Cikkszám: NYL15799
Br 2 797Ft
Egységár: N°1 468Ft/L | Br 1 865Ft/L
Kiszerelés: 1.5L
Készleten: 12 db
+
-
2 797Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
Chrysler MS-90032
DTFR 29C120 (MB 325.5)
MAN 324 Si-OAT
MB 325.5
MB 325.6
Mopar 68163848AA
Mopar 68163849AA
Scania TB 1451
VW G 012 A8G M1
VW G 012 A8G M8
VW G 012 A8G M9
VW G 013 A8J M1
VW G 013 A8J M8
VW G 013 A8J M9
VW TL 774-G (megfelel G12++)
VW TL 774-J (megfelel G13)

RAVENOL LTC Concentrate Protect C12++
RavenolHűtőfolyadékFagyálló koncentrátumRAVENOL LTC Concentrate Protect C12++

Kategória: Hűtőfolyadék
Cikkszám: 1410125
Ajánlások: Chrysler MS-90032, DTFR 29C120 (MB 325.5), MAN 324 Si-OAT, MB 325.5, MB 325.6, Mopar 68163848AA, Mopar 68163849AA, Scania TB 1451, VW G 012 A8G M1, VW G 012 A8G M8, VW G 012 A8G M9, VW G 013 A8J M1, VW G 013 A8J M8, VW G 013 A8J M9, VW TL 774-G (megfelel G12++), VW TL 774-J (megfelel G13)

Felhasználás: Személygépkocsi

A RAVENOL LTC Lobrid Technology Coolant Concentrate egy környezetbarát, 1,2-etándiol (monoetilén-glikol) alapú hűtőfolyadék, amely karbantartásmentes korrózió- és fagyvédelmet biztosít a belső égésű motorok hűtőrendszereiben.
A termék a bevált inhibitorfejlesztésen alapul, amely a szilikátokat ötvözi a szerves adalék (OAT) technológiával, így hosszú élettartamú hűtőfolyadékot biztosít.

A RAVENOL LTC Lobrid Technology Coolant Concentrate mentes a következőktől: 2-etil-hexánsav, bór, nitrit, amin és foszfát.

A hűtőfolyadék minőségét ma már nem csupán a fagyás elleni védelem határozza meg (ami minden etilén-glikol alapú termék esetében adott), hanem a rozsda és korrózió elleni védelem is.
Ezért a gyártók az ilyen termékeket hosszú távú korróziós és kavitációs teszteknek vetik alá.

A RAVENOL LTC Lobrid Technology Coolant Concentrate védi a hűtőrendszert a korróziótól, a fagytól, és a nyári túlmelegedéstől is.


Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL LTC Lobrid Technology Coolant Concentrate egész éves fagy- és rozsda elleni védelmet biztosít teljesen alumínium motorokhoz.
Használat előtt keverje a megadott arányban, és mindig kövesse a gyártó előírásait.

Használati útmutató:
Tisztítsa meg a hűtőrendszert, ellenőrizze a szivárgásmentességet, majd öblítse át.
Keverje a RAVENOL LTC Lobrid Technology Coolant Concentrate-t desztillált vízzel (a keverési táblázat szerint), majd töltse be a rendszerbe.
Melegítse fel a motort és a fűtést, majd ellenőrizze a hűtőfolyadék szintjét, és szükség esetén pótolja.


Keverési arányok

Fagyvédelem kb. Fagyálló arány Víz arány
-20 °C 35% 65%
-37 °C 50% 50%
-50 °C 60% 40%

Jellemzők

  • Kiválóan alkalmas teljesen alumínium motorokhoz

  • Jó lúgtartalék a hosszú távú védelem érdekében

  • Prémium korróziógátló adalékok az optimális védelem érdekében minden fémhez és ötvözethez, beleértve az alumíniumot is

  • Megakadályozza a lerakódások és a habképződés kialakulását a hűtőrendszerben

  • Kompatibilis az autók hűtőrendszereiben használt elasztomerekkel

  • Más típusú hűtőfolyadékokkal is keverhető


Műszaki adatok

Tulajdonság Egység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 1120,0 EN ISO 12185
Szín – ibolya Vizuális
Lobbanáspont °C 115 DIN 51758
Forráspont °C >175 ASTM D1121
pH-érték 20 °C-on (50% térf.) – 8,1 ASTM D1287
Tartalék lúgosság ml 0,1n HCl >5,5 ASTM D1120
Víztartalom % (tömeg) <5 ASTM D1123
Fagyáspont (50% oldat) °C -37 ASTM D1177

Termék információk: 1.5L Egységár: N°1 468Ft /L | Br 1 865Ft /L Gyártó: RAVENOL
Cikkszám: NYL15800
Br 5 864Ft
Egységár: N°924Ft/L | Br 1 173Ft/L
Kiszerelés: 5L
Készleten: 24 db
+
-
5 864Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
Chrysler MS-90032
DTFR 29C120 (MB 325.5)
DTFR 29D120 (MB 326.5)
MAN 324 Si-OAT
MB (A 000 989 08 25 10)
MB 325.5
MB 326.6 (előkevert)
Mopar 68163848AA
Mopar 68163849AA
Scania TB 1451
VW G 012 A8G M1
VW G 012 A8G M8
VW G 012 A8G M9
VW G 013 A8J M1
VW G 013 A8J M8
VW G 013 A8J M9
VW TL 774-G (megfelel G12++)
VW TL 774-J (megfelel G13)

RAVENOL LTC Premix -40°C Protect C12++
Ravenol Hűtőfolyadék Fagyálló előkeverék RAVENOL LTC Premix -40°C Protect C12++

Kategória: Hűtőfolyadék
Cikkszám: 1410126
Ajánlások: Chrysler MS-90032, DTFR 29C120 (MB 325.5), DTFR 29D120 (MB 326.5), MAN 324 Si-OAT, MB (A 000 989 08 25 10), MB 325.5, MB 326.6 (előkevert), Mopar 68163848AA, Mopar 68163849AA, Scania TB 1451, VW G 012 A8G M1, VW G 012 A8G M8, VW G 012 A8G M9, VW G 013 A8J M1, VW G 013 A8J M8, VW G 013 A8J M9, VW TL 774-G (megfelel G12++), VW TL 774-J (megfelel G13)

Felhasználás: Személygépkocsi

A RAVENOL LTC Lobrid Technology Coolant Premix -40°C egy előre hígított, használatra kész, környezetbarát, 1,2-etándiol (monoetilén-glikol) alapú hűtőfolyadék, amely karbantartásmentes korrózió- és fagyvédelmet biztosít a belső égésű motorok hűtőrendszereiben.
A termék egy bevált inhibitorrendszer fejlesztésén alapul, amely a szilikátokat kombinálja a szerves adalék (OAT) technológiával, így hosszú élettartamú, Lobrid (Si-OAT) technológiájú hűtőfolyadékot biztosít.

A RAVENOL LTC Lobrid Technology Coolant Premix -40°C mentes a következőktől: 2-etil-hexánsav, bór, nitrit, amin és foszfát.

A hűtőfolyadék minőségét ma már nem csupán a fagyálló képesség határozza meg (ami minden etilén-glikol alapú terméknél adott), hanem a rozsda- és korrózióvédelem is.
Ezért a gyártók az ilyen termékeket hosszú távú korróziós és kavitációs teszteknek vetik alá.

A RAVENOL LTC Lobrid Technology Coolant Premix -40°C védi a hűtőrendszert a rozsdásodástól, fagyástól és nyári túlmelegedéstől.


Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL LTC Lobrid Technology Coolant Premix -40°C előkevert, használatra kész hűtőfolyadék, amely egész éves fagy- és korrózióvédelmet biztosít az autómotorokban.
Még nyári körülmények között is fontos, hogy a hűtőfolyadék megfelelő mennyiségű fagyállót tartalmazzon a korrózió és a túlmelegedés elleni védelemhez.

Használati útmutató:
Töltse be a RAVENOL LTC Lobrid Technology Coolant Premix -40°C hűtőfolyadékot a hűtőbe a szintig. A termék használatra kész, nem szükséges hígítani.


Jellemzők

  • Kiválóan alkalmas teljesen alumínium motorokhoz

  • Jó lúgtartalék a hosszú távú védelem érdekében

  • Prémium korróziógátló adalékok az optimális védelem érdekében minden fémhez és ötvözethez, beleértve az alumíniumot is

  • Megakadályozza a lerakódások és a habképződés kialakulását a hűtőrendszerben

  • Kompatibilis az autók hűtőrendszereiben használt elasztomerekkel

  • Más típusú hűtőfolyadékokkal keverhető


Műszaki adatok

Tulajdonság Egység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 1079,0 EN ISO 12185
Szín – ibolya Vizuális
pH-érték 20 °C-on – 8,2 ASTM D1287
Fagyáspont °C -40 ASTM D1177

Termék információk: 5L Egységár: N°924Ft /L | Br 1 173Ft /L Gyártó: RAVENOL
Cikkszám: NYL15801
Br 2 238Ft
Egységár: N°1 175Ft/L | Br 1 492Ft/L
Kiszerelés: 1.5L
Készleten: 17 db
+
-
2 238Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
Chrysler MS-90032
DTFR 29C120 (MB 325.5)
DTFR 29D120 (MB 326.5)
MAN 324 Si-OAT
MB (A 000 989 08 25 10)
MB 325.5
MB 326.6 (előkevert)
Mopar 68163848AA
Mopar 68163849AA
Scania TB 1451
VW G 012 A8G M1
VW G 012 A8G M8
VW G 012 A8G M9
VW G 013 A8J M1
VW G 013 A8J M8
VW G 013 A8J M9
VW TL 774-G (megfelel G12++)
VW TL 774-J (megfelel G13)

RAVENOL LTC Premix -40°C Protect C12++
Ravenol Hűtőfolyadék Fagyálló előkeverék RAVENOL LTC Premix -40°C Protect C12++

Kategória: Hűtőfolyadék
Cikkszám: 1410126
Ajánlások: Chrysler MS-90032, DTFR 29C120 (MB 325.5), DTFR 29D120 (MB 326.5), MAN 324 Si-OAT, MB (A 000 989 08 25 10), MB 325.5, MB 326.6 (előkevert), Mopar 68163848AA, Mopar 68163849AA, Scania TB 1451, VW G 012 A8G M1, VW G 012 A8G M8, VW G 012 A8G M9, VW G 013 A8J M1, VW G 013 A8J M8, VW G 013 A8J M9, VW TL 774-G (megfelel G12++), VW TL 774-J (megfelel G13)

Felhasználás: Személygépkocsi

A RAVENOL LTC Lobrid Technology Coolant Premix -40°C egy előre hígított, használatra kész, környezetbarát, 1,2-etándiol (monoetilén-glikol) alapú hűtőfolyadék, amely karbantartásmentes korrózió- és fagyvédelmet biztosít a belső égésű motorok hűtőrendszereiben.
A termék egy bevált inhibitorrendszer fejlesztésén alapul, amely a szilikátokat kombinálja a szerves adalék (OAT) technológiával, így hosszú élettartamú, Lobrid (Si-OAT) technológiájú hűtőfolyadékot biztosít.

