Cikkszám: NYL12801
Br 8 675Ft
Egységár: N°1 708Ft/L | Br 2 169Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 50+ db
+
-
8 675Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API SL/CF

Kifejezetten a GM (Opel, Chevrolet, Buick stb. csoport számára kifejlesztett motorolaj


Termék információk: 4L Egységár: N°1 708Ft /L | Br 2 169Ft /L Gyártó: OPEL-GM Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL12802
Br 9 918Ft
Egységár: N°1 562Ft/L | Br 1 984Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
9 918Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API SL/CF

Kifejezetten a GM (Opel, Chevrolet, Buick stb. csoport számára kifejlesztett motorolaj


Termék információk: 5L Egységár: N°1 562Ft /L | Br 1 984Ft /L Gyártó: OPEL-GM Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL12805
Br 105 115Ft
Egységár: N°1 380Ft/L | Br 1 752Ft/L
Kiszerelés: 60L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API SL/CF

Kifejezetten a GM (Opel, Chevrolet, Buick stb. csoport számára kifejlesztett motorolaj


Termék információk: 60L Egységár: N°1 380Ft /L | Br 1 752Ft /L Gyártó: OPEL-GM Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL12809
Br 3 719Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 928Ft/L | Br 3 719Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
3 719Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 3 719Ft Br. 3 438Ft / db Br. 68 758Ft / 1 karton20 db/karton (Megtakarítás. 5 614Ft)
+
-
68 758Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C5
API RC
API SN+
BMW Longlife-14 FE+
BMW Longlife-17 FE+
FORD WSS-M2C 945-A
FORD WSS-M2C 945-B1
FORD WSS-M2C 946-B1
FORD WSS-M2C 947-B1
FORD WSS-M2C 967-A
FORD WSS-MRC 947-A
MB 239.71  
OPEL OV0401547

Gyári Opel motorolaj 0W20 as viszkozitási osztállyal, ACEA C5, API SN PLUS specifikációval és OV0401547 gyártói jóváhagyással, mely hosszú szervízciklusú üzemeltetésre alkalmas és üzemanyagtakarékos tulajdonsággal rendelkezik.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 928Ft /L | Br 3 719Ft /L Gyártó: OPEL-GM Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL12811
Br 16 290Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 566Ft/L | Br 3 258Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 34 db
+
-
16 290Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 16 290Ft Br. 15 562Ft / db Br. 62 246Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 2 911Ft)
+
-
62 246Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C5
API RC
API SN+
BMW Longlife-14 FE+
BMW Longlife-17 FE+
FORD WSS-M2C 945-A
FORD WSS-M2C 945-B1
FORD WSS-M2C 946-B1
FORD WSS-M2C 947-B1
FORD WSS-M2C 967-A
FORD WSS-MRC 947-A
MB 239.71  
OPEL OV0401547

Gyári Opel motorolaj 0W20 as viszkozitási osztállyal, ACEA C5, API SN PLUS specifikációval és OV0401547 gyártói jóváhagyással, mely hosszú szervízciklusú üzemeltetésre alkalmas és üzemanyagtakarékos tulajdonsággal rendelkezik.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 566Ft /L | Br 3 258Ft /L Gyártó: OPEL-GM Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL12806
Br 3 217Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 533Ft/L | Br 3 217Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
3 217Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 3 217Ft Br. 2 920Ft / db Br. 58 395Ft / 1 karton20 db/karton (Megtakarítás. 5 944Ft)
+
-
58 395Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN + RC
GM OPEL DEXOS 1 GEN2

Az Opel 5W-30-as DEXOS1 GEN2 motorolaj kiemelkedően magas tisztítóerőt,  kopás- és általános motorvédelmet biztosít tovább tökéletesített  üzemanyag takarékossággal egyetemben.Amagas teljesítményű alapolajok  valamint csúcstechnológiájú adalékanyagok levédett keveréke, amely  tökéletesen megfelel a legmodernebb benzinüzemű motorok igényeinek.  Kiváló motorkopás-védelmet mutat a hosszú motorolaj csereperiódusok  alatt. Tökéletesített motortisztítás és védelem valósul meg az iszap és a  káros szennyeződések ellen a megerősített tisztító és oszlató  adalékoknak köszönhetően. Növelt üzemanyag takarékosságot biztosít.  Magas és alacsony hőmérsékleten is kiváló teljesítményű.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 533Ft /L | Br 3 217Ft /L Gyártó: OPEL-GM Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12807
Br 13 960Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 199Ft/L | Br 2 792Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
13 960Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 13 960Ft Br. 12 975Ft / db Br. 51 898Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 3 943Ft)
+
-
51 898Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API RC
API SC
API SN+
ILSAC GF-6A GM OPEL DEXOS 1 GEN2 5W-30 GM OPEL DEXOS 1 GEN3 5W-30  

