Cikkszám: NYL13800
Br 1 970Ft
Egységár: N°1 551Ft/L | Br 1 970Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
1 970Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API CF
API SM
API SN
MB 229.1
RENAULT RN 0700
VW 502 00
VW 505 00

Félszintetikus, téli-nyári, kis viszkozitású motorolaj, stabil védőréteget képez nagyon alacsony hőmérsékleten is. Korszerű motorgenerációkhoz fejlesztették ki.


Termék információk: 1L Egységár: N°1 551Ft /L | Br 1 970Ft /L Gyártó: MANNOL Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL13801
Br 7 138Ft
Egységár: N°1 405Ft/L | Br 1 785Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 50+ db
+
-
7 138Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API CF
API SM
API SN
MB 229.1
RENAULT RN 0700
VW 502 00
VW 505 00

Félszintetikus, téli-nyári, kis viszkozitású motorolaj, stabil védőréteget képez nagyon alacsony hőmérsékleten is. Korszerű motorgenerációkhoz fejlesztették ki.


Termék információk: 4L Egységár: N°1 405Ft /L | Br 1 785Ft /L Gyártó: MANNOL Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL13949
Br 8 048Ft
Egységár: N°1 268Ft/L | Br 1 610Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 43 db
+
-
8 048Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API CF
API SM
API SN
MB 229.1
RENAULT RN 0700
VW 502 00
VW 505 00

Félszintetikus, téli-nyári, kis viszkozitású motorolaj, stabil védőréteget képez nagyon alacsony hőmérsékleten is. Korszerű motorgenerációkhoz fejlesztették ki.


Termék információk: 5L Egységár: N°1 268Ft /L | Br 1 610Ft /L Gyártó: MANNOL Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL13842
Br 84 137Ft
Egységár: N°1 105Ft/L | Br 1 403Ft/L
Kiszerelés: 60L
Készleten: 2 db
+
-
84 137Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API SN/SM/CF
MB 229.1
RENAULT RN0700
VW 502.00/505.00

A MANNOL CLASSIC 10W-40 alacsony viszkozitású, stabil védőréteget képző félszintetikus motorolaj,

amelyet a korszerű motorgenerációkhoz fejlesztettek ki:

- motor könnyű működése

- biztos kenés hidegindításnál

- kiváló kopás elleni védelem

- takarékos olaj- és üzemanyag-fogyasztás

- motor belseje mindig tiszta állapotban

- megnövelt időköz az olajcserék között

- beégések megelőzése

- vezérműtengely kopásának megelőzése


Termék információk: 60L Egységár: N°1 105Ft /L | Br 1 403Ft /L Gyártó: MANNOL Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL13802
Br 2 158Ft
Egységár: N°1 699Ft/L | Br 2 158Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 33 db
+
-
2 158Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B3
API SL/CF
MB 229.1
VW 501 00
VW 505.00

Félszintetikus motorolaj hydro szintetikus alapon. Ajánlott a korszerű benzin és dízel üzemű , turbófeltöltővel, vagy anélkül szerelt motorokhoz.


Termék információk: 1L Egységár: N°1 699Ft /L | Br 2 158Ft /L Gyártó: MANNOL Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL13803
Br 7 130Ft
Egységár: N°1 404Ft/L | Br 1 783Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 28 db
+
-
7 130Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B3
API SL/CF
MB 229.1
VW 501 00
VW 505.00

Félszintetikus motorolaj hydro szintetikus alapon. Ajánlott a korszerű benzin és dízel üzemű , turbófeltöltővel, vagy anélkül szerelt motorokhoz.


