Cikkszám: NYL17212
Br 33 771Ft
Egységár: N°1 330Ft/L | Br 1 689Ft/L
Kiszerelés: 20L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA  E3
ACEA E5
ACEA E7
API CH-4
API CI-4
CAT ECF-1
GLOBAL DHD-1
KAMAZ (Euro 3
MACK EO-N
MAN 3275
MB 228.3
MTU TYPE II
RENAULT VI RLD-2
VOLVO VDS-3

MOTUL Mega X 10W-40

Leírás

A MOTUL Mega X 10W-40 motorolajat kifejezetten az olyan alacsony emissziójú, szívó vagy turbófeltöltős dízelmotorokhoz fejlesztették ki, amelyek megfelelnek az Euro 2, 3, 4 vagy Euro 5 kibocsátási előírásoknak.
Használható olyan motoroknál, amelyek EGR (füstgáz-visszavezető rendszer) és SCR (AdBlue) rendszerrel szereltek.

Ideális választás teherautók, buszok, mezőgazdasági gépek, építőipari gépek, hajómotorok és álló (stationary) motorok számára.

Specifikációk

  • Szabványok:

    • ACEA E7 (felülírja az E5 és E3 előírásokat)

    • API CI-4 / CH-4

  • Jóváhagyások és megfelelések:

    • MACK EO-N

    • MAN 3275

    • MB 228.3

    • RENAULT VI RLD-2

    • VOLVO VDS-3

    • KAMAZ (Euro 3, 4, 5)

    • CAT ECF-1

    • GLOBAL DHD-1

    • MTU TYPE II

Alkalmazási terület

  • Közúti és ipari dízelmotorok

  • Közepes és nagy terhelésű gépjárművek

  • Euro 2–5 motorokkal kompatibilis rendszerek

Kiszerelés

  • 20 literes kanna

  • (Igény esetén nagyobb kiszerelésben is rendelhető)


Termék információk: 20L Egységár: N°1 330Ft /L | Br 1 689Ft /L Gyártó: MOTUL Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL17214
Br 9 997Ft
Egységár: N°1 575Ft/L | Br 2 000Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA E3
ACEA E5
ACEA E7
API CH-4
API CI-4
CATERPILLAR ECF-1a
CUMMINS CES 20078
DETROIT Diesel DDC 93K215
DEUTZ DQC-III
GLOBAL DHD-1
KAMAZ (Euro 3/4/5)
MACK EO-N
MAN 3275
MB 228.3
MTU Type 2
RENAULT VI RLD-2
VOLVO VDS-3

MOTUL Tekma Mega X 15W-40

Leírás

A MOTUL Tekma Mega X 15W-40 egy megbízható, ásványi alapú dízelmotorolaj, amelyet európai, amerikai vagy japán nagy terhelésű szívó és turbófeltöltős dízelmotorokhoz terveztek.
Ajánlott olyan motorokhoz, amelyek megfelelnek az Euro 2, 3, 4 vagy Euro 5 károsanyag-kibocsátási előírásoknak, és fel vannak szerelve EGR (füstgáz-visszavezetés) és SCR (AdBlue) rendszerrel.
Használható régebbi generációs motorokhoz is, kiváló választás teherautókhoz, buszokhoz, építőipari és mezőgazdasági gépekhez.

Specifikációk

  • Szabványok:

    • ACEA E7 (felülírja az E5 és E3 előírásokat)

    • API CI-4 / CH-4

  • Jóváhagyások:

    • MACK EO-N

    • MB 228.3

    • RENAULT VI RLD-2

    • VOLVO VDS-3

  • Megfelelések:

    • KAMAZ (Euro 3/4/5)

