Cikkszám: NYL11604
Br 3 758Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 959Ft/L | Br 3 758Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 35 db
+
-
3 758Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 3 758Ft Br. 3 642Ft / db Br. 43 699Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 1 397Ft)
+
-
43 699Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

AML Oil No. G 055005 A1 / A2 / A6
ATF D3M
ATF M1375.4
ATF MA-1
ATF SP
Aisin Warner AW-1
Aisin Warner AW-2
BMW 83 22 2 289 720 (ATF3+)
BMW 83 22 2 3 55 599 (ATF6)
BMW 83 22 2 413 477 (ATF7)
BMW 8322 0142516
Bentley Oil No. PY112995PA
Chrysler ATF+4
Chrysler Oil No. 68157995AA
Daihatsu AMMIX ATF D-III Multi D3-SP
ETL 7045E
Ford M2C924-A
Ford M2C949-A
Ford MERCON® LV
Ford MERCON® ULV ATF
Ford MERCON SP
GM 1940767
GM DEXRON® -VI
GM DEXRON II
GM DEXRON III
GM DEXRON IIIH
Honda 08263-999--01HE (EU)
Honda ATF Type 3.1
Honda DW 1/Z-1
Hyundai/Kia SP III
Hyundai/Kia SP IV
Hyundai/Kia SP IV M
Hyundai/Kia SP IV RR
Hyundai No. 040000C905G
Isuzu
JASO 1A(03)
JASO 1A LV(13)
JWS 3309
JWS 3314
JWS 3317
JWS 3324
Jaguar Fluid 8432
Jaguar Oil No. 02JDE 26444
LA 2634
LT 7114
Land Rover Oil No. LR023288
Land Rover Oil No. TYK500050
MB 236.10
MB 236.12
MB 236.14
MB 236.15
MB 236.17
Maserati Oil No. 231603 Mazda ATF M-III
Mazda ATF FZ
Mazda ATF M-V
Mitsubishi J3
Mitsubishi SP II
Mitsubishi SP III
Mitsubishi SP IIM
Mitsubishi SP IV
Mitsubishi SP PA
Nissan Matic D
Nissan Matic J
Nissan Matic S
Red 1
Red 1
Subaru F6
Suzuki AT Oil 2384K
Suzuki AT Oil 5D06
Toyota T III
Toyota T IV
Toyota WS
VW / Audi TL52990 (G 052 990)
VW / Audi TL55540 (G 055 540)
VW / Audi TL60162 (G 060 162)
Volvo 1161540
Volvo 97342 (AT 102)
ZF Lifeguardfluid 6
ZF Lifeguardfluid 8

A Castrol Transmax ATF DEXRON®-VI MERCON® LV Multivehicle a korszerű, modern automata váltók követelményei alapján fejlesztett, a Smooth Drive Technology™ alkalmazásával készült teljesen szintetikus hajtóműolaj. A kivételes technológia lehetővé teszi a hajtóművek élettartamának meghosszabbítását. A Transmax DEXRON®-VI MERCON® LV Multivehicle rendelkezik a GM és a Ford jóváhagyásával, valamint meghaladja az ázsiai gyártmányú gépkocsik automata váltóinak többségéhez előírt JASO 1A minősítés követelményeit. Használható az európai autók 6,7,8 és 9 sebességes automatáinak többségéhez. A Smooth Drive Technology™ alkalmazásával készült Transmax DEXRON®-VI MERCON® LV magas szintű védelmet nyújt, hosszabb ideig biztosítja a váltók kifogástalan működését.


Előnyök
A Ford (MERCON® LV) és a GM (DEXRON®-VI) jóváhagyásaival is rendelkezik
A csekély viszkozitási értékek hozzájárulnak a korszerű automata váltók üzemanyag-takarékos működéséhez
Stabil súrlódási jellemzői sima váltásokat eredményeznek
Magas fokú hőtűrő képessége hatékonyan lassítja az olajAz automata váltók széles köréhez ajánlott hajtóműolaj


