Cikkszám: NYL11891
Br 3 040Ft
Egységár: N°2 393Ft/L | Br 3 040Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 22 db
+
-
3 040Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN
JASO MB

Az ELF SCOOTER4 CITY 10W-40 egy kenőanyag, amely különösen ajánlott minden típusú nagy teljesítményű 4 ütemű motorhoz, robogókhoz, az API SJ nemzetközi szabványoknak megfelelően.

Az ELF SCOOTER4 CITY 10W-40 egyaránt megbirkózik a kemény városi közlekedési követelményekkel (hősokkok) és a vidéki körülmények között történő vezetéssel.

Ez az olaj kompatibilis a 4 ütemű katalizátorokkal.

Az ELF SCOOTER4 CITY 10W-40 egy szintetikus alapolajjal megerősített kenőanyag, amely fenntartja az optimális kenést és megtartja mind a motort és a környezetét is tisztán tartja. Ezt a többfokozatú kenőanyagot a viszkozitási értéket javító adalékanyagokkal tervezték. A vegyületek magas hőmérsékleten besűrítik az olajat, alacsony hőmérsékleten pedig nagyobb folyékonyságot biztosítanak.

Az ELF SCOOTER4 CITY 10W-40 kenőanyag különösen alkalmas a motor alkatrészeinek védelmére. A védő réteg olajréteg védelmet nyújt és nagyobb kenési teljesítményt biztosít még nagy sebességnél is, javítva a vezetési komfortot és csökkentve a mechanikai zajokat. Ez a tartós olajréteg védi az érintkező fém alkatrészeket.

ÜGYFÉLELŐNYÖK

- Hidegindítás: a fémek, amelyek hőmérséklete -25°C (hidegindítás) és 330°C (a felső gyűrűknél) között mozog, viszkozitást igényelnek, kenőanyagnak megfelelő viszkozitási szintet. Az ELF SCOOTER4 CITY 10W-40 adalékanyagai javítják az olaj viszkozitási indexét: az olaj magas hőmérsékleten besűrűsödik, alacsony hőmérsékleten pedig folyékony marad.

- Tisztasági ellenőrzés a mosószer tulajdonságnak köszönhetően: Az ELF SCOOTER4 CITY 10W-40 mosóhatású adalékanyagai a mosóhatásuk révén hőálló tulajdonságaikat a motor lerakódásainak leküzdésére.

- Alacsonyabb szervizköltségek: Az ELF SCOOTER4 CITY 10W-40 formulája megakadályozza a kenőanyag idő előtti öregedését, és biztosítja a biztonsági tartalékot nyújt az olajcsere-intervallumokon túl. A motor élettartama meghosszabbodik, a karbantartási (szerviz- és javítási) költségek pedig csökkennek.

 


Termék információk: 1L Egységár: N°2 393Ft /L | Br 3 040Ft /L Gyártó: ELF Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL11922
Br 3 531Ft
Egységár: N°2 780Ft/L | Br 3 531Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
3 531Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API GL-4
MB-APPROVAL 235.17
RENAULT PXX TRANSMISSION
RENAULT SX TRANSMISSION
RENAULT JXX TRANSMISSION
RENAULT TLX TRANSMISSION
RENAULT NDX TRANSMISSION
RENAULT NDK1 TRANSMISSION
RENAULT DBx TRANSMISSION

A TRANSELF NFX SAE 75W helyettesíti a TRANSELF NFP 75W-80 és TRANSELF NFJ 75W-80 termékeket és lefedi célzott alkalmazásaikat.

A TRANSELF NFX SAE 75W minden Renault-Nissan-Mitsubishi kézi sebességváltóval felszerelt járműhöz igazodik, beleértve az Sx, Jxx, TLx, NDx, NDk1, Pxx, DBx családba tartozó sebességváltókat.

Fejlett védelmet és kivételes teljesítményt biztosít a szinkron alkatrészek számára, kiemelkedő ellenállással a következőkkel szemben nyírószilárdsággal. Szélsőséges nyomásállóságot és stabil hőteljesítményt mutat. Stabil szinkronizálást és megbízható kenést biztosít minden hőmérsékleten.

 


Termék információk: 1L Egységár: N°2 780Ft /L | Br 3 531Ft /L Gyártó: ELF Viszkozitás: 75W
Cikkszám: NYL11885
Br 4 301Ft
Egységár: N°3 386Ft/L | Br 4 301Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 11 db
+
-
4 301Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API GL-4
API GL-5
SCANIA STO 1:0

Hajtóműolaj nagy terhelés alatt működő mechanikus váltóművek és kiegyenlítőművek kenésére.

