Cikkszám: NYL11020
Br 3 070Ft
Egységár: N°2 417Ft/L | Br 3 070Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
3 070Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C3
API SN/CF
Fiat 9.55535-S2
Ford WSS-M2C917-A
GM DEXOS 2 (GM-LL-B-025; GM-LL-B-025) MB 229.31
MB 229.51
OPEL OV 040 1547 – D40 Porsche A40
RENAULT RN0700
RENAULT RN0710
VW 505 00
VW 505 01

Az Aral szintézis technológiájával gyártott csúcsteljesítményű motorolaj a hosszított olajcsere periódus lehetőségével. Kielégíti számos gyártó 4 ütemű benzin/diesel (turbó és direkt befecskendezéses) motorjainak kenési igényét. Könnyűfutási tulajdonsága következtében üzemanyagot takarít meg, ezáltal csökkenti a károsanyag kibocsátást, azaz védi a környezetet. A megnövelt olajcsere periódusú és az alacsony olaj utántöltési igényű motorok kenését nagy tartalékkal biztosítja.Alacsony hamutartalma (low-SAPS) miatt a modern részecskeszűrős és katalizátoros gépjárművekben ishasználható.Teljesíti az Aral XMF motorvédelmi formula határértékeit.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 417Ft /L | Br 3 070Ft /L Gyártó: ARAL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL11022
Br 11 128Ft
Egységár: N°2 191Ft/L | Br 2 782Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 50+ db
+
-
11 128Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C3
API SN/CF
Fiat 9.55535-S2
Ford WSS-M2C917-A
GM DEXOS 2 (GM-LL-B-025; GM-LL-B-025) MB 229.31
MB 229.51
OPEL OV 040 1547 – D40 Porsche A40
RENAULT RN0700
RENAULT RN0710
VW 505 00
VW 505 01

Az Aral szintézis technológiájával gyártott csúcsteljesítményű motorolaj a hosszított olajcsere periódus lehetőségével. Kielégíti számos gyártó 4 ütemű benzin/diesel (turbó és direkt befecskendezéses) motorjainak kenési igényét. Könnyűfutási tulajdonsága következtében üzemanyagot takarít meg, ezáltal csökkenti a károsanyag kibocsátást, azaz védi a környezetet. A megnövelt olajcsere periódusú és az alacsony olaj utántöltési igényű motorok kenését nagy tartalékkal biztosítja.Alacsony hamutartalma (low-SAPS) miatt a modern részecskeszűrős és katalizátoros gépjárművekben ishasználható.Teljesíti az Aral XMF motorvédelmi formula határértékeit.


Termék információk: 4L Egységár: N°2 191Ft /L | Br 2 782Ft /L Gyártó: ARAL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL11021
Br 44 678Ft
Egységár: N°1 759Ft/L | Br 2 234Ft/L
Kiszerelés: 20L
Készleten: 3 db
+
-
44 678Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN/CF
Fiat 9.55535-S2
Ford WSS-M2C917-A
GM DEXOS 2 (GM-LL-B-025; GM-LL-B-025)
MB 229.31, MB 229.51
OPEL OV 040 1547 – D40
Porsche A40
RENAULT RN0700 , RENAULT RN0710
VW 505 00, VW 505 01

Az Aral szintézis technológiájával gyártott csúcsteljesítményű motorolaj a hosszított olajcsere periódus lehetőségével. Kielégíti számos gyártó 4 ütemű benzin/diesel (turbó és direkt befecskendezéses) motorjainak kenési igényét. Könnyűfutási tulajdonsága következtében üzemanyagot takarít meg, ezáltal csökkenti a károsanyag kibocsátást, azaz védi a környezetet. A megnövelt olajcsere periódusú és az alacsony olaj utántöltési igényű motorok kenését nagy tartalékkal biztosítja.Alacsony hamutartalma (low-SAPS) miatt a modern részecskeszűrős és katalizátoros gépjárművekben ishasználható.Teljesíti az Aral XMF motorvédelmi formula határértékeit.


Termék információk: 20L Egységár: N°1 759Ft /L | Br 2 234Ft /L Gyártó: ARAL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL11023
Br 124 982Ft
Egységár: N°1 641Ft/L | Br 2 084Ft/L
Kiszerelés: 60L
Készleten: 47 db
+
-
124 982Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN/CF
Fiat 9.55535-S2
Ford WSS-M2C917-A
GM DEXOS 2 (GM-LL-B-025; GM-LL-B-025)
MB 229.31, MB 229.51
OPEL OV 040 1547 – D40
Porsche A40
RENAULT RN0700 , RENAULT RN0710
VW 505 00, VW 505 01

Az Aral szintézis technológiájával gyártott csúcsteljesítményű motorolaj a hosszított olajcsere periódus lehetőségével. Kielégíti számos gyártó 4 ütemű benzin/diesel (turbó és direkt befecskendezéses) motorjainak kenési igényét. Könnyűfutási tulajdonsága következtében üzemanyagot takarít meg, ezáltal csökkenti a károsanyag kibocsátást, azaz védi a környezetet. A megnövelt olajcsere periódusú és az alacsony olaj utántöltési igényű motorok kenését nagy tartalékkal biztosítja.Alacsony hamutartalma (low-SAPS) miatt a modern részecskeszűrős és katalizátoros gépjárművekben ishasználható.Teljesíti az Aral XMF motorvédelmi formula határértékeit.


Termék információk: 60L Egységár: N°1 641Ft /L | Br 2 084Ft /L Gyártó: ARAL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL11080
Br 363 680Ft
Egységár: N°1 377Ft/L | Br 1 749Ft/L
Kiszerelés: 208L
Készleten: 1 db
+
-
363 680Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN/CF
Fiat 9.55535-S2
Ford WSS-M2C917-A
GM DEXOS 2 (GM-LL-B-025; GM-LL-B-025)
MB 229.31, MB 229.51
OPEL OV 040 1547 – D40
Porsche A40
RENAULT RN0700 , RENAULT RN0710
VW 505 00, VW 505 01

Az Aral szintézis technológiájával gyártott csúcsteljesítményű motorolaj a hosszított olajcsere periódus lehetőségével. Kielégíti számos gyártó 4 ütemű benzin/diesel (turbó és direkt befecskendezéses) motorjainak kenési igényét. Könnyűfutási tulajdonsága következtében üzemanyagot takarít meg, ezáltal csökkenti a károsanyag kibocsátást, azaz védi a környezetet. A megnövelt olajcsere periódusú és az alacsony olaj utántöltési igényű motorok kenését nagy tartalékkal biztosítja.Alacsony hamutartalma (low-SAPS) miatt a modern részecskeszűrős és katalizátoros gépjárművekben ishasználható.Teljesíti az Aral XMF motorvédelmi formula határértékeit.


