Cikkszám: NYL16873
Br 16 237Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 557Ft/L | Br 3 248Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 16 237Ft Br. 15 519Ft / db Br. 62 073Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 2 876Ft)
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C5
API SN+
Porsche C20
VW 508.00/509.00

A PETRONAS Syntium 7000 AV 0W-20 egy teljesen szintetikus, CoolTech+ technológiával készült, hatékony hőszabályozást biztosító kenőanyag. Fokozott hőszabályozó képessége védi a motort, és maximalizálja annak hatékonyságát és teljesítményét ? csökkenti az üzemanyag-fogyasztást és a károsanyag-kibocsátást.

A PETRONAS Syntium 7000 AV 0W-20 motorolajat kifejezetten olyan személygépkocsikhoz, SUV-okhoz és furgonokhoz tervezték, amelyeket közvetlen befecskendezéses turbófeltöltésű benzinmotorok és dízelmotorok hajtanak, például a Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, és a Porsche.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 557Ft /L | Br 3 248Ft /L Gyártó: PETRONAS SYNTIUM Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL15579
Br 5 602Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°4 411Ft/L | Br 5 602Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 24 db
+
-
5 602Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 5 602Ft Br. 5 402Ft / db Br. 64 821Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 2 403Ft)
+
-
64 821Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C5
ACEA C6
API SN (RC)
Chrysler MS-6395
Fiat 9.55535-DSX
Ford WSS-M2C947-A
Ford WSS-M2C952-A1
GM 6094 M
GM dexos1 Gen2
Honda HTO-06
ILSAC GF-5
Jaguar Land Rover STJLR.03.5006
Jaguar Land Rover STJLR.51.5122
MB 229.71
Opel OV0401547-A20

RAVENOL Eco Synth ECS SAE 0W-20

Típus: Teljesen szintetikus, üzemanyag-takarékos motorolaj
Technológia: CleanSynto® + USVO®
Alapolaj: PAO (poli-alfa-olefin)


Leírás

A RAVENOL Eco Synth ECS SAE 0W-20 egy csúcskategóriás, teljesen szintetikus, alacsony hamutartalmú (Low-SAPS) motorolaj, amelyet modern benzin- és dízelmotorokhoz fejlesztettek ki – különösen olyan típusokhoz, amelyek részecskeszűrővel (DPF) vagy katalizátorral vannak felszerelve.

A RAVENOL Eco Synth ECS SAE 0W-20 univerzális üzemanyag-takarékos motorolaj, amely alkalmas minden olyan modern személygépkocsi benzin- és dízelmotorjához, ahol ez az olajfajta ajánlott. Különböző gyártók hibrid járműveiben is használható.

Az olaj kiválóan megfelel azoknak a járműveknek, amelyek az ACEA C5 és C6, valamint API SP/RC és ILSAC GF-6A specifikációkat igénylik.

A RAVENOL Eco Synth ECS SAE 0W-20 egy PAO (poli-alfa-olefin) alapú, teljesen szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj, különösen USVO® és bizonyított CleanSynto® technológiával személygépkocsik benzin- és dízelmotorjaihoz, turbófeltöltéssel és közvetlen befecskendezéssel és anélkül.

Az USVO® technológiának köszönhetően rendkívül magas viszkozitási stabilitást érünk el. Elkerüljük a polimer viszkozitásjavítók hátrányait, miközben kihasználjuk azok előnyeit. Ezáltal javul a motor védelme, a teljesítmény, a motor tisztasága és az olajcsere-intervallumok. Az USVO® technológia lehetővé teszi, hogy a terméknek a teljes csereintervallum alatt nincs nyírási vesztesége, és rendkívül stabil az oxidációval szemben. Ez az egyedülálló technológia segíti az olaj gyorsabb kenését, ezáltal minimalizálja a súrlódást, miközben a motor tisztán és hatékonyan működik.

A RAVENOL Eco Synth ECS SAE 0W-20 új összetételével még nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőréteget biztosít, és véd a korróziótól és az oxidáció vagy a kokszosodás okozta olajveszteségtől. A kiváló hidegindítási viselkedés optimális kenési biztonságot nyújt a hideg futási fázisban.

A RAVENOL Eco Synth ECS SAE 0W-20 azáltal, hogy jelentősen csökkenti az üzemanyag-fogyasztást, a károsanyag-kibocsátás csökkentésével hozzájárul a környezet védelméhez.

A RAVENOL Eco Synth ECS SAE 0W-20 kiváló hidegindítási jellemzőkkel minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó utasításai szerint.

Jellemzők:

Garantáltan a lehető leggyorsabb kenés a motorban.
Magas üzemanyag-takarékossági (FE) hatás a felhasznált alapolajoknak és adalékanyagoknak köszönhetően. Alacsony elpárolgási hajlam, ezáltal alacsonyabb olajfogyasztás.
Védelmet nyújt az iszaposodás, a kokszosodás, a lakk és a korrózió ellen még kedvezőtlen
üzemeltetési körülmények között is.
Nincs olajjal kapcsolatos lerakódás az égéstérben a dugattyúgyűrűs zónában és a szelepeken.
Biztosítja a hidraulikus csapok működését minden hőmérsékleten.
Stabil motorolaj, nincs NOx oxidáció.
Jó öregedési viselkedés, amit a Hot Tube teszt is megerősít.
Jó koromelnyelés és -szóródás.
Semleges a tömítőanyagokkal szemben.
Ideális hibrid járművekhez

 


Specifikációk

  • SAE: 0W-20

  • API: SN (RC)

  • ILSAC: GF-5

  • ACEA: C5, C6


Gyártói jóváhagyások és ajánlások

  • MB 229.71

  • Jaguar Land Rover STJLR.51.5122

  • Opel OV0401547-A20

  • Ajánlott: Ford WSS-M2C952-A1, Ford WSS-M2C947-A, GM dexos1 Gen2, GM 6094M, Fiat 9.55535-DSX, Chrysler MS-6395, PSA B71 2010, Honda/Acura HTO-06, Infiniti, Jaguar Land Rover STJLR.03.5006, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki, Toyota

     


Műszaki adatok (tipikus)

Tulajdonság Érték
Sűrűség (20 °C-on) 0,839 g/cm³
Viszkozitás (40 °C-on) ~41,3 mm²/s
Viszkozitás (100 °C-on) ~8,2 mm²/s
Viszkozitási index 177
HTHS (150 °C-on) 2,64 mPa·s
Dermedéspont -63 °C
Lobbanáspont 240 °C
Párolgási veszteség (Noack) 9,4%

Termék információk: 1L Egységár: N°4 411Ft /L | Br 5 602Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL15611
Br 20 699Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°4 075Ft/L | Br 5 175Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 12 db
+
-
20 699Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 20 699Ft Br. 19 424Ft / db Br. 77 694Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 5 101Ft)
+
-
77 694Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C5
ACEA C6
API SN (RC)
Chrysler MS-6395
Fiat 9.55535-DSX
Ford WSS-M2C947-A
Ford WSS-M2C952-A1
GM 6094 M
GM dexos1 Gen2
Honda HTO-06
ILSAC GF-5
Jaguar Land Rover STJLR.03.5006
Jaguar Land Rover STJLR.51.5122
MB 229.71
Opel OV0401547-A20

RAVENOL Eco Synth ECS SAE 0W-20

Típus: Teljesen szintetikus, üzemanyag-takarékos motorolaj
Technológia: CleanSynto® + USVO®
Alapolaj: PAO (poli-alfa-olefin)


Leírás

A RAVENOL Eco Synth ECS SAE 0W-20 egy csúcskategóriás, teljesen szintetikus, alacsony hamutartalmú (Low-SAPS) motorolaj, amelyet modern benzin- és dízelmotorokhoz fejlesztettek ki – különösen olyan típusokhoz, amelyek részecskeszűrővel (DPF) vagy katalizátorral vannak felszerelve.

A RAVENOL Eco Synth ECS SAE 0W-20 univerzális üzemanyag-takarékos motorolaj, amely alkalmas minden olyan modern személygépkocsi benzin- és dízelmotorjához, ahol ez az olajfajta ajánlott. Különböző gyártók hibrid járműveiben is használható.

Az olaj kiválóan megfelel azoknak a járműveknek, amelyek az ACEA C5 és C6, valamint API SP/RC és ILSAC GF-6A specifikációkat igénylik.

A RAVENOL Eco Synth ECS SAE 0W-20 egy PAO (poli-alfa-olefin) alapú, teljesen szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj, különösen USVO® és bizonyított CleanSynto® technológiával személygépkocsik benzin- és dízelmotorjaihoz, turbófeltöltéssel és közvetlen befecskendezéssel és anélkül.