Kifejezetten ajánlott hideg időben is könnyű váltás érdekében, de a legnagyobb melegben is megtartja optimális hatékonyságát.


Termék információk: 1L Egységár: N°3 386Ft /L | Br 4 301Ft /L Gyártó: ELF Viszkozitás: 75W140
Cikkszám: NYL11895
Br 2 457Ft
Egységár: N°1 934Ft/L | Br 2 457Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 1 db
+
-
2 457Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API GL5
MAN 342 TYP M-2
MB 235.0
ZF TE ML 05A
ZF TE ML 07A
ZF TE ML 16B
ZF TE ML 17B
ZF TE ML 19B
ZF TE ML 21A
Termék információk: 1L Egységár: N°1 934Ft /L | Br 2 457Ft /L Gyártó: ELF Viszkozitás: 80W90
Cikkszám: NYL18008
Br 3 766Ft
Egységár: N°2 965Ft/L | Br 3 766Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 20 db
+
-
3 766Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SNACEA C3Volkswagen VW 505.00/505.01Mercedes-Benz MB 229.31/229.51/229.52GM Dexos 2

Az ENEOS Hyper 5W-30 prémium minőségű, teljesen szintetikus csökkentett hamutartalmú motorolaj kifejezetten japán, koreai és amerikai típusú benzines és részecskeszűrővel szerelt dízel üzemű erőforrásokhoz.

Elsősorban azoknál a márkáknál javasoljuk (Kia, Hyundai), ahol az ACEA C3 teljesítményszint az iránymutató. Használata garantálja a gyors, stabil olajfilm kialakulását már alacsony hőmérsékleten is, ezáltal minimalizálva a motorkopást.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 965Ft /L | Br 3 766Ft /L Gyártó: ENEOS Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL18001
Br 13 191Ft
Egységár: N°2 597Ft/L | Br 3 298Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 13 db
+
-
13 191Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SNACEA C3Volkswagen VW 505.00/505.01Mercedes-Benz MB 229.31/229.51/229.52GM Dexos 2

Az ENEOS Hyper 5W-30 prémium minőségű, teljesen szintetikus csökkentett hamutartalmú motorolaj kifejezetten japán, koreai és amerikai típusú benzines és részecskeszűrővel szerelt dízel üzemű erőforrásokhoz.

Elsősorban azoknál a márkáknál javasoljuk (Kia, Hyundai), ahol az ACEA C3 teljesítményszint az iránymutató. Használata garantálja a gyors, stabil olajfilm kialakulását már alacsony hőmérsékleten is, ezáltal minimalizálva a motorkopást.


Termék információk: 4L Egységár: N°2 597Ft /L | Br 3 298Ft /L Gyártó: ENEOS Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL18007
Br 3 474Ft
Egységár: N°2 735Ft/L | Br 3 474Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 30 db
+
-
3 474Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN ACEA C3Volkswagen VW 505.00/505.01Mercedes-Benz MB 229.51/229.31GM Dexos2Renault RN0700/RN0710Ford WSS-M2C917APorsche A40 

Az ENEOS Hyper 5W-40 teljesen szintetikus, univerzális motorolaj.

Alkalmas benzines (és LPG) valamint akár részecskeszűrővel ellátott dízel motorokhoz. Megfelel a modern direkt befecskendezős dízel motorokhoz akár Common Rail, vagy PDTDI befecskendező rendszerrel vannak ellátva.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 735Ft /L | Br 3 474Ft /L Gyártó: ENEOS Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL18004
Br 12 822Ft
Egységár: N°2 524Ft/L | Br 3 206Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 14 db
+
-
12 822Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN ACEA C3Volkswagen VW 505.00/505.01Mercedes-Benz MB 229.51/229.31GM Dexos2Renault RN0700/RN0710Ford WSS-M2C917APorsche A40 

Az ENEOS Hyper 5W-40 teljesen szintetikus, univerzális motorolaj.

Alkalmas benzines (és LPG) valamint akár részecskeszűrővel ellátott dízel motorokhoz. Megfelel a modern direkt befecskendezős dízel motorokhoz akár Common Rail, vagy PDTDI befecskendező rendszerrel vannak ellátva.