Termék információk: 208L Egységár: N°1 377Ft /L | Br 1 749Ft /L Gyártó: ARAL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL11083
Br 3 310Ft
Egységár: N°2 606Ft/L | Br 3 310Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
3 310Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SQ
BMW Longlife-04
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
OPEL OV 040 1547 - D30
OPEL OV 040 1547 - G30
Porsche C30
Renault RN 0700
Renault RN 0710
VW 504 00
VW 507 00

ARAL SuperTronic K 5W-30

Magas teljesítményszintű motorolaj hosszabb olajcsere-periódusokhoz

Termékleírás

Az ARAL SuperTronic K 5W-30 benzin- és dízelüzemű személygépkocsikhoz fejlesztett, magas teljesítményszintű motorolaj. Olyan motorokhoz alkalmazható, amelyekhez a gyártó ACEA C3 vagy API SQ/SP teljesítményszintű, SAE 5W-30 viszkozitású motorolajat ír elő.

Az Aral Low SAPS technológia csökkentett hamutartalmú összetételt biztosít, amely támogatja a dízel részecskeszűrő hosszú élettartamát. A termék alkalmas lehet LongLife szervizciklusú és hagyományos szervizintervallumú járművekhez is, amennyiben a járműgyártói előírások ezt engedélyezik.

Főbb előnyök

  • Magas teljesítményszintű 5W-30 motorolaj
  • Benzin- és dízelmotorokhoz is használható
  • Aral Low SAPS technológia
  • Támogatja a dízel részecskeszűrő hosszú élettartamát
  • LongLife és normál szervizintervallumú járművekhez is alkalmas lehet
  • Kiváló kopásvédelem
  • Üzemanyag-megtakarítási potenciál az alacsonyabb belső súrlódás révén

Tipikus értékek

Név

Mérési eljárás

Mértékegység

ARAL SuperTronic K 5W-30

Sűrűség 15 °C-on

ASTM D4052

g/ml

0,851

Kinematikus viszkozitás 40 °C-on

ASTM D445

mm²/s

69

Kinematikus viszkozitás 100 °C-on

ASTM D445

mm²/s

12,0

Viszkozitási index

ASTM D2270

-

173

CCS viszkozitás -30 °C-on

ASTM D5293

mPa·s (cP)

5800

Dermedéspont

ASTM D97

°C

-42

Lobbanáspont

ASTM D93

°C

196

Szulfáthamu-tartalom

ASTM D874

tömeg %

0,71

Minősítések és jóváhagyások

ACEA C3,
API SQ,
BMW Longlife-04,
MB-Approval 229.51,
MB-Approval 229.52,
MB 229.31 műszaki követelményeinek megfelel,
OPEL OV 040 1547 - D30,
OPEL OV 040 1547 - G30,
Porsche C30,
Renault RN 0700,
Renault RN 0710,
VW 504 00,
VW 507 00

 

 


Termék információk: 1L Egységár: N°2 606Ft /L | Br 3 310Ft /L Gyártó: ARAL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11082
Br 12 740Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 508Ft/L | Br 3 185Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 50+ db
+
-
12 740Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 12 740Ft Br. 12 675Ft / db Br. 50 699Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 260Ft)
+
-
50 699Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SQ
BMW Longlife-04
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
OPEL OV 040 1547 - D30
OPEL OV 040 1547 - G30
Porsche C30
Renault RN 0700
Renault RN 0710
VW 504 00
VW 507 00

ARAL SuperTronic K 5W-30

Magas teljesítményszintű motorolaj hosszabb olajcsere-periódusokhoz

Termékleírás

Az ARAL SuperTronic K 5W-30 benzin- és dízelüzemű személygépkocsikhoz fejlesztett, magas teljesítményszintű motorolaj. Olyan motorokhoz alkalmazható, amelyekhez a gyártó ACEA C3 vagy API SQ/SP teljesítményszintű, SAE 5W-30 viszkozitású motorolajat ír elő.

Az Aral Low SAPS technológia csökkentett hamutartalmú összetételt biztosít, amely támogatja a dízel részecskeszűrő hosszú élettartamát. A termék alkalmas lehet LongLife szervizciklusú és hagyományos szervizintervallumú járművekhez is, amennyiben a járműgyártói előírások ezt engedélyezik.

Főbb előnyök

  • Magas teljesítményszintű 5W-30 motorolaj
  • Benzin- és dízelmotorokhoz is használható
  • Aral Low SAPS technológia
  • Támogatja a dízel részecskeszűrő hosszú élettartamát
  • LongLife és normál szervizintervallumú járművekhez is alkalmas lehet
  • Kiváló kopásvédelem
  • Üzemanyag-megtakarítási potenciál az alacsonyabb belső súrlódás révén

Tipikus értékek

Név

Mérési eljárás

Mértékegység

ARAL SuperTronic K 5W-30

Sűrűség 15 °C-on

ASTM D4052

g/ml

0,851

Kinematikus viszkozitás 40 °C-on

ASTM D445

mm²/s

69

Kinematikus viszkozitás 100 °C-on

ASTM D445

mm²/s

12,0

Viszkozitási index

ASTM D2270

-

173

CCS viszkozitás -30 °C-on

ASTM D5293

mPa·s (cP)

5800

Dermedéspont

ASTM D97

°C

-42

Lobbanáspont

ASTM D93

°C

196

Szulfáthamu-tartalom

ASTM D874

tömeg %

0,71

Minősítések és jóváhagyások

ACEA C3,
API SQ,
BMW Longlife-04,
MB-Approval 229.51,
MB-Approval 229.52,
MB 229.31 műszaki követelményeinek megfelel,
OPEL OV 040 1547 - D30,
OPEL OV 040 1547 - G30,
Porsche C30,
Renault RN 0700,
Renault RN 0710,
VW 504 00,
VW 507 00

 

 


Termék információk: 4L Egységár: N°2 508Ft /L | Br 3 185Ft /L Gyártó: ARAL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11115
Br 50 047Ft
Egységár: N°1 971Ft/L | Br 2 503Ft/L
Kiszerelés: 20L
Készleten: 46 db
+
-
50 047Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SQ
BMW Longlife-04
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
OPEL OV 040 1547 - D30
OPEL OV 040 1547 - G30
Porsche C30
Renault RN 0700
Renault RN 0710
VW 504 00
VW 507 00

ARAL SuperTronic K 5W-30

Magas teljesítményszintű motorolaj hosszabb olajcsere-periódusokhoz

Termékleírás

Az ARAL SuperTronic K 5W-30 benzin- és dízelüzemű személygépkocsikhoz fejlesztett, magas teljesítményszintű motorolaj. Olyan motorokhoz alkalmazható, amelyekhez a gyártó ACEA C3 vagy API SQ/SP teljesítményszintű, SAE 5W-30 viszkozitású motorolajat ír elő.

