Cikkszám: NYL18003
Br 14 271Ft
Egységár: N°2 810Ft/L | Br 3 568Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 3 db
+
-
14 271Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SP/SN Plus
ACEA C3
Volkswagen 504.00/507.00
Mercedes Benz MB229.52/MB229.51/MB229.31
BMW LL-04
Porsche C30

Az ENEOS X sorozat a fejlett technológiát és a legmagasabb minőségi előírásokat egyesíti a kifejezetten a legújabb generációs autókhoz kifejlesztett prémium motorolajokban. Az ENEOS termékcsalád új termékcsaládja megfelel a legmagasabb kibocsátási normáknak és üzemanyag-takarékossági előírásoknak, a csökkentett kéntartalom révén meghosszabbítja a motor élettartamát, és segít megelőzni az alacsony fordulatszámú előgyújtási eseményeket (LSPI). (régi név: Ultra 5W-30)

Az ENEOS X 5W-30 ULTRA az ultramodern, teljesen szintetikus motorolaj a VOLKSWAGEN AUDI GROUP benzin- és dízelmotorjaihoz, amely a LongLife specifikáció 504.00 benzinmotorok esetében, illetve 507.00 dízelmotorok esetében a LongLife specifikációt követeli meg. A Volkswagen LongLife specifikáció megfelel az új Volkswagen motorok fejlesztésének, amelyeknél nincs meghatározott szervizintervallum rendszer, amely a WiV rendszer segítségével a vezetési stílustól és a jármű használati körülményeitől függően kéri a szervizelést. A jármű műszerfalának szervizkijelzője emlékeztet, ha a szerviz esedékes. Ezek a motorok beépített érzékelőket használnak, amelyek folyamatosan ellenőrzik az olaj minőségét és szintjét, lehetővé téve a megbízható és magabiztos autózást hosszabb szervizintervallummal (a vezetési körülményektől függően). A Volkswagen gépkocsik 2006. január 1-től használják a LongLife szervizrendszert. Ezt úgy tervezték, hogy védelmet nyújtson az LSPI jelenség (a motor "kopogása" a rendellenes égési esemény következtében, amely káros károsodáshoz vagy a motor meghibásodásához vezethet) ellen a downsized közvetlen befecskendezésű turbófeltöltős benzinmotorok esetében. Az ENEOS X sorozatú motorolajok képviselik a vállalat filozófiáját, amely az új technológiák és a jövő nagy teljesítményű, környezetbarát termékeinek kifejlesztésére irányul.


Termék információk: 4L Egységár: N°2 810Ft /L | Br 3 568Ft /L Gyártó: ENEOS Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL17398
Br 3 534Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 782Ft/L | Br 3 534Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 23 db
+
-
3 534Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 3 534Ft Br. 3 471Ft / db Br. 41 641Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 757Ft)
+
-
41 641Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA A5/B5
ACEA C2
API SP
API SP RC
BMW Longlife-12 FE
DTFR 15D100
FIAT 9.55535-GS1
Ford WSS-M2C950-A
ILSAC GF-6A
Jaguar Land Rover STJLR.03.5007
MB 227.61
MB 229.61
VWC 53035

Személygépkocsikhoz készült motorolaj dízel-, benzin- és hibrid hajtású járművekhez

Prémium teljesítményű motorolaj modern személygépkocsikhoz és kisteherautókhoz. Kifejezetten kipufogógáz-utánkezelő rendszerrel és turbófeltöltővel felszerelt BMW és Mercedes-Benz járművekhez fejlesztették ki. Kiváló hidegindítási tulajdonságok, alacsony olajfogyasztás és csökkentett károsanyag-kibocsátás. A BluEV technológiának köszönhetően különböző gyártók hibrid járműveiben is alkalmazható.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 782Ft /L | Br 3 534Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 0W30
Cikkszám: NYL17396
Br 15 764Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 483Ft/L | Br 3 153Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 15 764Ft Br. 15 124Ft / db Br. 45 371Ft / 1 karton3 db/karton (Megtakarítás. 1 919Ft)
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA A5/B5
ACEA C2
API SP
API SP RC
BMW Longlife-12 FE
DTFR 15D100
FIAT 9.55535-GS1
Ford WSS-M2C950-A
ILSAC GF-6A
Jaguar Land Rover STJLR.03.5007
MB 227.61
MB 229.61
VWC 53035

Személygépkocsikhoz készült motorolaj dízel-, benzin- és hibrid hajtású járművekhez

Prémium teljesítményű motorolaj modern személygépkocsikhoz és kisteherautókhoz. Kifejezetten kipufogógáz-utánkezelő rendszerrel és turbófeltöltővel felszerelt BMW és Mercedes-Benz járművekhez fejlesztették ki. Kiváló hidegindítási tulajdonságok, alacsony olajfogyasztás és csökkentett károsanyag-kibocsátás. A BluEV technológiának köszönhetően különböző gyártók hibrid járműveiben is alkalmazható.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 483Ft /L | Br 3 153Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 0W30
Cikkszám: NYL11066
Br 3 592Ft
Egységár: N°2 828Ft/L | Br 3 592Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 46 db
+
-
3 592Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API CF
API SN
BMW Longlife-98
MB 229.3
VW 502 00
VW 505 00

LIQUI MOLY LEICHTLAUF HC7 5W30

Csúcskategóriás, modern, üzemanyag-takarékos motorolaj négyévszakos használatra. A nem hagyományos, hidrokrakkolt alapolajok és a legújabb adaléktechnológia kombinációja garantálja hogy a motorolaj  csökkenti az olaj- és az üzemanyag-fogyasztást és gondoskodik a motor gyors átolajozásáról.

Alkalmazási terület:

Optimális a modern, többszelepes és turbófeltöltős, töltőlevegőhűtős és anélküli benzinmotorokhoz és dízelmotorokhoz, valamint gázüzemű (CNG/LPG) személygépkocsikhoz. Különösen alkalmas hosszú  olajcsere-időközök és a motor nagy igénybevétele esetén.

Specifikációk / Jóváhagyások
ACEA A3, ACEA B4

A LIQUI MOLY ezt a terméket azokhoz a járművekhez vagy egységekhez ajánlja, amelyeknél az alábbi specifikációk vagy gyári alkatrészszámok szükségesk:
API SP, BMW Longlife-98, Chrysler, Daihatsu, Ford, GM, Honda, Hyundai, Isuzu, Kia, Mazda, MB 229.3, Mitsubishi, Nissan, Opel GM-LL-A-025, Opel GM-LL-B-025, Renault RN 0700, Renault RN 0710, Subaru, Suzuki, Toyota, VW 502 00, VW 505 00


Termék információk: 1L Egységár: N°2 828Ft /L | Br 3 592Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11025
Br 13 703Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 698Ft/L | Br 3 426Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 13 703Ft Br. 12 778Ft / db Br. 51 110Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 3 699Ft)
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API CF
API SN
BMW Longlife-98
MB 229.3
VW 502 00
VW 505 00

LIQUI MOLY LEICHTLAUF HC7 5W30

Csúcskategóriás, modern, üzemanyag-takarékos motorolaj négyévszakos használatra. A nem hagyományos, hidrokrakkolt alapolajok és a legújabb adaléktechnológia kombinációja garantálja hogy a motorolaj  csökkenti az olaj- és az üzemanyag-fogyasztást és gondoskodik a motor gyors átolajozásáról.

Alkalmazási terület:

Optimális a modern, többszelepes és turbófeltöltős, töltőlevegőhűtős és anélküli benzinmotorokhoz és dízelmotorokhoz, valamint gázüzemű (CNG/LPG) személygépkocsikhoz. Különösen alkalmas hosszú  olajcsere-időközök és a motor nagy igénybevétele esetén.