Termék információk: 4L Egységár: N°2 524Ft /L | Br 3 206Ft /L Gyártó: ENEOS Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL18006
Br 2 732Ft
Egységár: N°2 151Ft/L | Br 2 732Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 13 db
+
-
2 732Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SL/CFACEA A3/B4MB 229.1VW 501.01/505.00

Az ENEOS PRO 10W-40 prémium minőségű, rész-szintetikus motorolaj kifejezetten japán, koreai és amerikai típusú benzin, LPG és diesel üzemű erőforrásokhoz.

Elsősorban 2000 előtt gyártott, vagy a 200.000 km-nél többet futott járművekhez ajánljuk.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 151Ft /L | Br 2 732Ft /L Gyártó: ENEOS Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL18005
Br 11 762Ft
Egységár: N°2 316Ft/L | Br 2 941Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 6 db
+
-
11 762Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SL/CFACEA A3/B4MB 229.1VW 501.01/505.00

Az ENEOS PRO 10W-40 prémium minőségű, rész-szintetikus motorolaj kifejezetten japán, koreai és amerikai típusú benzin, LPG és diesel üzemű erőforrásokhoz.

Elsősorban 2000 előtt gyártott, vagy a 200.000 km-nél többet futott járművekhez ajánljuk.


Termék információk: 4L Egységár: N°2 316Ft /L | Br 2 941Ft /L Gyártó: ENEOS Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL18003
Br 14 271Ft
Egységár: N°2 810Ft/L | Br 3 568Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 3 db
+
-
14 271Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SP/SN Plus
ACEA C3
Volkswagen 504.00/507.00
Mercedes Benz MB229.52/MB229.51/MB229.31
BMW LL-04
Porsche C30

Az ENEOS X sorozat a fejlett technológiát és a legmagasabb minőségi előírásokat egyesíti a kifejezetten a legújabb generációs autókhoz kifejlesztett prémium motorolajokban. Az ENEOS termékcsalád új termékcsaládja megfelel a legmagasabb kibocsátási normáknak és üzemanyag-takarékossági előírásoknak, a csökkentett kéntartalom révén meghosszabbítja a motor élettartamát, és segít megelőzni az alacsony fordulatszámú előgyújtási eseményeket (LSPI). (régi név: Ultra 5W-30)

Az ENEOS X 5W-30 ULTRA az ultramodern, teljesen szintetikus motorolaj a VOLKSWAGEN AUDI GROUP benzin- és dízelmotorjaihoz, amely a LongLife specifikáció 504.00 benzinmotorok esetében, illetve 507.00 dízelmotorok esetében a LongLife specifikációt követeli meg. A Volkswagen LongLife specifikáció megfelel az új Volkswagen motorok fejlesztésének, amelyeknél nincs meghatározott szervizintervallum rendszer, amely a WiV rendszer segítségével a vezetési stílustól és a jármű használati körülményeitől függően kéri a szervizelést. A jármű műszerfalának szervizkijelzője emlékeztet, ha a szerviz esedékes. Ezek a motorok beépített érzékelőket használnak, amelyek folyamatosan ellenőrzik az olaj minőségét és szintjét, lehetővé téve a megbízható és magabiztos autózást hosszabb szervizintervallummal (a vezetési körülményektől függően). A Volkswagen gépkocsik 2006. január 1-től használják a LongLife szervizrendszert. Ezt úgy tervezték, hogy védelmet nyújtson az LSPI jelenség (a motor "kopogása" a rendellenes égési esemény következtében, amely káros károsodáshoz vagy a motor meghibásodásához vezethet) ellen a downsized közvetlen befecskendezésű turbófeltöltős benzinmotorok esetében. Az ENEOS X sorozatú motorolajok képviselik a vállalat filozófiáját, amely az új technológiák és a jövő nagy teljesítményű, környezetbarát termékeinek kifejlesztésére irányul.


Termék információk: 4L Egységár: N°2 810Ft /L | Br 3 568Ft /L Gyártó: ENEOS Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12006
Br 3 140Ft
Egységár: N°2 472Ft/L | Br 3 140Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
3 140Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A5/B5
API CF
API SL
Ford WSS-M2C913-A
Ford WSS-M2C913-B
Ford WSS-M2C913-C
Ford WSS-M2C913-D
ILSAC GF-4

Ford Motorcraft 5W-30 eredeti gyári motorolaj

A Ford-Motorcraft egy napjaink benzin- és dízelmotorjainak követelményei alapján fejlesztett teljesen szintetikus, korszerű technológiával gyártott motorolajjal folytatja a megújulás hagyományát. Az új olaj a legszigorúbb minőségi követelményeknek is megfelel, így hatékonyan hozzájárul a motor optimális működéséhez. A Ford-Motorcraft motorolajat elsősorban a Ford személygépkocsikhoz és kishaszonjárművekhez ajánljuk.