    • CUMMINS CES 20078

    • MAN 3275

    • GLOBAL DHD-1

    • CATERPILLAR ECF-1a

    • MTU Type 2

    • DEUTZ DQC-III

    • DETROIT Diesel DDC 93K215

Alkalmazási terület

  • Közúti haszongépjárművek

  • Mezőgazdasági és építőipari gépek

  • Régebbi és újabb típusú dízelmotorok

  • Vegyes járműparkok kenőanyaga

Kiszerelés

  • 20 literes kanna (további ipari kiszerelés is elérhető)


Termék információk: 5L Egységár: N°1 575Ft /L | Br 2 000Ft /L Gyártó: MOTUL Viszkozitás: 15W40
Cikkszám: NYL17213
Br 33 501Ft
Egységár: N°1 319Ft/L | Br 1 676Ft/L
Kiszerelés: 20L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA E3
ACEA E5
ACEA E7
API CH-4
API CI-4
CATERPILLAR ECF-1a
CUMMINS CES 20078
DETROIT Diesel DDC 93K215
DEUTZ DQC-III
GLOBAL DHD-1
KAMAZ (Euro 3/4/5)
MACK EO-N
MAN 3275
MB 228.3
MTU Type 2
RENAULT VI RLD-2
VOLVO VDS-3

MOTUL Tekma Mega X 15W-40

Leírás

A MOTUL Tekma Mega X 15W-40 egy megbízható, ásványi alapú dízelmotorolaj, amelyet európai, amerikai vagy japán nagy terhelésű szívó és turbófeltöltős dízelmotorokhoz terveztek.
Ajánlott olyan motorokhoz, amelyek megfelelnek az Euro 2, 3, 4 vagy Euro 5 károsanyag-kibocsátási előírásoknak, és fel vannak szerelve EGR (füstgáz-visszavezetés) és SCR (AdBlue) rendszerrel.
Használható régebbi generációs motorokhoz is, kiváló választás teherautókhoz, buszokhoz, építőipari és mezőgazdasági gépekhez.

Specifikációk

  • Szabványok:

    • ACEA E7 (felülírja az E5 és E3 előírásokat)

    • API CI-4 / CH-4

  • Jóváhagyások:

    • MACK EO-N

    • MB 228.3

    • RENAULT VI RLD-2

    • VOLVO VDS-3

  • Megfelelések:

    • KAMAZ (Euro 3/4/5)

    • CUMMINS CES 20078

    • MAN 3275

    • GLOBAL DHD-1

    • CATERPILLAR ECF-1a

    • MTU Type 2

    • DEUTZ DQC-III

    • DETROIT Diesel DDC 93K215

Alkalmazási terület

  • Közúti haszongépjárművek

  • Mezőgazdasági és építőipari gépek

  • Régebbi és újabb típusú dízelmotorok

  • Vegyes járműparkok kenőanyaga

Kiszerelés

  • 20 literes kanna (további ipari kiszerelés is elérhető)


Termék információk: 20L Egységár: N°1 319Ft /L | Br 1 676Ft /L Gyártó: MOTUL Viszkozitás: 15W40
Cikkszám: NYL17215
Br 39 900Ft
Egységár: N°1 571Ft/L | Br 1 995Ft/L
Kiszerelés: 20L
Készleten: 1 db
+
-
39 900Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA E6
ACEA E7
ACEA E9 API CI-4
CUMMINS CES 20076
CUMMINS CES 20077
DAF LD
DEUTZ DQC-IV LA
JASO DH-2
MACK EO-N
MAN 3271-1
MAN 3477
MB 2269
MB 228.51
MTU Type 3.1
RENAULT TRUCKS RGD
RENAULT TRUCKS RLD-2
RENAULT TRUCKS RXD
VOLVO VDS-3

Motul Tekma Mega X LA 10W-40

Technosynthese® - ACEA E6 - Low SAPS

Termékleírás

Nagy teljesítményű, Technosynthese® technológiával készült motorolaj, amelyet kifejezetten modern turbódízel motorokhoz fejlesztettek ki, különösen teherautók, buszok, építőipari és mezőgazdasági gépek, hajómotorok és állómotorok számára. Ideális választás DPF-fel (részecskeszűrővel), EGR-rel vagy SCR-rel felszerelt, Euro II–VI károsanyag-kibocsátási normát teljesítő járművekhez, különösen akkor, ha alacsony kéntartalmú üzemanyagot használnak (≤ 50 ppm).

