Cikkszám: NYL15960
Br 25 860Ft
Egységár: N°4 073Ft/L | Br 5 172Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 12 db
+
-
25 860Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C5
ACEA C6
API SN
Ford WSS-M2C956-A1
MB 229.71
MB 229.72
Porsche C20
VW 508 00
VW 509 00

RAVENOL VSH SAE 0W-20

Kategória: Személyautó motorolaj
Viszkozitás: SAE 0W-20
Olajtípus: Szintetikus, HC- és PAO-alapú
Felhasználás: Személyautó
Technológia: CleanSynto®

Specifikációk:

ACEA C5,
ACEA C6,
API SN,

Gyártói jóváhagyások:

Porsche C20,
VW 508 00,
VW 509 00,

Gyártói ajánlások:

Ford WSS-M2C956-A1,
MB 229.71,
MB 229.72,

A RAVENOL VSH SAE 0W-20 HC, azaz hidrokrakkolt, valamint PAO, azaz polialfaolefin alapú, szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj, bevált CleanSynto® technológiával, személyautók turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel rendelkező, valamint ezek nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz.

A RAVENOL VSH SAE 0W-20 kiváló hidegindítási tulajdonságok mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

A RAVENOL VSH SAE 0W-20 speciális alapolajokkal kialakított formulájának köszönhetően magas viszkozitási indexszel rendelkezik. A formula azonosításra szolgáló kémiai markert tartalmaz, és zöld színű. Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban.

A RAVENOL VSH SAE 0W-20 hosszú olajélettartam mellett is biztosítja a viszkozitási osztály megtartását a teljes csereintervallum alatt.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL VSH SAE 0W-20 a károsanyag-kibocsátás mérséklésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó előírásai szerint.

Használati útmutató

A RAVENOL VSH SAE 0W-20 univerzális, üzemanyag-takarékos motorolaj, amely minden modern benzin- és dízelmotoros személyautóhoz alkalmas, ahol ezt az olajminőséget írják elő.

A RAVENOL VSH SAE 0W-20 kifejezetten a legújabb Volkswagen VW 508 00 / 509 00 specifikációhoz lett fejlesztve, az úgynevezett VW Blue Oil követelményeinek megfelelően.

Jellemzők

  • Garantálja a motor lehető leggyorsabb kenését
  • Magas üzemanyag-takarékossági, azaz FE-hatás az alkalmazott alapolajoknak és adalékoknak köszönhetően
  • Alacsony párolgási hajlam, ezáltal alacsonyabb olajfogyasztás
  • Csökkentett HTHS-viszkozitás a maximális üzemanyag-takarékosság érdekében
  • Jó koromfelvételi és diszpergáló képesség
  • Semleges viselkedés tömítőanyagokkal szemben
  • Azonosításra szolgáló kémiai markereket tartalmaz, és zöld színű
  • Kiválóan alkalmas meghosszabbított olajcsere-intervallumokhoz

Műszaki termékadatok

Jellemző

Tulajdonság

Adat

Vizsgálati módszer

Szín

 

zöld

vizuális

Szulfáthamu

% tömeg

0,8

DIN 51575

TBN

mg KOH/g

8,2

ASTM D2896

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

8,6

DIN 51659-2

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

44,9

DIN 51659-2

Viszkozitási index VI

 

172

DIN ISO 2909

CCS viszkozitás -35 °C-on

mPa·s

5860

ASTM D5293

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

844,3

DIN 51757

Lobbanáspont

°C

228

DIN EN ISO 2592

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa·s

2,77

ASTM D5481

Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -40 °C-on

mPa·s

17.100

ASTM D4684

Noack párolgási veszteség

% M/M

9,5

ASTM D5800

Dermedéspont

°C

-42

DIN ISO 3016

 


Termék információk: 5L Egységár: N°4 073Ft /L | Br 5 172Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL15968
Br 4 793Ft
Egységár: N°3 774Ft/L | Br 4 793Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 12 db
+
-
4 793Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API SN Plus
API SP
BMW Longlife-01
Chrysler MS-10850
Chrysler MS-10896
Fiat 9.55535-H2
MB 226.5
MB 229.3
Opel/GM-LL-B-025
PSA B71 2296
Porsche A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL VSI SAE 5W-40

Kategória: Személyautó motorolaj
Termékszám: 1111130
Viszkozitás: SAE 5W-40
Olajtípus: Teljesen szintetikus, PAO-alapú
Felhasználás: Személyautó
Technológia: CleanSynto®

Specifikációk:

ACEA A3/B4,
API CF,
API SN Plus,
API SP,

Gyártói jóváhagyások:

API SN Plus,
API SP,
MB-Freigabe 229.3,
Porsche A40,
Renault RN0700,
Renault RN0710,
VW 502 00,
VW 505 00,

Gyártói ajánlások:

BMW Longlife-01,
Chrysler MS-10850,
Chrysler MS-10896,
Fiat 9.55535-H2,
MB 226.5,
Opel/GM-LL-B-025,
PSA B71 2296,

A RAVENOL VSI SAE 5W-40 PAO, azaz polialfaolefin alapú, teljesen szintetikus motorolaj, bevált CleanSynto® technológiával, személyautók turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel rendelkező, valamint ezek nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz.

Összetételének köszönhetően a RAVENOL VSI SAE 5W-40 nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőréteget biztosít, és véd a korrózióval, valamint az oxidáció vagy kokszosodás miatti olajveszteséggel szemben. Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL VSI SAE 5W-40 a károsanyag-kibocsátás mérséklésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez. Minden vezetési körülmény között üzembiztonságot garantál, például szélsőséges stop-and-go városi forgalomban és nagy sebességű autópályás használat során is.

A RAVENOL VSI SAE 5W-40 kiváló hidegindítási tulajdonságok mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó előírásai szerint.


Használati útmutató

A RAVENOL VSI SAE 5W-40 alkalmas minden modern benzin- és dízelmotoros személyautó egész éves, energiatakarékos üzemeltetésére. Kifejezetten turbófeltöltőkhöz, valamint katalizátoros üzemhez fejlesztették ki.


