Cikkszám: NYL15779
Br 4 966Ft
Egységár: N°3 910Ft/L | Br 4 966Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 14 db
+
-
4 966Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN
BMW Longlife-04
MB-Freigabe 229.51
MB-Freigabe 229.52
Porsche C30
VW 504 00
VW 507 00

RAVENOL HSW SAE 0W-30
Ravenol – Motorolaj
Személygépkocsi motorolaj

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1112118
Viszkozitás: 0W-30
Specifikáció: ACEA C3, API SN
Olajtípus: Szintetikus
Jóváhagyások: BMW Longlife-04, MB-Freigabe 229.51, MB-Freigabe 229.52, Porsche C30, VW 504 00, VW 507 00
Technológia: Clean Synto®

A RAVENOL HSW SAE 0W-30 szintetikus alapú, alacsony súrlódású motorolaj, amely >30% PAO-tartalommal és bevált CleanSynto® technológiával készült benzin- és dízelmotorokhoz turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel vagy anélkül.

A RAVENOL HSW SAE 0W-30 meghosszabbítja a dízel részecskeszűrő élettartamát azáltal, hogy csökkenti a hamuképző részecskék koncentrációját a kipufogógázban. Csökkenti a környezetre káros gázok kibocsátását, és nagyobb biztonságot nyújt a motor számára tartós védelem révén.

Formulájának köszönhetően biztonságos kenőréteget biztosít még nagyon magas üzemi hőmérsékleten is, és véd a korróziótól, valamint az oxidáció vagy kokszosodás miatti olajveszteségtől. Kiváló hidegindítási tulajdonságai optimális kenésbiztonságot nyújtanak a hidegjárati fázisban.

Az üzemanyag-fogyasztás csökkentésével a RAVENOL HSW SAE 0W-30 hozzájárul a környezet védelméhez a károsanyag-kibocsátás mérséklésével. Minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

A RAVENOL HSW SAE 0W-30 minden vezetési körülmény között üzembiztonságot garantál, legyen szó szélsőséges araszolásról városi forgalomban vagy nagy sebességű autópályás vezetésről.

Az olajcsere-intervallumokat a gyártói előírásoknak megfelelően kell követni.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL HSW SAE 0W-30 minden olyan járműben alkalmazható, amely LongLife szervizprogrammal vagy anélkül működik, ezért alkalmas hosszabb olajcsere-intervallumokra, illetve DPF-fel (dízel részecskeszűrő) szerelt és anélküli járművekhez is. Mindig tartsa be a gyártó előírásait.

Jellemzők

  • Különösen alacsony súrlódás, speciális adalékoknak köszönhetően széles előnyökkel

  • Kiemelkedő motorvédelem hidegindítás után és nehéz körülmények között is

  • Gyors kenés biztosítása -30 °C alatti hőmérsékleteken, és elegendően vastag olajfilm >150 °C-on nagy sebességű utazások során

  • Jó védelem a kopással és lerakódásokkal szemben, miközben magas motortisztaságot és üzemanyag-megtakarítást nyújt

  • A hidraulikus emelők minden hőmérsékleten megfelelően működnek az elegendő olajnyomás miatt

  • Nem befolyásolja a tömítéseket

  • Megvédi a motort az iszapképződéstől, kokszosodástól, lakkszerű lerakódásoktól és korróziótól még kedvezőtlen körülmények között is

Műszaki adatok

Tulajdonság Mértékegység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 836,0 EN ISO 12185
Szín   sárgásbarna VIZUÁLIS
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on mm²/s 12,2 DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on mm²/s 62,4 DIN 51562-1
Viszkozitási index VI   197 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa*s 3,7 ASTM D5481
CCS viszkozitás -35 °C-on mPa*s 5890 ASTM D5293
MRV viszkozitás -40 °C-on mPa*s 19 200 ASTM D4684
Dermedéspont °C -54 DIN ISO 3016
Noack párolgási veszteség % M/M 10,0 ASTM D5800
Lobbanáspont °C 228 DIN EN ISO 2592
TBN mg KOH/g 8,3 ASTM D2896
Szulfáthamu % m/m 0,7 DIN 51575

Termék információk: 1L Egységár: N°3 910Ft /L | Br 4 966Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W30
Cikkszám: NYL15780
Br 20 051Ft
Egységár: N°3 158Ft/L | Br 4 011Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 7 db
+
-
20 051Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN
BMW Longlife-04
MB-Freigabe 229.51
MB-Freigabe 229.52
Porsche C30
VW 504 00
VW 507 00

RAVENOL HSW SAE 0W-30
Ravenol – Motorolaj
Személygépkocsi motorolaj

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1112118
Viszkozitás: 0W-30
Specifikáció: ACEA C3, API SN
Olajtípus: Szintetikus
Jóváhagyások: BMW Longlife-04, MB-Freigabe 229.51, MB-Freigabe 229.52, Porsche C30, VW 504 00, VW 507 00
Technológia: Clean Synto®

A RAVENOL HSW SAE 0W-30 szintetikus alapú, alacsony súrlódású motorolaj, amely >30% PAO-tartalommal és bevált CleanSynto® technológiával készült benzin- és dízelmotorokhoz turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel vagy anélkül.

A RAVENOL HSW SAE 0W-30 meghosszabbítja a dízel részecskeszűrő élettartamát azáltal, hogy csökkenti a hamuképző részecskék koncentrációját a kipufogógázban. Csökkenti a környezetre káros gázok kibocsátását, és nagyobb biztonságot nyújt a motor számára tartós védelem révén.

Formulájának köszönhetően biztonságos kenőréteget biztosít még nagyon magas üzemi hőmérsékleten is, és véd a korróziótól, valamint az oxidáció vagy kokszosodás miatti olajveszteségtől. Kiváló hidegindítási tulajdonságai optimális kenésbiztonságot nyújtanak a hidegjárati fázisban.

Az üzemanyag-fogyasztás csökkentésével a RAVENOL HSW SAE 0W-30 hozzájárul a környezet védelméhez a károsanyag-kibocsátás mérséklésével. Minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

A RAVENOL HSW SAE 0W-30 minden vezetési körülmény között üzembiztonságot garantál, legyen szó szélsőséges araszolásról városi forgalomban vagy nagy sebességű autópályás vezetésről.

Az olajcsere-intervallumokat a gyártói előírásoknak megfelelően kell követni.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL HSW SAE 0W-30 minden olyan járműben alkalmazható, amely LongLife szervizprogrammal vagy anélkül működik, ezért alkalmas hosszabb olajcsere-intervallumokra, illetve DPF-fel (dízel részecskeszűrő) szerelt és anélküli járművekhez is. Mindig tartsa be a gyártó előírásait.

Jellemzők

  • Különösen alacsony súrlódás, speciális adalékoknak köszönhetően széles előnyökkel

  • Kiemelkedő motorvédelem hidegindítás után és nehéz körülmények között is

  • Gyors kenés biztosítása -30 °C alatti hőmérsékleteken, és elegendően vastag olajfilm >150 °C-on nagy sebességű utazások során

  • Jó védelem a kopással és lerakódásokkal szemben, miközben magas motortisztaságot és üzemanyag-megtakarítást nyújt

  • A hidraulikus emelők minden hőmérsékleten megfelelően működnek az elegendő olajnyomás miatt

  • Nem befolyásolja a tömítéseket

  • Megvédi a motort az iszapképződéstől, kokszosodástól, lakkszerű lerakódásoktól és korróziótól még kedvezőtlen körülmények között is

Műszaki adatok

Tulajdonság Mértékegység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 836,0 EN ISO 12185
Szín   sárgásbarna VIZUÁLIS
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on mm²/s 12,2 DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on mm²/s 62,4 DIN 51562-1
Viszkozitási index VI   197 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa*s 3,7 ASTM D5481
CCS viszkozitás -35 °C-on mPa*s 5890 ASTM D5293
MRV viszkozitás -40 °C-on mPa*s 19 200 ASTM D4684
Dermedéspont °C -54 DIN ISO 3016
Noack párolgási veszteség % M/M 10,0 ASTM D5800
Lobbanáspont °C 228 DIN EN ISO 2592
TBN mg KOH/g 8,3 ASTM D2896
Szulfáthamu % m/m 0,7 DIN 51575

Termék információk: 5L Egységár: N°3 158Ft /L | Br 4 011Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W30
Cikkszám: NYL15831
Br 2 502Ft
Egységár: N°4 925Ft/L | Br 6 255Ft/L
Kiszerelés: 0.4L
Készleten: 22 db
+
-
2 502Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:


DIN 51502
DTFR 33B120
ISO 6743-9
ISO-L-XCDEB2
KP2N-30
MAN 283 Li-P2
MB 267.0
VOLVO STD 97720

RAVENOL LKW FETT BLAU (tehergépjármű zsír) – NLGI 2

Kategória: Zsír (Grease)
Cikkszám: 1340117
Szabványok: DIN 51502: KP2N-30, ISO 6743-9: ISO-L-XCDEB2, VOLVO STD „Lubricating grease 97720”
Jóváhagyások: DTFR 33B120, MAN 283 Li-P2, MB 267.0
Ajánlás: VW/Audi G 052 180 A1
Felhasználás: teherautó, mezőgazdasági gépek

Termékleírás

A RAVENOL LKW FETT BLAU egy ásványolaj alapú, lítium bázisú univerzális kenőzsír, amely oxidáció- és korrózióvédő adalékokat tartalmaz. Speciális adalékolásának köszönhetően kiemelkedő nyomásfelvevő képességgel, nagyon jó korrózióvédelemmel és magas mechanikai stabilitással rendelkezik.

Kifejezetten nagy terhelésű teherjármű- és munkagép-alkalmazásokra készült, ahol páratartalom, vibráció és ütőterhelés is jelen van.

Mire jó? – Tipikus felhasználás

Különösen ajánlott:

  • teherautók nagy terhelésű kenési pontjaira
  • építőipari gépek csapágyaihoz és csuklóihoz
  • mezőgazdasági gépekhez (nedves, poros, rázkódásos üzem)
  • nagy terhelésű sikló- és gördülőcsapágyakhoz
  • olyan helyekre, ahol hosszabb zsírzási intervallum (extended intervals) cél

Üzemi tartomány: -30°C – +125°C, funkcionálisan -30°C – +140°C, csúcsterhelésnél rövid ideig még magasabb hőmérsékleti tűréssel.

Fő jellemzők

  • Kiemelkedő nyírásállóság
  • Kiváló korrózióvédelem (Emcor: 0)
  • Nagyon jó mechanikai és kémiai stabilitás
  • Jó öregedésállóság
  • Jó pumpálhatóság alacsony hőmérsékleten is
  • Magas terhelhetőség teherjárművekhez, rezgéshez, ütőterheléshez

Műszaki adatok

Tulajdonság

Érték

Szín

kék

Sűrítőanyag

lítium-komplex szappan

NLGI osztály

2

Termékosztály

KP2N-30

Üzemi hőmérséklet

-30 / +140 °C

Rövid ideig max.

+220 °C

Bedolgozási penetráció (60 löket)

265–295 mm/10

Emcor korrózió (deszt. víz)

0

Cseppenéspont

220 °C

Réz korrózió (24h/120 °C)

1

Vízállóság (3h/90 °C)

1–90

VKA terhelhetőség

2200–2400 N

Alapolaj viszkozitás 40 °C-on

220 mm²/s

Rövid összefoglaló

A RAVENOL LKW FETT BLAU egy NLGI 2-es, ásványolaj alapú, lítium bázisú nagyterhelésű zsír, teherautókhoz és munkagépekhez. Kiemelkedő nyomásfelvevő képesség, korrózióvédelem (Emcor 0) és magas mechanikai stabilitás jellemzi, párás, vibrációs és ütőterheléses környezetben is. Jóváhagyások: MB 267.0, MAN 283 Li-P2, DTFR 33B120.