Termék információk: 4L Egységár: N°1 404Ft /L | Br 1 783Ft /L Gyártó: MANNOL Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL13850
Br 2 861Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 252Ft/L | Br 2 861Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 15 db
+
-
2 861Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 2 861Ft Br. 2 753Ft / db Br. 55 042Ft / 1 karton20 db/karton (Megtakarítás. 2 159Ft)
+
-
55 042Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B3/B4
API SN/SM/CF

Teljesen szintetikus motorolaj, nagy teljesítményű benzin-és dízelüzemű motorok részére

A modern adalékanyag csomag biztosítja még a legnehezebb körülmények között is

a megbízható védelmet és minden motor alkatrész ideális tisztaságát. Ajánlott feltöltött,

közvetlen befecskendezésű motorokban való használathoz. Használható a versenysportban is!


Termék információk: 1L Egységár: N°2 252Ft /L | Br 2 861Ft /L Gyártó: MANNOL Viszkozitás: 10W60
Cikkszám: NYL13847
Br 9 724Ft
Egységár: N°1 914Ft/L | Br 2 431Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 16 db
+
-
9 724Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B3/B4
API SN/SM/CF

Teljesen szintetikus motorolaj, nagy teljesítményű benzin-és dízelüzemű motorok részére

A modern adalékanyag csomag biztosítja még a legnehezebb körülmények között is

a megbízható védelmet és minden motor alkatrész ideális tisztaságát. Ajánlott feltöltött,

közvetlen befecskendezésű motorokban való használathoz. Használható a versenysportban is!


Termék információk: 4L Egységár: N°1 914Ft /L | Br 2 431Ft /L Gyártó: MANNOL Viszkozitás: 10W60
Cikkszám: NYL13811
Br 3 033Ft
Egységár: N°2 388Ft/L | Br 3 033Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 18 db
+
-
3 033Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
ACEA C3
API CF
API SM
API SN
BMW Longlife-04
Ford WSS-M2C917-A
GM DEXOS 2
MB 226.5
MB 229.31
PORSCHE A40
RENAULT RN0700
RENAULT RN0710
VW 502 00
VW 505 01

Modern HC szintetikus motorolaj a legújabb benzin-és dízelmotorok, PD, EURO 4 és EURO  5 kibocsátási szabványnak megfelelve.
Kifejezetten a turbófeltöltésű, közvetlen befecskendezésű (PDTDI), modern kipufogógáz-utókezeléses motorokban való,
használatos olaj ACEA C3 specifikációval. Antioxidánsokat tartalmaz, és megakadályozza a lerakódások kialakulását,
a tiszta motor alkatrészeket garantált.
Kiváló hidegindítást még rendkívül alacsony hőmérsékleten is. A katalizátor és részecskeszűrő (DPF) kompatibilis.
Lehetséges, földgáz (CNG) és a cseppfolyós propán-bután gáz (LPG) hajtott járművekben való használata


Termék információk: 1L Egységár: N°2 388Ft /L | Br 3 033Ft /L Gyártó: MANNOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL13812
Br 11 582Ft
Egységár: N°1 824Ft/L | Br 2 317Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 10 db
+
-
11 582Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
ACEA C3
API CF
API SM
API SN
BMW Longlife-04
Ford WSS-M2C917-A
GM DEXOS 2
MB 226.5
MB 229.31
PORSCHE A40
RENAULT RN0700
RENAULT RN0710
VW 502 00
VW 505 01

Modern HC szintetikus motorolaj a legújabb benzin-és dízelmotorok, PD, EURO 4 és EURO  5 kibocsátási szabványnak megfelelve.
Kifejezetten a turbófeltöltésű, közvetlen befecskendezésű (PDTDI), modern kipufogógáz-utókezeléses motorokban való,
használatos olaj ACEA C3 specifikációval. Antioxidánsokat tartalmaz, és megakadályozza a lerakódások kialakulását,
a tiszta motor alkatrészeket garantált.
Kiváló hidegindítást még rendkívül alacsony hőmérsékleten is. A katalizátor és részecskeszűrő (DPF) kompatibilis.
Lehetséges, földgáz (CNG) és a cseppfolyós propán-bután gáz (LPG) hajtott járművekben való használata.