Az Aral Low SAPS technológia csökkentett hamutartalmú összetételt biztosít, amely támogatja a dízel részecskeszűrő hosszú élettartamát. A termék alkalmas lehet LongLife szervizciklusú és hagyományos szervizintervallumú járművekhez is, amennyiben a járműgyártói előírások ezt engedélyezik.

Főbb előnyök

  • Magas teljesítményszintű 5W-30 motorolaj
  • Benzin- és dízelmotorokhoz is használható
  • Aral Low SAPS technológia
  • Támogatja a dízel részecskeszűrő hosszú élettartamát
  • LongLife és normál szervizintervallumú járművekhez is alkalmas lehet
  • Kiváló kopásvédelem
  • Üzemanyag-megtakarítási potenciál az alacsonyabb belső súrlódás révén

Tipikus értékek

Név

Mérési eljárás

Mértékegység

ARAL SuperTronic K 5W-30

Sűrűség 15 °C-on

ASTM D4052

g/ml

0,851

Kinematikus viszkozitás 40 °C-on

ASTM D445

mm²/s

69

Kinematikus viszkozitás 100 °C-on

ASTM D445

mm²/s

12,0

Viszkozitási index

ASTM D2270

-

173

CCS viszkozitás -30 °C-on

ASTM D5293

mPa·s (cP)

5800

Dermedéspont

ASTM D97

°C

-42

Lobbanáspont

ASTM D93

°C

196

Szulfáthamu-tartalom

ASTM D874

tömeg %

0,71

Minősítések és jóváhagyások

ACEA C3,
API SQ,
BMW Longlife-04,
MB-Approval 229.51,
MB-Approval 229.52,
MB 229.31 műszaki követelményeinek megfelel,
OPEL OV 040 1547 - D30,
OPEL OV 040 1547 - G30,
Porsche C30,
Renault RN 0700,
Renault RN 0710,
VW 504 00,
VW 507 00

 

 


Termék információk: 20L Egységár: N°1 971Ft /L | Br 2 503Ft /L Gyártó: ARAL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11084
Br 163 089Ft  | 
megnézem a több hordós árát is
Egységár: N°2 141Ft/L | Br 2 719Ft/L
Kiszerelés: 60L
Készleten: 50+ db
+
-
163 089Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Hordós akciók:
Br. 163 089Ft Br. 155 722Ft / db Br. 311 443Ft / 2 hordó (Megtakarítás. 14 735Ft)
+
-
311 443Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SQ
BMW Longlife-04
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
OPEL OV 040 1547 - D30
OPEL OV 040 1547 - G30
Porsche C30
Renault RN 0700
Renault RN 0710
VW 504 00
VW 507 00

ARAL SuperTronic K 5W-30

Magas teljesítményszintű motorolaj hosszabb olajcsere-periódusokhoz

Termékleírás

Az ARAL SuperTronic K 5W-30 benzin- és dízelüzemű személygépkocsikhoz fejlesztett, magas teljesítményszintű motorolaj. Olyan motorokhoz alkalmazható, amelyekhez a gyártó ACEA C3 vagy API SQ/SP teljesítményszintű, SAE 5W-30 viszkozitású motorolajat ír elő.

Az Aral Low SAPS technológia csökkentett hamutartalmú összetételt biztosít, amely támogatja a dízel részecskeszűrő hosszú élettartamát. A termék alkalmas lehet LongLife szervizciklusú és hagyományos szervizintervallumú járművekhez is, amennyiben a járműgyártói előírások ezt engedélyezik.

Főbb előnyök

  • Magas teljesítményszintű 5W-30 motorolaj
  • Benzin- és dízelmotorokhoz is használható
  • Aral Low SAPS technológia
  • Támogatja a dízel részecskeszűrő hosszú élettartamát
  • LongLife és normál szervizintervallumú járművekhez is alkalmas lehet
  • Kiváló kopásvédelem
  • Üzemanyag-megtakarítási potenciál az alacsonyabb belső súrlódás révén

Tipikus értékek

Név

Mérési eljárás

Mértékegység

ARAL SuperTronic K 5W-30

Sűrűség 15 °C-on

ASTM D4052

g/ml

0,851

Kinematikus viszkozitás 40 °C-on

ASTM D445

mm²/s

69

Kinematikus viszkozitás 100 °C-on

ASTM D445

mm²/s

12,0

Viszkozitási index

ASTM D2270

-

173

CCS viszkozitás -30 °C-on

ASTM D5293

mPa·s (cP)

5800

Dermedéspont

ASTM D97

°C

-42

Lobbanáspont

ASTM D93

°C

196

Szulfáthamu-tartalom

ASTM D874

tömeg %

0,71

Minősítések és jóváhagyások

ACEA C3,
API SQ,
BMW Longlife-04,
MB-Approval 229.51,
MB-Approval 229.52,
MB 229.31 műszaki követelményeinek megfelel,
OPEL OV 040 1547 - D30,
OPEL OV 040 1547 - G30,
Porsche C30,
Renault RN 0700,
Renault RN 0710,
VW 504 00,
VW 507 00

 

 


Termék információk: 60L Egységár: N°2 141Ft /L | Br 2 719Ft /L Gyártó: ARAL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11079
Br 448 504Ft
Egységár: N°1 698Ft/L | Br 2 157Ft/L
Kiszerelés: 208L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SQ
BMW Longlife-04
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
OPEL OV 040 1547 - D30
OPEL OV 040 1547 - G30
Porsche C30
Renault RN 0700
Renault RN 0710
VW 504 00
VW 507 00

ARAL SuperTronic K 5W-30

Magas teljesítményszintű motorolaj hosszabb olajcsere-periódusokhoz

Termékleírás

Az ARAL SuperTronic K 5W-30 benzin- és dízelüzemű személygépkocsikhoz fejlesztett, magas teljesítményszintű motorolaj. Olyan motorokhoz alkalmazható, amelyekhez a gyártó ACEA C3 vagy API SQ/SP teljesítményszintű, SAE 5W-30 viszkozitású motorolajat ír elő.

