTM D1121

Fagyáspont (50%-os oldat)

°C

-37

ASTM D1177

Forráspont

°C

155

ASTM D1120

Víztartalom

tömeg %

<5

ASTM D1123

 


Termék információk: 1.5L Egységár: N°1 462Ft /L | Br 1 856Ft /L Gyártó: RAVENOL
Cikkszám: NYL15816
Br 4 299Ft
Egységár: N°3 385Ft/L | Br 4 299Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 24 db
+
-
4 299Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN Plus
API SP RC
Chrysler MS-6395
Fiat 9.55535-CR1
Ford WSS-M2C925-A
Ford WSS-M2C925-B
Ford WSS-M2C930-A
Ford WSS-M2C930-B
Ford WSS-M2C948-B
Honda/Acura HTO-06
ILSAC GF-6A
Jaguar Land Rover STJLR.03.5004

RAVENOL VFE SAE 5W-20

Termékadatok

  • Kategória: Személyautó motorolaj
  • Cikkszám: 1111311
  • Viszkozitás: 5W-20
  • Specifikáció: API SN Plus, API SP (RC), ILSAC GF-6A
  • Olajtípus: Szintetikus
  • Jóváhagyások: API SN Plus, API SP Resource Conserving, ILSAC GF-6A
  • Ajánlás: Chrysler MS-6395, Fiat 9.55535-CR1, Ford WSS-M2C925-A, Ford WSS-M2C925-B, Ford WSS-M2C930-A, Ford WSS-M2C930-B, Ford WSS-M2C948-B, Honda/Acura HTO-06, Hyundai, Jaguar Land Rover STJLR.03.5004, KIA, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Suzuki, Toyota
  • Felhasználás: Személyautó
  • Technológia: Clean Synto®

Leírás

A RAVENOL VFE SAE 5W-20 egy szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj CleanSynto® technológiával személyautók benzin- és dízelmotorjaihoz, turbófeltöltéssel és anélkül, valamint közvetlen befecskendezéshez is.

A RAVENOL VFE SAE 5W-20 speciális alapolajainak köszönhetően magas viszkozitási indexet ér el. Kiváló hidegindítási tulajdonságai optimális kenésbiztonságot nyújtanak a bemelegedési szakaszban.

A jelentős üzemanyag-megtakarítás miatt a RAVENOL VFE SAE 5W-20 hozzájárul a környezet védelméhez a kibocsátások csökkentésével.

A RAVENOL VFE SAE 5W-20 kiváló hidegindítási tulajdonságok mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumokhoz is alkalmas, ahol ezt a gyártó javasolja.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL VFE SAE 5W-20 univerzális, üzemanyag-takarékos motorolaj, csúcsminőségű termék modern személyautók benzin- és dízelmotorjaihoz.

Jellemzők

  • Garantáltan a lehető leggyorsabb kenést biztosítja a motornak
  • Magas üzemanyag-takarékossági (FE) hatás a felhasznált alapolajoknak és adalékoknak köszönhetően
  • Alacsony párolgási hajlam, így alacsonyabb olajfogyasztás
  • Védelmet nyújt az iszap-/lerakódásképződés, kokszosodás, lakkszerű lerakódások és korrózió ellen még kedvezőtlen üzemi körülmények között is
  • Nincs olajhoz köthető lerakódás az égéstérben, a dugattyúgyűrű-zónában és a szelepeken
  • Minden hőmérsékleten biztosítja a hidrotőkék működését
  • Stabil motorolaj, nincs NOx oxidáció
  • Jó koromfelvétel és diszpergáló képesség
  • Semleges a tömítőanyagokkal szemben

Műszaki adatok

Tulajdonság

Egység

Érték

Szabvány / vizsgálat

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

853,0

EN ISO 12185

Szín

–

sárgásbarna

Vizuális

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

8,2

DIN 51562-1

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

47,8

DIN 51562-1

Viszkozitási index (VI)

–

147

DIN ISO 2909

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa*s

2,7

ASTM D5481

CCS viszkozitás -30 °C-on

mPa*s

6000

ASTM D5293

Alacsony hőmérsékleti pumpálhatóság (MRV) -35 °C-on

mPa*s

17500

ASTM D4684

Dermedéspont

°C

-39

DIN ISO 3016

Noack párolgási veszteség

% M/M

9,0

ASTM D5800

Lobbanáspont

°C

234

DIN EN ISO 2592

TBN

mg KOH/g

7,8

ASTM D2896

Szulfáthamu

%wt.