Specifikációk / Jóváhagyások
ACEA A3, ACEA B4

A LIQUI MOLY ezt a terméket azokhoz a járművekhez vagy egységekhez ajánlja, amelyeknél az alábbi specifikációk vagy gyári alkatrészszámok szükségesk:
API SP, BMW Longlife-98, Chrysler, Daihatsu, Ford, GM, Honda, Hyundai, Isuzu, Kia, Mazda, MB 229.3, Mitsubishi, Nissan, Opel GM-LL-A-025, Opel GM-LL-B-025, Renault RN 0700, Renault RN 0710, Subaru, Suzuki, Toyota, VW 502 00, VW 505 00


Termék információk: 4L Egységár: N°2 698Ft /L | Br 3 426Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11026
Br 17 972Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 831Ft/L | Br 3 595Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 17 972Ft Br. 15 436Ft / db Br. 61 743Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 10 145Ft)
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API CF
API SN
BMW Longlife-98
MB 229.3
VW 502 00
VW 505 00

LIQUI MOLY LEICHTLAUF HC7 5W30

Csúcskategóriás, modern, üzemanyag-takarékos motorolaj négyévszakos használatra. A nem hagyományos, hidrokrakkolt alapolajok és a legújabb adaléktechnológia kombinációja garantálja hogy a motorolaj  csökkenti az olaj- és az üzemanyag-fogyasztást és gondoskodik a motor gyors átolajozásáról.

Alkalmazási terület:

Optimális a modern, többszelepes és turbófeltöltős, töltőlevegőhűtős és anélküli benzinmotorokhoz és dízelmotorokhoz, valamint gázüzemű (CNG/LPG) személygépkocsikhoz. Különösen alkalmas hosszú  olajcsere-időközök és a motor nagy igénybevétele esetén.

Specifikációk / Jóváhagyások
ACEA A3, ACEA B4

A LIQUI MOLY ezt a terméket azokhoz a járművekhez vagy egységekhez ajánlja, amelyeknél az alábbi specifikációk vagy gyári alkatrészszámok szükségesk:
API SP, BMW Longlife-98, Chrysler, Daihatsu, Ford, GM, Honda, Hyundai, Isuzu, Kia, Mazda, MB 229.3, Mitsubishi, Nissan, Opel GM-LL-A-025, Opel GM-LL-B-025, Renault RN 0700, Renault RN 0710, Subaru, Suzuki, Toyota, VW 502 00, VW 505 00


Termék információk: 5L Egységár: N°2 831Ft /L | Br 3 595Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11315
Br 15 357Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 023Ft/L | Br 3 840Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 15 357Ft Br. 13 210Ft / db Br. 52 838Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 8 591Ft)
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SP
Chrysler MS-6395
Fiat 9.55535-CR1
Ford WSS-M2C 946-A
Ford WSS-M2C 946-B1
Ford WSS-M2C 961-A1
GM 6094 M
GM dexos1 Gen3
ILSAC GF-6A

Liqui Moly Molygen New Generation 5W-30

Kategória: Szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj
Viszkozitás: SAE 5W-30
Kiszerelések: 1L, 4L, 5L

 Termékleírás

A Liqui Moly Molygen New Generation 5W-30 egy csúcstechnológiás, szintetikus motorolaj, amelyet kifejezetten a modern benzin- és dízelmotorok igényeihez fejlesztettek ki. A Molygen technológia révén kiváló kopásvédelmet és tisztaságot biztosít a motor számára, miközben hozzájárul az üzemanyag-fogyasztás csökkentéséhez.

Főbb jellemzők

  • Kiváló kopásvédelem: A Molygen technológia aktív kopásvédelmet nyújt, meghosszabbítva ezzel a motor élettartamát.

  • Üzemanyag-megtakarítás: Az alacsony súrlódású formulának köszönhetően csökkenti az üzemanyag-fogyasztást.

  • Motor tisztaság: Hatékonyan tisztítja a motort, megakadályozva a lerakódások kialakulását.

  • Kiváló hidegindítás: Gyors olajáramlást biztosít alacsony hőmérsékleten is, megkönnyítve ezzel a hidegindítást.

  • Stabilitás: Magas hőmérsékleten is megőrzi viszkozitását, biztosítva a motor optimális működését.

Alkalmazási terület

Ideális választás modern benzin- és dízelmotorokhoz, beleértve a közvetlen befecskendezésű, turbófeltöltős és részecskeszűrővel (DPF) ellátott motorokat is. Különösen ajánlott olyan járművekhez, amelyek hosszabb olajcsere-intervallumokat igényelnek.

Jóváhagyások és ajánlások

  • API: SP

  • ILSAC: GF-6A

  • Gyártói ajánlások: Chrysler MS-6395, Fiat 9.55535-CR1, Ford WSS-M2C 946-A/B1, GM dexos1 Gen 3, Honda, Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Toyota.

 Elérhető kiszerelések

  • 1 liter

  • 4 liter

  • 5 liter


Ez a motorolaj kiváló választás mindazok számára, akik a legmodernebb technológiát keresik járművük motorjának védelme és teljesítményének optimalizálása érdekében. A Molygen technológia nemcsak a motor élettartamát növeli meg, hanem hozzájárul az üzemanyag-fogyasztás csökkentéséhez is.


Termék információk: 4L Egységár: N°3 023Ft /L | Br 3 840Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL17127
Br 4 040Ft
Egységár: N°3 181Ft/L | Br 4 040Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 23 db
+
-
4 040Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
 API SP
Chrysler MS-6395
Fiat 9.55535-CR1
Ford WSS-M2C 930-A
Ford WSS-M2C 945-A
Ford WSS-M2C 945-B1
Ford WSS-M2C 960-A1
GM 6094 M
GM dexos1 Gen3
ILSAC GF-6A

Nagy teljesítményű, üzemanyag-takarékos motorolaj négyévszakos használatra. A nem hagyományos alapolajok és a legfejlettebb adaléktechnológia, valamint a  Molygen speciális adalék kombinációja garantálja azt a kis viszkozitású, nagy nyírási szilárdságú motorolajat, amely megbízhatóan akadályozza meg a lerakódásokat,  csökkenti a motorsúrlódást és optimális védelmet nyújt a kopás ellen. Ez az üzemanyag-fogyasztás csökkenéséhez és a motor élettartamának növeléséhez vezet.

Alkalmazási terület:

Optimális a modern japán és amerikai, többszelepes, turbófeltöltős, valamint töltőlevegő-hűtős vagy anélküli benzin- vagy dízelmotorokhoz. A motor védelmére és  értékének megőrzésére hosszú olajcsereidőközök és magas követelmények esetén.


Termék információk: 1L Egységár: N°3 181Ft /L | Br 4 040Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W20
Cikkszám: NYL16847
Br 16 804Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 647Ft/L | Br 3 361Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 29 db
+
-
16 804Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 16 804Ft Br. 15 761Ft / db Br. 63 043Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 4 171Ft)
+
-
63 043Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
 API SP
Chrysler MS-6395
Fiat 9.55535-CR1
Ford WSS-M2C 930-A
Ford WSS-M2C 945-A
Ford WSS-M2C 945-B1
Ford WSS-M2C 960-A1
GM 6094 M
GM dexos1 Gen3
ILSAC GF-6A

Nagy teljesítményű, üzemanyag-takarékos motorolaj négyévszakos használatra. A nem hagyományos alapolajok és a legfejlettebb adaléktechnológia, valamint a  Molygen speciális adalék kombinációja garantálja azt a kis viszkozitású, nagy nyírási szilárdságú motorolajat, amely megbízhatóan akadályozza meg a lerakódásokat,  csökkenti a motorsúrlódást és optimális védelmet nyújt a kopás ellen. Ez az üzemanyag-fogyasztás csökkenéséhez és a motor élettartamának növeléséhez vezet.