Az USVO® technológiának köszönhetően rendkívül magas viszkozitási stabilitást érünk el. Elkerüljük a polimer viszkozitásjavítók hátrányait, miközben kihasználjuk azok előnyeit. Ezáltal javul a motor védelme, a teljesítmény, a motor tisztasága és az olajcsere-intervallumok. Az USVO® technológia lehetővé teszi, hogy a terméknek a teljes csereintervallum alatt nincs nyírási vesztesége, és rendkívül stabil az oxidációval szemben. Ez az egyedülálló technológia segíti az olaj gyorsabb kenését, ezáltal minimalizálja a súrlódást, miközben a motor tisztán és hatékonyan működik.

A RAVENOL Eco Synth ECS SAE 0W-20 új összetételével még nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőréteget biztosít, és véd a korróziótól és az oxidáció vagy a kokszosodás okozta olajveszteségtől. A kiváló hidegindítási viselkedés optimális kenési biztonságot nyújt a hideg futási fázisban.

A RAVENOL Eco Synth ECS SAE 0W-20 azáltal, hogy jelentősen csökkenti az üzemanyag-fogyasztást, a károsanyag-kibocsátás csökkentésével hozzájárul a környezet védelméhez.

A RAVENOL Eco Synth ECS SAE 0W-20 kiváló hidegindítási jellemzőkkel minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó utasításai szerint.

Jellemzők:

Garantáltan a lehető leggyorsabb kenés a motorban.
Magas üzemanyag-takarékossági (FE) hatás a felhasznált alapolajoknak és adalékanyagoknak köszönhetően. Alacsony elpárolgási hajlam, ezáltal alacsonyabb olajfogyasztás.
Védelmet nyújt az iszaposodás, a kokszosodás, a lakk és a korrózió ellen még kedvezőtlen
üzemeltetési körülmények között is.
Nincs olajjal kapcsolatos lerakódás az égéstérben a dugattyúgyűrűs zónában és a szelepeken.
Biztosítja a hidraulikus csapok működését minden hőmérsékleten.
Stabil motorolaj, nincs NOx oxidáció.
Jó öregedési viselkedés, amit a Hot Tube teszt is megerősít.
Jó koromelnyelés és -szóródás.
Semleges a tömítőanyagokkal szemben.
Ideális hibrid járművekhez

 


Specifikációk

  • SAE: 0W-20

  • API: SN (RC)

  • ILSAC: GF-5

  • ACEA: C5, C6


Gyártói jóváhagyások és ajánlások

  • MB 229.71

  • Jaguar Land Rover STJLR.51.5122

  • Opel OV0401547-A20

  • Ajánlott: Ford WSS-M2C952-A1, Ford WSS-M2C947-A, GM dexos1 Gen2, GM 6094M, Fiat 9.55535-DSX, Chrysler MS-6395, PSA B71 2010, Honda/Acura HTO-06, Infiniti, Jaguar Land Rover STJLR.03.5006, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki, Toyota

     


Műszaki adatok (tipikus)

Tulajdonság Érték
Sűrűség (20 °C-on) 0,839 g/cm³
Viszkozitás (40 °C-on) ~41,3 mm²/s
Viszkozitás (100 °C-on) ~8,2 mm²/s
Viszkozitási index 177
HTHS (150 °C-on) 2,64 mPa·s
Dermedéspont -63 °C
Lobbanáspont 240 °C
Párolgási veszteség (Noack) 9,4%

Termék információk: 4L Egységár: N°4 075Ft /L | Br 5 175Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL15763
Br 26 264Ft
Egységár: N°4 136Ft/L | Br 5 253Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 12 db
+
-
26 264Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C5
ACEA C6
API SN (RC)
Chrysler MS-6395
Fiat 9.55535-DSX
Ford WSS-M2C947-A
Ford WSS-M2C952-A1
GM 6094 M
GM dexos1 Gen2
Honda HTO-06
ILSAC GF-5
Jaguar Land Rover STJLR.03.5006
Jaguar Land Rover STJLR.51.5122
MB 229.71
Opel OV0401547-A20

RAVENOL Eco Synth ECS SAE 0W-20

Típus: Teljesen szintetikus, üzemanyag-takarékos motorolaj
Technológia: CleanSynto® + USVO®
Alapolaj: PAO (poli-alfa-olefin)


Leírás

A RAVENOL Eco Synth ECS SAE 0W-20 egy csúcskategóriás, teljesen szintetikus, alacsony hamutartalmú (Low-SAPS) motorolaj, amelyet modern benzin- és dízelmotorokhoz fejlesztettek ki – különösen olyan típusokhoz, amelyek részecskeszűrővel (DPF) vagy katalizátorral vannak felszerelve.

A RAVENOL Eco Synth ECS SAE 0W-20 univerzális üzemanyag-takarékos motorolaj, amely alkalmas minden olyan modern személygépkocsi benzin- és dízelmotorjához, ahol ez az olajfajta ajánlott. Különböző gyártók hibrid járműveiben is használható.

Az olaj kiválóan megfelel azoknak a járműveknek, amelyek az ACEA C5 és C6, valamint API SP/RC és ILSAC GF-6A specifikációkat igénylik.

A RAVENOL Eco Synth ECS SAE 0W-20 egy PAO (poli-alfa-olefin) alapú, teljesen szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj, különösen USVO® és bizonyított CleanSynto® technológiával személygépkocsik benzin- és dízelmotorjaihoz, turbófeltöltéssel és közvetlen befecskendezéssel és anélkül.

Az USVO® technológiának köszönhetően rendkívül magas viszkozitási stabilitást érünk el. Elkerüljük a polimer viszkozitásjavítók hátrányait, miközben kihasználjuk azok előnyeit. Ezáltal javul a motor védelme, a teljesítmény, a motor tisztasága és az olajcsere-intervallumok. Az USVO® technológia lehetővé teszi, hogy a terméknek a teljes csereintervallum alatt nincs nyírási vesztesége, és rendkívül stabil az oxidációval szemben. Ez az egyedülálló technológia segíti az olaj gyorsabb kenését, ezáltal minimalizálja a súrlódást, miközben a motor tisztán és hatékonyan működik.

A RAVENOL Eco Synth ECS SAE 0W-20 új összetételével még nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőréteget biztosít, és véd a korróziótól és az oxidáció vagy a kokszosodás okozta olajveszteségtől. A kiváló hidegindítási viselkedés optimális kenési biztonságot nyújt a hideg futási fázisban.

A RAVENOL Eco Synth ECS SAE 0W-20 azáltal, hogy jelentősen csökkenti az üzemanyag-fogyasztást, a károsanyag-kibocsátás csökkentésével hozzájárul a környezet védelméhez.

A RAVENOL Eco Synth ECS SAE 0W-20 kiváló hidegindítási jellemzőkkel minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó utasításai szerint.

Jellemzők:

Garantáltan a lehető leggyorsabb kenés a motorban.
Magas üzemanyag-takarékossági (FE) hatás a felhasznált alapolajoknak és adalékanyagoknak köszönhetően. Alacsony elpárolgási hajlam, ezáltal alacsonyabb olajfogyasztás.
Védelmet nyújt az iszaposodás, a kokszosodás, a lakk és a korrózió ellen még kedvezőtlen
üzemeltetési körülmények között is.
Nincs olajjal kapcsolatos lerakódás az égéstérben a dugattyúgyűrűs zónában és a szelepeken.
Biztosítja a hidraulikus csapok működését minden hőmérsékleten.
Stabil motorolaj, nincs NOx oxidáció.
Jó öregedési viselkedés, amit a Hot Tube teszt is megerősít.
Jó koromelnyelés és -szóródás.
Semleges a tömítőanyagokkal szemben.
Ideális hibrid járművekhez

 


Specifikációk

  • SAE: 0W-20

  • API: SN (RC)

  • ILSAC: GF-5

  • ACEA: C5, C6


Gyártói jóváhagyások és ajánlások

  • MB 229.71

  • Jaguar Land Rover STJLR.51.5122

  • Opel OV0401547-A20

  • Ajánlott: Ford WSS-M2C952-A1, Ford WSS-M2C947-A, GM dexos1 Gen2, GM 6094M, Fiat 9.55535-DSX, Chrysler MS-6395, PSA B71 2010, Honda/Acura HTO-06, Infiniti, Jaguar Land Rover STJLR.03.5006, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki, Toyota

     


Műszaki adatok (tipikus)

