Cikkszám: NYL15601
Br 62 543Ft
Egységár: N°2 463Ft/L | Br 3 128Ft/L
Kiszerelés: 20L
Készleten: 3 db
+
-
62 543Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

API GL-4
Ford M2C-175
Opel/GM B0401043
VW 501 50
VW G 052 911 A2
VW G 060 726 A2

RAVENOL Getriebeoel TSG SAE 75W-90

Kategória: Váltóolaj kézi sebességváltókhoz és hajtott tengelyekhez
Cikkszám: 1222101
Viszkozitás: 75W-90
Specifikáció: API GL-4
Olajtípus: Szintetikus
Ajánlás: Ford M2C-175, Opel/GM B0401043, VW 501 50, VW G 052 911 A2, VW G 060 726 A2
Alkalmazás: Személyautó, tehergépkocsi

A RAVENOL Getriebeoel TSG SAE 75W-90 egy szintetikus, többcélú váltóolaj, amelyet nagy igénybevételnek kitett kézi sebességváltókhoz fejlesztettek ki.

A RAVENOL Getriebeoel TSG SAE 75W-90 kiváló minőségű szintetikus bázisolajokból készül, speciális adalékolással és inhibitorokkal, kifejezetten a kézi váltóolajokat érő fokozott terheléshez igazítva, a sebességváltó zavartalan működésének biztosítása érdekében.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL Getriebeoel TSG SAE 75W-90 alkalmas nagy terhelésnek kitett kézi sebességváltókhoz (szinkronizált és nem szinkronizált kivitelben is), osztóművekhez, valamint kormányművekhez járművekben és munkagépekben.

Jellemzők

  • kiváló öregedésállóság
  • rendkívül magas nyomásfelvevő képesség
  • optimális viszkozitás-hőmérséklet tulajdonságok
  • kiváló alacsony hőmérsékleti tulajdonságok
  • magas nyírási stabilitás
  • stabil kenőfilm még nagy terhelés mellett is
  • rendkívül alacsony dermedéspont
  • jó elasztomer-kompatibilitás a szivárgások megelőzése érdekében

Műszaki termékadatok

Tulajdonság

Mértékegység

Érték

Vizsgálati módszer

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

837,5

EN ISO 12185

Szín

–

világossárga

vizuális

Kinematikai viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

15,7

DIN 51562-1

Kinematikai viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

95,7

DIN 51562-1

Viszkozitási index (VI)

–

176

DIN ISO 2909

Brookfield-viszkozitás -40 °C-on

mPa*s

88.700

ASTM D2983

Dermedéspont

°C

-42

DIN ISO 3016

Rézlemez-korróziós vizsgálat 121 °C-on

–

1b

ASTM D130


Termék információk: 20L Egységár: N°2 463Ft /L | Br 3 128Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 75W90
Cikkszám: NYL15964
Br 4 635Ft
Egységár: N°3 649Ft/L | Br 4 635Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 12 db
+
-
4 635Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SQ (RC)
Chrysler MS-13340
Chrysler MS-6395
Ford WSS-M2C945-B1
Ford WSS-M2C960-A1
GM dexos1™ Gen 3 (licencszám: D335BBDJ081)
ILSAC GF-7A

RAVENOL GFE SAE 5W-20

Kategória: Személyautó motorolaj
Viszkozitás: SAE 5W-20
Olajtípus: Szintetikus
Felhasználás: Személyautó
Technológia: CleanSynto®

Specifikációk:

API SQ (RC),
ILSAC GF-7A,

Gyártói jóváhagyások:

API SQ Resource Conserving,
GM dexos1™ Gen 3 (licencszám: D335BBDJ081),
ILSAC GF-7A,

Gyártói ajánlások:

Chrysler MS-13340,
Chrysler MS-6395,
Ford WSS-M2C945-B1,
Ford WSS-M2C960-A1,

A RAVENOL GFE SAE 5W-20 szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj CleanSynto® technológiával, személyautók turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel rendelkező, valamint ezek nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz.

A RAVENOL GFE SAE 5W-20 speciális alapolajokkal kialakított formulájának köszönhetően magas viszkozitási indexet ér el. Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban.

Jelentős üzemanyag-megtakarításának köszönhetően a RAVENOL GFE SAE 5W-20 a károsanyag-kibocsátás csökkentésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez.

A RAVENOL GFE SAE 5W-20 kiváló hidegindítási tulajdonságok mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

A RAVENOL GFE SAE 5W-20 megfelel a WSS-M2C945-B1 és API SN PLUS specifikációnak is, ezért csökkentheti az olajeredetű, alacsony fordulatszámon jelentkező korai gyújtás, azaz LSPI problémáját.

Alkalmas meghosszabbított olajcsere-intervallumokhoz, amennyiben azt a gyártó ajánlja.

Használati útmutató

A RAVENOL GFE SAE 5W-20 univerzális, üzemanyag-takarékos motorolaj, kiváló minőségű termék modern, benzin- és dízelmotoros személyautókhoz. Különböző gyártók hibrid járműveiben történő használatra is alkalmas.

Jellemzők

  • Garantálja a motor lehető leggyorsabb kenését
  • Magas üzemanyag-takarékossági, azaz FE-hatás az alkalmazott alapolajoknak és adalékoknak köszönhetően
  • Alacsony párolgási hajlam, ezáltal alacsonyabb olajfogyasztás
  • Csökkentheti az olajeredetű, alacsony fordulatszámon jelentkező korai gyújtást, azaz LSPI-t
  • Védelmet nyújt az iszaposodás, kokszosodás, lakkszerű lerakódások és korrózió ellen még kedvezőtlen üzemi körülmények között is
  • Nem okoz olajeredetű lerakódásokat az égéstérben, a dugattyúgyűrű-zónában és a szelepeken
  • Biztosítja a hidrotőkék működését minden hőmérsékleten
  • Stabil motorolaj, nem okoz NOx-oxidációt
  • Jó koromfelvételi és diszpergáló képesség
  • Semleges viselkedés tömítőanyagokkal szemben
  • Ideális hibrid járművekhez

Műszaki termékadatok

Jellemző

Tulajdonság

Adat

Vizsgálati módszer

Szín

 

sárgásbarna

vizuális

Szulfáthamu

% tömeg

0,78

DIN 51575

TBN

mg KOH/g

7,7

ASTM D2896

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

8,6

DIN 51659-2

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

47,1

DIN 51659-2

Viszkozitási index VI

 

163

DIN ISO 2909

CCS viszkozitás -30 °C-on

mPa·s

5200

ASTM D5293

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

851,0

EN ISO 12185

Lobbanáspont

°C

232

DIN EN ISO 2592

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa·s

2,76

ASTM D5481

Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -35 °C-on

mPa·s

13.300

ASTM D4684

Noack párolgási veszteség

% M/M

11,6

ASTM D5800

Dermedéspont

°C

-42

DIN ISO 3016

 


Termék információk: 1L Egységár: N°3 649Ft /L | Br 4 635Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W20
Cikkszám: NYL15965
Br 19 602Ft
Egységár: N°3 087Ft/L | Br 3 921Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 12 db
+
-
19 602Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SQ (RC)
Chrysler MS-13340
Chrysler MS-6395
Ford WSS-M2C945-B1
Ford WSS-M2C960-A1
GM dexos1™ Gen 3 (licencszám: D335BBDJ081)
ILSAC GF-7A

RAVENOL GFE SAE 5W-20

Kategória: Személyautó motorolaj
Viszkozitás: SAE 5W-20
Olajtípus: Szintetikus
Felhasználás: Személyautó
Technológia: CleanSynto®

Specifikációk:

API SQ (RC),
ILSAC GF-7A,

Gyártói jóváhagyások:

API SQ Resource Conserving,
GM dexos1™ Gen 3 (licencszám: D335BBDJ081),
ILSAC GF-7A,

Gyártói ajánlások:

Chrysler MS-13340,
Chrysler MS-6395,
Ford WSS-M2C945-B1,
Ford WSS-M2C960-A1,

A RAVENOL GFE SAE 5W-20 szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj CleanSynto® technológiával, személyautók turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel rendelkező, valamint ezek nélküli benzin- és dízelmotorjaihoz.

A RAVENOL GFE SAE 5W-20 speciális alapolajokkal kialakított formulájának köszönhetően magas viszkozitási indexet ér el. Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban.

Jelentős üzemanyag-megtakarításának köszönhetően a RAVENOL GFE SAE 5W-20 a károsanyag-kibocsátás csökkentésén keresztül hozzájárul a környezet védelméhez.

A RAVENOL GFE SAE 5W-20 kiváló hidegindítási tulajdonságok mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

A RAVENOL GFE SAE 5W-20 megfelel a WSS-M2C945-B1 és API SN PLUS specifikációnak is, ezért csökkentheti az olajeredetű, alacsony fordulatszámon jelentkező korai gyújtás, azaz LSPI problémáját.

Alkalmas meghosszabbított olajcsere-intervallumokhoz, amennyiben azt a gyártó ajánlja.

Használati útmutató

A RAVENOL GFE SAE 5W-20 univerzális, üzemanyag-takarékos motorolaj, kiváló minőségű termék modern, benzin- és dízelmotoros személyautókhoz. Különböző gyártók hibrid járműveiben történő használatra is alkalmas.

Jellemzők

  • Garantálja a motor lehető leggyorsabb kenését
  • Magas üzemanyag-takarékossági, azaz FE-hatás az alkalmazott alapolajoknak és adalékoknak köszönhetően
  • Alacsony párolgási hajlam, ezáltal alacsonyabb olajfogyasztás
  • Csökkentheti az olajeredetű, alacsony fordulatszámon jelentkező korai gyújtást, azaz LSPI-t
  • Védelmet nyújt az iszaposodás, kokszosodás, lakkszerű lerakódások és korrózió ellen még kedvezőtlen üzemi körülmények között is
  • Nem okoz olajeredetű lerakódásokat az égéstérben, a dugattyúgyűrű-zónában és a szelepeken
  • Biztosítja a hidrotőkék működését minden hőmérsékleten
  • Stabil motorolaj, nem okoz NOx-oxidációt
  • Jó koromfelvételi és diszpergáló képesség
  • Semleges viselkedés tömítőanyagokkal szemben
  • Ideális hibrid járművekhez

Műszaki termékadatok

Jellemző

Tulajdonság

Adat

Vizsgálati módszer

Szín

 

sárgásbarna

vizuális

Szulfáthamu

% tömeg

0,78

DIN 51575

TBN

mg KOH/g

7,7

ASTM D2896

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

8,6

DIN 51659-2

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

47,1

DIN 51659-2

Viszkozitási index VI

 

163

DIN ISO 2909

CCS viszkozitás -30 °C-on

mPa·s

5200

ASTM D5293

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

851,0

EN ISO 12185

Lobbanáspont

°C

232

DIN EN ISO 2592

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa·s

2,76

ASTM D5481

Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -35 °C-on

mPa·s

13.300

ASTM D4684

Noack párolgási veszteség

% M/M

11,6

ASTM D5800

Dermedéspont

°C

-42

DIN ISO 3016

 


Termék információk: 5L Egységár: N°3 087Ft /L | Br 3 921Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W20
Cikkszám: NYL15946
Br 5 738Ft
Egységár: N°4 518Ft/L | Br 5 738Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 24 db
+
-
5 738Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

Fiat/Alfa Romeo 15081616 CS SPEED Dualogic
Fiat 14621616
Fiat 9.55550-SA1
Fiat F005.F98
PSA 9979.A4 MCP
Suzuki 99000M24121-135
Suzuki AMT Actuator Fluid

RAVENOL GHA-F Gearbox Hydraulic Actuator Fluid

1 L | 1181201-001

20 L | 1181201-B20

Kategória: Személygépkocsi hidraulikaolaj

Cikkszám: 1181201

Olajtípus: Ásványi

Ajánlások: Fiat 14621616, Fiat 9.55550-SA1, Fiat F005.F98, Fiat/Alfa Romeo 15081616 CS SPEED Dualogic rendszerhez, Peugeot/Citroën 9979.A4 MCP automatizált sebességváltóhoz, Suzuki 99000M24121-135, Suzuki AMT Actuator Fluid

Alkalmazási terület: Személygépkocsi

A RAVENOL Gearbox Hydraulic Actuator Fluid GHA-F egy speciális hidraulikafolyadék, amely szintetikus és ásványi olajon, valamint hamuképződést nem okozó adalékokon alapul.