Jellemzők

  • Magas kopásállóság
  • Üzemanyag-megtakarítás a könnyűfutási tulajdonságoknak köszönhetően
  • Kiváló detergens és diszpergens tulajdonságok
  • Megakadályozza a feketeiszap-képződést
  • Hosszú élettartam a magas oxidációs stabilitásnak köszönhetően
  • Kiváló hidegindítási teljesítmény
  • Nagyon jó viszkozitás-hőmérséklet viselkedés
  • Alacsony párolgási hajlam
  • Katalizátorokhoz alkalmas

Műszaki termékadatok

Jellemző Tulajdonság Adat Vizsgálati módszer
Szín   sárgásbarna vizuális
Szulfáthamu % tömeg 1,39 DIN 51575
TBN mg KOH/g 10,0 ASTM D2896
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 14,5 DIN 51659-2
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 87,6 DIN 51659-2
Viszkozitási index VI   172 DIN ISO 2909
CCS viszkozitás -30 °C-on mPa·s 4220 ASTM D5293
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 843,0 EN ISO 12185
Lobbanáspont °C 238 DIN EN ISO 2592
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa·s 3,84 ASTM D5481
Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -35 °C-on mPa·s 18.600 ASTM D4684
Noack párolgási veszteség % M/M 6,9 ASTM D5800
Dermedéspont °C -51 DIN ISO 3016

Termék információk: 1L Egységár: N°3 774Ft /L | Br 4 793Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL15923
Br 17 514Ft
Egységár: N°3 448Ft/L | Br 4 379Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 9 db
+
-
17 514Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API SN Plus
API SP
BMW Longlife-01
Chrysler MS-10850
Chrysler MS-10896
Fiat 9.55535-H2
MB 226.5
MB 229.3
Opel/GM-LL-B-025
PSA B71 2296
Porsche A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL VSI SAE 5W-40

Kategória: Személyautó motorolaj
Termékszám: 1111130
Viszkozitás: SAE 5W-40
Olajtípus: Teljesen szintetikus, PAO-alapú
Felhasználás: Személyautó
Technológia: CleanSynto®

Specifikációk:

ACEA A3/B4,
API CF,
API SN Plus,
API SP,

Gyártói jóváhagyások:

API SN Plus,
API SP,
MB-Freigabe 229.3,
Porsche A40,
Renault RN0700,
Renault RN0710,
VW 502 00,
VW 505 00,

Gyártói ajánlások:

BMW Longlife-01,
Chrysler MS-10850,
Chrysler MS-10896,
Fiat 9.55535-H2,
MB 226.5,
Opel/GM-LL-B-025,
PSA B71 2296,

A RAVENOL VSI SAE 5W-40 PAO, azaz polialfaolefin alapú, teljesen szintetikus motorolaj, bevált CleanSynto® technológiával, személyautók turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel rendelkező, valamint ezek nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz.

Összetételének köszönhetően a RAVENOL VSI SAE 5W-40 nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőréteget biztosít, és véd a korrózióval, valamint az oxidáció vagy kokszosodás miatti olajveszteséggel szemben. Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL VSI SAE 5W-40 a károsanyag-kibocsátás mérséklésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez. Minden vezetési körülmény között üzembiztonságot garantál, például szélsőséges stop-and-go városi forgalomban és nagy sebességű autópályás használat során is.

A RAVENOL VSI SAE 5W-40 kiváló hidegindítási tulajdonságok mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó előírásai szerint.


Használati útmutató

A RAVENOL VSI SAE 5W-40 alkalmas minden modern benzin- és dízelmotoros személyautó egész éves, energiatakarékos üzemeltetésére. Kifejezetten turbófeltöltőkhöz, valamint katalizátoros üzemhez fejlesztették ki.


Jellemzők

  • Magas kopásállóság
  • Üzemanyag-megtakarítás a könnyűfutási tulajdonságoknak köszönhetően
  • Kiváló detergens és diszpergens tulajdonságok
  • Megakadályozza a feketeiszap-képződést
  • Hosszú élettartam a magas oxidációs stabilitásnak köszönhetően
  • Kiváló hidegindítási teljesítmény
  • Nagyon jó viszkozitás-hőmérséklet viselkedés
  • Alacsony párolgási hajlam
  • Katalizátorokhoz alkalmas

Műszaki termékadatok

Jellemző Tulajdonság Adat Vizsgálati módszer
Szín   sárgásbarna vizuális
Szulfáthamu % tömeg 1,39 DIN 51575
TBN mg KOH/g 10,0 ASTM D2896
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 14,5 DIN 51659-2
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 87,6 DIN 51659-2
Viszkozitási index VI   172 DIN ISO 2909
CCS viszkozitás -30 °C-on mPa·s 4220 ASTM D5293
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 843,0 EN ISO 12185
Lobbanáspont °C 238 DIN EN ISO 2592
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa·s 3,84 ASTM D5481
Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -35 °C-on mPa·s 18.600 ASTM D4684
Noack párolgási veszteség % M/M 6,9 ASTM D5800
Dermedéspont °C -51 DIN ISO 3016

Termék információk: 4L Egységár: N°3 448Ft /L | Br 4 379Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL15969
Br 21 629Ft
Egységár: N°3 406Ft/L | Br 4 326Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 12 db
+
-
21 629Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API SN Plus
API SP
BMW Longlife-01
Chrysler MS-10850
Chrysler MS-10896
Fiat 9.55535-H2
MB 226.5
MB 229.3
Opel/GM-LL-B-025
PSA B71 2296
Porsche A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL VSI SAE 5W-40

Kategória: Személyautó motorolaj
Termékszám: 1111130
Viszkozitás: SAE 5W-40
Olajtípus: Teljesen szintetikus, PAO-alapú
Felhasználás: Személyautó
Technológia: CleanSynto®

Specifikációk:

ACEA A3/B4,
API CF,
API SN Plus,
API SP,

Gyártói jóváhagyások:

API SN Plus,
API SP,
MB-Freigabe 229.3,
Porsche A40,
Renault RN0700,
Renault RN0710,
VW 502 00,
VW 505 00,

Gyártói ajánlások:

BMW Longlife-01,
Chrysler MS-10850,
Chrysler MS-10896,
Fiat 9.55535-H2,
MB 226.5,
Opel/GM-LL-B-025,
PSA B71 2296,

A RAVENOL VSI SAE 5W-40 PAO, azaz polialfaolefin alapú, teljesen szintetikus motorolaj, bevált CleanSynto® technológiával, személyautók turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel rendelkező, valamint ezek nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz.

Összetételének köszönhetően a RAVENOL VSI SAE 5W-40 nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőréteget biztosít, és véd a korrózióval, valamint az oxidáció vagy kokszosodás miatti olajveszteséggel szemben. Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban.

Az üzemanyag-fogyasztás jelentős csökkentésével a RAVENOL VSI SAE 5W-40 a károsanyag-kibocsátás mérséklésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez. Minden vezetési körülmény között üzembiztonságot garantál, például szélsőséges stop-and-go városi forgalomban és nagy sebességű autópályás használat során is.

A RAVENOL VSI SAE 5W-40 kiváló hidegindítási tulajdonságok mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumok a gyártó előírásai szerint.


Használati útmutató

A RAVENOL VSI SAE 5W-40 alkalmas minden modern benzin- és dízelmotoros személyautó egész éves, energiatakarékos üzemeltetésére. Kifejezetten turbófeltöltőkhöz, valamint katalizátoros üzemhez fejlesztették ki.