Korábbi megnevezés:

OPEL-GM MOTOR OIL DEXOS 1 GEN2 5W30

Az Opel 5W-30-as DEXOS1 GEN3 motorolaj kiemelkedően magas tisztítóerőt,  kopás- és általános motorvédelmet biztosít tovább tökéletesített  üzemanyag takarékossággal egyetemben.Amagas teljesítményű alapolajok  valamint csúcstechnológiájú adalékanyagok levédett keveréke, amely  tökéletesen megfelel a legmodernebb benzinüzemű motorok igényeinek.  Kiváló motorkopás-védelmet mutat a hosszú motorolaj csereperiódusok  alatt. Tökéletesített motortisztítás és védelem valósul meg az iszap és a  káros szennyeződések ellen a megerősített tisztító és oszlató  adalékoknak köszönhetően. Növelt üzemanyag takarékosságot biztosít.  Magas és alacsony hőmérsékleten is kiváló teljesítményű.

 

Az 5W-30 DEXOS1 teljesítménye megfelel a GM legmodernebb előírásainak, kifejezetten benzinmotorokba.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 199Ft /L | Br 2 792Ft /L Gyártó: OPEL-GM Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12803
Br 2 921Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 300Ft/L | Br 2 921Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
2 921Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 2 921Ft Br. 2 839Ft / db Br. 56 769Ft / 1 karton20 db/karton (Megtakarítás. 1 651Ft)
+
-
56 769Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C3
API SM/SL / CF
GM Dexos 2
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
MB 229.51
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01

Kifejezetten a GM (Opel, Chevrolet, Buick stb.) új fejlesztésű, dízel- vagy benzinüzemű, személy- és kis-haszongépjárműi számára kialakított motorolaj. Kiemelkedően magas tisztítóerőt, kopásvédelmet és tovább tökéletesített üzemanyag takarékosságot biztosít. A közepes SAPS (csökkentett szulfáthamu, foszfor és kéntartalmú) kenőanyagok csoportjához tartozik. Magas teljesítményű alapolajok valamint csúcstechnológiájú adalékanyagok keveréke, amely tökéletesen megfelel a legmodernebb dízel részecskeszűrők (DPF) és a benzinüzemű katalizátorok (CAT) igényeinek.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 300Ft /L | Br 2 921Ft /L Gyártó: OPEL-GM Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12812
Br 12 212Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 404Ft/L | Br 3 053Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 50+ db
+
-
12 212Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 12 212Ft Br. 12 087Ft / db Br. 48 347Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 498Ft)
+
-
48 347Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C3
API SM/SL / CF
GM Dexos 2
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
MB 229.51
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01

Kifejezetten a GM (Opel, Chevrolet, Buick stb.) új fejlesztésű, dízel- vagy benzinüzemű, személy- és kis-haszongépjárműi számára kialakított motorolaj. Kiemelkedően magas tisztítóerőt, kopásvédelmet és tovább tökéletesített üzemanyag takarékosságot biztosít. A közepes SAPS (csökkentett szulfáthamu, foszfor és kéntartalmú) kenőanyagok csoportjához tartozik. Magas teljesítményű alapolajok valamint csúcstechnológiájú adalékanyagok keveréke, amely tökéletesen megfelel a legmodernebb dízel részecskeszűrők (DPF) és a benzinüzemű katalizátorok (CAT) igényeinek.