0,8

DIN 51575

 


Termék információk: 1L Egységár: N°3 385Ft /L | Br 4 299Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W20
Cikkszám: NYL15817
Br 19 318Ft
Egységár: N°3 043Ft/L | Br 3 864Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 48 db
+
-
19 318Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN Plus
API SP RC
Chrysler MS-6395
Fiat 9.55535-CR1
Ford WSS-M2C925-A
Ford WSS-M2C925-B
Ford WSS-M2C930-A
Ford WSS-M2C930-B
Ford WSS-M2C948-B
Honda/Acura HTO-06
ILSAC GF-6A
Jaguar Land Rover STJLR.03.5004

RAVENOL VFE SAE 5W-20

Termékadatok

  • Kategória: Személyautó motorolaj
  • Cikkszám: 1111311
  • Viszkozitás: 5W-20
  • Specifikáció: API SN Plus, API SP (RC), ILSAC GF-6A
  • Olajtípus: Szintetikus
  • Jóváhagyások: API SN Plus, API SP Resource Conserving, ILSAC GF-6A
  • Ajánlás: Chrysler MS-6395, Fiat 9.55535-CR1, Ford WSS-M2C925-A, Ford WSS-M2C925-B, Ford WSS-M2C930-A, Ford WSS-M2C930-B, Ford WSS-M2C948-B, Honda/Acura HTO-06, Hyundai, Jaguar Land Rover STJLR.03.5004, KIA, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Suzuki, Toyota
  • Felhasználás: Személyautó
  • Technológia: Clean Synto®

Leírás

A RAVENOL VFE SAE 5W-20 egy szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj CleanSynto® technológiával személyautók benzin- és dízelmotorjaihoz, turbófeltöltéssel és anélkül, valamint közvetlen befecskendezéshez is.

A RAVENOL VFE SAE 5W-20 speciális alapolajainak köszönhetően magas viszkozitási indexet ér el. Kiváló hidegindítási tulajdonságai optimális kenésbiztonságot nyújtanak a bemelegedési szakaszban.

A jelentős üzemanyag-megtakarítás miatt a RAVENOL VFE SAE 5W-20 hozzájárul a környezet védelméhez a kibocsátások csökkentésével.

A RAVENOL VFE SAE 5W-20 kiváló hidegindítási tulajdonságok mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumokhoz is alkalmas, ahol ezt a gyártó javasolja.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL VFE SAE 5W-20 univerzális, üzemanyag-takarékos motorolaj, csúcsminőségű termék modern személyautók benzin- és dízelmotorjaihoz.

Jellemzők

  • Garantáltan a lehető leggyorsabb kenést biztosítja a motornak
  • Magas üzemanyag-takarékossági (FE) hatás a felhasznált alapolajoknak és adalékoknak köszönhetően
  • Alacsony párolgási hajlam, így alacsonyabb olajfogyasztás
  • Védelmet nyújt az iszap-/lerakódásképződés, kokszosodás, lakkszerű lerakódások és korrózió ellen még kedvezőtlen üzemi körülmények között is
  • Nincs olajhoz köthető lerakódás az égéstérben, a dugattyúgyűrű-zónában és a szelepeken
  • Minden hőmérsékleten biztosítja a hidrotőkék működését
  • Stabil motorolaj, nincs NOx oxidáció
  • Jó koromfelvétel és diszpergáló képesség
  • Semleges a tömítőanyagokkal szemben

Műszaki adatok

Tulajdonság

Egység

Érték

Szabvány / vizsgálat

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

853,0

EN ISO 12185

Szín

–

sárgásbarna

Vizuális

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

8,2

DIN 51562-1

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

47,8

DIN 51562-1

Viszkozitási index (VI)

–

147

DIN ISO 2909

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa*s

2,7

ASTM D5481

CCS viszkozitás -30 °C-on

mPa*s

6000

ASTM D5293

Alacsony hőmérsékleti pumpálhatóság (MRV) -35 °C-on

mPa*s

17500

ASTM D4684

Dermedéspont

°C

-39

DIN ISO 3016

Noack párolgási veszteség

% M/M

9,0

ASTM D5800

Lobbanáspont

°C

234

DIN EN ISO 2592

TBN

mg KOH/g

7,8

ASTM D2896

Szulfáthamu

%wt.

