Cikkszám: NYL18004
Br 12 822Ft
Egységár: N°2 524Ft/L | Br 3 206Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 14 db
+
-
12 822Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN ACEA C3Volkswagen VW 505.00/505.01Mercedes-Benz MB 229.51/229.31GM Dexos2Renault RN0700/RN0710Ford WSS-M2C917APorsche A40 

Az ENEOS Hyper 5W-40 teljesen szintetikus, univerzális motorolaj.

Alkalmas benzines (és LPG) valamint akár részecskeszűrővel ellátott dízel motorokhoz. Megfelel a modern direkt befecskendezős dízel motorokhoz akár Common Rail, vagy PDTDI befecskendező rendszerrel vannak ellátva.


Termék információk: 4L Egységár: N°2 524Ft /L | Br 3 206Ft /L Gyártó: ENEOS Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL18003
Br 14 271Ft
Egységár: N°2 810Ft/L | Br 3 568Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 3 db
+
-
14 271Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SP/SN Plus
ACEA C3
Volkswagen 504.00/507.00
Mercedes Benz MB229.52/MB229.51/MB229.31
BMW LL-04
Porsche C30

Az ENEOS X sorozat a fejlett technológiát és a legmagasabb minőségi előírásokat egyesíti a kifejezetten a legújabb generációs autókhoz kifejlesztett prémium motorolajokban. Az ENEOS termékcsalád új termékcsaládja megfelel a legmagasabb kibocsátási normáknak és üzemanyag-takarékossági előírásoknak, a csökkentett kéntartalom révén meghosszabbítja a motor élettartamát, és segít megelőzni az alacsony fordulatszámú előgyújtási eseményeket (LSPI). (régi név: Ultra 5W-30)

Az ENEOS X 5W-30 ULTRA az ultramodern, teljesen szintetikus motorolaj a VOLKSWAGEN AUDI GROUP benzin- és dízelmotorjaihoz, amely a LongLife specifikáció 504.00 benzinmotorok esetében, illetve 507.00 dízelmotorok esetében a LongLife specifikációt követeli meg. A Volkswagen LongLife specifikáció megfelel az új Volkswagen motorok fejlesztésének, amelyeknél nincs meghatározott szervizintervallum rendszer, amely a WiV rendszer segítségével a vezetési stílustól és a jármű használati körülményeitől függően kéri a szervizelést. A jármű műszerfalának szervizkijelzője emlékeztet, ha a szerviz esedékes. Ezek a motorok beépített érzékelőket használnak, amelyek folyamatosan ellenőrzik az olaj minőségét és szintjét, lehetővé téve a megbízható és magabiztos autózást hosszabb szervizintervallummal (a vezetési körülményektől függően). A Volkswagen gépkocsik 2006. január 1-től használják a LongLife szervizrendszert. Ezt úgy tervezték, hogy védelmet nyújtson az LSPI jelenség (a motor "kopogása" a rendellenes égési esemény következtében, amely káros károsodáshoz vagy a motor meghibásodásához vezethet) ellen a downsized közvetlen befecskendezésű turbófeltöltős benzinmotorok esetében. Az ENEOS X sorozatú motorolajok képviselik a vállalat filozófiáját, amely az új technológiák és a jövő nagy teljesítményű, környezetbarát termékeinek kifejlesztésére irányul.


Termék információk: 4L Egységár: N°2 810Ft /L | Br 3 568Ft /L Gyártó: ENEOS Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11379
Br 4 399Ft
Egységár: N°3 463Ft/L | Br 4 399Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
4 399Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
BENTLEY JNV862564F
BMW 81 22 9 407 758
BMW 82 11 1 468 041
BMW 83 29 0 429 576
CHRYSLER MS-11655B
DIN 51 524 T3
FENDT X 902 011 622
FORD M2C204-A
ISO 7308
MAN M 3289
MB 345.0
OPEL B 040 0070
PORSCHE 000 043 203 33
PSA S71 2710
SAAB 3032 380
VOLVO 1161529
VW TL 52 146 (G 002 000)
ZF TE-ML 02K (ZF000832)

Rendkívül magas viszkozitásindexű, szintetikus folyadék központi hidraulika-rendszerekhez, szervokormányokhoz, szintszabályozókhoz, hidro-pneumatikus felfüggesztésekhez, lengéscsillapítókhoz, kabriótető-mozgató rendszerekhez, központi zárakhoz.

A Pentosin számos járműgyártó központi hidraulikafolyadék beszállítója, a Pentosin CHF 11S a legjelentősebb jóváhagyásokkal rendelkező hosszú élettartamú, speciális termék.