Termék információk: 4L Egységár: N°2 404Ft /L | Br 3 053Ft /L Gyártó: OPEL-GM Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12804
Br 15 139Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 384Ft/L | Br 3 028Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
15 139Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 15 139Ft Br. 14 829Ft / db Br. 59 315Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 1 240Ft)
+
-
59 315Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C3
API SM/SL / CF
GM Dexos 2
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
MB 229.51
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01

Kifejezetten a GM (Opel, Chevrolet, Buick stb.) új fejlesztésű, dízel- vagy benzinüzemű, személy- és kis-haszongépjárműi számára kialakított motorolaj. Kiemelkedően magas tisztítóerőt, kopásvédelmet és tovább tökéletesített üzemanyag takarékosságot biztosít. A közepes SAPS (csökkentett szulfáthamu, foszfor és kéntartalmú) kenőanyagok csoportjához tartozik. Magas teljesítményű alapolajok valamint csúcstechnológiájú adalékanyagok keveréke, amely tökéletesen megfelel a legmodernebb dízel részecskeszűrők (DPF) és a benzinüzemű katalizátorok (CAT) igényeinek.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 384Ft /L | Br 3 028Ft /L Gyártó: OPEL-GM Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12808
Br 129 175Ft
Egységár: N°1 696Ft/L | Br 2 153Ft/L
Kiszerelés: 60L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C3
API SM/SL / CF
GM Dexos 2
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
MB 229.51
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01

Kifejezetten a GM (Opel, Chevrolet, Buick stb.) új fejlesztésű, dízel- vagy benzinüzemű, személy- és kis-haszongépjárműi számára kialakított motorolaj. Kiemelkedően magas tisztítóerőt, kopásvédelmet és tovább tökéletesített üzemanyag takarékosságot biztosít. A közepes SAPS (csökkentett szulfáthamu, foszfor és kéntartalmú) kenőanyagok csoportjához tartozik. Magas teljesítményű alapolajok valamint csúcstechnológiájú adalékanyagok keveréke, amely tökéletesen megfelel a legmodernebb dízel részecskeszűrők (DPF) és a benzinüzemű katalizátorok (CAT) igényeinek.


Termék információk: 60L Egységár: N°1 696Ft /L | Br 2 153Ft /L Gyártó: OPEL-GM Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL16854
Br 130 870Ft
Egységár: N°1 718Ft/L | Br 2 182Ft/L
Kiszerelés: 60L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
 BMW LL-04
 Ford WSS-M2C917-A
 GM/OPEL Dexos2
 Porsche A40
 Renault RN0700 / RN0710
 VW 505.01/ VW 502 00 / 505 00
ACEA C3
API SN/CF
MB-Approval 229.51

A PETRONAS Syntium 3000 AV 5W-40: megfelel a korszerű gépjárművekben használt benzin- és dízel üzemű motorok elvárásainak (amelyek kipufogógáz-utókezelő rendszerrel vannak felszerelve pl. DPF, TCW). Lecsökkenti a részecskeszűrőn kialakuló lerakódásokat, ami lehetővé teszi a regeneráció gyakoriságának csökkentését és az ezzel járó teljesítménycsökkenést. Nagyobb motorteljesítmény és csökkentett olajfogyasztás.Magasfokú kopás elleni védelem és hosszabb olaj-csereperiódusokat biztosít.


Termék információk: 60L Egységár: N°1 718Ft /L | Br 2 182Ft /L Gyártó: PETRONAS SYNTIUM Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL16860
Br 2 977Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 344Ft/L | Br 2 977Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 40 db
+
-
2 977Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 2 977Ft Br. 2 847Ft / db Br. 56 922Ft / 1 karton20 db/karton (Megtakarítás. 2 617Ft)
+
-
56 922Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API SN/CF
BMW LL-01
VW 502.00
VW 505.00
MB-Approval 229.5
PORSCHE A40
RENAULT RN0700
RENAULT RN0710
GM GM-LL-B-025

PETRONAS Syntium 3000 E 5W-40 Teljesen szintetikus motorolaj (Fuel Economy) Üzemanyag Takarékos tulajdonságokkal és az egyedülálló °CoolTech? technológiával. Védelmet nyújt a motornak minden időjárási körülmény között. A PETRONAS Syntium 3000 E 5W-40 alkalmas mindenféle személygépkocsihoz, különösen a rendkívül nagy teljesítményű modellekhez, mint amilyen a Mercedes-Benz és a BMW, beleértve azokat a benzin-, illetve dízelmotorokat, amelyek nincsenek felszerelve dízelüzemanyag-részecskeszűrő rendszerrel.