A RAVENOL Gearbox Hydraulic Actuator Fluid GHA-F tulajdonságait döntően annak speciális összetétele határozza meg. Kiváló alacsony hőmérsékleti stabilitást garantálunk.

Alkalmazási útmutató

A RAVENOL Gearbox Hydraulic Actuator Fluid GHA-F -40 °C és +100 °C közötti alkalmazási tartományra készült.

A RAVENOL Gearbox Hydraulic Actuator Fluid GHA-F a Peugeot/Citroën elektromosan vezérelt MCP sebességváltóiban, valamint a FIAT/Alfa Romeo Dualogic és Selespeed sebességváltóiban használatos, ezért speciális hidraulikafolyadékként ideális teljesítményt nyújt az elektrohidraulikus és elektromosan vezérelt sebességváltókban és sebességváltási rendszerekben.

Tulajdonságok

  • Rendkívül alacsony dermedéspont.
  • Javított viszkozitási és súrlódási tulajdonságok.
  • Nagyon jó kopásvédelem.
  • Kiváló hőstabilitás.
  • Javított EP-tulajdonságok.
  • Jó habzási tulajdonságok.
  • Semleges viselkedés a tömítőanyagokkal szemben.
  • Megbízható korrózióvédelem.

Műszaki termékadatok

Tulajdonság

Egység

Érték

Vizsgálati módszer

Szín

 

zöld

VISUELL

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

6,6

DIN 51659-2

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

19,7

DIN 51659-2

Viszkozitási index VI

 

333

DIN ISO 2909

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

827,0

EN ISO 12185

Lobbanáspont

°C

164

DIN EN ISO 2592

Dermedéspont

°C

-54

DIN ISO 3016

 


Termék információk: 1L Egységár: N°4 518Ft /L | Br 5 738Ft /L Gyártó: RAVENOL
Cikkszám: NYL15811
Br 4 499Ft
Egységár: N°3 542Ft/L | Br 4 499Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 19 db
+
-
4 499Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C4
MB 226.51
Renault RN0720

RAVENOL HDS Hydrocrack Diesel Specific 5W-30


Termékadatok

  • Kategória: Személyautó motorolaj

  • Cikkszám: 1111121

  • Viszkozitás: 5W-30

  • Specifikáció: ACEA C4

  • Olajtípus: Szintetikus

  • Jóváhagyások: MB 226.51 (MB-Freigabe 226.51), Renault RN0720

  • Felhasználás: Személyautó

  • Technológia: Clean Synto®


Leírás

A RAVENOL HDS Hydrocrack Diesel Specific 5W-30 egy szintetikus, Low SAPS (alacsony hamutartalmú), alacsony súrlódású motorolaj CleanSynto® technológiával, személyautók dízelmotorjaihoz, turbófeltöltéssel és közvetlen befecskendezéssel szerelt motorokhoz is.

A csökkentett hamutartalmú adalékcsomagnak köszönhetően modern dízel személyautókban alkalmazható, kiváló hidegindítási tulajdonságokkal, alacsony olajfogyasztással és csökkentett károsanyag-kibocsátással. Hozzájárul a DPF (részecskeszűrő) és a TWC élettartamának növeléséhez. HTHS viszkozitás: >3,5 mPa*s (cP). Üzemanyag-takarékosságra és energiahatékonyságra fejlesztve EURO VI, EURO V és EURO IV szabványú motorokhoz, normál és meghosszabbított csereperiódusokhoz (akár 50 000 km vagy 2 év is lehetséges).

Speciális alapolajokkal készül, ami magas viszkozitási indexet eredményez. Kiváló hidegüzemi viselkedése optimális kenésbiztonságot nyújt a bemelegedési szakaszban.

A jelentős üzemanyag-megtakarítás révén hozzájárul a környezet védelméhez a kibocsátások csökkentésével.

Minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást, kiváló hidegindítási tulajdonságok mellett.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumokhoz is alkalmas, ahol ezt a gyártó előírja/javasolja.


Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL HDS Hydrocrack Diesel Specific 5W-30 univerzális, üzemanyag-takarékos motorolaj modern dízelmotorokhoz, turbófeltöltéssel és anélkül is, személyautókban és kisteherautókban, meghosszabbított csereperiódusokkal. Segít meghosszabbítani a részecskeszűrő élettartamát.

Speciális összetétele miatt kiválóan alkalmas több, legújabb OEM-követelmény teljesítésére.


Jellemzők

  • Üzemanyag-takarékosság rész- és teljes terhelésen

  • Kiváló kopásvédelem és magas viszkozitási index, nagy sebességű használatnál is; hozzájárul a motor hosszú élettartamához

  • Kiváló hidegindítási tulajdonságok alacsony hőmérsékleten, akár -30°C alatt is

  • Biztonságos kenőfilm magas üzemi hőmérsékleten

  • Alacsony párolgási hajlam, így alacsonyabb olajfogyasztás

  • Lerakódás-csökkentés az égéstérben, a dugattyúgyűrű-zónában és a szelepeknél

  • Semleges a tömítőanyagokkal szemben

  • Meghosszabbított olajcsere-intervallumok, a természeti erőforrások védelme érdekében


Műszaki adatok

Tulajdonság Egység Érték Szabvány / vizsgálat
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 843,0 EN ISO 12185
Szín – barna Vizuális
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 12,1 DIN 51562-1
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 72,0 DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) – 166 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa*s 3,6 ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on mPa*s 5500 ASTM D5293
Alacsony hőmérsékleti pumpálhatóság (MRV) -35 °C-on mPa*s 19.100 ASTM D4684
Dermedéspont °C -39 DIN ISO 3016
Noack párolgási veszteség % m/m 7,6 ASTM D5800
Lobbanáspont °C 236 DIN EN ISO 2592
TBN mg KOH/g 7,9 ASTM D2896
Szulfáthamu % tömeg 0,49 DIN 51575

Termék információk: 1L Egységár: N°3 542Ft /L | Br 4 499Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15812
Br 20 227Ft
Egységár: N°3 186Ft/L | Br 4 046Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 6 db
+
-
20 227Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C4
MB 226.51
Renault RN0720

RAVENOL HDS Hydrocrack Diesel Specific 5W-30


Termékadatok

  • Kategória: Személyautó motorolaj

  • Cikkszám: 1111121

  • Viszkozitás: 5W-30

  • Specifikáció: ACEA C4

  • Olajtípus: Szintetikus

  • Jóváhagyások: MB 226.51 (MB-Freigabe 226.51), Renault RN0720

  • Felhasználás: Személyautó

  • Technológia: Clean Synto®


Leírás

A RAVENOL HDS Hydrocrack Diesel Specific 5W-30 egy szintetikus, Low SAPS (alacsony hamutartalmú), alacsony súrlódású motorolaj CleanSynto® technológiával, személyautók dízelmotorjaihoz, turbófeltöltéssel és közvetlen befecskendezéssel szerelt motorokhoz is.

A csökkentett hamutartalmú adalékcsomagnak köszönhetően modern dízel személyautókban alkalmazható, kiváló hidegindítási tulajdonságokkal, alacsony olajfogyasztással és csökkentett károsanyag-kibocsátással. Hozzájárul a DPF (részecskeszűrő) és a TWC élettartamának növeléséhez. HTHS viszkozitás: >3,5 mPa*s (cP). Üzemanyag-takarékosságra és energiahatékonyságra fejlesztve EURO VI, EURO V és EURO IV szabványú motorokhoz, normál és meghosszabbított csereperiódusokhoz (akár 50 000 km vagy 2 év is lehetséges).

Speciális alapolajokkal készül, ami magas viszkozitási indexet eredményez. Kiváló hidegüzemi viselkedése optimális kenésbiztonságot nyújt a bemelegedési szakaszban.

A jelentős üzemanyag-megtakarítás révén hozzájárul a környezet védelméhez a kibocsátások csökkentésével.

Minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást, kiváló hidegindítási tulajdonságok mellett.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumokhoz is alkalmas, ahol ezt a gyártó előírja/javasolja.


Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL HDS Hydrocrack Diesel Specific 5W-30 univerzális, üzemanyag-takarékos motorolaj modern dízelmotorokhoz, turbófeltöltéssel és anélkül is, személyautókban és kisteherautókban, meghosszabbított csereperiódusokkal. Segít meghosszabbítani a részecskeszűrő élettartamát.

Speciális összetétele miatt kiválóan alkalmas több, legújabb OEM-követelmény teljesítésére.


Jellemzők

  • Üzemanyag-takarékosság rész- és teljes terhelésen

  • Kiváló kopásvédelem és magas viszkozitási index, nagy sebességű használatnál is; hozzájárul a motor hosszú élettartamához

  • Kiváló hidegindítási tulajdonságok alacsony hőmérsékleten, akár -30°C alatt is

  • Biztonságos kenőfilm magas üzemi hőmérsékleten

  • Alacsony párolgási hajlam, így alacsonyabb olajfogyasztás

  • Lerakódás-csökkentés az égéstérben, a dugattyúgyűrű-zónában és a szelepeknél

  • Semleges a tömítőanyagokkal szemben

  • Meghosszabbított olajcsere-intervallumok, a természeti erőforrások védelme érdekében


Műszaki adatok

Tulajdonság Egység Érték Szabvány / vizsgálat
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 843,0 EN ISO 12185
Szín – barna Vizuális
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 12,1 DIN 51562-1
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 72,0 DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) – 166 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa*s 3,6 ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on mPa*s 5500 ASTM D5293
Alacsony hőmérsékleti pumpálhatóság (MRV) -35 °C-on mPa*s 19.100 ASTM D4684
Dermedéspont °C -39 DIN ISO 3016
Noack párolgási veszteség % m/m 7,6 ASTM D5800
Lobbanáspont °C 236 DIN EN ISO 2592
TBN mg KOH/g 7,9 ASTM D2896
Szulfáthamu % tömeg 0,49 DIN 51575

Termék információk: 5L Egységár: N°3 186Ft /L | Br 4 046Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15814
Br 3 539Ft
Egységár: N°2 786Ft/L | Br 3 539Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 14 db
+
-
3 539Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SQ (RC)
Chrysler MS-13340
Chrysler MS-6395
Fiat 9.55535-CR1
Ford WSS-M2C929-A
Ford WSS-M2C946-A
Ford WSS-M2C946-B1
Ford WSS-M2C961-A1
GM dexos1™ Gen 3 (Lizenz-Nr. D335ABDJ081)
Honda/Acura HTO-06
ILSAC GF-7A
Opel OV 040 1547 - G30
VWC 53034

RAVENOL HDX SAE 5W-30

Termékadatok

  • Kategória: Személyautó motorolaj
  • Cikkszám: 1111125
  • Viszkozitás: 5W-30
  • Specifikáció: API SQ (RC), ILSAC GF-7A
  • Olajtípus: Szintetikus
  • Jóváhagyások: API SQ Resource Conserving, GM dexos1™ Gen 3 (Lizenz-Nr. D335ABDJ081), ILSAC GF-7A
  • Ajánlás: Chrysler MS-13340, Chrysler MS-6395, Fiat 9.55535-CR1, Ford WSS-M2C929-A, Ford WSS-M2C946-A, Ford WSS-M2C946-B1, Ford WSS-M2C961-A1, Honda/Acura HTO-06, Opel OV 040 1547 - G30, VWC 53034
  • Felhasználás: Személyautó
  • Technológia: Clean Synto®

Leírás

A RAVENOL HDX SAE 5W-30 egy szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj CleanSynto® technológiával személyautók benzinmotorjaihoz, turbófeltöltéssel és anélkül, valamint közvetlen befecskendezéshez is, mint például Turbo-GDI és direkt befecskendezés.