 


Termék információk: 0.4L Egységár: N°4 925Ft /L | Br 6 255Ft /L Gyártó: RAVENOL
Cikkszám: NYL15884
Br 4 515Ft
Egységár: N°3 555Ft/L | Br 4 515Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 45 db
+
-
4 515Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN
JASO MA2 T903:2016

RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 10W-30

Kategória: Motorkerékpár motorolaj
Kiszerelések: 1 L, 4 L, 20 L, 60 L
Termékszám: 1172111
Viszkozitás: SAE 10W-30
Olajtípus: Szintetikus, Észterkomponenst tartalmazó motorolaj
Felhasználás: Motorkerékpár

Specifikációk:

API SN,

Gyártói jóváhagyások:

JASO MA2 T903:2016 (M049RAV174),

Gyártói ajánlások:

Aprilia,
BMW,
Ducati,
Honda,
Kawasaki,
Moto Guzzi,
Suzuki,
Triumph,
Yamaha,

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 10W-30 jövőorientált motorolaj, amelyet kifejezetten négyütemű motorkerékpárokhoz gyártottak. Üzemanyag-takarékos motorműködést biztosít. Szintetikus komponenseinek és kiegyensúlyozott, innovatív adalékolásának köszönhetően alkalmas nagy teljesítményű motorkerékpár-motorokhoz, nedves tengelykapcsolóval és olajkenésű tengelykapcsolóval szerelt kivitelekhez is.

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 10W-30 termékkel egy stabil és nagy terhelhetőségű motorolajat fejlesztettek ki. Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban.

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 10W-30 megfelel a legújabb, nagy teljesítményű motorgenerációk magas technológiai követelményeinek.


Használati útmutató

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 10W-30 nagy teljesítményű, alacsony súrlódású motorolajként alkalmas minden olyan motorkerékpárhoz, ahol SAE 10W-30 JASO MA/MA2 specifikáció előírás.


Jellemzők

  • Gyors motorkenés
  • Alacsony párolgási hajlam, ezáltal alacsonyabb olajfogyasztás
  • Védelem az iszaplerakódás, kokszosodás és korrózió ellen még kedvezőtlen üzemi körülmények között is
  • A hidrotőkék működésének biztosítása minden hőmérsékleten
  • Nincs olajeredetű lerakódás az égéstérben, a dugattyúgyűrűknél és a szelepeknél
  • Változatlan viszkozitás a teljes olajcsere-intervallum alatt, magas viszkozitási index
  • Semleges viselkedés tömítőanyagokkal szemben

Műszaki termékadatok

Jellemző Tulajdonság Adat Vizsgálati módszer
Szín   sárgásbarna vizuális
TBN mg KOH/g 7,9 ASTM D2896
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 12,0 DIN 51659-2
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 78,9 DIN 51659-2
Viszkozitási index VI   148 DIN ISO 2909
CCS viszkozitás -25 °C-on mPa·s 5660 ASTM D5293
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 851,0 EN ISO 12185
Lobbanáspont °C 260 DIN EN ISO 2592
Noack párolgási veszteség % tömeg 3,3 ASTM D5800
Dermedéspont °C -36 DIN ISO 3016

Termék információk: 1L Egységár: N°3 555Ft /L | Br 4 515Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 10W30
Cikkszám: NYL15885
Br 4 580Ft
Egységár: N°3 606Ft/L | Br 4 580Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
4 580Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN
JASO MA2 T903:2016

RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 10W-40

Kategória: Motorkerékpár motorolaj
Kiszerelések: 1 L, 4 L, 10 L, 20 L, 60 L, 208 L, 1000 L
Termékszám: 1172112
Viszkozitás: SAE 10W-40
Olajtípus: Szintetikus, Észterkomponenst tartalmazó motorolaj
Felhasználás: Motorkerékpár

Specifikációk:

API SN,

Gyártói jóváhagyások:

JASO MA2 T903:2016 (M049RAV175),

Gyártói ajánlások:

Aprilia,
BMW,
Ducati,
Honda,
Kawasaki,
Moto Guzzi,
Suzuki,
Triumph,
Yamaha,

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 10W-40 jövőorientált motorolaj, amelyet kifejezetten négyütemű motorkerékpárokhoz gyártottak. Üzemanyag-takarékos motorműködést biztosít. Szintetikus komponenseinek és kiegyensúlyozott, innovatív adalékolásának köszönhetően alkalmas nagy teljesítményű motorkerékpár-motorokhoz, nedves tengelykapcsolóval és olajkenésű tengelykapcsolóval szerelt kivitelekhez is.

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 10W-40 termékkel egy stabil és nagy terhelhetőségű motorolajat fejlesztettek ki. Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban.

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 10W-40 megfelel a legújabb, nagy teljesítményű motorgenerációk magas technológiai követelményeinek.


Használati útmutató

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 10W-40 nagy teljesítményű, alacsony súrlódású motorolajként alkalmas minden olyan motorkerékpárhoz, ahol SAE 10W-40 JASO MA/MA2 specifikáció előírás.


Jellemzők

  • Gyors motorkenés
  • Alacsony párolgási hajlam, ezáltal alacsonyabb olajfogyasztás
  • Védelem az iszaplerakódás, kokszosodás és korrózió ellen még kedvezőtlen üzemi körülmények között is
  • A hidrotőkék működésének biztosítása minden hőmérsékleten
  • Nincs olajeredetű lerakódás az égéstérben, a dugattyúgyűrűknél és a szelepeknél
  • Változatlan viszkozitás a teljes olajcsere-intervallum alatt, magas viszkozitási index
  • Semleges viselkedés tömítőanyagokkal szemben

Műszaki termékadatok

Jellemző Tulajdonság Adat Vizsgálati módszer
Szín   barna vizuális
Szulfáthamu % tömeg 0,85 DIN 51575
TBN mg KOH/g 7,8 ASTM D2896
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 14,16 DIN 51659-2
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 94,73 DIN 51659-2
Viszkozitási index VI   154 DIN ISO 2909
CCS viszkozitás -25 °C-on mPa·s 5900 ASTM D5293
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 850,0 EN ISO 12185
Lobbanáspont °C 254 DIN EN ISO 2592
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa·s 4,22 ASTM D5481
JASO T904 DFI   1,98 JASO T904
JASO T904 SFI   1,69 JASO T904
JASO T904 STI   1,94 JASO T904
Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -30 °C-on mPa·s 21.300 ASTM D4684
Noack párolgási veszteség % M/M 3,6 ASTM D5800
Dermedéspont °C -39 DIN ISO 3016




Termék információk: 1L Egységár: N°3 606Ft /L | Br 4 580Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL15886
Br 16 298Ft
Egységár: N°3 209Ft/L | Br 4 075Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 40 db
+
-
16 298Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN
JASO MA2 T903:2016

RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 10W-40

Kategória: Motorkerékpár motorolaj
Kiszerelések: 1 L, 4 L, 10 L, 20 L, 60 L, 208 L, 1000 L
Termékszám: 1172112
Viszkozitás: SAE 10W-40
Olajtípus: Szintetikus, Észterkomponenst tartalmazó motorolaj
Felhasználás: Motorkerékpár

Specifikációk:

API SN,

Gyártói jóváhagyások:

JASO MA2 T903:2016 (M049RAV175),

Gyártói ajánlások:

Aprilia,
BMW,
Ducati,
Honda,
Kawasaki,
Moto Guzzi,
Suzuki,
Triumph,
Yamaha,

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 10W-40 jövőorientált motorolaj, amelyet kifejezetten négyütemű motorkerékpárokhoz gyártottak. Üzemanyag-takarékos motorműködést biztosít. Szintetikus komponenseinek és kiegyensúlyozott, innovatív adalékolásának köszönhetően alkalmas nagy teljesítményű motorkerékpár-motorokhoz, nedves tengelykapcsolóval és olajkenésű tengelykapcsolóval szerelt kivitelekhez is.

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 10W-40 termékkel egy stabil és nagy terhelhetőségű motorolajat fejlesztettek ki. Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban.

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 10W-40 megfelel a legújabb, nagy teljesítményű motorgenerációk magas technológiai követelményeinek.


Használati útmutató

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 10W-40 nagy teljesítményű, alacsony súrlódású motorolajként alkalmas minden olyan motorkerékpárhoz, ahol SAE 10W-40 JASO MA/MA2 specifikáció előírás.


Jellemzők

  • Gyors motorkenés
  • Alacsony párolgási hajlam, ezáltal alacsonyabb olajfogyasztás
  • Védelem az iszaplerakódás, kokszosodás és korrózió ellen még kedvezőtlen üzemi körülmények között is
  • A hidrotőkék működésének biztosítása minden hőmérsékleten
  • Nincs olajeredetű lerakódás az égéstérben, a dugattyúgyűrűknél és a szelepeknél
  • Változatlan viszkozitás a teljes olajcsere-intervallum alatt, magas viszkozitási index
  • Semleges viselkedés tömítőanyagokkal szemben

Műszaki termékadatok

Jellemző Tulajdonság Adat Vizsgálati módszer
Szín   barna vizuális
Szulfáthamu % tömeg 0,85 DIN 51575
TBN mg KOH/g 7,8 ASTM D2896
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 14,16 DIN 51659-2
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 94,73 DIN 51659-2
Viszkozitási index VI   154 DIN ISO 2909
CCS viszkozitás -25 °C-on mPa·s 5900 ASTM D5293
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 850,0 EN ISO 12185
Lobbanáspont °C 254 DIN EN ISO 2592
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa·s 4,22 ASTM D5481
JASO T904 DFI   1,98 JASO T904
JASO T904 SFI   1,69 JASO T904
JASO T904 STI   1,94 JASO T904
Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -30 °C-on mPa·s 21.300 ASTM D4684
Noack párolgási veszteség % M/M 3,6 ASTM D5800
Dermedéspont °C -39 DIN ISO 3016




Termék információk: 4L Egységár: N°3 209Ft /L | Br 4 075Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL15887
Br 4 499Ft
Egységár: N°3 542Ft/L | Br 4 499Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
4 499Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN
JASO MA2 T903:2016

RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 10W-50

Kategória: Motorkerékpár motorolaj
Kiszerelések: 1 L, 4 L, 10 L, 20 L, 60 L, 208 L, 1000 L
Termékszám: 1171103
Viszkozitás: SAE 10W-50
Olajtípus: Szintetikus, Észterkomponenst tartalmazó motorolaj
Felhasználás: Motorkerékpár

Specifikációk:

API SN,

Gyártói jóváhagyások:

JASO MA2 T903:2016 (M049RAV176),

Gyártói ajánlások:

Aprilia,
BMW,
Ducati,
Honda,
Kawasaki,
Moto Guzzi,
Suzuki,
Triumph,
Yamaha,

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 10W-50 szintetikus motorolaj, amelyet kifejezetten négyütemű motorkerékpárokhoz gyártottak. Üzemanyag-takarékos motorműködést biztosít.

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 10W-50 termékkel egy stabil és nagy terhelhetőségű motorolajat fejlesztettek ki nagy teljesítményű motorkerékpár-motorokhoz, nedves tengelykapcsolóval és olajkenésű tengelykapcsolóval szerelt kivitelekhez is. Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban.

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 10W-50 megfelel a legújabb, nagy teljesítményű motorgenerációk magas technológiai követelményeinek.