Az Aral Low SAPS technológia csökkentett hamutartalmú összetételt biztosít, amely támogatja a dízel részecskeszűrő hosszú élettartamát. A termék alkalmas lehet LongLife szervizciklusú és hagyományos szervizintervallumú járművekhez is, amennyiben a járműgyártói előírások ezt engedélyezik.

Főbb előnyök

  • Magas teljesítményszintű 5W-30 motorolaj
  • Benzin- és dízelmotorokhoz is használható
  • Aral Low SAPS technológia
  • Támogatja a dízel részecskeszűrő hosszú élettartamát
  • LongLife és normál szervizintervallumú járművekhez is alkalmas lehet
  • Kiváló kopásvédelem
  • Üzemanyag-megtakarítási potenciál az alacsonyabb belső súrlódás révén

Tipikus értékek

Név

Mérési eljárás

Mértékegység

ARAL SuperTronic K 5W-30

Sűrűség 15 °C-on

ASTM D4052

g/ml

0,851

Kinematikus viszkozitás 40 °C-on

ASTM D445

mm²/s

69

Kinematikus viszkozitás 100 °C-on

ASTM D445

mm²/s

12,0

Viszkozitási index

ASTM D2270

-

173

CCS viszkozitás -30 °C-on

ASTM D5293

mPa·s (cP)

5800

Dermedéspont

ASTM D97

°C

-42

Lobbanáspont

ASTM D93

°C

196

Szulfáthamu-tartalom

ASTM D874

tömeg %

0,71

Minősítések és jóváhagyások

ACEA C3,
API SQ,
BMW Longlife-04,
MB-Approval 229.51,
MB-Approval 229.52,
MB 229.31 műszaki követelményeinek megfelel,
OPEL OV 040 1547 - D30,
OPEL OV 040 1547 - G30,
Porsche C30,
Renault RN 0700,
Renault RN 0710,
VW 504 00,
VW 507 00

 

 


Termék információk: 208L Egységár: N°1 698Ft /L | Br 2 157Ft /L Gyártó: ARAL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11521
Br 4 536Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 571Ft/L | Br 4 536Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
4 536Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 4 536Ft Br. 4 521Ft / db Br. 54 245Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 178Ft)
+
-
54 245Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API CF
API SN
GM DEXOS 2
MB 229.31
MB 229.51
OPEL OV 040 1547 - D30
RENAULT RN0700
RENAULT RN0710
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01

Termékleírás:

A világszerte szigorodó károsanyag-kibocsátási előírások újabb kihívások elé állítanak, hogy nagyobb teljesítményt állítsanak elő a motor hatékonyságának növelése mellett.A motorolaj még soha nem játszott ilyen kulcsszerepet a teljesítmény elérésében. A motorok összetettek, sok mozgó alkatrészt tartalmaznak – a mozgás, amely hasznos üzemanyag-energiát veszíthet el a hatékonyság hiánya miatt. Ezekkel a veszteségekkel a teljesítmény befolyásolható. A kihívás a vezetők által elvárt magas teljesítményszint fenntartása, miközben a motortechnológia alkalmazkodik a szigorú törvényi korlátokhoz. A szabadalmaztatott Fluid TITANIUM technológiával készülő Castrol EDGE szerkezete terhelés alatt átalakul, hogy jobban teljesítsen, és távol tartsa egymástól a fém alkatrészeket, ezáltal csökkentve a súrlódást a maximális motorteljesítmény érdekében, amikor a legnagyobb szükség van erre. Fluid TITANIUM technológiával készült Castrol EDGE: szabadjára engedi a motor valódi teljesítményét.

Alkalmazási terület

A Castrol EDGE 5W-30 C3 benzin- és dízel üzemű járművekben használható, ahol a gyártó a következő kenőanyagot ajánlja: ACEA C3, API SN/CF 5W-30 *GM dexos2TM: supersedes GM-LL-B-025 and GM-LL-A-025 : GB2E0209082

Előnyök

A Fluid TITANIUM technológiával készülő Castrol EDGE 5W-30 C3 magától értetődő választás azoknak a sofőröknek, akik maximális motorteljesítményt várnak el napjaink nagyfokú védelmet és minőségi olajakat igénylő járműveitől. Castrol EDGE 5W-30 C3: Csúcsnyomáson terhelve válik a legerősebbé, hogy óvja a motort Minden motorfordulatszámon és üzemállapotban mérsékli a motor teljesítményét csökkentő súrlódás mértékét Tesztelését független intézmények végezték a legszigorúbb követelmények alapján, így igazolt teljesítményt nyújt A világ vezető autógyártóinak ajánlásával A teljes csereciklus során, szélsőséges nyomás esetén is gondoskodik a motor védelméről


Termék információk: 1L Egységár: N°3 571Ft /L | Br 4 536Ft /L Gyártó: CASTROL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11522
Br 15 976Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 145Ft/L | Br 3 994Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 50+ db
+
-
15 976Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 15 976Ft Br. 15 742Ft / db Br. 62 967Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 935Ft)
+
-
62 967Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API CF
API SN
GM DEXOS 2
MB 229.31
MB 229.51
OPEL OV 040 1547 - D30
RENAULT RN0700
RENAULT RN0710
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01

Termékleírás:

A világszerte szigorodó károsanyag-kibocsátási előírások újabb kihívások elé állítanak, hogy nagyobb teljesítményt állítsanak elő a motor hatékonyságának növelése mellett.A motorolaj még soha nem játszott ilyen kulcsszerepet a teljesítmény elérésében. A motorok összetettek, sok mozgó alkatrészt tartalmaznak – a mozgás, amely hasznos üzemanyag-energiát veszíthet el a hatékonyság hiánya miatt. Ezekkel a veszteségekkel a teljesítmény befolyásolható. A kihívás a vezetők által elvárt magas teljesítményszint fenntartása, miközben a motortechnológia alkalmazkodik a szigorú törvényi korlátokhoz. A szabadalmaztatott Fluid TITANIUM technológiával készülő Castrol EDGE szerkezete terhelés alatt átalakul, hogy jobban teljesítsen, és távol tartsa egymástól a fém alkatrészeket, ezáltal csökkentve a súrlódást a maximális motorteljesítmény érdekében, amikor a legnagyobb szükség van erre. Fluid TITANIUM technológiával készült Castrol EDGE: szabadjára engedi a motor valódi teljesítményét.