Új formulájának köszönhetően a RAVENOL HDX SAE 5W-30 nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőréteget biztosít, és véd a korrózió ellen, valamint csökkenti az oxidáció vagy kokszosodás miatti olajveszteséget.

A RAVENOL HDX SAE 5W-30 speciális alapolajainak köszönhetően magas viszkozitási indexet ér el. Kiváló hidegindítási tulajdonságai optimális kenésbiztonságot nyújtanak a bemelegedési szakaszban.

A jelentős üzemanyag-megtakarítás miatt a RAVENOL HDX SAE 5W-30 hozzájárul a környezet védelméhez a kibocsátások csökkentésével.

A RAVENOL HDX SAE 5W-30 kiváló hidegindítási tulajdonságok mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

A RAVENOL HDX SAE 5W-30 segít megelőzni az alacsony fordulatszámú előgyújtást (LSPI – Low Speed Pre-ignition), ami segíthet elkerülni a motorkárosodást.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumokhoz is alkalmas, ahol ezt a gyártó javasolja.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL HDX SAE 5W-30 egy nagy teljesítményű, alacsony súrlódású motorolaj modern motorokhoz. Az OPEL/GENERAL MOTORS részéről a dexos1 specifikációnak megfelelően ajánlott modern személyautó-motorokhoz, minden üzemi körülmény között.

A RAVENOL HDX SAE 5W-30 a felsorolt Ford, Chrysler és Fiat specifikációkhoz is megfelelő.

Jellemzők

  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelésnél
  • Kiemelkedő kopásvédelem és magas viszkozitási index a motor hosszú élettartamáért, nagy sebességű használat mellett is
  • Kiváló hidegindítási tulajdonságok alacsony hőmérsékleten, akár -25°C alatt is
  • Biztonságos kenőfilm magas üzemi hőmérsékleten
  • Alacsony párolgási hajlam, így alacsony olajfogyasztás
  • Nincs olajeredetű lerakódás az égéstérben, a dugattyúgyűrű-zónában és a szelepeken
  • Semleges a tömítőanyagokkal szemben
  • Meghosszabbított olajcsere-intervallumokkal kíméli a természeti erőforrásokat

Műszaki adatok

Tulajdonság

Egység

Érték

Szabvány / vizsgálat

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

844,0

EN ISO 12185

Szín

–

sárgásbarna

Vizuális

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

10,8

DIN 51562-1

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

59,8

DIN 51562-1

Viszkozitási index (VI)

–

173

DIN ISO 2909

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa*s

3,4

ASTM D5481

CCS viszkozitás -30 °C-on

mPa*s

3630

ASTM D5293

Alacsony hőmérsékleti pumpálhatóság (MRV) -35 °C-on

mPa*s

13.500

ASTM D4684

Dermedéspont

°C

-45

DIN ISO 3016

Noack párolgási veszteség

% M/M

8,1

ASTM D5800

Lobbanáspont

°C

240

DIN EN ISO 2592

TBN

mg KOH/g

7,8

ASTM D2896

Szulfáthamu

%tömeg

0,86

DIN 51575

 


Termék információk: 1L Egységár: N°2 786Ft /L | Br 3 539Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15815
Br 13 875Ft
Egységár: N°2 732Ft/L | Br 3 469Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 9 db
+
-
13 875Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SQ (RC)
Chrysler MS-13340
Chrysler MS-6395
Fiat 9.55535-CR1
Ford WSS-M2C929-A
Ford WSS-M2C946-A
Ford WSS-M2C946-B1
Ford WSS-M2C961-A1
GM dexos1™ Gen 3 (Lizenz-Nr. D335ABDJ081)
Honda/Acura HTO-06
ILSAC GF-7A
Opel OV 040 1547 - G30
VWC 53034

RAVENOL HDX SAE 5W-30

Termékadatok

  • Kategória: Személyautó motorolaj
  • Cikkszám: 1111125
  • Viszkozitás: 5W-30
  • Specifikáció: API SQ (RC), ILSAC GF-7A
  • Olajtípus: Szintetikus
  • Jóváhagyások: API SQ Resource Conserving, GM dexos1™ Gen 3 (Lizenz-Nr. D335ABDJ081), ILSAC GF-7A
  • Ajánlás: Chrysler MS-13340, Chrysler MS-6395, Fiat 9.55535-CR1, Ford WSS-M2C929-A, Ford WSS-M2C946-A, Ford WSS-M2C946-B1, Ford WSS-M2C961-A1, Honda/Acura HTO-06, Opel OV 040 1547 - G30, VWC 53034
  • Felhasználás: Személyautó
  • Technológia: Clean Synto®

Leírás

A RAVENOL HDX SAE 5W-30 egy szintetikus, alacsony súrlódású motorolaj CleanSynto® technológiával személyautók benzinmotorjaihoz, turbófeltöltéssel és anélkül, valamint közvetlen befecskendezéshez is, mint például Turbo-GDI és direkt befecskendezés.

Új formulájának köszönhetően a RAVENOL HDX SAE 5W-30 nagyon magas üzemi hőmérsékleten is biztonságos kenőréteget biztosít, és véd a korrózió ellen, valamint csökkenti az oxidáció vagy kokszosodás miatti olajveszteséget.

A RAVENOL HDX SAE 5W-30 speciális alapolajainak köszönhetően magas viszkozitási indexet ér el. Kiváló hidegindítási tulajdonságai optimális kenésbiztonságot nyújtanak a bemelegedési szakaszban.

A jelentős üzemanyag-megtakarítás miatt a RAVENOL HDX SAE 5W-30 hozzájárul a környezet védelméhez a kibocsátások csökkentésével.

A RAVENOL HDX SAE 5W-30 kiváló hidegindítási tulajdonságok mellett minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

A RAVENOL HDX SAE 5W-30 segít megelőzni az alacsony fordulatszámú előgyújtást (LSPI – Low Speed Pre-ignition), ami segíthet elkerülni a motorkárosodást.

Meghosszabbított olajcsere-intervallumokhoz is alkalmas, ahol ezt a gyártó javasolja.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL HDX SAE 5W-30 egy nagy teljesítményű, alacsony súrlódású motorolaj modern motorokhoz. Az OPEL/GENERAL MOTORS részéről a dexos1 specifikációnak megfelelően ajánlott modern személyautó-motorokhoz, minden üzemi körülmény között.

A RAVENOL HDX SAE 5W-30 a felsorolt Ford, Chrysler és Fiat specifikációkhoz is megfelelő.

Jellemzők

  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelésnél
  • Kiemelkedő kopásvédelem és magas viszkozitási index a motor hosszú élettartamáért, nagy sebességű használat mellett is
  • Kiváló hidegindítási tulajdonságok alacsony hőmérsékleten, akár -25°C alatt is
  • Biztonságos kenőfilm magas üzemi hőmérsékleten
  • Alacsony párolgási hajlam, így alacsony olajfogyasztás
  • Nincs olajeredetű lerakódás az égéstérben, a dugattyúgyűrű-zónában és a szelepeken
  • Semleges a tömítőanyagokkal szemben
  • Meghosszabbított olajcsere-intervallumokkal kíméli a természeti erőforrásokat

Műszaki adatok

Tulajdonság

Egység

Érték

Szabvány / vizsgálat

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

844,0

EN ISO 12185

Szín

–

sárgásbarna

Vizuális

Viszkozitás 100 °C-on

mm²/s

10,8

DIN 51562-1

Viszkozitás 40 °C-on

mm²/s

59,8

DIN 51562-1

Viszkozitási index (VI)

–

173

DIN ISO 2909

HTHS viszkozitás 150 °C-on

mPa*s

3,4

ASTM D5481

CCS viszkozitás -30 °C-on

mPa*s

3630

ASTM D5293

Alacsony hőmérsékleti pumpálhatóság (MRV) -35 °C-on

mPa*s

13.500

ASTM D4684

Dermedéspont

°C

-45

DIN ISO 3016

Noack párolgási veszteség

% M/M

8,1

ASTM D5800

Lobbanáspont

°C

240

DIN EN ISO 2592

TBN

mg KOH/g

7,8

ASTM D2896

Szulfáthamu

%tömeg

0,86

DIN 51575

 


Termék információk: 4L Egységár: N°2 732Ft /L | Br 3 469Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15662
Br 4 816Ft
Egységár: N°3 792Ft/L | Br 4 816Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 48 db
+
-
4 816Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API CF
API SQ
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
Fiat 9.55535-S3
Ford WSS-M2C917-A
GM dexos2™ (Lizenz-Nr. D235AGDL081)
MB 226.52
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
Opel OV 040 1547 - D30
Opel OV 040 1547 - G30
PSA B71 2290
PSA B71 2297
Renault RN17
Stellantis FPW9.55535/03
Stellantis FPW9.55535/05
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01

RAVENOL HLS SAE 5W-30

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111119
Viszkozitás: 5W-30
Olajtípus: Szintetikus
Technológia: CleanSynto®, Mid SAPS
Alkalmazás: Benzin- és dízelüzemű személyautókhoz, turbóval és közvetlen befecskendezéssel is


Specifikációk

ACEA C3

API SQ 

API CF

ILSAC GF-7A

Jóváhagyások

API SQ,
BMW Longlife-04,
GM dexos2™ (Lizenz-Nr. D235AGDL081),
MB -Freigabe 229.51,
MB -Freigabe 229.52,
Opel OV 040 1547 - D30,

Ajánlások

Chrysler MS-11106,
Fiat 9.55535-S3,
Ford WSS-M2C917-A,
MB 226.52,
MB 229.31,
Opel OV 040 1547 - G30,
PSA B71 2290,
PSA B71 2297,
Renault RN17,
Stellantis FPW9.55535/03,
Stellantis FPW9.55535/05,
VW 502 00,
VW 505 00,
VW 505 01,


Termékleírás

A RAVENOL HLS SAE 5W-30 egy szintetikus, alacsony SAPS-tartalmú (Mid SAPS) motorolaj, amelyet a CleanSynto® technológia szerint fejlesztettek ki modern benzin- és dízelmotorokhoz, turbófeltöltéssel vagy anélkül, közvetlen befecskendezéses rendszerekkel is.

Különleges alapolajainak köszönhetően magas viszkozitási indexet ér el, valamint kiváló hidegindítási tulajdonságokat kínál, amely biztos kenést garantál már a motor hidegjárata során is. Hatékonyan csökkenti a súrlódást és a kopást, ezzel hozzájárulva a motor hosszabb élettartamához és az alacsonyabb üzemanyag-fogyasztáshoz.

