Cikkszám: NYL15975
Br 35 390Ft
Egységár: N°5 574Ft/L | Br 7 078Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 12 db
+
-
35 390Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA A3/B4
API CF
API SP
Ford WSS-M2C937-A
MB 226.5
MB 229.3
MB 229.5
Porsche A40
Renault RN0700
Renault RN0710
USDA BioPreferred®

RAVENOL Racing Eco Competition REC SAE 0W-40

Kategória: Személyautó motorolaj
Viszkozitás: SAE 0W-40
Olajtípus: Teljesen szintetikus
CO₂-semleges: igen
Technológia: BioSyntoLub®, CleanSynto®, Racing, USVO®

Specifikációk:

ACEA A3/B4,
API CF,
API SP,

Gyártói jóváhagyások:

USDA BioPreferred®,

Gyártói ajánlások:

Ford WSS-M2C937-A,
MB 226.5,
MB 229.3,
MB 229.5,
Porsche A40,
Renault RN0700,
Renault RN0710,

A RAVENOL Racing Eco Competition REC SAE 0W-40 modern, teljesen szintetikus, üzemanyag-takarékos többfokozatú motorolaj, megújuló növényi alapanyagokra építve.

A RAVENOL Racing Eco Competition REC SAE 0W-40 ezáltal USDA tanúsított bioalapú termék. Úgy fejlesztették ki, hogy a hagyományos motorolajokhoz képest egyszerre kínáljon környezeti és teljesítménybeli előnyöket.

A RAVENOL Racing Eco Competition REC SAE 0W-40 extrém sportos vezetési stílushoz is alkalmas. Felhasználja a molibdén kedvező tulajdonságait, amely kisimítja a motor belső felületi struktúráját, ezáltal csökkenti a súrlódást és a kopást, valamint javítja a mechanikai hatásfokot.

A RAVENOL Racing Eco Competition REC SAE 0W-40 egyedi formulájának köszönhetően nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőréteget biztosít, valamint véd a korrózióval, az oxidációval és a habképződéssel szemben.

Használati útmutató

A RAVENOL Racing Eco Competition REC SAE 0W-40 ideálisan alkalmas versenyautók benzinmotorjaihoz, még a legnagyobb igénybevétel mellett is.

A RAVENOL Racing Eco Competition REC SAE 0W-40 nagyon magas üzemi hőmérsékleten is megbízható kenőréteget képez. Ezáltal valódi alternatívát jelent a hagyományos motorolajokkal szemben, mivel azokhoz képest csökkenti a környezeti terhelést.

Jellemzők

  • Megújuló erőforrásokon alapul
  • USDA BioPreferred® tanúsítású, biológiailag lebomló
  • Ultramodern, teljesen szintetikus motorolaj autóversenyzéshez, speciális adalékokkal
  • Biztonságos kenőréteg nagyon magas üzemi hőmérsékleten is
  • Megnövelt HTHS-érték
  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitási viselkedés
  • Nagyon alacsony párolgási hajlam
  • Nagyon jó hidegindítási tulajdonságok
  • Katalizátor-kompatibilis
  • Védelem kopás, korrózió és habképződés ellen
  • A feketeiszap és lerakódások kialakulásának megelőzése

Műszaki termékadatok

Jellemző

Tulajdonság

Adat

Vizsgálati módszer

Szín

 

barna

vizuális

Szulfáthamu

% tömeg

1,15

DIN 51575

TBN

mg KOH/g

12,4

ASTM D2896

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

13,7

DIN 51659-2

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

75,6

DIN 51659-2

Viszkozitási index VI

 

188

DIN ISO 2909

CCS viszkozitás -35 °C-on

mPa·s

4960

ASTM D5293

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

841,2

EN ISO 12185

Lobbanáspont

°C

236

DIN EN ISO 2592

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa·s

3,9

ASTM D5481

Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -40 °C-on

mPa·s

20600

ASTM D4684

Noack párolgási veszteség

% M/M

7,3

ASTM D5800

Dermedéspont

°C

-52

DIN ISO 3016

 


Termék információk: 5L Egységár: N°5 574Ft /L | Br 7 078Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W40
Cikkszám: NYL15818
Br 6 471Ft
Egységár: N°5 095Ft/L | Br 6 471Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 42 db
+
-
6 471Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN
BMW Longlife-04
GM dexos2
MB 226.5
MB 229.51
MB 229.52
Opel OV 040 1547 - D30
Renault RN0710

RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30

Termékadatok

  • Kategória: Személyautó motorolaj
  • Cikkszám: 1141088
  • Viszkozitás: 5W-30
  • Specifikáció: ACEA C3, API SN
  • Olajtípus: Teljesen szintetikus
  • Jóváhagyások: API SN, BMW Longlife-04, GM dexos2™ (Lizenz-Nr. D20584HI081), MB-Freigabe 226.5, MB-Freigabe 229.51, MB-Freigabe 229.52, Opel OV 040 1547 - D30, Renault RN0710
  • Ajánlás: Renault RN0700, Versenypálya-partnerség: Nürburgring tesztelve,
  • Felhasználás: Személyautó, Verseny
  • Technológia: USVO®, Racing

Leírás

A RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 Ralf Schumacherrel együttműködésben készült motorsport célokra, és ideálisan alkalmas autóversenyzéshez, még a legmagasabb terhelés mellett is. Ezt a címkén látható aláírása is megerősíti. Bár kifejezetten versenyolajnak tervezték, a RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 minden szükséges teszten megfelelt, így megkapta az autógyártók hivatalos jóváhagyásait a mindennapi használathoz is. A RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 a hagyományos motorolajokhoz képest jelentősen jobb védelmet nyújt a benzinmotorok számára.

A RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 egy modern, PAO (polialfa-olefin) alapú, teljesen szintetikus többfokozatú motorolaj USVO® technológiával.

A RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 ideálisan alkalmas benzinmotorokhoz autóversenyzéshez, még a legmagasabb terhelés mellett is.

Az USVO® technológiának köszönhetően rendkívül magas viszkozitás-stabilitást érünk el. Elkerüljük a polimer viszkozitásjavítók hátrányait, miközben kihasználjuk előnyeiket. Ez javítja a motorvédelmet, a teljesítményt, a motor tisztaságát és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia lehetővé teszi, hogy a termék a teljes csereperiódus alatt ne szenvedjen nyírási veszteséget, és rendkívül oxidáció-stabil legyen. Ez az egyedülálló technológia segíti az olaj gyorsabb kenését, ezáltal minimalizálja a súrlódást, miközben a motort tisztán és hatékonyan tartja.

Magas viszkozitási indexének, extrém nyírásstabilitásának és a rendkívül hatékony, speciális, modern adalékolásnak köszönhetően a RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 extrém sportos vezetési stílushoz is alkalmas.

A RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 egyedi formulájának köszönhetően még nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőréteget biztosít, véd a korrózió (oxidáció) és a habzás ellen.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 speciális olajként használható autóversenyzéshez, még a legnehezebb körülmények között is.

Jellemzők

  • Ultra-modern, teljesen szintetikus motorolaj autóversenyzéshez
  • Biztonságos kenőréteg nagyon magas üzemi hőmérsékleten
  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitás-viselkedés
  • Nagyon alacsony párolgási hajlam
  • Nagyon jó hidegindítási tulajdonságok
  • Nagyon jó detergens és diszpergens tulajdonságok
  • Jó védelem korrózió és habképződés ellen

Műszaki adatok

Tulajdonság

Egység

Érték

Szabvány / vizsgálat

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

848,0

EN ISO 12185

Szín

–

barna

Vizuális

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

12,2

DIN 51562-1

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

73,4

DIN 51562-1

Viszkozitási index (VI)

–

165

DIN ISO 2909

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa*s

3,7

ASTM D5481

CCS viszkozitás -30 °C-on

mPa*s

4301

ASTM D5293

Alacsony hőmérsékleti pumpálhatóság (MRV) -35 °C-on

mPa*s

14.870

ASTM D4684

Dermedéspont

°C

-60

DIN ISO 3016

Noack párolgási veszteség

% M/M

6,2

ASTM D5800

Lobbanáspont

°C

244

DIN EN ISO 2592

TBN

mg KOH/g

8,1

ASTM D2896

Szulfáthamu

%wt.

0,8

DIN 51575

 

 


Termék információk: 1L Egységár: N°5 095Ft /L | Br 6 471Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15819
Br 24 730Ft
Egységár: N°4 868Ft/L | Br 6 183Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 14 db
+
-
24 730Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN
BMW Longlife-04
GM dexos2
MB 226.5
MB 229.51
MB 229.52
Opel OV 040 1547 - D30
Renault RN0710

RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30

Termékadatok

  • Kategória: Személyautó motorolaj
  • Cikkszám: 1141088
  • Viszkozitás: 5W-30
  • Specifikáció: ACEA C3, API SN
  • Olajtípus: Teljesen szintetikus
  • Jóváhagyások: API SN, BMW Longlife-04, GM dexos2™ (Lizenz-Nr. D20584HI081), MB-Freigabe 226.5, MB-Freigabe 229.51, MB-Freigabe 229.52, Opel OV 040 1547 - D30, Renault RN0710
  • Ajánlás: Renault RN0700, Versenypálya-partnerség: Nürburgring tesztelve,
  • Felhasználás: Személyautó, Verseny
  • Technológia: USVO®, Racing

Leírás

A RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 Ralf Schumacherrel együttműködésben készült motorsport célokra, és ideálisan alkalmas autóversenyzéshez, még a legmagasabb terhelés mellett is. Ezt a címkén látható aláírása is megerősíti. Bár kifejezetten versenyolajnak tervezték, a RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 minden szükséges teszten megfelelt, így megkapta az autógyártók hivatalos jóváhagyásait a mindennapi használathoz is. A RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 a hagyományos motorolajokhoz képest jelentősen jobb védelmet nyújt a benzinmotorok számára.

A RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 egy modern, PAO (polialfa-olefin) alapú, teljesen szintetikus többfokozatú motorolaj USVO® technológiával.

A RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 ideálisan alkalmas benzinmotorokhoz autóversenyzéshez, még a legmagasabb terhelés mellett is.

Az USVO® technológiának köszönhetően rendkívül magas viszkozitás-stabilitást érünk el. Elkerüljük a polimer viszkozitásjavítók hátrányait, miközben kihasználjuk előnyeiket. Ez javítja a motorvédelmet, a teljesítményt, a motor tisztaságát és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia lehetővé teszi, hogy a termék a teljes csereperiódus alatt ne szenvedjen nyírási veszteséget, és rendkívül oxidáció-stabil legyen. Ez az egyedülálló technológia segíti az olaj gyorsabb kenését, ezáltal minimalizálja a súrlódást, miközben a motort tisztán és hatékonyan tartja.

Magas viszkozitási indexének, extrém nyírásstabilitásának és a rendkívül hatékony, speciális, modern adalékolásnak köszönhetően a RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 extrém sportos vezetési stílushoz is alkalmas.

A RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 egyedi formulájának köszönhetően még nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőréteget biztosít, véd a korrózió (oxidáció) és a habzás ellen.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 speciális olajként használható autóversenyzéshez, még a legnehezebb körülmények között is.

Jellemzők

  • Ultra-modern, teljesen szintetikus motorolaj autóversenyzéshez
  • Biztonságos kenőréteg nagyon magas üzemi hőmérsékleten
  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitás-viselkedés
  • Nagyon alacsony párolgási hajlam
  • Nagyon jó hidegindítási tulajdonságok
  • Nagyon jó detergens és diszpergens tulajdonságok
  • Jó védelem korrózió és habképződés ellen

Műszaki adatok

Tulajdonság

Egység

Érték

Szabvány / vizsgálat

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

848,0

EN ISO 12185

Szín

–

barna

Vizuális

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

12,2

DIN 51562-1

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

73,4

DIN 51562-1

Viszkozitási index (VI)

–

165

DIN ISO 2909

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa*s

3,7

ASTM D5481

CCS viszkozitás -30 °C-on

mPa*s

4301

ASTM D5293

Alacsony hőmérsékleti pumpálhatóság (MRV) -35 °C-on

mPa*s

14.870

ASTM D4684

Dermedéspont

°C

-60

DIN ISO 3016

Noack párolgási veszteség

% M/M

6,2

ASTM D5800

Lobbanáspont

°C

244

DIN EN ISO 2592

TBN

mg KOH/g

8,1

ASTM D2896

Szulfáthamu

%wt.

0,8

DIN 51575

 

 


Termék információk: 4L Egységár: N°4 868Ft /L | Br 6 183Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15966
Br 5 693Ft
Egységár: N°4 482Ft/L | Br 5 693Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 12 db
+
-
5 693Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN Plus
API SP
BMW Longlife-01
Chrysler MS-12633
Fiat 9.55535-M2
Fiat 9.55535-Z2
Ford WSS-M2C937-A
MB 226.5
MB 229.3
MB 229.5
PSA B71 2296
Porsche A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL SHL SAE 0W-40

Kategória: Személygépkocsi motorolaj

Cikkszám: 1111127

Viszkozitás: 0W-40

Specifikációk: ACEA A3/B4, API CF, API SN Plus, API SP

Olajtípus: Szintetikus

Jóváhagyások: API SN Plus, API SP, MB-Freigabe 229.5, Porsche A40, Renault RN0710, VW 502 00, VW 505 00

Ajánlások: BMW Longlife-01, Chrysler MS-12633, Fiat 9.55535-M2, Fiat 9.55535-Z2, Ford WSS-M2C937-A, MB 226.5, MB 229.3, PSA B71 2296, Renault RN0700

Alkalmazási terület: Személygépkocsi

Technológia: CleanSynto®

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 HC (Hydrocrack) és PAO (polialfaolefin) alapú, CleanSynto® technológiával készült szintetikus motorolaj személygépkocsik turbófeltöltős és turbófeltöltő nélküli, közvetlen befecskendezéses és hagyományos benzin- és dízelmotorjaihoz.

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 még nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőfilmet biztosít, valamint védelmet nyújt a korrózió és az oxidáció vagy kokszosodás következtében fellépő olajveszteség ellen. Kiváló hidegindítási tulajdonságai optimális kenési biztonságot biztosítanak a hidegjáratási fázis során.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL SHL SAE 0W-40 a károsanyag-kibocsátás mérséklésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez.

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 kiváló hidegindítási tulajdonságai mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó előírásainak megfelelően.

Alkalmazási útmutató

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 minden vezetési körülmény között üzembiztonságot garantál, például szélsőséges stop-and-go forgalomban és nagy sebességű autópályás közlekedés során.

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 univerzális, üzemanyag-takarékos szintetikus motorolaj, amely a megadott minőségi besorolásoknak megfelelő személygépkocsik és kistehergépjárművek turbófeltöltős és turbófeltöltő nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz egyaránt alkalmas.

Tulajdonságok

  • Kiváló hidegindítási tulajdonságok
  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelés mellett
  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitási tulajdonságok
  • Jó nyírási stabilitás
  • Biztonságos kenőfilm nagyon magas üzemi hőmérsékleten
  • Kiváló detergens és diszpergens tulajdonságok
  • Széles körű védelem a kopás, a korrózió és a habképződés ellen
  • Kiváló öregedésállóság
  • Alacsony párolgási veszteség
  • Kiváló motortisztaság

Műszaki termékadatok

Tulajdonság

Egység

Adat

Vizsgálati módszer

Szín

 

barna

VISUELL

Szulfáthamu

tömeg%

1,15

DIN 51575

TBN

mg KOH/g

12,3

ASTM D2896

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

13,46

DIN 51659-2

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

75,0

DIN 51659-2

Viszkozitási index VI

 

185

DIN ISO 2909

CCS viszkozitás -35 °C-on

mPa·s

5950

ASTM D5293

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

839,6

EN ISO 12185

Lobbanáspont

°C

228

DIN EN ISO 2592

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa·s

3,84

ASTM D5481

Alacsony hőmérsékleti szivattyúzhatósági viszkozitás (MRV) -40 °C-on

mPa·s

25.300

ASTM D4684

Noack párolgási veszteség

% M/M

9,9

ASTM D5800

Dermedéspont

°C

-54

DIN ISO 3016

 


Termék információk: 1L Egységár: N°4 482Ft /L | Br 5 693Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W40
Cikkszám: NYL15967
Br 24 754Ft
Egységár: N°3 899Ft/L | Br 4 951Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 8 db
+
-
24 754Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN Plus
API SP
BMW Longlife-01
Chrysler MS-12633
Fiat 9.55535-M2
Fiat 9.55535-Z2
Ford WSS-M2C937-A
MB 226.5
MB 229.3
MB 229.5
PSA B71 2296
Porsche A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL SHL SAE 0W-40

Kategória: Személygépkocsi motorolaj

Cikkszám: 1111127

Viszkozitás: 0W-40

Specifikációk: ACEA A3/B4, API CF, API SN Plus, API SP

Olajtípus: Szintetikus

Jóváhagyások: API SN Plus, API SP, MB-Freigabe 229.5, Porsche A40, Renault RN0710, VW 502 00, VW 505 00

Ajánlások: BMW Longlife-01, Chrysler MS-12633, Fiat 9.55535-M2, Fiat 9.55535-Z2, Ford WSS-M2C937-A, MB 226.5, MB 229.3, PSA B71 2296, Renault RN0700

Alkalmazási terület: Személygépkocsi

Technológia: CleanSynto®

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 HC (Hydrocrack) és PAO (polialfaolefin) alapú, CleanSynto® technológiával készült szintetikus motorolaj személygépkocsik turbófeltöltős és turbófeltöltő nélküli, közvetlen befecskendezéses és hagyományos benzin- és dízelmotorjaihoz.

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 még nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőfilmet biztosít, valamint védelmet nyújt a korrózió és az oxidáció vagy kokszosodás következtében fellépő olajveszteség ellen. Kiváló hidegindítási tulajdonságai optimális kenési biztonságot biztosítanak a hidegjáratási fázis során.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL SHL SAE 0W-40 a károsanyag-kibocsátás mérséklésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez.

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 kiváló hidegindítási tulajdonságai mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó előírásainak megfelelően.

Alkalmazási útmutató

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 minden vezetési körülmény között üzembiztonságot garantál, például szélsőséges stop-and-go forgalomban és nagy sebességű autópályás közlekedés során.

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 univerzális, üzemanyag-takarékos szintetikus motorolaj, amely a megadott minőségi besorolásoknak megfelelő személygépkocsik és kistehergépjárművek turbófeltöltős és turbófeltöltő nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz egyaránt alkalmas.

