Cikkszám: NYL16860
Br 2 977Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 344Ft/L | Br 2 977Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 40 db
+
-
2 977Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 2 977Ft Br. 2 847Ft / db Br. 56 922Ft / 1 karton20 db/karton (Megtakarítás. 2 617Ft)
+
-
56 922Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API SN/CF
BMW LL-01
VW 502.00
VW 505.00
MB-Approval 229.5
PORSCHE A40
RENAULT RN0700
RENAULT RN0710
GM GM-LL-B-025

PETRONAS Syntium 3000 E 5W-40 Teljesen szintetikus motorolaj (Fuel Economy) Üzemanyag Takarékos tulajdonságokkal és az egyedülálló °CoolTech? technológiával. Védelmet nyújt a motornak minden időjárási körülmény között. A PETRONAS Syntium 3000 E 5W-40 alkalmas mindenféle személygépkocsihoz, különösen a rendkívül nagy teljesítményű modellekhez, mint amilyen a Mercedes-Benz és a BMW, beleértve azokat a benzin-, illetve dízelmotorokat, amelyek nincsenek felszerelve dízelüzemanyag-részecskeszűrő rendszerrel.

Tulajdonságok:

A PETRONAS Syntium 3000 E 5W-40 megfelel bármilyen típusú és gyártmányú új generációs benzin és dízel motorhoz. A motor alkatrészeinek magasfokú kopás elleni védelme a különböző üzemi körülmények között is megfelelő kenésnek köszönhetően. Kiváló motorteljesítmény és csökkentett olajfogyasztás. Széleskörűen alkalmazható mindenféle motorhoz.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 344Ft /L | Br 2 977Ft /L Gyártó: PETRONAS SYNTIUM Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL16861
Br 13 610Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 144Ft/L | Br 2 722Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 39 db
+
-
13 610Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 13 610Ft Br. 13 382Ft / db Br. 53 528Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 910Ft)
+
-
53 528Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API SN/CF
BMW LL-01
VW 502.00
VW 505.00
MB-Approval 229.5
PORSCHE A40
RENAULT RN0700
RENAULT RN0710
GM GM-LL-B-025

PETRONAS Syntium 3000 E 5W-40 Teljesen szintetikus motorolaj (Fuel Economy) Üzemanyag Takarékos tulajdonságokkal és az egyedülálló °CoolTech? technológiával. Védelmet nyújt a motornak minden időjárási körülmény között. A PETRONAS Syntium 3000 E 5W-40 alkalmas mindenféle személygépkocsihoz, különösen a rendkívül nagy teljesítményű modellekhez, mint amilyen a Mercedes-Benz és a BMW, beleértve azokat a benzin-, illetve dízelmotorokat, amelyek nincsenek felszerelve dízelüzemanyag-részecskeszűrő rendszerrel.

Tulajdonságok:

A PETRONAS Syntium 3000 E 5W-40 megfelel bármilyen típusú és gyártmányú új generációs benzin és dízel motorhoz. A motor alkatrészeinek magasfokú kopás elleni védelme a különböző üzemi körülmények között is megfelelő kenésnek köszönhetően. Kiváló motorteljesítmény és csökkentett olajfogyasztás. Széleskörűen alkalmazható mindenféle motorhoz.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 144Ft /L | Br 2 722Ft /L Gyártó: PETRONAS SYNTIUM Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL16862
Br 2 050Ft
Egységár: N°1 614Ft/L | Br 2 050Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 11 db
+
-
2 050Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA A3/B4
API SN/CF
MB-Approval 229.1
PSA B71 2295
PSA B71 2300
RENAULT RN0700
VW 501.00
VW 505.00

PETRONAS Syntium 800 EU 10W-40 Kitűnő minőségű, modern, F1-es technológiák felhasználásával kifejlesztett motorolaj. A PETRONAS Syntium 800 EU 10W-40 megfelel bármilyen típusú és gyártmányú gépjárművekben használt dízel- és benzin motorok széles palettájának.

Tulajdonságok:

Kompromisszumok nélküli védelem a motor minden kenést igénylő alkatrészének, még extrém vezetési körülmények között is
optimális motorteljesítmény minden sebességtartományban, melynek köszönhetően alacsonyabb az üzemanyag-fogyasztás.
Csökkentett olajfogyasztás.
Széleskörűen alkalmazható mindenféle motorhoz.


Termék információk: 1L Egységár: N°1 614Ft /L | Br 2 050Ft /L Gyártó: PETRONAS SYNTIUM Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL16863
Br 10 336Ft
Egységár: N°1 628Ft/L | Br 2 068Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 16 db
+
-
10 336Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA A3/B4
API SN/CF
MB-Approval 229.1
PSA B71 2295
PSA B71 2300
RENAULT RN0700
VW 501.00
VW 505.00

PETRONAS Syntium 800 EU 10W-40 Kitűnő minőségű, modern, F1-es technológiák felhasználásával kifejlesztett motorolaj. A PETRONAS Syntium 800 EU 10W-40 megfelel bármilyen típusú és gyártmányú gépjárművekben használt dízel- és benzin motorok széles palettájának.

Tulajdonságok:

Kompromisszumok nélküli védelem a motor minden kenést igénylő alkatrészének, még extrém vezetési körülmények között is
optimális motorteljesítmény minden sebességtartományban, melynek köszönhetően alacsonyabb az üzemanyag-fogyasztás.
Csökkentett olajfogyasztás.
Széleskörűen alkalmazható mindenféle motorhoz.


Termék információk: 5L Egységár: N°1 628Ft /L | Br 2 068Ft /L Gyártó: PETRONAS SYNTIUM Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL12900
Br 2 177Ft
Egységár: N°1 714Ft/L | Br 2 177Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 30 db
+
-
2 177Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API SL/CF
MB 229.1
RENAULT RN0700
VW 500 00
VW 505 00

Rész-szintetikus nagy teljesítményű motorolaj egész éves használatra. Alkalmazható modern szívó vagy turbó benzines vagy dízel motorokba, katalizátorral vagy a nélkül. Hidro-synthetic komponens összetételének köszönhetően kiváló hidegindítási tulajdonságokkal és nagyon magas kopásvédelemmel rendelkezik. Széles körben használható a személygépjárműveknél és a kishaszongépjárműveknél egyaránt. A Q8 Formula Advanced magas szintű motorvédelmet, motortisztaságot és hosszú motorélettartamot biztosít benzines és dízel motorok számára.


Termék információk: 1L Egységár: N°1 714Ft /L | Br 2 177Ft /L Gyártó: Q8 Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL12901
Br 8 470Ft
Egységár: N°1 668Ft/L | Br 2 118Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 8 db
+
-
8 470Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API SL/CF
MB 229.1
RENAULT RN0700
VW 500 00
VW 505 00

Rész-szintetikus nagy teljesítményű motorolaj egész éves használatra. Alkalmazható modern szívó vagy turbó benzines vagy dízel motorokba, katalizátorral vagy a nélkül. Hidro-synthetic komponens összetételének köszönhetően kiváló hidegindítási tulajdonságokkal és nagyon magas kopásvédelemmel rendelkezik. Széles körben használható a személygépjárműveknél és a kishaszongépjárműveknél egyaránt. A Q8 Formula Advanced magas szintű motorvédelmet, motortisztaságot és hosszú motorélettartamot biztosít benzines és dízel motorok számára.


Termék információk: 4L Egységár: N°1 668Ft /L | Br 2 118Ft /L Gyártó: Q8 Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL12904
Br 2 497Ft
Egységár: N°1 966Ft/L | Br 2 497Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 12 db
+
-
2 497Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API SL/CF
Ford ESE-M2C 153-E
GM 6094 M
MB 229.1
RES.22.OL.PD2 Peugeot TU-3 Test Porsche
Rover Group RES.22.OL.G4
VW 500 00
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01

Teljesen szintetikus, üzemanyag takarékos könnyűfutású motorolaj. Egész éves használatra, modern szívó vagy turbó feltöltéses, benzin, dízel vagy gáz üzemű gépjárművekhez. Szélsőséges körülmények között is biztonságos védelmet nyújt. Kitűnő hidegindítási tulajdonságok. Üzemanyag megtakarítás és hosszú motorélettartam. Ajánlott a VW csoport szivattyú fúvókás PDTDI, valamint a modern CommonRail rendszerű motorokba.


