Cikkszám: NYL12703
Br 8 198Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°6 455Ft/L | Br 8 198Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
8 198Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 8 198Ft Br. 8 056Ft / db Br. 80 557Ft / 1 karton10 db/karton (Megtakarítás. 1 423Ft)
+
-
80 557Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

A következő modellekhez használható:

Láncfűrészek

  • 353
  • T540 XP® II
  • 365
  • 372 XP®
  • 395 XP®
  • 346 XP®
  • T435
  • T525
  • 365

A HUSQVARNA XP

A Husqvarna teljesen szintetikus és biológiailag lebomló (64% az OESD301B szerint) XP Synthetic 2 ütemű olaját kemény használatra, nagy terheléshez és magas motorfordulathoz fejlesztették ki. Az alacsony füstölésű olaj rendkívül jó kenést biztosít, tisztább motort eredményez, és kevesebb lerakódást képez a dugattyún és a forgattyúsházban a versenytárs olajokhoz képest. Minden Husqvarna 2 ütemű termékhez megfelelő, különösen az 55 cm³ feletti hengerűrtartalmú motorokhoz.

A következő modellekhez használható:

Láncfűrészek

  • 353
  • T540 XP® II
  • 365
  • 372 XP®
  • 395 XP®
  • 346 XP®
  • T435
  • T525
  • 365

Termék információk: 1L Egységár: N°6 455Ft /L | Br 8 198Ft /L Gyártó: HUSQVARNA
Cikkszám: NYL12702
Br 1 980Ft
Egységár: N°15 590Ft/L | Br 19 800Ft/L
Kiszerelés: 0.1L
Készleten: 50+ db
+
-
1 980Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

A következő modellekhez használható:

Láncfűrészek

  • 353
  • T540 XP® II
  • 365
  • 372 XP®
  • 395 XP®
  • 346 XP®
  • T435
  • T525
  • 365

A HUSQVARNA XP

A Husqvarna teljesen szintetikus és biológiailag lebomló (64% az OESD301B szerint) XP Synthetic 2 ütemű olaját kemény használatra, nagy terheléshez és magas motorfordulathoz fejlesztették ki. Az alacsony füstölésű olaj rendkívül jó kenést biztosít, tisztább motort eredményez, és kevesebb lerakódást képez a dugattyún és a forgattyúsházban a versenytárs olajokhoz képest. Minden Husqvarna 2 ütemű termékhez megfelelő, különösen az 55 cm³ feletti hengerűrtartalmú motorokhoz.

A következő modellekhez használható:

Láncfűrészek

  • 353
  • T540 XP® II
  • 365
  • 372 XP®
  • 395 XP®
  • 346 XP®
  • T435
  • T525
  • 365

Termék információk: 0.1L Egységár: N°15 590Ft /L | Br 19 800Ft /L Gyártó: HUSQVARNA
Cikkszám: NYL16959
Br 63 139Ft
Egységár: N°2 486Ft/L | Br 3 157Ft/L
Kiszerelés: 20L
Készleten: 7 db
+
-
63 139Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA A3/ B3/ E2
API CH-4/ CF-4 / CF
API SL
JCB Standard: 4001/2700

✅ JCB Extreme Performance 5W-40 

Terméknév: JCB Extreme Performance 5W-40 – teljesen szintetikus motorolaj
Cikkszám: 4001/2705
Kiszerelés: 20 liter

Leírás:
A JCB Extreme Performance 5W-40 egy teljesen szintetikus, nagy teljesítményű motorolaj, amelyet alkalmas korszerű dízelmotorokhoz, valamint egyes kisegítő berendezésekben használt benzinmotoros alkalmazásokhoz is.
A JCB gyári kenőanyagok kiválóan teljesítenek a JCB gépekben, valamint olyan kisebb eszközökben (pl. aggregátor, szivattyú), ahol benzinüzemű motor található.

A JCB Ecomax T3 és T4i motorokat kifejezetten a JCB által gyártott gépekhez tervezték és fejlesztették, így bizonyos típusú és évjáratú JCB 540-es modellek is ilyen motorral szereltek.

Kiváló védelmet nyújt a kopással, lerakódásokkal és olajsárképződéssel szemben, miközben hosszú olajcsere-intervallumokat tesz lehetővé.

Megfelel a JCB 4001/2700 szabványnak.

 

Főbb előnyök:

  • Teljesen szintetikus összetétel a maximális védelemért és teljesítményért

  • Hatékony védelem kopás, lerakódás és olajsár ellen

  • Magas hő- és oxidációállóság

  • Lehetővé teszi a meghosszabbított olajcsere-intervallumokat

  • Alkalmas turbófeltöltéses és nagy teljesítményű motorokhoz is

  • Megőrzi kenőképességét extrém terhelés és hőmérséklet esetén is

Teljesítményszint:

  • JCB Standard: 4001/2700

  • SAE 5W-40

  • API CI-4, SL


Termék információk: 20L Egységár: N°2 486Ft /L | Br 3 157Ft /L Gyártó: JCB Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL16962
Br 41 810Ft
Egységár: N°1 647Ft/L | Br 2 091Ft/L
Kiszerelés: 20L
Készleten: 6 db
+
-
41 810Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

AFNOR 48-603
CATEGORY HLP
Category HM
Category HM
DIN 51502
DIN 51524 PART 2
Denison HF-1
Denison HF-2
Denison HF-O
Eaton Brochure 03-401-2010
ISO 11158
ISO 6743-4
ISO VG 46
JCB Standard 4002/0800
MAG IAS P-68 (ISO VG 32)/ P-69 (ISO VG 68) / P-70 (ISO VG 46)

✅ JCB High Performance HP 32

Terméknév: JCB High Performance Hidraulikaolaj HP 32
Cikkszám: 4002/0805
Kiszerelés: 20 liter

Leírás:
A JCB High Performance HP 32 egy prémium minőségű, kopáscsökkentő adalékkal ellátott hidraulikaolaj, amelyet kifejezetten minden JCB hidraulikus rendszerhez fejlesztettek. Megbízható teljesítményt nyújt szélsőséges hőmérsékleti viszonyok között is, miközben hosszú távon védi a rendszerelemeket. A termék megfelel az ISO VG 32 viszkozitási osztály és a JCB 4002/0800 szabvány követelményeinek.