Jellemzők

  • Magas kopásállóság
  • Üzemanyag-megtakarítás a könnyűfutási tulajdonságoknak köszönhetően
  • Kiváló detergens és diszpergens tulajdonságok
  • Megakadályozza a feketeiszap-képződést
  • Hosszú élettartam a magas oxidációs stabilitásnak köszönhetően
  • Kiváló hidegindítási teljesítmény
  • Nagyon jó viszkozitás-hőmérséklet viselkedés
  • Alacsony párolgási hajlam
  • Katalizátorokhoz alkalmas

Műszaki termékadatok

Jellemző Tulajdonság Adat Vizsgálati módszer
Szín   sárgásbarna vizuális
Szulfáthamu % tömeg 1,39 DIN 51575
TBN mg KOH/g 10,0 ASTM D2896
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 14,5 DIN 51659-2
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 87,6 DIN 51659-2
Viszkozitási index VI   172 DIN ISO 2909
CCS viszkozitás -30 °C-on mPa·s 4220 ASTM D5293
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 843,0 EN ISO 12185
Lobbanáspont °C 238 DIN EN ISO 2592
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa·s 3,84 ASTM D5481
Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -35 °C-on mPa·s 18.600 ASTM D4684
Noack párolgási veszteség % M/M 6,9 ASTM D5800
Dermedéspont °C -51 DIN ISO 3016

Termék információk: 5L Egységár: N°3 406Ft /L | Br 4 326Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL15633
Br 5 496Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°4 327Ft/L | Br 5 496Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 31 db
+
-
5 496Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 5 496Ft Br. 5 315Ft / db Br. 63 770Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 2 175Ft)
+
-
63 770Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
MB-Freigabe 229.31
MB-Freigabe 229.51
MB-Freigabe 229.52
Porsche C30
VW 504 00
VW 507 00

RAVENOL VSW SAE 0W-30

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111106
Viszkozitás: 0W-30
Specifikáció: ACEA C3, API SN
Olajtípus: Teljesen szintetikus
Jóváhagyások: BMW Longlife-04, MB-Freigabe 229.31, MB-Freigabe 229.51, MB-Freigabe 229.52, Porsche C30, VW 504 00, VW 507 00
Ajánlás: Chrysler MS-11106
Alkalmazás: Személygépkocsi
Technológia: CleanSynto®, USVO®

Termékleírás

A RAVENOL VSW SAE 0W-30 egy PAO (polialfaolefin) alapú, teljesen szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj, amely különösen az USVO® és a bevált CleanSynto® technológiával készült, benzin- és dízelmotorokhoz, turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel szerelt változatokhoz is.

Az USVO® technológia révén rendkívül magas viszkozitási stabilitást ér el. Kiküszöböli a polimer viszkozitásjavítók hátrányait, miközben azok előnyeit biztosítja. Ez javítja a motor védelmét, teljesítményét, tisztaságát és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia biztosítja, hogy az olaj a teljes csereperiódus alatt ne veszítsen nyírási stabilitásából, rendkívül oxidációálló legyen, és gyorsan kifejtse kenőhatását. Ez csökkenti a súrlódást, miközben tisztán és hatékonyan tartja a motort.

A RAVENOL VSW SAE 0W-30 meghosszabbítja a dízel részecskeszűrő élettartamát azáltal, hogy csökkenti a hamuképző részecskék mennyiségét a kipufogógázban. Mérsékli a környezetre ártalmas gázok kibocsátását, és tartós motorvédelmet nyújt.

Új formulájának köszönhetően magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőfilmet képez, védi a motort a korróziótól és az olaj oxidációja vagy kokszosodása miatti veszteségektől. Kiváló hidegindítási tulajdonságai optimális kenésbiztonságot garantálnak a hideg üzemi fázisban is.

A RAVENOL VSW SAE 0W-30 csökkenti az üzemanyag-fogyasztást, ezáltal hozzájárul a környezetvédelemhez. Minimalizálja a súrlódást, a kopást és a fogyasztást, miközben kiváló hidegindítási jellemzőkkel rendelkezik.

Minden vezetési körülmény között üzembiztonságot garantál, legyen szó szélsőséges városi forgalomról vagy autópályás nagy sebességről. Az olajcsere-intervallum a gyártói előírásoknak megfelelően meghosszabbítható.

Alkalmazási javaslat

A RAVENOL VSW SAE 0W-30 minden VW járműben alkalmazható LongLife szervizprogrammal és anélkül is, ezért alkalmas hosszabb olajcsere-intervallumokra, valamint DPF-fel szerelt és anélküli járművekhez egyaránt. A jármű- és motorgyártó előírásait minden esetben be kell tartani.

Jellemzők

  • Különösen alacsony súrlódás és kiemelkedő teljesítmény a speciális adalékoknak köszönhetően

  • Kiváló motorvédelem hidegindítás után és nehezebb körülmények között is

  • Gyors kenés alacsony (-30 °C alatti) hőmérsékleten, valamint elegendő kenőfilm 150 °C feletti olajhőmérsékleten is

  • Maximális védelem a kopás, lerakódás és korrózió ellen, kedvezőtlen körülmények között is

  • Alacsonyabb üzemanyag-fogyasztás (Fuel Economy)

  • Hidraulikus szelepemelők minden hőmérsékleten megfelelően működnek

  • Nem befolyásolja a tömítések állapotát

  • Megakadályozza az iszaposodást, kokszosodást, lakkréteg- és korrózióképződést

Műszaki adatok

Tulajdonság Egység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 846,0 EN ISO 12185
Szín – barna Vizuális
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 12,0 DIN 51562-1
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 60,8 DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) – 197 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa*s 3,6 ASTM D5481
CCS viszkozitás -35 °C-on mPa*s 5565 ASTM D5293
Alacsony hőm. szivattyúzhatóság (MRV) -40 °C-on mPa*s 14.800 ASTM D4684
Dermedéspont °C -60 DIN ISO 3016
Párolgási veszteség (Noack) % m/m 9,0 ASTM D5800
Lobbanáspont °C 234 DIN EN ISO 2592
TBN mg KOH/g 7,6 ASTM D2896
Szulfáthamu % tömeg 0,63 DIN 51575

Termék információk: 1L Egységár: N°4 327Ft /L | Br 5 496Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W30
Cikkszám: NYL15634
Br 25 517Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°4 019Ft/L | Br 5 104Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 11 db
+
-
25 517Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 25 517Ft Br. 23 407Ft / db Br. 93 625Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 8 443Ft)
+
-
93 625Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
MB-Freigabe 229.31
MB-Freigabe 229.51
MB-Freigabe 229.52
Porsche C30
VW 504 00
VW 507 00

RAVENOL VSW SAE 0W-30

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111106
Viszkozitás: 0W-30
Specifikáció: ACEA C3, API SN
Olajtípus: Teljesen szintetikus
Jóváhagyások: BMW Longlife-04, MB-Freigabe 229.31, MB-Freigabe 229.51, MB-Freigabe 229.52, Porsche C30, VW 504 00, VW 507 00
Ajánlás: Chrysler MS-11106
Alkalmazás: Személygépkocsi
Technológia: CleanSynto®, USVO®

Termékleírás

A RAVENOL VSW SAE 0W-30 egy PAO (polialfaolefin) alapú, teljesen szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj, amely különösen az USVO® és a bevált CleanSynto® technológiával készült, benzin- és dízelmotorokhoz, turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel szerelt változatokhoz is.