Termék információk: 1L Egységár: N°3 463Ft /L | Br 4 399Ft /L Gyártó: FUCHS
Cikkszám: NYL11765
Br 14 866Ft
Egységár: N°2 341Ft/L | Br 2 974Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 32 db
+
-
14 866Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API CF
API SN
BMW LONGLIFE-04
CHRYSLER MS-10725
FIAT 9.55535-GH2FIAT 9.55535-S2
FIAT 9.55535-T2
FORD WSS-M2C917-A
MB-APPROVAL 226.5
MB-APPROVAL 229.31
MB-APPROVAL 229.51
MB-APPROVAL 229.52
PORSCHE C40
RENAULT RN0700/RN0710
VW 505 00/505 01
VW 511 00

Korábbi megnevezés: FUCHS TITAN GT1 5W40

Prémium teljesítményű, üzemanyag-takarékos motorolaj új XTL®-technológiával az optimális hidegindítási képesség és a kiemelkedő teljesítménytartalékok érdekében. Modern személygépkocsikhoz és könnyű haszongépjárművekhez, meghosszabbított szervizintervallummal vagy anélkül. Kifejezetten kipufogó utókezeléssel és turbófeltöltővel ellátott járművekhez kifejlesztve.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 341Ft /L | Br 2 974Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL11361
Br 3 095Ft
Egységár: N°2 437Ft/L | Br 3 095Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
3 095Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API CF
API SN
BMW LONGLIFE-04
CHRYSLER MS-10725
FIAT 9.55535-GH2FIAT 9.55535-S2
FIAT 9.55535-T2
FORD WSS-M2C917-A
MB-APPROVAL 226.5
MB-APPROVAL 229.31
MB-APPROVAL 229.51
MB-APPROVAL 229.52
PORSCHE C40
RENAULT RN0700/RN0710
VW 505 00/505 01
VW 511 00

Korábbi megnevezés: FUCHS TITAN GT1 5W40

Prémium teljesítményű, üzemanyag-takarékos motorolaj új XTL®-technológiával az optimális hidegindítási képesség és a kiemelkedő teljesítménytartalékok érdekében. Modern személygépkocsikhoz és könnyű haszongépjárművekhez, meghosszabbított szervizintervallummal vagy anélkül. Kifejezetten kipufogó utókezeléssel és turbófeltöltővel ellátott járművekhez kifejlesztve.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 437Ft /L | Br 3 095Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL17397
Br 16 281Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 564Ft/L | Br 3 257Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 16 db
+
-
16 281Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 16 281Ft Br. 15 518Ft / db Br. 46 552Ft / 1 karton3 db/karton (Megtakarítás. 2 289Ft)
+
-
46 552Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C3
API SN
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
FIAT 9.55535-S3
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
Porsche C30
VW 504 00
VW 507 00

Prémium motorolaj modern személygépkocsik és kisteherautók számára. Kifejezetten a BMW, VW, Porsche és Mercedes-Benz kipufogógáz-utánkezeléssel és turbófeltöltővel ellátott járművekhez fejlesztettük. 

- kiváló hidegindítási tulajdonságok

- alacsony olajfogyasztás

- kisebb mértéű károsanyag-kibocsátás 

Alkalmazható többek közt a BMW, a Mercedes-Benz vagy a VW hibrid járműveiben

 

- kiváló hidegindítási tulajdonságok

- alacsony olajfogyasztás

- kisebb mértéű károsanyag-kibocsátás

 

Alkalmazható többek közt a BMW, a Mercedes-Benz vagy a VW hibrid járműveiben.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 564Ft /L | Br 3 257Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 0W30
Cikkszám: NYL11761
Br 4 110Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 236Ft/L | Br 4 110Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 39 db
+
-
4 110Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 4 110Ft Br. 3 910Ft / db Br. 46 914Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 2 403Ft)
+
-
46 914Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C5
PORSCHE C20
VW 508 00/509 00

Prémium minőségű motorolaj, úttörő viszkozitási osztállyal. Speciálisan a modern VW gépjárművek részére fejlesztve, extrém üzemanyag takarékossághoz és csökkentett CO2 kibocsátáshoz. Kiváló hidegindítás, nagyon gyors olaj cirkuláció és kiemelkedő teljesítmény tartalékok.

TITAN GT1 LONGLIFE IV SAE 0W-20 egy innovatív termék, az alacsony viszkozitású motorolajok spektrumán belül. Egyedi szerkezeti struktúrája, a teljesen szintetikus alapolajával és a magasan fejlett FUCHS adalék technológiájával nagy teljesítményű motorolajjá teszi, amely teljesen a felső kategóriába helyezi minőségileg a terméket. TITAN GT1 LONGLIFE IV SAE 0W-20 speciális összetételének köszönhetően az M111 FE motorteszt alapján több mint 4%-os üzemanyag megtakarítás eredményez, amely további CO2 emisszió csökkenéshez vezet. A különösen nagy hő tűrése és korom kezelő képessége óriási előnyöket biztosít a nagy igénybevételnek kitett motorok részére. A modern VW benzin és dízel motorok részére fejlesztett termék, amelyek a VW 508.00 vagy 509.00 specifikációval rendelkező motorolajokat igénylik. Az alacsony viszkozitása ellenére, a TITAN GT1 LONGLIFE IV SAE 0W-20 kiváló kopás és berágódás állóságot nyújt még a kitolt olajcsere intervallumok alatt is. TITAN GT1 LONGLIFE IV SAE 0W-20 visszafele nem kompatibilis a korábbi VW előírásokkal. Ebből következően csak akkor szabad használni, ha ezt az adott motorban megengedik!

Előnyei

Speciálisan a VW modern dízel és benzin motorjaihoz fejlesztve, amelyek használatához szükségesek az alább előírt specifikációk.

Köszönhetően az alacsony dinamikus viszkozitásának (HTHS 150°C-on) és a teljesen szintetikus alapolajának, az M111 FE motorteszt alapján több mint 4%-os üzemanyag megtakarítás.