Termék információk: 1L Egységár: N°1 966Ft /L | Br 2 497Ft /L Gyártó: Q8 Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL12905
Br 9 405Ft
Egységár: N°1 852Ft/L | Br 2 352Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 2 db
+
-
9 405Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API SL/CF
Ford ESE-M2C 153-E
GM 6094 M
MB 229.1
RES.22.OL.PD2 Peugeot TU-3 Test Porsche
Rover Group RES.22.OL.G4
VW 500 00
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01

Teljesen szintetikus, üzemanyag takarékos könnyűfutású motorolaj. Egész éves használatra, modern szívó vagy turbó feltöltéses, benzin, dízel vagy gáz üzemű gépjárművekhez. Szélsőséges körülmények között is biztonságos védelmet nyújt. Kitűnő hidegindítási tulajdonságok. Üzemanyag megtakarítás és hosszú motorélettartam. Ajánlott a VW csoport szivattyú fúvókás PDTDI, valamint a modern CommonRail rendszerű motorokba.


Termék információk: 4L Egységár: N°1 852Ft /L | Br 2 352Ft /L Gyártó: Q8 Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL12912
Br 2 993Ft
Egységár: N°2 356Ft/L | Br 2 993Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 7 db
+
-
2 993Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
ACEA C2
API SP
BMW LONGLIFE-04
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
VW 504.00
VW 507.00
VW 501.01
VW 502.00
VW 503.00
VW 503.01
VW 505.00
VW 505 01
VW 506.00
VW 506 01

Teljesen szintetikus nagy teljesítményű motorolaj szívó vagy turbó, benzin vagy dízelüzemű személygépkocsi motorokba. Speciálisan a Volskwagen csoport motorjaiba kifejlesztett motorolaj, amely egyaránt alkalmazható benzines és dízel motorokba rugalmas olajcsere intervallumokra olaj minőség visszajelzővel ellátott konstrukciókhoz. Megfelel a dízel részecske szűrővel ellátott EURO 4-es motorokhoz.
Alkalmazható a legtöbb 506.01 specifikációjú motorhoz kivéve a soros öthengeres PDTDI valamint a V 10-es PDTDI motorok, továbbá nem alkalmazható az 505.01 specifikációjú PDTDI pumpás befecskendezésű motorokhoz. A soros öthengeres és a V 10-es PDTDI motorokhoz továbbra is a Q8 Formula Excel EDX 0W-30 ajánlott, valamint az 505.01 specifikációjú motorokhoz továbbra is a Q8 Formula Excel 5W-40 az ajánlott termék.

Megfelel a következő előírásoknak: VW 504.00, VW 507.00, VW 501.01, VW 502.00, VW 503.00, VW 503.01, VW 505.00, VW 506.00 és a legtöbb 506.01 specifikációjú motorhoz a soros öthengeres PDTDI valamint a V 10-es PDTDI motorok kivételével. ACEA A3, B4


Termék információk: 1L Egységár: N°2 356Ft /L | Br 2 993Ft /L Gyártó: Q8 Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12911
Br 11 710Ft
Egységár: N°2 305Ft/L | Br 2 928Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
ACEA C2
API SP
BMW LONGLIFE-04
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
VW 504.00
VW 507.00
VW 501.01
VW 502.00
VW 503.00
VW 503.01
VW 505.00
VW 505 01
VW 506.00
VW 506 01

Teljesen szintetikus nagy teljesítményű motorolaj szívó vagy turbó, benzin vagy dízelüzemű személygépkocsi motorokba. Speciálisan a Volskwagen csoport motorjaiba kifejlesztett motorolaj, amely egyaránt alkalmazható benzines és dízel motorokba rugalmas olajcsere intervallumokra olaj minőség visszajelzővel ellátott konstrukciókhoz. Megfelel a dízel részecske szűrővel ellátott EURO 4-es motorokhoz.
Alkalmazható a legtöbb 506.01 specifikációjú motorhoz kivéve a soros öthengeres PDTDI valamint a V 10-es PDTDI motorok, továbbá nem alkalmazható az 505.01 specifikációjú PDTDI pumpás befecskendezésű motorokhoz. A soros öthengeres és a V 10-es PDTDI motorokhoz továbbra is a Q8 Formula Excel EDX 0W-30 ajánlott, valamint az 505.01 specifikációjú motorokhoz továbbra is a Q8 Formula Excel 5W-40 az ajánlott termék.

Megfelel a következő előírásoknak: VW 504.00, VW 507.00, VW 501.01, VW 502.00, VW 503.00, VW 503.01, VW 505.00, VW 506.00 és a legtöbb 506.01 specifikációjú motorhoz a soros öthengeres PDTDI valamint a V 10-es PDTDI motorok kivételével. ACEA A3, B4


Termék információk: 4L Egységár: N°2 305Ft /L | Br 2 928Ft /L Gyártó: Q8 Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15777
Br 3 705Ft
Egységár: N°2 917Ft/L | Br 3 705Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 18 db
+
-
3 705Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API CF
API SL
BMW Longlife-98
MB 229.3
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL HPS SAE 5W-30
Ravenol – Motorolaj
Személygépkocsi motorolaj

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111117
Viszkozitás: 5W-30
Specifikáció: ACEA A3/B4, API CF, API SL
Olajtípus: Fél-szintetikus
Ajánlás: BMW Longlife-98, MB 229.3, VW 502 00, VW 505 00
Alkalmazás: Személygépkocsi
Technológia: Clean Synto®

A RAVENOL HPS SAE 5W-30 modern, nagy teljesítményű, alacsony súrlódású, fél-szintetikus, hidrokrakk alapú Hypersynth többfokozatú motorolaj CleanSynto® technológiával, PAO (poli-alfa-olefin) alapú összetétellel, benzin- és dízelmotorokhoz turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel vagy anélkül.

A RAVENOL HPS SAE 5W-30 különleges alapolaj-formulájának köszönhetően magas viszkozitási indexet ér el. Kiváló hidegindítási tulajdonságai optimális kenésbiztonságot nyújtanak a hidegjárati fázisban.

Jelentős üzemanyag-megtakarítása révén hozzájárul a környezet védelméhez a károsanyag-kibocsátás csökkentésével.

A RAVENOL HPS SAE 5W-30 minimálisra csökkenti a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást, kiváló hidegindítási jellemzőkkel rendelkezik.

Alkalmas a gyártó által előírt hosszabb olajcsere-intervallumokra.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL HPS SAE 5W-30 alacsony súrlódású motorolaj, amely alkalmas nagy teljesítményű motorokhoz. Ajánlott minden modern személygépkocsi benzin- és dízelmotorhoz, beleértve a turbófeltöltős és közvetlen befecskendezésű változatokat is, minden üzemeltetési körülményhez.

Jellemzők

  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelésnél is

  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitási viselkedés

  • Kiemelkedő nyírási stabilitás

  • Kiváló hidegindítási tulajdonságok

  • Biztonságos kenőfilm magas üzemi hőmérsékleteken is

  • Kiváló detergens és diszpergens tulajdonságok

  • Magas kopás- és korrózióvédelem, magas oxidációs stabilitás

  • Iszapképződés megelőzése

  • Hosszú élettartam az oxidációs stabilitásnak köszönhetően

  • Katalizátoros járművekhez is alkalmas

Műszaki adatok

Tulajdonság Mértékegység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 850,0 EN ISO 12185
Szín   sárgásbarna VIZUÁLIS
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on mm²/s 12,15 DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on mm²/s 70,9 DIN 51562-1
Viszkozitási index VI   170 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa*s 3,71 ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on mPa*s 6140 ASTM D5293
Alacsony hőmérsékleti pumpálhatósági viszkozitás (MRV) -35 °C-on mPa*s 20 800 ASTM D4684
Dermedéspont °C -39 DIN ISO 3016
Noack párolgási veszteség % M/M 8,9 ASTM D5800
Lobbanáspont °C 232 DIN EN ISO 2592
TBN mg KOH/g 11,0 ASTM D2896
Szulfáthamu % m/m 1,18 DIN 51575

Termék információk: 1L Egységár: N°2 917Ft /L | Br 3 705Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15778
Br 13 159Ft
Egységár: N°2 591Ft/L | Br 3 290Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 8 db
+
-
13 159Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API CF
API SL
BMW Longlife-98
MB 229.3
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL HPS SAE 5W-30
Ravenol – Motorolaj
Személygépkocsi motorolaj

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111117
Viszkozitás: 5W-30
Specifikáció: ACEA A3/B4, API CF, API SL
Olajtípus: Fél-szintetikus
Ajánlás: BMW Longlife-98, MB 229.3, VW 502 00, VW 505 00
Alkalmazás: Személygépkocsi
Technológia: Clean Synto®

A RAVENOL HPS SAE 5W-30 modern, nagy teljesítményű, alacsony súrlódású, fél-szintetikus, hidrokrakk alapú Hypersynth többfokozatú motorolaj CleanSynto® technológiával, PAO (poli-alfa-olefin) alapú összetétellel, benzin- és dízelmotorokhoz turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel vagy anélkül.