Főbb előnyök:

  • Kiemelkedő kopásvédelem a hidraulikus alkatrészek számára

  • Magas ellenállás oxidációval és hőbomlással szemben

  • Jó szűrhetőség még nedvesség jelenlétében is

  • Korrózió- és rozsdagátló hatás

  • Széles hőmérsékleti tartományban is alkalmazható

  • Kompatibilis a legtöbb tömítőanyaggal

Teljesítményszint:

  • JCB Standard 4002/0800

  • ISO VG 32

  • DIN 51524 2. rész (HLP)


Termék információk: 20L Egységár: N°1 647Ft /L | Br 2 091Ft /L Gyártó: JCB
Cikkszám: NYL16958
Br 39 007Ft
Egységár: N°1 536Ft/L | Br 1 951Ft/L
Kiszerelés: 20L
Készleten: 22 db
+
-
39 007Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

AFNOR 48-603
CATEGORY HLP
Category HM
Category HM
DIN 51502
DIN 51524 PART 2
Denison HF-1
Denison HF-2
Denison HF-O
Eaton Brochure 03-401-2010
ISO 11158
ISO 6743-4
ISO VG 46
JCB Standard 4002/0800
MAG IAS P-68 (ISO VG 32)/ P-69 (ISO VG 68) / P-70 (ISO VG 46)

✅ JCB High Performance HP 46 

Terméknév: JCB High Performance Hidraulikaolaj HP 46
Cikkszám: 4002/0805
Kiszerelés: 20 liter

Leírás:
A JCB High Performance HP 46 egy prémium minőségű, kopáscsökkentő adalékkal ellátott hidraulikaolaj, amelyet kifejezetten minden JCB hidraulikus rendszerhez fejlesztettek. Megbízható teljesítményt nyújt szélsőséges hőmérsékleti viszonyok között is, miközben hosszú távon védi a rendszerelemeket. A termék megfelel az ISO VG 46 viszkozitási osztály és a JCB 4002/0800 szabvány követelményeinek.

Főbb előnyök:

  • Kiemelkedő kopásvédelem a hidraulikus alkatrészek számára

  • Magas ellenállás oxidációval és hőbomlással szemben

  • Jó szűrhetőség még nedvesség jelenlétében is

  • Korrózió- és rozsdagátló hatás

  • Széles hőmérsékleti tartományban is alkalmazható

  • Kompatibilis a legtöbb tömítőanyaggal

Teljesítményszint:

  • JCB Standard 4002/0800

  • ISO VG 46

  • DIN 51524 2. rész (HLP)


Termék információk: 20L Egységár: N°1 536Ft /L | Br 1 951Ft /L Gyártó: JCB
Cikkszám: NYL16954
Br 64 804Ft
Egységár: N°2 552Ft/L | Br 3 241Ft/L
Kiszerelés: 20L
Készleten: 6 db
+
-
64 804Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ALLISON C-4
CATERPILLAR TO-4
ISO VG 32/46
JCB belső szabvány: 4000/2500

✅ JCB Extreme Performance 10W 

Terméknév: JCB Extreme Performance 10W – hajtómű és hidraulikaolaj
Cikkszám: 4000/2505
Kiszerelés: 20 liter

Leírás:
A JCB Extreme Performance 10W egy nagy teljesítményű hajtómű- és hidraulikaolaj, amelyet kifejezetten a JCB tengelyekhez, váltókhoz és hidraulikus rendszerekhez fejlesztettek. Kiváló kenést és hosszú élettartamot biztosít intenzív üzemi körülmények között. Teljes mértékben megfelel a JCB 4000/2500 szabványnak.

Főbb előnyök:

  • Kimagasló védelem váltókban, tengelyekben és hidraulikus rendszerekben

  • Kiváló kopásgátló és nyomástűrő tulajdonságok

  • Kitűnő hidegfolyási és hőállósági jellemzők

  • Kompatibilis nedves fékrendszerekkel és tömítőanyagokkal

  • Sima váltást és pontos hidraulikavezérlést biztosít

Teljesítményszint:

  • JCB belső szabvány: 4000/2500

  • SAE 10W viszkozitás

  • ISO VG 32–46 viselkedésnek megfelelő tulajdonságok

  • Alkalmas széles hőmérsékleti tartományban üzemelő gépekhez


Termék információk: 20L Egységár: N°2 552Ft /L | Br 3 241Ft /L Gyártó: JCB
Cikkszám: NYL16852
Br 479 622Ft
Egységár: N°1 807Ft/L | Br 2 295Ft/L
Kiszerelés: 209L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
AFNOR NF E 48 602 Type HV
API GL-4
John Deere J20C
RES 10060

Hy-Gard hidraulikus hajtóműolaj a legmagasabb teljesítményt és  kopás elleni védelmet biztosítja a John Deere és más erőgépek hidraulikus és erőátviteli rendszereihez. Nagy biztonsággal használható erőátviteli és hidraulikus rendszerekhez, beleértve a nedves fékek és nedves tengelykapcsolókat egyaránt. Egyedi adalékanyagokat tartalmaz, amely a legnagyobb hőmérsékleten is komplett védelmet biztosít az alkatrészek számára , ez az adalék anyag nem található meg más hasonló viszkozitással rendelkező kenőanyag termékben. Hy-Gard olaj viszkozitása:  ISO minőségű 46 és 68 ( 40 ° C) között. 


Termék információk: 209L Egységár: N°1 807Ft /L | Br 2 295Ft /L Gyártó: JOHN DEERE
Cikkszám: NYL14011
Br 425 995Ft
Egységár: N°1 605Ft/L | Br 2 039Ft/L
Kiszerelés: 209L
Készleten: 2 db
+
-
425 995Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA E7
ACEA E9
API CG-4
API CH-4
API CI-4
API CI-4 PLUS
API CJ-4
API CK-4
API SL
API SM
API SN
Cummins CES 20075 Detroit Diesel (DDC)93K218
Cummins CES 20076
Cummins CES 20077
Cummins CES 20081
JASO DH-2 Global/ DHD-1 John Deere
JDQ-78X
MACK EO-O
MAN M 3275
MB 228.31
MTU Type 2.1
Premium Plus 07
RENAULT RD
RENAULT RLD
RENAULT RXD
RENAULT VI
Volvo VDS-2
Volvo VDS-3
Volvo VDS-4

John-Deere Plusz-50 II motorolaj kitűnő védelmet biztosít a motornak a legszélsőségesebb körülmények között is. Használata ajánlott tehergépjárművek, munkagépek, mezőgazdasági gépek motorjaihoz egyaránt a gyártói előírások figyelembe vételével.


