Cikkszám: NYL13475
Br 173 626Ft
Egységár: N°2 279Ft/L | Br 2 894Ft/L
Kiszerelés: 60L
Készleten: 14 db
+
-
173 626Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
BMW Longlife-04
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
OPEL OV 040 1547 - D30
OPEL OV 040 1547 - G30
PORSCHE C30
VW 504 00
VW 507 00

Szintetikus technológiával előállított Low SAPS motorolaj benzin- és dízelüzemű motorokhoz. Különösen ajánlott a VW csoport részecskeszűrős dízelmotorjaihoz, amely megfelel a jelenlegi legszigorúbb követelményeknek.


Termék információk: 60L Egységár: N°2 279Ft /L | Br 2 894Ft /L Gyártó: TOTAL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL13558
Br 2 956Ft
Egységár: N°2 327Ft/L | Br 2 956Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
2 956Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API CF
API SN PLUS
ACEA C3
BMW LL-04
CHRYSLER MS-11106
FIAT 9.55535-S3
MB-APPROVAL 229.52
OPEL GM DEXOS 2
OV 040 1547 - D30
OV 040 1547 - G30
VW 505.01
HYUNDAI MOTORS
Csökkentett környezetterhelés: A TOTAL QUARTZ INEO MC3 5W-30 biztosítja a háromutas katalizátorok és részecskeszűrők optimális működését, amely így csökkenti az NOx, CO2, CO részecskék kibocsátást, továbbá garantálja a gyártók és az Euro V környezetvédelmi szabványok által meghatározott teljesítmény szinteknek való megfelelést.

Kipufogógáz-utókezelő rendszer hosszabb élettartammal: Ez az olaj úgy hosszabbítja meg a kipufogógáz-utókezelő rendszerek élettartamát, hogy megakadályozza a DPF és a háromutas katalizátor eltömődését és feltöltődését.

Motor védelem és tisztaság: A hőmérsékleti ingadozásokkal szembeni kiváló ellenállás garantálja a motor alkatrészeinek tartósságát és az optimális teljesítmény szintet minden körülmény esetén.

Hosszabb olajcsere periódusok: A TOTAL QUARTZ INEO MC3 5W-30 megfelel a legszigorúbb gyártói szerviz ütemezéseknek, mivel rendkívül hosszú periódusokat tesz lehetővé.

Termék információk: 1L Egységár: N°2 327Ft /L | Br 2 956Ft /L Gyártó: TOTAL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL13439
Br 15 285Ft
Egységár: N°2 407Ft/L | Br 3 057Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
15 285Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API CF
API SN PLUS
ACEA C3
BMW LL-04
CHRYSLER MS-11106
FIAT 9.55535-S3
MB-APPROVAL 229.52
OPEL GM DEXOS 2
OV 040 1547 - D30
OV 040 1547 - G30
VW 505.01
HYUNDAI MOTORS
Csökkentett környezetterhelés: A TOTAL QUARTZ INEO MC3 5W-30 biztosítja a háromutas katalizátorok és részecskeszűrők optimális működését, amely így csökkenti az NOx, CO2, CO részecskék kibocsátást, továbbá garantálja a gyártók és az Euro V környezetvédelmi szabványok által meghatározott teljesítmény szinteknek való megfelelést.

Kipufogógáz-utókezelő rendszer hosszabb élettartammal: Ez az olaj úgy hosszabbítja meg a kipufogógáz-utókezelő rendszerek élettartamát, hogy megakadályozza a DPF és a háromutas katalizátor eltömődését és feltöltődését.

Motor védelem és tisztaság: A hőmérsékleti ingadozásokkal szembeni kiváló ellenállás garantálja a motor alkatrészeinek tartósságát és az optimális teljesítmény szintet minden körülmény esetén.

Hosszabb olajcsere periódusok: A TOTAL QUARTZ INEO MC3 5W-30 megfelel a legszigorúbb gyártói szerviz ütemezéseknek, mivel rendkívül hosszú periódusokat tesz lehetővé.

