Cikkszám: NYL12336
Br 10 247Ft
Egységár: N°2 017Ft/L | Br 2 562Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 50+ db
+
-
10 247Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API SL/CF
MB 229.1
VW 505 00

Magas teljesítményű, rész-szintetikus motorolaj. Alacsony viszkozitás szintjének köszönhetően könnyű futást és kiváló hidegindítást biztosít. Benzin , diesel és turbodiesel motorokhoz egyaránt alkalmas .


Termék információk: 4L Egységár: N°2 017Ft /L | Br 2 562Ft /L Gyártó: MOBIL Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL12337
Br 12 584Ft
Egységár: N°1 982Ft/L | Br 2 517Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
12 584Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API SL/CF
MB 229.1
VW 505 00

Magas teljesítményű, rész-szintetikus motorolaj. Alacsony viszkozitás szintjének köszönhetően könnyű futást és kiváló hidegindítást biztosít. Benzin , diesel és turbodiesel motorokhoz egyaránt alkalmas .


Termék információk: 5L Egységár: N°1 982Ft /L | Br 2 517Ft /L Gyártó: MOBIL Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL12381
Br 13 087Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 061Ft/L | Br 2 618Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 8 db
+
-
13 087Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 13 087Ft Br. 12 787Ft / db Br. 51 146Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 1 199Ft)
+
-
51 146Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
Specifikációk:
ACEA A3/B4; A3/B3
API SL, SJ, CF
MB-Approval 229.1
VW 501 01/505 00

A Mobil Super 2000 X1 5W-30 (5W30) egy prémium fél-szintetikus motorolaj.
Személygépkocsik, terepjárók, könnyű tehergépkocsik és autóbuszok karbantartásához.
Alkalmas régebbi motorok számára is, legyen szó normál- vagy esetenként megterhelő üzemeltetésről.

Tulajdonságai:
-A motornak hosszú élettartamot biztosít.
-Véd a kopás és a lerakódások ellen.
-Használatával a hidegindítások problémamentesek lesznek.
-kiválóan tisztít és védelmet nyújt magas hőmérsékleten is.

Jóváhagyások:
ACEA A3/B4
A3/B3;API SJ
MB-Approval 229.1
VW 501 01/505 00


Termék információk: 5L Egységár: N°2 061Ft /L | Br 2 618Ft /L Gyártó: MOBIL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12425
Br 3 376Ft
Egységár: N°2 658Ft/L | Br 3 376Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 15 db
+
-
3 376Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

API SN / SM / SL / SJ
General Motors dexos1™ Gen2 (engedélyszám: D10312HD015)
ILSAC GF-5

Mobil Super 3000 Formula D1 5W-30 5L

Kategória: Teljesen szintetikus, nagy teljesítményű motorolaj
Viszkozitás: SAE 5W-30
Kiszerelés: 5 liter

 Termékleírás

A Mobil Super 3000 Formula D1 5W-30 egy teljesen szintetikus, nagy teljesítményű motorolaj, amely kiváló védelmet nyújt magas hőmérsékleten is, még nehéz üzemi körülmények között is. Az olajat úgy tervezték, hogy hosszú motorélettartamot és kiemelkedő védelmet biztosítson minden életkorú jármű számára, felülmúlva a hagyományos szintetikus keverékeket. Kiemelkedő védelmet nyújt az olajiszap, a motorrozsda és a korrózió ellen, még alacsony hőmérsékleten és nehéz üzemi körülmények között is. Optimális viszkozitást és folyékonyságot biztosít széles hőmérséklettartományban.

Főbb jellemzők

  • Motorélettartam meghosszabbítása: Segít meghosszabbítani a motor élettartamát.

  • Kiváló kopásvédelem: Kiemelkedő kopás elleni védelem minden életkorú jármű számára.

  • Magas hőmérsékleti védelem: Kiváló védelmet nyújt magas hőmérsékleten is, segítve a motor hűtését.

  • Oxidációs stabilitás: Lehetővé teszi a hosszabb működést magasabb hőmérsékleten (akár 200°C-ig) anélkül, hogy az olaj oxidációs sűrűsödése vagy lebomlása bekövetkezne.

  • Olajfogyasztás szabályozása: Segít szabályozni az olajfogyasztást és -veszteséget.

  • Könnyű hidegindítás: Könnyű indítást és gyors olajkeringést tesz lehetővé hidegindításkor a kritikus motorrészek védelme érdekében.

 

 Alkalmazási terület

A Mobil Super 3000 Formula D1 5W-30 motorolaj ajánlott benzinüzemű személygépkocsikhoz és könnyű tehergépkocsikhoz, amelyek API SN, SM, SL vagy SJ szabványt igényelnek. Megfelel az ILSAC GF-5 előírásainak is.

Jóváhagyások és ajánlások

  • API: SN, SM, SL, SJ

  • ILSAC: GF-5

  • Gyártói jóváhagyások: General Motors dexos1™ Gen2 (engedélyszám: D10312HD015)


Termék információk: 1L Egységár: N°2 658Ft /L | Br 3 376Ft /L Gyártó: MOBIL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12386
Br 16 102Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 536Ft/L | Br 3 221Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 5 db
+
-
16 102Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 16 102Ft Br. 15 200Ft / db Br. 60 798Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 3 607Ft)
+
-
60 798Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

API SN / SM / SL / SJ
General Motors dexos1™ Gen2 (engedélyszám: D10312HD015)
ILSAC GF-5

Mobil Super 3000 Formula D1 5W-30 5L

Kategória: Teljesen szintetikus, nagy teljesítményű motorolaj
Viszkozitás: SAE 5W-30
Kiszerelés: 5 liter

 Termékleírás

A Mobil Super 3000 Formula D1 5W-30 egy teljesen szintetikus, nagy teljesítményű motorolaj, amely kiváló védelmet nyújt magas hőmérsékleten is, még nehéz üzemi körülmények között is. Az olajat úgy tervezték, hogy hosszú motorélettartamot és kiemelkedő védelmet biztosítson minden életkorú jármű számára, felülmúlva a hagyományos szintetikus keverékeket. Kiemelkedő védelmet nyújt az olajiszap, a motorrozsda és a korrózió ellen, még alacsony hőmérsékleten és nehéz üzemi körülmények között is. Optimális viszkozitást és folyékonyságot biztosít széles hőmérséklettartományban.