A RAVENOL LTC Lobrid Technology Coolant Premix -40°C mentes a következőktől: 2-etil-hexánsav, bór, nitrit, amin és foszfát.

A hűtőfolyadék minőségét ma már nem csupán a fagyálló képesség határozza meg (ami minden etilén-glikol alapú terméknél adott), hanem a rozsda- és korrózióvédelem is.
Ezért a gyártók az ilyen termékeket hosszú távú korróziós és kavitációs teszteknek vetik alá.

A RAVENOL LTC Lobrid Technology Coolant Premix -40°C védi a hűtőrendszert a rozsdásodástól, fagyástól és nyári túlmelegedéstől.


Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL LTC Lobrid Technology Coolant Premix -40°C előkevert, használatra kész hűtőfolyadék, amely egész éves fagy- és korrózióvédelmet biztosít az autómotorokban.
Még nyári körülmények között is fontos, hogy a hűtőfolyadék megfelelő mennyiségű fagyállót tartalmazzon a korrózió és a túlmelegedés elleni védelemhez.

Használati útmutató:
Töltse be a RAVENOL LTC Lobrid Technology Coolant Premix -40°C hűtőfolyadékot a hűtőbe a szintig. A termék használatra kész, nem szükséges hígítani.


Jellemzők

  • Kiválóan alkalmas teljesen alumínium motorokhoz

  • Jó lúgtartalék a hosszú távú védelem érdekében

  • Prémium korróziógátló adalékok az optimális védelem érdekében minden fémhez és ötvözethez, beleértve az alumíniumot is

  • Megakadályozza a lerakódások és a habképződés kialakulását a hűtőrendszerben

  • Kompatibilis az autók hűtőrendszereiben használt elasztomerekkel

  • Más típusú hűtőfolyadékokkal keverhető


Műszaki adatok

Tulajdonság Egység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 1079,0 EN ISO 12185
Szín – ibolya Vizuális
pH-érték 20 °C-on – 8,2 ASTM D1287
Fagyáspont °C -40 ASTM D1177

Termék információk: 1.5L Egységár: N°1 175Ft /L | Br 1 492Ft /L Gyártó: RAVENOL
Cikkszám: NYL15697
Br 2 463Ft
Egységár: N°1 939Ft/L | Br 2 463Ft/L
Készleten: 0 db

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

RAVENOL Marine Cleaner Eco – Tengeri tisztítószer és zsírtalanító

Kategória: Autóápolási és tengeri tisztítószerek
Cikkszám: 1360074
Termék neve: RAVENOL Marine Cleaner Eco – Tengeri tisztítószer és zsírtalanító


Leírás

A RAVENOL Marine Cleaner Eco kifejezetten a tengeri környezetben előforduló különleges anyagkombinációk tisztítására és zsírtalanítására lett kifejlesztve. Alkalmas hajóalkatrészek, SUP-deszkák, gépalkatrészek, gyantás vagy olajos felületek, illetve más érzékeny anyagok kíméletes, de hatékony tisztítására.

A termék könnyedén eltávolítja a szennyeződéseket, olajat, zsírt, kormot, nikotint, algát, madárürüléket és gyantát. Jó hatékonyságának köszönhetően gazdaságosan alkalmazható, kis mennyiség is elegendő.


Használati utasítás

  • Permetezze a RAVENOL Marine Cleaner Eco-t a tisztítandó felületre.

  • Hagyja hatni 2–5 percig.

  • Erősebb szennyeződések esetén mikroszálas kendővel (pl. RAVENOL Autopflegeset) áttörölhető.

  • Ezt követően alaposan öblítse le vízzel.

  • Minden nedvességálló felületen biztonsággal használható.

Megjegyzés: A felületeket és tömítéseket nem támadja meg, de ajánlott előzetes kompatibilitási próba egy nem feltűnő helyen.


Tárolási és biztonsági előírások

  • Hűvös, száraz, napfénytől, fagytól és hőtől védett helyen, lezárt flakonban tárolandó.

  • Ne kerüljön gyermekek kezébe.

  • Használat után a kezet alaposan meg kell mosni.


Fő jellemzők

  • Kifejezetten tengeri alkalmazásra fejlesztve

  • Gyantás, zsíros és olajos szennyeződésekkel is megbirkózik

  • Nem károsítja az anyagokat vagy tömítéseket

  • Gazdaságos és hatékony felhasználás

  • Nedvességálló felületeken biztonságos


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték Vizsgálati módszer
Szín Sárga Vizuális

Termék információk: Egységár: N°1 939Ft /L | Br 2 463Ft /L Gyártó: RAVENOL
Cikkszám: NYL15672
Br 3 184Ft
Egységár: N°2 507Ft/L | Br 3 184Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 18 db
+
-
3 184Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

RAVENOL MARINE Power Trim & Steering Fluid – Hidraulikaolaj tengeri rendszerekhez

Kategória: Tengeri hidraulikaolaj
Cikkszám: 1234100
Olajtípus: Ásványi
Ajánlás: Mercruiser, OMC, VOLVO PENTA, Yanmar
Alkalmazás: Hajózás, tengeri hajtásrendszerek

A RAVENOL MARINE Power Trim & Steering Fluid kiváló minőségű, ásványi alapú hidraulikaolaj, amelyet kifejezetten tengeri kormány- és trimmrendszerekhez fejlesztettek ki. Oldószerfinomított bázisolajokra épül, speciális adalékcsomaggal, amely megbízható kopásvédelemet és korrózióállóságot biztosít a legnehezebb körülmények között is.


Felhasználási terület

  • Kiválóan alkalmazható tengeri hidraulikus rendszerekben, például kormányművekben, trimmrendszerekben

  • Ajánlott: Mercruiser, OMC, VOLVO PENTA, Yanmar

  • Nem használható, ha az adott rendszer ezüst vagy ezüstözött alkatrészeket tartalmaz


Előnyök és tulajdonságok

  • Magas és stabil viszkozitási index a megbízható működés érdekében szélsőséges hőmérsékleteken is

  • Kiemelkedő kopásvédelem, még extrém terhelés esetén is

  • Széleskörű korrózió elleni védelem – tengeri környezethez optimalizálva

  • Kiváló levegő- és vízelválasztó képesség a habosodás megakadályozására

  • Semleges a műanyagokkal és tömítésekkel szemben

  • Alacsony dermedéspont, kiváló hidegindíthatóság


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték Vizsgálati szabvány
Szín kék Vizuális
Sűrűség 20 °C-on 845,0 kg/m³ EN ISO 12185
Viszkozitás 40 °C-on 32,0 mm²/s DIN 51562-1
Viszkozitás 100 °C-on 6,3 mm²/s DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) 152 DIN ISO 2909
Dermedéspont -39 °C DIN ISO 3016
Lobbanáspont 227 °C DIN EN ISO 2592

Termék információk: 1L Egységár: N°2 507Ft /L | Br 3 184Ft /L Gyártó: RAVENOL
Cikkszám: NYL15734
Br 4 797Ft
Egységár: N°3 777Ft/L | Br 4 797Ft/L
Készleten: 3 db
+
-
4 797Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Mehrzweckwanne 7 l Inhalt
Ravenol – Kiegészítők
Többcélú olajleeresztő edény 7 l

1 St | 1370170-001

Kategória: Kiegészítők
Cikkszám: 1370170
Alkalmazás: Műhelyfelszerelés

Többcélú olajleeresztő edény (fekete) piros szűrővel. Űrtartalom: 7 liter. Kifolyócsővel és akasztófüllel. Az edény kis alkatrészek mosótálcaként is használható.

Jellemzők

  • 7 l űrtartalom

  • piros szűrő

  • kifolyócsővel és akasztófüllel


Termék információk: Egységár: N°3 777Ft /L | Br 4 797Ft /L Gyártó: RAVENOL
Cikkszám: NYL15834
Br 5 548Ft
Egységár: N°43 680Ft/L | Br 55 474Ft/L
Kiszerelés: 0.1L
Készleten: 21 db
+
-
5 548Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

RAVENOL Montagepaste 1200 (Profi, magas hőállóságú szerelőpaszta) 120g

Leírás

A RAVENOL Anti Seize 1200 egy magas hőmérsékletnek ellenálló, szilikonmentes, korrózió elleni összeszerelő paszta szintetikus olajkeverék alapján. Elválasztja és keni a nagy terhelésnek kitett alkatrészeket, így hosszú távú védelmet nyújt korrózió, berágódás és kopás ellen.

A RAVENOL Anti Seize 1200 válogatott adalékainak és precízen kiegyensúlyozott szilárd komponenseinek köszönhetően széles körben alkalmazható, miközben kéntartalma kevesebb mint 0,1%. Ez megelőzi a stick-slip jelenségek, az oxidáció, az elektrolitikus reakciók (más néven „hideghegesztés”) és a fretting korrózió kialakulását is.

MIRE VALÓ A GYAKORLATBAN?

  1. Fékekhez (csúszkák, hátlap, rögzítőcsavarok)
  • fékbetét hátoldalára → csikorgás ellen
  • fékcsúszkák
  • féknyereg rögzítő csavarjai
  • ABS érzékelő beragadás ellen
  1. Kipufogórendszer csavarjai, bilincsek

Ahol nagy hő éri → nem ég rá, nem rohad össze.
→ szétszedhető marad 1–5 év múlva is.

  1. Gyújtógyertyák, izzítógyertyák menete

Megakadályozza a berágódást és a fej leszakadását.

  1. Alu és acél csavarok kombinációja

→ megelőzi az elektrokémiai korróziót (galváneffektust).
Tipikusan:

  • BMW, Mercedes alumínium futóműhöz
  • motorblokk alu házakba menő acél csavarok
  1. Kerékcsavarok, kerékagyak

→ a felni nem ragad rá → könnyebb cserélni.
(Csak a felni-agy érintkező felületére! A menetre CSAK akkor, ha gyártó engedi.)

  1. Turbó, EGR, DPF csavarok

Visszaszerelésnél életmentő → nem ég be.

  1. Nagy hőterhelésű ipari csavarok

Vegyipar, kazántechnika, nehézgépészet.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL Anti Seize 1200 nagy terhelésű alkatrészekhez készült, például menetekhez, csavarfejekhez, kerékagyakhoz és hasonló alkalmazásokhoz. Csavarok esetén az összeszerelő pasztát a menet tövétől a csavarfejig (az alsó felületig) kell felvinni, ami tömítő hatást hoz létre. Az összeszerelő paszta hatásának megőrzése érdekében nem szabad zsírokkal vagy olajokkal keverni. Továbbá nem helyettesíti a kifejezetten olajjal vagy zsírral történő kenést.

A RAVENOL Anti Seize 1200 a mellékelt ecsettel közvetlenül a terhelt felületre felvihető. Használat előtt a felületet tisztítsa meg tisztítószerekkel, például RAVENOL Bremsenreiniger (fék tisztító) segítségével.