Felhasználási terület

  • Euro II, III, IV, V és VI szabványnak megfelelő dízelmotorok

  • EGR és/vagy SCR rendszerrel felszerelt motorok

  • DPF-fel vagy DPF nélküli rendszerekhez

  • Vegyes járműpark (régi és új járművek) esetén is alkalmazható

Előnyök és teljesítmény

  • Low SAPS formula: Alacsony szulfáthamu-, foszfor- és kéntartalom a kipufogógáz-utókezelő rendszerek (pl. DPF, katalizátor) élettartamának meghosszabbítása érdekében

  • Kiemelkedő kopás- és korrózióvédelem, ideális intenzív terhelés és hosszú csereperiódusok esetén

  • Magas detergens és diszpergens képesség: Hatékony dugattyútisztaság és lerakódás elleni védelem

  • API CI-4 szabványnak megfelelő EGR-kompatibilitás: Kiváló koromkezelés és olajszűrő eltömődés elleni védelem

  • Gyors olajáramlás hidegindításkor, alacsony kopás hideg üzemben

Műszaki jellemzők

Tulajdonság Érték Vizsgálati szabvány
SAE viszkozitás 10W-40 SAE J 300
Sűrűség 20°C-on 0,861 g/cm³ ASTM D1298
Kinematikai viszkozitás 40°C 99,5 mm²/s ASTM D445
Kinematikai viszkozitás 100°C 14,9 mm²/s ASTM D445
Viszkozitási index 157 ASTM D2270
Dermedéspont -30 °C ASTM D97
Lobbanáspont 232 °C ASTM D92
Teljes bázisszám (TBN) 10,1 mg KOH/g ASTM D2896

Jóváhagyások és szabványok

  • ACEA: E6, E7, E9

  • API: CI-4

  • JASO: DH-2

Gyártói jóváhagyások

  • MB-Approval 228.51, MB 226.9 (Mercedes-Benz)

  • MAN 3271-1, 3477

  • VOLVO VDS-3

  • RENAULT TRUCKS: RGD, RLD-2, RXD

  • DEUTZ DQC-IV LA

  • CUMMINS CES: 20076–20077

  • DAF LD

  • MACK EO-N

  • MTU Type 3.1

Ajánlás

A leürítési intervallumot mindig az adott gyártó előírásai szerint kell megállapítani. A termék keverhető más szintetikus vagy ásványi olajokkal, de a legjobb teljesítmény kizárólag önmagában használva érhető el.


Termék információk: 20L Egységár: N°1 571Ft /L | Br 1 995Ft /L Gyártó: MOTUL Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL12666
Br 3 626Ft
Egységár: N°2 855Ft/L | Br 3 626Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 3 db
+
-
3 626Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

API GL-4


Kifejezetten a motorolajtól eltérő olajat használó, nedves tengelykapcsolós sebességváltókhoz készült: a sebességváltóház elkülönül a motor forgattyúsházától.
Nehéz körülmények között működő sebességváltók: verseny, magas hőmérséklet, nagy terhelés...
Minden típusú motorkerékpárhoz: Utcai, terep, krossz (két- vagy négyütemű motor), enduro (két- vagy négyütemű motor), mopedek, robogók, quadok, ATV-k, UTV-k... stb.
Alkalmazható, ha a gyártó az erőátvitel számára SAE 10W-40 motorolajat vagy SAE 90 sebességváltó olajat ír elő.

