Cikkszám: NYL12398
Br 4 272Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 363Ft/L | Br 4 272Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 4 272Ft Br. 4 191Ft / db Br. 50 282Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 971Ft)
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C2
ACEA C3
API SJ / SL / SM / SN
GM dexos2
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
PSA B71 2290
PSA B71 2297
STELLANTIS FPW9.55535/03

A Mobil 1™ ESP Formula P 5W-30 egy fejlett teljesítményű, teljesen szintetikus motorolaj, amelyet kifejezetten úgy terveztek, hogy kivételes tisztítóerőt, kopásvédelmet és általános teljesítményt biztosítson mind dízel-, mind benzinüzemű gépkocsikban, különösen mérsékelt vagy forró éghajlaton történő üzemelés esetén. Ez az olaj segít meghosszabbítani a kipufogógáz-utókezelő rendszerek élettartamát és fenntartani azok hatékonyságát, mint például a dízel részecskeszűrők (DPF) és a benzinmotorok katalizátorai (CAT).

 

 Főbb jellemzők és előnyök

  • Alacsony hamu-, kén- és foszfortartalom: Segít csökkenteni a részecskék lerakódását a DPF-ben és a katalizátorok mérgezését, ezáltal meghosszabbítva azok élettartamát.

  • Aktív tisztító hatóanyagok: Csökkentik a lerakódásokat és az olajiszap képződését, hozzájárulva a motor hosszú élettartamához és tisztaságához.

  • Kiváló hő- és oxidációs stabilitás: Csökkenti az olaj öregedését, lehetővé téve a hosszabb olajcsere-intervallumokat és megfelelő védelmet biztosít a motor számára forró éghajlaton is.

  • Javított súrlódási tulajdonságok: Elősegítik az üzemanyag-takarékosságot, és lehetővé teszik az ACEA C2 és C3 követelmények teljesítését vagy túlteljesítését.

  • Kiváló alacsony hőmérsékleti tulajdonságok: Gyors hidegindítást és gyors védelmet biztosítanak, hozzájárulva a motor élettartamának meghosszabbításához.

  • Robusztus kopásvédő tulajdonságok: Segítenek megvédeni a motor alkatrészeit, például a vezérműláncokat, bütyköstengelyeket és hengerfalakat, amelyek erős mechanikai igénybevételnek vannak kitéve.


Alkalmazási területek

A Mobil 1 ESP Formula P 5W-30 teljes mértékben jóváhagyott a Stellantis által dízel- és benzinmotorokhoz, amelyek a legújabb FPW9.55535/03 specifikációt igénylik. Ez magában foglalja a következő Stellantis motorokat:

  • Dízelmotorok: DV5R (1.5L Blue HDi), DW10F (2.0L Blue HDi) és DW12RU (2.2L Blue HDi)

  • Benzinmotorok: 1.2L PureTech motorok, beleértve az EB2 Turbo Gen1 (EB2DT sorozat), EB2 Turbo Gen2 (EB2ADT sorozat) és 1.2L PureTech Atmospheric (EB2 Atmo Gen1 & Gen2 sorozat)

A Mobil 1 ESP Formula P 5W-30 alkalmazható forró éghajlaton üzemelő járművekben is, ahol a PSA B 71 2297 jóváhagyás szükséges.


Specifikációk és jóváhagyások

Ez a termék megfelel vagy túlteljesíti a következő követelményeket:

  • API: SN, SM, SL, SJ, CF

  • ACEA: C2, C3

  • Gyártói jóváhagyások:

    • GM dexos2

    • Mercedes-Benz MB 229.52 / 229.51 / 229.31

    • PSA B71 2290 / 2297

    • Stellantis FPW9.55535/03


Termék információk: 1L Egységár: N°3 363Ft /L | Br 4 272Ft /L Gyártó: MOBIL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12378
Br 21 331Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 360Ft/L | Br 4 267Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 42 db
+
-
21 331Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 21 331Ft Br. 18 601Ft / db Br. 74 402Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 10 922Ft)
+
-
74 402Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C2
ACEA C3
API SJ / SL / SM / SN
GM dexos2
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
PSA B71 2290
PSA B71 2297
STELLANTIS FPW9.55535/03

A Mobil 1™ ESP Formula P 5W-30 egy fejlett teljesítményű, teljesen szintetikus motorolaj, amelyet kifejezetten úgy terveztek, hogy kivételes tisztítóerőt, kopásvédelmet és általános teljesítményt biztosítson mind dízel-, mind benzinüzemű gépkocsikban, különösen mérsékelt vagy forró éghajlaton történő üzemelés esetén. Ez az olaj segít meghosszabbítani a kipufogógáz-utókezelő rendszerek élettartamát és fenntartani azok hatékonyságát, mint például a dízel részecskeszűrők (DPF) és a benzinmotorok katalizátorai (CAT).

 

 Főbb jellemzők és előnyök

  • Alacsony hamu-, kén- és foszfortartalom: Segít csökkenteni a részecskék lerakódását a DPF-ben és a katalizátorok mérgezését, ezáltal meghosszabbítva azok élettartamát.

  • Aktív tisztító hatóanyagok: Csökkentik a lerakódásokat és az olajiszap képződését, hozzájárulva a motor hosszú élettartamához és tisztaságához.

  • Kiváló hő- és oxidációs stabilitás: Csökkenti az olaj öregedését, lehetővé téve a hosszabb olajcsere-intervallumokat és megfelelő védelmet biztosít a motor számára forró éghajlaton is.

  • Javított súrlódási tulajdonságok: Elősegítik az üzemanyag-takarékosságot, és lehetővé teszik az ACEA C2 és C3 követelmények teljesítését vagy túlteljesítését.

  • Kiváló alacsony hőmérsékleti tulajdonságok: Gyors hidegindítást és gyors védelmet biztosítanak, hozzájárulva a motor élettartamának meghosszabbításához.

  • Robusztus kopásvédő tulajdonságok: Segítenek megvédeni a motor alkatrészeit, például a vezérműláncokat, bütyköstengelyeket és hengerfalakat, amelyek erős mechanikai igénybevételnek vannak kitéve.


Alkalmazási területek

A Mobil 1 ESP Formula P 5W-30 teljes mértékben jóváhagyott a Stellantis által dízel- és benzinmotorokhoz, amelyek a legújabb FPW9.55535/03 specifikációt igénylik. Ez magában foglalja a következő Stellantis motorokat:

  • Dízelmotorok: DV5R (1.5L Blue HDi), DW10F (2.0L Blue HDi) és DW12RU (2.2L Blue HDi)

  • Benzinmotorok: 1.2L PureTech motorok, beleértve az EB2 Turbo Gen1 (EB2DT sorozat), EB2 Turbo Gen2 (EB2ADT sorozat) és 1.2L PureTech Atmospheric (EB2 Atmo Gen1 & Gen2 sorozat)

A Mobil 1 ESP Formula P 5W-30 alkalmazható forró éghajlaton üzemelő járművekben is, ahol a PSA B 71 2297 jóváhagyás szükséges.


Specifikációk és jóváhagyások

Ez a termék megfelel vagy túlteljesíti a következő követelményeket:

  • API: SN, SM, SL, SJ, CF

  • ACEA: C2, C3

  • Gyártói jóváhagyások:

    • GM dexos2

    • Mercedes-Benz MB 229.52 / 229.51 / 229.31

    • PSA B71 2290 / 2297

    • Stellantis FPW9.55535/03


Termék információk: 5L Egységár: N°3 360Ft /L | Br 4 267Ft /L Gyártó: MOBIL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12427
Br 6 093Ft
Egységár: N°4 797Ft/L | Br 6 093Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50 db
+
-
6 093Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API CF
API SP
API SQ
FIAT 9.55535-S2
GM dexosR
MB 229.51
MB 229.52
Porsche A40
Porsche C40
VW 511 00

Mobil 1™ ESP X4 0W-40 – Szintetikus motorolaj

Fejlett szintetikus technológiával készült motorolaj nagyteljesítményű benzin- és dízelmotorokhoz

Termékleírás

A Mobil 1™ ESP X4 0W-40 fejlett szintetikus technológiával készült motorolaj, amelyet kifejezetten nagy teljesítményű motorokhoz terveztek. Kiemelkedő tisztaságot, kopásvédelmet, tartósságot és üzemanyag-takarékosságot biztosít. A Mobil 1 ESP X4 0W-40 célja, hogy meghosszabbítsa az újabb európai benzines járművek élettartamát – különösen azokét, amelyek részecskeszűrővel (GPF) szereltek. A termék a Porsche AG-vel több mint 25 éve tartó együttműködés legújabb fejlesztése.