Csökkentett CO2 kibocsátás.

Kiváló hidegindítási teljesítmény.

 

Alkalmas a kitolt csereperiódusokban történő alkalmazásokban.

Kiváló kopás elleni védelem bármilyen üzemelési körülmények között, annak ellenére, hogy rendkívül alacsony viszkozitású.


Termék információk: 1L Egységár: N°3 236Ft /L | Br 4 110Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL11760
Br 14 467Ft
Egységár: N°2 279Ft/L | Br 2 894Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C5
PORSCHE C20
VW 508 00/509 00

Prémium minőségű motorolaj, úttörő viszkozitási osztállyal. Speciálisan a modern VW gépjárművek részére fejlesztve, extrém üzemanyag takarékossághoz és csökkentett CO2 kibocsátáshoz. Kiváló hidegindítás, nagyon gyors olaj cirkuláció és kiemelkedő teljesítmény tartalékok.

TITAN GT1 LONGLIFE IV SAE 0W-20 egy innovatív termék, az alacsony viszkozitású motorolajok spektrumán belül. Egyedi szerkezeti struktúrája, a teljesen szintetikus alapolajával és a magasan fejlett FUCHS adalék technológiájával nagy teljesítményű motorolajjá teszi, amely teljesen a felső kategóriába helyezi minőségileg a terméket. TITAN GT1 LONGLIFE IV SAE 0W-20 speciális összetételének köszönhetően az M111 FE motorteszt alapján több mint 4%-os üzemanyag megtakarítás eredményez, amely további CO2 emisszió csökkenéshez vezet. A különösen nagy hő tűrése és korom kezelő képessége óriási előnyöket biztosít a nagy igénybevételnek kitett motorok részére. A modern VW benzin és dízel motorok részére fejlesztett termék, amelyek a VW 508.00 vagy 509.00 specifikációval rendelkező motorolajokat igénylik. Az alacsony viszkozitása ellenére, a TITAN GT1 LONGLIFE IV SAE 0W-20 kiváló kopás és berágódás állóságot nyújt még a kitolt olajcsere intervallumok alatt is. TITAN GT1 LONGLIFE IV SAE 0W-20 visszafele nem kompatibilis a korábbi VW előírásokkal. Ebből következően csak akkor szabad használni, ha ezt az adott motorban megengedik!

Előnyei

Speciálisan a VW modern dízel és benzin motorjaihoz fejlesztve, amelyek használatához szükségesek az alább előírt specifikációk.

Köszönhetően az alacsony dinamikus viszkozitásának (HTHS 150°C-on) és a teljesen szintetikus alapolajának, az M111 FE motorteszt alapján több mint 4%-os üzemanyag megtakarítás.

Csökkentett CO2 kibocsátás.

Kiváló hidegindítási teljesítmény.

 

Alkalmas a kitolt csereperiódusokban történő alkalmazásokban.

Kiváló kopás elleni védelem bármilyen üzemelési körülmények között, annak ellenére, hogy rendkívül alacsony viszkozitású.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 279Ft /L | Br 2 894Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL11764
Br 15 963Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 514Ft/L | Br 3 193Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
15 963Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 15 963Ft Br. 15 861Ft / db Br. 47 581Ft / 1 karton3 db/karton (Megtakarítás. 308Ft)
+
-
47 581Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
BMW Longlife-04
Ford WSS-M2C917-A
MB 229.51
PORSCHE C30
VW 504 00
VW 507 00

XTL technológiával készült, prémium minőségű, innovatív motorolaj,  modern német személy- és kis-haszongépjárművek részére megnövelt  olajcsere periódussal.

Optimális hidegindítási tulajdonságok, alacsonyabb olajfogyasztás és minimális füstgáz emisszió jellemzi.

Speciálisan olyan gépjárművekhez fejlesztve, melyek kipufogógáz utókezelővel és turbófeltöltővel vannak szerelve.

A  Fuchs TITAN GT1 Pro C-3 5W-30 nagyon jó hidegindítási tulajdonságokkal,  üzemanyag-takarékossággal, kiváló hő stabilitással, és mindezeken túl  kiváló kopás elleni védelemmel rendelkezik.

A termék használata a német típusokon kívül javasolt mindenhol, ahol az ACEA C3 teljesítményszint van előírva.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 514Ft /L | Br 3 193Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11759
Br 49 049Ft
Egységár: N°1 932Ft/L | Br 2 453Ft/L
Kiszerelés: 20L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
BMW Longlife-04
Ford WSS-M2C917-A
MB 229.51
PORSCHE C30
VW 504 00
VW 507 00

XTL technológiával készült, prémium minőségű, innovatív motorolaj,  modern német személy- és kis-haszongépjárművek részére megnövelt  olajcsere periódussal.

Optimális hidegindítási tulajdonságok, alacsonyabb olajfogyasztás és minimális füstgáz emisszió jellemzi.

Speciálisan olyan gépjárművekhez fejlesztve, melyek kipufogógáz utókezelővel és turbófeltöltővel vannak szerelve.

A  Fuchs TITAN GT1 Pro C-3 5W-30 nagyon jó hidegindítási tulajdonságokkal,  üzemanyag-takarékossággal, kiváló hő stabilitással, és mindezeken túl  kiváló kopás elleni védelemmel rendelkezik.