A RAVENOL Anti Seize 1200-at szárazon és szobahőmérsékleten kell tárolni. Biztosítani kell, hogy a tartály szorosan zárva legyen, és ne tárolják más oxidáló anyagokkal együtt. Megfelelő tárolás esetén a termék eltarthatósága 24 hónap.

Jellemzők

  • Kiváló kopás- és korrózióvédelem
  • Magas hőmérsékleti stabilitás -180 és +1200°C között
  • Erős elválasztó hatás
  • Optimális tapadás fémfelületeken
  • Megbízható nyomásállóság akár 230 MPa-ig
  • Szilikonmentes és alacsony kéntartalmú (<0,1%)

Műszaki adatok

Tulajdonság

Egység

Érték

Szabvány / vizsgálat

Sűrűség 20 °C-on

kg/m³

1160

DIN 51757

Szín

–

antracit

Vizuális

VKA kopásjellemzők (négygolyós teszt)

N

4400

DIN 51350-3

Üzemi hőmérséklet

°C

-180 / +1200

–

Bedolgozott penetráció 60 ütésnél

mm/10/25°C

310–340

ISO 2137

Hővezető-képesség 20 °C-on

mW/m·K

5460

–

Fajhő 0 °C-on

J/g·K

1,325

DIN EN ISO 22007-4

Vízállóság 90 °C-on

J/g·K

0

DIN 51807-1

Sópermet teszt

h

>170

DIN EN ISO 9227

Átütési szilárdság

kV/mm

1,3

DIN EN 60243-1 (20°C)

 


Termék információk: 0.1L Egységár: N°43 680Ft /L | Br 55 474Ft /L Gyártó: RAVENOL
Cikkszám: NYL15885
Br 4 580Ft
Egységár: N°3 606Ft/L | Br 4 580Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
4 580Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN
JASO MA2 T903:2016

RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 10W-40

Kategória: Motorkerékpár motorolaj
Kiszerelések: 1 L, 4 L, 10 L, 20 L, 60 L, 208 L, 1000 L
Termékszám: 1172112
Viszkozitás: SAE 10W-40
Olajtípus: Szintetikus, Észterkomponenst tartalmazó motorolaj
Felhasználás: Motorkerékpár

Specifikációk:

API SN,

Gyártói jóváhagyások:

JASO MA2 T903:2016 (M049RAV175),

Gyártói ajánlások:

Aprilia,
BMW,
Ducati,
Honda,
Kawasaki,
Moto Guzzi,
Suzuki,
Triumph,
Yamaha,

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 10W-40 jövőorientált motorolaj, amelyet kifejezetten négyütemű motorkerékpárokhoz gyártottak. Üzemanyag-takarékos motorműködést biztosít. Szintetikus komponenseinek és kiegyensúlyozott, innovatív adalékolásának köszönhetően alkalmas nagy teljesítményű motorkerékpár-motorokhoz, nedves tengelykapcsolóval és olajkenésű tengelykapcsolóval szerelt kivitelekhez is.

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 10W-40 termékkel egy stabil és nagy terhelhetőségű motorolajat fejlesztettek ki. Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban.

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 10W-40 megfelel a legújabb, nagy teljesítményű motorgenerációk magas technológiai követelményeinek.


Használati útmutató

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 10W-40 nagy teljesítményű, alacsony súrlódású motorolajként alkalmas minden olyan motorkerékpárhoz, ahol SAE 10W-40 JASO MA/MA2 specifikáció előírás.


Jellemzők

  • Gyors motorkenés
  • Alacsony párolgási hajlam, ezáltal alacsonyabb olajfogyasztás
  • Védelem az iszaplerakódás, kokszosodás és korrózió ellen még kedvezőtlen üzemi körülmények között is
  • A hidrotőkék működésének biztosítása minden hőmérsékleten
  • Nincs olajeredetű lerakódás az égéstérben, a dugattyúgyűrűknél és a szelepeknél
  • Változatlan viszkozitás a teljes olajcsere-intervallum alatt, magas viszkozitási index
  • Semleges viselkedés tömítőanyagokkal szemben

Műszaki termékadatok

Jellemző Tulajdonság Adat Vizsgálati módszer
Szín   barna vizuális
Szulfáthamu % tömeg 0,85 DIN 51575
TBN mg KOH/g 7,8 ASTM D2896
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 14,16 DIN 51659-2
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 94,73 DIN 51659-2
Viszkozitási index VI   154 DIN ISO 2909
CCS viszkozitás -25 °C-on mPa·s 5900 ASTM D5293
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 850,0 EN ISO 12185
Lobbanáspont °C 254 DIN EN ISO 2592
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa·s 4,22 ASTM D5481
JASO T904 DFI   1,98 JASO T904
JASO T904 SFI   1,69 JASO T904
JASO T904 STI   1,94 JASO T904
Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -30 °C-on mPa·s 21.300 ASTM D4684
Noack párolgási veszteség % M/M 3,6 ASTM D5800
Dermedéspont °C -39 DIN ISO 3016




Termék információk: 1L Egységár: N°3 606Ft /L | Br 4 580Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL15886
Br 16 298Ft
Egységár: N°3 209Ft/L | Br 4 075Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 40 db
+
-
16 298Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN
JASO MA2 T903:2016

RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 10W-40

Kategória: Motorkerékpár motorolaj
Kiszerelések: 1 L, 4 L, 10 L, 20 L, 60 L, 208 L, 1000 L
Termékszám: 1172112
Viszkozitás: SAE 10W-40
Olajtípus: Szintetikus, Észterkomponenst tartalmazó motorolaj
Felhasználás: Motorkerékpár

Specifikációk:

API SN,

Gyártói jóváhagyások:

JASO MA2 T903:2016 (M049RAV175),

Gyártói ajánlások:

Aprilia,
BMW,
Ducati,
Honda,
Kawasaki,
Moto Guzzi,
Suzuki,
Triumph,
Yamaha,

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 10W-40 jövőorientált motorolaj, amelyet kifejezetten négyütemű motorkerékpárokhoz gyártottak. Üzemanyag-takarékos motorműködést biztosít. Szintetikus komponenseinek és kiegyensúlyozott, innovatív adalékolásának köszönhetően alkalmas nagy teljesítményű motorkerékpár-motorokhoz, nedves tengelykapcsolóval és olajkenésű tengelykapcsolóval szerelt kivitelekhez is.

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 10W-40 termékkel egy stabil és nagy terhelhetőségű motorolajat fejlesztettek ki. Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban.

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 10W-40 megfelel a legújabb, nagy teljesítményű motorgenerációk magas technológiai követelményeinek.


Használati útmutató

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 10W-40 nagy teljesítményű, alacsony súrlódású motorolajként alkalmas minden olyan motorkerékpárhoz, ahol SAE 10W-40 JASO MA/MA2 specifikáció előírás.


Jellemzők

  • Gyors motorkenés
  • Alacsony párolgási hajlam, ezáltal alacsonyabb olajfogyasztás
  • Védelem az iszaplerakódás, kokszosodás és korrózió ellen még kedvezőtlen üzemi körülmények között is
  • A hidrotőkék működésének biztosítása minden hőmérsékleten
  • Nincs olajeredetű lerakódás az égéstérben, a dugattyúgyűrűknél és a szelepeknél
  • Változatlan viszkozitás a teljes olajcsere-intervallum alatt, magas viszkozitási index
  • Semleges viselkedés tömítőanyagokkal szemben

Műszaki termékadatok

Jellemző Tulajdonság Adat Vizsgálati módszer
Szín   barna vizuális
Szulfáthamu % tömeg 0,85 DIN 51575
TBN mg KOH/g 7,8 ASTM D2896
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 14,16 DIN 51659-2
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 94,73 DIN 51659-2
Viszkozitási index VI   154 DIN ISO 2909
CCS viszkozitás -25 °C-on mPa·s 5900 ASTM D5293
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 850,0 EN ISO 12185
Lobbanáspont °C 254 DIN EN ISO 2592
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa·s 4,22 ASTM D5481
JASO T904 DFI   1,98 JASO T904
JASO T904 SFI   1,69 JASO T904
JASO T904 STI   1,94 JASO T904
Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -30 °C-on mPa·s 21.300 ASTM D4684
Noack párolgási veszteség % M/M 3,6 ASTM D5800
Dermedéspont °C -39 DIN ISO 3016




Termék információk: 4L Egységár: N°3 209Ft /L | Br 4 075Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 10W40
Cikkszám: NYL15890
Br 4 432Ft
Egységár: N°3 489Ft/L | Br 4 432Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 24 db
+
-
4 432Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN
JASO MA2 T903:2016

RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 5W-30

Kategória: Motorkerékpár motorolaj
Kiszerelések: 1 L, 4 L, 20 L, 60 L, 208 L
Termékszám: 1171101
Viszkozitás: SAE 5W-30
Olajtípus: Szintetikus, észterkomponenssel
Felhasználás: Motorkerékpár

Specifikációk:

API SN,

Gyártói jóváhagyások:

JASO MA2 T903:2016 (M049RAV172),

Gyártói ajánlások:

Aprilia,
BMW,
Ducati,
Honda,
Kawasaki,
Moto Guzzi,
Suzuki,
Triumph,
Yamaha,

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 5W-30 négyütemű, nagy teljesítményű, alacsony súrlódású, többfokozatú motorolaj, amelyet kifejezetten négyütemű motorkerékpárokhoz gyártottak. Szintetikus komponenseinek és kiegyensúlyozott, innovatív adalékolásának köszönhetően alkalmas nagy teljesítményű motorkerékpár-motorokhoz, nedves tengelykapcsolóval és olajkenésű tengelykapcsolóval szerelt kivitelekhez is.

Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban. Jelentős üzemanyag-megtakarításának köszönhetően a RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 5W-30 a károsanyag-kibocsátás csökkentésével hozzájárul a környezet védelméhez.


Használati útmutató

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 5W-30 nagy teljesítményű, alacsony súrlódású motorolajként alkalmas minden olyan motorkerékpárhoz, ahol SAE 5W-30 viszkozitási osztály előírás.