Termék információk: 1L Egységár: N°2 959Ft /L | Br 3 758Ft /L Gyártó: CASTROL
Cikkszám: NYL11613
Br 3 499Ft
Egységár: N°2 755Ft/L | Br 3 499Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 25 db
+
-
3 499Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
20VW/Audi TL 52180 (G 052 180)
Alkalmas a következő esetekben történő felhasználásra: Toyota CVT Fluid TC
CVT Fluid DFESuzuki CVT Fluid 3320
CVT Fluid J1
CVT Fluid J4
CVT Fluid J4+.Mazda CVTF 3320
CVTF+4Mini Cooper EZL799Ford CVT23MB 236
CVTF TC
FENissan CVT folyadék NS-1
Lineartronic IILineartronic High Torque Chain CVTFDaihatsu AMMIX CVT Fluid DC
NS-2
NS-2Honda HCF-2 *Hyundai/Kia SP-III
NS-3MMC DIAQUEEN ATF SP-III
SP-CVT 1Chrysler NS-2
Subaru i-CVT Fluid
TL 52516 (G 052 516)Dex CVTAlkalmas Perodua járművekbe
Zöld 1
Zöld 2
ahol Perodua CVT Fluid vagy CVT FE szükséges.*A Transmax CVT alkalmas az összes Honda CVT-ben való használatra
amelyek a következő felszereltséggel rendelkeznek indító tengelykapcsolóval vannak felszerelve.
i-CVT FG
kivéve a 2001-2007-es Honda Fit/Jazz modellt

Termékleírás
A Smooth Drive Technology™ technológiával készült Castrol Transmax CVT egy teljesen szintetikus folyadék, amelyet a
legtöbb személygépkocsi fokozatmentes sebességváltójában (CVT) használnak. Kiváló technológiája hosszabb átviteli
élettartamot tesz lehetővé. Használata a legtöbb tolószíj- vagy lánctechnológiával felszerelt személygépkocsihoz
ajánlható. A Smooth Drive Technology™ technológiával kialakított Castrol Transmax CVT nagyobb
nyomatékkapacitást és fokozott kopásvédelmet biztosít, megnöveli a folyadék teljesítményét, és hosszabb ideig
simább vezetést biztosít a vezetőknek.
Előnyök
• Nagyobb nyomatékkapacitás
• Fokozott kopásvédelem a tolószíj-tárcsa interfészben
• Kiváló működési hatékonyság a szíj elcsúszásának csökkentett
kockázatával
• Fokozott oxidációs stabilitás kiváló viszkozitásszabályozással


Termék információk: 1L Egységár: N°2 755Ft /L | Br 3 499Ft /L Gyártó: CASTROL
Cikkszám: NYL12768
Br 64 368Ft
Egységár: N°2 535Ft/L | Br 3 219Ft/L
Kiszerelés: 20L
Készleten: 12 db
+
-
64 368Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA E9-08/ E7-04
API CJ-4/ CI-4  Plus/ CI-4
API CK-4
CAT ECF-3
Cummins CES 20081
DDC PGOS 93K218
DEUTZ DQC II-05
MAN M3275
Mack EO-O Premium Plus
Volvo VDS-4

A Caterpillar motorolajat az ExxonMobil gyártja.

Gyártói cikkszám: 308-1476

A Cat® DEO-ULS a legjobb minőségű dízelmotorolaj a Caterpillar® utókezelő rendszerrel felszerelt közúti és nem közúti motorokhoz (közúti 2007/2010 és nem közúti Tier 4, Stage IIIB/IV, Step 4), valamint utókezelés nélküli dízelmotorokhoz és gépjárművek benzinmotorjaihoz. A Cat DEO-ULS meghaladja a Caterpillar ECF-3 (Engine Crankcase Fluid Specification) és az API CJ-4 és API SM kategóriák teljesítménykövetelményeit.

A Cat DEO-ULS pontos mennyiségű szulfátos hamut, foszfort és ként tartalmaz, hogy megőrizze az utókezelő rendszer alkatrészeinek élettartamát, miközben kiváló motorvédelmet biztosít. A Cat DEO-ULS széleskörű tesztek során az ECF-3 szabványoknál több mint háromszor jobb olajfogyasztást mutatott.

A Cat DEO-ULS-ről az is bebizonyosodott, hogy kiváló szelepsorvédelmet nyújt, és minimálisra csökkenti a dugattyú lerakódások kialakulását.

Előnyök

- Csökkentett motor kopás - A továbbfejlesztett detergensek tisztábban tartják a motor alkatrészeit, a jobb korom diszperzió pedig javítja a viszkozitást, ami szabályozza a motor kopását.

- Minimális lerakódások - A csökkentett oxidációs bomlás és a termikus degradáció javítja a stabilitást, ami minimalizálja a lerakódások kialakulását.

- Hosszabb védelem - A speciálisan tervezett adalékok kiváló motorvédelmet biztosítanak, miközben támogatják a következetes kibocsátási teljesítményt és meghosszabbítják az utókezelő rendszer alkatrészeinek élettartamát.