A termék használata a német típusokon kívül javasolt mindenhol, ahol az ACEA C3 teljesítményszint van előírva.


Termék információk: 20L Egységár: N°1 932Ft /L | Br 2 453Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11358
Br 3 569Ft
Egységár: N°2 810Ft/L | Br 3 569Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
3 569Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
BMW Longlife-04
Ford WSS-M2C917-A
MB 229.51
PORSCHE C30
VW 504 00
VW 507 00

XTL technológiával készült, prémium minőségű, innovatív motorolaj,  modern német személy- és kis-haszongépjárművek részére megnövelt  olajcsere periódussal.

Optimális hidegindítási tulajdonságok, alacsonyabb olajfogyasztás és minimális füstgáz emisszió jellemzi.

Speciálisan olyan gépjárművekhez fejlesztve, melyek kipufogógáz utókezelővel és turbófeltöltővel vannak szerelve.

A  Fuchs TITAN GT1 Pro C-3 5W-30 nagyon jó hidegindítási tulajdonságokkal,  üzemanyag-takarékossággal, kiváló hő stabilitással, és mindezeken túl  kiváló kopás elleni védelemmel rendelkezik.

A termék használata a német típusokon kívül javasolt mindenhol, ahol az ACEA C3 teljesítményszint van előírva.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 810Ft /L | Br 3 569Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11353
Br 13 314Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 621Ft/L | Br 3 329Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 7 db
+
-
13 314Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 13 314Ft Br. 12 924Ft / db Br. 51 695Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 1 560Ft)
+
-
51 695Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
BMW Longlife-04
Ford WSS-M2C917-A
MB 229.51
PORSCHE C30
VW 504 00
VW 507 00

XTL technológiával készült, prémium minőségű, innovatív motorolaj,  modern német személy- és kis-haszongépjárművek részére megnövelt  olajcsere periódussal.

Optimális hidegindítási tulajdonságok, alacsonyabb olajfogyasztás és minimális füstgáz emisszió jellemzi.

Speciálisan olyan gépjárművekhez fejlesztve, melyek kipufogógáz utókezelővel és turbófeltöltővel vannak szerelve.

A  Fuchs TITAN GT1 Pro C-3 5W-30 nagyon jó hidegindítási tulajdonságokkal,  üzemanyag-takarékossággal, kiváló hő stabilitással, és mindezeken túl  kiváló kopás elleni védelemmel rendelkezik.

A termék használata a német típusokon kívül javasolt mindenhol, ahol az ACEA C3 teljesítményszint van előírva.


Termék információk: 4L Egységár: N°2 621Ft /L | Br 3 329Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11363
Br 164 552Ft
Egységár: N°2 160Ft/L | Br 2 743Ft/L
Kiszerelés: 60L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
BMW Longlife-04
Ford WSS-M2C917-A
MB 229.51
PORSCHE C30
VW 504 00
VW 507 00

XTL technológiával készült, prémium minőségű, innovatív motorolaj,  modern német személy- és kis-haszongépjárművek részére megnövelt  olajcsere periódussal.

Optimális hidegindítási tulajdonságok, alacsonyabb olajfogyasztás és minimális füstgáz emisszió jellemzi.

Speciálisan olyan gépjárművekhez fejlesztve, melyek kipufogógáz utókezelővel és turbófeltöltővel vannak szerelve.

A  Fuchs TITAN GT1 Pro C-3 5W-30 nagyon jó hidegindítási tulajdonságokkal,  üzemanyag-takarékossággal, kiváló hő stabilitással, és mindezeken túl  kiváló kopás elleni védelemmel rendelkezik.

A termék használata a német típusokon kívül javasolt mindenhol, ahol az ACEA C3 teljesítményszint van előírva.


Termék információk: 60L Egységár: N°2 160Ft /L | Br 2 743Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL16839
Br 4 729Ft
Egységár: N°3 723Ft/L | Br 4 729Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
4 729Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
  Gyártóművi ajánlás: Chrysler MS-10725
 Chrysler MS-10850
 Fiat 9.55535-H2
 Fiat 9.55535-M2
 Fiat 9.55535-N2
 Fiat 9.55535-Z2
 Opel GM-LL-B-025
 Peugeot Citroen (PSA) B71 2294
 Peugeot Citroen (PSA) B71 2296
 Renault RN 0710
 VW 502 00
 VW 505 00
ACEA A3
ACEA B4
API CF
API SN
BMW Longlife-01
MB-Freigabe 229.5
Porsche A40
Renault RN 0700

A Csúcskategóriás, modern üzemanyag-takarékos motorolaj benzinmotorokhoz és részecskeszűrő (DPF) nélküli dízelmotorokhoz. A nem hagyományos, szintetikus technológiájú alapolajok és a legújabb  adaléktechnológia kombinációja garantálja hogy a motorolaj csökkenti az olaj- és az üzemanyagfogyasztást és gondoskodik a motor gyors átolajozásáról. A gyártói előírásoktól függően akár 40 000 km-es  olajcsere-időköz is megvalósítható.

Alkalmazási terület:

Négyévszakos olaj modern többszelepes és turbófeltöltős, valamint töltőlevegő-hűtős vagy anélküli benzin- vagy dízelmotorokhoz. Különösen alkalmas hosszú olajcsere-időközök és a motor nagy igénybevétele  esetén. Turbófeltöltővel és katalizátorral tesztelve.


