Cikkszám: NYL11769
Br 47 196Ft
Egységár: N°1 859Ft/L | Br 2 360Ft/L
Kiszerelés: 20L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C2/ C3
API SN
BMW Longlife-04
CHRYSLER MS-11106
FIAT 9.55535-S1
FIAT 9.55535-S3
FORD WSS-M2C917-A
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
IVECO 18-1811 CLASSE SC1
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
OPEL OV 040 1547
VW 505 00
VW 505 01

Korábbi név:FUCHS TITAN GT1 FLEX 23 5W30

XTL technológiával készült, prémium  minőségű, innovatív motorolaj, modern német és amerikai személy- és  kis-haszongépjárművek részére megnövelt olajcsere periódussal.

Optimális hidegindítási tulajdonságok, alacsonyabb olajfogyasztás és minimális füstgáz emisszió jellemzi.

Speciálisan olyan gépjárművekhez fejlesztve, melyek kipufogógáz utókezelővel és turbófeltöltővel vannak szerelve.

A Fuchs TITAN GT1 Flex C23 5W-30 nagyon jó hidegindítási  tulajdonságokkal, üzemanyag-takarékossággal, kiváló hő stabilitással, és  mindezeken túl kiváló kopás elleni védelemmel rendelkezik.

A termék használata a német típusokon kívül javasolt mindenhol, ahol az ACEA C3 teljesítményszint van előírva.


Termék információk: 20L Egységár: N°1 859Ft /L | Br 2 360Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11359
Br 3 164Ft
Egységár: N°2 491Ft/L | Br 3 164Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
3 164Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C2/ C3
API SN
BMW Longlife-04
CHRYSLER MS-11106
FIAT 9.55535-S1
FIAT 9.55535-S3
FORD WSS-M2C917-A
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
IVECO 18-1811 CLASSE SC1
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
OPEL OV 040 1547
VW 505 00
VW 505 01

Korábbi név:FUCHS TITAN GT1 FLEX 23 5W30

XTL technológiával készült, prémium  minőségű, innovatív motorolaj, modern német és amerikai személy- és  kis-haszongépjárművek részére megnövelt olajcsere periódussal.

Optimális hidegindítási tulajdonságok, alacsonyabb olajfogyasztás és minimális füstgáz emisszió jellemzi.

Speciálisan olyan gépjárművekhez fejlesztve, melyek kipufogógáz utókezelővel és turbófeltöltővel vannak szerelve.

A Fuchs TITAN GT1 Flex C23 5W-30 nagyon jó hidegindítási  tulajdonságokkal, üzemanyag-takarékossággal, kiváló hő stabilitással, és  mindezeken túl kiváló kopás elleni védelemmel rendelkezik.

A termék használata a német típusokon kívül javasolt mindenhol, ahol az ACEA C3 teljesítményszint van előírva.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 491Ft /L | Br 3 164Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11356
Br 14 861Ft
Egységár: N°2 341Ft/L | Br 2 973Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
14 861Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C2/ C3
API SN
BMW Longlife-04
CHRYSLER MS-11106
FIAT 9.55535-S1
FIAT 9.55535-S3
FORD WSS-M2C917-A
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
IVECO 18-1811 CLASSE SC1
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
OPEL OV 040 1547
VW 505 00
VW 505 01

Korábbi név:FUCHS TITAN GT1 FLEX 23 5W30

XTL technológiával készült, prémium  minőségű, innovatív motorolaj, modern német és amerikai személy- és  kis-haszongépjárművek részére megnövelt olajcsere periódussal.

Optimális hidegindítási tulajdonságok, alacsonyabb olajfogyasztás és minimális füstgáz emisszió jellemzi.

Speciálisan olyan gépjárművekhez fejlesztve, melyek kipufogógáz utókezelővel és turbófeltöltővel vannak szerelve.

A Fuchs TITAN GT1 Flex C23 5W-30 nagyon jó hidegindítási  tulajdonságokkal, üzemanyag-takarékossággal, kiváló hő stabilitással, és  mindezeken túl kiváló kopás elleni védelemmel rendelkezik.

A termék használata a német típusokon kívül javasolt mindenhol, ahol az ACEA C3 teljesítményszint van előírva.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 341Ft /L | Br 2 973Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11365
Br 160 217Ft
Egységár: N°2 103Ft/L | Br 2 671Ft/L
Kiszerelés: 60L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C2/ C3
API SN
BMW Longlife-04
CHRYSLER MS-11106
FIAT 9.55535-S1
FIAT 9.55535-S3
FORD WSS-M2C917-A
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
IVECO 18-1811 CLASSE SC1
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
OPEL OV 040 1547
VW 505 00
VW 505 01

Korábbi név:FUCHS TITAN GT1 FLEX 23 5W30

XTL technológiával készült, prémium  minőségű, innovatív motorolaj, modern német és amerikai személy- és  kis-haszongépjárművek részére megnövelt olajcsere periódussal.

Optimális hidegindítási tulajdonságok, alacsonyabb olajfogyasztás és minimális füstgáz emisszió jellemzi.

Speciálisan olyan gépjárművekhez fejlesztve, melyek kipufogógáz utókezelővel és turbófeltöltővel vannak szerelve.

A Fuchs TITAN GT1 Flex C23 5W-30 nagyon jó hidegindítási  tulajdonságokkal, üzemanyag-takarékossággal, kiváló hő stabilitással, és  mindezeken túl kiváló kopás elleni védelemmel rendelkezik.

A termék használata a német típusokon kívül javasolt mindenhol, ahol az ACEA C3 teljesítményszint van előírva.


Termék információk: 60L Egységár: N°2 103Ft /L | Br 2 671Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL17397
Br 16 281Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 564Ft/L | Br 3 257Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 16 db
+
-
16 281Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 16 281Ft Br. 15 518Ft / db Br. 46 552Ft / 1 karton3 db/karton (Megtakarítás. 2 289Ft)
+
-
46 552Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C3
API SN
BMW Longlife-04
Chrysler MS-11106
FIAT 9.55535-S3
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
Porsche C30
VW 504 00
VW 507 00

Prémium motorolaj modern személygépkocsik és kisteherautók számára. Kifejezetten a BMW, VW, Porsche és Mercedes-Benz kipufogógáz-utánkezeléssel és turbófeltöltővel ellátott járművekhez fejlesztettük. 

- kiváló hidegindítási tulajdonságok

- alacsony olajfogyasztás

- kisebb mértéű károsanyag-kibocsátás 

Alkalmazható többek közt a BMW, a Mercedes-Benz vagy a VW hibrid járműveiben

 

- kiváló hidegindítási tulajdonságok

- alacsony olajfogyasztás

- kisebb mértéű károsanyag-kibocsátás

 

Alkalmazható többek közt a BMW, a Mercedes-Benz vagy a VW hibrid járműveiben.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 564Ft /L | Br 3 257Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 0W30
Cikkszám: NYL11764
Br 15 963Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 514Ft/L | Br 3 193Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
15 963Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 15 963Ft Br. 15 861Ft / db Br. 47 581Ft / 1 karton3 db/karton (Megtakarítás. 308Ft)
+
-
47 581Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
BMW Longlife-04
Ford WSS-M2C917-A
MB 229.51
PORSCHE C30
VW 504 00
VW 507 00

XTL technológiával készült, prémium minőségű, innovatív motorolaj,  modern német személy- és kis-haszongépjárművek részére megnövelt  olajcsere periódussal.