Jellemzők

  • Nagyon stabil és kiváló viszkozitási viselkedés
  • Kiváló nyírásstabilitás
  • Nagyon jó hidegindítási tulajdonságok
  • Biztonságos kenőfilm nagyon magas üzemi hőmérsékleteken
  • Jelentősen alacsonyabb párolgási hajlam, ezáltal alacsonyabb olajfogyasztás
  • Nagyon jó detergens és diszpergens tulajdonságok
  • Nagyon jó korrózióvédelem
  • Védelem a habképződés ellen
  • Katalizátorokhoz alkalmas

Műszaki termékadatok

Jellemző Tulajdonság Adat Vizsgálati módszer
Szín   sárgásbarna vizuális
Szulfáthamu % tömeg 0,86 DIN 51575
TBN mg KOH/g 7,9 ASTM D2896
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 11,6 DIN 51659-2
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 69 DIN 51659-2
Viszkozitási index VI   165 DIN ISO 2909
CCS viszkozitás -30 °C-on mPa·s 5683 ASTM D5293
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 848 EN ISO 12185
Lobbanáspont °C 250 DIN EN ISO 2592
Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -35 °C-on mPa·s 23.000 ASTM D4684
Noack párolgási veszteség % M/M 5,6 ASTM D5800
Dermedéspont °C -42 DIN ISO 3016

Termék információk: 1L Egységár: N°3 489Ft /L | Br 4 432Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W30
Cikkszám: NYL15891
Br 4 443Ft
Egységár: N°3 498Ft/L | Br 4 443Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 18 db
+
-
4 443Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API SN
JASO MA2 T903:2016

RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 5W-40

Kategória: Motorkerékpár motorolaj
Termékszám: 1171102
Viszkozitás: SAE 5W-40
Olajtípus: Szintetikus, észterkomponenssel
Felhasználás: Motorkerékpár

Specifikációk:

API SN,

Gyártói jóváhagyások:

JASO MA2 T903:2016 (M049RAV173),

Gyártói ajánlások:

Aprilia,
BMW,
Ducati,
Honda,
Kawasaki,
Moto Guzzi,
Suzuki,
Triumph,
Yamaha,

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 5W-40 jövőorientált motorolaj, amelyet kifejezetten négyütemű motorkerékpárokhoz gyártottak. Üzemanyag-takarékos motorműködést biztosít.

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 5W-40 esetében a SAE 5W osztály alacsony viszkozitásának, valamint az alacsony párolgási veszteségnek a biztosítása érdekében stabil és nagy terhelhetőségű motorolajat fejlesztettek ki nagy teljesítményű motorkerékpár-motorokhoz, nedves tengelykapcsolóval és olajkenésű tengelykapcsolóval szerelt kivitelekhez is.

Kiváló hidegindítási viselkedése optimális kenésbiztonságot biztosít a hidegüzemi fázisban.

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 5W-40 megfelel a legújabb, nagy teljesítményű motorgenerációk magas technológiai követelményeinek.


Használati útmutató

A RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 5W-40 nagy teljesítményű, alacsony súrlódású motorolajként alkalmas minden olyan motorkerékpárhoz, ahol SAE 5W-40 viszkozitási osztály előírás.


Jellemzők

  • Magas korrózióvédelem
  • Üzemanyag-megtakarítás a könnyűfutási tulajdonságoknak köszönhetően
  • Kiváló detergens és diszpergens tulajdonságok
  • Megakadályozza a feketeiszap-képződést
  • Hosszú élettartam a magas oxidációs stabilitásnak köszönhetően
  • Kiváló hidegindítási viselkedés
  • Nagyon jó viszkozitás-hőmérséklet viselkedés
  • Alacsony párolgási hajlam
  • Katalizátorokhoz alkalmas

Műszaki termékadatok

Jellemző Tulajdonság Adat Vizsgálati módszer
Szín   világosbarna vizuális
Szulfáthamu % tömeg 0,87 DIN 51575
TBN mg KOH/g 7,6 ASTM D2896
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 13,7 DIN 51659-2
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 83 DIN 51659-2
Viszkozitási index VI   169 DIN ISO 2909
CCS viszkozitás -30 °C-on mPa·s 5937 ASTM D5293
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 848 EN ISO 12185
Lobbanáspont °C 244 DIN EN ISO 2592
Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -35 °C-on mPa·s 28.300 ASTM D4684
Noack párolgási veszteség % M/M 5,8 ASTM D5800
Dermedéspont °C -39 DIN ISO 3016




Termék információk: 1L Egységár: N°3 498Ft /L | Br 4 443Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 5W40
Cikkszám: NYL15692
Br 2 336Ft
Egységár: N°3 678Ft/L | Br 4 672Ft/L
Kiszerelés: 0.5L
Készleten: 34 db
+
-
2 336Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

RAVENOL Motobike Cleaner – Tisztítószer motorkerékpárokhoz

Kategória: Autó- és motorkerékpár-ápolási termékek
Cikkszám: 1360071
Alkalmazás: Motorkerékpár, robogó, quad
Szín: Sárgás, áttetsző


Termékleírás:

A RAVENOL Motobike Cleaner egy sokoldalú, erős hatású tisztítószer, amelyet kifejezetten motorkerékpárok, robogók és quadok külső felületeinek tisztítására fejlesztettek ki. Hatékonyan távolítja el a port, olajat, zsírt, fékport és más makacs szennyeződéseket anélkül, hogy károsítaná az anyagokat vagy az elektromos rendszert.

Ideális választás műanyag burkolatokhoz, motor- és vázelemekhez, textíliákhoz, de még fémfelületekhez is. Használható bőrfelületeken is, de ezek utólagos újrazsírozása szükséges.

Kiemelkedő tisztítóerejének köszönhetően kis mennyiség is elegendő, így rendkívül gazdaságos. A vízhasználat csökkenthető, így a motorkerékpár elektromos rendszere is védettebb.


Használati útmutató:

  1. Fújd a RAVENOL Motobike Cleaner terméket a szennyezett felületre

  2. Hagyd hatni rövid ideig

  3. Öblítsd le vízzel, majd töröld szárazra tiszta kendővel

  4. Erősebb szennyeződésnél ismételd meg, vagy használd mikroszálas kendővel (pl. RAVENOL Autóápolási szett)

Figyelem:

  • Csak nedvességtűrő, színtartó felületeken alkalmazd

  • Ne használd forró felületen vagy tűző napon

  • Bőrön való használat után kötelező az újrazsírozás!


Tulajdonságok:

  • Erőteljes tisztítóhatás

  • Kompatibilis különféle anyagokkal (műanyag, fém, textil)

  • Kíméli az elektromos rendszereket

  • Gazdaságos felhasználás

  • Vízkezelő rendszerekkel kompatibilis, olajleválasztóval használható


Tárolási útmutató:

  • Hűvös, száraz, zárt helyen tárolandó

  • Óvni kell a fagytól, hőtől és közvetlen napfénytől

  • Gyermekektől elzárva tartandó

  • Használat után alapos kézmosás ajánlott


Termék információk: 0.5L Egységár: N°3 678Ft /L | Br 4 672Ft /L Gyártó: RAVENOL
Cikkszám: NYL15708
Br 1 828Ft
Egységár: N°1 439Ft/L | Br 1 828Ft/L
Készleten: 44 db
+
-
1 828Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

RAVENOL Motobike Engine Cleaner Shot – Motortisztító koncentrátum motorolajhoz

Kategória: Adalékanyagok
Cikkszám: 1390402
Kiszerelés: 100 ml
Alkalmazás: Motorkerékpárok 4-ütemű motorjaihoz, váltókhoz, száraz és nedves kuplungos rendszerekhez


A RAVENOL Motobike Engine Cleaner Shot egy rendkívül hatékony, kenőhatással rendelkező tisztítókoncentrátum motorkerékpár motorok belső olajrendszerének megtisztításához – katalizátoros és nem katalizátoros modellekhez egyaránt alkalmas.

Aktív felületaktív anyagai feloldják és eltávolítják a motor belső felületein lerakódott szennyeződéseket, gyantásodást, kokszosodást és olajiszapot, amelyek az olajleeresztés során távoznak a rendszerből.


Használati javaslat

  • Alkalmazási terület: 4-ütemű motorkerékpárok motorjai és váltói, minden ásványi vagy szintetikus alapú motorolajjal kompatibilis

  • Felhasználás módja:

    • A flakon teljes tartalmát a meleg motorolajhoz kell hozzáadni olajcsere előtt

    • Minimum olajszint alá nem csökkenhet a mennyiség

    • Hagyja a motort alapjáraton járni max. 10 percig, majd azonnal cserélje le az olajat és az olajszűrőt

  • Adagolás: Egy flakon (100 ml) egy motorhoz elegendő, gyártótól és motormérettől függetlenül


Főbb előnyök

  • Hatékonyan megtisztítja a teljes olaj- és kenési rendszert

  • Feloldja az olajiszapot, lerakódásokat, gyantát, kokszot

  • Csökkenti az üzemanyag-fogyasztást

  • Javítja a motor teljesítményét

  • Meghosszabbítja a motor és a katalizátor élettartamát

  • Megelőzi a kompresszióveszteséget a dugattyúgyűrűknél

  • Semleges a tömítőanyagokkal szemben


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték Vizsgálati szabvány
Szín sárga Vizuális
Sűrűség 20 °C-on 805,0 kg/m³ EN ISO 12185

Termék információk: Egységár: N°1 439Ft /L | Br 1 828Ft /L Gyártó: RAVENOL
Cikkszám: NYL15707
Br 1 846Ft
Egységár: N°1 453Ft/L | Br 1 846Ft/L
Készleten: 33 db
+
-
1 846Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

RAVENOL Motobike System Cleaner Shot

Kategória: Adalékok
Termék neve: RAVENOL Motobike System Cleaner Shot – Rendszertisztító adalék motorkerékpárokhoz
Kiszerelés: 100 ml
Alkalmazási terület: Motorkerékpár (benzinmotorok)


Leírás

A RAVENOL Motobike System Cleaner Shot egy nagy tisztító- és korrózióvédő hatású üzemanyag-adalék motorkerékpárok számára, amely növeli a motor teljesítményét és üzembiztonságát. A teljes üzemanyagrendszert – a tanktól az égéstérig – hatékonyan megtisztítja, biztosítva az optimális keverékképzést és az alacsony fogyasztást.

Eltávolítja a mikroszkopikus méretű gyantás és lakkszerű lerakódásokat a befecskendező szelepeken és mennyiségelosztókon, és segít ezek pontos működésének fenntartásában. Emellett megköti és semlegesíti a kondenzált savas vizet, megakadályozza a porlasztó jegesedését, valamint védelmet nyújt a teljes üzemanyagrendszer korróziója ellen.


Alkalmazási javaslat

  • 4-ütemű motorkerékpárok üzemanyagrendszeréhez

  • Megelőző karbantartásként minden szerviz alkalmával

  • Megnövekedett üzemanyag-fogyasztás esetén

  • Minden benzinbefecskendezéses motorkerékpárhoz, katalizátorral vagy anélkül

Adagolás:
1 flakon (100 ml) 15–20 liter benzinhez adandó.
Eltérő mennyiség alkalmazása sem jelent problémát a motor működésére nézve.

Az adalékot egyszerűen az üzemanyagtartályba kell tölteni.