Termék információk: 5L Egységár: N°2 407Ft /L | Br 3 057Ft /L Gyártó: TOTAL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL13598
Br 142 761Ft
Egységár: N°1 874Ft/L | Br 2 380Ft/L
Kiszerelés: 60L
Készleten: 24 db
+
-
142 761Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API CF
API SN PLUS
ACEA C3
BMW LL-04
CHRYSLER MS-11106
FIAT 9.55535-S3
MB-APPROVAL 229.52
OPEL GM DEXOS 2
OV 040 1547 - D30
OV 040 1547 - G30
VW 505.01
HYUNDAI MOTORS
Csökkentett környezetterhelés: A TOTAL QUARTZ INEO MC3 5W-30 biztosítja a háromutas katalizátorok és részecskeszűrők optimális működését, amely így csökkenti az NOx, CO2, CO részecskék kibocsátást, továbbá garantálja a gyártók és az Euro V környezetvédelmi szabványok által meghatározott teljesítmény szinteknek való megfelelést.

Kipufogógáz-utókezelő rendszer hosszabb élettartammal: Ez az olaj úgy hosszabbítja meg a kipufogógáz-utókezelő rendszerek élettartamát, hogy megakadályozza a DPF és a háromutas katalizátor eltömődését és feltöltődését.

Motor védelem és tisztaság: A hőmérsékleti ingadozásokkal szembeni kiváló ellenállás garantálja a motor alkatrészeinek tartósságát és az optimális teljesítmény szintet minden körülmény esetén.

Hosszabb olajcsere periódusok: A TOTAL QUARTZ INEO MC3 5W-30 megfelel a legszigorúbb gyártói szerviz ütemezéseknek, mivel rendkívül hosszú periódusokat tesz lehetővé.

Termék információk: 60L Egységár: N°1 874Ft /L | Br 2 380Ft /L Gyártó: TOTAL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11071
Br 14 579Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 296Ft/L | Br 2 916Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 47 db
+
-
14 579Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 14 579Ft Br. 14 219Ft / db Br. 42 655Ft / 1 karton3 db/karton (Megtakarítás. 1 081Ft)
+
-
42 655Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C2
ACEA C3
API CF
API SN
GM DEXOS®2™
MB-APPROVAL 229.52
OV 040 1547 - D30

EZ A TERMÉK VÁLTJA FEL A KORÁBI QUARTZ 9000 ENERGY HKS D 5W30-AS TERMÉKET. 

Csökkentett környezetterhelés: A TOTAL QUARTZ INEO MDC 5W30 úgy lett fejlesztve, hogy megvédje a károsanyag kibocsájtást csökkentő rendszerek működését, mint pl a részecskeszűrő és a 3 utas katalizátor. A szennyezőanyag kibocsátás csökkenés ezért csökkentett (NOx, a HC; CO; részecskék)

A motor élettartama: Ez az olaj biztosítja a motor optimális élettartamát a kopásálló tulajdonságokkal, amelyek védik a motor legérzékenyebb alkatrészeit.

Motor védelem és tisztaság: Kiváló hőmérséklet változásnak való ellenálló képességének köszönhetően garantálja a motor kiváló védelmét és optimális teljesítményét minden körülmények között.
 
Olajcsere periódusok: A TOTAL QUARTZ INEO MDC 5W30 kielégíti a legigényesebb gyártói szerviz előírásokat, lehetővé téve az extra hosszú olajcsere-intervallumokat.
 

Termék információk: 5L Egységár: N°2 296Ft /L | Br 2 916Ft /L Gyártó: TOTAL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL13583
Br 3 446Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 713Ft/L | Br 3 446Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 3 446Ft Br. 3 403Ft / db Br. 40 834Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 514Ft)
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C2
ACEA C3
API CF
API SN
GM DEXOS®2™
MB-APPROVAL 229.52
OV 040 1547 - D30

EZ A TERMÉK VÁLTJA FEL A KORÁBI QUARTZ 9000 ENERGY HKS D 5W30-AS TERMÉKET. 

Csökkentett környezetterhelés: A TOTAL QUARTZ INEO MDC 5W30 úgy lett fejlesztve, hogy megvédje a károsanyag kibocsájtást csökkentő rendszerek működését, mint pl a részecskeszűrő és a 3 utas katalizátor. A szennyezőanyag kibocsátás csökkenés ezért csökkentett (NOx, a HC; CO; részecskék)

A motor élettartama: Ez az olaj biztosítja a motor optimális élettartamát a kopásálló tulajdonságokkal, amelyek védik a motor legérzékenyebb alkatrészeit.

Motor védelem és tisztaság: Kiváló hőmérséklet változásnak való ellenálló képességének köszönhetően garantálja a motor kiváló védelmét és optimális teljesítményét minden körülmények között.
 
Olajcsere periódusok: A TOTAL QUARTZ INEO MDC 5W30 kielégíti a legigényesebb gyártói szerviz előírásokat, lehetővé téve az extra hosszú olajcsere-intervallumokat.
 