Termék információk: 209L Egységár: N°1 605Ft /L | Br 2 039Ft /L Gyártó: JOHN DEERE Viszkozitás: 15W40
Cikkszám: NYL11094
Br 14 875Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 343Ft/L | Br 2 975Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 14 875Ft Br. 14 611Ft / db Br. 58 441Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 1 057Ft)
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
Gyártóművi jóváhagyás
ACEA B4
API CF
MB-Freigabe 229.1
MB-Freigabe 229.3
VW 505 00
Gyártóművi ajánlás
Peugeot Citroen (PSA) B71 2294
Renault RN 0710

A modern adaléktechnológiának köszönhető maximális biztonsági tartalék.
Üzemanyag-takarékos ásványi motorolaj szintetikus komponensekkel. Az igényes dízelautós részére. Csökkenti az olaj korombehordásból eredő besűrűsödését. Gondoskodik a motor és a turbófeltöltő gyors  átolajozásáról. Tökéletesített kopásvédelmi összetétel. Már bizonyított motortechnológiájú dízeljárművekbe.

Alkalmazási terület:

Négyévszakos olaj. Kimondottan dízelmotorokhoz fejlesztve. Univerzálisan alkalmazható a részecskeszűrő nélküli járművekben. Turbófeltöltővel tesztelve.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 343Ft /L | Br 2 975Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL11066
Br 3 592Ft
Egységár: N°2 828Ft/L | Br 3 592Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 46 db
+
-
3 592Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API CF
API SN
BMW Longlife-98
MB 229.3
VW 502 00
VW 505 00

LIQUI MOLY LEICHTLAUF HC7 5W30

Csúcskategóriás, modern, üzemanyag-takarékos motorolaj négyévszakos használatra. A nem hagyományos, hidrokrakkolt alapolajok és a legújabb adaléktechnológia kombinációja garantálja hogy a motorolaj  csökkenti az olaj- és az üzemanyag-fogyasztást és gondoskodik a motor gyors átolajozásáról.

Alkalmazási terület:

Optimális a modern, többszelepes és turbófeltöltős, töltőlevegőhűtős és anélküli benzinmotorokhoz és dízelmotorokhoz, valamint gázüzemű (CNG/LPG) személygépkocsikhoz. Különösen alkalmas hosszú  olajcsere-időközök és a motor nagy igénybevétele esetén.

Specifikációk / Jóváhagyások
ACEA A3, ACEA B4

A LIQUI MOLY ezt a terméket azokhoz a járművekhez vagy egységekhez ajánlja, amelyeknél az alábbi specifikációk vagy gyári alkatrészszámok szükségesk:
API SP, BMW Longlife-98, Chrysler, Daihatsu, Ford, GM, Honda, Hyundai, Isuzu, Kia, Mazda, MB 229.3, Mitsubishi, Nissan, Opel GM-LL-A-025, Opel GM-LL-B-025, Renault RN 0700, Renault RN 0710, Subaru, Suzuki, Toyota, VW 502 00, VW 505 00


Termék információk: 1L Egységár: N°2 828Ft /L | Br 3 592Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11025
Br 13 703Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 698Ft/L | Br 3 426Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 13 703Ft Br. 12 778Ft / db Br. 51 110Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 3 699Ft)
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API CF
API SN
BMW Longlife-98
MB 229.3
VW 502 00
VW 505 00

LIQUI MOLY LEICHTLAUF HC7 5W30

Csúcskategóriás, modern, üzemanyag-takarékos motorolaj négyévszakos használatra. A nem hagyományos, hidrokrakkolt alapolajok és a legújabb adaléktechnológia kombinációja garantálja hogy a motorolaj  csökkenti az olaj- és az üzemanyag-fogyasztást és gondoskodik a motor gyors átolajozásáról.

Alkalmazási terület:

Optimális a modern, többszelepes és turbófeltöltős, töltőlevegőhűtős és anélküli benzinmotorokhoz és dízelmotorokhoz, valamint gázüzemű (CNG/LPG) személygépkocsikhoz. Különösen alkalmas hosszú  olajcsere-időközök és a motor nagy igénybevétele esetén.

Specifikációk / Jóváhagyások
ACEA A3, ACEA B4

A LIQUI MOLY ezt a terméket azokhoz a járművekhez vagy egységekhez ajánlja, amelyeknél az alábbi specifikációk vagy gyári alkatrészszámok szükségesk:
API SP, BMW Longlife-98, Chrysler, Daihatsu, Ford, GM, Honda, Hyundai, Isuzu, Kia, Mazda, MB 229.3, Mitsubishi, Nissan, Opel GM-LL-A-025, Opel GM-LL-B-025, Renault RN 0700, Renault RN 0710, Subaru, Suzuki, Toyota, VW 502 00, VW 505 00


Termék információk: 4L Egységár: N°2 698Ft /L | Br 3 426Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11026
Br 17 972Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 831Ft/L | Br 3 595Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 17 972Ft Br. 15 436Ft / db Br. 61 743Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 10 145Ft)
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API CF
API SN
BMW Longlife-98
MB 229.3
VW 502 00
VW 505 00

LIQUI MOLY LEICHTLAUF HC7 5W30

Csúcskategóriás, modern, üzemanyag-takarékos motorolaj négyévszakos használatra. A nem hagyományos, hidrokrakkolt alapolajok és a legújabb adaléktechnológia kombinációja garantálja hogy a motorolaj  csökkenti az olaj- és az üzemanyag-fogyasztást és gondoskodik a motor gyors átolajozásáról.

Alkalmazási terület:

Optimális a modern, többszelepes és turbófeltöltős, töltőlevegőhűtős és anélküli benzinmotorokhoz és dízelmotorokhoz, valamint gázüzemű (CNG/LPG) személygépkocsikhoz. Különösen alkalmas hosszú  olajcsere-időközök és a motor nagy igénybevétele esetén.