A termék legfontosabb előnyei:

-Magas szintű védelmet nyújt a korszerű benzin és dízelüzemű motoroknak
-A kiemelkedő hidegfolyási képesség hidegindításkor is gyors átolajozást eredményez, ezzel jobb kenést nyújt a motor alkatrészeinek és így csökkenti a hidegindítási kopást
-A Ford jóváhagyások nagy részének megfelel
-Versenyképes ár

Miért válasszuk a Ford-Motorcraft A5 5W-30-at?

-Széleskörű megfelelőség
-A Ford-Motorcraft A5 5W-30 megfelel a legkorszerűbb Ford jóváhagyásoknak és széleskörűen alkalmazható
-Egyszerűsíthető a választék
-Egy termék három kiszerelésével kiterjeszthetőek a két termék és több kiszerelés által nyújtott jóváhagyások
-Naprakész márka
-A naprakész márka valóra váltja a korábbi termékválaszték megújulását
-Elérhetővé válik az ár prémium A Ford-Motorcraft A5 5W-30 korszerű jóváhagyásainak tükrében kiváló esélyt ad az ár prémium és a nagyobb árrés eléréséhez
-Nagyobb márkaelismertség
-A Ford márkanév bevonása nagyobb elismertséget eredményez, mint a Motorcraft önmagában

Specifikációk:

ACEA A1/B1, A5/B5;
API SM/CF;
ILSAC GF-4;
WSS-M2C913-A
WSS-M2C913-B
WSS-M2C913-C
WSS-M2C913-D


Termék információk: 1L Egységár: N°2 472Ft /L | Br 3 140Ft /L Gyártó: FORD Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12005
Br 15 158Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 387Ft/L | Br 3 032Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
15 158Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 15 158Ft Br. 14 444Ft / db Br. 57 775Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 2 855Ft)
+
-
57 775Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A5/B5
API CF
API SL
Ford WSS-M2C913-A
Ford WSS-M2C913-B
Ford WSS-M2C913-C
Ford WSS-M2C913-D
ILSAC GF-4

Ford Motorcraft 5W-30 eredeti gyári motorolaj

A Ford-Motorcraft egy napjaink benzin- és dízelmotorjainak követelményei alapján fejlesztett teljesen szintetikus, korszerű technológiával gyártott motorolajjal folytatja a megújulás hagyományát. Az új olaj a legszigorúbb minőségi követelményeknek is megfelel, így hatékonyan hozzájárul a motor optimális működéséhez. A Ford-Motorcraft motorolajat elsősorban a Ford személygépkocsikhoz és kishaszonjárművekhez ajánljuk.

A termék legfontosabb előnyei:

-Magas szintű védelmet nyújt a korszerű benzin és dízelüzemű motoroknak
-A kiemelkedő hidegfolyási képesség hidegindításkor is gyors átolajozást eredményez, ezzel jobb kenést nyújt a motor alkatrészeinek és így csökkenti a hidegindítási kopást
-A Ford jóváhagyások nagy részének megfelel
-Versenyképes ár

Miért válasszuk a Ford-Motorcraft A5 5W-30-at?

-Széleskörű megfelelőség
-A Ford-Motorcraft A5 5W-30 megfelel a legkorszerűbb Ford jóváhagyásoknak és széleskörűen alkalmazható
-Egyszerűsíthető a választék
-Egy termék három kiszerelésével kiterjeszthetőek a két termék és több kiszerelés által nyújtott jóváhagyások
-Naprakész márka
-A naprakész márka valóra váltja a korábbi termékválaszték megújulását
-Elérhetővé válik az ár prémium A Ford-Motorcraft A5 5W-30 korszerű jóváhagyásainak tükrében kiváló esélyt ad az ár prémium és a nagyobb árrés eléréséhez
-Nagyobb márkaelismertség
-A Ford márkanév bevonása nagyobb elismertséget eredményez, mint a Motorcraft önmagában

Specifikációk:

ACEA A1/B1, A5/B5;
API SM/CF;
ILSAC GF-4;
WSS-M2C913-A
WSS-M2C913-B
WSS-M2C913-C
WSS-M2C913-D


Termék információk: 5L Egységár: N°2 387Ft /L | Br 3 032Ft /L Gyártó: FORD Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12004
Br 469 113Ft
Egységár: N°1 776Ft/L | Br 2 256Ft/L
Kiszerelés: 208L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A5/B5
API CF
API SL
Ford WSS-M2C913-A
Ford WSS-M2C913-B
Ford WSS-M2C913-C
Ford WSS-M2C913-D
ILSAC GF-4