Alkalmazási terület

A Castrol EDGE 5W-30 C3 benzin- és dízel üzemű járművekben használható, ahol a gyártó a következő kenőanyagot ajánlja: ACEA C3, API SN/CF 5W-30 *GM dexos2TM: supersedes GM-LL-B-025 and GM-LL-A-025 : GB2E0209082

Előnyök

A Fluid TITANIUM technológiával készülő Castrol EDGE 5W-30 C3 magától értetődő választás azoknak a sofőröknek, akik maximális motorteljesítményt várnak el napjaink nagyfokú védelmet és minőségi olajakat igénylő járműveitől. Castrol EDGE 5W-30 C3: Csúcsnyomáson terhelve válik a legerősebbé, hogy óvja a motort Minden motorfordulatszámon és üzemállapotban mérsékli a motor teljesítményét csökkentő súrlódás mértékét Tesztelését független intézmények végezték a legszigorúbb követelmények alapján, így igazolt teljesítményt nyújt A világ vezető autógyártóinak ajánlásával A teljes csereciklus során, szélsőséges nyomás esetén is gondoskodik a motor védelméről


Termék információk: 4L Egységár: N°3 145Ft /L | Br 3 994Ft /L Gyártó: CASTROL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11625
Br 19 421Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 059Ft/L | Br 3 885Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 18 db
+
-
19 421Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 19 421Ft Br. 18 917Ft / db Br. 75 667Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 2 017Ft)
+
-
75 667Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API CF
API SN
GM DEXOS 2
MB 229.31
MB 229.51
OPEL OV 040 1547 - D30
RENAULT RN0700
RENAULT RN0710
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01

Termékleírás:

A világszerte szigorodó károsanyag-kibocsátási előírások újabb kihívások elé állítanak, hogy nagyobb teljesítményt állítsanak elő a motor hatékonyságának növelése mellett.A motorolaj még soha nem játszott ilyen kulcsszerepet a teljesítmény elérésében. A motorok összetettek, sok mozgó alkatrészt tartalmaznak – a mozgás, amely hasznos üzemanyag-energiát veszíthet el a hatékonyság hiánya miatt. Ezekkel a veszteségekkel a teljesítmény befolyásolható. A kihívás a vezetők által elvárt magas teljesítményszint fenntartása, miközben a motortechnológia alkalmazkodik a szigorú törvényi korlátokhoz. A szabadalmaztatott Fluid TITANIUM technológiával készülő Castrol EDGE szerkezete terhelés alatt átalakul, hogy jobban teljesítsen, és távol tartsa egymástól a fém alkatrészeket, ezáltal csökkentve a súrlódást a maximális motorteljesítmény érdekében, amikor a legnagyobb szükség van erre. Fluid TITANIUM technológiával készült Castrol EDGE: szabadjára engedi a motor valódi teljesítményét.

Alkalmazási terület

A Castrol EDGE 5W-30 C3 benzin- és dízel üzemű járművekben használható, ahol a gyártó a következő kenőanyagot ajánlja: ACEA C3, API SN/CF 5W-30 *GM dexos2TM: supersedes GM-LL-B-025 and GM-LL-A-025 : GB2E0209082

Előnyök

A Fluid TITANIUM technológiával készülő Castrol EDGE 5W-30 C3 magától értetődő választás azoknak a sofőröknek, akik maximális motorteljesítményt várnak el napjaink nagyfokú védelmet és minőségi olajakat igénylő járműveitől. Castrol EDGE 5W-30 C3: Csúcsnyomáson terhelve válik a legerősebbé, hogy óvja a motort Minden motorfordulatszámon és üzemállapotban mérsékli a motor teljesítményét csökkentő súrlódás mértékét Tesztelését független intézmények végezték a legszigorúbb követelmények alapján, így igazolt teljesítményt nyújt A világ vezető autógyártóinak ajánlásával A teljes csereciklus során, szélsőséges nyomás esetén is gondoskodik a motor védelméről


Termék információk: 5L Egységár: N°3 059Ft /L | Br 3 885Ft /L Gyártó: CASTROL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11415
Br 3 986Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 138Ft/L | Br 3 986Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
3 986Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 3 986Ft Br. 3 962Ft / db Br. 47 539Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 285Ft)
+
-
47 539Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN/CF
Fiat 9.55535-S2
Ford WSS-M2C917-A
MB 226.5
MB 229.31
MB 229.51
OPEL OV 040 1547-D40
Porsche A40
Renault RN 0700
Renault RN 0710
VW 505 00
VW 505 01

Termékleírás

A világszerte szigorodó károsanyag-kibocsátási előírások új kihívást jelentenek:
nagyobb teljesítmény előállítása a motor hatékonyságának javítása mellett.
Soha korábban nem játszott még ilyen fontos szerepet a motorolaj a teljesítmény elérésében.

A motorok összetettek, sok mozgó alkatrészből állnak, amelyek a hatékonyság hiánya miatt
hasznos üzemanyagenergiát pazarolhatnak el. Ezek a veszteségek közvetlenül
befolyásolhatják a teljesítményt.

A kihívás:

  • a járművezetők által elvárt magas teljesítményszint fenntartása,

  • miközben a motortechnológia alkalmazkodik a szigorú jogszabályi korlátokhoz.

A Castrol EDGE nyomás alatt erősebb.
Felszabadítja a motor teljesítményét és hatékonyságát, hogy ugyanazzal az üzemanyaggal
nagyobb teljesítményt nyújtson
.*

Castrol EDGE – a teljesítmény csúcsának felszabadítása.

* Nagyobb teljesítmény leadása azonos mennyiségű üzemanyag felhasználása mellett az
5W-40 alaptermékhez képest, amit a Castrol EDGE portfólió több mint 80%-ának
motorvizsgálata bizonyít a 2021-es globális értékesítési volumenben.


Alkalmazási terület

A Castrol EDGE 5W-40:

  • benzin- és dízelüzemű személygépkocsikhoz alkalmas,

  • úgy tervezték, hogy megfeleljen a modern motorok által megkövetelt legújabb előírásoknak.

Használható, amennyiben a jármű gyártója az alábbiakat ajánlja:

  • ACEA C3

  • API SN/CF

  • vagy korábbi specifikációjú 5W-40 kenőanyagot


Előnyök

A Castrol EDGE termékcsalád:

  • több lóerőt és nagyobb gyorsulást biztosít, hogy több méterrel előrébb jusson*

  • a jobb üzemanyag-fogyasztás eredményeként javuló teljesítményt mutat

  • erősebb nyomás alatt a mai modern motorokban

  • a világ vezető autógyártói által ajánlott

* A Castrol motortesztek során bizonyított, 5W-40 alaptermékhez viszonyítva, a Castrol EDGE
portfólió több mint 80%-ának mennyiségét tekintve, 2021-ben.