Főbb jellemzők és előnyök

Tulajdonság Előny
Aktív tisztító adalékok Kiemelkedő motortisztaság és iszapképződés-ellenőrzés
Kiváló magas hőmérsékleti stabilitás Hosszabb olajcsere-intervallum, alacsonyabb olajelhasználódás
Fejlett súrlódási tulajdonságok Hozzájárul a jobb üzemanyag-hatékonysághoz
Kiváló hidegindítási teljesítmény Gyors olajkeringés és védelem már a motorindítás pillanatától
Magas hőmérsékleti olajfilm ellenállás Kiemelkedő kopásvédelem nagy terhelés esetén

Alkalmazás

A Mobil 1 ESP X4 0W-40 ajánlott:

  • Modern nagy teljesítményű benzin- és dízelmotorokhoz, amelyek részecskeszűrővel (GPF/DPF) vagy anélkül működnek

  • Audi, Bentley, Lamborghini, Mercedes-AMG és Porsche modellekhez, ahol A40, C40, VW 511 00 vagy MB 229.52 jóváhagyás szükséges

❗ Nem használható Porsche GT modellekben. Ezekhez külön, GT-jóváhagyású olaj (pl. Mobil 1™ C40 GT 0W-40) szükséges.


Jóváhagyások és specifikációk

Gyártói jóváhagyások:

  • Porsche C40 / A40

  • VW 511 00

  • MB-Approval 229.52 / 229.51

  • GM dexosR

Teljesítményszintek:

  • API SP / CF / SQ

  • ACEA C3

  • FIAT 9.55535-S2


Fizikai jellemzők

Tulajdonság Érték
Viskozitási osztály SAE 0W-40
Viszkozitás 40 °C-on 72 mm²/s
Viszkozitás 100 °C-on 13,9 mm²/s
Magas hőmérsékleti nyíróviszkozitás (HTHS @150 °C) 3,8 mPa·s
Viszkozitási index 201
Dermedéspont –54 °C
Lobbanáspont 230 °C
Sűrűség 15 °C-on 0,846 g/cm³

További megjegyzések

(1) A VW PV1496 FE teszt szerint.
(2) Az üzemanyag-megtakarítás mértéke függ a járműtípustól, külső hőmérséklettől, nyomástól, útviszonyoktól és az aktuálisan használt motorolajtól.
(3) Az előnyök iparági és OEM tesztek alapján kerültek meghatározásra.
(4) Használat előtt mindig ellenőrizze a jármű kezelési útmutatóját a gyártó által előírt specifikációkért.


Termék információk: 1L Egységár: N°4 797Ft /L | Br 6 093Ft /L Gyártó: MOBIL Viszkozitás: 0W40
Cikkszám: NYL12428
Br 24 887Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 920Ft/L | Br 4 978Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
24 887Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 24 887Ft Br. 22 886Ft / db Br. 91 542Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 8 007Ft)
+
-
91 542Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API CF
API SP
API SQ
FIAT 9.55535-S2
GM dexosR
MB 229.51
MB 229.52
Porsche A40
Porsche C40
VW 511 00

Mobil 1™ ESP X4 0W-40 – Szintetikus motorolaj

Fejlett szintetikus technológiával készült motorolaj nagyteljesítményű benzin- és dízelmotorokhoz

Termékleírás

A Mobil 1™ ESP X4 0W-40 fejlett szintetikus technológiával készült motorolaj, amelyet kifejezetten nagy teljesítményű motorokhoz terveztek. Kiemelkedő tisztaságot, kopásvédelmet, tartósságot és üzemanyag-takarékosságot biztosít. A Mobil 1 ESP X4 0W-40 célja, hogy meghosszabbítsa az újabb európai benzines járművek élettartamát – különösen azokét, amelyek részecskeszűrővel (GPF) szereltek. A termék a Porsche AG-vel több mint 25 éve tartó együttműködés legújabb fejlesztése.


Főbb jellemzők és előnyök

Tulajdonság Előny
Aktív tisztító adalékok Kiemelkedő motortisztaság és iszapképződés-ellenőrzés
Kiváló magas hőmérsékleti stabilitás Hosszabb olajcsere-intervallum, alacsonyabb olajelhasználódás
Fejlett súrlódási tulajdonságok Hozzájárul a jobb üzemanyag-hatékonysághoz
Kiváló hidegindítási teljesítmény Gyors olajkeringés és védelem már a motorindítás pillanatától
Magas hőmérsékleti olajfilm ellenállás Kiemelkedő kopásvédelem nagy terhelés esetén

Alkalmazás

A Mobil 1 ESP X4 0W-40 ajánlott:

  • Modern nagy teljesítményű benzin- és dízelmotorokhoz, amelyek részecskeszűrővel (GPF/DPF) vagy anélkül működnek

  • Audi, Bentley, Lamborghini, Mercedes-AMG és Porsche modellekhez, ahol A40, C40, VW 511 00 vagy MB 229.52 jóváhagyás szükséges

❗ Nem használható Porsche GT modellekben. Ezekhez külön, GT-jóváhagyású olaj (pl. Mobil 1™ C40 GT 0W-40) szükséges.


Jóváhagyások és specifikációk

Gyártói jóváhagyások:

  • Porsche C40 / A40

  • VW 511 00

  • MB-Approval 229.52 / 229.51

  • GM dexosR

Teljesítményszintek:

  • API SP / CF / SQ

  • ACEA C3

  • FIAT 9.55535-S2


Fizikai jellemzők

Tulajdonság Érték
Viskozitási osztály SAE 0W-40
Viszkozitás 40 °C-on 72 mm²/s
Viszkozitás 100 °C-on 13,9 mm²/s
Magas hőmérsékleti nyíróviszkozitás (HTHS @150 °C) 3,8 mPa·s
Viszkozitási index 201
Dermedéspont –54 °C
Lobbanáspont 230 °C
Sűrűség 15 °C-on 0,846 g/cm³

További megjegyzések

(1) A VW PV1496 FE teszt szerint.
(2) Az üzemanyag-megtakarítás mértéke függ a járműtípustól, külső hőmérséklettől, nyomástól, útviszonyoktól és az aktuálisan használt motorolajtól.
(3) Az előnyök iparági és OEM tesztek alapján kerültek meghatározásra.
(4) Használat előtt mindig ellenőrizze a jármű kezelési útmutatóját a gyártó által előírt specifikációkért.


Termék információk: 5L Egységár: N°3 920Ft /L | Br 4 978Ft /L Gyártó: MOBIL Viszkozitás: 0W40
Cikkszám: NYL12375
3 271Ft Br 2 944Ft
Egységár: N°2 318Ft/L | Br 2 944Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 44 db
+
-
2 944Ft
3 271Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN
BMW Longlife-04
MB 229.31
MB 229.51
Porsche C30
VW 504 00
VW 507 00

Teljesen szintetikus motorolaj.

A Mobil Super™ 3000 motorolaj-sorozat szintetikus, és úgy tervezték, hogy kiemelkedő védelmet nyújtson.

A Mobil Super™ 3000 Formula V 5W-30 egy nagy teljesítményű, alacsony hamutartalmú motorolaj, amelyet úgy terveztek, hogy megfeleljen a hosszabb élettartam igényes követelményeinek, miközben hozzájárul a motor kiváló tisztaságához. A Mobil Super 3000 Formula V 5W-30 kiváló magas és alacsony hőmérsékleti teljesítményt nyújt, kopásvédelmet és jobb motortisztaságot biztosít.

Ez a termék a Volkswagen járművekben, valamint az európai személygépkocsik és könnyű haszongépjárművek széles skáláján, mint például a BMW, Mercedes, az ACEA C3 ipari alapkövetelményre épülő olajspecifikációkkal ajánlott.

Jellemzők és előnyök

A Mobil Super 3000 Formula V 5W-30 kiváló magas és alacsony hőmérsékletű kopásvédelmet és jobb motortisztaságot biztosít.

Főbb jellemzők és előnyök:

- Meghosszabbított szervizintervallum a VW, MB, BMW követelményeinek megfelelően.

- Kompatibilitás részecskeszűrőkkel és katalitikus átalakítókkal

- Kiváló magas és alacsony hőmérsékleti kopásvédelmet biztosít.

- Javított motorbelső tisztaság a motor hatékonyságának fenntartása érdekében a jármű teljes élettartama alatt.

- Gyors olajkeringés és védelem

Alkalmazások

A Mobil Super 3000 Formula V 5W-30-at úgy tervezték, hogy megfeleljen a modern (Euro 6 vagy korábbi) turbóbefecskendezéses dízel- és benzinmotorok részecskeszűrővel vagy katalitikus átalakítóval felszerelt követelményeinek. Az olajat számos BMW és MB személygépkocsihoz is ajánlják.

     - Volkswagen személygépkocsik és könnyű haszongépjárművek vagy kisteherautók (megfelel a VW-csoport legújabb motorkövetelményeinek, ahol meghosszabbított leeresztés szükséges). Ez a motorolaj számos BMW és MB járműhöz is ajánlott.

     - Személygépkocsik és könnyű haszongépjárművek vagy kisteherautók, amelyeknél a GPF-fel vagy DPF-fel való kompatibilitás érdekében ACEA C3 követelményeket támasztanak.