Használati útmutató

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 10W-50 nagy teljesítményű, alacsony súrlódású motorolajként alkalmas minden olyan motorkerékpárhoz, ahol SAE 10W-50 viszkozitási osztály előírás.


Jellemzők

  • Gyors motorkenés
  • Alacsony párolgási hajlam, ezáltal alacsonyabb olajfogyasztás
  • Védelem az iszaplerakódás, kokszosodás és korrózió ellen még kedvezőtlen üzemi körülmények között is
  • A hidrotőkék működésének biztosítása minden hőmérsékleten
  • Nincs olajeredetű lerakódás az égéstérben, a dugattyúgyűrűknél és a szelepeknél
  • Változatlan viszkozitás a teljes olajcsere-intervallum alatt, magas viszkozitási index
  • Semleges viselkedés tömítőanyagokkal szemben

Műszaki termékadatok

Jellemző Tulajdonság Adat Vizsgálati módszer
Szín   sárgásbarna vizuális
Szulfáthamu   0,85 DIN 51575
TBN mg KOH/g 7,5 ASTM D2896
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 17,6 DIN 51659-2
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 120,4 DIN 51659-2
Viszkozitási index VI   162 DIN ISO 2909
CCS viszkozitás -25 °C-on mPa·s 5914 ASTM D5293
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 855 EN ISO 12185
Lobbanáspont °C 248 DIN EN ISO 2592
Noack párolgási veszteség % M/M 5,2 ASTM D5800
Dermedéspont °C -39 DIN ISO 3016




Termék információk: 1L Egységár: N°3 542Ft /L | Br 4 499Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 10W50
Cikkszám: NYL15888
Br 4 494Ft
Egységár: N°3 538Ft/L | Br 4 494Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 24 db
+
-
4 494Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN
JASO MA2 T903:2016

RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 10W-60

Kategória: Motorkerékpár motorolaj
Kiszerelések: 1 L, 4 L, 20 L, 60 L, 208 L
Termékszám: 1171104
Viszkozitás: SAE 10W-60
Olajtípus: Szintetikus, észterkomponenssel
Felhasználás: Motorkerékpár

Specifikációk:

API SN,

Gyártói jóváhagyások:

JASO MA2 T903:2016 (M049RAV177),

Gyártói ajánlások:

Aprilia,
BMW,
Ducati,
Honda,
Kawasaki,
Moto Guzzi,
Suzuki,
Triumph,
Yamaha,

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 10W-60 szintetikus motorolaj, amelyet kifejezetten négyütemű motorkerékpárokhoz gyártottak. Üzemanyag-takarékos motorműködést biztosít.

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 10W-60 stabil és nagy terhelhetőségű motorolajként lett kifejlesztve nagy teljesítményű motorkerékpár-motorokhoz, nedves tengelykapcsolóval és olajkenésű tengelykapcsolóval szerelt kivitelekhez is. Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban.

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 10W-60 megfelel a legújabb, nagy teljesítményű motorgenerációk magas technológiai követelményeinek.


Használati útmutató

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 10W-60 nagy teljesítményű, alacsony súrlódású motorolajként alkalmas minden olyan motorkerékpárhoz, ahol SAE 10W-60 viszkozitási osztály előírás.


Jellemzők

  • Gyors motorkenés
  • Alacsony párolgási hajlam, ezáltal alacsonyabb olajfogyasztás
  • Védelem az iszaplerakódás, kokszosodás és korrózió ellen még kedvezőtlen üzemi körülmények között is
  • A hidrotőkék működésének biztosítása minden hőmérsékleten
  • Nincs olajeredetű lerakódás az égéstérben, a dugattyúgyűrűknél és a szelepeknél
  • Változatlan viszkozitás a teljes olajcsere-intervallum alatt, magas viszkozitási index
  • Semleges viselkedés tömítőanyagokkal szemben

Műszaki termékadatok

Jellemző Tulajdonság Adat Vizsgálati módszer
Szín   sárgásbarna vizuális
Szulfáthamu   0,84 DIN 51575
TBN mg KOH/g 7,5 ASTM D2896
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 23,4 DIN 51659-2
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 164,8 DIN 51659-2
Viszkozitási index VI   171 DIN ISO 2909
CCS viszkozitás -25 °C-on mPa·s 6600 ASTM D5293
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 855,0 EN ISO 12185
Lobbanáspont °C 224 DIN EN ISO 2592
Noack párolgási veszteség % M/M 5,3 ASTM D5800
Dermedéspont °C -36 DIN ISO 3016




Termék információk: 1L Egységár: N°3 538Ft /L | Br 4 494Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 10W60
Cikkszám: NYL15889
Br 4 598Ft
Egységár: N°3 620Ft/L | Br 4 598Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 24 db
+
-
4 598Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN
JASO MA2 T903:2016

RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 15W-50

Kategória: Motorkerékpár motorolaj
Kiszerelések: 1 L, 4 L, 10 L, 20 L, 60 L, 208 L, 1000 L
Termékszám: 1172113
Viszkozitás: SAE 15W-50
Olajtípus: Szintetikus, észterkomponenssel
Felhasználás: Motorkerékpár

Specifikációk:

API SN,

Gyártói jóváhagyások:

JASO MA2 T903:2016 (M049RAV178),

Gyártói ajánlások:

Aprilia,
BMW,
Ducati,
Honda,
Kawasaki,
Moto Guzzi,
Suzuki,
Triumph,
Yamaha,

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 15W-50 jövőorientált motorolaj, amelyet kifejezetten négyütemű motorkerékpárokhoz gyártottak. Üzemanyag-takarékos motorműködést biztosít. Szintetikus komponenseinek és kiegyensúlyozott, innovatív adalékolásának köszönhetően alkalmas nagy teljesítményű motorkerékpár-motorokhoz, nedves tengelykapcsolóval és olajkenésű tengelykapcsolóval szerelt kivitelekhez is.

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 15W-50 termékkel egy stabil és nagy terhelhetőségű motorolajat fejlesztettek ki. Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban.

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 15W-50 megfelel a legújabb, nagy teljesítményű motorgenerációk magas technológiai követelményeinek.


Használati útmutató

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 15W-50 nagy teljesítményű, alacsony súrlódású motorolajként alkalmas minden olyan motorkerékpárhoz, ahol SAE 15W-50 JASO MA/MA2 specifikáció előírás.


Jellemzők

  • Gyors motorkenés
  • Alacsony párolgási hajlam, ezáltal alacsonyabb olajfogyasztás
  • Védelem az iszaplerakódás, kokszosodás és korrózió ellen még kedvezőtlen üzemi körülmények között is
  • A hidrotőkék működésének biztosítása minden hőmérsékleten
  • Nincs olajeredetű lerakódás az égéstérben, a dugattyúgyűrűknél és a szelepeknél
  • Változatlan viszkozitás a teljes olajcsere-intervallum alatt, magas viszkozitási index
  • Semleges viselkedés tömítőanyagokkal szemben

Műszaki termékadatok

Jellemző Tulajdonság Adat Vizsgálati módszer
Szín   sárgásbarna vizuális
Szulfáthamu % tömeg 0,86 DIN 51575
TBN mg KOH/g 7,9 ASTM D2896
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 18,7 DIN 51659-2
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 144,7 DIN 51659-2
Viszkozitási index VI   147 DIN ISO 2909
CCS viszkozitás -20 °C-on mPa·s 6300 ASTM D5293
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 860,0 EN ISO 12185
Lobbanáspont °C 256 DIN EN ISO 2592
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa·s 5,13 ASTM D5481
Dermedéspont °C -30 DIN ISO 3016




Termék információk: 1L Egységár: N°3 620Ft /L | Br 4 598Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 15W50
Cikkszám: NYL15890
Br 4 432Ft
Egységár: N°3 489Ft/L | Br 4 432Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 24 db
+
-
4 432Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN
JASO MA2 T903:2016

RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 5W-30

Kategória: Motorkerékpár motorolaj
Kiszerelések: 1 L, 4 L, 20 L, 60 L, 208 L
Termékszám: 1171101
Viszkozitás: SAE 5W-30
Olajtípus: Szintetikus, észterkomponenssel
Felhasználás: Motorkerékpár

Specifikációk:

API SN,

Gyártói jóváhagyások:

JASO MA2 T903:2016 (M049RAV172),

Gyártói ajánlások:

Aprilia,
BMW,
Ducati,
Honda,
Kawasaki,
Moto Guzzi,
Suzuki,
Triumph,
Yamaha,

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 5W-30 négyütemű, nagy teljesítményű, alacsony súrlódású, többfokozatú motorolaj, amelyet kifejezetten négyütemű motorkerékpárokhoz gyártottak. Szintetikus komponenseinek és kiegyensúlyozott, innovatív adalékolásának köszönhetően alkalmas nagy teljesítményű motorkerékpár-motorokhoz, nedves tengelykapcsolóval és olajkenésű tengelykapcsolóval szerelt kivitelekhez is.

Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban. Jelentős üzemanyag-megtakarításának köszönhetően a RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 5W-30 a károsanyag-kibocsátás csökkentésével hozzájárul a környezet védelméhez.


Használati útmutató

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 5W-30 nagy teljesítményű, alacsony súrlódású motorolajként alkalmas minden olyan motorkerékpárhoz, ahol SAE 5W-30 viszkozitási osztály előírás.


Jellemzők

  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitási viselkedés
  • Kiváló nyírásstabilitás
  • Nagyon jó hidegindítási tulajdonságok
  • Biztonságos kenőfilm nagyon magas üzemi hőmérsékleteken
  • Jelentősen alacsonyabb párolgási hajlam, ezáltal alacsonyabb olajfogyasztás
  • Nagyon jó detergens és diszpergens tulajdonságok
  • Nagyon jó korrózióvédelem
  • Védelem a habképződés ellen
  • Katalizátorokhoz alkalmas

Műszaki termékadatok

Jellemző Tulajdonság Adat Vizsgálati módszer
Szín   sárgásbarna vizuális
Szulfáthamu % tömeg 0,86 DIN 51575
TBN mg KOH/g 7,9 ASTM D2896
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 11,6 DIN 51659-2
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 69 DIN 51659-2
Viszkozitási index VI   165 DIN ISO 2909
CCS viszkozitás -30 °C-on mPa·s 5683 ASTM D5293
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 848 EN ISO 12185
Lobbanáspont °C 250 DIN EN ISO 2592
Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -35 °C-on mPa·s 23.000 ASTM D4684
Noack párolgási veszteség % M/M 5,6 ASTM D5800
Dermedéspont °C -42 DIN ISO 3016

Termék információk: 1L Egységár: N°3 489Ft /L | Br 4 432Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15891
Br 4 443Ft
Egységár: N°3 498Ft/L | Br 4 443Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 18 db
+
-
4 443Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN
JASO MA2 T903:2016

RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 5W-40

Kategória: Motorkerékpár motorolaj
Termékszám: 1171102
Viszkozitás: SAE 5W-40
Olajtípus: Szintetikus, észterkomponenssel
Felhasználás: Motorkerékpár

Specifikációk:

API SN,

Gyártói jóváhagyások:

JASO MA2 T903:2016 (M049RAV173),

Gyártói ajánlások:

Aprilia,
BMW,
Ducati,
Honda,
Kawasaki,
Moto Guzzi,
Suzuki,
Triumph,
Yamaha,

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 5W-40 jövőorientált motorolaj, amelyet kifejezetten négyütemű motorkerékpárokhoz gyártottak. Üzemanyag-takarékos motorműködést biztosít.