0,8

DIN 51575

 


Termék információk: 5L Egységár: N°3 043Ft /L | Br 3 864Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W20
Cikkszám: NYL16815
Br 3 048Ft
Egységár: N°2 400Ft/L | Br 3 048Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 1 db
+
-
3 048Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SM / CF

ECSTAR a SUZUKI gyári motorolaja. Az ECSTAR 10W30 szintetikus motorolaj minden olaj benzines SUZUKI motorba ajánlott, ahogy a 10W30 viszkozitás előírás.

Specifikáció:
API SM / CF


Termék információk: 1L Egységár: N°2 400Ft /L | Br 3 048Ft /L Gyártó: SUZUKI ECSTAR Viszkozitás: 10W30
Cikkszám: NYL16816
Br 12 524Ft
Egységár: N°2 466Ft/L | Br 3 131Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 30 db
+
-
12 524Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SM / CF

ECSTAR a SUZUKI gyári motorolaja. Az ECSTAR 10W30 szintetikus motorolaj minden olaj benzines SUZUKI motorba ajánlott, ahogy a 10W30 viszkozitás előírás.

Specifikáció:
API SM / CF


Termék információk: 4L Egységár: N°2 466Ft /L | Br 3 131Ft /L Gyártó: SUZUKI ECSTAR Viszkozitás: 10W30
Cikkszám: NYL16810
Br 3 846Ft
Egységár: N°3 028Ft/L | Br 3 846Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
3 846Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN
SUZUKI

Az Ecstar F9000 0W-16 egy nagyon alacsony viszkozitással rendelkező teljesen szintetikus motorolaj benzines Suzukikhoz, amely erőteljesen javítja az üzemanyag-hatékonyságot. A teljes szintetikus alapolaj kiváló oxidációs stabilitást és alacsony hőmérsékleti folyékonyságot biztosít. A Suzuki számára a legjobb választás, amelyekben a 0W-16 viszkozitású motorolaj alkalmazható.


Termék információk: 1L Egységár: N°3 028Ft /L | Br 3 846Ft /L Gyártó: SUZUKI ECSTAR Viszkozitás: 0W16
Cikkszám: NYL16811
Br 13 821Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 721Ft/L | Br 3 456Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 27 db
+
-
13 821Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 13 821Ft Br. 13 375Ft / db Br. 53 498Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 1 784Ft)
+
-
53 498Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN
SUZUKI

Az Ecstar F9000 0W-16 egy nagyon alacsony viszkozitással rendelkező teljesen szintetikus motorolaj benzines Suzukikhoz, amely erőteljesen javítja az üzemanyag-hatékonyságot. A teljes szintetikus alapolaj kiváló oxidációs stabilitást és alacsony hőmérsékleti folyékonyságot biztosít. A Suzuki számára a legjobb választás, amelyekben a 0W-16 viszkozitású motorolaj alkalmazható.


Termék információk: 4L Egységár: N°2 721Ft /L | Br 3 456Ft /L Gyártó: SUZUKI ECSTAR Viszkozitás: 0W16
Cikkszám: NYL16806
Br 3 824Ft
Egységár: N°3 011Ft/L | Br 3 824Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
3 824Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN
SUZUKI

ECSTAR a SUZUKI gyári motorolaja. Az ECSTAR 0W20 teljesen szintetikus motorolaj minden olyan benzines SUZUKI motorba ajánlott, ahol a 0W20 viszkozitás és API SN szabvány az előírás. előírás.


Termék információk: 1L Egységár: N°3 011Ft /L | Br 3 824Ft /L Gyártó: SUZUKI ECSTAR Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL16807
Br 14 424Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 840Ft/L | Br 3 606Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 50+ db
+
-
14 424Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 14 424Ft Br. 14 044Ft / db Br. 56 175Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 1 519Ft)
+
-
56 175Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN
SUZUKI

ECSTAR a SUZUKI gyári motorolaja. Az ECSTAR 0W20 teljesen szintetikus motorolaj minden olyan benzines SUZUKI motorba ajánlott, ahol a 0W20 viszkozitás és API SN szabvány az előírás. előírás.