Az USVO® technológia révén rendkívül magas viszkozitási stabilitást ér el. Kiküszöböli a polimer viszkozitásjavítók hátrányait, miközben azok előnyeit biztosítja. Ez javítja a motor védelmét, teljesítményét, tisztaságát és az olajcsere-intervallumokat. Az USVO® technológia biztosítja, hogy az olaj a teljes csereperiódus alatt ne veszítsen nyírási stabilitásából, rendkívül oxidációálló legyen, és gyorsan kifejtse kenőhatását. Ez csökkenti a súrlódást, miközben tisztán és hatékonyan tartja a motort.

A RAVENOL VSW SAE 0W-30 meghosszabbítja a dízel részecskeszűrő élettartamát azáltal, hogy csökkenti a hamuképző részecskék mennyiségét a kipufogógázban. Mérsékli a környezetre ártalmas gázok kibocsátását, és tartós motorvédelmet nyújt.

Új formulájának köszönhetően magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőfilmet képez, védi a motort a korróziótól és az olaj oxidációja vagy kokszosodása miatti veszteségektől. Kiváló hidegindítási tulajdonságai optimális kenésbiztonságot garantálnak a hideg üzemi fázisban is.

A RAVENOL VSW SAE 0W-30 csökkenti az üzemanyag-fogyasztást, ezáltal hozzájárul a környezetvédelemhez. Minimalizálja a súrlódást, a kopást és a fogyasztást, miközben kiváló hidegindítási jellemzőkkel rendelkezik.

Minden vezetési körülmény között üzembiztonságot garantál, legyen szó szélsőséges városi forgalomról vagy autópályás nagy sebességről. Az olajcsere-intervallum a gyártói előírásoknak megfelelően meghosszabbítható.

Alkalmazási javaslat

A RAVENOL VSW SAE 0W-30 minden VW járműben alkalmazható LongLife szervizprogrammal és anélkül is, ezért alkalmas hosszabb olajcsere-intervallumokra, valamint DPF-fel szerelt és anélküli járművekhez egyaránt. A jármű- és motorgyártó előírásait minden esetben be kell tartani.

Jellemzők

  • Különösen alacsony súrlódás és kiemelkedő teljesítmény a speciális adalékoknak köszönhetően

  • Kiváló motorvédelem hidegindítás után és nehezebb körülmények között is

  • Gyors kenés alacsony (-30 °C alatti) hőmérsékleten, valamint elegendő kenőfilm 150 °C feletti olajhőmérsékleten is

  • Maximális védelem a kopás, lerakódás és korrózió ellen, kedvezőtlen körülmények között is

  • Alacsonyabb üzemanyag-fogyasztás (Fuel Economy)

  • Hidraulikus szelepemelők minden hőmérsékleten megfelelően működnek

  • Nem befolyásolja a tömítések állapotát

  • Megakadályozza az iszaposodást, kokszosodást, lakkréteg- és korrózióképződést

Műszaki adatok

Tulajdonság Egység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 846,0 EN ISO 12185
Szín – barna Vizuális
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 12,0 DIN 51562-1
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 60,8 DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) – 197 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa*s 3,6 ASTM D5481
CCS viszkozitás -35 °C-on mPa*s 5565 ASTM D5293
Alacsony hőm. szivattyúzhatóság (MRV) -40 °C-on mPa*s 14.800 ASTM D4684
Dermedéspont °C -60 DIN ISO 3016
Párolgási veszteség (Noack) % m/m 9,0 ASTM D5800
Lobbanáspont °C 234 DIN EN ISO 2592
TBN mg KOH/g 7,6 ASTM D2896
Szulfáthamu % tömeg 0,63 DIN 51575

Termék információk: 5L Egységár: N°4 019Ft /L | Br 5 104Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W30
Cikkszám: NYL15863
Br 3 267Ft
Egységár: N°2 572Ft/L | Br 3 267Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 32 db
+
-
3 267Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API SN

RAVENOL WATERCRAFT 4T SAE 10W-40

Termékadatok

Kategória: 4 ütemű motorolaj
Cikkszám: 1152211
Viszkozitás: 10W-40
Specifikáció: ACEA A3/B4, API SN
Olajtípus: szintetikus
Ajánlás: Yamaha

Termékleírás

A RAVENOL WATERCRAFT 4T SAE 10W-40 egy szintetikus, tengerkék színű motorolaj, amelyet a jet skik és más vízisport eszközök 4 ütemű motorjainak igényes és intenzív használatához fejlesztettek ki.

A RAVENOL WATERCRAFT 4T SAE 10W-40 alkalmas nagy teljesítményű motorokhoz turbófeltöltéssel / kompresszorral és ezek nélkül is. Átfogó motorvédelmet biztosít még a legmagasabb terhelések mellett is vízisport / tengeri alkalmazásokban. Az olajat kifejezetten válogatott adalékokkal formulázták az optimális kenőképesség, teljesítmény és korrózióvédelem érdekében.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL WATERCRAFT 4T SAE 10W-40 alkalmas az alábbi jet skikhez: WaveRunner FX Cruiser HO 2015+, WaveRunner FZR SVHO 2015+, WaveRunner VX 110 Sport 2005-2007, valamint más, hasonló motorfelépítésű vízisport eszközökhöz.

A RAVENOL WATERCRAFT 4T SAE 10W-40 kifejezetten négyütemű benzines motorok kenésére készült magas fordulatszám és dinamikus terhelés mellett a tengeri környezetben.

Jellemzők

  • Jet ski motorok speciális műszaki követelményeihez fejlesztve
  • PWC és hasonló motorfelépítésű vízisport eszközökhöz is alkalmas
  • Nagy terhelésre formulázva
  • Az összes motoralkatrész optimális kenése
  • Kiemelkedő kopás- és korrózióvédelem
  • Tengerkék színű

Műszaki termékadatok

Tulajdonság

Egység

Adat

Vizsgálat

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

861

EN ISO 12185

Szín

 

kék

VIZUÁLIS

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

15,1

DIN 51562-1

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

103,7

DIN 51562-1

Viszkozitási index VI

 

153

DIN ISO 2909

CCS viszkozitás -25 °C-on

mPa*s

6327

ASTM D5293

Dermedéspont

°C

-36

DIN ISO 3016

Noack illékonyság

%m

8

ASTM D5800

Lobbanáspont

°C

234

DIN EN ISO 2592

tbn

mgKOH/g

11,4

ASTM D2896

 


Termék információk: 1L Egységár: N°2 572Ft /L | Br 3 267Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL15864
Br 11 419Ft
Egységár: N°2 248Ft/L | Br 2 855Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 16 db
+
-
11 419Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API SN

RAVENOL WATERCRAFT 4T SAE 10W-40

Termékadatok

Kategória: 4 ütemű motorolaj
Cikkszám: 1152211
Viszkozitás: 10W-40
Specifikáció: ACEA A3/B4, API SN
Olajtípus: szintetikus
Ajánlás: Yamaha

Termékleírás

A RAVENOL WATERCRAFT 4T SAE 10W-40 egy szintetikus, tengerkék színű motorolaj, amelyet a jet skik és más vízisport eszközök 4 ütemű motorjainak igényes és intenzív használatához fejlesztettek ki.