Különösen ajánlott a kipufogógáz-utókezelő rendszerrel szerelt dízeljárművekhez (DPF), és alkalmas a hosszabbított olajcsere-periódusokra a gyártói előírás szerint.


Tulajdonságok

  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelés esetén

  • Kiváló kopásvédelem még nagy sebességnél és magas terhelés alatt is

  • Kiemelkedő hidegindítási tulajdonság -30 °C alatt is

  • Megbízható kenőfilm magas üzemi hőmérsékleten

  • Alacsony párolgási veszteség – kisebb olajfogyasztás

  • Nem képez lerakódást az égéstérben, dugattyúgyűrű környékén, szelepeken

  • Semleges a tömítésekkel szemben

  • Hosszabb olajcsere-intervallum, kímélve a környezetet


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték Vizsgálati módszer
Sűrűség 20 °C-on 847,0 kg/m³ EN ISO 12185
Szín sárgásbarna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on 12,2 mm²/s DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on 72,7 mm²/s DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) 166 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on 3,51 mPa·s ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on 5216 mPa·s ASTM D5293
MRV viszkozitás -35 °C-on 23.000 mPa·s ASTM D4684
Dermedéspont -39 °C DIN ISO 3016
Párolgási veszteség (Noack) 6,9 % ASTM D5800
Lobbanáspont 234 °C DIN EN ISO 2592
TBN (teljes bázisszám) 7,8 mg KOH/g ASTM D2896
Szulfáthamu 0,8 % DIN 51575

Termék információk: 1L Egységár: N°3 792Ft /L | Br 4 816Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15661
Br 16 272Ft
Egységár: N°3 203Ft/L | Br 4 068Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 20 db
+
-
16 272Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API CF
API SQ
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
Fiat 9.55535-S3
Ford WSS-M2C917-A
GM dexos2™ (Lizenz-Nr. D235AGDL081)
MB 226.52
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
Opel OV 040 1547 - D30
Opel OV 040 1547 - G30
PSA B71 2290
PSA B71 2297
Renault RN17
Stellantis FPW9.55535/03
Stellantis FPW9.55535/05
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01

RAVENOL HLS SAE 5W-30

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111119
Viszkozitás: 5W-30
Olajtípus: Szintetikus
Technológia: CleanSynto®, Mid SAPS
Alkalmazás: Benzin- és dízelüzemű személyautókhoz, turbóval és közvetlen befecskendezéssel is


Specifikációk

ACEA C3

API SQ 

API CF

ILSAC GF-7A

Jóváhagyások

API SQ,
BMW Longlife-04,
GM dexos2™ (Lizenz-Nr. D235AGDL081),
MB -Freigabe 229.51,
MB -Freigabe 229.52,
Opel OV 040 1547 - D30,

Ajánlások

Chrysler MS-11106,
Fiat 9.55535-S3,
Ford WSS-M2C917-A,
MB 226.52,
MB 229.31,
Opel OV 040 1547 - G30,
PSA B71 2290,
PSA B71 2297,
Renault RN17,
Stellantis FPW9.55535/03,
Stellantis FPW9.55535/05,
VW 502 00,
VW 505 00,
VW 505 01,


Termékleírás

A RAVENOL HLS SAE 5W-30 egy szintetikus, alacsony SAPS-tartalmú (Mid SAPS) motorolaj, amelyet a CleanSynto® technológia szerint fejlesztettek ki modern benzin- és dízelmotorokhoz, turbófeltöltéssel vagy anélkül, közvetlen befecskendezéses rendszerekkel is.

Különleges alapolajainak köszönhetően magas viszkozitási indexet ér el, valamint kiváló hidegindítási tulajdonságokat kínál, amely biztos kenést garantál már a motor hidegjárata során is. Hatékonyan csökkenti a súrlódást és a kopást, ezzel hozzájárulva a motor hosszabb élettartamához és az alacsonyabb üzemanyag-fogyasztáshoz.

Különösen ajánlott a kipufogógáz-utókezelő rendszerrel szerelt dízeljárművekhez (DPF), és alkalmas a hosszabbított olajcsere-periódusokra a gyártói előírás szerint.


Tulajdonságok

  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelés esetén

  • Kiváló kopásvédelem még nagy sebességnél és magas terhelés alatt is

  • Kiemelkedő hidegindítási tulajdonság -30 °C alatt is

  • Megbízható kenőfilm magas üzemi hőmérsékleten

  • Alacsony párolgási veszteség – kisebb olajfogyasztás

  • Nem képez lerakódást az égéstérben, dugattyúgyűrű környékén, szelepeken

  • Semleges a tömítésekkel szemben

  • Hosszabb olajcsere-intervallum, kímélve a környezetet


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték Vizsgálati módszer
Sűrűség 20 °C-on 847,0 kg/m³ EN ISO 12185
Szín sárgásbarna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on 12,2 mm²/s DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on 72,7 mm²/s DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) 166 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on 3,51 mPa·s ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on 5216 mPa·s ASTM D5293
MRV viszkozitás -35 °C-on 23.000 mPa·s ASTM D4684
Dermedéspont -39 °C DIN ISO 3016
Párolgási veszteség (Noack) 6,9 % ASTM D5800
Lobbanáspont 234 °C DIN EN ISO 2592
TBN (teljes bázisszám) 7,8 mg KOH/g ASTM D2896
Szulfáthamu 0,8 % DIN 51575

Termék információk: 4L Egységár: N°3 203Ft /L | Br 4 068Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15774
Br 19 938Ft
Egységár: N°3 140Ft/L | Br 3 988Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 18 db
+
-
19 938Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API CF
API SQ
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
Fiat 9.55535-S3
Ford WSS-M2C917-A
GM dexos2™ (Lizenz-Nr. D235AGDL081)
MB 226.52
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
Opel OV 040 1547 - D30
Opel OV 040 1547 - G30
PSA B71 2290
PSA B71 2297
Renault RN17
Stellantis FPW9.55535/03
Stellantis FPW9.55535/05
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01

RAVENOL HLS SAE 5W-30

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111119
Viszkozitás: 5W-30
Olajtípus: Szintetikus
Technológia: CleanSynto®, Mid SAPS
Alkalmazás: Benzin- és dízelüzemű személyautókhoz, turbóval és közvetlen befecskendezéssel is


Specifikációk

ACEA C3

API SQ 

API CF

ILSAC GF-7A

Jóváhagyások

API SQ,
BMW Longlife-04,
GM dexos2™ (Lizenz-Nr. D235AGDL081),
MB -Freigabe 229.51,
MB -Freigabe 229.52,
Opel OV 040 1547 - D30,

Ajánlások

Chrysler MS-11106,
Fiat 9.55535-S3,
Ford WSS-M2C917-A,
MB 226.52,
MB 229.31,
Opel OV 040 1547 - G30,
PSA B71 2290,
PSA B71 2297,
Renault RN17,
Stellantis FPW9.55535/03,
Stellantis FPW9.55535/05,
VW 502 00,
VW 505 00,
VW 505 01,


Termékleírás

A RAVENOL HLS SAE 5W-30 egy szintetikus, alacsony SAPS-tartalmú (Mid SAPS) motorolaj, amelyet a CleanSynto® technológia szerint fejlesztettek ki modern benzin- és dízelmotorokhoz, turbófeltöltéssel vagy anélkül, közvetlen befecskendezéses rendszerekkel is.

Különleges alapolajainak köszönhetően magas viszkozitási indexet ér el, valamint kiváló hidegindítási tulajdonságokat kínál, amely biztos kenést garantál már a motor hidegjárata során is. Hatékonyan csökkenti a súrlódást és a kopást, ezzel hozzájárulva a motor hosszabb élettartamához és az alacsonyabb üzemanyag-fogyasztáshoz.

Különösen ajánlott a kipufogógáz-utókezelő rendszerrel szerelt dízeljárművekhez (DPF), és alkalmas a hosszabbított olajcsere-periódusokra a gyártói előírás szerint.


Tulajdonságok

  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelés esetén

  • Kiváló kopásvédelem még nagy sebességnél és magas terhelés alatt is

  • Kiemelkedő hidegindítási tulajdonság -30 °C alatt is

  • Megbízható kenőfilm magas üzemi hőmérsékleten

  • Alacsony párolgási veszteség – kisebb olajfogyasztás

  • Nem képez lerakódást az égéstérben, dugattyúgyűrű környékén, szelepeken

  • Semleges a tömítésekkel szemben

  • Hosszabb olajcsere-intervallum, kímélve a környezetet


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték Vizsgálati módszer
Sűrűség 20 °C-on 847,0 kg/m³ EN ISO 12185
Szín sárgásbarna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on 12,2 mm²/s DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on 72,7 mm²/s DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) 166 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on 3,51 mPa·s ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on 5216 mPa·s ASTM D5293
MRV viszkozitás -35 °C-on 23.000 mPa·s ASTM D4684
Dermedéspont -39 °C DIN ISO 3016
Párolgási veszteség (Noack) 6,9 % ASTM D5800
Lobbanáspont 234 °C DIN EN ISO 2592
TBN (teljes bázisszám) 7,8 mg KOH/g ASTM D2896
Szulfáthamu 0,8 % DIN 51575

Termék információk: 5L Egységár: N°3 140Ft /L | Br 3 988Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15775
Br 159 413Ft
Egységár: N°2 093Ft/L | Br 2 657Ft/L
Kiszerelés: 60L
Készleten: 6 db
+
-
159 413Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API CF
API SQ
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
Fiat 9.55535-S3
Ford WSS-M2C917-A
GM dexos2™ (Lizenz-Nr. D235AGDL081)
MB 226.52
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
Opel OV 040 1547 - D30
Opel OV 040 1547 - G30
PSA B71 2290
PSA B71 2297
Renault RN17
Stellantis FPW9.55535/03
Stellantis FPW9.55535/05
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01

RAVENOL HLS SAE 5W-30

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111119
Viszkozitás: 5W-30
Olajtípus: Szintetikus
Technológia: CleanSynto®, Mid SAPS
Alkalmazás: Benzin- és dízelüzemű személyautókhoz, turbóval és közvetlen befecskendezéssel is


Specifikációk

ACEA C3

API SQ 

API CF

ILSAC GF-7A

Jóváhagyások

API SQ,
BMW Longlife-04,
GM dexos2™ (Lizenz-Nr. D235AGDL081),
MB -Freigabe 229.51,
MB -Freigabe 229.52,
Opel OV 040 1547 - D30,

Ajánlások

Chrysler MS-11106,
Fiat 9.55535-S3,
Ford WSS-M2C917-A,
MB 226.52,
MB 229.31,
Opel OV 040 1547 - G30,
PSA B71 2290,
PSA B71 2297,
Renault RN17,
Stellantis FPW9.55535/03,
Stellantis FPW9.55535/05,
VW 502 00,
VW 505 00,
VW 505 01,


Termékleírás

A RAVENOL HLS SAE 5W-30 egy szintetikus, alacsony SAPS-tartalmú (Mid SAPS) motorolaj, amelyet a CleanSynto® technológia szerint fejlesztettek ki modern benzin- és dízelmotorokhoz, turbófeltöltéssel vagy anélkül, közvetlen befecskendezéses rendszerekkel is.

Különleges alapolajainak köszönhetően magas viszkozitási indexet ér el, valamint kiváló hidegindítási tulajdonságokat kínál, amely biztos kenést garantál már a motor hidegjárata során is. Hatékonyan csökkenti a súrlódást és a kopást, ezzel hozzájárulva a motor hosszabb élettartamához és az alacsonyabb üzemanyag-fogyasztáshoz.