Termék információk: 4L Egységár: N°2 840Ft /L | Br 3 606Ft /L Gyártó: SUZUKI ECSTAR Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL16808
Br 4 495Ft
Egységár: N°3 539Ft/L | Br 4 495Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
4 495Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SM / CF
for SUZUKI

ECSTAR a SUZUKI gyári motorolaja. Az ECSTAR 5W30 full szintetikus motorolaj minden olyan benzines SUZUKI motorba ajánlott, ahol a 5W30 viszkozitás és API SM/CF szabvány az előírás.


Termék információk: 1L Egységár: N°3 539Ft /L | Br 4 495Ft /L Gyártó: SUZUKI ECSTAR Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL16809
Br 18 570Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 656Ft/L | Br 4 643Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 27 db
+
-
18 570Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 18 570Ft Br. 18 189Ft / db Br. 72 756Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 1 524Ft)
+
-
72 756Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SM / CF
for SUZUKI

ECSTAR a SUZUKI gyári motorolaja. Az ECSTAR 5W30 full szintetikus motorolaj minden olyan benzines SUZUKI motorba ajánlott, ahol a 5W30 viszkozitás és API SM/CF szabvány az előírás.


Termék információk: 4L Egységár: N°3 656Ft /L | Br 4 643Ft /L Gyártó: SUZUKI ECSTAR Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL16814
Br 3 581Ft
Egységár: N°2 819Ft/L | Br 3 581Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
3 581Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
Megfelel és túlszárnyalja a JASO MA2 követelményeket.

Prémium, félszintetikus motorolaj SUZUKI motorkerékpárokhoz, robogókhoz és ATV-khez.

Javítja a gázreakciót
Javítja a váltási teljesítményt
A csökkentett súrlódás javítja a motor teljesítményét
Hozzájárul a jobb üzemanyag-hatékonysághoz
Megfelel és túlszárnyalja a JASO MA2 követelményeket.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 819Ft /L | Br 3 581Ft /L Gyártó: SUZUKI ECSTAR Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL16813
Br 3 837Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 021Ft/L | Br 3 837Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
3 837Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 3 837Ft Br. 3 702Ft / db Br. 44 415Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 1 626Ft)
+
-
44 415Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
Megfelel és túlszárnyalja a JASO MA2 követelményeket.

Prémium, full szintetikus motorolaj SUZUKI motorkerékpárokhoz, robogókhoz és ATV-khez.

Javítja a gázreakciót
Javítja a váltási teljesítményt
A csökkentett súrlódás javítja a motor teljesítményét
Hozzájárul a jobb üzemanyag-hatékonysághoz
Megfelel és túlszárnyalja a JASO MA2 követelményeket.


Termék információk: 1L Egységár: N°3 021Ft /L | Br 3 837Ft /L Gyártó: SUZUKI ECSTAR Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL16812
Br 4 011Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 158Ft/L | Br 4 011Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
4 011Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 4 011Ft Br. 3 981Ft / db Br. 47 768Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 361Ft)
+
-
47 768Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

NMMA FC-W


A Suzuki Marine 4-Stroke Outboard Engine Oil 10W40 egy kifejezetten a Suzuki 4 ütemű külső motorokhoz kifejlesztett félszintetikus motorolaj. Csökkenti az üzemanyag-fogyasztást. A kiváló minőségű szintetikus alapanyagok meghosszabbítják a motor élettartamát.
A legújabb NMMA FC-W szabvány szerint jóváhagyott.