Olajcsere időköz: legfeljebb 500 munkaóra


Termék információk: 20L Egységár: N°2 535Ft /L | Br 3 219Ft /L Gyártó: CAT Viszkozitás: 10W30
Cikkszám: NYL11878
Br 4 556Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 587Ft/L | Br 4 556Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 26 db
+
-
4 556Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 4 556Ft Br. 4 250Ft / db Br. 50 999Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 3 668Ft)
+
-
50 999Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
RENAULT DPO
RENAULT DPO/RWX

• RENAULT gépkocsik DPO tipusú automata váltóihoz ajánlott.
• Nem használható az első generációs RENAULT automata sebességváltókhoz (MB, AD4, AR4, AD8)• Surlódási tulajdonságai kifejezetten úgy lettek kialakítva, hogy tökéletes működést biztosítson a RENAULT automata sebességváltók számára.
• Speciálisan kialakított surlódási tulajdonságainak köszönhetően tökéletes működést biztosít : finomam kapcsolódó sebességfokozatok, minimális zaj.
• Kiváló kopáscsökkentő, korrózió- és habzásgátló adalékokat tartalmaz.
• Nagyon magas viszkozitási index.
• Alacsony hőmérsékleten is tökéletes működést biztosít.
• Alacsony dermedésponttal rendelkezik.


Termék információk: 1L Egységár: N°3 587Ft /L | Br 4 556Ft /L Gyártó: ELF
Cikkszám: NYL18008
Br 3 766Ft
Egységár: N°2 965Ft/L | Br 3 766Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 20 db
+
-
3 766Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SNACEA C3Volkswagen VW 505.00/505.01Mercedes-Benz MB 229.31/229.51/229.52GM Dexos 2

Az ENEOS Hyper 5W-30 prémium minőségű, teljesen szintetikus csökkentett hamutartalmú motorolaj kifejezetten japán, koreai és amerikai típusú benzines és részecskeszűrővel szerelt dízel üzemű erőforrásokhoz.

Elsősorban azoknál a márkáknál javasoljuk (Kia, Hyundai), ahol az ACEA C3 teljesítményszint az iránymutató. Használata garantálja a gyors, stabil olajfilm kialakulását már alacsony hőmérsékleten is, ezáltal minimalizálva a motorkopást.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 965Ft /L | Br 3 766Ft /L Gyártó: ENEOS Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL18001
Br 13 191Ft
Egységár: N°2 597Ft/L | Br 3 298Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 13 db
+
-
13 191Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SNACEA C3Volkswagen VW 505.00/505.01Mercedes-Benz MB 229.31/229.51/229.52GM Dexos 2

Az ENEOS Hyper 5W-30 prémium minőségű, teljesen szintetikus csökkentett hamutartalmú motorolaj kifejezetten japán, koreai és amerikai típusú benzines és részecskeszűrővel szerelt dízel üzemű erőforrásokhoz.

Elsősorban azoknál a márkáknál javasoljuk (Kia, Hyundai), ahol az ACEA C3 teljesítményszint az iránymutató. Használata garantálja a gyors, stabil olajfilm kialakulását már alacsony hőmérsékleten is, ezáltal minimalizálva a motorkopást.


Termék információk: 4L Egységár: N°2 597Ft /L | Br 3 298Ft /L Gyártó: ENEOS Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL18002
Br 12 393Ft
Egységár: N°2 440Ft/L | Br 3 099Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 10 db
+
-
12 393Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A5/B5FORD WSS-M2C913AFORD WSS-M2C913BFORD WSS-M2C913C  FORD WSS-M2C913DJaguar Land Rover STJLR.03.5003

Az ENEOS Hyper Multi 5W-30 prémium minőségű, teljesen szintetikus üzemanyag-takarékos motorolaj kifejezetten japán, koreai és amerikai típusú benzin és részecskeszűrő nélküli dízel üzemű erőforrásokhoz.

Használata garantálja a gyors, stabil olajfilm kialakulását már alacsony hőmérsékleten is, ezáltal minimalizálva a motorkopást.