Szintetikus kenőanyag Technosynthese® - Szintetikus alapanyagokkal erősített észter.
Nagyon könnyű sebességváltás.
Nagyon nagy ellenállás szélsőséges körülmények között (nyomás, hőmérséklet) a magas hőmérsékleten mért magas viszkozitásnak köszönhetően:
SAE 40 viszkozitási fokozat.
Speciális adalékolás a fogaskerekek védelmére.
Elkerüli a tengelykapcsoló csúszását a jobb sebességváltó hatékonyság érdekében.
Diszpergáló tulajdonságok a kuplungtárcsák tisztán tartásához.
Extrém nyomás, kopásgátló, korróziógátló, habzásgátló.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 855Ft /L | Br 3 626Ft /L Gyártó: MOTUL Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL14100
Br 3 305Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 602Ft/L | Br 3 305Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
3 305Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 3 305Ft Br. 3 222Ft / db Br. 38 654Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 1 001Ft)
+
-
38 654Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C4
API CF
API SM

Nagy teljesítményű, prémium minőségű motorolaj diesel részecskeszűrővel (DPF) felszerelt Nissan diesel motorokhoz a legújabbi generációs termékcsaládból .Nem ajánlott benzinmotorokhoz és diesel részecskeszűrő (DPF) nélküli dieselmotorokhoz.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 602Ft /L | Br 3 305Ft /L Gyártó: NISSAN Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL14101
Br 14 049Ft
Egységár: N°2 213Ft/L | Br 2 810Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
14 049Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C4
API CF
API SM

Nagy teljesítményű, prémium minőségű motorolaj diesel részecskeszűrővel (DPF) felszerelt Nissan diesel motorokhoz a legújabbi generációs termékcsaládból .Nem ajánlott benzinmotorokhoz és diesel részecskeszűrő (DPF) nélküli dieselmotorokhoz.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 213Ft /L | Br 2 810Ft /L Gyártó: NISSAN Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12800
Br 2 554Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 011Ft/L | Br 2 554Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
2 554Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 2 554Ft Br. 2 476Ft / db Br. 49 505Ft / 1 karton20 db/karton (Megtakarítás. 1 575Ft)
+
-
49 505Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API SL/CF

Kifejezetten a GM (Opel, Chevrolet, Buick stb. csoport számára kifejlesztett motorolaj


Termék információk: 1L Egységár: N°2 011Ft /L | Br 2 554Ft /L Gyártó: OPEL-GM Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL12801
Br 8 739Ft
Egységár: N°1 721Ft/L | Br 2 185Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 50+ db
+
-
8 739Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API SL/CF

Kifejezetten a GM (Opel, Chevrolet, Buick stb. csoport számára kifejlesztett motorolaj


Termék információk: 4L Egységár: N°1 721Ft /L | Br 2 185Ft /L Gyártó: OPEL-GM Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL12802
Br 9 950Ft
Egységár: N°1 567Ft/L | Br 1 990Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
9 950Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API SL/CF

Kifejezetten a GM (Opel, Chevrolet, Buick stb. csoport számára kifejlesztett motorolaj


Termék információk: 5L Egységár: N°1 567Ft /L | Br 1 990Ft /L Gyártó: OPEL-GM Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL12805
Br 105 115Ft
Egységár: N°1 380Ft/L | Br 1 752Ft/L
Kiszerelés: 60L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API SL/CF

Kifejezetten a GM (Opel, Chevrolet, Buick stb. csoport számára kifejlesztett motorolaj


Termék információk: 60L Egységár: N°1 380Ft /L | Br 1 752Ft /L Gyártó: OPEL-GM Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL12809
Br 3 719Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 928Ft/L | Br 3 719Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
3 719Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 3 719Ft Br. 3 438Ft / db Br. 68 758Ft / 1 karton20 db/karton (Megtakarítás. 5 614Ft)
+
-
68 758Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C5
API RC
API SN+
BMW Longlife-14 FE+
BMW Longlife-17 FE+
FORD WSS-M2C 945-A
FORD WSS-M2C 945-B1
FORD WSS-M2C 946-B1
FORD WSS-M2C 947-B1
FORD WSS-M2C 967-A
FORD WSS-MRC 947-A
MB 239.71  
OPEL OV0401547