Főbb jellemzők

  • Motorélettartam meghosszabbítása: Segít meghosszabbítani a motor élettartamát.

  • Kiváló kopásvédelem: Kiemelkedő kopás elleni védelem minden életkorú jármű számára.

  • Magas hőmérsékleti védelem: Kiváló védelmet nyújt magas hőmérsékleten is, segítve a motor hűtését.

  • Oxidációs stabilitás: Lehetővé teszi a hosszabb működést magasabb hőmérsékleten (akár 200°C-ig) anélkül, hogy az olaj oxidációs sűrűsödése vagy lebomlása bekövetkezne.

  • Olajfogyasztás szabályozása: Segít szabályozni az olajfogyasztást és -veszteséget.

  • Könnyű hidegindítás: Könnyű indítást és gyors olajkeringést tesz lehetővé hidegindításkor a kritikus motorrészek védelme érdekében.

 

 Alkalmazási terület

A Mobil Super 3000 Formula D1 5W-30 motorolaj ajánlott benzinüzemű személygépkocsikhoz és könnyű tehergépkocsikhoz, amelyek API SN, SM, SL vagy SJ szabványt igényelnek. Megfelel az ILSAC GF-5 előírásainak is.

Jóváhagyások és ajánlások

  • API: SN, SM, SL, SJ

  • ILSAC: GF-5

  • Gyártói jóváhagyások: General Motors dexos1™ Gen2 (engedélyszám: D10312HD015)


Termék információk: 5L Egységár: N°2 536Ft /L | Br 3 221Ft /L Gyártó: MOBIL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12418
Br 3 530Ft
Egységár: N°2 779Ft/L | Br 3 530Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 13 db
+
-
3 530Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A5/B5
ACEA A7/B7
API / SP
API SL
API SM
VOLVO 95200377

Mobil Super™ 3000 Formula VC 0W-30

Teljesen szintetikus, prémium motorolaj Volvo személygépjárművekhez

Termékleírás

A Mobil Super™ 3000 Formula VC 0W-30 egy csúcsteljesítményű, teljes SAPS (hamutartalmú) motorolaj, amelyet kifejezetten a Volvo Cars csoport korszerű benzin-, dízel- és hibridmotorjaihoz fejlesztettek. Kiváló védelmet nyújt a motor számára változatos hőmérsékleti viszonyok és terhelési körülmények között.

Főbb előnyök

  • Kivételes hidegindítási tulajdonságok – gyors olajáramlás alacsony hőmérsékleten is

  • Hatékony kenés széles hőmérsékleti és vezetési tartományban

  • Megelőzi a káros lerakódások és iszap kialakulását, ezzel hosszabb motortartamot biztosít

  • Hozzájárul az üzemanyag-megtakarításhoz az ACEA A5/B5 és A7/B7 szabványok alapján

  • Alacsony fordulatszámú előgyújtás (LSPI) elleni védelem turbófeltöltős benzin közvetlen befecskendezésű motorok esetén

Ajánlott felhasználás

A Mobil Super 3000 Formula VC 0W-30 különösen ajánlott Volvo B5, B6, B8, D5 benzin- és dízelmotorokhoz, valamint a D82 és D87 hibrid hajtásláncokhoz – akár hosszabb szervizintervallum esetén is.
A pontos viszkozitási osztály és jóváhagyás tekintetében mindig a jármű kézikönyve az irányadó.


Jóváhagyások és szabványok

Gyári jóváhagyás:

  • VOLVO 95200377

Teljesíti vagy meghaladja az alábbi követelményeket:

  • API SL / SM / SP

  • ACEA A5/B5

  • ACEA A7/B7


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték Vizsgálati szabvány
Viszkozitási osztály SAE 0W-30 –
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on 53,4 mm²/s ASTM D445
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on 9,9 mm²/s ASTM D445
Viszkozitási index 175 ASTM D2270
Sűrűség 15,6 °C-on 0,841 g/ml ASTM D4052
Lobbanáspont (COC) 234 °C ASTM D92
Dermedéspont -42 °C ASTM D97

Termék információk: 1L Egységár: N°2 779Ft /L | Br 3 530Ft /L Gyártó: MOBIL Viszkozitás: 0W30
Cikkszám: NYL12419
Br 17 646Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 779Ft/L | Br 3 530Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 6 db
+
-
17 646Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 17 646Ft Br. 16 434Ft / db Br. 65 736Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 4 847Ft)
+
-
65 736Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A5/B5
ACEA A7/B7
API / SP
API SL
API SM
VOLVO 95200377

Mobil Super™ 3000 Formula VC 0W-30

Teljesen szintetikus, prémium motorolaj Volvo személygépjárművekhez

Termékleírás

A Mobil Super™ 3000 Formula VC 0W-30 egy csúcsteljesítményű, teljes SAPS (hamutartalmú) motorolaj, amelyet kifejezetten a Volvo Cars csoport korszerű benzin-, dízel- és hibridmotorjaihoz fejlesztettek. Kiváló védelmet nyújt a motor számára változatos hőmérsékleti viszonyok és terhelési körülmények között.

Főbb előnyök

  • Kivételes hidegindítási tulajdonságok – gyors olajáramlás alacsony hőmérsékleten is

  • Hatékony kenés széles hőmérsékleti és vezetési tartományban

  • Megelőzi a káros lerakódások és iszap kialakulását, ezzel hosszabb motortartamot biztosít

  • Hozzájárul az üzemanyag-megtakarításhoz az ACEA A5/B5 és A7/B7 szabványok alapján

  • Alacsony fordulatszámú előgyújtás (LSPI) elleni védelem turbófeltöltős benzin közvetlen befecskendezésű motorok esetén

Ajánlott felhasználás

A Mobil Super 3000 Formula VC 0W-30 különösen ajánlott Volvo B5, B6, B8, D5 benzin- és dízelmotorokhoz, valamint a D82 és D87 hibrid hajtásláncokhoz – akár hosszabb szervizintervallum esetén is.
A pontos viszkozitási osztály és jóváhagyás tekintetében mindig a jármű kézikönyve az irányadó.