Tulajdonságok:

A PETRONAS Syntium 3000 E 5W-40 megfelel bármilyen típusú és gyártmányú új generációs benzin és dízel motorhoz. A motor alkatrészeinek magasfokú kopás elleni védelme a különböző üzemi körülmények között is megfelelő kenésnek köszönhetően. Kiváló motorteljesítmény és csökkentett olajfogyasztás. Széleskörűen alkalmazható mindenféle motorhoz.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 344Ft /L | Br 2 977Ft /L Gyártó: PETRONAS SYNTIUM Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL16861
Br 13 610Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 144Ft/L | Br 2 722Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 39 db
+
-
13 610Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 13 610Ft Br. 13 382Ft / db Br. 53 528Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 910Ft)
+
-
53 528Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API SN/CF
BMW LL-01
VW 502.00
VW 505.00
MB-Approval 229.5
PORSCHE A40
RENAULT RN0700
RENAULT RN0710
GM GM-LL-B-025

PETRONAS Syntium 3000 E 5W-40 Teljesen szintetikus motorolaj (Fuel Economy) Üzemanyag Takarékos tulajdonságokkal és az egyedülálló °CoolTech? technológiával. Védelmet nyújt a motornak minden időjárási körülmény között. A PETRONAS Syntium 3000 E 5W-40 alkalmas mindenféle személygépkocsihoz, különösen a rendkívül nagy teljesítményű modellekhez, mint amilyen a Mercedes-Benz és a BMW, beleértve azokat a benzin-, illetve dízelmotorokat, amelyek nincsenek felszerelve dízelüzemanyag-részecskeszűrő rendszerrel.

Tulajdonságok:

A PETRONAS Syntium 3000 E 5W-40 megfelel bármilyen típusú és gyártmányú új generációs benzin és dízel motorhoz. A motor alkatrészeinek magasfokú kopás elleni védelme a különböző üzemi körülmények között is megfelelő kenésnek köszönhetően. Kiváló motorteljesítmény és csökkentett olajfogyasztás. Széleskörűen alkalmazható mindenféle motorhoz.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 144Ft /L | Br 2 722Ft /L Gyártó: PETRONAS SYNTIUM Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL16858
Br 3 214Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 530Ft/L | Br 3 214Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 20 db
+
-
3 214Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 3 214Ft Br. 3 035Ft / db Br. 60 681Ft / 1 karton20 db/karton (Megtakarítás. 3 582Ft)
+
-
60 681Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C2/C3
API SN/SP/CF
MB 226.52
MB 229.51
MB 229.52
PSA B71 2290
Renault RN 0700
Renault RN17

Teljesen szintetikus csökkentett hamutartalmú motorolaj (Fuel Economy) Üzemanyag Takarékos tulajdonságokkal egyedülálló CoolTech technológiával, kifejezetten PSA (Peugeot és Citroen) valamint Renault motorokhoz. Megfelel a gépjárművekben használt modern benzin- és dízel üzemű motorok elvárásainak, kifejezetten a PSA és Renault motoroknak kifejlesztve.

Tulajdonságok:

A PETRONAS Syntium 5000 CP 5W-30 motorolaj megfelel a PSA csoport gépjárművekbe szerelt nagy teljesítményű benzin és dízel motorok elvárásainak, valamint a legmodernebb részecskeszűrővel rendelkező motoroknak is. Jelentősen lecsökkenti a részecskeszűrőn kialakuló lerakódásokat, ami lehetővé teszi a regeneráció gyakoriságának csökkentését és az ezzel járó teljesítménycsökkenést. (Fuel Economy) Üzemanyag Takarékos Magasfokú kopás elleni védelem és hosszabb olaj-csereperiódusokat biztosít. Teljes mértékben kompatibilis mindenféle katalizátorral, melyet a PSA csoport dízelmotorjaiban alkalmaznak.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 530Ft /L | Br 3 214Ft /L Gyártó: PETRONAS SYNTIUM Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL16859
Br 15 133Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 383Ft/L | Br 3 027Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 23 db
+
-
15 133Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 15 133Ft Br. 14 621Ft / db Br. 58 481Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 2 048Ft)
+
-
58 481Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C2/C3
API SN/SP/CF
MB 226.52
MB 229.51
MB 229.52
PSA B71 2290
Renault RN 0700
Renault RN17