Alkalmazási terület:

Optimális a modern japán és amerikai, többszelepes, turbófeltöltős, valamint töltőlevegő-hűtős vagy anélküli benzin- vagy dízelmotorokhoz. A motor védelmére és  értékének megőrzésére hosszú olajcsereidőközök és magas követelmények esetén.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 647Ft /L | Br 3 361Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W20
Cikkszám: NYL17101
Br 3 998Ft
Egységár: N°3 148Ft/L | Br 3 998Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 39 db
+
-
3 998Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SP
Chrysler MS-6395
Fiat 9.55535-CR1
Ford WSS-M2C 946-A
Ford WSS-M2C 946-B1
Ford WSS-M2C 961-A1
GM 6094 M
GM dexos1 Gen3
ILSAC GF-6A

Liqui Moly Molygen New Generation 5W-30

Kategória: Szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj
Viszkozitás: SAE 5W-30
Kiszerelések: 1L, 4L, 5L

 Termékleírás

A Liqui Moly Molygen New Generation 5W-30 egy csúcstechnológiás, szintetikus motorolaj, amelyet kifejezetten a modern benzin- és dízelmotorok igényeihez fejlesztettek ki. A Molygen technológia révén kiváló kopásvédelmet és tisztaságot biztosít a motor számára, miközben hozzájárul az üzemanyag-fogyasztás csökkentéséhez.

Főbb jellemzők

  • Kiváló kopásvédelem: A Molygen technológia aktív kopásvédelmet nyújt, meghosszabbítva ezzel a motor élettartamát.

  • Üzemanyag-megtakarítás: Az alacsony súrlódású formulának köszönhetően csökkenti az üzemanyag-fogyasztást.

  • Motor tisztaság: Hatékonyan tisztítja a motort, megakadályozva a lerakódások kialakulását.

  • Kiváló hidegindítás: Gyors olajáramlást biztosít alacsony hőmérsékleten is, megkönnyítve ezzel a hidegindítást.

  • Stabilitás: Magas hőmérsékleten is megőrzi viszkozitását, biztosítva a motor optimális működését.

Alkalmazási terület

Ideális választás modern benzin- és dízelmotorokhoz, beleértve a közvetlen befecskendezésű, turbófeltöltős és részecskeszűrővel (DPF) ellátott motorokat is. Különösen ajánlott olyan járművekhez, amelyek hosszabb olajcsere-intervallumokat igényelnek.

Jóváhagyások és ajánlások

  • API: SP

  • ILSAC: GF-6A

  • Gyártói ajánlások: Chrysler MS-6395, Fiat 9.55535-CR1, Ford WSS-M2C 946-A/B1, GM dexos1 Gen 3, Honda, Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Toyota.

 Elérhető kiszerelések

  • 1 liter

  • 4 liter

  • 5 liter


Ez a motorolaj kiváló választás mindazok számára, akik a legmodernebb technológiát keresik járművük motorjának védelme és teljesítményének optimalizálása érdekében. A Molygen technológia nemcsak a motor élettartamát növeli meg, hanem hozzájárul az üzemanyag-fogyasztás csökkentéséhez is.


Termék információk: 1L Egységár: N°3 148Ft /L | Br 3 998Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL17102
Br 17 129Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 698Ft/L | Br 3 426Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 17 129Ft Br. 15 393Ft / db Br. 61 570Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 6 945Ft)
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SP
Chrysler MS-6395
Fiat 9.55535-CR1
Ford WSS-M2C 946-A
Ford WSS-M2C 946-B1
Ford WSS-M2C 961-A1
GM 6094 M
GM dexos1 Gen3
ILSAC GF-6A

Liqui Moly Molygen New Generation 5W-30

Kategória: Szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj
Viszkozitás: SAE 5W-30
Kiszerelések: 1L, 4L, 5L

 Termékleírás

A Liqui Moly Molygen New Generation 5W-30 egy csúcstechnológiás, szintetikus motorolaj, amelyet kifejezetten a modern benzin- és dízelmotorok igényeihez fejlesztettek ki. A Molygen technológia révén kiváló kopásvédelmet és tisztaságot biztosít a motor számára, miközben hozzájárul az üzemanyag-fogyasztás csökkentéséhez.

Főbb jellemzők

  • Kiváló kopásvédelem: A Molygen technológia aktív kopásvédelmet nyújt, meghosszabbítva ezzel a motor élettartamát.

  • Üzemanyag-megtakarítás: Az alacsony súrlódású formulának köszönhetően csökkenti az üzemanyag-fogyasztást.

  • Motor tisztaság: Hatékonyan tisztítja a motort, megakadályozva a lerakódások kialakulását.

  • Kiváló hidegindítás: Gyors olajáramlást biztosít alacsony hőmérsékleten is, megkönnyítve ezzel a hidegindítást.

  • Stabilitás: Magas hőmérsékleten is megőrzi viszkozitását, biztosítva a motor optimális működését.

Alkalmazási terület

Ideális választás modern benzin- és dízelmotorokhoz, beleértve a közvetlen befecskendezésű, turbófeltöltős és részecskeszűrővel (DPF) ellátott motorokat is. Különösen ajánlott olyan járművekhez, amelyek hosszabb olajcsere-intervallumokat igényelnek.

Jóváhagyások és ajánlások

  • API: SP

  • ILSAC: GF-6A

  • Gyártói ajánlások: Chrysler MS-6395, Fiat 9.55535-CR1, Ford WSS-M2C 946-A/B1, GM dexos1 Gen 3, Honda, Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Toyota.

 Elérhető kiszerelések

  • 1 liter

  • 4 liter

  • 5 liter


Ez a motorolaj kiváló választás mindazok számára, akik a legmodernebb technológiát keresik járművük motorjának védelme és teljesítményének optimalizálása érdekében. A Molygen technológia nemcsak a motor élettartamát növeli meg, hanem hozzájárul az üzemanyag-fogyasztás csökkentéséhez is.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 698Ft /L | Br 3 426Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL17118
Br 3 327Ft
Egységár: N°2 619Ft/L | Br 3 327Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 40 db
+
-
3 327Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API SP
Fiat 9.55535-D2
Fiat 9.55535-G2
MB 229.1
MB 229.3
PSA B71 2300
Renault RN 0700
Renault RN 0710
VW 501 01
VW 505 00

A LIQUI MOLY Super Leichtlauf 10W-40 szintetikus technológián alapuló könnyűfutású motorolaj. Korszerű, nagy teljesítményű benzin- és dízelmotorokhoz készült, meghosszabbított szervizintervallum nélküli alkalmazásra. Hozzájárul az üzemanyag-megtakarításhoz, optimális védelmet nyújt a kopás ellen, és kedvezően hat a tömítőanyagokra, ezáltal segíti a motor tömítettségének megőrzését. Emiatt különösen alkalmas egész éves használatra 100 000 km feletti futásteljesítményű járművek esetén.

Tulajdonságok:

  • kiváló motortisztaság
  • turbó- és katalizátorbarát
  • könnyű motorjárás
  • kereskedelmi forgalomban kapható motorolajokkal keverhető
  • kiváló öregedésállóság
  • nagy nyírási stabilitás
  • gyors olajellátás alacsony hőmérsékleten
  • magas kenési biztonság
  • üzemanyag-takarékos, csökkenti a károsanyag-kibocsátást
  • kiváló kopásvédelem
  • regenerálja és ápolja a tömítéseket
  • különösen ajánlott 100 000 km feletti futásteljesítményű járművekhez

Specifikációk és jóváhagyások:
ACEA A3, ACEA B4, API SP, MB 229.3, VW 501 01, VW 505 00.
A LIQUI MOLY ajánlja továbbá olyan járművekhez és агрегátokhoz is, ahol az alábbi előírások szükségesek: Fiat 9.55535-D2, Fiat 9.55535-G2, GWM, HAVAL, MB 229.1, Peugeot Citroën (PSA) B71 2300, Renault RN 0700, Renault RN 0710, Wuling.