Jóváhagyások és szabványok

Gyári jóváhagyás:

  • VOLVO 95200377

Teljesíti vagy meghaladja az alábbi követelményeket:

  • API SL / SM / SP

  • ACEA A5/B5

  • ACEA A7/B7


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték Vizsgálati szabvány
Viszkozitási osztály SAE 0W-30 –
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on 53,4 mm²/s ASTM D445
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on 9,9 mm²/s ASTM D445
Viszkozitási index 175 ASTM D2270
Sűrűség 15,6 °C-on 0,841 g/ml ASTM D4052
Lobbanáspont (COC) 234 °C ASTM D92
Dermedéspont -42 °C ASTM D97

Termék információk: 5L Egységár: N°2 779Ft /L | Br 3 530Ft /L Gyártó: MOBIL Viszkozitás: 0W30
Cikkszám: NYL12329
Br 2 980Ft
Egységár: N°2 346Ft/L | Br 2 980Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
2 980Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A5/B5
API SL/CF
Ford WSS-M2C913-C

A Mobil Super 3000 Formula FE 5W-30 nagy teljesítményű szintetikus motorolaj, amely célja hogy kiemelkedő szintű teljesítményt és védelmet nyújtson a motor számára. A Mobil Super 3000 Formula FE 5W-30 motorolajat lehet használni a különböző benzin-és díze


Termék információk: 1L Egységár: N°2 346Ft /L | Br 2 980Ft /L Gyártó: MOBIL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12330
Br 13 162Ft
Egységár: N°2 591Ft/L | Br 3 291Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 50+ db
+
-
13 162Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A5/B5
API SL/CF
Ford WSS-M2C913-C

A Mobil Super 3000 Formula FE 5W-30 nagy teljesítményű szintetikus motorolaj, amely célja hogy kiemelkedő szintű teljesítményt és védelmet nyújtson a motor számára. A Mobil Super 3000 Formula FE 5W-30 motorolajat lehet használni a különböző benzin-és díze


Termék információk: 4L Egységár: N°2 591Ft /L | Br 3 291Ft /L Gyártó: MOBIL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12370
Br 15 657Ft
Egységár: N°2 466Ft/L | Br 3 132Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 29 db
+
-
15 657Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A5/B5
API SL/CF
Ford WSS-M2C913-C

A Mobil Super 3000 Formula FE 5W-30 nagy teljesítményű szintetikus motorolaj, amely célja hogy kiemelkedő szintű teljesítményt és védelmet nyújtson a motor számára. A Mobil Super 3000 Formula FE 5W-30 motorolajat lehet használni a különböző benzin-és díze


Termék információk: 5L Egységár: N°2 466Ft /L | Br 3 132Ft /L Gyártó: MOBIL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12342
Br 3 396Ft
Egységár: N°2 674Ft/L | Br 3 396Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
3 396Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SL
API SM
API SN
FORD WSS-M2C917-A
GM Dexos 2
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
VW 502. 00
VW 505. 00
VW 505. 01

A Mobil Super 3000 XE 5W-30 egy teljesen szintetikus, alacsony hamutartalmú (Low SAPS), nagy teljesítményű motorolaj. Úgy tervezték, hogy segítsen meghosszabbítani a motor élettartamát, és támogassa a kipufogógáz-utókezelő rendszerek (például részecskeszűrő/DPF és katalizátor) hatékony működését. Benzines és dízel személyautókhoz, valamint könnyű haszongépjárművekhez ajánlott, a gyártói előírásoknak megfelelően.

Fő előnyök

  • Támogatja a kipufogógáz-utókezelő rendszerek (DPF/katalizátor) hatékony működését.
  • Jó hőstabilitás és oxidációs ellenállás: segít csökkenteni a besűrűsödést és a lerakódásképződést.
  • Kiváló hidegfolyási tulajdonság: megkönnyíti a hidegindítást és gyors olajkeringést segíthet elő.
  • Segít a kopás, iszap és lerakódások elleni védelemben, normál és időnként fokozott igénybevételnél is.

Ajánlott felhasználás

Olyan járművekhez javasolt, ahol ACEA C3 (és/vagy a felsorolt gyártói jóváhagyások) követelmény, illetve ahol fontos a DPF/katalizátor kompatibilitás. Mindig a jármű gyári előírása az irányadó (viszkozitás, szabványok, csereperiódus).

Jóváhagyások és specifikációk (ábécé sorrendben)

ACEA C3, API CF, API SL, API SM, API SN, FORD WSS-M2C917-A, GM DEXOS2 - SF, GM-LL-A-025, GM-LL-B-025, MB-Approval 229.31, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.52, VW 505 00, VW 505 01

Tipikus műszaki jellemzők

  • SAE viszkozitási osztály: 5W-30
  • Kinematikai viszkozitás 40 °C-on: 68 mm²/s
  • Kinematikai viszkozitás 100 °C-on: 11,9 mm²/s
  • Dermedéspont: -36 °C
  • Lobbanáspont (COC): 230 °C
  • Szulfáthamu: 0,8 m%
  • Sűrűség 15 °C-on: 0,85 g/ml
  • Foszfor: 0,08 m%

 


Termék információk: 1L Egységár: N°2 674Ft /L | Br 3 396Ft /L Gyártó: MOBIL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12343
Br 13 850Ft
Egységár: N°2 727Ft/L | Br 3 463Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 50+ db
+
-
13 850Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SL
API SM
API SN
FORD WSS-M2C917-A
GM Dexos 2
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
VW 502. 00
VW 505. 00
VW 505. 01

A Mobil Super 3000 XE 5W-30 egy teljesen szintetikus, alacsony hamutartalmú (Low SAPS), nagy teljesítményű motorolaj. Úgy tervezték, hogy segítsen meghosszabbítani a motor élettartamát, és támogassa a kipufogógáz-utókezelő rendszerek (például részecskeszűrő/DPF és katalizátor) hatékony működését. Benzines és dízel személyautókhoz, valamint könnyű haszongépjárművekhez ajánlott, a gyártói előírásoknak megfelelően.