Tulajdonság Érték
Sűrűség (20 °C-on) 0,839 g/cm³
Viszkozitás (40 °C-on) ~41,3 mm²/s
Viszkozitás (100 °C-on) ~8,2 mm²/s
Viszkozitási index 177
HTHS (150 °C-on) 2,64 mPa·s
Dermedéspont -63 °C
Lobbanáspont 240 °C
Párolgási veszteség (Noack) 9,4%

Termék információk: 5L Egységár: N°4 136Ft /L | Br 5 253Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL15591
Br 5 122Ft
Egységár: N°4 033Ft/L | Br 5 122Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 14 db
+
-
5 122Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C5
ACEA C6
API SN Plus
API SP RC
BMW Longlife-17 FE+
Chrysler MS-13340
ILSAC GF-6A
MB-Freigabe 229.71
MB-Freigabe 229.72
Opel OV0401547-A20
PSA B71 2010
VOLVO VCC RBS0-2AE

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111105
Viszkozitás: SAE 0W-20
Olajtípus: Teljesen szintetikus (PAO bázisú)
Technológia: CleanSynto®, USVO®


RAVENOL Eco Synth EFS SAE 0W-20

A RAVENOL Eco Synth EFS SAE 0W-20 egy PAO (poli-alfa-olefin) bázisú, teljesen szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj, amely a USVO® és a CleanSynto® technológiákkal készült. Benzin- és dízelüzemű, turbófeltöltésű és közvetlen befecskendezésű személygépkocsi motorokhoz is kiváló választás.

A USVO® technológia rendkívül magas viszkozitási stabilitást biztosít: nem tartalmaz hagyományos polimer viszkozitásnövelőket, így nincs nyírási veszteség, kiváló oxidációállóságot nyújt és gyors kenést biztosít már hidegindításkor is. Ez csökkenti a súrlódást, védi a motort, növeli a hatékonyságot és meghosszabbítja az olajcsere-intervallumot.


Specifikációk:

  • ACEA C5, ACEA C6

  • API SN Plus, API SP (RC)

  • ILSAC GF-6A


Jóváhagyások:

  • API SN Plus

  • API SP Resource Conserving

  • BMW Longlife-17 FE+

  • ILSAC GF-6A

  • MB-Freigabe 229.71

  • MB-Freigabe 229.72

  • VOLVO VCC RBS0-2AE (szervizfeltöltés)


Ajánlások:

Chrysler MS-13340, Geely, Honda, Lynk & Co, Mazda, Nissan, Opel OV0401547-A20, Polestar, PSA B71 2010, Suzuki, Toyota, VOLVO


Alkalmazás:

Modern személygépkocsik benzin- és dízelmotorjaihoz, különösen ajánlott hibrid járművekhez is.
Hosszabb csereintervallumhoz alkalmas, a gyártó előírásai szerint.


Főbb jellemzők:

  • Rendkívül gyors kenésindítás hideg motor esetén

  • Kiemelkedő üzemanyag-megtakarítás

  • Alacsony illékonyság, minimális olajfogyasztás

  • Megbízható védelem lerakódás, kokszosodás, korrozió és iszap ellen

  • Hidrotőkék tökéletes működése minden hőmérsékleten

  • Jó koromkezelő és diszpergáló képesség

  • Tömítésekkel szembeni semleges viselkedés

  • LSPI (Low Speed Pre-Ignition) megelőző tulajdonság – védi a motort

  • Környezetbarát: alacsonyabb kibocsátás a kisebb fogyasztás révén


Műszaki adatok:

Tulajdonság Mértékegység Érték Vizsgálati módszer
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 844,0 EN ISO 12185
Szín – Sárgásbarna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on mm²/s 8,3 DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on mm²/s 42,7 DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) – 173 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa·s 2,65 ASTM D5481
CCS viszkozitás –35 °C-on mPa·s 4700 ASTM D5293
MRV viszkozitás –40 °C-on mPa·s 10 240 ASTM D4684
Dermedéspont °C -63 DIN ISO 3016
Lobbanáspont °C 230 DIN EN ISO 2592
Párolgási veszteség (Noack) % m/m 9,7 ASTM D5800
TBN (teljes bázisszám) mg KOH/g 7,5 ASTM D2896
Szulfáthamu-tartalom % tömeg 0,47 DIN 51575

Termék információk: 1L Egységár: N°4 033Ft /L | Br 5 122Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL15619
Br 19 320Ft
Egységár: N°3 803Ft/L | Br 4 830Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 12 db
+
-
19 320Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C5
ACEA C6
API SN Plus
API SP RC
BMW Longlife-17 FE+
Chrysler MS-13340
ILSAC GF-6A
MB-Freigabe 229.71
MB-Freigabe 229.72
Opel OV0401547-A20
PSA B71 2010
VOLVO VCC RBS0-2AE

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111105
Viszkozitás: SAE 0W-20
Olajtípus: Teljesen szintetikus (PAO bázisú)
Technológia: CleanSynto®, USVO®


RAVENOL Eco Synth EFS SAE 0W-20

A RAVENOL Eco Synth EFS SAE 0W-20 egy PAO (poli-alfa-olefin) bázisú, teljesen szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj, amely a USVO® és a CleanSynto® technológiákkal készült. Benzin- és dízelüzemű, turbófeltöltésű és közvetlen befecskendezésű személygépkocsi motorokhoz is kiváló választás.

A USVO® technológia rendkívül magas viszkozitási stabilitást biztosít: nem tartalmaz hagyományos polimer viszkozitásnövelőket, így nincs nyírási veszteség, kiváló oxidációállóságot nyújt és gyors kenést biztosít már hidegindításkor is. Ez csökkenti a súrlódást, védi a motort, növeli a hatékonyságot és meghosszabbítja az olajcsere-intervallumot.


Specifikációk:

  • ACEA C5, ACEA C6

  • API SN Plus, API SP (RC)

  • ILSAC GF-6A


Jóváhagyások:

  • API SN Plus

  • API SP Resource Conserving

  • BMW Longlife-17 FE+

  • ILSAC GF-6A

  • MB-Freigabe 229.71

  • MB-Freigabe 229.72

  • VOLVO VCC RBS0-2AE (szervizfeltöltés)


Ajánlások:

Chrysler MS-13340, Geely, Honda, Lynk & Co, Mazda, Nissan, Opel OV0401547-A20, Polestar, PSA B71 2010, Suzuki, Toyota, VOLVO


Alkalmazás:

Modern személygépkocsik benzin- és dízelmotorjaihoz, különösen ajánlott hibrid járművekhez is.
Hosszabb csereintervallumhoz alkalmas, a gyártó előírásai szerint.


Főbb jellemzők:

  • Rendkívül gyors kenésindítás hideg motor esetén

  • Kiemelkedő üzemanyag-megtakarítás

  • Alacsony illékonyság, minimális olajfogyasztás

  • Megbízható védelem lerakódás, kokszosodás, korrozió és iszap ellen

  • Hidrotőkék tökéletes működése minden hőmérsékleten

  • Jó koromkezelő és diszpergáló képesség

  • Tömítésekkel szembeni semleges viselkedés

  • LSPI (Low Speed Pre-Ignition) megelőző tulajdonság – védi a motort

  • Környezetbarát: alacsonyabb kibocsátás a kisebb fogyasztás révén


Műszaki adatok:

Tulajdonság Mértékegység Érték Vizsgálati módszer
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 844,0 EN ISO 12185
Szín – Sárgásbarna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on mm²/s 8,3 DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on mm²/s 42,7 DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) – 173 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa·s 2,65 ASTM D5481
CCS viszkozitás –35 °C-on mPa·s 4700 ASTM D5293
MRV viszkozitás –40 °C-on mPa·s 10 240 ASTM D4684
Dermedéspont °C -63 DIN ISO 3016
Lobbanáspont °C 230 DIN EN ISO 2592
Párolgási veszteség (Noack) % m/m 9,7 ASTM D5800
TBN (teljes bázisszám) mg KOH/g 7,5 ASTM D2896
Szulfáthamu-tartalom % tömeg 0,47 DIN 51575

Termék információk: 4L Egységár: N°3 803Ft /L | Br 4 830Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL15657
Br 4 359Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 432Ft/L | Br 4 359Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 16 db
+
-
4 359Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 4 359Ft Br. 4 261Ft / db Br. 51 121Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 1 184Ft)
+
-
51 121Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C5
ACEA C6
API SN Plus
API SP (Resource Conserving)
BMW Longlife-14 FE+
BMW Longlife-17 FE+
Chrysler MS-12145
Fiat 9.55535-DSX
Fiat 9.55535-GSX
Ford WSS-M2C947-A
Ford WSS-M2C952-A1
Ford WSS-M2C954-A1
Ford WSS-M2C962-A1
ILSAC GF-6A
Jaguar Land Rover STJLR.03.5006
MB-Freigabe 229.71
MB-Freigabe 229.72
Opel OV 040 1547-A20
PSA B71 2010
VOLVO VCC RBS0-2AE (0W-20 – Service Fill)
VWC 53037

RAVENOL EHS SAE 0W-20

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111113
Viszkozitás: SAE 0W-20
Olajtípus: Szintetikus
Technológia: CleanSynto®
Alkalmazás: Benzines és dízelmotoros személyautók, turbóval vagy anélkül, valamint hibrid járművek


Leírás:

A RAVENOL EHS SAE 0W-20 egy modern, alacsony súrlódású szintetikus motorolaj CleanSynto® technológiával, amelyet korszerű személygépkocsi benzin- és dízelmotorokhoz fejlesztettek ki – turbófeltöltéssel vagy anélkül, közvetlen befecskendezéssel vagy anélkül.