Különösen ajánlott a kipufogógáz-utókezelő rendszerrel szerelt dízeljárművekhez (DPF), és alkalmas a hosszabbított olajcsere-periódusokra a gyártói előírás szerint.


Tulajdonságok

  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelés esetén

  • Kiváló kopásvédelem még nagy sebességnél és magas terhelés alatt is

  • Kiemelkedő hidegindítási tulajdonság -30 °C alatt is

  • Megbízható kenőfilm magas üzemi hőmérsékleten

  • Alacsony párolgási veszteség – kisebb olajfogyasztás

  • Nem képez lerakódást az égéstérben, dugattyúgyűrű környékén, szelepeken

  • Semleges a tömítésekkel szemben

  • Hosszabb olajcsere-intervallum, kímélve a környezetet


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték Vizsgálati módszer
Sűrűség 20 °C-on 847,0 kg/m³ EN ISO 12185
Szín sárgásbarna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on 12,2 mm²/s DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on 72,7 mm²/s DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) 166 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on 3,51 mPa·s ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on 5216 mPa·s ASTM D5293
MRV viszkozitás -35 °C-on 23.000 mPa·s ASTM D4684
Dermedéspont -39 °C DIN ISO 3016
Párolgási veszteség (Noack) 6,9 % ASTM D5800
Lobbanáspont 234 °C DIN EN ISO 2592
TBN (teljes bázisszám) 7,8 mg KOH/g ASTM D2896
Szulfáthamu 0,8 % DIN 51575

Termék információk: 60L Egységár: N°2 093Ft /L | Br 2 657Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15776
Br 51 900Ft
Egységár: N°2 044Ft/L | Br 2 595Ft/L
Kiszerelés: 20L
Készleten: 2 db
+
-
51 900Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API CF
API SQ
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
Fiat 9.55535-S3
Ford WSS-M2C917-A
GM dexos2™ (Lizenz-Nr. D235AGDL081)
MB 226.52
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
Opel OV 040 1547 - D30
Opel OV 040 1547 - G30
PSA B71 2290
PSA B71 2297
Renault RN17
Stellantis FPW9.55535/03
Stellantis FPW9.55535/05
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01

RAVENOL HLS SAE 5W-30

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111119
Viszkozitás: 5W-30
Olajtípus: Szintetikus
Technológia: CleanSynto®, Mid SAPS
Alkalmazás: Benzin- és dízelüzemű személyautókhoz, turbóval és közvetlen befecskendezéssel is


Specifikációk

ACEA C3

API SQ 

API CF

ILSAC GF-7A

Jóváhagyások

API SQ,
BMW Longlife-04,
GM dexos2™ (Lizenz-Nr. D235AGDL081),
MB -Freigabe 229.51,
MB -Freigabe 229.52,
Opel OV 040 1547 - D30,

Ajánlások

Chrysler MS-11106,
Fiat 9.55535-S3,
Ford WSS-M2C917-A,
MB 226.52,
MB 229.31,
Opel OV 040 1547 - G30,
PSA B71 2290,
PSA B71 2297,
Renault RN17,
Stellantis FPW9.55535/03,
Stellantis FPW9.55535/05,
VW 502 00,
VW 505 00,
VW 505 01,


Termékleírás

A RAVENOL HLS SAE 5W-30 egy szintetikus, alacsony SAPS-tartalmú (Mid SAPS) motorolaj, amelyet a CleanSynto® technológia szerint fejlesztettek ki modern benzin- és dízelmotorokhoz, turbófeltöltéssel vagy anélkül, közvetlen befecskendezéses rendszerekkel is.

Különleges alapolajainak köszönhetően magas viszkozitási indexet ér el, valamint kiváló hidegindítási tulajdonságokat kínál, amely biztos kenést garantál már a motor hidegjárata során is. Hatékonyan csökkenti a súrlódást és a kopást, ezzel hozzájárulva a motor hosszabb élettartamához és az alacsonyabb üzemanyag-fogyasztáshoz.

Különösen ajánlott a kipufogógáz-utókezelő rendszerrel szerelt dízeljárművekhez (DPF), és alkalmas a hosszabbított olajcsere-periódusokra a gyártói előírás szerint.


Tulajdonságok

  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelés esetén

  • Kiváló kopásvédelem még nagy sebességnél és magas terhelés alatt is

  • Kiemelkedő hidegindítási tulajdonság -30 °C alatt is

  • Megbízható kenőfilm magas üzemi hőmérsékleten

  • Alacsony párolgási veszteség – kisebb olajfogyasztás

  • Nem képez lerakódást az égéstérben, dugattyúgyűrű környékén, szelepeken

  • Semleges a tömítésekkel szemben

  • Hosszabb olajcsere-intervallum, kímélve a környezetet


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték Vizsgálati módszer
Sűrűség 20 °C-on 847,0 kg/m³ EN ISO 12185
Szín sárgásbarna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on 12,2 mm²/s DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on 72,7 mm²/s DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) 166 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on 3,51 mPa·s ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on 5216 mPa·s ASTM D5293
MRV viszkozitás -35 °C-on 23.000 mPa·s ASTM D4684
Dermedéspont -39 °C DIN ISO 3016
Párolgási veszteség (Noack) 6,9 % ASTM D5800
Lobbanáspont 234 °C DIN EN ISO 2592
TBN (teljes bázisszám) 7,8 mg KOH/g ASTM D2896
Szulfáthamu 0,8 % DIN 51575

Termék információk: 20L Egységár: N°2 044Ft /L | Br 2 595Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15606
Br 3 184Ft
Egységár: N°6 268Ft/L | Br 7 960Ft/L
Kiszerelés: 0.4L
Készleten: 15 db
+
-
3 184Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
DIN 51502
KP2P-35
ISO 6743-9
ISO-L-XCEEB2
MAN 284 Li-H2
MB-Freigabe 265.1

Kategória: Zsír
Cikkszám: 1340121
Specifikációk: DIN 51502: KP2P-35, ISO 6743-9: ISO-L-XCEEB2
Jóváhagyások: MAN 284 Li-H2, MB-Freigabe 265.1
Alkalmazás: Személygépkocsi, teherautó, ipari felhasználás


RAVENOL Hot Red Grease HRG 2

A RAVENOL Hot Red Grease HRG 2 egy élénkpiros színű, lítium-komplex szappan alapú kenőzsír, amely kiváló minőségű alapolajokon alapul. Kifejezetten extrém nyomásnak és magas hőmérsékletnek kitett csapágyak – különösen gördülő- és siklócsapágyak – kenésére lett kifejlesztve.

Rendkívül jó munkastabilitása, víz- és oxidációállósága mellett kiemelkedő korrózióvédelmet és hőtűrést biztosít. Ideális választás gyorsan forgó személygépjármű-kerékcsapágyak, valamint haszongépjárművek kerékcsapágyainak kenésére is.


Alkalmazási terület

A RAVENOL HRG 2 ajánlott:

  • Gördülő- és siklócsapágyak kenésére magas hőmérsékleten, extrém nyomás alatt

  • Haszongépjárművek és személyautók nagy sebességű kerékcsapágyainak kenésére

  • Ipari berendezések, mechanikai egységek kenésére, ahol nagy hőterhelés és nyomás jelentkezik


Fő jellemzők

  • Kiváló munkastabilitás extrém nyomás mellett

  • Kiemelkedő oxidációs és korrózióállóság

  • Nagyon jó vízállóság

  • Magas hőállóság (160 °C tartós, rövid ideig 200 °C)

  • Erős tapadó képesség

  • Jó EP-tulajdonságok (extrém nyomásállóság)


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték Vizsgálati szabvány
Szín Piros Vizuális
Sűrítő Lítium-komplex szappan DIN 51757
NLGI-osztály 2 DIN 51818
Termékbesorolás KP2P-35 DIN 51502
Munkahőmérséklet-tartomány -35 °C – +160 °C DIN 51825
Rövid távú hőállóság 200 °C DIN 51757
Bedolgozott penetráció (60 ciklus) 265–295 (mm/10) ISO 2137
Korrózió (SKF Emcor, deszt. víz) 0. fokozat DIN 51802
Cseppenéspont >260 °C DIN ISO 2176
Réz korrózió (24h / 120 °C) 1 DIN 51811
Vízállóság (3h / 90 °C) 1-90 DIN 51807-1
VKA nyomásállóság 2600–2800 N DIN 51350-4
Kinematikai viszkozitás (40 °C-on) 140 mm²/s DIN 51562-1

Termék információk: 0.4L Egységár: N°6 268Ft /L | Br 7 960Ft /L Gyártó: RAVENOL
Cikkszám: NYL15777
Br 3 705Ft
Egységár: N°2 917Ft/L | Br 3 705Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 18 db
+
-
3 705Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API CF
API SL
BMW Longlife-98
MB 229.3
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL HPS SAE 5W-30
Ravenol – Motorolaj
Személygépkocsi motorolaj

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111117
Viszkozitás: 5W-30
Specifikáció: ACEA A3/B4, API CF, API SL
Olajtípus: Fél-szintetikus
Ajánlás: BMW Longlife-98, MB 229.3, VW 502 00, VW 505 00
Alkalmazás: Személygépkocsi
Technológia: Clean Synto®

A RAVENOL HPS SAE 5W-30 modern, nagy teljesítményű, alacsony súrlódású, fél-szintetikus, hidrokrakk alapú Hypersynth többfokozatú motorolaj CleanSynto® technológiával, PAO (poli-alfa-olefin) alapú összetétellel, benzin- és dízelmotorokhoz turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel vagy anélkül.

A RAVENOL HPS SAE 5W-30 különleges alapolaj-formulájának köszönhetően magas viszkozitási indexet ér el. Kiváló hidegindítási tulajdonságai optimális kenésbiztonságot nyújtanak a hidegjárati fázisban.

Jelentős üzemanyag-megtakarítása révén hozzájárul a környezet védelméhez a károsanyag-kibocsátás csökkentésével.

A RAVENOL HPS SAE 5W-30 minimálisra csökkenti a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást, kiváló hidegindítási jellemzőkkel rendelkezik.

Alkalmas a gyártó által előírt hosszabb olajcsere-intervallumokra.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL HPS SAE 5W-30 alacsony súrlódású motorolaj, amely alkalmas nagy teljesítményű motorokhoz. Ajánlott minden modern személygépkocsi benzin- és dízelmotorhoz, beleértve a turbófeltöltős és közvetlen befecskendezésű változatokat is, minden üzemeltetési körülményhez.