     - Benzin és dízel dízel részecskeszűrőkkel (DPF) és katalitikus átalakítókkal.

     - Normál és esetenként súlyos üzemi körülmények között (beleértve a városi vezetési körülményeket is).

Az adott járműre ajánlott viszkozitási fokozat és specifikációk ellenőrzéséhez mindig olvassa el a használati útmutató


Termék információk: 1L Egységár: N°2 318Ft /L | Br 2 944Ft /L Gyártó: MOBIL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12374
Br 16 028Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 524Ft/L | Br 3 206Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
16 028Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 16 028Ft Br. 15 787Ft / db Br. 63 145Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 966Ft)
+
-
63 145Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN
BMW Longlife-04
MB 229.31
MB 229.51
Porsche C30
VW 504 00
VW 507 00

Teljesen szintetikus motorolaj.

A Mobil Super™ 3000 motorolaj-sorozat szintetikus, és úgy tervezték, hogy kiemelkedő védelmet nyújtson.

A Mobil Super™ 3000 Formula V 5W-30 egy nagy teljesítményű, alacsony hamutartalmú motorolaj, amelyet úgy terveztek, hogy megfeleljen a hosszabb élettartam igényes követelményeinek, miközben hozzájárul a motor kiváló tisztaságához. A Mobil Super 3000 Formula V 5W-30 kiváló magas és alacsony hőmérsékleti teljesítményt nyújt, kopásvédelmet és jobb motortisztaságot biztosít.

Ez a termék a Volkswagen járművekben, valamint az európai személygépkocsik és könnyű haszongépjárművek széles skáláján, mint például a BMW, Mercedes, az ACEA C3 ipari alapkövetelményre épülő olajspecifikációkkal ajánlott.

Jellemzők és előnyök

A Mobil Super 3000 Formula V 5W-30 kiváló magas és alacsony hőmérsékletű kopásvédelmet és jobb motortisztaságot biztosít.

Főbb jellemzők és előnyök:

- Meghosszabbított szervizintervallum a VW, MB, BMW követelményeinek megfelelően.

- Kompatibilitás részecskeszűrőkkel és katalitikus átalakítókkal

- Kiváló magas és alacsony hőmérsékleti kopásvédelmet biztosít.

- Javított motorbelső tisztaság a motor hatékonyságának fenntartása érdekében a jármű teljes élettartama alatt.

- Gyors olajkeringés és védelem

Alkalmazások

A Mobil Super 3000 Formula V 5W-30-at úgy tervezték, hogy megfeleljen a modern (Euro 6 vagy korábbi) turbóbefecskendezéses dízel- és benzinmotorok részecskeszűrővel vagy katalitikus átalakítóval felszerelt követelményeinek. Az olajat számos BMW és MB személygépkocsihoz is ajánlják.

     - Volkswagen személygépkocsik és könnyű haszongépjárművek vagy kisteherautók (megfelel a VW-csoport legújabb motorkövetelményeinek, ahol meghosszabbított leeresztés szükséges). Ez a motorolaj számos BMW és MB járműhöz is ajánlott.

     - Személygépkocsik és könnyű haszongépjárművek vagy kisteherautók, amelyeknél a GPF-fel vagy DPF-fel való kompatibilitás érdekében ACEA C3 követelményeket támasztanak.

     - Benzin és dízel dízel részecskeszűrőkkel (DPF) és katalitikus átalakítókkal.

     - Normál és esetenként súlyos üzemi körülmények között (beleértve a városi vezetési körülményeket is).

Az adott járműre ajánlott viszkozitási fokozat és specifikációk ellenőrzéséhez mindig olvassa el a használati útmutató


Termék információk: 5L Egységár: N°2 524Ft /L | Br 3 206Ft /L Gyártó: MOBIL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12373
Br 184 220Ft
Egységár: N°2 418Ft/L | Br 3 071Ft/L
Kiszerelés: 60L
Készleten: 19 db
+
-
184 220Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN
BMW Longlife-04
MB 229.31
MB 229.51
Porsche C30
VW 504 00
VW 507 00

Teljesen szintetikus motorolaj.

A Mobil Super™ 3000 motorolaj-sorozat szintetikus, és úgy tervezték, hogy kiemelkedő védelmet nyújtson.

A Mobil Super™ 3000 Formula V 5W-30 egy nagy teljesítményű, alacsony hamutartalmú motorolaj, amelyet úgy terveztek, hogy megfeleljen a hosszabb élettartam igényes követelményeinek, miközben hozzájárul a motor kiváló tisztaságához. A Mobil Super 3000 Formula V 5W-30 kiváló magas és alacsony hőmérsékleti teljesítményt nyújt, kopásvédelmet és jobb motortisztaságot biztosít.

Ez a termék a Volkswagen járművekben, valamint az európai személygépkocsik és könnyű haszongépjárművek széles skáláján, mint például a BMW, Mercedes, az ACEA C3 ipari alapkövetelményre épülő olajspecifikációkkal ajánlott.

Jellemzők és előnyök

A Mobil Super 3000 Formula V 5W-30 kiváló magas és alacsony hőmérsékletű kopásvédelmet és jobb motortisztaságot biztosít.

Főbb jellemzők és előnyök:

- Meghosszabbított szervizintervallum a VW, MB, BMW követelményeinek megfelelően.

- Kompatibilitás részecskeszűrőkkel és katalitikus átalakítókkal

- Kiváló magas és alacsony hőmérsékleti kopásvédelmet biztosít.

- Javított motorbelső tisztaság a motor hatékonyságának fenntartása érdekében a jármű teljes élettartama alatt.

- Gyors olajkeringés és védelem

Alkalmazások

A Mobil Super 3000 Formula V 5W-30-at úgy tervezték, hogy megfeleljen a modern (Euro 6 vagy korábbi) turbóbefecskendezéses dízel- és benzinmotorok részecskeszűrővel vagy katalitikus átalakítóval felszerelt követelményeinek. Az olajat számos BMW és MB személygépkocsihoz is ajánlják.

     - Volkswagen személygépkocsik és könnyű haszongépjárművek vagy kisteherautók (megfelel a VW-csoport legújabb motorkövetelményeinek, ahol meghosszabbított leeresztés szükséges). Ez a motorolaj számos BMW és MB járműhöz is ajánlott.

     - Személygépkocsik és könnyű haszongépjárművek vagy kisteherautók, amelyeknél a GPF-fel vagy DPF-fel való kompatibilitás érdekében ACEA C3 követelményeket támasztanak.

     - Benzin és dízel dízel részecskeszűrőkkel (DPF) és katalitikus átalakítókkal.

     - Normál és esetenként súlyos üzemi körülmények között (beleértve a városi vezetési körülményeket is).

Az adott járműre ajánlott viszkozitási fokozat és specifikációk ellenőrzéséhez mindig olvassa el a használati útmutató


Termék információk: 60L Egységár: N°2 418Ft /L | Br 3 071Ft /L Gyártó: MOBIL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12371
Br 475 669Ft
Egységár: N°1 801Ft/L | Br 2 287Ft/L
Kiszerelés: 208L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN
BMW Longlife-04
MB 229.31
MB 229.51
Porsche C30
VW 504 00
VW 507 00

Teljesen szintetikus motorolaj.

A Mobil Super™ 3000 motorolaj-sorozat szintetikus, és úgy tervezték, hogy kiemelkedő védelmet nyújtson.

A Mobil Super™ 3000 Formula V 5W-30 egy nagy teljesítményű, alacsony hamutartalmú motorolaj, amelyet úgy terveztek, hogy megfeleljen a hosszabb élettartam igényes követelményeinek, miközben hozzájárul a motor kiváló tisztaságához. A Mobil Super 3000 Formula V 5W-30 kiváló magas és alacsony hőmérsékleti teljesítményt nyújt, kopásvédelmet és jobb motortisztaságot biztosít.

Ez a termék a Volkswagen járművekben, valamint az európai személygépkocsik és könnyű haszongépjárművek széles skáláján, mint például a BMW, Mercedes, az ACEA C3 ipari alapkövetelményre épülő olajspecifikációkkal ajánlott.

Jellemzők és előnyök

A Mobil Super 3000 Formula V 5W-30 kiváló magas és alacsony hőmérsékletű kopásvédelmet és jobb motortisztaságot biztosít.

Főbb jellemzők és előnyök:

- Meghosszabbított szervizintervallum a VW, MB, BMW követelményeinek megfelelően.

- Kompatibilitás részecskeszűrőkkel és katalitikus átalakítókkal

- Kiváló magas és alacsony hőmérsékleti kopásvédelmet biztosít.

- Javított motorbelső tisztaság a motor hatékonyságának fenntartása érdekében a jármű teljes élettartama alatt.