Optimális hidegindítási tulajdonságok, alacsonyabb olajfogyasztás és minimális füstgáz emisszió jellemzi.

Speciálisan olyan gépjárművekhez fejlesztve, melyek kipufogógáz utókezelővel és turbófeltöltővel vannak szerelve.

A  Fuchs TITAN GT1 Pro C-3 5W-30 nagyon jó hidegindítási tulajdonságokkal,  üzemanyag-takarékossággal, kiváló hő stabilitással, és mindezeken túl  kiváló kopás elleni védelemmel rendelkezik.

A termék használata a német típusokon kívül javasolt mindenhol, ahol az ACEA C3 teljesítményszint van előírva.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 514Ft /L | Br 3 193Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11759
Br 49 049Ft
Egységár: N°1 932Ft/L | Br 2 453Ft/L
Kiszerelés: 20L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
BMW Longlife-04
Ford WSS-M2C917-A
MB 229.51
PORSCHE C30
VW 504 00
VW 507 00

XTL technológiával készült, prémium minőségű, innovatív motorolaj,  modern német személy- és kis-haszongépjárművek részére megnövelt  olajcsere periódussal.

Optimális hidegindítási tulajdonságok, alacsonyabb olajfogyasztás és minimális füstgáz emisszió jellemzi.

Speciálisan olyan gépjárművekhez fejlesztve, melyek kipufogógáz utókezelővel és turbófeltöltővel vannak szerelve.

A  Fuchs TITAN GT1 Pro C-3 5W-30 nagyon jó hidegindítási tulajdonságokkal,  üzemanyag-takarékossággal, kiváló hő stabilitással, és mindezeken túl  kiváló kopás elleni védelemmel rendelkezik.

A termék használata a német típusokon kívül javasolt mindenhol, ahol az ACEA C3 teljesítményszint van előírva.


Termék információk: 20L Egységár: N°1 932Ft /L | Br 2 453Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11358
Br 3 569Ft
Egységár: N°2 810Ft/L | Br 3 569Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
3 569Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
BMW Longlife-04
Ford WSS-M2C917-A
MB 229.51
PORSCHE C30
VW 504 00
VW 507 00

XTL technológiával készült, prémium minőségű, innovatív motorolaj,  modern német személy- és kis-haszongépjárművek részére megnövelt  olajcsere periódussal.

Optimális hidegindítási tulajdonságok, alacsonyabb olajfogyasztás és minimális füstgáz emisszió jellemzi.

Speciálisan olyan gépjárművekhez fejlesztve, melyek kipufogógáz utókezelővel és turbófeltöltővel vannak szerelve.

A  Fuchs TITAN GT1 Pro C-3 5W-30 nagyon jó hidegindítási tulajdonságokkal,  üzemanyag-takarékossággal, kiváló hő stabilitással, és mindezeken túl  kiváló kopás elleni védelemmel rendelkezik.

A termék használata a német típusokon kívül javasolt mindenhol, ahol az ACEA C3 teljesítményszint van előírva.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 810Ft /L | Br 3 569Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11353
Br 13 314Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 621Ft/L | Br 3 329Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 7 db
+
-
13 314Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 13 314Ft Br. 12 924Ft / db Br. 51 695Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 1 560Ft)
+
-
51 695Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
BMW Longlife-04
Ford WSS-M2C917-A
MB 229.51
PORSCHE C30
VW 504 00
VW 507 00

XTL technológiával készült, prémium minőségű, innovatív motorolaj,  modern német személy- és kis-haszongépjárművek részére megnövelt  olajcsere periódussal.

Optimális hidegindítási tulajdonságok, alacsonyabb olajfogyasztás és minimális füstgáz emisszió jellemzi.

Speciálisan olyan gépjárművekhez fejlesztve, melyek kipufogógáz utókezelővel és turbófeltöltővel vannak szerelve.

A  Fuchs TITAN GT1 Pro C-3 5W-30 nagyon jó hidegindítási tulajdonságokkal,  üzemanyag-takarékossággal, kiváló hő stabilitással, és mindezeken túl  kiváló kopás elleni védelemmel rendelkezik.

A termék használata a német típusokon kívül javasolt mindenhol, ahol az ACEA C3 teljesítményszint van előírva.


Termék információk: 4L Egységár: N°2 621Ft /L | Br 3 329Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11363
Br 164 552Ft
Egységár: N°2 160Ft/L | Br 2 743Ft/L
Kiszerelés: 60L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
BMW Longlife-04
Ford WSS-M2C917-A
MB 229.51
PORSCHE C30
VW 504 00
VW 507 00

XTL technológiával készült, prémium minőségű, innovatív motorolaj,  modern német személy- és kis-haszongépjárművek részére megnövelt  olajcsere periódussal.

Optimális hidegindítási tulajdonságok, alacsonyabb olajfogyasztás és minimális füstgáz emisszió jellemzi.

Speciálisan olyan gépjárművekhez fejlesztve, melyek kipufogógáz utókezelővel és turbófeltöltővel vannak szerelve.

A  Fuchs TITAN GT1 Pro C-3 5W-30 nagyon jó hidegindítási tulajdonságokkal,  üzemanyag-takarékossággal, kiváló hő stabilitással, és mindezeken túl  kiváló kopás elleni védelemmel rendelkezik.

A termék használata a német típusokon kívül javasolt mindenhol, ahol az ACEA C3 teljesítményszint van előírva.


Termék információk: 60L Egységár: N°2 160Ft /L | Br 2 743Ft /L Gyártó: FUCHS Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL14019
Br 4 377Ft
Egységár: N°3 446Ft/L | Br 4 377Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
4 377Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN
BMW LL-04
MB 229.51
Porsche C30
VW 504 00
VW 507 00

LIQUI MOLY LONGLIFE III 5W30

Alacsony súrlódású motorolaj a Longlife 3 generációból, szintetikus technológián alapulva. Kiváló motortisztaságot biztosít, és csökkenti a problémás lerakódások kialakulását. Megbízható működést garantál, valamint maximalizálja a dízel részecskeszűrő (DPF) élettartamát. Hosszú olajcsere-periódussal (WIV stb.) rendelkező járművekhez készült.

Kifejezetten Volkswagen és a VW-csoport járműveihez fejlesztve. Benzines és dízelmotorokhoz egyaránt alkalmas, beleértve az FSI, common rail és pumpe-düse (adagolófúvókás) technológiát. Gázüzemű (CNG/LPG) járművekhez, valamint dízel részecskeszűrővel (DPF) felszerelt – akár utólag átalakított – járművekhez is megfelelő. Turbófeltöltőkkel és katalizátorokkal tesztelve.

Alkalmazás
Be kell tartani a jármű- vagy egységgyártó előírásait és utasításait. Az optimális hatás kizárólag keveretlen (hígítatlan) használat esetén érhető el.