Termék információk: 4L Egységár: N°2 440Ft /L | Br 3 099Ft /L Gyártó: ENEOS Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL17390
Br 3 767Ft
Egységár: N°2 966Ft/L | Br 3 767Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 36 db
+
-
3 767Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
AISIN WARNER/AW-1
BMW 81 22 9 400 272
BMW 81 22 9 400 275
BMW 81 22 9 407 738
BMW 83 22 0 397 114
BMW 83 22 0 403 248
BMW 83 22 0 403 249
BMW 83 22 0 432 807
BMW 83 22 2 167 718
BMW 83 22 9 407 858
BMW 83 22 9 407 859
DEXRON VI
FIAT 9.55550-AV2
FORD MERCON LV
GM 9256039/88863400
HONDA DW-1
HYUNDAI SP IV
JASO M315 TYPE 1A-LV
JWS 3324
KIA SP-IV
NISSAN MATIC S
TOYOTA TYPE WS
VW G 055 540 A2

A Fuchs Titan ATF 6400 egy prémium teljesítményű hajtóműolaj automata váltókhoz. Csökkentett viszkozitású, kifejezetten a japán és az amerikai gyártók automatikus sebességváltójához lett tervezve. Engedélyezve a DEXRON VI és a MERCON LV szerint.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 966Ft /L | Br 3 767Ft /L Gyártó: FUCHS
Cikkszám: NYL11392
Br 3 776Ft
Egységár: N°2 973Ft/L | Br 3 776Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
3 776Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

MB 236.15


A legújabb Mercedes-Benz 7-G Tronic Plus (NAG II+) automataváltók, prémium teljesítményű, üzemanyag takarékos, kék színű automatahajtómű-olaja.
Korábban kiadott Mercedes specifikációkkal nem kompatibilis!
A TITAN ATF 7134 FE válogatott alapolajokra és a legújabb csúcstechnológiájú adalékokra épülő, alacsony viszkozitású termék, amely gyári első feltöltésre készült.
Kiemelkedő alacsony hőmérsékleti tulajdonságokkal rendelkezik.
Az extrém súrlódási stabilitása megengedi a meghosszabbított olajcsere periódus alkalmazását.
Más jóváhagyású hajtómű-olajjal nem keverhető!


Termék információk: 1L Egységár: N°2 973Ft /L | Br 3 776Ft /L Gyártó: FUCHS
Cikkszám: NYL11367
Br 67 002Ft
Egységár: N°2 638Ft/L | Br 3 351Ft/L
Kiszerelés: 20L
Készleten: 2 db
+
-
67 002Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

MB 236.15


A legújabb Mercedes-Benz 7-G Tronic Plus (NAG II+) automataváltók, prémium teljesítményű, üzemanyag takarékos, kék színű automatahajtómű-olaja.
Korábban kiadott Mercedes specifikációkkal nem kompatibilis!
A TITAN ATF 7134 FE válogatott alapolajokra és a legújabb csúcstechnológiájú adalékokra épülő, alacsony viszkozitású termék, amely gyári első feltöltésre készült.
Kiemelkedő alacsony hőmérsékleti tulajdonságokkal rendelkezik.
Az extrém súrlódási stabilitása megengedi a meghosszabbított olajcsere periódus alkalmazását.
Más jóváhagyású hajtómű-olajjal nem keverhető!


Termék információk: 20L Egységár: N°2 638Ft /L | Br 3 351Ft /L Gyártó: FUCHS
Cikkszám: NYL11768
Br 3 751Ft
Egységár: N°2 953Ft/L | Br 3 751Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 30 db
+
-
3 751Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
BMW 83 22 0 136 376BMW 83 22 0 429 154CHRYSLER CVTF+4DAIHATSU AMMIX CVTF-DC/-DFEDODGE/JEEP NS-2/CVTF+4FORD WSS-M2C933-A/MERCON CGM 19260800GM DEX-CVTGM HP CVTFHONDA HCF-2HYUNDAI/KIA SP-CVT1MAZDA CVTF 3320MITSUBISHI CVTF-J1/J4NISSAN NS-1/NS-2/NS-3SUBARU Lineartronic CV-30/CVTF/CVTF- II/CVTF-HT/E-CVT/iCVTSUZUKI TC/NS-2/CVT Green 1/CVT Green 2/CVTF 3320TOYOTA TC/CVT FEVW TL 521 80 (G 052 180)VW TL 525 16 (G 052 516)

Kifejezetten az acélból készült tolószíjakat vagy sebességváltó láncokat használó számos CVT-váltóhoz tervezett prémium teljesítményű CVTF.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 953Ft /L | Br 3 751Ft /L Gyártó: FUCHS
Cikkszám: NYL11372
Br 4 813Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 789Ft/L | Br 4 813Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 4 813Ft Br. 4 749Ft / db Br. 56 988Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 757Ft)
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

API GL 5
MB 235.7
VW G 052 145 A1
VW G 052 190 A2
VW G 055 190 A2
VW TL 521 45-X
VW TL 521 90
ZF TE-ML 18

Teljesen szintetikus, üzemanyag takarékos hajtóműolaj személygépjárművek részére, amely növeli a hajtómű hatékonyságát az alacsony viszkozitási szint következtében.