Fő előnyök

  • Támogatja a kipufogógáz-utókezelő rendszerek (DPF/katalizátor) hatékony működését.
  • Jó hőstabilitás és oxidációs ellenállás: segít csökkenteni a besűrűsödést és a lerakódásképződést.
  • Kiváló hidegfolyási tulajdonság: megkönnyíti a hidegindítást és gyors olajkeringést segíthet elő.
  • Segít a kopás, iszap és lerakódások elleni védelemben, normál és időnként fokozott igénybevételnél is.

Ajánlott felhasználás

Olyan járművekhez javasolt, ahol ACEA C3 (és/vagy a felsorolt gyártói jóváhagyások) követelmény, illetve ahol fontos a DPF/katalizátor kompatibilitás. Mindig a jármű gyári előírása az irányadó (viszkozitás, szabványok, csereperiódus).

Jóváhagyások és specifikációk (ábécé sorrendben)

ACEA C3, API CF, API SL, API SM, API SN, FORD WSS-M2C917-A, GM DEXOS2 - SF, GM-LL-A-025, GM-LL-B-025, MB-Approval 229.31, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.52, VW 505 00, VW 505 01

Tipikus műszaki jellemzők

  • SAE viszkozitási osztály: 5W-30
  • Kinematikai viszkozitás 40 °C-on: 68 mm²/s
  • Kinematikai viszkozitás 100 °C-on: 11,9 mm²/s
  • Dermedéspont: -36 °C
  • Lobbanáspont (COC): 230 °C
  • Szulfáthamu: 0,8 m%
  • Sűrűség 15 °C-on: 0,85 g/ml
  • Foszfor: 0,08 m%

 


Termék információk: 4L Egységár: N°2 727Ft /L | Br 3 463Ft /L Gyártó: MOBIL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12365
Br 15 074Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 374Ft/L | Br 3 015Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
15 074Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 15 074Ft Br. 14 377Ft / db Br. 57 506Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 2 789Ft)
+
-
57 506Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SL
API SM
API SN
FORD WSS-M2C917-A
GM Dexos 2
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
VW 502. 00
VW 505. 00
VW 505. 01

A Mobil Super 3000 XE 5W-30 egy teljesen szintetikus, alacsony hamutartalmú (Low SAPS), nagy teljesítményű motorolaj. Úgy tervezték, hogy segítsen meghosszabbítani a motor élettartamát, és támogassa a kipufogógáz-utókezelő rendszerek (például részecskeszűrő/DPF és katalizátor) hatékony működését. Benzines és dízel személyautókhoz, valamint könnyű haszongépjárművekhez ajánlott, a gyártói előírásoknak megfelelően.

Fő előnyök

  • Támogatja a kipufogógáz-utókezelő rendszerek (DPF/katalizátor) hatékony működését.
  • Jó hőstabilitás és oxidációs ellenállás: segít csökkenteni a besűrűsödést és a lerakódásképződést.
  • Kiváló hidegfolyási tulajdonság: megkönnyíti a hidegindítást és gyors olajkeringést segíthet elő.
  • Segít a kopás, iszap és lerakódások elleni védelemben, normál és időnként fokozott igénybevételnél is.

Ajánlott felhasználás

Olyan járművekhez javasolt, ahol ACEA C3 (és/vagy a felsorolt gyártói jóváhagyások) követelmény, illetve ahol fontos a DPF/katalizátor kompatibilitás. Mindig a jármű gyári előírása az irányadó (viszkozitás, szabványok, csereperiódus).

Jóváhagyások és specifikációk (ábécé sorrendben)

ACEA C3, API CF, API SL, API SM, API SN, FORD WSS-M2C917-A, GM DEXOS2 - SF, GM-LL-A-025, GM-LL-B-025, MB-Approval 229.31, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.52, VW 505 00, VW 505 01

Tipikus műszaki jellemzők

  • SAE viszkozitási osztály: 5W-30
  • Kinematikai viszkozitás 40 °C-on: 68 mm²/s
  • Kinematikai viszkozitás 100 °C-on: 11,9 mm²/s
  • Dermedéspont: -36 °C
  • Lobbanáspont (COC): 230 °C
  • Szulfáthamu: 0,8 m%
  • Sűrűség 15 °C-on: 0,85 g/ml
  • Foszfor: 0,08 m%

 


Termék információk: 5L Egységár: N°2 374Ft /L | Br 3 015Ft /L Gyártó: MOBIL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12377
Br 169 921Ft
Egységár: N°2 230Ft/L | Br 2 833Ft/L
Kiszerelés: 60L
Készleten: 3 db
+
-
169 921Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SL
API SM
API SN
FORD WSS-M2C917-A
GM Dexos 2
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
VW 502. 00
VW 505. 00
VW 505. 01

A Mobil Super 3000 XE 5W-30 egy teljesen szintetikus, alacsony hamutartalmú (Low SAPS), nagy teljesítményű motorolaj. Úgy tervezték, hogy segítsen meghosszabbítani a motor élettartamát, és támogassa a kipufogógáz-utókezelő rendszerek (például részecskeszűrő/DPF és katalizátor) hatékony működését. Benzines és dízel személyautókhoz, valamint könnyű haszongépjárművekhez ajánlott, a gyártói előírásoknak megfelelően.

Fő előnyök

  • Támogatja a kipufogógáz-utókezelő rendszerek (DPF/katalizátor) hatékony működését.
  • Jó hőstabilitás és oxidációs ellenállás: segít csökkenteni a besűrűsödést és a lerakódásképződést.
  • Kiváló hidegfolyási tulajdonság: megkönnyíti a hidegindítást és gyors olajkeringést segíthet elő.
  • Segít a kopás, iszap és lerakódások elleni védelemben, normál és időnként fokozott igénybevételnél is.