Termék információk: 1L Egységár: N°3 158Ft /L | Br 4 011Ft /L Gyártó: SUZUKI ECSTAR Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL13584
Br 3 198Ft
Egységár: N°2 518Ft/L | Br 3 198Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 48 db
+
-
3 198Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
Megfelel a követelményeknek:
Chrysler/Dodge/Jeep/Mopar CVTF+4
Dodge/Jeep/Chrysler NS-2
GM/Saturn DEX-CVT
Honda HMMF (without starting clutch)
Honda HCF2
Honda Z-1 (CVT model, without starting clutch
nem alkalmas 2001-2007 Honda Fit & Jazz)
Hyundai-Kia CVT J-1, SP III-CVT
Mazda JWS 3320
Mitsubishi CVTF-J1, CVTF J-4 and J-4+, SP III CVT
Nissan NS-1/NS-2/NS-3
Subaru iCVT / iCVT FG / ECVT
Suzuki CVTF TC / NS-2 / CVT
Toyota CVTF TC / CVTF FE
Alkalmas:
Audi/Volkswagen: TL 521 80 (G 052 180) / TL 521 80
(G 052 516) / Audi Multitronic
BMW mini Cooper EZL 799
Daihatsu AMMIX CVTF DFE / CVT Fluid DC & DFC
Punch CVT
Suzuki CVT Green 1&2 / 1V / CVT 3320

A FLUIDMATIC CVT MV kiemelkedő erőátviteli arányainak és üzemanyag-takarékossági képességének köszönhetően számos gyártó, különösen Ázsiában, új járműveit ezzel a sebességváltóval kívánja felszerelni.

Ez a kenőanyag egy nagy teljesítményű, fokozatmentes sebességváltó folyadék, amelyet úgy terveztek, hogy megfeleljen az alkalmazott szervizfeltöltésnek számos ázsiai, észak-amerikai és európai tervezésű járműben. Ezt a több járműre kiterjedő folyadékot úgy fejlesztették ki, hogy minden szíjas és láncos CVT-ben használható.

Ennek a Multi-vehicle folyadéknak köszönhetően simább, egyenletesebb, minden időjárási körülmények között fokozatmentes váltást biztosít, és mindenre kiterjedő kenésvédelem a sebességváltó alkatrészeinek, így segítve a sebességváltó élettartamának meghosszabbítását és a zökkenőmentes vezetési élményt. Kiemelten ajánlott a japán csigás, fokozatmentes váltóművek feltöltéséhez és koreai tervezésű járművekben, ahol a hangsúlyt a rázkódásgátló tartóssági teljesítményre helyezi.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 518Ft /L | Br 3 198Ft /L Gyártó: TOTAL
Cikkszám: NYL11014
Br 3 836Ft
Egységár: N°3 020Ft/L | Br 3 836Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 15 db
+
-
3 836Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

NEMZETKÖZI OSZTÁLYOZÁSOK


A TOTAL FLUIDMATIC DVI MV egy nagyon magas teljesítményű, fejlett szintetikus technológián alapuló innovatív kenőanyag automata sebességváltókhoz. Ez a folyadék DEXRON® VI jóváhagyással rendelkezik
• A kenőanyagot a modern hajtóművek nagyobb hatékonyságot előíró igényeinek kielégítésére fejlesztették ki. Ez egy alacsony viszkozitású készítmény, megfelel a szigorúbb OEM-specifikációknak.
• A FLUIDMATIC DVI MV használata javasolt a legújabb, nagy hatékonyságú, hosszabb élettartamú és nagyobb terhelhetőségű 6 fokozatú automata sebességváltókban.

Termék információk: 1L Egységár: N°3 020Ft /L | Br 3 836Ft /L Gyártó: TOTAL
Cikkszám: NYL13500
Br 3 490Ft
Egységár: N°2 748Ft/L | Br 3 490Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 46 db
+
-
3 490Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API TC
JOHNSON
MARINER
MERCURY
NMMA TC-W3
SUZUKI
YAMAHA.....

A Total Neptuna Super Sport Outboard 2T egy két-ütemű csónakmotorok üzemanyag adaléka (TC-W3). Motorolaj, külmotorok kenésére kifejlesztett, finomított alapolajok és hamumentes adalékok felhasználásával készült olaj. Megfelel az NMMA TC-W3 szabvány előírásainak. Keverési arány: 1:50, vagy ahogy a csónakmotor gyártó ajánlja. Ajánlott csónakmotor gyártók: Yamaha, Evinrude, Johnson, Mariner.  Ásványi motorolaj kétütemű csónakmotorokhoz.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 748Ft /L | Br 3 490Ft /L Gyártó: TOTAL
TOVÁBBI TERMÉKEK
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Olajkereső
Support