Jellemzők

  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelésnél is

  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitási viselkedés

  • Kiemelkedő nyírási stabilitás

  • Kiváló hidegindítási tulajdonságok

  • Biztonságos kenőfilm magas üzemi hőmérsékleteken is

  • Kiváló detergens és diszpergens tulajdonságok

  • Magas kopás- és korrózióvédelem, magas oxidációs stabilitás

  • Iszapképződés megelőzése

  • Hosszú élettartam az oxidációs stabilitásnak köszönhetően

  • Katalizátoros járművekhez is alkalmas

Műszaki adatok

Tulajdonság Mértékegység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 850,0 EN ISO 12185
Szín   sárgásbarna VIZUÁLIS
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on mm²/s 12,15 DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on mm²/s 70,9 DIN 51562-1
Viszkozitási index VI   170 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa*s 3,71 ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on mPa*s 6140 ASTM D5293
Alacsony hőmérsékleti pumpálhatósági viszkozitás (MRV) -35 °C-on mPa*s 20 800 ASTM D4684
Dermedéspont °C -39 DIN ISO 3016
Noack párolgási veszteség % M/M 8,9 ASTM D5800
Lobbanáspont °C 232 DIN EN ISO 2592
TBN mg KOH/g 11,0 ASTM D2896
Szulfáthamu % m/m 1,18 DIN 51575

Termék információk: 1L Egységár: N°2 917Ft /L | Br 3 705Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15778
Br 13 159Ft
Egységár: N°2 591Ft/L | Br 3 290Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 8 db
+
-
13 159Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API CF
API SL
BMW Longlife-98
MB 229.3
VW 502 00
VW 505 00

RAVENOL HPS SAE 5W-30
Ravenol – Motorolaj
Személygépkocsi motorolaj

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1111117
Viszkozitás: 5W-30
Specifikáció: ACEA A3/B4, API CF, API SL
Olajtípus: Fél-szintetikus
Ajánlás: BMW Longlife-98, MB 229.3, VW 502 00, VW 505 00
Alkalmazás: Személygépkocsi
Technológia: Clean Synto®

A RAVENOL HPS SAE 5W-30 modern, nagy teljesítményű, alacsony súrlódású, fél-szintetikus, hidrokrakk alapú Hypersynth többfokozatú motorolaj CleanSynto® technológiával, PAO (poli-alfa-olefin) alapú összetétellel, benzin- és dízelmotorokhoz turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel vagy anélkül.

A RAVENOL HPS SAE 5W-30 különleges alapolaj-formulájának köszönhetően magas viszkozitási indexet ér el. Kiváló hidegindítási tulajdonságai optimális kenésbiztonságot nyújtanak a hidegjárati fázisban.

Jelentős üzemanyag-megtakarítása révén hozzájárul a környezet védelméhez a károsanyag-kibocsátás csökkentésével.

A RAVENOL HPS SAE 5W-30 minimálisra csökkenti a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást, kiváló hidegindítási jellemzőkkel rendelkezik.

Alkalmas a gyártó által előírt hosszabb olajcsere-intervallumokra.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL HPS SAE 5W-30 alacsony súrlódású motorolaj, amely alkalmas nagy teljesítményű motorokhoz. Ajánlott minden modern személygépkocsi benzin- és dízelmotorhoz, beleértve a turbófeltöltős és közvetlen befecskendezésű változatokat is, minden üzemeltetési körülményhez.

Jellemzők

  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelésnél is

  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitási viselkedés

  • Kiemelkedő nyírási stabilitás

  • Kiváló hidegindítási tulajdonságok

  • Biztonságos kenőfilm magas üzemi hőmérsékleteken is

  • Kiváló detergens és diszpergens tulajdonságok

  • Magas kopás- és korrózióvédelem, magas oxidációs stabilitás

  • Iszapképződés megelőzése

  • Hosszú élettartam az oxidációs stabilitásnak köszönhetően

  • Katalizátoros járművekhez is alkalmas

Műszaki adatok

Tulajdonság Mértékegység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 850,0 EN ISO 12185
Szín   sárgásbarna VIZUÁLIS
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on mm²/s 12,15 DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on mm²/s 70,9 DIN 51562-1
Viszkozitási index VI   170 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa*s 3,71 ASTM D5481
CCS viszkozitás -30 °C-on mPa*s 6140 ASTM D5293
Alacsony hőmérsékleti pumpálhatósági viszkozitás (MRV) -35 °C-on mPa*s 20 800 ASTM D4684
Dermedéspont °C -39 DIN ISO 3016
Noack párolgási veszteség % M/M 8,9 ASTM D5800
Lobbanáspont °C 232 DIN EN ISO 2592
TBN mg KOH/g 11,0 ASTM D2896
Szulfáthamu % m/m 1,18 DIN 51575

Termék információk: 4L Egységár: N°2 591Ft /L | Br 3 290Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15689
Br 3 957Ft
Egységár: N°3 115Ft/L | Br 3 957Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 10 db
+
-
3 957Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SP
MB-Freigabe 229.6
VOLVO VCC 95200377

RAVENOL HSV SAE 0W-30

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1112117
Viszkozitás: 0W-30
Olajtípus: Szintetikus
Technológia: CleanSynto®
Alkalmazás: Benzinmotoros személyautókhoz, turbóval és közvetlen befecskendezéssel vagy anélkül


Specifikációk

  • API SP

Jóváhagyások

  • API SP

  • MB-Freigabe 229.6

  • VOLVO VCC 95200377


Leírás

A RAVENOL HSV SAE 0W-30 egy kiváló minőségű, üzemanyag-takarékos szintetikus motorolaj a CleanSynto® technológia alapján, kifejezetten korszerű benzinmotoros járművekhez. Különösen alkalmas a turbófeltöltésű, közvetlen befecskendezéses motorokhoz is, és megfelel a legújabb API SP szabványnak, beleértve az LSPI (Low Speed Pre-Ignition) elleni védelmet is.

Kiváló kenési védelmet nyújt alacsony hőmérsékleten, biztosítva a gyors olajáramlást még -30 °C alatt is. Magas hőállóságú kenőfilmje csökkenti a súrlódást, a kopást és az olajfogyasztást, ezzel hozzájárul a motor hosszú élettartamához és a károsanyag-kibocsátás csökkentéséhez.


Tulajdonságok

  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelésnél

  • Kiváló hidegindítási tulajdonság akár -30 °C alatt is

  • Csökkentett párolgási veszteség → alacsonyabb olajfogyasztás

  • Lerakódások és kokszosodás elleni védelem még kedvezőtlen üzemi körülmények között is

  • Tisztán tartja az égésteret, dugattyúgyűrűket és szelepeket

  • Magas viszkozitási index – állandó teljesítmény a teljes olajcsere-intervallum alatt

  • Tömítésekkel szembeni semlegesség

  • Keverhető más, kereskedelemben kapható motorolajokkal – nincs szükség átöblítésre


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték Vizsgálati módszer
Sűrűség 20 °C-on 840,0 kg/m³ EN ISO 12185
Szín sárgásbarna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on 10,9 mm²/s DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on 58,4 mm²/s DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) 182 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on 3,32 mPa·s ASTM D5481
CCS viszkozitás -35 °C-on 5160 mPa·s ASTM D5293
MRV viszkozitás -40 °C-on 24.900 mPa·s ASTM D4684
Dermedéspont -42 °C DIN ISO 3016
Párolgási veszteség (Noack) 10,2 % ASTM D5800
Lobbanáspont 238 °C DIN EN ISO 2592
TBN (teljes bázisszám) 8,8 mg KOH/g ASTM D2896
Szulfáthamu 1,2 % DIN 51575

Termék információk: 1L Egységár: N°3 115Ft /L | Br 3 957Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W30
Cikkszám: NYL15669
Br 13 831Ft
Egységár: N°2 723Ft/L | Br 3 458Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 6 db
+
-
13 831Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SP
MB-Freigabe 229.6
VOLVO VCC 95200377

RAVENOL HSV SAE 0W-30

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1112117
Viszkozitás: 0W-30
Olajtípus: Szintetikus
Technológia: CleanSynto®
Alkalmazás: Benzinmotoros személyautókhoz, turbóval és közvetlen befecskendezéssel vagy anélkül


Specifikációk

  • API SP

Jóváhagyások

  • API SP

  • MB-Freigabe 229.6

  • VOLVO VCC 95200377


Leírás

A RAVENOL HSV SAE 0W-30 egy kiváló minőségű, üzemanyag-takarékos szintetikus motorolaj a CleanSynto® technológia alapján, kifejezetten korszerű benzinmotoros járművekhez. Különösen alkalmas a turbófeltöltésű, közvetlen befecskendezéses motorokhoz is, és megfelel a legújabb API SP szabványnak, beleértve az LSPI (Low Speed Pre-Ignition) elleni védelmet is.

Kiváló kenési védelmet nyújt alacsony hőmérsékleten, biztosítva a gyors olajáramlást még -30 °C alatt is. Magas hőállóságú kenőfilmje csökkenti a súrlódást, a kopást és az olajfogyasztást, ezzel hozzájárul a motor hosszú élettartamához és a károsanyag-kibocsátás csökkentéséhez.


Tulajdonságok

  • Üzemanyag-megtakarítás rész- és teljes terhelésnél

  • Kiváló hidegindítási tulajdonság akár -30 °C alatt is

  • Csökkentett párolgási veszteség → alacsonyabb olajfogyasztás

  • Lerakódások és kokszosodás elleni védelem még kedvezőtlen üzemi körülmények között is

  • Tisztán tartja az égésteret, dugattyúgyűrűket és szelepeket

  • Magas viszkozitási index – állandó teljesítmény a teljes olajcsere-intervallum alatt

  • Tömítésekkel szembeni semlegesség

  • Keverhető más, kereskedelemben kapható motorolajokkal – nincs szükség átöblítésre


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték Vizsgálati módszer
Sűrűség 20 °C-on 840,0 kg/m³ EN ISO 12185
Szín sárgásbarna Vizuális
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on 10,9 mm²/s DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on 58,4 mm²/s DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) 182 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on 3,32 mPa·s ASTM D5481
CCS viszkozitás -35 °C-on 5160 mPa·s ASTM D5293
MRV viszkozitás -40 °C-on 24.900 mPa·s ASTM D4684
Dermedéspont -42 °C DIN ISO 3016
Párolgási veszteség (Noack) 10,2 % ASTM D5800
Lobbanáspont 238 °C DIN EN ISO 2592
TBN (teljes bázisszám) 8,8 mg KOH/g ASTM D2896
Szulfáthamu 1,2 % DIN 51575

Termék információk: 4L Egységár: N°2 723Ft /L | Br 3 458Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W30
Cikkszám: NYL15779
Br 4 966Ft
Egységár: N°3 910Ft/L | Br 4 966Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 13 db
+
-
4 966Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN
BMW Longlife-04
MB-Freigabe 229.51
MB-Freigabe 229.52
Porsche C30
VW 504 00
VW 507 00

RAVENOL HSW SAE 0W-30
Ravenol – Motorolaj
Személygépkocsi motorolaj

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1112118
Viszkozitás: 0W-30
Specifikáció: ACEA C3, API SN
Olajtípus: Szintetikus
Jóváhagyások: BMW Longlife-04, MB-Freigabe 229.51, MB-Freigabe 229.52, Porsche C30, VW 504 00, VW 507 00
Technológia: Clean Synto®

A RAVENOL HSW SAE 0W-30 szintetikus alapú, alacsony súrlódású motorolaj, amely >30% PAO-tartalommal és bevált CleanSynto® technológiával készült benzin- és dízelmotorokhoz turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel vagy anélkül.

A RAVENOL HSW SAE 0W-30 meghosszabbítja a dízel részecskeszűrő élettartamát azáltal, hogy csökkenti a hamuképző részecskék koncentrációját a kipufogógázban. Csökkenti a környezetre káros gázok kibocsátását, és nagyobb biztonságot nyújt a motor számára tartós védelem révén.

Formulájának köszönhetően biztonságos kenőréteget biztosít még nagyon magas üzemi hőmérsékleten is, és véd a korróziótól, valamint az oxidáció vagy kokszosodás miatti olajveszteségtől. Kiváló hidegindítási tulajdonságai optimális kenésbiztonságot nyújtanak a hidegjárati fázisban.