A RAVENOL WATERCRAFT 4T SAE 10W-40 alkalmas nagy teljesítményű motorokhoz turbófeltöltéssel / kompresszorral és ezek nélkül is. Átfogó motorvédelmet biztosít még a legmagasabb terhelések mellett is vízisport / tengeri alkalmazásokban. Az olajat kifejezetten válogatott adalékokkal formulázták az optimális kenőképesség, teljesítmény és korrózióvédelem érdekében.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL WATERCRAFT 4T SAE 10W-40 alkalmas az alábbi jet skikhez: WaveRunner FX Cruiser HO 2015+, WaveRunner FZR SVHO 2015+, WaveRunner VX 110 Sport 2005-2007, valamint más, hasonló motorfelépítésű vízisport eszközökhöz.

A RAVENOL WATERCRAFT 4T SAE 10W-40 kifejezetten négyütemű benzines motorok kenésére készült magas fordulatszám és dinamikus terhelés mellett a tengeri környezetben.

Jellemzők

  • Jet ski motorok speciális műszaki követelményeihez fejlesztve
  • PWC és hasonló motorfelépítésű vízisport eszközökhöz is alkalmas
  • Nagy terhelésre formulázva
  • Az összes motoralkatrész optimális kenése
  • Kiemelkedő kopás- és korrózióvédelem
  • Tengerkék színű

Műszaki termékadatok

Tulajdonság

Egység

Adat

Vizsgálat

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

861

EN ISO 12185

Szín

 

kék

VIZUÁLIS

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

15,1

DIN 51562-1

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

103,7

DIN 51562-1

Viszkozitási index VI

 

153

DIN ISO 2909

CCS viszkozitás -25 °C-on

mPa*s

6327

ASTM D5293

Dermedéspont

°C

-36

DIN ISO 3016

Noack illékonyság

%m

8

ASTM D5800

Lobbanáspont

°C

234

DIN EN ISO 2592

tbn

mgKOH/g

11,4

ASTM D2896

 


Termék információk: 4L Egységár: N°2 248Ft /L | Br 2 855Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL15865
Br 3 953Ft
Egységár: N°3 112Ft/L | Br 3 953Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 24 db
+
-
3 953Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN
JASO MA2


RAVENOL WATERCRAFT 4T SAE 5W-40

Termékadatok

Kategória: 4 ütemű motorolaj
Cikkszám: 1152212
Viszkozitás: 5W-40
Specifikáció: API SN, JASO MA2
Olajtípus: szintetikus
Ajánlás: Honda, Kawasaki, Sea-Doo, Yamaha

Termékleírás

A RAVENOL WATERCRAFT 4T SAE 5W-40 egy szintetikus, tengerkék színű motorolaj, amelyet a jet skik és más vízisport eszközök 4 ütemű motorjainak igényes és intenzív használatához fejlesztettek ki.

A RAVENOL WATERCRAFT 4T SAE 5W-40 alkalmas nagy teljesítményű motorokhoz turbófeltöltéssel / kompresszorral és ezek nélkül is. A teljesítmény minden körülmények között biztosított, még magas fordulatszámon és dinamikus terhelés mellett is a tengeri környezetben. Az olajat kifejezetten válogatott adalékokkal formulázták az optimális kenőképesség, teljesítmény és korrózióvédelem érdekében.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL WATERCRAFT 4T SAE 10W-40 alkalmas jet skikhez és egyéb vízisport eszközökhöz. Az olaj összetételét kifejezetten a négyütemű benzines motorok kenésére tervezték magas fordulatszám és dinamikus terhelés mellett a tengeri környezetben.

A RAVENOL WATERCRAFT 4T SAE 10W-40 alkalmas többek között az alábbi vízijárművekhez, valamint sok más, hasonló motorfelépítésű típushoz:

Yamaha: GP modellek, Jetblaster modellek, FX Cruiser modellek, VX Cruiser modellek
Sea Doo BRP: GTI, GTR, GTX, FISH PRO, RXT, Explorer, Switch, Spark, Wake Pro
Kawasaki: JetSki STX széria, ULTRA széria, LX széria, SX-R széria
Honda: AquaTrax F széria, R széria

A gyártó előírásait mindig be kell tartani.

Jellemzők

  • Jet ski motorok speciális műszaki követelményeihez fejlesztve
  • PWC és hasonló motorfelépítésű vízisport eszközökhöz is alkalmas
  • Nagy terhelésre formulázva
  • Az összes motoralkatrész optimális kenése
  • Kiemelkedő kopás- és korrózióvédelem
  • Tengerkék színű

Műszaki termékadatok

Tulajdonság

Egység

Adat

Vizsgálat

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

848

EN ISO 12185

Szín

 

kék

VIZUÁLIS

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

16,68

DIN 51562-1

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

82,98

DIN 51562-1

Viszkozitási index VI

 

169

DIN ISO 2909

CCS viszkozitás -25 °C-on

mPa*s

5937

ASTM D5293

Dermedéspont

°C

-39

DIN ISO 3016

Noack illékonyság

%m

5,8

ASTM D5800

Lobbanáspont

°C

244

DIN EN ISO 2592

tbn

mgKOH/g

7,6

ASTM D2896

 


Termék információk: 1L Egységár: N°3 112Ft /L | Br 3 953Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL15866
Br 15 420Ft
Egységár: N°3 036Ft/L | Br 3 855Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 6 db
+
-
15 420Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN
JASO MA2


RAVENOL WATERCRAFT 4T SAE 5W-40

Termékadatok

Kategória: 4 ütemű motorolaj
Cikkszám: 1152212
Viszkozitás: 5W-40
Specifikáció: API SN, JASO MA2
Olajtípus: szintetikus
Ajánlás: Honda, Kawasaki, Sea-Doo, Yamaha

Termékleírás

A RAVENOL WATERCRAFT 4T SAE 5W-40 egy szintetikus, tengerkék színű motorolaj, amelyet a jet skik és más vízisport eszközök 4 ütemű motorjainak igényes és intenzív használatához fejlesztettek ki.