A RAVENOL HPS SAE 5W-30 különleges alapolaj-formulájának köszönhetően magas viszkozitási indexet ér el. Kiváló hidegindítási tulajdonságai optimális kenésbiztonságot nyújtanak a hidegjárati fázisban.

Jelentős üzemanyag-megtakarítása révén hozzájárul a környezet védelméhez a károsanyag-kibocsátás csökkentésével.

A RAVENOL HPS SAE 5W-30 minimálisra csökkenti a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást, kiváló hidegindítási jellemzőkkel rendelkezik.

Alkalmas a gyártó által előírt hosszabb olajcsere-intervallumokra.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL HPS SAE 5W-30 alacsony súrlódású motorolaj, amely alkalmas nagy teljesítményű motorokhoz. Ajánlott minden modern személygépkocsi benzin- és dízelmotorhoz, beleértve a turbófeltöltős és közvetlen befecskendezésű változatokat is, minden üzemeltetési körülményhez.

Jellemzők

  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelésnél is

  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitási viselkedés

  • Kiemelkedő nyírási stabilitás

  • Kiváló hidegindítási tulajdonságok

  • Biztonságos kenőfilm magas üzemi hőmérsékleteken is

  • Kiváló detergens és diszpergens tulajdonságok

  • Magas kopás- és korrózióvédelem, magas oxidációs stabilitás

  • Iszapképződés megelőzése

  • Hosszú élettartam az oxidációs stabilitásnak köszönhetően

  • Katalizátoros járművekhez is alkalmas

Műszaki adatok

Tulajdonság Mértékegység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 850,0 EN ISO 12185
Szín   sárgásbarna VIZUÁLIS
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on mm²/s 12,15 DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on mm²/s 70,9 DIN 51562-1
Viszkozitási index VI   170 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa*s 3,71 ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on mPa*s 6140 ASTM D5293
Alacsony hőmérsékleti pumpálhatósági viszkozitás (MRV) -35 °C-on mPa*s 20 800 ASTM D4684
Dermedéspont °C -39 DIN ISO 3016
Noack párolgási veszteség % M/M 8,9 ASTM D5800
Lobbanáspont °C 232 DIN EN ISO 2592
TBN mg KOH/g 11,0 ASTM D2896
Szulfáthamu % m/m 1,18 DIN 51575

Termék információk: 4L Egységár: N°2 591Ft /L | Br 3 290Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15859
Br 53 240Ft
Egységár: N°2 097Ft/L | Br 2 662Ft/L
Kiszerelés: 20L
Készleten: 1 db
+
-
53 240Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API CF
API SN
BMW Special Oil
MB 229.1
Renault RN0700
VW 500 00
VW 501 01
VW 505 00

RAVENOL LLO SAE 10W-40

Termékadatok

Kategória: személyautó motorolaj
Cikkszám: 1112112
Viszkozitás: 10W-40
Specifikáció: ACEA A3/B4, API CF, API SN
Olajtípus: félszintetikus
Ajánlás: BMW Special Oil, MB 229.1, Renault RN0700, VW 500 00, VW 501 01, VW 505 00
Alkalmazás: személyautó
Technológia: Clean Synto®

Termékleírás

A RAVENOL LLO SAE 10W-40 egy félszintetikus, nagy teljesítményű, könnyűfutású motorolaj CleanSynto® technológiával, személyautók benzines (Otto) és dízel motorjaihoz, turbófeltöltéssel és közvetlen befecskendezéssel, illetve ezek nélkül is. Csökkenti a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást, kiváló hidegindítási tulajdonságokkal. Meghosszabbított olajcsere-periódusok a gyártói előírások szerint.

A RAVENOL LLO SAE 10W-40 hidrokrakk alapolajok felhasználásával készül, amelyek megfelelnek a magas technológiai követelményeknek.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL LLO SAE 10W-40 alkalmas minden modern autó egész éves használatára benzines és dízel motorokkal; nem képződik iszap a motorban, kiváló eredményeket ad a tesztfutások során. Magas motortisztaságot garantál turbófeltöltés esetén is, valamint teljes katalizátor-működés mellett, továbbá több szelepes motoroknál és dízel közvetlen befecskendezésnél is.

Jellemzők

  • Magas kopásállóság
  • Üzemanyag-megtakarítás a könnyűfutású tulajdonságok miatt
  • Kiváló tisztító és diszpergáló tulajdonságok
  • Fekete iszap képződésének megelőzése
  • Hosszú élettartam a magas oxidációs stabilitás miatt
  • Kiváló hidegindítási teljesítmény
  • Nagyon jó viszkozitás–hőmérséklet viselkedés
  • Alacsony párolgás
  • Katalizátorokhoz alkalmas

Műszaki termékadatok

Tulajdonság

Egység

Adat

Vizsgálat

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

854,0

EN ISO 12185

Szín

 

sárgásbarna

VIZUÁLIS

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

15,0

DIN 51562-1

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

96,4

DIN 51562-1

Viszkozitási index VI

 

164

DIN ISO 2909

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa*s

4,26

ASTM D5481

CCS viszkozitás -25 °C-on

mPa*s

4300

ASTM D5293

Alacsony hőmérsékletű pumpálhatóság (MRV) -30 °C-on

mPa*s

19.200

ASTM D4684

Dermedéspont

°C

-39

DIN ISO 3016

Noack illékonyság

% M/M

10,5

ASTM D5800

Lobbanáspont

°C

226

DIN EN ISO 2592

tbn

mg KOH/g

10,8

ASTM D2896

Szulfáthamu

%wt.

1,23

DIN 51575

 


Termék információk: 20L Egységár: N°2 097Ft /L | Br 2 662Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL15500
Br 2 703Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 128Ft/L | Br 2 703Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 15 db
+
-
2 703Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 2 703Ft Br. 2 627Ft / db Br. 52 528Ft / 1 karton20 db/karton (Megtakarítás. 1 524Ft)
+
-
52 528Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API CF
API SN
BMW Special Oil
MB 229.1
Renault RN0700
VW 500 00
VW 501 01
VW 505 00

RAVENOL LLO SAE 10W-40

Termékadatok

Kategória: személyautó motorolaj
Cikkszám: 1112112
Viszkozitás: 10W-40
Specifikáció: ACEA A3/B4, API CF, API SN
Olajtípus: félszintetikus
Ajánlás: BMW Special Oil, MB 229.1, Renault RN0700, VW 500 00, VW 501 01, VW 505 00
Alkalmazás: személyautó
Technológia: Clean Synto®

Termékleírás

A RAVENOL LLO SAE 10W-40 egy félszintetikus, nagy teljesítményű, könnyűfutású motorolaj CleanSynto® technológiával, személyautók benzines (Otto) és dízel motorjaihoz, turbófeltöltéssel és közvetlen befecskendezéssel, illetve ezek nélkül is. Csökkenti a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást, kiváló hidegindítási tulajdonságokkal. Meghosszabbított olajcsere-periódusok a gyártói előírások szerint.

A RAVENOL LLO SAE 10W-40 hidrokrakk alapolajok felhasználásával készül, amelyek megfelelnek a magas technológiai követelményeknek.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL LLO SAE 10W-40 alkalmas minden modern autó egész éves használatára benzines és dízel motorokkal; nem képződik iszap a motorban, kiváló eredményeket ad a tesztfutások során. Magas motortisztaságot garantál turbófeltöltés esetén is, valamint teljes katalizátor-működés mellett, továbbá több szelepes motoroknál és dízel közvetlen befecskendezésnél is.