Tulajdonságok

  • Kiváló hidegindítási tulajdonságok
  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelés mellett
  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitási tulajdonságok
  • Jó nyírási stabilitás
  • Biztonságos kenőfilm nagyon magas üzemi hőmérsékleten
  • Kiváló detergens és diszpergens tulajdonságok
  • Széles körű védelem a kopás, a korrózió és a habképződés ellen
  • Kiváló öregedésállóság
  • Alacsony párolgási veszteség
  • Kiváló motortisztaság

Műszaki termékadatok

Tulajdonság

Egység

Adat

Vizsgálati módszer

Szín

 

barna

VISUELL

Szulfáthamu

tömeg%

1,15

DIN 51575

TBN

mg KOH/g

12,3

ASTM D2896

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

13,46

DIN 51659-2

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

75,0

DIN 51659-2

Viszkozitási index VI

 

185

DIN ISO 2909

CCS viszkozitás -35 °C-on

mPa·s

5950

ASTM D5293

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

839,6

EN ISO 12185

Lobbanáspont

°C

228

DIN EN ISO 2592

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa·s

3,84

ASTM D5481

Alacsony hőmérsékleti szivattyúzhatósági viszkozitás (MRV) -40 °C-on

mPa·s

25.300

ASTM D4684

Noack párolgási veszteség

% M/M

9,9

ASTM D5800

Dermedéspont

°C

-54

DIN ISO 3016

 


Termék információk: 5L Egységár: N°3 899Ft /L | Br 4 951Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W40
Cikkszám: NYL15665
Br 4 588Ft
Egységár: N°3 612Ft/L | Br 4 588Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 18 db
+
-
4 588Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C3
API SP
BMW/Mini 83 21 0 398 508
BMW 83210398507
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
Fiat 9.55535-S1
MB (A 000 989 89 01 10)
MB 226.52
MB 229.31
MB 229.51
Porsche C30
Renault RN17
Stellantis FPW9.55535/03
VW/Audi G 052 195 M2
VW/Audi G 052 195 M4
VW/Audi G 052 195 M6
VW 504 00/ VW 507 00

RAVENOL SMP SAE 5W-30

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111126
Viszkozitás: 5W-30
Olajtípus: Szintetikus
Technológia: CleanSynto®, Mid SAPS
Alkalmazás: Benzin- és dízelmotoros személyautókhoz, turbóval és közvetlen befecskendezéssel is


Specifikációk

  • ACEA C3

  • API SP

Jóváhagyások

  • BMW Longlife-04

  • MB-Freigabe 229.51

  • Porsche C30

  • VW 504 00, VW 507 00

Ajánlások / OEM hivatkozások

  • BMW 83210398507, BMW/Mini 83 21 0 398 508

  • Chrysler MS-11106

  • Fiat 9.55535-S1

  • MB (A 000 989 89 01 10), MB 229.31

  • Stellantis FPW9.55535/03

  • VW/Audi G 052 195 M2, M4, M6


Leírás

A RAVENOL SMP SAE 5W-30 egy fejlett szintetikus, alacsony SAPS-tartalmú (Mid SAPS) motorolaj, amely a CleanSynto® technológia segítségével maximális védelmet és hatékonyságot biztosít modern benzin- és dízelmotorok számára – turbóval és közvetlen befecskendezéssel egyaránt.

Kiválóan teljesít a legújabb EURO IV, V és VI kibocsátási szabványokat teljesítő járművekben, és különösen ajánlott azokhoz a motorokhoz, amelyek részecskeszűrővel (DPF) vagy háromutas katalizátorral (TWC) rendelkeznek. Hosszabbított olajcsere-intervallumra is alkalmas (akár 50.000 km vagy 2 év a gyártó előírása szerint).


Tulajdonságok

  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelés mellett

  • Mid SAPS összetétel: csökkentett szulfáthamu-, foszfor- és kéntartalom

  • Kiváló kopásvédelem és magas viszkozitási index extrém üzemi körülmények között is

  • Kimagasló hidegindítási tulajdonságok még -30 °C alatt is

  • Stabil kenőfilm magas hőmérsékleten is

  • Alacsony párolgási veszteség → csökkentett olajfogyasztás

  • Lerakódásmentes működés a dugattyúgyűrű környezetében, égéstérben és a szelepeken

  • Tömítésekkel szembeni semlegesség

  • Környezetbarát üzemeltetés a hosszabbított csereperiódus révén


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték Vizsgálati módszer
Sűrűség 20 °C-on 844,0 kg/m³ EN ISO 12185
Szín barna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on 11,95 mm²/s DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on 70,4 mm²/s DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) 167 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on 3,63 mPa·s ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on 5000 mPa·s ASTM D5293
MRV viszkozitás -35 °C-on 19.200 mPa·s ASTM D4684
Dermedéspont -42 °C DIN ISO 3016
Párolgási veszteség (Noack) 9,8 % ASTM D5800
Lobbanáspont 233 °C DIN EN ISO 2592
TBN (teljes bázisszám) 8,4 mg KOH/g ASTM D2896
Szulfáthamu 0,7 % DIN 51575

Termék információk: 1L Egységár: N°3 612Ft /L | Br 4 588Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15666
Br 18 940Ft
Egységár: N°3 729Ft/L | Br 4 735Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 19 db
+
-
18 940Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C3
API SP
BMW/Mini 83 21 0 398 508
BMW 83210398507
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
Fiat 9.55535-S1
MB (A 000 989 89 01 10)
MB 226.52
MB 229.31
MB 229.51
Porsche C30
Renault RN17
Stellantis FPW9.55535/03
VW/Audi G 052 195 M2
VW/Audi G 052 195 M4
VW/Audi G 052 195 M6
VW 504 00/ VW 507 00

RAVENOL SMP SAE 5W-30

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111126
Viszkozitás: 5W-30
Olajtípus: Szintetikus
Technológia: CleanSynto®, Mid SAPS
Alkalmazás: Benzin- és dízelmotoros személyautókhoz, turbóval és közvetlen befecskendezéssel is


Specifikációk

  • ACEA C3

  • API SP

Jóváhagyások

  • BMW Longlife-04

  • MB-Freigabe 229.51

  • Porsche C30

  • VW 504 00, VW 507 00

Ajánlások / OEM hivatkozások

  • BMW 83210398507, BMW/Mini 83 21 0 398 508

  • Chrysler MS-11106

  • Fiat 9.55535-S1

  • MB (A 000 989 89 01 10), MB 229.31

  • Stellantis FPW9.55535/03

  • VW/Audi G 052 195 M2, M4, M6


Leírás

A RAVENOL SMP SAE 5W-30 egy fejlett szintetikus, alacsony SAPS-tartalmú (Mid SAPS) motorolaj, amely a CleanSynto® technológia segítségével maximális védelmet és hatékonyságot biztosít modern benzin- és dízelmotorok számára – turbóval és közvetlen befecskendezéssel egyaránt.

Kiválóan teljesít a legújabb EURO IV, V és VI kibocsátási szabványokat teljesítő járművekben, és különösen ajánlott azokhoz a motorokhoz, amelyek részecskeszűrővel (DPF) vagy háromutas katalizátorral (TWC) rendelkeznek. Hosszabbított olajcsere-intervallumra is alkalmas (akár 50.000 km vagy 2 év a gyártó előírása szerint).


Tulajdonságok

  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelés mellett

  • Mid SAPS összetétel: csökkentett szulfáthamu-, foszfor- és kéntartalom

  • Kiváló kopásvédelem és magas viszkozitási index extrém üzemi körülmények között is

  • Kimagasló hidegindítási tulajdonságok még -30 °C alatt is

  • Stabil kenőfilm magas hőmérsékleten is

  • Alacsony párolgási veszteség → csökkentett olajfogyasztás

  • Lerakódásmentes működés a dugattyúgyűrű környezetében, égéstérben és a szelepeken

  • Tömítésekkel szembeni semlegesség

  • Környezetbarát üzemeltetés a hosszabbított csereperiódus révén


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték Vizsgálati módszer
Sűrűség 20 °C-on 844,0 kg/m³ EN ISO 12185
Szín barna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on 11,95 mm²/s DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on 70,4 mm²/s DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) 167 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on 3,63 mPa·s ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on 5000 mPa·s ASTM D5293
MRV viszkozitás -35 °C-on 19.200 mPa·s ASTM D4684
Dermedéspont -42 °C DIN ISO 3016
Párolgási veszteség (Noack) 9,8 % ASTM D5800
Lobbanáspont 233 °C DIN EN ISO 2592
TBN (teljes bázisszám) 8,4 mg KOH/g ASTM D2896
Szulfáthamu 0,7 % DIN 51575

Termék információk: 4L Egységár: N°3 729Ft /L | Br 4 735Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15781
Br 173 804Ft
Egységár: N°2 281Ft/L | Br 2 897Ft/L
Kiszerelés: 60L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C3
API SP
BMW/Mini 83 21 0 398 508
BMW 83210398507
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
Fiat 9.55535-S1
MB (A 000 989 89 01 10)
MB 226.52
MB 229.31
MB 229.51
Porsche C30
Renault RN17
Stellantis FPW9.55535/03
VW/Audi G 052 195 M2
VW/Audi G 052 195 M4
VW/Audi G 052 195 M6
VW 504 00/ VW 507 00

RAVENOL SMP SAE 5W-30

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111126
Viszkozitás: 5W-30
Olajtípus: Szintetikus
Technológia: CleanSynto®, Mid SAPS
Alkalmazás: Benzin- és dízelmotoros személyautókhoz, turbóval és közvetlen befecskendezéssel is


Specifikációk

  • ACEA C3

  • API SP

Jóváhagyások

  • BMW Longlife-04

  • MB-Freigabe 229.51

  • Porsche C30

  • VW 504 00, VW 507 00

Ajánlások / OEM hivatkozások

  • BMW 83210398507, BMW/Mini 83 21 0 398 508

  • Chrysler MS-11106

  • Fiat 9.55535-S1

  • MB (A 000 989 89 01 10), MB 229.31

  • Stellantis FPW9.55535/03

  • VW/Audi G 052 195 M2, M4, M6


Leírás

A RAVENOL SMP SAE 5W-30 egy fejlett szintetikus, alacsony SAPS-tartalmú (Mid SAPS) motorolaj, amely a CleanSynto® technológia segítségével maximális védelmet és hatékonyságot biztosít modern benzin- és dízelmotorok számára – turbóval és közvetlen befecskendezéssel egyaránt.

Kiválóan teljesít a legújabb EURO IV, V és VI kibocsátási szabványokat teljesítő járművekben, és különösen ajánlott azokhoz a motorokhoz, amelyek részecskeszűrővel (DPF) vagy háromutas katalizátorral (TWC) rendelkeznek. Hosszabbított olajcsere-intervallumra is alkalmas (akár 50.000 km vagy 2 év a gyártó előírása szerint).