Teljesen szintetikus csökkentett hamutartalmú motorolaj (Fuel Economy) Üzemanyag Takarékos tulajdonságokkal egyedülálló CoolTech technológiával, kifejezetten PSA (Peugeot és Citroen) valamint Renault motorokhoz. Megfelel a gépjárművekben használt modern benzin- és dízel üzemű motorok elvárásainak, kifejezetten a PSA és Renault motoroknak kifejlesztve.

Tulajdonságok:

A PETRONAS Syntium 5000 CP 5W-30 motorolaj megfelel a PSA csoport gépjárművekbe szerelt nagy teljesítményű benzin és dízel motorok elvárásainak, valamint a legmodernebb részecskeszűrővel rendelkező motoroknak is. Jelentősen lecsökkenti a részecskeszűrőn kialakuló lerakódásokat, ami lehetővé teszi a regeneráció gyakoriságának csökkentését és az ezzel járó teljesítménycsökkenést. (Fuel Economy) Üzemanyag Takarékos Magasfokú kopás elleni védelem és hosszabb olaj-csereperiódusokat biztosít. Teljes mértékben kompatibilis mindenféle katalizátorral, melyet a PSA csoport dízelmotorjaiban alkalmaznak.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 383Ft /L | Br 3 027Ft /L Gyártó: PETRONAS SYNTIUM Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL16882
Br 3 085Ft
Egységár: N°2 429Ft/L | Br 3 085Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 40 db
+
-
3 085Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3 / C2
API SN
BMW LL-04
GM/OPEL Dexos2
MB 229.51
MB 229.52
PSA B71 2290
Renault RN0700
VW 502.00
VW 505.00
VW 505.01

Teljesen szintetikus motorolaj (Fuel Economy) üzemanyag takarékos, csökkentett hamutartalmú (Mid SAPS) és egyedülálló °CoolTech? technológiával. Megvédi a motort és megnöveli a DPF vagy TWC károsanyag-kibocsátást csökkentő rendszerrel szerelt járművek kipufogórendszerének élettartamát. A PETRONAS Syntium 5000 DM 5W-30 megfelel a gépjárművekben használt legújabb benzin- és dízel üzemű motorok elvárásainak, használata javasolt a legújjab BMW, Mercedes-Benz és OPEL gépjárművek motorjaihoz.

A PETRONAS Syntium 5000 DM 5W-30: megfelel a korszerű gépjárművekben használt benzin- és dízel üzemű motorok elvárásainak (amelyek kipufogógáz-utókezelő rendszerrel vannak felszerelve pl. DPF, TCW). Jelentősen lecsökkenti a részecskeszűrőn kialakuló lerakódásokat, ami lehetővé teszi a regeneráció gyakoriságának csökkentését és az ezzel járó teljesítménycsökkenést. (Fuel Economy) Üzemanyag Takarékos Magasfokú kopás elleni védelem és hosszabb olaj-csereperiódusokat biztosít.Teljes mértékben kompatibilis mindenféle katalizátorral, melyet a VW, BMW, Mercedes-Benz (Bluetec), GM/Opel dízelmotorjaiban alkalmaznak.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 429Ft /L | Br 3 085Ft /L Gyártó: PETRONAS SYNTIUM Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11156
Br 14 028Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 209Ft/L | Br 2 806Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 39 db
+
-
14 028Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 14 028Ft Br. 13 540Ft / db Br. 54 158Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 1 951Ft)
+
-
54 158Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3 / C2
API SN
BMW LL-04
GM/OPEL Dexos2
MB 229.51
MB 229.52
PSA B71 2290
Renault RN0700
VW 502.00
VW 505.00
VW 505.01

Teljesen szintetikus motorolaj (Fuel Economy) üzemanyag takarékos, csökkentett hamutartalmú (Mid SAPS) és egyedülálló °CoolTech? technológiával. Megvédi a motort és megnöveli a DPF vagy TWC károsanyag-kibocsátást csökkentő rendszerrel szerelt járművek kipufogórendszerének élettartamát. A PETRONAS Syntium 5000 DM 5W-30 megfelel a gépjárművekben használt legújabb benzin- és dízel üzemű motorok elvárásainak, használata javasolt a legújjab BMW, Mercedes-Benz és OPEL gépjárművek motorjaihoz.