Termék információk: 1L Egységár: N°3 446Ft /L | Br 4 377Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL14040
Br 16 340Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 217Ft/L | Br 4 085Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 50+ db
+
-
16 340Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 16 340Ft Br. 15 822Ft / db Br. 63 287Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 2 073Ft)
+
-
63 287Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN
BMW LL-04
MB 229.51
Porsche C30
VW 504 00
VW 507 00

LIQUI MOLY LONGLIFE III 5W30

Alacsony súrlódású motorolaj a Longlife 3 generációból, szintetikus technológián alapulva. Kiváló motortisztaságot biztosít, és csökkenti a problémás lerakódások kialakulását. Megbízható működést garantál, valamint maximalizálja a dízel részecskeszűrő (DPF) élettartamát. Hosszú olajcsere-periódussal (WIV stb.) rendelkező járművekhez készült.

Kifejezetten Volkswagen és a VW-csoport járműveihez fejlesztve. Benzines és dízelmotorokhoz egyaránt alkalmas, beleértve az FSI, common rail és pumpe-düse (adagolófúvókás) technológiát. Gázüzemű (CNG/LPG) járművekhez, valamint dízel részecskeszűrővel (DPF) felszerelt – akár utólag átalakított – járművekhez is megfelelő. Turbófeltöltőkkel és katalizátorokkal tesztelve.

Alkalmazás
Be kell tartani a jármű- vagy egységgyártó előírásait és utasításait. Az optimális hatás kizárólag keveretlen (hígítatlan) használat esetén érhető el.


Termék információk: 4L Egységár: N°3 217Ft /L | Br 4 085Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL14013
Br 20 629Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 249Ft/L | Br 4 126Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
20 629Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 20 629Ft Br. 18 709Ft / db Br. 74 834Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 7 681Ft)
+
-
74 834Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN
BMW LL-04
MB 229.51
Porsche C30
VW 504 00
VW 507 00

LIQUI MOLY LONGLIFE III 5W30

Alacsony súrlódású motorolaj a Longlife 3 generációból, szintetikus technológián alapulva. Kiváló motortisztaságot biztosít, és csökkenti a problémás lerakódások kialakulását. Megbízható működést garantál, valamint maximalizálja a dízel részecskeszűrő (DPF) élettartamát. Hosszú olajcsere-periódussal (WIV stb.) rendelkező járművekhez készült.

Kifejezetten Volkswagen és a VW-csoport járműveihez fejlesztve. Benzines és dízelmotorokhoz egyaránt alkalmas, beleértve az FSI, common rail és pumpe-düse (adagolófúvókás) technológiát. Gázüzemű (CNG/LPG) járművekhez, valamint dízel részecskeszűrővel (DPF) felszerelt – akár utólag átalakított – járművekhez is megfelelő. Turbófeltöltőkkel és katalizátorokkal tesztelve.

Alkalmazás
Be kell tartani a jármű- vagy egységgyártó előírásait és utasításait. Az optimális hatás kizárólag keveretlen (hígítatlan) használat esetén érhető el.


Termék információk: 5L Egységár: N°3 249Ft /L | Br 4 126Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL17100
Br 4 298Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 384Ft/L | Br 4 298Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
4 298Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 4 298Ft Br. 4 053Ft / db Br. 48 636Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 2 937Ft)
+
-
48 636Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API SN
BMW Longlife-01 (bis MJ 2018)
Fiat 9.55535-H2
Fiat 9.55535-N2
Fiat 9.55535-Z2
MB 229.5
Opel GM-LL-B-025
Porsche A40
Renault RN 0700
Renault RN 0710
VW 502 00
VW 505 00

LIQUI MOLY Molygen New Generation SAE 5W-40

Leírás:

Teljesen szintetikus LIQUI MOLY motorolaj különleges adalékcsomaggal. Az erőteljes MFC (Molecular Friction Control) technológia meggátolja a lerakódások kialakulását, miközben csökkenti a súrlódási veszteséget. A szinergikus hatás révén optimális kopásvédelem érhető el még extrém üzemi körülmények között is. Az eredmények között szerepel a csökkentett üzemanyag-fogyasztás és a megnövelt motorélettartam. Az olaj jellegzetes fluoreszkáló zöld színe az MFC-technológiát tükrözi.


Tulajdonságok:

  • Kiemelkedő motor tisztaság

  • Kiváló viselkedés alacsony és magas hőmérsékleten

  • Csökkenti a súrlódást és a kopást

  • Kiváló öregedésállóság

  • Kiemelkedő kopásvédelem

  • Keverhető minden kereskedelmi forgalomban kapható motorolajjal

  • Megbízható kenés extrém körülmények között is

  • Magas nyírásstabilitás

  • Tökéletesen alkalmas turbófeltöltőkkel és katalizátorral szerelt motorokhoz

  • Azonnali kenés hidegindítás után


Ajánlott alkalmazási terület:

Benzinmotorokhoz, ahol az aktuális szabványoknak megfelelő motorolaj használata előírt vagy ajánlott. Tesztelve turbófeltöltőkkel és katalizátorral való használatra is.


Jóváhagyások / Ajánlások:

A LIQUI MOLY ezt a terméket az alábbi specifikációk és gyártói előírások szerint is ajánlja:

  • ACEA A3 / B4

  • API SN

  • BMW Longlife-01 (2018-ig)

  • Fiat 9.55535-H2 / N2 / Z2

  • GWM

  • HAVAL

  • MB 229.5

  • Opel GM-LL-B-025

  • Porsche A40

  • Renault RN 0700 / RN 0710

  • VW 502 00 / 505 00


Műszaki adatok:

Paraméter Érték
SAE-osztály 5W-40
Sűrűség 15 °C-on 0,850 g/cm³
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on 90,0 mm²/s
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on 14,5 mm²/s
CCS viszkozitás -30 °C-on ≤ 6600 mPas
MRV viszkozitás -35 °C-on < 60000 mPas
Viszkozitási index 170
HTHS viszkozitás 150 °C-on ≥ 3,5 mPas
Dermedéspont -38 °C
Párolgási veszteség (Noack) 10,0%
Lobbanáspont 220 °C
Összbázisszám (TBN) 11,3 mg KOH/g
Szulfáthamu 1,0 – 1,6 g/100g
Szín / megjelenés fluoreszkáló zöld

Termék információk: 1L Egységár: N°3 384Ft /L | Br 4 298Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL11316
Br 15 779Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 106Ft/L | Br 3 945Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 30 db
+
-
15 779Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 15 779Ft Br. 14 363Ft / db Br. 57 450Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 5 665Ft)
+
-
57 450Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API SN
BMW Longlife-01 (bis MJ 2018)
Fiat 9.55535-H2
Fiat 9.55535-N2
Fiat 9.55535-Z2
MB 229.5
Opel GM-LL-B-025
Porsche A40
Renault RN 0700
Renault RN 0710
VW 502 00
VW 505 00

LIQUI MOLY Molygen New Generation SAE 5W-40

Leírás:

Teljesen szintetikus LIQUI MOLY motorolaj különleges adalékcsomaggal. Az erőteljes MFC (Molecular Friction Control) technológia meggátolja a lerakódások kialakulását, miközben csökkenti a súrlódási veszteséget. A szinergikus hatás révén optimális kopásvédelem érhető el még extrém üzemi körülmények között is. Az eredmények között szerepel a csökkentett üzemanyag-fogyasztás és a megnövelt motorélettartam. Az olaj jellegzetes fluoreszkáló zöld színe az MFC-technológiát tükrözi.