Specifikációk / Jóváhagyások
ACEA A3, ACEA B4

A LIQUI MOLY ezt a terméket azokhoz a járművekhez vagy egységekhez ajánlja, amelyeknél az alábbi specifikációk vagy gyári alkatrészszámok szükségesk:
API SP, BMW Longlife-98, Chrysler, Daihatsu, Ford, GM, Honda, Hyundai, Isuzu, Kia, Mazda, MB 229.3, Mitsubishi, Nissan, Opel GM-LL-A-025, Opel GM-LL-B-025, Renault RN 0700, Renault RN 0710, Subaru, Suzuki, Toyota, VW 502 00, VW 505 00


Termék információk: 5L Egységár: N°2 831Ft /L | Br 3 595Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL17099
Br 18 438Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 630Ft/L | Br 4 610Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 18 438Ft Br. 15 976Ft / db Br. 63 902Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 9 851Ft)
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API SN PLUS
BMW Longlife-98
MB-Approval 229.3
Opel GM-LL-A-025
Opel GM-LL-B-025
Renault RN 0700
Renault RN 0710
VW 502 00
VW 505 00

LIQUI MOLY LEICHTLAUF HC7 5W40

Leírás

Kiváló minőségű, korszerű, alacsony viszkozitású motorolaj egész éves használatra.
A legújabb adalék-technológiával kombinált, hidrokrakk-alapú, nem hagyományos bázisolajok alkalmazása garantálja az olyan motorolajat, amely csökkenti az olaj- és üzemanyag-fogyasztást, miközben biztosítja a motor gyors olajellátását.
A Low-Friction HC7 ideális CNG/LPG-üzemű személygépkocsikhoz is.


Tulajdonságok

  • kiváló motortisztaság

  • turbófeltöltőkkel és katalizátorokkal tesztelve

  • optimális olajnyomás minden üzemi körülmény között

  • egyenletes motorjárás

  • minden kereskedelmi forgalomban kapható motorolajjal keverhető

  • hosszú motorélettartam

  • optimális öregedésállóság

  • nagy nyírási stabilitás

  • azonnali kenés hidegindítás után

  • kiváló kopásállóság

  • kitűnő magas- és alacsony hőmérsékleti viselkedés

  • nagy kenésbiztonság

  • üzemanyagot takarít meg és csökkenti a károsanyag-kibocsátást


Jóváhagyások / Specifikációk

ACEA A3 · ACEA B4 · API SN PLUS · BMW Longlife-98 · MB-Approval 229.3 · VW 502 00 · VW 505 00

A LIQUI MOLY ajánlja ezt a terméket olyan járművekhez vagy egységekhez, amelyeknél az alábbi specifikációk vagy eredeti pótalkatrész-számok meg vannak adva:
Opel GM-LL-A-025 · Opel GM-LL-B-025 · Renault RN 0700 · Renault RN 0710


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték Szabvány
SAE osztály (motorolaj) 5W-40 SAE J300
Sűrűség 15 °C-on 0,855 g/cm³ DIN 51757
Viszkozitás 40 °C-on 83,0 mm²/s ASTM D7042
Viszkozitás 100 °C-on 13,9 mm²/s ASTM D7042
Viszkozitás −35 °C-on (MRV) < 60 000 mPas ASTM D4684
Viszkozitás −30 °C-on (CCS) ≤ 6 600 mPas ASTM D5293
Viszkozitási index 170 DIN ISO 2909
HTHS 150 °C-on > 3,5 mPas ASTM D5481
Dermedéspont −36 °C DIN ISO 3016
Párolgási veszteség (Noack) 11,0 % CEC-L-40-A-93
Lobbanáspont 230 °C DIN ISO 2592
Összes bázisszám 11,0 mg KOH/g DIN ISO 3771
Szulfáthamu 1,0–1,6 g/100 g DIN 51575
Szín (ASTM) L 3,0 DIN ISO 2049

Felhasználási terület

Ideális modern benzin- és dízelmotorokhoz több-szelepes technológiával és turbófeltöltéssel, valamint töltőlevegő-hűtéssel vagy anélkül.
Alkalmas CNG/LPG-üzemű személygépkocsikhoz is.
Különösen javasolt hosszú olajcsere-periódusokhoz és nagy igénybevételű motorokhoz.


Alkalmazás

A jármű és a motor gyártójának előírásait be kell tartani.


Termék információk: 4L Egységár: N°3 630Ft /L | Br 4 610Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL17110
Br 16 659Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 624Ft/L | Br 3 332Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 16 659Ft Br. 15 644Ft / db Br. 62 576Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 4 059Ft)
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API SN PLUS
BMW Longlife-98
MB-Approval 229.3
Opel GM-LL-A-025
Opel GM-LL-B-025
Renault RN 0700
Renault RN 0710
VW 502 00
VW 505 00

LIQUI MOLY LEICHTLAUF HC7 5W40

Leírás

Kiváló minőségű, korszerű, alacsony viszkozitású motorolaj egész éves használatra.
A legújabb adalék-technológiával kombinált, hidrokrakk-alapú, nem hagyományos bázisolajok alkalmazása garantálja az olyan motorolajat, amely csökkenti az olaj- és üzemanyag-fogyasztást, miközben biztosítja a motor gyors olajellátását.
A Low-Friction HC7 ideális CNG/LPG-üzemű személygépkocsikhoz is.


Tulajdonságok

  • kiváló motortisztaság

  • turbófeltöltőkkel és katalizátorokkal tesztelve

  • optimális olajnyomás minden üzemi körülmény között

  • egyenletes motorjárás

  • minden kereskedelmi forgalomban kapható motorolajjal keverhető

  • hosszú motorélettartam

  • optimális öregedésállóság

  • nagy nyírási stabilitás

  • azonnali kenés hidegindítás után

  • kiváló kopásállóság

  • kitűnő magas- és alacsony hőmérsékleti viselkedés

  • nagy kenésbiztonság

  • üzemanyagot takarít meg és csökkenti a károsanyag-kibocsátást


Jóváhagyások / Specifikációk

ACEA A3 · ACEA B4 · API SN PLUS · BMW Longlife-98 · MB-Approval 229.3 · VW 502 00 · VW 505 00

A LIQUI MOLY ajánlja ezt a terméket olyan járművekhez vagy egységekhez, amelyeknél az alábbi specifikációk vagy eredeti pótalkatrész-számok meg vannak adva:
Opel GM-LL-A-025 · Opel GM-LL-B-025 · Renault RN 0700 · Renault RN 0710