Gyári Opel motorolaj 0W20 as viszkozitási osztállyal, ACEA C5, API SN PLUS specifikációval és OV0401547 gyártói jóváhagyással, mely hosszú szervízciklusú üzemeltetésre alkalmas és üzemanyagtakarékos tulajdonsággal rendelkezik.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 928Ft /L | Br 3 719Ft /L Gyártó: OPEL-GM Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL12811
Br 16 290Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 566Ft/L | Br 3 258Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 30 db
+
-
16 290Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 16 290Ft Br. 15 562Ft / db Br. 62 246Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 2 911Ft)
+
-
62 246Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA C5
API RC
API SN+
BMW Longlife-14 FE+
BMW Longlife-17 FE+
FORD WSS-M2C 945-A
FORD WSS-M2C 945-B1
FORD WSS-M2C 946-B1
FORD WSS-M2C 947-B1
FORD WSS-M2C 967-A
FORD WSS-MRC 947-A
MB 239.71  
OPEL OV0401547

Gyári Opel motorolaj 0W20 as viszkozitási osztállyal, ACEA C5, API SN PLUS specifikációval és OV0401547 gyártói jóváhagyással, mely hosszú szervízciklusú üzemeltetésre alkalmas és üzemanyagtakarékos tulajdonsággal rendelkezik.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 566Ft /L | Br 3 258Ft /L Gyártó: OPEL-GM Viszkozitás: 0W20
Cikkszám: NYL12806
Br 3 217Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 533Ft/L | Br 3 217Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
3 217Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 3 217Ft Br. 2 920Ft / db Br. 58 395Ft / 1 karton20 db/karton (Megtakarítás. 5 944Ft)
+
-
58 395Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN + RC
GM OPEL DEXOS 1 GEN2

Az Opel 5W-30-as DEXOS1 GEN2 motorolaj kiemelkedően magas tisztítóerőt,  kopás- és általános motorvédelmet biztosít tovább tökéletesített  üzemanyag takarékossággal egyetemben.Amagas teljesítményű alapolajok  valamint csúcstechnológiájú adalékanyagok levédett keveréke, amely  tökéletesen megfelel a legmodernebb benzinüzemű motorok igényeinek.  Kiváló motorkopás-védelmet mutat a hosszú motorolaj csereperiódusok  alatt. Tökéletesített motortisztítás és védelem valósul meg az iszap és a  káros szennyeződések ellen a megerősített tisztító és oszlató  adalékoknak köszönhetően. Növelt üzemanyag takarékosságot biztosít.  Magas és alacsony hőmérsékleten is kiváló teljesítményű.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 533Ft /L | Br 3 217Ft /L Gyártó: OPEL-GM Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12807
Br 13 991Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 204Ft/L | Br 2 799Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
13 991Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 13 991Ft Br. 12 998Ft / db Br. 51 989Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 3 973Ft)
+
-
51 989Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API RC
API SC
API SN+
ILSAC GF-6A GM OPEL DEXOS 1 GEN2 5W-30 GM OPEL DEXOS 1 GEN3 5W-30  

Korábbi megnevezés:

OPEL-GM MOTOR OIL DEXOS 1 GEN2 5W30

Az Opel 5W-30-as DEXOS1 GEN3 motorolaj kiemelkedően magas tisztítóerőt,  kopás- és általános motorvédelmet biztosít tovább tökéletesített  üzemanyag takarékossággal egyetemben.Amagas teljesítményű alapolajok  valamint csúcstechnológiájú adalékanyagok levédett keveréke, amely  tökéletesen megfelel a legmodernebb benzinüzemű motorok igényeinek.  Kiváló motorkopás-védelmet mutat a hosszú motorolaj csereperiódusok  alatt. Tökéletesített motortisztítás és védelem valósul meg az iszap és a  káros szennyeződések ellen a megerősített tisztító és oszlató  adalékoknak köszönhetően. Növelt üzemanyag takarékosságot biztosít.  Magas és alacsony hőmérsékleten is kiváló teljesítményű.