Tulajdonságok:

  • Kiemelkedő motor tisztaság

  • Kiváló viselkedés alacsony és magas hőmérsékleten

  • Csökkenti a súrlódást és a kopást

  • Kiváló öregedésállóság

  • Kiemelkedő kopásvédelem

  • Keverhető minden kereskedelmi forgalomban kapható motorolajjal

  • Megbízható kenés extrém körülmények között is

  • Magas nyírásstabilitás

  • Tökéletesen alkalmas turbófeltöltőkkel és katalizátorral szerelt motorokhoz

  • Azonnali kenés hidegindítás után


Ajánlott alkalmazási terület:

Benzinmotorokhoz, ahol az aktuális szabványoknak megfelelő motorolaj használata előírt vagy ajánlott. Tesztelve turbófeltöltőkkel és katalizátorral való használatra is.


Jóváhagyások / Ajánlások:

A LIQUI MOLY ezt a terméket az alábbi specifikációk és gyártói előírások szerint is ajánlja:

  • ACEA A3 / B4

  • API SN

  • BMW Longlife-01 (2018-ig)

  • Fiat 9.55535-H2 / N2 / Z2

  • GWM

  • HAVAL

  • MB 229.5

  • Opel GM-LL-B-025

  • Porsche A40

  • Renault RN 0700 / RN 0710

  • VW 502 00 / 505 00


Műszaki adatok:

Paraméter Érték
SAE-osztály 5W-40
Sűrűség 15 °C-on 0,850 g/cm³
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on 90,0 mm²/s
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on 14,5 mm²/s
CCS viszkozitás -30 °C-on ≤ 6600 mPas
MRV viszkozitás -35 °C-on < 60000 mPas
Viszkozitási index 170
HTHS viszkozitás 150 °C-on ≥ 3,5 mPas
Dermedéspont -38 °C
Párolgási veszteség (Noack) 10,0%
Lobbanáspont 220 °C
Összbázisszám (TBN) 11,3 mg KOH/g
Szulfáthamu 1,0 – 1,6 g/100g
Szín / megjelenés fluoreszkáló zöld

Termék információk: 4L Egységár: N°3 106Ft /L | Br 3 945Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL17104
Br 19 373Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 051Ft/L | Br 3 875Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 19 373Ft Br. 17 106Ft / db Br. 68 423Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 9 068Ft)
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3
ACEA B4
API SN
BMW Longlife-01 (bis MJ 2018)
Fiat 9.55535-H2
Fiat 9.55535-N2
Fiat 9.55535-Z2
MB 229.5
Opel GM-LL-B-025
Porsche A40
Renault RN 0700
Renault RN 0710
VW 502 00
VW 505 00

LIQUI MOLY Molygen New Generation SAE 5W-40

Leírás:

Teljesen szintetikus LIQUI MOLY motorolaj különleges adalékcsomaggal. Az erőteljes MFC (Molecular Friction Control) technológia meggátolja a lerakódások kialakulását, miközben csökkenti a súrlódási veszteséget. A szinergikus hatás révén optimális kopásvédelem érhető el még extrém üzemi körülmények között is. Az eredmények között szerepel a csökkentett üzemanyag-fogyasztás és a megnövelt motorélettartam. Az olaj jellegzetes fluoreszkáló zöld színe az MFC-technológiát tükrözi.


Tulajdonságok:

  • Kiemelkedő motor tisztaság

  • Kiváló viselkedés alacsony és magas hőmérsékleten

  • Csökkenti a súrlódást és a kopást

  • Kiváló öregedésállóság

  • Kiemelkedő kopásvédelem

  • Keverhető minden kereskedelmi forgalomban kapható motorolajjal

  • Megbízható kenés extrém körülmények között is

  • Magas nyírásstabilitás

  • Tökéletesen alkalmas turbófeltöltőkkel és katalizátorral szerelt motorokhoz

  • Azonnali kenés hidegindítás után


Ajánlott alkalmazási terület:

Benzinmotorokhoz, ahol az aktuális szabványoknak megfelelő motorolaj használata előírt vagy ajánlott. Tesztelve turbófeltöltőkkel és katalizátorral való használatra is.


Jóváhagyások / Ajánlások:

A LIQUI MOLY ezt a terméket az alábbi specifikációk és gyártói előírások szerint is ajánlja:

  • ACEA A3 / B4

  • API SN

  • BMW Longlife-01 (2018-ig)

  • Fiat 9.55535-H2 / N2 / Z2

  • GWM

  • HAVAL

  • MB 229.5

  • Opel GM-LL-B-025

  • Porsche A40

  • Renault RN 0700 / RN 0710

  • VW 502 00 / 505 00


Műszaki adatok:

Paraméter Érték
SAE-osztály 5W-40
Sűrűség 15 °C-on 0,850 g/cm³
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on 90,0 mm²/s
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on 14,5 mm²/s
CCS viszkozitás -30 °C-on ≤ 6600 mPas
MRV viszkozitás -35 °C-on < 60000 mPas
Viszkozitási index 170
HTHS viszkozitás 150 °C-on ≥ 3,5 mPas
Dermedéspont -38 °C
Párolgási veszteség (Noack) 10,0%
Lobbanáspont 220 °C
Összbázisszám (TBN) 11,3 mg KOH/g
Szulfáthamu 1,0 – 1,6 g/100g
Szín / megjelenés fluoreszkáló zöld

Termék információk: 5L Egységár: N°3 051Ft /L | Br 3 875Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL14020
Br 4 279Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 369Ft/L | Br 4 279Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 30 db
+
-
4 279Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 4 279Ft Br. 4 040Ft / db Br. 48 469Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 2 876Ft)
+
-
48 469Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN
BMW Longlife-04 (2018-ig)
Fiat 9.55535-S3
Ford WSS-M2C 917-A
GM dexos2
GWM
HAVAL
Hyundai
Kia
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
Opel GM-LL-A-025
Opel GM-LL-B-025
VW 505 00
VW 505 01
Wuling

Molygen New Generation 5W-30 DPF 

Leírás

Alacsony súrlódású motorolaj szintetikus technológián alapulva. Innovatív MFC kopásvédelmi technológiával és rendkívül magas teljesítménytartalékkal a maximális teljesítmény érdekében. Jó szennyeződés-szuszpendáló és tisztító képessége biztosítja az optimális motortisztaságot. Ez üzemanyag-megtakarításhoz vezet, valamint biztosítja a dízel részecskeszűrő (DPF) és a motor megbízható működését, illetve maximális élettartamát. Teljesíti a neves járműgyártók tesztkövetelményeit.