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték Szabvány
SAE osztály (motorolaj) 5W-40 SAE J300
Sűrűség 15 °C-on 0,855 g/cm³ DIN 51757
Viszkozitás 40 °C-on 83,0 mm²/s ASTM D7042
Viszkozitás 100 °C-on 13,9 mm²/s ASTM D7042
Viszkozitás −35 °C-on (MRV) < 60 000 mPas ASTM D4684
Viszkozitás −30 °C-on (CCS) ≤ 6 600 mPas ASTM D5293
Viszkozitási index 170 DIN ISO 2909
HTHS 150 °C-on > 3,5 mPas ASTM D5481
Dermedéspont −36 °C DIN ISO 3016
Párolgási veszteség (Noack) 11,0 % CEC-L-40-A-93
Lobbanáspont 230 °C DIN ISO 2592
Összes bázisszám 11,0 mg KOH/g DIN ISO 3771
Szulfáthamu 1,0–1,6 g/100 g DIN 51575
Szín (ASTM) L 3,0 DIN ISO 2049

Felhasználási terület

Ideális modern benzin- és dízelmotorokhoz több-szelepes technológiával és turbófeltöltéssel, valamint töltőlevegő-hűtéssel vagy anélkül.
Alkalmas CNG/LPG-üzemű személygépkocsikhoz is.
Különösen javasolt hosszú olajcsere-periódusokhoz és nagy igénybevételű motorokhoz.


Alkalmazás

A jármű és a motor gyártójának előírásait be kell tartani.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 624Ft /L | Br 3 332Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL11315
Br 15 357Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 023Ft/L | Br 3 840Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 15 357Ft Br. 13 210Ft / db Br. 52 838Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 8 591Ft)
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SP
Chrysler MS-6395
Fiat 9.55535-CR1
Ford WSS-M2C 946-A
Ford WSS-M2C 946-B1
Ford WSS-M2C 961-A1
GM 6094 M
GM dexos1 Gen3
ILSAC GF-6A

Liqui Moly Molygen New Generation 5W-30

Kategória: Szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj
Viszkozitás: SAE 5W-30
Kiszerelések: 1L, 4L, 5L

 Termékleírás

A Liqui Moly Molygen New Generation 5W-30 egy csúcstechnológiás, szintetikus motorolaj, amelyet kifejezetten a modern benzin- és dízelmotorok igényeihez fejlesztettek ki. A Molygen technológia révén kiváló kopásvédelmet és tisztaságot biztosít a motor számára, miközben hozzájárul az üzemanyag-fogyasztás csökkentéséhez.

Főbb jellemzők

  • Kiváló kopásvédelem: A Molygen technológia aktív kopásvédelmet nyújt, meghosszabbítva ezzel a motor élettartamát.

  • Üzemanyag-megtakarítás: Az alacsony súrlódású formulának köszönhetően csökkenti az üzemanyag-fogyasztást.

  • Motor tisztaság: Hatékonyan tisztítja a motort, megakadályozva a lerakódások kialakulását.

  • Kiváló hidegindítás: Gyors olajáramlást biztosít alacsony hőmérsékleten is, megkönnyítve ezzel a hidegindítást.

  • Stabilitás: Magas hőmérsékleten is megőrzi viszkozitását, biztosítva a motor optimális működését.

Alkalmazási terület

Ideális választás modern benzin- és dízelmotorokhoz, beleértve a közvetlen befecskendezésű, turbófeltöltős és részecskeszűrővel (DPF) ellátott motorokat is. Különösen ajánlott olyan járművekhez, amelyek hosszabb olajcsere-intervallumokat igényelnek.

Jóváhagyások és ajánlások

  • API: SP

  • ILSAC: GF-6A

  • Gyártói ajánlások: Chrysler MS-6395, Fiat 9.55535-CR1, Ford WSS-M2C 946-A/B1, GM dexos1 Gen 3, Honda, Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Toyota.

 Elérhető kiszerelések

  • 1 liter

  • 4 liter

  • 5 liter


Ez a motorolaj kiváló választás mindazok számára, akik a legmodernebb technológiát keresik járművük motorjának védelme és teljesítményének optimalizálása érdekében. A Molygen technológia nemcsak a motor élettartamát növeli meg, hanem hozzájárul az üzemanyag-fogyasztás csökkentéséhez is.


Termék információk: 4L Egységár: N°3 023Ft /L | Br 3 840Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11002
Br 3 239Ft
Egységár: N°2 550Ft/L | Br 3 239Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN Plus
ILSAC GF-5
Chrysler MS-6395
Fiat 9.55535-CR1
Ford WSS-M2C 947-A
Ford WSS-M2C 947-B1
Ford WSS-M2C962-A1
GM 6094 M
GM dexos1 Gen3
Honda
Hyundai
Isuzu
Kia
Mazda
Mitsubishi
Nissan
Subaru
Toyota

Nagy teljesítményű, üzemanyag-takarékos motorolaj négyévszakos használatra. A nem hagyományos alapolajok és a legfejlettebb adaléktechnológia, valamint a  Molygen speciális adalék kombinációja garantálja azt a kis viszkozitású, nagy nyírási szilárdságú motorolajat, amely megbízhatóan akadályozza meg a lerakódásokat,  csökkenti a motorsúrlódást és optimális védelmet nyújt a kopás ellen. Ez az üzemanyag-fogyasztás csökkenéséhez és a motor élettartamának növeléséhez vezet.

Alkalmazási terület:

Optimális a modern japán és amerikai, többszelepes, turbófeltöltős, valamint töltőlevegő-hűtős vagy anélküli benzin- vagy dízelmotorokhoz. A motor védelmére és  értékének megőrzésére hosszú olajcsereidőközök és magas követelmények esetén.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 550Ft /L | Br 3 239Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL16845
Br 16 375Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 224Ft/L | Br 4 094Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 16 375Ft Br. 14 447Ft / db Br. 57 785Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 7 712Ft)
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN Plus
ILSAC GF-5
Chrysler MS-6395
Fiat 9.55535-CR1
Ford WSS-M2C 947-A
Ford WSS-M2C 947-B1
Ford WSS-M2C962-A1
GM 6094 M
GM dexos1 Gen3
Honda
Hyundai
Isuzu
Kia
Mazda
Mitsubishi
Nissan
Subaru
Toyota

Nagy teljesítményű, üzemanyag-takarékos motorolaj négyévszakos használatra. A nem hagyományos alapolajok és a legfejlettebb adaléktechnológia, valamint a  Molygen speciális adalék kombinációja garantálja azt a kis viszkozitású, nagy nyírási szilárdságú motorolajat, amely megbízhatóan akadályozza meg a lerakódásokat,  csökkenti a motorsúrlódást és optimális védelmet nyújt a kopás ellen. Ez az üzemanyag-fogyasztás csökkenéséhez és a motor élettartamának növeléséhez vezet.