TITAN SINTOPOID FE 75W-85 modern adalék technológiára épülő, többcélú hajtóműolaj szintetikus alapolajból. Speciális súrlódás módosító adalékai csökkentik az erő veszteséget a hajtóművekben és a csapágyakban, ezáltal növelve a hajtómű hatékonyságát és biztosítva a korlátozott csúszású differenciálművek példátlan teljesítményét. Az olajtöltet üzemelési hőmérséklete szignifikánsan alacsonyabb a folyamatos üzemelés alatt.  A TITAN SINTOPOID FE 75W-85 termék a vezető autógyártókkal kooperációban fejlesztett és tesztelt hajtóműolaj. 

TITAN SINTOPOID FE 75W-85 keverhető és kompatibilis más hagyományos hajtóműolajokkal. Annak érdekében, hogy a TITAN SINTOPOID FE 75W-85 előnyeit a lehető legnagyobb mértékben kihasználjuk, ajánlott az olajtöltet teljes cseréje.

  • Üzemanyag takarékos
  • Termék megoldás lehet, több terméknek a kiváltására számos alkalmazási helyen, még korlátozott csúszású (LS) differenciálművek esetén is
  • TITAN SINTOPOID FE 75W-85 használata ajánlott nagy igénybevételnek kitett tengelyhajtásokban való alkalmazására, mint élettartam kenőanyag.
  • Védelmet biztosít a kopások, az iszap képződés és ennek összetapadása, valamint a korrózió ellen.
  • TITAN SINTOPOID FE 75W-85 a nagyon jó hőmérséklet - viszkozitás tulajdonságainak köszönhetően, biztosítja a megfelelő kenőfilm kialakulását még nagyon alacsony, vagy nagyon magas üzemelési hőmérsékleteken is.
  • Kiváló hő stabilitással rendelkezik. Nem habzik még legnagyobb igénybevétel esetén sem.
  • Kompatibilis a legtöbb tömítés anyagával és egyéb elasztomerekkel.

Termék információk: 1L Egységár: N°3 789Ft /L | Br 4 813Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 75W85
Cikkszám: NYL15002
Br 3 808Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 998Ft/L | Br 3 808Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 22 db
+
-
3 808Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 3 808Ft Br. 3 679Ft / db Br. 44 141Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 1 550Ft)
+
-
44 141Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A5/B5

Gyári csomagolású motorolaj kifejezetten a KIA gyártmányú gépjárművekhez, ahol az ACEA nemzetközi szabvány szerinti A5/B5 telejsítményszint van előírva.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 998Ft /L | Br 3 808Ft /L Gyártó: KIA Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15000
Br 17 775Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 800Ft/L | Br 3 555Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 5 db
+
-
17 775Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 17 775Ft Br. 17 311Ft / db Br. 51 932Ft / 1 karton3 db/karton (Megtakarítás. 1 394Ft)
+
-
51 932Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A5/B5

Gyári csomagolású motorolaj kifejezetten a KIA gyártmányú gépjárművekhez, ahol az ACEA nemzetközi szabvány szerinti A5/B5 telejsítményszint van előírva.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 800Ft /L | Br 3 555Ft /L Gyártó: KIA Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15003
Br 4 595Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 618Ft/L | Br 4 595Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 28 db
+
-
4 595Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 4 595Ft Br. 4 448Ft / db Br. 53 376Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 1 763Ft)
+
-
53 376Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3

Gyári csomagolású motorolaj kifejezetten a KIA gyártmányú gépjárművekhez, ahol az ACEA  nemzetközi szabvány szerinti C3 teljesítményszint van előírva.


Termék információk: 1L Egységár: N°3 618Ft /L | Br 4 595Ft /L Gyártó: KIA Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15001
Br 18 508Ft
Egységár: N°2 915Ft/L | Br 3 702Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 26 db
+
-
18 508Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3

Gyári csomagolású motorolaj kifejezetten a KIA gyártmányú gépjárművekhez, ahol az ACEA  nemzetközi szabvány szerinti C3 teljesítményszint van előírva.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 915Ft /L | Br 3 702Ft /L Gyártó: KIA Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15004
Br 5 068Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 990Ft/L | Br 5 068Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
5 068Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 5 068Ft Br. 4 827Ft / db Br. 57 918Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 2 891Ft)
+
-
57 918Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C5


KIA Original C5 0W-20

Teljesen szintetikus motorolaj, kifejezetten a modern Kia járművekhez fejlesztve.