Ajánlott felhasználás

Olyan járművekhez javasolt, ahol ACEA C3 (és/vagy a felsorolt gyártói jóváhagyások) követelmény, illetve ahol fontos a DPF/katalizátor kompatibilitás. Mindig a jármű gyári előírása az irányadó (viszkozitás, szabványok, csereperiódus).

Jóváhagyások és specifikációk (ábécé sorrendben)

ACEA C3, API CF, API SL, API SM, API SN, FORD WSS-M2C917-A, GM DEXOS2 - SF, GM-LL-A-025, GM-LL-B-025, MB-Approval 229.31, MB-Approval 229.51, MB-Approval 229.52, VW 505 00, VW 505 01

Tipikus műszaki jellemzők

  • SAE viszkozitási osztály: 5W-30
  • Kinematikai viszkozitás 40 °C-on: 68 mm²/s
  • Kinematikai viszkozitás 100 °C-on: 11,9 mm²/s
  • Dermedéspont: -36 °C
  • Lobbanáspont (COC): 230 °C
  • Szulfáthamu: 0,8 m%
  • Sűrűség 15 °C-on: 0,85 g/ml
  • Foszfor: 0,08 m%

 


Termék információk: 60L Egységár: N°2 230Ft /L | Br 2 833Ft /L Gyártó: MOBIL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12405
Br 3 376Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 658Ft/L | Br 3 376Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 30 db
+
-
3 376Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 3 376Ft Br. 3 350Ft / db Br. 40 193Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 315Ft)
+
-
40 193Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C3
API SL
API SM
API SN
API SN PLUS
MB-Approval 229.31
MB-Approval 229.51
MB-Approval 229.52

Mobil Super™ 3000 XE1 5W-30

Fejlett szintetikus technológiájú motorolaj modern benzin- és dízelmotorokhoz

A Mobil Super™ 3000 XE1 5W-30 egy fejlett szintetikus technológiájú, alacsony hamutartalmú motorolaj, amelyet úgy terveztek, hogy meghosszabbítsa a kipufogógáz-utókezelő rendszerek élettartamát és fenntartsa azok hatékonyságát mind dízel-, mind benzinüzemű járművekben.


Főbb jellemzők és előnyök

  • Kipufogógáz-utókezelő rendszerek hatékonyságának megőrzése: Segít fenntartani a dízel részecskeszűrők (DPF) és benzin katalizátorok hatékonyságát.

  • Kiváló hő- és oxidációs stabilitás: Lehetővé teszi a hosszabb üzemelést magas hőmérsékleten anélkül, hogy az olaj besűrűsödne vagy lebomlana.

  • Kiváló folyékonyság alacsony hőmérsékleten: Gyors olajkeringést biztosít hidegindításkor is.

  • Hosszú távú motorvédelem: Védelmet nyújt a kopás, az iszap és a lerakódások ellen.


Alkalmazási területek

A Mobil Super™ 3000 XE1 5W-30 megfelel a legújabb motorolaj-specifikációknak, és kompatibilis a modern dízel részecskeszűrőkkel és benzin katalizátorokkal. Kiváló teljesítményt nyújt mind nagyon alacsony, mind nagyon magas üzemi hőmérsékleten, valamint hosszú távú motorvédelmet biztosít a kopás, az iszap és a lerakódások ellen. 


Jóváhagyások és specifikációk

Gyártói jóváhagyások:

  • MB-Approval 229.31
  • MB-Approval 229.51

  • MB-Approval 229.52

Megfelel vagy túlteljesíti az alábbi követelményeket:

  • API SL

  • API SM

  • API SN

  • API SN PLUS

  • ACEA C3


Tipikus tulajdonságok

Tulajdonság Érték
SAE viszkozitási osztály 5W-30
Kinematikai viszkozitás @ 40°C (mm²/s) 69,6
Kinematikai viszkozitás @ 100°C (mm²/s) 11,9
Viszkozitási index 168
Sűrűség @ 15,6°C (g/ml) 0,853
Dermedéspont (°C) -39
Lobbanáspont (°C) 232

Megjegyzés: Mindig ellenőrizze járműve kezelési útmutatóját a gyártó által ajánlott viszkozitási osztály és specifikációk tekintetében.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 658Ft /L | Br 3 376Ft /L Gyártó: MOBIL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12422
Br 15 887Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 502Ft/L | Br 3 178Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 8 db
+
-
15 887Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 15 887Ft Br. 15 027Ft / db Br. 60 107Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 3 440Ft)
+
-
60 107Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C3
API SL
API SM
API SN
API SN PLUS
MB-Approval 229.31
MB-Approval 229.51
MB-Approval 229.52

Mobil Super™ 3000 XE1 5W-30

Fejlett szintetikus technológiájú motorolaj modern benzin- és dízelmotorokhoz

A Mobil Super™ 3000 XE1 5W-30 egy fejlett szintetikus technológiájú, alacsony hamutartalmú motorolaj, amelyet úgy terveztek, hogy meghosszabbítsa a kipufogógáz-utókezelő rendszerek élettartamát és fenntartsa azok hatékonyságát mind dízel-, mind benzinüzemű járművekben.


Főbb jellemzők és előnyök

  • Kipufogógáz-utókezelő rendszerek hatékonyságának megőrzése: Segít fenntartani a dízel részecskeszűrők (DPF) és benzin katalizátorok hatékonyságát.

  • Kiváló hő- és oxidációs stabilitás: Lehetővé teszi a hosszabb üzemelést magas hőmérsékleten anélkül, hogy az olaj besűrűsödne vagy lebomlana.

  • Kiváló folyékonyság alacsony hőmérsékleten: Gyors olajkeringést biztosít hidegindításkor is.

  • Hosszú távú motorvédelem: Védelmet nyújt a kopás, az iszap és a lerakódások ellen.