Tulajdonságok

  • egyenletes motorjárás

  • kiváló kopásvédelem

  • kiemelkedő kenési megbízhatóság

  • magas nyírási stabilitás

  • hosszú motorélettartamot biztosít

  • csökkenti az üzemanyag-fogyasztást

  • kiemelkedő motortisztaság

  • azonnali kenés hidegindítás után

  • optimális öregedési stabilitás

  • optimális olajnyomás minden üzemi körülmény között

  • különösen alkalmas dízel részecskeszűrős járművekhez

  • turbófeltöltőkkel és katalizátorokkal tesztelve

  • minden kereskedelmi forgalomban kapható motorolajjal keverhető


LIQUI MOLY ezt a terméket ajánlja olyan járművekhez vagy egységekhez is, amelyeknél az alábbi specifikációk vagy gyári cikkszámok szükségesek:

ACEA C2 • ACEA C3 • API SN • BMW Longlife-04 (2018-ig) • Fiat 9.55535-S3 • Ford WSS-M2C 917-A • GM dexos2 • GWM • HAVAL • Hyundai • Kia • MB 229.31 • MB 229.51 • MB 229.52 • Opel GM-LL-A-025 • Opel GM-LL-B-025 • VW 505 00 • VW 505 01 • Wuling


Műszaki adatok

  • SAE osztály (motorolajok): 5W-30 – SAE J 300

  • Sűrűség 15 °C-on: 0,850 g/cm³ – DIN 51757

  • Viszkozitás 40 °C-on: 71,0 mm²/s – ASTM D 7042-04

  • Viskozitás 100 °C-on: 12,2 mm²/s – ASTM D 7042-04

  • Viszkozitás −35 °C-on (MRV): < 60000 mPas – ASTM D 4684

  • Viszkozitás −30 °C-on (CCS): ≤ 6600 mPas – ASTM D 5293

  • Viszkozitási index: 170 – DIN ISO 2909

  • HTHS 150 °C-on: ≥ 3,5 mPas – ASTM D 5481

  • Dermedéspont: −39 °C – DIN ISO 2909

  • Párolgási veszteség (Noack): 9,0% – CEC-L-40-A-93

  • Lobbanáspont: 220 °C – DIN ISO 2592

  • Összbázisszám: 7,5 mg KOH/g – DIN ISO 3771

  • Szulfáthamu: ≤ 0,8% – DIN 51575

  • Szín / megjelenés: zöld, fluoreszkáló


Felhasználási terület

Benzines és dízelmotorokhoz, beleértve a common-rail technológiát is. Különösen alkalmas dízel részecskeszűrővel (DPF) rendelkező járművekhez, utólag szereltekhez is. Turbófeltöltőkkel és katalizátorokkal tesztelve.


Alkalmazás

A jármű- és motorgyártók utasításait be kell tartani. Minden kereskedelmi forgalomban elérhető motorolajjal keverhető. Az optimális hatás csak önmagában (más olajok hozzákeverése nélkül) érhető el.


Termék információk: 1L Egységár: N°3 369Ft /L | Br 4 279Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL14014
Br 16 067Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 163Ft/L | Br 4 017Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 50+ db
+
-
16 067Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 16 067Ft Br. 15 755Ft / db Br. 63 018Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 1 250Ft)
+
-
63 018Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C3
API SN
BMW Longlife-04 (2018-ig)
Fiat 9.55535-S3
Ford WSS-M2C 917-A
GM dexos2
GWM
HAVAL
Hyundai
Kia
MB 229.31
MB 229.51
MB 229.52
Opel GM-LL-A-025
Opel GM-LL-B-025
VW 505 00
VW 505 01
Wuling

Molygen New Generation 5W-30 DPF 

Leírás

Alacsony súrlódású motorolaj szintetikus technológián alapulva. Innovatív MFC kopásvédelmi technológiával és rendkívül magas teljesítménytartalékkal a maximális teljesítmény érdekében. Jó szennyeződés-szuszpendáló és tisztító képessége biztosítja az optimális motortisztaságot. Ez üzemanyag-megtakarításhoz vezet, valamint biztosítja a dízel részecskeszűrő (DPF) és a motor megbízható működését, illetve maximális élettartamát. Teljesíti a neves járműgyártók tesztkövetelményeit.


Tulajdonságok

  • egyenletes motorjárás

  • kiváló kopásvédelem

  • kiemelkedő kenési megbízhatóság

  • magas nyírási stabilitás

  • hosszú motorélettartamot biztosít

  • csökkenti az üzemanyag-fogyasztást

  • kiemelkedő motortisztaság

  • azonnali kenés hidegindítás után

  • optimális öregedési stabilitás

  • optimális olajnyomás minden üzemi körülmény között

  • különösen alkalmas dízel részecskeszűrős járművekhez

  • turbófeltöltőkkel és katalizátorokkal tesztelve

  • minden kereskedelmi forgalomban kapható motorolajjal keverhető


LIQUI MOLY ezt a terméket ajánlja olyan járművekhez vagy egységekhez is, amelyeknél az alábbi specifikációk vagy gyári cikkszámok szükségesek:

ACEA C2 • ACEA C3 • API SN • BMW Longlife-04 (2018-ig) • Fiat 9.55535-S3 • Ford WSS-M2C 917-A • GM dexos2 • GWM • HAVAL • Hyundai • Kia • MB 229.31 • MB 229.51 • MB 229.52 • Opel GM-LL-A-025 • Opel GM-LL-B-025 • VW 505 00 • VW 505 01 • Wuling


Műszaki adatok

  • SAE osztály (motorolajok): 5W-30 – SAE J 300

  • Sűrűség 15 °C-on: 0,850 g/cm³ – DIN 51757

  • Viszkozitás 40 °C-on: 71,0 mm²/s – ASTM D 7042-04

  • Viskozitás 100 °C-on: 12,2 mm²/s – ASTM D 7042-04

  • Viszkozitás −35 °C-on (MRV): < 60000 mPas – ASTM D 4684

  • Viszkozitás −30 °C-on (CCS): ≤ 6600 mPas – ASTM D 5293

  • Viszkozitási index: 170 – DIN ISO 2909

  • HTHS 150 °C-on: ≥ 3,5 mPas – ASTM D 5481

  • Dermedéspont: −39 °C – DIN ISO 2909

  • Párolgási veszteség (Noack): 9,0% – CEC-L-40-A-93

  • Lobbanáspont: 220 °C – DIN ISO 2592

  • Összbázisszám: 7,5 mg KOH/g – DIN ISO 3771

  • Szulfáthamu: ≤ 0,8% – DIN 51575

  • Szín / megjelenés: zöld, fluoreszkáló


Felhasználási terület

Benzines és dízelmotorokhoz, beleértve a common-rail technológiát is. Különösen alkalmas dízel részecskeszűrővel (DPF) rendelkező járművekhez, utólag szereltekhez is. Turbófeltöltőkkel és katalizátorokkal tesztelve.


Alkalmazás

A jármű- és motorgyártók utasításait be kell tartani. Minden kereskedelmi forgalomban elérhető motorolajjal keverhető. Az optimális hatás csak önmagában (más olajok hozzákeverése nélkül) érhető el.


Termék információk: 4L Egységár: N°3 163Ft /L | Br 4 017Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL16832
Br 3 727Ft
Egységár: N°2 934Ft/L | Br 3 727Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
3 727Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C2
ACEA C3
API SP
Fiat 9.55535-S1
MB 229.31
MB 229.51
MB-Approval 226.52
MB-Approval 229.52
Peugeot Citroën PSA B71 2290
Renault RN 0700
Renault RN 0710 (*a Renault Sport/Alpine kivételével)
Renault RN 17

Top Tec 4300 5W-30

Leírás

Modern, prémium minőségű, alacsony hamutartalmú, energiatakarékos motorolaj egész éves használatra. A szintetikus technológiával készült, nem hagyományos alapolajok és a legújabb adalékcsomag kombinációja kivételes kopásvédelmet, alacsony olaj- és üzemanyag-fogyasztást biztosít, valamint gyors olajáramlást garantál a motorban.