Alkalmazási terület:

Optimális a modern japán és amerikai, többszelepes, turbófeltöltős, valamint töltőlevegő-hűtős vagy anélküli benzin- vagy dízelmotorokhoz. A motor védelmére és  értékének megőrzésére hosszú olajcsereidőközök és magas követelmények esetén.


Termék információk: 4L Egységár: N°3 224Ft /L | Br 4 094Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL17127
Br 4 040Ft
Egységár: N°3 181Ft/L | Br 4 040Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 23 db
+
-
4 040Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
 API SP
Chrysler MS-6395
Fiat 9.55535-CR1
Ford WSS-M2C 930-A
Ford WSS-M2C 945-A
Ford WSS-M2C 945-B1
Ford WSS-M2C 960-A1
GM 6094 M
GM dexos1 Gen3
ILSAC GF-6A

Nagy teljesítményű, üzemanyag-takarékos motorolaj négyévszakos használatra. A nem hagyományos alapolajok és a legfejlettebb adaléktechnológia, valamint a  Molygen speciális adalék kombinációja garantálja azt a kis viszkozitású, nagy nyírási szilárdságú motorolajat, amely megbízhatóan akadályozza meg a lerakódásokat,  csökkenti a motorsúrlódást és optimális védelmet nyújt a kopás ellen. Ez az üzemanyag-fogyasztás csökkenéséhez és a motor élettartamának növeléséhez vezet.

Alkalmazási terület:

Optimális a modern japán és amerikai, többszelepes, turbófeltöltős, valamint töltőlevegő-hűtős vagy anélküli benzin- vagy dízelmotorokhoz. A motor védelmére és  értékének megőrzésére hosszú olajcsereidőközök és magas követelmények esetén.


Termék információk: 1L Egységár: N°3 181Ft /L | Br 4 040Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W20
Cikkszám: NYL16847
Br 16 804Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 647Ft/L | Br 3 361Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 29 db
+
-
16 804Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 16 804Ft Br. 15 761Ft / db Br. 63 043Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 4 171Ft)
+
-
63 043Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
 API SP
Chrysler MS-6395
Fiat 9.55535-CR1
Ford WSS-M2C 930-A
Ford WSS-M2C 945-A
Ford WSS-M2C 945-B1
Ford WSS-M2C 960-A1
GM 6094 M
GM dexos1 Gen3
ILSAC GF-6A

Nagy teljesítményű, üzemanyag-takarékos motorolaj négyévszakos használatra. A nem hagyományos alapolajok és a legfejlettebb adaléktechnológia, valamint a  Molygen speciális adalék kombinációja garantálja azt a kis viszkozitású, nagy nyírási szilárdságú motorolajat, amely megbízhatóan akadályozza meg a lerakódásokat,  csökkenti a motorsúrlódást és optimális védelmet nyújt a kopás ellen. Ez az üzemanyag-fogyasztás csökkenéséhez és a motor élettartamának növeléséhez vezet.

Alkalmazási terület:

Optimális a modern japán és amerikai, többszelepes, turbófeltöltős, valamint töltőlevegő-hűtős vagy anélküli benzin- vagy dízelmotorokhoz. A motor védelmére és  értékének megőrzésére hosszú olajcsereidőközök és magas követelmények esetén.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 647Ft /L | Br 3 361Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W20
Cikkszám: NYL17101
Br 3 998Ft
Egységár: N°3 148Ft/L | Br 3 998Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 39 db
+
-
3 998Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SP
Chrysler MS-6395
Fiat 9.55535-CR1
Ford WSS-M2C 946-A
Ford WSS-M2C 946-B1
Ford WSS-M2C 961-A1
GM 6094 M
GM dexos1 Gen3
ILSAC GF-6A

Liqui Moly Molygen New Generation 5W-30

Kategória: Szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj
Viszkozitás: SAE 5W-30
Kiszerelések: 1L, 4L, 5L

 Termékleírás

A Liqui Moly Molygen New Generation 5W-30 egy csúcstechnológiás, szintetikus motorolaj, amelyet kifejezetten a modern benzin- és dízelmotorok igényeihez fejlesztettek ki. A Molygen technológia révén kiváló kopásvédelmet és tisztaságot biztosít a motor számára, miközben hozzájárul az üzemanyag-fogyasztás csökkentéséhez.

Főbb jellemzők

  • Kiváló kopásvédelem: A Molygen technológia aktív kopásvédelmet nyújt, meghosszabbítva ezzel a motor élettartamát.

  • Üzemanyag-megtakarítás: Az alacsony súrlódású formulának köszönhetően csökkenti az üzemanyag-fogyasztást.

  • Motor tisztaság: Hatékonyan tisztítja a motort, megakadályozva a lerakódások kialakulását.

  • Kiváló hidegindítás: Gyors olajáramlást biztosít alacsony hőmérsékleten is, megkönnyítve ezzel a hidegindítást.

  • Stabilitás: Magas hőmérsékleten is megőrzi viszkozitását, biztosítva a motor optimális működését.

Alkalmazási terület

Ideális választás modern benzin- és dízelmotorokhoz, beleértve a közvetlen befecskendezésű, turbófeltöltős és részecskeszűrővel (DPF) ellátott motorokat is. Különösen ajánlott olyan járművekhez, amelyek hosszabb olajcsere-intervallumokat igényelnek.

Jóváhagyások és ajánlások

  • API: SP

  • ILSAC: GF-6A

  • Gyártói ajánlások: Chrysler MS-6395, Fiat 9.55535-CR1, Ford WSS-M2C 946-A/B1, GM dexos1 Gen 3, Honda, Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Toyota.

 Elérhető kiszerelések

  • 1 liter

  • 4 liter

  • 5 liter


Ez a motorolaj kiváló választás mindazok számára, akik a legmodernebb technológiát keresik járművük motorjának védelme és teljesítményének optimalizálása érdekében. A Molygen technológia nemcsak a motor élettartamát növeli meg, hanem hozzájárul az üzemanyag-fogyasztás csökkentéséhez is.