Jellemzők

  • Magas kopásállóság
  • Üzemanyag-megtakarítás a könnyűfutású tulajdonságok miatt
  • Kiváló tisztító és diszpergáló tulajdonságok
  • Fekete iszap képződésének megelőzése
  • Hosszú élettartam a magas oxidációs stabilitás miatt
  • Kiváló hidegindítási teljesítmény
  • Nagyon jó viszkozitás–hőmérséklet viselkedés
  • Alacsony párolgás
  • Katalizátorokhoz alkalmas

Műszaki termékadatok

Tulajdonság

Egység

Adat

Vizsgálat

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

854,0

EN ISO 12185

Szín

 

sárgásbarna

VIZUÁLIS

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

15,0

DIN 51562-1

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

96,4

DIN 51562-1

Viszkozitási index VI

 

164

DIN ISO 2909

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa*s

4,26

ASTM D5481

CCS viszkozitás -25 °C-on

mPa*s

4300

ASTM D5293

Alacsony hőmérsékletű pumpálhatóság (MRV) -30 °C-on

mPa*s

19.200

ASTM D4684

Dermedéspont

°C

-39

DIN ISO 3016

Noack illékonyság

% M/M

10,5

ASTM D5800

Lobbanáspont

°C

226

DIN EN ISO 2592

tbn

mg KOH/g

10,8

ASTM D2896

Szulfáthamu

%wt.

1,23

DIN 51575

 


Termék információk: 1L Egységár: N°2 128Ft /L | Br 2 703Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL15501
Br 12 024Ft
Egységár: N°2 367Ft/L | Br 3 006Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 10 db
+
-
12 024Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API CF
API SN
BMW Special Oil
MB 229.1
Renault RN0700
VW 500 00
VW 501 01
VW 505 00

RAVENOL LLO SAE 10W-40

Termékadatok

Kategória: személyautó motorolaj
Cikkszám: 1112112
Viszkozitás: 10W-40
Specifikáció: ACEA A3/B4, API CF, API SN
Olajtípus: félszintetikus
Ajánlás: BMW Special Oil, MB 229.1, Renault RN0700, VW 500 00, VW 501 01, VW 505 00
Alkalmazás: személyautó
Technológia: Clean Synto®

Termékleírás

A RAVENOL LLO SAE 10W-40 egy félszintetikus, nagy teljesítményű, könnyűfutású motorolaj CleanSynto® technológiával, személyautók benzines (Otto) és dízel motorjaihoz, turbófeltöltéssel és közvetlen befecskendezéssel, illetve ezek nélkül is. Csökkenti a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást, kiváló hidegindítási tulajdonságokkal. Meghosszabbított olajcsere-periódusok a gyártói előírások szerint.

A RAVENOL LLO SAE 10W-40 hidrokrakk alapolajok felhasználásával készül, amelyek megfelelnek a magas technológiai követelményeknek.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL LLO SAE 10W-40 alkalmas minden modern autó egész éves használatára benzines és dízel motorokkal; nem képződik iszap a motorban, kiváló eredményeket ad a tesztfutások során. Magas motortisztaságot garantál turbófeltöltés esetén is, valamint teljes katalizátor-működés mellett, továbbá több szelepes motoroknál és dízel közvetlen befecskendezésnél is.

Jellemzők

  • Magas kopásállóság
  • Üzemanyag-megtakarítás a könnyűfutású tulajdonságok miatt
  • Kiváló tisztító és diszpergáló tulajdonságok
  • Fekete iszap képződésének megelőzése
  • Hosszú élettartam a magas oxidációs stabilitás miatt
  • Kiváló hidegindítási teljesítmény
  • Nagyon jó viszkozitás–hőmérséklet viselkedés
  • Alacsony párolgás
  • Katalizátorokhoz alkalmas

Műszaki termékadatok

Tulajdonság

Egység

Adat

Vizsgálat

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

854,0

EN ISO 12185

Szín

 

sárgásbarna

VIZUÁLIS

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

15,0

DIN 51562-1

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

96,4

DIN 51562-1

Viszkozitási index VI

 

164

DIN ISO 2909

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa*s

4,26

ASTM D5481

CCS viszkozitás -25 °C-on

mPa*s

4300

ASTM D5293

Alacsony hőmérsékletű pumpálhatóság (MRV) -30 °C-on

mPa*s

19.200

ASTM D4684

Dermedéspont

°C

-39

DIN ISO 3016

Noack illékonyság

% M/M

10,5

ASTM D5800

Lobbanáspont

°C

226

DIN EN ISO 2592

tbn

mg KOH/g

10,8

ASTM D2896

Szulfáthamu

%wt.

1,23

DIN 51575

 


Termék információk: 4L Egységár: N°2 367Ft /L | Br 3 006Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL15974
Br 7 538Ft
Egységár: N°5 935Ft/L | Br 7 538Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 12 db
+
-
7 538Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA A3/B4
API CF
API SP
Ford WSS-M2C937-A
MB 226.5
MB 229.3
MB 229.5
Porsche A40
Renault RN0700
Renault RN0710
USDA BioPreferred®

RAVENOL Racing Eco Competition REC SAE 0W-40

Kategória: Személyautó motorolaj
Viszkozitás: SAE 0W-40
Olajtípus: Teljesen szintetikus
CO₂-semleges: igen
Technológia: BioSyntoLub®, CleanSynto®, Racing, USVO®

Specifikációk:

ACEA A3/B4,
API CF,
API SP,

Gyártói jóváhagyások:

USDA BioPreferred®,

Gyártói ajánlások:

Ford WSS-M2C937-A,
MB 226.5,
MB 229.3,
MB 229.5,
Porsche A40,
Renault RN0700,
Renault RN0710,

A RAVENOL Racing Eco Competition REC SAE 0W-40 modern, teljesen szintetikus, üzemanyag-takarékos többfokozatú motorolaj, megújuló növényi alapanyagokra építve.

A RAVENOL Racing Eco Competition REC SAE 0W-40 ezáltal USDA tanúsított bioalapú termék. Úgy fejlesztették ki, hogy a hagyományos motorolajokhoz képest egyszerre kínáljon környezeti és teljesítménybeli előnyöket.

A RAVENOL Racing Eco Competition REC SAE 0W-40 extrém sportos vezetési stílushoz is alkalmas. Felhasználja a molibdén kedvező tulajdonságait, amely kisimítja a motor belső felületi struktúráját, ezáltal csökkenti a súrlódást és a kopást, valamint javítja a mechanikai hatásfokot.

A RAVENOL Racing Eco Competition REC SAE 0W-40 egyedi formulájának köszönhetően nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőréteget biztosít, valamint véd a korrózióval, az oxidációval és a habképződéssel szemben.

Használati útmutató

A RAVENOL Racing Eco Competition REC SAE 0W-40 ideálisan alkalmas versenyautók benzinmotorjaihoz, még a legnagyobb igénybevétel mellett is.

A RAVENOL Racing Eco Competition REC SAE 0W-40 nagyon magas üzemi hőmérsékleten is megbízható kenőréteget képez. Ezáltal valódi alternatívát jelent a hagyományos motorolajokkal szemben, mivel azokhoz képest csökkenti a környezeti terhelést.

Jellemzők

  • Megújuló erőforrásokon alapul
  • USDA BioPreferred® tanúsítású, biológiailag lebomló
  • Ultramodern, teljesen szintetikus motorolaj autóversenyzéshez, speciális adalékokkal
  • Biztonságos kenőréteg nagyon magas üzemi hőmérsékleten is
  • Megnövelt HTHS-érték
  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitási viselkedés
  • Nagyon alacsony párolgási hajlam
  • Nagyon jó hidegindítási tulajdonságok
  • Katalizátor-kompatibilis
  • Védelem kopás, korrózió és habképződés ellen
  • A feketeiszap és lerakódások kialakulásának megelőzése

Műszaki termékadatok

Jellemző

Tulajdonság

Adat

Vizsgálati módszer

Szín

 

barna

vizuális

Szulfáthamu

% tömeg

1,15

DIN 51575

TBN

mg KOH/g

12,4

ASTM D2896

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

13,7

DIN 51659-2

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

75,6

DIN 51659-2

Viszkozitási index VI

 

188

DIN ISO 2909

CCS viszkozitás -35 °C-on

mPa·s

4960

ASTM D5293

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

841,2

EN ISO 12185

Lobbanáspont

°C

236

DIN EN ISO 2592

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa·s

3,9

ASTM D5481

Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -40 °C-on

mPa·s

20600

ASTM D4684

Noack párolgási veszteség

% M/M

7,3

ASTM D5800

Dermedéspont

°C

-52

DIN ISO 3016

 


Termék információk: 1L Egységár: N°5 935Ft /L | Br 7 538Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W40
Cikkszám: NYL15975
Br 35 390Ft
Egységár: N°5 574Ft/L | Br 7 078Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 12 db
+
-
35 390Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA A3/B4
API CF
API SP
Ford WSS-M2C937-A
MB 226.5
MB 229.3
MB 229.5
Porsche A40
Renault RN0700
Renault RN0710
USDA BioPreferred®

RAVENOL Racing Eco Competition REC SAE 0W-40

Kategória: Személyautó motorolaj
Viszkozitás: SAE 0W-40
Olajtípus: Teljesen szintetikus
CO₂-semleges: igen
Technológia: BioSyntoLub®, CleanSynto®, Racing, USVO®

Specifikációk:

ACEA A3/B4,
API CF,
API SP,

Gyártói jóváhagyások:

USDA BioPreferred®,

Gyártói ajánlások:

Ford WSS-M2C937-A,
MB 226.5,
MB 229.3,
MB 229.5,
Porsche A40,
Renault RN0700,
Renault RN0710,

A RAVENOL Racing Eco Competition REC SAE 0W-40 modern, teljesen szintetikus, üzemanyag-takarékos többfokozatú motorolaj, megújuló növényi alapanyagokra építve.