Termék információk: 1L Egységár: N°3 723Ft /L | Br 4 729Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL16848
Br 13 677Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 693Ft/L | Br 3 420Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 13 677Ft Br. 13 088Ft / db Br. 52 350Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 2 358Ft)
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3, ACEA B4
API SN, API CF
BMW Longlife-01
Chrysler MS-10725,Chrysler MS-10850
Fiat 9.55535-H2
Fiat 9.55535-M2
Fiat 9.55535-N2
Fiat 9.55535-Z2
MB-Freigabe 229.5
Opel GM-LL-B-025
Peugeot Citroen (PSA) B71 2294
Peugeot Citroen (PSA) B71 2296
Porsche A40
Renault RN 0700,Renault RN 0710
VW 502 00
VW 505 00

A Csúcskategóriás, modern üzemanyag-takarékos motorolaj benzinmotorokhoz és részecskeszűrő (DPF) nélküli dízelmotorokhoz. A nem hagyományos, szintetikus technológiájú alapolajok és a legújabb  adaléktechnológia kombinációja garantálja hogy a motorolaj csökkenti az olaj- és az üzemanyagfogyasztást és gondoskodik a motor gyors átolajozásáról. A gyártói előírásoktól függően akár 40 000 km-es  olajcsere-időköz is megvalósítható.

Alkalmazási terület:

Négyévszakos olaj modern többszelepes és turbófeltöltős, valamint töltőlevegő-hűtős vagy anélküli benzin- vagy dízelmotorokhoz. Különösen alkalmas hosszú olajcsere-időközök és a motor nagy igénybevétele  esetén. Turbófeltöltővel és katalizátorral tesztelve.


Termék információk: 4L Egységár: N°2 693Ft /L | Br 3 420Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL16840
Br 22 796Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 590Ft/L | Br 4 560Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 36 db
+
-
22 796Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 22 796Ft Br. 19 720Ft / db Br. 78 878Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 12 304Ft)
+
-
78 878Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
  Gyártóművi ajánlás: Chrysler MS-10725
 Chrysler MS-10850
 Fiat 9.55535-H2
 Fiat 9.55535-M2
 Fiat 9.55535-N2
 Fiat 9.55535-Z2
 Opel GM-LL-B-025
 Peugeot Citroen (PSA) B71 2294
 Peugeot Citroen (PSA) B71 2296
 Renault RN 0710
 VW 502 00
 VW 505 00
ACEA A3
ACEA B4
API CF
API SN
BMW Longlife-01
MB-Freigabe 229.5
Porsche A40
Renault RN 0700

A Csúcskategóriás, modern üzemanyag-takarékos motorolaj benzinmotorokhoz és részecskeszűrő (DPF) nélküli dízelmotorokhoz. A nem hagyományos, szintetikus technológiájú alapolajok és a legújabb  adaléktechnológia kombinációja garantálja hogy a motorolaj csökkenti az olaj- és az üzemanyagfogyasztást és gondoskodik a motor gyors átolajozásáról. A gyártói előírásoktól függően akár 40 000 km-es  olajcsere-időköz is megvalósítható.

Alkalmazási terület:

Négyévszakos olaj modern többszelepes és turbófeltöltős, valamint töltőlevegő-hűtős vagy anélküli benzin- vagy dízelmotorokhoz. Különösen alkalmas hosszú olajcsere-időközök és a motor nagy igénybevétele  esetén. Turbófeltöltővel és katalizátorral tesztelve.


Termék információk: 5L Egységár: N°3 590Ft /L | Br 4 560Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL14019
Br 4 377Ft
Egységár: N°3 446Ft/L | Br 4 377Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
4 377Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN
BMW LL-04
MB 229.51
Porsche C30
VW 504 00
VW 507 00

LIQUI MOLY LONGLIFE III 5W30

Alacsony súrlódású motorolaj a Longlife 3 generációból, szintetikus technológián alapulva. Kiváló motortisztaságot biztosít, és csökkenti a problémás lerakódások kialakulását. Megbízható működést garantál, valamint maximalizálja a dízel részecskeszűrő (DPF) élettartamát. Hosszú olajcsere-periódussal (WIV stb.) rendelkező járművekhez készült.

Kifejezetten Volkswagen és a VW-csoport járműveihez fejlesztve. Benzines és dízelmotorokhoz egyaránt alkalmas, beleértve az FSI, common rail és pumpe-düse (adagolófúvókás) technológiát. Gázüzemű (CNG/LPG) járművekhez, valamint dízel részecskeszűrővel (DPF) felszerelt – akár utólag átalakított – járművekhez is megfelelő. Turbófeltöltőkkel és katalizátorokkal tesztelve.

Alkalmazás
Be kell tartani a jármű- vagy egységgyártó előírásait és utasításait. Az optimális hatás kizárólag keveretlen (hígítatlan) használat esetén érhető el.