Termék információk: 1L Egységár: N°2 713Ft /L | Br 3 446Ft /L Gyártó: TOTAL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL17003
Br 4 875Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 838Ft/L | Br 4 875Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 49 db
+
-
4 875Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 4 875Ft Br. 4 802Ft / db Br. 57 613Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 879Ft)
+
-
57 613Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

STELLANTIS FPW9.55535-DH1

Quartz Ineo Pro 0W-30

Fő adatok

  • Személy- és kishaszonjárművekhez
  • Benzin- és dízelmotorokhoz
  • SAE 0W-30
  • Fejlett szintetikus technológia
  • Low SAPS
  • Gyártói jóváhagyás: STELLANTIS FPW9.55535-DH1

Alkalmazás

A Quartz Ineo Pro 0W-30 egy csúcstechnológiájú, fejlett szintetikus motorolaj, amely kiemelkedő teljesítményt nyújt a turbófeltöltő tisztaságának megőrzésében és a kopás csökkentésében. A Stellantis és a TotalEnergies Lubrifiants műszaki csapatainak szoros együttműködésének köszönhetően a termék hivatalos STELLANTIS FPW9.55535-DH1 jóváhagyással rendelkezik.

A Quartz Ineo Pro 0W-30 kifejezetten a 2,2 literes dízelmotorokhoz készült, amelyeket az európai Stellantis kishaszonjárművekben alkalmaznak, és amelyekhez a STELLANTIS FPW9.55535-DH1 előírásnak megfelelő, nagy teljesítményű kenőanyag szükséges.

A Quartz Ineo Pro 0W-30 választásával nemcsak egy nagy teljesítményű kenőanyagot kap, hanem hozzájárul a motor élettartamának növeléséhez és a kedvezőbb üzemanyag-fogyasztáshoz is.

Technológia – Age-Resistance

A következő generációs olaj a kiemelkedő védelemért.

Az Age-Resistance technológia hosszú távú, szakértői védelmet nyújt a mindennapi igénybevétellel szemben. Egyedülálló, hiperaktív molekulákból álló összetétele erős, vastag olajfilmet képez az érintett motoralkatrészeken. Ez átfogó védelmet biztosít a különféle hatásokkal szemben, a kopástól egészen az olaj oxidációjáig, még szélsőséges hőmérsékleteken is.

Fő előnyök

  • Kiemelkedő kopásvédelem
  • Magas ellenállás az LSPI-vel (Low Speed Pre-Ignition – alacsony fordulatszám melletti korai gyújtás) szemben
  • Hosszabb részecskeszűrő-élettartam
  • Optimális védelem a motor szennyeződéseivel szemben

Jellemzők

  • Viszkozitási osztály: 0W-30
  • Kinematikai viszkozitás 40 °C-on: 53,3 mm²/s
  • Kinematikai viszkozitás 100 °C-on: 9,64 mm²/s
  • Sűrűség 15 °C-on: 843 kg/m³
  • Viszkozitási index: 167
  • Dermedéspont: -51 °C
  • Lobbanáspont: >210 °C

Használati javaslat

Használat előtt mindig ellenőrizni kell a jármű karbantartási útmutatóját. Az olajcserét a gyártó ajánlásainak megfelelően kell elvégezni. A terméket nem szabad 60 °C feletti hőmérsékleten tárolni, és védeni kell a napfénytől, az erős hidegtől és a szélsőséges hőmérséklet-ingadozástól.


Termék információk: 1L Egységár: N°3 838Ft /L | Br 4 875Ft /L Gyártó: TOTAL Viszkozitás: 0W30
Cikkszám: NYL17004
Br 23 987Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 778Ft/L | Br 4 798Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 30 db
+
-
23 987Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 23 987Ft Br. 22 592Ft / db Br. 67 774Ft / 1 karton3 db/karton (Megtakarítás. 4 186Ft)
+
-
67 774Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

STELLANTIS FPW9.55535-DH1

Quartz Ineo Pro 0W-30

Fő adatok

  • Személy- és kishaszonjárművekhez
  • Benzin- és dízelmotorokhoz
  • SAE 0W-30
  • Fejlett szintetikus technológia
  • Low SAPS
  • Gyártói jóváhagyás: STELLANTIS FPW9.55535-DH1

Alkalmazás

A Quartz Ineo Pro 0W-30 egy csúcstechnológiájú, fejlett szintetikus motorolaj, amely kiemelkedő teljesítményt nyújt a turbófeltöltő tisztaságának megőrzésében és a kopás csökkentésében. A Stellantis és a TotalEnergies Lubrifiants műszaki csapatainak szoros együttműködésének köszönhetően a termék hivatalos STELLANTIS FPW9.55535-DH1 jóváhagyással rendelkezik.