A RAVENOL Racing Eco Competition REC SAE 0W-40 ezáltal USDA tanúsított bioalapú termék. Úgy fejlesztették ki, hogy a hagyományos motorolajokhoz képest egyszerre kínáljon környezeti és teljesítménybeli előnyöket.

A RAVENOL Racing Eco Competition REC SAE 0W-40 extrém sportos vezetési stílushoz is alkalmas. Felhasználja a molibdén kedvező tulajdonságait, amely kisimítja a motor belső felületi struktúráját, ezáltal csökkenti a súrlódást és a kopást, valamint javítja a mechanikai hatásfokot.

A RAVENOL Racing Eco Competition REC SAE 0W-40 egyedi formulájának köszönhetően nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőréteget biztosít, valamint véd a korrózióval, az oxidációval és a habképződéssel szemben.

Használati útmutató

A RAVENOL Racing Eco Competition REC SAE 0W-40 ideálisan alkalmas versenyautók benzinmotorjaihoz, még a legnagyobb igénybevétel mellett is.

A RAVENOL Racing Eco Competition REC SAE 0W-40 nagyon magas üzemi hőmérsékleten is megbízható kenőréteget képez. Ezáltal valódi alternatívát jelent a hagyományos motorolajokkal szemben, mivel azokhoz képest csökkenti a környezeti terhelést.

Jellemzők

  • Megújuló erőforrásokon alapul
  • USDA BioPreferred® tanúsítású, biológiailag lebomló
  • Ultramodern, teljesen szintetikus motorolaj autóversenyzéshez, speciális adalékokkal
  • Biztonságos kenőréteg nagyon magas üzemi hőmérsékleten is
  • Megnövelt HTHS-érték
  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitási viselkedés
  • Nagyon alacsony párolgási hajlam
  • Nagyon jó hidegindítási tulajdonságok
  • Katalizátor-kompatibilis
  • Védelem kopás, korrózió és habképződés ellen
  • A feketeiszap és lerakódások kialakulásának megelőzése

Műszaki termékadatok

Jellemző

Tulajdonság

Adat

Vizsgálati módszer

Szín

 

barna

vizuális

Szulfáthamu

% tömeg

1,15

DIN 51575

TBN

mg KOH/g

12,4

ASTM D2896

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

13,7

DIN 51659-2

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

75,6

DIN 51659-2

Viszkozitási index VI

 

188

DIN ISO 2909

CCS viszkozitás -35 °C-on

mPa·s

4960

ASTM D5293

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

841,2

EN ISO 12185

Lobbanáspont

°C

236

DIN EN ISO 2592

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa·s

3,9

ASTM D5481

Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -40 °C-on

mPa·s

20600

ASTM D4684

Noack párolgási veszteség

% M/M

7,3

ASTM D5800

Dermedéspont

°C

-52

DIN ISO 3016

 


Termék információk: 5L Egységár: N°5 574Ft /L | Br 7 078Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W40
Cikkszám: NYL15860
Br 6 592Ft
Egységár: N°5 190Ft/L | Br 6 592Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 30 db
+
-
6 592Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API CF
API SN
BMW Longlife-01
MB 229.5
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30

Termékadatok

Kategória: személyautó motorolaj
Cikkszám: 1141089
Viszkozitás: 5W-30
Specifikáció: ACEA A3/B4, API CF, API SN
Olajtípus: teljesen szintetikus
Jóváhagyások: BMW Longlife-01, MB-Freigabe 229.5, Renault RN0700/RN0710
Ajánlás: Rennstrecken-Partnerschaft: Nürburgring Tested, VW 502 00, VW 505 00
Alkalmazás: személyautó, verseny
Technológia: USVO®, Racing

Termékleírás

A RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 a motorsport számára, Ralf Schumacherrel közösen lett kifejlesztve, és ideálisan alkalmas autóversenyzéshez, még a legmagasabb igénybevétel mellett is. Ezt a címkén található aláírása is megerősíti. Bár kifejezetten versenyolajként tervezték, a RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 minden szükséges teszten megfelelt, így a mindennapi használathoz is megszerezte az autógyártók hivatalos jóváhagyásait. A RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 jelentősen jobb védelmet nyújt benzines és dízel motorok számára, mint a hagyományos motorolajok.

A RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 modern, PAO (poli-alfa-olefin) alapú, teljesen szintetikus, többfokozatú motorolaj USVO® technológiával benzines és dízel motorokhoz.

Az USVO® technológiának köszönhetően rendkívül magas viszkozitás-stabilitást érünk el. Elkerüljük a polimer viszkozitásjavítók hátrányait, miközben kihasználjuk előnyeiket. Ez javítja a motorvédelmet, a teljesítményt, a motortisztaságot és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia lehetővé teszi, hogy a termék a teljes csereperiódus alatt ne szenvedjen nyírási veszteséget, és rendkívül oxidáció-stabil legyen. Ez az egyedülálló technológia segíti, hogy az olaj gyorsabban eljusson a kenési pontokra, így minimálisra csökkenti a súrlódást, miközben a motort tisztán és hatékonyan tartja.

Magas viszkozitási indexének, jó nyírásstabilitásának és egy rendkívül hatékony, speciális, korszerű adalékolásának köszönhetően a RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 extrém sportos vezetési stílushoz is alkalmas.

A RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőfilmet biztosít. Kiterjedt védelmet nyújt korrózió (oxidáció) és habzás ellen.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 ideálisan alkalmas autóversenyzéshez, még a legmagasabb igénybevétel mellett is.

Jellemzők

  • Ultra-modern, teljesen szintetikus motorolaj autóversenyzéshez, speciális adalékolással
  • Biztonságos kenőfilm nagyon magas üzemi hőmérsékleten
  • Magas HTHS érték, nagyon jó nyírásstabilitás
  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitás-viselkedés
  • Nagyon alacsony párolgási hajlam
  • Nagyon jó hidegindítási tulajdonságok
  • Nagyon jó tisztító és diszpergáló tulajdonságok
  • Jó védelem korrózió és habképződés ellen

Műszaki termékadatok

Tulajdonság

Egység

Adat

Vizsgálat

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

849,0

EN ISO 12185

Szín

 

barna

VIZUÁLIS

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

12,2

DIN 51562-1

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

71,9

DIN 51562-1

Viszkozitási index VI

 

168

DIN ISO 2909

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa*s

3,57

ASTM D5481

CCS viszkozitás -30 °C-on

mPa*s

4250

ASTM D5293

Alacsony hőmérsékletű pumpálhatóság (MRV) -35 °C-on

mPa*s

12.200

ASTM D4684

Dermedéspont

°C

-60

DIN ISO 3016

Noack illékonyság

% M/M

5,5

ASTM D5800

Lobbanáspont

°C

250

DIN EN ISO 2592

tbn

mg KOH/g

10,3

ASTM D2896

Szulfáthamu

%wt.