A PETRONAS Syntium 5000 DM 5W-30: megfelel a korszerű gépjárművekben használt benzin- és dízel üzemű motorok elvárásainak (amelyek kipufogógáz-utókezelő rendszerrel vannak felszerelve pl. DPF, TCW). Jelentősen lecsökkenti a részecskeszűrőn kialakuló lerakódásokat, ami lehetővé teszi a regeneráció gyakoriságának csökkentését és az ezzel járó teljesítménycsökkenést. (Fuel Economy) Üzemanyag Takarékos Magasfokú kopás elleni védelem és hosszabb olaj-csereperiódusokat biztosít.Teljes mértékben kompatibilis mindenféle katalizátorral, melyet a VW, BMW, Mercedes-Benz (Bluetec), GM/Opel dízelmotorjaiban alkalmaznak.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 209Ft /L | Br 2 806Ft /L Gyártó: PETRONAS SYNTIUM Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL16857
Br 159 354Ft
Egységár: N°2 092Ft/L | Br 2 656Ft/L
Kiszerelés: 60L
Készleten: 2 db
+
-
159 354Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3 / C2
API SN
BMW LL-04
GM/OPEL Dexos2
MB 229.51
MB 229.52
PSA B71 2290
Renault RN0700
VW 502.00
VW 505.00
VW 505.01

Teljesen szintetikus motorolaj (Fuel Economy) üzemanyag takarékos, csökkentett hamutartalmú (Mid SAPS) és egyedülálló °CoolTech? technológiával. Megvédi a motort és megnöveli a DPF vagy TWC károsanyag-kibocsátást csökkentő rendszerrel szerelt járművek kipufogórendszerének élettartamát. A PETRONAS Syntium 5000 DM 5W-30 megfelel a gépjárművekben használt legújabb benzin- és dízel üzemű motorok elvárásainak, használata javasolt a legújjab BMW, Mercedes-Benz és OPEL gépjárművek motorjaihoz.

A PETRONAS Syntium 5000 DM 5W-30: megfelel a korszerű gépjárművekben használt benzin- és dízel üzemű motorok elvárásainak (amelyek kipufogógáz-utókezelő rendszerrel vannak felszerelve pl. DPF, TCW). Jelentősen lecsökkenti a részecskeszűrőn kialakuló lerakódásokat, ami lehetővé teszi a regeneráció gyakoriságának csökkentését és az ezzel járó teljesítménycsökkenést. (Fuel Economy) Üzemanyag Takarékos Magasfokú kopás elleni védelem és hosszabb olaj-csereperiódusokat biztosít.Teljes mértékben kompatibilis mindenféle katalizátorral, melyet a VW, BMW, Mercedes-Benz (Bluetec), GM/Opel dízelmotorjaiban alkalmaznak.


Termék információk: 60L Egységár: N°2 092Ft /L | Br 2 656Ft /L Gyártó: PETRONAS SYNTIUM Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL16874
Br 2 924Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 302Ft/L | Br 2 924Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
2 924Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 2 924Ft Br. 2 841Ft / db Br. 56 820Ft / 1 karton20 db/karton (Megtakarítás. 1 651Ft)
+
-
56 820Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN/CF
BMW LL-04
MB 229.51
MB 229.31
GM/OPEL Dexos2
VW 505.01

Teljesen szintetikus motorolaj (Fuel Economy) üzemanyag takarékos, csökkentett hamutartalmú (Mid SAPS) és egyedülálló CoolTech technológiával. Megvédi a motort és megnöveli a DPF vagy TWC károsanyag-kibocsátást csökkentő rendszerrel szerelt járművek kipufogórendszerének élettartamát. A PETRONAS Syntium 5000 XS 5W-30 megfelel a gépjárművekben használt legújabb benzin- és dízel üzemű motorok elvárásainak, használata javasolt a BMW, Mercedes-Benz és OPEL gépjárművek motorjaihoz.