Termék információk: 5L Egységár: N°1 824Ft /L | Br 2 317Ft /L Gyártó: MANNOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL13879
Br 110 375Ft
Egységár: N°1 449Ft/L | Br 1 840Ft/L
Kiszerelés: 60L
Készleten: 1 db
+
-
110 375Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
ACEA C3
API CF
API SM
API SN
BMW Longlife-04
Ford WSS-M2C917-A
GM DEXOS 2
MB 226.5
MB 229.31
PORSCHE A40
RENAULT RN0700
RENAULT RN0710
VW 502 00
VW 505 01

Modern HC szintetikus motorolaj a legújabb benzin-és dízelmotorok, PD, EURO 4 és EURO  5 kibocsátási szabványnak megfelelve.
Kifejezetten a turbófeltöltésű, közvetlen befecskendezésű (PDTDI), modern kipufogógáz-utókezeléses motorokban való,
használatos olaj ACEA C3 specifikációval. Antioxidánsokat tartalmaz, és megakadályozza a lerakódások kialakulását,
a tiszta motor alkatrészeket garantált.
Kiváló hidegindítást még rendkívül alacsony hőmérsékleten is. A katalizátor és részecskeszűrő (DPF) kompatibilis.
Lehetséges, földgáz (CNG) és a cseppfolyós propán-bután gáz (LPG) hajtott járművekben való használata


Termék információk: 60L Egységár: N°1 449Ft /L | Br 1 840Ft /L Gyártó: MANNOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL13852
Br 2 262Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°1 781Ft/L | Br 2 262Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
2 262Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 2 262Ft Br. 2 245Ft / db Br. 44 882Ft / 1 karton20 db/karton (Megtakarítás. 356Ft)
+
-
44 882Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B3
ACEA A3/B4
API SN/CH-4
BMW Longlife-01; FORD WSS-M2C917-A
JASO MA2
MB 226.5
MB 229.5
RENAULT RN 0700 / RN 0710
VW 502 00/505 00

Legújabb fejlesztésű szintetikus motorolaj nagyteljesítményű benzines és diesel, turbós és szívó motorok kenéséhez. Kitűnő folyékonyság alacsony hőmérsékleten, nagyon magas hőmérsékleti stabilitás és kopás elleni védelem jellemzi. Kivételes viszkozitási index, hosszú olajcsere periódus (Long Life).


Termék információk: 1L Egységár: N°1 781Ft /L | Br 2 262Ft /L Gyártó: MANNOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL13853
Br 8 680Ft
Egységár: N°1 709Ft/L | Br 2 170Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 20 db
+
-
8 680Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B3
ACEA A3/B4
API SN/CH-4
BMW Longlife-01; FORD WSS-M2C917-A
JASO MA2
MB 226.5
MB 229.5
RENAULT RN 0700 / RN 0710
VW 502 00/505 00

Legújabb fejlesztésű szintetikus motorolaj nagyteljesítményű benzines és diesel, turbós és szívó motorok kenéséhez. Kitűnő folyékonyság alacsony hőmérsékleten, nagyon magas hőmérsékleti stabilitás és kopás elleni védelem jellemzi. Kivételes viszkozitási index, hosszú olajcsere periódus (Long Life).


Termék információk: 4L Egységár: N°1 709Ft /L | Br 2 170Ft /L Gyártó: MANNOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL13854
Br 9 298Ft
Egységár: N°1 465Ft/L | Br 1 860Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 44 db
+
-
9 298Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B3
ACEA A3/B4
API SN/CH-4
BMW Longlife-01; FORD WSS-M2C917-A
JASO MA2
MB 226.5
MB 229.5
RENAULT RN 0700 / RN 0710
VW 502 00/505 00

Legújabb fejlesztésű szintetikus motorolaj nagyteljesítményű benzines és diesel, turbós és szívó motorok kenéséhez. Kitűnő folyékonyság alacsony hőmérsékleten, nagyon magas hőmérsékleti stabilitás és kopás elleni védelem jellemzi. Kivételes viszkozitási index, hosszú olajcsere periódus (Long Life).