Kiemelkedő hidegindítási tulajdonságai révén biztosítja a gyors és biztonságos kenést már az indítás pillanatától, csökkentve ezzel a motor kopását. Speciális alapolaj-összetételének köszönhetően magas viszkozitási indexet és alacsony illékonyságot biztosít, így hozzájárul az alacsonyabb olajfogyasztáshoz és a hosszabb csereintervallumhoz.

Kiemelkedő üzemanyag-takarékossági potenciálja révén csökkenti a CO₂-kibocsátást, így támogatja a környezet védelmét.


Jóváhagyások:

  • API SN Plus

  • API SP (Resource Conserving)

  • ACEA C5/C6
  • ILSAC GF-6A

  • BMW Longlife-17 FE+

  • MB-Freigabe 229.71

  • MB-Freigabe 229.72

  • VOLVO VCC RBS0-2AE (0W-20 – Service Fill)


Ajánlások:

  • BMW Longlife-14 FE+

  • Chrysler MS-12145

  • Fiat 9.55535-DSX / GSX

  • Ford WSS-M2C947-A / 952-A1 / 954-A1 / 962-A1

  • Geely

  • Jaguar Land Rover STJLR.03.5006

  • Lynk & Co

  • Opel OV 040 1547-A20

  • Polestar

  • PSA B71 2010

  • VOLVO


Jellemzők:

  • Villámgyors olajfilm-képződés indítás után

  • Kiemelkedő üzemanyag-megtakarítási potenciál

  • Alacsony illékonyság → kisebb olajfogyasztás

  • Kiváló korrózió-, kopás- és lerakódásvédelem

  • Optimális működés hidrotőkés rendszerekben

  • Kiváló hidegindíthatóság -54 °C-ig

  • Stabil viszkozitás egész csereperiódus alatt

  • Hibrid járművekhez is ideális választás


Műszaki adatok:

Tulajdonság Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség (20 °C-on) 842,0 kg/m³ EN ISO 12185
Szín Sárgásbarna Vizuális
Kinematikai viszkozitás (100 °C-on) 8,5 mm²/s DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás (40 °C-on) 43,8 mm²/s DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) 174 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás (150 °C-on) 2,76 mPa*s ASTM D5481
CCS viszkozitás (-35 °C-on) 5490 mPa*s ASTM D5293
MRV viszkozitás (-40 °C-on) 12.700 mPa*s ASTM D4684
Dermedéspont -54 °C DIN ISO 3016
Lobbanáspont 232 °C DIN EN ISO 2592
Noack illékonyság 10,4% ASTM D5800
TBN (összbázisszám) 8,8 mg KOH/g ASTM D2896
Szulfáthamu 0,64 % m/m DIN 51575

Termék információk: 1L Egységár: N°3 432Ft /L | Br 4 359Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL15656
Br 24 598Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 874Ft/L | Br 4 920Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 16 db
+
-
24 598Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 24 598Ft Br. 22 646Ft / db Br. 90 582Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 7 808Ft)
+
-
90 582Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C5
ACEA C6
API SN Plus
API SP (Resource Conserving)
BMW Longlife-14 FE+
BMW Longlife-17 FE+
Chrysler MS-12145
Fiat 9.55535-DSX
Fiat 9.55535-GSX
Ford WSS-M2C947-A
Ford WSS-M2C952-A1
Ford WSS-M2C954-A1
Ford WSS-M2C962-A1
ILSAC GF-6A
Jaguar Land Rover STJLR.03.5006
MB-Freigabe 229.71
MB-Freigabe 229.72
Opel OV 040 1547-A20
PSA B71 2010
VOLVO VCC RBS0-2AE (0W-20 – Service Fill)
VWC 53037

RAVENOL EHS SAE 0W-20

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111113
Viszkozitás: SAE 0W-20
Olajtípus: Szintetikus
Technológia: CleanSynto®
Alkalmazás: Benzines és dízelmotoros személyautók, turbóval vagy anélkül, valamint hibrid járművek


Leírás:

A RAVENOL EHS SAE 0W-20 egy modern, alacsony súrlódású szintetikus motorolaj CleanSynto® technológiával, amelyet korszerű személygépkocsi benzin- és dízelmotorokhoz fejlesztettek ki – turbófeltöltéssel vagy anélkül, közvetlen befecskendezéssel vagy anélkül.

Kiemelkedő hidegindítási tulajdonságai révén biztosítja a gyors és biztonságos kenést már az indítás pillanatától, csökkentve ezzel a motor kopását. Speciális alapolaj-összetételének köszönhetően magas viszkozitási indexet és alacsony illékonyságot biztosít, így hozzájárul az alacsonyabb olajfogyasztáshoz és a hosszabb csereintervallumhoz.

Kiemelkedő üzemanyag-takarékossági potenciálja révén csökkenti a CO₂-kibocsátást, így támogatja a környezet védelmét.


Jóváhagyások:

  • API SN Plus

  • API SP (Resource Conserving)

  • ACEA C5/C6
  • ILSAC GF-6A

  • BMW Longlife-17 FE+

  • MB-Freigabe 229.71

  • MB-Freigabe 229.72

  • VOLVO VCC RBS0-2AE (0W-20 – Service Fill)


Ajánlások:

  • BMW Longlife-14 FE+

  • Chrysler MS-12145

  • Fiat 9.55535-DSX / GSX

  • Ford WSS-M2C947-A / 952-A1 / 954-A1 / 962-A1

  • Geely

  • Jaguar Land Rover STJLR.03.5006

  • Lynk & Co

  • Opel OV 040 1547-A20

  • Polestar

  • PSA B71 2010

  • VOLVO


Jellemzők:

  • Villámgyors olajfilm-képződés indítás után

  • Kiemelkedő üzemanyag-megtakarítási potenciál

  • Alacsony illékonyság → kisebb olajfogyasztás

  • Kiváló korrózió-, kopás- és lerakódásvédelem

  • Optimális működés hidrotőkés rendszerekben

  • Kiváló hidegindíthatóság -54 °C-ig

  • Stabil viszkozitás egész csereperiódus alatt

  • Hibrid járművekhez is ideális választás


Műszaki adatok:

Tulajdonság Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség (20 °C-on) 842,0 kg/m³ EN ISO 12185
Szín Sárgásbarna Vizuális
Kinematikai viszkozitás (100 °C-on) 8,5 mm²/s DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás (40 °C-on) 43,8 mm²/s DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) 174 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás (150 °C-on) 2,76 mPa*s ASTM D5481
CCS viszkozitás (-35 °C-on) 5490 mPa*s ASTM D5293
MRV viszkozitás (-40 °C-on) 12.700 mPa*s ASTM D4684
Dermedéspont -54 °C DIN ISO 3016
Lobbanáspont 232 °C DIN EN ISO 2592
Noack illékonyság 10,4% ASTM D5800
TBN (összbázisszám) 8,8 mg KOH/g ASTM D2896
Szulfáthamu 0,64 % m/m DIN 51575

Termék információk: 5L Egységár: N°3 874Ft /L | Br 4 920Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL15942
Br 6 009Ft
Egységár: N°4 731Ft/L | Br 6 009Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 35 db
+
-
6 009Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C5
Ford WSS-M2C956-A1
Porsche C20
VW 508 00
VW 509 00

RAVENOL VSE SAE 0W-20
Ravenol – Motorolaj
Személygépkocsi motorolaj

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111112
Viszkozitás: 0W-20
Specifikáció: ACEA C5
Olajtípus: Teljesen szintetikus
Jóváhagyások: Porsche C20, VW 508 00, VW 509 00
Ajánlás: Ford WSS-M2C956-A1
Alkalmazás: Személygépkocsi
Technológia: Clean Synto®, USVO®

A RAVENOL VSE SAE 0W-20 PAO (poli-alfa-olefin) alapú, teljesen szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj, kifejezetten USVO® és bevált CleanSynto® technológiával, személygépkocsi benzin- és dízelmotorokhoz, turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel vagy anélkül.