A Quartz Ineo Pro 0W-30 kifejezetten a 2,2 literes dízelmotorokhoz készült, amelyeket az európai Stellantis kishaszonjárművekben alkalmaznak, és amelyekhez a STELLANTIS FPW9.55535-DH1 előírásnak megfelelő, nagy teljesítményű kenőanyag szükséges.

A Quartz Ineo Pro 0W-30 választásával nemcsak egy nagy teljesítményű kenőanyagot kap, hanem hozzájárul a motor élettartamának növeléséhez és a kedvezőbb üzemanyag-fogyasztáshoz is.

Technológia – Age-Resistance

A következő generációs olaj a kiemelkedő védelemért.

Az Age-Resistance technológia hosszú távú, szakértői védelmet nyújt a mindennapi igénybevétellel szemben. Egyedülálló, hiperaktív molekulákból álló összetétele erős, vastag olajfilmet képez az érintett motoralkatrészeken. Ez átfogó védelmet biztosít a különféle hatásokkal szemben, a kopástól egészen az olaj oxidációjáig, még szélsőséges hőmérsékleteken is.

Fő előnyök

  • Kiemelkedő kopásvédelem
  • Magas ellenállás az LSPI-vel (Low Speed Pre-Ignition – alacsony fordulatszám melletti korai gyújtás) szemben
  • Hosszabb részecskeszűrő-élettartam
  • Optimális védelem a motor szennyeződéseivel szemben

Jellemzők

  • Viszkozitási osztály: 0W-30
  • Kinematikai viszkozitás 40 °C-on: 53,3 mm²/s
  • Kinematikai viszkozitás 100 °C-on: 9,64 mm²/s
  • Sűrűség 15 °C-on: 843 kg/m³
  • Viszkozitási index: 167
  • Dermedéspont: -51 °C
  • Lobbanáspont: >210 °C

Használati javaslat

Használat előtt mindig ellenőrizni kell a jármű karbantartási útmutatóját. Az olajcserét a gyártó ajánlásainak megfelelően kell elvégezni. A terméket nem szabad 60 °C feletti hőmérsékleten tárolni, és védeni kell a napfénytől, az erős hidegtől és a szélsőséges hőmérséklet-ingadozástól.


Termék információk: 5L Egységár: N°3 778Ft /L | Br 4 798Ft /L Gyártó: TOTAL Viszkozitás: 0W30
Cikkszám: NYL11097
Br 4 625Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 641Ft/L | Br 4 625Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
4 625Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 4 625Ft Br. 4 302Ft / db Br. 51 623Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 3 866Ft)
+
-
51 623Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C3
API SN PLUS
PSA B71 2290
PSA B71 2297
STELLANTIS FPW9.55535/03
A Quartz Ineo RCP 5W-30 egy nagy teljesítményű, fejlett szintetikus motorolaj, amelyet kifejezetten az 1,5 literes motorokhoz fejlesztettek ki.
BlueHDi turbófeltöltésű dízelmotorokhoz (beleértve az új Euro 6.2, 6.3 és 6.4 szabványokat is). Ez a motorolaj emellett
PSA B71 2290 jóváhagyást igénylő dízel- és benzinmotorokhoz is alkalmas.

NEMZETKÖZI OSZTÁLYOZÁSOK


Termék információk: 1L Egységár: N°3 641Ft /L | Br 4 625Ft /L Gyártó: TOTAL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL13601
Br 20 310Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 199Ft/L | Br 4 062Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
20 310Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 20 310Ft Br. 19 602Ft / db Br. 58 805Ft / 1 karton3 db/karton (Megtakarítás. 2 125Ft)
+
-
58 805Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C3
API SN PLUS
PSA B71 2290
PSA B71 2297
STELLANTIS FPW9.55535/03
A Quartz Ineo RCP 5W-30 egy nagy teljesítményű, fejlett szintetikus motorolaj, amelyet kifejezetten az 1,5 literes motorokhoz fejlesztettek ki.
BlueHDi turbófeltöltésű dízelmotorokhoz (beleértve az új Euro 6.2, 6.3 és 6.4 szabványokat is). Ez a motorolaj emellett
PSA B71 2290 jóváhagyást igénylő dízel- és benzinmotorokhoz is alkalmas.