Termék információk: 1L Egységár: N°3 148Ft /L | Br 3 998Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL17102
Br 17 129Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 698Ft/L | Br 3 426Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 17 129Ft Br. 15 393Ft / db Br. 61 570Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 6 945Ft)
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SP
Chrysler MS-6395
Fiat 9.55535-CR1
Ford WSS-M2C 946-A
Ford WSS-M2C 946-B1
Ford WSS-M2C 961-A1
GM 6094 M
GM dexos1 Gen3
ILSAC GF-6A

Liqui Moly Molygen New Generation 5W-30

Kategória: Szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj
Viszkozitás: SAE 5W-30
Kiszerelések: 1L, 4L, 5L

 Termékleírás

A Liqui Moly Molygen New Generation 5W-30 egy csúcstechnológiás, szintetikus motorolaj, amelyet kifejezetten a modern benzin- és dízelmotorok igényeihez fejlesztettek ki. A Molygen technológia révén kiváló kopásvédelmet és tisztaságot biztosít a motor számára, miközben hozzájárul az üzemanyag-fogyasztás csökkentéséhez.

Főbb jellemzők

  • Kiváló kopásvédelem: A Molygen technológia aktív kopásvédelmet nyújt, meghosszabbítva ezzel a motor élettartamát.

  • Üzemanyag-megtakarítás: Az alacsony súrlódású formulának köszönhetően csökkenti az üzemanyag-fogyasztást.

  • Motor tisztaság: Hatékonyan tisztítja a motort, megakadályozva a lerakódások kialakulását.

  • Kiváló hidegindítás: Gyors olajáramlást biztosít alacsony hőmérsékleten is, megkönnyítve ezzel a hidegindítást.

  • Stabilitás: Magas hőmérsékleten is megőrzi viszkozitását, biztosítva a motor optimális működését.

Alkalmazási terület

Ideális választás modern benzin- és dízelmotorokhoz, beleértve a közvetlen befecskendezésű, turbófeltöltős és részecskeszűrővel (DPF) ellátott motorokat is. Különösen ajánlott olyan járművekhez, amelyek hosszabb olajcsere-intervallumokat igényelnek.

Jóváhagyások és ajánlások

  • API: SP

  • ILSAC: GF-6A

  • Gyártói ajánlások: Chrysler MS-6395, Fiat 9.55535-CR1, Ford WSS-M2C 946-A/B1, GM dexos1 Gen 3, Honda, Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Toyota.

 Elérhető kiszerelések

  • 1 liter

  • 4 liter

  • 5 liter


Ez a motorolaj kiváló választás mindazok számára, akik a legmodernebb technológiát keresik járművük motorjának védelme és teljesítményének optimalizálása érdekében. A Molygen technológia nemcsak a motor élettartamát növeli meg, hanem hozzájárul az üzemanyag-fogyasztás csökkentéséhez is.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 698Ft /L | Br 3 426Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL17100
Br 4 298Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 384Ft/L | Br 4 298Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
4 298Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 4 298Ft Br. 4 053Ft / db Br. 48 636Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 2 937Ft)
+
-
48 636Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API SN
BMW Longlife-01 (bis MJ 2018)
Fiat 9.55535-H2
Fiat 9.55535-N2
Fiat 9.55535-Z2
MB 229.5
Opel GM-LL-B-025
Porsche A40
Renault RN 0700
Renault RN 0710
VW 502 00
VW 505 00

LIQUI MOLY Molygen New Generation SAE 5W-40

Leírás:

Teljesen szintetikus LIQUI MOLY motorolaj különleges adalékcsomaggal. Az erőteljes MFC (Molecular Friction Control) technológia meggátolja a lerakódások kialakulását, miközben csökkenti a súrlódási veszteséget. A szinergikus hatás révén optimális kopásvédelem érhető el még extrém üzemi körülmények között is. Az eredmények között szerepel a csökkentett üzemanyag-fogyasztás és a megnövelt motorélettartam. Az olaj jellegzetes fluoreszkáló zöld színe az MFC-technológiát tükrözi.


Tulajdonságok:

  • Kiemelkedő motor tisztaság

  • Kiváló viselkedés alacsony és magas hőmérsékleten

  • Csökkenti a súrlódást és a kopást

  • Kiváló öregedésállóság

  • Kiemelkedő kopásvédelem

  • Keverhető minden kereskedelmi forgalomban kapható motorolajjal

  • Megbízható kenés extrém körülmények között is

  • Magas nyírásstabilitás

  • Tökéletesen alkalmas turbófeltöltőkkel és katalizátorral szerelt motorokhoz

  • Azonnali kenés hidegindítás után


Ajánlott alkalmazási terület:

Benzinmotorokhoz, ahol az aktuális szabványoknak megfelelő motorolaj használata előírt vagy ajánlott. Tesztelve turbófeltöltőkkel és katalizátorral való használatra is.


Jóváhagyások / Ajánlások:

A LIQUI MOLY ezt a terméket az alábbi specifikációk és gyártói előírások szerint is ajánlja:

  • ACEA A3 / B4

  • API SN

  • BMW Longlife-01 (2018-ig)

  • Fiat 9.55535-H2 / N2 / Z2

  • GWM

  • HAVAL

  • MB 229.5

  • Opel GM-LL-B-025

  • Porsche A40

  • Renault RN 0700 / RN 0710

  • VW 502 00 / 505 00


Műszaki adatok:

Paraméter Érték
SAE-osztály 5W-40
Sűrűség 15 °C-on 0,850 g/cm³
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on 90,0 mm²/s
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on 14,5 mm²/s
CCS viszkozitás -30 °C-on ≤ 6600 mPas
MRV viszkozitás -35 °C-on < 60000 mPas
Viszkozitási index 170
HTHS viszkozitás 150 °C-on ≥ 3,5 mPas
Dermedéspont -38 °C
Párolgási veszteség (Noack) 10,0%
Lobbanáspont 220 °C
Összbázisszám (TBN) 11,3 mg KOH/g
Szulfáthamu 1,0 – 1,6 g/100g
Szín / megjelenés fluoreszkáló zöld

Termék információk: 1L Egységár: N°3 384Ft /L | Br 4 298Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL11316
Br 15 779Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 106Ft/L | Br 3 945Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 30 db
+
-
15 779Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 15 779Ft Br. 14 363Ft / db Br. 57 450Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 5 665Ft)
+
-
57 450Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API SN
BMW Longlife-01 (bis MJ 2018)
Fiat 9.55535-H2
Fiat 9.55535-N2
Fiat 9.55535-Z2
MB 229.5
Opel GM-LL-B-025
Porsche A40
Renault RN 0700
Renault RN 0710
VW 502 00
VW 505 00

LIQUI MOLY Molygen New Generation SAE 5W-40

Leírás:

Teljesen szintetikus LIQUI MOLY motorolaj különleges adalékcsomaggal. Az erőteljes MFC (Molecular Friction Control) technológia meggátolja a lerakódások kialakulását, miközben csökkenti a súrlódási veszteséget. A szinergikus hatás révén optimális kopásvédelem érhető el még extrém üzemi körülmények között is. Az eredmények között szerepel a csökkentett üzemanyag-fogyasztás és a megnövelt motorélettartam. Az olaj jellegzetes fluoreszkáló zöld színe az MFC-technológiát tükrözi.