Az USVO® technológiának köszönhetően rendkívül magas viszkozitás-stabilitást érünk el. Elkerüljük a polimer viszkozitásjavítók hátrányait, miközben kihasználjuk az előnyeiket. Ez javítja a motorvédelmet, a teljesítményt, a tisztaságot és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia lehetővé teszi, hogy a termék a teljes csereperiódus alatt ne veszítsen a nyírási stabilitásából, és rendkívül ellenálló legyen az oxidációval szemben. Ez az egyedülálló technológia segíti az olajat a gyorsabb kenésben, minimalizálja a súrlódást, miközben tisztán és hatékonyan tartja a motort.

A RAVENOL VSE SAE 0W-20 minimálisra csökkenti a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást, kiváló hidegindítási tulajdonságokkal rendelkezik.

Magas viszkozitási indexét speciális alapolaj-formulációjának köszönheti. Az összetétel kémiai jelölőt tartalmaz az azonosításhoz, és zöld színű. A kiváló hidegindítási viselkedés optimális kenésbiztonságot garantál a hidegjárati fázisban.

A RAVENOL VSE SAE 0W-20 a teljes csereperiódus során biztosítja a viszkozitási osztály követelményeinek betartását.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL VSE SAE 0W-20 hozzájárul a környezet védelméhez a károsanyag-kibocsátás mérséklésével.

Olajcsere-intervallumok a gyártó előírásainak megfelelően.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL VSE SAE 0W-20 univerzális üzemanyag-takarékos motorolaj, alkalmas minden modern személygépkocsi benzin- és dízelmotorhoz, ahol az előírás ezt az olajminőséget követeli meg.

Különösen a legújabb Volkswagen specifikációhoz fejlesztve: VW 508 00 / 509 00 (VW Blue Oil).

Jellemzők

  • A lehető leggyorsabb motorolaj-kenés garantált

  • Magas üzemanyag-takarékossági (FE) hatás az alkalmazott alapolajoknak és adalékoknak köszönhetően

  • Alacsony párolgási hajlam, így alacsonyabb olajfogyasztás

  • Védelem az iszaposodás, kokszosodás, lakkosodás és korrózió ellen még kedvezőtlen üzemi körülmények között is

  • Nincs olajlerakódás az égéstérben, a dugattyúgyűrű zónájában és a szelepeken

  • Csökkentett HTHS-viszkozitás a maximális üzemanyag-takarékosság érdekében

  • Stabil motorolaj, nincs NOx-oxidáció

  • Jó korom-abszorpció és diszperzió

  • Semleges a tömítőanyagokkal szemben

  • Kémiai jelölőt tartalmaz az azonosításhoz, zöld színű

Műszaki adatok

Tulajdonság Mértékegység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 846,4 EN ISO 12185
Szín   zöld VIZUÁLIS
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on mm²/s 8,3 DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on mm²/s 45,3 DIN 51562-1
Viszkozitási index VI   161 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa*s 2,73 ASTM D5481
CCS viszkozitás -35 °C-on mPa*s 4700 ASTM D5293
Alacsony hőmérsékleti pumpálhatósági viszkozitás (MRV) -40 °C-on mPa*s 10 900 ASTM D4684
Dermedéspont °C -60 DIN ISO 3016
Noack párolgási veszteség % M/M 10,4 ASTM D5800
Lobbanáspont °C 240 DIN EN ISO 2592
TBN mg KOH/g 8,3 ASTM D2896
Szulfáthamu % m/m 0,77 DIN 51575

Termék információk: 1L Egységár: N°4 731Ft /L | Br 6 009Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL15787
Br 25 709Ft
Egységár: N°4 049Ft/L | Br 5 142Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 20 db
+
-
25 709Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C5
Ford WSS-M2C956-A1
Porsche C20
VW 508 00
VW 509 00

RAVENOL VSE SAE 0W-20
Ravenol – Motorolaj
Személygépkocsi motorolaj

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111112
Viszkozitás: 0W-20
Specifikáció: ACEA C5
Olajtípus: Teljesen szintetikus
Jóváhagyások: Porsche C20, VW 508 00, VW 509 00
Ajánlás: Ford WSS-M2C956-A1
Alkalmazás: Személygépkocsi
Technológia: Clean Synto®, USVO®

A RAVENOL VSE SAE 0W-20 PAO (poli-alfa-olefin) alapú, teljesen szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj, kifejezetten USVO® és bevált CleanSynto® technológiával, személygépkocsi benzin- és dízelmotorokhoz, turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel vagy anélkül.

Az USVO® technológiának köszönhetően rendkívül magas viszkozitás-stabilitást érünk el. Elkerüljük a polimer viszkozitásjavítók hátrányait, miközben kihasználjuk az előnyeiket. Ez javítja a motorvédelmet, a teljesítményt, a tisztaságot és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia lehetővé teszi, hogy a termék a teljes csereperiódus alatt ne veszítsen a nyírási stabilitásából, és rendkívül ellenálló legyen az oxidációval szemben. Ez az egyedülálló technológia segíti az olajat a gyorsabb kenésben, minimalizálja a súrlódást, miközben tisztán és hatékonyan tartja a motort.

A RAVENOL VSE SAE 0W-20 minimálisra csökkenti a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást, kiváló hidegindítási tulajdonságokkal rendelkezik.

Magas viszkozitási indexét speciális alapolaj-formulációjának köszönheti. Az összetétel kémiai jelölőt tartalmaz az azonosításhoz, és zöld színű. A kiváló hidegindítási viselkedés optimális kenésbiztonságot garantál a hidegjárati fázisban.

A RAVENOL VSE SAE 0W-20 a teljes csereperiódus során biztosítja a viszkozitási osztály követelményeinek betartását.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL VSE SAE 0W-20 hozzájárul a környezet védelméhez a károsanyag-kibocsátás mérséklésével.

Olajcsere-intervallumok a gyártó előírásainak megfelelően.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL VSE SAE 0W-20 univerzális üzemanyag-takarékos motorolaj, alkalmas minden modern személygépkocsi benzin- és dízelmotorhoz, ahol az előírás ezt az olajminőséget követeli meg.

Különösen a legújabb Volkswagen specifikációhoz fejlesztve: VW 508 00 / 509 00 (VW Blue Oil).

Jellemzők

  • A lehető leggyorsabb motorolaj-kenés garantált

  • Magas üzemanyag-takarékossági (FE) hatás az alkalmazott alapolajoknak és adalékoknak köszönhetően

  • Alacsony párolgási hajlam, így alacsonyabb olajfogyasztás

  • Védelem az iszaposodás, kokszosodás, lakkosodás és korrózió ellen még kedvezőtlen üzemi körülmények között is

  • Nincs olajlerakódás az égéstérben, a dugattyúgyűrű zónájában és a szelepeken

  • Csökkentett HTHS-viszkozitás a maximális üzemanyag-takarékosság érdekében

  • Stabil motorolaj, nincs NOx-oxidáció

  • Jó korom-abszorpció és diszperzió

  • Semleges a tömítőanyagokkal szemben

  • Kémiai jelölőt tartalmaz az azonosításhoz, zöld színű

Műszaki adatok

Tulajdonság Mértékegység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 846,4 EN ISO 12185
Szín   zöld VIZUÁLIS
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on mm²/s 8,3 DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on mm²/s 45,3 DIN 51562-1
Viszkozitási index VI   161 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa*s 2,73 ASTM D5481
CCS viszkozitás -35 °C-on mPa*s 4700 ASTM D5293
Alacsony hőmérsékleti pumpálhatósági viszkozitás (MRV) -40 °C-on mPa*s 10 900 ASTM D4684
Dermedéspont °C -60 DIN ISO 3016
Noack párolgási veszteség % M/M 10,4 ASTM D5800
Lobbanáspont °C 240 DIN EN ISO 2592
TBN mg KOH/g 8,3 ASTM D2896
Szulfáthamu % m/m 0,77 DIN 51575

Termék információk: 5L Egységár: N°4 049Ft /L | Br 5 142Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL15958
Br 5 254Ft
Egységár: N°4 137Ft/L | Br 5 254Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 12 db
+
-
5 254Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C5
ACEA C6
API SN
Ford WSS-M2C956-A1
MB 229.71
MB 229.72
Porsche C20
VW 508 00
VW 509 00

RAVENOL VSH SAE 0W-20

Kategória: Személyautó motorolaj
Viszkozitás: SAE 0W-20
Olajtípus: Szintetikus, HC- és PAO-alapú
Felhasználás: Személyautó
Technológia: CleanSynto®

Specifikációk:

ACEA C5,
ACEA C6,
API SN,

Gyártói jóváhagyások:

Porsche C20,
VW 508 00,
VW 509 00,

Gyártói ajánlások:

Ford WSS-M2C956-A1,
MB 229.71,
MB 229.72,

A RAVENOL VSH SAE 0W-20 HC, azaz hidrokrakkolt, valamint PAO, azaz polialfaolefin alapú, szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj, bevált CleanSynto® technológiával, személyautók turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel rendelkező, valamint ezek nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz.