  • Megfelel az ACEA C5 szabványnak

  • Optimális hidegindítási védelem és alacsony viszkozitás

  • Hozzájárul a csökkentett üzemanyag-fogyasztáshoz és kibocsátáshoz

  • Tisztán tartja a motort és védi a kopástól


Specifikációk :
ACEA C5
SAE 0W-20


Termék információk: 1L Egységár: N°3 990Ft /L | Br 5 068Ft /L Gyártó: KIA Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL11066
Br 3 592Ft
Egységár: N°2 828Ft/L | Br 3 592Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 46 db
+
-
3 592Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API CF
API SN
BMW Longlife-98
MB 229.3
VW 502 00
VW 505 00

LIQUI MOLY LEICHTLAUF HC7 5W30

Csúcskategóriás, modern, üzemanyag-takarékos motorolaj négyévszakos használatra. A nem hagyományos, hidrokrakkolt alapolajok és a legújabb adaléktechnológia kombinációja garantálja hogy a motorolaj  csökkenti az olaj- és az üzemanyag-fogyasztást és gondoskodik a motor gyors átolajozásáról.

Alkalmazási terület:

Optimális a modern, többszelepes és turbófeltöltős, töltőlevegőhűtős és anélküli benzinmotorokhoz és dízelmotorokhoz, valamint gázüzemű (CNG/LPG) személygépkocsikhoz. Különösen alkalmas hosszú  olajcsere-időközök és a motor nagy igénybevétele esetén.

Specifikációk / Jóváhagyások
ACEA A3, ACEA B4

A LIQUI MOLY ezt a terméket azokhoz a járművekhez vagy egységekhez ajánlja, amelyeknél az alábbi specifikációk vagy gyári alkatrészszámok szükségesk:
API SP, BMW Longlife-98, Chrysler, Daihatsu, Ford, GM, Honda, Hyundai, Isuzu, Kia, Mazda, MB 229.3, Mitsubishi, Nissan, Opel GM-LL-A-025, Opel GM-LL-B-025, Renault RN 0700, Renault RN 0710, Subaru, Suzuki, Toyota, VW 502 00, VW 505 00


Termék információk: 1L Egységár: N°2 828Ft /L | Br 3 592Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11025
Br 13 703Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 698Ft/L | Br 3 426Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 13 703Ft Br. 12 778Ft / db Br. 51 110Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 3 699Ft)
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API CF
API SN
BMW Longlife-98
MB 229.3
VW 502 00
VW 505 00

LIQUI MOLY LEICHTLAUF HC7 5W30

Csúcskategóriás, modern, üzemanyag-takarékos motorolaj négyévszakos használatra. A nem hagyományos, hidrokrakkolt alapolajok és a legújabb adaléktechnológia kombinációja garantálja hogy a motorolaj  csökkenti az olaj- és az üzemanyag-fogyasztást és gondoskodik a motor gyors átolajozásáról.

Alkalmazási terület:

Optimális a modern, többszelepes és turbófeltöltős, töltőlevegőhűtős és anélküli benzinmotorokhoz és dízelmotorokhoz, valamint gázüzemű (CNG/LPG) személygépkocsikhoz. Különösen alkalmas hosszú  olajcsere-időközök és a motor nagy igénybevétele esetén.

Specifikációk / Jóváhagyások
ACEA A3, ACEA B4

A LIQUI MOLY ezt a terméket azokhoz a járművekhez vagy egységekhez ajánlja, amelyeknél az alábbi specifikációk vagy gyári alkatrészszámok szükségesk:
API SP, BMW Longlife-98, Chrysler, Daihatsu, Ford, GM, Honda, Hyundai, Isuzu, Kia, Mazda, MB 229.3, Mitsubishi, Nissan, Opel GM-LL-A-025, Opel GM-LL-B-025, Renault RN 0700, Renault RN 0710, Subaru, Suzuki, Toyota, VW 502 00, VW 505 00


Termék információk: 4L Egységár: N°2 698Ft /L | Br 3 426Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11026
Br 17 972Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 831Ft/L | Br 3 595Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 17 972Ft Br. 15 436Ft / db Br. 61 743Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 10 145Ft)
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API CF
API SN
BMW Longlife-98
MB 229.3
VW 502 00
VW 505 00

LIQUI MOLY LEICHTLAUF HC7 5W30

Csúcskategóriás, modern, üzemanyag-takarékos motorolaj négyévszakos használatra. A nem hagyományos, hidrokrakkolt alapolajok és a legújabb adaléktechnológia kombinációja garantálja hogy a motorolaj  csökkenti az olaj- és az üzemanyag-fogyasztást és gondoskodik a motor gyors átolajozásáról.