Tulajdonságok

  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelés mellett

  • Mid SAPS összetétel: csökkentett szulfáthamu-, foszfor- és kéntartalom

  • Kiváló kopásvédelem és magas viszkozitási index extrém üzemi körülmények között is

  • Kimagasló hidegindítási tulajdonságok még -30 °C alatt is

  • Stabil kenőfilm magas hőmérsékleten is

  • Alacsony párolgási veszteség → csökkentett olajfogyasztás

  • Lerakódásmentes működés a dugattyúgyűrű környezetében, égéstérben és a szelepeken

  • Tömítésekkel szembeni semlegesség

  • Környezetbarát üzemeltetés a hosszabbított csereperiódus révén


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték Vizsgálati módszer
Sűrűség 20 °C-on 844,0 kg/m³ EN ISO 12185
Szín barna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on 11,95 mm²/s DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on 70,4 mm²/s DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) 167 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on 3,63 mPa·s ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on 5000 mPa·s ASTM D5293
MRV viszkozitás -35 °C-on 19.200 mPa·s ASTM D4684
Dermedéspont -42 °C DIN ISO 3016
Párolgási veszteség (Noack) 9,8 % ASTM D5800
Lobbanáspont 233 °C DIN EN ISO 2592
TBN (teljes bázisszám) 8,4 mg KOH/g ASTM D2896
Szulfáthamu 0,7 % DIN 51575

Termék információk: 60L Egységár: N°2 281Ft /L | Br 2 897Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15782
Br 63 824Ft
Egységár: N°2 513Ft/L | Br 3 192Ft/L
Kiszerelés: 20L
Készleten: 3 db
+
-
63 824Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C3
API SP
BMW/Mini 83 21 0 398 508
BMW 83210398507
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
Fiat 9.55535-S1
MB (A 000 989 89 01 10)
MB 226.52
MB 229.31
MB 229.51
Porsche C30
Renault RN17
Stellantis FPW9.55535/03
VW/Audi G 052 195 M2
VW/Audi G 052 195 M4
VW/Audi G 052 195 M6
VW 504 00/ VW 507 00

RAVENOL SMP SAE 5W-30

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111126
Viszkozitás: 5W-30
Olajtípus: Szintetikus
Technológia: CleanSynto®, Mid SAPS
Alkalmazás: Benzin- és dízelmotoros személyautókhoz, turbóval és közvetlen befecskendezéssel is


Specifikációk

  • ACEA C3

  • API SP

Jóváhagyások

  • BMW Longlife-04

  • MB-Freigabe 229.51

  • Porsche C30

  • VW 504 00, VW 507 00

Ajánlások / OEM hivatkozások

  • BMW 83210398507, BMW/Mini 83 21 0 398 508

  • Chrysler MS-11106

  • Fiat 9.55535-S1

  • MB (A 000 989 89 01 10), MB 229.31

  • Stellantis FPW9.55535/03

  • VW/Audi G 052 195 M2, M4, M6


Leírás

A RAVENOL SMP SAE 5W-30 egy fejlett szintetikus, alacsony SAPS-tartalmú (Mid SAPS) motorolaj, amely a CleanSynto® technológia segítségével maximális védelmet és hatékonyságot biztosít modern benzin- és dízelmotorok számára – turbóval és közvetlen befecskendezéssel egyaránt.

Kiválóan teljesít a legújabb EURO IV, V és VI kibocsátási szabványokat teljesítő járművekben, és különösen ajánlott azokhoz a motorokhoz, amelyek részecskeszűrővel (DPF) vagy háromutas katalizátorral (TWC) rendelkeznek. Hosszabbított olajcsere-intervallumra is alkalmas (akár 50.000 km vagy 2 év a gyártó előírása szerint).


Tulajdonságok

  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelés mellett

  • Mid SAPS összetétel: csökkentett szulfáthamu-, foszfor- és kéntartalom

  • Kiváló kopásvédelem és magas viszkozitási index extrém üzemi körülmények között is

  • Kimagasló hidegindítási tulajdonságok még -30 °C alatt is

  • Stabil kenőfilm magas hőmérsékleten is

  • Alacsony párolgási veszteség → csökkentett olajfogyasztás

  • Lerakódásmentes működés a dugattyúgyűrű környezetében, égéstérben és a szelepeken

  • Tömítésekkel szembeni semlegesség

  • Környezetbarát üzemeltetés a hosszabbított csereperiódus révén


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték Vizsgálati módszer
Sűrűség 20 °C-on 844,0 kg/m³ EN ISO 12185
Szín barna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on 11,95 mm²/s DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on 70,4 mm²/s DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) 167 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on 3,63 mPa·s ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on 5000 mPa·s ASTM D5293
MRV viszkozitás -35 °C-on 19.200 mPa·s ASTM D4684
Dermedéspont -42 °C DIN ISO 3016
Párolgási veszteség (Noack) 9,8 % ASTM D5800
Lobbanáspont 233 °C DIN EN ISO 2592
TBN (teljes bázisszám) 8,4 mg KOH/g ASTM D2896
Szulfáthamu 0,7 % DIN 51575

Termék információk: 20L Egységár: N°2 513Ft /L | Br 3 192Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15962
Br 6 190Ft
Egységár: N°4 874Ft/L | Br 6 190Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 12 db
+
-
6 190Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API CF
API SN Plus
API SP
BMW Longlife-01
Chrysler MS-10725
Chrysler MS-12633
Chrysler MS-A0921
Fiat 9.55535-M2
Ford WSS-M2C937-A
GM DexosR™
MB 226.5
MB 229.3
MB 229.5
Porsche A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40

Kategória: Személygépkocsi motorolaj

Cikkszám: 1111108

Viszkozitás: 0W-40

Specifikációk: ACEA A3/B4, API CF, API SN Plus, API SP

Olajtípus: Teljesen szintetikus

Jóváhagyások: API SN Plus, API SP, MB-Freigabe 229.5, Renault RN0710, VW 502 00, VW 505 00

Ajánlások: BMW Longlife-01, Chrysler MS-10725, Chrysler MS-12633, Chrysler MS-A0921, Fiat 9.55535-M2, Ford WSS-M2C937-A, GM DexosR™, MB 226.5, MB 229.3, Porsche A40, Renault RN0700

Alkalmazási terület: Személygépkocsi

Technológia: CleanSynto®, USVO®

A RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 PAO (polialfaolefin) alapú, teljesen szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj, speciális USVO® és bevált CleanSynto® technológiával, személygépkocsik turbófeltöltős és turbófeltöltő nélküli, közvetlen befecskendezéses és hagyományos benzin- és dízelmotorjaihoz.

Az USVO® technológiának köszönhetően rendkívül magas viszkozitási stabilitás érhető el. Elkerülhetők a polimer viszkozitásindex-javítók hátrányai, miközben azok előnyei kihasználhatók. Ez javítja a motor védelmét, teljesítményét, tisztaságát és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia lehetővé teszi, hogy a termék a teljes csereintervallum során ne szenvedjen nyírási veszteséget, és rendkívül oxidációálló maradjon. Ez az egyedülálló technológia elősegíti az olaj gyorsabb kenését, ezáltal minimalizálja a súrlódást, miközben a motort tisztán és hatékonyan tartja.

Új formulájának köszönhetően a RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 még nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőfilmet biztosít, valamint védelmet nyújt a korrózió és az oxidáció vagy kokszosodás következtében fellépő olajveszteség ellen. Kiváló hidegindítási tulajdonságai optimális kenési biztonságot biztosítanak a hidegjáratási fázis során.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 a károsanyag-kibocsátás mérséklésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez.

A RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 kiváló hidegindítási tulajdonságai mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó előírásainak megfelelően.

Alkalmazási útmutató

A RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 minden vezetési körülmény között üzembiztonságot garantál, például szélsőséges stop-and-go forgalomban és nagy sebességű autópályás közlekedés során.

A RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 univerzális, üzemanyag-takarékos szintetikus motorolaj, amely a megadott minőségi besorolásoknak megfelelő személygépkocsik és kistehergépjárművek turbófeltöltős és turbófeltöltő nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz egyaránt alkalmas.

Tulajdonságok

  • Kiváló hidegindítási tulajdonságok
  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelés mellett
  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitási tulajdonságok
  • Jó nyírási stabilitás
  • Biztonságos kenőfilm nagyon magas üzemi hőmérsékleten
  • Kiváló detergens és diszpergens tulajdonságok
  • Széles körű védelem a kopás, a korrózió és a habképződés ellen
  • Kiváló öregedésállóság
  • Alacsony párolgási veszteség
  • Kiváló motortisztaság

Műszaki termékadatok

Tulajdonság

Egység

Adat

Vizsgálati módszer

Szín

 

barna

VISUELL

Szulfáthamu

tömeg%

1,16

DIN 51575

TBN

mg KOH/g

12,3

ASTM D2896

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

13,8

DIN 51659-2

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

78,1

DIN 51659-2

Viszkozitási index VI

 

182

DIN ISO 2909

CCS viszkozitás -35 °C-on

mPa·s

4560

ASTM D5293

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

838,0

EN ISO 12185

Lobbanáspont

°C

236

DIN EN ISO 2592

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa·s

3,81

ASTM D5481

Alacsony hőmérsékleti szivattyúzhatósági viszkozitás (MRV) -40 °C-on

mPa·s

21.300

ASTM D4684

Noack párolgási veszteség

% M/M

9,9

ASTM D5800

Dermedéspont

°C

-60

DIN ISO 3016

 


Termék információk: 1L Egységár: N°4 874Ft /L | Br 6 190Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W40
Cikkszám: NYL15963
Br 28 954Ft
Egységár: N°4 560Ft/L | Br 5 791Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 8 db
+
-
28 954Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API CF
API SN Plus
API SP
BMW Longlife-01
Chrysler MS-10725
Chrysler MS-12633
Chrysler MS-A0921
Fiat 9.55535-M2
Ford WSS-M2C937-A
GM DexosR™
MB 226.5
MB 229.3
MB 229.5
Porsche A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40

Kategória: Személygépkocsi motorolaj

Cikkszám: 1111108

Viszkozitás: 0W-40

Specifikációk: ACEA A3/B4, API CF, API SN Plus, API SP

Olajtípus: Teljesen szintetikus

Jóváhagyások: API SN Plus, API SP, MB-Freigabe 229.5, Renault RN0710, VW 502 00, VW 505 00

Ajánlások: BMW Longlife-01, Chrysler MS-10725, Chrysler MS-12633, Chrysler MS-A0921, Fiat 9.55535-M2, Ford WSS-M2C937-A, GM DexosR™, MB 226.5, MB 229.3, Porsche A40, Renault RN0700

Alkalmazási terület: Személygépkocsi

Technológia: CleanSynto®, USVO®

A RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 PAO (polialfaolefin) alapú, teljesen szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj, speciális USVO® és bevált CleanSynto® technológiával, személygépkocsik turbófeltöltős és turbófeltöltő nélküli, közvetlen befecskendezéses és hagyományos benzin- és dízelmotorjaihoz.