- Gyors olajkeringés és védelem

Alkalmazások

A Mobil Super 3000 Formula V 5W-30-at úgy tervezték, hogy megfeleljen a modern (Euro 6 vagy korábbi) turbóbefecskendezéses dízel- és benzinmotorok részecskeszűrővel vagy katalitikus átalakítóval felszerelt követelményeinek. Az olajat számos BMW és MB személygépkocsihoz is ajánlják.

     - Volkswagen személygépkocsik és könnyű haszongépjárművek vagy kisteherautók (megfelel a VW-csoport legújabb motorkövetelményeinek, ahol meghosszabbított leeresztés szükséges). Ez a motorolaj számos BMW és MB járműhöz is ajánlott.

     - Személygépkocsik és könnyű haszongépjárművek vagy kisteherautók, amelyeknél a GPF-fel vagy DPF-fel való kompatibilitás érdekében ACEA C3 követelményeket támasztanak.

     - Benzin és dízel dízel részecskeszűrőkkel (DPF) és katalitikus átalakítókkal.

     - Normál és esetenként súlyos üzemi körülmények között (beleértve a városi vezetési körülményeket is).

Az adott járműre ajánlott viszkozitási fokozat és specifikációk ellenőrzéséhez mindig olvassa el a használati útmutató


Termék információk: 208L Egységár: N°1 801Ft /L | Br 2 287Ft /L Gyártó: MOBIL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12342
Br 3 380Ft
Egységár: N°2 661Ft/L | Br 3 380Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
3 380Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SL
API SM
API SN
FORD WSS-M2C917-A
GM Dexos 2
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
VW 502. 00
VW 505. 00
VW 505. 01

A Mobil Super 3000 XE 5W-30 egy teljesen szintetikus, alacsony hamutartalmú (Low SAPS), nagy teljesítményű motorolaj. Úgy tervezték, hogy segítsen meghosszabbítani a motor élettartamát, és támogassa a kipufogógáz-utókezelő rendszerek (például részecskeszűrő/DPF és katalizátor) hatékony működését. Benzines és dízel személyautókhoz, valamint könnyű haszongépjárművekhez ajánlott, a gyártói előírásoknak megfelelően.

Fő előnyök

  • Támogatja a kipufogógáz-utókezelő rendszerek (DPF/katalizátor) hatékony működését.
  • Jó hőstabilitás és oxidációs ellenállás: segít csökkenteni a besűrűsödést és a lerakódásképződést.
  • Kiváló hidegfolyási tulajdonság: megkönnyíti a hidegindítást és gyors olajkeringést segíthet elő.
  • Segít a kopás, iszap és lerakódások elleni védelemben, normál és időnként fokozott igénybevételnél is.

Ajánlott felhasználás

Olyan járművekhez javasolt, ahol ACEA C3 (és/vagy a felsorolt gyártói jóváhagyások) követelmény, illetve ahol fontos a DPF/katalizátor kompatibilitás. Mindig a jármű gyári előírása az irányadó (viszkozitás, szabványok, csereperiódus).

Jóváhagyások és specifikációk (ábécé sorrendben)

ACEA C3, API CF, API SL, API SM, API SN, FORD WSS-M2C917-A, GM DEXOS2 - SF, GM-LL-A-025, GM-LL-B-025, MB-Approval 229.31, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.52, VW 505 00, VW 505 01

Tipikus műszaki jellemzők

  • SAE viszkozitási osztály: 5W-30
  • Kinematikai viszkozitás 40 °C-on: 68 mm²/s
  • Kinematikai viszkozitás 100 °C-on: 11,9 mm²/s
  • Dermedéspont: -36 °C
  • Lobbanáspont (COC): 230 °C
  • Szulfáthamu: 0,8 m%
  • Sűrűség 15 °C-on: 0,85 g/ml
  • Foszfor: 0,08 m%

 


Termék információk: 1L Egységár: N°2 661Ft /L | Br 3 380Ft /L Gyártó: MOBIL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12343
Br 13 850Ft
Egységár: N°2 727Ft/L | Br 3 463Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 50+ db
+
-
13 850Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SL
API SM
API SN
FORD WSS-M2C917-A
GM Dexos 2
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
VW 502. 00
VW 505. 00
VW 505. 01

A Mobil Super 3000 XE 5W-30 egy teljesen szintetikus, alacsony hamutartalmú (Low SAPS), nagy teljesítményű motorolaj. Úgy tervezték, hogy segítsen meghosszabbítani a motor élettartamát, és támogassa a kipufogógáz-utókezelő rendszerek (például részecskeszűrő/DPF és katalizátor) hatékony működését. Benzines és dízel személyautókhoz, valamint könnyű haszongépjárművekhez ajánlott, a gyártói előírásoknak megfelelően.

Fő előnyök

  • Támogatja a kipufogógáz-utókezelő rendszerek (DPF/katalizátor) hatékony működését.
  • Jó hőstabilitás és oxidációs ellenállás: segít csökkenteni a besűrűsödést és a lerakódásképződést.
  • Kiváló hidegfolyási tulajdonság: megkönnyíti a hidegindítást és gyors olajkeringést segíthet elő.
  • Segít a kopás, iszap és lerakódások elleni védelemben, normál és időnként fokozott igénybevételnél is.

Ajánlott felhasználás

Olyan járművekhez javasolt, ahol ACEA C3 (és/vagy a felsorolt gyártói jóváhagyások) követelmény, illetve ahol fontos a DPF/katalizátor kompatibilitás. Mindig a jármű gyári előírása az irányadó (viszkozitás, szabványok, csereperiódus).

Jóváhagyások és specifikációk (ábécé sorrendben)

ACEA C3, API CF, API SL, API SM, API SN, FORD WSS-M2C917-A, GM DEXOS2 - SF, GM-LL-A-025, GM-LL-B-025, MB-Approval 229.31, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.52, VW 505 00, VW 505 01

Tipikus műszaki jellemzők

  • SAE viszkozitási osztály: 5W-30
  • Kinematikai viszkozitás 40 °C-on: 68 mm²/s
  • Kinematikai viszkozitás 100 °C-on: 11,9 mm²/s
  • Dermedéspont: -36 °C
  • Lobbanáspont (COC): 230 °C
  • Szulfáthamu: 0,8 m%
  • Sűrűség 15 °C-on: 0,85 g/ml
  • Foszfor: 0,08 m%

 


Termék információk: 4L Egységár: N°2 727Ft /L | Br 3 463Ft /L Gyártó: MOBIL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12365
Br 15 047Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 370Ft/L | Br 3 010Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
15 047Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 15 047Ft Br. 14 357Ft / db Br. 57 425Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 2 764Ft)
+
-
57 425Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SL
API SM
API SN
FORD WSS-M2C917-A
GM Dexos 2
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
VW 502. 00
VW 505. 00
VW 505. 01

A Mobil Super 3000 XE 5W-30 egy teljesen szintetikus, alacsony hamutartalmú (Low SAPS), nagy teljesítményű motorolaj. Úgy tervezték, hogy segítsen meghosszabbítani a motor élettartamát, és támogassa a kipufogógáz-utókezelő rendszerek (például részecskeszűrő/DPF és katalizátor) hatékony működését. Benzines és dízel személyautókhoz, valamint könnyű haszongépjárművekhez ajánlott, a gyártói előírásoknak megfelelően.

Fő előnyök

  • Támogatja a kipufogógáz-utókezelő rendszerek (DPF/katalizátor) hatékony működését.
  • Jó hőstabilitás és oxidációs ellenállás: segít csökkenteni a besűrűsödést és a lerakódásképződést.
  • Kiváló hidegfolyási tulajdonság: megkönnyíti a hidegindítást és gyors olajkeringést segíthet elő.
  • Segít a kopás, iszap és lerakódások elleni védelemben, normál és időnként fokozott igénybevételnél is.

Ajánlott felhasználás

Olyan járművekhez javasolt, ahol ACEA C3 (és/vagy a felsorolt gyártói jóváhagyások) követelmény, illetve ahol fontos a DPF/katalizátor kompatibilitás. Mindig a jármű gyári előírása az irányadó (viszkozitás, szabványok, csereperiódus).