Alkalmazási terület:
Optimális 100 000 km feletti futásteljesítményű járművekhez, valamint modern benzin-, dízel- és turbómotorokhoz. A gyártó előírásait mindig be kell tartani. Az optimális hatás hígítatlan, más olajjal nem kevert állapotban érhető el.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 619Ft /L | Br 3 327Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL17119
Br 12 175Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 397Ft/L | Br 3 044Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 42 db
+
-
12 175Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 12 175Ft Br. 11 612Ft / db Br. 46 447Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 2 251Ft)
+
-
46 447Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API SP
Fiat 9.55535-D2
Fiat 9.55535-G2
MB 229.1
MB 229.3
PSA B71 2300
Renault RN 0700
Renault RN 0710
VW 501 01
VW 505 00

A LIQUI MOLY Super Leichtlauf 10W-40 szintetikus technológián alapuló könnyűfutású motorolaj. Korszerű, nagy teljesítményű benzin- és dízelmotorokhoz készült, meghosszabbított szervizintervallum nélküli alkalmazásra. Hozzájárul az üzemanyag-megtakarításhoz, optimális védelmet nyújt a kopás ellen, és kedvezően hat a tömítőanyagokra, ezáltal segíti a motor tömítettségének megőrzését. Emiatt különösen alkalmas egész éves használatra 100 000 km feletti futásteljesítményű járművek esetén.

Tulajdonságok:

  • kiváló motortisztaság
  • turbó- és katalizátorbarát
  • könnyű motorjárás
  • kereskedelmi forgalomban kapható motorolajokkal keverhető
  • kiváló öregedésállóság
  • nagy nyírási stabilitás
  • gyors olajellátás alacsony hőmérsékleten
  • magas kenési biztonság
  • üzemanyag-takarékos, csökkenti a károsanyag-kibocsátást
  • kiváló kopásvédelem
  • regenerálja és ápolja a tömítéseket
  • különösen ajánlott 100 000 km feletti futásteljesítményű járművekhez

Specifikációk és jóváhagyások:
ACEA A3, ACEA B4, API SP, MB 229.3, VW 501 01, VW 505 00.
A LIQUI MOLY ajánlja továbbá olyan járművekhez és агрегátokhoz is, ahol az alábbi előírások szükségesek: Fiat 9.55535-D2, Fiat 9.55535-G2, GWM, HAVAL, MB 229.1, Peugeot Citroën (PSA) B71 2300, Renault RN 0700, Renault RN 0710, Wuling.

Alkalmazási terület:
Optimális 100 000 km feletti futásteljesítményű járművekhez, valamint modern benzin-, dízel- és turbómotorokhoz. A gyártó előírásait mindig be kell tartani. Az optimális hatás hígítatlan, más olajjal nem kevert állapotban érhető el.


Termék információk: 4L Egységár: N°2 397Ft /L | Br 3 044Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL16838
Br 13 101Ft
Egységár: N°2 063Ft/L | Br 2 621Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API SP
Fiat 9.55535-D2
Fiat 9.55535-G2
MB 229.1
MB 229.3
PSA B71 2300
Renault RN 0700
Renault RN 0710
VW 501 01
VW 505 00

A LIQUI MOLY Super Leichtlauf 10W-40 szintetikus technológián alapuló könnyűfutású motorolaj. Korszerű, nagy teljesítményű benzin- és dízelmotorokhoz készült, meghosszabbított szervizintervallum nélküli alkalmazásra. Hozzájárul az üzemanyag-megtakarításhoz, optimális védelmet nyújt a kopás ellen, és kedvezően hat a tömítőanyagokra, ezáltal segíti a motor tömítettségének megőrzését. Emiatt különösen alkalmas egész éves használatra 100 000 km feletti futásteljesítményű járművek esetén.

Tulajdonságok:

  • kiváló motortisztaság
  • turbó- és katalizátorbarát
  • könnyű motorjárás
  • kereskedelmi forgalomban kapható motorolajokkal keverhető
  • kiváló öregedésállóság
  • nagy nyírási stabilitás
  • gyors olajellátás alacsony hőmérsékleten
  • magas kenési biztonság
  • üzemanyag-takarékos, csökkenti a károsanyag-kibocsátást
  • kiváló kopásvédelem
  • regenerálja és ápolja a tömítéseket
  • különösen ajánlott 100 000 km feletti futásteljesítményű járművekhez

Specifikációk és jóváhagyások:
ACEA A3, ACEA B4, API SP, MB 229.3, VW 501 01, VW 505 00.
A LIQUI MOLY ajánlja továbbá olyan járművekhez és агрегátokhoz is, ahol az alábbi előírások szükségesek: Fiat 9.55535-D2, Fiat 9.55535-G2, GWM, HAVAL, MB 229.1, Peugeot Citroën (PSA) B71 2300, Renault RN 0700, Renault RN 0710, Wuling.

Alkalmazási terület:
Optimális 100 000 km feletti futásteljesítményű járművekhez, valamint modern benzin-, dízel- és turbómotorokhoz. A gyártó előírásait mindig be kell tartani. Az optimális hatás hígítatlan, más olajjal nem kevert állapotban érhető el.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 063Ft /L | Br 2 621Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL11151
Br 6 011Ft
Egységár: N°4 733Ft/L | Br 6 011Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
6 011Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C2
ACEA C3
API SP
BMW Longlife-01 (2018-ig)
BMW Longlife-01 FE (2018-ig)
BMW Longlife-04
Fiat 9.55535-S1
Fiat 9.55535-S3
MB-Freigabe 229.31
MB-Freigabe 229.51
OPEL OV0401547-D30
OPEL OV0401547-G30
Peugeot Citroen (PSA) B71 2290
Porsche C30
VW 500 00
VW 501 01
VW 502 00
VW 503 00
VW 503 01
VW 504 00
VW 505 00
VW 505 01
VW 506 00
VW 506 01 (az R5 és a V10 TDI motor kivételével 6/2006 előtt)
VW 507 00

LIQUI MOLY TOP TEC 4200 5W30

Csúcstechnológiás, alacsony súrlódású motorolaj, szintetikus technológián alapulva. Kiemelkedő kopásvédelmet nyújt, csökkenti az olaj- és üzemanyag-fogyasztást, valamint gyors olajeljutást biztosít a motor minden részéhez. A gyártói előírásoktól függően akár 30 000 vagy 50 000 km-es, illetve alacsony futásteljesítményű járművek esetén 2 éves olajcsere-intervallum is lehetséges.

Euro 4, Euro 5 és Euro 6 emissziós normáknak megfelelő benzin- és dízelmotorokhoz készült (beleértve az FSI, common rail és pumpe-düse befecskendezésű motorokat). Gázüzemű (CNG/LPG) járművekhez, valamint dízel részecskeszűrővel (DPF) felszerelt – akár utólag beépített – járművekhez is alkalmas.
Kivétel: 2006. 06. előtt gyártott R5 és V10 TDI motorok. Turbófeltöltőkkel és katalizátorokkal tesztelve.

Alkalmazás
A motor- vagy járműgyártó előírásait és utasításait be kell tartani. Az optimális hatás kizárólag keveretlen (hígítatlan) használat esetén érhető el.
Megjegyzés műhelyek számára: tartályos rendszerek esetén a korábban benne maradó, kereskedelmi forgalomban kapható olaj maradékmennyisége nem haladhatja meg az 5%-ot.