Ford Motorcraft 5W-30 eredeti gyári motorolaj

A Ford-Motorcraft egy napjaink benzin- és dízelmotorjainak követelményei alapján fejlesztett teljesen szintetikus, korszerű technológiával gyártott motorolajjal folytatja a megújulás hagyományát. Az új olaj a legszigorúbb minőségi követelményeknek is megfelel, így hatékonyan hozzájárul a motor optimális működéséhez. A Ford-Motorcraft motorolajat elsősorban a Ford személygépkocsikhoz és kishaszonjárművekhez ajánljuk.

A termék legfontosabb előnyei:

-Magas szintű védelmet nyújt a korszerű benzin és dízelüzemű motoroknak
-A kiemelkedő hidegfolyási képesség hidegindításkor is gyors átolajozást eredményez, ezzel jobb kenést nyújt a motor alkatrészeinek és így csökkenti a hidegindítási kopást
-A Ford jóváhagyások nagy részének megfelel
-Versenyképes ár

Miért válasszuk a Ford-Motorcraft A5 5W-30-at?

-Széleskörű megfelelőség
-A Ford-Motorcraft A5 5W-30 megfelel a legkorszerűbb Ford jóváhagyásoknak és széleskörűen alkalmazható
-Egyszerűsíthető a választék
-Egy termék három kiszerelésével kiterjeszthetőek a két termék és több kiszerelés által nyújtott jóváhagyások
-Naprakész márka
-A naprakész márka valóra váltja a korábbi termékválaszték megújulását
-Elérhetővé válik az ár prémium A Ford-Motorcraft A5 5W-30 korszerű jóváhagyásainak tükrében kiváló esélyt ad az ár prémium és a nagyobb árrés eléréséhez
-Nagyobb márkaelismertség
-A Ford márkanév bevonása nagyobb elismertséget eredményez, mint a Motorcraft önmagában

Specifikációk:

ACEA A1/B1, A5/B5;
API SM/CF;
ILSAC GF-4;
WSS-M2C913-A
WSS-M2C913-B
WSS-M2C913-C
WSS-M2C913-D


Termék információk: 208L Egységár: N°1 776Ft /L | Br 2 256Ft /L Gyártó: FORD Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11754
Br 40 102Ft
Egységár: N°1 579Ft/L | Br 2 006Ft/L
Kiszerelés: 20L
Készleten: 3 db
+
-
40 102Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
Specifikációk:
ACEA E9/E7/E6/E4
API CJ-4
JASO DH-2
CAT ECF-3
Jóváhagyások:
DETROIT DIESEL 93K218
DEUTZ DQC IV-10 LA
MACK EO-O PREMIUM PLUS
MAN M 3271-1 / 3477 / 3575
MB-APPROVAL 228.31 / 228.51
MTU DDC TYPE 2.1 / 3.1
RENAULT RLD-3
SCANIA LA
VOLVO VDS-4
Fuchs ajánlások:
CUMMINS CES 20081
IVECO 18-1804 CLASSE TLS E9
IVECO 18-1809 CLASSE NG2
VOITH-RETARDER „B“

Fuchs Titan Cargo Maxx 10W-40 forradalmian új prémium minőségű motorolaj, XTL®-technológiával a legmodernebb haszongépjárművek részére. Az XTL®-technológia (Xtreme Temperature Lubrication) maximális üzemanyag megtakarítást nyújt az olajcsere teljes időtartama alatt, köszönhetően a kiváló oxidációs és öregedésnek való ellenállásának. A Fuchs Titan Cargo Maxx 10W-40 garantáltan a legmagasabb védelmet, valamint megnövelt tartósságot biztosít a modern dízel részecske szűrőkkel és katalizátorokkal szerelt gépjárművek részére. Köszönhetően a minimális párolgási veszteségnek, az olajfogyasztás és a turbófeltöltőben képződő lerakódások jelentős mértékben lecsökkentek. Ez az új technológia maximális teljesítményt nyújt a teljes alkalmazási hőmérséklet tartományban és biztosítja a jó hidegindítási tulajdonságokat, még a nagyon alacsony hőmérsékletek esetén is. A Fuchs Titan Cargo Maxx 10W-40-es haszongépjármű motorolaj sokoldalúságában és teljesítményében messze meghaladja a hagyományos UHPD motorolajokat, köszönhetően az új XTL®-technológiának.