A RAVENOL WATERCRAFT 4T SAE 5W-40 alkalmas nagy teljesítményű motorokhoz turbófeltöltéssel / kompresszorral és ezek nélkül is. A teljesítmény minden körülmények között biztosított, még magas fordulatszámon és dinamikus terhelés mellett is a tengeri környezetben. Az olajat kifejezetten válogatott adalékokkal formulázták az optimális kenőképesség, teljesítmény és korrózióvédelem érdekében.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL WATERCRAFT 4T SAE 10W-40 alkalmas jet skikhez és egyéb vízisport eszközökhöz. Az olaj összetételét kifejezetten a négyütemű benzines motorok kenésére tervezték magas fordulatszám és dinamikus terhelés mellett a tengeri környezetben.

A RAVENOL WATERCRAFT 4T SAE 10W-40 alkalmas többek között az alábbi vízijárművekhez, valamint sok más, hasonló motorfelépítésű típushoz:

Yamaha: GP modellek, Jetblaster modellek, FX Cruiser modellek, VX Cruiser modellek
Sea Doo BRP: GTI, GTR, GTX, FISH PRO, RXT, Explorer, Switch, Spark, Wake Pro
Kawasaki: JetSki STX széria, ULTRA széria, LX széria, SX-R széria
Honda: AquaTrax F széria, R széria

A gyártó előírásait mindig be kell tartani.

Jellemzők

  • Jet ski motorok speciális műszaki követelményeihez fejlesztve
  • PWC és hasonló motorfelépítésű vízisport eszközökhöz is alkalmas
  • Nagy terhelésre formulázva
  • Az összes motoralkatrész optimális kenése
  • Kiemelkedő kopás- és korrózióvédelem
  • Tengerkék színű

Műszaki termékadatok

Tulajdonság

Egység

Adat

Vizsgálat

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

848

EN ISO 12185

Szín

 

kék

VIZUÁLIS

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

16,68

DIN 51562-1

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

82,98

DIN 51562-1

Viszkozitási index VI

 

169

DIN ISO 2909

CCS viszkozitás -25 °C-on

mPa*s

5937

ASTM D5293

Dermedéspont

°C

-39

DIN ISO 3016

Noack illékonyság

%m

5,8

ASTM D5800

Lobbanáspont

°C

244

DIN EN ISO 2592

tbn

mgKOH/g

7,6

ASTM D2896

 


Termék információk: 4L Egységár: N°3 036Ft /L | Br 3 855Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL15924
Br 1 878Ft
Egységár: N°1 478Ft/L | Br 1 878Ft/L
Készleten: 50+ db
+
-
1 878Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

RAVENOL Windshield Sealing

Kategória: Autóápolási termékek
Kiszerelés: 100 ml
Cikkszám: 1360758-100
Termékszám: 1360758

A RAVENOL Windshield Sealant tartós, vízlepergető felületi bevonat kialakításával védi az üvegfelületeket. A 100 ml-es kiszerelés tartalma egy átlagos személyautó összes ablakán több alkalmazáshoz is elegendő. Az üvegfelületek a mosási és időjárási körülményektől függően körülbelül 2 hónapig maradnak lezárva.

A kialakuló bevonat erős siklóhatással rendelkezik, amely biztosítja, hogy a víz gyorsan lefusson a felületről, ezáltal esős körülmények között jelentősen javul a kilátás. A gépjármű üvegfelületein a fénytörés változása nem rontja a láthatóságot.

A RAVENOL Windshield Sealant ellenáll a tisztítószereknek és számos oldószernek, így hosszan tartó védelmet biztosít a kezelt üvegfelületek számára.

A RAVENOL Windshield Sealant télen csökkenti a jég tapadását a szélvédő felületéhez, ezáltal megkönnyíti a jég- és dérlerakódások eltávolítását.


Használati útmutató

A RAVENOL Windshield Sealant alaposan megtisztított üvegfelületeken alkalmazható. Először gondosan tisztítsa elő az üvegfelületet megfelelő üvegtisztítóval vagy speciális zsírtalanító tisztítószerrel, például RAVENOL Pre-Cleaner termékkel, majd törölje teljesen szárazra.

Ehhez használható például a RAVENOL Microfiber Cloths Car Care Set autóápolási mikroszálas kendőkészlet.

A RAVENOL Windshield Sealant terméket száraz polírozó flízzel vagy mikroszálas kendővel kell az üvegfelületre felvinni, egyenletesen eloszlatni és polírozni.

Körülbelül öt perc reakcióidő után a RAVENOL Windshield Sealant terméket enyhén nedves mikroszálas kendővel át kell törölni, hogy a környező alkatrészekről minden esetleges felesleges termékmaradvány teljesen eltávolításra kerüljön.


Megjegyzés

A RAVENOL Windshield Sealant terméket lezárt tartályban, száraz és hűvös helyen kell tárolni. Közvetlen napfénytől, hőtől és fagytól védeni kell. Gyermekektől elzárva tartandó. Használat után alaposan mosson kezet.

Beltéri alkalmazás esetén gondoskodjon friss levegő utánpótlásáról.


Jellemzők

  • Vízlepergető siklóhatás
  • Ellenáll a tisztítószereknek
  • Hosszú, körülbelül 2 hónapos tartósság
  • Lezárás gyöngyöződést gátló hatással
  • Egyszerű alkalmazás
  • Ideális a dér- és jégképződés megelőzésének támogatására télen
  • Jobb kilátás esőben
  • Semleges a fénytörés szempontjából a jármű üvegfelületein
  • 100 ml több alkalmazáshoz is elegendő személyautók összes szélvédő- és üvegfelületére

Műszaki termékadatok

Jellemző Tulajdonság Adat Vizsgálati módszer
Szín   tiszta / átlátszó  
Illat   alkoholos

Termék információk: Egységár: N°1 478Ft /L | Br 1 878Ft /L Gyártó: RAVENOL
Cikkszám: NYL13035
Br 10 326Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 033Ft/L | Br 2 582Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 14 db
+
-
10 326Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 10 326Ft Br. 10 200Ft / db Br. 40 798Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 503Ft)
+
-
40 798Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B3
ACEA B4
ACEA C3
API CF
API SN
MB 226.5
MB 229.3
PORSCHE A40
Renault RN0700
Renault RN0710
VW 502.00
VW 505.00

A Repsol Elite Competición 5W-40 egy teljesen szintetikus motorolaj, amelyet a Repsol versenycsapataival szerzett tapasztalatok alapján fejlesztettek ki, hogy megfeleljen a legextrémebb üzemi követelményeknek. Kifejezetten ajánlott a legfejlettebb és legnagyobb teljesítményű személygépkocsi motorokhoz, például a Porsche, Mercedes-Benz, Audi és BMW gyártók modelljeihez. Benzines és könnyű dízelmotoros járművekhez egyaránt használható, amennyiben azok nem rendelkeznek kipufogógáz-utókezelő rendszerekkel (DPF).