NEMZETKÖZI OSZTÁLYOZÁSOK


Termék információk: 5L Egységár: N°3 199Ft /L | Br 4 062Ft /L Gyártó: TOTAL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL16991
Br 195 470Ft  | 
megnézem a több hordós árát is
Egységár: N°2 566Ft/L | Br 3 258Ft/L
Kiszerelés: 60L
Készleten: 10 db
+
-
195 470Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Hordós akciók:
Br. 195 470Ft Br. 187 568Ft / db Br. 375 136Ft / 2 hordó (Megtakarítás. 15 804Ft)
+
-
375 136Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C3
API SN PLUS
PSA B71 2290
PSA B71 2297
STELLANTIS FPW9.55535/03
A Quartz Ineo RCP 5W-30 egy nagy teljesítményű, fejlett szintetikus motorolaj, amelyet kifejezetten az 1,5 literes motorokhoz fejlesztettek ki.
BlueHDi turbófeltöltésű dízelmotorokhoz (beleértve az új Euro 6.2, 6.3 és 6.4 szabványokat is). Ez a motorolaj emellett
PSA B71 2290 jóváhagyást igénylő dízel- és benzinmotorokhoz is alkalmas.

NEMZETKÖZI OSZTÁLYOZÁSOK


Termék információk: 60L Egységár: N°2 566Ft /L | Br 3 258Ft /L Gyártó: TOTAL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL16988
Br 780 320Ft
Egységár: N°2 954Ft/L | Br 3 752Ft/L
Kiszerelés: 208L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C3
API SN PLUS
PSA B71 2290
PSA B71 2297
STELLANTIS FPW9.55535/03
A Quartz Ineo RCP 5W-30 egy nagy teljesítményű, fejlett szintetikus motorolaj, amelyet kifejezetten az 1,5 literes motorokhoz fejlesztettek ki.
BlueHDi turbófeltöltésű dízelmotorokhoz (beleértve az új Euro 6.2, 6.3 és 6.4 szabványokat is). Ez a motorolaj emellett
PSA B71 2290 jóváhagyást igénylő dízel- és benzinmotorokhoz is alkalmas.

NEMZETKÖZI OSZTÁLYOZÁSOK


Termék információk: 208L Egységár: N°2 954Ft /L | Br 3 752Ft /L Gyártó: TOTAL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11075
Br 18 658Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 939Ft/L | Br 3 732Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 41 db
+
-
18 658Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 18 658Ft Br. 18 510Ft / db Br. 55 529Ft / 1 karton3 db/karton (Megtakarítás. 445Ft)
+
-
55 529Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C5
ACEA C6
API SP
CHRYSLER MS-12145
FIAT 9.55535-GSX
FORD WSS-M2C-947-B1
FORD WSS-M2C-962-A1
ILSAC GF-6A
JAGUAR LAND ROVER STJLR.03.5006
MB-229.71
MB-APPROVAL 229.72
OV 040 1547 - A20
VOLVO VCC RBS0-2AE
A Quartz Ineo Xtra EC6 0W-20 egy kiváló teljesítményű, fejlett szintetikus motorolaj, amelyet a prémium autógyártók legújabb generációs motorjaihoz terveztek.
Élvonalbeli technológiája a minimálisra csökkenti a súrlódást, hozzájárulva a motor kivételes üzemanyag-takarékosságához.
A Quartz Ineo Xtra EC6 0W-20 megfelel a legújabb ACEA C6 szabványnak és az API SP (RC) teljesítményszabványnak, védelmet nyújtva az LSPI (Low Speed Pre-ignition) ellen, amely bizonyos szempontból hasonlít a kopogáshoz, és károsíthatja a motort. Manapság az autógyártók olyan motorokat fejlesztenek, amelyek kisebbek, alacsonyabb fordulatszámmal működnek, és még mindig ugyanazt a teljesítményt adják, ezért nagyobb teljesítménysűrűséget fejlesztenek ki, ami kedvez az LSPI eseményeknek.
Nemzetközi osztályozások
A gyártók specifikációi
Jóváhagyott
Visszafelé kompatibilis
Megfelel a követelménynek