Termék információk: 1L Egységár: N°4 733Ft /L | Br 6 011Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL14015
Br 19 834Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 905Ft/L | Br 4 959Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 50+ db
+
-
19 834Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 19 834Ft Br. 18 710Ft / db Br. 74 839Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 4 496Ft)
+
-
74 839Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C2
ACEA C3
API SP
BMW Longlife-01 (2018-ig)
BMW Longlife-01 FE (2018-ig)
BMW Longlife-04
Fiat 9.55535-S1
Fiat 9.55535-S3
MB-Freigabe 229.31
MB-Freigabe 229.51
OPEL OV0401547-D30
OPEL OV0401547-G30
Peugeot Citroen (PSA) B71 2290
Porsche C30
VW 500 00
VW 501 01
VW 502 00
VW 503 00
VW 503 01
VW 504 00
VW 505 00
VW 505 01
VW 506 00
VW 506 01 (az R5 és a V10 TDI motor kivételével 6/2006 előtt)
VW 507 00

LIQUI MOLY TOP TEC 4200 5W30

Csúcstechnológiás, alacsony súrlódású motorolaj, szintetikus technológián alapulva. Kiemelkedő kopásvédelmet nyújt, csökkenti az olaj- és üzemanyag-fogyasztást, valamint gyors olajeljutást biztosít a motor minden részéhez. A gyártói előírásoktól függően akár 30 000 vagy 50 000 km-es, illetve alacsony futásteljesítményű járművek esetén 2 éves olajcsere-intervallum is lehetséges.

Euro 4, Euro 5 és Euro 6 emissziós normáknak megfelelő benzin- és dízelmotorokhoz készült (beleértve az FSI, common rail és pumpe-düse befecskendezésű motorokat). Gázüzemű (CNG/LPG) járművekhez, valamint dízel részecskeszűrővel (DPF) felszerelt – akár utólag beépített – járművekhez is alkalmas.
Kivétel: 2006. 06. előtt gyártott R5 és V10 TDI motorok. Turbófeltöltőkkel és katalizátorokkal tesztelve.

Alkalmazás
A motor- vagy járműgyártó előírásait és utasításait be kell tartani. Az optimális hatás kizárólag keveretlen (hígítatlan) használat esetén érhető el.
Megjegyzés műhelyek számára: tartályos rendszerek esetén a korábban benne maradó, kereskedelmi forgalomban kapható olaj maradékmennyisége nem haladhatja meg az 5%-ot.


Termék információk: 4L Egységár: N°3 905Ft /L | Br 4 959Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL14016
Br 23 501Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 701Ft/L | Br 4 701Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
23 501Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 23 501Ft Br. 21 376Ft / db Br. 85 502Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 8 499Ft)
+
-
85 502Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C2
ACEA C3
API SP
BMW Longlife-01 (2018-ig)
BMW Longlife-01 FE (2018-ig)
BMW Longlife-04
Fiat 9.55535-S1
Fiat 9.55535-S3
MB-Freigabe 229.31
MB-Freigabe 229.51
OPEL OV0401547-D30
OPEL OV0401547-G30
Peugeot Citroen (PSA) B71 2290
Porsche C30
VW 500 00
VW 501 01
VW 502 00
VW 503 00
VW 503 01
VW 504 00
VW 505 00
VW 505 01
VW 506 00
VW 506 01 (az R5 és a V10 TDI motor kivételével 6/2006 előtt)
VW 507 00

LIQUI MOLY TOP TEC 4200 5W30

Csúcstechnológiás, alacsony súrlódású motorolaj, szintetikus technológián alapulva. Kiemelkedő kopásvédelmet nyújt, csökkenti az olaj- és üzemanyag-fogyasztást, valamint gyors olajeljutást biztosít a motor minden részéhez. A gyártói előírásoktól függően akár 30 000 vagy 50 000 km-es, illetve alacsony futásteljesítményű járművek esetén 2 éves olajcsere-intervallum is lehetséges.

Euro 4, Euro 5 és Euro 6 emissziós normáknak megfelelő benzin- és dízelmotorokhoz készült (beleértve az FSI, common rail és pumpe-düse befecskendezésű motorokat). Gázüzemű (CNG/LPG) járművekhez, valamint dízel részecskeszűrővel (DPF) felszerelt – akár utólag beépített – járművekhez is alkalmas.
Kivétel: 2006. 06. előtt gyártott R5 és V10 TDI motorok. Turbófeltöltőkkel és katalizátorokkal tesztelve.

Alkalmazás
A motor- vagy járműgyártó előírásait és utasításait be kell tartani. Az optimális hatás kizárólag keveretlen (hígítatlan) használat esetén érhető el.
Megjegyzés műhelyek számára: tartályos rendszerek esetén a korábban benne maradó, kereskedelmi forgalomban kapható olaj maradékmennyisége nem haladhatja meg az 5%-ot.


Termék információk: 5L Egységár: N°3 701Ft /L | Br 4 701Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL17098
Br 189 901Ft
Egységár: N°2 493Ft/L | Br 3 166Ft/L
Kiszerelés: 60L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C2
ACEA C3
API SP
BMW Longlife-01 (2018-ig)
BMW Longlife-01 FE (2018-ig)
BMW Longlife-04
Fiat 9.55535-S1
Fiat 9.55535-S3
MB-Freigabe 229.31
MB-Freigabe 229.51
OPEL OV0401547-D30
OPEL OV0401547-G30
Peugeot Citroen (PSA) B71 2290
Porsche C30
VW 500 00
VW 501 01
VW 502 00
VW 503 00
VW 503 01
VW 504 00
VW 505 00
VW 505 01
VW 506 00
VW 506 01 (az R5 és a V10 TDI motor kivételével 6/2006 előtt)
VW 507 00

LIQUI MOLY TOP TEC 4200 5W30

Csúcstechnológiás, alacsony súrlódású motorolaj, szintetikus technológián alapulva. Kiemelkedő kopásvédelmet nyújt, csökkenti az olaj- és üzemanyag-fogyasztást, valamint gyors olajeljutást biztosít a motor minden részéhez. A gyártói előírásoktól függően akár 30 000 vagy 50 000 km-es, illetve alacsony futásteljesítményű járművek esetén 2 éves olajcsere-intervallum is lehetséges.

Euro 4, Euro 5 és Euro 6 emissziós normáknak megfelelő benzin- és dízelmotorokhoz készült (beleértve az FSI, common rail és pumpe-düse befecskendezésű motorokat). Gázüzemű (CNG/LPG) járművekhez, valamint dízel részecskeszűrővel (DPF) felszerelt – akár utólag beépített – járművekhez is alkalmas.
Kivétel: 2006. 06. előtt gyártott R5 és V10 TDI motorok. Turbófeltöltőkkel és katalizátorokkal tesztelve.

Alkalmazás
A motor- vagy járműgyártó előírásait és utasításait be kell tartani. Az optimális hatás kizárólag keveretlen (hígítatlan) használat esetén érhető el.
Megjegyzés műhelyek számára: tartályos rendszerek esetén a korábban benne maradó, kereskedelmi forgalomban kapható olaj maradékmennyisége nem haladhatja meg az 5%-ot.


Termék információk: 60L Egységár: N°2 493Ft /L | Br 3 166Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL16832
Br 3 727Ft
Egységár: N°2 934Ft/L | Br 3 727Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
3 727Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C2
ACEA C3
API SP
Fiat 9.55535-S1
MB 229.31
MB 229.51
MB-Approval 226.52
MB-Approval 229.52
Peugeot Citroën PSA B71 2290
Renault RN 0700
Renault RN 0710 (*a Renault Sport/Alpine kivételével)
Renault RN 17

Top Tec 4300 5W-30

Leírás

Modern, prémium minőségű, alacsony hamutartalmú, energiatakarékos motorolaj egész éves használatra. A szintetikus technológiával készült, nem hagyományos alapolajok és a legújabb adalékcsomag kombinációja kivételes kopásvédelmet, alacsony olaj- és üzemanyag-fogyasztást biztosít, valamint gyors olajáramlást garantál a motorban.

Számos autógyártó ilyen specifikációjú motorolajat ír elő a dízel részecskeszűrők (DPF) hosszú élettartamának biztosítása érdekében. A gyártói előírásoktól függően akár 40.000 km-es olajcsere-intervallum is elérhető. Különösen ajánlott gázüzemű (CNG/LPG) járművekhez.