Termék információk: 1L Egységár: N°3 446Ft /L | Br 4 377Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL14040
Br 16 340Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 217Ft/L | Br 4 085Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 50+ db
+
-
16 340Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 16 340Ft Br. 15 822Ft / db Br. 63 287Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 2 073Ft)
+
-
63 287Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN
BMW LL-04
MB 229.51
Porsche C30
VW 504 00
VW 507 00

LIQUI MOLY LONGLIFE III 5W30

Alacsony súrlódású motorolaj a Longlife 3 generációból, szintetikus technológián alapulva. Kiváló motortisztaságot biztosít, és csökkenti a problémás lerakódások kialakulását. Megbízható működést garantál, valamint maximalizálja a dízel részecskeszűrő (DPF) élettartamát. Hosszú olajcsere-periódussal (WIV stb.) rendelkező járművekhez készült.

Kifejezetten Volkswagen és a VW-csoport járműveihez fejlesztve. Benzines és dízelmotorokhoz egyaránt alkalmas, beleértve az FSI, common rail és pumpe-düse (adagolófúvókás) technológiát. Gázüzemű (CNG/LPG) járművekhez, valamint dízel részecskeszűrővel (DPF) felszerelt – akár utólag átalakított – járművekhez is megfelelő. Turbófeltöltőkkel és katalizátorokkal tesztelve.

Alkalmazás
Be kell tartani a jármű- vagy egységgyártó előírásait és utasításait. Az optimális hatás kizárólag keveretlen (hígítatlan) használat esetén érhető el.


Termék információk: 4L Egységár: N°3 217Ft /L | Br 4 085Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL14013
Br 20 629Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 249Ft/L | Br 4 126Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
20 629Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 20 629Ft Br. 18 709Ft / db Br. 74 834Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 7 681Ft)
+
-
74 834Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN
BMW LL-04
MB 229.51
Porsche C30
VW 504 00
VW 507 00

LIQUI MOLY LONGLIFE III 5W30

Alacsony súrlódású motorolaj a Longlife 3 generációból, szintetikus technológián alapulva. Kiváló motortisztaságot biztosít, és csökkenti a problémás lerakódások kialakulását. Megbízható működést garantál, valamint maximalizálja a dízel részecskeszűrő (DPF) élettartamát. Hosszú olajcsere-periódussal (WIV stb.) rendelkező járművekhez készült.

Kifejezetten Volkswagen és a VW-csoport járműveihez fejlesztve. Benzines és dízelmotorokhoz egyaránt alkalmas, beleértve az FSI, common rail és pumpe-düse (adagolófúvókás) technológiát. Gázüzemű (CNG/LPG) járművekhez, valamint dízel részecskeszűrővel (DPF) felszerelt – akár utólag átalakított – járművekhez is megfelelő. Turbófeltöltőkkel és katalizátorokkal tesztelve.

Alkalmazás
Be kell tartani a jármű- vagy egységgyártó előírásait és utasításait. Az optimális hatás kizárólag keveretlen (hígítatlan) használat esetén érhető el.


Termék információk: 5L Egységár: N°3 249Ft /L | Br 4 126Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL17100
Br 4 298Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 384Ft/L | Br 4 298Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
4 298Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 4 298Ft Br. 4 053Ft / db Br. 48 636Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 2 937Ft)
+
-
48 636Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API SN
BMW Longlife-01 (bis MJ 2018)
Fiat 9.55535-H2
Fiat 9.55535-N2
Fiat 9.55535-Z2
MB 229.5
Opel GM-LL-B-025
Porsche A40
Renault RN 0700
Renault RN 0710
VW 502 00
VW 505 00

LIQUI MOLY Molygen New Generation SAE 5W-40

Leírás:

Teljesen szintetikus LIQUI MOLY motorolaj különleges adalékcsomaggal. Az erőteljes MFC (Molecular Friction Control) technológia meggátolja a lerakódások kialakulását, miközben csökkenti a súrlódási veszteséget. A szinergikus hatás révén optimális kopásvédelem érhető el még extrém üzemi körülmények között is. Az eredmények között szerepel a csökkentett üzemanyag-fogyasztás és a megnövelt motorélettartam. Az olaj jellegzetes fluoreszkáló zöld színe az MFC-technológiát tükrözi.


Tulajdonságok:

  • Kiemelkedő motor tisztaság

  • Kiváló viselkedés alacsony és magas hőmérsékleten

  • Csökkenti a súrlódást és a kopást

  • Kiváló öregedésállóság

  • Kiemelkedő kopásvédelem

  • Keverhető minden kereskedelmi forgalomban kapható motorolajjal

  • Megbízható kenés extrém körülmények között is

  • Magas nyírásstabilitás

  • Tökéletesen alkalmas turbófeltöltőkkel és katalizátorral szerelt motorokhoz

  • Azonnali kenés hidegindítás után


Ajánlott alkalmazási terület:

Benzinmotorokhoz, ahol az aktuális szabványoknak megfelelő motorolaj használata előírt vagy ajánlott. Tesztelve turbófeltöltőkkel és katalizátorral való használatra is.