Számos autógyártó ilyen specifikációjú motorolajat ír elő a dízel részecskeszűrők (DPF) hosszú élettartamának biztosítása érdekében. A gyártói előírásoktól függően akár 40.000 km-es olajcsere-intervallum is elérhető. Különösen ajánlott gázüzemű (CNG/LPG) járművekhez.


Tulajdonságok

  • Kiváló motortisztaság

  • Turbófeltöltővel és katalizátorral tesztelve

  • Optimális olajnyomás minden üzemállapotban

  • Sima motorjárás

  • Hosszú motorélettartam

  • Kiváló öregedésállóság

  • Magas nyírásstabilitás

  • Azonnali kenés hidegindítás után

  • Magas kenési megbízhatóság

  • Kiváló kopásvédelem

  • Csökkenti a károsanyag-kibocsátást

  • Csökkenti az üzemanyag-fogyasztást

  • Legjobb hatás kizárólagos használat esetén (nem keverve más olajjal)


Specifikációk / Jóváhagyások

ACEA C2 • ACEA C3 • API SP
Peugeot Citroën (PSA) B71 2290
MB-Approval 226.52 • MB-Approval 229.52
Renault RN 17

A LIQUI MOLY az alábbi gyártói specifikációkhoz is ajánlja:

Fiat 9.55535-S1 • Honda • Hyundai • Infiniti • Kia • Lexus •
MB 229.31 • MB 229.51 • Mitsubishi • Nissan • Subaru • Suzuki • Toyota •
Renault RN 0700* • Renault RN 0710*
(*a Renault Sport/Alpine kivételével)


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték / Szabvány
SAE osztály (motorolaj) 5W-30 (SAE J300)
Sűrűség 15 °C-on 0,855 g/cm³ (DIN 51757)
Viszkozitás 40 °C-on 73,0 mm²/s (ASTM D7042)
Viszkozitás 100 °C-on 12,4 mm²/s (ASTM D7042)
CCS viszkozitás -30 °C-on ≤ 6600 mPas (ASTM D5293)
MRV viszkozitás -35 °C-on < 60.000 mPas (ASTM D4684)
Viszkozitási index 165 (DIN ISO 2909)
HTHS viszkozitás 150 °C-on ≥ 3,5 mPas (ASTM D5481)
Dermedéspont -39 °C (DIN ISO 3016)
Lobbanáspont 230 °C (DIN ISO 2592)
Párolgási veszteség (Noack) 9,7 % (CEC-L-40-A-93)
Összes bázisszám (TBN) 8,5 mg KOH/g (DIN ISO 3771)
Szulfáthamu tartalom ≤ 0,8 g/100g (DIN 51575)
Szín (ASTM) L 3,0 (DIN ISO 2049)

Alkalmazási terület

Ideális modern dízel- és benzinmotorokhoz, több szelepes technológiával, turbófeltöltővel, töltőlevegő-hűtővel vagy anélkül, valamint dízel részecskeszűrővel (DPF) felszerelt járművekhez. Használható Peugeot, Citroën, Honda, Toyota, Fiat, valamint más gyártók járműveiben is, ahol ezen specifikációjú olajat írnak elő.


Alkalmazás

Kövesse a jármű- és motorgyártók utasításait!
A maximális hatás csak akkor érhető el, ha az olaj nem keveredik más termékkel!


 

 


Termék információk: 1L Egységár: N°2 934Ft /L | Br 3 727Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL14031
Br 18 920Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 980Ft/L | Br 3 784Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
18 920Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 18 920Ft Br. 17 954Ft / db Br. 71 816Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 3 861Ft)
+
-
71 816Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C2
ACEA C3
API SP
Fiat 9.55535-S1
MB 229.31
MB 229.51
MB-Approval 226.52
MB-Approval 229.52
Peugeot Citroën PSA B71 2290
Renault RN 0700
Renault RN 0710 (*a Renault Sport/Alpine kivételével)
Renault RN 17

Top Tec 4300 5W-30

Leírás

Modern, prémium minőségű, alacsony hamutartalmú, energiatakarékos motorolaj egész éves használatra. A szintetikus technológiával készült, nem hagyományos alapolajok és a legújabb adalékcsomag kombinációja kivételes kopásvédelmet, alacsony olaj- és üzemanyag-fogyasztást biztosít, valamint gyors olajáramlást garantál a motorban.

Számos autógyártó ilyen specifikációjú motorolajat ír elő a dízel részecskeszűrők (DPF) hosszú élettartamának biztosítása érdekében. A gyártói előírásoktól függően akár 40.000 km-es olajcsere-intervallum is elérhető. Különösen ajánlott gázüzemű (CNG/LPG) járművekhez.


Tulajdonságok

  • Kiváló motortisztaság

  • Turbófeltöltővel és katalizátorral tesztelve

  • Optimális olajnyomás minden üzemállapotban

  • Sima motorjárás

  • Hosszú motorélettartam

  • Kiváló öregedésállóság

  • Magas nyírásstabilitás

  • Azonnali kenés hidegindítás után

  • Magas kenési megbízhatóság

  • Kiváló kopásvédelem

  • Csökkenti a károsanyag-kibocsátást

  • Csökkenti az üzemanyag-fogyasztást

  • Legjobb hatás kizárólagos használat esetén (nem keverve más olajjal)


Specifikációk / Jóváhagyások

ACEA C2 • ACEA C3 • API SP
Peugeot Citroën (PSA) B71 2290
MB-Approval 226.52 • MB-Approval 229.52
Renault RN 17

A LIQUI MOLY az alábbi gyártói specifikációkhoz is ajánlja:

Fiat 9.55535-S1 • Honda • Hyundai • Infiniti • Kia • Lexus •
MB 229.31 • MB 229.51 • Mitsubishi • Nissan • Subaru • Suzuki • Toyota •
Renault RN 0700* • Renault RN 0710*
(*a Renault Sport/Alpine kivételével)


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték / Szabvány
SAE osztály (motorolaj) 5W-30 (SAE J300)
Sűrűség 15 °C-on 0,855 g/cm³ (DIN 51757)
Viszkozitás 40 °C-on 73,0 mm²/s (ASTM D7042)
Viszkozitás 100 °C-on 12,4 mm²/s (ASTM D7042)
CCS viszkozitás -30 °C-on ≤ 6600 mPas (ASTM D5293)
MRV viszkozitás -35 °C-on < 60.000 mPas (ASTM D4684)
Viszkozitási index 165 (DIN ISO 2909)
HTHS viszkozitás 150 °C-on ≥ 3,5 mPas (ASTM D5481)
Dermedéspont -39 °C (DIN ISO 3016)
Lobbanáspont 230 °C (DIN ISO 2592)
Párolgási veszteség (Noack) 9,7 % (CEC-L-40-A-93)
Összes bázisszám (TBN) 8,5 mg KOH/g (DIN ISO 3771)
Szulfáthamu tartalom ≤ 0,8 g/100g (DIN 51575)
Szín (ASTM) L 3,0 (DIN ISO 2049)

Alkalmazási terület

Ideális modern dízel- és benzinmotorokhoz, több szelepes technológiával, turbófeltöltővel, töltőlevegő-hűtővel vagy anélkül, valamint dízel részecskeszűrővel (DPF) felszerelt járművekhez. Használható Peugeot, Citroën, Honda, Toyota, Fiat, valamint más gyártók járműveiben is, ahol ezen specifikációjú olajat írnak elő.