Termék információk: 5L Egységár: N°2 939Ft /L | Br 3 732Ft /L Gyártó: TOTAL Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL16986
Br 4 059Ft
Egységár: N°3 196Ft/L | Br 4 059Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 26 db
+
-
4 059Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C5
ACEA C6
API SP
CHRYSLER MS-12145
FIAT 9.55535-GSX
FORD WSS-M2C-947-B1
FORD WSS-M2C-962-A1
ILSAC GF-6A
JAGUAR LAND ROVER STJLR.03.5006
MB-229.71
MB-APPROVAL 229.72
OV 040 1547 - A20
VOLVO VCC RBS0-2AE
A Quartz Ineo Xtra EC6 0W-20 egy kiváló teljesítményű, fejlett szintetikus motorolaj, amelyet a prémium autógyártók legújabb generációs motorjaihoz terveztek.
Élvonalbeli technológiája a minimálisra csökkenti a súrlódást, hozzájárulva a motor kivételes üzemanyag-takarékosságához.
A Quartz Ineo Xtra EC6 0W-20 megfelel a legújabb ACEA C6 szabványnak és az API SP (RC) teljesítményszabványnak, védelmet nyújtva az LSPI (Low Speed Pre-ignition) ellen, amely bizonyos szempontból hasonlít a kopogáshoz, és károsíthatja a motort. Manapság az autógyártók olyan motorokat fejlesztenek, amelyek kisebbek, alacsonyabb fordulatszámmal működnek, és még mindig ugyanazt a teljesítményt adják, ezért nagyobb teljesítménysűrűséget fejlesztenek ki, ami kedvez az LSPI eseményeknek.
Nemzetközi osztályozások
A gyártók specifikációi
Jóváhagyott
Visszafelé kompatibilis
Megfelel a követelménynek

Termék információk: 1L Egységár: N°3 196Ft /L | Br 4 059Ft /L Gyártó: TOTAL Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL11073
Br 13 109Ft
Egységár: N°2 065Ft/L | Br 2 622Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 16 db
+
-
13 109Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C5
API SP
ILSAC GF-6A
A TOTAL QUARTZ INEO XTRA HKR C5 0W-20 egy kiváló teljesítményű, fejlett szintetikus motorolaj, amelyet a prémium autógyártók legújabb generációs dízelmotorjaihoz terveztek.
A TOTAL QUARTZ INEO XTRA HKR C5 0W-20 megfelel a legújabb API SP és ILSAC GF6 szabványoknak, védelmet nyújtva az LSPI (Low Speed Pre-gnition-kopogásos égés) ellen.A TOTAL QUARTZ INEO XTRA HKR C5 0W-20 innovatív összetételét kifejezetten a Kia Motors ajánlja.
 
Nemzetközi osztályozások
A gyártók specifikációi
Jóváhagyott

Termék információk: 5L Egységár: N°2 065Ft /L | Br 2 622Ft /L Gyártó: TOTAL Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL17007
Br 3 384Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 664Ft/L | Br 3 384Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 23 db
+
-
3 384Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 3 384Ft Br. 3 355Ft / db Br. 40 254Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 346Ft)
+
-
40 254Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C5
API SP
ILSAC GF-6A
A TOTAL QUARTZ INEO XTRA HKR C5 0W-20 egy kiváló teljesítményű, fejlett szintetikus motorolaj, amelyet a prémium autógyártók legújabb generációs dízelmotorjaihoz terveztek.
A TOTAL QUARTZ INEO XTRA HKR C5 0W-20 megfelel a legújabb API SP és ILSAC GF6 szabványoknak, védelmet nyújtva az LSPI (Low Speed Pre-gnition-kopogásos égés) ellen.A TOTAL QUARTZ INEO XTRA HKR C5 0W-20 innovatív összetételét kifejezetten a Kia Motors ajánlja.
 
Nemzetközi osztályozások
A gyártók specifikációi
Jóváhagyott

Termék információk: 1L Egységár: N°2 664Ft /L | Br 3 384Ft /L Gyártó: TOTAL Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL13597
Br 3 783Ft
Egységár: N°2 978Ft/L | Br 3 783Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
3 783Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C5
API SN PLUS
FIAT 9.55535-DM1
OV 040 1547 - A20
PSA B71 2010
A TOTAL QUARTZ INEO XTRA FIRST 0W-20 egy szintetikus motorolaj, amelyet a PSA PEUGEOT CITROËN a gyári feltöltéshez és az értékesítés után is használ.

Ez a szennyezést csökkentő szintetikus motorolaj a lehető legjobb védelmet nyújtja a motoroknak a kopás és az eltömődés ellen. Az utóátalakító rendszerek, amelyek érzékenyek a felhasznált kenőanyagokra és költséges karbantarthatóságuk, szintén hosszútávú védelmet kapnak a termék „alacsony SAPS-tartalmának" (alacsony szulfáthamu-, foszfor- és kéntartalom) köszönhetően.