1,24

DIN 51575

 


Termék információk: 1L Egységár: N°5 190Ft /L | Br 6 592Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15861
Br 24 919Ft
Egységár: N°4 906Ft/L | Br 6 230Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 20 db
+
-
24 919Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API CF
API SN
BMW Longlife-01
MB 229.5
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30

Termékadatok

Kategória: személyautó motorolaj
Cikkszám: 1141089
Viszkozitás: 5W-30
Specifikáció: ACEA A3/B4, API CF, API SN
Olajtípus: teljesen szintetikus
Jóváhagyások: BMW Longlife-01, MB-Freigabe 229.5, Renault RN0700/RN0710
Ajánlás: Rennstrecken-Partnerschaft: Nürburgring Tested, VW 502 00, VW 505 00
Alkalmazás: személyautó, verseny
Technológia: USVO®, Racing

Termékleírás

A RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 a motorsport számára, Ralf Schumacherrel közösen lett kifejlesztve, és ideálisan alkalmas autóversenyzéshez, még a legmagasabb igénybevétel mellett is. Ezt a címkén található aláírása is megerősíti. Bár kifejezetten versenyolajként tervezték, a RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 minden szükséges teszten megfelelt, így a mindennapi használathoz is megszerezte az autógyártók hivatalos jóváhagyásait. A RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 jelentősen jobb védelmet nyújt benzines és dízel motorok számára, mint a hagyományos motorolajok.

A RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 modern, PAO (poli-alfa-olefin) alapú, teljesen szintetikus, többfokozatú motorolaj USVO® technológiával benzines és dízel motorokhoz.

Az USVO® technológiának köszönhetően rendkívül magas viszkozitás-stabilitást érünk el. Elkerüljük a polimer viszkozitásjavítók hátrányait, miközben kihasználjuk előnyeiket. Ez javítja a motorvédelmet, a teljesítményt, a motortisztaságot és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia lehetővé teszi, hogy a termék a teljes csereperiódus alatt ne szenvedjen nyírási veszteséget, és rendkívül oxidáció-stabil legyen. Ez az egyedülálló technológia segíti, hogy az olaj gyorsabban eljusson a kenési pontokra, így minimálisra csökkenti a súrlódást, miközben a motort tisztán és hatékonyan tartja.

Magas viszkozitási indexének, jó nyírásstabilitásának és egy rendkívül hatékony, speciális, korszerű adalékolásának köszönhetően a RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 extrém sportos vezetési stílushoz is alkalmas.

A RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőfilmet biztosít. Kiterjedt védelmet nyújt korrózió (oxidáció) és habzás ellen.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL RSP Racing Super Performance SAE 5W-30 ideálisan alkalmas autóversenyzéshez, még a legmagasabb igénybevétel mellett is.

Jellemzők

  • Ultra-modern, teljesen szintetikus motorolaj autóversenyzéshez, speciális adalékolással
  • Biztonságos kenőfilm nagyon magas üzemi hőmérsékleten
  • Magas HTHS érték, nagyon jó nyírásstabilitás
  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitás-viselkedés
  • Nagyon alacsony párolgási hajlam
  • Nagyon jó hidegindítási tulajdonságok
  • Nagyon jó tisztító és diszpergáló tulajdonságok
  • Jó védelem korrózió és habképződés ellen

Műszaki termékadatok

Tulajdonság

Egység

Adat

Vizsgálat

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

849,0

EN ISO 12185

Szín

 

barna

VIZUÁLIS

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

12,2

DIN 51562-1

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

71,9

DIN 51562-1

Viszkozitási index VI

 

168

DIN ISO 2909

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa*s

3,57

ASTM D5481

CCS viszkozitás -30 °C-on

mPa*s

4250

ASTM D5293

Alacsony hőmérsékletű pumpálhatóság (MRV) -35 °C-on

mPa*s

12.200

ASTM D4684

Dermedéspont

°C

-60

DIN ISO 3016

Noack illékonyság

% M/M

5,5

ASTM D5800

Lobbanáspont

°C

250

DIN EN ISO 2592

tbn

mg KOH/g

10,3

ASTM D2896

Szulfáthamu

%wt.

1,24

DIN 51575

 


Termék információk: 4L Egységár: N°4 906Ft /L | Br 6 230Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15966
Br 5 693Ft
Egységár: N°4 482Ft/L | Br 5 693Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 12 db
+
-
5 693Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN Plus
API SP
BMW Longlife-01
Chrysler MS-12633
Fiat 9.55535-M2
Fiat 9.55535-Z2
Ford WSS-M2C937-A
MB 226.5
MB 229.3
MB 229.5
PSA B71 2296
Porsche A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL SHL SAE 0W-40

Kategória: Személygépkocsi motorolaj

Cikkszám: 1111127

Viszkozitás: 0W-40

Specifikációk: ACEA A3/B4, API CF, API SN Plus, API SP

Olajtípus: Szintetikus

Jóváhagyások: API SN Plus, API SP, MB-Freigabe 229.5, Porsche A40, Renault RN0710, VW 502 00, VW 505 00

Ajánlások: BMW Longlife-01, Chrysler MS-12633, Fiat 9.55535-M2, Fiat 9.55535-Z2, Ford WSS-M2C937-A, MB 226.5, MB 229.3, PSA B71 2296, Renault RN0700

Alkalmazási terület: Személygépkocsi

Technológia: CleanSynto®

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 HC (Hydrocrack) és PAO (polialfaolefin) alapú, CleanSynto® technológiával készült szintetikus motorolaj személygépkocsik turbófeltöltős és turbófeltöltő nélküli, közvetlen befecskendezéses és hagyományos benzin- és dízelmotorjaihoz.

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 még nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőfilmet biztosít, valamint védelmet nyújt a korrózió és az oxidáció vagy kokszosodás következtében fellépő olajveszteség ellen. Kiváló hidegindítási tulajdonságai optimális kenési biztonságot biztosítanak a hidegjáratási fázis során.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL SHL SAE 0W-40 a károsanyag-kibocsátás mérséklésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez.

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 kiváló hidegindítási tulajdonságai mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó előírásainak megfelelően.

Alkalmazási útmutató

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 minden vezetési körülmény között üzembiztonságot garantál, például szélsőséges stop-and-go forgalomban és nagy sebességű autópályás közlekedés során.

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 univerzális, üzemanyag-takarékos szintetikus motorolaj, amely a megadott minőségi besorolásoknak megfelelő személygépkocsik és kistehergépjárművek turbófeltöltős és turbófeltöltő nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz egyaránt alkalmas.

Tulajdonságok

  • Kiváló hidegindítási tulajdonságok
  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelés mellett
  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitási tulajdonságok
  • Jó nyírási stabilitás
  • Biztonságos kenőfilm nagyon magas üzemi hőmérsékleten
  • Kiváló detergens és diszpergens tulajdonságok
  • Széles körű védelem a kopás, a korrózió és a habképződés ellen
  • Kiváló öregedésállóság
  • Alacsony párolgási veszteség
  • Kiváló motortisztaság

Műszaki termékadatok

Tulajdonság

Egység

Adat

Vizsgálati módszer

Szín

 

barna

VISUELL

Szulfáthamu

tömeg%

1,15

DIN 51575

TBN

mg KOH/g

12,3

ASTM D2896

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

13,46

DIN 51659-2

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

75,0

DIN 51659-2

Viszkozitási index VI

 

185

DIN ISO 2909

CCS viszkozitás -35 °C-on

mPa·s

5950

ASTM D5293

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

839,6

EN ISO 12185

Lobbanáspont

°C

228

DIN EN ISO 2592

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa·s

3,84

ASTM D5481

Alacsony hőmérsékleti szivattyúzhatósági viszkozitás (MRV) -40 °C-on

mPa·s

25.300

ASTM D4684

Noack párolgási veszteség

% M/M

9,9

ASTM D5800

Dermedéspont

°C

-54

DIN ISO 3016

 


Termék információk: 1L Egységár: N°4 482Ft /L | Br 5 693Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W40
Cikkszám: NYL15967
Br 24 754Ft
Egységár: N°3 899Ft/L | Br 4 951Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 8 db
+
-
24 754Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN Plus
API SP
BMW Longlife-01
Chrysler MS-12633
Fiat 9.55535-M2
Fiat 9.55535-Z2
Ford WSS-M2C937-A
MB 226.5
MB 229.3
MB 229.5
PSA B71 2296
Porsche A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL SHL SAE 0W-40

Kategória: Személygépkocsi motorolaj

Cikkszám: 1111127

Viszkozitás: 0W-40

Specifikációk: ACEA A3/B4, API CF, API SN Plus, API SP

Olajtípus: Szintetikus

Jóváhagyások: API SN Plus, API SP, MB-Freigabe 229.5, Porsche A40, Renault RN0710, VW 502 00, VW 505 00

Ajánlások: BMW Longlife-01, Chrysler MS-12633, Fiat 9.55535-M2, Fiat 9.55535-Z2, Ford WSS-M2C937-A, MB 226.5, MB 229.3, PSA B71 2296, Renault RN0700

Alkalmazási terület: Személygépkocsi

Technológia: CleanSynto®

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 HC (Hydrocrack) és PAO (polialfaolefin) alapú, CleanSynto® technológiával készült szintetikus motorolaj személygépkocsik turbófeltöltős és turbófeltöltő nélküli, közvetlen befecskendezéses és hagyományos benzin- és dízelmotorjaihoz.