Tulajdonságok

  • Kiváló motortisztaság

  • Turbófeltöltővel és katalizátorral tesztelve

  • Optimális olajnyomás minden üzemállapotban

  • Sima motorjárás

  • Hosszú motorélettartam

  • Kiváló öregedésállóság

  • Magas nyírásstabilitás

  • Azonnali kenés hidegindítás után

  • Magas kenési megbízhatóság

  • Kiváló kopásvédelem

  • Csökkenti a károsanyag-kibocsátást

  • Csökkenti az üzemanyag-fogyasztást

  • Legjobb hatás kizárólagos használat esetén (nem keverve más olajjal)


Specifikációk / Jóváhagyások

ACEA C2 • ACEA C3 • API SP
Peugeot Citroën (PSA) B71 2290
MB-Approval 226.52 • MB-Approval 229.52
Renault RN 17

A LIQUI MOLY az alábbi gyártói specifikációkhoz is ajánlja:

Fiat 9.55535-S1 • Honda • Hyundai • Infiniti • Kia • Lexus •
MB 229.31 • MB 229.51 • Mitsubishi • Nissan • Subaru • Suzuki • Toyota •
Renault RN 0700* • Renault RN 0710*
(*a Renault Sport/Alpine kivételével)


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték / Szabvány
SAE osztály (motorolaj) 5W-30 (SAE J300)
Sűrűség 15 °C-on 0,855 g/cm³ (DIN 51757)
Viszkozitás 40 °C-on 73,0 mm²/s (ASTM D7042)
Viszkozitás 100 °C-on 12,4 mm²/s (ASTM D7042)
CCS viszkozitás -30 °C-on ≤ 6600 mPas (ASTM D5293)
MRV viszkozitás -35 °C-on < 60.000 mPas (ASTM D4684)
Viszkozitási index 165 (DIN ISO 2909)
HTHS viszkozitás 150 °C-on ≥ 3,5 mPas (ASTM D5481)
Dermedéspont -39 °C (DIN ISO 3016)
Lobbanáspont 230 °C (DIN ISO 2592)
Párolgási veszteség (Noack) 9,7 % (CEC-L-40-A-93)
Összes bázisszám (TBN) 8,5 mg KOH/g (DIN ISO 3771)
Szulfáthamu tartalom ≤ 0,8 g/100g (DIN 51575)
Szín (ASTM) L 3,0 (DIN ISO 2049)

Alkalmazási terület

Ideális modern dízel- és benzinmotorokhoz, több szelepes technológiával, turbófeltöltővel, töltőlevegő-hűtővel vagy anélkül, valamint dízel részecskeszűrővel (DPF) felszerelt járművekhez. Használható Peugeot, Citroën, Honda, Toyota, Fiat, valamint más gyártók járműveiben is, ahol ezen specifikációjú olajat írnak elő.


Alkalmazás

Kövesse a jármű- és motorgyártók utasításait!
A maximális hatás csak akkor érhető el, ha az olaj nem keveredik más termékkel!


 

 


Termék információk: 1L Egységár: N°2 934Ft /L | Br 3 727Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL14031
Br 19 014Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 995Ft/L | Br 3 803Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
19 014Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 19 014Ft Br. 18 032Ft / db Br. 72 126Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 3 927Ft)
+
-
72 126Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C2
ACEA C3
API SP
Fiat 9.55535-S1
MB 229.31
MB 229.51
MB-Approval 226.52
MB-Approval 229.52
Peugeot Citroën PSA B71 2290
Renault RN 0700
Renault RN 0710 (*a Renault Sport/Alpine kivételével)
Renault RN 17

Top Tec 4300 5W-30

Leírás

Modern, prémium minőségű, alacsony hamutartalmú, energiatakarékos motorolaj egész éves használatra. A szintetikus technológiával készült, nem hagyományos alapolajok és a legújabb adalékcsomag kombinációja kivételes kopásvédelmet, alacsony olaj- és üzemanyag-fogyasztást biztosít, valamint gyors olajáramlást garantál a motorban.

Számos autógyártó ilyen specifikációjú motorolajat ír elő a dízel részecskeszűrők (DPF) hosszú élettartamának biztosítása érdekében. A gyártói előírásoktól függően akár 40.000 km-es olajcsere-intervallum is elérhető. Különösen ajánlott gázüzemű (CNG/LPG) járművekhez.


Tulajdonságok

  • Kiváló motortisztaság

  • Turbófeltöltővel és katalizátorral tesztelve

  • Optimális olajnyomás minden üzemállapotban

  • Sima motorjárás

  • Hosszú motorélettartam

  • Kiváló öregedésállóság

  • Magas nyírásstabilitás

  • Azonnali kenés hidegindítás után

  • Magas kenési megbízhatóság

  • Kiváló kopásvédelem

  • Csökkenti a károsanyag-kibocsátást

  • Csökkenti az üzemanyag-fogyasztást

  • Legjobb hatás kizárólagos használat esetén (nem keverve más olajjal)


Specifikációk / Jóváhagyások

ACEA C2 • ACEA C3 • API SP
Peugeot Citroën (PSA) B71 2290
MB-Approval 226.52 • MB-Approval 229.52
Renault RN 17

A LIQUI MOLY az alábbi gyártói specifikációkhoz is ajánlja:

Fiat 9.55535-S1 • Honda • Hyundai • Infiniti • Kia • Lexus •
MB 229.31 • MB 229.51 • Mitsubishi • Nissan • Subaru • Suzuki • Toyota •
Renault RN 0700* • Renault RN 0710*
(*a Renault Sport/Alpine kivételével)


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték / Szabvány
SAE osztály (motorolaj) 5W-30 (SAE J300)
Sűrűség 15 °C-on 0,855 g/cm³ (DIN 51757)
Viszkozitás 40 °C-on 73,0 mm²/s (ASTM D7042)
Viszkozitás 100 °C-on 12,4 mm²/s (ASTM D7042)
CCS viszkozitás -30 °C-on ≤ 6600 mPas (ASTM D5293)
MRV viszkozitás -35 °C-on < 60.000 mPas (ASTM D4684)
Viszkozitási index 165 (DIN ISO 2909)
HTHS viszkozitás 150 °C-on ≥ 3,5 mPas (ASTM D5481)
Dermedéspont -39 °C (DIN ISO 3016)
Lobbanáspont 230 °C (DIN ISO 2592)
Párolgási veszteség (Noack) 9,7 % (CEC-L-40-A-93)
Összes bázisszám (TBN) 8,5 mg KOH/g (DIN ISO 3771)
Szulfáthamu tartalom ≤ 0,8 g/100g (DIN 51575)
Szín (ASTM) L 3,0 (DIN ISO 2049)

Alkalmazási terület

Ideális modern dízel- és benzinmotorokhoz, több szelepes technológiával, turbófeltöltővel, töltőlevegő-hűtővel vagy anélkül, valamint dízel részecskeszűrővel (DPF) felszerelt járművekhez. Használható Peugeot, Citroën, Honda, Toyota, Fiat, valamint más gyártók járműveiben is, ahol ezen specifikációjú olajat írnak elő.


Alkalmazás

Kövesse a jármű- és motorgyártók utasításait!
A maximális hatás csak akkor érhető el, ha az olaj nem keveredik más termékkel!


 

 


Termék információk: 5L Egységár: N°2 995Ft /L | Br 3 803Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL16833
Br 3 883Ft
Egységár: N°3 057Ft/L | Br 3 883Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
3 883Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C2
ACEA C3
API SP
BMW Longlife-04
Fiat 9.55535-S3
Ford WSS-M2C 917-A
GM dexos2
GWM
HAVAL
MB-Approval 229.31
MB-Approval 229.51
MB-Approval 229.52
Opel GM-LL-A-025
Opel GM-LL-B-025
Opel OV 040 1547 - G30 / Opel OV 040 1547 - D30
VW 505 00
VW 505 01
Wuling

Top Tec 4600 5W-30

Leírás

Modern, prémium minőségű, alacsony hamutartalmú, energiatakarékos motorolaj egész éves használatra. A szintetikus technológiával készült, nem hagyományos alapolajok és a legújabb adalékcsomag kombinációja kivételes kopásvédelmet, alacsony olaj- és üzemanyag-fogyasztást biztosít, valamint gyors olajáramlást garantál a motorban.