Az üzemanyag-fogyasztás csökkentésével a RAVENOL HSW SAE 0W-30 hozzájárul a környezet védelméhez a károsanyag-kibocsátás mérséklésével. Minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

A RAVENOL HSW SAE 0W-30 minden vezetési körülmény között üzembiztonságot garantál, legyen szó szélsőséges araszolásról városi forgalomban vagy nagy sebességű autópályás vezetésről.

Az olajcsere-intervallumokat a gyártói előírásoknak megfelelően kell követni.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL HSW SAE 0W-30 minden olyan járműben alkalmazható, amely LongLife szervizprogrammal vagy anélkül működik, ezért alkalmas hosszabb olajcsere-intervallumokra, illetve DPF-fel (dízel részecskeszűrő) szerelt és anélküli járművekhez is. Mindig tartsa be a gyártó előírásait.

Jellemzők

  • Különösen alacsony súrlódás, speciális adalékoknak köszönhetően széles előnyökkel

  • Kiemelkedő motorvédelem hidegindítás után és nehéz körülmények között is

  • Gyors kenés biztosítása -30 °C alatti hőmérsékleteken, és elegendően vastag olajfilm >150 °C-on nagy sebességű utazások során

  • Jó védelem a kopással és lerakódásokkal szemben, miközben magas motortisztaságot és üzemanyag-megtakarítást nyújt

  • A hidraulikus emelők minden hőmérsékleten megfelelően működnek az elegendő olajnyomás miatt

  • Nem befolyásolja a tömítéseket

  • Megvédi a motort az iszapképződéstől, kokszosodástól, lakkszerű lerakódásoktól és korróziótól még kedvezőtlen körülmények között is

Műszaki adatok

Tulajdonság Mértékegység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 836,0 EN ISO 12185
Szín   sárgásbarna VIZUÁLIS
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on mm²/s 12,2 DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on mm²/s 62,4 DIN 51562-1
Viszkozitási index VI   197 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa*s 3,7 ASTM D5481
CCS viszkozitás -35 °C-on mPa*s 5890 ASTM D5293
MRV viszkozitás -40 °C-on mPa*s 19 200 ASTM D4684
Dermedéspont °C -54 DIN ISO 3016
Noack párolgási veszteség % M/M 10,0 ASTM D5800
Lobbanáspont °C 228 DIN EN ISO 2592
TBN mg KOH/g 8,3 ASTM D2896
Szulfáthamu % m/m 0,7 DIN 51575

Termék információk: 1L Egységár: N°3 910Ft /L | Br 4 966Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W30
Cikkszám: NYL15780
Br 20 051Ft
Egységár: N°3 158Ft/L | Br 4 011Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 6 db
+
-
20 051Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN
BMW Longlife-04
MB-Freigabe 229.51
MB-Freigabe 229.52
Porsche C30
VW 504 00
VW 507 00

RAVENOL HSW SAE 0W-30
Ravenol – Motorolaj
Személygépkocsi motorolaj

Kategória: Személygépkocsi motorolaj
Cikkszám: 1112118
Viszkozitás: 0W-30
Specifikáció: ACEA C3, API SN
Olajtípus: Szintetikus
Jóváhagyások: BMW Longlife-04, MB-Freigabe 229.51, MB-Freigabe 229.52, Porsche C30, VW 504 00, VW 507 00
Technológia: Clean Synto®

A RAVENOL HSW SAE 0W-30 szintetikus alapú, alacsony súrlódású motorolaj, amely >30% PAO-tartalommal és bevált CleanSynto® technológiával készült benzin- és dízelmotorokhoz turbófeltöltővel és közvetlen befecskendezéssel vagy anélkül.

A RAVENOL HSW SAE 0W-30 meghosszabbítja a dízel részecskeszűrő élettartamát azáltal, hogy csökkenti a hamuképző részecskék koncentrációját a kipufogógázban. Csökkenti a környezetre káros gázok kibocsátását, és nagyobb biztonságot nyújt a motor számára tartós védelem révén.

Formulájának köszönhetően biztonságos kenőréteget biztosít még nagyon magas üzemi hőmérsékleten is, és véd a korróziótól, valamint az oxidáció vagy kokszosodás miatti olajveszteségtől. Kiváló hidegindítási tulajdonságai optimális kenésbiztonságot nyújtanak a hidegjárati fázisban.

Az üzemanyag-fogyasztás csökkentésével a RAVENOL HSW SAE 0W-30 hozzájárul a környezet védelméhez a károsanyag-kibocsátás mérséklésével. Minimalizálja a súrlódást, a kopást és az üzemanyag-fogyasztást.

A RAVENOL HSW SAE 0W-30 minden vezetési körülmény között üzembiztonságot garantál, legyen szó szélsőséges araszolásról városi forgalomban vagy nagy sebességű autópályás vezetésről.

Az olajcsere-intervallumokat a gyártói előírásoknak megfelelően kell követni.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL HSW SAE 0W-30 minden olyan járműben alkalmazható, amely LongLife szervizprogrammal vagy anélkül működik, ezért alkalmas hosszabb olajcsere-intervallumokra, illetve DPF-fel (dízel részecskeszűrő) szerelt és anélküli járművekhez is. Mindig tartsa be a gyártó előírásait.

Jellemzők

  • Különösen alacsony súrlódás, speciális adalékoknak köszönhetően széles előnyökkel

  • Kiemelkedő motorvédelem hidegindítás után és nehéz körülmények között is

  • Gyors kenés biztosítása -30 °C alatti hőmérsékleteken, és elegendően vastag olajfilm >150 °C-on nagy sebességű utazások során

  • Jó védelem a kopással és lerakódásokkal szemben, miközben magas motortisztaságot és üzemanyag-megtakarítást nyújt

  • A hidraulikus emelők minden hőmérsékleten megfelelően működnek az elegendő olajnyomás miatt

  • Nem befolyásolja a tömítéseket

  • Megvédi a motort az iszapképződéstől, kokszosodástól, lakkszerű lerakódásoktól és korróziótól még kedvezőtlen körülmények között is

Műszaki adatok

Tulajdonság Mértékegység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 836,0 EN ISO 12185
Szín   sárgásbarna VIZUÁLIS
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on mm²/s 12,2 DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on mm²/s 62,4 DIN 51562-1
Viszkozitási index VI   197 DIN ISO 2909
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa*s 3,7 ASTM D5481
CCS viszkozitás -35 °C-on mPa*s 5890 ASTM D5293
MRV viszkozitás -40 °C-on mPa*s 19 200 ASTM D4684
Dermedéspont °C -54 DIN ISO 3016
Noack párolgási veszteség % M/M 10,0 ASTM D5800
Lobbanáspont °C 228 DIN EN ISO 2592
TBN mg KOH/g 8,3 ASTM D2896
Szulfáthamu % m/m 0,7 DIN 51575

Termék információk: 5L Egységár: N°3 158Ft /L | Br 4 011Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 0W30
Cikkszám: NYL15796
Br 8 315Ft
Egységár: N°1 310Ft/L | Br 1 663Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 14 db
+
-
8 315Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ASTM D3306
ASTM D4340
ASTM D4985
Audi
BMW 81229407454
BMW 83192211191
DAF
DTFR 29C100 (MB 325.0)
DTFR 29D100 (MB 326.0)
Ford AF Plus
Ford ESE-M978B4H-A
GM 1825M
GM 1899M
GM 93740140
GM 93740141
GM SATURN
Honda OL999-9011
Jaguar
John Deere
MAN 324 NF
MB (A 000 989 08 25 10)
MB 325.0 (koncentrátum)
MB 326.0 (előkevert)
NATO S-759
Opel/GM QL130100
Porsche
ROVER
Renault Glaceol RX Type D
SAAB
SAE J1034
VW TL 774-C (megfelel G11)

RAVENOL HTC Concentrate Protect MB 325.0
Ravenol Hűtőfolyadék Fagyálló koncentrátum RAVENOL HTC Concentrate Protect MB 325.0

Kategória: Hűtőfolyadék
Cikkszám: 1410120
Ajánlások: ASTM D3306, ASTM D4340, ASTM D4985, Audi, BMW 81229407454, BMW 83192211191, DAF, DTFR 29C100 (MB 325.0), DTFR 29D100 (MB 326.0), Ford AF Plus, Ford ESE-M978B4H-A, GM 1825M, GM 1899M, GM 93740140, GM 93740141, GM SATURN, Honda OL999-9011, Jaguar, John Deere, MAN 324 NF, MB (A 000 989 08 25 10), MB 325.0 (koncentrátum), MB 326.0 (előkevert), NATO S-759, Opel/GM QL130100, Porsche, Renault Glaceol RX Type D, ROVER, SAAB, SAE J1034, VW TL 774-C (megfelel G11)

Felhasználás: Személygépkocsi, mezőgazdasági gépek

A RAVENOL HTC Hybrid Technology Coolant Concentrate egész éves, környezetbarát, 1,2-etándiol (monoetilén-glikol) alapú, nitrit-, amin- és foszfátmentes hűtőfolyadék, amely fagy- és korrózióvédelmet biztosít Mercedes, BMW, Opel, Saab és General Motors motorok számára.
A termék egy bevált inhibitorrendszer fejlesztésén alapul, amely a szilikátokat ötvözi az OAT (szerves adalék technológia) komponensekkel, így hosszú élettartamú hűtőfolyadékot eredményez.

A hűtőfolyadék minőségét ma már nem csupán a fagyálló hatás határozza meg (ami minden etilén-glikol alapú termékben adott), hanem elsősorban a rozsda- és korrózióvédelem.
Ezért a gyártók az ilyen termékeket hosszú távú korróziós és kavitációs teszteknek vetik alá.

A RAVENOL HTC Hybrid Technology Coolant Concentrate védi a hűtőrendszert a rozsdásodás, fagyás és a nyári túlmelegedés ellen.


Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL HTC Hybrid Technology Coolant Concentrate fagy- és korrózióvédelmet biztosít egész éves használatra autómotorokban. A gyártó előírásai szerinti keverési arányban kell alkalmazni.

Használati útmutató:
Tisztítsa meg a hűtőrendszert, ellenőrizze, hogy nincs-e szivárgás, majd öblítse át.
Keverje a RAVENOL HTC Hybrid Technology Coolant Concentrate-t desztillált vízzel (a keverési táblázat szerint), majd töltse be a hűtőrendszerbe.
Indítsa be a motort, melegítse fel a fűtést, majd ellenőrizze és pótolja a folyadékszintet.

A RAVENOL HTC Hybrid Technology Coolant Concentrate használható geotermikus szondákban és hőcserélő rendszerekben is, a LaWa (Német Szövetségi/Vidéki Vízügyi Munkacsoport) ajánlásainak megfelelően.