Fuchs Titan Cargo Maxx 10W-40 speciálisan az új füstgáz után kezelő berendezéssel szerelt haszongépjárművek részére lett fejlesztve. A széleskörű teljesítményprofilja miatt a CARGO MAXX mint egy összevonása lehet több terméknek is, így megfelel az idősebb járművek részére is. TITAN CARGO MAXX 10W-40 teljes mértékben megfelel a legújabb ACEA E9/E6 és API CJ-4 specifikációknak. A TITAN CARGO MAXX 10W-40 elegyedik és kompatibilis a hagyományos motorolajakkal. A termék más motorolajakkal történő keverését el kell kerülni annak érdekében, hogy teljes mértékben ki lehessen használni az előnyeit. Teljes olajcsere ajánlott TITAN CARGO MAXX 10W-40-re történő váltáskor.

Előnyök:

  • Összevetve az ugyan ilyen minőségű és SAE viszkozitási osztályú olajokkal, ezekhez képest további 0,5% üzemanyag megtakarítás érhető el az XTL®-nek köszönhetően.
  • Védi a motort és a turbófeltöltőt a lerakódásoktól
  • 23%-al jobb szivattyúzhatóság alacsony hőmérsékleteken az XTL® miatt.
  • 27%-al alacsonyabb olajfogyasztást ad az XTL®-ből kifolyólag.
  • Megfelel a leghosszabb olajcsere periódusok követelményeinek.
  • Megnövelt öregedési ellenállás az XTL®-nek köszönhetően, továbbá alacsonyabb viszkozitás növekedés a szabványos motorteszteken.
  • Legjobb védelem a modern kipufogógáz után kezelő rendszerek részére.
  • Kiváló kopás elleni védelem még a legmagasabb üzemelési körülmények között is.
  • Magas semlegesítési képesség a savas égéstermékek hatásai ellen, kombinálva a legújabb Low-SAPS technológiával.
  • Megfelel a legújabb ACEA Ex (ACEA E9/E7/E6/E4) és API CJ-4 specifikációknak az XTL-Technológiának köszönhetően

Termék információk: 20L Egységár: N°1 579Ft /L | Br 2 006Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL11765
Br 14 866Ft
Egységár: N°2 341Ft/L | Br 2 974Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 31 db
+
-
14 866Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API CF
API SN
BMW LONGLIFE-04
CHRYSLER MS-10725
FIAT 9.55535-GH2FIAT 9.55535-S2
FIAT 9.55535-T2
FORD WSS-M2C917-A
MB-APPROVAL 226.5
MB-APPROVAL 229.31
MB-APPROVAL 229.51
MB-APPROVAL 229.52
PORSCHE C40
RENAULT RN0700/RN0710
VW 505 00/505 01
VW 511 00

Korábbi megnevezés: FUCHS TITAN GT1 5W40

Prémium teljesítményű, üzemanyag-takarékos motorolaj új XTL®-technológiával az optimális hidegindítási képesség és a kiemelkedő teljesítménytartalékok érdekében. Modern személygépkocsikhoz és könnyű haszongépjárművekhez, meghosszabbított szervizintervallummal vagy anélkül. Kifejezetten kipufogó utókezeléssel és turbófeltöltővel ellátott járművekhez kifejlesztve.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 341Ft /L | Br 2 974Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL11361
Br 3 095Ft
Egységár: N°2 437Ft/L | Br 3 095Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
3 095Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API CF
API SN
BMW LONGLIFE-04
CHRYSLER MS-10725
FIAT 9.55535-GH2FIAT 9.55535-S2
FIAT 9.55535-T2
FORD WSS-M2C917-A
MB-APPROVAL 226.5
MB-APPROVAL 229.31
MB-APPROVAL 229.51
MB-APPROVAL 229.52
PORSCHE C40
RENAULT RN0700/RN0710
VW 505 00/505 01
VW 511 00

Korábbi megnevezés: FUCHS TITAN GT1 5W40

Prémium teljesítményű, üzemanyag-takarékos motorolaj új XTL®-technológiával az optimális hidegindítási képesség és a kiemelkedő teljesítménytartalékok érdekében. Modern személygépkocsikhoz és könnyű haszongépjárművekhez, meghosszabbított szervizintervallummal vagy anélkül. Kifejezetten kipufogó utókezeléssel és turbófeltöltővel ellátott járművekhez kifejlesztve.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 437Ft /L | Br 3 095Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL11755
Br 16 259Ft
Egységár: N°2 561Ft/L | Br 3 252Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 21 db
+
-
16 259Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C5
API SN PLUS RC
BMW LONGLIFE-17 FE+
CHRYSLER MS-12145
FIAT 9.55535-GSX
FORD WSS-M2C947-A
ILSAC GF-5
MB 229.71
OPEL OV 040 1547
VOLVO VCC RBS0-2AE