A motorolaj használatával anélkül érhető el üzemanyag-megtakarítás, hogy ehhez változtatni kellene a vezetési stíluson. A legnagyobb kihívást jelentő használati körülményekhez (háztól házig, sportos vezetés, gyakori beindítások, városi vezetés és autópálya) is megfelelő.

A TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W-20 különösen jól használható a legújabb PSA-motoroknál (DV5R és EB2DT), különösen az e-HDI-vel és Stop & Start technológiával szerelt Puretech típusoknál, valamint az új generációs motorolajat igénylő hibrid motoroknál is.

Termék információk: 1L Egységár: N°2 978Ft /L | Br 3 783Ft /L Gyártó: TOTAL Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL13599
Br 18 649Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 937Ft/L | Br 3 730Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
18 649Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 18 649Ft Br. 18 252Ft / db Br. 54 755Ft / 1 karton3 db/karton (Megtakarítás. 1 192Ft)
+
-
54 755Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C5
API SN PLUS
FIAT 9.55535-DM1
OV 040 1547 - A20
PSA B71 2010
A TOTAL QUARTZ INEO XTRA FIRST 0W-20 egy szintetikus motorolaj, amelyet a PSA PEUGEOT CITROËN a gyári feltöltéshez és az értékesítés után is használ.

Ez a szennyezést csökkentő szintetikus motorolaj a lehető legjobb védelmet nyújtja a motoroknak a kopás és az eltömődés ellen. Az utóátalakító rendszerek, amelyek érzékenyek a felhasznált kenőanyagokra és költséges karbantarthatóságuk, szintén hosszútávú védelmet kapnak a termék „alacsony SAPS-tartalmának" (alacsony szulfáthamu-, foszfor- és kéntartalom) köszönhetően.

A motorolaj használatával anélkül érhető el üzemanyag-megtakarítás, hogy ehhez változtatni kellene a vezetési stíluson. A legnagyobb kihívást jelentő használati körülményekhez (háztól házig, sportos vezetés, gyakori beindítások, városi vezetés és autópálya) is megfelelő.

A TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W-20 különösen jól használható a legújabb PSA-motoroknál (DV5R és EB2DT), különösen az e-HDI-vel és Stop & Start technológiával szerelt Puretech típusoknál, valamint az új generációs motorolajat igénylő hibrid motoroknál is.

Termék információk: 5L Egységár: N°2 937Ft /L | Br 3 730Ft /L Gyártó: TOTAL Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL13571
Br 3 797Ft
Egységár: N°2 989Ft/L | Br 3 797Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 23 db
+
-
3 797Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C5
ACEA C6
API SP
FORD WSS-M2C-956-A1
ILSAC GF-6A
PORSCHE C20
VW 508.00
VW 509.00

A TOTAL QUARTZ INEO XTRA LONG LIFE 0W-20 Age-Resistance Technology"-val egy teljesen szintetikus technológiájú motorolaj, amelyet kifejezetten az ACEA legszigorúbb szabványainak és a járműgyártók műszaki követelményeinek teljesítésére fejlesztettek ki. Kiemelkedő kopás elleni védelmet, tartósságot és kivételes üzemanyag-takarékosságot biztosít, miközben az emissziós rendszerek hatékonyságát is fenntartja a legújabb, SAE 0W-20 viszkozitási fokozatot igénylő európai járművek dízel- és benzinmotorjaiban. A TOTAL QUARTZ INEO XTRA LONG LIFE 0W-20 kifejezetten a VW-csoport VW 508.00/509.00 specifikációjú kenőanyagot igénylő járműveihez ajánlott.

Vásárlói előnyök:​·            Fokozott környezeti hatás: A TOTAL QUARTZ INEO XTRA LONG LIFE 0W-20 csökkenti a motor lerakódásait, és biztosítja a legújabb dízel részecskeszűrők (DPF) és benzines katalizátorok optimális működését, ami csökkenti az NOx, CO2, CO és részecskék kibocsátását. Megfelel az Euro VI kibocsátási normáknak.·           

 Optimális motorvédelem: Felülmúlhatatlan védelmet nyújt a motornak a fordulatszámok, üzemelési körülmények és hőmérsékletek széles skáláján, valamint a különféle vezetési stílusok mellett is.            