Termék információk: 1L Egységár: N°3 138Ft /L | Br 3 986Ft /L Gyártó: CASTROL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL11416
Br 14 405Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 836Ft/L | Br 3 602Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 50+ db
+
-
14 405Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 14 405Ft Br. 14 029Ft / db Br. 56 114Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 1 504Ft)
+
-
56 114Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN/CF
Fiat 9.55535-S2
Ford WSS-M2C917-A
MB 226.5
MB 229.31
MB 229.51
OPEL OV 040 1547-D40
Porsche A40
Renault RN 0700
Renault RN 0710
VW 505 00
VW 505 01

Termékleírás

A világszerte szigorodó károsanyag-kibocsátási előírások új kihívást jelentenek:
nagyobb teljesítmény előállítása a motor hatékonyságának javítása mellett.
Soha korábban nem játszott még ilyen fontos szerepet a motorolaj a teljesítmény elérésében.

A motorok összetettek, sok mozgó alkatrészből állnak, amelyek a hatékonyság hiánya miatt
hasznos üzemanyagenergiát pazarolhatnak el. Ezek a veszteségek közvetlenül
befolyásolhatják a teljesítményt.

A kihívás:

  • a járművezetők által elvárt magas teljesítményszint fenntartása,

  • miközben a motortechnológia alkalmazkodik a szigorú jogszabályi korlátokhoz.

A Castrol EDGE nyomás alatt erősebb.
Felszabadítja a motor teljesítményét és hatékonyságát, hogy ugyanazzal az üzemanyaggal
nagyobb teljesítményt nyújtson
.*

Castrol EDGE – a teljesítmény csúcsának felszabadítása.

* Nagyobb teljesítmény leadása azonos mennyiségű üzemanyag felhasználása mellett az
5W-40 alaptermékhez képest, amit a Castrol EDGE portfólió több mint 80%-ának
motorvizsgálata bizonyít a 2021-es globális értékesítési volumenben.


Alkalmazási terület

A Castrol EDGE 5W-40:

  • benzin- és dízelüzemű személygépkocsikhoz alkalmas,

  • úgy tervezték, hogy megfeleljen a modern motorok által megkövetelt legújabb előírásoknak.

Használható, amennyiben a jármű gyártója az alábbiakat ajánlja:

  • ACEA C3

  • API SN/CF

  • vagy korábbi specifikációjú 5W-40 kenőanyagot


Előnyök

A Castrol EDGE termékcsalád:

  • több lóerőt és nagyobb gyorsulást biztosít, hogy több méterrel előrébb jusson*

  • a jobb üzemanyag-fogyasztás eredményeként javuló teljesítményt mutat

  • erősebb nyomás alatt a mai modern motorokban

  • a világ vezető autógyártói által ajánlott

* A Castrol motortesztek során bizonyított, 5W-40 alaptermékhez viszonyítva, a Castrol EDGE
portfólió több mint 80%-ának mennyiségét tekintve, 2021-ben.


Termék információk: 4L Egységár: N°2 836Ft /L | Br 3 602Ft /L Gyártó: CASTROL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL11428
Br 3 563Ft
Egységár: N°2 805Ft/L | Br 3 563Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
3 563Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN/CF
Fiat 9.55535-S2
Ford WSS-M2C917-A
MB 226.5
MB 229.31
MB 229.51
OPEL OV 040 1547-D40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 505 00
VW 505 01

Termékleírás

A világszerte szigorodó károsanyag-kibocsátási előírások új kihívásokat jelentenek:
nagyobb teljesítményt kell előállítani, miközben a motor hatékonysága is javul.
Soha korábban nem játszott még ilyen fontos szerepet a motorolaj a teljesítmény elérésében.

A motorok összetettek, sok mozgó alkatrésszel.
Ez a mozgás – a hatékonyság hiánya miatt – hasznos üzemanyagenergiát pazarolhat el, ami közvetlenül
befolyásolja a teljesítményt.

A kihívás:

  • a járművezetők által elvárt magas teljesítményszint fenntartása,

  • miközben a motortechnológia alkalmazkodik a szigorú jogszabályi korlátokhoz.

A Castrol EDGE erősebb a nyomás alatt.
Felszabadítja a motor teljesítményét és hatékonyságát, hogy ugyanazzal az üzemanyaggal nagyobb
teljesítményt nyújtson
.*

Castrol EDGE – szabadítsa fel a teljesítmény csúcsát.

* Nagyobb teljesítmény leadása azonos mennyiségű üzemanyag felhasználásával az 5W-40 alapanyaghoz
képest, amit a Castrol EDGE portfólió több mint 80%-ának motorvizsgálatai bizonyítanak a 2021-es globális
értékesítési volumen alapján.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 805Ft /L | Br 3 563Ft /L Gyártó: CASTROL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL11429
Br 14 287Ft
Egységár: N°2 813Ft/L | Br 3 572Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 50+ db
+
-
14 287Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN/CF
Fiat 9.55535-S2
Ford WSS-M2C917-A
MB 226.5
MB 229.31
MB 229.51
OPEL OV 040 1547-D40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 505 00
VW 505 01

Termékleírás

A világszerte szigorodó károsanyag-kibocsátási előírások új kihívásokat jelentenek:
nagyobb teljesítményt kell előállítani, miközben a motor hatékonysága is javul.
Soha korábban nem játszott még ilyen fontos szerepet a motorolaj a teljesítmény elérésében.

A motorok összetettek, sok mozgó alkatrésszel.
Ez a mozgás – a hatékonyság hiánya miatt – hasznos üzemanyagenergiát pazarolhat el, ami közvetlenül
befolyásolja a teljesítményt.

A kihívás:

  • a járművezetők által elvárt magas teljesítményszint fenntartása,

  • miközben a motortechnológia alkalmazkodik a szigorú jogszabályi korlátokhoz.

A Castrol EDGE erősebb a nyomás alatt.
Felszabadítja a motor teljesítményét és hatékonyságát, hogy ugyanazzal az üzemanyaggal nagyobb
teljesítményt nyújtson
.*

Castrol EDGE – szabadítsa fel a teljesítmény csúcsát.