 

Az 5W-30 DEXOS1 teljesítménye megfelel a GM legmodernebb előírásainak, kifejezetten benzinmotorokba.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 204Ft /L | Br 2 799Ft /L Gyártó: OPEL-GM Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12803
Br 2 921Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 300Ft/L | Br 2 921Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
2 921Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 2 921Ft Br. 2 839Ft / db Br. 56 769Ft / 1 karton20 db/karton (Megtakarítás. 1 651Ft)
+
-
56 769Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C3
API SM/SL / CF
GM Dexos 2
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
MB 229.51
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01

Kifejezetten a GM (Opel, Chevrolet, Buick stb.) új fejlesztésű, dízel- vagy benzinüzemű, személy- és kis-haszongépjárműi számára kialakított motorolaj. Kiemelkedően magas tisztítóerőt, kopásvédelmet és tovább tökéletesített üzemanyag takarékosságot biztosít. A közepes SAPS (csökkentett szulfáthamu, foszfor és kéntartalmú) kenőanyagok csoportjához tartozik. Magas teljesítményű alapolajok valamint csúcstechnológiájú adalékanyagok keveréke, amely tökéletesen megfelel a legmodernebb dízel részecskeszűrők (DPF) és a benzinüzemű katalizátorok (CAT) igényeinek.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 300Ft /L | Br 2 921Ft /L Gyártó: OPEL-GM Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12812
Br 12 259Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 413Ft/L | Br 3 065Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 50+ db
+
-
12 259Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 12 259Ft Br. 12 124Ft / db Br. 48 494Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 539Ft)
+
-
48 494Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C3
API SM/SL / CF
GM Dexos 2
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
MB 229.51
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01

Kifejezetten a GM (Opel, Chevrolet, Buick stb.) új fejlesztésű, dízel- vagy benzinüzemű, személy- és kis-haszongépjárműi számára kialakított motorolaj. Kiemelkedően magas tisztítóerőt, kopásvédelmet és tovább tökéletesített üzemanyag takarékosságot biztosít. A közepes SAPS (csökkentett szulfáthamu, foszfor és kéntartalmú) kenőanyagok csoportjához tartozik. Magas teljesítményű alapolajok valamint csúcstechnológiájú adalékanyagok keveréke, amely tökéletesen megfelel a legmodernebb dízel részecskeszűrők (DPF) és a benzinüzemű katalizátorok (CAT) igényeinek.


Termék információk: 4L Egységár: N°2 413Ft /L | Br 3 065Ft /L Gyártó: OPEL-GM Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12804
Br 15 139Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 384Ft/L | Br 3 028Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 50+ db
+
-
15 139Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 15 139Ft Br. 14 829Ft / db Br. 59 315Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 1 240Ft)
+
-
59 315Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C3
API SM/SL / CF
GM Dexos 2
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
MB 229.51
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01

Kifejezetten a GM (Opel, Chevrolet, Buick stb.) új fejlesztésű, dízel- vagy benzinüzemű, személy- és kis-haszongépjárműi számára kialakított motorolaj. Kiemelkedően magas tisztítóerőt, kopásvédelmet és tovább tökéletesített üzemanyag takarékosságot biztosít. A közepes SAPS (csökkentett szulfáthamu, foszfor és kéntartalmú) kenőanyagok csoportjához tartozik. Magas teljesítményű alapolajok valamint csúcstechnológiájú adalékanyagok keveréke, amely tökéletesen megfelel a legmodernebb dízel részecskeszűrők (DPF) és a benzinüzemű katalizátorok (CAT) igényeinek.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 384Ft /L | Br 3 028Ft /L Gyártó: OPEL-GM Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL12808
Br 129 175Ft
Egységár: N°1 696Ft/L | Br 2 153Ft/L
Kiszerelés: 60L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