Jóváhagyások / Ajánlások:

A LIQUI MOLY ezt a terméket az alábbi specifikációk és gyártói előírások szerint is ajánlja:

  • ACEA A3 / B4

  • API SN

  • BMW Longlife-01 (2018-ig)

  • Fiat 9.55535-H2 / N2 / Z2

  • GWM

  • HAVAL

  • MB 229.5

  • Opel GM-LL-B-025

  • Porsche A40

  • Renault RN 0700 / RN 0710

  • VW 502 00 / 505 00


Műszaki adatok:

Paraméter Érték
SAE-osztály 5W-40
Sűrűség 15 °C-on 0,850 g/cm³
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on 90,0 mm²/s
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on 14,5 mm²/s
CCS viszkozitás -30 °C-on ≤ 6600 mPas
MRV viszkozitás -35 °C-on < 60000 mPas
Viszkozitási index 170
HTHS viszkozitás 150 °C-on ≥ 3,5 mPas
Dermedéspont -38 °C
Párolgási veszteség (Noack) 10,0%
Lobbanáspont 220 °C
Összbázisszám (TBN) 11,3 mg KOH/g
Szulfáthamu 1,0 – 1,6 g/100g
Szín / megjelenés fluoreszkáló zöld

Termék információk: 1L Egységár: N°3 384Ft /L | Br 4 298Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL11316
Br 15 779Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 106Ft/L | Br 3 945Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 30 db
+
-
15 779Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 15 779Ft Br. 14 363Ft / db Br. 57 450Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 5 665Ft)
+
-
57 450Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API SN
BMW Longlife-01 (bis MJ 2018)
Fiat 9.55535-H2
Fiat 9.55535-N2
Fiat 9.55535-Z2
MB 229.5
Opel GM-LL-B-025
Porsche A40
Renault RN 0700
Renault RN 0710
VW 502 00
VW 505 00

LIQUI MOLY Molygen New Generation SAE 5W-40

Leírás:

Teljesen szintetikus LIQUI MOLY motorolaj különleges adalékcsomaggal. Az erőteljes MFC (Molecular Friction Control) technológia meggátolja a lerakódások kialakulását, miközben csökkenti a súrlódási veszteséget. A szinergikus hatás révén optimális kopásvédelem érhető el még extrém üzemi körülmények között is. Az eredmények között szerepel a csökkentett üzemanyag-fogyasztás és a megnövelt motorélettartam. Az olaj jellegzetes fluoreszkáló zöld színe az MFC-technológiát tükrözi.


Tulajdonságok:

  • Kiemelkedő motor tisztaság

  • Kiváló viselkedés alacsony és magas hőmérsékleten

  • Csökkenti a súrlódást és a kopást

  • Kiváló öregedésállóság

  • Kiemelkedő kopásvédelem

  • Keverhető minden kereskedelmi forgalomban kapható motorolajjal

  • Megbízható kenés extrém körülmények között is

  • Magas nyírásstabilitás

  • Tökéletesen alkalmas turbófeltöltőkkel és katalizátorral szerelt motorokhoz

  • Azonnali kenés hidegindítás után


Ajánlott alkalmazási terület:

Benzinmotorokhoz, ahol az aktuális szabványoknak megfelelő motorolaj használata előírt vagy ajánlott. Tesztelve turbófeltöltőkkel és katalizátorral való használatra is.


Jóváhagyások / Ajánlások:

A LIQUI MOLY ezt a terméket az alábbi specifikációk és gyártói előírások szerint is ajánlja:

  • ACEA A3 / B4

  • API SN

  • BMW Longlife-01 (2018-ig)

  • Fiat 9.55535-H2 / N2 / Z2

  • GWM

  • HAVAL

  • MB 229.5

  • Opel GM-LL-B-025

  • Porsche A40

  • Renault RN 0700 / RN 0710

  • VW 502 00 / 505 00


Műszaki adatok:

Paraméter Érték
SAE-osztály 5W-40
Sűrűség 15 °C-on 0,850 g/cm³
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on 90,0 mm²/s
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on 14,5 mm²/s
CCS viszkozitás -30 °C-on ≤ 6600 mPas
MRV viszkozitás -35 °C-on < 60000 mPas
Viszkozitási index 170
HTHS viszkozitás 150 °C-on ≥ 3,5 mPas
Dermedéspont -38 °C
Párolgási veszteség (Noack) 10,0%
Lobbanáspont 220 °C
Összbázisszám (TBN) 11,3 mg KOH/g
Szulfáthamu 1,0 – 1,6 g/100g
Szín / megjelenés fluoreszkáló zöld

Termék információk: 4L Egységár: N°3 106Ft /L | Br 3 945Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL17104
Br 19 373Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 051Ft/L | Br 3 875Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 19 373Ft Br. 17 106Ft / db Br. 68 423Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 9 068Ft)
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API SN
BMW Longlife-01 (bis MJ 2018)
Fiat 9.55535-H2
Fiat 9.55535-N2
Fiat 9.55535-Z2
MB 229.5
Opel GM-LL-B-025
Porsche A40
Renault RN 0700
Renault RN 0710
VW 502 00
VW 505 00

LIQUI MOLY Molygen New Generation SAE 5W-40

Leírás:

Teljesen szintetikus LIQUI MOLY motorolaj különleges adalékcsomaggal. Az erőteljes MFC (Molecular Friction Control) technológia meggátolja a lerakódások kialakulását, miközben csökkenti a súrlódási veszteséget. A szinergikus hatás révén optimális kopásvédelem érhető el még extrém üzemi körülmények között is. Az eredmények között szerepel a csökkentett üzemanyag-fogyasztás és a megnövelt motorélettartam. Az olaj jellegzetes fluoreszkáló zöld színe az MFC-technológiát tükrözi.