Alkalmazási területek

A Mobil Super™ 3000 XE1 5W-30 megfelel a legújabb motorolaj-specifikációknak, és kompatibilis a modern dízel részecskeszűrőkkel és benzin katalizátorokkal. Kiváló teljesítményt nyújt mind nagyon alacsony, mind nagyon magas üzemi hőmérsékleten, valamint hosszú távú motorvédelmet biztosít a kopás, az iszap és a lerakódások ellen. 


Jóváhagyások és specifikációk

Gyártói jóváhagyások:

  • MB-Approval 229.31
  • MB-Approval 229.51

  • MB-Approval 229.52

Megfelel vagy túlteljesíti az alábbi követelményeket:

  • API SL

  • API SM

  • API SN

  • API SN PLUS

  • ACEA C3


Tipikus tulajdonságok

Tulajdonság Érték
SAE viszkozitási osztály 5W-30
Kinematikai viszkozitás @ 40°C (mm²/s) 69,6
Kinematikai viszkozitás @ 100°C (mm²/s) 11,9
Viszkozitási index 168
Sűrűség @ 15,6°C (g/ml) 0,853
Dermedéspont (°C) -39
Lobbanáspont (°C) 232

Megjegyzés: Mindig ellenőrizze járműve kezelési útmutatóját a gyártó által ajánlott viszkozitási osztály és specifikációk tekintetében.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 502Ft /L | Br 3 178Ft /L Gyártó: MOBIL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12407
Br 42 756Ft
Egységár: N°1 684Ft/L | Br 2 138Ft/L
Kiszerelés: 20L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

AGCO Powerfluid 821 XL
API GL-4
ASTM D6973 (Eaton 35VQ) lapátos szivattyú teszt
Allison C-4
CATERPILLAR Többcélú Traktor Olaj (MTO)
CATERPILLAR TO-2
CNH MAT 3505
CNH MAT 3525
DENISON UTTO/THF
FORD ESN-M2C134-D
FORDNH FNHA-2-C-201.00
JICASE MS 1204
JICASE MS 1205
JICASE MS 1206
JICASE MS 1207
JICASE MS 1209
JOHN DEERE JDM J20C
KUBOTA UDT
MASSEY FERGUSON CMS M1135
MASSEY FERGUSON CMS M1141
New Holland WB NWH 410B
VOLVO WB-101
ZF TE-ML 05F
ZF TE-ML 17E

Mobilfluid™ 424 – 20 Liter

A Mobilfluid™ 424 egy extra magas teljesítményű, többcélú traktor kenőanyag, amelyet úgy terveztek, hogy megfeleljen vagy túlteljesítse a sebességváltó és hidraulikus folyadék követelményeket. Fejlett technológiája optimalizálja a mezőgazdasági és kereskedelmi traktorok teljesítményét, amelyek különböző környezetekben és feltételek között működnek. A Mobilfluid 424 kiválasztott alapolajokat és fejlett adalékcsomagot kombinál, hogy biztosítsa a szükséges kenési teljesítményt a mezőgazdasági és építőipari berendezések hajtásláncainak súlyos igénybevételű alkalmazásaiban. Különösen jól alkalmazható a nedves fékek és a teljesítmény-leadó tengelyek (PTO) zörgésének csökkentésére. mobil.com


Főbb jellemzők és előnyök

  • Fejlett súrlódási tulajdonságok: Optimalizált tengelykapcsoló és PTO teljesítmény, javított nedves fék és PTO zörgés szabályozás.

  • Kompatibilitás a legújabb tengelykapcsoló anyagokkal és elasztomerekkel: Hosszabb tengelykapcsoló élettartam és csökkentett szivárgás.

  • Magas viszkozitási index és nyírási stabilitás: Következetes működési válasz.

  • Kiváló védelem a rozsda, korrózió és sárga fémek marása ellen: Védi a berendezéseket nedves vagy párás környezetben, és megelőzi az idő előtti kopást.

  • Kiváló alacsony hőmérsékleti tulajdonságok: Gyors működés és hatékony kenés hideg időjárási alkalmazásokban.

  • Erős kopásgátló és extrém nyomás tulajdonságok: Csökkenti a kopást, meghosszabbítja a berendezés élettartamát, és csökkenti a karbantartási költségeket.

  • Kiváló hő- és oxidációs stabilitás: Csökkenti a lerakódásokat, meghosszabbítja a tömítések élettartamát, és növeli a berendezés és a kenőanyag élettartamát.

  • Többcélú képesség: Egyszerűsíti a készletkezelést és csökkenti az alkalmazási problémákat.

  • Jó szűrhetőség: Tisztán tartja a rendszereket és zökkenőmentes működést biztosít.


Alkalmazási területek

Az ExxonMobil az alábbi alkalmazásokhoz ajánlja a Mobilfluid™ 424 használatát:

  • Nehézüzemű sebességváltók, differenciálművek, végáttételek, hidraulikus rendszerek, szervokormány rendszerek, nedves fékek, PTO-k és hidrosztatikus hajtások.

  • Mezőgazdasági, építőipari és kőfejtő iparágak terepen kívüli alkalmazásai.

  • Rendszerek feltöltése és utántöltése.

  • Kereskedelmi sebességváltó alkalmazások, amelyek Type A (Suffix A), Dexron és Type F folyadékokat igényelnek.

  • Ne használja személygépkocsik automata sebességváltóiban.Olyan alkalmazások, amelyek API GL-4 vagy SAE 80W fokozatú kenőanyagokat igényelnek minden fogaskerék alkalmazásban, kivéve a hipoid fogaskerekeket.

  • Kiváló helyettesítője a hidraulikus és sebességváltó rendszerekhez ajánlott motorolajoknak.