Alkalmazási terület:

Optimális a modern, többszelepes és turbófeltöltős, töltőlevegőhűtős és anélküli benzinmotorokhoz és dízelmotorokhoz, valamint gázüzemű (CNG/LPG) személygépkocsikhoz. Különösen alkalmas hosszú  olajcsere-időközök és a motor nagy igénybevétele esetén.

Specifikációk / Jóváhagyások
ACEA A3, ACEA B4

A LIQUI MOLY ezt a terméket azokhoz a járművekhez vagy egységekhez ajánlja, amelyeknél az alábbi specifikációk vagy gyári alkatrészszámok szükségesk:
API SP, BMW Longlife-98, Chrysler, Daihatsu, Ford, GM, Honda, Hyundai, Isuzu, Kia, Mazda, MB 229.3, Mitsubishi, Nissan, Opel GM-LL-A-025, Opel GM-LL-B-025, Renault RN 0700, Renault RN 0710, Subaru, Suzuki, Toyota, VW 502 00, VW 505 00


Termék információk: 5L Egységár: N°2 831Ft /L | Br 3 595Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL14019
Br 4 377Ft
Egységár: N°3 446Ft/L | Br 4 377Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
4 377Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN
BMW LL-04
MB 229.51
Porsche C30
VW 504 00
VW 507 00

LIQUI MOLY LONGLIFE III 5W30

Alacsony súrlódású motorolaj a Longlife 3 generációból, szintetikus technológián alapulva. Kiváló motortisztaságot biztosít, és csökkenti a problémás lerakódások kialakulását. Megbízható működést garantál, valamint maximalizálja a dízel részecskeszűrő (DPF) élettartamát. Hosszú olajcsere-periódussal (WIV stb.) rendelkező járművekhez készült.

Kifejezetten Volkswagen és a VW-csoport járműveihez fejlesztve. Benzines és dízelmotorokhoz egyaránt alkalmas, beleértve az FSI, common rail és pumpe-düse (adagolófúvókás) technológiát. Gázüzemű (CNG/LPG) járművekhez, valamint dízel részecskeszűrővel (DPF) felszerelt – akár utólag átalakított – járművekhez is megfelelő. Turbófeltöltőkkel és katalizátorokkal tesztelve.

Alkalmazás
Be kell tartani a jármű- vagy egységgyártó előírásait és utasításait. Az optimális hatás kizárólag keveretlen (hígítatlan) használat esetén érhető el.


Termék információk: 1L Egységár: N°3 446Ft /L | Br 4 377Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL14040
Br 16 340Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 217Ft/L | Br 4 085Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 50+ db
+
-
16 340Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 16 340Ft Br. 15 822Ft / db Br. 63 287Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 2 073Ft)
+
-
63 287Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN
BMW LL-04
MB 229.51
Porsche C30
VW 504 00
VW 507 00

LIQUI MOLY LONGLIFE III 5W30

Alacsony súrlódású motorolaj a Longlife 3 generációból, szintetikus technológián alapulva. Kiváló motortisztaságot biztosít, és csökkenti a problémás lerakódások kialakulását. Megbízható működést garantál, valamint maximalizálja a dízel részecskeszűrő (DPF) élettartamát. Hosszú olajcsere-periódussal (WIV stb.) rendelkező járművekhez készült.

Kifejezetten Volkswagen és a VW-csoport járműveihez fejlesztve. Benzines és dízelmotorokhoz egyaránt alkalmas, beleértve az FSI, common rail és pumpe-düse (adagolófúvókás) technológiát. Gázüzemű (CNG/LPG) járművekhez, valamint dízel részecskeszűrővel (DPF) felszerelt – akár utólag átalakított – járművekhez is megfelelő. Turbófeltöltőkkel és katalizátorokkal tesztelve.

Alkalmazás
Be kell tartani a jármű- vagy egységgyártó előírásait és utasításait. Az optimális hatás kizárólag keveretlen (hígítatlan) használat esetén érhető el.