Fő jellemzők

  • Növeli a motor teljesítményét, javítja az üzembiztonságot

  • Tisztítja az üzemanyagrendszert a tanktól az égéstérig

  • Korrózió elleni védelem a teljes rendszerben

  • Csökkenti az üzemanyag-fogyasztást és javítja a kipufogógáz értékeket

  • Kenést biztosít a felső hengerterekben

  • Megköti a kondenzvizet

  • Alkalmas katalizátorral szerelt járművekhez is


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték Vizsgálati módszer
Szín Színtelen Vizuális
Sűrűség (20 °C-on) 817,0 kg/m³ EN ISO 12185

Termék információk: Egységár: N°1 453Ft /L | Br 1 846Ft /L Gyártó: RAVENOL
Cikkszám: NYL15892
Br 3 864Ft
Egységár: N°3 042Ft/L | Br 3 864Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 12 db
+
-
3 864Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

API GL-4

RAVENOL MOTOGEAR SAE 10W-30 GL-4

Kategória: Hajtóműolaj kézi sebességváltókhoz és hajtott tengelyekhez
Termékszám: 1250100
Viszkozitás: SAE 10W-30
Olajtípus: Félszintetikus
Felhasználás: Motorkerékpár

Specifikációk:

API GL-4,
SAE 10W-30,

Gyártói ajánlások:

Yamaha,

A RAVENOL MOTOGEAR SAE 10W-30 GL-4 félszintetikus, speciális többfokozatú hajtóműolaj, amelyet kifejezetten külön sebességváltó-kenéssel rendelkező, léghűtéses és vízhűtéses két- és négyütemű motorokhoz fejlesztettek ki.

A RAVENOL MOTOGEAR SAE 10W-30 GL-4 kiváló kenőfilm-tapadással, kiváló tisztítóhatással és magas öregedésállósággal rendelkezik.

A RAVENOL MOTOGEAR SAE 10W-30 GL-4 pontos és lágy sebességváltást tesz lehetővé. Megakadályozza a tengelykapcsoló megcsúszását.

A RAVENOL MOTOGEAR SAE 10W-30 GL-4 nagy terhelhetőségű kenőfilmet képez, amely minden üzemi körülmény között hatékony.


Használati útmutató

A RAVENOL MOTOGEAR SAE 10W-30 GL-4 egész éves használatra készült minden modern japán gyártású motorkerékpárban, például Yamaha motorkerékpárokban.


Jellemzők

  • Gyors motorkenés minden üzemi hőmérsékleten
  • Nagy terhelhetőségű kenőfilm minden üzemi körülmény között
  • Pontos, lágy sebességváltás, tengelykapcsoló-megcsúszás nélkül
  • Megbízhatóság a kiváló kenőfilm-tapadásnak, rendkívüli tisztítóképességnek és kiemelkedő öregedésállóságnak köszönhetően
  • Semleges viselkedés tömítőanyagokkal szemben

Műszaki termékadatok

Jellemző Tulajdonság Adat Vizsgálati módszer
Szín   sárgásbarna vizuális
Szulfáthamu % tömeg 0,76 DIN 51575
TBN mg KOH/g 7,4 ASTM D2896
Viszkozitás 100 °C-on mm²/s 10,3 DIN 51659-2
Viszkozitás 40 °C-on mm²/s 63,6 DIN 51659-2
Viszkozitási index VI   150 DIN ISO 2909
CCS viszkozitás -25 °C-on mPa·s 4830 ASTM D5293
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 858,0 EN ISO 12185
Lobbanáspont °C 230 DIN EN ISO 2592
HTHS viszkozitás 150 °C-on mPa·s 3,11 ASTM D5481
Alacsony hőmérsékleti pumpálási viszkozitás (MRV) -30 °C-on mPa·s 12.300 ASTM D4684
Noack párolgási veszteség % M/M 9,9 ASTM D5800
Dermedéspont °C -33 DIN ISO 3016

Termék információk: 1L Egységár: N°3 042Ft /L | Br 3 864Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 10W30
Cikkszám: NYL15519
Br 5 923Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°4 663Ft/L | Br 5 923Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
5 923Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 5 923Ft Br. 5 668Ft / db Br. 68 006Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 3 059Ft)
+
-
68 006Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API GL-4
API GL-5
DTFR 13B150 (MB 235.4)
Fiat 9.55550-MZ1
Fiat 9.55550-MZ3
GM 1940182
GM 93740319
Hyundai 04300-00110
Hyundai 04300-00140
Hyundai 08950-00020-A
Hyundai 08950-00020-B
MB 235.4 (A 001 989 14 03)
MTF BOT 0063 für F35/MU3 5-speed SAAB/GM/Opel
MTF BOT 402
Nissan 999MP-MTF00P
Nissan KE91699931
Nissan KE91699942
Nissan KLD26-75802
Opel/GM B0402071
Toyota 08885-02606
Toyota 08885-81060
VW G 052 513

RAVENOL MTF-1 SAE 75W-85

Kategória: Kézi sebességváltó és hajtáslánc olajok
Termékkód: 1221102
Viszkozitás: SAE 75W-85
Specifikációk: API GL-4, API GL-5
Olaj típusa: Teljesen szintetikus (PAO alapú)
Ajánlások:
DTFR 13B150 (MB 235.4), Fiat 9.55550-MZ1, GM 1940182, GM 93740319, Hyundai 04300-00110 / 00140 / 08950-00020-A/B, MB 235.4 (A 001 989 14 03), Mitsubishi 3717610, MTF BOT 0063 (SAAB/GM/Opel F35/MU3 5 fokozatú váltóhoz), MTF BOT 402, Nissan (999MP-MTF00P, KE91699931, KE91699942, KLD26-75802), Opel/GM B0402071, Toyota (08885-02606, 08885-81060), VW G 052 513
Alkalmazás: Személygépjárművek


Termékleírás

A RAVENOL MTF-1 SAE 75W-85 egy teljesen szintetikus, alacsony viszkozitású hajtóműolaj kézi sebességváltókhoz, osztóművekhez és differenciálművekhez. A termék kiváló minőségű, gondosan kiválasztott bázisolajokra és speciálisan hangolt adalékcsomagra épül, ami messze meghaladja a mai járművek elvárásait.

Kifejezetten ajánlott intenzív mechanikai és hőterhelés alatt működő hajtóművekhez, hosszabb csereintervallumokkal is.


Tulajdonságok

  • Kiváló hőstabilitás

  • Kiemelkedő védelem korrózió, rozsdásodás és habosodás ellen

  • Alacsony dermedéspont (-42 °C)

  • Kiváló nyomásállóság (EP-tulajdonságok)

  • Simább váltás alacsony hőmérsékleten is

  • Hosszabb olajcsere-intervallum

  • Üzemanyag-megtakarítás


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték Módszer
Sűrűség 20 °C-on 855,0 kg/m³ EN ISO 12185
Szín piros Vizuális
Brookfield-viszkozitás –40 °C-on 38.800 mPa·s ASTM D2983
Dermedéspont –42 °C DIN ISO 3016
Rézlap-vizsgálat 121 °C-on 1b ASTM D130

Termék információk: 1L Egységár: N°4 663Ft /L | Br 5 923Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 75W85
Cikkszám: NYL15635
Br 24 072Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°4 739Ft/L | Br 6 018Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 10 db
+
-
24 072Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 24 072Ft Br. 22 547Ft / db Br. 90 186Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 6 102Ft)
+
-
90 186Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
API GL-4
API GL-5
DTFR 13B150 (MB 235.4)
Fiat 9.55550-MZ1
Fiat 9.55550-MZ3
GM 1940182
GM 93740319
Hyundai 04300-00110
Hyundai 04300-00140
Hyundai 08950-00020-A
Hyundai 08950-00020-B
MB 235.4 (A 001 989 14 03)
MTF BOT 0063 für F35/MU3 5-speed SAAB/GM/Opel
MTF BOT 402
Nissan 999MP-MTF00P
Nissan KE91699931
Nissan KE91699942
Nissan KLD26-75802
Opel/GM B0402071
Toyota 08885-02606
Toyota 08885-81060
VW G 052 513

RAVENOL MTF-1 SAE 75W-85

Kategória: Kézi sebességváltó és hajtáslánc olajok
Termékkód: 1221102
Viszkozitás: SAE 75W-85
Specifikációk: API GL-4, API GL-5
Olaj típusa: Teljesen szintetikus (PAO alapú)
Ajánlások:
DTFR 13B150 (MB 235.4), Fiat 9.55550-MZ1, GM 1940182, GM 93740319, Hyundai 04300-00110 / 00140 / 08950-00020-A/B, MB 235.4 (A 001 989 14 03), Mitsubishi 3717610, MTF BOT 0063 (SAAB/GM/Opel F35/MU3 5 fokozatú váltóhoz), MTF BOT 402, Nissan (999MP-MTF00P, KE91699931, KE91699942, KLD26-75802), Opel/GM B0402071, Toyota (08885-02606, 08885-81060), VW G 052 513
Alkalmazás: Személygépjárművek


Termékleírás

A RAVENOL MTF-1 SAE 75W-85 egy teljesen szintetikus, alacsony viszkozitású hajtóműolaj kézi sebességváltókhoz, osztóművekhez és differenciálművekhez. A termék kiváló minőségű, gondosan kiválasztott bázisolajokra és speciálisan hangolt adalékcsomagra épül, ami messze meghaladja a mai járművek elvárásait.

Kifejezetten ajánlott intenzív mechanikai és hőterhelés alatt működő hajtóművekhez, hosszabb csereintervallumokkal is.


Tulajdonságok

  • Kiváló hőstabilitás

  • Kiemelkedő védelem korrózió, rozsdásodás és habosodás ellen

  • Alacsony dermedéspont (-42 °C)

  • Kiváló nyomásállóság (EP-tulajdonságok)

  • Simább váltás alacsony hőmérsékleten is

  • Hosszabb olajcsere-intervallum

  • Üzemanyag-megtakarítás


Műszaki adatok

Tulajdonság Érték Módszer
Sűrűség 20 °C-on 855,0 kg/m³ EN ISO 12185
Szín piros Vizuális
Brookfield-viszkozitás –40 °C-on 38.800 mPa·s ASTM D2983
Dermedéspont –42 °C DIN ISO 3016
Rézlap-vizsgálat 121 °C-on 1b ASTM D130

Termék információk: 4L Egységár: N°4 739Ft /L | Br 6 018Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 75W85
Cikkszám: NYL15563
Br 5 842Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°4 600Ft/L | Br 5 842Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
5 842Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 5 842Ft Br. 5 523Ft / db Br. 66 269Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 3 836Ft)
+
-
66 269Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

AC Delco 10-403
Audi G052532
Audi G055532
BMW 23001434404 MTF-LT-1
BMW 23007533513 MTF-LT-2
BMW 83220309031 MTF-LT-1
Fiat 14621616
Fiat 9.55550-MZ2
Fiat F178.B06
Ford 1382914
Ford 1547953
Ford WSS-M2C200-C3
Ford WSS-M2C200-D2
GM 1940711
GM 88861800
GM 88861801
Honda 08261-99964 Genuine MTF Fluid
Honda 08798-9031 MTF-7289
Hyundai 02200-00130 TOD
Land Rover STC 9157
Land Rover STC 9158
Land Rover TYK500030
MB 235.10 (A 001 989 26 03)
MG und Mini Cooper
MTF-94 Fluid für Land Rover
Mitsubishi 3005401
Mitsubishi MZ312644
Nissan 999MP-MTF20P
Nissan KE91699932R
PSA B71 2330
Peugeot 9730A2
Subaru K0321-F0090
Toyota 08885-00705
Toyota MTF 97309
Toyota MTF ETL8997B
Toyota MTF XT4447 M+
VOLVO 1161681
VOLVO 1161745
VW/Audi G 052 911 A2
VW/Audi G 055 538 A2 für ZF 6S450 Amarok 0C6