* Nagyobb teljesítmény leadása azonos mennyiségű üzemanyag felhasználásával az 5W-40 alapanyaghoz
képest, amit a Castrol EDGE portfólió több mint 80%-ának motorvizsgálatai bizonyítanak a 2021-es globális
értékesítési volumen alapján.


Termék információk: 4L Egységár: N°2 813Ft /L | Br 3 572Ft /L Gyártó: CASTROL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL11430
Br 17 530Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 761Ft/L | Br 3 506Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
17 530Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 17 530Ft Br. 17 049Ft / db Br. 68 194Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 1 926Ft)
+
-
68 194Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN/CF
Fiat 9.55535-S2
Ford WSS-M2C917-A
MB 226.5
MB 229.31
MB 229.51
OPEL OV 040 1547-D40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 505 00
VW 505 01

Termékleírás

A világszerte szigorodó károsanyag-kibocsátási előírások új kihívásokat jelentenek:
nagyobb teljesítményt kell előállítani, miközben a motor hatékonysága is javul.
Soha korábban nem játszott még ilyen fontos szerepet a motorolaj a teljesítmény elérésében.

A motorok összetettek, sok mozgó alkatrésszel.
Ez a mozgás – a hatékonyság hiánya miatt – hasznos üzemanyagenergiát pazarolhat el, ami közvetlenül
befolyásolja a teljesítményt.

A kihívás:

  • a járművezetők által elvárt magas teljesítményszint fenntartása,

  • miközben a motortechnológia alkalmazkodik a szigorú jogszabályi korlátokhoz.

A Castrol EDGE erősebb a nyomás alatt.
Felszabadítja a motor teljesítményét és hatékonyságát, hogy ugyanazzal az üzemanyaggal nagyobb
teljesítményt nyújtson
.*

Castrol EDGE – szabadítsa fel a teljesítmény csúcsát.

* Nagyobb teljesítmény leadása azonos mennyiségű üzemanyag felhasználásával az 5W-40 alapanyaghoz
képest, amit a Castrol EDGE portfólió több mint 80%-ának motorvizsgálatai bizonyítanak a 2021-es globális
értékesítési volumen alapján.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 761Ft /L | Br 3 506Ft /L Gyártó: CASTROL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL11755
Br 16 259Ft
Egységár: N°2 561Ft/L | Br 3 252Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 21 db
+
-
16 259Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C5
API SN PLUS RC
BMW LONGLIFE-17 FE+
CHRYSLER MS-12145
FIAT 9.55535-GSX
FORD WSS-M2C947-A
ILSAC GF-5
MB 229.71
OPEL OV 040 1547
VOLVO VCC RBS0-2AE

Kiváló minőségű motorolaj új XTL technológiával. Speciálisan a kis méretű nagy teljesítményű motorokhoz tervezve, amelyeknél az üzemanyagtakarékosság és a minimális CO2 kibocsájtás a fontos. Hidegen is nagyon gyorsan eljut a főbb kenési pontokra és kiváló kenést biztosít.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 561Ft /L | Br 3 252Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL11769
Br 47 196Ft
Egységár: N°1 859Ft/L | Br 2 360Ft/L
Kiszerelés: 20L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C2/ C3
API SN
BMW Longlife-04
CHRYSLER MS-11106
FIAT 9.55535-S1
FIAT 9.55535-S3
FORD WSS-M2C917-A
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
IVECO 18-1811 CLASSE SC1
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
OPEL OV 040 1547
VW 505 00
VW 505 01

Korábbi név:FUCHS TITAN GT1 FLEX 23 5W30

XTL technológiával készült, prémium  minőségű, innovatív motorolaj, modern német és amerikai személy- és  kis-haszongépjárművek részére megnövelt olajcsere periódussal.

Optimális hidegindítási tulajdonságok, alacsonyabb olajfogyasztás és minimális füstgáz emisszió jellemzi.

Speciálisan olyan gépjárművekhez fejlesztve, melyek kipufogógáz utókezelővel és turbófeltöltővel vannak szerelve.

A Fuchs TITAN GT1 Flex C23 5W-30 nagyon jó hidegindítási  tulajdonságokkal, üzemanyag-takarékossággal, kiváló hő stabilitással, és  mindezeken túl kiváló kopás elleni védelemmel rendelkezik.

A termék használata a német típusokon kívül javasolt mindenhol, ahol az ACEA C3 teljesítményszint van előírva.


Termék információk: 20L Egységár: N°1 859Ft /L | Br 2 360Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11359
Br 3 164Ft
Egységár: N°2 491Ft/L | Br 3 164Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
3 164Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C2/ C3
API SN
BMW Longlife-04
CHRYSLER MS-11106
FIAT 9.55535-S1
FIAT 9.55535-S3
FORD WSS-M2C917-A
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
IVECO 18-1811 CLASSE SC1
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
OPEL OV 040 1547
VW 505 00
VW 505 01

Korábbi név:FUCHS TITAN GT1 FLEX 23 5W30

XTL technológiával készült, prémium  minőségű, innovatív motorolaj, modern német és amerikai személy- és  kis-haszongépjárművek részére megnövelt olajcsere periódussal.

Optimális hidegindítási tulajdonságok, alacsonyabb olajfogyasztás és minimális füstgáz emisszió jellemzi.

Speciálisan olyan gépjárművekhez fejlesztve, melyek kipufogógáz utókezelővel és turbófeltöltővel vannak szerelve.

A Fuchs TITAN GT1 Flex C23 5W-30 nagyon jó hidegindítási  tulajdonságokkal, üzemanyag-takarékossággal, kiváló hő stabilitással, és  mindezeken túl kiváló kopás elleni védelemmel rendelkezik.

A termék használata a német típusokon kívül javasolt mindenhol, ahol az ACEA C3 teljesítményszint van előírva.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 491Ft /L | Br 3 164Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11356
Br 14 861Ft
Egységár: N°2 341Ft/L | Br 2 973Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
14 861Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C2/ C3
API SN
BMW Longlife-04
CHRYSLER MS-11106
FIAT 9.55535-S1
FIAT 9.55535-S3
FORD WSS-M2C917-A
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
IVECO 18-1811 CLASSE SC1
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
OPEL OV 040 1547
VW 505 00
VW 505 01

Korábbi név:FUCHS TITAN GT1 FLEX 23 5W30

XTL technológiával készült, prémium  minőségű, innovatív motorolaj, modern német és amerikai személy- és  kis-haszongépjárművek részére megnövelt olajcsere periódussal.

Optimális hidegindítási tulajdonságok, alacsonyabb olajfogyasztás és minimális füstgáz emisszió jellemzi.