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 5W-40 esetében a SAE 5W osztály alacsony viszkozitásának, valamint az alacsony párolgási veszteségnek a biztosítása érdekében stabil és nagy terhelhetőségű motorolajat fejlesztettek ki nagy teljesítményű motorkerékpár-motorokhoz, nedves tengelykapcsolóval és olajkenésű tengelykapcsolóval szerelt kivitelekhez is.

Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban.

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 5W-40 megfelel a legújabb, nagy teljesítményű motorgenerációk magas technológiai követelményeinek.


Használati útmutató

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 5W-40 nagy teljesítményű, alacsony súrlódású motorolajként alkalmas minden olyan motorkerékpárhoz, ahol SAE 5W-40 viszkozitási osztály előírás.


Jellemzők

  • Magas korrózióvédelem
  • Üzemanyag-megtakarítás a könnyűfutási tulajdonságoknak köszönhetően
  • Kiváló detergens és diszpergens tulajdonságok
  • Megakadályozza a feketeiszap-képződést
  • Hosszú élettartam a magas oxidációs stabilitásnak köszönhetően
  • Kiváló hidegindítási viselkedés
  • Nagyon jó viszkozitás-hőmérséklet viselkedés
  • Alacsony párolgási hajlam
  • Katalizátorokhoz alkalmas

Műszaki termékadatok

Jellemző Tulajdonság Adat Vizsgálati módszer
Szín   világosbarna vizuális
Szulfáthamu % tömeg 0,87 DIN 51575
TBN mg KOH/g 7,6 ASTM D2896
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 13,7 DIN 51659-2
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 83 DIN 51659-2
Viszkozitási index VI   169 DIN ISO 2909
CCS viszkozitás -30 °C-on mPa·s 5937 ASTM D5293
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 848 EN ISO 12185
Lobbanáspont °C 244 DIN EN ISO 2592
Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -35 °C-on mPa·s 28.300 ASTM D4684
Noack párolgási veszteség % M/M 5,8 ASTM D5800
Dermedéspont °C -39 DIN ISO 3016




Termék információk: 1L Egységár: N°3 498Ft /L | Br 4 443Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL15925
Br 30 046Ft
Egységár: N°4 732Ft/L | Br 6 010Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 12 db
+
-
30 046Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA E7
ACEA E9
API CJ-4
API SM
Chrysler MS-10902
Cummins CES 20081
DTFR 15C100 (228.31)
Detroit Diesel Corporation (DDC) DFS93K214
Detroit Diesel Corporation (DDC) DFS93K215
Detroit Diesel Corporation (DDC) DFS93K218
Ford WSS-M2C171-E
MTU Typ 2
Mack EO-O PP (Premium Plus)
Renault VI RLD-3
VOLVO VDS-4

RAVENOL NDT Nord Duty Truck SAE 5W-40

Kategória: Tehergépjármű-motorolaj

Viszkozitás: SAE 5W-40

Specifikációk: ACEA E7, ACEA E9, API CJ-4, API SM

Olajtípus: Teljesen szintetikus

Jóváhagyások: API CJ-4, API SM, Cummins CES 20081, Detroit Diesel Corporation (DDC) DFS93K218

Ajánlások: Chrysler MS-10902, Detroit Diesel Corporation (DDC) DFS93K214, Detroit Diesel Corporation (DDC) DFS93K215, DTFR 15C100 (228.31), Ford WSS-M2C171-E, Mack EO-O PP (Premium Plus), MTU Typ 2, Renault VI RLD-3, VOLVO VDS-4

Alkalmazási terület: Tehergépjármű

A RAVENOL NDT Nord Duty Truck SAE 5W-40 PAO-alapú, teljesen szintetikus, egész évben használható többfokozatú motorolaj, amelyet haszongépjárművek, pick-upok és SUV-modellek nagy terhelésű dízelmotorjaihoz fejlesztettek ki.

A RAVENOL NDT Nord Duty Truck SAE 5W-40 modern, alacsony károsanyag-kibocsátású, kipufogógáz-utókezelő rendszerrel felszerelt motorokban is alkalmazható.

A RAVENOL NDT Nord Duty Truck SAE 5W-40 csökkenti a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást, továbbá turbódízel motorokban akár 80 000 km-es meghosszabbított olajcsere-intervallumot is lehetővé tesz.

A RAVENOL NDT Nord Duty Truck SAE 5W-40 kiváló viszkozitását megőrző aktív hatóanyagainak köszönhetően javítja a motor teljesítményét, üzembiztonságát és tisztaságát.

Alkalmazási útmutató

A RAVENOL NDT Nord Duty Truck SAE 5W-40 egész évben használható, többfokozatú SAE 5W-40 motorolajként alkalmazható a haszongépjárművek kipufogógáz-utókezelő rendszerrel felszerelt, nagy terhelésű dízelmotorjaiban, amennyiben ezt a motor gyártója előírja.

A RAVENOL NDT Nord Duty Truck SAE 5W-40 a turbódízel motorokhoz előírt, akár 80 000 km-es meghosszabbított olajcsere-intervallumok miatt a gyártók által előnyben részesített motorolaj.

Tulajdonságok

  • rendkívül nagy nyomásfelvevő képesség,
  • nagyon magas oxidációs stabilitás,
  • kiváló öregedésállóság,
  • kiemelkedő viszkozitás-hőmérséklet tulajdonságok,
  • magas biztonsági tartalék kedvezőtlen kenési körülmények között is,
  • alkalmas meghosszabbított olajcsere-intervallumokhoz,
  • ideálisan alkalmazható nagy igénybevételt jelentő üzemi körülmények között.

Műszaki termékadatok

Jellemző

Mértékegység

Érték

Vizsgálati módszer

Szín

–

barna

vizuális

Szulfáthamu-tartalom

tömeg%

0,91

DIN 51575

Teljes bázisszám, TBN

mg KOH/g

10,1

ASTM D2896

Kinematikai viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

14,45

DIN 51659-2

Kinematikai viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

89,7

DIN 51659-2

Viszkozitási index, VI

–

167

DIN ISO 2909

CCS-viszkozitás –30 °C-on

mPa·s

4957

ASTM D5293

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

852,0

EN ISO 12185

Lobbanáspont

°C

234

DIN EN ISO 2592

HTHS-viszkozitás 150 °C-on

mPa·s

4,1

ASTM D5481

Alacsony hőmérsékleti pumpálhatósági viszkozitás, MRV –35 °C-on

mPa·s

17 300

ASTM D4684

Noack párolgási veszteség

tömeg%

7,6

ASTM D5800

Dermedéspont

°C

–51

DIN ISO 3016

 


Termék információk: 5L Egységár: N°4 732Ft /L | Br 6 010Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL15900
Br 6 203Ft
Egységár: N°4 884Ft/L | Br 6 203Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
6 203Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN
JASO MA2 T903:2016

RAVENOL Racing 4-T Motobike SAE 10W-40

Kategória: Motorkerékpár motorolaj
Termékszám: 1171106
Viszkozitás: SAE 10W-40
Olajtípus: Teljesen szintetikus, 100% PAO- és észterbázisú
Felhasználás: Motorkerékpár
Technológia: USVO®, CleanSynto®

Specifikációk:

API SN,

Gyártói jóváhagyások:

JASO MA2 T903:2016 (M049RAV165),

Gyártói ajánlások:

Aprilia,
BMW,
Ducati,
Honda,
Kawasaki,
Moto Guzzi,
Suzuki,
Triumph,
Yamaha,

A RAVENOL Racing 4-T Motobike SAE 10W-40 teljesen szintetikus, négyütemű motorkerékpár-motorolaj, amelyet kifejezetten versenycélú használatra fejlesztettek ki USVO® és CleanSynto® technológiával.

A termék 100% PAO- és észterbázisra épül, ezért a német jog szerint is „teljesen szintetikus” motorolajként sorolható be. Az új RAVENOL racing technológián alapuló speciális formulának köszönhetően tökéletes kombinációt biztosít a motor, a sebességváltó és a tengelykapcsoló számára. A teljesen szintetikus PAO alapolajok és észterek kiváló tulajdonságai maximális teljesítményt és megbízható kopásvédelmet biztosítanak.

A RAVENOL Racing 4-T Motobike SAE 10W-40 olyan motorkerékpár-olajként lett kifejlesztve, amely versenyhasználatban és normál közúti üzemben egyaránt alkalmazható.

Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban. Jelentős üzemanyag-megtakarításával a RAVENOL Racing 4-T Motobike SAE 10W-40 a károsanyag-kibocsátás csökkentésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez.


Használati útmutató

A RAVENOL Racing 4-T Motobike SAE 10W-40 ideális szintetikus kenőolaj nagyon nagy teljesítményű négyütemű motorokhoz. Formulája maximális védelmet garantál minden motoralkatrész számára.

A RAVENOL Racing 4-T Motobike SAE 10W-40 megkönnyíti a sebességváltást, így a fokozatok pontosan, csendesen és simán kapcsolhatók. Hatékonysága a motoralkatrészek nagyon alacsony súrlódásában mutatkozik meg, miközben a maximális teljesítmény megmarad.

Minden olyan motorkerékpárban használható, amelyhez SAE 10W-40 viszkozitási osztályú, JASO MA2 / API SN szerinti motorolaj előírás.


Jellemzők

  • Jobb teljesítmény a hagyományos motorkerékpár-olajokhoz képest, optimális védelemmel
  • Maximális teljesítmény és gyorsulás a csökkentett súrlódásnak és a jobb motortisztaságnak köszönhetően
  • Tökéletesen illeszkedik versenyhasználathoz
  • Rendkívüli kopáscsökkentés
  • Nagyon stabil viszkozitási index a magas nyírásstabilitásnak köszönhetően
  • Gyors motorolaj-ellátás
  • Megelőzi az iszaplerakódást, lakkszerű lerakódást, kokszosodást és korróziót
  • Megelőzi az olajeredetű lerakódásokat az égéstérben, a dugattyúgyűrű-zónában és a szelepeken

Műszaki termékadatok

Jellemző Tulajdonság Adat Vizsgálati módszer
Szín   fluoreszkáló sárga vizuális
Szulfáthamu   0,85 DIN 51575
TBN   7,6 ASTM D2896
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 15,2 DIN 51659-2
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 97,6 DIN 51659-2
Viszkozitási index VI   165 DIN ISO 2909
CCS viszkozitás -25 °C-on   6210 ASTM D5293
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 851,0 ASTM D1123
Lobbanáspont   242 DIN 51757
Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -30 °C-on   11.700 ASTM D4684
Noack párolgási veszteség   4,6 ASTM D5800
Dermedéspont   -60 DIN ISO 3016

Termék információk: 1L Egységár: N°4 884Ft /L | Br 6 203Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL15901
Br 22 460Ft
Egységár: N°4 422Ft/L | Br 5 615Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 25 db
+
-
22 460Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN
JASO MA2 T903:2016

RAVENOL Racing 4-T Motobike SAE 10W-40

Kategória: Motorkerékpár motorolaj
Termékszám: 1171106
Viszkozitás: SAE 10W-40
Olajtípus: Teljesen szintetikus, 100% PAO- és észterbázisú
Felhasználás: Motorkerékpár
Technológia: USVO®, CleanSynto®

Specifikációk:

API SN,

Gyártói jóváhagyások:

JASO MA2 T903:2016 (M049RAV165),

Gyártói ajánlások:

Aprilia,
BMW,
Ducati,
Honda,
Kawasaki,
Moto Guzzi,
Suzuki,
Triumph,
Yamaha,

A RAVENOL Racing 4-T Motobike SAE 10W-40 teljesen szintetikus, négyütemű motorkerékpár-motorolaj, amelyet kifejezetten versenycélú használatra fejlesztettek ki USVO® és CleanSynto® technológiával.