Keverési arányok

Fagyvédelem kb. Fagyálló arány Víz arány
-20 °C 35% 65%
-37 °C 50% 50%
-50 °C 60% 40%

Jellemzők

  • Kiválóan alkalmas öntöttvas vagy alumínium motorokhoz, illetve ezek ötvözeteihez, valamint alumínium és réz radiátorokhoz

  • Kiemelkedő lúgtartalék a hosszú távú védelem érdekében

  • Véd a korrózió és kavitáció ellen

  • Megakadályozza a lerakódások és a habképződés kialakulását a hűtőrendszerben

  • Kompatibilis az autók hűtőrendszereiben alkalmazott elasztomerekkel


Műszaki adatok

Tulajdonság Egység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 1130,0 EN ISO 12185
Szín – kék Vizuális
Lobbanáspont °C >100 DIN 51758
Forráspont °C >160 ASTM D1121
pH-érték 20 °C-on (50% térf.) – 7,0–8,0 ASTM D1287
Tartalék lúgosság ml 0,1n HCl >15 ASTM D1120
Víztartalom % (tömeg) <5 ASTM D1123
Fagyáspont (50% oldat) °C -37 ASTM D1177
 
 

Termék információk: 5L Egységár: N°1 310Ft /L | Br 1 663Ft /L Gyártó: RAVENOL
Cikkszám: NYL15797
Br 3 088Ft
Egységár: N°1 621Ft/L | Br 2 059Ft/L
Kiszerelés: 1.5L
Készleten: 10 db
+
-
3 088Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ASTM D3306
ASTM D4340
ASTM D4985
Audi
BMW 81229407454
BMW 83192211191
DAF
DTFR 29C100 (MB 325.0)
DTFR 29D100 (MB 326.0)
Ford AF Plus
Ford ESE-M978B4H-A
GM 1825M
GM 1899M
GM 93740140
GM 93740141
GM SATURN
Honda OL999-9011
Jaguar
John Deere
MAN 324 NF
MB (A 000 989 08 25 10)
MB 325.0 (koncentrátum)
MB 326.0 (előkevert)
NATO S-759
Opel/GM QL130100
Porsche
ROVER
Renault Glaceol RX Type D
SAAB
SAE J1034
VW TL 774-C (megfelel G11)

RAVENOL HTC Concentrate Protect MB 325.0
Ravenol Hűtőfolyadék Fagyálló koncentrátum RAVENOL HTC Concentrate Protect MB 325.0

Kategória: Hűtőfolyadék
Cikkszám: 1410120
Ajánlások: ASTM D3306, ASTM D4340, ASTM D4985, Audi, BMW 81229407454, BMW 83192211191, DAF, DTFR 29C100 (MB 325.0), DTFR 29D100 (MB 326.0), Ford AF Plus, Ford ESE-M978B4H-A, GM 1825M, GM 1899M, GM 93740140, GM 93740141, GM SATURN, Honda OL999-9011, Jaguar, John Deere, MAN 324 NF, MB (A 000 989 08 25 10), MB 325.0 (koncentrátum), MB 326.0 (előkevert), NATO S-759, Opel/GM QL130100, Porsche, Renault Glaceol RX Type D, ROVER, SAAB, SAE J1034, VW TL 774-C (megfelel G11)

Felhasználás: Személygépkocsi, mezőgazdasági gépek

A RAVENOL HTC Hybrid Technology Coolant Concentrate egész éves, környezetbarát, 1,2-etándiol (monoetilén-glikol) alapú, nitrit-, amin- és foszfátmentes hűtőfolyadék, amely fagy- és korrózióvédelmet biztosít Mercedes, BMW, Opel, Saab és General Motors motorok számára.
A termék egy bevált inhibitorrendszer fejlesztésén alapul, amely a szilikátokat ötvözi az OAT (szerves adalék technológia) komponensekkel, így hosszú élettartamú hűtőfolyadékot eredményez.

A hűtőfolyadék minőségét ma már nem csupán a fagyálló hatás határozza meg (ami minden etilén-glikol alapú termékben adott), hanem elsősorban a rozsda- és korrózióvédelem.
Ezért a gyártók az ilyen termékeket hosszú távú korróziós és kavitációs teszteknek vetik alá.

A RAVENOL HTC Hybrid Technology Coolant Concentrate védi a hűtőrendszert a rozsdásodás, fagyás és a nyári túlmelegedés ellen.


Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL HTC Hybrid Technology Coolant Concentrate fagy- és korrózióvédelmet biztosít egész éves használatra autómotorokban. A gyártó előírásai szerinti keverési arányban kell alkalmazni.

Használati útmutató:
Tisztítsa meg a hűtőrendszert, ellenőrizze, hogy nincs-e szivárgás, majd öblítse át.
Keverje a RAVENOL HTC Hybrid Technology Coolant Concentrate-t desztillált vízzel (a keverési táblázat szerint), majd töltse be a hűtőrendszerbe.
Indítsa be a motort, melegítse fel a fűtést, majd ellenőrizze és pótolja a folyadékszintet.

A RAVENOL HTC Hybrid Technology Coolant Concentrate használható geotermikus szondákban és hőcserélő rendszerekben is, a LaWa (Német Szövetségi/Vidéki Vízügyi Munkacsoport) ajánlásainak megfelelően.


Keverési arányok

Fagyvédelem kb. Fagyálló arány Víz arány
-20 °C 35% 65%
-37 °C 50% 50%
-50 °C 60% 40%

Jellemzők

  • Kiválóan alkalmas öntöttvas vagy alumínium motorokhoz, illetve ezek ötvözeteihez, valamint alumínium és réz radiátorokhoz

  • Kiemelkedő lúgtartalék a hosszú távú védelem érdekében

  • Véd a korrózió és kavitáció ellen

  • Megakadályozza a lerakódások és a habképződés kialakulását a hűtőrendszerben

  • Kompatibilis az autók hűtőrendszereiben alkalmazott elasztomerekkel


Műszaki adatok

Tulajdonság Egység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 1130,0 EN ISO 12185
Szín – kék Vizuális
Lobbanáspont °C >100 DIN 51758
Forráspont °C >160 ASTM D1121
pH-érték 20 °C-on (50% térf.) – 7,0–8,0 ASTM D1287
Tartalék lúgosság ml 0,1n HCl >15 ASTM D1120
Víztartalom % (tömeg) <5 ASTM D1123
Fagyáspont (50% oldat) °C -37 ASTM D1177
 
 

Termék információk: 1.5L Egységár: N°1 621Ft /L | Br 2 059Ft /L Gyártó: RAVENOL
Cikkszám: NYL15523
Br 3 847Ft
Egységár: N°3 029Ft/L | Br 3 847Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 23 db
+
-
3 847Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
Citroën/Peugeot 9735EJ
Honda PSF-S
Hyundai PSF-3
KIA PSF-III
Mazda PSF
Mitsubishi Diamond PSF-2M
Subaru PS Fluid
Toyota PSF-EH

A RAVENOL Hydraulik PSF Fluid bemutatása:

Kategória: Autós hidraulikaolaj
Cikkszám: 1181000
Olajtípus: Szintetikus
Ajánlás:
Citroën/Peugeot 9735EJ (pl. C-Crosser, Peugeot 4007),
Honda PSF-S,
Hyundai PSF-3,
KIA PSF-III,
Mazda PSF,
Mitsubishi Diamond PSF-2M,
Subaru PS Fluid,
Toyota PSF-EH
Alkalmazás: Személygépkocsi


Termékleírás

A RAVENOL Hydraulik PSF Fluid egy speciális szintetikus hidraulikaolaj szervokormány-rendszerekhez.

A RAVENOL Hydraulik PSF Fluid optimalizált teljesítményátvitelt garantál.

A RAVENOL Hydraulik PSF Fluid kiváló minőségű alapolajok, valamint speciális adalék- és inhibitorcsomag alkalmazásával készül, amelyek biztosítják a hidraulikus rendszerek tökéletes működését.


Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL Hydraulik PSF Fluid különösen szervokormány-rendszerek hidraulika-folyadékaként való használatra lett kifejlesztve.


Tulajdonságok

  • Rendkívül alacsony dermedéspont

  • Kiváló habzásgátlás, habképződés nélkül

  • Jó kenőképesség alacsony hőmérsékleten is (téli körülmények között)

  • Magas, stabil viszkozitási index

  • Nagyon jó oxidációs stabilitás

  • Kiváló kopás-, korrózió- és habzás elleni védelem

  • Finoman hangolt súrlódási együttható

  • Semleges viselkedés a tömítőanyagokkal szemben

  • Inhibitor hatás miatt semleges viselkedés a színesfémekkel szemben


Műszaki termékadatok

Tulajdonság Mértékegység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 847,0 EN ISO 12185
Szín – piros Vizuális
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 7,2 DIN 51562-1
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 34,8 DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) – 178 DIN ISO 2909
Brookfield viszkozitás –40 °C-on mPa·s 12 800 ASTM D2983
Dermedéspont °C –48 DIN ISO 3016
Lobbanáspont °C 211 DIN EN ISO 2592

Termék információk: 1L Egységár: N°3 029Ft /L | Br 3 847Ft /L Gyártó: RAVENOL
Cikkszám: NYL15711
Br 2 876Ft
Egységár: N°2 264Ft/L | Br 2 876Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 38 db
+
-
2 876Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

DIN 51524-2
ISO 6743-4 HM
ISO VG 46

RAVENOL Hydraulikoel TS 46 (HLP)

Kategória: Hidraulikaolajok
Cikkszám: 1323105
Viszkozitás: ISO VG 46
Olajtípus: Ásványi
Specifikációk: DIN 51524-2, ISO 6743-4 HM
Ajánlások:
AFNOR NFE 48-603 HM, Arburg, ASTM D6158, Atos, Bosch Rexroth RE 90220, CETOP RP 2950-S, CETOP RP 91H HM, Danieli Hydraulics, Eaton Vickers I-286-S, Fives Cincinnati P-55, P-70, FZG-Test A/8,3/90, GB 111118.1 L-HM, GM LH-02-1-04, ISO 11158 HM, JCMAS HK, LS-2, Metso, MIL-PRF-17672 E, Müller Weingarten, NATO H-573, Parker Denison HF-0 / HF-1 / HF-2, SAE MS1004 HM, Sauer-Danfoss 520L0463, SEB 181.222, US Steel 126 / 127 / 136, VDMA 24318, ZF TE-ML 07H

Alkalmazás: Mezőgazdasági gépek, ipari hidraulikarendszerek


Nagy teljesítményű ásványi hidraulikaolaj univerzális ipari és mezőgazdasági felhasználásra

A RAVENOL Hydraulikoel TS 46 (HLP) egy kiváló minőségű, adalékolt ásványi hidraulikaolaj, amely széles körű ipari alkalmazásra alkalmas. Kiemelkedő kopás- és korrózióvédelmet biztosít még nagy terhelés mellett is, miközben semleges a tömítőanyagokkal szemben.


Alkalmazási terület

  • Magas teljesítményű hidraulikarendszerekhez, különösen nagy nyomású szivattyúkhoz

  • Érzékeny vezérlőberendezésekhez, finommechanikai rendszerekhez

  • Mezőgazdasági gépek hidraulikarendszereihez

  • Kis hajtóművek kenésére, valamint keringtető rendszerekhez


Fő jellemzők

  • Kiváló teljesítményszint és kopásvédelem

  • Nagyon jó viszkozitás-hőmérséklet viselkedés

  • Kiemelkedő öregedésállóság

  • Megbízható korrózió elleni védelem

  • Tömítéssemleges – nem károsítja a rendszer tömítőelemeit

  • Jó vízleválasztó és levegőelválasztó képesség


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on 857,0 kg/m³ EN ISO 12185
Szín Világossárga Vizuális
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on 47,0 mm²/s DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on 7,2 mm²/s DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) 113 DIN ISO 2909
Dermedéspont (Pour Point) -27 °C DIN ISO 3016
Lobbanáspont 238 °C DIN EN ISO 2592
FZG-teszt (A/8.3/90) károsodási fokozat 12 DIN 51354/2
Öregedésállóság (TOST) 2000 óra DIN 51587
Demulzifikációs képesség 40 ml/40 ml/10 perc DIN 51757

Termék információk: 1L Egységár: N°2 264Ft /L | Br 2 876Ft /L Gyártó: RAVENOL
TOVÁBBI TERMÉKEK
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Olajkereső
Support