Alkalmazás

Kövesse a jármű- és motorgyártók utasításait!
A maximális hatás csak akkor érhető el, ha az olaj nem keveredik más termékkel!


 

 


Termék információk: 5L Egységár: N°2 980Ft /L | Br 3 784Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL17095
Br 20 909Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 293Ft/L | Br 4 182Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 1 db
+
-
20 909Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 20 909Ft Br. 19 045Ft / db Br. 76 180Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 7 453Ft)
+
-
76 180Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C4
MB 226.51
MB 229.51
Renault RN 0720

LIMO 2319 A Top Tec 4400 egy korszerű, csúcsminőségű, könnyű folyású motorolaj egész éves használatra.

A szintetikus technológiával készült, nem szokványos alapolajok és a legkorszerűbb adalékok kombinációja olyan motorolajat eredményez, mely kitűnő védelmet nyújt a kopás ellen, csökkenti az üzemanyag- és olajfogyasztást és gondoskodik a motor gyors átolajozásáról.

Speciálisan a Renault és Nissan számára lett kifejlesztve a normál és a hosszú csere periódushoz is megfelel.


Termék információk: 5L Egységár: N°3 293Ft /L | Br 4 182Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL16833
Br 3 883Ft
Egységár: N°3 057Ft/L | Br 3 883Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
3 883Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C2
ACEA C3
API SP
BMW Longlife-04
Fiat 9.55535-S3
Ford WSS-M2C 917-A
GM dexos2
GWM
HAVAL
MB-Approval 229.31
MB-Approval 229.51
MB-Approval 229.52
Opel GM-LL-A-025
Opel GM-LL-B-025
Opel OV 040 1547 - G30 / Opel OV 040 1547 - D30
VW 505 00
VW 505 01
Wuling

Top Tec 4600 5W-30

Leírás

Modern, prémium minőségű, alacsony hamutartalmú, energiatakarékos motorolaj egész éves használatra. A szintetikus technológiával készült, nem hagyományos alapolajok és a legújabb adalékcsomag kombinációja kivételes kopásvédelmet, alacsony olaj- és üzemanyag-fogyasztást biztosít, valamint gyors olajáramlást garantál a motorban.

Számos autógyártó ilyen specifikációjú motorolajat ír elő a dízel részecskeszűrők (DPF) hosszú élettartamának biztosítása érdekében. A gyártói előírásoktól függően akár 40.000 km-es olajcsere-intervallum is elérhető. Különösen ajánlott gázüzemű (CNG/LPG) járművekhez.


Tulajdonságok

  • Kiváló motortisztaság

  • Turbófeltöltővel és katalizátorral tesztelve

  • Optimális olajnyomás minden üzemállapotban

  • Sima motorjárás

  • Hosszú motorélettartam

  • Kiváló öregedésállóság

  • Magas nyírásstabilitás

  • Azonnali kenés hidegindítás után

  • Magas kenési megbízhatóság

  • Kiváló kopásvédelem

  • Csökkenti a károsanyag-kibocsátást

  • Csökkenti az üzemanyag-fogyasztást

  • Legjobb hatás kizárólagos használat esetén (nem keverve más olajjal)


Specifikációk / Jóváhagyások

ACEA C2 • ACEA C3 • API SP
Peugeot Citroën (PSA) B71 2290
MB-Approval 226.52 • MB-Approval 229.52
Renault RN 17

A LIQUI MOLY az alábbi gyártói specifikációkhoz is ajánlja:

Fiat 9.55535-S1 • Honda • Hyundai • Infiniti • Kia • Lexus •
MB 229.31 • MB 229.51 • Mitsubishi • Nissan • Subaru • Suzuki • Toyota •
Renault RN 0700* • Renault RN 0710*
(*a Renault Sport/Alpine kivételével)


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték / Szabvány
SAE osztály (motorolaj) 5W-30 (SAE J300)
Sűrűség 15 °C-on 0,855 g/cm³ (DIN 51757)
Viszkozitás 40 °C-on 73,0 mm²/s (ASTM D7042)
Viszkozitás 100 °C-on 12,4 mm²/s (ASTM D7042)
CCS viszkozitás -30 °C-on ≤ 6600 mPas (ASTM D5293)
MRV viszkozitás -35 °C-on < 60.000 mPas (ASTM D4684)
Viszkozitási index 165 (DIN ISO 2909)
HTHS viszkozitás 150 °C-on ≥ 3,5 mPas (ASTM D5481)
Dermedéspont -39 °C (DIN ISO 3016)
Lobbanáspont 230 °C (DIN ISO 2592)
Párolgási veszteség (Noack) 9,7 % (CEC-L-40-A-93)
Összes bázisszám (TBN) 8,5 mg KOH/g (DIN ISO 3771)
Szulfáthamu tartalom ≤ 0,8 g/100g (DIN 51575)
Szín (ASTM) L 3,0 (DIN ISO 2049)

Alkalmazási terület

Ideális modern dízel- és benzinmotorokhoz, több szelepes technológiával, turbófeltöltővel, töltőlevegő-hűtővel vagy anélkül, valamint dízel részecskeszűrővel (DPF) felszerelt járművekhez. Használható Peugeot, Citroën, Honda, Toyota, Fiat, valamint más gyártók járműveiben is, ahol ezen specifikációjú olajat írnak elő.


Alkalmazás

Kövesse a jármű- és motorgyártók utasításait!
A maximális hatás csak akkor érhető el, ha az olaj nem keveredik más termékkel!


 

 


Termék információk: 1L Egységár: N°3 057Ft /L | Br 3 883Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL16834
Br 15 501Ft
Egységár: N°3 052Ft/L | Br 3 876Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 10 db
+
-
15 501Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C2
ACEA C3
API SP
BMW Longlife-04
Fiat 9.55535-S3
Ford WSS-M2C 917-A
GM dexos2
GWM
HAVAL
MB-Approval 229.31
MB-Approval 229.51
MB-Approval 229.52
Opel GM-LL-A-025
Opel GM-LL-B-025
Opel OV 040 1547 - G30 / Opel OV 040 1547 - D30
VW 505 00
VW 505 01
Wuling

Top Tec 4600 5W-30

 

Leírás

Modern, prémium minőségű, alacsony hamutartalmú, energiatakarékos motorolaj egész éves használatra. A szintetikus technológiával készült, nem hagyományos alapolajok és a legújabb adalékcsomag kombinációja kivételes kopásvédelmet, alacsony olaj- és üzemanyag-fogyasztást biztosít, valamint gyors olajáramlást garantál a motorban.

Számos autógyártó ilyen specifikációjú motorolajat ír elő a dízel részecskeszűrők (DPF) hosszú élettartamának biztosítása érdekében. A gyártói előírásoktól függően akár 40.000 km-es olajcsere-intervallum is elérhető. Különösen ajánlott gázüzemű (CNG/LPG) járművekhez.