Tulajdonságok:

A PETRONAS Syntium 5000 XS 5W-30: megfelel a korszerű gépjárművekben használt benzin- és dízel üzemű motorok elvárásainak (amelyek kipufogógáz-utókezelő rendszerrel vannak felszerelve pl. DPF, TCW). Jelentősen lecsökkenti a részecskeszűrőn kialakuló lerakódásokat, ami lehetővé teszi a regeneráció gyakoriságának csökkentését és az ezzel járó teljesítménycsökkenést. (Fuel Economy) Üzemanyag Takarékos
Magasfokú kopás elleni védelem és hosszabb olaj-csereperiódusokat biztosít. Teljes mértékben kompatibilis mindenféle katalizátorral, melyet a VW, BMW, Mercedes-Benz, GM/Opel dízelmotorjaiban alkalmaznak.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 302Ft /L | Br 2 924Ft /L Gyártó: PETRONAS SYNTIUM Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL16875
Br 13 946Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 197Ft/L | Br 2 790Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 31 db
+
-
13 946Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 13 946Ft Br. 13 657Ft / db Br. 54 626Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 1 159Ft)
+
-
54 626Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN/CF
BMW LL-04
MB 229.51
MB 229.31
GM/OPEL Dexos2
VW 505.01

Teljesen szintetikus motorolaj (Fuel Economy) üzemanyag takarékos, csökkentett hamutartalmú (Mid SAPS) és egyedülálló CoolTech technológiával. Megvédi a motort és megnöveli a DPF vagy TWC károsanyag-kibocsátást csökkentő rendszerrel szerelt járművek kipufogórendszerének élettartamát. A PETRONAS Syntium 5000 XS 5W-30 megfelel a gépjárművekben használt legújabb benzin- és dízel üzemű motorok elvárásainak, használata javasolt a BMW, Mercedes-Benz és OPEL gépjárművek motorjaihoz.

Tulajdonságok:

A PETRONAS Syntium 5000 XS 5W-30: megfelel a korszerű gépjárművekben használt benzin- és dízel üzemű motorok elvárásainak (amelyek kipufogógáz-utókezelő rendszerrel vannak felszerelve pl. DPF, TCW). Jelentősen lecsökkenti a részecskeszűrőn kialakuló lerakódásokat, ami lehetővé teszi a regeneráció gyakoriságának csökkentését és az ezzel járó teljesítménycsökkenést. (Fuel Economy) Üzemanyag Takarékos
Magasfokú kopás elleni védelem és hosszabb olaj-csereperiódusokat biztosít. Teljes mértékben kompatibilis mindenféle katalizátorral, melyet a VW, BMW, Mercedes-Benz, GM/Opel dízelmotorjaiban alkalmaznak.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 197Ft /L | Br 2 790Ft /L Gyártó: PETRONAS SYNTIUM Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL16876
Br 133 112Ft
Egységár: N°1 747Ft/L | Br 2 219Ft/L
Kiszerelés: 60L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN/CF
BMW LL-04
MB 229.51
MB 229.31
GM/OPEL Dexos2
VW 505.01

Teljesen szintetikus motorolaj (Fuel Economy) üzemanyag takarékos, csökkentett hamutartalmú (Mid SAPS) és egyedülálló CoolTech technológiával. Megvédi a motort és megnöveli a DPF vagy TWC károsanyag-kibocsátást csökkentő rendszerrel szerelt járművek kipufogórendszerének élettartamát. A PETRONAS Syntium 5000 XS 5W-30 megfelel a gépjárművekben használt legújabb benzin- és dízel üzemű motorok elvárásainak, használata javasolt a BMW, Mercedes-Benz és OPEL gépjárművek motorjaihoz.