A RAVENOL VSH SAE 0W-20 kiváló hidegindítási tulajdonságok mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

A RAVENOL VSH SAE 0W-20 speciális alapolajokkal kialakított formulájának köszönhetően magas viszkozitási indexszel rendelkezik. A formula azonosításra szolgáló kémiai markert tartalmaz, és zöld színű. Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban.

A RAVENOL VSH SAE 0W-20 hosszú olajélettartam mellett is biztosítja a viszkozitási osztály megtartását a teljes csereintervallum alatt.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL VSH SAE 0W-20 a károsanyag-kibocsátás mérséklésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó előírásai szerint.

Használati útmutató

A RAVENOL VSH SAE 0W-20 univerzális, üzemanyag-takarékos motorolaj, amely minden modern benzin- és dízelmotoros személyautóhoz alkalmas, ahol ezt az olajminőséget írják elő.

A RAVENOL VSH SAE 0W-20 kifejezetten a legújabb Volkswagen VW 508 00 / 509 00 specifikációhoz lett fejlesztve, az úgynevezett VW Blue Oil követelményeinek megfelelően.

Jellemzők

  • Garantálja a motor lehető leggyorsabb kenését
  • Magas üzemanyag-takarékossági, azaz FE-hatás az alkalmazott alapolajoknak és adalékoknak köszönhetően
  • Alacsony párolgási hajlam, ezáltal alacsonyabb olajfogyasztás
  • Csökkentett HTHS-viszkozitás a maximális üzemanyag-takarékosság érdekében
  • Jó koromfelvételi és diszpergáló képesség
  • Semleges viselkedés tömítőanyagokkal szemben
  • Azonosításra szolgáló kémiai markereket tartalmaz, és zöld színű
  • Kiválóan alkalmas meghosszabbított olajcsere-intervallumokhoz

Műszaki termékadatok

Jellemző

Tulajdonság

Adat

Vizsgálati módszer

Szín

 

zöld

vizuális

Szulfáthamu

% tömeg

0,8

DIN 51575

TBN

mg KOH/g

8,2

ASTM D2896

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

8,6

DIN 51659-2

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

44,9

DIN 51659-2

Viszkozitási index VI

 

172

DIN ISO 2909

CCS viszkozitás -35 °C-on

mPa·s

5860

ASTM D5293

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

844,3

DIN 51757

Lobbanáspont

°C

228

DIN EN ISO 2592

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa·s

2,77

ASTM D5481

Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -40 °C-on

mPa·s

17.100

ASTM D4684

Noack párolgási veszteség

% M/M

9,5

ASTM D5800

Dermedéspont

°C

-42

DIN ISO 3016

 


Termék információk: 1L Egységár: N°4 137Ft /L | Br 5 254Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL15959
Br 21 814Ft
Egységár: N°4 294Ft/L | Br 5 454Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 12 db
+
-
21 814Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C5
ACEA C6
API SN
Ford WSS-M2C956-A1
MB 229.71
MB 229.72
Porsche C20
VW 508 00
VW 509 00

RAVENOL VSH SAE 0W-20

Kategória: Személyautó motorolaj
Viszkozitás: SAE 0W-20
Olajtípus: Szintetikus, HC- és PAO-alapú
Felhasználás: Személyautó
Technológia: CleanSynto®

Specifikációk:

ACEA C5,
ACEA C6,
API SN,

Gyártói jóváhagyások:

Porsche C20,
VW 508 00,
VW 509 00,

Gyártói ajánlások:

Ford WSS-M2C956-A1,
MB 229.71,
MB 229.72,

A RAVENOL VSH SAE 0W-20 HC, azaz hidrokrakkolt, valamint PAO, azaz polialfaolefin alapú, szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj, bevált CleanSynto® technológiával, személyautók turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel rendelkező, valamint ezek nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz.

A RAVENOL VSH SAE 0W-20 kiváló hidegindítási tulajdonságok mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

A RAVENOL VSH SAE 0W-20 speciális alapolajokkal kialakított formulájának köszönhetően magas viszkozitási indexszel rendelkezik. A formula azonosításra szolgáló kémiai markert tartalmaz, és zöld színű. Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban.

A RAVENOL VSH SAE 0W-20 hosszú olajélettartam mellett is biztosítja a viszkozitási osztály megtartását a teljes csereintervallum alatt.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL VSH SAE 0W-20 a károsanyag-kibocsátás mérséklésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó előírásai szerint.

Használati útmutató

A RAVENOL VSH SAE 0W-20 univerzális, üzemanyag-takarékos motorolaj, amely minden modern benzin- és dízelmotoros személyautóhoz alkalmas, ahol ezt az olajminőséget írják elő.

A RAVENOL VSH SAE 0W-20 kifejezetten a legújabb Volkswagen VW 508 00 / 509 00 specifikációhoz lett fejlesztve, az úgynevezett VW Blue Oil követelményeinek megfelelően.

Jellemzők

  • Garantálja a motor lehető leggyorsabb kenését
  • Magas üzemanyag-takarékossági, azaz FE-hatás az alkalmazott alapolajoknak és adalékoknak köszönhetően
  • Alacsony párolgási hajlam, ezáltal alacsonyabb olajfogyasztás
  • Csökkentett HTHS-viszkozitás a maximális üzemanyag-takarékosság érdekében
  • Jó koromfelvételi és diszpergáló képesség
  • Semleges viselkedés tömítőanyagokkal szemben
  • Azonosításra szolgáló kémiai markereket tartalmaz, és zöld színű
  • Kiválóan alkalmas meghosszabbított olajcsere-intervallumokhoz

Műszaki termékadatok

Jellemző

Tulajdonság

Adat

Vizsgálati módszer

Szín

 

zöld

vizuális

Szulfáthamu

% tömeg

0,8

DIN 51575

TBN

mg KOH/g

8,2

ASTM D2896

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

8,6

DIN 51659-2

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

44,9

DIN 51659-2

Viszkozitási index VI

 

172

DIN ISO 2909

CCS viszkozitás -35 °C-on

mPa·s

5860

ASTM D5293

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

844,3

DIN 51757

Lobbanáspont

°C

228

DIN EN ISO 2592

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa·s

2,77

ASTM D5481

Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -40 °C-on

mPa·s

17.100

ASTM D4684

Noack párolgási veszteség

% M/M

9,5

ASTM D5800

Dermedéspont

°C

-42

DIN ISO 3016

 


Termék információk: 4L Egységár: N°4 294Ft /L | Br 5 454Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL15960
Br 25 860Ft
Egységár: N°4 073Ft/L | Br 5 172Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 12 db
+
-
25 860Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C5
ACEA C6
API SN
Ford WSS-M2C956-A1
MB 229.71
MB 229.72
Porsche C20
VW 508 00
VW 509 00

RAVENOL VSH SAE 0W-20

Kategória: Személyautó motorolaj
Viszkozitás: SAE 0W-20
Olajtípus: Szintetikus, HC- és PAO-alapú
Felhasználás: Személyautó
Technológia: CleanSynto®

Specifikációk:

ACEA C5,
ACEA C6,
API SN,

Gyártói jóváhagyások:

Porsche C20,
VW 508 00,
VW 509 00,

Gyártói ajánlások:

Ford WSS-M2C956-A1,
MB 229.71,
MB 229.72,

A RAVENOL VSH SAE 0W-20 HC, azaz hidrokrakkolt, valamint PAO, azaz polialfaolefin alapú, szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj, bevált CleanSynto® technológiával, személyautók turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel rendelkező, valamint ezek nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz.

A RAVENOL VSH SAE 0W-20 kiváló hidegindítási tulajdonságok mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

A RAVENOL VSH SAE 0W-20 speciális alapolajokkal kialakított formulájának köszönhetően magas viszkozitási indexszel rendelkezik. A formula azonosításra szolgáló kémiai markert tartalmaz, és zöld színű. Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban.

