MOTUL Valve Lifter Hidrotőke védő 300ml

MOTUL Valve Lifter Hidrotőke védő 300ml

MOTUL Valve Lifter Hidrotőke védő 300ml

Cikkszám: NYL17224
Bruttó ár: 3 423Ft
Egységár: N°2 695Ft/L | Bruttó ár: 3 423Ft/L
Készlet24 db készleten
+
-
3 423Ft
Minden a partnereink érdekében
Szállítás
A 13 óráig beérkező rendeléseket a következő munkanap szállítjuk
Vonal
Átvétel
Áruátvételi lehetőség a telephelyen a rendelés leadásától 15 percen belül
Vonal
Viszonteladók
Egyedi kereskedői árakat biztosítunk a viszonteladóink részére

MOTUL Valve Lifter Stop Noise – 300 ml

Motorolaj-adalék a hidrotőke zaj megszüntetésére

A MOTUL Valve Lifter Stop Noise kifejezetten a hidrotőke (hidraulikus szelephézag-kompenzátor) zaj, közismerten hidrotőke hang megszüntetésére fejlesztett adalék. Javítja a motorolaj nyomástartó képességét és kopásállóságát, így megfelelő kenést biztosít a hidrotőkéknek, és megszünteti a kattogó, kerregő hangot.

Előnyök:

  • Hatékonyan mérsékli vagy megszünteti a hidrotőke zajt.

  • Csendesebb, egyenletesebb motorjárást biztosít.

  • Javítja az olaj kopásvédelmi és nyomástartó tulajdonságait.

  • Egyszerűen adagolható, szétszerelés nélkül.

Alkalmazás:
Egyszerű használat: a terméket a meleg motorolajhoz kell adagolni, a motor járása közben fejti ki hatását. Egy 300 ml-es kiszerelés 5 liter motorolaj kezeléséhez elegendő

Szállítási díj: bruttó 39 000 ft rendelési érték felett ingyenes, alatta bruttó 1990 ft. 
Személyes átvétel esetén nem kerül felszámításra szállítási díj.
Személyes átvétel: 2142 Nagytarcsa Felső Ipari krt. 3. Nyitvatartási idő: hétfőtől – péntekig, 8.00 - 17.00-ig.
Szállítási idő: 13 h.-ig beérkezett rendeléseket a legtöbb esetben 1- 2 munkanapon belül kiszállítjuk az ország bármelyik pontjára.  Ennél hosszabb (72 h) szállítási időre lehet számítani az év „csúcsidőszakában” (nov.1.-től dec.31.-ig)
Szállítást végző futár cégek:

Express One Hungary Kft / ugyfelszolgalat@expressone.hu / +36 1 8 777 400

Fáma First Kft / info@famafutar.hu / +36 1 300 9500

Magyar Posta / +36 1 767 8282, +36-1 333 7777

GLS /info@gls-hungary.com/ +36 29 88 66 70
GLS CsomagPont / glscsomagpont@gls-hungary.com/+36 29 88 66 70 / 5-ös mellék

 

Fizetési mód:

  • Utánvét - A csomag ellenértékét személyesen, az átvételkor kell fizetni.
  • Előre utalással - A csomag ellenértékét átutalással kell teljesíteni az áru átvétele előtt. Ennél a fizetési módnál az áru elindításának feltétele a rendelés összegének megérkezése, melyről visszaigazoló e-malt küldünk.
  • A futárnál készpénzzel vagy bankkártyával lehet fizetni(amennyiben az adott futárnál van terminál, ez az esetek 90 %.-ban teljesül), illetve a rendelés leadásakor választható előre utalás. Előre utalásnál díjbekérőt állítunk ki és az összeg jóváírását követően értesítést küldünk, hogy a rendelés átvehető.
  • Személyes átvételre a nagytarcsai telephelyünkön van lehetőség, ekkor az alábbi fizetési módok közül lehet választani:

- előreutalás

- készpénz

- bankkártya

           Személyes átvétel előtt meg kell várni a visszaigazoló e-mailt, hogy átvehető az áru. (kb. 10-15 percet vesz igénybe)

Bővebben.

Erről a termékről még nincs értékelés!
MOTUL Valve Lifter Hidrotőke védő 300ml
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Márka
Olajkereső
Support