Tulajdonságok:

A PETRONAS Syntium 5000 XS 5W-30: megfelel a korszerű gépjárművekben használt benzin- és dízel üzemű motorok elvárásainak (amelyek kipufogógáz-utókezelő rendszerrel vannak felszerelve pl. DPF, TCW). Jelentősen lecsökkenti a részecskeszűrőn kialakuló lerakódásokat, ami lehetővé teszi a regeneráció gyakoriságának csökkentését és az ezzel járó teljesítménycsökkenést. (Fuel Economy) Üzemanyag Takarékos
Magasfokú kopás elleni védelem és hosszabb olaj-csereperiódusokat biztosít. Teljes mértékben kompatibilis mindenféle katalizátorral, melyet a VW, BMW, Mercedes-Benz, GM/Opel dízelmotorjaiban alkalmaznak.


Termék információk: 60L Egységár: N°1 747Ft /L | Br 2 219Ft /L Gyártó: PETRONAS SYNTIUM Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL16870
Br 3 558Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 801Ft/L | Br 3 558Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 16 db
+
-
3 558Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 3 558Ft Br. 3 179Ft / db Br. 63 577Ft / 1 karton20 db/karton (Megtakarítás. 7 570Ft)
+
-
63 577Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN
MB-Approval 229.52
MB-Approval 229.51
RENAULT RN0700

PETRONAS Syntium 7000 DM 0W-30 kifejezetten a Mercedes motorokhoz fejlesztett teljesen szintetikus motorolaj (Extreme Fuel Economy) Extrém Üzemanyag Takarékos tulajdonságokkal, csökkentett hamutartalommal és egyedülálló °CoolTech? technológiával. Csökkenti a részecskeszűrön kialakuló lerakódásokat, ami lehetővé teszi a regeneráció gyakoriságának csökkentését és az ezzel járó teljesítménycsökkenés megelőzését.

Tulajdonságok:

A PETRONAS Syntium 7000 DM 0W-30 motorolajat úgy tervezték, hogy megfeleljen a Mercedes gépjárművekbe szerelt nagy teljesítményű benzin és dízel motorok elvárásainak, valamint a legmodernebb részecskeszűrővel rendelkező motoroknak is. Nagy ellenálló képesség az oxidációval szemben és kisebb olajfogyasztás, még a nagy biodízel arányú üzemanyag használat esetén is. A motor magas-fokú kopás elleni védelme, mely jóval meghaladja az API SN standardokat, még extrém időjárási körülmények között is.
(Extreme Fuel Economy) Extrém Üzemanyag Takarékos tulajdonságok.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 801Ft /L | Br 3 558Ft /L Gyártó: PETRONAS SYNTIUM Viszkozitás: 0W30
Cikkszám: NYL16871
Br 16 904Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 662Ft/L | Br 3 381Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 13 db
+
-
16 904Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 16 904Ft Br. 15 221Ft / db Br. 60 884Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 6 731Ft)
+
-
60 884Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN
MB-Approval 229.52
MB-Approval 229.51
RENAULT RN0700

PETRONAS Syntium 7000 DM 0W-30 kifejezetten a Mercedes motorokhoz fejlesztett teljesen szintetikus motorolaj (Extreme Fuel Economy) Extrém Üzemanyag Takarékos tulajdonságokkal, csökkentett hamutartalommal és egyedülálló °CoolTech? technológiával. Csökkenti a részecskeszűrön kialakuló lerakódásokat, ami lehetővé teszi a regeneráció gyakoriságának csökkentését és az ezzel járó teljesítménycsökkenés megelőzését.

Tulajdonságok:

A PETRONAS Syntium 7000 DM 0W-30 motorolajat úgy tervezték, hogy megfeleljen a Mercedes gépjárművekbe szerelt nagy teljesítményű benzin és dízel motorok elvárásainak, valamint a legmodernebb részecskeszűrővel rendelkező motoroknak is. Nagy ellenálló képesség az oxidációval szemben és kisebb olajfogyasztás, még a nagy biodízel arányú üzemanyag használat esetén is. A motor magas-fokú kopás elleni védelme, mely jóval meghaladja az API SN standardokat, még extrém időjárási körülmények között is.
(Extreme Fuel Economy) Extrém Üzemanyag Takarékos tulajdonságok.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 662Ft /L | Br 3 381Ft /L Gyártó: PETRONAS SYNTIUM Viszkozitás: 0W30
TOVÁBBI TERMÉKEK
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Olajkereső
Support