Jóváhagyások és specifikációk (ábécé sorrendben)

ACEA C3, API CF, API SL, API SM, API SN, FORD WSS-M2C917-A, GM DEXOS2 - SF, GM-LL-A-025, GM-LL-B-025, MB-Approval 229.31, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.52, VW 505 00, VW 505 01

Tipikus műszaki jellemzők

  • SAE viszkozitási osztály: 5W-30
  • Kinematikai viszkozitás 40 °C-on: 68 mm²/s
  • Kinematikai viszkozitás 100 °C-on: 11,9 mm²/s
  • Dermedéspont: -36 °C
  • Lobbanáspont (COC): 230 °C
  • Szulfáthamu: 0,8 m%
  • Sűrűség 15 °C-on: 0,85 g/ml
  • Foszfor: 0,08 m%

 


Termék információk: 5L Egységár: N°2 370Ft /L | Br 3 010Ft /L Gyártó: MOBIL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12377
Br 169 921Ft
Egységár: N°2 230Ft/L | Br 2 833Ft/L
Kiszerelés: 60L
Készleten: 3 db
+
-
169 921Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SL
API SM
API SN
FORD WSS-M2C917-A
GM Dexos 2
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
VW 502. 00
VW 505. 00
VW 505. 01

A Mobil Super 3000 XE 5W-30 egy teljesen szintetikus, alacsony hamutartalmú (Low SAPS), nagy teljesítményű motorolaj. Úgy tervezték, hogy segítsen meghosszabbítani a motor élettartamát, és támogassa a kipufogógáz-utókezelő rendszerek (például részecskeszűrő/DPF és katalizátor) hatékony működését. Benzines és dízel személyautókhoz, valamint könnyű haszongépjárművekhez ajánlott, a gyártói előírásoknak megfelelően.

Fő előnyök

  • Támogatja a kipufogógáz-utókezelő rendszerek (DPF/katalizátor) hatékony működését.
  • Jó hőstabilitás és oxidációs ellenállás: segít csökkenteni a besűrűsödést és a lerakódásképződést.
  • Kiváló hidegfolyási tulajdonság: megkönnyíti a hidegindítást és gyors olajkeringést segíthet elő.
  • Segít a kopás, iszap és lerakódások elleni védelemben, normál és időnként fokozott igénybevételnél is.

Ajánlott felhasználás

Olyan járművekhez javasolt, ahol ACEA C3 (és/vagy a felsorolt gyártói jóváhagyások) követelmény, illetve ahol fontos a DPF/katalizátor kompatibilitás. Mindig a jármű gyári előírása az irányadó (viszkozitás, szabványok, csereperiódus).

Jóváhagyások és specifikációk (ábécé sorrendben)

ACEA C3, API CF, API SL, API SM, API SN, FORD WSS-M2C917-A, GM DEXOS2 - SF, GM-LL-A-025, GM-LL-B-025, MB-Approval 229.31, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.52, VW 505 00, VW 505 01

Tipikus műszaki jellemzők

  • SAE viszkozitási osztály: 5W-30
  • Kinematikai viszkozitás 40 °C-on: 68 mm²/s
  • Kinematikai viszkozitás 100 °C-on: 11,9 mm²/s
  • Dermedéspont: -36 °C
  • Lobbanáspont (COC): 230 °C
  • Szulfáthamu: 0,8 m%
  • Sűrűség 15 °C-on: 0,85 g/ml
  • Foszfor: 0,08 m%

 


Termék információk: 60L Egységár: N°2 230Ft /L | Br 2 833Ft /L Gyártó: MOBIL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12405
Br 3 376Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 658Ft/L | Br 3 376Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 30 db
+
-
3 376Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 3 376Ft Br. 3 350Ft / db Br. 40 193Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 315Ft)
+
-
40 193Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C3
API SL
API SM
API SN
API SN PLUS
MB-Approval 229.31
MB-Approval 229.51
MB-Approval 229.52

Mobil Super™ 3000 XE1 5W-30

Fejlett szintetikus technológiájú motorolaj modern benzin- és dízelmotorokhoz

A Mobil Super™ 3000 XE1 5W-30 egy fejlett szintetikus technológiájú, alacsony hamutartalmú motorolaj, amelyet úgy terveztek, hogy meghosszabbítsa a kipufogógáz-utókezelő rendszerek élettartamát és fenntartsa azok hatékonyságát mind dízel-, mind benzinüzemű járművekben.


Főbb jellemzők és előnyök

  • Kipufogógáz-utókezelő rendszerek hatékonyságának megőrzése: Segít fenntartani a dízel részecskeszűrők (DPF) és benzin katalizátorok hatékonyságát.

  • Kiváló hő- és oxidációs stabilitás: Lehetővé teszi a hosszabb üzemelést magas hőmérsékleten anélkül, hogy az olaj besűrűsödne vagy lebomlana.

  • Kiváló folyékonyság alacsony hőmérsékleten: Gyors olajkeringést biztosít hidegindításkor is.

  • Hosszú távú motorvédelem: Védelmet nyújt a kopás, az iszap és a lerakódások ellen.


Alkalmazási területek

A Mobil Super™ 3000 XE1 5W-30 megfelel a legújabb motorolaj-specifikációknak, és kompatibilis a modern dízel részecskeszűrőkkel és benzin katalizátorokkal. Kiváló teljesítményt nyújt mind nagyon alacsony, mind nagyon magas üzemi hőmérsékleten, valamint hosszú távú motorvédelmet biztosít a kopás, az iszap és a lerakódások ellen. 


Jóváhagyások és specifikációk

Gyártói jóváhagyások:

  • MB-Approval 229.31
  • MB-Approval 229.51

  • MB-Approval 229.52

Megfelel vagy túlteljesíti az alábbi követelményeket:

  • API SL

  • API SM

  • API SN

  • API SN PLUS

  • ACEA C3


Tipikus tulajdonságok

Tulajdonság Érték
SAE viszkozitási osztály 5W-30
Kinematikai viszkozitás @ 40°C (mm²/s) 69,6
Kinematikai viszkozitás @ 100°C (mm²/s) 11,9
Viszkozitási index 168
Sűrűség @ 15,6°C (g/ml) 0,853
Dermedéspont (°C) -39
Lobbanáspont (°C) 232

Megjegyzés: Mindig ellenőrizze járműve kezelési útmutatóját a gyártó által ajánlott viszkozitási osztály és specifikációk tekintetében.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 658Ft /L | Br 3 376Ft /L Gyártó: MOBIL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12422
Br 15 887Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 502Ft/L | Br 3 178Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 8 db
+
-
15 887Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 15 887Ft Br. 15 027Ft / db Br. 60 107Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 3 440Ft)
+
-
60 107Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C3
API SL
API SM
API SN
API SN PLUS
MB-Approval 229.31
MB-Approval 229.51
MB-Approval 229.52

Mobil Super™ 3000 XE1 5W-30

Fejlett szintetikus technológiájú motorolaj modern benzin- és dízelmotorokhoz

A Mobil Super™ 3000 XE1 5W-30 egy fejlett szintetikus technológiájú, alacsony hamutartalmú motorolaj, amelyet úgy terveztek, hogy meghosszabbítsa a kipufogógáz-utókezelő rendszerek élettartamát és fenntartsa azok hatékonyságát mind dízel-, mind benzinüzemű járművekben.


Főbb jellemzők és előnyök

  • Kipufogógáz-utókezelő rendszerek hatékonyságának megőrzése: Segít fenntartani a dízel részecskeszűrők (DPF) és benzin katalizátorok hatékonyságát.

  • Kiváló hő- és oxidációs stabilitás: Lehetővé teszi a hosszabb üzemelést magas hőmérsékleten anélkül, hogy az olaj besűrűsödne vagy lebomlana.

  • Kiváló folyékonyság alacsony hőmérsékleten: Gyors olajkeringést biztosít hidegindításkor is.

  • Hosszú távú motorvédelem: Védelmet nyújt a kopás, az iszap és a lerakódások ellen.


Alkalmazási területek

A Mobil Super™ 3000 XE1 5W-30 megfelel a legújabb motorolaj-specifikációknak, és kompatibilis a modern dízel részecskeszűrőkkel és benzin katalizátorokkal. Kiváló teljesítményt nyújt mind nagyon alacsony, mind nagyon magas üzemi hőmérsékleten, valamint hosszú távú motorvédelmet biztosít a kopás, az iszap és a lerakódások ellen. 


Jóváhagyások és specifikációk

Gyártói jóváhagyások:

  • MB-Approval 229.31
  • MB-Approval 229.51

  • MB-Approval 229.52

Megfelel vagy túlteljesíti az alábbi követelményeket:

  • API SL

  • API SM

  • API SN

  • API SN PLUS

  • ACEA C3


Tipikus tulajdonságok

Tulajdonság Érték
SAE viszkozitási osztály 5W-30
Kinematikai viszkozitás @ 40°C (mm²/s) 69,6
Kinematikai viszkozitás @ 100°C (mm²/s) 11,9
Viszkozitási index 168
Sűrűség @ 15,6°C (g/ml) 0,853
Dermedéspont (°C) -39
Lobbanáspont (°C) 232

Megjegyzés: Mindig ellenőrizze járműve kezelési útmutatóját a gyártó által ajánlott viszkozitási osztály és specifikációk tekintetében.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 502Ft /L | Br 3 178Ft /L Gyártó: MOBIL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12622
Br 3 631Ft
Egységár: N°2 859Ft/L | Br 3 631Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
3 631Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B3
ACEA B4
API CF
API SN
BMW LL-01
FIAT 9.55535-H2
FIAT 9.55535-M2
FIAT 9.55535-N2
MB 226.5
MB 229.5
OPEL GM LL-B-025
PORSCHE A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

Teljesen szintetikus, korszerű személygépkocsik akár közvetlen befecskendezésű Ottó- és Diesel motorjaihoz is ajánlott olaj. Kiváló minősége különösen alkalmassá teszi többszelepes és turbófeltöltős High-Tech motorokhoz való felhasználásra. Már az indítási szakaszban is optimális kopás elleni védelmet nyújt. A nagyértékű szintetikus bázisolaj és a szokványostól eltérő adalékok együttese hosszú felhasználási időt garantálnak és megfelelő védelmet nyújtanak hosszú olajcsere időszakok esetén is. Extrém terhelés mellett is magas kenési biztonság jellemzi.