A termék 100% PAO- és észterbázisra épül, ezért a német jog szerint is „teljesen szintetikus” motorolajként sorolható be. Az új RAVENOL racing technológián alapuló speciális formulának köszönhetően tökéletes kombinációt biztosít a motor, a sebességváltó és a tengelykapcsoló számára. A teljesen szintetikus PAO alapolajok és észterek kiváló tulajdonságai maximális teljesítményt és megbízható kopásvédelmet biztosítanak.

A RAVENOL Racing 4-T Motobike SAE 10W-40 olyan motorkerékpár-olajként lett kifejlesztve, amely versenyhasználatban és normál közúti üzemben egyaránt alkalmazható.

Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban. Jelentős üzemanyag-megtakarításával a RAVENOL Racing 4-T Motobike SAE 10W-40 a károsanyag-kibocsátás csökkentésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez.


Használati útmutató

A RAVENOL Racing 4-T Motobike SAE 10W-40 ideális szintetikus kenőolaj nagyon nagy teljesítményű négyütemű motorokhoz. Formulája maximális védelmet garantál minden motoralkatrész számára.

A RAVENOL Racing 4-T Motobike SAE 10W-40 megkönnyíti a sebességváltást, így a fokozatok pontosan, csendesen és simán kapcsolhatók. Hatékonysága a motoralkatrészek nagyon alacsony súrlódásában mutatkozik meg, miközben a maximális teljesítmény megmarad.

Minden olyan motorkerékpárban használható, amelyhez SAE 10W-40 viszkozitási osztályú, JASO MA2 / API SN szerinti motorolaj előírás.


Jellemzők

  • Jobb teljesítmény a hagyományos motorkerékpár-olajokhoz képest, optimális védelemmel
  • Maximális teljesítmény és gyorsulás a csökkentett súrlódásnak és a jobb motortisztaságnak köszönhetően
  • Tökéletesen illeszkedik versenyhasználathoz
  • Rendkívüli kopáscsökkentés
  • Nagyon stabil viszkozitási index a magas nyírásstabilitásnak köszönhetően
  • Gyors motorolaj-ellátás
  • Megelőzi az iszaplerakódást, lakkszerű lerakódást, kokszosodást és korróziót
  • Megelőzi az olajeredetű lerakódásokat az égéstérben, a dugattyúgyűrű-zónában és a szelepeken

Műszaki termékadatok

Jellemző Tulajdonság Adat Vizsgálati módszer
Szín   fluoreszkáló sárga vizuális
Szulfáthamu   0,85 DIN 51575
TBN   7,6 ASTM D2896
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 15,2 DIN 51659-2
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 97,6 DIN 51659-2
Viszkozitási index VI   165 DIN ISO 2909
CCS viszkozitás -25 °C-on   6210 ASTM D5293
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 851,0 ASTM D1123
Lobbanáspont   242 DIN 51757
Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -30 °C-on   11.700 ASTM D4684
Noack párolgási veszteség   4,6 ASTM D5800
Dermedéspont   -60 DIN ISO 3016

Termék információk: 4L Egységár: N°4 422Ft /L | Br 5 615Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL15902
Br 6 326Ft
Egységár: N°4 981Ft/L | Br 6 326Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
6 326Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN
JASO MA2 T903:2016

RAVENOL Racing 4-T Motobike SAE 10W-50

Kategória: Motorkerékpár motorolaj
Termékszám: 1171107
Viszkozitás: SAE 10W-50
Olajtípus: Teljesen szintetikus, 100% PAO- és észterbázisú
Felhasználás: Motorkerékpár
Technológia: USVO®, CleanSynto®

Specifikációk:

API SN,

Gyártói jóváhagyások:

JASO MA2 T903:2016 (M049RAV166),

Gyártói ajánlások:

Aprilia,
BMW,
Ducati,
Honda,
Kawasaki,
KTM,
Moto Guzzi,
Suzuki,
Triumph,
Yamaha,

A RAVENOL Racing 4-T Motobike SAE 10W-50 teljesen szintetikus, négyütemű motorkerékpár-motorolaj, amelyet kifejezetten versenycélú használatra fejlesztettek ki USVO® és CleanSynto® technológiával.

A termék 100% PAO- és észterbázisra épül, ezért a német jog szerint is „teljesen szintetikus” motorolajként sorolható be. Az új RAVENOL racing technológián alapuló speciális formulának köszönhetően tökéletes kombinációt biztosít a motor, a sebességváltó és a tengelykapcsoló számára. A teljesen szintetikus PAO alapolajok és észterek kiváló tulajdonságai maximális teljesítményt és megbízható kopásvédelmet biztosítanak.

A RAVENOL Racing 4-T Motobike SAE 10W-50 olyan motorkerékpár-olajként lett kifejlesztve, amely versenyhasználatban és normál közúti üzemben egyaránt alkalmazható.

Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban. Jelentős üzemanyag-megtakarításával a RAVENOL Racing 4-T Motobike SAE 10W-50 a károsanyag-kibocsátás csökkentésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez.


Használati útmutató

A RAVENOL Racing 4-T Motobike SAE 10W-50 ideális szintetikus kenőolaj nagyon nagy teljesítményű négyütemű motorokhoz. Formulája maximális védelmet garantál minden motoralkatrész számára.

A RAVENOL Racing 4-T Motobike SAE 10W-50 megkönnyíti a sebességváltást, így a fokozatok pontosan, csendesen és simán kapcsolhatók. Hatékonysága a motoralkatrészek nagyon alacsony súrlódásában mutatkozik meg, miközben a maximális teljesítmény megmarad.

Minden olyan motorkerékpárban használható, amelyhez SAE 10W-50 viszkozitási osztályú, JASO MA2 / API SN szerinti motorolaj előírás.


Jellemzők

  • Jobb teljesítmény a hagyományos motorkerékpár-olajokhoz képest, optimális védelemmel
  • Maximális teljesítmény és gyorsulás a csökkentett súrlódásnak és a jobb motortisztaságnak köszönhetően
  • Tökéletesen illeszkedik versenyhasználathoz
  • Rendkívüli kopáscsökkentés
  • Nagyon stabil viszkozitási index a magas nyírásstabilitásnak köszönhetően
  • Gyors motorolaj-ellátás
  • Megelőzi az iszaplerakódást, lakkszerű lerakódást, kokszosodást és korróziót
  • Megelőzi az olajeredetű lerakódásokat az égéstérben, a dugattyúgyűrű-zónában és a szelepeken

Műszaki termékadatok

Jellemző Tulajdonság Adat Vizsgálati módszer
Szín   fluoreszkáló sárga vizuális
Szulfáthamu   0,87 DIN 51575
TBN   7,5 ASTM D2896
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 17,5 DIN 51659-2
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 111,2 DIN 51659-2
Viszkozitási index VI   173 DIN ISO 2909
CCS viszkozitás -25 °C-on   4992 ASTM D5293
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 851,0 EN ISO 12185
Lobbanáspont   246 DIN EN ISO 2592
Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -30 °C-on   12.770 ASTM D4684
Noack párolgási veszteség   5,2 ASTM D5800
Dermedéspont   -60 DIN ISO 3016




Termék információk: 1L Egységár: N°4 981Ft /L | Br 6 326Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 10W50
Cikkszám: NYL15903
Br 23 001Ft
Egységár: N°4 528Ft/L | Br 5 751Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 17 db
+
-
23 001Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN
JASO MA2 T903:2016

RAVENOL Racing 4-T Motobike SAE 10W-50

Kategória: Motorkerékpár motorolaj
Termékszám: 1171107
Viszkozitás: SAE 10W-50
Olajtípus: Teljesen szintetikus, 100% PAO- és észterbázisú
Felhasználás: Motorkerékpár
Technológia: USVO®, CleanSynto®

Specifikációk:

API SN,

Gyártói jóváhagyások:

JASO MA2 T903:2016 (M049RAV166),

Gyártói ajánlások:

Aprilia,
BMW,
Ducati,
Honda,
Kawasaki,
KTM,
Moto Guzzi,
Suzuki,
Triumph,
Yamaha,

A RAVENOL Racing 4-T Motobike SAE 10W-50 teljesen szintetikus, négyütemű motorkerékpár-motorolaj, amelyet kifejezetten versenycélú használatra fejlesztettek ki USVO® és CleanSynto® technológiával.

A termék 100% PAO- és észterbázisra épül, ezért a német jog szerint is „teljesen szintetikus” motorolajként sorolható be. Az új RAVENOL racing technológián alapuló speciális formulának köszönhetően tökéletes kombinációt biztosít a motor, a sebességváltó és a tengelykapcsoló számára. A teljesen szintetikus PAO alapolajok és észterek kiváló tulajdonságai maximális teljesítményt és megbízható kopásvédelmet biztosítanak.

A RAVENOL Racing 4-T Motobike SAE 10W-50 olyan motorkerékpár-olajként lett kifejlesztve, amely versenyhasználatban és normál közúti üzemben egyaránt alkalmazható.

Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban. Jelentős üzemanyag-megtakarításával a RAVENOL Racing 4-T Motobike SAE 10W-50 a károsanyag-kibocsátás csökkentésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez.


Használati útmutató

A RAVENOL Racing 4-T Motobike SAE 10W-50 ideális szintetikus kenőolaj nagyon nagy teljesítményű négyütemű motorokhoz. Formulája maximális védelmet garantál minden motoralkatrész számára.

A RAVENOL Racing 4-T Motobike SAE 10W-50 megkönnyíti a sebességváltást, így a fokozatok pontosan, csendesen és simán kapcsolhatók. Hatékonysága a motoralkatrészek nagyon alacsony súrlódásában mutatkozik meg, miközben a maximális teljesítmény megmarad.

Minden olyan motorkerékpárban használható, amelyhez SAE 10W-50 viszkozitási osztályú, JASO MA2 / API SN szerinti motorolaj előírás.


Jellemzők

  • Jobb teljesítmény a hagyományos motorkerékpár-olajokhoz képest, optimális védelemmel
  • Maximális teljesítmény és gyorsulás a csökkentett súrlódásnak és a jobb motortisztaságnak köszönhetően
  • Tökéletesen illeszkedik versenyhasználathoz
  • Rendkívüli kopáscsökkentés
  • Nagyon stabil viszkozitási index a magas nyírásstabilitásnak köszönhetően
  • Gyors motorolaj-ellátás
  • Megelőzi az iszaplerakódást, lakkszerű lerakódást, kokszosodást és korróziót
  • Megelőzi az olajeredetű lerakódásokat az égéstérben, a dugattyúgyűrű-zónában és a szelepeken

Műszaki termékadatok

Jellemző Tulajdonság Adat Vizsgálati módszer
Szín   fluoreszkáló sárga vizuális
Szulfáthamu   0,87 DIN 51575
TBN   7,5 ASTM D2896
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 17,5 DIN 51659-2
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 111,2 DIN 51659-2
Viszkozitási index VI   173 DIN ISO 2909
CCS viszkozitás -25 °C-on   4992 ASTM D5293
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 851,0 EN ISO 12185
Lobbanáspont   246 DIN EN ISO 2592
Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -30 °C-on   12.770 ASTM D4684
Noack párolgási veszteség   5,2 ASTM D5800
Dermedéspont   -60 DIN ISO 3016




Termék információk: 4L Egységár: N°4 528Ft /L | Br 5 751Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 10W50
Cikkszám: NYL15904
Br 6 521Ft
Egységár: N°5 134Ft/L | Br 6 521Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 36 db
+
-
6 521Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN
JASO MA2 T903:2016

RAVENOL Racing 4-T Motobike SAE 10W-60

Kategória: Motorkerékpár motorolaj
Termékszám: 1171108
Viszkozitás: SAE 10W-60
Olajtípus: Teljesen szintetikus, 100% PAO- és észterbázisú
Felhasználás: Motorkerékpár
Technológia: USVO®, CleanSynto®

Specifikációk:

API SN,

Gyártói jóváhagyások:

JASO MA2 T903:2016 (M049RAV167),

Gyártói ajánlások:

Aprilia,
BMW,
Ducati,
Honda,
Husqvarna,
Kawasaki,
KTM,
Moto Guzzi,
MV Agusta,
Suzuki,
Triumph,
Yamaha,

A RAVENOL Racing 4-T Motobike SAE 10W-60 teljesen szintetikus, négyütemű motorkerékpár-motorolaj, amelyet kifejezetten versenycélú használatra fejlesztettek ki USVO® és CleanSynto® technológiával.