Kiváló minőségű motorolaj új XTL technológiával. Speciálisan a kis méretű nagy teljesítményű motorokhoz tervezve, amelyeknél az üzemanyagtakarékosság és a minimális CO2 kibocsájtás a fontos. Hidegen is nagyon gyorsan eljut a főbb kenési pontokra és kiváló kenést biztosít.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 561Ft /L | Br 3 252Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL17398
Br 3 534Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 782Ft/L | Br 3 534Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 23 db
+
-
3 534Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 3 534Ft Br. 3 471Ft / db Br. 41 641Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 757Ft)
+
-
41 641Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA A5/B5
ACEA C2
API SP
API SP RC
BMW Longlife-12 FE
DTFR 15D100
FIAT 9.55535-GS1
Ford WSS-M2C950-A
ILSAC GF-6A
Jaguar Land Rover STJLR.03.5007
MB 227.61
MB 229.61
VWC 53035

Személygépkocsikhoz készült motorolaj dízel-, benzin- és hibrid hajtású járművekhez

Prémium teljesítményű motorolaj modern személygépkocsikhoz és kisteherautókhoz. Kifejezetten kipufogógáz-utánkezelő rendszerrel és turbófeltöltővel felszerelt BMW és Mercedes-Benz járművekhez fejlesztették ki. Kiváló hidegindítási tulajdonságok, alacsony olajfogyasztás és csökkentett károsanyag-kibocsátás. A BluEV technológiának köszönhetően különböző gyártók hibrid járműveiben is alkalmazható.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 782Ft /L | Br 3 534Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 0W30
Cikkszám: NYL17396
Br 15 764Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 483Ft/L | Br 3 153Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 15 764Ft Br. 15 124Ft / db Br. 45 371Ft / 1 karton3 db/karton (Megtakarítás. 1 919Ft)
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA A5/B5
ACEA C2
API SP
API SP RC
BMW Longlife-12 FE
DTFR 15D100
FIAT 9.55535-GS1
Ford WSS-M2C950-A
ILSAC GF-6A
Jaguar Land Rover STJLR.03.5007
MB 227.61
MB 229.61
VWC 53035

Személygépkocsikhoz készült motorolaj dízel-, benzin- és hibrid hajtású járművekhez

Prémium teljesítményű motorolaj modern személygépkocsikhoz és kisteherautókhoz. Kifejezetten kipufogógáz-utánkezelő rendszerrel és turbófeltöltővel felszerelt BMW és Mercedes-Benz járművekhez fejlesztették ki. Kiváló hidegindítási tulajdonságok, alacsony olajfogyasztás és csökkentett károsanyag-kibocsátás. A BluEV technológiának köszönhetően különböző gyártók hibrid járműveiben is alkalmazható.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 483Ft /L | Br 3 153Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 0W30
Cikkszám: NYL11769
Br 47 196Ft
Egységár: N°1 859Ft/L | Br 2 360Ft/L
Kiszerelés: 20L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C2/ C3
API SN
BMW Longlife-04
CHRYSLER MS-11106
FIAT 9.55535-S1
FIAT 9.55535-S3
FORD WSS-M2C917-A
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
IVECO 18-1811 CLASSE SC1
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
OPEL OV 040 1547
VW 505 00
VW 505 01

Korábbi név:FUCHS TITAN GT1 FLEX 23 5W30

XTL technológiával készült, prémium  minőségű, innovatív motorolaj, modern német és amerikai személy- és  kis-haszongépjárművek részére megnövelt olajcsere periódussal.

Optimális hidegindítási tulajdonságok, alacsonyabb olajfogyasztás és minimális füstgáz emisszió jellemzi.

Speciálisan olyan gépjárművekhez fejlesztve, melyek kipufogógáz utókezelővel és turbófeltöltővel vannak szerelve.

A Fuchs TITAN GT1 Flex C23 5W-30 nagyon jó hidegindítási  tulajdonságokkal, üzemanyag-takarékossággal, kiváló hő stabilitással, és  mindezeken túl kiváló kopás elleni védelemmel rendelkezik.