Az USVO® technológiának köszönhetően rendkívül magas viszkozitási stabilitás érhető el. Elkerülhetők a polimer viszkozitásindex-javítók hátrányai, miközben azok előnyei kihasználhatók. Ez javítja a motor védelmét, teljesítményét, tisztaságát és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia lehetővé teszi, hogy a termék a teljes csereintervallum során ne szenvedjen nyírási veszteséget, és rendkívül oxidációálló maradjon. Ez az egyedülálló technológia elősegíti az olaj gyorsabb kenését, ezáltal minimalizálja a súrlódást, miközben a motort tisztán és hatékonyan tartja.

Új formulájának köszönhetően a RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 még nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőfilmet biztosít, valamint védelmet nyújt a korrózió és az oxidáció vagy kokszosodás következtében fellépő olajveszteség ellen. Kiváló hidegindítási tulajdonságai optimális kenési biztonságot biztosítanak a hidegjáratási fázis során.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 a károsanyag-kibocsátás mérséklésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez.

A RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 kiváló hidegindítási tulajdonságai mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó előírásainak megfelelően.

Alkalmazási útmutató

A RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 minden vezetési körülmény között üzembiztonságot garantál, például szélsőséges stop-and-go forgalomban és nagy sebességű autópályás közlekedés során.

A RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 univerzális, üzemanyag-takarékos szintetikus motorolaj, amely a megadott minőségi besorolásoknak megfelelő személygépkocsik és kistehergépjárművek turbófeltöltős és turbófeltöltő nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz egyaránt alkalmas.

Tulajdonságok

  • Kiváló hidegindítási tulajdonságok
  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelés mellett
  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitási tulajdonságok
  • Jó nyírási stabilitás
  • Biztonságos kenőfilm nagyon magas üzemi hőmérsékleten
  • Kiváló detergens és diszpergens tulajdonságok
  • Széles körű védelem a kopás, a korrózió és a habképződés ellen
  • Kiváló öregedésállóság
  • Alacsony párolgási veszteség
  • Kiváló motortisztaság

Műszaki termékadatok

Tulajdonság

Egység

Adat

Vizsgálati módszer

Szín

 

barna

VISUELL

Szulfáthamu

tömeg%

1,16

DIN 51575

TBN

mg KOH/g

12,3

ASTM D2896

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

13,8

DIN 51659-2

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

78,1

DIN 51659-2

Viszkozitási index VI

 

182

DIN ISO 2909

CCS viszkozitás -35 °C-on

mPa·s

4560

ASTM D5293

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

838,0

EN ISO 12185

Lobbanáspont

°C

236

DIN EN ISO 2592

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa·s

3,81

ASTM D5481

Alacsony hőmérsékleti szivattyúzhatósági viszkozitás (MRV) -40 °C-on

mPa·s

21.300

ASTM D4684

Noack párolgási veszteség

% M/M

9,9

ASTM D5800

Dermedéspont

°C

-60

DIN ISO 3016

 


Termék információk: 5L Egységár: N°4 560Ft /L | Br 5 791Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W40
Cikkszám: NYL15862
Br 5 376Ft
Egységár: N°4 233Ft/L | Br 5 376Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 42 db
+
-
5 376Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API SN Plus
API SP
BMW Longlife-01
Chrysler MS-10725
Chrysler MS-10850
Chrysler MS-12991 (MS-10896)
Fiat 9.55535-Z2
MB 226.5
MB 229.3
MB 229.5
Opel/GM-LL-B-025
PSA B71 2296
Porsche A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL VollSynth Turbo VST SAE 5W-40
Ravenol Motorolaj Személygépjármű motorolaj RAVENOL VollSynth Turbo VST SAE 5W-40

Kategória: Személygépjármű motorolaj
Cikkszám: 1111136
Viszkozitás: 5W-40
Specifikáció: ACEA A3/B4, API SN Plus, API SP
Olajtípus: Teljesen szintetikus
Jóváhagyások: API SN Plus, API SP, BMW Longlife-01, MB-Freigabe 229.5, Renault RN0700/RN0710, VW 502 00, VW 505 00
Ajánlás: Chrysler MS-10725, Chrysler MS-10850, Chrysler MS-12991 (MS-10896), Fiat 9.55535-Z2, MB 226.5, MB 229.3, Opel/GM-LL-B-025, Porsche A40, PSA B71 2296
Felhasználás: Személygépkocsi
Technológia: CleanSynto®, USVO®

A RAVENOL VollSynth Turbo VST SAE 5W-40 egy PAO (poli-alfa-olefin) alapú, teljesen szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj, amely különösen az USVO® és a bevált CleanSynto® technológiákat alkalmazza benzin- és dízelmotoros személygépkocsikhoz, turbófeltöltéssel vagy anélkül, valamint közvetlen befecskendezésű motorokhoz.

Az USVO® technológia rendkívül magas viszkozitás-stabilitást biztosít. Elkerüljük a polimer viszkozitás-javítók hátrányait, miközben kihasználjuk az előnyeiket. Ez javítja a motorvédelmet, a teljesítményt, a motor tisztaságát és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia révén a termék az egész csereperiódus alatt nyírási veszteség nélkül működik, és rendkívül ellenáll az oxidációnak. Ez az egyedülálló technológia elősegíti a gyorsabb kenést, ezáltal minimalizálja a súrlódást, miközben a motor tiszta és hatékony marad.

A RAVENOL VollSynth Turbo VST SAE 5W-40 minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást, miközben kiváló hidegindítási tulajdonságokat biztosít.

A RAVENOL VollSynth Turbo VST SAE 5W-40 garantálja az üzembiztonságot minden vezetési körülmény között, legyen szó extrém városi (stop-and-go) forgalomról vagy autópályás nagysebességű haladásról.

Az olajcsere-intervallumokat a gyártó előírásai szerint kell meghatározni.


Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL VollSynth Turbo VST SAE 5W-40 egész éves, energiatakarékos használatra alkalmas minden modern benzin- és dízelmotoros személygépkocsiban, kisteherautóban és kis szállítójárműben. Kifejezetten a turbófeltöltéses és katalizátoros üzemű motorokhoz fejlesztették.


Jellemzők

  • Magas kopásállóság

  • Üzemanyag-megtakarítás a könnyűfutású tulajdonságoknak köszönhetően

  • Kiváló mosó- és diszpergáló tulajdonságok

  • Megakadályozza a fekete iszap (black sludge) kialakulását

  • Hosszú élettartam a magas oxidációs stabilitás miatt

  • Kiváló hidegindítási teljesítmény

  • Nagyon jó viszkozitás-hőmérséklet viselkedés

  • Alacsony párolgási veszteség

  • Katalizátor-kompatibilis


Műszaki adatok

Tulajdonság Egység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 848,0 EN ISO 12185
Szín – sárgásbarna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on mm²/s 13,5 DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on mm²/s 79,4 DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) – 174 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa·s 3,9 ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on mPa·s 4700 ASTM D5293
Alacsony hőmérsékletű szivattyúzhatóság (MRV) -35 °C-on mPa·s 13 900 ASTM D4684
Dermedéspont °C -57 DIN ISO 3016
Noack párolgási veszteség % m/m 7,3 ASTM D5800
Lobbanáspont °C 236 DIN EN ISO 2592
TBN mg KOH/g 11,9 ASTM D2896
Szulfáthamu % m/m 1,1 DIN 51575

Termék információk: 1L Egységár: N°4 233Ft /L | Br 5 376Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL15810
Br 19 472Ft
Egységár: N°3 833Ft/L | Br 4 868Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 50+ db
+
-
19 472Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API SN Plus
API SP
BMW Longlife-01
Chrysler MS-10725
Chrysler MS-10850
Chrysler MS-12991 (MS-10896)
Fiat 9.55535-Z2
MB 226.5
MB 229.3
MB 229.5
Opel/GM-LL-B-025
PSA B71 2296
Porsche A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL VollSynth Turbo VST SAE 5W-40
Ravenol Motorolaj Személygépjármű motorolaj RAVENOL VollSynth Turbo VST SAE 5W-40

Kategória: Személygépjármű motorolaj
Cikkszám: 1111136
Viszkozitás: 5W-40
Specifikáció: ACEA A3/B4, API SN Plus, API SP
Olajtípus: Teljesen szintetikus
Jóváhagyások: API SN Plus, API SP, BMW Longlife-01, MB-Freigabe 229.5, Renault RN0700/RN0710, VW 502 00, VW 505 00
Ajánlás: Chrysler MS-10725, Chrysler MS-10850, Chrysler MS-12991 (MS-10896), Fiat 9.55535-Z2, MB 226.5, MB 229.3, Opel/GM-LL-B-025, Porsche A40, PSA B71 2296
Felhasználás: Személygépkocsi
Technológia: CleanSynto®, USVO®

A RAVENOL VollSynth Turbo VST SAE 5W-40 egy PAO (poli-alfa-olefin) alapú, teljesen szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj, amely különösen az USVO® és a bevált CleanSynto® technológiákat alkalmazza benzin- és dízelmotoros személygépkocsikhoz, turbófeltöltéssel vagy anélkül, valamint közvetlen befecskendezésű motorokhoz.