ACEA C3
API SM/SL / CF
GM Dexos 2
GM-LL-A-025
GM-LL-B-025
MB 229.51
VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01

Kifejezetten a GM (Opel, Chevrolet, Buick stb.) új fejlesztésű, dízel- vagy benzinüzemű, személy- és kis-haszongépjárműi számára kialakított motorolaj. Kiemelkedően magas tisztítóerőt, kopásvédelmet és tovább tökéletesített üzemanyag takarékosságot biztosít. A közepes SAPS (csökkentett szulfáthamu, foszfor és kéntartalmú) kenőanyagok csoportjához tartozik. Magas teljesítményű alapolajok valamint csúcstechnológiájú adalékanyagok keveréke, amely tökéletesen megfelel a legmodernebb dízel részecskeszűrők (DPF) és a benzinüzemű katalizátorok (CAT) igényeinek.


Termék információk: 60L Egységár: N°1 696Ft /L | Br 2 153Ft /L Gyártó: OPEL-GM Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL16854
Br 130 870Ft
Egységár: N°1 718Ft/L | Br 2 182Ft/L
Kiszerelés: 60L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
 BMW LL-04
 Ford WSS-M2C917-A
 GM/OPEL Dexos2
 Porsche A40
 Renault RN0700 / RN0710
 VW 505.01/ VW 502 00 / 505 00
ACEA C3
API SN/CF
MB-Approval 229.51

A PETRONAS Syntium 3000 AV 5W-40: megfelel a korszerű gépjárművekben használt benzin- és dízel üzemű motorok elvárásainak (amelyek kipufogógáz-utókezelő rendszerrel vannak felszerelve pl. DPF, TCW). Lecsökkenti a részecskeszűrőn kialakuló lerakódásokat, ami lehetővé teszi a regeneráció gyakoriságának csökkentését és az ezzel járó teljesítménycsökkenést. Nagyobb motorteljesítmény és csökkentett olajfogyasztás.Magasfokú kopás elleni védelem és hosszabb olaj-csereperiódusokat biztosít.


Termék információk: 60L Egységár: N°1 718Ft /L | Br 2 182Ft /L Gyártó: PETRONAS SYNTIUM Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL16860
Br 2 977Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 344Ft/L | Br 2 977Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 40 db
+
-
2 977Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 2 977Ft Br. 2 847Ft / db Br. 56 922Ft / 1 karton20 db/karton (Megtakarítás. 2 617Ft)
+
-
56 922Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API SN/CF
BMW LL-01
VW 502.00
VW 505.00
MB-Approval 229.5
PORSCHE A40
RENAULT RN0700
RENAULT RN0710
GM GM-LL-B-025

PETRONAS Syntium 3000 E 5W-40 Teljesen szintetikus motorolaj (Fuel Economy) Üzemanyag Takarékos tulajdonságokkal és az egyedülálló °CoolTech? technológiával. Védelmet nyújt a motornak minden időjárási körülmény között. A PETRONAS Syntium 3000 E 5W-40 alkalmas mindenféle személygépkocsihoz, különösen a rendkívül nagy teljesítményű modellekhez, mint amilyen a Mercedes-Benz és a BMW, beleértve azokat a benzin-, illetve dízelmotorokat, amelyek nincsenek felszerelve dízelüzemanyag-részecskeszűrő rendszerrel.