Tulajdonságok:

  • Kiemelkedő motor tisztaság

  • Kiváló viselkedés alacsony és magas hőmérsékleten

  • Csökkenti a súrlódást és a kopást

  • Kiváló öregedésállóság

  • Kiemelkedő kopásvédelem

  • Keverhető minden kereskedelmi forgalomban kapható motorolajjal

  • Megbízható kenés extrém körülmények között is

  • Magas nyírásstabilitás

  • Tökéletesen alkalmas turbófeltöltőkkel és katalizátorral szerelt motorokhoz

  • Azonnali kenés hidegindítás után


Ajánlott alkalmazási terület:

Benzinmotorokhoz, ahol az aktuális szabványoknak megfelelő motorolaj használata előírt vagy ajánlott. Tesztelve turbófeltöltőkkel és katalizátorral való használatra is.


Jóváhagyások / Ajánlások:

A LIQUI MOLY ezt a terméket az alábbi specifikációk és gyártói előírások szerint is ajánlja:

  • ACEA A3 / B4

  • API SN

  • BMW Longlife-01 (2018-ig)

  • Fiat 9.55535-H2 / N2 / Z2

  • GWM

  • HAVAL

  • MB 229.5

  • Opel GM-LL-B-025

  • Porsche A40

  • Renault RN 0700 / RN 0710

  • VW 502 00 / 505 00


Műszaki adatok:

Paraméter Érték
SAE-osztály 5W-40
Sűrűség 15 °C-on 0,850 g/cm³
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on 90,0 mm²/s
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on 14,5 mm²/s
CCS viszkozitás -30 °C-on ≤ 6600 mPas
MRV viszkozitás -35 °C-on < 60000 mPas
Viszkozitási index 170
HTHS viszkozitás 150 °C-on ≥ 3,5 mPas
Dermedéspont -38 °C
Párolgási veszteség (Noack) 10,0%
Lobbanáspont 220 °C
Összbázisszám (TBN) 11,3 mg KOH/g
Szulfáthamu 1,0 – 1,6 g/100g
Szín / megjelenés fluoreszkáló zöld

Termék információk: 5L Egységár: N°3 051Ft /L | Br 3 875Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL17116
Br 4 392Ft
Egységár: N°3 458Ft/L | Br 4 392Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 2 db
+
-
4 392Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API SN
BMW Longlife-98
MB 229.3
Porsche A40
VW 502 00
VW 505 00

LIQUI MOLY SINTHOIL HIGH TECH 5W40

Biztosítja a stabil kenőfilmet.
Teljesen szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj. Alacsonyan tartja az olajfogyasztást. Hosszú olajcsere-periódusok mellett is maximális teljesítményt garantál. Minden üzemeltetési körülmény között optimális olajnyomást biztosít. A gyors olajáramlásnak/átjárhatóságnak köszönhetően a motor indításkor és a bemelegedési fázisban is kiemelkedő kopásvédelmet kap.

Négyévszakos olaj benzin- és dízelmotorokhoz. Turbófeltöltőhöz és katalizátorhoz bevizsgált.

Alkalmazás
Kérjük, vegye figyelembe a jármű- és motorgyártók üzemeltetési utasításait.

Specifikációk / jóváhagyások
ACEA A3, ACEA B4, API SN

A LIQUI MOLY ezt a terméket olyan járművekhez vagy egységekhez ajánlja, amelyeknél az alábbi specifikációk vagy gyári alkatrészszámok szükségesek:
BMW Longlife-98, MB 229.3, Porsche A40, VW 502 00, VW 505 00

 


Termék információk: 1L Egységár: N°3 458Ft /L | Br 4 392Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL17117
Br 19 884Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 132Ft/L | Br 3 977Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 5 db
+
-
19 884Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 19 884Ft Br. 16 419Ft / db Br. 65 675Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 13 859Ft)
+
-
65 675Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API SN
BMW Longlife-98
MB 229.3
Porsche A40
VW 502 00
VW 505 00

LIQUI MOLY SINTHOIL HIGH TECH 5W40

Biztosítja a stabil kenőfilmet.
Teljesen szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj. Alacsonyan tartja az olajfogyasztást. Hosszú olajcsere-periódusok mellett is maximális teljesítményt garantál. Minden üzemeltetési körülmény között optimális olajnyomást biztosít. A gyors olajáramlásnak/átjárhatóságnak köszönhetően a motor indításkor és a bemelegedési fázisban is kiemelkedő kopásvédelmet kap.

Négyévszakos olaj benzin- és dízelmotorokhoz. Turbófeltöltőhöz és katalizátorhoz bevizsgált.

Alkalmazás
Kérjük, vegye figyelembe a jármű- és motorgyártók üzemeltetési utasításait.

Specifikációk / jóváhagyások
ACEA A3, ACEA B4, API SN

A LIQUI MOLY ezt a terméket olyan járművekhez vagy egységekhez ajánlja, amelyeknél az alábbi specifikációk vagy gyári alkatrészszámok szükségesek:
BMW Longlife-98, MB 229.3, Porsche A40, VW 502 00, VW 505 00

 


Termék információk: 5L Egységár: N°3 132Ft /L | Br 3 977Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W40
TOVÁBBI TERMÉKEK
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Olajkereső
Support