Az USVO® technológia rendkívül magas viszkozitás-stabilitást biztosít. Elkerüljük a polimer viszkozitás-javítók hátrányait, miközben kihasználjuk az előnyeiket. Ez javítja a motorvédelmet, a teljesítményt, a motor tisztaságát és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia révén a termék az egész csereperiódus alatt nyírási veszteség nélkül működik, és rendkívül ellenáll az oxidációnak. Ez az egyedülálló technológia elősegíti a gyorsabb kenést, ezáltal minimalizálja a súrlódást, miközben a motor tiszta és hatékony marad.

A RAVENOL VollSynth Turbo VST SAE 5W-40 minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást, miközben kiváló hidegindítási tulajdonságokat biztosít.

A RAVENOL VollSynth Turbo VST SAE 5W-40 garantálja az üzembiztonságot minden vezetési körülmény között, legyen szó extrém városi (stop-and-go) forgalomról vagy autópályás nagysebességű haladásról.

Az olajcsere-intervallumokat a gyártó előírásai szerint kell meghatározni.


Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL VollSynth Turbo VST SAE 5W-40 egész éves, energiatakarékos használatra alkalmas minden modern benzin- és dízelmotoros személygépkocsiban, kisteherautóban és kis szállítójárműben. Kifejezetten a turbófeltöltéses és katalizátoros üzemű motorokhoz fejlesztették.


Jellemzők

  • Magas kopásállóság

  • Üzemanyag-megtakarítás a könnyűfutású tulajdonságoknak köszönhetően

  • Kiváló mosó- és diszpergáló tulajdonságok

  • Megakadályozza a fekete iszap (black sludge) kialakulását

  • Hosszú élettartam a magas oxidációs stabilitás miatt

  • Kiváló hidegindítási teljesítmény

  • Nagyon jó viszkozitás-hőmérséklet viselkedés

  • Alacsony párolgási veszteség

  • Katalizátor-kompatibilis


Műszaki adatok

Tulajdonság Egység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 848,0 EN ISO 12185
Szín – sárgásbarna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on mm²/s 13,5 DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on mm²/s 79,4 DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) – 174 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa·s 3,9 ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on mPa·s 4700 ASTM D5293
Alacsony hőmérsékletű szivattyúzhatóság (MRV) -35 °C-on mPa·s 13 900 ASTM D4684
Dermedéspont °C -57 DIN ISO 3016
Noack párolgási veszteség % m/m 7,3 ASTM D5800
Lobbanáspont °C 236 DIN EN ISO 2592
TBN mg KOH/g 11,9 ASTM D2896
Szulfáthamu % m/m 1,1 DIN 51575

Termék információk: 4L Egységár: N°3 833Ft /L | Br 4 868Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL15927
Br 24 398Ft
Egységár: N°3 843Ft/L | Br 4 880Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 36 db
+
-
24 398Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API SN Plus
API SP
BMW Longlife-01
Chrysler MS-10725
Chrysler MS-10850
Chrysler MS-12991 (MS-10896)
Fiat 9.55535-Z2
MB 226.5
MB 229.3
MB 229.5
Opel/GM-LL-B-025
PSA B71 2296
Porsche A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL VollSynth Turbo VST SAE 5W-40
Ravenol Motorolaj Személygépjármű motorolaj RAVENOL VollSynth Turbo VST SAE 5W-40

Kategória: Személygépjármű motorolaj
Cikkszám: 1111136
Viszkozitás: 5W-40
Specifikáció: ACEA A3/B4, API SN Plus, API SP
Olajtípus: Teljesen szintetikus
Jóváhagyások: API SN Plus, API SP, BMW Longlife-01, MB-Freigabe 229.5, Renault RN0700/RN0710, VW 502 00, VW 505 00
Ajánlás: Chrysler MS-10725, Chrysler MS-10850, Chrysler MS-12991 (MS-10896), Fiat 9.55535-Z2, MB 226.5, MB 229.3, Opel/GM-LL-B-025, Porsche A40, PSA B71 2296
Felhasználás: Személygépkocsi
Technológia: CleanSynto®, USVO®

A RAVENOL VollSynth Turbo VST SAE 5W-40 egy PAO (poli-alfa-olefin) alapú, teljesen szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj, amely különösen az USVO® és a bevált CleanSynto® technológiákat alkalmazza benzin- és dízelmotoros személygépkocsikhoz, turbófeltöltéssel vagy anélkül, valamint közvetlen befecskendezésű motorokhoz.

Az USVO® technológia rendkívül magas viszkozitás-stabilitást biztosít. Elkerüljük a polimer viszkozitás-javítók hátrányait, miközben kihasználjuk az előnyeiket. Ez javítja a motorvédelmet, a teljesítményt, a motor tisztaságát és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia révén a termék az egész csereperiódus alatt nyírási veszteség nélkül működik, és rendkívül ellenáll az oxidációnak. Ez az egyedülálló technológia elősegíti a gyorsabb kenést, ezáltal minimalizálja a súrlódást, miközben a motor tiszta és hatékony marad.

A RAVENOL VollSynth Turbo VST SAE 5W-40 minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást, miközben kiváló hidegindítási tulajdonságokat biztosít.

A RAVENOL VollSynth Turbo VST SAE 5W-40 garantálja az üzembiztonságot minden vezetési körülmény között, legyen szó extrém városi (stop-and-go) forgalomról vagy autópályás nagysebességű haladásról.

Az olajcsere-intervallumokat a gyártó előírásai szerint kell meghatározni.


Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL VollSynth Turbo VST SAE 5W-40 egész éves, energiatakarékos használatra alkalmas minden modern benzin- és dízelmotoros személygépkocsiban, kisteherautóban és kis szállítójárműben. Kifejezetten a turbófeltöltéses és katalizátoros üzemű motorokhoz fejlesztették.


Jellemzők

  • Magas kopásállóság

  • Üzemanyag-megtakarítás a könnyűfutású tulajdonságoknak köszönhetően

  • Kiváló mosó- és diszpergáló tulajdonságok

  • Megakadályozza a fekete iszap (black sludge) kialakulását

  • Hosszú élettartam a magas oxidációs stabilitás miatt

  • Kiváló hidegindítási teljesítmény

  • Nagyon jó viszkozitás-hőmérséklet viselkedés

  • Alacsony párolgási veszteség

  • Katalizátor-kompatibilis


Műszaki adatok

Tulajdonság Egység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 848,0 EN ISO 12185
Szín – sárgásbarna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on mm²/s 13,5 DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on mm²/s 79,4 DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) – 174 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa·s 3,9 ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on mPa·s 4700 ASTM D5293
Alacsony hőmérsékletű szivattyúzhatóság (MRV) -35 °C-on mPa·s 13 900 ASTM D4684
Dermedéspont °C -57 DIN ISO 3016
Noack párolgási veszteség % m/m 7,3 ASTM D5800
Lobbanáspont °C 236 DIN EN ISO 2592
TBN mg KOH/g 11,9 ASTM D2896
Szulfáthamu % m/m 1,1 DIN 51575

Termék információk: 5L Egységár: N°3 843Ft /L | Br 4 880Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL15968
Br 4 793Ft
Egységár: N°3 774Ft/L | Br 4 793Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 12 db
+
-
4 793Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API SN Plus
API SP
BMW Longlife-01
Chrysler MS-10850
Chrysler MS-10896
Fiat 9.55535-H2
MB 226.5
MB 229.3
Opel/GM-LL-B-025
PSA B71 2296
Porsche A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL VSI SAE 5W-40

Kategória: Személyautó motorolaj
Termékszám: 1111130
Viszkozitás: SAE 5W-40
Olajtípus: Teljesen szintetikus, PAO-alapú
Felhasználás: Személyautó
Technológia: CleanSynto®

Specifikációk:

ACEA A3/B4,
API CF,
API SN Plus,
API SP,

Gyártói jóváhagyások:

API SN Plus,
API SP,
MB-Freigabe 229.3,
Porsche A40,
Renault RN0700,
Renault RN0710,
VW 502 00,
VW 505 00,

Gyártói ajánlások:

BMW Longlife-01,
Chrysler MS-10850,
Chrysler MS-10896,
Fiat 9.55535-H2,
MB 226.5,
Opel/GM-LL-B-025,
PSA B71 2296,

A RAVENOL VSI SAE 5W-40 PAO, azaz polialfaolefin alapú, teljesen szintetikus motorolaj, bevált CleanSynto® technológiával, személyautók turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel rendelkező, valamint ezek nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz.

Összetételének köszönhetően a RAVENOL VSI SAE 5W-40 nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőréteget biztosít, és véd a korrózióval, valamint az oxidáció vagy kokszosodás miatti olajveszteséggel szemben. Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL VSI SAE 5W-40 a károsanyag-kibocsátás mérséklésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez. Minden vezetési körülmény között üzembiztonságot garantál, például szélsőséges stop-and-go városi forgalomban és nagy sebességű autópályás használat során is.

A RAVENOL VSI SAE 5W-40 kiváló hidegindítási tulajdonságok mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó előírásai szerint.


Használati útmutató

A RAVENOL VSI SAE 5W-40 alkalmas minden modern benzin- és dízelmotoros személyautó egész éves, energiatakarékos üzemeltetésére. Kifejezetten turbófeltöltőkhöz, valamint katalizátoros üzemhez fejlesztették ki.