Tulajdonságok:

A PETRONAS Syntium 3000 E 5W-40 megfelel bármilyen típusú és gyártmányú új generációs benzin és dízel motorhoz. A motor alkatrészeinek magasfokú kopás elleni védelme a különböző üzemi körülmények között is megfelelő kenésnek köszönhetően. Kiváló motorteljesítmény és csökkentett olajfogyasztás. Széleskörűen alkalmazható mindenféle motorhoz.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 344Ft /L | Br 2 977Ft /L Gyártó: PETRONAS SYNTIUM Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL16861
Br 13 610Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 144Ft/L | Br 2 722Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 39 db
+
-
13 610Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 13 610Ft Br. 13 382Ft / db Br. 53 528Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 910Ft)
+
-
53 528Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A3/B4
API SN/CF
BMW LL-01
VW 502.00
VW 505.00
MB-Approval 229.5
PORSCHE A40
RENAULT RN0700
RENAULT RN0710
GM GM-LL-B-025

PETRONAS Syntium 3000 E 5W-40 Teljesen szintetikus motorolaj (Fuel Economy) Üzemanyag Takarékos tulajdonságokkal és az egyedülálló °CoolTech? technológiával. Védelmet nyújt a motornak minden időjárási körülmény között. A PETRONAS Syntium 3000 E 5W-40 alkalmas mindenféle személygépkocsihoz, különösen a rendkívül nagy teljesítményű modellekhez, mint amilyen a Mercedes-Benz és a BMW, beleértve azokat a benzin-, illetve dízelmotorokat, amelyek nincsenek felszerelve dízelüzemanyag-részecskeszűrő rendszerrel.

Tulajdonságok:

A PETRONAS Syntium 3000 E 5W-40 megfelel bármilyen típusú és gyártmányú új generációs benzin és dízel motorhoz. A motor alkatrészeinek magasfokú kopás elleni védelme a különböző üzemi körülmények között is megfelelő kenésnek köszönhetően. Kiváló motorteljesítmény és csökkentett olajfogyasztás. Széleskörűen alkalmazható mindenféle motorhoz.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 144Ft /L | Br 2 722Ft /L Gyártó: PETRONAS SYNTIUM Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL16879
Br 3 285Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 586Ft/L | Br 3 285Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 3 285Ft Br. 2 971Ft / db Br. 59 411Ft / 1 karton20 db/karton (Megtakarítás. 6 274Ft)
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A5/B5;
API SN
Ford WSS-M2C913-D
Ford WSS-M2C913-C
Renault RN0700
FIAT 9555.35-G1
JAGUAR STJLR.03.5003

PETRONAS Syntium 3000 FR 5W-30 teljesen szintetikus motorolaj (Fuel Economy) üzemanyag takarékos tulajdonságokkal egyedülálló °CoolTech? technológiával kifejezetten Ford és Renault motorokhoz kifejlesztve. A PETRONAS Syntium 3000 FR 5W-30 megfelel a gépjárművekben használt legújabb benzin- és dízel üzemű motorok elvárásainak, használata javasolt a Ford, Renault, gépjárművek motorjaihoz.


Termék információk: 1L Egységár: N°2 586Ft /L | Br 3 285Ft /L Gyártó: PETRONAS SYNTIUM Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL11201
Br 14 160Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°2 230Ft/L | Br 2 832Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 33 db
+
-
14 160Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 14 160Ft Br. 13 830Ft / db Br. 55 317Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 1 321Ft)
+
-
55 317Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
ACEA A5/B5;
API SN
Ford WSS-M2C913-D
Ford WSS-M2C913-C
Renault RN0700
FIAT 9555.35-G1
JAGUAR STJLR.03.5003

PETRONAS Syntium 3000 FR 5W-30 teljesen szintetikus motorolaj (Fuel Economy) üzemanyag takarékos tulajdonságokkal egyedülálló °CoolTech? technológiával kifejezetten Ford és Renault motorokhoz kifejlesztve. A PETRONAS Syntium 3000 FR 5W-30 megfelel a gépjárművekben használt legújabb benzin- és dízel üzemű motorok elvárásainak, használata javasolt a Ford, Renault, gépjárművek motorjaihoz.


Termék információk: 5L Egységár: N°2 230Ft /L | Br 2 832Ft /L Gyártó: PETRONAS SYNTIUM Viszkozitás: 5W30
TOVÁBBI TERMÉKEK
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Olajkereső
Support