Speciálisan olyan gépjárművekhez fejlesztve, melyek kipufogógáz utókezelővel és turbófeltöltővel vannak szerelve.

A Fuchs TITAN GT1 Flex C23 5W-30 nagyon jó hidegindítási  tulajdonságokkal, üzemanyag-takarékossággal, kiváló hő stabilitással, és  mindezeken túl kiváló kopás elleni védelemmel rendelkezik.

A termék használata a német típusokon kívül javasolt mindenhol, ahol az ACEA C3 teljesítményszint van előírva.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 341Ft /L | Br 2 973Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11365
Br 160 217Ft
Egységár: N°2 103Ft/L | Br 2 671Ft/L
Kiszerelés: 60L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C2/ C3
API SN
BMW Longlife-04
CHRYSLER MS-11106
FIAT 9.55535-S1
FIAT 9.55535-S3
FORD WSS-M2C917-A
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
IVECO 18-1811 CLASSE SC1
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
OPEL OV 040 1547
VW 505 00
VW 505 01

Korábbi név:FUCHS TITAN GT1 FLEX 23 5W30

XTL technológiával készült, prémium  minőségű, innovatív motorolaj, modern német és amerikai személy- és  kis-haszongépjárművek részére megnövelt olajcsere periódussal.

Optimális hidegindítási tulajdonságok, alacsonyabb olajfogyasztás és minimális füstgáz emisszió jellemzi.

Speciálisan olyan gépjárművekhez fejlesztve, melyek kipufogógáz utókezelővel és turbófeltöltővel vannak szerelve.

A Fuchs TITAN GT1 Flex C23 5W-30 nagyon jó hidegindítási  tulajdonságokkal, üzemanyag-takarékossággal, kiváló hő stabilitással, és  mindezeken túl kiváló kopás elleni védelemmel rendelkezik.

A termék használata a német típusokon kívül javasolt mindenhol, ahol az ACEA C3 teljesítményszint van előírva.


Termék információk: 60L Egységár: N°2 103Ft /L | Br 2 671Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL16833
Br 3 883Ft
Egységár: N°3 057Ft/L | Br 3 883Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
3 883Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C2
ACEA C3
API SP
BMW Longlife-04
Fiat 9.55535-S3
Ford WSS-M2C 917-A
GM dexos2
GWM
HAVAL
MB-Approval 229.31
MB-Approval 229.51
MB-Approval 229.52
Opel GM-LL-A-025
Opel GM-LL-B-025
Opel OV 040 1547 - G30 / Opel OV 040 1547 - D30
VW 505 00
VW 505 01
Wuling

Top Tec 4600 5W-30

Leírás

Modern, prémium minőségű, alacsony hamutartalmú, energiatakarékos motorolaj egész éves használatra. A szintetikus technológiával készült, nem hagyományos alapolajok és a legújabb adalékcsomag kombinációja kivételes kopásvédelmet, alacsony olaj- és üzemanyag-fogyasztást biztosít, valamint gyors olajáramlást garantál a motorban.

Számos autógyártó ilyen specifikációjú motorolajat ír elő a dízel részecskeszűrők (DPF) hosszú élettartamának biztosítása érdekében. A gyártói előírásoktól függően akár 40.000 km-es olajcsere-intervallum is elérhető. Különösen ajánlott gázüzemű (CNG/LPG) járművekhez.


Tulajdonságok

  • Kiváló motortisztaság

  • Turbófeltöltővel és katalizátorral tesztelve

  • Optimális olajnyomás minden üzemállapotban

  • Sima motorjárás

  • Hosszú motorélettartam

  • Kiváló öregedésállóság

  • Magas nyírásstabilitás

  • Azonnali kenés hidegindítás után

  • Magas kenési megbízhatóság

  • Kiváló kopásvédelem

  • Csökkenti a károsanyag-kibocsátást

  • Csökkenti az üzemanyag-fogyasztást

  • Legjobb hatás kizárólagos használat esetén (nem keverve más olajjal)


Specifikációk / Jóváhagyások

ACEA C2 • ACEA C3 • API SP
Peugeot Citroën (PSA) B71 2290
MB-Approval 226.52 • MB-Approval 229.52
Renault RN 17

A LIQUI MOLY az alábbi gyártói specifikációkhoz is ajánlja:

Fiat 9.55535-S1 • Honda • Hyundai • Infiniti • Kia • Lexus •
MB 229.31 • MB 229.51 • Mitsubishi • Nissan • Subaru • Suzuki • Toyota •
Renault RN 0700* • Renault RN 0710*
(*a Renault Sport/Alpine kivételével)


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték / Szabvány
SAE osztály (motorolaj) 5W-30 (SAE J300)
Sűrűség 15 °C-on 0,855 g/cm³ (DIN 51757)
Viszkozitás 40 °C-on 73,0 mm²/s (ASTM D7042)
Viszkozitás 100 °C-on 12,4 mm²/s (ASTM D7042)
CCS viszkozitás -30 °C-on ≤ 6600 mPas (ASTM D5293)
MRV viszkozitás -35 °C-on < 60.000 mPas (ASTM D4684)
Viszkozitási index 165 (DIN ISO 2909)
HTHS viszkozitás 150 °C-on ≥ 3,5 mPas (ASTM D5481)
Dermedéspont -39 °C (DIN ISO 3016)
Lobbanáspont 230 °C (DIN ISO 2592)
Párolgási veszteség (Noack) 9,7 % (CEC-L-40-A-93)
Összes bázisszám (TBN) 8,5 mg KOH/g (DIN ISO 3771)
Szulfáthamu tartalom ≤ 0,8 g/100g (DIN 51575)
Szín (ASTM) L 3,0 (DIN ISO 2049)

Alkalmazási terület

Ideális modern dízel- és benzinmotorokhoz, több szelepes technológiával, turbófeltöltővel, töltőlevegő-hűtővel vagy anélkül, valamint dízel részecskeszűrővel (DPF) felszerelt járművekhez. Használható Peugeot, Citroën, Honda, Toyota, Fiat, valamint más gyártók járműveiben is, ahol ezen specifikációjú olajat írnak elő.


Alkalmazás

Kövesse a jármű- és motorgyártók utasításait!
A maximális hatás csak akkor érhető el, ha az olaj nem keveredik más termékkel!


 

 


Termék információk: 1L Egységár: N°3 057Ft /L | Br 3 883Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
TOVÁBBI TERMÉKEK
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Olajkereső
Support