RAVENOL MTF-2 SAE 75W-80 – Teljesen szintetikus, alacsony viszkozitású váltóolaj modern kéziváltókhoz

Viszkozitás: SAE 75W-80

Specifikáció: API GL-4, API MT-1

Olaj típusa: Teljesen szintetikus (PAO alapú)

Alkalmazás: Személygépkocsi kéziváltókhoz


Ajánlások (OEM-kompatibilitás):

  • Audi / VW / Skoda / Seat: G052532, G055532, G052911 A2, G055538 A2 (pl. ZF 6S450 Amarok 0C6)

  • BMW: 23001434404 MTF-LT-1, 23007533513 MTF-LT-2, 83220309031 MTF-LT-1

  • Ford: WSS-M2C200-C3, WSS-M2C200-D2, 1382914, 1547953

  • GM / Opel: 1940711, 88861800, 88861801, AC Delco 10-403

  • Fiat: 14621616, 9.55550-MZ2, F178.B06

  • Honda / Acura: 08261-99964, 08798-9031 (MTF-7289)

  • Hyundai / Kia: 02200-00130 TOD

  • Land Rover: STC 9157, STC 9158, TYK500030, MTF-94

  • Mercedes-Benz: MB 235.10 (A 001 989 26 03)

  • Mitsubishi: 3005401, MZ312644

  • Nissan: 999MP-MTF20P, KE91699932R

  • Peugeot / Citroën (PSA): 9730A2, PSA B71 2330

  • Subaru: K0321-F0090

  • Toyota / Lexus: 08885-00705, MTF 97309, ETL8997B, XT4447 M+

  • Volvo: 1161681, 1161745

  • MG, Mini Cooper: MTF-94 Fluid


Termékleírás:

A RAVENOL MTF-2 SAE 75W-80 egy PAO alapú, teljesen szintetikus kéziváltó olaj, amelyet alacsony viszkozitás és kiváló hő- és nyírásállóság jellemez. Speciálisan kiválasztott bázisolajokra és fejlett adalékcsomagra épül, amely túlteljesíti a modern kéziváltók követelményeit, még meghosszabbított olajcsere-periódus esetén is.


Főbb jellemzők:

  • Nagy nyomásállóságú kenőfilm még magas hőmérsékleten és terhelés mellett

  • Kiemelkedő nyírás- és hőállóság

  • Kiváló viszkozitás-hőmérséklet viselkedés

  • Magas oxidációs stabilitás – lassabb elöregedés

  • Kiváló kopásvédelem, erős EP (Extreme Pressure) tulajdonságok

  • Alacsony habzás még nagy fordulatszámnál is

  • Könnyű kapcsolhatóság hidegben is, rendkívül alacsony dermedéspont

  • Meghosszabbított váltóélettartam


Alkalmazási javaslat:

A RAVENOL MTF-2 SAE 75W-80 különösen ajánlott:

  • Modern kéziváltókhoz szinkronizált vagy nem szinkronizált kivitelben

  • Kiemelten terhelt váltókhoz személyautókban

  • OEM előírás alapján kiválasztott típusokhoz – lásd a fent felsorolt márkák és cikkszámok szerint

Tulajdonság Mértékegység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 847,5 EN ISO 12185
Szín - sárgásbarna Vizuális
Kinematikus viszkozitás 100 °C-on mm²/s 9,1 DIN 51562-1
Kinematikus viszkozitás 40 °C-on mm²/s 50,8 DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) - 163 DIN ISO 2909
Brookfield viszkozitás -40 °C-on mPa·s 21900 ASTM D2983
Dermedéspont °C -51 DIN ISO 3016
Lobbanáspont °C 248 DIN EN ISO 2592
Rézcsík korróziós teszt 121 °C-on - 1b ASTM D130

Termék információk: 1L Egységár: N°4 600Ft /L | Br 5 842Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 75W80
Cikkszám: NYL15650
Br 21 720Ft
Egységár: N°4 276Ft/L | Br 5 430Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 17 db
+
-
21 720Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

AC Delco 10-403
Audi G052532
Audi G055532
BMW 23001434404 MTF-LT-1
BMW 23007533513 MTF-LT-2
BMW 83220309031 MTF-LT-1
Fiat 14621616
Fiat 9.55550-MZ2
Fiat F178.B06
Ford 1382914
Ford 1547953
Ford WSS-M2C200-C3
Ford WSS-M2C200-D2
GM 1940711
GM 88861800
GM 88861801
Honda 08261-99964 Genuine MTF Fluid
Honda 08798-9031 MTF-7289
Hyundai 02200-00130 TOD
Land Rover STC 9157
Land Rover STC 9158
Land Rover TYK500030
MB 235.10 (A 001 989 26 03)
MG und Mini Cooper
MTF-94 Fluid für Land Rover
Mitsubishi 3005401
Mitsubishi MZ312644
Nissan 999MP-MTF20P
Nissan KE91699932R
PSA B71 2330
Peugeot 9730A2
Subaru K0321-F0090
Toyota 08885-00705
Toyota MTF 97309
Toyota MTF ETL8997B
Toyota MTF XT4447 M+
VOLVO 1161681
VOLVO 1161745
VW/Audi G 052 911 A2
VW/Audi G 055 538 A2 für ZF 6S450 Amarok 0C6

RAVENOL MTF-2 SAE 75W-80 – Teljesen szintetikus, alacsony viszkozitású váltóolaj modern kéziváltókhoz

Viszkozitás: SAE 75W-80

Specifikáció: API GL-4, API MT-1

Olaj típusa: Teljesen szintetikus (PAO alapú)

Alkalmazás: Személygépkocsi kéziváltókhoz


Ajánlások (OEM-kompatibilitás):

  • Audi / VW / Skoda / Seat: G052532, G055532, G052911 A2, G055538 A2 (pl. ZF 6S450 Amarok 0C6)

  • BMW: 23001434404 MTF-LT-1, 23007533513 MTF-LT-2, 83220309031 MTF-LT-1

  • Ford: WSS-M2C200-C3, WSS-M2C200-D2, 1382914, 1547953

  • GM / Opel: 1940711, 88861800, 88861801, AC Delco 10-403

  • Fiat: 14621616, 9.55550-MZ2, F178.B06

  • Honda / Acura: 08261-99964, 08798-9031 (MTF-7289)

  • Hyundai / Kia: 02200-00130 TOD

  • Land Rover: STC 9157, STC 9158, TYK500030, MTF-94

  • Mercedes-Benz: MB 235.10 (A 001 989 26 03)

  • Mitsubishi: 3005401, MZ312644

  • Nissan: 999MP-MTF20P, KE91699932R

  • Peugeot / Citroën (PSA): 9730A2, PSA B71 2330

  • Subaru: K0321-F0090

  • Toyota / Lexus: 08885-00705, MTF 97309, ETL8997B, XT4447 M+

  • Volvo: 1161681, 1161745

  • MG, Mini Cooper: MTF-94 Fluid


Termékleírás:

A RAVENOL MTF-2 SAE 75W-80 egy PAO alapú, teljesen szintetikus kéziváltó olaj, amelyet alacsony viszkozitás és kiváló hő- és nyírásállóság jellemez. Speciálisan kiválasztott bázisolajokra és fejlett adalékcsomagra épül, amely túlteljesíti a modern kéziváltók követelményeit, még meghosszabbított olajcsere-periódus esetén is.


Főbb jellemzők:

  • Nagy nyomásállóságú kenőfilm még magas hőmérsékleten és terhelés mellett

  • Kiemelkedő nyírás- és hőállóság

  • Kiváló viszkozitás-hőmérséklet viselkedés

  • Magas oxidációs stabilitás – lassabb elöregedés

  • Kiváló kopásvédelem, erős EP (Extreme Pressure) tulajdonságok

  • Alacsony habzás még nagy fordulatszámnál is

  • Könnyű kapcsolhatóság hidegben is, rendkívül alacsony dermedéspont

  • Meghosszabbított váltóélettartam


Alkalmazási javaslat:

A RAVENOL MTF-2 SAE 75W-80 különösen ajánlott:

  • Modern kéziváltókhoz szinkronizált vagy nem szinkronizált kivitelben

  • Kiemelten terhelt váltókhoz személyautókban

  • OEM előírás alapján kiválasztott típusokhoz – lásd a fent felsorolt márkák és cikkszámok szerint

Tulajdonság Mértékegység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 847,5 EN ISO 12185
Szín - sárgásbarna Vizuális
Kinematikus viszkozitás 100 °C-on mm²/s 9,1 DIN 51562-1
Kinematikus viszkozitás 40 °C-on mm²/s 50,8 DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) - 163 DIN ISO 2909
Brookfield viszkozitás -40 °C-on mPa·s 21900 ASTM D2983
Dermedéspont °C -51 DIN ISO 3016
Lobbanáspont °C 248 DIN EN ISO 2592
Rézcsík korróziós teszt 121 °C-on - 1b ASTM D130

Termék információk: 4L Egységár: N°4 276Ft /L | Br 5 430Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 75W80
Cikkszám: NYL15648
Br 83 974Ft
Egységár: N°3 307Ft/L | Br 4 199Ft/L
Kiszerelés: 20L
Készleten: 2 db
+
-
83 974Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

AC Delco 10-403
Audi G052532
Audi G055532
BMW 23001434404 MTF-LT-1
BMW 23007533513 MTF-LT-2
BMW 83220309031 MTF-LT-1
Fiat 14621616
Fiat 9.55550-MZ2
Fiat F178.B06
Ford 1382914
Ford 1547953
Ford WSS-M2C200-C3
Ford WSS-M2C200-D2
GM 1940711
GM 88861800
GM 88861801
Honda 08261-99964 Genuine MTF Fluid
Honda 08798-9031 MTF-7289
Hyundai 02200-00130 TOD
Land Rover STC 9157
Land Rover STC 9158
Land Rover TYK500030
MB 235.10 (A 001 989 26 03)
MG und Mini Cooper
MTF-94 Fluid für Land Rover
Mitsubishi 3005401
Mitsubishi MZ312644
Nissan 999MP-MTF20P
Nissan KE91699932R
PSA B71 2330
Peugeot 9730A2
Subaru K0321-F0090
Toyota 08885-00705
Toyota MTF 97309
Toyota MTF ETL8997B
Toyota MTF XT4447 M+
VOLVO 1161681
VOLVO 1161745
VW/Audi G 052 911 A2
VW/Audi G 055 538 A2 für ZF 6S450 Amarok 0C6

RAVENOL MTF-2 SAE 75W-80 – Teljesen szintetikus, alacsony viszkozitású váltóolaj modern kéziváltókhoz

Viszkozitás: SAE 75W-80

Specifikáció: API GL-4, API MT-1

Olaj típusa: Teljesen szintetikus (PAO alapú)

Alkalmazás: Személygépkocsi kéziváltókhoz


Ajánlások (OEM-kompatibilitás):

  • Audi / VW / Skoda / Seat: G052532, G055532, G052911 A2, G055538 A2 (pl. ZF 6S450 Amarok 0C6)

  • BMW: 23001434404 MTF-LT-1, 23007533513 MTF-LT-2, 83220309031 MTF-LT-1

  • Ford: WSS-M2C200-C3, WSS-M2C200-D2, 1382914, 1547953

  • GM / Opel: 1940711, 88861800, 88861801, AC Delco 10-403

  • Fiat: 14621616, 9.55550-MZ2, F178.B06

  • Honda / Acura: 08261-99964, 08798-9031 (MTF-7289)

  • Hyundai / Kia: 02200-00130 TOD

  • Land Rover: STC 9157, STC 9158, TYK500030, MTF-94

  • Mercedes-Benz: MB 235.10 (A 001 989 26 03)

  • Mitsubishi: 3005401, MZ312644

  • Nissan: 999MP-MTF20P, KE91699932R

  • Peugeot / Citroën (PSA): 9730A2, PSA B71 2330

  • Subaru: K0321-F0090

  • Toyota / Lexus: 08885-00705, MTF 97309, ETL8997B, XT4447 M+

  • Volvo: 1161681, 1161745

  • MG, Mini Cooper: MTF-94 Fluid


Termékleírás:

A RAVENOL MTF-2 SAE 75W-80 egy PAO alapú, teljesen szintetikus kéziváltó olaj, amelyet alacsony viszkozitás és kiváló hő- és nyírásállóság jellemez. Speciálisan kiválasztott bázisolajokra és fejlett adalékcsomagra épül, amely túlteljesíti a modern kéziváltók követelményeit, még meghosszabbított olajcsere-periódus esetén is.