Tulajdonságok

  • Kiváló motortisztaság

  • Turbófeltöltővel és katalizátorral tesztelve

  • Optimális olajnyomás minden üzemállapotban

  • Sima motorjárás

  • Hosszú motorélettartam

  • Kiváló öregedésállóság

  • Magas nyírásstabilitás

  • Azonnali kenés hidegindítás után

  • Magas kenési megbízhatóság

  • Kiváló kopásvédelem

  • Csökkenti a károsanyag-kibocsátást

  • Csökkenti az üzemanyag-fogyasztást

  • Legjobb hatás kizárólagos használat esetén (nem keverve más olajjal)


Specifikációk / Jóváhagyások

ACEA C2 • ACEA C3 • API SP
Peugeot Citroën (PSA) B71 2290
MB-Approval 226.52 • MB-Approval 229.52
Renault RN 17

A LIQUI MOLY az alábbi gyártói specifikációkhoz is ajánlja:

Fiat 9.55535-S1 • Honda • Hyundai • Infiniti • Kia • Lexus •
MB 229.31 • MB 229.51 • Mitsubishi • Nissan • Subaru • Suzuki • Toyota •
Renault RN 0700* • Renault RN 0710*
(*a Renault Sport/Alpine kivételével)


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték / Szabvány
SAE osztály (motorolaj) 5W-30 (SAE J300)
Sűrűség 15 °C-on 0,855 g/cm³ (DIN 51757)
Viszkozitás 40 °C-on 73,0 mm²/s (ASTM D7042)
Viszkozitás 100 °C-on 12,4 mm²/s (ASTM D7042)
CCS viszkozitás -30 °C-on ≤ 6600 mPas (ASTM D5293)
MRV viszkozitás -35 °C-on < 60.000 mPas (ASTM D4684)
Viszkozitási index 165 (DIN ISO 2909)
HTHS viszkozitás 150 °C-on ≥ 3,5 mPas (ASTM D5481)
Dermedéspont -39 °C (DIN ISO 3016)
Lobbanáspont 230 °C (DIN ISO 2592)
Párolgási veszteség (Noack) 9,7 % (CEC-L-40-A-93)
Összes bázisszám (TBN) 8,5 mg KOH/g (DIN ISO 3771)
Szulfáthamu tartalom ≤ 0,8 g/100g (DIN 51575)
Szín (ASTM) L 3,0 (DIN ISO 2049)

Alkalmazási terület

Ideális modern dízel- és benzinmotorokhoz, több szelepes technológiával, turbófeltöltővel, töltőlevegő-hűtővel vagy anélkül, valamint dízel részecskeszűrővel (DPF) felszerelt járművekhez. Használható Peugeot, Citroën, Honda, Toyota, Fiat, valamint más gyártók járműveiben is, ahol ezen specifikációjú olajat írnak elő.


Alkalmazás

Kövesse a jármű- és motorgyártók utasításait!
A maximális hatás csak akkor érhető el, ha az olaj nem keveredik más termékkel!


 

 


Termék információk: 4L Egységár: N°3 052Ft /L | Br 3 876Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL16091
Br 24 525Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°3 863Ft/L | Br 4 905Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
24 525Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 24 525Ft Br. 22 928Ft / db Br. 91 710Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 6 391Ft)
+
-
91 710Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C2
ACEA C3
API SP
BMW Longlife-04
Fiat 9.55535-S3
Ford WSS-M2C 917-A
GM dexos2
GWM
HAVAL
MB-Approval 229.31
MB-Approval 229.51
MB-Approval 229.52
Opel GM-LL-A-025
Opel GM-LL-B-025
Opel OV 040 1547 - G30 / Opel OV 040 1547 - D30
VW 505 00
VW 505 01
Wuling

Top Tec 4600 5W-30

 

Leírás

Modern, prémium minőségű, alacsony hamutartalmú, energiatakarékos motorolaj egész éves használatra. A szintetikus technológiával készült, nem hagyományos alapolajok és a legújabb adalékcsomag kombinációja kivételes kopásvédelmet, alacsony olaj- és üzemanyag-fogyasztást biztosít, valamint gyors olajáramlást garantál a motorban.

Számos autógyártó ilyen specifikációjú motorolajat ír elő a dízel részecskeszűrők (DPF) hosszú élettartamának biztosítása érdekében. A gyártói előírásoktól függően akár 40.000 km-es olajcsere-intervallum is elérhető. Különösen ajánlott gázüzemű (CNG/LPG) járművekhez.


Tulajdonságok

  • Kiváló motortisztaság

  • Turbófeltöltővel és katalizátorral tesztelve

  • Optimális olajnyomás minden üzemállapotban

  • Sima motorjárás

  • Hosszú motorélettartam

  • Kiváló öregedésállóság

  • Magas nyírásstabilitás

  • Azonnali kenés hidegindítás után

  • Magas kenési megbízhatóság

  • Kiváló kopásvédelem

  • Csökkenti a károsanyag-kibocsátást

  • Csökkenti az üzemanyag-fogyasztást

  • Legjobb hatás kizárólagos használat esetén (nem keverve más olajjal)


Specifikációk / Jóváhagyások

ACEA C2 • ACEA C3 • API SP
Peugeot Citroën (PSA) B71 2290
MB-Approval 226.52 • MB-Approval 229.52
Renault RN 17

A LIQUI MOLY az alábbi gyártói specifikációkhoz is ajánlja:

Fiat 9.55535-S1 • Honda • Hyundai • Infiniti • Kia • Lexus •
MB 229.31 • MB 229.51 • Mitsubishi • Nissan • Subaru • Suzuki • Toyota •
Renault RN 0700* • Renault RN 0710*
(*a Renault Sport/Alpine kivételével)


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték / Szabvány
SAE osztály (motorolaj) 5W-30 (SAE J300)
Sűrűség 15 °C-on 0,855 g/cm³ (DIN 51757)
Viszkozitás 40 °C-on 73,0 mm²/s (ASTM D7042)
Viszkozitás 100 °C-on 12,4 mm²/s (ASTM D7042)
CCS viszkozitás -30 °C-on ≤ 6600 mPas (ASTM D5293)
MRV viszkozitás -35 °C-on < 60.000 mPas (ASTM D4684)
Viszkozitási index 165 (DIN ISO 2909)
HTHS viszkozitás 150 °C-on ≥ 3,5 mPas (ASTM D5481)
Dermedéspont -39 °C (DIN ISO 3016)
Lobbanáspont 230 °C (DIN ISO 2592)
Párolgási veszteség (Noack) 9,7 % (CEC-L-40-A-93)
Összes bázisszám (TBN) 8,5 mg KOH/g (DIN ISO 3771)
Szulfáthamu tartalom ≤ 0,8 g/100g (DIN 51575)
Szín (ASTM) L 3,0 (DIN ISO 2049)

Alkalmazási terület

Ideális modern dízel- és benzinmotorokhoz, több szelepes technológiával, turbófeltöltővel, töltőlevegő-hűtővel vagy anélkül, valamint dízel részecskeszűrővel (DPF) felszerelt járművekhez. Használható Peugeot, Citroën, Honda, Toyota, Fiat, valamint más gyártók járműveiben is, ahol ezen specifikációjú olajat írnak elő.


Alkalmazás

Kövesse a jármű- és motorgyártók utasításait!
A maximális hatás csak akkor érhető el, ha az olaj nem keveredik más termékkel!


 

 


Termék információk: 5L Egységár: N°3 863Ft /L | Br 4 905Ft /L Gyártó: LIQUI MOLY Viszkozitás: 5W30
TOVÁBBI TERMÉKEK
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Olajkereső
Support