Termék információk: 4L Egységár: N°3 217Ft /L | Br 4 085Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL14013
Br 20 629Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 249Ft/L | Br 4 126Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
20 629Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 20 629Ft Br. 18 709Ft / db Br. 74 834Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 7 681Ft)
+
-
74 834Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN
BMW LL-04
MB 229.51
Porsche C30
VW 504 00
VW 507 00

LIQUI MOLY LONGLIFE III 5W30

Alacsony súrlódású motorolaj a Longlife 3 generációból, szintetikus technológián alapulva. Kiváló motortisztaságot biztosít, és csökkenti a problémás lerakódások kialakulását. Megbízható működést garantál, valamint maximalizálja a dízel részecskeszűrő (DPF) élettartamát. Hosszú olajcsere-periódussal (WIV stb.) rendelkező járművekhez készült.

Kifejezetten Volkswagen és a VW-csoport járműveihez fejlesztve. Benzines és dízelmotorokhoz egyaránt alkalmas, beleértve az FSI, common rail és pumpe-düse (adagolófúvókás) technológiát. Gázüzemű (CNG/LPG) járművekhez, valamint dízel részecskeszűrővel (DPF) felszerelt – akár utólag átalakított – járművekhez is megfelelő. Turbófeltöltőkkel és katalizátorokkal tesztelve.

Alkalmazás
Be kell tartani a jármű- vagy egységgyártó előírásait és utasításait. Az optimális hatás kizárólag keveretlen (hígítatlan) használat esetén érhető el.


Termék információk: 5L Egységár: N°3 249Ft /L | Br 4 126Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11315
Br 15 357Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 023Ft/L | Br 3 840Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 15 357Ft Br. 13 210Ft / db Br. 52 838Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 8 591Ft)
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SP
Chrysler MS-6395
Fiat 9.55535-CR1
Ford WSS-M2C 946-A
Ford WSS-M2C 946-B1
Ford WSS-M2C 961-A1
GM 6094 M
GM dexos1 Gen3
ILSAC GF-6A

Liqui Moly Molygen New Generation 5W-30

Kategória: Szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj
Viszkozitás: SAE 5W-30
Kiszerelések: 1L, 4L, 5L

 Termékleírás

A Liqui Moly Molygen New Generation 5W-30 egy csúcstechnológiás, szintetikus motorolaj, amelyet kifejezetten a modern benzin- és dízelmotorok igényeihez fejlesztettek ki. A Molygen technológia révén kiváló kopásvédelmet és tisztaságot biztosít a motor számára, miközben hozzájárul az üzemanyag-fogyasztás csökkentéséhez.

Főbb jellemzők

  • Kiváló kopásvédelem: A Molygen technológia aktív kopásvédelmet nyújt, meghosszabbítva ezzel a motor élettartamát.

  • Üzemanyag-megtakarítás: Az alacsony súrlódású formulának köszönhetően csökkenti az üzemanyag-fogyasztást.

  • Motor tisztaság: Hatékonyan tisztítja a motort, megakadályozva a lerakódások kialakulását.

  • Kiváló hidegindítás: Gyors olajáramlást biztosít alacsony hőmérsékleten is, megkönnyítve ezzel a hidegindítást.

  • Stabilitás: Magas hőmérsékleten is megőrzi viszkozitását, biztosítva a motor optimális működését.

Alkalmazási terület

Ideális választás modern benzin- és dízelmotorokhoz, beleértve a közvetlen befecskendezésű, turbófeltöltős és részecskeszűrővel (DPF) ellátott motorokat is. Különösen ajánlott olyan járművekhez, amelyek hosszabb olajcsere-intervallumokat igényelnek.

Jóváhagyások és ajánlások

  • API: SP

  • ILSAC: GF-6A

  • Gyártói ajánlások: Chrysler MS-6395, Fiat 9.55535-CR1, Ford WSS-M2C 946-A/B1, GM dexos1 Gen 3, Honda, Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Toyota.

 Elérhető kiszerelések

  • 1 liter

  • 4 liter

  • 5 liter


Ez a motorolaj kiváló választás mindazok számára, akik a legmodernebb technológiát keresik járművük motorjának védelme és teljesítményének optimalizálása érdekében. A Molygen technológia nemcsak a motor élettartamát növeli meg, hanem hozzájárul az üzemanyag-fogyasztás csökkentéséhez is.


Termék információk: 4L Egységár: N°3 023Ft /L | Br 3 840Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
TOVÁBBI TERMÉKEK
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Olajkereső
Support