Tulajdonságok:

  • Kiemelkedő motor tisztaság

  • Kiváló viselkedés alacsony és magas hőmérsékleten

  • Csökkenti a súrlódást és a kopást

  • Kiváló öregedésállóság

  • Kiemelkedő kopásvédelem

  • Keverhető minden kereskedelmi forgalomban kapható motorolajjal

  • Megbízható kenés extrém körülmények között is

  • Magas nyírásstabilitás

  • Tökéletesen alkalmas turbófeltöltőkkel és katalizátorral szerelt motorokhoz

  • Azonnali kenés hidegindítás után


Ajánlott alkalmazási terület:

Benzinmotorokhoz, ahol az aktuális szabványoknak megfelelő motorolaj használata előírt vagy ajánlott. Tesztelve turbófeltöltőkkel és katalizátorral való használatra is.


Jóváhagyások / Ajánlások:

A LIQUI MOLY ezt a terméket az alábbi specifikációk és gyártói előírások szerint is ajánlja:

  • ACEA A3 / B4

  • API SN

  • BMW Longlife-01 (2018-ig)

  • Fiat 9.55535-H2 / N2 / Z2

  • GWM

  • HAVAL

  • MB 229.5

  • Opel GM-LL-B-025

  • Porsche A40

  • Renault RN 0700 / RN 0710

  • VW 502 00 / 505 00


Műszaki adatok:

Paraméter Érték
SAE-osztály 5W-40
Sűrűség 15 °C-on 0,850 g/cm³
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on 90,0 mm²/s
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on 14,5 mm²/s
CCS viszkozitás -30 °C-on ≤ 6600 mPas
MRV viszkozitás -35 °C-on < 60000 mPas
Viszkozitási index 170
HTHS viszkozitás 150 °C-on ≥ 3,5 mPas
Dermedéspont -38 °C
Párolgási veszteség (Noack) 10,0%
Lobbanáspont 220 °C
Összbázisszám (TBN) 11,3 mg KOH/g
Szulfáthamu 1,0 – 1,6 g/100g
Szín / megjelenés fluoreszkáló zöld

Termék információk: 4L Egységár: N°3 106Ft /L | Br 3 945Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL17104
Br 19 373Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 051Ft/L | Br 3 875Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 19 373Ft Br. 17 106Ft / db Br. 68 423Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 9 068Ft)
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API SN
BMW Longlife-01 (bis MJ 2018)
Fiat 9.55535-H2
Fiat 9.55535-N2
Fiat 9.55535-Z2
MB 229.5
Opel GM-LL-B-025
Porsche A40
Renault RN 0700
Renault RN 0710
VW 502 00
VW 505 00

LIQUI MOLY Molygen New Generation SAE 5W-40

Leírás:

Teljesen szintetikus LIQUI MOLY motorolaj különleges adalékcsomaggal. Az erőteljes MFC (Molecular Friction Control) technológia meggátolja a lerakódások kialakulását, miközben csökkenti a súrlódási veszteséget. A szinergikus hatás révén optimális kopásvédelem érhető el még extrém üzemi körülmények között is. Az eredmények között szerepel a csökkentett üzemanyag-fogyasztás és a megnövelt motorélettartam. Az olaj jellegzetes fluoreszkáló zöld színe az MFC-technológiát tükrözi.


Tulajdonságok:

  • Kiemelkedő motor tisztaság

  • Kiváló viselkedés alacsony és magas hőmérsékleten

  • Csökkenti a súrlódást és a kopást

  • Kiváló öregedésállóság

  • Kiemelkedő kopásvédelem

  • Keverhető minden kereskedelmi forgalomban kapható motorolajjal

  • Megbízható kenés extrém körülmények között is

  • Magas nyírásstabilitás

  • Tökéletesen alkalmas turbófeltöltőkkel és katalizátorral szerelt motorokhoz

  • Azonnali kenés hidegindítás után


Ajánlott alkalmazási terület:

Benzinmotorokhoz, ahol az aktuális szabványoknak megfelelő motorolaj használata előírt vagy ajánlott. Tesztelve turbófeltöltőkkel és katalizátorral való használatra is.


Jóváhagyások / Ajánlások:

A LIQUI MOLY ezt a terméket az alábbi specifikációk és gyártói előírások szerint is ajánlja:

  • ACEA A3 / B4

  • API SN

  • BMW Longlife-01 (2018-ig)

  • Fiat 9.55535-H2 / N2 / Z2

  • GWM

  • HAVAL

  • MB 229.5

  • Opel GM-LL-B-025

  • Porsche A40

  • Renault RN 0700 / RN 0710

  • VW 502 00 / 505 00


Műszaki adatok:

Paraméter Érték
SAE-osztály 5W-40
Sűrűség 15 °C-on 0,850 g/cm³
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on 90,0 mm²/s
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on 14,5 mm²/s
CCS viszkozitás -30 °C-on ≤ 6600 mPas
MRV viszkozitás -35 °C-on < 60000 mPas
Viszkozitási index 170
HTHS viszkozitás 150 °C-on ≥ 3,5 mPas
Dermedéspont -38 °C
Párolgási veszteség (Noack) 10,0%
Lobbanáspont 220 °C
Összbázisszám (TBN) 11,3 mg KOH/g
Szulfáthamu 1,0 – 1,6 g/100g
Szín / megjelenés fluoreszkáló zöld

Termék információk: 5L Egységár: N°3 051Ft /L | Br 3 875Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W40
TOVÁBBI TERMÉKEK
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Olajkereső
Support