Számos autógyártó ilyen specifikációjú motorolajat ír elő a dízel részecskeszűrők (DPF) hosszú élettartamának biztosítása érdekében. A gyártói előírásoktól függően akár 40.000 km-es olajcsere-intervallum is elérhető. Különösen ajánlott gázüzemű (CNG/LPG) járművekhez.


Tulajdonságok

  • Kiváló motortisztaság

  • Turbófeltöltővel és katalizátorral tesztelve

  • Optimális olajnyomás minden üzemállapotban

  • Sima motorjárás

  • Hosszú motorélettartam

  • Kiváló öregedésállóság

  • Magas nyírásstabilitás

  • Azonnali kenés hidegindítás után

  • Magas kenési megbízhatóság

  • Kiváló kopásvédelem

  • Csökkenti a károsanyag-kibocsátást

  • Csökkenti az üzemanyag-fogyasztást

  • Legjobb hatás kizárólagos használat esetén (nem keverve más olajjal)


Specifikációk / Jóváhagyások

ACEA C2 • ACEA C3 • API SP
Peugeot Citroën (PSA) B71 2290
MB-Approval 226.52 • MB-Approval 229.52
Renault RN 17

A LIQUI MOLY az alábbi gyártói specifikációkhoz is ajánlja:

Fiat 9.55535-S1 • Honda • Hyundai • Infiniti • Kia • Lexus •
MB 229.31 • MB 229.51 • Mitsubishi • Nissan • Subaru • Suzuki • Toyota •
Renault RN 0700* • Renault RN 0710*
(*a Renault Sport/Alpine kivételével)


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték / Szabvány
SAE osztály (motorolaj) 5W-30 (SAE J300)
Sűrűség 15 °C-on 0,855 g/cm³ (DIN 51757)
Viszkozitás 40 °C-on 73,0 mm²/s (ASTM D7042)
Viszkozitás 100 °C-on 12,4 mm²/s (ASTM D7042)
CCS viszkozitás -30 °C-on ≤ 6600 mPas (ASTM D5293)
MRV viszkozitás -35 °C-on < 60.000 mPas (ASTM D4684)
Viszkozitási index 165 (DIN ISO 2909)
HTHS viszkozitás 150 °C-on ≥ 3,5 mPas (ASTM D5481)
Dermedéspont -39 °C (DIN ISO 3016)
Lobbanáspont 230 °C (DIN ISO 2592)
Párolgási veszteség (Noack) 9,7 % (CEC-L-40-A-93)
Összes bázisszám (TBN) 8,5 mg KOH/g (DIN ISO 3771)
Szulfáthamu tartalom ≤ 0,8 g/100g (DIN 51575)
Szín (ASTM) L 3,0 (DIN ISO 2049)

Alkalmazási terület

Ideális modern dízel- és benzinmotorokhoz, több szelepes technológiával, turbófeltöltővel, töltőlevegő-hűtővel vagy anélkül, valamint dízel részecskeszűrővel (DPF) felszerelt járművekhez. Használható Peugeot, Citroën, Honda, Toyota, Fiat, valamint más gyártók járműveiben is, ahol ezen specifikációjú olajat írnak elő.


Alkalmazás

Kövesse a jármű- és motorgyártók utasításait!
A maximális hatás csak akkor érhető el, ha az olaj nem keveredik más termékkel!


 

 


Termék információk: 1L Egységár: N°3 057Ft /L | Br 3 883Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL16834
Br 15 501Ft
Egységár: N°3 052Ft/L | Br 3 876Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 10 db
+
-
15 501Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C2
ACEA C3
API SP
BMW Longlife-04
Fiat 9.55535-S3
Ford WSS-M2C 917-A
GM dexos2
GWM
HAVAL
MB-Approval 229.31
MB-Approval 229.51
MB-Approval 229.52
Opel GM-LL-A-025
Opel GM-LL-B-025
Opel OV 040 1547 - G30 / Opel OV 040 1547 - D30
VW 505 00
VW 505 01
Wuling

Top Tec 4600 5W-30

 

Leírás

Modern, prémium minőségű, alacsony hamutartalmú, energiatakarékos motorolaj egész éves használatra. A szintetikus technológiával készült, nem hagyományos alapolajok és a legújabb adalékcsomag kombinációja kivételes kopásvédelmet, alacsony olaj- és üzemanyag-fogyasztást biztosít, valamint gyors olajáramlást garantál a motorban.

Számos autógyártó ilyen specifikációjú motorolajat ír elő a dízel részecskeszűrők (DPF) hosszú élettartamának biztosítása érdekében. A gyártói előírásoktól függően akár 40.000 km-es olajcsere-intervallum is elérhető. Különösen ajánlott gázüzemű (CNG/LPG) járművekhez.


Tulajdonságok

  • Kiváló motortisztaság

  • Turbófeltöltővel és katalizátorral tesztelve

  • Optimális olajnyomás minden üzemállapotban

  • Sima motorjárás

  • Hosszú motorélettartam

  • Kiváló öregedésállóság

  • Magas nyírásstabilitás

  • Azonnali kenés hidegindítás után

  • Magas kenési megbízhatóság

  • Kiváló kopásvédelem

  • Csökkenti a károsanyag-kibocsátást

  • Csökkenti az üzemanyag-fogyasztást

  • Legjobb hatás kizárólagos használat esetén (nem keverve más olajjal)


Specifikációk / Jóváhagyások

ACEA C2 • ACEA C3 • API SP
Peugeot Citroën (PSA) B71 2290
MB-Approval 226.52 • MB-Approval 229.52
Renault RN 17

A LIQUI MOLY az alábbi gyártói specifikációkhoz is ajánlja:

Fiat 9.55535-S1 • Honda • Hyundai • Infiniti • Kia • Lexus •
MB 229.31 • MB 229.51 • Mitsubishi • Nissan • Subaru • Suzuki • Toyota •
Renault RN 0700* • Renault RN 0710*
(*a Renault Sport/Alpine kivételével)


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték / Szabvány
SAE osztály (motorolaj) 5W-30 (SAE J300)
Sűrűség 15 °C-on 0,855 g/cm³ (DIN 51757)
Viszkozitás 40 °C-on 73,0 mm²/s (ASTM D7042)
Viszkozitás 100 °C-on 12,4 mm²/s (ASTM D7042)
CCS viszkozitás -30 °C-on ≤ 6600 mPas (ASTM D5293)
MRV viszkozitás -35 °C-on < 60.000 mPas (ASTM D4684)
Viszkozitási index 165 (DIN ISO 2909)
HTHS viszkozitás 150 °C-on ≥ 3,5 mPas (ASTM D5481)
Dermedéspont -39 °C (DIN ISO 3016)
Lobbanáspont 230 °C (DIN ISO 2592)
Párolgási veszteség (Noack) 9,7 % (CEC-L-40-A-93)
Összes bázisszám (TBN) 8,5 mg KOH/g (DIN ISO 3771)
Szulfáthamu tartalom ≤ 0,8 g/100g (DIN 51575)
Szín (ASTM) L 3,0 (DIN ISO 2049)

Alkalmazási terület

Ideális modern dízel- és benzinmotorokhoz, több szelepes technológiával, turbófeltöltővel, töltőlevegő-hűtővel vagy anélkül, valamint dízel részecskeszűrővel (DPF) felszerelt járművekhez. Használható Peugeot, Citroën, Honda, Toyota, Fiat, valamint más gyártók járműveiben is, ahol ezen specifikációjú olajat írnak elő.