Főbb jellemzők:

  • Nagy nyomásállóságú kenőfilm még magas hőmérsékleten és terhelés mellett

  • Kiemelkedő nyírás- és hőállóság

  • Kiváló viszkozitás-hőmérséklet viselkedés

  • Magas oxidációs stabilitás – lassabb elöregedés

  • Kiváló kopásvédelem, erős EP (Extreme Pressure) tulajdonságok

  • Alacsony habzás még nagy fordulatszámnál is

  • Könnyű kapcsolhatóság hidegben is, rendkívül alacsony dermedéspont

  • Meghosszabbított váltóélettartam


Alkalmazási javaslat:

A RAVENOL MTF-2 SAE 75W-80 különösen ajánlott:

  • Modern kéziváltókhoz szinkronizált vagy nem szinkronizált kivitelben

  • Kiemelten terhelt váltókhoz személyautókban

  • OEM előírás alapján kiválasztott típusokhoz – lásd a fent felsorolt márkák és cikkszámok szerint

Tulajdonság Mértékegység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 847,5 EN ISO 12185
Szín - sárgásbarna Vizuális
Kinematikus viszkozitás 100 °C-on mm²/s 9,1 DIN 51562-1
Kinematikus viszkozitás 40 °C-on mm²/s 50,8 DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) - 163 DIN ISO 2909
Brookfield viszkozitás -40 °C-on mPa·s 21900 ASTM D2983
Dermedéspont °C -51 DIN ISO 3016
Lobbanáspont °C 248 DIN EN ISO 2592
Rézcsík korróziós teszt 121 °C-on - 1b ASTM D130

Termék információk: 20L Egységár: N°3 307Ft /L | Br 4 199Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 75W80
Cikkszám: NYL15545
Br 5 346Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°4 209Ft/L | Br 5 346Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 50+ db
+
-
5 346Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 5 346Ft Br. 5 119Ft / db Br. 61 423Ft / 1 karton12 db/karton (Megtakarítás. 2 723Ft)
+
-
61 423Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

AC Delco 10-4037
BMW 23007533818 MTF-LT-3
BMW 83220396706 MTF-LT-3
BMW 83227533818 MTF-LT-3
BOT 303
BOT 350 M3
Fiat 9.55550-MZ6
Ford WSS-M2C200-D2
Ford WSS-M2C200-D3
Ford WSS-M2C200-E1
GM 19259104
GM 19259105
GM 1940004
JWS 2271
MB 235.10
Mercedes A 001 989 840 309
Opel B0402167
PSA 9730A8
PSA B71 2310
PSA B71 2316
PSA B71 2317
Suzuki 99000-22B27-036
Toyota 08885-81001
Toyota 08885-81081
VW/Audi G 060 726 A2
VW G 009 317 A2
VW G 052 171 A2
VW G 052 512 A2
VW G 052 527 A2
VW G 055 512 A2
VW G 055 532 A2
VW G 070 726 A2
VW G F53 061 M2

RAVENOL MTF-3 SAE 75W – Teljesen szintetikus, alacsony viszkozitású váltóolaj speciális kéziváltókhoz

Specifikáció: API GL-4

Olaj típusa: Teljesen szintetikus

Alkalmazás: Személygépkocsik kézi sebességváltóihoz


Ajánlott (OEM-megfelelés):

  • BMW: MTF-LT-3 – 23007533818, 83220396706, 83227533818

  • Ford: WSS-M2C200-D2 / D3 / E1

  • GM / Opel / AC Delco: GM 19259104 / 19259105 / 1940004, AC Delco 10-4037, Opel B0402167

  • Mercedes-Benz: MB 235.10, A 001 989 840 309

  • VW / Audi / Seat / Skoda: G 009 317 A2, G 052 171 A2, G 052 512 A2, G 052 527 A2, G 055 512 A2, G 055 532 A2, G 060 726 A2, G 070 726 A2, G F53 061 M2

  • Fiat / PSA: Fiat 9.55550-MZ6, PSA B71 2310, 2316, 2317, 9730A8

  • Toyota: 08885-81001, 08885-81081

  • Suzuki: 99000-22B27-036

  • JWS 2271, BOT 303, BOT 350 M3


Termékleírás:

A RAVENOL MTF-3 SAE 75W egy teljesen szintetikus, alacsony viszkozitású váltóolaj, amelyet speciálisan kézi sebességváltókhoz fejlesztettek ki. Magas minőségű alapolajok és precízen összehangolt adalékcsomag alkotja, amely túlteljesíti a modern kéziváltókra vonatkozó elvárásokat.

Kiválóan alkalmazható olyan esetekben, ahol mechanikai és hőterhelés is jelentős, beleértve a meghosszabbított olajcsere-intervallumokat is.


Főbb jellemzők:

  • Magas nyomáson is stabil kenőfilm, még extrém olajhőmérsékleten is

  • Kiváló nyírásállóság és termikus stabilitás

  • Kitűnő viszkozitás-hőmérséklet viselkedés

  • Magas oxidációállóság – lassú öregedés

  • Kiemelkedő kopásvédelem és EP (Extreme Pressure) tulajdonságok

  • Alacsony habzási hajlam még magas fordulatszámon is

  • Könnyű kapcsolhatóság hideg időben is – rendkívül alacsony dermedéspont

  • Hosszú élettartam, akár meghosszabbított csereperiódusra is alkalmas

Tulajdonság Mértékegység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 840 EN ISO 12185
Szín - sárga Vizuális
Kinematikus viszkozitás 100 °C-on mm²/s 7,4 DIN 51562-1
Kinematikus viszkozitás 40 °C-on mm²/s 35,1 DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) - 184 DIN ISO 2909
Brookfield viszkozitás -40 °C-on mPa·s 8800 ASTM D2983
Dermedéspont °C -48 DIN ISO 3016
Lobbanáspont °C 216 DIN EN ISO 2592
Rézcsík korróziós teszt 121 °C-on - 1b ASTM D130

Termék információk: 1L Egységár: N°4 209Ft /L | Br 5 346Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 75W
Cikkszám: NYL15630
Br 20 741Ft / db  | 
megnézem a kartonos árát is
Egységár: N°4 083Ft/L | Br 5 186Ft/L
Kiszerelés: 4L
Készleten: 13 db
+
-
20 741Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Kartonos árak:
Br. 20 741Ft Br. 18 649Ft / db Br. 74 595Ft / 1 karton4 db/karton (Megtakarítás. 8 367Ft)
+
-
74 595Ft
Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

AC Delco 10-4037
BMW 23007533818 MTF-LT-3
BMW 83220396706 MTF-LT-3
BMW 83227533818 MTF-LT-3
BOT 303
BOT 350 M3
Fiat 9.55550-MZ6
Ford WSS-M2C200-D2
Ford WSS-M2C200-D3
Ford WSS-M2C200-E1
GM 19259104
GM 19259105
GM 1940004
JWS 2271
MB 235.10
Mercedes A 001 989 840 309
Opel B0402167
PSA 9730A8
PSA B71 2310
PSA B71 2316
PSA B71 2317
Suzuki 99000-22B27-036
Toyota 08885-81001
Toyota 08885-81081
VW/Audi G 060 726 A2
VW G 009 317 A2
VW G 052 171 A2
VW G 052 512 A2
VW G 052 527 A2
VW G 055 512 A2
VW G 055 532 A2
VW G 070 726 A2
VW G F53 061 M2

RAVENOL MTF-3 SAE 75W – Teljesen szintetikus, alacsony viszkozitású váltóolaj speciális kéziváltókhoz

Specifikáció: API GL-4

Olaj típusa: Teljesen szintetikus

Alkalmazás: Személygépkocsik kézi sebességváltóihoz


Ajánlott (OEM-megfelelés):

  • BMW: MTF-LT-3 – 23007533818, 83220396706, 83227533818

  • Ford: WSS-M2C200-D2 / D3 / E1

  • GM / Opel / AC Delco: GM 19259104 / 19259105 / 1940004, AC Delco 10-4037, Opel B0402167

  • Mercedes-Benz: MB 235.10, A 001 989 840 309

  • VW / Audi / Seat / Skoda: G 009 317 A2, G 052 171 A2, G 052 512 A2, G 052 527 A2, G 055 512 A2, G 055 532 A2, G 060 726 A2, G 070 726 A2, G F53 061 M2

  • Fiat / PSA: Fiat 9.55550-MZ6, PSA B71 2310, 2316, 2317, 9730A8

  • Toyota: 08885-81001, 08885-81081

  • Suzuki: 99000-22B27-036

  • JWS 2271, BOT 303, BOT 350 M3


Termékleírás:

A RAVENOL MTF-3 SAE 75W egy teljesen szintetikus, alacsony viszkozitású váltóolaj, amelyet speciálisan kézi sebességváltókhoz fejlesztettek ki. Magas minőségű alapolajok és precízen összehangolt adalékcsomag alkotja, amely túlteljesíti a modern kéziváltókra vonatkozó elvárásokat.

Kiválóan alkalmazható olyan esetekben, ahol mechanikai és hőterhelés is jelentős, beleértve a meghosszabbított olajcsere-intervallumokat is.