Csökkentett üzemeltetési költség és üzemanyag-fogyasztás: Fokozott súrlódási tulajdonságainak köszönhetően a TOTAL QUARTZ INEO XTRA LONG LIFE 0W-20 jelentősen javítja az üzemanyag-hatékonyságot.            

Hidegindíthatósági teljesítmény: Kiváló motorvédelem indításkor·            

A motor tisztasága: Csökkenti a motor lerakódásait, így segítve a teljesítmény maximalizálását"

 

A gyártók specifikációi
Jóváhagyott

Termék információk: 1L Egységár: N°2 989Ft /L | Br 3 797Ft /L Gyártó: TOTAL Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL13546
Br 17 986Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 833Ft/L | Br 3 598Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
17 986Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 17 986Ft Br. 16 821Ft / db Br. 50 461Ft / 1 karton3 db/karton (Megtakarítás. 3 497Ft)
+
-
50 461Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C5
ACEA C6
API SP
FORD WSS-M2C-956-A1
ILSAC GF-6A
PORSCHE C20
VW 508.00
VW 509.00

A TOTAL QUARTZ INEO XTRA LONG LIFE 0W-20 Age-Resistance Technology"-val egy teljesen szintetikus technológiájú motorolaj, amelyet kifejezetten az ACEA legszigorúbb szabványainak és a járműgyártók műszaki követelményeinek teljesítésére fejlesztettek ki. Kiemelkedő kopás elleni védelmet, tartósságot és kivételes üzemanyag-takarékosságot biztosít, miközben az emissziós rendszerek hatékonyságát is fenntartja a legújabb, SAE 0W-20 viszkozitási fokozatot igénylő európai járművek dízel- és benzinmotorjaiban. A TOTAL QUARTZ INEO XTRA LONG LIFE 0W-20 kifejezetten a VW-csoport VW 508.00/509.00 specifikációjú kenőanyagot igénylő járműveihez ajánlott.

Vásárlói előnyök:​·            Fokozott környezeti hatás: A TOTAL QUARTZ INEO XTRA LONG LIFE 0W-20 csökkenti a motor lerakódásait, és biztosítja a legújabb dízel részecskeszűrők (DPF) és benzines katalizátorok optimális működését, ami csökkenti az NOx, CO2, CO és részecskék kibocsátását. Megfelel az Euro VI kibocsátási normáknak.·           

 Optimális motorvédelem: Felülmúlhatatlan védelmet nyújt a motornak a fordulatszámok, üzemelési körülmények és hőmérsékletek széles skáláján, valamint a különféle vezetési stílusok mellett is.            

Csökkentett üzemeltetési költség és üzemanyag-fogyasztás: Fokozott súrlódási tulajdonságainak köszönhetően a TOTAL QUARTZ INEO XTRA LONG LIFE 0W-20 jelentősen javítja az üzemanyag-hatékonyságot.            

Hidegindíthatósági teljesítmény: Kiváló motorvédelem indításkor·            

A motor tisztasága: Csökkenti a motor lerakódásait, így segítve a teljesítmény maximalizálását"

 

A gyártók specifikációi
Jóváhagyott

Termék információk: 5L Egységár: N°2 833Ft /L | Br 3 598Ft /L Gyártó: TOTAL Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL13468
Br 3 056Ft
Egységár: N°2 406Ft/L | Br 3 056Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 17 db
+
-
3 056Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN/CF
CEA A3/B4
CITROEN SPORT
PEUGEOT SPORT
SUBARU

Szintetikus technológiával előállított versenymotorolaj benzin- és dízelüzemű motorhoz. Magas viszkozitásindexe és melegoldali viszkozitása révén a legnagyobb terhelések mellett is nagyfokú motorvédelmet biztosít.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 406Ft /L | Br 3 056Ft /L Gyártó: TOTAL Viszkozitás: 10W50
Cikkszám: NYL13467
Br 13 021Ft
Egységár: N°2 051Ft/L | Br 2 605Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 31 db
+
-
13 021Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN/CF
CEA A3/B4
CITROEN SPORT
PEUGEOT SPORT
SUBARU

Szintetikus technológiával előállított versenymotorolaj benzin- és dízelüzemű motorhoz. Magas viszkozitásindexe és melegoldali viszkozitása révén a legnagyobb terhelések mellett is nagyfokú motorvédelmet biztosít.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 051Ft /L | Br 2 605Ft /L Gyártó: TOTAL Viszkozitás: 10W50
TOVÁBBI TERMÉKEK
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Olajkereső
Support