Jellemzők

  • Magas kopásállóság
  • Üzemanyag-megtakarítás a könnyűfutási tulajdonságoknak köszönhetően
  • Kiváló detergens és diszpergens tulajdonságok
  • Megakadályozza a feketeiszap-képződést
  • Hosszú élettartam a magas oxidációs stabilitásnak köszönhetően
  • Kiváló hidegindítási teljesítmény
  • Nagyon jó viszkozitás-hőmérséklet viselkedés
  • Alacsony párolgási hajlam
  • Katalizátorokhoz alkalmas

Műszaki termékadatok

Jellemző Tulajdonság Adat Vizsgálati módszer
Szín   sárgásbarna vizuális
Szulfáthamu % tömeg 1,39 DIN 51575
TBN mg KOH/g 10,0 ASTM D2896
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 14,5 DIN 51659-2
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 87,6 DIN 51659-2
Viszkozitási index VI   172 DIN ISO 2909
CCS viszkozitás -30 °C-on mPa·s 4220 ASTM D5293
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 843,0 EN ISO 12185
Lobbanáspont °C 238 DIN EN ISO 2592
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa·s 3,84 ASTM D5481
Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -35 °C-on mPa·s 18.600 ASTM D4684
Noack párolgási veszteség % M/M 6,9 ASTM D5800
Dermedéspont °C -51 DIN ISO 3016

Termék információk: 1L Egységár: N°3 774Ft /L | Br 4 793Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL15923
Br 17 514Ft
Egységár: N°3 448Ft/L | Br 4 379Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 9 db
+
-
17 514Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API SN Plus
API SP
BMW Longlife-01
Chrysler MS-10850
Chrysler MS-10896
Fiat 9.55535-H2
MB 226.5
MB 229.3
Opel/GM-LL-B-025
PSA B71 2296
Porsche A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL VSI SAE 5W-40

Kategória: Személyautó motorolaj
Termékszám: 1111130
Viszkozitás: SAE 5W-40
Olajtípus: Teljesen szintetikus, PAO-alapú
Felhasználás: Személyautó
Technológia: CleanSynto®

Specifikációk:

ACEA A3/B4,
API CF,
API SN Plus,
API SP,

Gyártói jóváhagyások:

API SN Plus,
API SP,
MB-Freigabe 229.3,
Porsche A40,
Renault RN0700,
Renault RN0710,
VW 502 00,
VW 505 00,

Gyártói ajánlások:

BMW Longlife-01,
Chrysler MS-10850,
Chrysler MS-10896,
Fiat 9.55535-H2,
MB 226.5,
Opel/GM-LL-B-025,
PSA B71 2296,

A RAVENOL VSI SAE 5W-40 PAO, azaz polialfaolefin alapú, teljesen szintetikus motorolaj, bevált CleanSynto® technológiával, személyautók turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel rendelkező, valamint ezek nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz.

Összetételének köszönhetően a RAVENOL VSI SAE 5W-40 nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőréteget biztosít, és véd a korrózióval, valamint az oxidáció vagy kokszosodás miatti olajveszteséggel szemben. Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL VSI SAE 5W-40 a károsanyag-kibocsátás mérséklésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez. Minden vezetési körülmény között üzembiztonságot garantál, például szélsőséges stop-and-go városi forgalomban és nagy sebességű autópályás használat során is.

A RAVENOL VSI SAE 5W-40 kiváló hidegindítási tulajdonságok mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó előírásai szerint.


Használati útmutató

A RAVENOL VSI SAE 5W-40 alkalmas minden modern benzin- és dízelmotoros személyautó egész éves, energiatakarékos üzemeltetésére. Kifejezetten turbófeltöltőkhöz, valamint katalizátoros üzemhez fejlesztették ki.


Jellemzők

  • Magas kopásállóság
  • Üzemanyag-megtakarítás a könnyűfutási tulajdonságoknak köszönhetően
  • Kiváló detergens és diszpergens tulajdonságok
  • Megakadályozza a feketeiszap-képződést
  • Hosszú élettartam a magas oxidációs stabilitásnak köszönhetően
  • Kiváló hidegindítási teljesítmény
  • Nagyon jó viszkozitás-hőmérséklet viselkedés
  • Alacsony párolgási hajlam
  • Katalizátorokhoz alkalmas

Műszaki termékadatok

Jellemző Tulajdonság Adat Vizsgálati módszer
Szín   sárgásbarna vizuális
Szulfáthamu % tömeg 1,39 DIN 51575
TBN mg KOH/g 10,0 ASTM D2896
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 14,5 DIN 51659-2
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 87,6 DIN 51659-2
Viszkozitási index VI   172 DIN ISO 2909
CCS viszkozitás -30 °C-on mPa·s 4220 ASTM D5293
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 843,0 EN ISO 12185
Lobbanáspont °C 238 DIN EN ISO 2592
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa·s 3,84 ASTM D5481
Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -35 °C-on mPa·s 18.600 ASTM D4684
Noack párolgási veszteség % M/M 6,9 ASTM D5800
Dermedéspont °C -51 DIN ISO 3016

Termék információk: 4L Egységár: N°3 448Ft /L | Br 4 379Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL15969
Br 21 629Ft
Egységár: N°3 406Ft/L | Br 4 326Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 12 db
+
-
21 629Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API SN Plus
API SP
BMW Longlife-01
Chrysler MS-10850
Chrysler MS-10896
Fiat 9.55535-H2
MB 226.5
MB 229.3
Opel/GM-LL-B-025
PSA B71 2296
Porsche A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL VSI SAE 5W-40

Kategória: Személyautó motorolaj
Termékszám: 1111130
Viszkozitás: SAE 5W-40
Olajtípus: Teljesen szintetikus, PAO-alapú
Felhasználás: Személyautó
Technológia: CleanSynto®

Specifikációk:

ACEA A3/B4,
API CF,
API SN Plus,
API SP,

Gyártói jóváhagyások:

API SN Plus,
API SP,
MB-Freigabe 229.3,
Porsche A40,
Renault RN0700,
Renault RN0710,
VW 502 00,
VW 505 00,

Gyártói ajánlások:

BMW Longlife-01,
Chrysler MS-10850,
Chrysler MS-10896,
Fiat 9.55535-H2,
MB 226.5,
Opel/GM-LL-B-025,
PSA B71 2296,

A RAVENOL VSI SAE 5W-40 PAO, azaz polialfaolefin alapú, teljesen szintetikus motorolaj, bevált CleanSynto® technológiával, személyautók turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel rendelkező, valamint ezek nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz.

Összetételének köszönhetően a RAVENOL VSI SAE 5W-40 nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőréteget biztosít, és véd a korrózióval, valamint az oxidáció vagy kokszosodás miatti olajveszteséggel szemben. Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL VSI SAE 5W-40 a károsanyag-kibocsátás mérséklésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez. Minden vezetési körülmény között üzembiztonságot garantál, például szélsőséges stop-and-go városi forgalomban és nagy sebességű autópályás használat során is.

A RAVENOL VSI SAE 5W-40 kiváló hidegindítási tulajdonságok mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó előírásai szerint.


Használati útmutató

A RAVENOL VSI SAE 5W-40 alkalmas minden modern benzin- és dízelmotoros személyautó egész éves, energiatakarékos üzemeltetésére. Kifejezetten turbófeltöltőkhöz, valamint katalizátoros üzemhez fejlesztették ki.


Jellemzők

  • Magas kopásállóság
  • Üzemanyag-megtakarítás a könnyűfutási tulajdonságoknak köszönhetően
  • Kiváló detergens és diszpergens tulajdonságok
  • Megakadályozza a feketeiszap-képződést
  • Hosszú élettartam a magas oxidációs stabilitásnak köszönhetően
  • Kiváló hidegindítási teljesítmény
  • Nagyon jó viszkozitás-hőmérséklet viselkedés
  • Alacsony párolgási hajlam
  • Katalizátorokhoz alkalmas

Műszaki termékadatok

Jellemző Tulajdonság Adat Vizsgálati módszer
Szín   sárgásbarna vizuális
Szulfáthamu % tömeg 1,39 DIN 51575
TBN mg KOH/g 10,0 ASTM D2896
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 14,5 DIN 51659-2
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 87,6 DIN 51659-2
Viszkozitási index VI   172 DIN ISO 2909
CCS viszkozitás -30 °C-on mPa·s 4220 ASTM D5293
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 843,0 EN ISO 12185
Lobbanáspont °C 238 DIN EN ISO 2592
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa·s 3,84 ASTM D5481
Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -35 °C-on mPa·s 18.600 ASTM D4684
Noack párolgási veszteség % M/M 6,9 ASTM D5800
Dermedéspont °C -51 DIN ISO 3016

Termék információk: 5L Egységár: N°3 406Ft /L | Br 4 326Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL13035
Br 10 326Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 033Ft/L | Br 2 582Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 14 db
+
-
10 326Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 10 326Ft Br. 10 200Ft / db Br. 40 798Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 503Ft)
+
-
40 798Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B3
ACEA B4
ACEA C3
API CF
API SN
MB 226.5
MB 229.3
PORSCHE A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502.00
VW 505.00

A Repsol Elite Competición 5W-40 egy teljesen szintetikus motorolaj, amelyet a Repsol versenycsapataival szerzett tapasztalatok alapján fejlesztettek ki, hogy megfeleljen a legextrémebb üzemi követelményeknek. Kifejezetten ajánlott a legfejlettebb és legnagyobb teljesítményű személygépkocsi motorokhoz, például a Porsche, Mercedes-Benz, Audi és BMW gyártók modelljeihez. Benzines és könnyű dízelmotoros járművekhez egyaránt használható, amennyiben azok nem rendelkeznek kipufogógáz-utókezelő rendszerekkel (DPF).

Kiemelkedő tisztaságot, kopásállóságot és oxidációs stabilitást biztosít még magas hőmérsékleten is, ezáltal hozzájárulva a motor hosszabb élettartamához. Hosszabb olajcsere-periódusokat tesz lehetővé, miközben habképződés-gátló tulajdonságai révén megőrzi kenési hatékonyságát magas fordulatszámon is. A motor gyors levegőmentesítését biztosítja, így megelőzve habképződés által keletkezett kopást. Ideális választás azok számára, akik kompromisszummentes teljesítményt keresnek városi, országúti vagy sportos használat esetén.