A RAVENOL VSH SAE 0W-20 hosszú olajélettartam mellett is biztosítja a viszkozitási osztály megtartását a teljes csereintervallum alatt.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL VSH SAE 0W-20 a károsanyag-kibocsátás mérséklésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó előírásai szerint.

Használati útmutató

A RAVENOL VSH SAE 0W-20 univerzális, üzemanyag-takarékos motorolaj, amely minden modern benzin- és dízelmotoros személyautóhoz alkalmas, ahol ezt az olajminőséget írják elő.

A RAVENOL VSH SAE 0W-20 kifejezetten a legújabb Volkswagen VW 508 00 / 509 00 specifikációhoz lett fejlesztve, az úgynevezett VW Blue Oil követelményeinek megfelelően.

Jellemzők

  • Garantálja a motor lehető leggyorsabb kenését
  • Magas üzemanyag-takarékossági, azaz FE-hatás az alkalmazott alapolajoknak és adalékoknak köszönhetően
  • Alacsony párolgási hajlam, ezáltal alacsonyabb olajfogyasztás
  • Csökkentett HTHS-viszkozitás a maximális üzemanyag-takarékosság érdekében
  • Jó koromfelvételi és diszpergáló képesség
  • Semleges viselkedés tömítőanyagokkal szemben
  • Azonosításra szolgáló kémiai markereket tartalmaz, és zöld színű
  • Kiválóan alkalmas meghosszabbított olajcsere-intervallumokhoz

Műszaki termékadatok

Jellemző

Tulajdonság

Adat

Vizsgálati módszer

Szín

 

zöld

vizuális

Szulfáthamu

% tömeg

0,8

DIN 51575

TBN

mg KOH/g

8,2

ASTM D2896

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

8,6

DIN 51659-2

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

44,9

DIN 51659-2

Viszkozitási index VI

 

172

DIN ISO 2909

CCS viszkozitás -35 °C-on

mPa·s

5860

ASTM D5293

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

844,3

DIN 51757

Lobbanáspont

°C

228

DIN EN ISO 2592

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa·s

2,77

ASTM D5481

Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -40 °C-on

mPa·s

17.100

ASTM D4684

Noack párolgási veszteség

% M/M

9,5

ASTM D5800

Dermedéspont

°C

-42

DIN ISO 3016

 


Termék információk: 5L Egységár: N°4 073Ft /L | Br 5 172Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL16788
Br 4 059Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 196Ft/L | Br 4 059Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
4 059Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 4 059Ft Br. 3 765Ft / db Br. 75 286Ft / 1 karton20 db/karton (Megtakarítás. 5 893Ft)
+
-
75 286Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C5
FCA 955535-DM1 (CTR szám: F049.C18)

Selenia ECO2 0W-20 1L – Termékleírás

A Selenia ECO2 0W-20 egy prémium minőségű, teljesen szintetikus motorolaj, amelyet kifejezetten a modern, alacsony fogyasztású és alacsony károsanyag-kibocsátású motorok igényeihez fejlesztettek. Optimalizált viszkozitása biztosítja a könnyű belső súrlódást, hatékony kenést és a motor gyors védelmét már a hidegindítás pillanatától.

A termék megfelel az ACEA C5 követelményeinek, amely garantálja az alacsony hamutartalmat, a részecskeszűrők védelmét és a megnövelt üzemanyag-hatékonyságot. Ennek köszönhetően támogatja a motor hosszú távú tisztaságát, csökkenti a kopást, és hozzájárul a motorteljesítmény fenntartásához.

A Selenia ECO2 0W-20 teljesíti az FCA 955535-DM1 gyártói előírást (CTR n° F049.C18), így ideális választás olyan járművekhez, amelyekhez a gyártó ezt a specifikációt írja elő. A formula kifejezetten a legújabb Fiat Chrysler motorcsalád technológiai elvárásaihoz lett hangolva.


Előnyök

  • Kiváló kenés és védelem 0W-20 viszkozitással

  • ACEA C5 szabvány szerinti alacsony hamutartalom

  • Kompatibilis FCA 955535-DM1 specifikációval

  • Hatékony hidegindítási teljesítmény

  • Üzemanyag-takarékosságot támogató összetétel


Specifikációk

  • Viszkozitás: 0W-20

  • Szabvány: ACEA C5

  • Gyártói előírás: FCA 955535-DM1

  • CTR szám: F049.C18

  • Kiszerelés: 1 liter


Ajánlott felhasználás

Olyan modern motorokhoz, ahol a gyártó 0W-20 viszkozitású, ACEA C5 teljesítményszintű, FCA 955535-DM1 jóváhagyású motorolajat ír elő.


Termék információk: 1L Egységár: N°3 196Ft /L | Br 4 059Ft /L Gyártó: PETRONAS SELENIA Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL16785
Br 4 067Ft
Egységár: N°3 202Ft/L | Br 4 067Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
4 067Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C5
FIAT 9.55535-DSX

A Selénia WR Forward 0W-20 egy új, teljesen szintetikus, a legújabb dízelmotorokhoz (Euro 6) fejlesztett kenőanyag, különösen a luxus és sportautó kategóriában használtnagyteljesítményű motorokhoz.

JELLEMZŐK:

  • Low Saps (alacsony szulfáthamu tartalom) összetételnek megfelelően lett kifejlesztve, ami lehetővé teszi:
  • A DPF (Diesel Particulate Filter) részecskeszűrő magas fokú védelmét.
  • A motor hatékonyságának javításával növeli az üzemanyag takarékosságot.
  • A belső alkatrészek közötti súrlódás csökkentése bármilyen vezetési körülmények között. A magas fokú nyírási szilárdságnak köszönhetően garantált a motor jobb védelme az olajcsere-periódusok között. Ezáltal garantált a motor teljesítményének fenntartása rövid és hosszú távú közlekedésnél is.

Termék információk: 1L Egységár: N°3 202Ft /L | Br 4 067Ft /L Gyártó: PETRONAS SELENIA Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL16074
Br 4 609Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 629Ft/L | Br 4 609Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
4 609Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 4 609Ft Br. 4 292Ft / db Br. 51 502Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 3 805Ft)
+
-
51 502Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C5
Porsche C20
VW 508.00
VW 509.00

Shell Helix Ultra Professional AV-L 0W-20

Teljesen szintetikus motorolaj. A motorgyártók speciális követelményeihez szabva.

A mai járműveknek olyan motorolajra van szükségük, amely lépést tart a változó igényeikkel, és többet tesz a teljesítmény és a motor élettartamának javításáért. Ez az oka annak, hogy a Shell teljesen új módszert dolgozott ki a szintetikus alapolajok előállítására, amelyek földgázból készülnek a szabadalmaztatott Shell PurePlus technológiánkkal.

A Shell Helix Ultra csúcskategóriás motorolajok sorozata, amelyet az egyedülálló Shell PurePlus technológiával alakítottak ki, és olyan motorolajat eredményeznek, amely aktívan segíti a motorok tisztán tartását. Az aktív tisztító technológia mindig is a Shell Helix középpontjában állt. Az egyedülálló Shell PurePlus technológiától kezdve a termék még magasabb szintű tisztítást és védelmet biztosít.

A Shell Helix Ultra Professional AV-L 0W-20 a következőket kínálja:

- Felülmúlhatatlan kopás- és iszapvédelem
- A dugattyúkat 50%-kal tisztábbá teszi, mint az ipari szabvány
- Fokozott üzemanyag-fogyasztás, ennek megfelelően csökkentett károsanyag-kibocsátás mellett

Specifikációk:

ACEA C5
VW 508.00/509.00
Porsche C20


Termék információk: 1L Egységár: N°3 629Ft /L | Br 4 609Ft /L Gyártó: SHELL Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL16112
Br 20 140Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 172Ft/L | Br 4 028Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 23 db
+
-
20 140Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 20 140Ft Br. 18 464Ft / db Br. 55 392Ft / 1 karton3 db/karton (Megtakarítás. 5 028Ft)
+
-
55 392Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C5
Porsche C20
VW 508.00
VW 509.00

Shell Helix Ultra Professional AV-L 0W-20

Teljesen szintetikus motorolaj. A motorgyártók speciális követelményeihez szabva.

A mai járműveknek olyan motorolajra van szükségük, amely lépést tart a változó igényeikkel, és többet tesz a teljesítmény és a motor élettartamának javításáért. Ez az oka annak, hogy a Shell teljesen új módszert dolgozott ki a szintetikus alapolajok előállítására, amelyek földgázból készülnek a szabadalmaztatott Shell PurePlus technológiánkkal.