Kiemelkedő tisztaságot, kopásállóságot és oxidációs stabilitást biztosít még magas hőmérsékleten is, ezáltal hozzájárulva a motor hosszabb élettartamához. Hosszabb olajcsere-periódusokat tesz lehetővé, miközben habképződés-gátló tulajdonságai révén megőrzi kenési hatékonyságát magas fordulatszámon is. A motor gyors levegőmentesítését biztosítja, így megelőzve habképződés által keletkezett kopást. Ideális választás azok számára, akik kompromisszummentes teljesítményt keresnek városi, országúti vagy sportos használat esetén.

Nemzetközi teljesítményszintek:

  • ACEA A3/B4
  • API SN/CF

Gyártói jóváhagyások:

  • Porsche A40
  • MB 229.3 / 226.5
  • Renault RN0700, RN0710
  • VW 502 00 / 505 00

Termék információk: 4L Egységár: N°2 033Ft /L | Br 2 582Ft /L Gyártó: REPSOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL13031
Br 3 059Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 408Ft/L | Br 3 059Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
3 059Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 3 059Ft Br. 2 942Ft / db Br. 35 301Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 1 397Ft)
+
-
35 301Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C3
API SN
BMW Longlife-04
FIAT 9.55535-S3
MB 229.51
Porsche C30
VW 504.00
VW 507.00

REPSOL ELITE LONG LIFE 50700/50400 5W-30

A REPSOL ELITE LONG LIFE 50700/50400 5W-30 prémium minőségű, teljesen szintetikus motorolaj, amelyet a Volkswagen-csoport (VW, Audi, Seat, Škoda) legmodernebb benzin- és dízelmotorjaihoz fejlesztettek. A termék megfelel a VW 504.00 / 507.00 LongLife előírásoknak, így alkalmas hosszított olajcsere-periódusú szervizrendszerekhez is.

Fejlett, alacsony hamutartalmú (Low SAPS) formulája kompatibilis a dízel részecskeszűrővel (DPF) és más kipufogógáz-utókezelő rendszerekkel szerelt motorokkal. Kiemelkedő tisztító- és kopásvédelmi tulajdonságai hozzájárulnak a motor hosszú élettartamához, a lerakódások csökkentéséhez és az optimális motorvédelemhez még nagy terhelés mellett is.

A magas minőségű szintetikus alapolajoknak köszönhetően alacsony olajfogyasztást, kiváló hőstabilitást és gyors hidegindítási kenést biztosít. LongLife tulajdonságai révén – a gyártói előírásokat követve – akár 50 000 km-es olajcsere-intervallum is elérhető bizonyos járművek esetén.

A REPSOL ELITE LONG LIFE 50700/50400 5W-30 ajánlott közvetlen befecskendezésű benzines motorokhoz, valamint DPF-fel szerelt modern dízelmotorokhoz, ahol ACEA C3 vagy VW 504.00 / 507.00 specifikációjú motorolaj szükséges.

Teljesítményszintek és gyártói jóváhagyások

ACEA C3,
API SN,
BMW Longlife-04,
FIAT 9.55535-S3,
MB 229.51,
Porsche C30,
VW 504.00,
VW 507.00


Termék információk: 1L Egységár: N°2 408Ft /L | Br 3 059Ft /L Gyártó: REPSOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL13030
Br 11 843Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 332Ft/L | Br 2 961Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 50+ db
+
-
11 843Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 11 843Ft Br. 10 253Ft / db Br. 51 264Ft / 1 karton5 db/karton (Megtakarítás. 7 951Ft)
+
-
51 264Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C3
API SN
BMW Longlife-04
FIAT 9.55535-S3
MB 229.51
Porsche C30
VW 504.00
VW 507.00

REPSOL ELITE LONG LIFE 50700/50400 5W-30

A REPSOL ELITE LONG LIFE 50700/50400 5W-30 prémium minőségű, teljesen szintetikus motorolaj, amelyet a Volkswagen-csoport (VW, Audi, Seat, Škoda) legmodernebb benzin- és dízelmotorjaihoz fejlesztettek. A termék megfelel a VW 504.00 / 507.00 LongLife előírásoknak, így alkalmas hosszított olajcsere-periódusú szervizrendszerekhez is.

Fejlett, alacsony hamutartalmú (Low SAPS) formulája kompatibilis a dízel részecskeszűrővel (DPF) és más kipufogógáz-utókezelő rendszerekkel szerelt motorokkal. Kiemelkedő tisztító- és kopásvédelmi tulajdonságai hozzájárulnak a motor hosszú élettartamához, a lerakódások csökkentéséhez és az optimális motorvédelemhez még nagy terhelés mellett is.

A magas minőségű szintetikus alapolajoknak köszönhetően alacsony olajfogyasztást, kiváló hőstabilitást és gyors hidegindítási kenést biztosít. LongLife tulajdonságai révén – a gyártói előírásokat követve – akár 50 000 km-es olajcsere-intervallum is elérhető bizonyos járművek esetén.

A REPSOL ELITE LONG LIFE 50700/50400 5W-30 ajánlott közvetlen befecskendezésű benzines motorokhoz, valamint DPF-fel szerelt modern dízelmotorokhoz, ahol ACEA C3 vagy VW 504.00 / 507.00 specifikációjú motorolaj szükséges.

Teljesítményszintek és gyártói jóváhagyások

ACEA C3,
API SN,
BMW Longlife-04,
FIAT 9.55535-S3,
MB 229.51,
Porsche C30,
VW 504.00,
VW 507.00


Termék információk: 4L Egységár: N°2 332Ft /L | Br 2 961Ft /L Gyártó: REPSOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL13024
Br 3 523Ft
Egységár: N°2 774Ft/L | Br 3 523Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 29 db
+
-
3 523Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

API SJ
JASO T 903:2006 MA2

REPSOL Moto Racing 4T 10w-40 Csúcsminőségű, teljesen szintetikus motorolaj négyütemű motorkerékpárokhoz. Használata különösen ajánlott versenykörülmények között alkalmazott motorokhoz. Tökéletes védelmet és ezáltal hosszú élettartamot biztosít a nagy igénybevételnek (magas fordulatszám, nagy terhelés, magas üzemi hőmérséklet) kitett négyütemű motoroknak. Tulajdonságok: Télen és nyáron egyaránt használható. Tökéletes kenést biztosít még extrém magas üzemi hőmérséklet esetén is. Kiemelkedő termikus stabilitással és jelentős oxidációs tartalékkal rendelkezik. Használatával elkerülhető, hogy káros lerakódások képződjenek a motorban. Egyedülálló kopás elleni védelmet biztosít a motor és a sebességváltó alkatrészeinek. Precíz és komfortos sebességváltást biztosít.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 774Ft /L | Br 3 523Ft /L Gyártó: REPSOL Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL13003
Br 3 301Ft
Egységár: N°2 599Ft/L | Br 3 301Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 33 db
+
-
3 301Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SM
JASO MA2