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 még nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőfilmet biztosít, valamint védelmet nyújt a korrózió és az oxidáció vagy kokszosodás következtében fellépő olajveszteség ellen. Kiváló hidegindítási tulajdonságai optimális kenési biztonságot biztosítanak a hidegjáratási fázis során.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL SHL SAE 0W-40 a károsanyag-kibocsátás mérséklésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez.

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 kiváló hidegindítási tulajdonságai mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó előírásainak megfelelően.

Alkalmazási útmutató

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 minden vezetési körülmény között üzembiztonságot garantál, például szélsőséges stop-and-go forgalomban és nagy sebességű autópályás közlekedés során.

A RAVENOL SHL SAE 0W-40 univerzális, üzemanyag-takarékos szintetikus motorolaj, amely a megadott minőségi besorolásoknak megfelelő személygépkocsik és kistehergépjárművek turbófeltöltős és turbófeltöltő nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz egyaránt alkalmas.

Tulajdonságok

  • Kiváló hidegindítási tulajdonságok
  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelés mellett
  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitási tulajdonságok
  • Jó nyírási stabilitás
  • Biztonságos kenőfilm nagyon magas üzemi hőmérsékleten
  • Kiváló detergens és diszpergens tulajdonságok
  • Széles körű védelem a kopás, a korrózió és a habképződés ellen
  • Kiváló öregedésállóság
  • Alacsony párolgási veszteség
  • Kiváló motortisztaság

Műszaki termékadatok

Tulajdonság

Egység

Adat

Vizsgálati módszer

Szín

 

barna

VISUELL

Szulfáthamu

tömeg%

1,15

DIN 51575

TBN

mg KOH/g

12,3

ASTM D2896

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

13,46

DIN 51659-2

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

75,0

DIN 51659-2

Viszkozitási index VI

 

185

DIN ISO 2909

CCS viszkozitás -35 °C-on

mPa·s

5950

ASTM D5293

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

839,6

EN ISO 12185

Lobbanáspont

°C

228

DIN EN ISO 2592

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa·s

3,84

ASTM D5481

Alacsony hőmérsékleti szivattyúzhatósági viszkozitás (MRV) -40 °C-on

mPa·s

25.300

ASTM D4684

Noack párolgási veszteség

% M/M

9,9

ASTM D5800

Dermedéspont

°C

-54

DIN ISO 3016

 


Termék információk: 5L Egységár: N°3 899Ft /L | Br 4 951Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W40
Cikkszám: NYL15916
Br 5 972Ft
Egységár: N°4 702Ft/L | Br 5 972Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 10 db
+
-
5 972Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
BMW Longlife-01
BMW Longlife-98
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
MB 229.5
Renault RN0700
Renault RN0710
VOLVO VCC 95200356
VW 502 00
VW 503 01
VW 505 00

RAVENOL SSO SAE 0W-30

Kategória: Személyautó motorolaj
Termékszám: 1111100
Viszkozitás: SAE 0W-30
Olajtípus: Teljesen szintetikus, PAO-alapú
Felhasználás: Személyautó
Technológia: CleanSynto®, USVO®

Specifikációk:

ACEA A3/B4,
API CF,
API SN,

Gyártói jóváhagyások:

BMW Longlife-98,
MB-Freigabe 229.5,
Renault RN0710,
VOLVO VCC 95200356 - Service Fill,
VW 502 00,
VW 505 00,

Gyártói ajánlások:

BMW Longlife-01,
GM-LL-A-025,
GM-LL-B-025,
Renault RN0700,
VW 503 01,

A RAVENOL SSO SAE 0W-30 PAO, azaz polialfaolefin alapú, teljesen szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj, különösen USVO® és bevált CleanSynto® technológiával, személyautók turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel rendelkező, valamint ezek nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz.

Az USVO® technológiának köszönhetően rendkívül magas viszkozitásstabilitás érhető el. A polimer viszkozitásjavítók hátrányait elkerüli, miközben azok előnyeit kihasználja. Ez javítja a motorvédelmet, a teljesítményt, a motortisztaságot és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia lehetővé teszi, hogy a termék a teljes csereintervallum alatt ne szenvedjen nyírási veszteséget, és rendkívül oxidációstabil maradjon. Ez az egyedülálló technológia segíti az olaj gyorsabb kenését, ezáltal minimálisra csökkenti a súrlódást, miközben tisztán és hatékonyan tartja a motort.

Új formulájának köszönhetően a RAVENOL SSO SAE 0W-30 nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőréteget biztosít, és véd a korrózióval, valamint az oxidáció vagy kokszosodás miatti olajveszteséggel szemben. Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL SSO SAE 0W-30 a károsanyag-kibocsátás mérséklésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez.

A RAVENOL SSO SAE 0W-30 kiváló hidegindítási tulajdonságok mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást. Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó előírásai szerint.


Használati útmutató

A RAVENOL SSO SAE 0W-30 univerzális, üzemanyag-takarékos motorolaj. Prémium termék benzin- és dízelmotoros személyautókhoz. Alkalmas minden turbófeltöltővel rendelkező vagy anélküli benzin- és dízelmotoros személyautóhoz, különösen teljesen szintetikus, egész évben használható motorolajként ajánlott.


Jellemzők

  • Univerzális alkalmazhatóság minden modern benzin- és dízelmotorban
  • Gyors motorkenés akár -30 °C alatti hőmérsékleten is
  • Alacsony párolgási hajlam, ezáltal alacsonyabb olajfogyasztás
  • Védelem az iszaplerakódás, kokszosodás és korrózió ellen még kedvezőtlen üzemi körülmények között is
  • A hidrotőkék működésének biztosítása minden hőmérsékleten
  • Nincs olajeredetű lerakódás az égéstérben, a dugattyúgyűrűknél és a szelepeknél
  • Változatlan viszkozitás a teljes olajcsere-intervallum alatt, magas viszkozitási index
  • Semleges viselkedés tömítőanyagokkal szemben
  • Keverhető minden kereskedelmi forgalomban kapható motorolajjal, öblítés nem szükséges

Műszaki termékadatok

Jellemző Tulajdonság Adat Vizsgálati módszer
Szín   sárgásbarna vizuális
Szulfáthamu % tömeg 1,3 DIN 51575
TBN mg KOH/g 12,5 ASTM D2896
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 12,0 DIN 51659-2
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 60,9 DIN 51659-2
Viszkozitási index VI   198 DIN ISO 2909
CCS viszkozitás -35 °C-on mPa·s 5580 ASTM D5293
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 843,0 EN ISO 12185
Lobbanáspont °C 236 DIN EN ISO 2592
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa·s 3,57 ASTM D5481
Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -40 °C-on mPa·s 16.300 ASTM D4684
Noack párolgási veszteség % M/M 9,2 ASTM D5800
Dermedéspont °C -60 DIN ISO 3016

Termék információk: 1L Egységár: N°4 702Ft /L | Br 5 972Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W30
Cikkszám: NYL15917
Br 22 151Ft
Egységár: N°4 361Ft/L | Br 5 538Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 8 db
+
-
22 151Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
BMW Longlife-01
BMW Longlife-98
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
MB 229.5
Renault RN0700
Renault RN0710
VOLVO VCC 95200356
VW 502 00
VW 503 01
VW 505 00

RAVENOL SSO SAE 0W-30

Kategória: Személyautó motorolaj
Termékszám: 1111100
Viszkozitás: SAE 0W-30
Olajtípus: Teljesen szintetikus, PAO-alapú
Felhasználás: Személyautó
Technológia: CleanSynto®, USVO®

Specifikációk:

ACEA A3/B4,
API CF,
API SN,

Gyártói jóváhagyások:

BMW Longlife-98,
MB-Freigabe 229.5,
Renault RN0710,
VOLVO VCC 95200356 - Service Fill,
VW 502 00,
VW 505 00,

Gyártói ajánlások:

BMW Longlife-01,
GM-LL-A-025,
GM-LL-B-025,
Renault RN0700,
VW 503 01,

A RAVENOL SSO SAE 0W-30 PAO, azaz polialfaolefin alapú, teljesen szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj, különösen USVO® és bevált CleanSynto® technológiával, személyautók turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel rendelkező, valamint ezek nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz.