A Shell Helix Ultra csúcskategóriás motorolajok sorozata, amelyet az egyedülálló Shell PurePlus technológiával alakítottak ki, és olyan motorolajat eredményeznek, amely aktívan segíti a motorok tisztán tartását. Az aktív tisztító technológia mindig is a Shell Helix középpontjában állt. Az egyedülálló Shell PurePlus technológiától kezdve a termék még magasabb szintű tisztítást és védelmet biztosít.

A Shell Helix Ultra Professional AV-L 0W-20 a következőket kínálja:

- Felülmúlhatatlan kopás- és iszapvédelem
- A dugattyúkat 50%-kal tisztábbá teszi, mint az ipari szabvány
- Fokozott üzemanyag-fogyasztás, ennek megfelelően csökkentett károsanyag-kibocsátás mellett

Specifikációk:

ACEA C5
VW 508.00/509.00
Porsche C20


Termék információk: 5L Egységár: N°3 172Ft /L | Br 4 028Ft /L Gyártó: SHELL Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL16073
Br 3 334Ft
Egységár: N°2 625Ft/L | Br 3 334Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C5
API SL
Volvo VCC RBS0-2AE

Teljesen szintetikus motorolaj. A termék arra lett tervezve, hogy a különösen magas teljesítményű legmodernebb Volvo motorok kihívást jelentő követelményeinek, a személygépjárművek és az ACEA C5 előírásait is beleértve, megfeleljen.

 


Termék információk: 1L Egységár: N°2 625Ft /L | Br 3 334Ft /L Gyártó: SHELL Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL16075
Br 3 949Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 109Ft/L | Br 3 949Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 3 949Ft Br. 3 788Ft / db Br. 45 451Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 1 931Ft)
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C5
API SP

A Shell Helix Ultra SN PLUS olajat speciálisan a legújabb turbofeltöltős, közvetlen befecskendezésű benzinmotorokhoz (TGDI) tervezték, hogy megvédjék a káros alacsony fordulati el gyújtással (LSPI) szemben. Szintén megfelel a katalizátorral és „átfúvott gáz” visszakeringetővel felszerelt korszerű benzinmotorokhoz, ahol 0W-20-as viszkozitási osztályú olaj a követelmény. Különösen alkalmas azon General Motors motorokhoz, melyekhez a legújabb GM dexos1TM Gen 2 jóváhagyás szükséges.

 Alacsony fordulati el gyújtás (LSPI) elleni védelem

A legújabb nagy teljesítmény turbofeltöltés , közvetlen befecskendezés benzinmotorok érzékenyek lehetnek a káros LSPI jelenségre, melyet az üzemanyag szabályozatlan égése eredményez.

 A Shell Helix Ultra SN PLUS speciálisan az LSPI jelenségek kézben tartására lett kifejlesztve, és a Ford valamint a General motors LSPI teszt követelményeit egyaránt túlteljesíti.


Termék információk: 1L Egységár: N°3 109Ft /L | Br 3 949Ft /L Gyártó: SHELL Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL13589
Br 3 525Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 775Ft/L | Br 3 525Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 11 db
+
-
3 525Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 3 525Ft Br. 3 463Ft / db Br. 41 550Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 742Ft)
+
-
41 550Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C5
API SN
Ford WSS-M2C948-B
Jaguar Land Rover STJLR.03.5005

A legkorszerűbb szintetikus technológiával előállított motorolaj kifejezetten a legújabb FORD motorokhoz kifejlesztve.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 775Ft /L | Br 3 525Ft /L Gyártó: TOTAL Viszkozitás: 5W20
Cikkszám: NYL13528
Br 15 021Ft
Egységár: N°2 366Ft/L | Br 3 005Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 5 db
+
-
15 021Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C5
API SN
Ford WSS-M2C948-B
Jaguar Land Rover STJLR.03.5005

A legkorszerűbb szintetikus technológiával előállított motorolaj kifejezetten a legújabb FORD motorokhoz kifejlesztve.

 


Termék információk: 5L Egységár: N°2 366Ft /L | Br 3 005Ft /L Gyártó: TOTAL Viszkozitás: 5W20
Cikkszám: NYL11075
Br 18 746Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 952Ft/L | Br 3 750Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 39 db
+
-
18 746Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 18 746Ft Br. 18 582Ft / db Br. 55 746Ft / 1 karton3 db/karton (Megtakarítás. 491Ft)
+
-
55 746Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C5
ACEA C6
API SP
CHRYSLER MS-12145
FIAT 9.55535-GSX
FORD WSS-M2C-947-B1
FORD WSS-M2C-962-A1
ILSAC GF-6A
JAGUAR LAND ROVER STJLR.03.5006
MB-229.71
MB-APPROVAL 229.72
OV 040 1547 - A20
VOLVO VCC RBS0-2AE
A Quartz Ineo Xtra EC6 0W-20 egy kiváló teljesítményű, fejlett szintetikus motorolaj, amelyet a prémium autógyártók legújabb generációs motorjaihoz terveztek.
Élvonalbeli technológiája a minimálisra csökkenti a súrlódást, hozzájárulva a motor kivételes üzemanyag-takarékosságához.
A Quartz Ineo Xtra EC6 0W-20 megfelel a legújabb ACEA C6 szabványnak és az API SP (RC) teljesítményszabványnak, védelmet nyújtva az LSPI (Low Speed Pre-ignition) ellen, amely bizonyos szempontból hasonlít a kopogáshoz, és károsíthatja a motort. Manapság az autógyártók olyan motorokat fejlesztenek, amelyek kisebbek, alacsonyabb fordulatszámmal működnek, és még mindig ugyanazt a teljesítményt adják, ezért nagyobb teljesítménysűrűséget fejlesztenek ki, ami kedvez az LSPI eseményeknek.
Nemzetközi osztályozások
A gyártók specifikációi
Jóváhagyott
Visszafelé kompatibilis
Megfelel a követelménynek

Termék információk: 5L Egységár: N°2 952Ft /L | Br 3 750Ft /L Gyártó: TOTAL Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL16986
Br 4 059Ft
Egységár: N°3 196Ft/L | Br 4 059Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 26 db
+
-
4 059Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C5
ACEA C6
API SP
CHRYSLER MS-12145
FIAT 9.55535-GSX
FORD WSS-M2C-947-B1
FORD WSS-M2C-962-A1
ILSAC GF-6A
JAGUAR LAND ROVER STJLR.03.5006
MB-229.71
MB-APPROVAL 229.72
OV 040 1547 - A20
VOLVO VCC RBS0-2AE
A Quartz Ineo Xtra EC6 0W-20 egy kiváló teljesítményű, fejlett szintetikus motorolaj, amelyet a prémium autógyártók legújabb generációs motorjaihoz terveztek.
Élvonalbeli technológiája a minimálisra csökkenti a súrlódást, hozzájárulva a motor kivételes üzemanyag-takarékosságához.
A Quartz Ineo Xtra EC6 0W-20 megfelel a legújabb ACEA C6 szabványnak és az API SP (RC) teljesítményszabványnak, védelmet nyújtva az LSPI (Low Speed Pre-ignition) ellen, amely bizonyos szempontból hasonlít a kopogáshoz, és károsíthatja a motort. Manapság az autógyártók olyan motorokat fejlesztenek, amelyek kisebbek, alacsonyabb fordulatszámmal működnek, és még mindig ugyanazt a teljesítményt adják, ezért nagyobb teljesítménysűrűséget fejlesztenek ki, ami kedvez az LSPI eseményeknek.
Nemzetközi osztályozások
A gyártók specifikációi
Jóváhagyott
Visszafelé kompatibilis
Megfelel a követelménynek

Termék információk: 1L Egységár: N°3 196Ft /L | Br 4 059Ft /L Gyártó: TOTAL Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL11073
Br 13 109Ft
Egységár: N°2 065Ft/L | Br 2 622Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 15 db
+
-
13 109Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C5
API SP
ILSAC GF-6A
A TOTAL QUARTZ INEO XTRA HKR C5 0W-20 egy kiváló teljesítményű, fejlett szintetikus motorolaj, amelyet a prémium autógyártók legújabb generációs dízelmotorjaihoz terveztek.
A TOTAL QUARTZ INEO XTRA HKR C5 0W-20 megfelel a legújabb API SP és ILSAC GF6 szabványoknak, védelmet nyújtva az LSPI (Low Speed Pre-gnition-kopogásos égés) ellen.A TOTAL QUARTZ INEO XTRA HKR C5 0W-20 innovatív összetételét kifejezetten a Kia Motors ajánlja.
 
Nemzetközi osztályozások
A gyártók specifikációi
Jóváhagyott

Termék információk: 5L Egységár: N°2 065Ft /L | Br 2 622Ft /L Gyártó: TOTAL Viszkozitás: 0W20
TOVÁBBI TERMÉKEK
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Olajkereső
Support