 Hihetetlenül rövid idő alatt minden kenési helyre eljut az olaj , ezáltal csökken a súrlódás és ezzel együtt a kopás, mindemellett hamar kialakul a szükséges olajnyomás. A kiemelkedően könnyű üzemeltetési tulajdonságok következtében érzékelhető az üzemanyag megtakarítás. Tiszta, lerakódásmentes égés, nincs olajsár, kiemelkedő korrózióvédelem, együtt tökéletesen tiszta motor.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 859Ft /L | Br 3 631Ft /L Gyártó: MOTUL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL17229
Br 12 830Ft
Egységár: N°2 526Ft/L | Br 3 208Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 20 db
+
-
12 830Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B3
ACEA B4
API CF
API SN
BMW LL-01
FIAT 9.55535-H2
FIAT 9.55535-M2
FIAT 9.55535-N2
MB 226.5
MB 229.5
OPEL GM LL-B-025
PORSCHE A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

Teljesen szintetikus, korszerű személygépkocsik akár közvetlen befecskendezésű Ottó- és Diesel motorjaihoz is ajánlott olaj. Kiváló minősége különösen alkalmassá teszi többszelepes és turbófeltöltős High-Tech motorokhoz való felhasználásra. Már az indítási szakaszban is optimális kopás elleni védelmet nyújt. A nagyértékű szintetikus bázisolaj és a szokványostól eltérő adalékok együttese hosszú felhasználási időt garantálnak és megfelelő védelmet nyújtanak hosszú olajcsere időszakok esetén is. Extrém terhelés mellett is magas kenési biztonság jellemzi.

 Hihetetlenül rövid idő alatt minden kenési helyre eljut az olaj , ezáltal csökken a súrlódás és ezzel együtt a kopás, mindemellett hamar kialakul a szükséges olajnyomás. A kiemelkedően könnyű üzemeltetési tulajdonságok következtében érzékelhető az üzemanyag megtakarítás. Tiszta, lerakódásmentes égés, nincs olajsár, kiemelkedő korrózióvédelem, együtt tökéletesen tiszta motor.


Termék információk: 4L Egységár: N°2 526Ft /L | Br 3 208Ft /L Gyártó: MOTUL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL12618
Br 15 873Ft
Egységár: N°2 500Ft/L | Br 3 175Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
15 873Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B3
ACEA B4
API CF
API SN
BMW LL-01
FIAT 9.55535-H2
FIAT 9.55535-M2
FIAT 9.55535-N2
MB 226.5
MB 229.5
OPEL GM LL-B-025
PORSCHE A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

Teljesen szintetikus, korszerű személygépkocsik akár közvetlen befecskendezésű Ottó- és Diesel motorjaihoz is ajánlott olaj. Kiváló minősége különösen alkalmassá teszi többszelepes és turbófeltöltős High-Tech motorokhoz való felhasználásra. Már az indítási szakaszban is optimális kopás elleni védelmet nyújt. A nagyértékű szintetikus bázisolaj és a szokványostól eltérő adalékok együttese hosszú felhasználási időt garantálnak és megfelelő védelmet nyújtanak hosszú olajcsere időszakok esetén is. Extrém terhelés mellett is magas kenési biztonság jellemzi.

 Hihetetlenül rövid idő alatt minden kenési helyre eljut az olaj , ezáltal csökken a súrlódás és ezzel együtt a kopás, mindemellett hamar kialakul a szükséges olajnyomás. A kiemelkedően könnyű üzemeltetési tulajdonságok következtében érzékelhető az üzemanyag megtakarítás. Tiszta, lerakódásmentes égés, nincs olajsár, kiemelkedő korrózióvédelem, együtt tökéletesen tiszta motor.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 500Ft /L | Br 3 175Ft /L Gyártó: MOTUL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL17192
Br 3 931Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 095Ft/L | Br 3 931Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 3 931Ft Br. 3 774Ft / db Br. 45 284Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 1 885Ft)
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API SERVICE SP
BMW LL-01
CHRYSLER MS 12991
FIAT 9.55535-H2 / 9.55535-M2 / 9.55535-N2 / 9.55535-Z2
GM LL-B-025. PSA B71 2296.
MB-Approval 226.5
MB-Approval 229.5
PORSCHE A40
RENAULT RN0700 (under n° RN0710-19-60 - n° RN0700-19-73)
RENAULT RN0710
VW 502 00
VW 505 00

Nagy teljesítményű, 100%-ban szintetikus kenőanyag, amelyet kifejezetten nagy teljesítményű, nagy lökettérfogatú benzin- és dízelmotorral, szívó vagy turbófeltöltővel, közvetett vagy közvetlen befecskendezéssel felszerelt, nagy teljesítményű és legújabb autókhoz terveztek.
Többcélú termék, amely számos autógyártó jóváhagyásával rendelkezik, különösen ajánlott a még garancia alatt álló járművekhez.
Minden típusú üzemanyaghoz alkalmas: ólmozott vagy ólommentes benzin, etanol, LPG, dízel és bioüzemanyagok.
Kompatibilis a katalizátorokkal.

Az API SP teljes mértékben lefedi az API SN és az összes korábbi API-szabvány követelményeit.
Az API SP kenőanyagok jobb oxidációs ellenállást, jobb védelmet nyújtanak a lerakódások és a motor szennyeződései ellen, jobb védelmet nyújtanak a kopás ellen és jobb teljesítményt nyújtanak alacsony hőmérsékleten az olaj teljes élettartama alatt.
Az API SP amellett, hogy visszafelé kompatibilis az API SN és API SN Plus olajokkal, nagyobb teljesítményt és mindenekelőtt az LSPI elleni védelmet nyújt a kisebb méretű (down sized) benzinmotorok számára.

A BMW Long Life-01 szabvány komoly követelményeket támaszt az olajjal szemben, különösen a Valvetronic és az utókezelő rendszerek miatt. Ez a szabvány a 2001 és 2004 közötti összes BMW motorra vonatkozik. A BMW LL-01 a BMW összes korábbi szabványát, például a BMW LL-98-at is magában foglalja.
A 2004-től kezdődő BMW modellekhez használjon jóváhagyott BMW LL-04 kenőanyagot, például MOTUL 8100 X-clean gen2 5W-40, MOTUL 8100 X-clean EFE 5W-30, MOTUL 8100 X-clean+ 5W-30 vagy MOTUL Specific LL-04 5W-40.
A BMW LL-01 szabvány minden benzinmotorra vonatkozik, beleértve a legújabb modelleket is, kizárólag az Európai Unión, Svájcon, Norvégián és Liechtensteinen kívül.
Svájc, Norvégia és Liechtenstein: kétség esetén kérjük, olvassa el a BMW ajánlásait.
A MOTUL 8100 X-cess gen2 5W-40 megfelel a BMW-csoport BMW Long Life-01 szabványának a BMW, MINI és ROLLS-ROYCE járművekre vonatkozó előírásainak kivétel nélkül, azaz a 2019 előtti és a 2019 utáni modellekre.
A 2019 előtti modellekhez a MOTUL 8100 X-cess 5W-40 is használható.

A MERCEDES MB 229.5 specifikáció sokkal szigorúbb, mint az MB 229.3 szabvány a nyírószilárdság, a mosó- és diszpergálószer tekintetében, és a referencia 15W-40-hez képest 1,7%-os energiamegtakarítást igényel.
Az MB 229.5 szabvány az SLR modell kivételével minden MERCEDES benzinmotorra vonatkozik, beleértve az AMG-t is (5W-40-es minőségben), valamint a DPF nélküli MERCEDES dízelmotorokra is.

Az MB 226.5 hasonló a 229.5-höz, és a MERCEDES/RENAULT-NISSAN partnerség által gyártott MERCEDES benzinmotorokra vonatkozik.
A Porsche A40 specifikáció rendkívül magas követelményeket támaszt a kenőanyaggal szemben az olajfilm-ellenállás tekintetében. Ez minden PORSCHE motorra vonatkozik, kivéve a Cayenne V6 és a dízel változatokra, valamint azokra, amelyek Porsche A40, C20 vagy C30 jóváhagyott kenőanyagot igényelnek.