Nemzetközi teljesítményszintek:

  • ACEA A3/B4
  • API SN/CF

Gyártói jóváhagyások:

  • Porsche A40
  • MB 229.3 / 226.5
  • Renault RN0700, RN0710
  • VW 502 00 / 505 00

Termék információk: 4L Egységár: N°2 033Ft /L | Br 2 582Ft /L Gyártó: REPSOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL16113
Br 4 261Ft
Egységár: N°3 355Ft/L | Br 4 261Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 21 db
+
-
4 261Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B3
ACEA A3/B4
API SN
API SN PLUS
API SP
MB 226.5
MB 229.5
Renault RN 0700
Renault RN 0710
VW 502 00
VW 505 00

Shell Helix Ultra 0W-40

A Shell Helix Ultra 0W-40 teljesen szintetikus, prémium motorolaj nagy teljesítményű benzin-, dízel- és gázüzemű motorokhoz. Aktív tisztítótechnológiája segít megelőzni a lerakódások kialakulását, miközben magas szintű védelmet biztosít a kopással, a korrózióval és az olaj öregedésével szemben.

Kiváló hidegindítási tulajdonságokkal, alacsony párolgási veszteséggel és kedvező súrlódási jellemzőkkel rendelkezik. Korszerű, turbófeltöltős, közvetlen befecskendezésű benzinmotorokhoz is használható, és védelmet nyújt az LSPI jelenséggel szemben. Részecskeszűrő nélküli dízelmotorokhoz ajánlott.

Specifikációk és jóváhagyások:
ACEA A3/B3
ACEA A3/B4
API SN
API SN PLUS
API SP
MB 226.5
MB 229.5
Renault RN 0700
Renault RN 0710
VW 502 00
VW 505 00


Termék információk: 1L Egységár: N°3 355Ft /L | Br 4 261Ft /L Gyártó: SHELL Viszkozitás: 0W40
Cikkszám: NYL16114
Br 15 950Ft
Egységár: N°3 140Ft/L | Br 3 988Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 23 db
+
-
15 950Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B3
ACEA A3/B4
API SN
API SN PLUS
API SP
MB 226.5
MB 229.5
Renault RN 0700
Renault RN 0710
VW 502 00
VW 505 00

Shell Helix Ultra 0W-40

A Shell Helix Ultra 0W-40 teljesen szintetikus, prémium motorolaj nagy teljesítményű benzin-, dízel- és gázüzemű motorokhoz. Aktív tisztítótechnológiája segít megelőzni a lerakódások kialakulását, miközben magas szintű védelmet biztosít a kopással, a korrózióval és az olaj öregedésével szemben.

Kiváló hidegindítási tulajdonságokkal, alacsony párolgási veszteséggel és kedvező súrlódási jellemzőkkel rendelkezik. Korszerű, turbófeltöltős, közvetlen befecskendezésű benzinmotorokhoz is használható, és védelmet nyújt az LSPI jelenséggel szemben. Részecskeszűrő nélküli dízelmotorokhoz ajánlott.

Specifikációk és jóváhagyások:
ACEA A3/B3
ACEA A3/B4
API SN
API SN PLUS
API SP
MB 226.5
MB 229.5
Renault RN 0700
Renault RN 0710
VW 502 00
VW 505 00


Termék információk: 4L Egységár: N°3 140Ft /L | Br 3 988Ft /L Gyártó: SHELL Viszkozitás: 0W40
Cikkszám: NYL13309
Br 4 216Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 319Ft/L | Br 4 216Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
4 216Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 4 216Ft Br. 4 092Ft / db Br. 49 094Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 1 489Ft)
+
-
49 094Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B3
ACEA A3/B4
API SN
API SN Plus
BMW LL-01
Chrysler MS-10725
Fiat 9.55535-N2
Fiat 9.55535.Z2
MB 226.5
MB 229.5
MS-12991
PSA B71 2296
Porsche A40
RN0710
Renault N0700
VW 502.00
VW 505.00

Teljesen szintetikus motorolaj – a Shell legkorszerűbb összetételű terméke, nagy teljesítményű motorok számára Egyedülálló aktív tisztító technológiát alkalmaz azért, hogy támogassa a nagy teljesítményű motorok maximális hatékonysággal való üzemét, úgy hogy megvédi őket a teljesítményt korlátozó kopástól és lerakódásoktól. Kivételes védelem és tisztaság, még a járműgyártó által ajánlott leghosszabb olajcsere-periódusok esetén is Számos jármű gyártó jóváhagyta a nagy teljesítményű járműveikben való használatra, Ferrari ajánlással rendelkezik. Alkalmas a korszerű közvetlen befecskendezésű, turbófeltöltős benzinmotorok esetében, ahol védelmet nyújt a káros alacsony fordulati előgyújtás (LSPI) ellen.


Termék információk: 1L Egységár: N°3 319Ft /L | Br 4 216Ft /L Gyártó: SHELL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL13310
Br 14 689Ft
Egységár: N°2 892Ft/L | Br 3 673Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 50+ db
+
-
14 689Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B3
ACEA A3/B4
API SN
API SN Plus
BMW LL-01
Chrysler MS-10725
Fiat 9.55535-N2
Fiat 9.55535.Z2
MB 226.5
MB 229.5
MS-12991
PSA B71 2296
Porsche A40
RN0710
Renault N0700
VW 502.00
VW 505.00

Teljesen szintetikus motorolaj – a Shell legkorszerűbb összetételű terméke, nagy teljesítményű motorok számára Egyedülálló aktív tisztító technológiát alkalmaz azért, hogy támogassa a nagy teljesítményű motorok maximális hatékonysággal való üzemét, úgy hogy megvédi őket a teljesítményt korlátozó kopástól és lerakódásoktól. Kivételes védelem és tisztaság, még a járműgyártó által ajánlott leghosszabb olajcsere-periódusok esetén is Számos jármű gyártó jóváhagyta a nagy teljesítményű járműveikben való használatra, Ferrari ajánlással rendelkezik. Alkalmas a korszerű közvetlen befecskendezésű, turbófeltöltős benzinmotorok esetében, ahol védelmet nyújt a káros alacsony fordulati előgyújtás (LSPI) ellen.


Termék információk: 4L Egységár: N°2 892Ft /L | Br 3 673Ft /L Gyártó: SHELL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL13655
Br 2 130Ft
Egységár: N°1 677Ft/L | Br 2 130Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 17 db
+
-
2 130Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API CF
API SL
API SM
API SN
Fiat 9.55535-D2
Fiat 9.55535-G2
MB 226.5
MB 229.3
PSA B71 2300
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502.00
VW 505.00

VALVOLINE ALL CLIMATE 10W-40

A VALVOLINE ALL CLIMATE 10W-40 korszerű, szintetikus technológiával gyártott motorolaj, amelyet benzines, dízel- és LPG-üzemű személyautókhoz, könnyű haszonjárművekhez és 4WD járművekhez fejlesztettek. Egész éves használatra készült, megbízható motorvédelmet és stabil teljesítményt biztosít különböző üzemi körülmények között.

A fejlett adalékcsomag segít megakadályozni az iszap- és lerakódásképződést, miközben hatékony kopásvédelmet nyújt magas terhelés és szélsőséges hőmérsékleti viszonyok mellett is. Stabil olajfilmje hozzájárul a motor hosszú élettartamához, valamint támogatja a könnyű hidegindítást és a tiszta motorüzemet.

A VALVOLINE ALL CLIMATE 10W-40 széles körű alkalmazhatóságának köszönhetően kiváló választás régebbi és újabb konstrukciójú európai és ázsiai járművekhez egyaránt, ahol SAE 10W-40 viszkozitású, ACEA A3/B4 vagy API SN/CF teljesítményszintű motorolaj előírt.

Teljesítményszintek és gyártói jóváhagyások

ACEA A3/B4,
API CF,
API SL,
API SM,
API SN,
Fiat 9.55535-D2,
Fiat 9.55535-G2,
MB 226.5,
MB 229.3,
PSA B71 2300,
Renault RN0700,
Renault RN0710,
VW 502.00,
VW 505.00,


Termék információk: 1L Egységár: N°1 677Ft /L | Br 2 130Ft /L Gyártó: VALVOLINE Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL13656
Br 8 245Ft
Egységár: N°1 623Ft/L | Br 2 062Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 26 db
+
-
8 245Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API CF
API SL
API SM
API SN
Fiat 9.55535-D2
Fiat 9.55535-G2
MB 226.5
MB 229.3
PSA B71 2300
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502.00
VW 505.00

VALVOLINE ALL CLIMATE 10W-40

A VALVOLINE ALL CLIMATE 10W-40 korszerű, szintetikus technológiával gyártott motorolaj, amelyet benzines, dízel- és LPG-üzemű személyautókhoz, könnyű haszonjárművekhez és 4WD járművekhez fejlesztettek. Egész éves használatra készült, megbízható motorvédelmet és stabil teljesítményt biztosít különböző üzemi körülmények között.

A fejlett adalékcsomag segít megakadályozni az iszap- és lerakódásképződést, miközben hatékony kopásvédelmet nyújt magas terhelés és szélsőséges hőmérsékleti viszonyok mellett is. Stabil olajfilmje hozzájárul a motor hosszú élettartamához, valamint támogatja a könnyű hidegindítást és a tiszta motorüzemet.

A VALVOLINE ALL CLIMATE 10W-40 széles körű alkalmazhatóságának köszönhetően kiváló választás régebbi és újabb konstrukciójú európai és ázsiai járművekhez egyaránt, ahol SAE 10W-40 viszkozitású, ACEA A3/B4 vagy API SN/CF teljesítményszintű motorolaj előírt.

Teljesítményszintek és gyártói jóváhagyások

ACEA A3/B4,
API CF,
API SL,
API SM,
API SN,
Fiat 9.55535-D2,
Fiat 9.55535-G2,
MB 226.5,
MB 229.3,
PSA B71 2300,
Renault RN0700,
Renault RN0710,
VW 502.00,
VW 505.00,


Termék információk: 4L Egységár: N°1 623Ft /L | Br 2 062Ft /L Gyártó: VALVOLINE Viszkozitás: 10W40
TOVÁBBI TERMÉKEK
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Olajkereső
Support