Specifikációk és jóváhagyások

Ez a termék az alábbi jóváhagyásokkal rendelkezik:

  • VOLVO WB-101

  • ZF TE-ML 05F

  • ZF TE-ML 17E

Ez a termék az alábbi alkalmazásokhoz ajánlott:

  • Allison C-4

  • API GL-4

  • CATERPILLAR TO-2

  • CNH MAT 3505

  • CNH MAT 3525

  • DENISON UTTO/THF

  • FORD ESN-M2C134-D

  • FORDNH FNHA-2-C-201.00

  • JICASE MS 1204

  • JICASE MS 1205

  • JICASE MS 1206

  • JICASE MS 1207

  • JICASE MS 1209

  • MASSEY FERGUSON CMS M1135

  • MASSEY FERGUSON CMS M1141

  • AGCO Powerfluid 821 XL

  • New Holland WB NWH 410B

Ez a termék megfelel vagy túlteljesíti az alábbi követelményeket:

  • ASTM D6973 (Eaton 35VQ) lapátos szivattyú teszt

  • KUBOTA UDT

  • CATERPILLAR Többcélú Traktor Olaj (MTO)

  • JOHN DEERE JDM J20C


Termék információk: 20L Egységár: N°1 684Ft /L | Br 2 138Ft /L Gyártó: MOBIL
Cikkszám: NYL12408
Br 41 226Ft
Egységár: N°1 624Ft/L | Br 2 062Ft/L
Kiszerelés: 20L
Készleten: 9 db
+
-
41 226Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

Allison C-4
Caterpillar TO-4
KOMATSU KES 07.868.1
ZF TE-ML 03C
ZF TE-ML 07F

A Mobiltrans™ HD 30 egy extra magas teljesítményű, nehézüzemi hajtómű- és hajtáslánc-kenőanyag, amelyet úgy terveztek, hogy megfeleljen vagy túlteljesítse a szigorú Caterpillar TO-4 specifikáció követelményeit. Ez a termék kifejezetten a powershift típusú sebességváltók, fogaskerekes hajtóművek és végáttételek teljesítményének optimalizálására lett kifejlesztve. Hidraulikus alkalmazásokban maximális védelmet nyújt, még magas nyomású rendszerekben is. 


Főbb jellemzők és előnyök

  • Kiegyensúlyozott statikus és dinamikus súrlódási együtthatók: Optimalizált tengelykapcsoló-súrlódás megtartás és csúszásvezérlés, jelentősen megnövelt tengelykapcsoló élettartam az API CD/TO-2 motorolajokhoz képest.

  • Kompatibilitás modern tengelykapcsoló anyagokkal és elasztomerekkel: Hosszabb tengelykapcsoló élettartam és magasabb teljesítmény.

  • Megnövelt kopásgátló és terhelésviselő képesség: Csökkentett fogaskerék-kopás és meghosszabbított élettartam a sebességváltókban, hajtóművekben és végáttételekben, nagyobb termelékenység a csökkentett állásidő révén.

  • Kiváló habzásgátló védelem: Kiemelkedő teljesítmény nedves fékekben; kiváló fékcsikorgás-ellenőrzés.

  • Kiváló hő- és oxidációs stabilitás: Kiemelkedő hidraulikaolaj-stabilitás és védelem a magas nyomású szivattyúk kopása ellen.

  • Alacsonyabb viszkozitás: Nagyon jó alacsony hőmérsékleti pumpálhatóság, csökkentett idő az indítástól a termelésig.


Alkalmazási területek

Az ExxonMobil az alábbi alkalmazásokhoz ajánlja a Mobiltrans™ HD 30 használatát:

  • Nehézüzemi sebességváltók, hajtóművek, végáttételek és hidraulikus rendszerek terepen kívüli alkalmazásokban.

  • Terepen kívüli iparágak, beleértve a bányászatot, építőipart, kőfejtést és mezőgazdaságot.

  • Kézi, powershift és automata sebességváltók, ahol Allison C-4 folyadékok (SAE 10W és 30 fokozatok) szükségesek, beleértve a Twin Disc és Type F folyadékokat igénylő sebességváltókat.

  • A legtöbb mobil berendezés hidraulikus alkalmazása.


Specifikációk és jóváhagyások

Ez a termék megfelel vagy túlteljesíti az alábbi követelményeket:

  • Caterpillar TO-4

  • Allison C-4

  • KOMATSU KES 07.868.1

  • ZF TE-ML 03C

  • ZF TE-ML 07F


Műszaki adatok

  • SAE fokozat: 30

  • Sűrűség 15 °C-on: 0,893 kg/l (ASTM D4052)

  • Lobbanáspont (COC): 224 °C (ASTM D92)

  • Kinematikai viszkozitás 100 °C-on: 11,2 mm²/s (ASTM D445)

  • Kinematikai viszkozitás 40 °C-on: 100 mm²/s (ASTM D445)

  • Dermedéspont: –18 °C (ASTM D97)

  • Viszkozitási index: 97 (ASTM D2270)


Termék információk: 20L Egységár: N°1 624Ft /L | Br 2 062Ft /L Gyártó: MOBIL Viszkozitás: 30W
Cikkszám: NYL12658
Br 3 407Ft
Egységár: N°2 682Ft/L | Br 3 407Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SG/SH/SJ/SL/SM JASO MA2 M033MOT111

Motul 5100 4T 10W-30 motorkerékpár olaj.

Egyaránt használható közös vagy különolajzású sebességváltóhoz, száraz vagy nedves kuplunghoz, katalizátoros kipufogó rendszerekhez is.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 682Ft /L | Br 3 407Ft /L Gyártó: MOTUL Viszkozitás: 10W30
Cikkszám: NYL11044
Br 13 537Ft
Egységár: N°2 665Ft/L | Br 3 385Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 9 db
+
-
13 537Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SG/SH/SJ/SL/SM JASO MA2 M033MOT111

Motul 5100 4T 10W-30 motorkerékpár olaj.

Egyaránt használható közös vagy különolajzású sebességváltóhoz, száraz vagy nedves kuplunghoz, katalizátoros kipufogó rendszerekhez is.