A Renault RN0700 és RN0710 specifikációk olyan kenőanyagokat követelnek meg, amelyek megfelelnek a nagyon szigorú termikus korlátozásoknak, és kompatibilisek a RENAULT utókezelő rendszerekkel.
A Renault RN0700 szabvány különösen a RENAULT-csoport (Renault, Dacia, Samsung) valamennyi szívó benzinmotorjára (kivéve a Renault Sport) vonatkozik. Az RN0700 szabvány vonatkozik továbbá minden olyan 1,5 literes dCi motorral felszerelt, DPF (dízel részecskeszűrő) nélküli RENAULT dízelmotorra is, amelynek teljesítménye 100 LE-nél kisebb, és amelynek olajcsere-intervalluma 20 000 km vagy 1 év.

A Renault RN0710 szabvány a RENAULT csoport (Renault, Dacia, Samsung) összes turbófeltöltős benzinmotorjára, a Renault Sport motorokra és a DPFS nélküli dízelmotorokra vonatkozik, kivéve a DPFS nélküli 1,5 literes dCi dízelmotorral felszerelt, 100 lóerőnél kisebb teljesítményű, 20 000 km vagy 1 év csereintervallumú RENAULT modelleket, amelyekre az RN0700 szabványt kell alkalmazni. A 2,2L dCi motorok DPFS-sel, csak az RN0710, nem pedig az RN0720 szerint jóváhagyott terméket használjon.
A VW 505 00 és különösen a VW 502 00 szabványok kiváló mosó- és diszpergálószer-hatást és nyírási ellenállást biztosítanak, így a VAG-csoport (VW, AUDI, SKODA, SEAT) számos benzin- és dízelmotorját lefedik.

A FIAT 9.55535-H2, M2, N2 és Z2 teljesítményszintek megkövetelik, hogy a kenőanyag ACEA A3/B4 és 5W-40 legyen, hogy tökéletesen kenhető legyen a FIAT, ALFA-ROMEO és LANCIA márkák 2007 júliusa előtt gyártott benzin- és dízelmotorjainak többsége, különösen a Twin Turbo dízelek (FIAT 9.55535-Z2). Az MS-12991 teljesítményszintje ezeket a FIAT specifikációkat tükrözi a CHRYSLER-nél.
A GM-OPEL Diesel LL B-025 szabvány a kenőanyaggal szemben támasztott két fő követelményt egyesíti: magas HTHS és alacsony illékonyság az olajfogyasztás minimális szinten tartása érdekében. A MOTUL 8100 X-cess 5W-40 ajánlott az OPEL dízelmotorokhoz, különösen a 2.0L és 2.2L DTI (meghosszabbított leeresztési időköz: fedélzeti számítógép) motorokhoz.

A PSA B71 2296 szabvány előírja, hogy a kenőanyagnak nagy hőstabilitással és magas hőmérsékletekkel szembeni kivételes ellenállással kell rendelkeznie, hogy megakadályozza az égésmaradványok és ezáltal a lakk- és iszapképződést, valamint a gyűrűk beragadását.
A B71 2296 szabvány bizonyos PSA benzin- és dízelmotorokra vonatkozik, amelyek megkövetelik ezt a szabványt: mindig olvassa el a karbantartási füzetében található ajánlást.


Termék információk: 1L Egységár: N°3 095Ft /L | Br 3 931Ft /L Gyártó: MOTUL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL12697
Br 18 385Ft
Egységár: N°2 896Ft/L | Br 3 677Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 26 db
+
-
18 385Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API SERVICE SP
BMW LL-01
CHRYSLER MS 12991
FIAT 9.55535-H2 / 9.55535-M2 / 9.55535-N2 / 9.55535-Z2
GM LL-B-025. PSA B71 2296.
MB-Approval 226.5
MB-Approval 229.5
PORSCHE A40
RENAULT RN0700 (under n° RN0710-19-60 - n° RN0700-19-73)
RENAULT RN0710
VW 502 00
VW 505 00

Nagy teljesítményű, 100%-ban szintetikus kenőanyag, amelyet kifejezetten nagy teljesítményű, nagy lökettérfogatú benzin- és dízelmotorral, szívó vagy turbófeltöltővel, közvetett vagy közvetlen befecskendezéssel felszerelt, nagy teljesítményű és legújabb autókhoz terveztek.
Többcélú termék, amely számos autógyártó jóváhagyásával rendelkezik, különösen ajánlott a még garancia alatt álló járművekhez.
Minden típusú üzemanyaghoz alkalmas: ólmozott vagy ólommentes benzin, etanol, LPG, dízel és bioüzemanyagok.
Kompatibilis a katalizátorokkal.

Az API SP teljes mértékben lefedi az API SN és az összes korábbi API-szabvány követelményeit.
Az API SP kenőanyagok jobb oxidációs ellenállást, jobb védelmet nyújtanak a lerakódások és a motor szennyeződései ellen, jobb védelmet nyújtanak a kopás ellen és jobb teljesítményt nyújtanak alacsony hőmérsékleten az olaj teljes élettartama alatt.
Az API SP amellett, hogy visszafelé kompatibilis az API SN és API SN Plus olajokkal, nagyobb teljesítményt és mindenekelőtt az LSPI elleni védelmet nyújt a kisebb méretű (down sized) benzinmotorok számára.

A BMW Long Life-01 szabvány komoly követelményeket támaszt az olajjal szemben, különösen a Valvetronic és az utókezelő rendszerek miatt. Ez a szabvány a 2001 és 2004 közötti összes BMW motorra vonatkozik. A BMW LL-01 a BMW összes korábbi szabványát, például a BMW LL-98-at is magában foglalja.
A 2004-től kezdődő BMW modellekhez használjon jóváhagyott BMW LL-04 kenőanyagot, például MOTUL 8100 X-clean gen2 5W-40, MOTUL 8100 X-clean EFE 5W-30, MOTUL 8100 X-clean+ 5W-30 vagy MOTUL Specific LL-04 5W-40.
A BMW LL-01 szabvány minden benzinmotorra vonatkozik, beleértve a legújabb modelleket is, kizárólag az Európai Unión, Svájcon, Norvégián és Liechtensteinen kívül.
Svájc, Norvégia és Liechtenstein: kétség esetén kérjük, olvassa el a BMW ajánlásait.
A MOTUL 8100 X-cess gen2 5W-40 megfelel a BMW-csoport BMW Long Life-01 szabványának a BMW, MINI és ROLLS-ROYCE járművekre vonatkozó előírásainak kivétel nélkül, azaz a 2019 előtti és a 2019 utáni modellekre.
A 2019 előtti modellekhez a MOTUL 8100 X-cess 5W-40 is használható.

A MERCEDES MB 229.5 specifikáció sokkal szigorúbb, mint az MB 229.3 szabvány a nyírószilárdság, a mosó- és diszpergálószer tekintetében, és a referencia 15W-40-hez képest 1,7%-os energiamegtakarítást igényel.
Az MB 229.5 szabvány az SLR modell kivételével minden MERCEDES benzinmotorra vonatkozik, beleértve az AMG-t is (5W-40-es minőségben), valamint a DPF nélküli MERCEDES dízelmotorokra is.

Az MB 226.5 hasonló a 229.5-höz, és a MERCEDES/RENAULT-NISSAN partnerség által gyártott MERCEDES benzinmotorokra vonatkozik.
A Porsche A40 specifikáció rendkívül magas követelményeket támaszt a kenőanyaggal szemben az olajfilm-ellenállás tekintetében. Ez minden PORSCHE motorra vonatkozik, kivéve a Cayenne V6 és a dízel változatokra, valamint azokra, amelyek Porsche A40, C20 vagy C30 jóváhagyott kenőanyagot igényelnek.

A Renault RN0700 és RN0710 specifikációk olyan kenőanyagokat követelnek meg, amelyek megfelelnek a nagyon szigorú termikus korlátozásoknak, és kompatibilisek a RENAULT utókezelő rendszerekkel.
A Renault RN0700 szabvány különösen a RENAULT-csoport (Renault, Dacia, Samsung) valamennyi szívó benzinmotorjára (kivéve a Renault Sport) vonatkozik. Az RN0700 szabvány vonatkozik továbbá minden olyan 1,5 literes dCi motorral felszerelt, DPF (dízel részecskeszűrő) nélküli RENAULT dízelmotorra is, amelynek teljesítménye 100 LE-nél kisebb, és amelynek olajcsere-intervalluma 20 000 km vagy 1 év.

A Renault RN0710 szabvány a RENAULT csoport (Renault, Dacia, Samsung) összes turbófeltöltős benzinmotorjára, a Renault Sport motorokra és a DPFS nélküli dízelmotorokra vonatkozik, kivéve a DPFS nélküli 1,5 literes dCi dízelmotorral felszerelt, 100 lóerőnél kisebb teljesítményű, 20 000 km vagy 1 év csereintervallumú RENAULT modelleket, amelyekre az RN0700 szabványt kell alkalmazni. A 2,2L dCi motorok DPFS-sel, csak az RN0710, nem pedig az RN0720 szerint jóváhagyott terméket használjon.
A VW 505 00 és különösen a VW 502 00 szabványok kiváló mosó- és diszpergálószer-hatást és nyírási ellenállást biztosítanak, így a VAG-csoport (VW, AUDI, SKODA, SEAT) számos benzin- és dízelmotorját lefedik.