Főbb jellemzők:

  • Magas nyomáson is stabil kenőfilm, még extrém olajhőmérsékleten is

  • Kiváló nyírásállóság és termikus stabilitás

  • Kitűnő viszkozitás-hőmérséklet viselkedés

  • Magas oxidációállóság – lassú öregedés

  • Kiemelkedő kopásvédelem és EP (Extreme Pressure) tulajdonságok

  • Alacsony habzási hajlam még magas fordulatszámon is

  • Könnyű kapcsolhatóság hideg időben is – rendkívül alacsony dermedéspont

  • Hosszú élettartam, akár meghosszabbított csereperiódusra is alkalmas

Tulajdonság Mértékegység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 840 EN ISO 12185
Szín - sárga Vizuális
Kinematikus viszkozitás 100 °C-on mm²/s 7,4 DIN 51562-1
Kinematikus viszkozitás 40 °C-on mm²/s 35,1 DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) - 184 DIN ISO 2909
Brookfield viszkozitás -40 °C-on mPa·s 8800 ASTM D2983
Dermedéspont °C -48 DIN ISO 3016
Lobbanáspont °C 216 DIN EN ISO 2592
Rézcsík korróziós teszt 121 °C-on - 1b ASTM D130

Termék információk: 4L Egységár: N°4 083Ft /L | Br 5 186Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 75W
Cikkszám: NYL15647
Br 97 093Ft
Egységár: N°3 823Ft/L | Br 4 855Ft/L
Kiszerelés: 20L
Készleten: 3 db
+
-
97 093Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:

AC Delco 10-4037
BMW 23007533818 MTF-LT-3
BMW 83220396706 MTF-LT-3
BMW 83227533818 MTF-LT-3
BOT 303
BOT 350 M3
Fiat 9.55550-MZ6
Ford WSS-M2C200-D2
Ford WSS-M2C200-D3
Ford WSS-M2C200-E1
GM 19259104
GM 19259105
GM 1940004
JWS 2271
MB 235.10
Mercedes A 001 989 840 309
Opel B0402167
PSA 9730A8
PSA B71 2310
PSA B71 2316
PSA B71 2317
Suzuki 99000-22B27-036
Toyota 08885-81001
Toyota 08885-81081
VW/Audi G 060 726 A2
VW G 009 317 A2
VW G 052 171 A2
VW G 052 512 A2
VW G 052 527 A2
VW G 055 512 A2
VW G 055 532 A2
VW G 070 726 A2
VW G F53 061 M2

RAVENOL MTF-3 SAE 75W – Teljesen szintetikus, alacsony viszkozitású váltóolaj speciális kéziváltókhoz

Specifikáció: API GL-4

Olaj típusa: Teljesen szintetikus

Alkalmazás: Személygépkocsik kézi sebességváltóihoz


Ajánlott (OEM-megfelelés):

  • BMW: MTF-LT-3 – 23007533818, 83220396706, 83227533818

  • Ford: WSS-M2C200-D2 / D3 / E1

  • GM / Opel / AC Delco: GM 19259104 / 19259105 / 1940004, AC Delco 10-4037, Opel B0402167

  • Mercedes-Benz: MB 235.10, A 001 989 840 309

  • VW / Audi / Seat / Skoda: G 009 317 A2, G 052 171 A2, G 052 512 A2, G 052 527 A2, G 055 512 A2, G 055 532 A2, G 060 726 A2, G 070 726 A2, G F53 061 M2

  • Fiat / PSA: Fiat 9.55550-MZ6, PSA B71 2310, 2316, 2317, 9730A8

  • Toyota: 08885-81001, 08885-81081

  • Suzuki: 99000-22B27-036

  • JWS 2271, BOT 303, BOT 350 M3


Termékleírás:

A RAVENOL MTF-3 SAE 75W egy teljesen szintetikus, alacsony viszkozitású váltóolaj, amelyet speciálisan kézi sebességváltókhoz fejlesztettek ki. Magas minőségű alapolajok és precízen összehangolt adalékcsomag alkotja, amely túlteljesíti a modern kéziváltókra vonatkozó elvárásokat.

Kiválóan alkalmazható olyan esetekben, ahol mechanikai és hőterhelés is jelentős, beleértve a meghosszabbított olajcsere-intervallumokat is.


Főbb jellemzők:

  • Magas nyomáson is stabil kenőfilm, még extrém olajhőmérsékleten is

  • Kiváló nyírásállóság és termikus stabilitás

  • Kitűnő viszkozitás-hőmérséklet viselkedés

  • Magas oxidációállóság – lassú öregedés

  • Kiemelkedő kopásvédelem és EP (Extreme Pressure) tulajdonságok

  • Alacsony habzási hajlam még magas fordulatszámon is

  • Könnyű kapcsolhatóság hideg időben is – rendkívül alacsony dermedéspont

  • Hosszú élettartam, akár meghosszabbított csereperiódusra is alkalmas

Tulajdonság Mértékegység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 840 EN ISO 12185
Szín - sárga Vizuális
Kinematikus viszkozitás 100 °C-on mm²/s 7,4 DIN 51562-1
Kinematikus viszkozitás 40 °C-on mm²/s 35,1 DIN 51562-1
Viszkozitási index (VI) - 184 DIN ISO 2909
Brookfield viszkozitás -40 °C-on mPa·s 8800 ASTM D2983
Dermedéspont °C -48 DIN ISO 3016
Lobbanáspont °C 216 DIN EN ISO 2592
Rézcsík korróziós teszt 121 °C-on - 1b ASTM D130

Termék információk: 20L Egységár: N°3 823Ft /L | Br 4 855Ft /L Gyártó: RAVENOL Viszkozitás: 75W
Cikkszám: NYL15725
Br 4 118Ft
Egységár: N°3 242Ft/L | Br 4 118Ft/L
Kiszerelés: 1L
Készleten: 19 db
+
-
4 118Ft

Szállítási díj szerződött partnerünkkel (Express One, XLS Futár): bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 

Szállítás GLS futárral:

Szállítás Magyar Postával: 

 

SZEMÉLYES ÁTVÉTEL esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.

Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00-17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cég: 

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

Specifikáció és gyártói jóváhagyások - bővített:
MB 236.3
MB 236.5
MB 236.6
MB 236.7
MB 236.9
MB 236.91
Texaco ETL 7045E
Texaco ETL 8072B
Texaco N402
Texaco TL 4634
VW TL 52025
VW TL 52162
VW TL 52990
VW TL 55025
ZF S671 090 170
ZF TE-ML 02F
ZF TE-ML 03D
ZF TE-ML 04D
ZF TE-ML 05L
ZF TE-ML 11A
ZF TE-ML 14A
ZF TE-ML 14B
ZF TE-ML 16L
ZF TE-ML 16R
ZF TE-ML 17C
ZF TE-ML 20B
ZF TE-ML 25B

RAVENOL Multi ATF HVS Fluid
Ravenol – Hajtóműolaj
Automata sebességváltó olajok

Kategória: Automata sebességváltó olaj
Cikkszám: 1211144
Olajtípus: Szintetikus
Ajánlás: Aisin Warner Automatic Gearbox, Allison C3, Allison C4, Allison TES-389, ATF LA 2634, ATF SP-III, BMW ATF 4, Caterpillar TO-2, DEXRON® III F, DEXRON® III H, DTFR 13C100 (MB 236.1), DTFR 13C110 (MB 236.11), DTFR 13C120 (MB 236.2), DTFR 13C140 (MB 236.7), DTFR 13C170 (MB 236.9), DTFR 13C180 (MB 236.91), DTFR 38B100 (MB 236.3), ESSO JWS3317, ESSO LT 71141, Fiat 9.55550-AV1, Ford M2C-138 CJ, Ford M2C-166H, Ford M2C-185A, Ford MERCON®, Ford MERCON® V, Ford Motorcraft XT-1-QF, Ford WSS-M2C919-E, Ford WSS-M2C922-A1, Ford WSS-M2C924-A, JWS 3309, MAN 339 A, MAN 339 L1, MAN 339 V1, MAN 339 Z1, MAN 339 Z2, Mazda M-III, MB 236.1, MB 236.10, MB 236.11, MB 236.2, MB 236.3, MB 236.5, MB 236.6, MB 236.7, MB 236.9, MB 236.91, Mopar, Texaco ETL 7045E, Texaco ETL 8072B, Texaco N402, Texaco TL 4634, VW TL 52025, VW TL 52162, VW TL 52990, VW TL 55025, ZF S671 090 170, ZF TE-ML 02F, ZF TE-ML 03D, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 05L, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 16R, ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 20B, ZF TE-ML 25B
Alkalmazás: Személygépkocsi, teherautó

A RAVENOL Multi ATF HVS Fluid egy szintetikus, többfunkciós automata sebességváltó folyadék, amely fejlett szintetikus technológián alapul, hosszú csereperiódusokra tervezve automata és kézi sebességváltókhoz, nyomatékváltókhoz és számos szervokormány-rendszerhez.

A RAVENOL Multi ATF HVS Fluid alkalmas maximális csereperiódusokra automata váltókban, kormányművekben, kuplungrendszerekben, hidraulikákban és PTO-hajtásokban, ahol nagy viszkozitású olaj szükséges.

Alkalmazási megjegyzés

A RAVENOL Multi ATF HVS Fluid rendkívül széles gyártói lefedettséggel rendelkezik, és szinte minden hagyományos automata váltóban használható kapcsolócsoportokkal.

Nem alkalmas CVT automata váltókhoz.

A RAVENOL Multi ATF HVS Fluid automata váltó olaj a leghosszabb olajcsere-intervallumokra.

Használható széles körben Ford, GM, Toyota, Honda, Nissan, Hyundai, KIA, BMW, Mercedes, Volvo, VW, Audi és más gyártók igényeinek megfelelően. Olyan esetekben alkalmazható, ha nem áll rendelkezésre megfelelő gyári vagy RAVENOL Professional Line olaj. Mindig tartsa be a gyártó előírásait.

Jellemzők

  • Nagyon jó kenőképesség alacsony hőmérsékleten is

  • Magas, stabil viszkozitási index

  • Nagyon alacsony dermedéspont

  • Kiváló oxidációs stabilitás

  • Kopás-, korrózió- és habzásvédelem

  • Kiegyensúlyozott súrlódási tulajdonságok

  • Semleges a tömítőanyagokkal szemben

  • Semleges viselkedés színesfémekkel szemben az inhibitorok révén

Műszaki adatok

Tulajdonság Mértékegység Érték Vizsgálati szabvány
Sűrűség 20 °C-on kg/m³ 845,0 EN ISO 12185
Szín   piros VIZUÁLIS
Kinematikai viszkozitás 100 °C-on mm²/s 7,0 DIN 51562-1
Kinematikai viszkozitás 40 °C-on mm²/s 37,1 DIN 51562-1
Viszkozitási index VI   153 DIN ISO 2909
Brookfield viszkozitás -40 °C-on mPa*s 18 930 ASTM D2983
Dermedéspont °C -45 DIN ISO 3016
Lobbanáspont °C 230 DIN 51757
Rézlemez korróziós próba 121 °C-on   1b ASTM D130

Termék információk: 1L Egységár: N°3 242Ft /L | Br 4 118Ft /L Gyártó: RAVENOL
TOVÁBBI TERMÉKEK
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Olajkereső
Support