Termék információk: 5L Egységár: N°1 465Ft /L | Br 1 860Ft /L Gyártó: MANNOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL13881
Br 95 342Ft  | 
megnézem a több hordós árát is
Egységár: N°1 252Ft/L | Br 1 590Ft/L
Kiszerelés: 60L
Készleten: 3 db
+
-
95 342Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Hordós akciók:
Br. 95 342Ft Br. 91 514Ft / db Br. 183 028Ft / 2 hordó (Megtakarítás. 7 656Ft)
+
-
183 028Ft
Br. 95 342Ft Br. 88 339Ft / db Br. 265 016Ft / 3 hordó (Megtakarítás. 21 009Ft)
+
-
265 016Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B3
ACEA A3/B4
API SN/CH-4
BMW Longlife-01; FORD WSS-M2C917-A
JASO MA2
MB 226.5
MB 229.5
RENAULT RN 0700 / RN 0710
VW 502 00/505 00

Legújabb fejlesztésű szintetikus motorolaj nagyteljesítményű benzines és diesel, turbós és szívó motorok kenéséhez. Kitűnő folyékonyság alacsony hőmérsékleten, nagyon magas hőmérsékleti stabilitás és kopás elleni védelem jellemzi. Kivételes viszkozitási index, hosszú olajcsere periódus (Long Life).


Termék információk: 60L Egységár: N°1 252Ft /L | Br 1 590Ft /L Gyártó: MANNOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL13835
Br 201 760Ft
Egységár: N°764Ft/L | Br 970Ft/L
Kiszerelés: 208L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
 API API CH-4
 MAN M 3275
 VOLVO VDS-2
ACEA A3-98
ACEA B3-98
ACEA E3-96
ACEA E5-99
API CF-4
API CG-4
API SJ
MB 228.3
MB 229.1

A Mannol TS-1 SHPD 15W-40 motorolaj a teherautó gyártók legszigorúbb követelményeit kielégítõ ásványi

motorolaj. Ki van fejlesztve direkt az Super High Performace Diesel (SHPD) nagyteljesítményű és nagysebességű 

motorokhoz (távolsági buszok, teherautók és vontatókra vonatkozik). Garantálja a motor könnyű és biztonságos működést

extrém körülményekben, megnöveli a motorolaj csere idõtartamot. 


Termék információk: 208L Egységár: N°764Ft /L | Br 970Ft /L Gyártó: MANNOL Viszkozitás: 15W40
Cikkszám: NYL12355
Br 4 677Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 682Ft/L | Br 4 677Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
4 677Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 4 677Ft Br. 4 515Ft / db Br. 54 169Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 1 946Ft)
+
-
54 169Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
A3/B4
ACEA A3/B3
API CF
API SN
MB Approval 229.5
MB-Approval 229.3
PORSCHE A40
SJ
SL
SM
VW 502 00/505 00
VW 503 01

A Mobil 1 FS 0W-40 rendkívül nagy teljesítményű, szintetikus alapolajokból áll. Megfelel a legutóbbi OEM és iparági jóváhagyásoknak. Kitűnő teljesítményt nyújt. Kitűnő alacsony hőmérsékleti képességekkel rendelkezik a gyors motorvédelemhez indításkor. A súrlódási tulajdonságok javítják az üzemanyag-fogyasztást. Gyors védelmet biztosít a motorok kopásának és lerakódásoknak a legszélsőségesebb vezetési körülmények között is. Kiváló tisztító hatást biztosít a piszkos motorok számára. A legfontosabb gyártókkal folytatott kiterjedt kooperatív fejlesztési munkának és a legújabb kenési technológiának köszönhetően a Mobil 1 FS 0W-40 sokféle modern jármű számára ajánlott, ahol a rendkívül nehéz vezetési körülmények között is kiváló teljesítményt nyújt. A legújabb motortechnológiák, beleértve a turbófeltöltőket, a közvetlen befecskendezést, a dízelmotorokat (DPF nélkül) és a hibrideket. Nagy teljesítményű motorok. A legtöbb üzemi körülmény, enyhe vagy szélsőséges. Mindig olvassa el a használati útmutatót, hogy ellenőrizze az ajánlott viszkozitási fokozatot és az adott járműre vonatkozó előírásokat. MOBIL 1 FS 0W-40 teljesen szintetikus motorolaj. Részecskeszűrős motorokhoz nem jó!