A FIAT 9.55535-H2, M2, N2 és Z2 teljesítményszintek megkövetelik, hogy a kenőanyag ACEA A3/B4 és 5W-40 legyen, hogy tökéletesen kenhető legyen a FIAT, ALFA-ROMEO és LANCIA márkák 2007 júliusa előtt gyártott benzin- és dízelmotorjainak többsége, különösen a Twin Turbo dízelek (FIAT 9.55535-Z2). Az MS-12991 teljesítményszintje ezeket a FIAT specifikációkat tükrözi a CHRYSLER-nél.
A GM-OPEL Diesel LL B-025 szabvány a kenőanyaggal szemben támasztott két fő követelményt egyesíti: magas HTHS és alacsony illékonyság az olajfogyasztás minimális szinten tartása érdekében. A MOTUL 8100 X-cess 5W-40 ajánlott az OPEL dízelmotorokhoz, különösen a 2.0L és 2.2L DTI (meghosszabbított leeresztési időköz: fedélzeti számítógép) motorokhoz.

A PSA B71 2296 szabvány előírja, hogy a kenőanyagnak nagy hőstabilitással és magas hőmérsékletekkel szembeni kivételes ellenállással kell rendelkeznie, hogy megakadályozza az égésmaradványok és ezáltal a lakk- és iszapképződést, valamint a gyűrűk beragadását.
A B71 2296 szabvány bizonyos PSA benzin- és dízelmotorokra vonatkozik, amelyek megkövetelik ezt a szabványt: mindig olvassa el a karbantartási füzetében található ajánlást.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 896Ft /L | Br 3 677Ft /L Gyártó: MOTUL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL12623
Br 4 388Ft
Egységár: N°3 455Ft/L | Br 4 388Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
4 388Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN; ACEA C3
CHRYSLER MS-12991  
FIAT 9.55535-GH2/S2/T2
FORD WSS M2C 917A
GM DEXOS 2
MB 229.31
MB 229.51
RENAULT RN0710/ RN0700
VW 505 00 - 505 01

MOTUL 8100 X-CLEAN 5W-40

Kimondottan a legkorszerűbb gépkocsikhoz kifejlesztett motorolaj , amely az EURO-4 emisszió előírással összhangban van. Megfelel az ACEA C3 olajjal szemben támasztott követelménynek, magas HTHS ( > 3,5 mPa.s ) viszkozitást és Mid SAPS jellemzi, ami alacsony kéntartalmú hamu, foszfor és kéntartalmat jelent. Használható minden olyan benzin és gázolaj üzemű motorhoz, ahol előírás az ACEA A3/B3 vagy A3/B4 minőség.

 

 


Termék információk: 1L Egységár: N°3 455Ft /L | Br 4 388Ft /L Gyártó: MOTUL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL12684
Br 15 595Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 070Ft/L | Br 3 899Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 50+ db
+
-
15 595Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 15 595Ft Br. 15 502Ft / db Br. 62 007Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 371Ft)
+
-
62 007Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN; ACEA C3
CHRYSLER MS-12991  
FIAT 9.55535-GH2/S2/T2
FORD WSS M2C 917A
GM DEXOS 2
MB 229.31
MB 229.51
RENAULT RN0710/ RN0700
VW 505 00 - 505 01

MOTUL 8100 X-CLEAN 5W-40

Kimondottan a legkorszerűbb gépkocsikhoz kifejlesztett motorolaj , amely az EURO-4 emisszió előírással összhangban van. Megfelel az ACEA C3 olajjal szemben támasztott követelménynek, magas HTHS ( > 3,5 mPa.s ) viszkozitást és Mid SAPS jellemzi, ami alacsony kéntartalmú hamu, foszfor és kéntartalmat jelent. Használható minden olyan benzin és gázolaj üzemű motorhoz, ahol előírás az ACEA A3/B3 vagy A3/B4 minőség.

 

 


Termék információk: 4L Egységár: N°3 070Ft /L | Br 3 899Ft /L Gyártó: MOTUL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL12620
Br 18 211Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 868Ft/L | Br 3 643Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
18 211Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 18 211Ft Br. 17 622Ft / db Br. 70 485Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 2 358Ft)
+
-
70 485Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN; ACEA C3
CHRYSLER MS-12991  
FIAT 9.55535-GH2/S2/T2
FORD WSS M2C 917A
GM DEXOS 2
MB 229.31
MB 229.51
RENAULT RN0710/ RN0700
VW 505 00 - 505 01

MOTUL 8100 X-CLEAN 5W-40

Kimondottan a legkorszerűbb gépkocsikhoz kifejlesztett motorolaj , amely az EURO-4 emisszió előírással összhangban van. Megfelel az ACEA C3 olajjal szemben támasztott követelménynek, magas HTHS ( > 3,5 mPa.s ) viszkozitást és Mid SAPS jellemzi, ami alacsony kéntartalmú hamu, foszfor és kéntartalmat jelent. Használható minden olyan benzin és gázolaj üzemű motorhoz, ahol előírás az ACEA A3/B3 vagy A3/B4 minőség.

 

 


Termék információk: 5L Egységár: N°2 868Ft /L | Br 3 643Ft /L Gyártó: MOTUL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL12659
Br 173 000Ft
Egységár: N°2 271Ft/L | Br 2 884Ft/L
Kiszerelés: 60L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN; ACEA C3
CHRYSLER MS-12991  
FIAT 9.55535-GH2/S2/T2
FORD WSS M2C 917A
GM DEXOS 2
MB 229.31
MB 229.51
RENAULT RN0710/ RN0700
VW 505 00 - 505 01

MOTUL 8100 X-CLEAN 5W-40

Kimondottan a legkorszerűbb gépkocsikhoz kifejlesztett motorolaj , amely az EURO-4 emisszió előírással összhangban van. Megfelel az ACEA C3 olajjal szemben támasztott követelménynek, magas HTHS ( > 3,5 mPa.s ) viszkozitást és Mid SAPS jellemzi, ami alacsony kéntartalmú hamu, foszfor és kéntartalmat jelent. Használható minden olyan benzin és gázolaj üzemű motorhoz, ahol előírás az ACEA A3/B3 vagy A3/B4 minőség.

 

 


Termék információk: 60L Egységár: N°2 271Ft /L | Br 2 884Ft /L Gyártó: MOTUL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL17206
Br 3 713Ft
Egységár: N°2 923Ft/L | Br 3 713Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C2
ACEA C3
API CF
API SN
FIAT 9.55535-S1
FIAT 9.55535-S3
GM Dexos2
MB 229.51
PSA B71 2290
VW 502.00
VW 505.01

Motul 8100 X-Clean FE 5W-30 – 100% szintetikus motorolaj

A MOTUL 8100 X-Clean FE 5W-30 egy csúcstechnológiás, teljesen szintetikus motorolaj, amelyet kifejezetten modern benzines és dízelmotorokhoz fejlesztettek, beleértve a turbófeltöltős és közvetlen befecskendezéses rendszereket is. Kompatibilis a Euro 4, 5 és 6 károsanyag-kibocsátási szabványokkal, és különösen ajánlott részecskeszűrővel (DPF) és háromutas katalizátorral (TWC) felszerelt járművekhez.

 Főbb előnyök:

  • Magas kopásvédelem és hőállóság

  • Üzemanyag-megtakarításra optimalizálva (Fuel Economy)

  • Kompatibilis bioüzemanyagokkal (pl. biodízel B10, E85)

  • Megnövelt olajcsere-periódus a gyártói ajánlások szerint

 Specifikációk és jóváhagyások:

  • ACEA C2 / C3

  • API SN / CF

  • GM Dexos2 (GM-LL-A/B-025 helyett)

  • MB 229.51

  • PSA B71 2290

  • VW 502.00 / 505.01

  • FIAT 9.55535-S1 / S3

  • Ajánlás: Honda, Toyota, Kia, Hyundai, Mitsubishi, Nissan, Subaru stb.

 Műszaki adatok (jellemző értékek):

  • Viszkozitás @100 °C: 12,1 mm²/s

  • HTHS viszkozitás @150 °C: 3,5 mPa.s

  • Viszkozitásindex (VI): 163

  • Dermedéspont: -33 °C

  • TBN: 7,1 mg KOH/g

  • Szulfáthamu: 0,77%


Termék információk: 1L Egységár: N°2 923Ft /L | Br 3 713Ft /L Gyártó: MOTUL Viszkozitás: 5W30
TOVÁBBI TERMÉKEK
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Olajkereső
Support