Alkalmazás

Kövesse a jármű- és motorgyártók utasításait!
A maximális hatás csak akkor érhető el, ha az olaj nem keveredik más termékkel!


 

 


Termék információk: 4L Egységár: N°3 052Ft /L | Br 3 876Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL16091
Br 24 556Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 867Ft/L | Br 4 912Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
24 556Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 24 556Ft Br. 22 953Ft / db Br. 91 811Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 6 411Ft)
+
-
91 811Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C2
ACEA C3
API SP
BMW Longlife-04
Fiat 9.55535-S3
Ford WSS-M2C 917-A
GM dexos2
GWM
HAVAL
MB-Approval 229.31
MB-Approval 229.51
MB-Approval 229.52
Opel GM-LL-A-025
Opel GM-LL-B-025
Opel OV 040 1547 - G30 / Opel OV 040 1547 - D30
VW 505 00
VW 505 01
Wuling

Top Tec 4600 5W-30

 

Leírás

Modern, prémium minőségű, alacsony hamutartalmú, energiatakarékos motorolaj egész éves használatra. A szintetikus technológiával készült, nem hagyományos alapolajok és a legújabb adalékcsomag kombinációja kivételes kopásvédelmet, alacsony olaj- és üzemanyag-fogyasztást biztosít, valamint gyors olajáramlást garantál a motorban.

Számos autógyártó ilyen specifikációjú motorolajat ír elő a dízel részecskeszűrők (DPF) hosszú élettartamának biztosítása érdekében. A gyártói előírásoktól függően akár 40.000 km-es olajcsere-intervallum is elérhető. Különösen ajánlott gázüzemű (CNG/LPG) járművekhez.


Tulajdonságok

  • Kiváló motortisztaság

  • Turbófeltöltővel és katalizátorral tesztelve

  • Optimális olajnyomás minden üzemállapotban

  • Sima motorjárás

  • Hosszú motorélettartam

  • Kiváló öregedésállóság

  • Magas nyírásstabilitás

  • Azonnali kenés hidegindítás után

  • Magas kenési megbízhatóság

  • Kiváló kopásvédelem

  • Csökkenti a károsanyag-kibocsátást

  • Csökkenti az üzemanyag-fogyasztást

  • Legjobb hatás kizárólagos használat esetén (nem keverve más olajjal)


Specifikációk / Jóváhagyások

ACEA C2 • ACEA C3 • API SP
Peugeot Citroën (PSA) B71 2290
MB-Approval 226.52 • MB-Approval 229.52
Renault RN 17

A LIQUI MOLY az alábbi gyártói specifikációkhoz is ajánlja:

Fiat 9.55535-S1 • Honda • Hyundai • Infiniti • Kia • Lexus •
MB 229.31 • MB 229.51 • Mitsubishi • Nissan • Subaru • Suzuki • Toyota •
Renault RN 0700* • Renault RN 0710*
(*a Renault Sport/Alpine kivételével)


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték / Szabvány
SAE osztály (motorolaj) 5W-30 (SAE J300)
Sűrűség 15 °C-on 0,855 g/cm³ (DIN 51757)
Viszkozitás 40 °C-on 73,0 mm²/s (ASTM D7042)
Viszkozitás 100 °C-on 12,4 mm²/s (ASTM D7042)
CCS viszkozitás -30 °C-on ≤ 6600 mPas (ASTM D5293)
MRV viszkozitás -35 °C-on < 60.000 mPas (ASTM D4684)
Viszkozitási index 165 (DIN ISO 2909)
HTHS viszkozitás 150 °C-on ≥ 3,5 mPas (ASTM D5481)
Dermedéspont -39 °C (DIN ISO 3016)
Lobbanáspont 230 °C (DIN ISO 2592)
Párolgási veszteség (Noack) 9,7 % (CEC-L-40-A-93)
Összes bázisszám (TBN) 8,5 mg KOH/g (DIN ISO 3771)
Szulfáthamu tartalom ≤ 0,8 g/100g (DIN 51575)
Szín (ASTM) L 3,0 (DIN ISO 2049)

Alkalmazási terület

Ideális modern dízel- és benzinmotorokhoz, több szelepes technológiával, turbófeltöltővel, töltőlevegő-hűtővel vagy anélkül, valamint dízel részecskeszűrővel (DPF) felszerelt járművekhez. Használható Peugeot, Citroën, Honda, Toyota, Fiat, valamint más gyártók járműveiben is, ahol ezen specifikációjú olajat írnak elő.


Alkalmazás

Kövesse a jármű- és motorgyártók utasításait!
A maximális hatás csak akkor érhető el, ha az olaj nem keveredik más termékkel!


 

 


Termék információk: 5L Egységár: N°3 867Ft /L | Br 4 912Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12379
Br 4 533Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 569Ft/L | Br 4 533Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
4 533Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 4 533Ft Br. 4 457Ft / db Br. 53 483Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 910Ft)
+
-
53 483Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C2
ACEA C3
API SL
API SN PLUS
API SP
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
Porsche C30
VW 504 00
VW 507 00

Mobil 1 ESP Formula 0W-30 1L

Termékleírás

A Mobil 1 ESP Formula 0W-30 egy fejlett technológiájú, teljesen szintetikus motorolaj, amelyet kifejezetten úgy terveztek, hogy meghosszabbítsa a motor élettartamát és fenntartsa a kipufogógáz-utókezelő rendszerek hatékonyságát mind dízel-, mind benzinüzemű járművekben. Kiváló tisztító hatással bír, és kiemelkedő teljesítményt, valamint kopásvédelmet biztosít.

Főbb jellemzők és előnyök

  • Alacsony hamutartalom: Segít csökkenteni a részecskék felhalmozódását a dízel részecskeszűrőkben (DPF).

  • Alacsony kén- és foszfortartalom: Mérsékli a benzin katalizátorok mérgezését, ezáltal meghosszabbítva azok élettartamát.

  • Aktív tisztító komponensek: Csökkentik a lerakódások és az iszap képződését, hosszú távon tisztán tartva a motort.

  • Kiváló termikus és oxidációs stabilitás: Lassítja az olaj öregedését, lehetővé téve a hosszabb olajcsere-intervallumokat.

  • Alacsony olajfogyasztás: Csökkenti a szénhidrogén-kibocsátást, hozzájárulva a környezetvédelemhez.

  • Kiváló súrlódási jellemzők: Javítja az üzemanyag-takarékosságot.

  • Kiváló alacsony hőmérsékleti tulajdonságok: Gyors hidegindítást és azonnali védelmet biztosít, meghosszabbítva a motor élettartamát.

Specifikációk és jóváhagyások

  • ACEA: C2, C3

  • API: SN

  • Gyártói jóváhagyások:

    • Mercedes-Benz MB-Approval 229.31 / 229.51 / 229.52

    • Volkswagen VW 504 00 / 507 00

    • Porsche C30

Alkalmazási területek

Ajánlott a legújabb személygépkocsik, SUV-k és könnyű haszongépjárművek nagy teljesítményű benzin- és dízelmotorjaihoz. Különösen jól alkalmazható szélsőséges üzemeltetési körülmények között, ahol a hagyományos olajok teljesítménye már nem elegendő.

Műszaki adatok

  • Viszkozitás: SAE 0W-30

  • Kinematikus viszkozitás @ 100°C: 12,0 mm²/s

  • Kinematikus viszkozitás @ 40°C: 63 mm²/s

  • Sűrűség @ 15°C: 0,845 g/cm³

  • Lobbanáspont: 230°C

  • Dermedéspont: -51°C


Termék információk: 1L Egységár: N°3 569Ft /L | Br 4 533Ft /L Gyártó: MOBIL Viszkozitás: 0W30
TOVÁBBI TERMÉKEK
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Olajkereső
Support