Termék információk: 1L Egységár: N°3 682Ft /L | Br 4 677Ft /L Gyártó: MOBIL Viszkozitás: 0W40
Cikkszám: NYL12356
Br 16 546Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 257Ft/L | Br 4 137Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 20 db
+
-
16 546Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 16 546Ft Br. 15 555Ft / db Br. 62 220Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 3 963Ft)
+
-
62 220Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
A3/B4
ACEA A3/B3
API CF
API SN
MB Approval 229.5
MB-Approval 229.3
PORSCHE A40
SJ
SL
SM
VW 502 00/505 00
VW 503 01

A Mobil 1 FS 0W-40 rendkívül nagy teljesítményű, szintetikus alapolajokból áll. Megfelel a legutóbbi OEM és iparági jóváhagyásoknak. Kitűnő teljesítményt nyújt. Kitűnő alacsony hőmérsékleti képességekkel rendelkezik a gyors motorvédelemhez indításkor. A súrlódási tulajdonságok javítják az üzemanyag-fogyasztást. Gyors védelmet biztosít a motorok kopásának és lerakódásoknak a legszélsőségesebb vezetési körülmények között is. Kiváló tisztító hatást biztosít a piszkos motorok számára. A legfontosabb gyártókkal folytatott kiterjedt kooperatív fejlesztési munkának és a legújabb kenési technológiának köszönhetően a Mobil 1 FS 0W-40 sokféle modern jármű számára ajánlott, ahol a rendkívül nehéz vezetési körülmények között is kiváló teljesítményt nyújt. A legújabb motortechnológiák, beleértve a turbófeltöltőket, a közvetlen befecskendezést, a dízelmotorokat (DPF nélkül) és a hibrideket. Nagy teljesítményű motorok. A legtöbb üzemi körülmény, enyhe vagy szélsőséges. Mindig olvassa el a használati útmutatót, hogy ellenőrizze az ajánlott viszkozitási fokozatot és az adott járműre vonatkozó előírásokat. MOBIL 1 FS 0W-40 teljesen szintetikus motorolaj. Részecskeszűrős motorokhoz nem jó!


Termék információk: 4L Egységár: N°3 257Ft /L | Br 4 137Ft /L Gyártó: MOBIL Viszkozitás: 0W40
Cikkszám: NYL12363
Br 20 783Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 273Ft/L | Br 4 157Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 33 db
+
-
20 783Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 20 783Ft Br. 19 214Ft / db Br. 76 856Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 6 274Ft)
+
-
76 856Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
A3/B4
ACEA A3/B3
API CF
API SN
MB Approval 229.5
MB-Approval 229.3
PORSCHE A40
SJ
SL
SM
VW 502 00/505 00
VW 503 01