A termék 100% PAO- és észterbázisra épül, ezért a német jog szerint is „teljesen szintetikus” motorolajként sorolható be. Az új RAVENOL racing technológián alapuló speciális formulának köszönhetően tökéletes kombinációt biztosít a motor, a sebességváltó és a tengelykapcsoló számára. A teljesen szintetikus PAO alapolajok és észterek kiváló tulajdonságai maximális teljesítményt és megbízható kopásvédelmet biztosítanak.

A RAVENOL Racing 4-T Motobike SAE 10W-60 olyan motorkerékpár-olajként lett kifejlesztve, amely versenyhasználatban és normál közúti üzemben egyaránt alkalmazható.

Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban. Jelentős üzemanyag-megtakarításával a RAVENOL Racing 4-T Motobike SAE 10W-60 a károsanyag-kibocsátás csökkentésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez.


Használati útmutató

A RAVENOL Racing 4-T Motobike SAE 10W-60 ideális szintetikus kenőolaj nagyon nagy teljesítményű négyütemű motorokhoz. Formulája maximális védelmet garantál minden motoralkatrész számára.

A RAVENOL Racing 4-T Motobike SAE 10W-60 megkönnyíti a sebességváltást, így a fokozatok pontosan, csendesen és simán kapcsolhatók. Hatékonysága a motoralkatrészek nagyon alacsony súrlódásában mutatkozik meg, miközben a maximális teljesítmény megmarad.

Minden olyan motorkerékpárban használható, amelyhez SAE 10W-60 viszkozitási osztályú, JASO MA2 / API SN szerinti motorolaj előírás.


Jellemzők

  • Jobb teljesítmény a hagyományos motorkerékpár-olajokhoz képest, optimális védelemmel
  • Maximális teljesítmény és gyorsulás a csökkentett súrlódásnak és a jobb motortisztaságnak köszönhetően
  • Tökéletesen illeszkedik versenyhasználathoz
  • Rendkívüli kopáscsökkentés
  • Nagyon stabil viszkozitási index a magas nyírásstabilitásnak köszönhetően
  • Gyors motorolaj-ellátás
  • Megelőzi az iszaplerakódást, lakkszerű lerakódást, kokszosodást és korróziót
  • Megelőzi az olajeredetű lerakódásokat az égéstérben, a dugattyúgyűrű-zónában és a szelepeken

Műszaki termékadatok

Jellemző Tulajdonság Adat Vizsgálati módszer
Szín   fluoreszkáló sárga vizuális
Szulfáthamu   0,84 DIN 51575
TBN   7,3 ASTM D2896
Viszkozitás 100 °C-on   23,5 DIN 51659-2
Viszkozitás 40 °C-on   154,8 DIN 51659-2
Viszkozitási index VI   183 DIN ISO 2909
CCS viszkozitás -25 °C-on   6270 ASTM D5293
Sűrűség 20 °C-on   852,0 EN ISO 12185
Lobbanáspont   246 DIN EN ISO 2592
Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -30 °C-on   19.700 ASTM D4684
Noack párolgási veszteség   5,4 ASTM D5800
Dermedéspont   -57 DIN ISO 3016




Termék információk: 1L Egységár: N°5 134Ft /L | Br 6 521Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 10W60
Cikkszám: NYL15905
Br 6 193Ft
Egységár: N°4 876Ft/L | Br 6 193Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 48 db
+
-
6 193Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN
JASO MA2 T903:2016

RAVENOL Racing 4-T Motobike SAE 15W-50

Kategória: Motorkerékpár motorolaj
Termékszám: 1171109
Viszkozitás: SAE 15W-50
Olajtípus: Teljesen szintetikus, 100% PAO- és észterbázisú
Felhasználás: Motorkerékpár
Technológia: USVO®, CleanSynto®

Specifikációk:

API SN,

Gyártói jóváhagyások:

JASO MA2 T903:2016 (M049RAV168),

Gyártói ajánlások:

Aprilia,
BMW,
Ducati,
Honda,
Kawasaki,
Moto Guzzi,
Suzuki,
Triumph,
Yamaha,

A RAVENOL Racing 4-T Motobike SAE 15W-50 teljesen szintetikus, négyütemű motorkerékpár-motorolaj, amelyet kifejezetten versenycélú használatra fejlesztettek ki USVO® és CleanSynto® technológiával.

A termék 100% PAO- és észterbázisra épül, ezért a német jog szerint is „teljesen szintetikus” motorolajként sorolható be. Az új RAVENOL racing technológián alapuló speciális formulának köszönhetően tökéletes kombinációt biztosít a motor, a sebességváltó és a tengelykapcsoló számára. A teljesen szintetikus PAO alapolajok és észterek kiváló tulajdonságai maximális teljesítményt és megbízható kopásvédelmet biztosítanak.

A RAVENOL Racing 4-T Motobike SAE 15W-50 olyan motorkerékpár-olajként lett kifejlesztve, amely versenyhasználatban és normál közúti üzemben egyaránt alkalmazható. Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban. Jelentős üzemanyag-megtakarításával a RAVENOL Racing 4-T Motobike SAE 15W-50 a károsanyag-kibocsátás csökkentésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez.


Használati útmutató

A RAVENOL Racing 4-T Motobike SAE 15W-50 ideális szintetikus kenőolaj nagyon nagy teljesítményű négyütemű motorokhoz. Formulája maximális védelmet garantál minden motoralkatrész számára.

A RAVENOL Racing 4-T Motobike SAE 15W-50 megkönnyíti a sebességváltást, így a fokozatok pontosan, csendesen és simán kapcsolhatók. Hatékonysága a motoralkatrészek nagyon alacsony súrlódásában mutatkozik meg, miközben a maximális teljesítmény megmarad.

Minden olyan motorkerékpárban használható, amelyhez SAE 15W-50 viszkozitási osztályú, JASO MA2 / API SN szerinti motorolaj előírás.


Jellemzők

  • Jobb teljesítmény a hagyományos motorkerékpár-olajokhoz képest, optimális védelemmel
  • Maximális teljesítmény és gyorsulás a csökkentett súrlódásnak és a jobb motortisztaságnak köszönhetően
  • Tökéletesen illeszkedik versenyhasználathoz
  • Rendkívüli kopáscsökkentés
  • Nagyon stabil viszkozitási index a magas nyírásstabilitásnak köszönhetően
  • Gyors motorolaj-ellátás
  • Megelőzi az iszaplerakódást, lakkszerű lerakódást, kokszosodást és korróziót
  • Megelőzi az olajeredetű lerakódásokat az égéstérben, a dugattyúgyűrű-zónában és a szelepeken

Műszaki termékadatok

Jellemző Tulajdonság Adat Vizsgálati módszer
Szín   fluoreszkáló sárga vizuális
Szulfáthamu   0,84 DIN 51575
TBN   7,5 ASTM D2896
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 18,1 DIN 51659-2
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 121,2 DIN 51659-2
Viszkozitási index VI   167 DIN ISO 2909
CCS viszkozitás -20 °C-on   4950 ASTM D5293
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 852,0 EN ISO 12185
Lobbanáspont   248 DIN EN ISO 2592
Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -25 °C-on   9100 ASTM D4684
Noack párolgási veszteség   4,7 ASTM D5800
Dermedéspont   -57 DIN ISO 3016




Termék információk: 1L Egységár: N°4 876Ft /L | Br 6 193Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 15W50
Cikkszám: NYL15818
Br 6 471Ft
Egységár: N°5 095Ft/L | Br 6 471Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 42 db
+
-
6 471Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN
BMW Longlife-04
GM dexos2
MB 226.5
MB 229.51
MB 229.52
Opel OV 040 1547 - D30
Renault RN0710

RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30

Termékadatok

  • Kategória: Személyautó motorolaj
  • Cikkszám: 1141088
  • Viszkozitás: 5W-30
  • Specifikáció: ACEA C3, API SN
  • Olajtípus: Teljesen szintetikus
  • Jóváhagyások: API SN, BMW Longlife-04, GM dexos2™ (Lizenz-Nr. D20584HI081), MB-Freigabe 226.5, MB-Freigabe 229.51, MB-Freigabe 229.52, Opel OV 040 1547 - D30, Renault RN0710
  • Ajánlás: Renault RN0700, Versenypálya-partnerség: Nürburgring tesztelve,
  • Felhasználás: Személyautó, Verseny
  • Technológia: USVO®, Racing

Leírás

A RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 Ralf Schumacherrel együttműködésben készült motorsport célokra, és ideálisan alkalmas autóversenyzéshez, még a legmagasabb terhelés mellett is. Ezt a címkén látható aláírása is megerősíti. Bár kifejezetten versenyolajnak tervezték, a RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 minden szükséges teszten megfelelt, így megkapta az autógyártók hivatalos jóváhagyásait a mindennapi használathoz is. A RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 a hagyományos motorolajokhoz képest jelentősen jobb védelmet nyújt a benzinmotorok számára.

A RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 egy modern, PAO (polialfa-olefin) alapú, teljesen szintetikus többfokozatú motorolaj USVO® technológiával.

A RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 ideálisan alkalmas benzinmotorokhoz autóversenyzéshez, még a legmagasabb terhelés mellett is.

Az USVO® technológiának köszönhetően rendkívül magas viszkozitás-stabilitást érünk el. Elkerüljük a polimer viszkozitásjavítók hátrányait, miközben kihasználjuk előnyeiket. Ez javítja a motorvédelmet, a teljesítményt, a motor tisztaságát és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia lehetővé teszi, hogy a termék a teljes csereperiódus alatt ne szenvedjen nyírási veszteséget, és rendkívül oxidáció-stabil legyen. Ez az egyedülálló technológia segíti az olaj gyorsabb kenését, ezáltal minimalizálja a súrlódást, miközben a motort tisztán és hatékonyan tartja.

Magas viszkozitási indexének, extrém nyírásstabilitásának és a rendkívül hatékony, speciális, modern adalékolásnak köszönhetően a RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 extrém sportos vezetési stílushoz is alkalmas.

A RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 egyedi formulájának köszönhetően még nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőréteget biztosít, véd a korrózió (oxidáció) és a habzás ellen.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 speciális olajként használható autóversenyzéshez, még a legnehezebb körülmények között is.