Az USVO® technológiának köszönhetően rendkívül magas viszkozitásstabilitás érhető el. A polimer viszkozitásjavítók hátrányait elkerüli, miközben azok előnyeit kihasználja. Ez javítja a motorvédelmet, a teljesítményt, a motortisztaságot és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia lehetővé teszi, hogy a termék a teljes csereintervallum alatt ne szenvedjen nyírási veszteséget, és rendkívül oxidációstabil maradjon. Ez az egyedülálló technológia segíti az olaj gyorsabb kenését, ezáltal minimálisra csökkenti a súrlódást, miközben tisztán és hatékonyan tartja a motort.

Új formulájának köszönhetően a RAVENOL SSO SAE 0W-30 nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőréteget biztosít, és véd a korrózióval, valamint az oxidáció vagy kokszosodás miatti olajveszteséggel szemben. Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL SSO SAE 0W-30 a károsanyag-kibocsátás mérséklésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez.

A RAVENOL SSO SAE 0W-30 kiváló hidegindítási tulajdonságok mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást. Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó előírásai szerint.


Használati útmutató

A RAVENOL SSO SAE 0W-30 univerzális, üzemanyag-takarékos motorolaj. Prémium termék benzin- és dízelmotoros személyautókhoz. Alkalmas minden turbófeltöltővel rendelkező vagy anélküli benzin- és dízelmotoros személyautóhoz, különösen teljesen szintetikus, egész évben használható motorolajként ajánlott.


Jellemzők

  • Univerzális alkalmazhatóság minden modern benzin- és dízelmotorban
  • Gyors motorkenés akár -30 °C alatti hőmérsékleten is
  • Alacsony párolgási hajlam, ezáltal alacsonyabb olajfogyasztás
  • Védelem az iszaplerakódás, kokszosodás és korrózió ellen még kedvezőtlen üzemi körülmények között is
  • A hidrotőkék működésének biztosítása minden hőmérsékleten
  • Nincs olajeredetű lerakódás az égéstérben, a dugattyúgyűrűknél és a szelepeknél
  • Változatlan viszkozitás a teljes olajcsere-intervallum alatt, magas viszkozitási index
  • Semleges viselkedés tömítőanyagokkal szemben
  • Keverhető minden kereskedelmi forgalomban kapható motorolajjal, öblítés nem szükséges

Műszaki termékadatok

Jellemző Tulajdonság Adat Vizsgálati módszer
Szín   sárgásbarna vizuális
Szulfáthamu % tömeg 1,3 DIN 51575
TBN mg KOH/g 12,5 ASTM D2896
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 12,0 DIN 51659-2
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 60,9 DIN 51659-2
Viszkozitási index VI   198 DIN ISO 2909
CCS viszkozitás -35 °C-on mPa·s 5580 ASTM D5293
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 843,0 EN ISO 12185
Lobbanáspont °C 236 DIN EN ISO 2592
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa·s 3,57 ASTM D5481
Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -40 °C-on mPa·s 16.300 ASTM D4684
Noack párolgási veszteség % M/M 9,2 ASTM D5800
Dermedéspont °C -60 DIN ISO 3016

Termék információk: 4L Egységár: N°4 361Ft /L | Br 5 538Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W30
Cikkszám: NYL15962
Br 6 190Ft
Egységár: N°4 874Ft/L | Br 6 190Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 12 db
+
-
6 190Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API CF
API SN Plus
API SP
BMW Longlife-01
Chrysler MS-10725
Chrysler MS-12633
Chrysler MS-A0921
Fiat 9.55535-M2
Ford WSS-M2C937-A
GM DexosR™
MB 226.5
MB 229.3
MB 229.5
Porsche A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40

Kategória: Személygépkocsi motorolaj

Cikkszám: 1111108

Viszkozitás: 0W-40

Specifikációk: ACEA A3/B4, API CF, API SN Plus, API SP

Olajtípus: Teljesen szintetikus

Jóváhagyások: API SN Plus, API SP, MB-Freigabe 229.5, Renault RN0710, VW 502 00, VW 505 00

Ajánlások: BMW Longlife-01, Chrysler MS-10725, Chrysler MS-12633, Chrysler MS-A0921, Fiat 9.55535-M2, Ford WSS-M2C937-A, GM DexosR™, MB 226.5, MB 229.3, Porsche A40, Renault RN0700

Alkalmazási terület: Személygépkocsi

Technológia: CleanSynto®, USVO®

A RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 PAO (polialfaolefin) alapú, teljesen szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj, speciális USVO® és bevált CleanSynto® technológiával, személygépkocsik turbófeltöltős és turbófeltöltő nélküli, közvetlen befecskendezéses és hagyományos benzin- és dízelmotorjaihoz.

Az USVO® technológiának köszönhetően rendkívül magas viszkozitási stabilitás érhető el. Elkerülhetők a polimer viszkozitásindex-javítók hátrányai, miközben azok előnyei kihasználhatók. Ez javítja a motor védelmét, teljesítményét, tisztaságát és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia lehetővé teszi, hogy a termék a teljes csereintervallum során ne szenvedjen nyírási veszteséget, és rendkívül oxidációálló maradjon. Ez az egyedülálló technológia elősegíti az olaj gyorsabb kenését, ezáltal minimalizálja a súrlódást, miközben a motort tisztán és hatékonyan tartja.

Új formulájának köszönhetően a RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 még nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőfilmet biztosít, valamint védelmet nyújt a korrózió és az oxidáció vagy kokszosodás következtében fellépő olajveszteség ellen. Kiváló hidegindítási tulajdonságai optimális kenési biztonságot biztosítanak a hidegjáratási fázis során.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 a károsanyag-kibocsátás mérséklésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez.

A RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 kiváló hidegindítási tulajdonságai mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó előírásainak megfelelően.

Alkalmazási útmutató

A RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 minden vezetési körülmény között üzembiztonságot garantál, például szélsőséges stop-and-go forgalomban és nagy sebességű autópályás közlekedés során.

A RAVENOL Super Synthetik Öl SSL SAE 0W-40 univerzális, üzemanyag-takarékos szintetikus motorolaj, amely a megadott minőségi besorolásoknak megfelelő személygépkocsik és kistehergépjárművek turbófeltöltős és turbófeltöltő nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz egyaránt alkalmas.

Tulajdonságok

  • Kiváló hidegindítási tulajdonságok
  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelés mellett
  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitási tulajdonságok
  • Jó nyírási stabilitás
  • Biztonságos kenőfilm nagyon magas üzemi hőmérsékleten
  • Kiváló detergens és diszpergens tulajdonságok
  • Széles körű védelem a kopás, a korrózió és a habképződés ellen
  • Kiváló öregedésállóság
  • Alacsony párolgási veszteség
  • Kiváló motortisztaság

Műszaki termékadatok

Tulajdonság

Egység

Adat

Vizsgálati módszer

Szín

 

barna

VISUELL

Szulfáthamu

tömeg%

1,16

DIN 51575

TBN

mg KOH/g

12,3

ASTM D2896

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

13,8

DIN 51659-2

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

78,1

DIN 51659-2

Viszkozitási index VI

 

182

DIN ISO 2909

CCS viszkozitás -35 °C-on

mPa·s

4560

ASTM D5293

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

838,0

EN ISO 12185

Lobbanáspont

°C

236

DIN EN ISO 2592

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa·s

3,81

ASTM D5481

Alacsony hőmérsékleti szivattyúzhatósági viszkozitás (MRV) -40 °C-on

mPa·s

21.300

ASTM D4684

Noack párolgási veszteség

% M/M

9,9

ASTM D5800

Dermedéspont

°C

-60

DIN ISO 3016

 


Termék információk: 1L Egységár: N°4 874Ft /L | Br 6 190Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W40
TOVÁBBI TERMÉKEK
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Olajkereső
Support