A Mobil 1 FS 0W-40 rendkívül nagy teljesítményű, szintetikus alapolajokból áll. Megfelel a legutóbbi OEM és iparági jóváhagyásoknak. Kitűnő teljesítményt nyújt. Kitűnő alacsony hőmérsékleti képességekkel rendelkezik a gyors motorvédelemhez indításkor. A súrlódási tulajdonságok javítják az üzemanyag-fogyasztást. Gyors védelmet biztosít a motorok kopásának és lerakódásoknak a legszélsőségesebb vezetési körülmények között is. Kiváló tisztító hatást biztosít a piszkos motorok számára. A legfontosabb gyártókkal folytatott kiterjedt kooperatív fejlesztési munkának és a legújabb kenési technológiának köszönhetően a Mobil 1 FS 0W-40 sokféle modern jármű számára ajánlott, ahol a rendkívül nehéz vezetési körülmények között is kiváló teljesítményt nyújt. A legújabb motortechnológiák, beleértve a turbófeltöltőket, a közvetlen befecskendezést, a dízelmotorokat (DPF nélkül) és a hibrideket. Nagy teljesítményű motorok. A legtöbb üzemi körülmény, enyhe vagy szélsőséges. Mindig olvassa el a használati útmutatót, hogy ellenőrizze az ajánlott viszkozitási fokozatot és az adott járműre vonatkozó előírásokat. MOBIL 1 FS 0W-40 teljesen szintetikus motorolaj. Részecskeszűrős motorokhoz nem jó!


Termék információk: 5L Egységár: N°3 273Ft /L | Br 4 157Ft /L Gyártó: MOBIL Viszkozitás: 0W40
Cikkszám: NYL12301
Br 4 106Ft
Egységár: N°3 233Ft/L | Br 4 106Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B3
ACEA B4
API CF
API SN
API SN PLUS
API SP
LEXUS LFA Service Fill
MB 229.1
MB 229.3
Porsche A40
VW 505 00

MOBIL 1 FS X2

Korszerű teljesen szintetikus motorolaj

A Mobil 1 a világ vezető szintetikus motorolaj márkája, amely minden körülmények között kiemelkedő teljesítményt és védelmet biztosít a motor számára. A Mobil 1 FS 5W-50 egy kiemelkedő teljesítményű szintetikus motorolaj, melyet úgy alakítottak ki, hogy teljes körű védelmet nyújtson a nehéz körülmények között működő motorok számára. Felhasználható nagy
teljesítményű, magas viszkozitás szintű motorolajokat igénylő motorsport alkalmazásokhoz, és megfelel a régebbi járművek speciális igényeinek, akár még 100 000 km futásteljesítmény felett is. Akár a versenysportban, akár a hétköznapi autózásnál, a Mobil 1 FS 5W-50 kiemelkedő motorteljesítményt és védelmet nyújt az egyedülálló vezetési élmény érdekében. Mobil 1 használatával a motor úgy működik, mintha új lenne!

A termék jellemzői és előnyei:

A Mobil 1 FS 5W-50 nagy teljesítményű szintetikus alapolajok és tökéletesen kiegyensúlyozott adalékrendszer szabadalmaztatott keveréke, amely stabil olajfilm réteget biztosít még üzemi hőmérsékleten is,
miközben kiváló folyási tulajdonságokat biztosít alacsony hőmérsékleten. Magas szulfáthamu tartalmú adalékrendszere hozzájárul a kivételes tisztító hatáshoz, a motor kiváló kenéséhez és kopásvédelméhez,
akár 20 000 km-es, maximális olajcsere intervallumig.

- Kiváló motorvédelmet biztosít, segít megelőzni a káros lerakódások felhalmozódását
- Megerősített tisztító hatást biztosít a 100 000 km-nél többet futott autók számára
- Tovább fejlesztett védelmet nyújt a változó minőségű üzemanyagokkal szemben*
- Alacsony hidegoldali viszkozitás szint (SAE 5W), hogy segítse a motor védelmét hidegindításkor.
- Magas melegoldali viszkozitási szint (SAE 50), amely elősegíti a stabil kenőolaj film kialakulását, ezzel hatékonyan védi a motort a kopások ellen, valamint segít csökkenteni az olajfogyasztást és a szivárgást a nagy futásteljesítményű motorokban.
- Segít megelőzni az alacsony fordulaton bekövetkező előgyújtás (LSPI) kialakulását és a vezérműlánc kopását, benzines közvetlen befecskendezős, turbófeltöltős (GTDI) motorokban.
- A teljesítményt ipari standard tesztelés során hasonlították össze, a tesztek során olyan üzemanyagokat használtak, melyeket kifejezetten a fokozott iszapképződés elősegítésére alakítottak ki.