A termék használata a német típusokon kívül javasolt mindenhol, ahol az ACEA C3 teljesítményszint van előírva.


Termék információk: 20L Egységár: N°1 859Ft /L | Br 2 360Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11359
Br 3 164Ft
Egységár: N°2 491Ft/L | Br 3 164Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
3 164Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C2/ C3
API SN
BMW Longlife-04
CHRYSLER MS-11106
FIAT 9.55535-S1
FIAT 9.55535-S3
FORD WSS-M2C917-A
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
IVECO 18-1811 CLASSE SC1
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
OPEL OV 040 1547
VW 505 00
VW 505 01

Korábbi név:FUCHS TITAN GT1 FLEX 23 5W30

XTL technológiával készült, prémium  minőségű, innovatív motorolaj, modern német és amerikai személy- és  kis-haszongépjárművek részére megnövelt olajcsere periódussal.

Optimális hidegindítási tulajdonságok, alacsonyabb olajfogyasztás és minimális füstgáz emisszió jellemzi.

Speciálisan olyan gépjárművekhez fejlesztve, melyek kipufogógáz utókezelővel és turbófeltöltővel vannak szerelve.

A Fuchs TITAN GT1 Flex C23 5W-30 nagyon jó hidegindítási  tulajdonságokkal, üzemanyag-takarékossággal, kiváló hő stabilitással, és  mindezeken túl kiváló kopás elleni védelemmel rendelkezik.

A termék használata a német típusokon kívül javasolt mindenhol, ahol az ACEA C3 teljesítményszint van előírva.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 491Ft /L | Br 3 164Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11356
Br 14 870Ft
Egységár: N°2 342Ft/L | Br 2 974Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
14 870Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C2/ C3
API SN
BMW Longlife-04
CHRYSLER MS-11106
FIAT 9.55535-S1
FIAT 9.55535-S3
FORD WSS-M2C917-A
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
IVECO 18-1811 CLASSE SC1
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
OPEL OV 040 1547
VW 505 00
VW 505 01

Korábbi név:FUCHS TITAN GT1 FLEX 23 5W30

XTL technológiával készült, prémium  minőségű, innovatív motorolaj, modern német és amerikai személy- és  kis-haszongépjárművek részére megnövelt olajcsere periódussal.

Optimális hidegindítási tulajdonságok, alacsonyabb olajfogyasztás és minimális füstgáz emisszió jellemzi.

Speciálisan olyan gépjárművekhez fejlesztve, melyek kipufogógáz utókezelővel és turbófeltöltővel vannak szerelve.

A Fuchs TITAN GT1 Flex C23 5W-30 nagyon jó hidegindítási  tulajdonságokkal, üzemanyag-takarékossággal, kiváló hő stabilitással, és  mindezeken túl kiváló kopás elleni védelemmel rendelkezik.

A termék használata a német típusokon kívül javasolt mindenhol, ahol az ACEA C3 teljesítményszint van előírva.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 342Ft /L | Br 2 974Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11365
Br 160 217Ft
Egységár: N°2 103Ft/L | Br 2 671Ft/L
Kiszerelés: 60L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C2/ C3
API SN
BMW Longlife-04
CHRYSLER MS-11106
FIAT 9.55535-S1
FIAT 9.55535-S3
FORD WSS-M2C917-A
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
IVECO 18-1811 CLASSE SC1
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
OPEL OV 040 1547
VW 505 00
VW 505 01

Korábbi név:FUCHS TITAN GT1 FLEX 23 5W30

XTL technológiával készült, prémium  minőségű, innovatív motorolaj, modern német és amerikai személy- és  kis-haszongépjárművek részére megnövelt olajcsere periódussal.

Optimális hidegindítási tulajdonságok, alacsonyabb olajfogyasztás és minimális füstgáz emisszió jellemzi.

Speciálisan olyan gépjárművekhez fejlesztve, melyek kipufogógáz utókezelővel és turbófeltöltővel vannak szerelve.

A Fuchs TITAN GT1 Flex C23 5W-30 nagyon jó hidegindítási  tulajdonságokkal, üzemanyag-takarékossággal, kiváló hő stabilitással, és  mindezeken túl kiváló kopás elleni védelemmel rendelkezik.

A termék használata a német típusokon kívül javasolt mindenhol, ahol az ACEA C3 teljesítményszint van előírva.


Termék információk: 60L Egységár: N°2 103Ft /L | Br 2 671Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 5W30
TOVÁBBI TERMÉKEK
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Olajkereső
Support