Teljesen szintetikus, a HONDA RACING-gel közösen kifejlesztett motorolaj négyütemű motorkerékpárokhoz.Használata különösen ajánlott. versenykörülmények között alkalmazott motorokhoz. Tökéletes védelmet és ezáltal hosszú élettartamot biztosít a nagy igénybevételnek (magas fordulatszám, nagy terhelés, magas üzemi hőmérséklet) kitett négyütemű motoroknak.Télen és nyáron egyaránt használható. Kiemelkedő termikus stabilitással és jelentős oxidációs tartalékkal rendelkezik. Használatával elkerülhető, hogy káros lerakódások képződjenek a motorban. Egyedülálló kopás elleni védelmet biztosít a motor és a sebességváltó alkatrészeinek. Precíz és komfortos sebességváltást biztosít.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 599Ft /L | Br 3 301Ft /L Gyártó: REPSOL Viszkozitás: 10W50
Cikkszám: NYL13004
Br 14 630Ft
Egységár: N°2 880Ft/L | Br 3 658Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 1 db
+
-
14 630Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

API SM
JASO MA2

Teljesen szintetikus, a HONDA RACING-gel közösen kifejlesztett motorolaj négyütemű motorkerékpárokhoz.Használata különösen ajánlott. versenykörülmények között alkalmazott motorokhoz. Tökéletes védelmet és ezáltal hosszú élettartamot biztosít a nagy igénybevételnek (magas fordulatszám, nagy terhelés, magas üzemi hőmérséklet) kitett négyütemű motoroknak.Télen és nyáron egyaránt használható. Kiemelkedő termikus stabilitással és jelentős oxidációs tartalékkal rendelkezik. Használatával elkerülhető, hogy káros lerakódások képződjenek a motorban. Egyedülálló kopás elleni védelmet biztosít a motor és a sebességváltó alkatrészeinek. Precíz és komfortos sebességváltást biztosít.


Termék információk: 4L Egységár: N°2 880Ft /L | Br 3 658Ft /L Gyártó: REPSOL Viszkozitás: 10W50
Cikkszám: NYL13005
Br 2 339Ft
Egységár: N°1 841Ft/L | Br 2 339Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 5 db
+
-
2 339Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

903:2006 MA
API SJ
JASO T

Ásványi motorolaj négyütemű motorkerékpárokhoz. Használata különösen ajánlott átlagos igénybevételnek kitett idősebb motorkerékpárokhoz.Télen és nyáron egyaránt használható.Megfelelő szintű kopás elleni védelmet biztosít a motor és a sebességváltó alkatrészeinek. Komfortos sebességváltást biztosít. Használatával elkerülhető a tengelykapcsoló megcsúszása.


Termék információk: 1L Egységár: N°1 841Ft /L | Br 2 339Ft /L Gyártó: REPSOL Viszkozitás: 15W50
Cikkszám: NYL13022
Br 3 037Ft
Egységár: N°2 391Ft/L | Br 3 037Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 15 db
+
-
3 037Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN
JASO T 903:2016 MA2
MO34RLE136

Korábbi megnevezés:

Repsol Moto Transmission 10w40

Hajtóműolaj motorkerékpárokhoz.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 391Ft /L | Br 3 037Ft /L Gyártó: REPSOL Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL13016
Br 3 050Ft
Egységár: N°2 401Ft/L | Br 3 050Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 16 db
+
-
3 050Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SJ
JASO T 903:2006 MA2

Csúcsminőségű, teljesen szintetikus motorolaj négyütemű motorkerékpárokhoz. Használata különösen ajánlott versenykörülmények között alkalmazott motorokhoz. Tökéletes védelmet és ezáltal hosszú élettartamot biztosít a nagy igénybevételnek


Termék információk: 1L Egységár: N°2 401Ft /L | Br 3 050Ft /L Gyártó: REPSOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL13010
Br 3 564Ft
Egységár: N°2 806Ft/L | Br 3 564Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

API SJ
JASO T 903:2006 MA 2

Korábbi megnevezés Repsol Moto ATV 10w40

Csúcsminőségű, teljesen szintetikus motorolaj quadokhoz.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 806Ft /L | Br 3 564Ft /L Gyártó: REPSOL Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL13001
Br 4 025Ft
Egységár: N°3 169Ft/L | Br 4 025Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 3 db
+
-
4 025Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

API TC
Aprillia DFI
ISO-L-EGD
JASO M 345 FD
TISI

Korábbi megnevezés:

Repsol Moto Competiton 2T

Teljesen szintetikus, csúcsminőségű motorolaj kétütemű motorkerékpárokhoz.Használata különösen ajánlott versenykörülmények között alkalmazott motorokhoz.Tökéletes védelmet és ezáltal hosszú élettartamot biztosít a nagy igénybevételnek (magas fordulatszám, nagy terhelés, magas üzemi hőmérséklet) kitett kétütemű motoroknak. Füstölésmentes üzemelést biztosít. Injektoros rendszerekben és előrekeverve egyaránt használható. Tökéletes kenést biztosít még extrém magas üzemi hőmérséklet esetén is. Kiemelkedő termikus stabilitással és jelentős oxidációs tartalékkal rendelkezik. Használatával elkerülhető, hogy káros lerakódások képződjenek a motorban. Egyedülálló kopás elleni védelmet biztosít a motor alkatrészeinek. Tökéletesen keveredik az üzemanyaggal és hosszabb állásidő után sem csapódik ki belőle. Injektoros rendszerekben és előrekeverve egyaránt használható.


Termék információk: 1L Egységár: N°3 169Ft /L | Br 4 025Ft /L Gyártó: REPSOL
Cikkszám: NYL13014
Br 4 114Ft
Egységár: N°3 239Ft/L | Br 4 114Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 13 db
+
-
4 114Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API T/C JASO M345 FD Aprilia DFI ISO-L EGD TISI  

Korábbi megnevezés:

REPSOL MOTO OFF ROAD 2T

Csúcsminőségű, szintetikus motorolaj enduro- és krosszmotorokhoz

 


Termék információk: 1L Egységár: N°3 239Ft /L | Br 4 114Ft /L Gyártó: REPSOL
Cikkszám: NYL13019
Br 2 411Ft
Egységár: N°1 898Ft/L | Br 2 411Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 6 db
+
-
2 411Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

API TC
ISO-L-EGB
JASO M345 FB

Korábbi megnevezés: Repsol Moto Town 2T

Ásványi motorolaj idősebb kétütemű motorkerékpárokhoz. Változatos igénybevételű kétütemű motoroknak készült ásványi motorolaj. Alkalmas a legtöbb motorkerékpár motorhoz, különösen a városi stop and go vezetési körülmények között.


Termék információk: 1L Egységár: N°1 898Ft /L | Br 2 411Ft /L Gyártó: REPSOL
TOVÁBBI TERMÉKEK
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Olajkereső
Support