Felhasználási területek:

A Mobil 1 FS 5W-50 alkalmas a legújabb generációs, nagy teljesítményű benzin- és dízelmotoros (részecskeszűrő nélküli), turbófeltöltős vagy szívómotoros járművekhez, valamint a régebbi benzinmotorokhoz, amelyek olyan magas viszkozitás szintű motorolajat igényelnek, amelyek megfelelnek
a korábbi API előírásoknak.

- Kiválóan alkalmas motorsportban történő felhasználásra és extrém vezetési körülményekhez (magas hőmérséklet és terhelés esetén, autóvontatáshoz)
- A Mobil 1 FS 5W-50 extra védelmet biztosít a régebbi és a nagyobb futásteljesítményű (> 100 000 km) gépjárművek számára is.

Mindig olvassa el a felhasználói kézikönyvet, hogy ellenőrizze az adott járműre ajánlott kenőanyag teljesítmény szintjét, viszkozitás fokozatát és olajcsere intervallumát.

Specifikációk:

API SP, SN PLUS, SN, SM, CF
ACEA A3/B3, A3/B4
MB-Approval 229.3
PORSCHE A40
LEXUS LFA Service Fill
FIAT 9.55535-M2a


Termék információk: 1L Egységár: N°3 233Ft /L | Br 4 106Ft /L Gyártó: MOBIL Viszkozitás: 5W50
Cikkszám: NYL12354
Br 20 314Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 999Ft/L | Br 5 079Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 20 314Ft Br. 18 075Ft / db Br. 72 299Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 8 957Ft)
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B3
ACEA B4
API CF
API SN
API SN PLUS
API SP
LEXUS LFA Service Fill
MB 229.1
MB 229.3
Porsche A40
VW 505 00

MOBIL 1 FS X2

Korszerű teljesen szintetikus motorolaj

A Mobil 1 a világ vezető szintetikus motorolaj márkája, amely minden körülmények között kiemelkedő teljesítményt és védelmet biztosít a motor számára. A Mobil 1 FS 5W-50 egy kiemelkedő teljesítményű szintetikus motorolaj, melyet úgy alakítottak ki, hogy teljes körű védelmet nyújtson a nehéz körülmények között működő motorok számára. Felhasználható nagy
teljesítményű, magas viszkozitás szintű motorolajokat igénylő motorsport alkalmazásokhoz, és megfelel a régebbi járművek speciális igényeinek, akár még 100 000 km futásteljesítmény felett is. Akár a versenysportban, akár a hétköznapi autózásnál, a Mobil 1 FS 5W-50 kiemelkedő motorteljesítményt és védelmet nyújt az egyedülálló vezetési élmény érdekében. Mobil 1 használatával a motor úgy működik, mintha új lenne!

A termék jellemzői és előnyei:

A Mobil 1 FS 5W-50 nagy teljesítményű szintetikus alapolajok és tökéletesen kiegyensúlyozott adalékrendszer szabadalmaztatott keveréke, amely stabil olajfilm réteget biztosít még üzemi hőmérsékleten is,
miközben kiváló folyási tulajdonságokat biztosít alacsony hőmérsékleten. Magas szulfáthamu tartalmú adalékrendszere hozzájárul a kivételes tisztító hatáshoz, a motor kiváló kenéséhez és kopásvédelméhez,
akár 20 000 km-es, maximális olajcsere intervallumig.