Jellemzők

  • Ultra-modern, teljesen szintetikus motorolaj autóversenyzéshez
  • Biztonságos kenőréteg nagyon magas üzemi hőmérsékleten
  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitás-viselkedés
  • Nagyon alacsony párolgási hajlam
  • Nagyon jó hidegindítási tulajdonságok
  • Nagyon jó detergens és diszpergens tulajdonságok
  • Jó védelem korrózió és habképződés ellen

Műszaki adatok

Tulajdonság

Egység

Érték

Szabvány / vizsgálat

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

848,0

EN ISO 12185

Szín

–

barna

Vizuális

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

12,2

DIN 51562-1

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

73,4

DIN 51562-1

Viszkozitási index (VI)

–

165

DIN ISO 2909

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa*s

3,7

ASTM D5481

CCS viszkozitás -30 °C-on

mPa*s

4301

ASTM D5293

Alacsony hőmérsékleti pumpálhatóság (MRV) -35 °C-on

mPa*s

14.870

ASTM D4684

Dermedéspont

°C

-60

DIN ISO 3016

Noack párolgási veszteség

% M/M

6,2

ASTM D5800

Lobbanáspont

°C

244

DIN EN ISO 2592

TBN

mg KOH/g

8,1

ASTM D2896

Szulfáthamu

%wt.

0,8

DIN 51575

 

 


Termék információk: 1L Egységár: N°5 095Ft /L | Br 6 471Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15819
Br 24 730Ft
Egységár: N°4 868Ft/L | Br 6 183Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 14 db
+
-
24 730Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN
BMW Longlife-04
GM dexos2
MB 226.5
MB 229.51
MB 229.52
Opel OV 040 1547 - D30
Renault RN0710

RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30

Termékadatok

  • Kategória: Személyautó motorolaj
  • Cikkszám: 1141088
  • Viszkozitás: 5W-30
  • Specifikáció: ACEA C3, API SN
  • Olajtípus: Teljesen szintetikus
  • Jóváhagyások: API SN, BMW Longlife-04, GM dexos2™ (Lizenz-Nr. D20584HI081), MB-Freigabe 226.5, MB-Freigabe 229.51, MB-Freigabe 229.52, Opel OV 040 1547 - D30, Renault RN0710
  • Ajánlás: Renault RN0700, Versenypálya-partnerség: Nürburgring tesztelve,
  • Felhasználás: Személyautó, Verseny
  • Technológia: USVO®, Racing

Leírás

A RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 Ralf Schumacherrel együttműködésben készült motorsport célokra, és ideálisan alkalmas autóversenyzéshez, még a legmagasabb terhelés mellett is. Ezt a címkén látható aláírása is megerősíti. Bár kifejezetten versenyolajnak tervezték, a RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 minden szükséges teszten megfelelt, így megkapta az autógyártók hivatalos jóváhagyásait a mindennapi használathoz is. A RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 a hagyományos motorolajokhoz képest jelentősen jobb védelmet nyújt a benzinmotorok számára.

A RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 egy modern, PAO (polialfa-olefin) alapú, teljesen szintetikus többfokozatú motorolaj USVO® technológiával.

A RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 ideálisan alkalmas benzinmotorokhoz autóversenyzéshez, még a legmagasabb terhelés mellett is.

Az USVO® technológiának köszönhetően rendkívül magas viszkozitás-stabilitást érünk el. Elkerüljük a polimer viszkozitásjavítók hátrányait, miközben kihasználjuk előnyeiket. Ez javítja a motorvédelmet, a teljesítményt, a motor tisztaságát és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia lehetővé teszi, hogy a termék a teljes csereperiódus alatt ne szenvedjen nyírási veszteséget, és rendkívül oxidáció-stabil legyen. Ez az egyedülálló technológia segíti az olaj gyorsabb kenését, ezáltal minimalizálja a súrlódást, miközben a motort tisztán és hatékonyan tartja.

Magas viszkozitási indexének, extrém nyírásstabilitásának és a rendkívül hatékony, speciális, modern adalékolásnak köszönhetően a RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 extrém sportos vezetési stílushoz is alkalmas.

A RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 egyedi formulájának köszönhetően még nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőréteget biztosít, véd a korrózió (oxidáció) és a habzás ellen.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL REP Racing Extra Performance SAE 5W-30 speciális olajként használható autóversenyzéshez, még a legnehezebb körülmények között is.

Jellemzők

  • Ultra-modern, teljesen szintetikus motorolaj autóversenyzéshez
  • Biztonságos kenőréteg nagyon magas üzemi hőmérsékleten
  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitás-viselkedés
  • Nagyon alacsony párolgási hajlam
  • Nagyon jó hidegindítási tulajdonságok
  • Nagyon jó detergens és diszpergens tulajdonságok
  • Jó védelem korrózió és habképződés ellen

Műszaki adatok

Tulajdonság

Egység

Érték

Szabvány / vizsgálat

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

848,0

EN ISO 12185

Szín

–

barna

Vizuális

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

12,2

DIN 51562-1

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

73,4

DIN 51562-1

Viszkozitási index (VI)

–

165

DIN ISO 2909

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa*s

3,7

ASTM D5481

CCS viszkozitás -30 °C-on

mPa*s

4301

ASTM D5293

Alacsony hőmérsékleti pumpálhatóság (MRV) -35 °C-on

mPa*s

14.870

ASTM D4684

Dermedéspont

°C

-60

DIN ISO 3016

Noack párolgási veszteség

% M/M

6,2

ASTM D5800

Lobbanáspont

°C

244

DIN EN ISO 2592

TBN

mg KOH/g

8,1

ASTM D2896

Szulfáthamu

%wt.

0,8

DIN 51575

 

 


Termék információk: 4L Egységár: N°4 868Ft /L | Br 6 183Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15860
Br 6 592Ft
Egységár: N°5 190Ft/L | Br 6 592Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 30 db
+
-
6 592Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API CF
API SN
BMW Longlife-01
MB 229.5
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30

Termékadatok

Kategória: személyautó motorolaj
Cikkszám: 1141089
Viszkozitás: 5W-30
Specifikáció: ACEA A3/B4, API CF, API SN
Olajtípus: teljesen szintetikus
Jóváhagyások: BMW Longlife-01, MB-Freigabe 229.5, Renault RN0700/RN0710
Ajánlás: Rennstrecken-Partnerschaft: Nürburgring Tested, VW 502 00, VW 505 00
Alkalmazás: személyautó, verseny
Technológia: USVO®, Racing

Termékleírás

A RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 a motorsport számára, Ralf Schumacherrel közösen lett kifejlesztve, és ideálisan alkalmas autóversenyzéshez, még a legmagasabb igénybevétel mellett is. Ezt a címkén található aláírása is megerősíti. Bár kifejezetten versenyolajként tervezték, a RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 minden szükséges teszten megfelelt, így a mindennapi használathoz is megszerezte az autógyártók hivatalos jóváhagyásait. A RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 jelentősen jobb védelmet nyújt benzines és dízel motorok számára, mint a hagyományos motorolajok.

A RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 modern, PAO (poli-alfa-olefin) alapú, teljesen szintetikus, többfokozatú motorolaj USVO® technológiával benzines és dízel motorokhoz.

Az USVO® technológiának köszönhetően rendkívül magas viszkozitás-stabilitást érünk el. Elkerüljük a polimer viszkozitásjavítók hátrányait, miközben kihasználjuk előnyeiket. Ez javítja a motorvédelmet, a teljesítményt, a motortisztaságot és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia lehetővé teszi, hogy a termék a teljes csereperiódus alatt ne szenvedjen nyírási veszteséget, és rendkívül oxidáció-stabil legyen. Ez az egyedülálló technológia segíti, hogy az olaj gyorsabban eljusson a kenési pontokra, így minimálisra csökkenti a súrlódást, miközben a motort tisztán és hatékonyan tartja.

Magas viszkozitási indexének, jó nyírásstabilitásának és egy rendkívül hatékony, speciális, korszerű adalékolásának köszönhetően a RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 extrém sportos vezetési stílushoz is alkalmas.

A RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőfilmet biztosít. Kiterjedt védelmet nyújt korrózió (oxidáció) és habzás ellen.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 ideálisan alkalmas autóversenyzéshez, még a legmagasabb igénybevétel mellett is.

Jellemzők

  • Ultra-modern, teljesen szintetikus motorolaj autóversenyzéshez, speciális adalékolással
  • Biztonságos kenőfilm nagyon magas üzemi hőmérsékleten
  • Magas HTHS érték, nagyon jó nyírásstabilitás
  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitás-viselkedés
  • Nagyon alacsony párolgási hajlam
  • Nagyon jó hidegindítási tulajdonságok
  • Nagyon jó tisztító és diszpergáló tulajdonságok
  • Jó védelem korrózió és habképződés ellen

Műszaki termékadatok

Tulajdonság

Egység

Adat

Vizsgálat

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

849,0

EN ISO 12185

Szín

 

barna

VIZUÁLIS

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

12,2

DIN 51562-1

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

71,9

DIN 51562-1

Viszkozitási index VI

 

168

DIN ISO 2909

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa*s

3,57

ASTM D5481

CCS viszkozitás -30 °C-on

mPa*s

4250

ASTM D5293

Alacsony hőmérsékletű pumpálhatóság (MRV) -35 °C-on

mPa*s

12.200

ASTM D4684

Dermedéspont

°C

-60

DIN ISO 3016

Noack illékonyság

% M/M

5,5

ASTM D5800

Lobbanáspont

°C

250

DIN EN ISO 2592

tbn

mg KOH/g

10,3

ASTM D2896

Szulfáthamu

%wt.

1,24

DIN 51575

 


Termék információk: 1L Egységár: N°5 190Ft /L | Br 6 592Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15861
Br 24 919Ft
Egységár: N°4 906Ft/L | Br 6 230Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 20 db
+
-
24 919Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API CF
API SN
BMW Longlife-01
MB 229.5
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30

Termékadatok

Kategória: személyautó motorolaj
Cikkszám: 1141089
Viszkozitás: 5W-30
Specifikáció: ACEA A3/B4, API CF, API SN
Olajtípus: teljesen szintetikus
Jóváhagyások: BMW Longlife-01, MB-Freigabe 229.5, Renault RN0700/RN0710
Ajánlás: Rennstrecken-Partnerschaft: Nürburgring Tested, VW 502 00, VW 505 00
Alkalmazás: személyautó, verseny
Technológia: USVO®, Racing

Termékleírás

A RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 a motorsport számára, Ralf Schumacherrel közösen lett kifejlesztve, és ideálisan alkalmas autóversenyzéshez, még a legmagasabb igénybevétel mellett is. Ezt a címkén található aláírása is megerősíti. Bár kifejezetten versenyolajként tervezték, a RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 minden szükséges teszten megfelelt, így a mindennapi használathoz is megszerezte az autógyártók hivatalos jóváhagyásait. A RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 jelentősen jobb védelmet nyújt benzines és dízel motorok számára, mint a hagyományos motorolajok.

A RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 modern, PAO (poli-alfa-olefin) alapú, teljesen szintetikus, többfokozatú motorolaj USVO® technológiával benzines és dízel motorokhoz.

Az USVO® technológiának köszönhetően rendkívül magas viszkozitás-stabilitást érünk el. Elkerüljük a polimer viszkozitásjavítók hátrányait, miközben kihasználjuk előnyeiket. Ez javítja a motorvédelmet, a teljesítményt, a motortisztaságot és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia lehetővé teszi, hogy a termék a teljes csereperiódus alatt ne szenvedjen nyírási veszteséget, és rendkívül oxidáció-stabil legyen. Ez az egyedülálló technológia segíti, hogy az olaj gyorsabban eljusson a kenési pontokra, így minimálisra csökkenti a súrlódást, miközben a motort tisztán és hatékonyan tartja.

Magas viszkozitási indexének, jó nyírásstabilitásának és egy rendkívül hatékony, speciális, korszerű adalékolásának köszönhetően a RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 extrém sportos vezetési stílushoz is alkalmas.

A RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőfilmet biztosít. Kiterjedt védelmet nyújt korrózió (oxidáció) és habzás ellen.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 ideálisan alkalmas autóversenyzéshez, még a legmagasabb igénybevétel mellett is.

Jellemzők

  • Ultra-modern, teljesen szintetikus motorolaj autóversenyzéshez, speciális adalékolással
  • Biztonságos kenőfilm nagyon magas üzemi hőmérsékleten
  • Magas HTHS érték, nagyon jó nyírásstabilitás
  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitás-viselkedés
  • Nagyon alacsony párolgási hajlam
  • Nagyon jó hidegindítási tulajdonságok
  • Nagyon jó tisztító és diszpergáló tulajdonságok
  • Jó védelem korrózió és habképződés ellen

Műszaki termékadatok

Tulajdonság

Egység

Adat

Vizsgálat

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

849,0

EN ISO 12185

Szín

 

barna

VIZUÁLIS

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

12,2

DIN 51562-1

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

71,9

DIN 51562-1

Viszkozitási index VI

 

168

DIN ISO 2909

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa*s

3,57

ASTM D5481

CCS viszkozitás -30 °C-on

mPa*s

4250

ASTM D5293

Alacsony hőmérsékletű pumpálhatóság (MRV) -35 °C-on

mPa*s

12.200

ASTM D4684

Dermedéspont

°C

-60

DIN ISO 3016

Noack illékonyság

% M/M

5,5

ASTM D5800

Lobbanáspont

°C

250

DIN EN ISO 2592

tbn

mg KOH/g

10,3

ASTM D2896

Szulfáthamu

%wt.

1,24

DIN 51575

 


Termék információk: 4L Egységár: N°4 906Ft /L | Br 6 230Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15808
Br 6 344Ft
Egységár: N°4 995Ft/L | Br 6 344Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
6 344Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SP
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
Fiat 9.55535-GH2
Fiat 9.55535-S2
Ford WSS-M2C917-A
GM dexos2™ (licencszám: D20583HI081)
MB 229.51
MB 229.52
Opel OV 040 1547 - D40
Opel OV 040 1547 - G40
Porsche C40
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01
VW 511 00
Versenypálya-partner Empfehlung Ralf Schumacher
Versenypálya-partner Hockenheim Premium Partner
Versenypálya-partnerség Nürburgring Tested

RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40
Ravenol Motorolaj Személygépjármű motorolaj RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40

Kategória: Személygépjármű motorolaj
Cikkszám: 1141091
Viszkozitás: 5W-40
Specifikáció: ACEA C3, API SP
Olajtípus: Teljesen szintetikus
Jóváhagyások: API SP, BMW Longlife-04, GM dexos2™ (licencszám: D20583HI081), MB-Freigabe 229.51, Renault RN0710
Ajánlás: Chrysler MS-11106, Fiat 9.55535-GH2, Fiat 9.55535-S2, Ford WSS-M2C917-A, MB 229.52, Opel OV 040 1547 - D40, Opel OV 040 1547 - G40, Porsche C40, Rennstrecken-Partner: Empfehlung Ralf Schumacher, Rennstrecken-Partner: Hockenheim Premium Partner, Rennstrecken-Partnerschaft: Nürburgring Tested, VW 502 00, VW 505 00, VW 505 01, VW 511 00
Felhasználás: Személygépkocsi, versenysport
Technológia: USVO®, Racing

A RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 Ralf Schumacherrel közösen lett kifejlesztve motorsport célokra, és kiválóan alkalmas autóversenyzésre, még extrém terhelés esetén is – ezt a címkén szereplő aláírása is megerősíti. Bár kifejezetten versenyolajként tervezték, a RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 minden szükséges tesztet sikeresen teljesített, és így a gyártók hivatalos jóváhagyását is megkapta mindennapi használatra. A RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 lényegesen jobb védelmet nyújt benzin- és dízelmotorok számára, mint a hagyományos motorolajok.

A RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 modern, PAO (poli-alfa-olefin) alapú, teljesen szintetikus, többfokozatú motorolaj, különleges USVO® technológiával.

Az USVO® technológia rendkívül magas viszkozitás-stabilitást biztosít. Elkerüljük a polimer viszkozitás-javítók hátrányait, miközben kihasználjuk az előnyeiket. Ez javítja a motorvédelmet, a teljesítményt, a motor tisztaságát és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia révén a termék az egész csereperiódus alatt nyírási veszteség nélkül működik, és rendkívül ellenáll az oxidációnak. Ez az egyedülálló technológia elősegíti a gyorsabb kenést, ezáltal minimalizálja a súrlódást, miközben a motor tiszta és hatékony marad.

A szintetikus, erősen poláris V. csoportbeli bázisolajok különleges keverékének, valamint a magas és alacsony viszkozitású PAO nagy arányának köszönhetően a formulát viszkozitás-index-javítók nélkül lehetett kialakítani. Magas viszkozitási indexe, nagy HTHS-értéke, extrém nyírásállósága és egy rendkívül hatékony, új generációs adalékcsomagja miatt a RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 rendkívül sportos vezetési stílushoz is ideális.

Egyedi formulájának köszönhetően a RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 nagyon magas üzemi hőmérsékleten is stabil kenőfilmet biztosít, véd az oxidációs korrózióval és a habképződéssel szemben.


Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 ideálisan alkalmas autóversenyzésre, még a legmagasabb terhelés mellett is.


Jellemzők

  • Ultramodern, teljesen szintetikus motorolaj autóversenyekhez, speciális adalékokkal

  • Biztonságos kenőréteg nagyon magas üzemi hőmérsékleteken

  • Magas HTHS-érték, extrém nyírási stabilitás

  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitási viselkedés

  • Nagyon alacsony párolgási hajlam

  • Kiváló hidegindítási tulajdonságok

  • Kiváló tisztító és diszpergáló képességek

  • Jó védelem a korrózióval és a habképződéssel szemben


Műszaki adatok

Tulajdonság Egység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 846,0 EN ISO 12185
Szín – sárgásbarna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on mm²/s 13,2 DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on mm²/s 73,3 DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) – 185 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa·s 3,9 ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on mPa·s 4510 ASTM D5293
Alacsony hőmérsékletű szivattyúzhatóság (MRV) -35 °C-on mPa·s 12 200 ASTM D4684
Dermedéspont °C -51 DIN ISO 3016
Noack párolgási veszteség % m/m 6,0 DIN 51581
Lobbanáspont °C 230 DIN EN ISO 2592
TBN mg KOH/g 9,5 ASTM D2896
Szulfáthamu % m/m 0,73 DIN 51575

Termék információk: 1L Egységár: N°4 995Ft /L | Br 6 344Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL15809
Br 24 166Ft
Egységár: N°4 757Ft/L | Br 6 042Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 24 db
+
-
24 166Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SP
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
Fiat 9.55535-GH2
Fiat 9.55535-S2
Ford WSS-M2C917-A
GM dexos2™ (licencszám: D20583HI081)
MB 229.51
MB 229.52
Opel OV 040 1547 - D40
Opel OV 040 1547 - G40
Porsche C40
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01
VW 511 00
Versenypálya-partner Empfehlung Ralf Schumacher
Versenypálya-partner Hockenheim Premium Partner
Versenypálya-partnerség Nürburgring Tested

RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40
Ravenol Motorolaj Személygépjármű motorolaj RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40

Kategória: Személygépjármű motorolaj
Cikkszám: 1141091
Viszkozitás: 5W-40
Specifikáció: ACEA C3, API SP
Olajtípus: Teljesen szintetikus
Jóváhagyások: API SP, BMW Longlife-04, GM dexos2™ (licencszám: D20583HI081), MB-Freigabe 229.51, Renault RN0710
Ajánlás: Chrysler MS-11106, Fiat 9.55535-GH2, Fiat 9.55535-S2, Ford WSS-M2C917-A, MB 229.52, Opel OV 040 1547 - D40, Opel OV 040 1547 - G40, Porsche C40, Rennstrecken-Partner: Empfehlung Ralf Schumacher, Rennstrecken-Partner: Hockenheim Premium Partner, Rennstrecken-Partnerschaft: Nürburgring Tested, VW 502 00, VW 505 00, VW 505 01, VW 511 00
Felhasználás: Személygépkocsi, versenysport
Technológia: USVO®, Racing

A RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 Ralf Schumacherrel közösen lett kifejlesztve motorsport célokra, és kiválóan alkalmas autóversenyzésre, még extrém terhelés esetén is – ezt a címkén szereplő aláírása is megerősíti. Bár kifejezetten versenyolajként tervezték, a RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 minden szükséges tesztet sikeresen teljesített, és így a gyártók hivatalos jóváhagyását is megkapta mindennapi használatra. A RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 lényegesen jobb védelmet nyújt benzin- és dízelmotorok számára, mint a hagyományos motorolajok.

A RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 modern, PAO (poli-alfa-olefin) alapú, teljesen szintetikus, többfokozatú motorolaj, különleges USVO® technológiával.

Az USVO® technológia rendkívül magas viszkozitás-stabilitást biztosít. Elkerüljük a polimer viszkozitás-javítók hátrányait, miközben kihasználjuk az előnyeiket. Ez javítja a motorvédelmet, a teljesítményt, a motor tisztaságát és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia révén a termék az egész csereperiódus alatt nyírási veszteség nélkül működik, és rendkívül ellenáll az oxidációnak. Ez az egyedülálló technológia elősegíti a gyorsabb kenést, ezáltal minimalizálja a súrlódást, miközben a motor tiszta és hatékony marad.

A szintetikus, erősen poláris V. csoportbeli bázisolajok különleges keverékének, valamint a magas és alacsony viszkozitású PAO nagy arányának köszönhetően a formulát viszkozitás-index-javítók nélkül lehetett kialakítani. Magas viszkozitási indexe, nagy HTHS-értéke, extrém nyírásállósága és egy rendkívül hatékony, új generációs adalékcsomagja miatt a RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 rendkívül sportos vezetési stílushoz is ideális.

Egyedi formulájának köszönhetően a RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 nagyon magas üzemi hőmérsékleten is stabil kenőfilmet biztosít, véd az oxidációs korrózióval és a habképződéssel szemben.


Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL RUP Racing Ultra Performance SAE 5W-40 ideálisan alkalmas autóversenyzésre, még a legmagasabb terhelés mellett is.


Jellemzők

  • Ultramodern, teljesen szintetikus motorolaj autóversenyekhez, speciális adalékokkal

  • Biztonságos kenőréteg nagyon magas üzemi hőmérsékleteken

  • Magas HTHS-érték, extrém nyírási stabilitás

  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitási viselkedés

  • Nagyon alacsony párolgási hajlam

  • Kiváló hidegindítási tulajdonságok

  • Kiváló tisztító és diszpergáló képességek

  • Jó védelem a korrózióval és a habképződéssel szemben


Műszaki adatok

Tulajdonság Egység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 846,0 EN ISO 12185
Szín – sárgásbarna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on mm²/s 13,2 DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on mm²/s 73,3 DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) – 185 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa·s 3,9 ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on mPa·s 4510 ASTM D5293
Alacsony hőmérsékletű szivattyúzhatóság (MRV) -35 °C-on mPa·s 12 200 ASTM D4684
Dermedéspont °C -51 DIN ISO 3016
Noack párolgási veszteség % m/m 6,0 DIN 51581
Lobbanáspont °C 230 DIN EN ISO 2592
TBN mg KOH/g 9,5 ASTM D2896
Szulfáthamu % m/m 0,73 DIN 51575

Termék információk: 4L Egységár: N°4 757Ft /L | Br 6 042Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W40
TOVÁBBI TERMÉKEK
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Olajkereső
Support