Termék információk: 4L Egységár: N°2 665Ft /L | Br 3 385Ft /L Gyártó: MOTUL Viszkozitás: 10W30
Cikkszám: NYL12605
Br 13 723Ft
Egységár: N°2 702Ft/L | Br 3 431Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 50+ db
+
-
13 723Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

API SG/SH/SJ/SL/SM JASO MA2 M033MOT112


Technoszintetikus észter bázisú motorkerékpár olaj család minden négyütemű egybeépített váltós vagy nem, nedves vagy száraz kuplungos motorokhoz. Használhatóak katalizátoros és levegő hozzávezetéses kipufogó rendszerekhez is. Megfelelnek az Euro 2 vagy Euro 3 követelményeket teljesítő motorokhoz. Alacsony foszfor és kéntartalom a legutolsó emissziós követelményeket is teljesítő katalizátorok megfelelő működése érdekében.Az észter bázisú kiváló kenőhatás minimálisra csökkenti a motor belső súrlódását, ami természetszerűleg jobb teljesítmény leadást eredményez. Nyírás stabil, kopásálló, nagyobb védelem.A technoszintetikus kenőolaj észter bázissal garancia a kopásállóságot, a megfelelő váltóvédelmet és az élettartamot illetően.Növelt olajfilm stabilitás magas hőmérsékleteken. A magas HTHS viszkozitásnak köszönhetően még szélsőséges körülmények mellett is nagyfokú megbízhatóság. A JASO MA minősítés garancia a sebességváltó sima, könnyű működésére.


Termék információk: 4L Egységár: N°2 702Ft /L | Br 3 431Ft /L Gyártó: MOTUL Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL12647
Br 3 751Ft
Egységár: N°2 953Ft/L | Br 3 751Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 18 db
+
-
3 751Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
(M033MOT157)
API SL
API SM
JASO MA2
JASO T 903: 2016 PERFORMANCE IS GUARANTEED by MOTUL

Hagyományos nagyteljesítményű motorok mindennapos használatára.

Speciális viszkozitási fok, nehéz körülmények mellett üzemelő motorokhoz. A 10-es érték a hideg indítás során jelentős kopásvédelmet jelent, míg az 50-es szint jelentős hőtűrésre utal. Ez ajánlatossá teszi a nagy lökettérfogatú motorok számára is. 


Termék információk: 1L Egységár: N°2 953Ft /L | Br 3 751Ft /L Gyártó: MOTUL Viszkozitás: 10W50
Cikkszám: NYL12612
Br 17 331Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 412Ft/L | Br 4 333Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 50+ db
+
-
17 331Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 17 331Ft Br. 16 857Ft / db Br. 67 427Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 1 895Ft)
+
-
67 427Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

API SP
JASO MA2

MOTUL 7100 4T 10W40

A MOTUL 7100 4T 10W40 egy prémium kategóriás, teljesen szintetikus motorolaj, amelyet kifejezetten nagy teljesítményű négyütemű motorkerékpárokhoz fejlesztettek. Kiváló választás mindennapi használatra, sportos motorozáshoz és hosszabb túrákhoz egyaránt.

Főbb tulajdonságok

  • Teljesen szintetikus észtertechnológia, amely kimagasló kenési tulajdonságokat és hosszú élettartamot biztosít.

  • Kiemelkedő kopásvédelem magas hőmérsékleten és nagy terhelés alatt is.

  • Erős olajfilm-ellenállás, amely óvja a motort és a váltót.

  • Tiszta motorüzem, alacsony lerakódásképződéssel és lassú oxidációval.

  • Kiváló kuplungkompatibilitás – nedves kuplungos rendszerekhez is tökéletes.

Viszkozitás és szabványok

  • Viszkozitás: SAE 10W-40

  • Jóváhagyások:

    • API SP

    • JASO MA2

Ezek a szabványok garantálják a stabil teljesítményt, a megbízható kuplungműködést és a modern motorok igényeinek való megfelelést.

Ajánlott felhasználás

A MOTUL 7100 4T 10W40 ideális minden olyan négyütemű motorkerékpárba, amely nagy fordulatszámú vagy változó terhelésű üzemet igényel — legyen szó sport-, túra-, off-road vagy enduró motorokról. Teljes mértékben kompatibilis Euro 2 és Euro 3 kibocsátási normájú motorokkal.


Termék információk: 4L Egységár: N°3 412Ft /L | Br 4 333Ft /L Gyártó: MOTUL Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL12611
Br 4 571Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 599Ft/L | Br 4 571Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
4 571Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 4 571Ft Br. 4 489Ft / db Br. 53 864Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 986Ft)
+
-
53 864Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

API SP
JASO MA2

MOTUL 7100 4T 10W40

A MOTUL 7100 4T 10W40 egy prémium kategóriás, teljesen szintetikus motorolaj, amelyet kifejezetten nagy teljesítményű négyütemű motorkerékpárokhoz fejlesztettek. Kiváló választás mindennapi használatra, sportos motorozáshoz és hosszabb túrákhoz egyaránt.

Főbb tulajdonságok

  • Teljesen szintetikus észtertechnológia, amely kimagasló kenési tulajdonságokat és hosszú élettartamot biztosít.

  • Kiemelkedő kopásvédelem magas hőmérsékleten és nagy terhelés alatt is.

  • Erős olajfilm-ellenállás, amely óvja a motort és a váltót.

  • Tiszta motorüzem, alacsony lerakódásképződéssel és lassú oxidációval.

  • Kiváló kuplungkompatibilitás – nedves kuplungos rendszerekhez is tökéletes.

Viszkozitás és szabványok

  • Viszkozitás: SAE 10W-40

  • Jóváhagyások:

    • API SP

    • JASO MA2

Ezek a szabványok garantálják a stabil teljesítményt, a megbízható kuplungműködést és a modern motorok igényeinek való megfelelést.

Ajánlott felhasználás

A MOTUL 7100 4T 10W40 ideális minden olyan négyütemű motorkerékpárba, amely nagy fordulatszámú vagy változó terhelésű üzemet igényel — legyen szó sport-, túra-, off-road vagy enduró motorokról. Teljes mértékben kompatibilis Euro 2 és Euro 3 kibocsátási normájú motorokkal.


Termék információk: 1L Egységár: N°3 599Ft /L | Br 4 571Ft /L Gyártó: MOTUL Viszkozitás: 10W40
TOVÁBBI TERMÉKEK
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Olajkereső
Support