- Kiváló motorvédelmet biztosít, segít megelőzni a káros lerakódások felhalmozódását
- Megerősített tisztító hatást biztosít a 100 000 km-nél többet futott autók számára
- Tovább fejlesztett védelmet nyújt a változó minőségű üzemanyagokkal szemben*
- Alacsony hidegoldali viszkozitás szint (SAE 5W), hogy segítse a motor védelmét hidegindításkor.
- Magas melegoldali viszkozitási szint (SAE 50), amely elősegíti a stabil kenőolaj film kialakulását, ezzel hatékonyan védi a motort a kopások ellen, valamint segít csökkenteni az olajfogyasztást és a szivárgást a nagy futásteljesítményű motorokban.
- Segít megelőzni az alacsony fordulaton bekövetkező előgyújtás (LSPI) kialakulását és a vezérműlánc kopását, benzines közvetlen befecskendezős, turbófeltöltős (GTDI) motorokban.
- A teljesítményt ipari standard tesztelés során hasonlították össze, a tesztek során olyan üzemanyagokat használtak, melyeket kifejezetten a fokozott iszapképződés elősegítésére alakítottak ki.

Felhasználási területek:

A Mobil 1 FS 5W-50 alkalmas a legújabb generációs, nagy teljesítményű benzin- és dízelmotoros (részecskeszűrő nélküli), turbófeltöltős vagy szívómotoros járművekhez, valamint a régebbi benzinmotorokhoz, amelyek olyan magas viszkozitás szintű motorolajat igényelnek, amelyek megfelelnek
a korábbi API előírásoknak.

- Kiválóan alkalmas motorsportban történő felhasználásra és extrém vezetési körülményekhez (magas hőmérséklet és terhelés esetén, autóvontatáshoz)
- A Mobil 1 FS 5W-50 extra védelmet biztosít a régebbi és a nagyobb futásteljesítményű (> 100 000 km) gépjárművek számára is.

Mindig olvassa el a felhasználói kézikönyvet, hogy ellenőrizze az adott járműre ajánlott kenőanyag teljesítmény szintjét, viszkozitás fokozatát és olajcsere intervallumát.

Specifikációk:

API SP, SN PLUS, SN, SM, CF
ACEA A3/B3, A3/B4
MB-Approval 229.3
PORSCHE A40
LEXUS LFA Service Fill
FIAT 9.55535-M2a


Termék információk: 4L Egységár: N°3 999Ft /L | Br 5 079Ft /L Gyártó: MOBIL Viszkozitás: 5W50
Cikkszám: NYL12334
Br 2 995Ft
Egységár: N°2 358Ft/L | Br 2 995Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
2 995Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API SL/CF
MB 229.1
VW 505 00

Magas teljesítményű, rész-szintetikus motorolaj. Alacsony viszkozitás szintjének köszönhetően könnyű futást és kiváló hidegindítást biztosít. Benzin , diesel és turbodiesel motorokhoz egyaránt alkalmas .


Termék információk: 1L Egységár: N°2 358Ft /L | Br 2 995Ft /L Gyártó: MOBIL Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL12336
Br 10 247Ft
Egységár: N°2 017Ft/L | Br 2 562Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 50+ db
+
-
10 247Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API SL/CF
MB 229.1
VW 505 00

Magas teljesítményű, rész-szintetikus motorolaj. Alacsony viszkozitás szintjének köszönhetően könnyű futást és kiváló hidegindítást biztosít. Benzin , diesel és turbodiesel motorokhoz egyaránt alkalmas .


Termék információk: 4L Egységár: N°2 017Ft /L | Br 2 562Ft /L Gyártó: MOBIL Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL12337
Br 12 584Ft
Egységár: N°1 982Ft/L | Br 2 517Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
12 584Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API SL/CF
MB 229.1
VW 505 00

Magas teljesítményű, rész-szintetikus motorolaj. Alacsony viszkozitás szintjének köszönhetően könnyű futást és kiváló hidegindítást biztosít. Benzin , diesel és turbodiesel motorokhoz egyaránt alkalmas .


Termék információk: 5L Egységár: N°1 982Ft /L | Br 2 517Ft /L Gyártó: MOBIL Viszkozitás: 10W40
TOVÁBBI TERMÉKEK
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Olajkereső
Support